متن درخواست کمک مالی برای خیریه

یک خیریه برای اینکه بتوانید کمک های مالی خیرین را جمع آوری کنید باید فراخوان های زیادی در جاهای مختلف پخش کند. یکی از بهترین فراخوان ها قراردادن متن و جملاتی برای درخواست کمک مالی در شبکه های اجتماعی و بستر اینترنت است. یک خیریه می تواند با یک متن مناسب خیرین زیادی را به خیریه خود اضافه کند.

در ادامه این مطلب متن ها و جملاتی در رابطه با درخواست کمک مالی برای خیریه ها تهیه کرده ایم که شما را به خواندن آنها دعوت میکنیم. همراه ما باشید.

جملات درخواست کمک مالی از خیریه

خیریه ..... در جهت کمک به نیازمندان و مستضعفین از تمامی عزیزانی که امکان کمک مالی دارند درخواست می کند تا کمک های خود را به شماره حساب هایی که در ادامه ذکر می شود واریز نمایند. این کار خداپسندانه شما موجب خواهد شد تا مسئولین خیریه ما نیاز نیازمندانی که شناسایی کرده اند را رفع کنند و موجب بهبود شرایط و اوضاع آنها شوند. قطعا اگر در این وضعیت کشور دست همنوع خودتان را بگیرید یک کار خداپسندانه و بسیار زیبا انجام داده اید پس از این کار منصرف نشوید. با آرزوی اینکه دیگر هیچ نیازمندی روی این کره خاکی وجود نداشته باشد.

************

خدایا، نیاز تمام نیازمندان را پاسخ بده و مشکل گشای همه آنها باش. خدای من، هیچ انسانی را نیازمند انسانی دیگر نکن و همیشه خودت باش که نیاز او را پاسخ می دهی. اکنون ما نه به عنوان کمک کننده بلکه به عنوان دستی از دستان تو میخواهیم اقدام به عمل کنیم و به بسیاری از نیازمندان مدد برسانیم. ما را در این راه یاری فرما و کمک مان کن تا به این هدف الهی خود جامه عمل بپوشانیم. از همه بزرگوارانی که می خواهند به عنوان دستی از دستان خداوند اندکی هم که شده از مشکلات نیازمندان را برطرف کنند درخواست می شود که در این مسیر و در این هدف ما را همراهی کنند.

************

دوستان و همراهان عزیزم، خیریه ..... در نظر دارد با شروع سال تحصیلی جدید به بسیاری از دانش آموزانی که توان خرید لوازم مربوط به مدرسه و دفتر و کتاب شان را ندارند یاری و مدد برساند. در جهت این هدف ما از شما کمک و یاری می خواهیم و درخواست میکنیم تا جایی که در توان دارید کمک کنید تا نیاز بسیاری از دانش آموزان نیازمند را برطرف سازیم. هر کمک شما قطعا باعث می شود که آینده یک دانش آموز هر چند اندک هم که شده بیشتر تضمین شود و او از یک زندگی نامناسب رهایی یابد.

************

قطعا ما دوست نداریم که فرزندمان از درس و تحصیل دور بماند، اکنون کودکان زیادی هستند که به دلیل مشکلات مالی از درس و تحصیل بازمانده اند. انسان هم نوع دوست است و ما باید همنوع خودمان را هم به مانند فرزندمان دوست داشته باشیم. حال که اینگونه است به پای انسان دوستی هم که شده از تمامی بزرگواران درخواست میکنیم تا به ما یاری رسانند که بتوانیم هزینه های تحصیلی بسیاری از دانش آموزان را پرداخت نماییم.

************

بیماری چیزی نیست که به انتخاب خود انسان باشد و بسیاری از انسان ها با وجود مشکلات مالی فراوان متاسفانه درگیر بیماریهای مختلف می شوند. اکنون خیریه ..... در نظر دارد به بیماران و کسانی که مریض احوال هستند یاری و مدد برساند و برای این یاری نیازمند کمک شماست. تا هر چه در توان دارید یاری رسانید و مطمئن باشید با کمک های مالی تان قطعا خواهید توانست نزد خداوند آخرتی زیبا برای خود مهیا سازید. شما می توانید به این فراخوان کمک و یاری رساندن هم بی توجهی کنید اما فراموش نکنید که ممکن است چنین مشکلی برای خودتان هم پیش بیاید و فکر کنید که در آنجا کسی یاری رسان تان نشود، در این موقع چه احساسی به شما دست خواهد داد؟ قطعا احساس بسیار بدی! پس اگر نمی خواهید این احساس در وجود این بیماران شکل بگیرید، تا جایی که در توان دارید ممنون می شویم که کمک کنید.

************

دوستان و همراهان گرامی، خیریه ..... یک خیریه مورد اعتماد بنده است و اگر شما قصد کمک مالی دارید می توانید از طریق این خیریه کمک های تان را به دست نیازمندان برسانید. مسئولین خیریه ..... با جستجوی دقیق سعی می کند کسانی که نیاز واقعی به کمک دارند را شناسایی کند و شما با پرداخت کمک های مالی تان به این خیریه مطمئن باشید که دست آن دسته از کسانی که واقعا نیاز به کمک دارند را خواهید گرفت. با تشکر از همه شما بزرگواران.

************

عزیزان، با کمک به خیریه ..... می توانید دست نیازمندان بسیاری را بگیرید و آنها را یاری و مدد برسانید. این خیریه با کمک های متنوع خود به نیازمندان باعث می شود که آنها زندگی راحت تری داشته باشند اما یادتان باشد که این کمک ها با یاری رساندن شماست که امکان پذیرست و اگر روزی یاری و مدد شما به خیریه قطع شود کمک های آن هم به نیازمندان متاسفانه قطع خواهد شد. اگر نمی خواهید این اتفاق بیفتد به کمک این خیریه بیاید و با این کار زندگی بسیاری از نیازمندان را تامین کنید.

************

قطعا که روزی دهنده خداست و ما هیچ دخلی در سیر کردن شکم کسی نداریم اما می توانیم دستی از دستان خدا شویم و کاری کنیم که روزی به دست نیازمندان برسد. خیریه ..... قصد دارد که به کمک نیازمندان بشتابد و در این مسیر نیاز به همراهانی بسیاری دارد. شما می توانید به عنوان همراه ما در این مسیر همراهی مان کنید و با کمک های مالی تان مخارج نیازمندان را تامین کنید. این کار شما قطعا خدا پسندانه خواهد بود.

************

اگر از من بپرسند می گویم زمانی خدا واقعا به ما لبخند می زند که به هم نوع خود کمک کنیم. وقتی ببینیم که هم نوعمان در حال درد کشیدن است و به کمک او برویم خدا را از خود خشنود خواهیم کرد چرا که نشان داده ایم که ذاتی خداگونه و قلبی سرشار از مهربانی داریم. از همه شما عزیزانی که مطمئن هستیم ذات تان الهی گونه است و قلبی پر از مهربانی دارید درخواست میکنیم تا به خیریه ..... کمک کنید تا بتواند نیاز نیازمندان بیشتری را پاسخ بدهد و دست آنها را بگیرد و با کمک شما به کمک آنها برود.

************

شما می توانید با یک مبلغ اندک به خیریه ما کمک کنید تا بتوانیم نیازمندان را تامین کنیم. نیازمندانی که ما شناسایی کرده ایم در دسته های مختلفی قرار میگیرند. عده ای دانش آموزان نیازمند هستند، عده ای خانواده های بی سرپرست هستند، عده ای بیماران نیازمند هستند و ...، قطعا شما وقتی به خیریه کمک مالی می کنید برای این مبلغ شما برنامه ریزی خواهد شد و در جای درست خرج خواهد شد. اگر میخواهید یک کار خداپسندانه انجام دهید می توانید این کار را بکنید و مطمئن باشید که نتیجه اش را در زندگی خواهد دید.

************

وقتی حرف از کار خیر و خیریه پیش می آید دیگر مقدار و اندازه مهم نیست بلکه ثواب کاری که قرار است انجام دهی مهم است. حالا هم در خیریه ما لازم نیست مبالغ کلانی بدهی و یا کارهای بزرگ بکنی، همینکه شراکت داشته باشی و در کارهای خداپسندانه همراهی مان کنی کافیست. از تو دعوت میکنیم تا به خیریه ما بپیوندی و با کمک های هر چند اندکت کاری کنی که دیگر هیچ بچه ای شبها گرسنه نخوابد، هیچ بیماری با درد سر بر بالین نگذارد و هیچ سرپرستی جلوی خانواده اش شرمنده نشود.

************

کار خیر در صورتی زیباست که از ته دل و بدون هیچگونه اغراقی باشد. اگر تو کاری انجام دهی ولی آن کار از ته دل نباشد و در آن حتی اغراق و بزرگنمایی کنی این کار شاید هیچوقت مورد تایید خداوند قرار نگیرد. کار مهم است که دلی باشد پس اگر حتی هزار تومان به صورت دلی به خیریه کمک کنی این هزار تومان تاثیرش را دارد و تو به زودی نتایج مثبت این کمکت را در زندگی خواهی دید. اینها را گفتم تا بدانی اندازه کمکت مهم نیست پس هر چه در توان داری کمک کن تا در کارهای خیر سهیم باشی.

************

می خواهی به نیازمندان کمک کنی اما آنها را نمیشناسی؟ میخواهی به کسانی که بیماری دارند و اوضاع مالی خوبی ندارند کمک کنی اما نمی دانی آنها را از کجا پیدا کنی؟ میخواهی به سرپرستان خانواری کمک کنی که در تامین هزینه های زندگی شان دچار مشکل شده اند اما آدرس دقیقی از آنها نداری؟ ما در خیریه ای که داریم به صورت محرمانه تمام این نیازمندان را تشخیص می دهیم و با کمک های مردم به آنها یاری و مدد می رسانیم. تو نیز اگر میخواهی به آنها یاری رسانی می توانی این کار را به واسطه خیریه ما انجام دهی.

************

با خدمات خیریه ما شما به راحتی می توانید به نیازمندانی که نیاز به کمک شما دارند کمک و یاری برسانید. این خیریه سعی کرده نیازمندان مختلف را از سرتاسر شهر بیابد و با ثبت نام آنها به صورت دوره ای کمک هایی به آنها بکند. اکنون زمان کمک است و ما قرار است به زودی به خیلی از نیازمندان یاری برسانیم. اگر شما می خواهید در یک کار خیر شریک شوید می توانید به خیریه ما کمک کنید چرا که ما کمک های مالی تان را مستقیما به نیازمندان خواهیم رساند.

************

خیریه ..... نیازمند یاری شماست. شما می توانید با شماره حساب هایی که در ادامه قرار می دهیم به حد توان خود هر مبلغی که دوست دارید را به خیریه ما کمک کنید تا ما هم آن را به دست نیازمندان و کسانی که دچار مشکلات و گرفتاری های مالی هستند برسانیم. افراد زیادی هستند که با مشکلات و دغدغه های مالی بسیاری برخوردارند و این موضوع بر روی کیفیت زندگی شان تاثیر نامطلوبی گذاشته که ما با شناسایی شان و رساندن کمک های شما به آنها کمک شان خواهیم نمود.

************

قطعا کمک به نیازمندان یکی از زیباترین کارهاییست که مورد پسند خداست و قطعا اگر ما این کار را انجام بدهیم در ردی، بندگان شایسته ای قرار می گیریم که از کارنامه اعمال بسیار نیکو و خوبی برخوردار هستند. از همه شما بزرگواران دعوت می کنیم تا در یک کار خداپسندانه شرکت کنید. شما می توانید هر اندازه که دوست دارید به خیریه ما کمک کنید و مطمئن باشید که ما مبالغی که شما می پردازید را مستقیما به دست نیازمندان واقعی و آنهایی که به معنای واقعی به آن پول نیاز دارند خواهیم رساند. با تشکر از شما عزیزانی که به خیریه ما اعتماد دارید.

************

خیریه ما با چندین سال سابقه کاری توانسته به همه خیرین این تضمین را بدهد که مبلغی که به آن پرداخت میکنند به صورت تمام و کمال به دست نیازمندان حقیقی خواهد رسید. اکنون شما هم می توانید جزو خیرین خیریه ما باشید. مهم نیست ماهیانه چقدر می پردازید، همینکه نام تان در ردی، خیرین قرار دارد و هر ماه به اندازه توان خود مبلغی می پردازید کافیست تا ثواب این کار بزرگ و خداپسندانه برای تان ثبت بشود. اگر قصد دارید جزو خیرین ما شوید هم اکنون زمانش فرا رسیده.

************

برای کار خیر می بایست که از یکدیگر سبقت بگیریم. اکنون خیریه ..... در نظر دارد تا با کمک های مردمی به جمعی از نیازمندان و مستضعفان یاری برساند. هر کدام از شما بزرگواران که توان کمک مالی دارید می توانید با خیریه ما ارتباط برقرار کنید تا شیوه پرداخت کمک ها و رساندن مبالغ به دست نیازمندان را به صورت کامل با شما در میان بگذاریم. باور کنید که این یک کار خداپسندانه و نیکوست و یقینا این کارتان جایگاه بزرگ و رفیعی نزد پروردگار خواهد داشت.

************

ضمن عرض درود به تمام خیرین محترم، اکنون می خواهیم با کمک های مالی شما مدرسه ای در منطقه ..... بسازیم. هر کدام از شما که می توانید کمک کنیم بسم الله. یقین داشته باشید که این کار شما نزد خداوند از پاداش و اجر بسیاری برخوردار خواهد بود. شما یک کار بزرگ و خداپسندانه قرار است انجام دهید، شما قرار است آینده چندین و چند دانش اموز را تضمین کنید پس باور کنید که این کار از سوی خدا بی جواب نخواهد ماند و قطعا شما کارما و بازخوردش را در زندگی خواهید دید.

************

با تشکر از شما که تا انتهای مطلب همراه ما بودید. اگر پیشنهاد، انتقاد یا نظری دارید می توانید آن را از بخش نظرات برای ما به اشتراک بگذارید. خوش حال می شویم که نظر شما را هم در مورد این مطلب بدانیم.


در ادامه تماشا کنید :

نمونه نامه درخواست مساعدت مالی

متن نامه درخواست کمک مالی از رئیس جمهور

جملات زیبا برای کمک به نیازمندان

نمونه متن درخواست وام از دفتر رهبری

نمونه متن درخواست وام خوداشتغالی

متن درخواست کمک از امام جمعههیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...