متن درخواست کمک از امام جمعه

اگر به مشکلی برخوردید و میخواهید که از امام جمعه شهر خود درخواست مساعدت و کمک کنید باید به دنبال متن یا جملاتی مناسب باشید. این متن ها باید قالبی رسمی داشته باشند و به صورت رسمی درخواست تان در آن ذکر شده باشد. سعی کنید در این متن ها از زیاده گویی بپردازید و درخواست تان را از امام جمعه خیلی صریح و واضح مطرح کنید.

در ادامه این مطلب متن ها و جملات زیبایی برای درخواست کمک از امام جمعه تهیه کرده ایم که شما را به خواندن آنها دعوت میکنیم.

متن درخواست کمک از امام جمعه برای بیماری

با سلام خدمت امام جمعه محترم شهر فلان، یقینا حضور شما در شهر ما موجب برکت است و ما خداوند را شاکر هستیم که گوهر نایابی به مانند شما در شهر خود داریم. خدمت شما نامه نوشتم تا عارض شوم بنده مدتی است گرفتار بیماری فلان شده ام و اگر این بیماری به زودی درمان نشود ممکن است ریشه گیر شود و تمام وجودم را در بر بگیرد. از آنجا که توانایی مالی خوبی ندارم و نمی توانم از پس هزینه ها بربیایم خواستم درخواست کنم که اگر می شود به بنده کمک مالی و مساعدت مالی داشته باشید. با نهایت تشکر از شما.

************

با سلام خدمت امام جمعه عزیز و محترم استان فلان، بنده فلانی هستم و با بیماری فلان دست و پنجه نرم میکنم. متاسفانه این بیماری روز به روز دارد افزایش پیدا میکند و کم کم دارد مرا از پا در می آورد. متاسفانه بنده هم از شرایط مالی آنچنانی برخوردار نیستم که بتوانم از پس هزینه های سنگین بیماری ام بر بیایم. خدمت شما نامه نوشتم تا در صورت امکان اگر شرایطش وجود دارد کمکم کنید که بتوانم از پس هزینه هایم بر بیایم. با نهایت تشکر از شما بزرگوار.

************

امام جمعه محترم شهر فلان، با سلام. اول از اینکه گوهر نایابی به مانند شما در شهر ما زندگی می کند خدای منان را سپاسگزار هستم و در درجه دوم خواستم خدمت تان عارض شوم که بنده صاحب فرزند بیماری هستم که بیماری او ..... است و اگر به زودی درمان نشود ممکن است خطرات جدی برایش در پی داشته باشد. بنده شرایط مالی خوبی ندارم و قطعا شما می توانید حال پدر/مادری را که درد کشیدن فرزندش را میبیند متوجه شوید. از حضورتان درخواست میکنم که اگر امکان دارد مساعدت مالی کنید تا بتوانم از پس هزینه های درمان فرزندم بر بیایم.

************

با سلام و عرض درود خدمت امام جمعه محترم، بنده ..... هستم و مدت بسیاری است که با بیماری فلان دست و پنجه نرم میکنم. تا به اکنون توانستم که از پس هزینه ها و مخارج دارو و درمان خود بر بیایم اما از این پس به بعد متاسفانه دیگر امکانش وجود ندارد و من مانده ام و میزان بسیاری از هزینه های پزشکی که پیش رویم است. مانده بودم چه کنم تا اینکه به ذهنم رسید به شما نامه بنویسم و از خدمت تان درخواست مساعدت مالی کنم. اگر امکان پذیر است ممنون میشوم که بنده کمک کنید. با تشکر از شما.

************

با عرض درود و خدا قوت خدمت امام جمعه محترم استان فلان، بنده فلانی هستم و بیماری نادری در وجود من شکل گرفته است. وقتی در مورد مخارج و هزینه های بیماری ام جستجو کردم متوجه شدم که هزینه های این بیماری بسیار سرسام آور است و برای منی که شغلی ساده دارم و حقوق انچنانی ندارم پرداخت هزینه ها بسیار سخت و دشوار می باشد. خدمت تان نامه نوشتم تا از حضورتان درخواست کنم اگر امکان پذیر است با درخواست مساعدت مالی ام موافقت به عمل بیاورید. با تشکر.

متن درخواست کمک از امام جمعه برای ازدواج

با سلام خدمت امام جمعه محترم، بنده جوانی هستم در شر، ازدواج و می خواهم به زودی با شخص مورد علاقه ام ازدواج کنم اما متاسفانه شرایط مالی بنده به اندازه ای نیست که بتوانم از پس هزینه های یک زندگی بر بیایم. خدمتتان نامه نوشتم که اگر امکان پذیر است با مساعدت مالی برای بنده موافقت به عمل بیاورید که در شروع زندگی مشترکم بتوانم از پس حداقل هزینه ها بر بیایم و یک زندگی مناسب را با همسرم آغاز کنم.

************

با عرض درود خدمت امام جمعه محترم، بنده دختر خانواده ای هستم که از شرایط مالی چندانی برخوردار نیستند و نمی تواند از پس هزینه های جهیزیه بنده به خوبی بر بیایند. از آنجا که جهیزیه من فشاری بر روی خانواده است و می دانم که بسیار مورد آزار و اذیت شان خواهد شد خدمت تان نامه نوشتم که اگر امکان دارد با مساعدت مالی برای بنده موافقت به عمل بیاورید که بتوانم جهیزیه را تهیه کرده و این بار را از روی دوش خانوادهام بردارم. بسیار از شما متشکرم.

************

ضمن عرض خداقوت و خسته نباشید خدمت امام جمعه عزیز شهر فلان، من صاحب فرزندی هستم که قرار است به زودی ازدواج کند و همانطور که می داند ازدواج فرزند برای پدر و مادر بهترین اتفاق است. اما متاسفانه مشکلی در این بین وجود دارد که مرا بسیار ناراحت می کند و آن هم عدم داشتن شرایط مالی مناسب برای ازدواج فرزندم است. خدمت شما نامه نوشتم تا از حضورتان درخواست کنم اگر امکان دارد مرا در ازدواج فرزندم یاری دهد و با مساعدت مالی کاری کنید تا فرزندم را به خانه بخت بدرقه کنم. با نهایت تشکر از شما.

************

ضمن عرض درود خدمت امام جمعه عزیز، خدمت تان عارض می شوم که بنده دختری دم بخت دارم که به زودی قرار است به سر خانه و زندگی اش برود. من از این موضوع بسیار خوشحالم اما چیزی که مرا ناراحت می کند این است که نتوانسته ام جهیزیه او را به طور تمام و کمال تهیه کنم. همین موضوع باعث رنجش دخترم هم شده به همین دلیل خدمت تان نامه نوشتم که اگر امکان دارد مرا مساعدت مالی کنید تا بتوانم جهیزیه دخترم را کامل کنم و او را به خانه بخت بدرقه کنم. با نهایت تشکر و سپاس از شما بزرگوار.

************

با درود خدمت امام جمعه عزیز استان فلان، بنده فلانی هستم و در شرف ازدواج می باشم. همانطور که میدانید هزینه های زندگی برای جوانان امروزه بسیار سخت و دشوار شده و شروع زندگی مشترک واقعا با مخارج اکنون امری بسیار سخت شده است. از شما میخواهم که مرا در این سختی و دشواری همراهی کنید و با مساعدت مالی کاری کنید که اندکی هم که شده بار شروع زندگی مشترک از روی دوشم برداشته بشود و بتوانم ازدواج کنم. یقینا اگر از شرایط کاری خوبی برخوردار بودم این نامه را خدمتتان نمی نوشتم اما از آنجا که کار بنده و حقوقی که از آن دریافت می کنم هم به اندازه کافی کفایت نمی کند خود را ملزم کردم تا نامه بنویسم و از شما درخواست کمک مالی نمایم.

متن درخواست کمک از امام جمعه برای هزینه های تحصیلی

امام جمعه محترم، بنده دانشجوی رشته فلان هستم و قصد ادامه به تحصیل دارم اما متاسفانه آنقدر دچار مشکلات مالی هستم که اگر اقدامی برای این موضوع نشود ممکن است به طور کل تحصیل را کنار بگذارم. این در صورتی است که من به رشته تحصیلی ام علاقه فراوانی دارم و می دانم که آینده درخشانی برای خود در آن خواهم ساخت. این نامه را خدمت تان نوشتم تا در صورت امکان با مساعدت مالی به بنده کمک نمایید تا بتوانم از پس هزینه های تحصیلی ام بر بیابم.

************

امام جمعه محترم استان فلان، بسیار خوشحالم از اینکه انسانی به مانند شما در استان ما حضور دارند. این نامه را خدمت تان نوشتم تا به شما بگویم که از مشکلات مالی بسیاری برخوردار هستم و هم اکنون هم در حال تحصیلم و هزینه های تحصیلی این مشکلات را به حد اعلای خود رسانده. خواستم از شما درخواست کنم که اگر امکان پذیر است به بنده کمک کنید تا بتوانم از پس مشکلات مالی تحصیلی خود بر بیایم. با نهایت تشکر از شما.

************

با عرض سلام خدمت امام جمعه محترم شهر فلان، این نامه را به شما نوشتم تا شاید بتوانم گره کارم را از طریق شما بگشایم. کار من اکنون جز تحصیل چیزی نیست و من برای خود اهدا، تحصیلی بسیار در ذهنم دارم اما متاسفانه مشکلات مالی گریبان گیرم شده اند و نمی گذارند که دیگر به آینده درسی و تحصیلی ام فکری کنم. از شما میخواهم که مساعدت مالی کنید و کمکم کنید تا بتوانم این مشکلات را برطرف نمایم. با این کار لطف بسیار بزرگی به بنده و آینده ام که قرار است به واسطه درس برایم درخشان شود می کنید.

************

امام جمعه محترم استان فلان، با سلام. دوست نداشتم به هیچ وجه هیچوقت نامه ای با عنوان مساعدت مالی به کسی بنویسم اما چه کنم که مشکلات آنقدر گریبان گیر من شده اند که مجبور به انجام این کار شدم. اکنون برای تحصیل و ادامه درس هایم واقعا به مشکل مالی برخورده ام و هزینه ها بسیار زیاد شده اند. از آنجا که بنده فقط مشغول تحصیل هستم هم نمی توانم به سر کاری برویم پس از شما درخواست میکنم تا به بنده مساعدت مالی کنیم که بتوانم از پس هزینه های تحصیلی خود بر بیایم.

************

با عرض سلام خدمت امام جمعه عزیز شهر فلان، بنده فلانی دانشجوی فلان در مقطع فلان هستم. تا به اکنون خدا را شکر توانسته ام خودم بار خود را به دوش بکشم و تا به اینجا بیایم اما از این پس واقعا سخت است و نیاز به کمک و مساعدت مالی دارم. از شما درخواست میکنم که اگر امکانش هست به بنده مساعدت کنید و کاری کنید که بتوانم به درس هایم ادامه بدهم. قطعا ادامه تحصیل برایم خیلی اهمیت دارد اما اگر نتوانم از پس هزینه ها بر بیایم از این کار صرف نظر خواهم کرد. از شما میخواهم با محبت تان نگذارید که چنین اتفاقی بیفتد. با تشکر.

متن درخواست کمک از امام جمعه برای تامین هزینه های خانواده

امام جمعه محترم شهر فلان، سلام و عرض خدا قوت. لازم به ذکر نیست که بگویم مشکلات خانواده هایی که از شرایط مالی چندانی برخوردار نیستند چقدر سخت است. من هم سرپرست یکی از همین خانواده هایی هست که اوضاع مالی خوبی ندارد. متاسفانه خانواده من در حال فروپاشی است و تنها دلیلش هم همین مشکلات و مسائل مالیست. از شما درخواست میکنم که اگر امکانش هست به بنده مساعدت کنید و کمکم کنید که جلوی فروپاشی خانواده ام را بگیرم. با نهایت تشکر از شما و لطف و مهربانی تان.

************

با عرض سلام خدمت امام جمعه محترم استان فلان. من سرپرست خانواده ای به تعداد ..... فرزند هستم. تامین مخارج فرزندان و زندگی ام برایم بسیار سخت و دشوار شده و متاسفانه نتوانسته ام کاری هم پیدا کنم. اکنون بیکار هستم و پرداخت مخارج خانواده برایم دشوارتر از همیشه شده. میخواهم از شما درخواست کنم که تا وقتی که کاری پیدا میکنم مرا مساعدت کنید و نگذارید که خانواده ام با مشکلی مواجه شود. از شما نهایت تشکر را دارم و امیدوارم که هر چه سریعتر درخواستم را پاسخ بدهید.

************

امام جمعه محترم، ضمن سلام و عرض خسته نباشید، خواستم بگویم که بنده خانمی هستم که سرپرست خانوار است و به تنهایی بار خانواده را به دوش میکشد. تعداد فرزندان من ..... نفر است و همانطور که می دانید تامین هزینه های این تعداد افراد برای یک نفر که آن هم خانم است بسیار مشکل و دشوار است. این نامه را خدمت تان نوشتم که اگر امکان دارد مساعدت کنید و بنده را در مشکلات مالی ام همراهی نمایید. امیدوارم که خداوند اجر این کار نیکوی شما را بدهد. بی نهایت از شما و کمکی که می دانم به من میکنید متشکرم.

************

امام جمعه عزیز استان فلان، سلام. اگر امکانش وجود داشت به هیچ وجه نامه ای نمی نوشتم اما چه کنم که دیگر گویی به انتهای راه رسیده ام و هر چه راه جدید امتحان کرده ام همگی به بن بست خورده اند. من مشکلات مالی فراوانی در زندگی ام دارم که اگر تنها خودم بودم به هیچ وجه مسئله ای نداشت اما این مشکلات دارند بر روی خانواده ام تاثیر می گذارند. لطفا اگر امکانش وجود دارد مساعدت به عمل آورید و کاری کنید که بتوانم تا وقتی راهی برای تامین نیازهای خانواده ام پیدا میکنم از پس هزینه های آنها بر بیایم. با نهایت تشکر از شما.

************

از شما متشکریم که تا انتهای این مطلب همراه ما بودید. اگر پیشنهاد، انتقاد یا نظری دارید میتوانید آن را از طریق بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.


سایر مطالب پیشنهادی :

نمونه نامه درخواست مساعدت مالی

متن نامه درخواست کمک مالی از رئیس جمهور

نمونه متن درخواست وام از دفتر رهبری

نمونه متن درخواست وام از کمیته امداد

نمونه متن درخواست وام از بانکهیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...