تعبیر خواب ترسیدن از چیزی (3)

شاید بارها پیش آمده باشد که خواب دیده باشید از چیزی ترسیده اید اما بعد از بیدار شدن بدرستی به یاد نداشته باشید آن چیز چه بود ، ایا ادمیزاد بود یا باد طوفان دریا و ...معبران برای اینگونه خواب های پریشان نیز تعبیر اورده اند ، محمدابن سیرین میگوید چنان چه ببینی از چیزی ترسیده ای که نمیدانی هویتش چیست به علامت دشمن و یا فردی نادان در کنار شماست که قصد رساندن زیان به شما را دارد و ممکن است در روزهای آینده از جانب همین فرد عصبانی شوید ، اگر ببینی بعد از ترس بر او غلبه کردی و یا موفق با شکستش شدی به این نشانه است که در زندگی چشم زخم های مختلف و یا رفتار و برخورد افرادی که در اصل با شما دشمن هستند در شما اثر نمیکند و شما راه خود را با موفقیت ادامه میدهید و در نهایت به پیروزی خواهید رسید ؛ حضرت امام صادق نیز فرموده اند ترس های مختلف در رویاهای ما ایمنی در زندگی دنیا هستند
سوال
: خواب دیدم از چند جانور عجیب غریب که شبیه به انسان بودند اما دم و گوش های بلند داشتم ترسیدم و فرار میکردم که بین راه من را گرفتند و بلعیدند تعبیرش چی میشه؟
پاسخ
: بلعیده شدن توسط چیزهای ترسناک به این معناست که بخاطر خطاها و یا رفتارهای غلط خودتان در این دنیا تاوان پس میدهید
به نقل قول از ابراهیم کرمانی و دکتر مدنی ترس از چیزهای متفاوت در خواب هاي ما شادي و اخبارخوش است. اگر در خواب ترسيديد و يکه خورديد خوشحال مي شويد و خبري ناگهاني و خوب و شادي بخش دريافت خواهيد داشت. نوشته اند ترس ايمني است. اگر از فرد غریبه ای که تا به حال او را جایی مشاهده نکرده اید ،ترسيديد از جانب نزدیکان يا اهل بيت خودتان آسيب و زيان مي بينيد.
تهیه و تنظیم: توپ تاپ

مطالب مرتبط...

2 نظر

 1. فاطمہفاطمہsays:

  سلام من دیشب بعد از اذان صبح خواب دیدم خونه خودمون از خواب بیدار میشم خواستم از تو اتاق خواب برم تو پذیرایی فضای داخل نیمه تاریک بود کسی رو ندیدم گویا خودم تنهای انها تو خونه بودم بعد تصمیم گرفتم برم تو یه اتاق دیگه تا دم در اتاق رفتم خواستم برم داخل یهو چشم خورد به سایه ی دستی روی زمین دستی که حالت عجیبی داشت انگشت های دراز وکشیده استخونی لاغر بود بعدمن ترسیدم و از خونه زدم بیرون رفتم تو کوچه مامانم رو دیدم من به حدی ترسیده بودم که به هیچ وجه قادر نبودم تنهایی تا دم در خونه قدمی بردارم این خواب تعبیرش چیه‌/؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، ترسیدن شما از نقطه ای تاریک که احیانا حس بدی را بهتان منتقل کرده نماد دل شوره ای است که در آینده برای یک موضوع شخصی در پیش خواهید داشت.

 2. فاطمہفاطمہsays:

  سلام اگه به ترسم غلبه کرده باشم و به اون اتاقی که ازش میترسیدم رفته باشم و چراغشو روشن کرده باشم چی تعبیرش همینه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اگر چنین بوده باشد که معنا به طور کلی تغییر میکند و اتفاقا خبر از جسارت، صبر و استقامت شما در برابر مسائل سخت میدهد.