متن در مورد جنگیدن برای هدف

اهمیت جنگیدن برای اهداف خیلی زیاده. هدف ها به زندگی انسان رنگ و جلا میدن و باعث میشن که انسان واقعا از ته دل خوشبختی رو احساس کنه. اگه ما یاد بگیرم که چطور برای هدف هامون بجنگیم و از رسیدن به اونها کوتاه نیایم، بالاخره ثمرات زیادی رو در زندگیمون به بار خواهیم آورد.

توی این مطلب میخوایم در مورد جنگیدن برای هدف ها و خواسته ها باهاتون صحبت کنیم. اگه هدفی دارید و دوست دارید که انگیزه تون رو بالا ببرید، این متن ها کمک خیلی خوبی بهتون میکنه. همراه ما باشید.

انسان برای رسیدن به هدف هایش  و برای تحقق آرزوهایش محکوم به جنگیدن است. تلاش خستگی ناپذیر و جنگیدن با موانع پیش رو تنها فاکتورهای موفقیت هستند.

" " " " " "

هدف انسان ها با هم متفاوت است. کسی هدفش رسبدن به عشقش است، کسی دیگر رسیدن به مال و ثروت را به عنوان هدف برای خود تعیین کرده است و کسی دیگر داشتن مقام هدف و اولویت زندگیش است. مهم نیست که چه چیزی را به عنوان هدف زندگیت انتخاب کرده ای. مهم تلاش و جنگندگی تو برای رسیدن به هدفت است چون میزان لیاقت انسان ها با میزان  سعی و تلاشی  که در زندگی انجام می دهند اندازه می گیرند.

" " " " " "

ارگز از جنگیدن برای رسیدن به هدف هایتان دست برندارید. این دنیا دنیای جنگیدن و سعی و تلاش است اگر روزی از حرکت و تلاش دست بکشی به اندازه سال ها  از هدف هایت فاصله می گیرید.

" " " " " "

همه انسان ها با امید زنده اند اما امید به تنهایی برای داشتن یک زندگی ایده آل کافی نیست. برای دست یابی به یک زندگی درخور و شایسته باید هدف داشت و برای رسیدن به هدف باید جنگید.

" " " " " "

انسان هایی که در زندگی شان هدف دارند باهوش ترین و زیرک ترین انسان ها هستند و آنانی که برای رسیدن به هدف شان می جنگند لایق ترین و شایسته ترین انسان های روی کره زمین هستند.

" " " " " "

هیچ چیز در این دنیا آسان به دست نمی آید مگر آن که برای بدست آوردنش بجنگی. هدف ها  و آرزوها مهم ترین چیزها در زندگی مان هستند بنابراین باید برایشان جنگید و تلاش کرد.

" " " " " "

انیان هایی که در زندگی هیچ هدفی ندارند در واقع مردگان متحرکی هستند که تنها نفس می کشند و بس. تکلیف این نوع انسان ها کاملا مشخص است اما مسئله مهم و قابل تامل انسان هایی هستند که هدف های ریز و درشتی در زندگی برای خود تعیین می کنند اما برای رسیدن به آن ها هیچ تلاشی نمی کنند. در واقع مشکل اصلی من با  این نوع آدم ها است زیرا به نظرم غیر قابل درک ترین  و غیر قابل  تحمل تربن انسان های روی زمین هستند.

" " " " " "

 در زندگی هدف داشته باشید وآن ها را برای خود مشخص کنید. سپس راه های مختلف رسیدن به آن ها را برای خود در نظر بگیرید و بعد بهترین و مناسب ترین راه برای رسیدن به آن را انتخاب کنید و در همان راه قدم بردارید و با تمام قوا به پیش بروید و با موانع و مشکلات بجنگید.

" " " " " "

رسیدن به هدف تنها زمانی شیرین و دل چسب است که برای رسیدن به آن جنگیده باشی و به عنوان یک جنگاور واقعی به آن چه که به دست آورده ای افتخار کنی.

" " " " " "

متن جنگیدن برای رسیده به هدف

متن درباره کوتاه نیومدن در جنگ برای هدف ها

دست روی دست نذار که این دنیا به آدمایی که برای هدف هاشون هیچ تلاشی نمیکنن، هیچ ثمره ای نمیده. به جای اینکه بایستی و فقط رسیدن بقیه به هدف هاشون رو تماشا کنی، خودت دست به عمل شو و برای هدف هات بجنگ. مهم نیست که در نهایت به اونها میرسی یا نه بلکه مهم اینه که پیش وجدانت شرمنده نیستی که برای هدف هات هیچ تلاشی نکردی.

****************

اگه هدفت برات مهم باشه، از هر راهی شده سعی میکنی که به اون هدف برسی. پس اهدافی رو انتخاب کن که واقعا دوستشون داری و واقعا انگیزه رسیدن به اون ها در تو بالا هست که اینجوری هیچوقت کوتاه نیای. اگه هدفی که دوست نداری رو انتخاب کنی، بعد از مدتی تلاش کردن دیگه دست میکشی چون سختی های اون هدف تو رو متوقف میکنن.

****************

از هدف هات کوتاه نیا و براشون بجنگ. اگه دغدغه ات حرف مردمه، بدون که اونها برای موفق ترین آدم ها هم هنوز دارن حرف میزنن. این مردم کارشون حرف زدنه پس اگه تو میخوای که یک کار متفاوت انجام بدی، به دنبال هدف هات برو و بذار که اونها حرف بزنن.

جملات زیبای جنگیدن برای هدف

از هدف هات کوتاه نیا و تا میتونی بجنگ تا بهشون برسی. یک هدف هر چقدر هم که بزرگ باشه بالاخره میتونی تا یه جایی بهش برسی و اگه مسیر رو به خوبی بری، به صورت کامل به دستش میاری. باور کن این خیلی بهتره تا وقتی که سر جات بشینی و هیچوقت برای خواسته هات تلاش نکنی.

****************

خواسته های تو ارزشمندند و باید بهشون جامه عمل بپوشونی. زندگی آدم با خواسته هاشه که معنا پیدا میکنه و اگه تو برای خواسته هات تلاشی نکنی، انگار که اصلا زندگی نکردی. پس همین الان پاشو و برای خواسته هایی که داری با شهامت و قدرت بجنگ.

****************

کسایی که از مسیر رسیدن به خواسته هاشون کوتاه میان و برای اونها نمیجنگن، تبدیل میشن به ابزاری برای کسایی که واسه خواسته هاشون اقدام میکنن. حالا خودت میتونی تصمیم بگیری که دوست داری ابزار باشی یا نه دوست داری که طعم رسیدن به خواسته هات رو بچشی و به اونها جامه عمل بپوشونی!

متن کوتاه جنگیدن برای هدف

وقتی که خواسته ای داری، براش مصمم باش. با یک یا دو روز تلاش کردن نمیتونی به اون برسی و باید دوره تکاملیش رو طی کنی تا بالاخره به دستش بیاری. پس سعی کن هر روز یک قدم به سمت اون نزدیک تر بشی و از پیمودن مسیرش هیچوقت سر باز نزنی. بالاخره روزی میرسه که تو به ثمره ای که میخواستی میرسی و نتیجه تمام جنگیدن هات خودش رو نشون میده.

****************

خداوند انسان رو برای هدفی در این دنیا خلق کرده و انسان با رسیدن به هدف خلقتش هست که به گسترش جهان کمک میکنه و باعث افزایش کمال خداوند میشه. اینو بدون که اگه برای خواسته هات نجنگی و سعی نکنی به هدفی که داری برسی، در واقع به هدف خلقتت بی توجهی کردی و این یعنی خدا بی دلیل تو رو روی زمین خلق کرده. اگه دوست داری که به هدفی که خدا تو رو براش خلق کرده برسی، پس همین الان دست به عمل شو.

جنگ برای رسیدن به هدف

متن درباره نحوه جنگیدن برای هدف

خیلیا میگن که برای هدف های زندگیت بجنگ و تاکید دارن که برای جنگیدن در راه اونها کوتاه نیا. اما این خیلیا هیچوقت نگفتن که چطور میشه جنگید؟ راز جنگیدن برای هدف ها فقط در یک کلمه خلاصه میشه و اون هم صبر هست. وقتی که برای هدفی صبر داشتی و با تلاش مداوم سعی در رسیدن به اون داشتی، اطمینان داشته باش که به اون میرسی.

****************

نحوه جنگیدن برای اهدافی که در زندگی داری اینجوریه که هیچوقت نذاری موانع راه کاری کنن که تو از پیمودن ادامه مسیر باز بمونی. توی دل هر مانعی که سر راه هدف سبز میشه یک راه حل برای از بین بردن همون مانع هم نهفته هست. به جای اینکه برای اون مانع زانوی غم بغل بگیری، یاد بگیر که چجوری از بین ببریش تا زودتر به هدفت برسی.

متن راجب جنگیدن برای هدف

اگه هدفی داری هیچوقت ازش کوتاه نیا. اگه خدا اشتیاق رسیدن به چیزی رو به دلت انداخته، مطمئن باش که توانایی رسیدن به اون رو هم در تو به وجود آورده. پس با قدرت به سمت چیزی که میخوای بهش برسی حرکت کن و باز نایست. راز جنگیدن برای هدف ها هم همین باز نایستادنه.

****************

دنیا رو مثل یک میدون جنگ تصور کن که در اون قرار گرفتی و دشمنات هم هدف هات هستن. هر چقدر که هدف هات رو به دست بیاری یا به استعار مغلوبشون کنی، شانس پیروزیت در این میدون جنگ بیش از پیش میشه.

****************

یک فرمول عالی برای جنگیدن در راه هدف ها وجود داره که اگه به اون عمل کنی، موفقیتت حتمیه و تویی که در نهایت پیروز میدون جنگ میشه. این فرمول اینه که به حرف بقیه توجه نکنی. همین بقیه ای که امروز تو رو برای جنگیدن در راه رسیدن به خواسته هات مسخره میکنن، فردا از تو الگوبرداری خواهند کرد. تنها شرط این اتفاق اینه که به حرف های اونها توجه نکنی و مسیری که خودت میدونی درسته رو ادامه بدی.

متن بجنگ برای هدفت

هر هدفی که بخوای دنبال کنی، یه سری موافق و یه سری مخالف داره. توی میدون جنگ خواسته هات از یه حدی به بعد، نه به حرف موافق هات توجه کن و نه به حرف مخالف هات. چون افراد مخالف که تکلیف شون مشخصه و تو رو برای اهدافت سرد میکنن. ولی اگه به حرف های افراد موافق هم بیشتر از یه حدی گوش بدی، ممکنه تو رو به راه نادرستی هدایت کنن و نذارن که موانع راه رو به خوبی ببینی. پس یادت باشه به جای توجه به حرف بقیه، فقط روی راهی که در پیش گرفتی تمرکز کن.

****************

آیا هدفی داری که برات ارزشمنده؟ پس براش بجنگ! باور کن که هیچ کس در این دنیا نیست که واقعا بخواد به تو کمکی کنه که به خواسته ات برسی. هر کس که کمکی بهت میکنه، این کمک کردنه یه نفعی براش داره. پس توی دنیایی که همه اول به فکر منافع خودشون هستن، هیچوقت به دنبال یاری کس دیگه ای نباش و خودت جنگیدن برای اهدافت رو یاد بگیر.

متن جنگیدن برای هدف +عکس نوشته

اگه هدفی داری و دوست داری که هر چه زودتر به اون برسی، باید یاد بگیری که مردانه وار براش بجنگی و کوتاه نیای. کسی که هدفی داره، باید اینقدر اشتیاق رسیدن به اون هدف رو در خودش تجدید کنه که هیچ مانعی اون رو از راه نندازه؛ اینه رمز موفقیت در راه رسیدن به هدف هات! باید یاد بگیری که هیچ جوره کوتاه نیای و هر طور شده به هدفی که در ذهن داری دست پیدا کنی.

متن درباره اهمیت جنگیدن برای هدف های زندگی

جنگیدن برای هدف هات رو یاد بگیر وگرنه باید هر روز با موفقیت های بقیه حسرت بخوری که چرا تو اقدامی نکردی و چرا تو نخواستی که به موفقیتی دست پیدا کنی. همین الان برای هدفت حرکت کن. مهم نیست که اون هدف چقدر بزرگه بلکه مهم اینه که تو از سر جات حرکت کردی.

****************

هدف های زندگی به انسان امید میدن و باعث میشن که اون در زندگی انگیزه ی خوبی داشته باشه. انسانی که هدفی نداره، امیدی هم برای زندگی کردن نداره و اگه امید در زندگی نباشه، مرگ بسیار راحت تر و بهتر هست. پس یاد بگیر که برای خودت هدفی انتخاب کنی تا امید رو در دلت زنده نگه داری و یاد بگیر که برای هدفت بجنگی که این امید روز به روز بیشتر و بیشتر بشه.

جنگیدن واسه رسیدن به هدف

هدفی که داری چقدر برات مهمه؟ چقدر حاضری براش زمان بذاری و چقدر حاضری براش بجنگی؟ آیا اصلا تا به حال به این فکر کردی؟ به آدمایی نگاه کن که هیچوقت اقدامی برای اهدافشون نمیکنن و همیشه هم شکست خورده ترین های عامل هستن. آیا تو هم دوست داری که مثل اونها باشی؟ اگه نه که همین الان حرکت کن. مهم نیست که قدمت بزرگ باشه یا کوچیک بلکه مهم اینه که تو خواستی برای هدف هات بجنگی.

****************

هدف های زندگی کاری میکنن که اسم انسان توی صفحات روزگار موندگار بشه. هر انسانی یه دوره ای به این دنیا میاد و بعد با مرگ از این دنیا میره. اگه کسی توی این دنیا باشه که هدفی نداشته باشه، بعد از مرگش هم به کلی فراموش میشه و دیگه هیچکس اون رو یاد نمیکنه! چون انسان با هدف هاشه که به گسترش جهان کمک میکنه و اینجوریه که باعث میشه دیگران اون رو به یاد بیارن. اگه تو هم دوست داری که خیلی زود فراموش بشی و کسی یادت نکنه، هیچ وقت برای هدف هات نجنگ و در همون نقطه ای که ایستادی، بمون.

متن در مورد جنگیدن برای هدف + عکس پروفایل

هدف هات رو دنبال کن تا طعم واقعی خوشبختی رو بچشی. خیلی ها میگن میخوام خوشبخت بشم و خیلی ها هم میگن که میخوام موفق بشم اما وقتی ازشون میپرسی که منظورت از خوشبختی و موفقیت دقیقا چیه، میمونن که جواب بدن. تو جزو این دسته از آدما نباش! خوشبختی و موفقیت با شناختن اهداف و جنگیدن برای رسیدن به اونها هست که معنا پیدا میکنی. پس هدف های زندگیت رو بشناس و به سمتشون برو که بشی خوشبخت ترین و موفق ترین انسانی که توی زندگیت میشناختی.

****************

اگه هدفی داری، بدون که خدا لیاقتش رو هم در تو دیده که اون هدف رو در ذهن تو خلق کرده وگرنه هیچوقت حتی به ذهنت هم نمیومد. پس برای هدفی که داری بجنگ چون خدا تو رو لایق دونسته که به اون برسی. وقتی که به هدفت رسیدی، اون موقع میشی بنده دوست داشتنی خدا. چون اگه خدا چیزی رو به دلت انداخته یعنی خودش میخواسته که به اون برسی و تو به چیزی رسیدی که خدا برات میخواسته.

متن درباره ثمره جنگیدن برای هدف

ثمره جنگیدن برای هدف هات هیچی که نباشه حداقل یک ذهن آروم و سرشار از آرامشه! ذهنی که دیگه دغدغه اینکه چرا واسه هدف هات اقدام نکردی و چرا از زندگیت استفاده نکردی رو نداره. باور کن که هر چقدر که پا به سن بذاری، بیشتر از خودت میپرسی که من چرا به این دنیا اومدم و تا الان چکار کردم. پس اگه میخوای در اواخر عمرت پاسخ خوبی برای این سوالت داشته باشی، برای هدف هات اقدام کن.

برای هدف باید جنگید

به سمت هدف هات برو و ثمره ای که دارن رو به دست بیار. تو میخوای انسان خوشبختی بشی یا نه؟ باید بدونی که خوشبختی در گرو همین ثمرات هست. به واسطه ی همین ثمرات هست که تو میتونی زندگیت رو بسازی و طعم واقعی زندگی رو بچشی. پس از جنگیدن برای هدف هات کوتاه نیا و تا میتونی زندگیت رو سرشار از ثمره های خواسته هات کن تا لذت واقعی زندگی رو بفهمی.

****************

خیلی ها فکر میکنن که ثمره یک هدف یعنی نتیجه اون هدف در صورتی که این اشتباهه. وقتی که برای هدفی اقدام میکنی، باید مسیری رو در پیش بگیری. در طول این مسیر تجربیات زیادی به دست میاری و چیزهای زیادی یاد میگیری. همین ها باعث میشن که در نهایت تو بتونی پخته تر بشی و آگاهی بیشتری به دست بیاری. در واقع این ها هستند که ثمرات واقعی هدف ها و خواسته های تو هستند. پس برای اهدافت بجنگ و سعی کن بهشون برسی اما اگه به نتیجه نرسیدی هم مهم نیست! مهم اینه که تو تجربه های جدیدی به دست آوردی.

جنگیدن برای رسیدن به اهداف

ثمره ی یک هدف احساس خوبیه که از اون داری. وقتی که به هدفی میرسی و هنوز احساست خوب نشده، بدون که اون هدف، هدف واقعی تو نبوده و تو باید هدفی رو دنبال کنی که واقعا اون رو دوست داری.

****************

وقتی که هدفی رو در یک حوزه خاص از زندگیت تعیین میکنی، در واقع تمام حوزه های زندگیت از اون تاثیر میپذیرن و باعث میشه که تو توی همه ی اونها رشد کنی. مثلا وقتی که توی کسب و کارت هدفی انتخاب کنی و به اون برسی، این باعث میشه که هم توی زندگی شخصیت و هم توی زندگی اجتماعیت تغییراتی به وجود بیاد. پس فکر نکن وقتی یک هدف توی یک حوزه خاص تعیین میکنی، ثمره اش فقط برای همون حوزه هست؛ نه! وقتی که تو یاد بگیری که برای هر هدفت درست بجنگی و تلاش کنی، سایر حوزه های زندگیت رو هم تغییر میدی و توشون به پیشرفت میرسی.


سایر مطالب پیشنهادی :

جملات انگلیسی درباره جنگیدن برای زندگی و عشق + ترجمه آن

متن زیبا درباره یک استاد تکواندو

متن های زیبا درباره ی قوی بودن در زندگی (2)

متن زیبا در مورد گرفتن حق1 نظر

  1. QasemsaraeiQasemsaraeisays:

    من مثل ببر برای رسیدن به هدفم مبارزه می کنم