نمونه متن درخواست وام از دفتر رهبری

یکی از خدمات دفتر رهبری ارائه وام به افرادی است که نیازمند مساعدت مالی هستند. برای این کار لازم است تا نامه ای را خطاب به ایشان تهیه کرده و توضیحاتی را در خصوص چرایی دریافت وام ذکر نمایید. این نامه بررسی خواهد شد و در صورت موافقت وامی که می خواستید به شما تعلق خواهد گرفت.

در ادامه تعدادی متن مختلف با موضوعات مختلف آورده ایم که همگی آنها حول محور درخواست وام از دفتر رهبری می باشند. به واسطه این متون دیگر نیازی نیست ساعت ها وقت بگذارید تا یک متن مناسب بنویسید. فقط کافیست در جای خالی مشخصات مربوطه را پر کرده و سپس نامه ارسال کنید. همراه ما باشید.

توجه داشته باشید که اگر متنی مطابق با درخواست شما در بین متن ها نبود می توانید با الگو گرفتن از شیوه نگارش آنها و همچنین توضیحات مربوط به درخواست ها نامه ای که میخواهید را بنویسید.

جملات درخواست وام از رهبری

با درود و احترام خدمت مقام معظم رهبری. بنده جوانی ..... ساله بوده و سرپرستی خانوار را بر عهده دارم. خانواده بنده با مشکلات مالی فراوانی رو به رو است و از آنجا که اکنون سرپرستی خانواده را بر عهده دارم خدمتتان نامه ای به جهت درخواست وام نوشته ام. بدیهی است که در صورت حل نشدن این مشکلات اتفاقات بسیاری از جمله ..... و ..... برای من و خانواده ام رخ خواهد داد. لطفا با بررسی هر چه سریعتر و کمک به بنده جهت رفع مشکلات به وجود آمده نسبت به پرداخت این وام موافقت نمایید.

***************************

ضمن سلام و ارادت خدمت مقام معظم رهبری بنده خانمی جوان هستم که سرپرستی خانواده ام بر عهده بنده است. از آنجا که همسر بنده فوت شده/طلاق گرفته هم اکنون تمامی هزینه های خانواده را بنده تامین می نمایم. همانطور که میدانید انجام چنین کارهایی برای یک خانم کمی سخت و دشوار است به همین جهت خدمت تان نامه ای نوشتم تا با درخواست وام از شما کمی به مشکلات خود سر و سامان بخشم. لطفا با بررسی شرایطی که خدمتتان عارض شدم با وام بنده موافقت به عمل آورید. متشکرم.

***************************

با سلام خدمت مقام عظمی حضرت آیت الله خامنه ای. بنده دچار مشکلات خانوادگی بسیاری هستم و به دلیل همین مشکلات اختلافات زیادی در بین افراد خانواده به وجود آمده. منشا اصلی این مشکلات به دلیل ..... می باشد. از آنجا که کلید رفع آنها در پرداخت هزینه ای مطابق با ..... تومان است، این نامه را خدمت حضرتعالی نوشته ام تا با پرداخت وام از این مشکلات جلوگیری نموده و اوضاع خانواده را سر و سامان بخشم. امیدوارم که با درخواست وام بنده موافقت نمایید. با نهایت درود و احترام.

***************************

ضمن سلام و عرض خداقوت خدمت آیت الله العظمی خامنه ای بنده دختری جوان و ..... ساله هستم که تصمیم به ازدواج گرفته ام. از آنجا که خانواده بنده توان تهیه جهیزیه و پرداخت مخارج مربوط به برگزاری عروسی را ندارند خواستم از خدمت جناب عالی درخواست وامی برای این امور نمایم. امیدوارم که با درخواست بنده موافقت نمایید. تمامی شرایط بازپرداخت از سوی بنده قابل پذیرش بوده و در موعد مقرر بدهی های مربوطه پرداخت می شود.

***************************

با سلام و ارادت به حضرت آیت الله خامنه ای. بنده قصد احداث ..... را داشتم و به جهت احداث آنجا نیازمند وامی ..... تومانی می باشم. با نوشتن این نامه خدمت حضرتعالی خواستم درخواست نمایم که با اعطای آن به من و شرایط بازپرداخت مناسب کمک های لازمه جهت احداث را به من نمایید. با احداث این مرکز خدماتی/محصولاتی مربوط به ..... ارائه می گردد که از اهمیت بسیاری در سطح جامعه برخوردار است. برخی از مزایا و فواید این خدمات/محصولات را در ادامه ذکر خواهم کرد تا نسبت به آن آشنایی بیشتری پیدا نمایید. امید است که بعد از مطالعه مزایا با وام بنده موافقت به عمل آورید.

***************************

این نامه به دفتر رهبری نوشته می شود و مضمون آن در مورد تهیه وامی ..... تومانی با شرایط بازپرداخت ..... ماهه و اقساط ..... تومانی می باشد. از آنجا که نیازی مبرم برای دریافت این وام از سوی بنده وجود دارد از خدمت شریف تان درخواست میکنم که هر چه سریعتر با آن موافقت کرده و نسبت به پرداخت اقدام کنید. این نیاز به دلیل وجود مشکلی در رابطه با ..... است که می بایست خیلی زود مرتفع گردد در غیر اینصورت سبب بروز مشکلات حادتر و بدتر خواهد شد. متشکرم از شما که مرا در رفع این مشکل همراهی می کنید.

***************************

با سلام خدمت ریاست محترم دفتر رهبری بنده ..... با کد ملی ..... هستم. این نامه را بنده خدمت تان با مضمون دریافت وام ..... تومانی با شرایط اقساط ..... ماهه می نویسم. تمام مدارک و اسناد مربوط به دریافت وام در قسمت پیوست نامه ارائه شده است. همچنین اگر نیاز به مدارک بیشتر بود می توانید با من تماس گرفته تا نسبت به ارائه آنها خدمتتان حاضر شوم. از شما میخواهم که در صورت صلاحدید و مشاهده عدم مشکلی خاص در این اسناد و مدارک، با وام بنده موافقت نمایید. متشکرم.

***************************

با عرض درود خدمت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای. بنده به دلیل مشکلات مالی و معیشتی امکان تهیه لوازم خانگی و خرید کالا را ندارم به همین جهت با این نامه خواستم درخواست وامی ..... تومانی از شما داشته باشم. امیدوارم که شما با محتوای نامه موافقت نموده و شرایطی را به وجود آورید که بنده بتوانم نسبت به خرید لوازم ضروری خانه اقدام نمایم. با سپاس از شما.

***************************

با سلام و احترام خدمت آیت الله خامنه ای. بنده ..... هستم و در استان/شهرستان ..... زندگی می کنم. منزل بنده به دلیل مشکل ..... دچار تخریب شده است. از آنجا که این مشکلات و حوادث طبیعی بوده و نه بنده و نه سایرین در بروز آنها نقشی نداشته ایم از شما تقاضا می گردد که نسبت به پرداخت وام بلاعوض در جهت بازساخت منزل بنده کمک نمایید. امیدوارم با بررسی صحت موضوع و همچنین مشاهده مدارک و اسنادی که در این رابطه در پیوست نامه خدمتتان ارائه می کنم با وام بنده موافقت به عمل آورید و یا من را به یکی از سازمان ها و ارگان هایی که توان حل مشکل بنده را دارند معرفی کنید. متشکرم.

***************************

با سلام خدمت مقام معظم رهبری. بنده ..... هستم و در رشته ..... مشغول به تحصیل می باشم. اخیراً به دلیل افزایش قیمت برخی امکانات و کتب درسی ملزم به پرداخت هزینه های گزاف بوده ام که توان پرداخت این هزینه ها از عهده بنده خارج است. به همین دلیل از شما تقاضا میکنم تا با پرداخت وامی در این زمینه به من کمک لازمه را نموده تا از پس این هزینه ها بر بیایم. بدیهی است که در صورت عدم پرداخت متاسفانه دیگر امکان ادامه تحصیل به دلیل مشکلات مالی را نخواهم داشت و مجبور به انصراف از دانشگاه خواهم بود.

***************************

با سلام خدمت مقام معظم رهبری. من از طرف اهالی محله ..... واقع در شهرستان/استان ..... این نامه را خدمت تان می نویسم. اهالی این محل تاکنون سفر زیارتی نداشته و به همین جهت خواستار سفر به حرم مقدس امام رضا علیه السلام می باشند. از آنجا که مردم این منطقه قشری ضعیف و با درآمد کم هستند توان پرداخت هزینه های سفر را ندارند. به همین جهت این نامه را خدمتتان نوشتیم که امضای همه افراد و اثر انگشت آنها در پیوست نامه وجود دارد تا با پرداخت وامی در این زمینه به بنده که از سوی تمام اهالی محل وکالت گرفته ام ما را در رفتن به این سفر یاری نمایید. از شما متشکریم.

***************************

با سلام خدمت مقام عظمی حضرت آیت الله خامنه ای. بنده ..... هستم و در استان ..... زندگی میکنم. مدتی است که به دلیل مشکل ..... از کار بیکار شده ام و هنوز نتوانسته ام کاری مناسب در حیطه فعالیت خود پیدا کنم. متاسفانه در این زمان با مشکلات مالی فراوانی دست و پنجه نرم می کنم. خدمت تان این نامه را نوشتم تا با پرداخت وامی به بنده کمک کنید تا از این شرایط رهایی یابم و دوباره به حالت عادی زندگی خویش برگردم. متشکرم.

***************************

عرض ارادت خدمت آیت الله خامنه ای رهبر بزرگ امت اسلام. بنده ..... هستم و به بیماری ..... گرفتار شده ام. متاسفانه با بروز این بیماری نتوانستم از پس مخارج و هزینه های آن به خوبی بر بیایم. این در صورتیست که پزشک بنده را جهت درمان سریعتر توصیه نموده. به همین جهت از شما خواهشمندم تا با پرداخت وامی به من کمک کنید تا مراحل درمان را گذرانده و از شر این بیماری رهایی یابم. نکته حائز اهمیت در مورد بیماری من ریشه دار شدن آن است و اگر به موقع درمان نشود تمام جسم را در بر خواهد گرفت. پس تقاضا می کنم که هر چه سریعتر نسبت به بررسی شرایط اقدام نمایید.

***************************

ضمن عرض خسته نباشید به حضرت آیت الله خامنه ای از شما استدعا دارم تا بنده را در رابطه با مشکل ..... یاری کنید. این مشکل روند عادی زندگی مرا مختل کرده و باعث بروز اتفاقات ناخواسته بسیاری شده. با پرداخت وامی ..... تومانی من می توانم از پس این مشکلات برآیم. پس خواهشمندم که با پرداخت این وام دست یاری تان را به سوی من دراز کنید. متشکرم.

***************************

با سلام خدمت آیت الله خامنه ای بنده ..... هستم. متاسفانه اخیراً پاره ای از مشکلات کاری و شخصی با هم تلفیق شده و زندگی مرا مختل کرده است. از آنجا که کلید حل این مشکلات در پرداخت هزینه های بسیار است از شما تقاضا دارم که هر چه سریعتر نسبت به پرداخت وامی به اندازه ..... تومان به بنده یاری رسانید تا این مشکلات بیش از آنچه که هستند زندگی من را در بر نگیرند. متشکرم.


از مطالب پایین نیز در صورت تمایل دیدن کنید :

نمونه نامه درخواست وام از نماینده مجلس

نمونه نامه درخواست مساعدت مالی

متن نامه درخواست کمک مالی از رئیس جمهور

جملات زیبا برای شروع نامه اداری


34 نظر

 1. مریم قایدرحمتیمریم قایدرحمتیsays:

  من خیلی گرفتاری شدیدا برام پیش آمده بعد از خدا پشتی ندارم سه تا دختر دارم خواهشن وام با سفته به من بدید صامت ندارم که از بانکها وام بگیرم صامن ندارم که از بانک وام بگیرم ۰۹۹۲۴۹۴۳۷۴۹ خواهشن آگه این مطلب را میخوانید تماس بگیرید

 2. سجاد خوزستانسجاد خوزستانsays:

  با سلام خسته نباشید پیگیر وام ازدواج باشید لطفا اصلا پرداختی نداشته در این اوضاع اقتصادی بانک سپه همه رو پس میزنه یا حق

 3. محسن سلیمانیمحسن سلیمانیsays:

  باعرض سلام وخسته نباشید خدمت رهبر معظم انقلاب اسلامی من مردی ۲۷ ساله که ۸ ساله ازدواج کردم ودچار دونوع مریضی هستم و دکتر گفته باید عمل کنی ولی من یه گارگر هستم وتوان مالی ندارم واز شما خاستار وام فوری هستم که مبلغ وام ۵۰ تومان برای معالجه مریضی هستش از شما وخدای ایزد مندان تقاضای کمک دارم شماره تماس ۰۹۱۹۱۵۸۰۹۱۸ استان قم

 4. محسن سلیمانیمحسن سلیمانیsays:

  باعرض سلام وخسته نباشید خدمت رهبر معظم انقلاب اسلامی من مردی ۲۷ ساله که ۸ ساله ازدواج کردم ودچار دونوع مریضی هستم و دکتر گفته باید عمل کنی ولی من یه گارگر هستم وتوان مالی ندارم واز شما خاستار وام فوری هستم که مبلغ وام ۵۰ تومان برای معالجه مریضی هستش از شما وخدای ایزد مندان تقاضای کمک دارم شماره تماس ۰۹۱۹۱۵۸۰۹۱۸ استان قم

 5. محسن سلیمانیمحسن سلیمانیsays:

  عرض ارادت خدمت آیت الله خامنه ای رهبر بزرگ امت اسلام. بنده .محسن سلیمانی.... هستم و به بیماری سایدی مفصل و کشک زانوهر دو پا وسرطان لثه ..... گرفتار شده ام. متاسفانه با بروز این بیماری نتوانستم از پس مخارج و هزینه های آن به خوبی بر بیایم. این در صورتیست که پزشک بنده را جهت درمان سریعتر توصیه نموده. به همین جهت از شما خواهشمندم تا با پرداخت وامی به ۵۰ ملیون تومانی من کمک کنید تا مراحل درمان را گذرانده و از شر این بیماری رهایی یابم. نکته حائز اهمیت در مورد بیماری من ریشه دار شدن آن است و اگر به موقع درمان نشود تمام جسم را در بر خواهد گرفت. پس تقاضا می کنم که هر چه سریعتر نسبت به بررسی شرایط اقدام نمایید شماره تماس ۰۹۱۹۱۵۸۰۹۱۸ استان ق

 6. فرشیدپایگارفرشیدپایگارsays:

  باسلام و عرض ادب خدمت مقام عظمی حضرت آیت الله خامنه ای رهبر عظیم الشان اسلام و همچنین مدیریت محترم و گرانقدر دفترمعظم له. بنده حقیر جوانی سی ساله هستم که باورکنیدتواین ۳۰سال خیری از زندگیم ندیدم‌همیشه حسرت به دل بوده ام‌.میخواستم ازدواج کنم ولی متاسفانه پدرپولدار‌یاببخشیدپارتی یااشنایی ندارم بخدا‌.بخداازجوانی خیری ندیدم‌. حالاازمقام معظم رهبری درخواست میکنم خواهشابه داد این بنده حقیربرسیدبخدانه کاری دارم نه هیچی‌.خواهش میکنم این نامه به دست مقام عظمابرسه؟((من تاقبل این جوابی ندیدم)) خواهشایک کمک کنید من بدبخت سروسامان بگیرم.من چه گناهی کردم که پدرپولداریا...ندارم. همیشه گوش به زنگ یایک قرعه کشی برنده بشم که اونم برای پولدارهاست‌ ببخشیدپرحرفی کردم شرمنده.دلم پره بخدا‌۳۰سال خون میخورمی خورم.اگراین نام به دست شما عزیزان رسید خواهشاکمکم کنید‌برای رضای خدا و سلامتی خودواعضای محترم خانواده گرامیان کمکم کنید‌در راه خداانفاق کنید‌ یاعلی

 7. فرشیدپایگاریفرشیدپایگاریsays:

  باسلام وادب وخسته نباشید خدمت رهبرعزیزوگرامی مان‌.امیدوارم انشاالله هزاران سال سلامت وشادوسرزنده و موفق وسربلند(به کوری چشم وهابیت و یهودا.. )زندگی کنید. غرض از مزاحمت اینه که ۳۰سالمه‌ هیچی ندارم .ندارم چون پدرپولدارو....وغیره ندارم.برای کارپارتی میخواد.۱۰واحدمونده لیسانسم تمام بشه نمی رم پاس کنم .البته ندارم شهریه و دیگه بااین وضعیت‌.خواهش میکنم تمنا دارم به داد دل این بنده حقیر برسید بخداثواب داره ‌.منم ازدواج کنم ‌کابینه ای داشته باشم پدرومادرم خوشحال باشند‌.همون پرایدکه میگن قوطی‌.یکی ازارزوهای منه بمولا‌.اول خدا بعدرهبرمعظم انقلاب‌. ))که خواننده نامه به دست مبارک ایشان برسه)))) وامی‌.کمکی‌.برای رضای خدا واهل بیت ‌ خواهش.لطفا‌نامامنامامه به دست معظم له برسه؟؟؟؟؟؟؟؟با سپاس فراوان.یاعلی.درپناه حق؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 8. فرشیدپایگارفرشیدپایگارsays:

  باسلام وادب وخسته نباشید خدمت رهبرعزیزوگرامی مان‌.امیدوارم انشاالله هزاران سال سلامت وشادوسرزنده و موفق وسربلند(به کوری چشم وهابیت و یهودا.. )زندگی کنید. غرض از مزاحمت اینه که ۳۰سالمه‌ هیچی ندارم .ندارم چون پدرپولدارو....وغیره ندارم.برای کارپارتی میخواد.۱۰واحدمونده لیسانسم تمام بشه نمی رم پاس کنم .البته ندارم شهریه و دیگه بااین وضعیت‌.خواهش میکنم تمنا دارم به داد دل این بنده حقیر برسید بخداثواب داره ‌.منم ازدواج کنم ‌کابینه ای داشته باشم پدرومادرم خوشحال باشند‌.همون پرایدکه میگن قوطی‌.یکی ازارزوهای منه بمولا‌.اول خدا بعدرهبرمعظم انقلاب‌. ))خواهشا نامه به دست مبارک ایشان برسه)))) وامی‌.کمکی‌.برای رضای خدا واهل بیت ‌ خواهش.لطفا‌نامه به دست معظم له برسه؟؟؟؟؟؟؟؟با سپاس فراوان.یاعلی.درپناه حق؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 9. ardashirardashirsays:

  سلام من سرپرست ۳ نفرم خودم بیکار من از سال ۹۰ هیچ یارانه و هیچ چی دریافت نکردم این ظلم وخیانت نیست؟؟؟ کد ملی ۱۵۵۱۹۵۲۶۳۷

 10. مریم چراغیمریم چراغیsays:

  بسمه تعالی خدمت رهبرعزیزم سلام عرض میکنم اینجانب مریم چراغی دارای دوفرزند هستم وفرزند دومم بیمار است وتحت نظردکترمیباشدواینکه بنده همسرم کارگراست وبااندک پولی که میتواندباکارگری آن هم بعضی روزهاکه کارمیکندبیشتراوقات بیکاراست نمی‌تواند خرج مخارج زندگی رابرساندمامستاجرهستیم وماهیانه 600هزاراجاره خانه می‌دهیم.من ازشمادرخواست یک وام دارم تابتوانم یک سرپناه برای فرزندانم بخرم حداقل اینکه خوشحال باشیم که یک خانه داریم ومستاجر نیستیم واینکه اگر خانه نداشته باشیم سال آینده حتی نمی‌توانیم خانه اجاره کنیم ومن خیلی نگران آینده فرزندانم هستم لطفادرحال مامساعدت فرمایید. باتشکر

 11. جلال دلدادهجلال دلدادهsays:

  سلام خسته نباشی من میخوام زن بگیرم هیچ درآمدی هم ندارم هیچی ی ازخودم ندارم بایدچی کارکنم کسی هست کمکم کنه اره توخداخواهش میکنم جواب بدیدن09356303542

 12. فاطمه اسماعیلیفاطمه اسماعیلیsays:

  باسلام واحترام خدمت رهبر عزیز وبزرگوارمان،حدود سه سالی هست که همسرم رابه خاطر تعویض نیرو از شرکت بیرون کردن ما هم با کلی سعی تلاش توانستیم تاکسی ۴۰۵ بخریم اما تاکسی دارای مشکلات برقی فراوان بود و همیشه درتعمیرگاه دیگه خرج ماشین بردرآمد جور نبودتاکسی رو فروختیم که عوض کنیم که ازبدروزگارقیمت ماشین زیاد شدماهم با پول تاکسی ۴۰۵ توانستیم تاکسی پیکان اسقاط که را نمی رفت بخریم ،کسی سوار تاکسی فسرده پیکان مانمی شود که حرفی نزند بماند، الان ته ماشین کاملا پوسیده وقتی داخل ماشین هستیم لاستیک جلو را کاملا حس میکنید می ترسیم حادثه ساز برای مردم باشد وبرای ما دیگه خرج من و همسرم و دوفرزندم دچار بحران شده لطفا به ما کمک کنید تعویض تاکسی ۹۵ میلیون می باشد .که در شرایطی که درنان شب خود مانده ایم غیرممکن میباشد لطفا فکری بحال ما کنیدممنون

 13. فاطمه اسماعیلیفاطمه اسماعیلیsays:

  باسلام واحترام خدمت رهبر عزیز وبزرگوارمان،حدود سه سالی هست که همسرم رابه خاطر تعویض نیرو از شرکت بیرون کردن ما هم با کلی سعی تلاش توانستیم تاکسی ۴۰۵ بخریم اما تاکسی دارای مشکلات برقی فراوان بود و همیشه درتعمیرگاه دیگه خرج ماشین بردرآمد جور نبودتاکسی رو فروختیم که عوض کنیم که ازبدروزگارقیمت ماشین زیاد شدماهم با پول تاکسی ۴۰۵ توانستیم تاکسی پیکان اسقاط که را نمی رفت بخریم ،کسی سوار تاکسی فسرده پیکان مانمی شود که حرفی نزند بماند، الان ته ماشین کاملا پوسیده وقتی داخل ماشین هستیم لاستیک جلو را کاملا حس میکنید می ترسیم حادثه ساز برای مردم باشد وبرای ما دیگه خرج من و همسرم و دوفرزندم دچار بحران شده لطفا به ما کمک کنید تعویض تاکسی ۹۵ میلیون می باشد .که در شرایطی که درنان شب خود مانده ایم غیرممکن میباشد لطفا فکری بحال ما کنیدممنون

 14. فاطمه اکرمیفاطمه اکرمیsays:

  با عرض سلام و ادب و احترام خدمت پدری عزیز و دلسوز جهوری اسلامی ایران همیشه سر افراز سید علی خامنه ای : اینجانب فاطمه اکرمی دختری ۲۵ساله فرزند سوم خانواده هستم که دارای پدری پیر و از کار افتاده که هزینه های امرار و معاش زندگی و هزینه های درمان بیماری پدرم به عهده من می‌باشد ؛ اینجانب در تاریخ 1399/۰۵/۱۸ متاهل شده و دراین تاریخ مراسم عقد داشته ام و الان برای تهیه وسایل ابتدای و اولیه زندگی ، جهیزیه عروس در این بهران بد اقتصادی و شرایط تآسف وار جامعه گرفتار شده ام ، از حضور پر برکت حضرت مبارکتان خواستار ؛ کمک نقدی ( وام ) ، یا تهیه وسایل جهیزیه برای شروع زندگی درخواست دارم خواهشمندم برای اینجانب یکی از فرزندان ایران عزیز کاری انجام دهید تا حداقل گره ای از مشکلاتم به دست شما مسئولین عزیز ایران باز شده باشد ؛، با تقدیم شایسته ترین احترامات 09367188584 اکرمی

 15. بهروز کاظمیبهروز کاظمیsays:

  با عرض سلام وادب واحترام خدمت پدری عزیزودلسوزجمهوری اسلامی ایران همیشه سر افراز سید علی خامنه ای، اینجانب بهروز کاظمی پسری 34ساله فرزند اول خانواده هستم که پدرمو 13ساله از دست داده ایم وتمام خرج ومخارج زندگی با من است ومن هم بیکارام وروستا تا شهر مسافر کشی میکنم روزی 80هزار تومان درمیارم با اون پول نمیشه خرج خانواده رو بدم وپسنداز کنم اگه امکانش هست برام وام 200میلیونی بدین ومنم ماشین باری ثبت نام کنم وبقیه پول ماشین اقساطی پرداخت کنم رفیق بهم گفته اگه بتونی 250میلیون جور کنی منم جز حضرت اقا به کسی دیگه نتونستم بگم تا اخر همین ماه فرصت داریم 09148274401کاظمی

 16. محمدمختاریمحمدمختاریsays:

  سلام.نیاز به یک‌کمک‌مالی‌ویا‌ وام‌میباشم،پدرم سرطان پروستات دارد،مادرم‌بیماری اعصاب دارد خواهرم جانباز میباشد.لطفا دادرس ماباشید. ۰۹۰۱۹۹۹۰۲۳۶

 17. محمدمختاریمحمدمختاریsays:

  سلام.نیاز به یک‌کمک‌مالی‌ویا‌ وام‌میباشم،پدرم سرطان پروستات دارد،مادرم‌بیماری اعصاب دارد خواهرم جانباز میباشد.لطفا دادرس ماباشید. ۰۹۰۱۹۹۹۰۲۳۶

 18. مهدی عبدالهیمهدی عبدالهیsays:

  به نام خدا با سلام خدمت حضرت آقا اینجانب مهدی عبدالهی فرمانده پایگاه بسیج روستای زولسک از شهرستان سربیشه می‌باشم اینجانب ۳ سال شده که ازدواج کردم ولی هنوز توی وسایلهای اولیه زندگیمو نتونستم بخرم گفتم اگه امکانش هست یک کمکی برام انجام بدین ممنون میشم چون ما منطقه محروم و نزدیک به مرز ماهیرود هستیم

 19. مهدی عبدالهیمهدی عبدالهیsays:

  به نام خدا با سلام خدمت حضرت آقا اینجانب مهدی عبدالهی فرمانده پایگاه بسیج روستای زولسک از شهرستان سربیشه می‌باشم اینجانب ۳ سال شده که ازدواج کردم ولی هنوز توی وسایلهای اولیه زندگیمو نتونستم بخرم گفتم اگه امکانش هست یک کمکی برام انجام بدین ممنون میشم چون ما منطقه محروم و نزدیک به مرز ماهیرود هستیم

 20. کیومرث زارعیکیومرث زارعیsays:

  سلام عرض ادب به پدر عزیزم سید علی خامنه ای فرزندشان کیومرث زارعی یکی از کشاورزان همدان هستم بنده مشکلات زیادی دارم و بنده ۴ نفر عضو خانواده هستیم همه مون بیکاریم شغل ما کشاورزی ما نیازمند یک دستگاه تراکتور شش جفت هستیم بنده سه بار ثبت نام کردم جهاد کشاورزی بهار همدان و میگن ۶۰۰ نفرمانده نوبت من درخواست عاجزانه از شما پدر عزیز تقاضای کمک دارم که خارج از نوبت یک پیش فاکتور برای خانواده ما دستورالعملی لازم امضا بفرما از بستگان دکتر منصور غلامی وزیرعلوم هستیم از ایشان کمک خواستیم در این بار کمکی را در این باره به ما نکرد تلفن فرزند کوچک شما 09051877026

 21. محمدرضا خراسانیمحمدرضا خراسانیsays:

  باعرض سلام خدمت رهبرعزیزم من جوانی30ساله هستم که مغازه دارم وبه همه هم کمک میکردم ووسیله بهشون میدادم تاسرماه حقوق میگیرن بهم بدم ولی خیلی هاازم سواستفاده کردن دیگه پولموندادن حالاهم تمام چکام برگشت خوردن زندگیم داره نابودمیشه لطف کنین یه وام بهم بدین من چکام پاس کنم که اینقدروزاپیش مردم ابروم نره توروخداکمکم کنید

 22. مهدی عنایتیمهدی عنایتیsays:

  سلام خدمت مقام معظم رهبری اقا جان من مستاجر هستم ودر تولیدی ورشکست شدم الان چهار میلیون پول پیش دارم وقردادم تمام شده با این پول نمی توانم خونه بگیرم امروز ۸/۳۰/۹۹است صاحب خونه گفته سه روز دیگه باید خونه رو خالی کنی با پنج سر عاله موندم از حضرت عالی عاجزانه تقاضای کمک دارم تا بتوانم خانه اجاره کنم

 23. مهدی عنایتیمهدی عنایتیsays:

  سلام خدمت مقام معظم رهبری اقا جان من مستاجر هستم ودر تولیدی ورشکست شدم الان چهار میلیون پول پیش دارم وقردادم تمام شده با این پول نمی توانم خونه بگیرم امروز ۸/۳۰/۹۹است صاحب خونه گفته سه روز دیگه باید خونه رو خالی کنی با پنج سر عاله موندم از حضرت عالی عاجزانه تقاضای کمک دارم تا بتوانم خانه اجاره کنم 09906849033

 24. علی امیدعلیعلی امیدعلیsays:

  سلام بحضور رهبر عزیزم. من ۴۸سال سن دارم. مادرم سرپرست نداره و با مادرم زندگی میکنم.‌مادرم تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی هست . شغل خودم تابلونویسی است.مستاجرم واز عهده مخارج سنگین زندگی برنمی‌آمد.‌رهبرم ی وام بهم بدید کار وکسب رو رونق بندازم. و ازدواج کنم. لطفتون رو اگر خدا بخواد جبران میکنم. والسلام

 25. حوا یعقوبلوحوا یعقوبلوsays:

  سلام رهبر عزیز خانم هستم ۳۶ساله۳تا بچه دارم شوهرم کارش آزاده ن بیمه ای ن حقوقی چرا باید معیشتی به ما تعلق نگیره لطفا رسیدگی کنید خودمون مستاجریم

 26. حوا یعقوبلوحوا یعقوبلوsays:

  سلام رهبر عزیز خانم هستم ۳۶ساله۳تا بچه دارم شوهرم کارش آزاده ن بیمه ای ن حقوقی چرا باید معیشتی به ما تعلق نگیره لطفا رسیدگی کنید خودمون مستاجریم

 27. مهدی عنایتیمهدی عنایتیsays:

  سلام خدمت مقام معظم رهبری من قبلا نامه ای خدمت شما نوشتم بنده به خاطر مشکلات مالی نتونستم خونه اجاره کنم الان در خانه ای که نشستم صاحب خونه حکو تخلیه گرفته از حضرت عالی تقاضا دارم یک وام فوری برایم درست بشه تا درزمستان بازن وبچه اواره خیابان نشم با تشکر ۰۹۹۰۶۸۴۹۰۳۳

 28. سیده معصومه غمیلویسیده معصومه غمیلویsays:

  ************************ با سلام خدمت مقام عظمی حضرت آیت الله خامنه ای. بنده دچار مشکلات خانوادگی بسیاری هستم و به دلیل همین مشکلات اختلافات زیادی در بین افراد خانواده به وجود آمده. منشا اصلی این مشکلات به دلیل نپرداختن کرایه خانه به مدت ۸ ماه ونداشتن پول پیش برای نقل مکان واختلاف با صاحبخانه،بنده ۲دختر دارم که فقط با یارانه وقرض کردن مخارج خانه را میگذرانیم همسرم کارش به خاطر کرونا کاملا کساد شده وروز به روز بدتر میشه در ضمن ما در ماه باید برای دخترم که پیوند کلیه شده دارو هم تهیه کنیم..... . از آنجا که کلید رفع آنها در پرداخت هزینه ای مطابق با ...۱۰۰ میلیون .. تومانبابت پول پیش خانه است، این نامه را خدمت حضرتعالی نوشته ام تا با پرداخت وام از این مشکلات جلوگیری نموده و اوضاع خانواده را سر و سامان بخشم. امیدوارم که با درخواست وام بنده موافقت نمایید. با نهایت درود و احترام.

 29. سیده معصومه غمیلویسیده معصومه غمیلویsays:

  ************************ با سلام خدمت مقام عظمی حضرت آیت الله خامنه ای. بنده دچار مشکلات خانوادگی بسیاری هستم و به دلیل همین مشکلات اختلافات زیادی در بین افراد خانواده به وجود آمده. منشا اصلی این مشکلات به دلیل نپرداختن کرایه خانه به مدت ۸ ماه ونداشتن پول پیش برای نقل مکان واختلاف با صاحبخانه،بنده ۲دختر دارم که فقط با یارانه وقرض کردن مخارج خانه را میگذرانیم همسرم کارش به خاطر کرونا کاملا کساد شده وروز به روز بدتر میشه در ضمن ما در ماه باید برای دخترم که پیوند کلیه شده دارو هم تهیه کنیم..... . از آنجا که کلید رفع آنها در پرداخت هزینه ای مطابق با ...۱۰۰ میلیون .. تومانبابت پول پیش خانه است، این نامه را خدمت حضرتعالی نوشته ام تا با پرداخت وام از این مشکلات جلوگیری نموده و اوضاع خانواده را سر و سامان بخشم. امیدوارم که با درخواست وام بنده موافقت نمایید. با نهایت درود و احترام.

 30. هومان مجاهدی نژادهومان مجاهدی نژادsays:

  بسمه تعالی خدمت رهبرعزیزم حضرت ایت الله خامنه ای(مدظله العالی)عرض ادب و احترام دارم.اینجانب هومان مجاهدی نژادمتولد۷۰ به کدملی۴۲۴۰۲۶۰۱۵۹ ساکن شهرستان کهگیلویه ازتوابع استان یاسوج،جوانی هستم که تازه ازدواج کرده ام که بعلت مشکلات مالی و نبود شغل در استان و شهرستان ازپدرو مادرو خانواده ام دور شده ام و به استان یزد جهت کار و معاش زندگیم مهاجرت کرده ام که واقعا بااین اوضاع اقتصادی مهاجرت کردن به استان یزد زندگی را برام سخت تر کرده است. و امید دارم که حرف دل ما جوانان برای رهبر عزیزمان اهمیت دارد و خواهشمندم حمایتم کنیدتا براین مشکلات پیروز شوم ،لذا از خداوند سبحان میخوام سایه رهبرعزیزمان همیشه برسراین ملت شریف قرار واقع باشدان شاءالله

 31. هومان مجاهدی نژادهومان مجاهدی نژادsays:

  بسمه تعالی خدمت رهبرعزیزم حضرت ایت الله خامنه ای(مدظله العالی)عرض ادب و احترام دارم.اینجانب هومان مجاهدی نژادمتولد۷۰ به کدملی۴۲۴۰۲۶۰۱۵۹ ساکن شهرستان کهگیلویه ازتوابع استان یاسوج،جوانی هستم که تازه ازدواج کرده ام که بعلت مشکلات مالی و نبود شغل در استان و شهرستان ازپدرو مادرو خانواده ام دور شده ام و به استان یزد جهت کار و معاش زندگیم مهاجرت کرده ام که واقعا بااین اوضاع اقتصادی مهاجرت کردن به استان یزد زندگی را برام سخت تر کرده است. و امید دارم که حرف دل ما جوانان برای رهبر عزیزمان اهمیت دارد و خواهشمندم حمایتم کنیدتا براین مشکلات پیروز شوم ،لذا از خداوند سبحان میخوام سایه رهبرعزیزمان همیشه برسراین ملت شریف قرار واقع باشدان شاءالله09382687949

 32. قاسم راوندقاسم راوندsays:

  سلام بر رهبر عزیز.بنده ی جوان با دلی پیر وخسته از زندگی.میخواستم عروسی کنم هیچ هزینه و پولی نداشتم از همه تقاضای کمک کردم هیچ کس دستمو نگرفت.الان نامزدیم بهم خورده و منو نامزد همدیگرو میخوایم بخاطر پول عروسیم بهم خورده.خودمم سرپرست خانواده ام هستم چون پدری بالای سرمون نیست.هرچی کار میکنم خرج خانواده مم بزور در میارم خودمم مشکل بیماری دارم.فقط امیدم ب خدا بوده یعنی خیلی وقت باید خودکشی میکردم.الانم امید ب شما هستش.تنها راه و آخرین راهی ک برام مونده مرگه و خودکشی.دیگه هیچ امیدی ندارم.ب امید شما و پروردگار یکتا.....

 33. مریم صفایی قره چاهمریم صفایی قره چاهsays:

  باعرض سلام خدمت رهبر انقلاب من خانمی ۴۴ساله هستم ک حدود۱۵ سال مشغول فرش بافی هستم ومدرک قالی بافی ومدرک پشتیبان ( کارآفرین) ک چند نفر هم مشغول کارکردم والان میخوام ی وام ۵۰میلیونی بگیرم ازبانک رفاه ک متاسفانه بایک برخوردبد وخواستن دو ضامن کامند وکسر از حقوق ک معرعی کنم ولی متاسفانه ضامن ندارم اگر لطف شماشامل حال ما بشه وکمکی جهت دریافت وام برای اشتغال چند نفریا بانک شرایط اسونترکنه برای ما ممنون دارشما هستم اگر وام نشه مجبورم کلا قید کارموبزنم خواهش میکنم کمک کنید التماس دعا

 34. فرامرز عباسیانفرامرز عباسیانsays:

  بنام خدا 1399.09.09 باسلام احتراما خدمت حضرت ایت الله خامنه ای رهبربزرگوار. بنده فرامرزعباسیان هستم متاسفانه اخیرا پاره ای از مشکلات کاری وشخصی با هم تلفیق شده وزندگی مرا مختل کرده است از انجا که کلید حل این مشکلات درپرداخت هزینه های بسیار است چون کارگرفصلی و بیکارهستم با چهارسرعایله که دریک زیرزمین بیست متری باوجود فرزندبزرگ دختروپسر زندگی میکنم.عاجزا از ان رهبر بزرگوار تقاظ دارم هرچه سریعتر نسبت به پرداخت وامی به اندازه دویست میلیون تومان به بنده یاری رسانیدتا این مشکلات بیش ازانچه که هستندزندگی بنده را در بر نگیرند وباعث از هم پاشیدن ان نشود متشکرم 09123788104