متن نامه درخواست کمک مالی از رئیس جمهور

درخواست کمک مالی و وام از رئیس جمهور یکی از بهترین روش ها برای تامین نیازهای مالی فردی یا گروهی است. گاهی پیش می آید که تامین برخی مخارج از عهده ما خارج بوده و به همین جهت به فکر دریافت وام از ارگان یا سازمانی خاص می افتیم. عده ای در این بین به فکر درخواست وام از رئیس جمهور هستند که با آن بتوانند از عهده این مخارج برآیند.

در ادامه متن هایی در رابطه با درخواست وام و کمک های مالی از رئیس جمهور آورده ایم که به واسطه آنها می توانید به ایشان نامه نوشته و درخواست خود را ذکر نمایید. همراه ما باشید.

جملات درخواست مساعدت مالی از رئیس جمهور

با درود و احترام خدمت رئیس جمهور محترم آقای ...... بنده ..... ساکن استان ..... هستم و در زمینه تاسیس مجموعه ..... نیاز به مبلغی پول داشتم. از ‌آنجا که پرداخت این مقدار از هزینه در توان بنده نبود خدمتتان نامه ای جهت درخواست وام به مبلغ ..... تومان نوشتم. ممنون میشوم این وام را با مهلت باز پرداخت ..... ماهه در اختیار من بگذارید تا با تاسیس این مجموعه کمکی هر چه بیشتر در جهت رفاه و آسایش عمومی در حوزه ..... به جامعه نمایم. سپاس از شما.

***************************

ضمن عرض خسته نباشید و خداقوت خدمت رئیس جمهور عزیز جناب آقای .....، بنده جوانی ..... ساله ساکن شهر ..... می باشم و در حوزه ..... مشغول به فعالیت هستم. مدتی است که تصمیم به گسترش حوزه فعالیت خود گرفته و به همین جهت نامه ای خدمت شما جهت دریافت و اخذ وام گرفتم. از آنجا که با پیشرفت کسب و کار بنده می توان در حوزه خدمات/محصولات ..... پیشرفت چشمگیری در کشور دید به همین جهت ممنون می شوم که با درخواست وام موافقت نمایید. برای پیشبرد اهداف بنده نیاز به وامی به اندازه ..... ریال دارم که ممنون میشوم میزان بهره کم و دوره بازپرداخت زیاد شود تا بتوانم از پس اقساط و بدهی های مربوطه برآیم. با تشکر از شما.

***************************

سلام به حضور رئیس جمهور عزیزمان جناب آقای ...... من ..... فرزند ..... به کد ملی ..... ساکن استان ..... می باشم و تصمیم به ازدواج گرفته ام. اما متاسفانه با شرایط بد اقتصادی بنده نمی توانم این کار را انجام دهم. به همین جهت از حضور مبارکتان درخواست وامی به اندازه ..... ریال داشتم تا به این وسیله بتوانم به سنت پیامبر عمل کنم. ممنون میشوم اگر با درخواست وام موافقت خود را اعلام نموده و یا بنده را به مراکز یا مجموعه هایی که توان انجام این کار را دارند معرفی نمایید. سپاس ویژه از شما.

***************************

با سلام خدمت ریاست جمهوری محترم آقای ...... جناب آقای ..... اخیراً در جامعه با معضل و مشکل ..... رو به رو شده ایم و این را می توانم به خوبی در فضای جامعه مشاهده نمود. به همین جهت تصمیم به راه اندازی کارگاه/شرکت/مجموعه/اداره ..... گرفته ام. با ایجاد نقشه کسب و کار و همچنین اهداف به این نتیجه رسیدیم که نیازمند مبلغی به اندازه ..... تومان هستیم. از آنجا که هنوز در اوایل کار میباشیم پرداخت این هزینه از سوی ما کمی سخت و مشکل است به همین جهت خدمت مبارکتان نامه ای نوشتم تا با بررسی نقشه کسب و کار و همچنین اهداف ما با پرداخت وامی ..... تومانی برای ما موافقت نمایید. متشکرم.

***************************

سلام و عرض خداقوت به ریاست جمهوری محترم. امیدوارم که همواره در سلامت و صحت کامل به سر ببرید. متاسفانه مدتی است که دچار بیماری ..... شده ام و همانطور که شاید بدانید این بیماری نیازمند هزینه های بسیار است. از آنجا که شغل بنده ..... می باشد و درآمد بنده در برابر پرداخت هزینه های این بیماری کفاف نمی دهد از حضورتان خواستار وامی به اندازه ..... ریال بودم تا به وسیله آن بتوانم از پس این مشکل بر بیایم. قاعدتاً هر چقدر این بیماری به درازا بیانجامد ریشه ای تر شده و خلاص شدن از شر آن برایم مشکل تر خواهد بود. پس ممنون خواهم شد که با انجام اقدامات مربوطه مراتب پرداخت این وام را برای بنده فراهم نمایید. سپاس از شما.

***************************

با درود و احترام به رئیس جمهور گرانقدر. بنده ..... و به شماره شناسنامه ..... هستم. شغل من ..... است و درآمد ماهیانه ام ..... تومان می باشد. من خانواده ای ..... نفره دارم و درآمدی که از طریق شغل خود به دست می آورم در برابر تامین هزینه های خانواده بسیار ناچیز است. به همین جهت از خدمت تان درخواست وامی به اندازه ..... تومان داشتم تا به وسیله آن بتوانم قسمتی از مخارج را تامین کرده و نیازهای خانواده ام را برطرف نمایم. لطفا در صورت امکان هر چه سریعتر با پرداخت این وام موافقت نمایید چرا که تعداد مشکلات و معضلاتی که پیش روی من و خانواده ام به دلیل مشکلات اقتصادی به وجود می آید روز به روز بیشتر و بیشتر می شود. سپاس بی نهایت از شما.

***************************

باسمه تعالی. رئیس جمهور محترم سلام. من ..... فرزند ..... و ساکن استان ..... هستم. مدتی طولانیست که تصمیم به تاسیس کارگاه/کشتارگاه/مزرعه ..... گرفته و به دلیل کمبود بودجه همواره از انجام این کار باز مانده ام. اکنون تصمیم نهایی خود را گرفته و می خواهم هر چه زودتر این کار را انجام دهم. یقیناً با تاسیس این ..... می توانم بخش عظیمی از نیازهای مردمی به محصول/خدمات ..... را مرتفع نمایم. ممنون میشوم که با پرداخت وامی به اندازه ..... تومان بودجه بنده را تامین نموده تا هر چه سریعتر این کار را انجام دهم. مدارک و اسناد مربوط به احداث و شروع این پروژه در پیوست همین نامه موجود می باشد.

***************************

با درود و احترام به رئیس جمهور عزیزمان. بنده ..... هستم و در شرکت های تاکسیرانی/اتوبوسرانی مدتی زیاد فعالیت می کردم. از آنجا که سابقه رانندگی بنده طولانی بوده تصمیم به خرید خودرو ..... گرفته ام تا برای خود کار کنم. اما متاسفانه میزان درآمد من به اندازه ای نیست که بتوانم مبلغ کامل این خودرو را به یکباره پرداخت کنم. برای همین به حضور گرمتان نامه ای نوشتم تا به این وسیله از شما درخواست وام نمایم. به واسطه این وام خواهم توانست خودرو را خریداری و با کار با آن مراحل بازپرداخت وام را پشت سر بگذارم. ممنون میشوم که با درخواست بنده موافقت نمایید. سپاس از شما.

***************************

با درود و احترام خدمت آقای ..... رئیس جمهور محترم. جناب آقای رئیس جمهور بنده مسئول کارهای فرهنگی/اجتماعی در بخش ..... استان ..... هستم و برنامه های زیادی در همین حوزه دارم. اما همانطور که میدانید انجام چنین کارهایی نیازمند پرداخت هزینه های گزاف می باشد که پرداخت این هزینه ها برای بنده میسر نیست. به همین منظور در این نامه از حضورتان درخواست میکنم تا یا خود با تامین بودجه موافقت نمایید و یا با پرداخت وامی ..... تومانی بنده را یاری رسانید تا این برنامه ها را به صورت کامل اجرایی نماییم. بدیهی است که با اجرایی کردن این برنامه ها تاثیرات فرهنگی مثبت و شگرفی بر روی جامعه و مردم خواهیم گذاشت. با تشکر از شما.

***************************

سلام میکنم خدمت رئیس جمهور عزیز. بنده قصد تاسیس مرکز خیریه ..... را دارم و تمام امور اداری مربوطه را انجام داده که اسناد و مدارک مربوطه را در پیوست همین نامه قرار خواهم داد. تمام کارهای مربوطه انجام شده است منتهی برای شروع کار نیازمند هزینه هایی هستیم که متاسفانه از پس آنها به تنهایی بر نخواهیم آمد. از همین جهت از شما درخواست میکنم که یا در این امر خیر شرکت نموده تا پرداخت این هزینه ها از سوی شما صورت پذیرد و یا با ارائه وامی به بنده کمک کنید تا این خدمت انسان دوستانه را به مردم کشورم نمایم و نیازمندان بسیاری را که در حوزه ..... مشکلات زیادی دارند، به واسطه این خیریه یاری نمایم. متشکرم.

***************************

ضمن ارادت و عرض احترام به رئیس جمهور عزیز، مقصود بنده از نوشتن این نامه درخواست وامی به اندازه ..... تومان برای انجام و تاسیس پروژه اینترنتی ..... می باشد. همانطور که میدانید امروزه مصرف مردم از اینترنت بسیار شده و کسب و کارهای مختلفی در این فضا ساخته شده اند. بنده هم قصد دارم تا کسب و کار خود را اجرایی کنم و به این واسطه کمک زیادی به مردم در جهت خدمات/محصولات ..... نمایم. شروع این پروژه اینترنتی نیازمند وجود بودجه ای به اندازه ..... تومان است. از آنجا که خود به تنهایی نمی توانم از پس این هزینه بر بیاییم درخواست این وام را از شما دارم. امیدوارم که با وام بنده موافقت نمایید.

***************************

با سلام به رئیس جمهور محترم. بنده ..... هستم و مدت هاست که با بیماری ..... دست و پنجه نرم میکنم. با پیشرفت بیماری هزینه ها و مخارج آن هم افزایش می یابد و بنده نمی توانم از پس این مخارج به خوبی بر بیایم. به همین جهت خواستم از حضور مبارکت تان درخواست وامی برای هزینه های پزشکی و درمانی نمایم. بخشی از مخارجی که اخیرا کرده ام را به همراه فیش در بخش پیوست نامه قرار داده ام تا متوجه عرایض بنده بشوید.

***************************

سلام و عرض خسته نباشد به رئیس جمهور کشورمان. رئیس جمهور محترم بنده نیازمند وامی برای خرید مسکن می باشم و با توجه به مشکلات عدید اقتصادی که برای من به وجود آمده این کار از عهده ام سلب شده و نمی توانم آن را انجام دهم. از شما ممنون میشوم که با پرداخت وامی به اندازه ..... تومان به من در این مسئله یاری نمایید. متشکرم.

***************************

سلام و عرض خدا قوت به رئیس جمهور عزیز جناب آقای ...... بنده ..... هستم. مدتیست که به دلیل ..... منزل بنده تخریب شده و باید هر چه سریعتر بازسازی شود در غیر اینصورت صدمات و خسارات جبران ناپذیر و زیان باری به بار خواهد آورد. از آنجا که شدت تخریب بسیار است، هزینه های آن هم شدت یافته و بیشتر شده است. به همین جهت از حضور مبارکتان درخواست وامی به اندازه ..... تومان داشتم تا بتوانم از عهده پرداخت مخارج بازسازی بر بیایم. اسناد و مدارک مربوط به این مسئله را در پیوست همین نامه قرار خواهم داد. متشکرم از شما.


مطلب پیشنهادی :

نامه اداری درخواست وام دانشجویی


210 نظر

 1. مهدی قاسمیمهدی قاسمیsays:

  باعرض سلام وادب ممنون میشم به من کمک مالی کنید واقعا وضعم خرابه است وبه شدت پول نیاز دارم کارگر ومستاجرم 30میلیون تومان نیاز دارم شماره کارتم بانک سپه 5892101073351206 واقعا خیلی ثواب داره کمکم کنید براتون دعای خیلی زیادی می کنم

 2. zahra kandizahra kandisays:

  با عرض سلام خدمت ریس جمهور من ساکن کرج هستم بادوتا دخترهام زندگی مکنم بابا شون هم مارو ول کرده رفنه زن گرفته بعدشم تز هم جدا شدیم وبچه ها هم خودشون نخواستن دنبال پدرشون برن وبابا شونم هم نبرد اینا رو من موندم دوتا دختر نه خرجی دارم نه کار دارم نه خونه نه ماشین نه پول ولی ارایش گری بلدم باخیاطی ولی پول ندارم که راه بندازم خواهشم اینه که یاکمکم کنید یاوام بدید تا بتوانم زنگیمو بگزرونم منو شرمنده نکنید باتشکر

 3. عیسی میخ چینعیسی میخ چینsays:

  سلام آقای رئیس جمهور بنده تمامی مدارک برای خودروی حمل و نقل عمومی رادارم اما بعداز گرانی خودرو کسی حاضر نی ست به راننده کمکی ماشین بده درخواست وام داشتم تا بتونم ی خودروی پلاک کرایه برای پیش بردن زندگی تهیه کنم البته دوست دارم پرداخت وام به طرزی باشد که خدایی نخاسته شخصیت جنابعالی زیرسوال نرود سندش هم در گروی وام دهنده باشدرونوشت این نامه برای مقام معظم رهبری هم ارسال شد تا ببینیم آیا واقعا کسی به داد ی بچه دهاتی که دست به دامن مسؤولین مملکتی شد .میرسه یانه باید سرم پیش خانوادم از بیکاری خم باشه

 4. فاطمه جليلوندفاطمه جليلوندsays:

  كمك براي زيمان شماره تلفن همراه 09118544090

 5. بهروز کاظمیبهروز کاظمیsays:

  سلام آقای رئیس جمهور بنده یه پسر یتیم وبیکار هستم هر بنکی رفتم چون پولی نداشتم برای سپرده وام ندادن ومدارک برای ماشین همشون تکمیله بجز ماشین میخوام یه ماشین قسطی ثبت نام کنم و پیش قسطتشو ندارم اگه ممکنه ۲۰۰میلیون وام باسود۱/برام بدین که باهاش کار کنم وخرج خانوادمو وقسط شو هم باهاش میدم ممنون میشم کمک کنید

 6. حوا یعقوبلوحوا یعقوبلوsays:

  سلام آقارئیس جمهور بنده خانم ۳۶ساله هستم با ۳تا بچه شوهرم بیکار کارش آزاد نه بیمه ای نه حقوقی هیچی نداریم خودشم مریضه یه معیشتی چیه برامون نمیریزن لطفا یه رسیدگی کنید 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 7. حوا یعقوبلوحوا یعقوبلوsays:

  سلام آقا رئیس جمهور بنده ی خانم هستم۳۶سالمه با ۳تا بچه شوهرم بیکار کارش آزاد نه بیمه ای نه حقوقی هیچی نداریم خودشم مریضه مستاجر هستم یه معیشتی چیه برامون نمیریزن لطفا یه رسیدگی کنید 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 8. کیخکیخsays:

  سلام آقای رییس جمهور از شما تقاضای کمک دارم من یه بچه مریض دارم ک برای پول داروهاش موندم مستاجرم هستم نداشتم ک پول کرایه خونمو بدم چن برج عقب افتاده شوهرمم بیکاره کمکم کنید اینم شمارمه حسابم 5029081042110896؟فقط بخاطر دخترمریضم دروغم نمیگم اینم شمارم ۰۹۹۱۴۲۶۶۸۷۶؟

 9. کیخکیخsays:

  سلام آقای رییس جمهور از شما تقاضای کمک دارم من یه بچه مریض دارم ک برای پول داروهاش موندم مستاجرم هستم نداشتم ک پول کرایه خونمو بدم چن برج عقب افتاده شوهرمم بیکاره کمکم کنید اینم شمارمه حسابم 5029081042110896؟فقط بخاطر دخترمریضم دروغم نمیگم اینم شمارم ۰۹۹۱۴۲۶۶۸۷۶؟

 10. مرتضی مولاییمرتضی مولاییsays:

  سلام بر ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران بنده جوان ۳۰هستم که متاهل و داری یک فرزند دختر که سرطان تومور ویلمز دارد که کلیوی سمت چپ اش را در آوردن و ۲۶بار شیمی درمانی شده و کرایه نشین هستم و بیکار ام نزدیک به یک سال که بیکار ام وحدود ۴ماه که از بدهکار خواب ندارم ۵ماه هست کرایه خانه ام را ندادم و دخترم که باید درمان بشه و سی تی اسکن و آزمایش دارد ولی نتوانستم بگیر و خجالت می کشم که نگاه به صورت دخترم و زن کنم کلی مدارک پزشکی هست نا شکری نمیکنم ولی دلم میخواد بمیرم بخاطر اینکه چند ماه گوشت و مرغ بخورند بعضی وقتا فکر میکنم خودش دیگه که چه خاک بر سر کنم حالا از شما عزیزان درخواست میکنم که این بنده حقیر را یک رحم کنید که بدهکاری و دخترم را درمان کنم تورا به خدا قسم اگر کسی این نامه را میبیند و بخواهد کوتاهی کن خدا عوض شا بهت میدهد دستت تمام خیرین را میبوسم و همیشه در پناه صاحب الزمان عج الله تعالی فرجه الشریف باشید این هم شماره کارت خودم هست 6037701133868304وشماره همراه 09026932430

 11. داود صالحیداود صالحیsays:

  خدمت ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران برادر بزرگوارم آقای دکتر روحانی اینجانب در ارومیه زندگی میکنم وشغل من عریضه نویسی است. الان مدتی است که بعلت شکستن ماشین تایپ دستی من که با اون کار میکردم از کار و کاسبی افتاده ام و چون ماشین تایپ دستی هم خیلی گران است حدودا ۲ الی ۳ میلیون تومان که من ندارم یکی بخرم و باهاش کار کنم لذا به شما پناه آوردم تا برایم دستور بدهید یک ماشین تایپ دستی از نوع برادر یا المپیا کوچک از خیابان فردوسی یا خیابان ایرانشهر تهران که اونجا ماشین تایپ زیاده برایم تهیه کنند و دستور بدهید با شماره تلفن من ( ۰۹۱۴۲۷۴۱۳۵۱ ) به من اطلاع بدهند تا آدرس خودم رو بگم و ماشین تایپ رو توسط اتوبوس ارومیه برایم بفرستند تا آنرا از ترمینال ارومیه تحویل بگیرم . خداوند شما را برای مسلمین زنده نگهدارد . انشاالله

 12. یاسین نادرییاسین نادریsays:

  با درود سلام خدمت رئیس جمهور آقای حسن روحانی بنده ساکن استان همدان شهرستان نهاوند هستم به علت نتوانستن امرار معاش خانواده درخواست کمک مالی دارم از رئیس جمهور دوتا دختر هم دارم و مستاجر هم هستم ممنون از همکاریتون خدا خیرتون بده 09190928494

 13. جلیل آرامجوجلیل آرامجوsays:

  با سلام احتراما من کارگر ساده یک کارخانه با حقوق قانون کار دارای ۳ فرزند یک دختر ۹ساله و یک دختر پسر دوقلوی ۳ساله هستم که در تامین مخارج زندگی به مشکل بر خورده ام و در رفع نیازهای اولیه زندگی هم به سختی بر میایم از محضر جناب عالی تقاضای یاری دارم

 14. صغری قلیزاده زاویهصغری قلیزاده زاویهsays:

  سلام آقای رئیس جمهور من زن تنها ۴۰ساله مستاجر هستم تورو خدا کمکم کنید خونه بخرم بیشتر وقتا گرسنه میمونم تا اجاره خونه رو بدم جایی ک هستم با ۲۵۰میلیون میشه خونه خرید کمک کنید خونه بخرم تا آواره نشم ۶۰۳۷۷۰۱۶۸۴۳۳۶۲۷۱بانک کشاورزی این شماره حساب من لطفا کمک کنید

 15. فاطمهفاطمهsays:

  سلام رهبرم امیدوارم که تنتون سالم باشه من یک دختر هستم به پول احتیاج دارم و میدونم انشالله کمکم میکنید دعا میکنم که عمر طولانی داشته باشید من اسمم فاطمه است لطفا رهبرم منتظرتون هستم خیلی احتیاج دارم

 16. مجید احمدنیامجید احمدنیاsays:

  سلام و عرض ادب خدمت جناب رییس جمهور اقای روحانی.بنده نیاز مالی دارم واقعا یک درد ندارم که عنوان کنم اما با مبلغی مطمینم انرژی دوباره تو زندگیم میگیرم.۳۴ سال سنم اما مدیون زندگیم باشم اگه ۱۰۰۰ تومان تونستم جمع کنم تورو هر کی میپرستین یک کمک مالی کنید ۰۹۰۲۷۰۷۰۶۳۸

 17. محمدرضاداودیمحمدرضاداودیsays:

  سلام جوانی فقیروازکارافتاده بدلیل کارگری شدیدوافتادن لوله۳۰۰کیلویی برکمروپایم دچاربی اختیاری ودیسک کمرشدید،شدم ازشماتقاضای کمک مالی حیاتی خواستارم به شماره کارت ۵۸۵۹۸۳۱۰۴۲۶۶۵۰۸۲،بفرستیدتاشرمنده بچه هام نباشم ،میدونیدشرمندگی پدربرای بچه هایش چه سخته

 18. سهراب رجایی گلسفیدیسهراب رجایی گلسفیدیsays:

  با عرض سلام خسته نباشید خدمت آقای رییس جمهور عزیزم من 33 سالمه دارای دو فرزند و مستاجر که پول پیشم 5 میلیون تومان واجآره اش هم یک میلیون. و صد و کلی بدهی به زندگیم نمیرسم شرمنده زن و بچه ام شدم اگه امکانش هست ازتون خواهش میکنم التماس. میکنم کمکم کنید زندگیم داره نابود ميشه زندگيمو دوست دارم دستم رو بگیرید بلند شم خواهش میکنم از کرج09307416654، این

 19. خدیجه ایزانلوخدیجه ایزانلوsays:

  به نام خدا باسلام خدمت امام عصر وعرض احترام خدمت ریاست محترم جمهوری اسلامی اینجانب با شماره ملی 0682176214 دو دانش آموز دارم ونیاز به یک لب تاب جهت شرکت در کلاس مجازی داریم خواهشمند است رسیدگی فرماید ممنون از لطف شما.

 20. خدیجه ایزانلوخدیجه ایزانلوsays:

  به نام خدا باسلام خدمت امام عصر وعرض احترام خدمت ریاست محترم جمهوری اسلامی اینجانب با شماره ملی 0682176214 دو دانش آموز دارم ونیاز به یک لب تاب جهت شرکت در کلاس مجازی داریم خواهشمند است رسیدگی فرماید ممنون از لطف شما.

 21. محسن مصطفوی نژادمحسن مصطفوی نژادsays:

  بااحترام به جناب آقای ریس جمهور اینجانب محسن مصطفوی نژاد ساکن استان کهگیلویه و بویراحمد متاهل هستم و مستاجر و بیکار نیاز به صدمیلیون تومان پول برای راه اندازی کاری برای کسب درآمد هستم هم بصورت بلاعوض هم بصورت وام با درصد پایین ممنون میشم

 22. ابراهیم زارعابراهیم زارعsays:

  با عرض سلام و دست مریزاد خدمت رییس جمهور مقتدر بنده متعهل و یک فرزند دختر دارم مستاجر هستم قرار داد اجاره ام تمومه کم کم نیاز به کمک مالی از جنابعای به مبلغ 5 میلیون تومان بابت افزایش پول پیش جهت قرار داد جدید با صاحب خانه ام را دارم لطفا تقاضا دارم به علت درامد کم و نداشتن شغل ثابت دستورات لازم را مبذول فرمایید با تشکر از شما

 23. سمیرا کرمیسمیرا کرمیsays:

  باسلام کمک لوازم اشپزخانه بخدا حتی یک یخچال ساده برای نگهداری لوازم اولیه زندگی نداریم.خواهشمندم هرکسی کمکی از دستش بر میاد کمک کند و حتی حضوری میتونید تشریف بیارید و ببنید.من یه برادر و یه خواهر معلول و مادر و پدر شدیدا مریض دارم.با تشکر فروان.09307312364

 24. سلمان هاشم زادهسلمان هاشم زادهsays:

  باسلام خدمت ریاست محترم جمهوری وقت بخیر باشد بنده وحشکست شدم خودم هم اجاره نشین هستم هیج امیدی ندارم فقط به خاطررضای خدا 6037691532648961 09142025820

 25. سمیه یقینی منیرسمیه یقینی منیرsays:

  با سلام خدمت ریاست جهوری من سه تا دختر دارم باشوهر بیکار و خونه اجاره ای که رهن و از یکی گرفتم که وام بگیرم ولی نتونستم وبدهکاره طرف موندم با ازدواج دخترم کلی بدهکارم و حکم جلب از بانک دخترم بخاطر گوشی نتونسته درس بخونه و جامونده جز یارانه درامدی ندارم به این عزای خانم بانوی دو عالم قسم کمکم کنین عابروم درخطره به عابروی مولای مطلوم مدینه قسم میدم جواب بدین با تشکر

 26. سمیه یقینی منیرسمیه یقینی منیرsays:

  با سلام خدمت ریاست جهوری من سه تا دختر دارم باشوهر بیکار و خونه اجاره ای که رهن و از یکی گرفتم که وام بگیرم ولی نتونستم وبدهکاره طرف موندم با ازدواج دخترم کلی بدهکارم و حکم جلب از بانک دخترم بخاطر گوشی نتونسته درس بخونه و جامونده جز یارانه درامدی ندارم به این عزای خانم بانوی دو عالم قسم کمکم کنین عابروم درخطره به عابروی مولای مطلوم مدینه قسم میدم جواب بدین با تشکر

 27. کرمنژادکرمنژادsays:

  سلام خدمت ریاست جمهور عزیز من. یک زنم وچهارتا بچه دارم شوهرم بیماری عساب داره وعتیاد هم داره زندگیم به سختی میگزره بچه ها یم به سختی زندگی میکنند به خدا سخت به کمک مالی نیازمند هستم از این اون قرض کردم وحلان موندم ندارم قرض های دوست و همسایه های خودمو بدم وحلان مسکن که وام ده میلیونی گرفتم خونه بستم سرپنای باشه برای بچه هایم هر روز هضاریه میاد برای خودم موندم چکار کنم خواهشن کمکم کنید محتاجم به کمکتون 5330075505و6037701434153646.

 28. سعید قهرمانزادهسعید قهرمانزادهsays:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت ریاست محترم جمهوری اینجانب سعید قهرمانزاده ساکن استان اردبیل روستای طالب قشلاقی هستم و در خانه پدری خود زندگی میکنم و خانه ای به اسم خودم ندارم و در تامین جهیزیه به علت مشکل بد مالی توان خرید این چهار تا وسیله رو ندارم و خودمم به علت مشکل بیماری مجاری ادراری و هپاتیت نمیتونم برم جایی کار کنم لذا خواهشمندم از ریاست جمهوری به درخواست اینجانب رسیدگی شود

 29. سعید قهرمانزادهسعید قهرمانزادهsays:

  اینم شماره تماس و شماره کارتم شماره کارت:5892101005355710 شماره تماس:09022931627 سعید قهرمانزاده

 30. افسانه احمدیان فرافسانه احمدیان فرsays:

  سلام برادر بزرگوار و گرامی فرض کن من خواهر تنی شما هستم نیاز به ماشین دارم اما ده بار ایران خودرو ثبت نام کردم اسمم در نیامد حالا شما بزرگی کنید تا بتونم به ارزویم برسم 09153436243

 31. محمدبهشتیانمحمدبهشتیانsays:

  با درود و خسته نباشین به رئیس جمهورعزیزاقای روحانی من 4ساله توعقدم و60میلیون تومان پول لازم دارم تا وسایل بخرم وکارگرهستم وبی کارکارنیستش اگه امکانش هست کمک کنید5892101063119289محمدبهشتیان بانک سپه

 32. بهزاد کریمیبهزاد کریمیsays:

  سلام اقای رییس جمهور بنده در تالار کار میکردم ولی به علت کرونا همشون بسته شدن الان یه سال هس که بیکارم یه بچه دارم که به علت نداشتن تبلت از مدرسه جا مونده به همه ی سوپرمارکتها بدهکارم کرایه خونم عقب افتاده خواهش میکنم به دادم برسین ۰۹۹۱۷۷۰۷۴۷۲

 33. دولتیدولتیsays:

  به کمک مالی نیاز دارم

 34. امیرمیزاییامیرمیزاییsays:

  سلام اقای یس جمهور جوانی هستم 35 ساله متاهل دارای 2بچه کوچیک بیار کرایه نشین کمک مالی بمون بکن 09169550653

 35. سمیه یقینی منیرسمیه یقینی منیرsays:

  سلام قبلا براتون نوشتم و فرستادم ممنونم جواب بدین .باتشکر . از همدان هستم وشماره تماس من 09185455881 ..... 5892101098553502

 36. افشین عبدیافشین عبدیsays:

  سلام خدمت رییس جمهور بنده40سال ازعمرم میگذره که به علت مشکلات مالی تاحالاموفق به ازدواج نشده ام ازجنابعالی تقاضادارم که به بنده کمک مالی اعطابفرماییدتامن نیزمثل سایرمردم بتوانم که این امرخداوسنت پیغمبر رابجابیاورم با تشکر

 37. ابراهیم باریابراهیم باریsays:

  محضرمبارک رییس جمهور عزیزومردمی دکترحسن روحانی سلام علیکم جناب رییس جمهور بنده درحال حاضرنزدیک۱۰ماه میباشدکه به خاطروضع موجود (کرونا )وغیره... کسب وکارخود را ازدست داده ام وبیکارمیباشم ودارای همسرو۲فرزنددخترمیباشم ومدت ۱۵سال است که همسرم بیمارمیباشندوازبیماری پوکی استخوان ورماتیس قلبی ومفاصلی رنج میبرندودرحال حاضرمدت یکسال است به خاطروضعیت بدمالی قادرنبوده ام همسرم رادکترببرم ودرحال حاضر به خاطروضعیت پیش آمده پارکینگی را اجاره نموده ام وباهمسرفرزندانم درآنجا زندگی میکنم لذاازجنابعالی به عنوان بالاترین مقام اجرایی جمهوری اسلامی ایران تقاضای ۳۰۰۰۰۰۰۰تومان سی ملیون تومان وام برای شروع مجددکسب وکارم تقاضادارم وانشالله اقساط آن راهرماه پرداخت مینمایم ودرحال حاضر به خاطرتعطیلی کسب وکارم بدهی به افرادمختلف دارم که به علت تعطیلی کسب وکارم توان پرداخت دیون خودراندارم وحتی شاید بنده را به زندان هم بیندازن شمارابه خداوندسبحان به رسول الله(ص ) به علی (ع )به حضرت زهرا(س )قسم میدم به درخواست من رسیدگی وموافقت نماییدبه والله بارهاقصدانجام فعل حرام (خودکشی )راداشته ام اماهربارروزنه امیدی منصرفم نموده است اگرکمکم نکنیدکانون زندگیم ازهم میپاشدوخدامیداندچه سرگذشتی درانتظارمن وخانواده ام میباشد***ای که دستت میرسد. محض خدا کاری بکن ***تلفن بنده جهت تماس وهرگونه هماهنگی09158003932بنده اهل و ساکن مشهدمقدس میباشم شمارابه خداکمکم کنید باتقدیم احترام ابراهیم باری

 38. ف روئین تنف روئین تنsays:

  سلام ازکجاشروع کنم چی بگم که روزخوش ندیدیم مریضی خودم و بچه یه طرف بیکاری و نداری و هزارتا درد دیگه یه طرف شیمی درمانی شدم نصفه نیمه رهاکردم تا بتونیم خرج گفتاردرمانی پسرموبدیم اونم نشد از مدرسه عقب موندچون تمرکز توجه نداره از فکروخیال اون مریضی خودمم عود کرده هیچ جهنمی نمونده سرنزده باشیم کاروپول نیست اونم منطقه ما که بدتر حالا ماباید چیکار کنیم یه مسلمانی نیست به ما کمک کنه حداقل پسرمونو چند جلسه ببریم گفتاردرمانی و مغزاعصاب از دنیا سیریم بخدا اگه خودکشی گناه نداشت تاحالا ده بار انجام داده بودیم هر چند الانم مرده ی متحرکیم خدا لعنت کنه دزد و اختلاسگر رو که حق مردم بدبخت رو میخورن و میرن پی خوشی خودشون

 39. عاشوریعاشوریsays:

  سلام بنده چهل سال دارم درکانکس زندگی میکنم درخواست کمک دارم از این طرف مریضی کرونا بعد مریضی خودم وخانومم درخواست کمک دارم شماره ملی من 3391936851وشماره حساب من 6037991922196781خواهشن کمکم کنید

 40. سعید رضوی اصلسعید رضوی اصلsays:

  باسلام به رهبر عزیزم امام خامنه ای اینجانب سعید رضوی هستم ۲۶ساله متاهل ۱۱ماه که ازدواج کردم و در این مدت کوتاه سر مشگلات با خانومم اتفاق افتاده بحث جدایی و طلاق کشیده و درخواست طلاق نموده و بنده حقیر بیکار هستم و توان مالی خوبی ندارم و در حال حاضر به پدرو مادرم زندگی میکنم از رهبر عزیزم امام خامنه ای درخواست دارم که به این سرباز جان برکف ولایت کمک کنید ممنونتون میشیم و دنیا دعا گوی شما هستیم مهریه خانوم ۱۴سکه به نیت ۱۴ معصوم (ص) و یک سفر حج و کربلا برعقده بنده حقیر میباشد لطفا کمکم کنید شماره تماس 09109899717

 41. سعید رضوی اصلسعید رضوی اصلsays:

  باسلام به رهبر عزیزم امام خامنه ای اینجانب سعید رضوی هستم ۲۶ساله متاهل ۱۱ماه که ازدواج کردم و در این مدت کوتاه سر مشگلات با خانومم اتفاق افتاده بحث جدایی و طلاق کشیده و درخواست طلاق نموده و بنده حقیر بیکار هستم و توان مالی خوبی ندارم و در حال حاضر به پدرو مادرم زندگی میکنم از رهبر عزیزم امام خامنه ای درخواست دارم که به این سرباز جان برکف ولایت کمک کنید ممنونتون میشیم و دنیا دعا گوی شما هستیم مهریه خانوم ۱۴سکه به نیت ۱۴ معصوم (ص) و یک سفر حج و کربلا برعقده بنده حقیر میباشد لطفا کمکم کنید شماره تماس 09109899717

 42. سعید احمدی باغیسعید احمدی باغیsays:

  با عرض سلام و درود خدمت رئیس جمهور اینجانب سعید احمدی ساکن خرم آباد استان لرستان هستم راستش من توانایی کار کردن ندارمو بیکار هستم قبلا خودم شغل داشتمو درآمد داشتم اما بخاطر ازدواج غلط شغلم که سوپر مارکت بود رو از دست دادم حالا هم بخاطر مشکلات جسمانی توانایی کار ندارمو پولی هم ندارم کار و کاسبی راه بندازم توی سن ۳۵ سالگی هستمو بیکار و بی پولم عاجزانه تقاضای کمک دارم

 43. سعید احمدی باغیسعید احمدی باغیsays:

  ۰۹۰۱۰۸۵۲۴۸۳ توی نامه قبلی یادم رفت شمارمو بذارم جناب آقای رئیس جمهور من ۳۵ سالمه نه زن نه بچه نه شغل نه پول تنها امیدم کمک شماست ممنون میشم کمکم کنید

 44. خانم حسن لوخانم حسن لوsays:

  سلام وعرض خسته نباشین خدمت شما بزرگواران بنده دختر معلولی هستم 41ساله ویتیم وتنها که دانشجو وکرایه نشین که عضو کمیته امداد استان اذربایجان شرقی هستم.باماهی 200هزار تومان امرار معاش میکنم .و گوشی صفحه شکسته اوراقی دارم که بزور به کلاسهای دانشگام وصل میشم. خودمم با ماهی حدودا 400هزار کرایه مسکن میدم جوری که از شکمم هم میزنم تا مخارجم رو باسختی زیاد تامین کنم .کمیته امداد ششهمهرمون هم کمک مساعدتی از ودیعه مسکن ودانشگاه حتی وام بهم نمیکنه .میگن به ماربطی نداره مشکلاتت .عاجزانه خواهشمندم دراین زمینه کمک ومساعدت کنین ممنون از شما بزرگواران. شماره تماسم 09366848702

 45. محمدربانیمحمدربانیsays:

  سلام خدمت ریس جمهور محترم بنده یه معلول هستم توانای کار کردن ندارم لطفاً حمایتم کنید 😔😔😔 5892101151652399

 46. م.مرادیم.مرادیsays:

  سلام جناب روحانی خسته نباشید من یه خانم خانه دارم بنا به یه سری اتفاق ۱۵ میلیون پول سودی گرفتم بابت تسویه بدهی الان ۴ساله دارم نزول میدم ولی واقعا کم آوردم اگه قصد بود تموم شده بود عاجزانه تقاضای کمک دارم۰اجرتون با آقا امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف ۰۹۱۹۷۹۸۱۷۶۳شماره تماس منه

 47. ر. فرخیر. فرخیsays:

  با سلام ،اقای روحانی دیدم نامه های زیادی براتون نوشتن ،نمیدنم اصلا اونها رو می‌خونید یا نه من احتیاج به پول دارم 19ساله که ازدواج کردم 4تا بچه دارم ومستاجرم ،شوهرم هم کار درستی نداره امیدوارم از اون پول هنگفتی که داریم یک چیزی هم به ما برسه ،به هر کسی نامه نوشتم جواب نداده ،نمیدونم شما دلتون میاد جواب بدید یا که وقت خواندن نامه مردم رو ندارید والسلام

 48. عباس کاظمی اوغازعباس کاظمی اوغازsays:

  سلام عرض ادب خدمت رئیس جمهورمحترم جناب آقای روحانی اینجانب متولد۵۵دارای۳فرزندپسرم وزنم سرطان داره باتوجه به شرایط موجوددرکشوردرحال حاظربیکارشده ام ومستاجرم وبرای ایجادیک شغل دررابطه باکارم به مبلغ۵۰۰میلیون تومان وام نیازمندم ودرصورت ممکن یکسال تمرکزخواستارم خداشاهده۵ماهه بیکارم نه بیمه بیکاری گرفتم ونه هیچ گونه کمکی ازدولت محترم ۵ماهه فقط نان وماست وپنیروسبزی بیشترنتونستیم فراهم کنیم درصورت ممکن عاجزانه تقاضادارم بادرخواستم موافقت فرمائیدباتشکرودرودفراوان

 49. سعادت ابدالیسعادت ابدالیsays:

  سلام اقای رئیس جمهور مابیکار هستیم احتیاچ به پول داریم چه کار باید بکنیم وام میخوایم بگیریم نمیتوانیم خواهشن یک کمک مالی پولی ۲۰۰ میلیون تومان به ماکمک کن اینم شماره حساب ۶۰۳۷۷۰۱۵۲۶۱۲۵۳۸۷ تا بتوانیم کار دست پا کنیم من سنم ۲۸ سال است هنوز زن ندارم بیکار هستم وهنوز شغلی ندارم خواهشن یک مبلغ پول دویست میلیون تومان به ما کمک کن باتشکر

 50. سعادت ابدالیسعادت ابدالیsays:

  سلام اقای رئیس جمهور مابیکار هستیم احتیاچ به پول داریم چه کار باید بکنیم وام میخوایم بگیریم نمیتوانیم خواهشن یک کمک مالی پولی ۲۰۰ میلیون تومان به ماکمک کن اینم شماره حساب ۶۰۳۷۷۰۱۵۲۶۱۲۵۳۸۷ تا بتوانیم کار دست پا کنیم من سنم ۲۸ سال است هنوز زن ندارم بیکار هستم وهنوز شغلی ندارم خواهشن یک مبلغ پول دویست میلیون تومان به ما کمک کن باتشکر واینم شماره تماس ۰۹۱۳۸۸۴۲۰۹۵

 51. ع .میرشاهیع .میرشاهیsays:

  سلام آقای رییس جمهور من یک زن خانه دارم مستاجرم شوهرم کارگر اما مریضه خیلی وقته دنبال خونیم داروندارمو فروختم اما بازم لنگه ۲۰۰ میلیون تابتونم یه سرپناه بگیریم به همه در زدیم نشد میشه شما کمکمون کنید

 52. فردین تابشفردین تابشsays:

  سلام.اقای ریئس جمهور اقایان که میتونین به داد مردم برسید واقعن دمتون گررررم خسته نباشید ها خیلی زحمت میکشید .من یک جوانم اهل کرمانشاه اهل یک روستا از بخت بدم حتی بابام مثل بقیه نداره ۴تا گوسفند بخره برم بهاشون که دیگه کم زجر بکشم من هیچی ندارم یعنی ما پدری مریض که تو خرج بیمارستانش واقعن موندم مادری که ناتوان از راه رفتن وخودم هم هزار ارزو ایا این انصافه خدایا این انصافه که چند روزه پول ۴تا نون خشک تو خونمون نیست و سرم رو گشنه رو رخت خواب بزارم من ۲۸ سالمه اما خدا میدونه شبی نیست که ارزو مرگ نکنم تورو به خدا به دادمن و مردم برسید لطفا در راه خدا ۵۸۹۲۱۰۱۰۴۳۷۴۳۲۹۹

 53. زهرا احمدیانزهرا احمدیانsays:

  سلام و خسته نباشید خدمت ریئس جمهور .من یک زنم با دوتا بچه ۶ساله و ۴ساله که الان شوهرم ۷ماه تو زندانه و محکوم به ۱۵ سال حبس شده مستاجرم نیاز به کمک دارم نه خانواده خودن و ن خانواده شوهرم بهم هیچ گونه کمکی نکردن و حتی فراموشم کردن و صاحب خونه سر ۴هارتا وسایلم رو میندازه تو خیابان من جای رو ندارم و ن کسی رو که بهم کمک کنه تورو خدا الان بچه اام چندین روزه که رنگ گوشت و برنج رو ندیدن و با نون خشک شبا میخوابن خودم الان ساعت ۵صبح که نخوابیدم و هفته ااس که خوب شباهام رو از ترس یا از فک نخوابیدم لطفا به دادم برسین تورو خدا تورو به راه و رسم امام خمینی قسم کمک کنین 6037701404550680زهرا احمدیان

 54. فردین تابشفردین تابشsays:

  سلام.اقای ریئس جمهور اقایان که میتونین به داد مردم برسید واقعن دمتون گررررم خسته نباشید ها خیلی زحمت میکشید .من یک جوانم اهل کرمانشاه اهل یک روستا از بخت بدم حتی بابام مثل بقیه نداره ۴تا گوسفند بخره برم بهاشون که دیگه کم زجر بکشم من هیچی ندارم یعنی ما پدری مریض که تو خرج بیمارستانش واقعن موندم مادری که ناتوان از راه رفتن وخودم هم هزار ارزو ایا این انصافه خدایا این انصافه که چند روزه پول ۴تا نون خشک تو خونمون نیست و سرم رو گشنه رو رخت خواب بزارم من ۲۸ سالمه اما خدا میدونه شبی نیست که ارزو مرگ نکنم تورو به خدا به دادمن و مردم برسید لطفا در راه خدا ۵۸۹۲۱۰۱۰۴۳۷۴۳۲۹۹ ۰۹۳۳۸۵۹۶۱۱۳

 55. امیرارسلان اردونیامیرارسلان اردونیsays:

  باسلام و احترام من۲۷سالمه شوهرم سرباز هست و دور ازما منم با ی پسر ۴ساله نه خونه دارم و نه منبع درامدی حقوق شوهرم بیشتر از هزینه رفت وامدش نمیشه نمیتونم خونه اجاره کنم صاحب خونه شدن شده برام ی ارزو بخدا خیلی برام سخته نمیتونم سرکاری برم یعنی تو شهرم کاری نیس دنبال ی وام کم درصدم بتونم ی کاری انجام بدم ازتون خواهش میکنم کمکم کنین التماستون میکنم ناامیدم نکنین یا علی

 56. معصومه برزنونیمعصومه برزنونیsays:

  عرض سلام وادب حضور محترم آقای روحانی ریس جمهور گرامی. آقای روحانی بنده برای اولین بار در عمرم از مقامات دولتی درخواست کمک کرده ام. من وهمسرم در زمینه لوازم خانگی کار میکردیم دوسال پیش ورشکست شدیم. الان درروستا ساکن هستیم ولی چون هنوز چک هایمان تصفیه نشده قادر به گرفتن وام نیستیم. همسرم شغل دامداری رادرحال حاضر دارد اما به مکان برای این کار احتیاج داریم اینجا برای کار پتانسیل زیاد دارد ولی دست خالی نمی‌شود. آقای ریس جمهور یارانه ما از سال 93 قطع شده است از سمادرخواست دارم به وضع جاماندگان رسیدگی کنید باآرزوی سلامتی وسرفرازی روز افزون برای شما

 57. محمد الهی مقدممحمد الهی مقدمsays:

  عرض سلام و ادب حضور ریس جمهور. من فرزند جانباز 17درصد هستم. بنده 7ماه پیش به علت کار سخت پارگی دیسک دچار شدم.و دوفرزند دارم..و توانای کار ندارم یعنی اول میخواهم خودمو درمان کنم...اقای ریس جمهور..من فقط هزینه درمان میخواهم که بتوانم برم شیراز خودمو درمان کنم..روز های سخت رو میگذرونم پام روز به روز داره لاغر میشه بعلت پارگی دیسک..لطفا هم وطن روزهای سخت رو دارم سپری میکنم من فقط میخواهم درمان بشوم ..که به کارم برگردم... ممنونم اینم شماره تماسم 09011652050

 58. حسین حمامچیحسین حمامچیsays:

  باعرض سلام خدمت رییس جمهورمحترم آقای دکترروحانی.اینجانب حسین حمامچی فرزندعلی اکبرمتاهل دارای دوفرزندساکن مشهدمقدس شهرک طرق هستم.ازسال 89بیمارشدم ودیسک کمروسیاتیک گرفتم وبه دلیل نداشتن هزینه جراحی چندسال دردکشیدم وسال94به همت مسجدمحله بستری شدم وکمرم روجراحی کردن ومهرمصنوعی وپلاتین گذاشتن وبعدازمدت2ماه استراحت بدلیل مخارج زندگیم واجاره خانه رفتم سرکاروبعدازمدتی بدلیل سنگینی کارمجددامریضییم باشدت بیشترعودکردوازکارافتاده وبیمارشدم.الان چندوقته اجاره خانه ام عقب افتاده وزندگیم خیلی سخت شده.به سوپرمارکت محله مون 2میلیون بدهکارم برای برنامه شادازمدرسه گفتن بایدپسرتان بیادتوی شادکه امتحاناتشون شروع شده بعدگفتن ازقرض الحسنه وام خریدگوشی میدن الان 3میلیون بدهکارشدم.آقای دکترروحانی من یه عمرباآبروزندگی کردم ولی الان داره آبروم توی محله مون میره.حتی کارت یارانه ام روبرای پول پیش خانه دادم به کسی لذاازشماعاجزانه خواهشمندم کمکم کنیدتابیشترازاین شرمنده خانواده وهمسایه هانباشم.دست شمادردنکنه اجرتان بابی بی فاطمه الزهراء(س) شماره تماس 09010779693

 59. النازالنازsays:

  سلام بنده به چرخ خیاطی برای کار در منزل نیازمندم ۳تابچه دارم ۲۷سال سن به دلیل کوچک بودن بچه هانمیتونم بیرون کار کنم با تشکر اگه میشه رسیدگی کنید از نظر مالی نیاز دارم کار کنم

 60. النازالنازsays:

  سلام بنده به چرخ خیاطی برای کار در منزل نیازمندم ۳تابچه دارم ۲۷سال سن به دلیل کوچک بودن بچه هانمیتونم بیرون کار کنم با تشکر اگه میشه رسیدگی کنید از نظر مالی نیاز دارم کار کنم

 61. یونس شارعییونس شارعیsays:

  سلام جناب روحانی من ۳بار برای دفتر بیت رهبری نامه کاری نوشتم جوابی نگرفتم،خواستم بگم یه وام بدید برگردیم دهات تا بتونیم یه شغلی ایجاد کنیم البته اگه در توانتون هستش اگه نه که ممنون،،،

 62. یونس شارعییونس شارعیsays:

  سلام جناب روحانی من ۳بار برای دفتر بیت رهبری نامه کاری نوشتم جوابی نگرفتم،خواستم بگم یه وام بدید برگردیم دهات تا بتونیم یه شغلی ایجاد کنیم البته اگه در توانتون هستش اگه نه که ممنون،،،

 63. جهانبخشجهانبخشsays:

  سلام علیکم خدمت رییس جمهور محترم اینجانب با چهار سر عایله و درامد بسیار ناچیز توان تامین مخارج خانواده ام را ندارم لذا اگر وام مناسبی در اختیار بنده قرار گیرد می توانم کسب و کاری راه اندازی کنم قبلا از همکاری جنابعالی کمال تشکر و قدردانی را دارم. شماره ملی ۴۶۲۳۲۴۹۵۳۰ شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۴۷۵۷۲۳۲۷۷ ممنون از لطف جنابعالی

 64. علی اگولیعلی اگولیsays:

  سلام عرض ادب خدمت ریاست محترم جمهورجناب آقای حسن روحانی خدمت شماعرض کنم اینجانب علی اگولی فرزندجاسم متولد۱۳۵۴‌شهرخرمشهرداری ۳فرزنددوتادختر ویک پسرکه دختر وپسرم محصل می باشند دخترم کلاس یازدهم وپسرم کلاس پنجم می باشد بنده سه ساله بیکار می باشم به علت درد کمر وناقص بودن پا بدلیل تخریب مفصل ران وزانودردبیکار هستم وقادر به انجام کار نمی باشم وهرجا میرم واسه کار می گن به یه فرد،توانا احتیاج داریم حتی وامی بمن تعلق نمی گیره چون ضامن هم ندارم هم ندارم بنده مستاجر نیز هستم وقادر به پرداخت اجاره ومخارج زندگی نمی باشم واجاره های عقب افتاده دارم وتحت پوشش هیچ ارگانی نمی باشم ازشما ریاست محترم جمهوری تقاضا دارم که به این پدر کمکی کرده تا از شرمنگی فرزندانم درایم باتشکر فراوان

 65. هاشم سپهری زادههاشم سپهری زادهsays:

  باعرض سلام وخسته نباشی به خدمت ریسج جمهور عزیزمان من آدم بیکار وبدون درآمد هستم معز رضای خداکمکم کنی هیچ کاری نزد خداوند بی پاداش نخواهد ماند بچه دوقلو دارم وخودم دیسک کمر دارم وخواهری مریضی دارم که زمین گیر شده توراخدا کمکم کنید که شرمنده خانواده ام نشوم

 66. خانم بارانی.غم زده دل خون هستنمخانم بارانی.غم زده دل خون هستنمsays:

  اگر امکان دارد شماره ای بدهید تا من خودم مشکلم را به رییس‌جمهور بگویم.بخاطر الله اینکاررا بکنید .این گوشی همسایه ام است اما بخاطر خدا میخواهدبا ما همکاری کند تا ارتباط تلفنی را اگر امکان دارد درستش کنید .اجرکم عندالله

 67. هادی عمارلوهادی عمارلوsays:

  با درود و احترام به رئیس جمهور گرانقدر. بنده هادی عمارلو و به شماره شناسنامه 2513 هستم. شغل من آزاد است و درآمد ماهیانه ام یک میلیون شصد هزارتومان می باشد. من خانواده ای هفت نفره دارم و درآمدی که از طریق شغل خود به دست می آورم در برابر تامین هزینه های خانواده بسیار ناچیز است. به همین جهت از خدمت تان درخواست وامی به اندازه چهل میلیون تومان داشتم تا به وسیله آن بتوانم یک مغازه رهن کنم و وسایل بگیرم تا بتوانم قسمتی از مخارج را تامین کرده و نیازهای خانواده ام را برطرف نمایم. لطفا در صورت امکان هر چه سریعتر با پرداخت این وام موافقت نمایید چرا که تعداد مشکلات و معضلاتی که پیش روی من و خانواده ام به دلیل مشکلات اقتصادی به وجود می آید روز به روز بیشتر و بیشتر می شود. سپاس بی نهایت از شما

 68. زینب صادقیزینب صادقیsays:

  باسلام خدمت ریاست محترم کشور اقای روحانی ب استحضارشما میرسانم که بنده سه سال هست ازدواج نموده ام ودارای دوفرزند میباشم همسرم ۲۴سالش میباشد ایشان درنیروی ارتش ثبت نام کردن وتمامی مراحل رو قبول شدن ولی ب دلیل این که پارتی نداشتیم باکوچکترین بهانه ردشان کردن و بعد اون هم درشهرداری ب عنوان جارو کش وزباله جم کن رفتن که مدت دوماه بود که مشغول کاربودن که متاسفانه شهرداری گفت بودجه ندارد وایشان رارد کردن الان بنده بادوفرزند هستم وشرایط زندگی برایمان سخت است همسرم بیکاراست ازشما خاستاریک کار دولتی برای همسرم میباشم باسپاس

 69. مهدی سلطانی گردفرامرریمهدی سلطانی گردفرامرریsays:

  باعرض سلام وخسته نباشید خدمت رئیس جمهور محترم..جوانی هستم‌۳۵ساله که پدرم هم فوت کرده ومن ومادرم پیزم باهم زندگی میکنیم مادرم به دلیل سن زیادهرروز درراه دکتر دوا هستیم وپدرم هم حقوق بازنشستگی نداشته ومن بایدخرج خانه روبدهم.۳۵سال سن دارم وهنوز ازدواج نکرده ام وهرچه درمیارم برای خرج خانه وداروهای مادرم میشود دست به شغل آزادی زدم که درآن موفق نشدم وبدهکاری بالااوردم..ازشماخواهشمندم درخواست یک‌وام‌۱۰۰میلیونی رابه من‌بدهید تا بتوانم بدهی خودرابدهم وازدواج کنم خداوندبه شماسلامتی عطافرماید

 70. هاشم سپهری زادههاشم سپهری زادهsays:

  باعرض سلام وخسته نباشی من آدم بیکار وبدون درآمد هستم معز رضای خداکمکم کنی هیچ کاری نزد خداوند بی پاداش نخواهد ماند بچه دوقلو دارم وخودم دیسک کمر دارم و توانایی هیچ کاری ندارم معز رضای خداکمکم کنی که شرمنده خانواده ام نشوم

 71. سمانه اربابیسمانه اربابیsays:

  سلام خواهی میکنم کمکم کنید خیلی به پول نیازدارم پدرم فوت شده و هیچ پولی ندارم هیچ جا کار پیدا نکردم توروخدا کمکم کنید6037701511686971 توروخدا 5 میلیون واریز کنید خیلی نیاز دارم

 72. ماردین عباسیانماردین عباسیانsays:

  سلام وعرض خسته نباشید خدمت رئیس جمهور ایران اسلامی بنده ماردین عباسیان هستم نواجوانی ۱۳ ساله هستم ما خانواده ۵ نفره هستیم پدرم گارگر است و مستاجر هستیم صاحبخانه به دلیل نداشتن ۱۰ میلیون تومان پول پیش خانه میخواهد ما را از خانه بیرون کند اگر می توانید به ما مقداری کمک کنید۶۰۳۷۹۹۷۳۳۰۳۱۱۱۸۵

 73. هاشم سپهری زادههاشم سپهری زادهsays:

  باعرض سلام وخسته نباشی به خدمت ریس جمهور عزیزمان من آدم بیکار وبدون درآمد هستم معز رضای خداکمکم کنی هیچ کاری نزد خداوند بی پاداش نخواهد ماند بچه دوقلو دارم وخودم دیسک کمر دارم و توانایی هیچ کاری ندارم وخواهری مریضی دارم که زمین گیر شده توراخدا کمکم کنید که شرمنده خانواده ام نشوم ۰۹۱۸۶۲۲۹۱۳۱

 74. توفیق عموریتوفیق عموریsays:

  سلام جباب ریس جمهوری من یک پسر ری پدر و با سه تا برادر و با مادرم نیاز به کمک شما دارم پدرم معلوم نیست کجاس این چند سال غیبش زده و رفتیم برا کمک از بهزیستی یا کمیته امداد قبولمون نکردن چون اقام بیمه اجتماعی داره و نمتونیم ثبتنام کنیم تروا خدا کاری برامون کاری بکن کی حاظر زن فرزندانشون یه روز نهار بخورن ۲روز نخورن خدا رو خشش میاد ترو بقیرتتون کمک کنید نیاز مالی دارم خودم هم تنگه نفسی و اسم دارم حالم خوش نیست و نمیتونم کار کنم خرج خونه رو در بیارم تورو خدا جواب گوی پاسخ نامم رو بده هرکی هم دوست داشت هر چغدر ازش بر میاد حتی اگر ۱۰۰ ریال هم بریزه ممنونشم اینم شما ه حسابمه ۵۸۹۲۱۰۱۱۱۵۳۹۸۱۹۶توفیق عموری ممنونم جناب ریس

 75. بی نامبی نامsays:

  سلام وعرض ادب من به کمک مالی شمانیازدارم شوهرم معتادهست چهارفرزنددارم پول نان نداریم لطفاکمکم کنیدممنون میشم ازشماکه کمکم کنیدواقعانیازدارم شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۲۸۱۵۱۰۷۸۵بانک ملی

 76. بی نامبی نامsays:

  سلام وعرض ادب من به کمک مالی شمانیازدارم شوهرم معتادهست چهارفرزنددارم پول نان نداریم لطفاکمکم کنیدممنون میشم ازشماکه کمکم کنیدواقعانیازدارم شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۲۸۱۵۱۰۷۸۵بانک ملی

 77. بی نامبی نامsays:

  سلام وعرض ادب خدمت ریس جمهورمن ازدواج کردم شوهرم معتادهست بچه هم چهارتادارم اماشوهرم کارنیست که بره سرکارپول نان نداریم بچه هم گرسنه میخوابن خودم هم میخوام برای معده ام برم عمل کنم اماپول ندارم لطفاکمکم کنیدشماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۲۸۱۵۱۰۷۸۵بانک ملی تاپس فردامحلت دارم برای عمل کمکم کنیدممنون میشم

 78. آرزو کاملآرزو کاملsays:

  سلام خدای مهربونم خدایی که بالاتر از همه کسی .ازت خواسته ای دارم تورو قسم به سوره یس من حاجت روا کن خدایا کاری برای شوهرم که بتونه نون شب مان را بیاره وپولی برسان که بتونم نیاز های بچه ها یم را تامین کنم .بتوانم برایشان گوشی بخرم خدایا خودت کمکمون کن

 79. خانمخانمsays:

  باسلام خدمت رئیس جمهورمحترم من همسرم فوت شده ودوتابچه محصل دارم مستاجرهستیم توانایی پرداخت اجاره خانه راندارم والان نمیتوانیم خانه ای پیداکنیم بااین وضعیت گرونی خانه ازشماخاستارم به مشکلات مان رسیدگی کنیدباتشکر

 80. الهه کورانیالهه کورانیsays:

  سلام دختری 35 ساله ومجرد به خاطرترس ازآبرو ازپدرم به خاطراذیت وآزارهای جنسی شکایت نکردم خانه دارم ومشکلات مالی داریم به خاطریه سری مشکلات نمیتونم سرکاربرم میشه لطفا خواهشابهم کمک کنیدبه خدا دروغ نمیگم 5022291067989085 شماره کارتمه ممنون

 81. اسماعیلاسماعیلsays:

  سلام خدمت رییس جمهور مشکلات خیلی زیادن نیاز به یک کمک مالی داریم انشالله خداوند به شما و خانواده محترم سلامتی بدهد. 6037997555327411 بنام ابراهیم مرادی

 82. جعفر مزروعیجعفر مزروعیsays:

  کمک مالی برای پسرم برای مسابقات جهانی نیجا خواهش میکنم کمکم کنید بیکارم ۴ماه

 83. جعفر مزروعیجعفر مزروعیsays:

  ببخشید شماره حساب ۰۳۰۵۲۳۷۸۳۰۰۴

 84. جعفر مزروعیجعفر مزروعیsays:

  کمک مالی برای پسرم برای مسابقات جهانی نیجا خواهش میکنم کمکم کنید بیکارم ۴ماه

 85. فاطمه صویلاتیفاطمه صویلاتیsays:

  سلام من دختر 19 ساله ساکن شهر ابادان هستم نزدیکه یک ساله ک عقدم شوهرم سربازه و هیچ پولی نداریم ک عروسی کنیم خانواده پر جمعیتی هستن شوهرم حتی اتاق خواب نداره ک توش بمونیم وضع مالی خانواده خودم با خانوادم همسرم خوب نیس لطفا کمکم کنید خواهش میکنم اگه تمایل داشتین به این شماره زنگ بزنید 09381760529

 86. سمیرا کرمیسمیرا کرمیsays:

  دختری ۲۷ ساله هستم.یه خواهر معلول ذهنی و یک برادر از کمر به پایین فلجه.پدرم کارگره که دیسک کمر گرفته.و یه برادر دیگه دارم که بیکاره.به اون خدای بالا سر زندگیمون با یارانه و معیشتی و بخور نمیر میگذره مستاجریم .و شش نفر ادم بیکار توخونه .ارزو به دلمون مونده یه غذای خوب بخوریم دیگه بقیش بخوره تو سرم.تو به حضرت زینب هر کس هر چقدر در حد توانشه کمکمون کنه..6037997404275605 کرمی..‌09395582689 ایننم شمارم هست

 87. سمیرا کرمیسمیرا کرمیsays:

  دختری ۲۷ ساله هستم.یه خواهر معلول ذهنی و یک برادر از کمر به پایین فلجه.پدرم کارگره که دیسک کمر گرفته.و یه برادر دیگه دارم که بیکاره.به اون خدای بالا سر زندگیمون با یارانه و معیشتی و بخور نمیر میگذره مستاجریم .و شش نفر ادم بیکار توخونه .ارزو به دلمون مونده یه غذای خوب بخوریم دیگه بقیش بخوره تو سرم.تو به حضرت زینب هر کس هر چقدر در حد توانشه کمکمون کنه..6037997404275605 کرمی..‌09395582689 ایننم شمارم هست

 88. سمیرا کرمیسمیرا کرمیsays:

  با سلام .دختری ۲۷ ساله هستم.یه خواهر معلول ذهنی و یک برادر از کمر به پایین فلجه.پدرم کارگره که دیسک کمر گرفته.و یه برادر دیگه دارم که بیکاره.به اون خدای بالا سر زندگیمون با یارانه و معیشتی و بخور نمیر میگذره مستاجریم .و شش نفر ادم بیکار توخونه .ارزو به دلمون مونده یه غذای خوب بخوریم دیگه بقیش بخوره تو سرم.تو به حضرت زینب هر کس هر چقدر در حد توانشه کمکمون کنه..6037997404275605 کرمی..‌09395582689ایننم شمارم هست یعنی کسی هست این پیام منو بخونه ای خدااااا

 89. علیرضاعلیرضاsays:

  با سلام و خسته نباشید خدمت ریس جمهور عزیز من علیرضا جوانی که خیلی نیاز به کمک شما داره من الان از مال دنیا فقط یه گوشی دارم 24 سالمه خیلی نیاز مند کمک هستم بخاطری که پول نداشتم دانشگاه نرفتم با اینکه درسم تقریبا خوب بود من دیگه عادت کردم به نداری آقای ریس جمهور حتی رویای اینو دارم که یک روز مرغ بخورم میدونی نهار شام تازه اگه گیرم بیاد چی میخورم ریس جمهور سیب زمینی یا نان خالی میدونی دیگه طعم گوشت یادم رفته میدونی از آخرین باری که مرغ خوردم چند ماه گذشته میدونی دم عیده حتی پول ندارم لباس عیدی بخرم شماره کارتم میزارم ریس جمهور خودت یا هر کسی دیگه اگر خواست کمک بکنه هر چند عادت کردم به بی تفاوتی های شما و جامعه به هرحال این شماره کارت منه بدبخت هست6037991755059452

 90. سحریلحسورمهماندوست علیاسحریلحسورمهماندوست علیاsays:

  به نام خدا باعرض سلام وخسته نباشید رئیس جمهورمحترم دکترروحانی من به شمارای دادم ازشماخواهش میکنم عاجزانه فقط اسفندماه مبلغ یک میلیون تومان به هم وطن وطرفدارتان کمک کنیدهمسرم برادردوشهیداست بعدازشهادت انها پدرومادرش هم فوت شدن خودش بسیجی بوده ودرجبهه شیمیایی شده ولی کارت جانبازی نمیگیرد که شرمنده خداوشهدا نشودخانواده. من هم قشرضعیف جامعه هستن خودم 13سال فرمانده پایگاه بودم به روح شهدا امرپزکه 29 بود پول ماتمام شد ودریخچال فقط اب است جان امام زمان اول خدابعدشماناامیدم نکنیدالتماستون میکنم خداشاهده دروغ نمیگم پل صراط رامیخواهم چگونه ردشوم به جدبزرگوارتان قسمتان میدهم یک میلیون برای ماحکم معجزه است شماره حسابم5892101236949133سحرسلحسورمهماندوست علیا شماره تماس09902979891به حرمت حضرت زهرا این مبلغ رااگردیربدهیدیاندهید ازگرسنگی میمیریم توروقران کمکم کنید اجرکم عندالله

 91. فریده رستمیفریده رستمیsays:

  باسلام.زنی ۴۷ساله هستم دارای ۳فرزند بزرگ شوهرم کارگر اب وفاضلاب .الان من و۳فرزندم درپارک در خانه ای که مال اداره هست زندگی میکنیم که گازهم ندارد.زمینی داریم که با وام شروع به ساخت کردیم الان پول برای اینکه بتونم سقف ان رادرست کنم تا بتونم سرپناهی برای بچه هام درست کنم ندارم.اداره هم گفته از خانه برین بیرون حالا من از شما تقاضای کمک دارم.ممنون .از یاسوج

 92. فریده رستمیفریده رستمیsays:

  باسلام.زنی ۴۷ساله هستم دارای ۳فرزند بزرگ شوهرم کارگر اب وفاضلاب .الان من و۳فرزندم درپارک در خانه ای که مال اداره هست زندگی میکنیم که گازهم ندارد.زمینی داریم که با وام شروع به ساخت کردیم الان پول برای اینکه بتونم سقف ان رادرست کنم تا بتونم سرپناهی برای بچه هام درست کنم ندارم.اداره هم گفته از خانه برین بیرون حالا من از شما تقاضای کمک دارم.ممنون .از یاسوج

 93. فاطمه داراییفاطمه داراییsays:

  باسلام، خدمت ریاست محترم جمهوری اسلامی، آقای دکتر روحانی آقایی دکتر بخدا زنی هستم، دارای ۴ فرزند، مستجر، وشوهرم راننده سنگین بوده، به علت دیکس کمر ، جراحی کرده، و زمین گیر شده، و بجز یارانه، و معیشتی، هیچ گونه در آمدی ندارم، خواهش میکنم برای عید نوروز و خرید، بچه هام را شاد کن، التماس دعا، شماره تماس، ۰۹۳۶۷۵۴۴۱۹۵ فاطمه

 94. علیداد سپهوندعلیداد سپهوندsays:

  با سلام، خدمت ریاست محترم جمهوری، جناب دکتر روحانی، این حقیر فردی هستم متاهل، دارای ۴ فرزند و یک مادر پیر، ، مستجر، و فاقد هر گونه ملک، زمین، خونه، که ۲۲ سال در نظام جمهوری اسلامی در امر راه سازی پرژه ها و طرح هادی در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، فعالیت داشته ام لذا، به علت دیکس کمر، و جراحی، دیگر قادر به ادامه فعالیت نبودم، که در حال حاضر از طرف بنیاد مسکن اخراج گردیده ام، حال از شما تقاضا دارم، که جهت برسی و بازدید میدانی از کار ، در آن اداره، که به چه دلیل اخراج شده ام ، و چرا سختی کار را برام وصل نمیکنند، که بازنشست بشم، هم اکنون دو سال است که بلا تکلیف مانده ام و بدون هیچ گونه در آمدی، و از جهتی توانایی کار در هیچ کجایی دنیا را ندارم، و زمین گیر شده ام، خواهشمند ام جهت برسی، و بلاتکلیفی این حقیر ، از شما ریاست محترم جمهور تقاضایی راه حل دارم، که از طریق اداره کار یا بیمه تا مین اجتمایی، یا بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، مشکل من و خانواده ام را حل نمایید باتشکر

 95. فاطمه داراییفاطمه داراییsays:

  باسلام، خدمت ریاست محترم جمهوری اسلامی، آقای دکتر روحانی آقایی دکتر بخدا زنی هستم، دارای ۴ فرزند، مستجر، وشوهرم راننده سنگین بوده، به علت دیکس کمر ، جراحی کرده، و زمین گیر شده، و بجز یارانه، و معیشتی، هیچ گونه در آمدی ندارم، خواهش میکنم برای عید نوروز و خرید، بچه هام را شاد کن، التماس دعا، شماره تماس، ۰۹۳۶۷۵۴۴۱۹۵ فاطمه

 96. منصورهمنصورهsays:

  باسلام من دو فرزند سید دارم شوهرم با موتور کار میکنه یک زمین در روستای مشهد دارم ولی پول ساختشو ندارم تو رو خدا کمکم کنید تا زمینم ساخته بشه به امام رضا قسم هیچ کسو ندارم کمکمون کنه شماره حساب بدم تورو خدا کمکم کنید شما را به جد بچه هام قسم میدم ۶۰۳۷۶۹۷۴۸۶۵۸۷۹۹۸ منصوره کاهانی

 97. جعفر مزروعیجعفر مزروعیsays:

  با سلام درخواست دادم

 98. یاسربادانگیزیاسربادانگیزsays:

  سلام و درود اقای حسن روحانی خواهش میکنم بهم کمک کنید هچی پول الان ندارم کارگر هستم مستاجرم برای پول موندم خدای دردم را به کی بگم بهم پول کمک کنید خواهش میکنم۶۰۳۷۷۰۱۱۸۰۶۸۹۸۸۴

 99. سیدیونس موسوی چوبانلوئیسیدیونس موسوی چوبانلوئیsays:

  باسلام خدمت هم میهنان عزیزم تخم مرغ وسیب زمینی کبابی روی ارابه کنار پارک میفروشم منتها درروزهای برفی بارانی وسردقادر به فروش نیستم از طرفی هم این ویروس کرونا تاثیر زیادی به فروشم گذاشته طوری که سه ماهه اجاره خانه ام مونده سه ماهه نتونستم برنج وگوشت به خانواده ام بخرم به توان خودتون کمکم کنید ۶۲۷۳۸۱۱۱۴۰۷۰۲۵۴۶ بانک سپه انصار سابق سیدیونس موسوی

 100. سیدیونس موسوی چوبانلوئیسیدیونس موسوی چوبانلوئیsays:

  سلام آقای رئیس جمهور جناب آقای روحانی سیدیونس موسوی چوبانلوئی هستم آذربایجان غربی شهرستان سلماس تخم مرغ وسیب زمینی کبابی روی ارابه کنار پارک میفروشم منتها درروزهای برفی بارانی وسردقادر به فروش نیستم از طرفی هم این ویروس کرونا تاثیر زیادی به فروشم گذاشته طوری که سه ماهه اجاره خانه ام مونده دو پسر محصل دارم اگه امکان داره مختصر کمکی به این حقیر بکنید ۶۲۷۳۸۱۱۱۴۰۷۰۲۵۴۶ بانک سپه انصار سابق سیدیونس موسوی

 101. سیدیونس موسوی چوبانلوئیسیدیونس موسوی چوبانلوئیsays:

  سلام آقای رئیس جمهور جناب آقای روحانی سیدیونس موسوی چوبانلوئی هستم آذربایجان غربی شهرستان سلماس تخم مرغ وسیب زمینی کبابی روی ارابه کنار پارک میفروشم منتها درروزهای برفی بارانی وسردقادر به فروش نیستم از طرفی هم این ویروس کرونا تاثیر زیادی به فروشم گذاشته طوری که سه ماهه اجاره خانه ام مونده دو پسر محصل دارم اگه امکان داره مختصر کمکی به این حقیر بکنید ۶۲۷۳۸۱۱۱۴۰۷۰۲۵۴۶ بانک سپه انصار سابق سیدیونس موسوی چوبانلوئی

 102. جانمحمدجانمحمدsays:

  سلام من کارگرم پا مصنوعی دارم برای کار لاک جمع6037991945482291 میکنم زن ام سرطان دارع یه مبغلی کمک کنید خواهش میکنم

 103. زهرهزهرهsays:

  سلام آقای رئیس جمهور من یک مادر با دارای چند فرزند هستم که شوهرم را به دلیل بیماری سرطان از دست داده ام و به دلیل ضعف مالی نتوانستم اقصاد وامم را پرداخت کنم و الان حکم جلب من را گرفتن از شما کمک میخواهم

 104. مجتبی بتوئیمجتبی بتوئیsays:

  سلام وعرض ادب خدمت رئیس جمهورمحترم امیدروارم سالم وتندرست باشیدکه بتوانیدشرایط کشوررودوباره درست کنیدمن یک جوان ۲۸ ساله هستم که بامادرومادربزرگم زندگی میکنم والان ۲سال است عقدکردیم ولی هنوزهیچ یک تزمایحتاج منزل رانگرفته ام وخانواده عروس هم پافشارمیکنندبرای عروسی دخترشان ولی من نمیتوانم ازعهدی خرج زندگی وجهیزیه بربیام ازشمارئیس جمهورقادروداناخواهشمندم به من کمک کنیدخواهشاتازندگیم ازهم نپاشدومن الله توفیق

 105. مجتبی بتوئیمجتبی بتوئیsays:

  سلام وعرض ادب خدمت رئیس جمهورمحترم امیدروارم سالم وتندرست باشیدکه بتوانیدشرایط کشوررودوباره درست کنیدمن یک جوان ۲۸ ساله هستم که بامادرومادربزرگم زندگی میکنم والان ۲سال است عقدکردیم ولی هنوزهیچ یک تزمایحتاج منزل رانگرفته ام وخانواده عروس هم پافشارمیکنندبرای عروسی دخترشان ولی من نمیتوانم ازعهدی خرج زندگی وجهیزیه بربیام ازشمارئیس جمهورقادروداناخواهشمندم به من کمک کنیدخواهشاتازندگیم ازهم نپاشدومن الله توفیق

 106. مجتبی بتوئیمجتبی بتوئیsays:

  سلام وعرض ادب خدمت رئیس جمهورمحترم امیدروارم سالم وتندرست باشیدکه بتوانیدشرایط کشوررودوباره درست کنیدمن یک جوان ۲۸ ساله هستم که بامادرومادربزرگم زندگی میکنم والان ۲سال است عقدکردیم ولی هنوزهیچ یک تزمایحتاج منزل رانگرفته ام وخانواده عروس هم پافشارمیکنندبرای عروسی دخترشان ولی من نمیتوانم ازعهدی خرج زندگی وجهیزیه بربیام ازشمارئیس جمهورقادروداناخواهشمندم به من کمک کنیدخواهشاتازندگیم ازهم نپاشدومن الله توفیق۶۱۰۴۳۳۷۵۶۹۰۵۷۶۹۶

 107. جعفر مزروعیجعفر مزروعیsays:

  سلام جواب درخواست لازم دارم ضروری

 108. حسینعلی سیفی مزرعهحسینعلی سیفی مزرعهsays:

  سلام اینجانب سیفی مزرعه 44ساله هستم سرناسازگاری باهمسرم که خیلی بددهن وبداخلاق بود مجبور شدم طلاقش بدم تمام زندگیم نابود شد یه خونه 50 متری داشتم باقرض کردن ازدیگران باکمک وام هایی که از بانک گرفته بودم که هنوز 60میلیون از پرداخت واهامونده خودم هم توخیابون میمونم شبا یه کمک بفرمایید تا بدهیمو با بانک تصفیه کنم یکی هم پول پیش داشته باشم خونه اجاره کنم که هرخونه50متری روبخام اجاره بگیرم کموکم 100میلیون پول پیش میخاد هیچ پناهگاهی ندارم بخاطر خداوقرآن وچهارده معصوم کمکم کنید

 109. حسینعلی سیفی مزرعهحسینعلی سیفی مزرعهsays:

  سلام اینجانب سیفی مزرعه 44ساله هستم سرناسازگاری باهمسرم که خیلی بددهن وبداخلاق بود مجبور شدم طلاقش بدم تمام زندگیم نابود شد یه خونه 50 متری داشتم باقرض کردن ازدیگران باکمک وام هایی که از بانک گرفته بودم که هنوز 60میلیون از پرداخت واهامونده خودم هم توخیابون میمونم شبا یه کمک بفرمایید تا بدهیمو با بانک تصفیه کنم یکی هم پول پیش داشته باشم خونه اجاره کنم که هرخونه50متری روبخام اجاره بگیرم کموکم 100میلیون پول پیش میخاد هیچ پناهگاهی ندارم بخاطر خداوقرآن وچهارده معصوم کمکم کنید تلفن تماس 09197299126

 110. حسینعلی سیفی مزرعهحسینعلی سیفی مزرعهsays:

  عرض سلام ودرودخدمت رئیس جمهورعزیزکشورایران اینجانب حسینعلی سیفی مزرعه 44ساله هستم ساکن شهرقدس(قلعه حسنخان)سرناسازگاری باهمسرم که خیلی بددهن وبداخلاق بود مجبور شدم طلاقش بدم تمام زندگیم نابود شد یه خونه 50 متری داشتم باقرض کردن ازدیگران باکمک وام هایی که از بانک گرفته بودم که هنوز 60میلیون از پرداخت وامها به بانک مونده خودم هم توخیابون میمونم شبا یه کمک بفرمایید تا بدهیمو با بانک تصفیه کنم یکی هم پول پیش داشته باشم خونه اجاره کنم که هرخونه50متری روبخام اجاره بگیرم کموکم 100میلیون پول پیش میخاد هیچ پناهگاهی ندارم بخاطر خداوقرآن وچهارده معصوم کمکم کنید تلفن تماس 09197299126 اجرکم عندلله

 111. مرضیه سروش نژادمرضیه سروش نژادsays:

  recAptchAیا۱۳۹۵cسلام خدمت رییس جمهور محترم دکتر روحانی مرضیه سروش نژاد از شهر دهدشت واستان کهگیلویه وبویر احمد زندگی میکنم وخانواده پر جمعیتی دارم پدرم باز نشسته اموزش وپرورش است‌وبیماراست ومادرفوت شده وپدرم ازدواج مجدد کرده وما از لحاظ مالی خیلی خیلی مشکل دارم وپدرم نمی تونه مخارج مارا بده براش مشکل است ومن برای نیازهای اولیه وضروری هم مشکل دارم ونمی تونم نیازهای شخصی واسانم راتهیه کنم واین برام درد ناک است چند بار به کمیته امداد امام خمینی رجوع کردم برای اینکه تحت پوشش قرارم دهد ولی چون پدرم معلم باز نشسته بود کمکم نکردند معلمین که فقیرند وضمننا هر کس فقیر است باید کمکش کرد چه معلم وچه غیر معلم باشند پدرم از عهده سر پرستی ما ومن برنمی یاد ومن دچار مشکلم بنظر شما من چیکار کنم تا مشکلاتم حل شود[email protected]ومبایل 09031668836

 112. پروین آذرگونپروین آذرگونsays:

  سلام وخسته نباشی خدمت ریس جمهور عزیز من پروین آذرگون هستم از‌شوهرم جدا شدم ودختر ۴ ساله دارم هیچ پناه و هیچ پس اندازی ندارم فعلا اوره خونه مادرمم اونم خودش سر سازمان زندگی میکنه بخاطر رضای خدا وبزرگی خودت کمکم کن ای نامه ای که میروی به سویش از طرف من ببوس دو دست درویش 09055826987 تورو به بزرگیت کمکم کنید ۶۰۳۷۹۹۸۱۲۶۳۸۱۰۰۲پروین آذرگون

 113. Arezo salimiArezo salimisays:

  سلام من دخترم ۴ماه ماه به دنیا اومده تازه از شوهرم جدا شودم کسی هست کمک کنه بهم از لحاظ پوشاک و لباس.‌‌.واسه دخترم خیلی کم دارم توان خریدشوهم ندارم. خوانوادمم مصرف کننده هستن ممنون۰۹۱۰۸۸۵۰۳۴۶ اینم شماره کارت.6037998142660074

 114. موسی رهیدهموسی رهیدهsays:

  سلام خدمت جناب آقای دکتر روحانی بنده حقیر معلول ضایعه نخاعی ازشهرستان بم هستم زیر پوشش بهزیستی هستم وبغیرازمستمری وحق پرستاری منبع درامدندارم بعلت بی اختیاری وتخلیه نشدن مثانه ام خرابه وبایدعمل کنم تقاضای کمک دارم انشالله ازخداوند متعال میخوام روزبه رو متعالی ترشویدشماره کارت6104337354551342درضمن هزینه درمان بنده حقیرمعلول 12میلیون ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌"

 115. ابوذر رئوفیابوذر رئوفیsays:

  سلام بخاطر کرونا بدجور گیر کردم کرایه خونه و قسط بانک دارم متاهلم بچه ندارم ولی شرایطم خیلی بده شمارو ب آبرویه خانم فاطمه زهرا اگه دستتون بازه بهم کمک کنید خیلی شرایطم بده 6037997930017570ابوذر رئوفی کارت کمیته امداد ولی پرداختی ندارم از ته دل دعاتون میکنم ایشالا گرفتار بیمارستان نشید

 116. چراغیچراغیsays:

  سلام به خاطر خدا مشکل مای دارم بهم کمک کنید قسط وام بدهکارم .مشکل دیابت دارم کمکم کنید6037991946185257 خدا بهتون عزت بده

 117. موسی رهیدهموسی رهیدهsays:

  باعرض سلام احتراما درخواست دارم که بنده حقیر معلول ضایعه نخاعی ازشهرستان بم هستم زیر پوشش بهزیستی هستم وبغیرازمستمری وحق پرستاری منبع درامدندارم دخترم کلاس سوم دبیرستان نه گوشی نه تبلت نداریم درسش نمیتونه ادامه بده چندین بار به بهزیستی بم مراجعه کردم متأسفانه کمک نکردن خودم موسی رهیده باکدملی 6059585728ساکن روستادراثرسانح افتادن ضایعه نخاعی شدم وازکا افتاده بیماری پروستات وضخیم شدندیواره مثانه دچارم احتیاج دارم به کمک حداقل یه گوشی برای دخترم تهیه کنم تابتوانددرس بخواند خودم جهت مداوابه دکنروبقیه سیرفرایندتابهبودی بیماریم بهترشده باتشکر خداوند متعال نگهدارتون 6104337354551341شماره کارت

 118. مجیدمجیدsays:

  سلام علیکم من یه بیمار سرطانی هستم که ۲۱ جلسه شیمی درمانی کردم چون که سرطان بیضه دارم بیضه رو کاملا تخلیه کردن والان مدت کوتاهی خانومم وقت داره بار دار شه اونم باید کاشت بشه حدود ۹میلیون برای یک دوره میخواد تورو خدا کمک کنین زندگیم داره از بین میره استرس برام سمه ۰۹۲۲۸۰۰۱۹۵۹ وشماره کارت بانک ملی مجید ۶۰۳۷۹۹۷۲۲۱۹۴۸۸۴۸

 119. جعفر مزروعیجعفر مزروعیsays:

  با سلام درخواست مالی کردم ضروری لطف کنید کمک کنید برای پسرم

 120. موسی رهیدهموسی رهیدهsays:

  سلام بنده حقیرمعلول ضایعه نخاعی هستم وبغیرازمستمری وحق پرستاری منبع درامدندارم دخترم کلاس سوم دبیرستان نه گوشی نه تبلت نداریم درسش نمیتونه ادامه بده چندین بار به بهزیستی بم مراجعه کردم متأسفانه کمک نکردن خودم موسی رهیده باکدملی 6059585728ساکن روستای سروند ازتوابع شهرستان بم خواهشمندم لطفی بفرمایید کمکی به من بکنیدتابتوانم یه تبلت یاگوشی برای دخترم تهیه کنم بخدا دخترم هر وزی به منزل یه آشنا یافامیل میره تادرسش بخونه آخه رنج میبره افسردگی گرفته است خداوند متعال نگهدارتان

 121. نرگس ملکینرگس ملکیsays:

  سلام من یک کارافرین هستم وبرای ادامه ی راه ورسیدن به صادرات احتیاج به حمایت مالی دارم ومن اولین کسی بودم که سرمه ارگانیک کلاسیک رو درقم زیر شاخه ی معدن وصنعت بردم ولی برای ادامه راه نیاز به حمایت مالی دارم ممنون میشم دراین راه همراهیم کنید.

 122. عنایت رکابیعنایت رکابیsays:

  بشینید تا بیاد کمک کنه اونم کی حسن روحانی ک دولتش فقط بفکر اینه تا فرصت دارن بیشتر بدزدن و جمع کن سیر هم نمیشن این دولت جیب مإ رو نزنه کمکشو نخواستیم

 123. محمد حسن نصرتیمحمد حسن نصرتیsays:

  سلام آقای رئیس جمهور من محمد حسن نصرتی فرزند صیدعلی ساکن سنقر و کلیایی از استان کرمانشاه هستم بیماری بهجت دارم بیکارم زن و پسر ۸ سالی دارم زندگیم در حال نابودی هست هر ۱۴ روز آمپولی میزنم که قیمت هر کدام ۷۷۳هزار تومان هست تو خدا کمکم کن نزدیک عید هست که من حتی از عهدی خرد و خوراک زن و فرزندم بنمائیم خواهش میکنم کمکم کنید الان به تهران آمده ام برای پیدا کردن کار و خانه و ادامه درمانم پولی واسی هیچ کدام از اینها رو ندارم

 124. علی انصاریعلی انصاریsays:

  با عرض سلام و احترام خدمت آقای رئیس جمهور جناب اقای دکتر روحانی.اینجانب علی انصاری جانباز شیمیایی هستم.نیاز به کمک و مساعدت مالی ازسوی شما دارم. تقاضا دارم مساعدت بفرمائید.

 125. خانومخانومsays:

  سلام خدمت ریاست جمهوری.جایی برای گفتن مشکلم ندارم نمیدونم کسی میخونه یا نه ولی من مدتی است طلاق گرفتم در یک شهر کوچک زندگی میکنم و نمیتونم کارپیدا کنم حتی کوچکترین احتیاجاتمم نمیتونم براورده کنم مجبور شدم خانه پدری برگردم که پدرم هم در تصادف دچار شکستی شده و توان کار کردن نداره مادرم با کار کردن در خانه های مردم روزگار به سر میبرد که اونم حالا توان نداره اینروزا همه خانواده کرونا گرفتیم هیچی نداریم حتی یارانه معیشتی و کرونا هم به ما ندادند تحت پوشش هیچ جا هم نیستیم خواهش میکنم کمک کنید کمی از درد ما کم بشه 5859831129829536

 126. یاسربادانگیزیاسربادانگیزsays:

  سلام با عرض ادب مادر پیر و فلج دارم اخه دردمو به کی بگم شما کمک نکنید کی کمک میکنه خواهش میکنم بهم کمک کنید ۶۰۳۷۷۰۱۱۸۰۶۸۹۸۸۴

 127. مرجان اسماعیلیمرجان اسماعیلیsays:

  سلام خدمت آقای روحانی رئیس جمهور محترم من یه زن خاندار با شوهرم و دوتا فرزند هستم که اهل صغاد آباده هستم که باپول کارگری زندگی میکنم هیچ درآمدی هم دیگه نداریم تو یه خانه کلنی زندگی میکنیم من از شما فقط درخواست یه وام داشتم که بتوانم خونه درست کنم اگه لطف کنید با درخواست من موافقت کنید یه دنیا ممنون میشم.

 128. رباب مرادیرباب مرادیsays:

  سلام خسته نباشید دختر جوانی هستم از اردبیل پدر و مادر سخت مریض هستن دوتا داداشام گرفتار موادن خودم تو گلوم‌ تو دارم داداشم پاش توده داره تنها نون آور خانواده منم الان ۱۶ میلیون بدهی دارم تورو خدا به دادم‌ برسین۶۰۳۷۹۹۷۵۲۰۶۴۱۴۱۷

 129. مریم بادسارمریم بادسارsays:

  بسم الله الرحمن الرحیم**** سلام من زن سی و پنج ساله ام مطلقه یه پسر دارم پول پیش خانه پنج میلیون دادم ماهی هشتصد سه ساله اینجا نشستم زیر زمین رطوبتش مریضمون کرده صاحبخونه گفته تخلیه کنید نمی دونم با این پول پیش کجا برو بیکارم پیش کمیته رفتم برای کار ردم کردن واقعا از لحاظ روحی داغونم. دیگه کم اوردم خواهش میکنم مرا راهنمای کنید

 130. آرش امانی پشم.آرش امانی پشم.says:

  با سلام و عرض ادب خدمت جناب آقای رایس جمهور حسن روحانی. بنده ۳۰ سال سن دارم فرزن آزاده جانباز هستم. بیکارم. و متاهل هستم و یک بچه پسر۵ ساله دارم. جناب آقای رایس جمهور از شما عاجزانه خواهش میکنم. یک کمک مالی به بنده عنایت بفرماید. بتونم یک کار آزاد کوچیک باهاش انجام بدم. تا شرمنده زن و بچم نشم. خودتون میدونید همه جونا بیکار هستن و مجرد ما خلاصه ۸ سال پیش ازواج کردیم. و الان توی این گرونی نمیتونیم زندگی کنیم. آقای رایس جمهور خواهش میکنم. ب خاطر خدا هم که شده کمکم کنید. من پدرم ۶ سال اثارت دارد جانباز هستن برای این مملکت زحمت کشیدن. کار رسمی نمیخام فقط یک کمک مالی به بنده بکنید. با تشکر. ۶۲۸۰۲۳۱۲۲۹۴۸۹۴۴۷ ب اسم یونس صفر بیرانوند بانک مسکن شماره تماس ۰۹۱۶۰۷۷۰۶۵۷ ۰۹۰۱۲۸۹۲۳۷۱

 131. جعفر مزروعیجعفر مزروعیsays:

  درخواست کمک مالی

 132. نبی الله سابکینبی الله سابکیsays:

  سلام اینجانب نبی الله سابکی از استان کرمان شهرستان ریگان که وضع مالی خوبی ندارم الان یک سال نیم هست که ازدواج کردم نه درآمدی دارم نه خونه وسایل خانه و حالا خدا بهم بچه داده رفتم خانمم را بردم سنو دکتر گفت که خانمت دوقلو حامله ویکی از بچه‌ها مشکل دارد و باید سقوط بشن حالا نه من پول دارم و نه هم درآمدی دیگه بخاطر خدا کمکم کنید تا بتوانم حداقل خانمم را نجات بدهم و الان بخاطر بی پولی تایک هفته دیگه نتونم سقط بکنمشون دیگه پزشک قانونی نامه نمیده چون بچه‌ها میرن تو چهار ماه مبلغ پنج میلیون پول کم دارم شماره تلفن 09103771667 شماره حساب 6104337899410029بنام نبی الله سابکی

 133. ناصر سهویی فرناصر سهویی فرsays:

  با سلام و عرض ادب خدمت آقای روخانی رئس جمهور مخترم بنده ۲۹سال سن دارم یک پدر پیر دارم که مریض به 50ملیون پول اختیاج دارم ببرمش دکتر پول نداریم ممنون میشم اگه کمکم کنید 5892101108231230این هم شماره کارتم به اسم ناصر سهویی فر

 134. مجتبی صفرزادهمجتبی صفرزادهsays:

  با عرض سلام اینجانب مجتبی صفرزاده ساکن لرستان هستم بنده هیچگونه در آمدی ندارم چند ساله بیکارم هیچ درآمدی هم ندارم پدر و مادرم هم مریض هستن می‌خوام ازدواج کنم توانایی خرید جهیزیه ندارم لطفا کمک کنید یا حق5859831065022641

 135. اسماعیل احمدیاسماعیل احمدیsays:

  به نام خداوند بخشنده مهربان اینجانب اسماعیل احمدی دارای زن و بچه ۶ساله هستم شغلم کارکر ساختمانی هست ومدت۶ماهه است درامد ثابتی ندارم به خاطر کرونا کرایه خونم عقب افتاده ی موتور داشتم فروختم تا شکم زن وبچمو سیر کنم به خدا چیزی دیکر برای فروش ندارم الان چند وقته نتونستم ۱کیلو کوشت برای بچم بخرم واقعن دیکه کم اوردم از شما مهربانان کمک میخام تا بیشتر از این شرمنده نباشم ۶۰۳۷۹۹۷۵۷۱۶۸۴۴۶۴اسماعیل احمدی.......................۰۹۳۳۲۸۲۳۶۴۷..تلفن..........................۴۱۹۰۳۲۷۹۰۵کد ملی

 136. اسماعیل احمدیاسماعیل احمدیsays:

  به نام خداوند بخشنده مهربان اینجانب اسماعیل احمدی دارای زن و بچه ۶ساله هستم شغلم کارکر ساختمانی هست ومدت۶ماهه است درامد ثابتی ندارم به خاطر کرونا کرایه خونم عقب افتاده ی موتور داشتم فروختم تا شکم زن وبچمو سیر کنم به خدا چیزی دیکر برای فروش ندارم الان چند وقته نتونستم ۱کیلو کوشت برای بچم بخرم واقعن دیکه کم اوردم از شما مهربانان کمک میخام تا بیشتر از این شرمنده نباشم ۶۰۳۷۹۹۷۵۷۱۶۸۴۴۶۴اسماعیل احمدی.......................۰۹۳۳۲۸۲۳۶۴۷..تلفن..........................۴۱۹۰۳۲۷۹۰۵کد ملی

 137. محمدرضاداودیمحمدرضاداودیsays:

  جوانی فقیریتیم دارای بیماری بی اختیاری ودیسک ،ومتاهلم ازبلوچستان،ایرانشهر،مزاحمتون میشم لطفا کمک کنید،دل بچه هام شادبشن

 138. سحر فروهرمنشسحر فروهرمنشsays:

  سلام خدمت شما اقای روحانی لطفا اگر وقتی داشتین ب منم نگاهی بندازین واقعا خستم کمکم کنید جان بچتون کمکم کنید بخاطر فقیری قصد طلاق داریم با وجود اینکه همسرمو ب شدت دوست دارم خواهش میکنم خسته شدم دیگه توان تدارم

 139. سحر فروهرمنشسحر فروهرمنشsays:

  شماره کارتم شاید نظرتون یا چشتون ب متن متم افتاد ممنونتون میشم من چن روز دیگه ۲۲ ساله میشم و تمام عمری ک ازم گذشت درد بود تا پدرم ک معتاد بود و خیلی زود از دست دادمش و برادریم نداریم و همسرم بیکاره و واقعا کم اوردیم و اخرین راهمون طلاقه خواهش میکنم کمکنون کنید شمله کارت 6037697495741024 سحر فروهرمتش

 140. مرضیه سروش نژادمرضیه سروش نژادsays:

  سلام خدمت رئیس جمهور سال نو مبارک مرضیه سروش نژاد هستم در شهر دهدشت استان کهگیلویه وبویر احمد زندگی میکنم خانواده ام فقیر ومستمندند نمی توانند از لحاظ مالی منو تامین کنند من مشکلات مالی بسیار وشدیدی دارم لطفا از لحاظ مالی کمکم کنید منتظر کمک وپاسختان هستن ممنونم ۰۹۰۳۱۶۶۸۸۳۶

 141. محسن قنبرپورمحسن قنبرپورsays:

  عرض سلام و خدا قوت جوانی ۲۹ساله هستم اهل شهرستان نورآباد لرستان روستای یارآباد قبلا معتاد بودم که در حال حاضر ۴۸ روز میشه که به کمک خداویک کمپ ترک اعتیاد ترک کردم ام بخدا این چندمین باره بخاطر داشتن این مشکل که عرض میکنم پس از هربار ترک کردن باز هم شروع میکنم. مشکلم نداشتن کار وجود مقداری خرجی که بتونم دو سه ماهی خونه بمونم مجبورم برای کار و یه خرجی به تهران سفر کنم و همین هم باعث میشه که دوباره برم سراغش . درخواستم از شما یک کمک مالی یا یک وام کم بهره برای راه اندازی یک مکان توی روستا برای پرورش قارچ هستم ‌.که بتونم انشالله با کمک شما زندگی از دست رفتم و جبران کنم شمارو به خدا قسم میدم ،من زندگیمو و همینطور همسرم وبچمو دوس دارم بهم کمک کنید.برای هرگونه تحقیقات برای راستی آزمایی حرفهایم حاضرم ۰۹۱۹۶۴۶۹۷۳۷ از تمام زحمات شما تشکر میکنم

 142. محمدرضاداودیمحمدرضاداودیsays:

  سلام ،جوانی ازایرانشهر،فقیریتیم ازکارافتاده دارای بیماری بی اختیاری ودیسک کمرشدیدم نه تلویزیونی ونه یخچالی نه کولرگازی ،لطفاکمک کنید،کدملی،۳۵۹۱۵۴۲۱۸۸،نه پوشاکی نه خوراکی برای بچه هام درعیدنوروز

 143. راضیه داودیراضیه داودیsays:

  سلام دختری یتیم ،ازهرمزگان میناب شهرتیرور،بخاطرمداشتن جهیزیه یکسال واندی درعقدمانده ام لطفا کمکم کنید،ازهمان بالا،برام جهیزیه بفرستیدتادل من یتیم خوشحال گردد،چون اینجامسئولین پارتی بازی میکنند،کدملی،۳۵۹۱۶۸۲۳۳۰،ش ت،۰۹۳۹۲۶۰۵۹۰۸

 144. الهام صالحیالهام صالحیsays:

  سلام خدمت رئيس جمهور ما یه خونواده 3 نفره شوهرم بیکاره 2 میلیون پول پیش داده بودیم یه خونه رو اجاره کرده بودیم ماهی 500 هزارتومن امسال میگه 20 میلیون بده ماهی 400 تومن 6 ماهه اجاره ندادیم به خاطر خدا به خاطر دخترم کمک کنید بخدا کسی رو ندارم که ازش قرض کنم شوهرم بدهکاره فقط بتونم این خونه رو تمدید کنم که دخترم بی سر پناه نباشه اول رفتم پیش خدا دوم پیش شما به خاطر خدا کمک کنید 🙏🏻6037701611443778به خاطر خدا کمکم کنید این پول برای شما پول خورده نزارید که صاحبخونه وسایلم بریزه تو خیابون 😔

 145. یاسربادانگیزیاسربادانگیزsays:

  خواهش میکنم اقایی روحانی کمک کن هچی نداریم زن من کرونا دارع نون شب بچه ام موندنم به کی بگم اخه درد ام را ۶۰۳۷۷۰۱۱۸۰۶۸۹۸۸۴

 146. سیدعلاءالدین موسویسیدعلاءالدین موسویsays:

  سلام جناب اقای روحانی بخدا ندارم 😭زنم میخاد زایمان بشه ندارم بیمارستان ازمن میخاد شیش ملیون ندارم ازکجا میارم برم دوزی کنم شما راظی میشی اگر بسر داری انچوری گیره چکار براش میکنی بخدا ماخیلی ترو دوس دارم به خاک مودرت به خاک اقات ازت کمک میخوام 6037697444562810بنام سید علاءالدین موسوی این هم شماره تماس 09363233013

 147. علی حسن زادهعلی حسن زادهsays:

  سلام عرض خسته نباشیدبه ریاست جمهوری وعیدروبه شماوهمکارانتون تبریک میگم تازه زندگیموشروعکردم۲۱سالمه یه بچه هم دارم شغل ثابتی ندارم این شب عیدی یه کمکی بهم بکنین جونم شرمنده زن وبچم نشم حدااقل لباسی بخرم براشون هرچیزکوچکی کمک کنین جای دوری نمیره خداخیرتون بده6104337533379465

 148. ناشناسناشناسsays:

  سلام و ارض ادب روزتان بخیر من دختری ام که مادرم چند روز بعد زیمان می کنه بچه شم دوقلو یه رفتیم بیمارستان پرس جو کنیم که چقدر پول می خواد گفتم 30 یا 22 ملیون می خوام بابام دیکس کمره مریض پیر مرده نمی تونه کار کن به جان خودمون ندارم به اون خدا نداریم توروخدا کمک مون کنید 😭😭😭😭 دیگه از این زندگی سیر شدیم دیگه نمیدونیم چیکار کنیم وقط تنها امید ما شمایید آقای رئیس جمهور اینم شماره کارت مون ۶۲۷۷۶۰۱۱۱۰۳۲۹۶۹۳

 149. نورج یاوری کبیرنورج یاوری کبیرsays:

  با سلام ودرودبه خدمت رئیس جمهور عزیزم، جناب آقای دکترروحانی، من یه کارگرباشغل آزادهستم و۴۳ سال سن دارم ومتاهل ومستاجرهستم نمی دانم چگونه به عرض مبارکتان برسانم، که شدیدانیازمند کمک مالی برای تهیه پول پیش مسکن می باشم، باوربفرمائید در حال حاضربنده دریک خانه ۴۵ متری با پول پیش فقط ۲میلیون تومان زندگی می کنم ۳۵۰هزارکرایه میدهم، که این قولنامه برای سال ۹۹‌بوده و چندماهه دیگربه پایان قراردادمونده و مطابق معمول کرایه و پول پیش بیشترخواهدشد، ازشمارئیس جمهورمحترم، تقاضادارم،چیزی درحدود۲۰‌میلیون تومان تحت عنوان وام جهت تهیه پول پیش مسکن، گره کوچکی ازمشکلاتم رابازمی کند، تقاضای مساعدت وکمک دارم، و زبانم بیش ازاین قادربه نوشتن بیان لازم نیست، خواهشمندم فکری به حال این بنده حقیرتان بکنید، وسلام : با آرزوی موفقیت وشادکامی،برای شماوخانواده محترمتان، خدانگهدار

 150. محمدرضاداودیمحمدرضاداودیsays:

  سلام جوانی فقیریتیم ازکارافتاده دارای بیماری بی اختیاری ودیسک کمرشدیدم ومتاهلم نه یخچالی نه کولرگازی نه تلویزیونی ،هیچی نداریم،لطفاکمکمان کنید،کدملیم،۳۵۹۱۵۴۲۲۸۸،ش ،اینجاهمه مسئولینش اکثرا،پارتی بازی میکنن،شماره کارت یارانه مه،۵۸۵۹۸۳۱۰۴۲۶۶۵۰۸۲،ازبلوچستان ایرانشهر

 151. راضیه داودیراضیه داودیsays:

  سلام دختری یتیمم ،ازکودکی پدرم راازدست دادم بیسوادم اکنون بدلیل نداشتن جهیزیه یکساله وبیشتردرعقدمانده ام لطفا کمکم ۳۵۹۱۶۸۲۳۳۰،ش ،درشهرمادرکمیته امدادش خانم مددکاری هست که پارتی وفامیل بازی میکند،بنام خانم سالاری درمیناب،خودم کمیته ای نیستم امادرخواست کردم همین خانم درحالیکه ریاست محترم کمیته قبول کرداین خانم نگذاشت ای انصاف نیست،ازمیناب شهرتیرور

 152. اکبرمیرزاییاکبرمیرزاییsays:

  باسلام خدمت ریاست محترم جمهوری عاجزانه ازتون درخواست کمک دارم مادرم خودم وخانومم به بیماری کرونا مبتلا شدیم خودم هم کارگرم الان دوماهه بیکارم یه مقدارپس اندازهم داشتیم همه روخرج این بیماری کردیم بخدانتونستم برای بچه هام لباس وکفش عیدبخرم خداهیچ پدری روشرمنده فرزندش نکنه روزی هزاربارازخدا طلب مرگ میکنم لطفاکمکم کنید .۰۹۱۸۴۴۹۶۹۶۰.اینم شماره کارتم ۶۲۷۳۸۱۱۰۶۹۳۰۵۵۸۶.اکبرمیرزایی

 153. رسول هستمرسول هستمsays:

  سلام واقعا کسی هست کمک کنه ،؟؟؟؟؟ من خیلی نیازمندم

 154. فرنیافرنیاsays:

  سلام من دانشجو دخترم تا حالا لپ تاپ یا کامپیوتر نداشتم بلد هم نیستم کار کنم فقط یه گوشی فکستنس دارم که با اون کلاسامو میرم .لطفا اگه لپ تاپ کارکرده دارید بهم بدین من داخل کلاسامو با اون برم هم از طرفی هر جا میرم برای کار بهم میگن کامیپوتر بلدی میگم نه میگن پس هیچی ...لطفا اگه دارید کارکرده اهدا کنید دل مارو شاد کنید [email protected]

 155. جواد زهیری کوتاه قامتجواد زهیری کوتاه قامتsays:

  بسم الله الرحمن رحیم در این سر زمین عزیزمان ایران یه خیری پیدا میشه به من کمک کنه یک میلیارد ریال معادل ۱۰۰ میلیون تومان از شما خواهش دارم چون من وضع مالی ام خیلی ضعیفه و این مبلغ درسته واسه اونایی که دارن پول نیست ولی این پول میتونه زندگی منو عوض کنه از شما خواهش دارم منو به ارزوی قلبی برسونید انشالله خداوند سایه شما رو پیش خانواده محترمتان نگهه دارد. شماره کارتم ۵۸۵۹۸۳۱۰۸۲۲۶۶۶۲۷تجارت لطفا مرا به ارزوی قلبی ام برسانید.

 156. جواد زهیریجواد زهیریsays:

  بسم الله الرحمن رحیم در این سر زمین عزیزمان ایران یه خیری پیدا میشه به من کمک کنه یک میلیارد ریال معادل ۱۰۰ میلیون تومان از شما خواهش دارم چون من وضع مالی ام خیلی ضعیفه و این مبلغ درسته واسه اونایی که دارن پول نیست ولی این پول میتونه زندگی منو عوض کنه از شما خواهش دارم منو به ارزوی قلبی برسونید انشالله خداوند سایه شما رو پیش خانواده محترمتان نگهه دارد. شماره کارتم ۵۸۵۹۸۳۱۰۸۲۲۶۶۶۲۷تجارت لطفا مرا به ارزوی قلبی ام برسانید. شماره تلفن :واتساپ:۰۹۳۹۵۴۵۳۹۸۸

 157. حسین نادی بانیحسین نادی بانیsays:

  با سلام من متولد ۱۳۴۰ هست .ورشکست شدم .کیک پزی داشتم .لطفا کمک کنید .خانه و مغازه م رو از دست دادم .اجازه نشینم .پول برا اجاره هم ندارم .لطفا کمک کنید .توان کار ندارم .پول نزول گرفتم نمیتونم بدم .لطفا برای کمک با این شماره تماس بگیرید ۰۹۱۹۲۹۵۸۸۵۷.....

 158. حسین نادی بانیحسین نادی بانیsays:

  با سلام من متولد ۱۳۴۰ هست .ورشکست شدم .کیک پزی داشتم .لطفا کمک کنید .خانه و مغازه م رو از دست دادم .اجازه نشینم .پول برا اجاره هم ندارم .لطفا کمک کنید .توان کار ندارم .پول نزول گرفتم نمیتونم بدم .لطفا برای کمک با این شماره تماس بگیرید ۰۹۱۹۲۹۵۸۸۵۷.....

 159. حسین نادی بانیحسین نادی بانیsays:

  با سلام من متولد ۱۳۴۰ هستم .ورشکست شدم .کیک پزی داشتم .لطفا کمک کنید .خانه و مغازه م رو از دست دادم .اجازه نشینم .پول برا اجاره هم ندارم .لطفا کمک کنید .توان کار ندارم .پول نزول گرفتم نمیتونم بدم .لطفا برای کمک با این شماره تماس بگیرید ۰۹۱۹۹۷۵۰۱۴۱.....

 160. حسین نادی بانیحسین نادی بانیsays:

  با سلام من متولد ۱۳۴۰ هستم .ورشکست شدم .کیک پزی داشتم .لطفا کمک کنید .خانه و مغازه م رو از دست دادم .اجازه نشینم .پول برا اجاره هم ندارم .لطفا کمک کنید .توان کار ندارم .پول نزول گرفتم نمیتونم بدم .لطفا برای کمک با این شماره تماس بگیرید ۰۹۱۹۹۷۵۰۱۴۱.....

 161. زهرا تاجیکزهرا تاجیکsays:

  سلام خدمت رئیس جمهور عزیز از شما تقاضای کمک دارم خانمی ۴۶ ساله بی سرپرست از هیج جا حمایت نمی شوم مستاجر هستم و مشکلات بسیاری دارم برای پول پیش خانه کمک میخواستم خواهش میکنم به دادم برسید تشکر

 162. زهرا تاجیکزهرا تاجیکsays:

  سلام خدمت رئیس جمهور عزیز از شما تقاضای کمک دارم خانمی ۴۶ ساله بی سرپرست از هیج جا حمایت نمی شوم مستاجر هستم و مشکلات بسیاری دارم برای پول پیش خانه کمک میخواستم خواهش میکنم به دادم برسید تشکر

 163. محسن شکوهیمحسن شکوهیsays:

  کمک مالی

 164. بلوچ‌زهیبلوچ‌زهیsays:

  من زن سرپرست هستم کمک مالی نیازدارم اگه میشود کمک کنید ۶۰۳۷۹۹۷۴۰۷۰۰۵۲۹۸بانک ملی به نامردم منطقه محروم کمک کنید اندازه یک سرویس بهداشتی کمک کنیدمنطقه محروم بلوچستان

 165. جواد زهیریجواد زهیریsays:

  سلام اقا ریس جمهور عزیز من معلول هستم و توانایی کار ندارم از شما در خواست دارم مبلغ ۱۰۰میلیون تومان معادل یک میلیارد تومان کمک ام کنید که بتونم این پول رو پسنداز کنم و واز سود اش واسه گذراندن زندگی ام استفاده کنم ممنون میشم کمک ام ام کنید.۵۸۹۴۶۳۱۵۸۱۹۷۱۲۴۹رفا ممنون میشم ارزویم ام رو براورده کنید ای مسئولین عزیز منتظر کمک تان هستم ای کاش امروز کمک ام کنید

 166. فرخفرخsays:

  سلام اقای رئیس جمهور . مگ یه خانم سرپرست خانوارم . همسرم سال ۹۵ براثر بیماری سرطان فوت شدن . هرچی داشتم با کلی قرض براش هزینه کردم ولی متاسفانه حتی پیوند مغز و استخوان من نتیجه نداد و فوت شدن . من موندم یه پسر بچه ۱۳ ساله و کلی بدهی . مجبور شدم نزول کنم تا بدهی‌های قبلی رو صاف کنم همینجور بدهیم زیاد شد . از دست طلبکارا زندگی به کاممون سیاه و تاریک شده . خودمم سال ۹۶ سرطان سینه گرفتم . هزینه های سنگین درمان و اجاره خونه و اداره یه بچه کمرم شکسته توروخدا کمکم کنین

 167. فرناز کهرازهیفرناز کهرازهیsays:

  سلام ریس جمهور من یه پسر دارم پدرش فوت کرده به پول نیاز دارم خیلی فقیرم پسرمم مریزه دکتر گفته تا چهار ماه بیشتر دوام نمیاره اگه درمان نشه هزینه اش ۱۰ ملیونه این شماره کارتم👇 6037697561879138فرزین کهرازهی ۰۹۳۳۷۵۵۱۹۱۶شماره تماس هم هست خدا سایتونو کم نکنه خدا پشت تون باشه بهم کمک کنین اقا اهل تهران هستم 😷 به پسر بیمارم کمک کنین سواب داره هرکی تونست کمک کنه سواب میشه داریم نزدیک ماه مبارک رمضان میشم سواب بزرگی داره

 168. HOSSEINHOSSEINsays:

  سلام....تنها لطفی که این رئیس جمهور میتونه در حق این مردم بکنه .بیخیال این سه چهار ماه بشه و استعفاه بده. ..واقعا نا کارامدین......

 169. مسعودمسعودsays:

  با عرض سلام وادب واحترام محضر رئیس جمهور محبوب جناب آقای دکتر روحانی بنده با داشتن 55 سال سن ودارای خانواده چندنفره علاوه براینکه بیکارم مستاجر هستم ومبلغی زیاد بدهکارم خواهشمندم یاری ام فرمایید با تقدیم تشکر واحترام مسعود 21 فروردین 1400

 170. سعیدصالحیسعیدصالحیsays:

  سلام جناب رئیس جهموراقای روحانی من یه اقا 37ساله ساکن مشهد با دوتا بچه ویکی هم 20روزدیگه به دنیا میاد.. من کارگر سرگذر هستم الان 5ماهه تا ظهر وایمیستم سر گذر بهم کار نمیخوره بیکارم زن وبچه ام تو خونه هیچی ندارم که بخورند.. بخدا خیلی نیاز مندم تورو قران کمکم کنیدجلوی زن وبچه ام شرمنده نباشم.. یه دنیا ممنونم از لطفتون.. خداپشت وپناهتون باشه انشاالله

 171. یاسرزارعییاسرزارعیsays:

  سلام به حضور رئیس جمهور عزیزمان جناب آقای حسن روحانی من یاسرزارعی فرزند سیاوش زارعی به کد ملی٦٤٨٩٩٥٢٢٢١ساکن استان فارس شهرستان ارسنجان روستای کاظمی می باشم جوانی سی ساله هستم ازشماخواهشمندم بمن کمک مالی کنیدمتاسفانه.بدلیل بیماری سرع وافسردگی هیچ کس بمن کارنمیدهد من درمخارج روزمره خودهم مانده ام مجردهستم هیچ درامدی ندارم ونمیتوان کا کنم تمام روزرادرخانه حبس هستم ازشماخواهشمیکنم خواهش میکنم ب من کمک نقدی کنید تابتوانم زندگیه خودراسروسامان بدهم واقعا نیازمندم اقای رئسس جمهورمحترم لطفا درخواست من راسرعتربرسی کنید چون من ب این کمک واقعا احتیاج دارم از شما.من روزوشب منتظرکمک وجواب شما ب درخواستم هستم چون فقط شمارو دارم 09900019686شماره موبایلم شماره کارتم 6037997358076942 سپاس ویژه ازرئیس جمهورمحترم ایران عزیز

 172. هادی بوریهادی بوریsays:

  سلام.اینجانب دارای دو فرزند هشت ساله و چهار ساله من بیکار هستم یه روز میرم سر بنایی دو روز مییوفتم تو خونه هم دیسک کمر دارم هم زانو درد مستاجر هم هستم چهار برج هم کرایم عقب مونده خانمم که سکته مغزی زده نصف صورتش فلج شده ولی هنوز بهبود پیدا نکرده خودمم منم که موندم .خواهشها کمکم کنید جناب رئیس جمهور به جدت گیرم این مشکلات منو شرمنده زن بچشم کرده ...تشکر.تشکر. این شماره کارتم ۶۱۰۴۳۳۷۸۷۸۸۶۴۶۳۴.بانک ملت....اینم شماره تلفن ۰۹۱۵۷۵۹۲۲۰۳

 173. انور بلوچ مهرانور بلوچ مهرsays:

  سلام درود خدمت جناب آقای حسن روحانی من بنده انور بلوچ مهر هستم فرزند محمد وضعیت مالی ما خراب هست پول نداریم که لپتاب یا گوشی موبایل بخریم الان همه چیز مجازی شده وما نمی توانیم درس بخوانیم پدرمان که کارگر هست الان پیر شده نمی تواند کار کند و زیر وام رفتیم از شما تقاضا دارم مبلغ ناچیزی 50میایون تومن اگر بشه واریز کنید بخدا نیاز داریم اگر ن تقاضا از شما نداشتیم شماره کارت مادر6277601273354264درملکذبلوچی خواه تور خدا واریز کنید وضعیت مالی نداریم به جان هرمی دوست داری فعلا خداحافظ یاعلی

 174. محمد علی توابع نژادمحمد علی توابع نژادsays:

  با سلام وخسته نباشید خدمت شما.بنده یک جوان ۲۳ ساله هستم شغل ازاد دارای همسر ومادر ویک برادر ویک خواهر هستم که بنده خرج انان را میدهم من از ۹ سالگی شروع به کار کردم الانم وضع مالی خوبی ندارم بخدا وندی خدا محتاج یک لقه نان هستیم پدرم در بچگی ما را تنها گذاشت وبا ان همسرش رفت من از شما و کسانی که دستشان در کار خیر است تقاضا دارم به این بنده حقیر کمک کنید بنده ساکن اصفهان هستم شهرک حصه تقاضا دارم کمک کنید شماره تماس ۰۹۱۳۰۸۶۲۸۷۶

 175. سمانه صدریسمانه صدریsays:

  سلام و خسته نباشید جناب آقای رئیس جمهور پدر من به خاطر جهیزیه ای دو دخترش مجبور به فروش خونه مون شد بعد از اون خونه انقدر گرون شد که نتونست خونه اجاره کنه مجبور شد قرض کنه حالا طلبکار هرروز جلوی در میاد پولش رو میخواد پدرم کارش کارگری ساختمونه درآمد درست حسابی نداره الانم کار نیست هرجا میره قبول نمیکنن یه داداش هم دارم نمیتونه حرف بزنه باید ببریم گفتار درمانی پول اون هم جور نمیشه به خدا خیلی خیلی تو سختی هستیم

 176. سمانه صدریسمانه صدریsays:

  آقای رئیس جمهور امید ما به خداوند ولی شما هم بنده ای خداوند اگر میشه به پدر زحمت کش من کمک کنید 09195974789

 177. حسن عطاریانحسن عطاریانsays:

  سلام و عرض خسته نباشد به رئیس جمهور کشورمان. رئیس جمهور محترم بنده نیازمند وامی برای خرید مسکن می باشم و با توجه به مشکلات عدید اقتصادی که برای من به وجود آمده این کار از عهده ام سلب شده و نمی توانم آن را انجام دهم. از شما ممنون میشوم که با پرداخت وامی به اندازه ..... تومان به من در این مسئله یاری نمایید. متشکرم.09145800513

 178. حسن عطاریانحسن عطاریانsays:

  سلام و عرض خسته نباشد به رئیس جمهور کشورمان. رئیس جمهور محترم بنده نیازمند وامی برای خرید مسکن می باشم و با توجه به مشکلات عدید اقتصادی که برای من به وجود آمده این کار از عهده ام سلب شده و نمی توانم آن را انجام دهم. از شما ممنون میشوم که با پرداخت وامی به اندازه ..... تومان به من در این مسئله یاری نمایید. متشکرم.09145800513

 179. ماهرخ خطرایهماهرخ خطرایهsays:

  باعرض سلام وخسته نباشی.خدمت اقای روحانی عزیز.غرض از مزاحمت احتیاج مبرم به پول پیش خانه دارم چون صاحبخانه خانه اش روبفروشه اواره خیابان میشوم خداشاهداست که پولی ندارم.پسرمنم یک پیک موتوری ساده است عاجزانه دست کمک بطرف شمادرازمیکنم.چون بعدازخدا امیدم به شماست.ناامیدم نکن.خواهش میکنم دست رد به سینه این مادزنزن......ممنونم

 180. سمانه صدریسمانه صدریsays:

  سلام خسته نباشید خدمت آقای رئیس جمهور این سومین متن درخواست هست که برای شما میفرستم خواهش میکنم خواهش میکنم اگر هرکسی این متن رو میبینه توانایی داره کمک کنه اگر ما هم داشتیم هیچ وقت از کسی چیزی نمیخواستیم پدر من 10 میلیون بدهی داره هر روز ده بار جلوی در میان تو رو خدا کمک کنید 09195974789

 181. سمانه صدریسمانه صدریsays:

  سلام خسته نباشید خدمت آقای رئیس جمهور این سومین متن درخواست هست که برای شما میفرستم خواهش میکنم خواهش میکنم اگر هرکسی این متن رو میبینه توانایی داره کمک کنه اگر ما هم داشتیم هیچ وقت از کسی چیزی نمیخواستیم پدر من 10 میلیون بدهی داره هر روز ده بار جلوی در میان تو رو خدا کمک کنید

 182. سیماسیماsays:

  اخه چ وعضشه این ،مردم ایرانو بیچاره گردید ی پول دندون پزشکی نداریم بریم😣

 183. زهرا بامریزهرا بامریsays:

  با سلام خدمت رئیس جمهور بنده یک دانشجو هستم از شما تقاضا دارم که کمک بفرمایید برای هزینه های دانشگاهی پدرم بیکار است تحت پوشش کمیته امدادهای نیاز به ده میلیون تومان پول داریم بعداز رمضان عروسی ام هستش اگه واقعا کمک میکنید اینم شماره کارت 5859831100553600

 184. عبدالرحمان دهقانیعبدالرحمان دهقانیsays:

  سلام ریس جمهور محترم منم نیاز به کمک مالی دارم سه تابچه دارم والانم بیکارم تورمضان موندم چی کنم بچهام نه لباس عیدی دارندونه کفش خواهشاکمکمون کنیدباتشکرازشمامنتظرکمک هستیم.6037997520735326

 185. آسیه ریگیآسیه ریگیsays:

  سلام خدمت ریس جمهور محترم من احتیاج به کمک مالی دارم من ازشماتقاضای کمک دارم وچهارتابچه هم دارم یه دخترم مریضه مشکل قلبش هست خواهش میکنم کمک کنید5892101187349937

 186. قبلا پیام دادمقبلا پیام دادمsays:

  همه سر کار هستیم ، خودتونو دلخوش نکنید الکی شماره کارت و نام و شماره تلفن نزارید، هیچکس کمک نمیکنه

 187. جلیل وظیفه پرستجلیل وظیفه پرستsays:

  سلام اقای رایس جمهورمن مستجرم باسه تابچه لطفا برام کمک مالی کنیدهرجارفتم پول رهن کم دارم خانه ندادن09353777168

 188. ستاره عستاره عsays:

  سلام آقای رئیس جمهور من مادری هستم بد سرپرست که شوهرم به خاطر اعتیاد ما رو رها کرده است به تازگی دخترم عقد کرده است ولی بنده قادر به خرید جهیزیه برای او نیستم از روی فرزندانم شرمنده ام من دارای چهار فرزندم و مستاجر لطفا کمکی را در حق بنده و فرزندانم مبذول فرمایید

 189. حمید اکبریحمید اکبریsays:

  سلام و خسته نباشید خدمت ریاست جمهوری اسلامی ایران ایجانب حمید اکبری درخواست کمک از ریاست جمهوری را دارم بنده با یک بچه مریض و اجاره نشین با پول پیش ۸میلون در شرایط سختی قرار دارم ترو خدا کمک کنید زندگیم داره داغون میشه

 190. حمید اکبربحمید اکبربsays:

  سلام و خسته نباشید خدمت ریاست جمهوری اسلامی ایران ایجانب حمید اکبری درخواست کمک از ریاست جمهوری را دارم بنده نه پول پیش زیادی دارم نه جای رو دارم برم تنها اول به خدا بعد به شما امیدوارم با یک بچه مریض وحقوق ماهی 2میلون دارم زندگی میکنم که ماهی ۹۸۰تومن برای کرایه خونه میره ترو خدا کمک کنید ممنونم5892101010386304

 191. حمید اکبریحمید اکبریsays:

  آرزو دارم برم داهات با4تا گوسفند زندگیمو اداره کنم هر چند سخته ولی پول ی دونشم ندارم اونجا چادور بزنی کسی کاری بهت نداره بهتره اینکه شب شرمنده زن بچت بشی کسی هست این کارو باسم انجام بده ترو خدا هروز منتظرم کسی زنگ بزنه که با خودم میگم خدایا آخه این ی حاجت کوچیکه

 192. مرضیهمرضیهsays:

  باسلام خدمت رییس جمهور محترم پدرم شبکیه چشمم پاره شده دکتر گفته باید عمل کنه ۱۴تومن پول عملشه ب این ماه رمضان قسم پول عملشو نداریم تو را بخدا کمک کنید ثواب داره

 193. مرضیهمرضیهsays:

  شماره کارتم ۶۳۹۵۹۹۱۱۸۵۸۶۱۹۴۵از کرمانشاه مزاحم میشم

 194. محمد عربشیبانیمحمد عربشیبانیsays:

  سلام خدمت اقای روحانی از شما درخواست وام 6 میلیاردتومانی برای خرید کامیون تریلی را دارم اگر برایتان کقدور هست کوتاهی نکنید 09171511542

 195. سپیده روئین تنسپیده روئین تنsays:

  سلام و عرض ادب خدمت رئیس جمهور محترم بنده زنی هستم۳۳ساله شوهرم ۱۸ساله دچارناراحتی اعصاب و روان شده ودر حال حاضردارومصرف میکنه،خودمون تحت پوشش بهزیستی هستیم.درآمددیگه ای نداریم.توتامین خوردوخوراک موندیم.پسرم توسن یک سالگی دچار مشکل کلیه شددکتراگفتن بایدپیوندبشه ولی ماتوان خریدکلیه رو نداشتیم تااینکه سه سال دیالیزشدوپارسال حالش وخیم شدوازدنیارفت.به خاطره نداشتن پول شرمنده و خجالت زده ی پسرم شدم،دوتادختردارم .دختربزرگم نامزدهستش قراره یه ماهه دیگه عروسی کنه ولی توان تهیه جهیزیه برای اونوندارم،توروخداکمکم کنیدلااقل شرمنده دخترم دیگه نشن ۶۰۳۷۷۰۱۱۹۳۵۳۷۷۷۳

 196. میرزاییمیرزاییsays:

  باعرض سلام وادب خدمت ریاست محترم جمهورجناب اقای رییس جمهوربنده بدلیل هرینه های پزشکی طی سالهای متمادی مقروض شدم بحدی که شب وروزم راگم کردم مدام دراسترس ونگرانی وفرارازدست طلبکاراهستم حتی وام زیادی هم گرفتم وتواقساط اوناهم موندم خواستم بگم اخه چراروزگارمااینطوری شده مگه مامسلمان نیستیم مگه داعیه همنوعدوستی نداریم اخه چرابایدکسی مثل من که روزگاری که درجنگ بودیم خیلیهاازترس اینکه به اقازادشون اسیبی نرسه اونهاروتوهفت پستوقایم میکردندویاازکشورخارج میشدندمن وامثال من مدتهادرخط مقدم ازجون مایه ممیگذاشتیم حالاسهم ماازاین مملکت اینه اازفرط فقرونداری ارزوی اینو داریم که فقط مقروض نباشیم وحتی یه شب درارامش وبدون استرس سرمونوروبالش بذاریم ولی هیچکس به فزیادم نرسه مگه خواسته زیادیه کی میخوادبدادمن برسه واسلام

 197. جعفر مزروعیجعفر مزروعیsays:

  با سلام خدمت آقای روحانی در این ماه مبارک به علت بیماری من کار خوابیده خواهش میکنم یک کمک مالی به من حقیر بکنید با تشکر شماره کارت ۶۰۳۷۷۰۱۱۹۱۵۴۲۱۵۵

 198. مرضیه سروش نژادمرضیه سروش نژادsays:

  سلام مرضیه سروش نژاد از شهر دهدشت استان کهگیلویه وبویر احمد هستم نیاز مالی بسیار شدیدی دارم واز شما کمک میخواهم[email protected]ومبایلم ۰۹۰۳۱۶۶۸۸۳۶

 199. ZahraZahrasays:

  باسلام بنده یک خانم بی سرپرست هستم با دوتا بچه دختر .واقعا زندگیم خیلی سخت هست حتی پول نون خالیشونم ندارم تورو خدا کمک کنید ۰۹۳۰۱۰۲۶۵۸۹ این شمارم 6104337896579776اینم شماره کارتم

 200. مرضیه سروش نژادمرضیه سروش نژادsays:

  لطفاپیامم را به رئیس جمهور برسانید مرضیه سروش نژاد در شهر دهدشت کهگیلویه وبویر احمد زندگی میکنم من نیاز مالی خیلی شدیدی دارم از رئیس جمهور کمک مالی درحد بینیازی از دیگران واستقلال مالی داشته باشم کمک میخوام لطفا کمکم کنید ممنون ۰۹۰۳۱۶۶۸۸۳۶مبایلم و شماره کارت عابر بانک ۵۸۹۲۱۰۱۱۸۹۹۲۵۹۲۴میباشد

 201. مرضیه سروش نژادمرضیه سروش نژادsays:

  پیامم برسد به رئیس جمهور leader.irمرضیه سروش نژاد در شهر دهدشت وکهگیلویه وبویر احمد زندگی میکنم من زندگی خیلی سختی دارم نیاز مالی بسیار شدیدی دارم از رئیس جمهور محترم خواهشمندم کمکم کنید میخوام استقلال مالی داشته باشم ومحتاج به دیگران نشم ۰۹۰۳۱۶۶۸۸۳۶مبتیلم وشماره کارت عابر بانکم ۵۸۹۲۱۰۱۱۸۹۹۲۵۹۲۴میباشد

 202. محمد نژادهستممحمد نژادهستمsays:

  باسلام خدمت ریس جمهور عزیزم اقای روحانی من شرایط مالی خوبی ندارم از شما خواهش میکنم که به من کمک کنید من حتی سهام عدالت هم دریافت نکرده ام باتشکر . شماره حساب ۶۲۷۷۶۰۱۲۶۷۸۰۴۴۷۲

 203. محمد نژادهستممحمد نژادهستمsays:

  باسلام خدمت ریس جمهور عزیزم اقای روحانی من شرایط مالی خوبی ندارم از شما خواهش میکنم که به من کمک کنید من حتی سهام عدالت هم دریافت نکرده ام باتشکر . شماره حساب ۶۲۷۷۶۰۱۲۶۷۸۰۴۴۷۲

 204. فرهنگ مکرم کورهفرهنگ مکرم کورهsays:

  با سلام جناب ریئس جمهور عزیز من یک فردی متهل هستم 2تا فرزند دارم از پای راستم فلج هستم گاهی کار میکنم گاهی بیکار با یارانه میگزرونیم ولی خدا وکیلی سخت تو خونه مادرم توی یه اتاق جدا زندگی میکنیم شرایط زندگیم خیلی خراب چند بار پس به خودکشی زدم بازم پشیمان شدم از شما خواهش میکنم به من کمک کنید تا یکم زندگیم آروم باش فقط به خاطر زن بچم از شما خواهش میکنم درخواست کمک من را قبول کنید سپاس گذارم

 205. امیر رنجگر میاردانامیر رنجگر میاردانsays:

  سلام جناب آقای رييس جمهور من جوان 30 ساله از تبریز بخاطر دیسک کمرم نمیتونم خرج خونواده خودمو من از شما خواهش میکنم برای من یه وام جور کنین بتونم حداقل یه وانت داشته باشم تا شرمنده زن بچم نشم

 206. امیرامیرsays:

  من یه پدرم زنم مریض به قران پول دوا درمون ندارم به همین روزای علی قسم هرکی میتونه به خاطر علی کمک کنه 6280231340004935

 207. امیر احمدیامیر احمدیsays:

  سلام خسته نباشید خدمت رئیس جمهور عزیز من ۲۵سالمه مجردم شغلم ساختمانی خرج خونه هم میدم پدرم مریض۱۴ساله ک تصادف کرده و ما کاراشو انجام میدیم ن حرف میزنه ن کسی میشناسه ن راه میتونه بره و ی مادر پیر دارم من بخاطر اینکه هزینه هامو بیارم پایین ک بتونم بهتر به مخارج برسم داور نیاز روز مره واسه همین تصمیم گرفتم یه موتور سیکلت بخرم برای رفت و آمدم و هرچی گشتم چیزی رو که بتونم از عهدش بربیام رو پیدا نکردم چون پیش پرداخت نداشتم بدم یا وام میخواست کلی سودش بود از طرف دیگه هم ضامن نداشتم یا حتی کسی باشه ک ازش بتونم چک بگیرم برای باقی قسط و متاسفانه به بن بست خوردم درخواست من از شما یه موتور سیکلت شرایطمم توضیح دادم تنها کاری ک از دستم برمیاد بتونم فقط درماه ی قسط بدم با تشکر فراوان09368324801

 208. عارفعارفsays:

  سلام من ساکن روستام و جوشکار و برق کار تجربی هستم و با دو بچه در منزل پدر ساکنم.در خواست کاری با بیمه داشتم.09168195803

 209. حسن بهبودیحسن بهبودیsays:

  سلام ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران بنده دارای سرپرست چهار نفر هستم ساکن استان آذربایجان شرقی هستم ازت خواهش میکنم به ما کمک کنید شماره کارت 5894631512082355حسن بهبودی منتظرم زود کمک مالی شما هستم

 210. حسینحسینsays:

  با سلام خدمت بزرگوارا رئیس جمهورپرافتخار وعزیزکشورمون فوری فوری با التماس فراوان پسرم داره اعدام میشه تک پسرم هست التماس میکنم شروع کنید گلریزان واز۵تومن واریزکنیدتروقران.تروامام زمان کمک کنید به اشتراک بگذارید هرکی این پیاما دیدازهزارتومان تا ده بیست هزاریاهرچقدروسعش رسید کم کنه چون تا اول برج‌ ۳ پسرم میخوام اعدام کنن میخوایم دیه بدیم وگرنه ۹روزدیگه میکنمش تروخون حسین کمک کنید ۵هزارتومن واسه خیلیاتون چیزی نیست 6037997407697847حسین منصوری