متن درخواست کمک از کمیته امداد

اگر میخواهید از جایی مثل کمیته امداد درخواست مساعدت مالی برای مسائل مختلفی مثل ازدواج، خرید جهیزیه، بیماری یا هزینه های تحصیلی نمایید، باید به فکر متن ها و جملاتی خاص باشید. در این متن ها باید به صورت رسمی، مودبانه و محترمانه درخواست تان را مطرح کنید تا امکان پاسخ به درخواست تان زیاد بشود.

در ادامه این مطلب متن ها و جملاتی برای درخواست کمک مالی از کمیته امداد تهیه کرده ایم که شما را به خواندن آنها دعوت میکنیم. همراه ام باشید.

جملات درخواست کمک از کمیته امداد برای ازدواج

با سلام خدمت مدیریت محترم کمیته امداد شهر/شهرستان .....، بنده ..... هستم و در شرف ازدواج می باشم. همانطور که می دانید هزینه های ازدواج برای یک جوان که تازه می خواهد وارد بازار کار شده و کسب و کار خودش را آغاز نماید کمی سخت و دشوار است. از آنجا که نمی توانم از پس هزینه های شروع زندگی مشترکم بر بیایم تصمیم گرفتم تا به خدمت شما نامه بنویسم که اگر امکان پذیر است به بنده در شروع ازدواجم کمک کنید تا بتوانم به شکلی مناسب و آبرومندانه ازدواج کرده و به سر زندگی خانه و زندگی ام بروم.

************

عرض درود خدمت ریاست محترم کمیته امداد شهر .....، بنده ..... هستم، جوانی در شرف ازدواج که از بدهکاری های زیادی برخوردار است. متاسفانه ای بدهکاری ها چنان بنده را تحت فشار گذاشته اند که نمی توانم از پس هزینه های ازدواج خود بر بیایم. خدمت شما نامه نوشتم که اگر امکان پذیر است شما به بنده مساعدت کنید و با کمک مالی تان کار کنید که بتوانم به سر خانه و زندگی ام بروم. با تشکر از شما که با کمک به جوانان به آنها در ساختن مسیر آینده و زندگی شان کمک می کنید.

************

ضمن عرض درود و خداقوت به ریاست محترم کمیته امداد شهر ..... بنده ..... هستم که قصد دارم به زودی ازدواج کنم اما متاسفانه مسئله ای وجود دارد که مرا در مورد این تصمیم کمی مردد می کند و آن هم مشکلات و دغدغه های مالی ام است. خدمت شما نامه نوشتم تا اگر امکان پذیر است مرا در شروع ازدواجم یاری نمایید و با مساعدت مالی تان کاری کنید که بتوانم از پس هزینه های ازدواجم بر بیایم. با تشکر بی نهایت از شما بزرگوار.

************

ضمن درود خدمت ریاست کمیته امداد .....، بنده ..... ساکن شهر ..... به شماره ملی ..... می باشم و آدرس محل سکونت بنده نیز ..... است. بنده در ر، ازدواج می باشم اما متاسفانه مشکلاتی مانند بیکاری و بی پولی به سراغم آمده اند که هر دوی اینها سدی بزرگ برای ازدواج هستند. خواستم از شما درخواست کنم که اگر امکان پذیر است مرا مساعدت کنید تا این سد ها را از بین ببرم و به سنت حسنه ازدواج عمل نمایم. با نهایت تشکر از شما.

************

سلام و خسته نباشید به مدیریت محترم کمیته امداد .....، بنده ..... می باشم و مدتی است که تصمیم به ازدواج گرفته ام. متاسفانه با شرایط مالی ای که دارم ازدواج کمی برایم سخت و دشوار است. با پیش بینی ای که کرده ام با این شرایط مالی اگر بخواهم واقعا ازدواج کنم باید تا چند سال باید زیر بار بدهکاری های مختلف بروم به همین جهت خدمت شما نامه نوشتم که اگر امکان پذیر است مرا در این مشکل همراهی بفرمایید و کاری کنید که بتوانم از پس هزینه های ازدواجم بر بیایم. تشکر از شما.

جملات درخواست کمک از کمیته امداد برای خرید وسایل منزل و جهیزیه

ضمن عرض خسته نباشید به مدیریت محترم کمیته امداد، بنده ..... هستم و مدتی است که تصمیم به ازدواج گرفته ام اما متاسفانه جهیزیه ام کامل نیست و خانواده ام هم نمی توانند از پس هزینه های جهیزیه بنده بر بیایند. این در صورتی است که خودم هم کار میکند و با وجود کار کردن باز هم نمی توانم از پس هزینه های مربوط به جهیزیه ام بر بیایم. خدمت شما نامه نوشتم که اگر امکان دارد به بنده که دختری دم بخت هستم کمک کنید تا بتوانم جهیزیه ام را کامل کنم. با تشکر از شما.

************

مدیریت محترم کمیته امداد شهر .....، سلام، امیدوارم که حالتان خوب باشد. بنده نیاز به خرید لوازم و وسایل ضروری منزل دارم اما نمی توانم به دلیل مشکلات مالی ام آنها را تهیه کنم. این مسئله در کیفیت زندگی بنده تاثیر بسیار نامطلوبی گذاشته تا حدی که واقعا به مشکلات جدی بسیاری برخورده ام. خدمتتان نامه نوشتم که اگر امکان دارد به بنده مساعدت کنید و کمکم کنید تا بتوانم از پس هزینه های خرید این وسایل بر بیایم. تشکر از شما بزرگوار که حامی و همراه افرادی مثل من می شوید که مشکلات مالی نتوانند در زندگی ما را از پا در بیاورد.

************

ضمن درود خدمت مدیریت محترم کمیته امداد، خواستم از حضورتان درخواست کنم که اگر امکان دارد به بنده کمک کنید که بتوانم از پس هزینه های خرید جهیزیه برای دخترم بر بیایم. متاسفانه قیمت وسایل خانه امروزه سرسام آور شده و به مقدار خیلی زیادی بالا رفته و همین مسئله باعث می شود که من نتوانم خیلی از وسایل را برای دخترم تهیه کنم. از آنجا که به زودی قرار است دخترم به خانه بخت برود پس از شما تقاضا میکنم تا با پرداخت مبلغی وام به من کمک کنید که بتوانم وسایل را تهیه کنم. با تشکر از شما بزرگوار.

************

ضمن درود خدمت مدیریت کمیته امداد شهر .....، امیدوارم که حالتان خوب باشد، متاسفانه هزینه های سرسام آور خرید جهیزیه برای دخترم کاری کرده که بنده به هیچ وجه حال خوب را احساس نکنم. این هزینه ها واقعا سرسام آور هستند و برای کسی مثل من که از قشر ضعیف جامعه است واقعا کمر شکن است. اگر امکان دارد به بنده یاری و مساعدت بفرمایید تا بتوانم جهیزیه دخترم را تهیه کنم و او را به خانه بخت بفرستم. از شما تشکر میکنم که به درخواست من توجه می کنید، سپاس از شما بزرگوار.

************

مدیریت محترم کمیته امداد .....، امیدوارم که حالتان خوب باشد، بنده جوانی هستم در شرف ازدواج و با خانواده ای که از توان مالی بسیار کمی برخوردار است. متاسفانه مدت ها از عقد بنده با همسرم می گذرد اما من هنوز نتوانسته ام جهیزیه ام را به طور کامل تهیه کنم و راهی خانه بخت شوم. خدمت شما نامه نوشتم که اگر امکان دارد شما مرا در این مشکل همراهی بفرمایید و کاری کنید که بتوانم هزینه های جهیزیه را پرداخت نمایم. شما می توانید این کار را به صورت وام انجام دهید تا من در اقساط مختلف بدهی ام را به کمیته پرداخت نمایم.

جملات درخواست کمک از کمیته امداد برای بیماری

ضمن درود به مدیریت کمیته امداد شهر ..... آقای/خانم .....، بنده ..... هستم و بستر بیماری می باشم. متاسفانه بیماری بنده روز به روز بیشتر و بیشتر می شود و هر روز که می گذرد در وجودم ریشه ای تر می شود. اگر نتوانم به زودی آن را از بین ببرم قطعا تمام وجود مرا در بر خواهد گرفت و مرا از پا در خواهد آورد. خدمت شما نامه نوشتم که اگر امکان پذیر است با مساعدت مالی کاری کنید که بتوانم از پس هزینه های بیماری ام بر بیایم و به موقع برای درمان اقدام کنم. با سپاس از شما.

************

ضمن سلام و خسته نباشید به مدیریت کمیته امداد شهر .....، بنده از بیماری ..... رنج می برم و همانطور که می دانید اگر این بیماری به زودی درمان نشود می تواند حتی باعث مرگ بنده شود. از آنجا که خودم امکان پرداخت هزینه های بیماری ام را نداشتم و این هزینه ها واقعا برایم کمرشکن بودند خدمت تان نامه نوشتم که اگر امکان دارد شما مرا یاری کنید که بتوانم هزینه ها را پرداخت کنم و در معرض معالجه و درمان قرار بگیریم. سپاس از شما بزرگوار که مرا در برابر این بیماری تنها نمی گذارید.

************

ضمن درود خدمت مدیریت کمیته امداد شهر .....، خواستم با این نامه از حضورتان درخواست مساعدت مالی نمایم. قطعا اگر خود می توانستم از پس هزینه هایم بر بیایم هرگز نامه ای به شما نمی دادم و می گذاشتم که به نیازمندان واقعی کمک شود اما من واقعا اکنون به مبلغی پول نیاز دارم که بتوانم از پس هزینه های بیماری ام بر بیایم. بیماری بنده شدت یافته و هزینه های درمان آن سرسام آور است به قدری که واقعا در برابر آنها کمرم خم شده. اگر امکان دارد یاری ام کنید و مرا در این مشکل تنها نگذارید. سپاس از شما.

************

با سلام به مدیریت کمیته امداد شهر .....، امیدوارم که حالتان خوب باشد. چقدر خوب میشد اگر بیماری و مشکل جسمی یا روحی وجود نداشت اما متاسفانه در دنیایی که زندگی میکنیم بیماری ها سر به فلک می کشند و یکی از همین بیماری که ..... نام دارد به جان من افتاده که از بخت بدم نیاز به هزینه های بسیار برای درمان دارد. واقعا در برابر هزینه های درمانی این بیماری کم آورده ام برای همین خدمت تان نامه نوشتم که اگر امکان پذیر است مرا مساعدت نمایید. با تشکر از شما.

************

با سلام خدمت مدیریت محترم کمیته امداد، بنده ..... به کد ملی ..... هستم که در بیمارستان بستری شده ام. متاسفانه به دلیل مشکلات مالی به زودی بیمارستان هم عذر بنده را خواهد خواست و این در صورتی است که حتما باید بیست و چهار ساعته تحت نظر پزشک باشم. این نامه را خدمت شما نوشتم که اگر امکان پذیر است مرا مساعدت کنید که بتوانم از پس هزینه های بیمارستان و بیماری ام بر بیایم. این هزینه ها سر به فلک می کشند و بنده هم متاسفانه از شرایط مالی خوبی برخوردار نیستم که بتوانم هزینه ها را پرداخت نمایم.

جملات درخواست کمک از کمیته امداد برای هزینه های تحصیلی

ضمن عرض درود خدمت مدیریت کمیته امداد، خواستم بگویم که بنده جوانی هستم که در حال تحصیل می باشد و تحصیل برای او نیازمند پرداخت هزینه های بسیاری است. تا به اینجا توانستم خودم از پس هزینه ها بر بیایم اما متاسفانه پس از این پرداخت هزینه های تحصیلی واقعا برایم کمرشکن است و حتی با وجود کار هم نمی توانم از پس این هزینه ها بر بیایم. رشته تحصیلی بنده به گونه ایست که اگر آن را ادامه بدهم قطعا خواهم توانست آینده درخشانی هم برای خود و هم برای کشورم بسازم پس میخواهم که مرا همراهی کنید و مساعدت کنید که مبادا به دلیل مشکلات مالی مجبور به ترک تحصیل شوم. سپاس از شما.

************

سلام و عرض خدا قوت به مدیریت محترم کمیته امداد شهر .....، واقعا اگر مشکلی نداشتم خدمت شما نامه ای هم نمی نوشتم اما چه کنم که مشکلاتم سر به فلک کشیده اند و یکی از مهمترین آنها مشکل مربوط به پرداخت هزینه های تحصیلی ام است. من نمی توانم دیگر از پس این هزینه ها بر بیایم چرا که هر ترم مجبور می شوم مبلغ بسیار زیادی چه برای جزوات و چه برای شهریه دانشگاه پرداخت کنم. خواستم از حضورتان درخواست نمایم که اگر امکان دارد کمک کنید که بتوانم از پس هزینه های پیش رویم بر بیایم. تشکر از شما که می دانم در مشکلاتم همراهی ام می کنید.

************

ضمن عرض درود به مدیریت محترم کمیته امداد شهر .....، بنده ..... هستم و در دانشگاه ..... مشغول به درس خواندن می باشم. هم اکنون مشکلات مالی بسیاری به سراغم آمده اند و همین مشکلات مالی منجر می شوند که نتوانم از پس هزینه های تحصیلی ام بربیایم. این در صورتی است که در اواسط راه تحصیل هستم و اگر تحصیل را کنار بگذارم واقعا بخشی زیادی از عمرم به معنای واقعی تل، شده است. از شما درخواست میکنم که اگر امکان دارد کمکم کنید که این اتفاق نیفتد و من بتوانم هزینه های تحصیلی ام را بپردازم. سپاس از شما.

************

با سلام به مدیریت محترم کمیته امداد، بنده در رشته تحصیلی ..... درس می خوانم و دانشجوی دانشگاه ..... هستم. متاسفانه آنقدر مشکلات زندگی به بنده فشار آورده که مجبور شدم به شما نامه بنویسم و از حضورتان درخواست کمک کنم. یکی از مشکلات زندگی من هزینه های تحصیلی ام است که سر به فلک کشیده و بنده هیچ جوره نمی توانم راهی برای پرداخت آنها جز درخواست مساعدت از شما پیدا کنم. لطفا اگر امکان دارد به بنده یاری نمایید که بتوانم از پس هزینه های تحصیلی ام بربیایم. تشکر از شما.

از شما متشکریم که تا انتهای مطلب همراه ما بودید.


در ادامه ببینید :

نمونه متن درخواست وام از کمیته امداد

نمونه نامه درخواست مساعدت مالی

متن نامه درخواست کمک مالی از رئیس جمهور

نمونه متن درخواست وام از دفتر رهبری

نمونه متن درخواست وام خوداشتغالی

متن درخواست کمک از امام جمعه

متن درخواست وام از بهزیستی2 نظر

  1. مریم حکم آبادی هستم از تهران متولد سال ۱۳۷۲ازتون درخواست کمک دارم شوهرممریم حکم آبادی هستم از تهران متولد سال ۱۳۷۲ازتون درخواست کمک دارم شوهرمsays:

    شوهرم معتاداست ده میلیون پول پیش دادم برجی یک میلیون کرایه میدهم کرایه سه برج عقب افتاده صاحب خانه جوابم کرده خانه پیدا نمیکنم دوتا بچه دارم شما قسم میدهم کمکم کنید شوهرم راه اشتباه رفته من با دوتا بچه نمیتوانم از زندگی خیلی خسته شدم

  2. مریم حکم آبادی هستم از تهران متولد سال ۱۳۷۲ازتون درخواست کمک دارم شوهرممریم حکم آبادی هستم از تهران متولد سال ۱۳۷۲ازتون درخواست کمک دارم شوهرمsays:

    باسلام جناب آقای رعیس کمیته امداد امام خمینی ره از تون در خواست وام دارم صاحب خونه جوابم کرده هیچ پولی ندارم بهم کمک کنید بتونم وام بگیرمدو فرزند دارم با پولی که دارم یک اتاق هم نمیتوانم بگیرم