متن درخواست کمک مالی برای بیماران سرطانی

طرح های مختلفی برای کمک به بیماران سرطانی به وجود می آید که در این طرح ها خیرین برای کمک مالی به این بیماران دست به عمل می شوند.یک متن خوب و تاثیر گذار برای دعوت خیرین به کمک می تواند خیرین زیادی را برای پیوستن به طرح جمع کند پس مراقب متن دعوتی که با دیگران به اشتراک می گذارید باشید و آن را با دقت انتخاب کنید.

در ادامه این مطلب متن ها و جملات زیبایی در رابطه با درخواست کمک مالی برای بیماران سرطانی آماده کردیم که شما رو به خوندن اونها دعوت میکنیم. همراه ما باشید.

جملات درخواست کمک مالی برای بیماران سرطانی

بیماران سرطانی نیاز به درمان دارند و این درمان نیاز به هزینه دارد. بسیاری از این بیماران شرایط پرداخته هزینه های بیمارستان و درمان شان را ندارند و به همین دلیل مجبور به تحمل درد هستند. ما انسانیم و قطعا اگر هم نوعمان درد بکشد باید قلب مان به درد بیاید و برای کمک به او باید یک کار کوچک هم که شده انجام بدهیم. اکنون زمان کمک کردن است، بسیاری از بیماران سرطانی چشم انتظار هستند پس انتظار آنها را بی جواب نگذارید. شما با کمک به این بیماران لبخند را به آنها هدیه خواهید داد و در عوض خداوند آخرتی زیبا برایتان مهیا خواهد کرد.

************

این دنیا را می توان بهشت کرد، مثلا با کمک کردن، مثلا با یاری رساندن و مثلا با نادیده نگرفتن. بسیاری از بیماران سرطانی هستند که نیاز به کمک های مالی ما دارند تا بتوانند از پس هزینه های درمان خویش بر بیایند. اگر ما به آنها کمک کنیم آنها را بهبودی و سلامت نزدیک کرده ایم و همین باعث می شود تا از دنیایی که در آن زندگی می کنیم یک بهشت بی بدیل بسازیم. قطعا هر عزیزی که کمک کند و یاری برساند حکم فرشته ای از فرشته های این بهشت را دارد.

************

با خود نگوییم مگر همین یک کمک کوچک من می تواند مشکلی از آنها بگشاید، یادمان باشد که در کنار ما شاید هزاران نفر دیگر هم باشند که کمک های کوچک می کنند و همین کمک های کوچک در نتیجه نتایجی بزرگ خلق می کنند. هر چقدر در توان دارید می توانید صرف کار خیر کنید و مطمئن باشید که نتیجه ای بزرگ خواهد بود. اکنون بیماران سرطانی نیازمند کمک شما هستند پس به این فکر نکنید که کمک تان کوچک است بلکه به این فکر کنید که تا جایی که می توانید و در توان دارید کمک کنید.

************

کمک کردن به هم نوع یکی از زیباترین کارهاییست که می توان انجام داد. اکنون اگر می خواهید زیباترین کار دنیا را انجام بدهید بسم الله. بیماران سرطانی بسیاری شناسایی کرده ایم که نیازمند کمک مالی هستند و برای هزینه های درمانی شان مانده اند. قطعا کمک به آنها جزو واجب ترین کارهاست چرا که اگر لحظه ای دیر بجنبیم شاید کار از کار بگذرد و آنها سلامت شان به خطر بیشتری بیفتد. نگذاریم این اتفاق رخ بدهد و همین حالا که می توانیم کمک شان کنیم. میزان کمک مهم نیست بلکه خود کمک است که مهم است پس هر چه در توان دارید از شما ممنون می شویم که کمک کنید.

************

فرض کنید که فرزندی دارید که دچار بیماری سرطان است و خودتان هم از وضعیت مالی خوبی برخوردار نیستید برای همین نمی توانید هزینه های درمان او را بپردازید و او هر روز محکوم به درد کشیدن و عذاب بیشتر است. آیان این را می توانید تحمل کنید؟ قطعا نه! پس به این فکر کنید که نیازمندان زیادی هستند که فرزندشان یا عزیزشان درگیر بیماری سرطان است و آنها نمی توانند از پس هزینه های بیماری او بر بیایند. دردی که این نیازمندان تحمل میکنند کم از درد عزیزشان نیست پس بیایید به آنها کمک کنیم و در این راه تنهایشان نگذاریم.

************

ما انسان هستیم و با دیگر موجودات تفاوت داریم. ما دارای احساس هستیم و اگر هم نوعمان درد بکشد قطعا اندک دردی هم که شده در قلبمان حس خواهیم کرد. اکنون به خاطر انسان بودن مان، به خاطر اینکه احساس میکنیم و به خاطر اینکه قلبی پر از مهربانی داریم می بایست به هم نوعانمان که درد زیادی تحمل میکنند کمک کنیم. بیماران سرطانی درد زیادی به جهان می خرند و خیلی های آنها توان پرداخت مخارج شان را ندارند. قطعا با درد کشیدن آنها باید اندکی هم که شده وجود ما هم به درد بیاید پس به پای این همدردی هم که شده بیایید تا به آنها کمک کنیم و در مسیر پیش رویشان تنهایشان نگذاریم.

************

بیماران سرطانی هم بخشی از انسان های روی زمین هستند و حق زندگی دارند اما چه حیف که شرایط سخت روزگار بعضی از آنها را در پرداخت هزینه های بیماری شان دچار مشکل کرده و آنها دیگر زندگی را به معنای واقعی زندگی نمی کنند. بیایید به همان اندک کمک هایمان کاری کنیم تا آنهایی که نمی توانند از پس هزینه هایشان بر بیایند دوباره طعم شیرین زندگی را بچشند. چه چیزی از این زیباتر که دوباره انسانی را به زندگی برگردانیم؟ پس از این کار خیر سرباز نزنید و همراه ما باشید تا به آنها کمک کنیم.

************

کمک های مالی شما عزیزان می تواند بیماران سرطانی زیادی را به مرز درمان نزدیک کنید. قطعا برای درمان شدن نیاز به دارو، معالجه و دکتر است و همه اینها خرج و مخارجی دارند که بسیار است. ما با کمک های مالی مان این مخارج را پرداخت خواهیم کرد و به بیماران سرطانی کمک خواهیم نمود تا هر چه سریعتر روند درمان را پشت سر بگذارند. سرطان بیماری خطرناکی است پس بیایید هم نوعانمان را در مسیر این بیماری تنها نگذاریم و یاریگرشان باشیم.

************

بسیاری از بیماران سرطانی درد را به عنوان بخشی از وجودشان پذیرفته اند و این بسیار تلخ است. فکر کن که خودت دردی به زندگی ات بیاید و چون نتوانی از پس هزینه های درمان آن درد بر بیایی آن را به عنوان بخشی از زندگی ات بپذیری. قطعا این اتفاق سخت و طاقت فرسا اما حقیقت این است که بسیاری از انسان ها به این شکل زندگی می گذرانند. ما توانسته ایم عده ای عزیزانی که به بیماری سرطان مبتلا شده و توان پرداخت مخارج شان را ندارند شناسایی کنیم و شما بزرگواران می توانید با کمک به آنها امری خداپسندانه انجام دهید.

************

قطعا پاداش کارهای خوب نزد خدا محفوظ است و یکی از زیباترین کارهای خوب این است که به همنوعانت کمک کنی. قطعا دردها و بیماری های بسیاری در این دنیا وجود دارند که یکی از بدترین آنها بیماری سرطان است. سرطان جان خیلی ها را می گیرد و بسیاری از بیماران سرطانی به دلیل اینکه مخارج بیماری شان را نداشته اند بیماری شان شدت یافته و به کام مرگ کشیده می شوند. اکنون زمان کمک و یاری شما بزرگواران است. اگر می خواهید در بهبود و سلامت بسیاری از این بیماران سهیم باشید می توانید با کمک های مالی تان این کار را انجام دهید.

************

همین حالا که تو این متن را میخوانی، یک کودک سرطانی در انتظار است تا به او کمک شود که بتواند درمان شود و به زندگی عادی اش بازگردد. بیاییم نیاز این کودکان را جدی بگیریم، آنها نیاز به سلامتی دارند، نیاز به زندگی و نیاز به حس خوب دارند اما سرطان جلوی پاسخ به تمام این نیازهایشان را گرفته. ما می توانیم به واسطه کمک های مالی مان کاری کنیم که آنها مراحل درمانی شان را بگذارد و درست به مانند انسان های عادی زندگی کنند و در این دنیا نفس بکشند.

************

بیماران سرطانی هم اکنون نیازمند یاری ما هستند و اگر لحظه ای دیر بجنبیم یا غفلت کنیم ممکن است خیلی دیر شود. اگر حال این بیماران را از نزدیک ببینید خود مشتاق می شوید که سریع با کمک های مالی تان به آنها و روند بهبودشان کمک کنید. باور کنید که سلامتی بهترین نعمت است اما اکنون آنها از این نعمت برخوردار نیستند و عذاب میکشند. بیایید به عذاب همنوعان مان پایان بدهیم و کاری کنیم که آنها هم بتوانند از حق زندگی شان استفاده کنند و زندگی کنند.

************

سرطان جلوی زندگی کردن خیلی از سرطانی ها را گرفته. درست است که خیلی از آنها زنده هستند اما گویی زندگی نمی کنند و دلیل بیشتر این اتفاق می تواند جدای از تحمل دردشان برای مشکلات مالی شان باشد. شاید نتوانیم درد وجودشان را تسکین دهیم اما می توانیم با کمک های مالی مان مشکلات مالی شان را از بین ببریم. آنها هم هم نوعان ما هستند و مثل ما انسان هستند پس بیایید چشم به رویشان نبندیم و آنها را ببینم. آنها هم اکنون نیازمند یاری و کمک هستند.

************

بیماران سرطانی وجود دارند، هستند و نفس میکشند اما اینکه شاید شما در اطرافتان آنها را نمی بینید به منزله این نیست که اصلا وجود ندارند. بسیاری از این بیماران می توانند از پس هزینه های درمانی بر بیایند و خدا را شکر از وضعیت مالی خوبی برخوردار هستند اما بسیاری دیگر در پرداخت کمترین هزینه ها هم مانده اند و از پس هزینه ها بر نمی آیند. در این جا من و تو باید فریاد رس باشیم، فریاد رس تمام آنهایی که نیاز به کمک دارند. بیایید در یک امر خیرخواهانه شرکت کنیم و با کمک های مالی مان بیماران سرطانی را به سوی سلامتی بدرقه کنیم.

************

شاید ما نتوانیم آنها را شفا دهیم، شاید ما هیچ وقت نتوانیم درد آنها را کاهش دهیم و شاید ما هیچوقت نتوانیم به طور کامل سرطانی که در وجودشان ریشه دوانده را از بین ببریم اما حداقل می توانیم کاری کنیم. اینکه کاری نکنیم و سرجایمان بنشینیم و درد کشیدنشان را مشاهده کنیم بدترین کار ممکن است. همینکه با کمک های مالی اندک مان به سلامتی بیماران سرطانی کمک کنیم خود یک کار بزرگ است. شاید این کمک اصلا به کار آنها نیاید اما حداقل وجدان و خیال مان راحت می شود که کاری کرده ایم.

************

بیماران سرطانی هم مثل من و تو حق یک زندگی راحت و ساده را دارند اما جبر روزگار با آنها کاری کرده که میان آنها و این نوع زندگی فاصله بگیرند. این فاصله باعث عذاب آنها می شود چرا که هر لحظه درد را در وجودشان لبریز می کند. بیایید کاری کنیم که همان درد وجودشان برایشان کافی باشد و دیگر درد بی پولی را احساس نکنند. شما می توانید با کمک های مالی تان به کمک بیماران سرطانی بیایید و کاری کنید که آنها کمی هم که شده آرامش بیشتری تجربه کنند.

************

بیماران سرطانی آنقدر نیاز به پرداخت هزینه های مختلف دارند که حتی اگر پس انداز بسیاری هم داشته باشند ممکن است در این راه به طور کامل خرج شود. این نشان دهنده هزینه های سنگین معالجه آن هاست. آنها شاید به تنهایی نتوانند از پس هزینه هایشان بر بیایند پس اینجا ما باید باشیم که به کمک آنها می رویم چرا که ما انسان هستیم و یک انسان نمی تواند ببیند هم نوعش درد میکشد و همچنان بی خیال باقی بماند. بیایید هر چقدر که در چنته داریم در میان بگذاریم تا بیماران سرطانی مشکلات مالی را در مسیر درمان شان تجربه نکنند.

************

شاید هر ماه مبلغ اندکی از جیب من و تو برای کمک به بیماران سرطانی برود اما بدان که هر ماه با همین مبالغ اندک مبالغی بزرگ جمع می شود و کمکهای شایانی به بیماران سرطانی می شود. به این که مبلغی اندکی میپردازی توجه نکن بلکه به این توجه کن که با این کارت می توانی یک بیماری سرطانی را به سوی درمان و معالجه سوق دهی و کاری کنی که او هم بتواند درمان شود. هم اکنون شما را دعوت میکنیم تا به طرح کمک های مالی برای بیماران سرطانی بپیوندید و با کمک هایتان دوباره کاری کنید که زندگی روی خوشش را به آنها بکند.

************

زندگی است دیگر، برای بعضی ها بدبیاری دارد، مثل بیماران سرطانی که مجبور هستند با بیماری سرطان دست و پنجه نرم کنند. انتخاب خودشان که نبوده، تقصیر خودشان هم که نبود، فقط جبر زمانه بوده که آنها اکنون به این بیماری گرفتار شده اند. اکنون زمان کمک به آنهاست. طرحی داریم آماده میکنیم به نام طرح کمک مالی به بیماران سرطانی که قطعا این طرح پاداش اخروی بسیاری نزد خدا دارد. تو هم به این طرح بپیوند و با کمک هایت کاری کن که بیماران سرطانی روی خوش زندگی را ببینند و از این بیماری فاصله بگیرند.

از شما متشکریم که تا انتهای مطلب همراه ما بودید.


در ادامه تماشا کنید :

نمونه نامه درخواست مساعدت مالی

متن نامه درخواست کمک مالی از رئیس جمهور

جملات زیبا برای کمک به نیازمندان

نمونه متن درخواست وام از دفتر رهبری

نمونه متن درخواست وام از کمیته امداد

متن درخواست کمک مالی برای خیریههیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...