نمونه نامه درخواست مساعدت مالی

به واسطه مساعدت مالی می توانیم مشکلات متعددی که سر راه همان قرار می گیرد را برطرف کنیم. خیلی وقت ها خیلی از مشکلات در زمان نامناسب به وجود می آید و این زمان دقیقا همان زمانی است که ما درگیر مشکلات اقتصادی هستیم. به همین جهت با نوشتن نامه می توانیم از شخصی مناسب درخواست مساعدت مالی کنیم.

در زیر تعدادی متن درباره درخواست مساعدت مالی برایتان قرار داده ایم. متن هایی که در ادامه موجود هستند فقط درباره مساعدت مالی از بانک ها یا اداره جات نیستند و به گونه نوشته شده اند که شما حتی می توانید از آن در مقابل فردی دیگر استفاده کنید. با خواندن هر یک از متن ها هر کدام که مطابق میلتان است را انتخاب و در نامه ای مناسب نوشته و به حضور مدیریت یا شخصی که میخواهید ارسال نمایید. در ادامه همراه ما باشید.

نکته حائز اهمیت این است که اگر متنی مطابق با درخواست خود پیدا نکردید، می توانید از شیوه نگارش همین متن ها استفاده و من خود را بنویسید.

جملات درخواست مساعدت مالی

با سلام و احترام خدمت مدیریت محترم مجموعه ..... شعبه ...... بنده ..... هستم و نسبت به تقاضای وام در جهت پرداخت هزینه های مربوط به تعمیر منزل این نامه را خدمتتان می نویسم. اخیراً منزل بنده واقع در منطقه ..... استان ..... تخریب شده و هر لحظه ممکن است شدت تخریب بیشتر شده و همچنین خسارات مالی بیشتر و صدماتی جانبی به همراه داشته باشد. به همین جهت لطفا با بررسی مستندات پیوست در نامه نسبت به پرداخت وام ..... تومانی و مساعدت مالی به بنده اقدام کنید. با نهایت سپاس و احترام از حضورتان.

***************************

مدیریت محترم ..... سلام. ..... هستم جوانی ..... ساله و نیازمند به مساعدت مالی. امیدوارم که هیچگاه درگیر امراض و بیماری های خاص نشوید. از آنجا که مدت زیادیست درگیر بیماری ..... هستم و توانایی تامین مخارج بیماری و زندگی را با هم ندارم از خدمت تان خواهشمندم با پرداخت وامی بلاعوض و یا مساعدت مالی با بهره کم بنده را یاری کنید تا بتوانم از پس بیماری خویش برآیم.

***************************

درورد خدمت شریف شما جناب آقای/سرکار خانم مدیریت محترم مجموعه ...... بنده ..... یکی از کارمندان شما هستم و خواستم از شرکت/کارگاه/موسسه وامی برای پرداخت و تامین مخارج زندگی خویش طلب کنم. از آنجا که تامین این مخارج بسیار سنگ بوده و فراتر از حقوق دریافتی ام است لذا خواهشمندم با این وام موافقت خود را اعلام نموده و آن را هر چه سریعتر برای بنده پرداخت نمایید. با نهایت تشکر و احترام.

***************************

با سلام خدمت مدیریت محترم ...... بنده نیاز شدیدی به مساعدت مالی دارم و به همین منزله خدمت تان نامه ای نوشتم تا هر چه زودتر از سوی شما یا از سوی مجموعه یا شرکتی که به بنده معرفی می کنید بتوانم وامی با اقساط بلند مدت و کم بهره دریافت کنم.

***************************

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت کارکنان محترم ...... ما خانواده ای پر جمعیت به تعداد ..... نفر هستیم که متاسفانه هزینه ها و مخارج فراتر از حقوق دریافتی ماهیانه مان می باشد. به همین جهت نیازمند مساعدت مالی بوده تا بتوانیم از پس شرایطی سختی که برایمان به وجود آمده بر بیاییم. امیدوارم تا با تصمیم گیری درست و انتخاب راهی مناسب این مساعدت را به من و خانواده ام برسانید در غیر اینصورت ممکن است شرایطی سخت تر از آنچه که اکنون برای خانواده به وجود آمده پیش بیاید.

***************************

ضمن احترام به خدمت شریف شما بنده ..... هستم و متوجه شده ام که در مساعدت مالی به افراد نیازمند سابقه طولانی دارید. بنده توضیحات مربوط به مشکل خود را در ادامه ارائه خواهم کرد و امیدوارم که این مساعدت از سوی شما به بنده شده و بتوانم از شرایط سختی که در آن قرار گرفته ام خارج شوم. یقیناً این کار شما پاداش معنوی بسیاری نزد پروردگار تبارک و تعالی داشته و جایگاه تان نزد او فراتر از آنچه تصور می کنید است. متشکرم.

***************************

ضمن عرض احترام خدمت شما دوست عزیز بنده ..... فرزند ..... هستم و مدتی است که با مشکلات عدید زندگی دست به گریبان شده ام. متاسفانه با هزینه های متعددی که زندگی برایم به ارمغان آورده دیگر توان ادامه دادن ندارم و ممکن است به زودی زیر بار مشکلات و هزینه ها کمر خم کنم. به همین جهت خدمت حضور شریف تان این نامه را نوشتم تا در صورت توان به من مساعدت مالی نمایید تا بتوانم خود را از شرایطی که در آن قرار گرفته ام خارج سازم. بدیهی است که با بیرون آمدن از این شرایط تمامی مبلغ بدهی به شما پرداخت خواهد شد. متشکرم.

***************************

با سلام خدمت مدیریت محترم بانک ..... بنده ..... هستم و برای مساعدت مالی یا همان وام خدمت تان این نامه را می نویسم. من برای ..... نیازمند مساعدت شما می باشم تا بتوانم به نتیجه ای درست در آن برسم. تمامی نکات برای دریافت وام نیز مد نظر قرار داده شده و چیزهایی که نیاز داشته تا وام به من تعلق گیرد در قسمت پیوست نامه ذکر شده و مدارک نیز موجود می باشد. از شما درخواست میکنم تا به دلیل ضیق وقت سریعاً مدارک و شرایط را بررسی نموده و نسبت به پرداخت این وام به بنده اقدام نمایید. بدیهی است که در صورت پرداخت بدهی ها سر موعد مقرر پرداخت خواهند شد.

***************************

ضمن سلام و درود خدمت شما بنده ..... هستم و برای مساعدت مالی این نامه را خدمتتان می نویسم. من در خرید جهیزیه دخترم نیاز به پرداخت هزینه هایی گزاف هستم و از آنجا که عروسی ایشان نزدیک است به شدت نگران می باشم چرا که توان پرداخت این هزینه ها از بنده سلب شده و راهی پیدا نکردم تا به واسطه آن بتوان این هزینه ها را پرداخت کرد تا این که خبر مساعدت شما را شنیدم. اکنون از شما درخواست میکنم تا با مساعدت مالی مرا در برگزاری هرچه بهتر عروسی دخترم یاری نمایید. متشکرم.

***************************

ضمن درود خدمت جناب آقای/سرکار خانم ..... بنده ..... هستم. متاسفانه مدتی پیش به دلیل ..... منزل بنده مخروب شده و خسارات مالی زیادی را به جای گذاشت. از آنجا که توان مالی مناسبی در جبران این خسارات نداشتم خدمت تان این نامه را نوشتم تا با مساعدت مالی به بنده مرا کمک کنید تا بتوانم خسارت های به وجود آمده را جبران و از شرایطی که در آن قرار گرفته ام خارج شوم. امیدوارم که به بنده کمک نمایید. متشکرم.

***************************

ضمن درود و خسته نباشید بنده ..... فرزند ..... می باشم و در زمینه درخواست مساعدت مالی درباره ..... به شما این نامه را نوشتم ام. به واسطه این مساعدت بنده می توانم مشکلات زیادی را از سر راه برداشته و مسیر پیشرفت را برای خود هموارتر کنم. امیدوارم که این فرصت را از من نگیرید و با این مساعدت بنده را یاری نمایید تا به آنچه می خواهم دست پیدا کنم. متشکرم.

***************************

درود و خسته نباشید خدمت حضور مبارکتان. بنده ..... هستم و در زمینه ..... فعالیت میکنم. اخیراً به دلیل مشکلات پیش آمده در ..... که یکی از مهمترین این مشکلات ..... می باشد نیازمند مساعدت مالی هستم. این نامه را خدمت حضور گرانقدرتان نوشته ام تا به این وسیله درخواست کنم مرا در این مشکل یاری فرمایید. متشکرم.

***************************

با سلام و احترام به جناب آقای/سرکار خانم ..... مدیر محترم مجموعه ...... من یکی از مشتری های پروپاقرص شما هستم و همواره نیازهای خود را توسط خدمات/محصولات شما برطرف کنم. متاسفانه اخیراً مشکلات عدیدی برای بنده به وجود آمده و به همین جهت خدمت تان این نامه را نوشتم تا به من مساعدت مالی نمایید تا از این وضعیت خارج گشته و شرایط خویش را بهبود بخشم. بدیهی است که من این مساعدت را نه بلاعوض بلکه به صورت وام از شما درخواست میکنم و در اندکی از زمان آن رت حضورتان بازخواهم گرداند. متشکرم.

***************************

با سلام خدمت ..... بنده ..... هستم. این نامه را جهت خرید لوازم خانگی خدمت تان می نویسم. از آنجا که این وسایل لازم بوده و نیاز روزمره را برطرف میسازد و همچنین در صورت نبود مشکلات زیادی را به بار می آورد از حضورتان درخواست مساعدت مالی دارم تا بدین شکل بتوانم از پس مخارج خرید این لوازم بر بیایم. مشکلاتی که نبود این وسایل برایم به وجود آورده فراوان است و نیاز به ذکر آنها نیست چون خودتان بهتر از من می توانید متوجه این مسئله بشوید. به همین جهت به دلیل اهمیت مسئله خواهان این هستم که نامه را زودتر بررسی نموده و با محتوای آن موافقت کنید. سپاس.

***************************

با سلام و عرض خسته نباشید. بنده دانشجوی رشته ..... هستم و در زمینه ..... فعالیت میکنم. متاسفانه به دلیل ادامه تحصیل توانایی پرداخت مخارج زندگی از من سلب شده به همین جهت از شما درخواست مساعدت مالی داشتم تا بتوانم به مرور زمان اوضاع را بهبود بخشیده و بهتر نمایم. در مقابل این مساعدت هر آنچه بتوانم تلاش خواهم کرد تا با بازپرداخت به موقع آن اعتماد هر چه بیشتر شما را به خود جلب نمایم. امیدوارم که به بنده کمک کنید. متشکرم.

***************************

ضمن درود خدمت شما بنده ..... ساکن استان ..... هستم. متاسفانه مدتی است که در منطقه ..... این استان مشکلات زیادی در حوزه ..... به وجود آمده. به همین منظور من به وکالت از ساکنین محله به حضورتان نامه ای نوشتم تا دست یاریتان را به سوی ما دراز نمایید تا بتوانیم از پس مشکلات بر بیاییم. یقیناً اگر این مشکلات ادامه پیدا کنند زندگی بسیاری از اهالی محله را درگیر خود خواهند کرد. به همین جهت درخواست میکنم تا سریعتر مشکل را بررسی نموده و با بنده به وکالت از مردم منطقه وام درخواست شده را اعطا کنید. متشکرم.


سایر مطالب پیشنهادی :

نمونه متن درخواست وام خوداشتغالی

متن نامه درخواست کمک مالی از رئیس جمهور

نامه اداری درخواست وام دانشجویی61 نظر

 1. سعیدسعیدsays:

  باسلام باتوجه به اینکه همسرم پا به ماه و زایمانش نزدیک است میخواهم از ادره درخواست مساعده مالی کنم ولی نمیدانم چه متنی بنویسم لطفا راهنماییم کنید یایک نمونه درخواست به من ارائه دهید.باتشکر

 2. داود صالحیداود صالحیsays:

  بنده اهل و ساکن ارومیه ه صمد زاده کوچه شماره ۱۴ آخر کوچه منزل شخصی که با عریضه نویسی جلو دادگاه ارومیه امرار معاش میکنیم الان مدتی است که بعلت شکستن ماشین تایپ دستی ام بازار کارم خراب شده است و درآمدی ندارم و بسیار محتاج هستم که یک نفر یک ماشین تایپ دستی قدیمی واسه کارم برایم تهیه کند .خودم که پول ندارم آنرا تهیه کنم لذا به شما پناه آورده ام و بخاطر رضای خدا اگه میشه منو کمک کنید یک ماشین تایپ دستی قدیمی از خیابان فردوسی یا خیابان ایرانشهر تهران که اونجا ماشین تایپ زیاده برای کارم واسه من تهیه کنید. شماره تلفن من هم ۰۹۱۴۲۷۴۱۳۵۱ است هر کسی تونست کمک کنه با اون شماره تماس بگیره تا نحوه فرستادن ماشین تایپ رو توسط اتوبوس ارومیه به خدمتتون عرض کنم. از محبت شما بینهایت ممنونم

 3. احمدحکم ابادیاحمدحکم ابادیsays:

  درخواست وام

 4. سمیه یقینی منیرسمیه یقینی منیرsays:

  سلام من خیلی گرفتارم عابروم درخطره شوهرم بیکاره از خونه میندازن بیرون رهن و قرص کردم سه بانک حکم جلب گرفتن سه تا دختر دارم یکی و با بدبختی فرستادم خونه بخت دومی بخاطر گوشی از درس عقب مونده اگه خدا رو قبول دارین کمکم کنین به امام زمان قسم میدم بی جواب نزارین ممنون از شما .

 5. محسنمحسنsays:

  سلام خسته نباشید.فردی هستم 37ساله داری دوفرزند.ویک فرزند توراهی .مستعجرهستم.توان کارندارم.تصادف کردم ماشین فرارکرد.پول عمل نداشتم.مجبورشودم.پیش بیتال محلی رفتم وباری همیشه پام خوب نشود.اجزانه احتیاج به کمک دارم.

 6. مرضیه سروش نژادمرضیه سروش نژادsays:

  سلام خدمت رئیس جمهور محترم اسلامی ایران اینجانب مرضیه سروش نژاد از شهر دهدشت استان کهگیلویه وبویر احمد هستم که بخطر مشکل اعصاب وروان زیر پوشش بهزیستی هستم ولی۱۲۵هزار تومان میدهند برای داروهام اقای رئیس جمهور من خیلی نیاز های مالی شدیدی دارم من مجرد وبیمار اعصاب وروان دارم ومن هیچ درامد شخصی ندارم وهیچ پولی در دست ندارم جز ۱۲۵هزار تومان بهزیستی مدونید نیازها واحتیاجاتمان خیلی خیلی شدید است وگرونی هم هست ومن اینجوری خیلی افسرده وپژمرده میشم واز زندگی نامید ومایوس میشم خواهشمندم کمکم کنید تا از نظر مادی وپولی نیازمند کسی نشم وسربار خانواده ام نشم وزندگی مستقل داشته باشم وکفاف زندگی ام رادهد هم در زندگی وشخصی مشکل مالی خیلی شدیدی دارم وهم از لحاظ بیماری ام لطفا علاوه بر رفع مشکل مالی دارو وویزیتم در درامد شخصی وزندگی ورفع احتیاجات خیلی شدید مالی کمکم کنید تا از دیگران بی نیاز شوم ممنونم[email protected]و مبایلم ۰۹۰۳۱۶۶۸۸۳۶

 7. مرضیه سروش نژادمرضیه سروش نژادsays:

  سلام خدمت رئیس جمهور محترم اسلامی ایران اینجانب مرضیه سروش نژاد از شهر دهدشت استان کهگیلویه وبویر احمد هستم که بخطر مشکل اعصاب وروان زیر پوشش بهزیستی هستم ولی۱۲۵هزار تومان میدهند برای داروهام اقای رئیس جمهور من خیلی نیاز های مالی شدیدی دارم من مجرد وبیمار اعصاب وروان دارم ومن هیچ درامد شخصی ندارم وهیچ پولی در دست ندارم جز ۱۲۵هزار تومان بهزیستی مدونید نیازها واحتیاجاتمان خیلی خیلی شدید است وگرونی هم هست ومن اینجوری خیلی افسرده وپژمرده میشم واز زندگی نامید ومایوس میشم خواهشمندم کمکم کنید تا از نظر مادی وپولی نیازمند کسی نشم وسربار خانواده ام نشم وزندگی مستقل داشته باشم وکفاف زندگی ام رادهد هم در زندگی وشخصی مشکل مالی خیلی شدیدی دارم وهم از لحاظ بیماری ام لطفا علاوه بر رفع مشکل مالی دارو وویزیتم در درامد شخصی وزندگی ورفع احتیاجات خیلی شدید مالی کمکم کنید تا از دیگران بی نیاز شوم ممنونم[email protected]و مبایلم ۰۹۰۳۱۶۶۸۸۳۶

 8. مهدی احسانیفرمهدی احسانیفرsays:

  باسلام و عرض ادب خدمت مقام معظم رهبری بنده حقیر دارای سه تافرزندمیباشم فرزند کوچکم دچاربیماری هموفیلی است ومن از لحاظ مالی نمیتوانم ازپس مخارج ومداواکردنش برایم ازشما عاجزانه درخواست کمک میکنم تنها امیدم اول خدابعدشماهستید خداوند نگهدارشماباشد

 9. جعفر مزروعیجعفر مزروعیsays:

  با سلام کمک مالی

 10. ابوذر رئوفیابوذر رئوفیsays:

  سلام بخاطر کرونا کارمو از دست دادم شرایطم خیلی سخته قسط وام کرایه خونه عقب افتاده هرکس دستش میرسه قسمش میدم ب آبرویه خانم فاطمه زهرا بهم کمک مالی کنه بتونم قسطمو بدم تا کارم جور شه خدا گرفتاره بیمارستان نکنه شمارو ممنونم راستش بچه دارم نیستم ولی مشکلم زیاده واقعا ب کمک نیاز دارم دروغ تو ذاتم نیست ممنون ازتون 6037997930017570,ابوذر روفی کارته کمیته امداد ۰۹۱۱۴۸۱۶۶۲۳

 11. موسی رهیدهموسی رهیدهsays:

  سلام بنده حقیرمعلول ضایعه نخاعی هستم وبغیرازمستمری بهزیستی درامدندارم بخاطر بی اختیار ی ادرار و مدفوع ونتوانستن خریدپوشک همسرم هرروز وزی چندنوبت لباسهای منومیشویدبطوریکه دستانش بیماری پوستی دچارشدندتوان خریداری یک ماشین لباسشویی ندارم اگرکمکی بنماید که بنده حقیر بتوانم ماشین لباسشویی تهیه کنم خوشحال میشم وکسی بنده خداراخوشحال کندخداوندمتعاا راخشنوکرده شماره کارت 6104337354551341

 12. جعفر مزروعیجعفر مزروعیsays:

  درخواست کمک مالی

 13. حبیب اربابیحبیب اربابیsays:

  سلام من کارگربیکاری هستم باخانوادام ازروزی کرونا امده بیکارم با مشکلات فقرزدایی بخدا زیرخط مطلق فقرمشکلات ازجمله نداشتن سرپناهی درروستا محروم بلوچستان اخرکجا بریم پیش کی شکایت کنیم شما بخدا ما کارگران بیکارحمایت کنید چون ما هم خانواوه داریم خرج لازم دار خانه سرپناه داریم ۰۹۹۰۲۱۳۱۹۱۲

 14. جعفر مزروعیجعفر مزروعیsays:

  با سلام من مدت ۳ماه که بیکارم و صاحب دو فرزند شب عید است ومن دستم خالیه وخجالت زن و بچه را میکشم لطف کنید یک کمکی به من حقیر بکنید با تشکر شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۹۴۱۵۷۶۸۴۹

 15. سید علاءالدین موسویسید علاءالدین موسویsays:

  سلام جناب رهبر من یه کارگر فلکه هستم 4بچه دارم یکشون 2ساله عمل چشم میخاد ندارم زنم میخاد زایمان بشه هم ندارم ازکجا میارم برم دوزی کنم یابرم ختکشی کنم به جان جدت به جان سرار سلیمانی به جان بسرات ازشما کمک میخوام 6037697444562810شماره تماس 09363233013

 16. سید علاءالدین موسویسید علاءالدین موسویsays:

  سلام جناب رهبر من یه کارگر فلکه هستم 4بچه دارم یکشون 2ساله عمل چشم میخاد ندارم زنم میخاد زایمان بشه هم ندارم ازکجا میارم برم دوزی کنم یابرم ختکشی کنم به جان جدت به جان سرار سلیمانی به جان بسرات ازشما کمک میخوام 6037697444562810شماره تماس 09363233013

 17. جعفر مزروعیجعفر مزروعیsays:

  درخواست کمک مالی

 18. مائده پژوهندهمائده پژوهندهsays:

  سلام در خواستم دو میلیون پول برای تعمیر ماشینم هست که خرج زندگیم میده

 19. میرزاییمیرزاییsays:

  سلام بنده بدلیل صرف هزیه های زیادپزشکی طی سالیان زیادوحتی فروختن بسیاری ازلوازم موردنیازمنزل وبالااوردن قرض ووام دیگرتوان بازپرداخت این بدهیاروندارم ومدام ازطرف طلبکاراتهدیدمیشوم خلاصه زندگیم همش شده استرس ودلهره وترس وهمش ارزوم اینه که یه روزارامش به زندگیم برگرده تابتونم مثل بقیه مردم زندگی کنمبه همین خاطرتقاضای یاری وکمک دارم خداخیرتون بده

 20. جعفر مزروعیجعفر مزروعیsays:

  کمک مالی

 21. محمدراشکیمحمدراشکیsays:

  من تحت پوشش بهزستی هستم همیشه مریض هستم سه تا فرزند دارم سرکار نمیرم احتیاج به کمک مالی دارم لطفا کمکم کنید

 22. پروانه فرضیپروانه فرضیsays:

  باسلام خدمت شما من پدرومادرم فوت کردند الان بابرادرم زندگی میکنم برادرم میخوادازدواج کنه من دیگه نمیتونم پیشش بمونم میخوام یه خونه اجاره کنم اگه میشه پول پیش خونه بهم بدید باعرض خسته نباشید شماره تلفن خودمو میزارم ممنون.09210235008

 23. بهروز كماليبهروز كماليsays:

  سلام توليد كننده وسايل و دستگاه شهربازي هستم مدت سه سال است كه هيچ سفارشي ندارم و مجدد ميخاهم كارگاه تجهيز كنم و نياز شديد مالي حتي براي معاش روزانه خودم و خانوادم دارم خواهش مندم مرا كمك مالي فرماييد با تشكر شماره : 09123336865

 24. مرضیه سرفرازمرضیه سرفرازsays:

  باعرض سلام به خیرین بزرگواربنده مرضیه سرفراز فرزند مرحوم طاهرسرفراز سیاه اسطلخی ازگیلان مطلقعه هستم ودارای یک فرزنددختر که بخاطرفقر مالی ونداشتن سرپناه از۷سالگی بچم وازمن دورکردن این بنده حقیر تحت پوشش هیچ ارگانی نیستم وازهیجا هیچ درامدی ندارم تنها درامدم یارانست بخداقسم حتی پول خرید یه نان ندارم تقاضای مساعدت مالی راازشمابزرگواران خواهانم برای پول پیش خانه چون صاحبخانه جوابم کرده وفقط یک هفته فرصت دارم بدینوسیله به اسضتحارشمابزرگواران میرسانم اینجانب .مرضیه سرفراز سیاه اسطلخی ومطلقعه بعلت مشکل مالی شدیداز قبیل پول ونداشتن پیش پول خانه وپول درمان مادرپیرم که اوهم مستاجراست وبخاطربیماری بایدتحت عمل ودرمان باشد باعث شد تا در این شرایط اضطراری متقاضی مساعدت و دریافت وام از حضرتعالی باشم. لذا خواهشمند است در صورت صلاحدید و با استحضار از نیاز مبرم اینجانب دستور فرمایید واحد محترم امور مالی نسبت به پرداخت .....۱۰۰..ملیون پول بعنوان وام بلاعوض یا کمک مالی به اینجانب اقدام نموده و باعث تخفیف مشکلات اینجانب گردد . از بذل توجه و مساعدت جنابعالی کمال تشکر و سپاسگذاری را دارم . با تشکر مرضیه سرفراز ۶۰۳۷۶۹۱۵۷۲۸۷۶۴

 25. مرضیه سرفرازمرضیه سرفرازsays:

  باعرض سلام به خیرین بزرگواربنده مرضیه سرفراز فرزند مرحوم طاهرسرفراز سیاه اسطلخی ازگیلان مطلقعه هستم ودارای یک فرزنددختر که بخاطرفقر مالی ونداشتن سرپناه از۷سالگی بچم وازمن دورکردن این بنده حقیر تحت پوشش هیچ ارگانی نیستم وازهیجا هیچ درامدی ندارم تنها درامدم یارانست بخداقسم حتی پول خرید یه نان ندارم تقاضای مساعدت مالی راازشمابزرگواران خواهانم برای پول پیش خانه چون صاحبخانه جوابم کرده وفقط یک هفته فرصت دارم بدینوسیله به اسضتحارشمابزرگواران میرسانم اینجانب .مرضیه سرفراز سیاه اسطلخی ومطلقعه بعلت مشکل مالی شدیداز قبیل پول ونداشتن پیش پول خانه وپول درمان مادرپیرم که اوهم مستاجراست وبخاطربیماری بایدتحت عمل ودرمان باشد. لذا خواهشمند است پرداخت .....۱۰۰..ملیون پول یاکمک مالی به اینجانب اقدام نموده کمال تشکر و سپاسگذاری را دارم . با تشکر مرضیه سرفراز ۶۰۳۷۶۹۱۵۷۲۸۷۶۴۶۴بانک صادرات بخداقسم فقط یک هفته فرصت دارم

 26. مرضیه سرفرازمرضیه سرفرازsays:

  باعرض سلام به خیرین بزرگواربنده مرضیه سرفراز فرزند مرحوم طاهرسرفراز سیاه اسطلخی ازگیلان مطلقعه هستم ودارای یک فرزنددختر که بخاطرفقر مالی ونداشتن سرپناه از۷سالگی بچم وازمن دورکردن این بنده حقیر تحت پوشش هیچ ارگانی نیستم وازهیجا هیچ درامدی ندارم تنها درامدم یارانست بخداقسم حتی پول خرید یه نان ندارم تقاضای مساعدت مالی راازشمابزرگواران خواهانم برای پول پیش خانه چون صاحبخانه جوابم کرده وفقط یک هفته فرصت دارم بدینوسیله به اسضتحارشمابزرگواران میرسانم اینجانب .مرضیه سرفراز سیاه اسطلخی ومطلقعه بعلت مشکل مالی شدیداز قبیل پول ونداشتن پیش پول خانه وپول درمان مادرپیرم که اوهم مستاجراست وبخاطربیماری بایدتحت عمل ودرمان باشد. لذا خواهشمند است پرداخت .....۱۰۰..ملیون پول یاکمک مالی به اینجانب اقدام نموده کمال تشکر و سپاسگذاری را دارم . با تشکر مرضیه سرفراز ۶۰۳۷۶۹۱۵۷۲۸۷۶۴۶۴بانک صادرات بخداقسم فقط یک هفته فرصت دارم

 27. مرضیه سرفرازمرضیه سرفرازsays:

  باسلام وعرض ادب جواب نامه من چیشد به فاطمه زهراقسم گرفتارم تمام وسایلام توانباری ریخته شده شمازوبه هرکس که میپرستین کمک کنیدتابتونم پول پیش،خانه ودرمان مادرم رابدهم ۶۰۳۷۶۹۱۵۷۲۸۷۶۴۶۴مرضیه سرفرازسیاه اسطلخی

 28. میلاد جهانمیلاد جهانsays:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت رییس امور خیریه این جانب سید میلاد جهان فردی هستم معلول با دو برادر معلول و پدری نیز معلول .این بنده حقیر دارای همسر و فرزندی تازه به دنیا امده هستم که بی کار و در فقر شدید به سر می برم.من پیش پدرم زندگی می کنم ولی به علت کمبود جا هر روز بین همسر و مادرم بحث و دعوای شدید بوجود می اید تا الان چند بار خانومم برای طلاق اقدام کرده ولی با ریش سفیدی بزرگان مانع از کارش شدیم و به خانه برش گردوندیم ولی باز همین اش و همین کاسه.به هر دری زدم که خونه اجاره کنم ولی بخاطر بالا بودن هزینه رهن قادر به اجاره کردن نیستم حال از برادر بزرگوار خواهشمندم در حد توان برای رضای خدا کمکم کنید که زندگیم از هم نپاشه.شمارو به روح پاک حاج قاسم قسم کمکم کنید..میلاد جهان5894631530884642

 29. مرضیه سرفرازمرضیه سرفرازsays:

  باعرض سلام به خیرین بزرگواربنده مرضیه سرفراز فرزند مرحوم طاهرسرفراز سیاه اسطلخی ازگیلان مطلقعه هستم ودارای یک فرزنددختر که بخاطرفقر مالی ونداشتن سرپناه از۷سالگی بچم وازمن دورکردن این بنده حقیر تحت پوشش هیچ ارگانی نیستم وازهیجا هیچ درامدی ندارم تنها درامدم یارانست بخداقسم حتی پول خرید یه نان ندارم تقاضای مساعدت مالی راازشمابزرگواران خواهانم برای پول پیش خانه چون صاحبخانه جوابم کرده وفقط یک هفته فرصت دارم بدینوسیله به اسضتحارشمابزرگواران میرسانم اینجانب .مرضیه سرفراز سیاه اسطلخی ومطلقعه بعلت مشکل مالی شدیداز قبیل پول ونداشتن پیش پول خانه وپول درمان مادرپیرم که اوهم مستاجراست وبخاطربیماری بایدتحت عمل ودرمان باشد. لذا خواهشمند است پرداخت .....۱۰۰..ملیون پول یاکمک مالی به اینجانب اقدام نموده کمال تشکر و سپاسگذاری را دارم . با تشکر مرضیه سرفراز ۶۰۳۷۶۹۱۵۷۲۸۷۶۴۶۴بانک صادرات بخداقسم فقط یک هفته فرصت دارم چندبارنامه دادم ولی جوابی نگرفتم خواهش میکنم پیگیری کنید

 30. سلیمان داودیسلیمان داودیsays:

  سلام عرض ادب بخدا من خیلی نیاز به پول دارم بیکار هستم پدرم مریضه پولی که ببرمش دکتر ندارم متاهل هستم یک فرزند هم دارم بخدا تو پول لباس زن و بچه ام درمانده ام

 31. سلیمان داودیسلیمان داودیsays:

  سلام عرض ادب بخدا من خیلی نیاز به پول دارم بیکار هستم پدرم مریضه پولی که ببرمش دکتر ندارم متاهل هستم یک فرزند هم دارم بخدا تو پول لباس زن و بچه ام درمانده ام

 32. حسن ایمانپورحسن ایمانپورsays:

  سلام بنده حقیر شما ۴۲ساله دارای همسر ویک فرزند دختر سرپرست خانواده هستم اینشالله که هیچ موقع درگیر بیماری خاص نشوید مدتی است بیماری کبد دارم وبا داروهای خاص گران قیمت کنترل میشوم تا زندگی کنم تامین خرج زندگی وبیماری با این گرونی و عدم شغل ثابت مرا از پا در آورده محتاج به یاری شما میباشم ۰۹۱۴۷۵۰۸۶۷۸

 33. مرضیه سروش نژادمرضیه سروش نژادsays:

  ۱۱۱سلام مرضیه سروش نژادم مشکل ونیاز مالی خیلی شدیدی دارم کمک مالی میخوام لطفا کمک مالی به من نمایید ۵۸۹۴۶۳۱۱۲۲۵۶۱۱۹۴ شماره عابر بانکم ۰۹۰۳۱۶۶۸۸۳۶ مبایلم

 34. علی رسولیعلی رسولیsays:

  من بیماری قوز قرنیه دارم چشم چپم خیلی شدیده عمل پیوند میخواد قرنیه خود گفته برو آمریکا عمل شکنجه برات بهتره من هزینه ندارم کمک کنید ممنون می شم چشممو عمل کنم آمریکا

 35. سهام ابشناسسهام ابشناسsays:

  درخواست کمک برای درمان خواستارم بی زحمت کمکم کنید من واقعا نیاز دارم و در عسر حرج هستم و بیمار شدم

 36. میلاد جهانمیلاد جهانsays:

  شما ها رو به امام حسین قسم بزاریدرییس نامه ام را بخونه یا هه اگه امکان نداره خودتون کمکم کنید.تا الان چندتا نامه فرستادم ولی همشون بی جواب بوده با عرض سلام و خسته نباشید این جانب سید میلاد جهان فردی هستم معلول دارای همسر و بچه ای تازه به دنیا امده که پیش پدرم زندگی میکردم ولی به دلیل دعوا های زیاد بین همسر و مادرم خانواده ام از خانه بیرونمون کردن و تمام وسایلمونه ریختن بیرون و پیش زن و بچه ام شرمنده شدم چون پولی برای اجاره کردن خانه ندارم و هزینه رهن زیاد است در حال حاضر شبا خونه پدر خانومم میخوابیم ولی خجالت میکشم و این از مردن برایم بهتر است منبع درامدی هم ندارم و بی کار می باشم.شما رو به روح پاک حاج قاسم کمکم کنید نذاریید زندگیم خراب بشه.لطفا دستورات لازم را مبذول بفرمایید.با سپاس فراوان سید میلاد جهان5894631530884642

 37. احمد سارانیاحمد سارانیsays:

  سلام خوبی تو خدا به من کمک کنید من مشکل شدید مالی دارم اگه پول نداشته باشم نمیزارنه من با دختر ی که دوسش دارم ازدواج کنم این شماری عابر بانک من 5892101232756102است تو را به هر دینی که می‌پرستی به من کمک کنید

 38. احمد سارانیاحمد سارانیsays:

  من نیاز به کمک مالی شدید دارم به من کمک کنید خدا بهت هم عمر بده 5892101232756102اگه پول بریزید منمون

 39. شهلا حشمتیشهلا حشمتیsays:

  سلام وعرض ادب درخواست کمک مالی به خاطرنازایی وهزینه های زیادای وی اف دارم ده ساله انتظارمادرشدن دارم ولی محرومم همسرم هم کارگرازادازپس هزینه خردوخوراک هم برنمیایدخواهش می کنم درحدتوان مساعدت بفرماییدزندگیم خراب نشه این هم شماره تلفن بنده است ۰۹۱۹۹۱۲۲۵۸۶

 40. واحدسیف .پناهی شعبانیواحدسیف .پناهی شعبانیsays:

  سلام و عرض ادب من عضو بهزیستی هستم و معلولیت جسمی حرکتی دارم و زنم تشنج داره ویهذپسر دارم توان هزینه دارو زنم رو ندارم و خودم مفصلم خراب شده وکلا زندگیم سخت شده با وانت کار هم میکنم اما کفایت نمی کنه سخت زندگیم میگذره وپول عمل پام رو ندارم 09182871065

 41. واحدسیف .پناهی شعبانیواحدسیف .پناهی شعبانیsays:

  سلام و عرض ادب من عضو بهزیستی هستم و معلولیت جسمی حرکتی دارم و زنم تشنج داره ویهذپسر دارم توان هزینه دارو زنم رو ندارم و خودم مفصلم خراب شده وکلا زندگیم سخت شده با وانت کار هم میکنم اما کفایت نمی کنه سخت زندگیم میگذره وپول عمل پام رو ندارم 09182871065

 42. محمدمهریمحمدمهریsays:

  درخواست کمک مالی برای دکتر

 43. حسینحسینsays:

  سلام ۴۸سالم ورشکستم خانه فروختم ۹۰mشدم مستاجر۸۰mدادم ماهی ۱۲۰۰اجاره خانه ای که فروختم شده ۹۰۰mدرد گرانی برام بس نیست بیکارم زانودرد شدید دوتابچه وحرف نمانده که ازخانواد ودوستان بشنوم درددل زیاده به خداقسم به هرچه که شما می پرستید یاهرجوری که فکرمی کنید فکرنمی کنم کسی مثل من بدبختی گشنگی کشیده باشد خجالت زن بچه باشد فقط پول یک وانت مدل پایین میخواهم خرج. زندگی دربیارم شغل قبلی من کاسبی بود که محتاج نباشم خانه یاثروت نمیخواهم فقط خرج دربیاد ۶۲۸۰۲۳۱۳۱۷۴۶۶۲۵۷تشکرمی کنم ش ۰۹۰۱۶۶۳۸۱۹۸

 44. مرضیه شیرمردیمرضیه شیرمردیsays:

  باسلام پدرومادرپیری دارم مریضن وضع مالیمون خیلی ضعیفه کسی کمک احوالمان نیست توروخدا کمک کنید🙏09902604579

 45. مرضیه شیرمردیمرضیه شیرمردیsays:

  باسلام پدرومادرپیری دارم مریضن وضع مالیمون خیلی ضعیفه کسی کمک احوالمان نیست توروخدا کمک کنید🙏09902604579 6037997524111128شماره کارت بانکی

 46. سارااحمدیسارااحمدیsays:

  سلام خانمی هستم دارای یک فرزندشوهرمریضی دارم که افتاده گوشه خانه بحق این شبهای عزیز خیلی خیلی محتاجیم تویه اتاق زندگی میکنیم پول رهن خانه نداریم در راه کمک کنیدبراتون دعای خیرمیکنم اینم شماره کارت ۵۸۵۹۸۳۱۰۶۹۹۹۷۴۴۲

 47. سارااحمدیسارااحمدیsays:

  سلام خانمی هستم دارای یک فرزندشوهرمریضی دارم که افتاده گوشه خانه بحق این شبهای عزیز خیلی خیلی محتاجیم تویه اتاق زندگی میکنیم پول رهن خانه نداریم بخدا پول یه دست لباسم برای بچم ندارم بحق امام رضاقسم اینقدگریه کردم تو این شبابخاطردخترم شرمندش شدم در راه کمک کنیدبراتون دعای خیرمیکنم اینم شماره کارت ۵۸۵۹۸۳۱۰۶۹۹۹۷۴۴۲

 48. فرشته چراغیفرشته چراغیsays:

  سلام سلام خدمت کسی که این نامه رو می خونه به خیلی جاها نامه نوشتم و جواب نگرفتم.حتی دفتر رهبری.من یه زمانی کارگاه خیاطی داشتم و۱۳ نفر برام کار میکردم ولی الان روزگار طوری چرخیده که الان نیاز به کمک دارم.خیلی اوضاع بدی دارم۱۷سال تمام خیاطی کردم و خرج خانواده کردم.زمانی که بهشون نیاز داشتم پشتم رو خالی کردن.خیلی سخته یه خانواده پر جمعیت داشته باشی و تنها باشی.خیلی دردناکه پدر و مادر داشته باشی و یتیم باشی.واسه پدر و مادرم پسر بزرگ بودم.واسه برادرام مثل برادر بزرگ و پدر بودم.واسه خواهرام پدر بودم ولی واسه خودم هیچی نبودم.الان جز خدا هیچکی رو ندارم.خیلی حرفه یه دختر بهترین سال های عمرشو فدای خانواده بکنه ولی خانواده زمانی که نیاز داره تردش کنن.حالا واقعا بدجور گرفتارم.دیگه توان خیاطی ندارم چون گردن و پای راستم درد میکنه.برای هر کار دیگه ای میرم فقط طمع خودم رو میکنن.چون هم سنم بالاست هم مجردم.با پرستاری از سالمند و لگن گرفتن زیر مردم تونستم یه خونه بگیرم.ولی هیچی تو خونه ندارم.هیچ وسیله ای.دو ماه هستش آرزوی خوردن یه هندوانه خنک به دلم مونده.الان فقط به اندازه ای خیاطی میکنم که بتونم کرایه خونه و پول قبض و خوردن یه نون خالی رو در بیارم.نمیدونم اگه میتونید کمک مال بهم بکنید که ممنون میشم.اگرم نمیتونید لااقل معرفیم کنید برای کاری که امنیت داشته باشه و خودم بتونم وسایل خونم رو یواش یواش بخرم.بیایید وضعیت منو ببینید بعد تصمیم بگیرید.چون میدونم نامه های زیادی براتون مینویسم.تورا به کسی که قبولش دارید نامه منو ندیده نگیرید.ممنونم

 49. نیلوفرنیلوفرsays:

  سلام خدمت مدیریت محترم ...... بنده نیاز شدیدی به مساعدت مالی دارم و به همین منزله خدمت تان نامه ای نوشتم تا هر چه زودتر از سوی شما یا از سوی مجموعه یا شرکتی که به بنده معرفی می کنید بتوانم وامی با اقساط بلند مدت و کم بهره دریافت کنم

 50. رضا رازقیرضا رازقیsays:

  با سلام به هم وطنان عزیزم من سالیان سال هست که در کنار همسرم که سادات میباشند زندگی میکنم ولی متاسفانه مشکلات مالی و مریضی ایشان زندگی را روز به روز برای ما سخت کرده لذا از تمامی دوستان تقاضا دارم به هر شکلی که امکان دارد ما را یاری نمایید 5859831053443809

 51. زرین‌تاج‌برزگری‌زرین‌تاج‌برزگری‌says:

  با‌سلام‌واحترام‌خسته‌نباشید‌من‌زن‌۴۳‌ساله‌هستم‌دخترم وپسرم نامزد هستن خودم ۸۰۰میلیون پول نزول کردم الان ‌دیگه‌نمیتوانم‌بدهیمو ‌پرداخت کنم توروخدا کمکم کنید بخاطر ‌آبروی ‌حضرت زهرا نجاتم بدین ‌دار‌دنیا‌یه‌خونه‌دارم‌‌‌‌به‌خدا‌تابه‌حال‌من‌از‌کسی‌کمک‌نخواستم‌‌منم‌دختر‌خودت‌بدون‌التماس‌دعا‌با‌تشکر‌از‌شهرستان‌اهر

 52. اعظم جهانگیریاعظم جهانگیریsays:

  سلام خدمت شما بزرگواران من برای پدرو مادر پیرو بیخانمانم کمک می خوام شما را به خدا قسم کمکم کنید بتونم براشون یه خونه تهیه کنم شمارا به قرآن قسم نزارید سر پیری آواره ی کوچه خیابان باشند تمنا می کنم کمکم کنید شمارو قسم میدم به جان پدر مادرتان نزارید این بلا سر پدرو مادرم بیاد خواهش می کنمو

 53. محمد عربمحمد عربsays:

  باسلام ووقت بخیر وآرزوی قبولی طاعات و عبادات شما، من متاهل و5فرزند دارم که باتوجه به گرانی هاو تورم به مشکلاتی فراوانی برخوردکردم از مقام معظم رهبری در صورت امکان یا بلاعوض یا به صورت وام کمکم کنید خیلی ممنونم وهمیشه دعاگوی شما خواهم بود موبایل 09157412916

 54. فاطمه و طندوستفاطمه و طندوستsays:

  سلام ووقت بخیر شرمنده که مزاحم وقت جنابعالی میشوم من متاهل و5فرزند دارم که 3فرزند محصل ومردمنزل بیماری صرع دارد وباگرانی ها وتورم شدید مشکلات فراوانی دارم از شما مقام محترم تقاضا دارم درصورت امکان مرا کمک مالی محبت کنید هميشه دعاگوی شما خواهم بود اجرشماباامام زمان ع موبایل 09157412916

 55. بیژن کشاورزپناهبیژن کشاورزپناهsays:

  با عرض سلام خدمت انسانیت .اینجا با توجه به اینکه دارای مدرک فوق لیسانس هستم ومتاهل که مدت زیادی است بیکار هستم نه کار دارم نه پارتی برای استخدام ،مستاجر هم هستم که باتوجه به پایان قراردادم پول پیش هم ندارم جایی را اجاره کنم دیگه زندگی برام سخته نمیدونم فکر پدر مادر وخواهر باشه که تو چادر زندگی میکنند بخاطر زلزله یا خودم با این همه مشکلات از شما بزرگواران خواهمشمند چاره ای پیش پام بزارید برای کار یا مسکن یا کمک مالی

 56. بیژن کشاورزپناهبیژن کشاورزپناهsays:

  با عرض سلام خدمت انسانیت .اینجانب با توجه به اینکه دارای مدرک فوق لیسانس هستم ومتاهل که مدت زیادی است بیکار هستم نه کار دارم نه پارتی برای استخدام ،مستاجر هم هستم که باتوجه به پایان قراردادم پول پیش هم ندارم جایی را اجاره کنم دیگه زندگی برام سخته نمیدونم فکر پدر مادر وخواهر باشه که تو چادر زندگی میکنند بخاطر زلزله یا خودم با این همه مشکلات از شما بزرگواران خواهمشمند چاره ای پیش پام بزارید برای کار یا مسکن یا کمک مالی

 57. مسلم حسنی پور حسین ابادیمسلم حسنی پور حسین ابادیsays:

  با عرض سلام خسته نباشید خدمت خیرین عزیز وکسانی که جواب نامه مرا میدهن بنده مسلم حسنی پور حسین آبادی هستم از شهرستان ماهان استان کرمان بنده 31 سالمه یک دختر کوچک دارم مستاجر هستم به خدا الان نزدیک دوسال من اصلش گوشت دستم نرسیده بخرم فقط عید قربان 98ی نفر برام گوشت قربانی آورد بنده ی هزارتومانی پول ندارم به قران جلو زن بچم شرمنده هستم زندگیم داره خراب میشه به ولاه ی موقع میخواهم برم دم مغازه تخم مرغ یا چیز دیگری بگیرم بچه ام میخواد بیا همرام گریه میکنه نمیتوانم ببرمش چون پول ندارم خجالت میکشم بنده وضعیت مالیم زیر صفر است قبلا کار بود الان به خاطر کرنا کار نیست به ولاه یارانه جوابگو نیست همش زن بچم نان خشک میخورن چون پول ندارم چیزی براشون تهیه کنم به نان شب محتاج هستم به ولاه از کسانی می‌توان ی کمک مالی به من بنده کنن ممنون میشم خدا پشت پناهتون باشه... بیشتر از این نمیخوام مزاحم بشم کسانی نامه مرا میخوانن شماره تماس 09057341068 شماره ملی 2980197211شماره شماره کارت 5894631569639198مسلم حسنی پور حسین ابادی

 58. علی حیدریعلی حیدریsays:

  سلام من یک کارگر ساختمان هستم چند مدتیبیکار هستم به خجالت همسر و دخترم موندم نتونستم یک لباس کفش براش بگیرم خواهشن کسی اگه متونه کمکم کنه برای پیدا کردن، کار ممنون از همه شما۰۹۰۵۵۷۱۳۷۹۵ ۶۱۰۴۳۳۷۴۶۲۴۸۵۶۴۸

 59. غزاله رستمیغزاله رستمیsays:

  سلام من ۱۹ سالمه و همسرم بخاطر ۷۰ میلیون خسارت افتاده زندان بخاطر ضامن نداشتن نمیتونم از هیچ جایی وام بگیرم پدرمم خیلی وقته فوت کرده هر کی هر چقد ک میتونه کمکمون کنه حتی به عنوان قرض برمیگردونم ما ساکن تهران هستیم ممنونم اینم شماره تماسهای ۰۹۰۴۴۹۸۹۲۹۰

 60. مجتبی صفرزادهمجتبی صفرزادهsays:

  سلام میخوام ازدواج کنم ولی بخاطر مشگل مالی نمیتونم پدر مادرم هم توانایی کمک بهم رو ندارن دستشون خالیه توروخدا کمکم کنید یا حق6104337578251314

 61. فاطمه قاسم زادهفاطمه قاسم زادهsays:

  با سلام خسته نباشین من زنی 43ساله با دختر 17ساله مستاجرم 17سال واقعا به همکار دست زدم ولی نمیتونم مخارجمو دربیارم واقعا یه شغل دولتی حداقل التفات کنید که من واقعا بتونم برسم زندگیم و خراب نکنم .اقعا خسته شدم وام خواستم بگیرم ضامن سنگین هرکاری بن بست خوردم واقعا بداد برسین ممنونم 09054362144