تعبیر خواب زیارت حضرت عباس

محمد ساهونه آورده اند که تعبیر خواب زیارت حصرت عباس بویژه در ایام مربوط به شهادت ایشان و در روزهای محرم نشانگر آن است که خواب بیننده به دنبال راه نجات از مشکلات و یا گرفتاری های کنونی است و میتوان گفت که خواب بیننده به یک آرامش مطلوب روحی دست می یابد،ابراهیم کرمانی میگوید اگر شخصی خواب نام حضرت عباس را ببیند یا بشنود نشانگر ترس از خداوند است،و نیز می تواند نشان دهنده ی عدم توازن روحی باشد به گفته ی شیخ طوسی گاهی اوقات بخاطر روی آوردن سختنی ها تنگناها و یا مشکلات مختلف دنیوی در رویاهای خود اسم حضرت عباس را می شنویم،اگر در این زمان ترسیده بودی و یا حال و روحیه ات مضطرب و پریشان بود به نشانه ی وحشت در ارتباط با موجودیت است،ابن سیرین میگوید اگر مرد یا زنی در رویای خود نام حضرت عباس را زمزمه کردند و در کنار یکدیگر بودند صاحب رویا در زندگی سربلند و سرافراز خواهد بود اگر خرسند بودی و فریاد می کشیدی به صاحب رویا مدالی ارزشمند اهدا می شود،اگر پا به فرار گذاشته بودی خبر از دیداری ناخوشایند می دهد،اگر خودت خواب دیدی با حضرت عباس هم کلام و یا هم صحبت شده ای نشانگر ترس از مشکلاتیست که راه زندگی تو را سد کرده و برای دفن این مشکلات صاحب رویا باید نیروی فراوانی را به کار بگیرد

سوال: سلام من خواب دیدم که در ایام محرم دسته های عزاداری از کوچه ی ما در حال حرکت هستند و بعد مردی دست روی شانه ی چپ من میگذارد وقتی برمیگردم در حالی که داشتم برای امام حسین گریه میکردم به من گفت که من حضرت ابوالفضل العباس هستم تعبیرش چیه؟

پاسخ کارشناس سایت:به نشانه ی این است که شما از طرف شخصی اشنا به گرمی مورد استقبال قرار خواهید گرفت

تعبیر خواب علم (الم) حضرت عباس به روایت جابر مغربی:

دلیل خرمی و مژده است از خدای تعالی،اگر دیدی به شما لبخند زدند و یا تو را در آغوش داشتند تعبیر این است که مراد دو جهان خواهی یافت،اگر به تو اخم کردند و یا از تو ناراحت بودند تعبیر این است که پدر و مادر از تو ناخشنود هستند

شیخ طوسی میگوید این دیدار و یا این رویا دارای معانی خوب ولی بستگی به شرایط و نوع خواب دارد ولی در اکثر موارد و به گفته ی بیشتر معبران مهمترین معانی که میتوان برشمرد عبارتست از ایمن شدن در مقابل خطرات و یا حوادث،خشنودی پدر و مادر؛جلال و بزرگی,عاقبت بخیر شدن در دو دنیا,منفعت یافتن و یا سود بردن از طرف دیگران

سوال: سلام من خواب دیدم که علم حضرت عباس را در دست دارم و میچرخونم و ناگهان شخصی به من اشاره کردند کسی که در کنار تو ایستاده است خود حضرت عباس است و من هول شدم و علم از دست افتاد و شکست تعبیرش چیه؟

پاسخ:نشانه ی ارادت و یا مخلص بودن شما در برابر نعمت ها و برکات خدواندی است و گاه به معنای روزی و دستمزد زحمت است

82 نظر

 1. ارزوارزوsays:

  با سلام و خسته نباشید من در خواب دیدم رفتم زیارت حضرت ابوالفضل گریه میکردم بخاطر گناهی تو حیاط بودم تعبیرش چیست لطفا ایمیل کنید برام ممنون از مدیر سایت?

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شرایط زندگی شما به یکباره و ناگهانی به شرایطی بسیار عالی تبدیل خواهد شد و به یک مقام بالا و موقعیتی برجسته نائل خواهید شد.

 2. نیمانیماsays:

  سلام من مدتیه بخاطر برخی دلایل از محل کارم بیرون امده و در ازمون استخدامی قبول شده که در مراحل گزینشم،لذا استرس کار و زندگی را دارم اما هفته گذشته خواب حضرت عباس ع و امام حسین را دیدم البته دستم را دور بازوی حضرت عباس حلقه کرده و با ایشان احوال پرسی کردم و با ایشان هم صحبت شدم،چیزی که مشخص بود از چیزی ترسیده بودم(عده ای با شمشیر روبرویم بودند که انگار قصد حمله به من را داشتند) و به ایشان پناه بردم و بعد از چند ثانیه بیدار شدم،و احساس سبکی داشتم تعبیر خوابم چیست.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مدت درازی صبر کردید و از خدا طلب حاجت نموده اید. گوهری با ارزش به شما بخشیده اند سعی کنید قدر آن را بدانید و از آن محافظت کنید.

 3. متين جواهريمتين جواهريsays:

  من خواب دست حضرت عباس البته همان كه در دسته ها به عنوان نماد دست حضرت عباس درس كردن ديدم در دستانم بود لازم به ذكر اين روزا بسيار گرفتارم و هر شب دست به دامان حضرت عباس و مادرشون و ديگر ائمه هستم خواستم ببينم تعبيرش چيست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تصمیم شما باعث سربلندی تان و نیز مایه ی افتخاربرای همگان خواهد شد. دنیای مادی و معنوی تان تضمین می شود. درهای بسته به رویتان باز می شود و شما خیلی زود به مراد دلتان می رسید.

 4. شهریار رضاییشهریار رضاییsays:

  باسلام اگر میشود تعبیر خواب رو ایمیل کنین خواب دیدم دارم برای شهادت و مظلومیت حضرت ابوالفضل (ع) باصدای بلند گریه میکنم تعبیرش چیست?

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   فرزندم شهریار برای رسیدن به چیزی که میخواهید به صدای درونتان گوش کنید، صبور باشید و‌ کمی‌ منتظر بمانید و به‌ وقتش کاری که میخواهید انجام‌ دهید

 5. م.دم.دsays:

  سلام.خواب دیدم تو یه شهری که جنگه به نظرم سوریه بود یه قسمت بلندی با چند نفر دیگه ایستاده بودیم حضرت عباس پایین آن بلندی بودند اما آنقدر بلند بودند که روبروی ما بودن با شمشیر یه سری از اونایی ک کنار من بودنو کشتن رو به من که کردن اول یکم ناراحت اما شمشیر رو سمت دیگری پرتاب کردن و من را بلند کردن و به کنار خود گذاشتن و از تیر هایی ک ب سمت من میامد از من محافظت کردن ب تن ایشان میخورد و ایشان جلوی من قرار گرفته بودند .. میشه لطفا سریع تعبیر کنید خیلی آشفته ام‌

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   یک نفر از راه دور یا از اقوام دور منتظر خبرهای خوبی از توست. به زودی روزهای آفتابی و گرمی برایت شروع خواهد شد. به هر حال این روزها روی خط شانس هستی.

 6. محمدمحمدsays:

  سلام خواب دیدم با دسته عزاداری دارم سینه میزنم و برای صرف غذا رفتیم داخل خونه ای که متعلق به حضرت ابولفضل عباس ع بود.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   يک برنامه و يا کارت روي غلطک مي‌افتد. اگر به کارهاي هنري و ورزشي مشغولي، در يک رقابت با موفقيت روبرو مي‌شوي.

 7. فرهاد طالبیفرهاد طالبیsays:

  سلام و خسته نباشید بنده یه شب خواب دیدم که یه عده دشمن بهم حمله میکنند که بیشتر به داعشی ها شبیه بودن و من شدیدا ترسیده بودم و امیدمو برای زنده موندن دیگه از دست داده بودم که یدفعه یه مرد قد بلند و قوی هیکل که عبایی سبز پوشیده بود و سرش مثل یک مجسمه مثل مجسمه فردوسی بود ولی دستهای خیلی بزرگ و قوی داشت و به من گفت که برم زیر عبایش پناه بگیرم که منم اینکارو کردم و دیدم که اونهمه دشمن رو با شمشیرش تکه تکه کرد و من فقط به هیبت و جلال حضرت از زیر عبا به بالا نگاه میکردم و باور کنید انگار زیباترین انسان را داشتم تو زندگیم نگاه میکردم خیلی جالب بود.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از عشق های مجازی و شرارتهای آن برحذر باشید

 8. سعیدجسعیدجsays:

  سلام خواب دیدم بارفیقام رفتم کربلا ازتو هتل نگاه به دو گنبدطلا کردم وسلام دادم اما هواپراز گرد وغباربود.میشه جوابشو لطف کنید زودتر بهم بگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   همه چیز حل خواهد شد. نگران و آشفته نباش،در هرچیزی حکمتی نهفته است.

 9. علیعلیsays:

  سلام من خواب دیدم از یه پل هوایی عرض یه خیابونی رو طی کردم و وقتی اومدم پایین کنار پل حرم حضرت عباس ع بود .رفتم کنار مرقد واسه زیارت و سلام دادن که متوجه شدم حرم داخل شهر مشهد به فاصله 100 متری از حرم امام رضا بود .کنار مرقد درحال زیارت کردن بودم که یه نور سبزی اومد دور سر و گردنم و من بسیار گریه کردم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   طالعت خیر نیست و بهتر است از نیتت چشم‌پوشی‌کنی مراقب اطرافت باش تا فریب نخوری،همه قصدشان خیر و‌دوستی نیست

 10. سيد جلال موسويسيد جلال موسويsays:

  سلام من مشكلاتي بسيار بزرگ در دادگاه امريكا دارم از طرف همسرم. ديشب خواب ديدم حضرت ابولفظل عباس ايستاده و من ديدمشان و بسيار حيجان زده شودم و به كسي ميگفتم عباس اينجاست بعد نزديك رفتم ديدم عباس اشك ميريزد و من خم شودم تا بر پاهاي حضرت بوسه بزنم اما ايشان پاي خود را عقب بردن و نزاشتن

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در لحظات دشوار انسانهای اطرافتان را که ادعای دلیری و‌ نترسی دارند امتحان کنید نه اینکه از نگرانی و ترس فرار کنید. همت و تلاش شما تنها حامی شماست.

 11. رضارضاsays:

  سلام من خواب دیدم تو حرم حضرت عباس داشتم زیارت میکردم و یکدفه دستم رفت روی یه فیوز برق که به مرقد متصل بود و کل برقا رفت و همه چراغها خاموش شد بعد یه نفر که فقط دستشو دیدم دوباره فیوز رو وصل کرد.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   آنقدر پیشرفت می کنی که نامت بر سر زبان ها می افتد. در علم و تحصیل بکوش که در این راه با تو قیاس نیست. اما هوشیار باش حسد ورزان زیر پایت را خالی نکنند.

 12. گلیگلیsays:

  با سلام.من ی شب خواب دیدم ی جایی بودم ک کلید در ورودی حضرت عباس دستم بود در زو باز کردم با کلید و بعد با خودم گفتم جمعیتی ک دارن میان ازون در میرن ب خاطر شلوغی و در رو دوباره بستم...میشه تعبیرش رو بفرمایید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   موانع و دفاع در برابر هیجانات و مشکلات به وجود آمده

 13. بهروز جعفریبهروز جعفریsays:

  سلام,من چند شب پیش خواب دیدم که در بین الحرمین ایستاده ام و لحظه ای به حرم امام حسین نگاه میکنم و دوباره برمیگردم به حرم حضرت ابالفضل عباس نگاه میکنم,تو دلم خوشحال بودم.اینم بگم که اربعین موفق نشدم برم کربلا با تلاشی که کردم,تعبیرش چی هست؟لطفا جوابمو بدید,ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   زندگی خوبی خواهی داشت و از مشکلات و سختی در امان خواهی بود.اگر میخواهی به مقصودت برسی باید تلاشت را بیشتر کنی و از تنبلی و کاهلی بدور باشی

 14. مریم نجممریم نجمsays:

  سلام یه چند شبی هس همش خواب میبینم میرم زیارت امام حسین و حضرت ابوالفضل و انقد گریه میکنم ودر ضمن من کمر درد شدید دارم وقتی میرم حرم حضرت ابوالفضل شفای کمرمو میخوام از اقا ???

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه ی مژده و عاقبت نیک برای بیننده ی خواب در دنیا و آخرت است

 15. KazemKazemsays:

  سلام من خواب ديدم ك رفتم زيارت ابوالفضل و يكي از خادمايي حضرت گفتم ك خيلي شلوغه، گفت بيا من ميبرمت يه جايي ك خلوت باشه ومنوبرد سمت يه دربزرگ ك همش ازطلاساخته شده منم هي گريه ميكردم سجده ميكردم ممنون ميشم تعبيرخوابمو بفرستين

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در رابطه با ديگران خوش برخورد و مهربان هستي اما در رابطه با دوست، سخت‌گير و خشن مي‌شوي. بايد علت اين برخورد را بفهمي و رفتارت را عوض كني چون دوست تو تكيه‌گاه توست.

 16. فریبافریباsays:

  با سلام من دیشب خواب دیدم که رفتم حرم حضرت عباس. حرم فوق العاده شلوغ بود. ضریح رو از دور میدیدم ولی به خاطر ازدحام جمعیت نتونستم نزدیک ضریح بشم. بعد دیدم که همه دارن دست میزنن و میگن که امروز تولد حضرت عباسه. و من توی همون ازدحام به شدت شروع به گریه کردم. یکی ازم میپرسه چرا گریه میکنی، امروز تولد حضرت عباسه. منم جواب دادم گریه ی منم از خوشحالیه ، چون اصلا باورم نمیشه من کربلا هستم.میشه تعبیر این خواب رو بفرمایید. ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   غم و غصه ای دارید که از کسی به شما رسیده است،منتظر باشید و تحمل کنید،به او‌امید و انگیزه بدهید.

 17. بیتا زبیتا زsays:

  سلام.من خواب دیدم دارم از کوه بالا میرم به نزدیک قله ی کوه که رسیدم قله ی کوه باز بود و داخل آن دو دست نورانی دیدم که به من گفتند دست حضرت عباس است و من منقلب شده بودم و دعا میکردم و بعد از آن یکی از وابستگان که مرد هم بود به من چند شاخه گل نرگس که مرتب بود و ته آن داخل استکان آب بود رو به من هدیه داد.(به خاطر زیارت دست های حضرت عباس)

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اگر چیزی را می خواهی باید برای آن تلاش کنی. در عشق ثابت قدم باش و دوست را کسی مپندار که تو را تحسین می‌کند. به نصیحت بزرگان توجه داشته باش تا به سعادت برسی. در کارهایت زیاد دست به دست مکن.

 18. راضیه صالحیراضیه صالحیsays:

  سلام من خواب دیدم صحرایی بودم نمیدونم کربلا بود یا نه دیدم که حضرت عباس را شهید کردند و سرشون رو بریدند آونطرف امام حسین ع و حضرت زینب ایستاده بودند میخواستن امام رو شهید کنند سر بریده حضرت عباس آمده بود و نمی گذاشت

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تو شایسته بهترین هایی! با امیدها و آرزوهایت به ستاره ها می رسی و هیچ مصالحه و سازشی را نپذیر

 19. مرضيه خضریمرضيه خضریsays:

  سلام خواب دیدم آبی شدم که دور حرم حضرت ابالفضل می چرخه تعبیرش چیه و خواب دیده ام این بود که باز داخل نهر آبی که در کربلاس ادرار کردم و بعد داخل شدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شروعی جدید. ماجرا های جدید. امکانات جدید و گسترده .انتخابی جدید. تصمیمات خوبی که گرفته شده است. ازادی . اوقات خوب. خوشی.تحول. شهوت. بی فکری. عجله

 20. فرزانهفرزانهsays:

  سلام،من خواب دیدم یه عده خانم جمع شدن،چهارپنج تا دختر بچه هم داشتن گریه میکردم ومیدونستم که حضرت زینب وحضرت رقیه و...هست، پشت یه پرده سبز رنگ هم یه اقای قد بلندی هست که همه داد میزنن که حضرت عباسه،ولی از پشت پرده نمیومد بیرون و همه میگفتن دستاش قطع شده، بعد یهو پرده رو کنار زد و سمت من اومد ویه چادر سرم کرد و رفت، میشه بگین تعبیرش چی میشه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سعادت و نیکبختی خیلی بهت نزدیکه و اگه یه خورده صبور باشی خودشو آروم تو زندگیت نشون میده اتفاقات خوشحال کننده اي برات میافته و اخبار خوبی به دستت میرسه که باعث میشه بسیار هیجان زده بشی

 21. ساداتساداتsays:

  ,سلام خسته نباشید،من خواب دیدم به زیارت حضرت ابالفضل رفتم و جلوی در ورودی ایستادم و گریه می کردم،می خواستم بدونم تعبیرش چیه ذهنمو مشغول کرده

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گریه برای معصومین معنایی به جز رحمت نعمت پیدا کردن آرامش و برطرف شدن رنج و ناراحتی ها ندارد

 22. ناشناسناشناسsays:

  باسلام و وقت بخیر من خواب دیدم جلوی درب حرم ایستادم دربه اصلی که رو به خوده مقبره ی داخلی باز میشود که بافلزطلایی بود و رویش شیشه بود که درباز میشود و مقبره را نگاه کردم و خوده حضرت عباس علیه السلام که نشسته بودند و دستشون نمیدونم شمشیر یا عصا بود و بحالت معمولی نه خشن نه خوشحال...من را نگاه میکردند.ناگهان عده ای از انسان و آدم های انسان نما که دم داشتند و پوزه داشتند و یسریاشان کاملا انسان بودند به سمته داخله مقبره ینی از درب اصلی که وقتی باز میشود ضریح پیداست حمله میکنند و منم به همراه پیرمردی با چوب فرار کردیم و هرآنچه دردست داریم باهاشون میجنگیم و تیرهاشونو اینور و آنور میفرستیم که بما نخورد....حدود دوی نیمه شبه ۸ امه جمادی الاول خواب دیدم. ممنون میشوم از پاسخ گوییتان جهت تعبیرخوابم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   همین روزها کسی به سراغتان می آید که قدم بسیار سبکی هم دارد مشورت با او می تواند شمارا در مسیر صحیح و اصولی قرار بدهد و در تصمیم گیری برای کاری کمکتان کند

 23. مجیدمجیدsays:

  سلام خسته نباشید.من خواب دیدم تو حرم حضرت عباسم وقتی میرم ضریح رو میبینم خیلی شدید گریه میکنم و به سجده میفتم.بعد دوستام میخوان برن اونور حرم و به منم میگن ولی من نمیرم و همونجا میشینم گریه میکنم.با تشکر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از طرف یکی از خویشان و نزدیکان کمکی دریافت میکنی و مورد حمایت او قرار میگیری .

 24. ایمانایمانsays:

  سلام واحترام.دیشب خواب دیدم که رفتم حرم حضرت اقا ابولفضل و معاون حرم منو دعوت کرد ومنم رفتم پیششون و باهاشون یک قرارداد همکاری امضا کنم و یک وعده غذا هم منو دعوت کردن و قرارشد ازین به بعد شاغل در حرم حضرت باشم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خبرهای تازه‌ای می‌رسد که شادی‌آفرین خواهد بود. دوباره اوضاع به روال سابق خود باز می‌گردد و نگرانی‌ها برطرف خواهد شد. برخلاف آنچه تصور می‌کردی، روزهای خوبی در راه است.

 25. امینامینsays:

  سلام من تا حالا سه باره که میبینم با مادرم رفتم کربلا هر دفعه هم گنبد رو نشون میدم به مادرم میگم ببین حرم حضرت عباسه بعدش گریه میکنم سه باره این خوابو میبینم میشه تعبیرشو بگین.ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از موانع و مشکلاتی که احیانا از آنها هراسناک هستید با بردباری و پایداری خود با موفقیت گذر خواهید کرد.

 26. امیرامیرsays:

  سلام من در روز های مانده به اربعین هنوز معلوم نبود که به زیارت میروم یا ن که خواب حرم حضرت عباس را دیدم و خود را در انجا و ان حرم دیدم البته در کنار این خواب همان طور چیز ها و جا های دیگر هم میدیدم که در ذهنم نماده.... اکنون ۳ ال ۴ ماه از اربعین میگزرد که به شما پیام میدم و تعبیر خوابم رو هم میخوام شایان ذکر است که من در همان موقع توانستم برای اربعین به کربلا سفر کنم....یاعلی لطفا تعبیر خواب من رو بفرمایید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در کارهای تان به مشکل برخورد کرده اید نمی توانید آنها را حل کنیم تا به موفقیت برسید، بدانید که ایران از خداوند متعال نیست و مشکلات خودتان از خودتان را تغییر بدهید.

 27. مینامیناsays:

  سلام من خواب دیدم تو بین الحرمین هستم و ضریح حضرت ابوالفضل رو دیدم و حالم یه جوری شد میخواستم برم وضو بگیرم که نماز بخونم تو حرم حضرت ابوالفضل، ازخواب بلند شدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   رازی دارید که نمیخواهید کسی از آن باخبر شود،مشکلات و گرفتاریهایی پیش رویتان است که با عقل و منطق خود میتوانید آنها را حل کنید.

 28. مرضيه خضریمرضيه خضریsays:

  سلام خواب دیدم وارد آبی شدم که دور حرم حضرت عباس رو طواف می کنه شدم تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دیدن آب در این رویا و در جوار حرم بیانگر روشنی طول عمر سلامت و رزق برای شما و خانواده تان است

 29. مینامیناsays:

  سلام من خواب دیدم تو بین الحرمین هستم و ضریح حضرت ابوالفضل رو دیدم و حالم یه جوری شد میخواستم برم وضو بگیرم که نماز بخونم تو حرم حضرت ابوالفضل، ازخواب بلند شدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از خوش شانسی و بخت و اقبالی بزرگ خبر می دهد

 30. مهدیمهدیsays:

  سلام بنده خواب دیدم به زیارت حضرت ابولفضل عباس (ع) رفتم در حالی که از صحن و راه روها با چشمانی پر از اشک و گریان عبور میکردم تا به ضریح مطهر آن حضرت برسم در یکی از راه روها یکی از دوستان مومن خودمو دیدم و رو بوسی کردم و به نزدیکی ضریح که رسیدم متوجه شدم که همه تو صف ایستادن تا به زیارت ضریح برون و من هم رفتم تو صف زمانی که به ضریح رسیدم دیدم ضریح از چوب ساخته شده و با صدای بلند گریه میکردم و مبلغی از پول ناچیزم که درون جیبم بود را درون ضریح انداختم و تا خواستم مابقی پولم رو درون جیبم بزارم دیدم پول ها خیلی بیشتر شده و بعد زیارت چندتا عکس هم گرفتم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مسائلي در انتظار توست كه در برخورد با آن بايد صبور باشي. خوشتنداري و صبر موجب مي‌شود كه تو دوباره به آرامش برسي و با خيالي آسوده تصميم بگيري.

 31. mehdi5566mehdi5566says:

  با سلام در صبح ساعت 5 جمعه چهره حضرت ابوالفضل ع را یک لحظه روی گل در منزل دیدم در بیداری کامل

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مناسب‌هاي مختلفي پيش مي‌آيد كه تو نبايد از آنها غايب باشي. بودن در كنار دوستان و آشنايان اثر مثبتي در روحيه تو خواهد داشت. پس خود را از جمع جدا نكن.

 32. محمد حسینمحمد حسینsays:

  سلام من ی بیماری دارم مادرم چند شب پیش خواب دیدن رفتن مشهد خالم بهشون گفتن آقا کارت داره مادرم‌رفتن پیش اقا.اقا گفتن مریضاتو اوردی میخوام شفا بدم؟ولی مادرم گفته نه و از خواب پریده تعبیرش چیه؟!!!

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از چیزی خجالت نکش به سفری کوتاه می روی و در این سفر گشایشی در کارت می شود و تو به کام دل خود می رسی و در آن زمان بندگی خداوند را فراموش نکن.

 33. محمد صادق حسینیمحمد صادق حسینیsays:

  سلام من کاری به متن ندارم ولی قبل از اینکه عکسی برای صفحه تون بزارین یه نگاهی بهش بندازین، این عکسی که شما گزاشتن نماد شیطان پرستیه، میگی نه؟؟! دستاش رو نگاه، علامت حرف s که روی سینه شه رو که اسم کلمه satan به منای شیطانه، و اسبی که دو رنگه جلوش سفید پشتش سیاه که برمیگرده به قضیه نشانه های آخر الزمان خلاصه، لطفا تغییرش بدین، ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از عشق خود پیروزی، موفقیت و شادی نصیبتان خواهد شد.

 34. رضارضاsays:

  سلام.من یک شب خواب حضرت عباس و امام حسین را دیدم که من در یک مجلس جشن بودم ویک شخصی هم همراهم بود و نمی شناختمش. بعد وارد مجلس شدیم و نشستیم جلوی چند نفر که دو نفرشان یکی توی دست یک نفرشان یه بچه بود که تا وقتی ما اومدیم شروع به گریه کرد واروم نشد. من از کناریم پرسیدم که این ها کی هستن گفت این شخص حسین بن علی است و آن نفر عباس بن علی است و آن بچه علی اصغر است. تا وقتی که من آنها را شناختم بچه ساکت شد و خندید. دقیقا هم یادمه که امام حسین روبروی دست چپم بود و حضرت عباس روبروی دست راستم بود.و از زیبایی بخدا چیزی کم نداشتن.تعبیر این خواب چیست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   رفته رفته مخصتر مشکلات فکری که برای شما پیش امد کرده است از بین می رود و روحیه و امید زیادی به زندگیتان وارد می شود

 35. ابوالفضلابوالفضلsays:

  سلام من خواب دیدم یه جای استم آنجا زیارت حضرت ابوالفضل آلعباس است آنجا گریه میکنم و حاجت ام ر میخواهم و وقتی که میخواهم از آنجا برم آنجا یک زنی است فکر کنم که مسیحی است بعد آن هم شروع به گریه میکند و به روی قبر حضرت خود ر میندازد و میگوید که با تو چی کرده که انقدر مظلم استی و همه از تو حاجت میخواهد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دوره سختی را می گذرانید و بعد از آن به موفقیتهای بزرگ دست میابید. منتظر بمانید تا آبها از آسیاب بیفتد. با اطرافیانتان با احترام برخورد کنید.

 36. زهرازهراsays:

  سلام و خسته نباشين من خواب خيلي عجيبي ديدم خواهش ميكنم تعبيرش رو برام بفرستين خواب ديدم كه كنار حرم حضرت عباس و با ستون هايي شبيه ستون هاي مسجد الحرام حضار كشيدن و همه بايد از در ورودي وارد بشند توي فكر بودم كه اول زيارت حضرت عباس برم يا امام حسين يهو ياد ادب افتادم و رونه شدم كه از در ورودي حضرت عباس وارد حياط و بين الحرمين بشم نزديك در ورودي كه رسيدم ، چهار دست و پا و صداي بلند گريه ميكردم و داد ميزنم و امام حسين رو صدا ميكردم و سمت در ميرفتم به در كه رسيدم ديدم يه در خيييييلي كوچيكه كه هركسي كه مياد بايد چهار ست پا بشه(بلاتشبيه اندازه گربه) و از اون در عبور كنه و وارد بين الحرمين بشه.. من كنار در نشستم و با خودم ميگفتم من لايق نيستم و امادگي زيارت ندارم و خيلي حال غريبي بود.. لطفا تعبيرش رو برام بفررستين

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این رویا معنایی به جز دور شدن آسیب ها شرارات ها و خطرات از اطراف خانواده ی شما و مخصوصا خودتان ندارد بدون شک تجربه کردن چنین رویاهایی آثار نیکو در زندگی واقعی خواهند داشت

 37. یگانه محبوبیگانه محبوبsays:

  سلام. خسته نباشید. من دیشب خواب دیدم رفتم حرم حضرت ابوالفضل.خیلی شلوغ بود.ولی هراسان به سمت ضریح رفتم که خلوته خلوت بود.اصلا کسی نبود جز خودم.ضریح اون حالت معمولی خودشو نداشت از طلا نبود.حالت گنبدی بود و یه سوراخی داشت که میشد داخلشو نگاه کرد.وقتی نگاه انداختم یه نفرو دیدم که خیلی قد بلند بود و زیر پتو بود.خیلی گریه میکردم و متعجب بودم. بعد ادامه ی خوابم توی کوچه های کربلا بود که همراه مادر و پدرم بودم . خواهش میکنم تعبیر خوابمو برام ایمیل کنید.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اگر متاهل هستید مورد حمایت همسر خود قرار میگیرید و اگر مجرد هستید مورد حمایت عشق خود قرار میگیرید

 38. شیواشیواsays:

  سلام یکی از نزدیکانم خواب دیده دستمال سبزی بر پیشانی ام گره دادم و میگویم حاجتم براورده شده حضرت ابالفضل حاجتم را داده اکنون وقتش هست نذرم را عطا کنم به نظر شما تعبیرش چیست چند وقتی است خودم خواب برنج میبینم در گونی

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بشارت و شادی به یکباره و دور از انتظار درمورد نیت قلبی تان به شما خواهد رسید.

 39. سینا محمدزادهسینا محمدزادهsays:

  سلام من خواب دیدم در یک مسجد بزرک خیلی زیبا و مجهز نشستم و منتظر کسی هستم ولی نمیدانستم کی بعد دیدم با تابوت حضرت عباس را اوردن تا براش نماز بخوانند من چهره حضرت عباس را دیدم کسی که می خواست نماز بخواند به من گفت یه چادر بیار بکشید روی حضرت عباس من رفتم بیار از خواب بلند شدم لطفا تعبیرش رو بگید چی میتونه باشه ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خوشحالی و هیجان فوق العاده از موضوعی که شما را غافلگیر خواهد ساخت.

 40. سجادسجادsays:

  سلام من در خواب دیدم که روز عاشورا است و کنار حضرت ابوالفظل ایستاده بودم که من با دشمن جنگیدم و چند نفر را کشتم و من هم همینطور بدست آنان کشته شدم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در اینده نزدیک غم و ناراحتی شما به پایان میرسد و به خواسته های خود می رسی

 41. FnFnsays:

  سلام من یه هفته قبل از تولد امام حسین خواب دیدم یه جایی هستم که انگار جنگ شده وارد یه مکانی شدم برا استراحت همینطور که دراز کشیده بودم اونجا درش که انگار مثل رصدخونه بود باز شد یه حرم بسیار بسیار زیبا دیده میشد من نمیدونستم کجاست از بقیه پرسیدم گفتن حرم امام حسینه من محو زیبایی حرم شده بودم و.همینطور گریه میکردم و در حالی که بقیه ازمن سوال میپرسیدن من سجده کرده بودم بعدش اونجا درش چرخید رو به یه حرم کوچکتر و خیلی قدیمی کاهگلی یا سنگی انگار یه کم خراب شده بود پرسیدم گفتن جایی هست که پاهای حضرت عباس خاکه دوباره چرخید یه جایی چوبی بود اندازه نصف قد آدم که فقط اندازه یه بالاتنه بود کلا پرسیدم گفتن این محل دفتن حضرت خدیجه یا یادم نیست زینب است ولی میچرخید پرسیدم گفتن حضرت از اون تو.به همه نگا میکنن بعد بیدار شدم ببخشید طولانی شد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در مسیر که قرار دارید مشکلاتی برای شما وجود خواهد داشت و برطرف کردن آن ها تنها با صبر و بردباری میسر خواهد شد پس انقدر عجله و شتاب نکنید

 42. آزرم گروسپورآزرم گروسپورsays:

  دیشب خواب دیدم در خیابانی بسیار بزرگ که همش فرش شده همه مردم از جمله من با زانو ، مثل ۴ دست و پا به زیارت حضرت ابوالفضل میرویم .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شروع خوشبختی و سعادت.

 43. مریممریمsays:

  لطفا عکس ابتدای صفحه که مربوط به حضرت ابالفضل هست رو پاک کنید. این عکس شیطان است . دستهای عکس را نگاه کنید چنگال است نه دست . همچنین کلاه خود شیطانی بسر دارد. خیلی در فضای مجازی راجب این عکس هشدار دادند. لطفا تصیحیح کنید . سپاس

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خودتان به فکر چاره باشید و از یار قدیم خودتان کمک بخواهید در نهایت این خواست خدا بوده است

 44. محسنمحسنsays:

  سلام من یک بار خواب دیدم رفتم راه آهن و دیدم همه دارن میرن زیارت اربعین منم هیوی همراهم نبود ولی باز رفتم و سوار قطار شدم که برم کربلا و گفتم بقیه وسایلمو میگم که بفرستن بعد بیدار شدم چند شب بعد خواب دیدم پیاده دارم میرم کربلا از دور گنبد حضرت ابولفضل رو دیدم با گریه ادامه دادم تا رسیدم به ضریح وقتی به ضریح رسیدم افتادم زمین سجده کردم و به گریه افتادم و زنگ زدم به خانومم گفتم گوشیو رو میگیرم به سمت ضریح هرچی میخای بگو میشه تعبیر این خواب بگین اگه از ابن سیرین بگین ممنون میشم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دست پیدا کردن به مال و نعمت فراوان

 45. نیکا احمدینیکا احمدیsays:

  سلام وقت بخیر...خواب من مربوط به چند سال پیشه ....یادمه که اون شب در مورد یه موضوعی خیلی ناراحت بودم و فقط گریه میکردم و از خدا سوال میپرسیدم که چرا ، چرا اینطوری شد و یجورایی انگار خدا باعث اون اوضاع من شده و طلبکارانه برخورد کردم....تا نیمه های شب این وضع ادامه داشت حالا با اون حال و اشک متوجه نشدم کی خوابم برد ... تو خواب حس ترس داشتم یادمه با دوستام بودم و یجای تاریک بود که دری رو به روی ما بود که ازش نوری به ما میرسید از اون طرف صدای راه رفتن با صلابتی میومد که باعث حس ترس میشد و هموم موقع دوستام من و رها کردن ی سمتی رفتن ، من موندم وکسی که رو ب روی من بود، دیدم دو دست ندارن و بسیار قوی هیکل هستن ایشون به من گفت به انچه که میخواهی میرسی فقط صبر داشته باش .... یکدفعه از خواب پریدم اون موقع اروم بودم و دیدم داره اذان صبحو میده ... این خواب ذهن من و درگیر کرده لطفا به من تعبیرشو بگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از یک شرایط نامساعد و ناهموار رها خواهید شد و به احساس آرامش فوق العاده ای دست خواهید یافت.

 46. عارف جیرانیعارف جیرانیsays:

  سلام و خسته نباشید بنده در کار تتو زدن مشغول هستم.. بدن های بسیاری تتو و خال زده ام.. دیشب خواب عجیبی دیدم.. مردی مسلمان دیدم که چهره ی خوبی داشت و پیراهن و شلوارش سراسر مشکی بود شغل آن مرد تتو کار بود یا به اصطلاح خال زن بود.. من و چند نفر دیگر خدمت آن مرد برای آموزش تتو رفته بودیم.. عجیب اینکه تتو های خانوم ها رو نمیزد و تتو های شیطانی هم نمیزد و ظاهری آراسته و با ایمانی داشت.. من و آن جمعی که پیش این مرد برای آموزش تتو رفته بودیم در پایان آموزش از او خواستیم که به ما بگوید آیا بدنش تتویی دارد یا خیر,, گفت یک تتو بر روی سینه ام دارم.. بسیار اصرار کردیم که نشانمان دهد.. آن مرد لباس سیاهش را در آورد وسینه ی خودش را نشانمان داد.. تتو ی زیبایی بود تابحال انقدر با ظرافت در هیچ کجای دنیا این تتو را ندیده بودم.. تتو به این شکل بود یک فرشته ی زن در حالت زانو زده با چهره ای نورانی که در یک دست آن فرشته، بدن بی سر با جامه ای سبز داشت و در دست دیگر سر حضرت عباس با کلاه خود سبز و پرهای سفید و قرمز کلاه خود.. آن تتو به قدری واضح بود که میتوانم بگویم شاهکار ترین تتویی بود که دیدم.. بسیار مشتاقم بدانم تعبیر این خواب چیست..

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تمامی توضیحاتی که دادید بیانگر بلاهای سخت و یا روزهای غم انگیز زیاد برای شماست اما به لطف و برکت وجود حضرت عباس در این رویا تمامی شر و یا بدی آن دفع و از شما دور می شود

 47. سمانهسمانهsays:

  با سلام طی چند ماه گذشته چندین بار این خواب رو دیدم؛ خواب دیدم میرم کربلا زیارت امام حسین علیه السلام و حضرت ابوالفضل قبر مبارک هر دو بزرگوار در یک ضریح هست خیلی مثل امام زاده های کوچیک حرمشون خیلی کوچک و ساده بود و خلوت من راحت زیارت می کردم دفعه اخر که این خواب و دیدم ضریح خیلی کو چک بود خیلی کوچک ارتفاعش شاید یک متر و طولش شاید یک و نیم و هر دو داخل همون ضریح بودند دور ضریح فرش های کهنه افتاده بود من سمت حضرت ابولفضل به ضریح تکیه داده بودم و دعا می کردم یکی از اقوام اونجا بود و گفت چرا اینجوری نشستی داری بی احترامی می کنی به حضرت خواهش می کنم تعبیر کنید برام خیلی ناراحتم و احساس بدی دارم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در این رویا که ناراحتی و یا احساس بدی وجود نداشت ، اتفاقا شیرین و همراه با تعبیر نیکوست خبر از دلی پاک کمی ساده و جسمی زود رنج را می دهد ، اشاره ای به وژدان پاک شما که در نهایت نجاتتان میدهد دارد

 48. رضارضاsays:

  خواب دیدم داخل یک مکان قدیمی و باستانی بودم ومرقد امام رضا ع اونجا بود رفتم زیارت امام رضا ع و یک لوستر بسیار بزرگ با چراغهای زیبا داخل مرقد بود با دستم گرفتمش ویک قطعه گرانقیمت ازش جدا شد و افتاد بیرون .یه خادمی اونجا نشسته بود بهش گفتم میشه اینو بردارم گفت نه .بعدش یه شیشه که مربوط به دور چراغهای لوستر میشد کنار خادم بود بهش گفتم اینو بهم میدی و بهم دادش و منم با خوشحالی از اونجا خارج شدم .چند نفر اون شیشه رو دستم دیدن و فک میکردن من ثرقتش کردم.مادرم و چندتا از اقوام هم دیدم و به مادرم گفتم خیلی خلوت هست برو زیارت کن.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   لوستر زیبا و بزرگی که در حرم دیده اید بخشی از نور و روشنایی های واقعی ست که بزودی به طرف شما و خانواده تان نزدیک می شود

 49. محمدمحمدsays:

  سلام من خواب دیدم که در کربلا هستم و به می گویند که اگه از این در پرده ای رد شوی به حرم امام حسین (ع) می رسی و من رد شدم و با یک زیارتگاه و یک زریح بدون حرم روبه رو شدم و در خواب به بنده القا شد که اینجا حرم حضرت عباس هستش من نیز هم به امام حسین و هم به حضرت عباس سلام کردم و رفتم از یک طرف که مردم آب می خوردن بپرسم که ایجنا زیارت گاه امام حسین هستش یا حضرت عباس که خوابم عوض شد در ضمن من تا به حال کربلا نرفته ام ممنون می شم تعبیر خوابمو بفرمایید.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این رویای خوب بدون شک نصیب هر کسی نمی شود پس بدانید شما امتیازات ویژه ای دارید و تعبیرش تقویت دین ، ایمن شدن و عاقبت بخیری در همین دنیاست

 50. فوادفوادsays:

  من خواب دیدم حضرت عباس بر سر قبری گریه میکند .و من داد میزدم وای اون حضرت عباس از ترس پا به فرار گذاشتم یهو امام حسین روبرویم امد و حضرت عباس گفت من حضرت عباس هستم.ومن از انها خجالت میکشیدم جوری که نمیخواستم با انها روبرو شوم.تعبیرش چیست؟البته هم از ترس و هم از خوشحالی دیدن اینکه همچین ادمی رو دیدم در خواب گریه میکردم.خودم هم به شخصی که کنارم بود میگفتم نگاه حضرت عباس هستش.و فرار کردم که تا پا به فرار گذاشتم امام حسین جلویم ظاهر شد.هم دوستشان داشتم در خواب هم میترسیدم اگر نگاهم کنن پی به گناهانم ببرند

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گریه حضرت عباس در این رویا به تعبیر دعای صاحب زمان برای مردم عصر حال حاضر می باشد

 51. سعیدسعیدsays:

  باسلام.من خواب لحظه ی شهید شدن حضرت ابوالفضل را دیدم ..تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   زندگانی سالم ، نزول برکت و رحمت به سمت شما و همچنین امین شدنتان از شر دشمنان و فاسدان تعبیر خواب لحظه ی شهادت پرچم دار کربلاست

 52. رضوانرضوانsays:

  سلام من خواب دیدم که در حرم حضرت معصومه هستم و یه طرف ضریح حضرت معصومه کسی نیست منم ضریح رو گرفتم و برای رسیدن به عشقم و رفتن به کربلا دعا کردم بعد یدفعه دیدم توی یک حرم هستم ولی یادم رفته که حرم امام رضا بود یا حرم حضرت عباس یا امام حسین اگه میشه تعبیرش رو بهم بگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به هر موضوعی راجع به روابط یا موضوعات کاری تان باشد با آرامش و منطقی برخورد کنید و هرگونه ادعایی بر علیه شما سرانجام به نفع شما تمام خواهد شد.

 53. زهرا غلامیزهرا غلامیsays:

  سلام من بعدسحری خواب دیدم همه طایفه وخانواده میرن سفرکربلا منم اول به دلیل مشکلات کاریم بعد نفهمیدم چرانمیتونستم برم نشستم فقط گریه میکردم اسم حضرت ابولفضل صدا میزدم هیچکسم توجهی نکرد فقط نگامیکردن منم اونارونفرین میکردم ک اگ من نبرین فلان شین ...انقدر گریه میکردم که دیگ نایی واسم نموند تواین حالت وقتی ازخواب پاشدم دیدم بغص سنگینی توگلوم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اینکه شما در این خواب برای نرفتن به کربلا گریه کرده اید و حتی قصد نفرین دیگران را داشته اید بسیار نیکوست و تعبیرش شفاعت شما توسط افراد صاحب مقام های بسیار بالاست

 54. پویا دهقانپویا دهقانsays:

  سلام من خواب دیدم به واسطه ی حضرت عباس از مرگ نجات پیدا کردم و بعد به حرم ایسان رفتم و بسیار و شدید گریه کردم تعبیر این خواب چیست ؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نجات یافتن توسط حضرت عباس در این خواب تعبیر مشخصی دارد و آن هم شفاعت شدن شما و همچنین عاقبت بخیریتان در این دنیاست

 55. عبداللهعبداللهsays:

  سلام من خواب دیدم بین خونه بابا بزرگم و همسایشون یه زمین خالیه.اونجا داشتن قبر حضرت عباس رو حفر میکردن و من تماشاگر بودم.درحین اینکار با هر بیل زدن الماس بزرگ بیرون میومد.و قبرش خیلی بزرگ بود.من با تمام وجود گریه میکردم و حضرت عباس رو قسم دادم که تمام بیمارا رو شفا بده.من حدود2سال میشه که مریض شدم.لطفا جوابمو بدید.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بيگانه اي به شما محبت مي کند يا با انساني خير و نيکوکار برخورد خواهيد نمود

 56. رسولرسولsays:

  چند مدت پیش تو خواب دیدم که توی واقعه عاشورا کنار امام حسین هستم زره و لباس رزم پوشیدم و منتظرم از امام حسین یه دستوری بگیرم بعد امام حسین روشو کرد اونور و من با هول دویدم به سمت حضرت عباس درست تو اون لحظه دیدم که دستای حضرت عباس رو زدن و بعد سرش رو بریدند و منم با گریه داشتم میرفتم سمتش یه چیزی هم توی دستام بود نمیدونم چی بود بعد کنار تن بی جون حضرت عباس نشستم و گریه کردم، خیلی اشفته کرده بود این خواب منو ممنون میشم راهنماییم کنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه آن است که دلهره شما مبدل به شادمانی می‌گردد.

 57. AliAlisays:

  سلام من 2 تا خوابه به فاصله چند شب از هم دیدم....1::تو یه بیابونی بودم و داشتم رو یه قبره قدیمیه سنگی و بی نامو نشون با یه سری خانمه چادر به سر گریه میکردم یهو توجهم به سمته چپم جلب شد یه اقایی که 2 تا دست نداشت داشت به من نگاه میکرد ولی هر کاری کردم نتونستم چهرشو ببینم چهرش واسم تاریک بود.....2::تو شهرمون داشتم میرفتم که بز یه اقایی رو دیدم که دست نداشت با یه سری لباسه سفیدو قرمز رفتم به سمتش که چهرشو ببینم گوشیم ز خوردو بیدار شدم وقتی هم که بیدار شدم ضربان قلبم واقعا بالا رفته بود

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه آن است که اخباری به دستتان می‌رسد که موجب شور و نشاط شما می‌گردد.

 58. خوابخوابsays:

  سلام من در خواب آقا ابولفظل عباس و اماحسین دیدم که خانواده من در حال چوپانی هستند که مادرم بهم میگه اگه اسم ایشان را بیاری اتفاق بدی برات میفته

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیانگر خوشبختی شما در عشق است.

 59. عسلعسلsays:

  سلام خسته نباشید. چند وقت پیش خواب دیدم که بیرون از خونه هستم و چیزی رو فراموش کردم برای برداشتن دوبارش به خونه برگشتم ولی تو اتاق یه شخصی بود که برای کشتن من اومده بود یه جورایی یه غول وحشتناک بود من تو خواب تنها نبودم با افرادی که باهام بودن خیلی سعی در کشتنش داشتیم ولی هر زخمی که بر می‌داشت دوباره برطرف میشد تا اینکه یه شخصی که زره و عباس سبز رنگ پوشیده بود اومد و اون و کشت بعد به من نگاه کرد و گفت من حضرت عباسم همیشه یادت باشه خدا کنارته هروقت ترسیدی فقط صداش کن بعد بیدار شدم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   یقیناً پیروز خواهید شد.

 60. ع.فع.فsays:

  باسلام .امروز صبح موقع اذان خواب دیدم که بایکی از دوستان رفتیم داخل یه مکانی که حرم حضرت اباالفضل ع بود بعد اشتن رو ی حرم تعمیراتی انجام میدادند که شلوغ هم بود ضریح رو برداشتند یهو قبر قمربنی هاشم که به رنگ سبز مرمر هم بود پیداشد به ناگه فریاد میزدم یاحسین یا اباالفضل ع همه هم جواب میدادند یه تکه از سنگ قبر سکسته بود ولی تا پایین قبر مثل زمردی درخشان یکنواخت بود آب روانی هم به داخل قبر سرازیر بودهمون لحظه یه پسر بچه هم یک تکه سنگ نمک دستش بود به نشانه تبرک به قبر حضرت کشید که یه تکه کوچولو رو هم من ازش گرفتم برا تبرک داشتم سلام میدادم که بیدارشدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   پول و راحتی شما بیشتر خواهد شد

 61. م ام اsays:

  سلام من خواب دیدم که در جمعی شلوغی هستم و موفق شدم که علم (الم) حضرت عباس را بوسیدم .و همچنان سر شانه هایم حمل کردم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ، دلالت بر انجام کارهای خیر دارد.

 62. Yarta radYarta radsays:

  با عرض سلام من ور هفته گذشته بخاطر مشکلی که برام پیش امده بودو از طرف خانواده مسخره میشدم دلم خیلی شکسته بود حضرت زینب رو صدا کردم و قسمش.دادم به برادرهاش که حاجتمو بده شب ک خوابیدم خواب دیدم بین الحزمین هستم و بشدت گریه میکردم و ب سمت حرم حضرت عباس دویدم وارد حرم شدم با صدای بلند گریه میکردم و حاجتم رو میخواستم که فردای اون روز حاجتمو واقعا گرفتم دوباره ویشب بخاطر مشکلی دست ب. دامن اقا شدم وامروز بعدازظهر خواب دیدم که جایی هستم مثل امامزاده ک داشتن براش ضریح حضرت عباس رو میبردن داخل منم داخل رفتم و دوباره با گریه و التماس حاجتمو خواستم که مشکلم حل بشه توی خواب تزطربق گوشی بهم گفتن مشکلت حل شد اما هنوز ور واقعیت اتفاقی نیفتاده عذر میحوام که طولانی بود تفسیر بفرمایید ممنون میشم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تعبیر آن فراوان شدن خیر و برکت فزونی مال و ثروت است.

 63. سید محمد ضیاسید محمد ضیاsays:

  سلام من خواب دیدم مدافع حرم شدم این چه تعبیری داره ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   و باز هم بیانگر ایمنی از دسیسه ها خطرات و فتنه های اطرافیان است

 64. سجادسجادsays:

  خواب دیدم که من کنار ابوالفضل عباس بودم که من دست او را بوسیدم و به من گفت از این بخور که تکه ای نان با چیزی که مانند کره سفت بود خوردم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خوشبختی زیاد در آینده

 65. مرجانمرجانsays:

  سلام خواب دیدم به کربلا رفتم وماشین من کنار حرم حضرت ابوالفضل پیاده کرد بعد از زیارت داخل صحن حرم نشستم و به دسته عزاداری که داخل حیاط بود نگاه میکردم چشمم به گنبد امام حسین(ع) افتاد ولی همونجا موندم انگار منتظر اجازه بودم که برم زیارت حرم امام حسین(ع)، در همین حال بودم که شخصی بهم شکلات داد و خواهرم اومد باهم راه افتادیم بریم حرم امام حسین (ع) تو مسیر رفتن خانمی شکلات تعارف میکرد به هرکسی۱ شکلات میداد ولی به من ۲تا شکلات داد تعبیرش چیه؟ ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بيانگر داشتن روزهاى خوب است

 66. الهامالهامsays:

  سلام ، مادرم خواب دیده که ب کربلا رفتیم و زیارت امام حسین و ضریح رو برای ما باز کردن و فقط اجازه دادن که خانواده ی 5 نفره ی ما وارد ضریح بشن و قبر امام حسین رو تمیز میکردیم و زیارت میکردیم و ی عمو دارم ک ورشکست شده و خیلی اوضاع ش بده مادرم توی خوابش دیده که اون عموم داره ضریح رو تمیز میکنه تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به عمویتان از طرف توپ تاپ بگویید در آینده تان خوشی آرامش و روشنایی بتدریج اضافه می شود ، و غصه دار مشکلات و ناراحتی های فعلی نباشند ، خداوند همراه با این خانواده است

 67. ریحانه خسرویریحانه خسرویsays:

  سلام خسته نباشید یکی از دوستان نزدیکم مه سیدم هستن چند شبی هست خواب منو میبینن و یک بار واضح یادشونه که تو حرم حضرت عباس هستن ینی خودشون میدونن که حرم حضرت عباس است و دارن زیارت میکنن و میبینن که منم اونجاام با من صحبت عادی میکنن و زیارت قبول و میپرسن که چرا اینجایی که میگن من بهشون میگم من اومدم حرم حضرت عباس چند روز معتکف بشم من تقریبا یک ماهی میشه تو یه آشفتگی هستم که خوب و بد درست تشخیص نمیدم باید چیکار کنم تعبیر خوابشون ربطی داره به حال من

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اتفاقا تعبیر این رویا این است که از دودلی تردید و برخی بی نظمی ها و اشفتگی ها به مرور زمان عبور کنید و آرامش زیبایی را در زندگی خود احساس خواهید کرد

 68. عمارعمارsays:

  سلام من در خواب دیدم در ورودی حرم حضرت عباس هستم و بر کاشی های حرم سجده رفتم و زمزمه کردم فلان حاجتم دا عنایت کن یا عباس تعبیرش چی هست معبر گرامی

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود بر شما سجده بر کاشی های حرم بسیار خوب است و نشان خواهد ظلم بلای سخت به شما نخواهد رسید و به سمت عاقبت بخیری قدم خواهید برداشت

 69. سجادسجادsays:

  خواب دیدم در مسجدی نشسته بودم که ابوالفضل العباس آمد وقت نماز بود که من بجای پیش نماز، نماز را در کنار او اقامه کردم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نیکوست ، رفتارها و کردارهای نیک بتدریج بیشتر در درون شما شکل خواهد گرفت و از زیان های جبران ناپذیر دنیوی در امان خواهید بود

 70. سید سجادسید سجادsays:

  سلام خسته نباشید . من خواب دیدم که در یمن شهید میشوم البته خواب نبود خود واقعیت بود طوری که وقتی همسرم بیدارم کرد باورم نمی شد که این خواب بود من ۳۳ سالمه تا حالا به این شکل خوابی ندیدم من به یگانگی خدا قسم میخورن که روحم از بدنم جدا شده بود . شهید شدم و در خانه با پدر مادر و یکی از برادرانم و همسرش و دو تا از خواهرانم دیدار کردم و آنها روح من را میدیدند و با من صحبت میکردند خواب نبود واقعیت بود فقط من میدانم و خدا و خود حضرت عباس (ع) تو عالم خواب در حالی که از شدت خوشحالی رو به بیابان گذاشتم حضرت عباس را دیدم چیزی در عالم خواب بهم تداعی میکرد که او حضرت عباس است بسیار زیباتر از شمایل آن حضرت بود چهره اش را کامل دیدم من را در آغوش گرفت دو جمله باهام صحبت کرد خدایا یاد ندارم کدوم اول بود ولی کاملا یادمه گفت سید نمیدونی کربلا چه بلایی سرمان در آوردند الله اکبر خدا شاهده جان بچه هام از روزی که این خواب نمیگم میگم واقعیت را دیدم یه چشمم اشکه یه چشمم خون و بعد بهم گفت سید کو سوغاتی که قرار بود برام بیاری گفتم دستم خالیه بعد میارم نمیدونم چرا من از پیشش رفتم دیگه ندیدمش تو شوق شهید شدن بودم به طرف خونه رفتم خانواده ام رو دیدم داشتم سعی میکردم بفهمم آخه چطور ممکنه به هیمن راحتی من اینقدر خوشبخت باشم تو ماشینم نشسته بودم و خودم رو نیشگون میگرفتم و از این که واقعیت بود شهید شدم و حضرت عباس (ع) رو ملاقات کردم تو پوست خودم نمیگنجیدم احساس گرسنگی کردم دستم رو به سمت آسمان بردم و میوه ای به دستم گذاشته شد و خوردم خواهرم کنارم بود و دید گفت به ما هم کمی بده و دوباره دست به آسمان بردم و کلی میوه به دستم گذاشته شد بعد پدرم را دیدم گفتم پدر یعنی همه چیز تمام شد گفت آره پسرم بخدا تمام شد راحت باش همین جا بود که بچه هام وارد اتاق خوابم شدن و بیدار شدم و ساعتها گریه کردم که چرا خواب دیدم . من چند نکته بگم من جز مدافعان حرم بودم . و در مدتی به شدت لغزش گناه داشتم حتی نمازم رو هم کنار گذاشته بودم و سبک میشمردم. من از خانواده بسیار مذهبی هستم . و در حال حاظر مشکل بزرگی سر راهم رو سد کرده شاکی خصوصی دارم و اگر رضایت نده حبس در انتظارمه. از روزی که این خواب رو دیدم به شدت برگشتم به راه راست و خودم احساس میکنم که این خواب نوید حل مشکل و یه تلنگر از طرف خدا بود . از شما خواهش میکنم در تعبیر صحیح کمکم کنید متشکرم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   فرصت خوبی به دستتان می‌افتد که غیر منتظره است و از آن خوب استفاده میکنید ، بلندی در طول عمر نیز تعبیر می شود

 71. شقایقشقایقsays:

  با سلام. من در خواب دیدم یک حوض پر از شربت بود من پرسیدم گفتند نذری حضرت ابوالفضل است. بعد از آن به من دادند نوشیدم. یک صدایی (صدای مرد) آمد به من گفت که نیت کن گفتم نیتی ندارم گفت نیت کن که به عشقت برسی(کسی که الان در زندگی من هست حتی اسم او را هم که حسین است گفت) من هم همین نیت را کردم بعد پرسیدم که چه زمانی باید نذرم را ادا کنم به من گفت که در روز تاسوعا یا عاشورا فرقی ندارد. ممنون میشم اگر پاسخ من را بدهید.

 72. شقایقشقایقsays:

  من خواب دیدم که خانواده عشقم به من انگشتر فیروزه بزرگی دادند و من آن را در دست راست کردم. با تشکر

 73. حالهحالهsays:

  سلام من خواب دیدم که تویه باغی هستیم من کیفموجاگذاشتم رفتم که کیفموبردارم دیدم ازپشت تپه حضرت عباس باسرخونی میاد من وقتی ایشونومیبینم فرارمیکنم ومیرم پیش پدرم میشع بگید تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مال حلال بدست می‌آورید

 74. سید سجادسید سجادsays:

  سلام بسیار سپاسگزارم از تعبیر درستتون خوابم تعبیر شد همون طور که گفتید فرصت خوبی به دستتان می‌افتد که غیر منتظره است و از آن خوب استفاده میکنید من بدون یک ریال پول جیب خالی تو روز عرفه کربلا بودم همین آلان با چشمان اشکبار دارم تایپ میکنم. خوشحالم که نظر کرده قمر بنی هاشمم یادم نرفت براتون دعا کردم ممنون از سایت خوبتون اجرتان با آقا ابوالفضل

 75. سیناسیناsays:

  سلا من در خواب دیدم که در پشت سر حضرت عباس و امام حسین ایستاده ام و وقتی حضرت عباس به جنگ میرود من هم با ایشان به میدان میروم و در انجا به شهادت میرسم تعبیره این خواب چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه آرامش فکری بسیار و آسایش در آینده است

 76. سارا شایگانسارا شایگانsays:

  سلام من خواب دیدم از جلوی حرم امام حسین رد شدم و ازبین الحرمین گذشتم رسیدم به حرم حضرت ابولفضل اما داخل نشدم بیرون ایستادم وباگریه حاجتمو خواستم لطفا تعبیرش رو بهم بگید.ممنونم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سخن خوش شنیدن

 77. مینامیناsays:

  من خواب دیدم تو کربلا هستم ولی هی دنبال حرم هستم و خیابان های اطراف حرم راه میرم و دنبال حیاط اصلی حرم ابوالفصل و حسین میگردم تا اینکه بالاخره میرسم دیدم دارن عزاداری میکنند و من هم داستم فقط گریه میکردم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   چقدر نیکوست که کسی آن قدر لایق باشد که شبی خواب دیده باشد در جستجوی حرم ابوالفضل باشد ! بی تردید تاثیرات مثبت این رویا را در زندگانی آینده تان از نزدیک خواهید دید

 78. اعظماعظمsays:

  سلام..امیدوارم خواب منم تعبیر کنید.درشب ۲۵ محرم تقریبا نزدیک ب نیمه شب خواب دیدم ی شخصی( ندیدمش در خواب) یک گردنبند با بند چرمی مشکی داشتند که میخاستند بدن جایی (فکر میکنم جهت ادای نذر) من گرفتم و گفتم من اینو ب یک امامزاده میدم..گردنبند روی پارچه سفید داخل یک بشقاب میوه(با احترام زیاد) در دست من بود و من اتاق اتاق میرفتم و میگفتم دنبال یک معصوم(امامان) میگردم که این گردنبندو بدم ب ایشون(منظورم داخل حرمشون بود)تا ب جلوی در یک اتاق روشن رسیدم که یک قبر بزرگ بود که زاویه ایی که من بود تقریبا یک چهارم قبر معلوم بود و از اتاق نور میومد و اتاق روشن و بسیار بزرگ تر از بقیه اتاقها بود..روی قبر مشخص بود یک جسد هست که من بخاطر زاویه ایی که ایستاده بودم فقط سر جسد رو میدیدم.پرسیدم این قبر و سر متعلق ب چ کسی هست گفتند حضرت ابوالفضل.. روبروی در بودم و ب حال گیج نگاه می کردم و بشقاب هم در دستم که دیدم یک جوان قد بلند با کلاه و زره و شمشیر اومد و لباس سبز. میدونستم ایشون حضرت ابوالفضل هستند... شمیشیر از غلاف دراورد و با نوک شمشیر گردنبند رو از داخل بشقاب برداشتند و در همین حین ب صورت عمودی ب سمت آسمان رفتنند و محو شدند.. ولی من در خواب فقط مثل ی ادمی که نمی فهمه کسی که در روبروی ایشون هستند چ شخصی هست و باور نداره که حضرت رو دیده باشه فقط نگاه می کردم..

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   همانطور که قبلا اشاره شد دیدن چنین رویاهایی حتما لیاقت و یا سعادت می خواهد و بی تردید تعبیر آن عاقبت بخیری و نجات از گمراهی در زندگی دنیاست

 79. ستاره رادستاره رادsays:

  سلام. من خاب دیدم با دشمنای حضرت ابولفضل جنگ میکنم بعدش میرم جلو تر ی زندونی میبینم ک دسته حضرت ابولفضل اونجاس. بعدش دستو ورمیدارم میزارم رو ی پارچه سفید خوب میپیشونم بعد فرار میکنم دستشوقابم میکنم دشمنا نبینن. بعدش باز همون دشمنا میان پیدا میکنن میبرن بازورو ترسناک بودن خودشونم. تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به وضوح بیان میکند که برخی از بدخواهان و یا دشمنان پنهانی شما در زندگی ( چه حال و چه آینده ) ناکام ، سرخورده و ناامید خواهند شد

 80. حسینحسینsays:

  با سلام . من چند وقت پیش یعنی شب پنجم محرم با اقوامم رفته بودم از روستا به شهر برای گرفتن شارژ بعد که بر گشتیم ما تصادف کردیم و خیلی تصادف وحشتناکی. رارنده برحمت خدا فوت شد و یک نفرم شکستگی داشت و یک نفرم از کما اومد بیرون . بنده هم جلو ماشین نشسته بودم بعد اصلا یادم نمیاد که خوابی دیده باشم نمیدونم ایا تو همون حالتی که از ماشین پرت شدم بیرون بیهوش بودم . وقتی بهوش اومدم توی بیمارستان یادم اومد . و یک جایی بود خیلی سرسبز و زیبا و که اصلا قابل توصیف . ومیزهای چوبی زیاده گذاشته بود وروی هرکدوم از میزها ظرف های طلایی و داخلشون میوه انار و سیب و .... یک ابشار اب بود که مردی قد بلند خیلی خیلی بلند که قد شون هم اندازه ابشار بود و منم انقد کوچیک اندازه یک مورچه در برابرشون بودم . و دهنم از تعجب وا شده بود و چشمام هم همینطور . یه حالتی بود که انگار من از خودم اومدم بیرون و خودمو از بالا میدیدم که دهانم باز است و تعجب کردند . و اون مرد هم یک جام طلایی دستش بود و از اون بالاها که چشمه بود اب کردند و محکم به میز گذاشتن و خیلی ابهت داشتن که قابل توصیف نیست و زمین از هیبتشون میلرزید . میخاستم بدونم معنیش چی میشه . البته خودم به حضرت ابا الفضل تشبیه کردم و میخاستم نظر شما را بپرسم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نگران نباشید چرا که به حمد خدا ستم ، بلا و فتنه از سمت خانواده تان دور گشته

 81. صدف سعادتصدف سعادتsays:

  سلام من در خواب ديدم كه حضرت ابوالفضل (ع) از من گلايه ميكنند كه چرا حاجتم را از ايشون نخواستم و به ايشون اعتماد نكردم! يعني تعبيرش چيه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانگر آن است که در مورد چیزی اطمینان پیدا خواهید کرد

 82. سجادسجادsays:

  سلام و خسته نباشید خواب دیدم که در میان آسمان بودم و چشمانم را بستم و قصد رفتن به کربلا را کردم چشمانم را باز کردم در بین الحرمین بودم و آن دو حضرت را زیارت نمودم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خبر از بالا رفتن کارها و موفقیت های بهتر و بیشتر در زندگی می دهد