تعبیر خواب ران مرغ اشاره به جنس مونث دارد

تعبیر خواب ران مرغ یا هر قسمتی از مرغ که شما در رویا ببینید، بیشتر به وجود یک زن یا اصطلاحا جنس مونث مربوط می شود. خوردن مرغ در رویا نیز بیشتر به طعم آن بستگی دارد و اگر شما از آن لذت برده باشید، احتمالا در آینده ای نه چندان دور ثروتمند می شوید.

تعبیر خواب ران خوردن مرغ پخته شده یا حتی مرغ کامل در هر حالتی به زن خانه یا زن خانه دار اشاره می کند. یک مرغ در رویا همچنین نشان دهنده زنی است که از یتیمان مراقبت می کند و یا اینکه حامی کودکان نیازمند است. همچنین این فرد ممکن است زنی بلند مقام یا خدمتگزار در یک مرکز خیریه باشد. تعبیر خواب ران مرغ داشتن در رویا به معنای حل مشکلات است و یا اینکه می تواند نشان دهنده شادی و رسیدن روزهای خوب باشد.

تعبیر خواب خوردن ران مرغ پخته

شکار یک مرغ در خواب نیز نشان از بدست آوردن سود قانونی و یا پول آسان دارد. کشتار یک مرغ در رویا از مردن یا بیمار شدن یک زن خدمتگزار باکره خبر می دهد. اگر خانه خود را پر از مرغ یا جوجه دیدید، می توان امیدوار شد که به زودی ثروت زیادی بدست خواهید آورد و یا اینکه قادر به سرپرستی چند کودک بی سرپرست می شوید. البته در برخی از منابع تعبیر خواب ران مرغ و خوردن آن به سودی اشاره می کند که از یک زن و جنس مونث به شما خواهد رسید. در واقع مرغ به هر شکلی در خواب اغلب به جنس مونث مربوط می شود.

تعبیر خواب ران مرغ هم می تواند منفی باشد هم مثبت!

تعبیر خواب ران مرغ در برخی از فرهنگ ها دربرگیرنده نشانه های بسیار مثبت می باشد. در این نوع از نظریه ها افراد معتقدند که با دیدن ران مرغ در خواب زمان های شاد و موفقیت فرا می رسد و می توان امیدوار بود. مرغ نماد قدرت، خلاقیت، باروری و همچنین ویژگی های زنانه و قدرت زنان است. برای بومیان آمریکایی تعبیر خواب ران مرغ در رویا اغلب همراه با باروری و جنبه های جنسی زنان است. دیدن چند جوجه در کنار هم به شما هشدار می دهد که نباید زمان خود را با شایعات بدون ریشه تلف کرده و یا گول ظاهر افراد را بخورید. 

تعبیر خواب ران مرغ پخته شده

خوردن مرغ در رویا نشان دهنده دریافت پاداش در کار است. تعبیر خواب ران مرغ در رویا ممکن است نشانه های منفی نیز داشته باشد. به عنوان مثال در برخی از فرهنگ ها معبرین بر این باور هستند که دیدن مرغ در خواب به کمبود قدرت و یا حتی بدبختی مربوط می شود.همچنین شما با دیدن مرغ در خواب بایستی احتیاط بیشتری در معامله، قرارداد، یا تصمیم بعدی خود به خرج دهید. فرار کردن از یک مرغ که در رویا به دنبال شما می آید، ممکن است به ترس یا فردی ترسو اشاره کند.

در آغوش گرفتن یک مرغ و یا نوازش کردن آن به احتمال زیاد از یک عشق جدید یا پیدا شدن زنی عاشق در زندگی شما خبر می دهد. تعبیر خواب ران مرغ خوشمزه و سرخ شده که برای خوردن آن در رویا لحظه شماری می کنید، به تمایلات جنسی و یا روابط جنسی بیمارگونه مربوط می شود. اگر باردار هستید و یا همسری باردار دارید، با دیدن مرغ در خواب باید به نشانه های آن توجه کنید چرا که اگر این مرغ به شکل جوجه تازه متولد شده باشد اما شما از مرغ بودن آن مطمئن هستید، احتمالا فرزندی که در راه است دختر خواهد بود. 

اگر این مرغ در رویای شما حال و روز خوشی نداشت، بایستی بیشتر مراقب همسر باردار خود باشید چرا که این خواب دقیقا به او مربوط می شود و همین امر می تواند نشان دهنده خطر باشد. تعبیر خواب ران مرغ خریداری شده به مقدار زیاد، از موفقیت در کسب و کار و تجارت حکایت دارد. دیدن یک مرغ مرده در خواب به فردی اشاره دارد که بسیار تحت تاثیر او هستید و وی قادر است با مهارت زیادی زندگی و شخصیت شما را کنترل کند. 

صدای بلند چند مرغ که در یک جا جمع شده اند، نشان دهنده روزهای بد و بدبختی است. این در حالیست که تخم گذاشتن مرغ در خواب، خبرهای خوب را به گوش شما می رساند و احتمالا هرچه سریع تر به اهداف و آرزوهای خود می رسید. اگر شما در رویا به مرغی دانه یا غذا دادید، احتمالا به زودی با زنی آشنا خواهید شد که منفعتی از شما به او می رسد. برخی ها بر این باور هستند که این خواب از هدیه دادن یا هدیه گرفتن خبر می دهد. خوردن گوشت مرغ اگر طعم لذیذی در ذهن شما به یادگار بگذارد، از بدست آوردن پول و ثروت و موفقیت حکایت دارد.

تهیه کننده : توپ تاپ

مطالب مرتبط...

2 نظر

 1. مهديمهديsays:

  سلام من خواب ديدم توي وان بزرگ با سطل آب ميريزم كه بعد از اينه پر شد وقتي ازش مي خورم ميبينم نمك نمك سفيد و يه دست و دهنم خيلي شور ميشه بعد تو يه ظرفي دو تا ماهي تازه دارم كه يكيش سالم و نسبتا بزرگه اون يكيش تيكه تيكه شدس بعد اينارو تو وان ميغلتونم كه بعد سرخشون كنم بخورم بعد از اين صحنه ميرم تو ي شهري كه همسرم هم هست بعد تو ي خونه اي يه خانمي با روي باز از ما پذيرايي ميكنه فكر كنم مثلا كرد يا آذربايجاني بوده يه سفره پر از غذا جلمون ميزارن كه يه غذاي محلي هست كه من تاحالا نخوردم برنج و پراز مرغ تيكه تيكه شده و يك نو سبزي و پر ادويه فكر كنم مزه كاري ميداد مثه طعم غذاهاي سيستان و بلوچستاني يا هندي من چون تاحالا نخورده بودم يه ذره با شك ميرم سمتش چون خيلي اسرار ميكرد كه اون خانم از اين غذا بخورم و ميگفت بخور خيلي خوشمزه س منم تو رو دربايستي يه ذره ميخورم و واقعا هم خوشمزه بود انقدر كه به همسرم هم ميگم بخور و شروع ميكنم به خوردنش بسكه خوش مزه بود و بعد از خواب بيدار ميشم ممنون ميشم تعبير كنيد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیانگر این است که چیزی در زندگی تان که در ابتدا به شما قدرت داده است، دیگر الان نیست.

 2. سارا کریمیسارا کریمیsays:

  سلام و تشکر از پاسخگوییتون خواب دیدم چمدونامونو بستیم و داریم با ماشینمون میریم ترمینال که سوار اتوبوس بشیم بریم جایی نمیدونم کجا ولی برای ماشینمونم باید یه جای خوب برای پارک باید پیدا میکردیم که بعدا دچار مشکل نشیم چون قرار بود با شوهرم بریم بعد سوار اوتوبوس شدیم شوهرم آخر اتوبوس چمدونامونو گذاشته بود جلو صندلیها یعنی جا گرفته بود بعد دیدم یه خورشت مرغ آب دار و قرمز (یعنی با رب گوجه) مرغ کامل بود تو دستش داشت مقداریشو ریخت تو یه چیزی و بست داد دست من بقیه شو برد جلو اتوبوس من برگشتم جامونو نگاه کردم بعد رفتم جلو دنبال شوهرم ولی شوهرمو پیدا نکردم

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام ممکن است موقعیت سفر برایتان ایجادشود و نشان دهنده اتفاقات جدید در زندگیتان است