تعبیر خواب زیارت حضرت عباس

محمد ساهونه آورده اند که تعبیر خواب زیارت حصرت عباس بویژه در ایام مربوط به شهادت ایشان و در روزهای محرم نشانگر آن است که خواب بیننده به دنبال راه نجات از مشکلات و یا گرفتاری های کنونی است و میتوان گفت که خواب بیننده به یک آرامش مطلوب روحی دست می یابد،ابراهیم کرمانی میگوید اگر شخصی خواب نام حضرت عباس را ببیند یا بشنود نشانگر ترس از خداوند است،و نیز می تواند نشان دهنده ی عدم توازن روحی باشد به گفته ی شیخ طوسی گاهی اوقات بخاطر روی آوردن سختنی ها تنگناها و یا مشکلات مختلف دنیوی در رویاهای خود اسم حضرت عباس را می شنویم،اگر در این زمان ترسیده بودی و یا حال و روحیه ات مضطرب و پریشان بود به نشانه ی وحشت در ارتباط با موجودیت است،ابن سیرین میگوید اگر مرد یا زنی در رویای خود نام حضرت عباس را زمزمه کردند و در کنار یکدیگر بودند صاحب رویا در زندگی سربلند و سرافراز خواهد بود اگر خرسند بودی و فریاد می کشیدی به صاحب رویا مدالی ارزشمند اهدا می شود،اگر پا به فرار گذاشته بودی خبر از دیداری ناخوشایند می دهد،اگر خودت خواب دیدی با حضرت عباس هم کلام و یا هم صحبت شده ای نشانگر ترس از مشکلاتیست که راه زندگی تو را سد کرده و برای دفن این مشکلات صاحب رویا باید نیروی فراوانی را به کار بگیرد

سوال: سلام من خواب دیدم که در ایام محرم دسته های عزاداری از کوچه ی ما در حال حرکت هستند و بعد مردی دست روی شانه ی چپ من میگذارد وقتی برمیگردم در حالی که داشتم برای امام حسین گریه میکردم به من گفت که من حضرت ابوالفضل العباس هستم تعبیرش چیه؟

پاسخ کارشناس سایت:به نشانه ی این است که شما از طرف شخصی اشنا به گرمی مورد استقبال قرار خواهید گرفت

تعبیر خواب علم (الم) حضرت عباس به روایت جابر مغربی:

دلیل خرمی و مژده است از خدای تعالی،اگر دیدی به شما لبخند زدند و یا تو را در آغوش داشتند تعبیر این است که مراد دو جهان خواهی یافت،اگر به تو اخم کردند و یا از تو ناراحت بودند تعبیر این است که پدر و مادر از تو ناخشنود هستند

شیخ طوسی میگوید این دیدار و یا این رویا دارای معانی خوب ولی بستگی به شرایط و نوع خواب دارد ولی در اکثر موارد و به گفته ی بیشتر معبران مهمترین معانی که میتوان برشمرد عبارتست از ایمن شدن در مقابل خطرات و یا حوادث،خشنودی پدر و مادر؛جلال و بزرگی,عاقبت بخیر شدن در دو دنیا,منفعت یافتن و یا سود بردن از طرف دیگران

سوال: سلام من خواب دیدم که علم حضرت عباس را در دست دارم و میچرخونم و ناگهان شخصی به من اشاره کردند کسی که در کنار تو ایستاده است خود حضرت عباس است و من هول شدم و علم از دست افتاد و شکست تعبیرش چیه؟

پاسخ:نشانه ی ارادت و یا مخلص بودن شما در برابر نعمت ها و برکات خدواندی است و گاه به معنای روزی و دستمزد زحمت است

345 نظر

 1. ارزوارزوsays:

  با سلام و خسته نباشید من در خواب دیدم رفتم زیارت حضرت ابوالفضل گریه میکردم بخاطر گناهی تو حیاط بودم تعبیرش چیست لطفا ایمیل کنید برام ممنون از مدیر سایت?

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شرایط زندگی شما به یکباره و ناگهانی به شرایطی بسیار عالی تبدیل خواهد شد و به یک مقام بالا و موقعیتی برجسته نائل خواهید شد.

 2. نیمانیماsays:

  سلام من مدتیه بخاطر برخی دلایل از محل کارم بیرون امده و در ازمون استخدامی قبول شده که در مراحل گزینشم،لذا استرس کار و زندگی را دارم اما هفته گذشته خواب حضرت عباس ع و امام حسین را دیدم البته دستم را دور بازوی حضرت عباس حلقه کرده و با ایشان احوال پرسی کردم و با ایشان هم صحبت شدم،چیزی که مشخص بود از چیزی ترسیده بودم(عده ای با شمشیر روبرویم بودند که انگار قصد حمله به من را داشتند) و به ایشان پناه بردم و بعد از چند ثانیه بیدار شدم،و احساس سبکی داشتم تعبیر خوابم چیست.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مدت درازی صبر کردید و از خدا طلب حاجت نموده اید. گوهری با ارزش به شما بخشیده اند سعی کنید قدر آن را بدانید و از آن محافظت کنید.

 3. متين جواهريمتين جواهريsays:

  من خواب دست حضرت عباس البته همان كه در دسته ها به عنوان نماد دست حضرت عباس درس كردن ديدم در دستانم بود لازم به ذكر اين روزا بسيار گرفتارم و هر شب دست به دامان حضرت عباس و مادرشون و ديگر ائمه هستم خواستم ببينم تعبيرش چيست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تصمیم شما باعث سربلندی تان و نیز مایه ی افتخاربرای همگان خواهد شد. دنیای مادی و معنوی تان تضمین می شود. درهای بسته به رویتان باز می شود و شما خیلی زود به مراد دلتان می رسید.

 4. شهریار رضاییشهریار رضاییsays:

  باسلام اگر میشود تعبیر خواب رو ایمیل کنین خواب دیدم دارم برای شهادت و مظلومیت حضرت ابوالفضل (ع) باصدای بلند گریه میکنم تعبیرش چیست?

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   فرزندم شهریار برای رسیدن به چیزی که میخواهید به صدای درونتان گوش کنید، صبور باشید و‌ کمی‌ منتظر بمانید و به‌ وقتش کاری که میخواهید انجام‌ دهید

 5. م.دم.دsays:

  سلام.خواب دیدم تو یه شهری که جنگه به نظرم سوریه بود یه قسمت بلندی با چند نفر دیگه ایستاده بودیم حضرت عباس پایین آن بلندی بودند اما آنقدر بلند بودند که روبروی ما بودن با شمشیر یه سری از اونایی ک کنار من بودنو کشتن رو به من که کردن اول یکم ناراحت اما شمشیر رو سمت دیگری پرتاب کردن و من را بلند کردن و به کنار خود گذاشتن و از تیر هایی ک ب سمت من میامد از من محافظت کردن ب تن ایشان میخورد و ایشان جلوی من قرار گرفته بودند .. میشه لطفا سریع تعبیر کنید خیلی آشفته ام‌

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   یک نفر از راه دور یا از اقوام دور منتظر خبرهای خوبی از توست. به زودی روزهای آفتابی و گرمی برایت شروع خواهد شد. به هر حال این روزها روی خط شانس هستی.

 6. محمدمحمدsays:

  سلام خواب دیدم با دسته عزاداری دارم سینه میزنم و برای صرف غذا رفتیم داخل خونه ای که متعلق به حضرت ابولفضل عباس ع بود.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   يک برنامه و يا کارت روي غلطک مي‌افتد. اگر به کارهاي هنري و ورزشي مشغولي، در يک رقابت با موفقيت روبرو مي‌شوي.

 7. فرهاد طالبیفرهاد طالبیsays:

  سلام و خسته نباشید بنده یه شب خواب دیدم که یه عده دشمن بهم حمله میکنند که بیشتر به داعشی ها شبیه بودن و من شدیدا ترسیده بودم و امیدمو برای زنده موندن دیگه از دست داده بودم که یدفعه یه مرد قد بلند و قوی هیکل که عبایی سبز پوشیده بود و سرش مثل یک مجسمه مثل مجسمه فردوسی بود ولی دستهای خیلی بزرگ و قوی داشت و به من گفت که برم زیر عبایش پناه بگیرم که منم اینکارو کردم و دیدم که اونهمه دشمن رو با شمشیرش تکه تکه کرد و من فقط به هیبت و جلال حضرت از زیر عبا به بالا نگاه میکردم و باور کنید انگار زیباترین انسان را داشتم تو زندگیم نگاه میکردم خیلی جالب بود.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از عشق های مجازی و شرارتهای آن برحذر باشید

 8. سعیدجسعیدجsays:

  سلام خواب دیدم بارفیقام رفتم کربلا ازتو هتل نگاه به دو گنبدطلا کردم وسلام دادم اما هواپراز گرد وغباربود.میشه جوابشو لطف کنید زودتر بهم بگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   همه چیز حل خواهد شد. نگران و آشفته نباش،در هرچیزی حکمتی نهفته است.

 9. علیعلیsays:

  سلام من خواب دیدم از یه پل هوایی عرض یه خیابونی رو طی کردم و وقتی اومدم پایین کنار پل حرم حضرت عباس ع بود .رفتم کنار مرقد واسه زیارت و سلام دادن که متوجه شدم حرم داخل شهر مشهد به فاصله 100 متری از حرم امام رضا بود .کنار مرقد درحال زیارت کردن بودم که یه نور سبزی اومد دور سر و گردنم و من بسیار گریه کردم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   طالعت خیر نیست و بهتر است از نیتت چشم‌پوشی‌کنی مراقب اطرافت باش تا فریب نخوری،همه قصدشان خیر و‌دوستی نیست

 10. سيد جلال موسويسيد جلال موسويsays:

  سلام من مشكلاتي بسيار بزرگ در دادگاه امريكا دارم از طرف همسرم. ديشب خواب ديدم حضرت ابولفظل عباس ايستاده و من ديدمشان و بسيار حيجان زده شودم و به كسي ميگفتم عباس اينجاست بعد نزديك رفتم ديدم عباس اشك ميريزد و من خم شودم تا بر پاهاي حضرت بوسه بزنم اما ايشان پاي خود را عقب بردن و نزاشتن

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در لحظات دشوار انسانهای اطرافتان را که ادعای دلیری و‌ نترسی دارند امتحان کنید نه اینکه از نگرانی و ترس فرار کنید. همت و تلاش شما تنها حامی شماست.

 11. رضارضاsays:

  سلام من خواب دیدم تو حرم حضرت عباس داشتم زیارت میکردم و یکدفه دستم رفت روی یه فیوز برق که به مرقد متصل بود و کل برقا رفت و همه چراغها خاموش شد بعد یه نفر که فقط دستشو دیدم دوباره فیوز رو وصل کرد.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   آنقدر پیشرفت می کنی که نامت بر سر زبان ها می افتد. در علم و تحصیل بکوش که در این راه با تو قیاس نیست. اما هوشیار باش حسد ورزان زیر پایت را خالی نکنند.

 12. گلیگلیsays:

  با سلام.من ی شب خواب دیدم ی جایی بودم ک کلید در ورودی حضرت عباس دستم بود در زو باز کردم با کلید و بعد با خودم گفتم جمعیتی ک دارن میان ازون در میرن ب خاطر شلوغی و در رو دوباره بستم...میشه تعبیرش رو بفرمایید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   موانع و دفاع در برابر هیجانات و مشکلات به وجود آمده

 13. بهروز جعفریبهروز جعفریsays:

  سلام,من چند شب پیش خواب دیدم که در بین الحرمین ایستاده ام و لحظه ای به حرم امام حسین نگاه میکنم و دوباره برمیگردم به حرم حضرت ابالفضل عباس نگاه میکنم,تو دلم خوشحال بودم.اینم بگم که اربعین موفق نشدم برم کربلا با تلاشی که کردم,تعبیرش چی هست؟لطفا جوابمو بدید,ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   زندگی خوبی خواهی داشت و از مشکلات و سختی در امان خواهی بود.اگر میخواهی به مقصودت برسی باید تلاشت را بیشتر کنی و از تنبلی و کاهلی بدور باشی

 14. مریم نجممریم نجمsays:

  سلام یه چند شبی هس همش خواب میبینم میرم زیارت امام حسین و حضرت ابوالفضل و انقد گریه میکنم ودر ضمن من کمر درد شدید دارم وقتی میرم حرم حضرت ابوالفضل شفای کمرمو میخوام از اقا ???

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه ی مژده و عاقبت نیک برای بیننده ی خواب در دنیا و آخرت است

 15. KazemKazemsays:

  سلام من خواب ديدم ك رفتم زيارت ابوالفضل و يكي از خادمايي حضرت گفتم ك خيلي شلوغه، گفت بيا من ميبرمت يه جايي ك خلوت باشه ومنوبرد سمت يه دربزرگ ك همش ازطلاساخته شده منم هي گريه ميكردم سجده ميكردم ممنون ميشم تعبيرخوابمو بفرستين

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در رابطه با ديگران خوش برخورد و مهربان هستي اما در رابطه با دوست، سخت‌گير و خشن مي‌شوي. بايد علت اين برخورد را بفهمي و رفتارت را عوض كني چون دوست تو تكيه‌گاه توست.

 16. فریبافریباsays:

  با سلام من دیشب خواب دیدم که رفتم حرم حضرت عباس. حرم فوق العاده شلوغ بود. ضریح رو از دور میدیدم ولی به خاطر ازدحام جمعیت نتونستم نزدیک ضریح بشم. بعد دیدم که همه دارن دست میزنن و میگن که امروز تولد حضرت عباسه. و من توی همون ازدحام به شدت شروع به گریه کردم. یکی ازم میپرسه چرا گریه میکنی، امروز تولد حضرت عباسه. منم جواب دادم گریه ی منم از خوشحالیه ، چون اصلا باورم نمیشه من کربلا هستم.میشه تعبیر این خواب رو بفرمایید. ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   غم و غصه ای دارید که از کسی به شما رسیده است،منتظر باشید و تحمل کنید،به او‌امید و انگیزه بدهید.

 17. بیتا زبیتا زsays:

  سلام.من خواب دیدم دارم از کوه بالا میرم به نزدیک قله ی کوه که رسیدم قله ی کوه باز بود و داخل آن دو دست نورانی دیدم که به من گفتند دست حضرت عباس است و من منقلب شده بودم و دعا میکردم و بعد از آن یکی از وابستگان که مرد هم بود به من چند شاخه گل نرگس که مرتب بود و ته آن داخل استکان آب بود رو به من هدیه داد.(به خاطر زیارت دست های حضرت عباس)

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اگر چیزی را می خواهی باید برای آن تلاش کنی. در عشق ثابت قدم باش و دوست را کسی مپندار که تو را تحسین می‌کند. به نصیحت بزرگان توجه داشته باش تا به سعادت برسی. در کارهایت زیاد دست به دست مکن.

 18. راضیه صالحیراضیه صالحیsays:

  سلام من خواب دیدم صحرایی بودم نمیدونم کربلا بود یا نه دیدم که حضرت عباس را شهید کردند و سرشون رو بریدند آونطرف امام حسین ع و حضرت زینب ایستاده بودند میخواستن امام رو شهید کنند سر بریده حضرت عباس آمده بود و نمی گذاشت

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تو شایسته بهترین هایی! با امیدها و آرزوهایت به ستاره ها می رسی و هیچ مصالحه و سازشی را نپذیر

 19. مرضيه خضریمرضيه خضریsays:

  سلام خواب دیدم آبی شدم که دور حرم حضرت ابالفضل می چرخه تعبیرش چیه و خواب دیده ام این بود که باز داخل نهر آبی که در کربلاس ادرار کردم و بعد داخل شدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شروعی جدید. ماجرا های جدید. امکانات جدید و گسترده .انتخابی جدید. تصمیمات خوبی که گرفته شده است. ازادی . اوقات خوب. خوشی.تحول. شهوت. بی فکری. عجله

 20. فرزانهفرزانهsays:

  سلام،من خواب دیدم یه عده خانم جمع شدن،چهارپنج تا دختر بچه هم داشتن گریه میکردم ومیدونستم که حضرت زینب وحضرت رقیه و...هست، پشت یه پرده سبز رنگ هم یه اقای قد بلندی هست که همه داد میزنن که حضرت عباسه،ولی از پشت پرده نمیومد بیرون و همه میگفتن دستاش قطع شده، بعد یهو پرده رو کنار زد و سمت من اومد ویه چادر سرم کرد و رفت، میشه بگین تعبیرش چی میشه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سعادت و نیکبختی خیلی بهت نزدیکه و اگه یه خورده صبور باشی خودشو آروم تو زندگیت نشون میده اتفاقات خوشحال کننده اي برات میافته و اخبار خوبی به دستت میرسه که باعث میشه بسیار هیجان زده بشی

 21. ساداتساداتsays:

  ,سلام خسته نباشید،من خواب دیدم به زیارت حضرت ابالفضل رفتم و جلوی در ورودی ایستادم و گریه می کردم،می خواستم بدونم تعبیرش چیه ذهنمو مشغول کرده

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گریه برای معصومین معنایی به جز رحمت نعمت پیدا کردن آرامش و برطرف شدن رنج و ناراحتی ها ندارد

 22. ناشناسناشناسsays:

  باسلام و وقت بخیر من خواب دیدم جلوی درب حرم ایستادم دربه اصلی که رو به خوده مقبره ی داخلی باز میشود که بافلزطلایی بود و رویش شیشه بود که درباز میشود و مقبره را نگاه کردم و خوده حضرت عباس علیه السلام که نشسته بودند و دستشون نمیدونم شمشیر یا عصا بود و بحالت معمولی نه خشن نه خوشحال...من را نگاه میکردند.ناگهان عده ای از انسان و آدم های انسان نما که دم داشتند و پوزه داشتند و یسریاشان کاملا انسان بودند به سمته داخله مقبره ینی از درب اصلی که وقتی باز میشود ضریح پیداست حمله میکنند و منم به همراه پیرمردی با چوب فرار کردیم و هرآنچه دردست داریم باهاشون میجنگیم و تیرهاشونو اینور و آنور میفرستیم که بما نخورد....حدود دوی نیمه شبه ۸ امه جمادی الاول خواب دیدم. ممنون میشوم از پاسخ گوییتان جهت تعبیرخوابم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   همین روزها کسی به سراغتان می آید که قدم بسیار سبکی هم دارد مشورت با او می تواند شمارا در مسیر صحیح و اصولی قرار بدهد و در تصمیم گیری برای کاری کمکتان کند

 23. مجیدمجیدsays:

  سلام خسته نباشید.من خواب دیدم تو حرم حضرت عباسم وقتی میرم ضریح رو میبینم خیلی شدید گریه میکنم و به سجده میفتم.بعد دوستام میخوان برن اونور حرم و به منم میگن ولی من نمیرم و همونجا میشینم گریه میکنم.با تشکر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از طرف یکی از خویشان و نزدیکان کمکی دریافت میکنی و مورد حمایت او قرار میگیری .

 24. ایمانایمانsays:

  سلام واحترام.دیشب خواب دیدم که رفتم حرم حضرت اقا ابولفضل و معاون حرم منو دعوت کرد ومنم رفتم پیششون و باهاشون یک قرارداد همکاری امضا کنم و یک وعده غذا هم منو دعوت کردن و قرارشد ازین به بعد شاغل در حرم حضرت باشم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خبرهای تازه‌ای می‌رسد که شادی‌آفرین خواهد بود. دوباره اوضاع به روال سابق خود باز می‌گردد و نگرانی‌ها برطرف خواهد شد. برخلاف آنچه تصور می‌کردی، روزهای خوبی در راه است.

 25. امینامینsays:

  سلام من تا حالا سه باره که میبینم با مادرم رفتم کربلا هر دفعه هم گنبد رو نشون میدم به مادرم میگم ببین حرم حضرت عباسه بعدش گریه میکنم سه باره این خوابو میبینم میشه تعبیرشو بگین.ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از موانع و مشکلاتی که احیانا از آنها هراسناک هستید با بردباری و پایداری خود با موفقیت گذر خواهید کرد.

 26. امیرامیرsays:

  سلام من در روز های مانده به اربعین هنوز معلوم نبود که به زیارت میروم یا ن که خواب حرم حضرت عباس را دیدم و خود را در انجا و ان حرم دیدم البته در کنار این خواب همان طور چیز ها و جا های دیگر هم میدیدم که در ذهنم نماده.... اکنون ۳ ال ۴ ماه از اربعین میگزرد که به شما پیام میدم و تعبیر خوابم رو هم میخوام شایان ذکر است که من در همان موقع توانستم برای اربعین به کربلا سفر کنم....یاعلی لطفا تعبیر خواب من رو بفرمایید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در کارهای تان به مشکل برخورد کرده اید نمی توانید آنها را حل کنیم تا به موفقیت برسید، بدانید که ایران از خداوند متعال نیست و مشکلات خودتان از خودتان را تغییر بدهید.

 27. مینامیناsays:

  سلام من خواب دیدم تو بین الحرمین هستم و ضریح حضرت ابوالفضل رو دیدم و حالم یه جوری شد میخواستم برم وضو بگیرم که نماز بخونم تو حرم حضرت ابوالفضل، ازخواب بلند شدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   رازی دارید که نمیخواهید کسی از آن باخبر شود،مشکلات و گرفتاریهایی پیش رویتان است که با عقل و منطق خود میتوانید آنها را حل کنید.

 28. مرضيه خضریمرضيه خضریsays:

  سلام خواب دیدم وارد آبی شدم که دور حرم حضرت عباس رو طواف می کنه شدم تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دیدن آب در این رویا و در جوار حرم بیانگر روشنی طول عمر سلامت و رزق برای شما و خانواده تان است

 29. مینامیناsays:

  سلام من خواب دیدم تو بین الحرمین هستم و ضریح حضرت ابوالفضل رو دیدم و حالم یه جوری شد میخواستم برم وضو بگیرم که نماز بخونم تو حرم حضرت ابوالفضل، ازخواب بلند شدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از خوش شانسی و بخت و اقبالی بزرگ خبر می دهد

 30. مهدیمهدیsays:

  سلام بنده خواب دیدم به زیارت حضرت ابولفضل عباس (ع) رفتم در حالی که از صحن و راه روها با چشمانی پر از اشک و گریان عبور میکردم تا به ضریح مطهر آن حضرت برسم در یکی از راه روها یکی از دوستان مومن خودمو دیدم و رو بوسی کردم و به نزدیکی ضریح که رسیدم متوجه شدم که همه تو صف ایستادن تا به زیارت ضریح برون و من هم رفتم تو صف زمانی که به ضریح رسیدم دیدم ضریح از چوب ساخته شده و با صدای بلند گریه میکردم و مبلغی از پول ناچیزم که درون جیبم بود را درون ضریح انداختم و تا خواستم مابقی پولم رو درون جیبم بزارم دیدم پول ها خیلی بیشتر شده و بعد زیارت چندتا عکس هم گرفتم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مسائلي در انتظار توست كه در برخورد با آن بايد صبور باشي. خوشتنداري و صبر موجب مي‌شود كه تو دوباره به آرامش برسي و با خيالي آسوده تصميم بگيري.

 31. mehdi5566mehdi5566says:

  با سلام در صبح ساعت 5 جمعه چهره حضرت ابوالفضل ع را یک لحظه روی گل در منزل دیدم در بیداری کامل

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مناسب‌هاي مختلفي پيش مي‌آيد كه تو نبايد از آنها غايب باشي. بودن در كنار دوستان و آشنايان اثر مثبتي در روحيه تو خواهد داشت. پس خود را از جمع جدا نكن.

 32. محمد حسینمحمد حسینsays:

  سلام من ی بیماری دارم مادرم چند شب پیش خواب دیدن رفتن مشهد خالم بهشون گفتن آقا کارت داره مادرم‌رفتن پیش اقا.اقا گفتن مریضاتو اوردی میخوام شفا بدم؟ولی مادرم گفته نه و از خواب پریده تعبیرش چیه؟!!!

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از چیزی خجالت نکش به سفری کوتاه می روی و در این سفر گشایشی در کارت می شود و تو به کام دل خود می رسی و در آن زمان بندگی خداوند را فراموش نکن.

 33. محمد صادق حسینیمحمد صادق حسینیsays:

  سلام من کاری به متن ندارم ولی قبل از اینکه عکسی برای صفحه تون بزارین یه نگاهی بهش بندازین، این عکسی که شما گزاشتن نماد شیطان پرستیه، میگی نه؟؟! دستاش رو نگاه، علامت حرف s که روی سینه شه رو که اسم کلمه satan به منای شیطانه، و اسبی که دو رنگه جلوش سفید پشتش سیاه که برمیگرده به قضیه نشانه های آخر الزمان خلاصه، لطفا تغییرش بدین، ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از عشق خود پیروزی، موفقیت و شادی نصیبتان خواهد شد.

 34. رضارضاsays:

  سلام.من یک شب خواب حضرت عباس و امام حسین را دیدم که من در یک مجلس جشن بودم ویک شخصی هم همراهم بود و نمی شناختمش. بعد وارد مجلس شدیم و نشستیم جلوی چند نفر که دو نفرشان یکی توی دست یک نفرشان یه بچه بود که تا وقتی ما اومدیم شروع به گریه کرد واروم نشد. من از کناریم پرسیدم که این ها کی هستن گفت این شخص حسین بن علی است و آن نفر عباس بن علی است و آن بچه علی اصغر است. تا وقتی که من آنها را شناختم بچه ساکت شد و خندید. دقیقا هم یادمه که امام حسین روبروی دست چپم بود و حضرت عباس روبروی دست راستم بود.و از زیبایی بخدا چیزی کم نداشتن.تعبیر این خواب چیست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   رفته رفته مخصتر مشکلات فکری که برای شما پیش امد کرده است از بین می رود و روحیه و امید زیادی به زندگیتان وارد می شود

 35. ابوالفضلابوالفضلsays:

  سلام من خواب دیدم یه جای استم آنجا زیارت حضرت ابوالفضل آلعباس است آنجا گریه میکنم و حاجت ام ر میخواهم و وقتی که میخواهم از آنجا برم آنجا یک زنی است فکر کنم که مسیحی است بعد آن هم شروع به گریه میکند و به روی قبر حضرت خود ر میندازد و میگوید که با تو چی کرده که انقدر مظلم استی و همه از تو حاجت میخواهد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دوره سختی را می گذرانید و بعد از آن به موفقیتهای بزرگ دست میابید. منتظر بمانید تا آبها از آسیاب بیفتد. با اطرافیانتان با احترام برخورد کنید.

 36. زهرازهراsays:

  سلام و خسته نباشين من خواب خيلي عجيبي ديدم خواهش ميكنم تعبيرش رو برام بفرستين خواب ديدم كه كنار حرم حضرت عباس و با ستون هايي شبيه ستون هاي مسجد الحرام حضار كشيدن و همه بايد از در ورودي وارد بشند توي فكر بودم كه اول زيارت حضرت عباس برم يا امام حسين يهو ياد ادب افتادم و رونه شدم كه از در ورودي حضرت عباس وارد حياط و بين الحرمين بشم نزديك در ورودي كه رسيدم ، چهار دست و پا و صداي بلند گريه ميكردم و داد ميزنم و امام حسين رو صدا ميكردم و سمت در ميرفتم به در كه رسيدم ديدم يه در خيييييلي كوچيكه كه هركسي كه مياد بايد چهار ست پا بشه(بلاتشبيه اندازه گربه) و از اون در عبور كنه و وارد بين الحرمين بشه.. من كنار در نشستم و با خودم ميگفتم من لايق نيستم و امادگي زيارت ندارم و خيلي حال غريبي بود.. لطفا تعبيرش رو برام بفررستين

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این رویا معنایی به جز دور شدن آسیب ها شرارات ها و خطرات از اطراف خانواده ی شما و مخصوصا خودتان ندارد بدون شک تجربه کردن چنین رویاهایی آثار نیکو در زندگی واقعی خواهند داشت

 37. یگانه محبوبیگانه محبوبsays:

  سلام. خسته نباشید. من دیشب خواب دیدم رفتم حرم حضرت ابوالفضل.خیلی شلوغ بود.ولی هراسان به سمت ضریح رفتم که خلوته خلوت بود.اصلا کسی نبود جز خودم.ضریح اون حالت معمولی خودشو نداشت از طلا نبود.حالت گنبدی بود و یه سوراخی داشت که میشد داخلشو نگاه کرد.وقتی نگاه انداختم یه نفرو دیدم که خیلی قد بلند بود و زیر پتو بود.خیلی گریه میکردم و متعجب بودم. بعد ادامه ی خوابم توی کوچه های کربلا بود که همراه مادر و پدرم بودم . خواهش میکنم تعبیر خوابمو برام ایمیل کنید.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اگر متاهل هستید مورد حمایت همسر خود قرار میگیرید و اگر مجرد هستید مورد حمایت عشق خود قرار میگیرید

 38. شیواشیواsays:

  سلام یکی از نزدیکانم خواب دیده دستمال سبزی بر پیشانی ام گره دادم و میگویم حاجتم براورده شده حضرت ابالفضل حاجتم را داده اکنون وقتش هست نذرم را عطا کنم به نظر شما تعبیرش چیست چند وقتی است خودم خواب برنج میبینم در گونی

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بشارت و شادی به یکباره و دور از انتظار درمورد نیت قلبی تان به شما خواهد رسید.

 39. سینا محمدزادهسینا محمدزادهsays:

  سلام من خواب دیدم در یک مسجد بزرک خیلی زیبا و مجهز نشستم و منتظر کسی هستم ولی نمیدانستم کی بعد دیدم با تابوت حضرت عباس را اوردن تا براش نماز بخوانند من چهره حضرت عباس را دیدم کسی که می خواست نماز بخواند به من گفت یه چادر بیار بکشید روی حضرت عباس من رفتم بیار از خواب بلند شدم لطفا تعبیرش رو بگید چی میتونه باشه ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خوشحالی و هیجان فوق العاده از موضوعی که شما را غافلگیر خواهد ساخت.

 40. سجادسجادsays:

  سلام من در خواب دیدم که روز عاشورا است و کنار حضرت ابوالفظل ایستاده بودم که من با دشمن جنگیدم و چند نفر را کشتم و من هم همینطور بدست آنان کشته شدم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در اینده نزدیک غم و ناراحتی شما به پایان میرسد و به خواسته های خود می رسی

 41. FnFnsays:

  سلام من یه هفته قبل از تولد امام حسین خواب دیدم یه جایی هستم که انگار جنگ شده وارد یه مکانی شدم برا استراحت همینطور که دراز کشیده بودم اونجا درش که انگار مثل رصدخونه بود باز شد یه حرم بسیار بسیار زیبا دیده میشد من نمیدونستم کجاست از بقیه پرسیدم گفتن حرم امام حسینه من محو زیبایی حرم شده بودم و.همینطور گریه میکردم و در حالی که بقیه ازمن سوال میپرسیدن من سجده کرده بودم بعدش اونجا درش چرخید رو به یه حرم کوچکتر و خیلی قدیمی کاهگلی یا سنگی انگار یه کم خراب شده بود پرسیدم گفتن جایی هست که پاهای حضرت عباس خاکه دوباره چرخید یه جایی چوبی بود اندازه نصف قد آدم که فقط اندازه یه بالاتنه بود کلا پرسیدم گفتن این محل دفتن حضرت خدیجه یا یادم نیست زینب است ولی میچرخید پرسیدم گفتن حضرت از اون تو.به همه نگا میکنن بعد بیدار شدم ببخشید طولانی شد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در مسیر که قرار دارید مشکلاتی برای شما وجود خواهد داشت و برطرف کردن آن ها تنها با صبر و بردباری میسر خواهد شد پس انقدر عجله و شتاب نکنید

 42. آزرم گروسپورآزرم گروسپورsays:

  دیشب خواب دیدم در خیابانی بسیار بزرگ که همش فرش شده همه مردم از جمله من با زانو ، مثل ۴ دست و پا به زیارت حضرت ابوالفضل میرویم .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شروع خوشبختی و سعادت.

 43. مریممریمsays:

  لطفا عکس ابتدای صفحه که مربوط به حضرت ابالفضل هست رو پاک کنید. این عکس شیطان است . دستهای عکس را نگاه کنید چنگال است نه دست . همچنین کلاه خود شیطانی بسر دارد. خیلی در فضای مجازی راجب این عکس هشدار دادند. لطفا تصیحیح کنید . سپاس

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خودتان به فکر چاره باشید و از یار قدیم خودتان کمک بخواهید در نهایت این خواست خدا بوده است

 44. محسنمحسنsays:

  سلام من یک بار خواب دیدم رفتم راه آهن و دیدم همه دارن میرن زیارت اربعین منم هیوی همراهم نبود ولی باز رفتم و سوار قطار شدم که برم کربلا و گفتم بقیه وسایلمو میگم که بفرستن بعد بیدار شدم چند شب بعد خواب دیدم پیاده دارم میرم کربلا از دور گنبد حضرت ابولفضل رو دیدم با گریه ادامه دادم تا رسیدم به ضریح وقتی به ضریح رسیدم افتادم زمین سجده کردم و به گریه افتادم و زنگ زدم به خانومم گفتم گوشیو رو میگیرم به سمت ضریح هرچی میخای بگو میشه تعبیر این خواب بگین اگه از ابن سیرین بگین ممنون میشم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دست پیدا کردن به مال و نعمت فراوان

 45. نیکا احمدینیکا احمدیsays:

  سلام وقت بخیر...خواب من مربوط به چند سال پیشه ....یادمه که اون شب در مورد یه موضوعی خیلی ناراحت بودم و فقط گریه میکردم و از خدا سوال میپرسیدم که چرا ، چرا اینطوری شد و یجورایی انگار خدا باعث اون اوضاع من شده و طلبکارانه برخورد کردم....تا نیمه های شب این وضع ادامه داشت حالا با اون حال و اشک متوجه نشدم کی خوابم برد ... تو خواب حس ترس داشتم یادمه با دوستام بودم و یجای تاریک بود که دری رو به روی ما بود که ازش نوری به ما میرسید از اون طرف صدای راه رفتن با صلابتی میومد که باعث حس ترس میشد و هموم موقع دوستام من و رها کردن ی سمتی رفتن ، من موندم وکسی که رو ب روی من بود، دیدم دو دست ندارن و بسیار قوی هیکل هستن ایشون به من گفت به انچه که میخواهی میرسی فقط صبر داشته باش .... یکدفعه از خواب پریدم اون موقع اروم بودم و دیدم داره اذان صبحو میده ... این خواب ذهن من و درگیر کرده لطفا به من تعبیرشو بگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از یک شرایط نامساعد و ناهموار رها خواهید شد و به احساس آرامش فوق العاده ای دست خواهید یافت.

 46. عارف جیرانیعارف جیرانیsays:

  سلام و خسته نباشید بنده در کار تتو زدن مشغول هستم.. بدن های بسیاری تتو و خال زده ام.. دیشب خواب عجیبی دیدم.. مردی مسلمان دیدم که چهره ی خوبی داشت و پیراهن و شلوارش سراسر مشکی بود شغل آن مرد تتو کار بود یا به اصطلاح خال زن بود.. من و چند نفر دیگر خدمت آن مرد برای آموزش تتو رفته بودیم.. عجیب اینکه تتو های خانوم ها رو نمیزد و تتو های شیطانی هم نمیزد و ظاهری آراسته و با ایمانی داشت.. من و آن جمعی که پیش این مرد برای آموزش تتو رفته بودیم در پایان آموزش از او خواستیم که به ما بگوید آیا بدنش تتویی دارد یا خیر,, گفت یک تتو بر روی سینه ام دارم.. بسیار اصرار کردیم که نشانمان دهد.. آن مرد لباس سیاهش را در آورد وسینه ی خودش را نشانمان داد.. تتو ی زیبایی بود تابحال انقدر با ظرافت در هیچ کجای دنیا این تتو را ندیده بودم.. تتو به این شکل بود یک فرشته ی زن در حالت زانو زده با چهره ای نورانی که در یک دست آن فرشته، بدن بی سر با جامه ای سبز داشت و در دست دیگر سر حضرت عباس با کلاه خود سبز و پرهای سفید و قرمز کلاه خود.. آن تتو به قدری واضح بود که میتوانم بگویم شاهکار ترین تتویی بود که دیدم.. بسیار مشتاقم بدانم تعبیر این خواب چیست..

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تمامی توضیحاتی که دادید بیانگر بلاهای سخت و یا روزهای غم انگیز زیاد برای شماست اما به لطف و برکت وجود حضرت عباس در این رویا تمامی شر و یا بدی آن دفع و از شما دور می شود

 47. سمانهسمانهsays:

  با سلام طی چند ماه گذشته چندین بار این خواب رو دیدم؛ خواب دیدم میرم کربلا زیارت امام حسین علیه السلام و حضرت ابوالفضل قبر مبارک هر دو بزرگوار در یک ضریح هست خیلی مثل امام زاده های کوچیک حرمشون خیلی کوچک و ساده بود و خلوت من راحت زیارت می کردم دفعه اخر که این خواب و دیدم ضریح خیلی کو چک بود خیلی کوچک ارتفاعش شاید یک متر و طولش شاید یک و نیم و هر دو داخل همون ضریح بودند دور ضریح فرش های کهنه افتاده بود من سمت حضرت ابولفضل به ضریح تکیه داده بودم و دعا می کردم یکی از اقوام اونجا بود و گفت چرا اینجوری نشستی داری بی احترامی می کنی به حضرت خواهش می کنم تعبیر کنید برام خیلی ناراحتم و احساس بدی دارم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در این رویا که ناراحتی و یا احساس بدی وجود نداشت ، اتفاقا شیرین و همراه با تعبیر نیکوست خبر از دلی پاک کمی ساده و جسمی زود رنج را می دهد ، اشاره ای به وژدان پاک شما که در نهایت نجاتتان میدهد دارد

 48. رضارضاsays:

  خواب دیدم داخل یک مکان قدیمی و باستانی بودم ومرقد امام رضا ع اونجا بود رفتم زیارت امام رضا ع و یک لوستر بسیار بزرگ با چراغهای زیبا داخل مرقد بود با دستم گرفتمش ویک قطعه گرانقیمت ازش جدا شد و افتاد بیرون .یه خادمی اونجا نشسته بود بهش گفتم میشه اینو بردارم گفت نه .بعدش یه شیشه که مربوط به دور چراغهای لوستر میشد کنار خادم بود بهش گفتم اینو بهم میدی و بهم دادش و منم با خوشحالی از اونجا خارج شدم .چند نفر اون شیشه رو دستم دیدن و فک میکردن من ثرقتش کردم.مادرم و چندتا از اقوام هم دیدم و به مادرم گفتم خیلی خلوت هست برو زیارت کن.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   لوستر زیبا و بزرگی که در حرم دیده اید بخشی از نور و روشنایی های واقعی ست که بزودی به طرف شما و خانواده تان نزدیک می شود

 49. محمدمحمدsays:

  سلام من خواب دیدم که در کربلا هستم و به می گویند که اگه از این در پرده ای رد شوی به حرم امام حسین (ع) می رسی و من رد شدم و با یک زیارتگاه و یک زریح بدون حرم روبه رو شدم و در خواب به بنده القا شد که اینجا حرم حضرت عباس هستش من نیز هم به امام حسین و هم به حضرت عباس سلام کردم و رفتم از یک طرف که مردم آب می خوردن بپرسم که ایجنا زیارت گاه امام حسین هستش یا حضرت عباس که خوابم عوض شد در ضمن من تا به حال کربلا نرفته ام ممنون می شم تعبیر خوابمو بفرمایید.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این رویای خوب بدون شک نصیب هر کسی نمی شود پس بدانید شما امتیازات ویژه ای دارید و تعبیرش تقویت دین ، ایمن شدن و عاقبت بخیری در همین دنیاست

 50. فوادفوادsays:

  من خواب دیدم حضرت عباس بر سر قبری گریه میکند .و من داد میزدم وای اون حضرت عباس از ترس پا به فرار گذاشتم یهو امام حسین روبرویم امد و حضرت عباس گفت من حضرت عباس هستم.ومن از انها خجالت میکشیدم جوری که نمیخواستم با انها روبرو شوم.تعبیرش چیست؟البته هم از ترس و هم از خوشحالی دیدن اینکه همچین ادمی رو دیدم در خواب گریه میکردم.خودم هم به شخصی که کنارم بود میگفتم نگاه حضرت عباس هستش.و فرار کردم که تا پا به فرار گذاشتم امام حسین جلویم ظاهر شد.هم دوستشان داشتم در خواب هم میترسیدم اگر نگاهم کنن پی به گناهانم ببرند

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گریه حضرت عباس در این رویا به تعبیر دعای صاحب زمان برای مردم عصر حال حاضر می باشد

 51. سعیدسعیدsays:

  باسلام.من خواب لحظه ی شهید شدن حضرت ابوالفضل را دیدم ..تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   زندگانی سالم ، نزول برکت و رحمت به سمت شما و همچنین امین شدنتان از شر دشمنان و فاسدان تعبیر خواب لحظه ی شهادت پرچم دار کربلاست

 52. رضوانرضوانsays:

  سلام من خواب دیدم که در حرم حضرت معصومه هستم و یه طرف ضریح حضرت معصومه کسی نیست منم ضریح رو گرفتم و برای رسیدن به عشقم و رفتن به کربلا دعا کردم بعد یدفعه دیدم توی یک حرم هستم ولی یادم رفته که حرم امام رضا بود یا حرم حضرت عباس یا امام حسین اگه میشه تعبیرش رو بهم بگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به هر موضوعی راجع به روابط یا موضوعات کاری تان باشد با آرامش و منطقی برخورد کنید و هرگونه ادعایی بر علیه شما سرانجام به نفع شما تمام خواهد شد.

 53. زهرا غلامیزهرا غلامیsays:

  سلام من بعدسحری خواب دیدم همه طایفه وخانواده میرن سفرکربلا منم اول به دلیل مشکلات کاریم بعد نفهمیدم چرانمیتونستم برم نشستم فقط گریه میکردم اسم حضرت ابولفضل صدا میزدم هیچکسم توجهی نکرد فقط نگامیکردن منم اونارونفرین میکردم ک اگ من نبرین فلان شین ...انقدر گریه میکردم که دیگ نایی واسم نموند تواین حالت وقتی ازخواب پاشدم دیدم بغص سنگینی توگلوم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اینکه شما در این خواب برای نرفتن به کربلا گریه کرده اید و حتی قصد نفرین دیگران را داشته اید بسیار نیکوست و تعبیرش شفاعت شما توسط افراد صاحب مقام های بسیار بالاست

 54. پویا دهقانپویا دهقانsays:

  سلام من خواب دیدم به واسطه ی حضرت عباس از مرگ نجات پیدا کردم و بعد به حرم ایسان رفتم و بسیار و شدید گریه کردم تعبیر این خواب چیست ؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نجات یافتن توسط حضرت عباس در این خواب تعبیر مشخصی دارد و آن هم شفاعت شدن شما و همچنین عاقبت بخیریتان در این دنیاست

 55. عبداللهعبداللهsays:

  سلام من خواب دیدم بین خونه بابا بزرگم و همسایشون یه زمین خالیه.اونجا داشتن قبر حضرت عباس رو حفر میکردن و من تماشاگر بودم.درحین اینکار با هر بیل زدن الماس بزرگ بیرون میومد.و قبرش خیلی بزرگ بود.من با تمام وجود گریه میکردم و حضرت عباس رو قسم دادم که تمام بیمارا رو شفا بده.من حدود2سال میشه که مریض شدم.لطفا جوابمو بدید.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بيگانه اي به شما محبت مي کند يا با انساني خير و نيکوکار برخورد خواهيد نمود

 56. رسولرسولsays:

  چند مدت پیش تو خواب دیدم که توی واقعه عاشورا کنار امام حسین هستم زره و لباس رزم پوشیدم و منتظرم از امام حسین یه دستوری بگیرم بعد امام حسین روشو کرد اونور و من با هول دویدم به سمت حضرت عباس درست تو اون لحظه دیدم که دستای حضرت عباس رو زدن و بعد سرش رو بریدند و منم با گریه داشتم میرفتم سمتش یه چیزی هم توی دستام بود نمیدونم چی بود بعد کنار تن بی جون حضرت عباس نشستم و گریه کردم، خیلی اشفته کرده بود این خواب منو ممنون میشم راهنماییم کنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه آن است که دلهره شما مبدل به شادمانی می‌گردد.

 57. AliAlisays:

  سلام من 2 تا خوابه به فاصله چند شب از هم دیدم....1::تو یه بیابونی بودم و داشتم رو یه قبره قدیمیه سنگی و بی نامو نشون با یه سری خانمه چادر به سر گریه میکردم یهو توجهم به سمته چپم جلب شد یه اقایی که 2 تا دست نداشت داشت به من نگاه میکرد ولی هر کاری کردم نتونستم چهرشو ببینم چهرش واسم تاریک بود.....2::تو شهرمون داشتم میرفتم که بز یه اقایی رو دیدم که دست نداشت با یه سری لباسه سفیدو قرمز رفتم به سمتش که چهرشو ببینم گوشیم ز خوردو بیدار شدم وقتی هم که بیدار شدم ضربان قلبم واقعا بالا رفته بود

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه آن است که اخباری به دستتان می‌رسد که موجب شور و نشاط شما می‌گردد.

 58. خوابخوابsays:

  سلام من در خواب آقا ابولفظل عباس و اماحسین دیدم که خانواده من در حال چوپانی هستند که مادرم بهم میگه اگه اسم ایشان را بیاری اتفاق بدی برات میفته

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیانگر خوشبختی شما در عشق است.

 59. عسلعسلsays:

  سلام خسته نباشید. چند وقت پیش خواب دیدم که بیرون از خونه هستم و چیزی رو فراموش کردم برای برداشتن دوبارش به خونه برگشتم ولی تو اتاق یه شخصی بود که برای کشتن من اومده بود یه جورایی یه غول وحشتناک بود من تو خواب تنها نبودم با افرادی که باهام بودن خیلی سعی در کشتنش داشتیم ولی هر زخمی که بر می‌داشت دوباره برطرف میشد تا اینکه یه شخصی که زره و عباس سبز رنگ پوشیده بود اومد و اون و کشت بعد به من نگاه کرد و گفت من حضرت عباسم همیشه یادت باشه خدا کنارته هروقت ترسیدی فقط صداش کن بعد بیدار شدم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   یقیناً پیروز خواهید شد.

 60. ع.فع.فsays:

  باسلام .امروز صبح موقع اذان خواب دیدم که بایکی از دوستان رفتیم داخل یه مکانی که حرم حضرت اباالفضل ع بود بعد اشتن رو ی حرم تعمیراتی انجام میدادند که شلوغ هم بود ضریح رو برداشتند یهو قبر قمربنی هاشم که به رنگ سبز مرمر هم بود پیداشد به ناگه فریاد میزدم یاحسین یا اباالفضل ع همه هم جواب میدادند یه تکه از سنگ قبر سکسته بود ولی تا پایین قبر مثل زمردی درخشان یکنواخت بود آب روانی هم به داخل قبر سرازیر بودهمون لحظه یه پسر بچه هم یک تکه سنگ نمک دستش بود به نشانه تبرک به قبر حضرت کشید که یه تکه کوچولو رو هم من ازش گرفتم برا تبرک داشتم سلام میدادم که بیدارشدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   پول و راحتی شما بیشتر خواهد شد

 61. م ام اsays:

  سلام من خواب دیدم که در جمعی شلوغی هستم و موفق شدم که علم (الم) حضرت عباس را بوسیدم .و همچنان سر شانه هایم حمل کردم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ، دلالت بر انجام کارهای خیر دارد.

 62. Yarta radYarta radsays:

  با عرض سلام من ور هفته گذشته بخاطر مشکلی که برام پیش امده بودو از طرف خانواده مسخره میشدم دلم خیلی شکسته بود حضرت زینب رو صدا کردم و قسمش.دادم به برادرهاش که حاجتمو بده شب ک خوابیدم خواب دیدم بین الحزمین هستم و بشدت گریه میکردم و ب سمت حرم حضرت عباس دویدم وارد حرم شدم با صدای بلند گریه میکردم و حاجتم رو میخواستم که فردای اون روز حاجتمو واقعا گرفتم دوباره ویشب بخاطر مشکلی دست ب. دامن اقا شدم وامروز بعدازظهر خواب دیدم که جایی هستم مثل امامزاده ک داشتن براش ضریح حضرت عباس رو میبردن داخل منم داخل رفتم و دوباره با گریه و التماس حاجتمو خواستم که مشکلم حل بشه توی خواب تزطربق گوشی بهم گفتن مشکلت حل شد اما هنوز ور واقعیت اتفاقی نیفتاده عذر میحوام که طولانی بود تفسیر بفرمایید ممنون میشم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تعبیر آن فراوان شدن خیر و برکت فزونی مال و ثروت است.

 63. سید محمد ضیاسید محمد ضیاsays:

  سلام من خواب دیدم مدافع حرم شدم این چه تعبیری داره ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   و باز هم بیانگر ایمنی از دسیسه ها خطرات و فتنه های اطرافیان است

 64. سجادسجادsays:

  خواب دیدم که من کنار ابوالفضل عباس بودم که من دست او را بوسیدم و به من گفت از این بخور که تکه ای نان با چیزی که مانند کره سفت بود خوردم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خوشبختی زیاد در آینده

 65. مرجانمرجانsays:

  سلام خواب دیدم به کربلا رفتم وماشین من کنار حرم حضرت ابوالفضل پیاده کرد بعد از زیارت داخل صحن حرم نشستم و به دسته عزاداری که داخل حیاط بود نگاه میکردم چشمم به گنبد امام حسین(ع) افتاد ولی همونجا موندم انگار منتظر اجازه بودم که برم زیارت حرم امام حسین(ع)، در همین حال بودم که شخصی بهم شکلات داد و خواهرم اومد باهم راه افتادیم بریم حرم امام حسین (ع) تو مسیر رفتن خانمی شکلات تعارف میکرد به هرکسی۱ شکلات میداد ولی به من ۲تا شکلات داد تعبیرش چیه؟ ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بيانگر داشتن روزهاى خوب است

 66. الهامالهامsays:

  سلام ، مادرم خواب دیده که ب کربلا رفتیم و زیارت امام حسین و ضریح رو برای ما باز کردن و فقط اجازه دادن که خانواده ی 5 نفره ی ما وارد ضریح بشن و قبر امام حسین رو تمیز میکردیم و زیارت میکردیم و ی عمو دارم ک ورشکست شده و خیلی اوضاع ش بده مادرم توی خوابش دیده که اون عموم داره ضریح رو تمیز میکنه تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به عمویتان از طرف توپ تاپ بگویید در آینده تان خوشی آرامش و روشنایی بتدریج اضافه می شود ، و غصه دار مشکلات و ناراحتی های فعلی نباشند ، خداوند همراه با این خانواده است

 67. ریحانه خسرویریحانه خسرویsays:

  سلام خسته نباشید یکی از دوستان نزدیکم مه سیدم هستن چند شبی هست خواب منو میبینن و یک بار واضح یادشونه که تو حرم حضرت عباس هستن ینی خودشون میدونن که حرم حضرت عباس است و دارن زیارت میکنن و میبینن که منم اونجاام با من صحبت عادی میکنن و زیارت قبول و میپرسن که چرا اینجایی که میگن من بهشون میگم من اومدم حرم حضرت عباس چند روز معتکف بشم من تقریبا یک ماهی میشه تو یه آشفتگی هستم که خوب و بد درست تشخیص نمیدم باید چیکار کنم تعبیر خوابشون ربطی داره به حال من

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اتفاقا تعبیر این رویا این است که از دودلی تردید و برخی بی نظمی ها و اشفتگی ها به مرور زمان عبور کنید و آرامش زیبایی را در زندگی خود احساس خواهید کرد

 68. عمارعمارsays:

  سلام من در خواب دیدم در ورودی حرم حضرت عباس هستم و بر کاشی های حرم سجده رفتم و زمزمه کردم فلان حاجتم دا عنایت کن یا عباس تعبیرش چی هست معبر گرامی

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود بر شما سجده بر کاشی های حرم بسیار خوب است و نشان خواهد ظلم بلای سخت به شما نخواهد رسید و به سمت عاقبت بخیری قدم خواهید برداشت

 69. سجادسجادsays:

  خواب دیدم در مسجدی نشسته بودم که ابوالفضل العباس آمد وقت نماز بود که من بجای پیش نماز، نماز را در کنار او اقامه کردم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نیکوست ، رفتارها و کردارهای نیک بتدریج بیشتر در درون شما شکل خواهد گرفت و از زیان های جبران ناپذیر دنیوی در امان خواهید بود

 70. سید سجادسید سجادsays:

  سلام خسته نباشید . من خواب دیدم که در یمن شهید میشوم البته خواب نبود خود واقعیت بود طوری که وقتی همسرم بیدارم کرد باورم نمی شد که این خواب بود من ۳۳ سالمه تا حالا به این شکل خوابی ندیدم من به یگانگی خدا قسم میخورن که روحم از بدنم جدا شده بود . شهید شدم و در خانه با پدر مادر و یکی از برادرانم و همسرش و دو تا از خواهرانم دیدار کردم و آنها روح من را میدیدند و با من صحبت میکردند خواب نبود واقعیت بود فقط من میدانم و خدا و خود حضرت عباس (ع) تو عالم خواب در حالی که از شدت خوشحالی رو به بیابان گذاشتم حضرت عباس را دیدم چیزی در عالم خواب بهم تداعی میکرد که او حضرت عباس است بسیار زیباتر از شمایل آن حضرت بود چهره اش را کامل دیدم من را در آغوش گرفت دو جمله باهام صحبت کرد خدایا یاد ندارم کدوم اول بود ولی کاملا یادمه گفت سید نمیدونی کربلا چه بلایی سرمان در آوردند الله اکبر خدا شاهده جان بچه هام از روزی که این خواب نمیگم میگم واقعیت را دیدم یه چشمم اشکه یه چشمم خون و بعد بهم گفت سید کو سوغاتی که قرار بود برام بیاری گفتم دستم خالیه بعد میارم نمیدونم چرا من از پیشش رفتم دیگه ندیدمش تو شوق شهید شدن بودم به طرف خونه رفتم خانواده ام رو دیدم داشتم سعی میکردم بفهمم آخه چطور ممکنه به هیمن راحتی من اینقدر خوشبخت باشم تو ماشینم نشسته بودم و خودم رو نیشگون میگرفتم و از این که واقعیت بود شهید شدم و حضرت عباس (ع) رو ملاقات کردم تو پوست خودم نمیگنجیدم احساس گرسنگی کردم دستم رو به سمت آسمان بردم و میوه ای به دستم گذاشته شد و خوردم خواهرم کنارم بود و دید گفت به ما هم کمی بده و دوباره دست به آسمان بردم و کلی میوه به دستم گذاشته شد بعد پدرم را دیدم گفتم پدر یعنی همه چیز تمام شد گفت آره پسرم بخدا تمام شد راحت باش همین جا بود که بچه هام وارد اتاق خوابم شدن و بیدار شدم و ساعتها گریه کردم که چرا خواب دیدم . من چند نکته بگم من جز مدافعان حرم بودم . و در مدتی به شدت لغزش گناه داشتم حتی نمازم رو هم کنار گذاشته بودم و سبک میشمردم. من از خانواده بسیار مذهبی هستم . و در حال حاظر مشکل بزرگی سر راهم رو سد کرده شاکی خصوصی دارم و اگر رضایت نده حبس در انتظارمه. از روزی که این خواب رو دیدم به شدت برگشتم به راه راست و خودم احساس میکنم که این خواب نوید حل مشکل و یه تلنگر از طرف خدا بود . از شما خواهش میکنم در تعبیر صحیح کمکم کنید متشکرم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   فرصت خوبی به دستتان می‌افتد که غیر منتظره است و از آن خوب استفاده میکنید ، بلندی در طول عمر نیز تعبیر می شود

 71. شقایقشقایقsays:

  با سلام. من در خواب دیدم یک حوض پر از شربت بود من پرسیدم گفتند نذری حضرت ابوالفضل است. بعد از آن به من دادند نوشیدم. یک صدایی (صدای مرد) آمد به من گفت که نیت کن گفتم نیتی ندارم گفت نیت کن که به عشقت برسی(کسی که الان در زندگی من هست حتی اسم او را هم که حسین است گفت) من هم همین نیت را کردم بعد پرسیدم که چه زمانی باید نذرم را ادا کنم به من گفت که در روز تاسوعا یا عاشورا فرقی ندارد. ممنون میشم اگر پاسخ من را بدهید.

 72. شقایقشقایقsays:

  من خواب دیدم که خانواده عشقم به من انگشتر فیروزه بزرگی دادند و من آن را در دست راست کردم. با تشکر

 73. حالهحالهsays:

  سلام من خواب دیدم که تویه باغی هستیم من کیفموجاگذاشتم رفتم که کیفموبردارم دیدم ازپشت تپه حضرت عباس باسرخونی میاد من وقتی ایشونومیبینم فرارمیکنم ومیرم پیش پدرم میشع بگید تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مال حلال بدست می‌آورید

 74. سید سجادسید سجادsays:

  سلام بسیار سپاسگزارم از تعبیر درستتون خوابم تعبیر شد همون طور که گفتید فرصت خوبی به دستتان می‌افتد که غیر منتظره است و از آن خوب استفاده میکنید من بدون یک ریال پول جیب خالی تو روز عرفه کربلا بودم همین آلان با چشمان اشکبار دارم تایپ میکنم. خوشحالم که نظر کرده قمر بنی هاشمم یادم نرفت براتون دعا کردم ممنون از سایت خوبتون اجرتان با آقا ابوالفضل

 75. سیناسیناsays:

  سلا من در خواب دیدم که در پشت سر حضرت عباس و امام حسین ایستاده ام و وقتی حضرت عباس به جنگ میرود من هم با ایشان به میدان میروم و در انجا به شهادت میرسم تعبیره این خواب چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه آرامش فکری بسیار و آسایش در آینده است

 76. سارا شایگانسارا شایگانsays:

  سلام من خواب دیدم از جلوی حرم امام حسین رد شدم و ازبین الحرمین گذشتم رسیدم به حرم حضرت ابولفضل اما داخل نشدم بیرون ایستادم وباگریه حاجتمو خواستم لطفا تعبیرش رو بهم بگید.ممنونم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سخن خوش شنیدن

 77. مینامیناsays:

  من خواب دیدم تو کربلا هستم ولی هی دنبال حرم هستم و خیابان های اطراف حرم راه میرم و دنبال حیاط اصلی حرم ابوالفصل و حسین میگردم تا اینکه بالاخره میرسم دیدم دارن عزاداری میکنند و من هم داستم فقط گریه میکردم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   چقدر نیکوست که کسی آن قدر لایق باشد که شبی خواب دیده باشد در جستجوی حرم ابوالفضل باشد ! بی تردید تاثیرات مثبت این رویا را در زندگانی آینده تان از نزدیک خواهید دید

 78. اعظماعظمsays:

  سلام..امیدوارم خواب منم تعبیر کنید.درشب ۲۵ محرم تقریبا نزدیک ب نیمه شب خواب دیدم ی شخصی( ندیدمش در خواب) یک گردنبند با بند چرمی مشکی داشتند که میخاستند بدن جایی (فکر میکنم جهت ادای نذر) من گرفتم و گفتم من اینو ب یک امامزاده میدم..گردنبند روی پارچه سفید داخل یک بشقاب میوه(با احترام زیاد) در دست من بود و من اتاق اتاق میرفتم و میگفتم دنبال یک معصوم(امامان) میگردم که این گردنبندو بدم ب ایشون(منظورم داخل حرمشون بود)تا ب جلوی در یک اتاق روشن رسیدم که یک قبر بزرگ بود که زاویه ایی که من بود تقریبا یک چهارم قبر معلوم بود و از اتاق نور میومد و اتاق روشن و بسیار بزرگ تر از بقیه اتاقها بود..روی قبر مشخص بود یک جسد هست که من بخاطر زاویه ایی که ایستاده بودم فقط سر جسد رو میدیدم.پرسیدم این قبر و سر متعلق ب چ کسی هست گفتند حضرت ابوالفضل.. روبروی در بودم و ب حال گیج نگاه می کردم و بشقاب هم در دستم که دیدم یک جوان قد بلند با کلاه و زره و شمشیر اومد و لباس سبز. میدونستم ایشون حضرت ابوالفضل هستند... شمیشیر از غلاف دراورد و با نوک شمشیر گردنبند رو از داخل بشقاب برداشتند و در همین حین ب صورت عمودی ب سمت آسمان رفتنند و محو شدند.. ولی من در خواب فقط مثل ی ادمی که نمی فهمه کسی که در روبروی ایشون هستند چ شخصی هست و باور نداره که حضرت رو دیده باشه فقط نگاه می کردم..

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   همانطور که قبلا اشاره شد دیدن چنین رویاهایی حتما لیاقت و یا سعادت می خواهد و بی تردید تعبیر آن عاقبت بخیری و نجات از گمراهی در زندگی دنیاست

 79. ستاره رادستاره رادsays:

  سلام. من خاب دیدم با دشمنای حضرت ابولفضل جنگ میکنم بعدش میرم جلو تر ی زندونی میبینم ک دسته حضرت ابولفضل اونجاس. بعدش دستو ورمیدارم میزارم رو ی پارچه سفید خوب میپیشونم بعد فرار میکنم دستشوقابم میکنم دشمنا نبینن. بعدش باز همون دشمنا میان پیدا میکنن میبرن بازورو ترسناک بودن خودشونم. تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به وضوح بیان میکند که برخی از بدخواهان و یا دشمنان پنهانی شما در زندگی ( چه حال و چه آینده ) ناکام ، سرخورده و ناامید خواهند شد

 80. حسینحسینsays:

  با سلام . من چند وقت پیش یعنی شب پنجم محرم با اقوامم رفته بودم از روستا به شهر برای گرفتن شارژ بعد که بر گشتیم ما تصادف کردیم و خیلی تصادف وحشتناکی. رارنده برحمت خدا فوت شد و یک نفرم شکستگی داشت و یک نفرم از کما اومد بیرون . بنده هم جلو ماشین نشسته بودم بعد اصلا یادم نمیاد که خوابی دیده باشم نمیدونم ایا تو همون حالتی که از ماشین پرت شدم بیرون بیهوش بودم . وقتی بهوش اومدم توی بیمارستان یادم اومد . و یک جایی بود خیلی سرسبز و زیبا و که اصلا قابل توصیف . ومیزهای چوبی زیاده گذاشته بود وروی هرکدوم از میزها ظرف های طلایی و داخلشون میوه انار و سیب و .... یک ابشار اب بود که مردی قد بلند خیلی خیلی بلند که قد شون هم اندازه ابشار بود و منم انقد کوچیک اندازه یک مورچه در برابرشون بودم . و دهنم از تعجب وا شده بود و چشمام هم همینطور . یه حالتی بود که انگار من از خودم اومدم بیرون و خودمو از بالا میدیدم که دهانم باز است و تعجب کردند . و اون مرد هم یک جام طلایی دستش بود و از اون بالاها که چشمه بود اب کردند و محکم به میز گذاشتن و خیلی ابهت داشتن که قابل توصیف نیست و زمین از هیبتشون میلرزید . میخاستم بدونم معنیش چی میشه . البته خودم به حضرت ابا الفضل تشبیه کردم و میخاستم نظر شما را بپرسم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نگران نباشید چرا که به حمد خدا ستم ، بلا و فتنه از سمت خانواده تان دور گشته

 81. صدف سعادتصدف سعادتsays:

  سلام من در خواب ديدم كه حضرت ابوالفضل (ع) از من گلايه ميكنند كه چرا حاجتم را از ايشون نخواستم و به ايشون اعتماد نكردم! يعني تعبيرش چيه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانگر آن است که در مورد چیزی اطمینان پیدا خواهید کرد

 82. سجادسجادsays:

  سلام و خسته نباشید خواب دیدم که در میان آسمان بودم و چشمانم را بستم و قصد رفتن به کربلا را کردم چشمانم را باز کردم در بین الحرمین بودم و آن دو حضرت را زیارت نمودم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خبر از بالا رفتن کارها و موفقیت های بهتر و بیشتر در زندگی می دهد

 83. sahelsahelsays:

  با سلام من خواب دیدم که عازم کربلام هنوز توی شهر خودم بودم که همهمه شد که دیدم یه علم از روی سرمون تو هواس داره حرکت میکنه علم دست حضرت عباس بود کلی فرشته همراهش بودن دورتادور علم توی هوا...معرکه بود و یه کلامی شبیه متواتر زمزمه شون بود کلی نورانی و زیبا میرفت به سمت کربلا ...خیلی عجیبو زیبا بود برام نگاش میکردم یه آرزوی محالمو از حضرت عباس تو دلم خواستمو گریه کردم....ممنون میشن تعبیرشو بگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دیدن علم حضرت عباس و وجود فرشته ها اطراف ایشان نشان دهنده ی زندگی سالم و بدون خطر شما در چند سال اینده خواهد بود.

 84. ناهیدناهیدsays:

  سلام. دیشب در خواب دیدم که به همراه یک سری از یاران امام حسین و خود ایشون و حضرت عباس داریم به یک سمتی میریم. ناگهان مجبور میشیم یجا پنهان شیم. خیلی مضطرب بودم. چهره امامو ندیدم ولی با عباس همکلام شدم. یکدفه یکسری سرباز پیدامون کردن ولی مردمی که رد میشدن میگفتن کاری باهاتون ندارن. دیشب شب اربعین بود. ولی من بعد خوابم فهمیدم که مناسبتی بوده توی اون شب بدون فکر به خواب رفته بودم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   یک تغییر سریع و ریشه ای در زندگی به نفع آینده تان خواهید داشت

 85. سماسماsays:

  سلام من خواب دیدم قراره ب زیارت امام حسین ع برم و وقتی از دور حرمش رو دیدم خیییلی ذوق کردم.اما حس کردم نمیشه برم. یهو متوجه شدم دیدم کنار حرم حضرت عباسم. تاحالا نرفتم زیارت اما تو خواب دیدم رفتم داخل حرم و بسیار بسیار زیبا و نورانی بود و من حس خیلی خوبی داشتم... انگار تو خلا بودم و پروازمیکردم. لذت عجیبی داشت. جوری ک وقتی ازخواب پا شدم همش اون لذت تو قلبم بود و روی جسمم اثر مثبت گذاشته بود

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه ی سلامتی و سعادت خواهد بود ان شاء اله

 86. سیدرضاتوسلیسیدرضاتوسلیsays:

  باسلام و عرض ادب.من در خواب دیدم که یک نفر نام حضرت عباس را بر زبان آورد.تعبیرش چیست؟ لطفا اگر مقدور است تعبیر خوابم را به ایمیلم ارسال کنید.باتشکر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، اینکه دیگران اسم حضرت عباس را بر زبان آورده اند ، نشان دهنده ی آن است که از نزدیک شاهد علو درجه و موفقیت برای برخی از آشنایان خود هستید

 87. سیدسیدsays:

  باسلام.من چند ماه پیش درخواب دیدم که یک گنبدطلایی با پرچم قرمز بافاصله دور مشاهده کردم.خیلی خواب عجیبی بود.تعبیرش هنوزم برایم معمایی شده لطفا تعبیرش رو بگید.باتشکر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشان از آینده ای روشن و پر امید دارد

 88. تیارا شاهیتیارا شاهیsays:

  سلام ، وقت بخیر من در شب شهادت امام رضا(ع) خواب دیدم یه لباس کاملا سبز روشن و بلند پوشیم و تو خیابان دارم راه میرم و یه خانمی به خاطر لباسم مسخرم میکرد. یهو میبینم توی یک جایگاهی یه انگشتره انگار نقره بود برداشتمش وقتی نگاهش کردم دیدم در قسمت بالا نوشته شده بود حضرت ابوالفضل (ع) و پایینش البته دقیق یادم نیست اسم‌ حضرت داوود یا حضرت دانیال نوشته شده بود.. برای خودم برداشتمش و وقتی جلوتر رفتم گردنبندشم که دقیقا شبیه‌ انگشترش و اون نوشته ها رو هم داشت رو پیدا کردم. تعبیرش چیه؟ با تشکر .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، دیده شدن چنین رویایی در چنین شب مقدسی قطعا حاوی معنا هم هست ، نام حضرت ابوالفضل ، رونق و برکت به زندگی تان خواهد داد و از بلاهای ناگهانی در امان خواهید بود.

 89. نیلوفرحسینینیلوفرحسینیsays:

  سلام. من تا حالا کربلا نرفتم. پنجشنبه گذشته خواب دیدم با دوتا همسایه هامون سید هستن خودمم سیدم. رفته بودیم کربلا. حرم امام حسینو زیارت کرده بودیم داشتیم میرفتیم حرم حشرت عباس. تا اسم بالای حرم که نوشته بالعباس رو دیدم بینهایت خوشحال شدم همش میگفتم من عاشق حصرت عباسم. بعد داخل زیارت رفتیم مث این بود که تو صحنش نشستم. بعد از خواب بیدارشدم. چند شب قبلشم خواب دیدم داشتن واسه یه شهیدی که اصلا نمیشناسم مدیحه سرایی میکنن اسم شهید صالحی بود. این خواب ها فکرمو درگیر کرده ممنون میشم تعبیرشو بگین

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، نیکو هستند و اتفاقا خبر دهنده از انجام کارهای ثواب و یا خیر توسط شما در آینده می باشد

 90. س.فردس.فردsays:

  درود بيكران من تا حالا كربلا نرفتم ساعت ٨:٣٠ صبح چشمانم سنگين شد و به خواب عجيبي رفتم ابتذا ديدم مردي قاتل دنبالم ميكرد كه مرا بكشد و من از دريايي تولنستم فرار كنم سپس به يكباره گذرم افتاد به نهر فرات همانجا سر درد ابي عبدلله را ديدم اما گفتم اول از قمر بني هاشم كسي اجازه كنم با سختي وارد شدم اما وارد اتاقي شدم كه هيچ زائري نداشت و ضريحي هم نبود يه قبر بسيار كوچيك بود من نشستم زمين و اولين جمله ام روضه عطش سكينه بود ?هيچ دعايي نكردم فقط در بهت بودم ولي يادمه كه نميخاستم از جايم برخيزم ممنون ميشم تعبير بفرمايين

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، خبر از این میدهد که به بعضی از اهداف یا آرزوهای قلبی خودتان با گذشت زمان خواهید رسید.

 91. زهرا ساداتزهرا ساداتsays:

  سلام،من خواب یه مرد نورانی و یکی بچه رو دیدم که تو یه بیابان بودم،ازشون پرسیدم شما کی هستین مرد جواب داد این ابولفظل العباسه بعد رفتم دنبالشون وزبونم گرفت تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، گشایش ؛ نعمت ، رزق و روزی، زندگانی آرام از معانی این رویاست.

 92. تياراتياراsays:

  سلام، وقت بخير ديشب خواب ميديدم با خانواده به حالت بازديد رفتيم از يك خانه عجيب ، خونه اي بود با يه حياط بزرگ و پر از دار و درخت و حوض كه داشتن تميزش ميكردن . داخل خونه هم كار نظافتش تموم نشده بود. افراد زيادي اومده بودن براي بازديد يه سري با حجاب يه سري بي حجاب. چندتا خانم هم بودن كه كلن سر و صورتشون و با يه چيزاي طلايي بسته بودن. سفره اي پهن بودن همه نشستيم براي سرو غذا. يهو من پرسيدم از مامانم كه اينجا چيه داستانش؟ گفت الان ميگم صاحب خونه بياد خودش بگه وقتي اومد يك شمشير و يه عصا دستش بود. شمشير از طلا بود بسيار سنگين و پشتش قرآن بود و اون ٤ قل . وقتي گرفتمش متوجه قرآن پشتش نشدم چون من يه دعا ديدم اونجا كه اصلن يادم نيست چي بود، وقتي به صاحب خانه گفتم گفت عه كسي اين و نميبينه اصلن همه اون قرآن و ميبينن و گفت اين شمشير متعلق به امام حسين (ع) هست. و اون عصا متعلق به حضرت موسي(ع). اين طور بوده ( كليت رو يادمه) به اين شكل كه يه روزي دخترايه اين خونه كه دخترايه بدي بودن و ميبينن اين شمشير و عصا كه اول معمولي بودن اينجوري شدن و اون دخترا هم ديگه توبه كردن و نميزارن ديگه كسي صورتشون و ببينه. من دستم رو ميكشيدم رو شمشمير و آرزو ميكردم. و ميخواستم ازش عكس بگيرم كه اجازه ندادن. ممنون از شما كه وقت ميگذاريد و جواب ميديد.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، می باید منتظر بعضی از رویدادهای تازه و امید بخش در زندگی باشید ، تغییراتی نیز در آینده پیش رو خواهید داشت.

 93. تیاراتیاراsays:

  سلام، وقت بخير خواب ميديدم با خانواده به حالت بازديد رفتيم از يك خانه عجيب ، خونه اي بود با يه حياط بزرگ و پر از دار و درخت و حوض كه داشتن تميزش ميكردن . داخل خونه هم كار نظافتش تموم نشده بود. افراد زيادي اومده بودن براي بازديد يه سري با حجاب يه سري بي حجاب. چندتا خانم هم بودن كه كلن سر و صورتشون و با يه چيزاي طلايي بسته بودن. سفره اي پهن بودن همه نشستيم براي سرو غذا. يهو من پرسيدم از مامانم كه اينجا چيه داستانش؟ گفت الان ميگم صاحب خونه بياد خودش بگه وقتي اومد يك شمشير و يه عصا دستش بود. شمشير از طلا بود بسيار سنگين و پشتش قرآن بود و اون ٤ قل . وقتي گرفتمش متوجه قرآن پشتش نشدم چون من يه دعا ديدم اونجا كه اصلن يادم نيست چي بود، وقتي به صاحب خانه گفتم گفت عه كسي اين و نميبينه اصلن همه اون قرآن و ميبينن و گفت اين شمشير متعلق به امام حسين (ع) هست. و اون عصا متعلق به حضرت موسي(ع). اين طور بوده ( كليت رو يادمه) به اين شكل كه يه روزي دخترايه اين خونه كه دخترايه بدي بودن و ميبينن اين شمشير و عصا كه اول معمولي بودن اينجوري شدن و اون دخترا هم ديگه توبه كردن و نميزارن ديگه كسي صورتشون و ببينه. من دستم رو ميكشيدم رو شمشمير و آرزو ميكردم. و ميخواستم ازش عكس بگيرم كه اجازه ندادن. ممنون از شما كه وقت ميگذاريد و جواب ميديد.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ؛ از نصایح افراد خانواده یا کسانی که صاحب سخاوت و بزرگی هستند بهره مند خواهید شد.

 94. رضارضاsays:

  باسلام و خسته نباشید.من چندشب پیش درخواب؛ نیمی از بدن مردی که لباس سبز و زره وشمشیر داشت را مشاهده نمودم اما چهره آن مرد را ندیدم.احتمالا خواب حضرت عباس را دیدم چون قبل خواب برحضرت عباس خیلی گریه کردم و بعد به خواب رفتم.باتشکر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   منتظر اتفاقات مثبت باش

 95. ShhnzShhnzsays:

  سلام خسته نباشید.من دیشب خواب دیدم که رفتم کربلا موقع اذان ظهر هستش و من عادت ماهانه هستم نمیتونم نماز جماعت بخونم.به مادرم میگم الان که ضریح خلوت میرم زیر بقعه ی امام حسین دعا کنم که حتما حاجت روا بشم. رو به روم 2 تا در هستش روی یکی اسم امام حسین یکی حضرت عباس که من میرم به سمت امام حسین، ولی از هر جا که تابلو زده به طرف ضریح رد میشم میرسم به حضرت ابوالفضل از هر کی میپرسم ادرس درست نمیدن.منم گریه میکنم تو خواب میگم میدونم گناه دارم تقصیر منه که اینجوری میشه.میرسم یه جایی درخت داره یه جاییش شبیه استخر ولی کفش کلا سنگه طبیعی یه در چوبی کوچیک میگن منتظر بودیم تو باز کنی در که وا میکنم اب تمیز میاد پر میشه اونجا هم من و چند نفر تو اب راه میریم با لباس. من چله زیارت عاشورا داشتم یه شب قبلش تموم شده.بعد این خواب دیدم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، در یکی از کارهای ثواب و یا خیر شما اشکال های کوتاه مدت پیش می آید ، یا موفق به انجام کاری که مورد دلخواهتان هست نمی شوید

 96. عمارعمارsays:

  باسلام من در خواب دیدم قبر مطهر حضرت عباس رو زیارت کردم و من رو هدایت کردن به طرف سرداب ایشون که ایشون اینجان و اقا انگار ناراحت بودن ازم و یقه منو گرفتن و روم داد زدن تعبیرشت چیست

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   انتقادهايي كه احتمالا از تو مي‌شود تا حدودي درست است.

 97. امیر حسینیامیر حسینیsays:

  باسلام و عرض ادب.من دیشب در خواب دیدم که از صف پر از جمعیت سبقت میگیرم؛ناگهان دیدم وارد زیارتگاه عجیبی شدم؛که ضریح نداشت و عکس حضرت عباس روی دیواربود.انگار قبری جلوتر بود خواستم که برم جلو از خواب پریدم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   منتظر اتفاقات باش که اکثر آن ها خوب هستند

 98. ستارهستارهsays:

  با سلام. من در خواب دیدم یک حوض پر از شربت بود من پرسیدم گفتند نذری حضرت ابوالفضل است. بعد از آن به من دادند نوشیدم. یک صدایی (صدای مرد) آمد به من گفت که نیت کن گفتم نیتی ندارم گفت نیت کن که به عشقت برسی(کسی که الان در زندگی من هست حتی اسم او را هم که حسین است گفت) من هم همین نیت را کردم بعد پرسیدم که چه زمانی باید نذرم را ادا کنم به من گفت که در روز تاسوعا یا عاشورا فرقی ندارد. ممنون میشم اگر خواب من را هم تعبیر کنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، این رویا را آرامش و راحتی خیال در روزهای نسبتا شلوغ یا سخت زندگی خود بپندارید.

 99. سعيده فسعيده فsays:

  سلام وقت بخير خدا قوت يكي از بستگان خانم خواب ديدن كه من رفتم كربلا و بسيار خرسند برگشته بود و اين سفر را تنهايي رفتم.و مادرم براي ميهماني باشكوهي گرفتن..من تاحالا نرفتم كربلا مرسي از تعبيرهاي هميشه خوبتون??

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، موفق خواهید شد تا به یکی از خواسته های خود در آینده دست پیدا کنید ، که بیشتر جنبه ی معنوی خواهد داشت.

 100. ستیستیsays:

  من در خواب دیدم که در جاده ای بوده و امام حسین و حضرت عباس با یارانشون امدند و من پرسیدم که انها چه کسانی هستند کسی به من گفت که ان شخص با قد کوتاهتر امام حسین ع و شخص زیباروی دیگری که بلندتر بود و لباس مشکی به تن داشت حضرت عباس است. ولی من خیلی واضح صورت آنها را نمیدیدم ولی میخواستند در ان جاده خانه ای را بسازند. ایا خواب من چه تعبیری دارد؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، توسط افراد بزرگ ، عاقل و صاحب دانش در زندگی رهنمود خواهید شد و به بعضی از موفقیت ها نیز دست پیدا خواهید کرد ان شااله.

 101. رضا یوزباشیرضا یوزباشیsays:

  سلام من در خوابم دیدم حضرت عباس از دور به من نگاه میکند و برام لبخند میزند براش نزدیک شدم به چهرش نگاهی کردم منو اغوش گرفت هم دیگر رو بغل کردیم و بوی تنش رو استشمام کردم بعد از خواب بیدار شدم پنج دیقه اول بوی تنش میومد تعبیر اصلی خوابم چیست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود بر شما ، معنی اصلی این مورد حفظ شدن از خطر ، بلا و یا سختی های شدید در زندگی ست ، همچنین میتواند خبردهنده از سلامت و یا سعادتمندی نیز باشد.

 102. سجادسجادsays:

  با سلام و عرض خسته نباشید به مدیر محترم سایت.من بعد از نماز صبح خواب دیدم که به زیارت قبر حضرت ابالفضل رفتم و درحالی که زیارت میکردم قبر آن حضرت میچرخید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود بر شما ، دور گشتن از فتنه ، آسیب ، و برخی از گرفتاری ها یا مشکلات دنیوی ، از معانی این مورد خواهد بود.

 103. خدیجه حسنیخدیجه حسنیsays:

  سلام من خاب دیدم ی خانمی ب من گفت برای گفتن نیت واینکه بدونی نیتت درسته یااشتباه باید بری بالا عین پشت بوم بود بعد اونجا ی اتاق بود گفت باید بری اونجا وسقفش پر ایه هستش باید دستت رو بکشی ب اونا بعد نیت کنی میخاسم برم تو یهو ی خانوم خیلی قدبلند چادری رد شد اونو دبدم ترسیدم تو نرفتم،دستمو کشیدم ب در همونجا گفتم خداصدامو ازهمینجا هم میشنوه،بعد خاسم برگردم رسیدم ب ی اتاقی ک دیدم ی امام قدبلند باعبا سبز پیش نمازه وکلب ادم پشتش دارن نماز میخونن تو خاب شک داشتم یاامام حسینه یاحضرت ابولفضل بعدخوف کردم نرفتم تو،یهو از خاب پریدم تعبیرش چیه،ضمنا توخاب میخاسم نیت کنم ک بچه بیارم خوبه یا زوده

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، نشان از سعادتمند شدن و یا داشتن آینده ی آرام و مطلوب است.

 104. رویارویاsays:

  سلام من شب سیزدهم ماه خوای دیدم وسط خونمون پیکر حضرت عباس زیر پارچه هسش. توی عالم خواب بقچه نان همراه یک خوراکی زیر پیکر حضرت گذاشتم یادمه میگفتن هرکس اینکارو بکنه و حضرت اون رو ببره یا ناپدید کنه ینی جواب گرفتی من هرچه سعی کردم دعا کردم ولی نتیجه ای ندیدم. و اینم یادمه که چهره حضرت سیاه و گرفته بود. میشه تعبیرش رو بهم بگین. ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   برای این که دلیل حضور این فرد را در خواب خود درک کنید توجه داشته باشید که فکر کردن به او چه احساس، فکر یا خاطره ای را در شما زنده می کند؟ درس های اخلاقی ای که از این شخصیت میگیرید چگونه می تواند الهام بخش شما برای برون رفت از چالش های فعلی در زندگی بیداری باشد؟

 105. خدیجه حسنیخدیجه حسنیsays:

  باسلام من حدود ی هفته قبل خاب حضرت عباس دیدم براتون فرستادم تعبیرکردین،امشبم خاب دیدن ایران وعراق درگیرن باهم،مام همش ب فکر فراربودیم،شوهرم ودوست دوران بچگیم ومن باهم صحبت میکردیم حین فرار،شوهرم گفت اگه ندیدم همو حلال کنید،منم بهم برخورد،بعدداخل ساختمونی ک شب قبلش خابیده بودیم باکلی ادم،ی خانم نذری درست میکرد توقابلمه میگفت یاحضرت ابالفضل،نذری بود،تعبیرش چیه؟دیدن این خاب ها ربطی ب بچه داره؟ماتازه عروس ذامادیم هنوز بچه نداریم،من تازه بااین سایت اشناشدم ی بارم دوماه قبل خاب دیدم س تاازمامان اومدن پیشم وشکل مثلثی نشسته بودن نفهمیدم کیابودن ولی یکیشون عقبتربود لباساشون نورانی بودچهره معلوم نبودم،صدا از سمت یکیشون اومد ک گفتن مبارکه،ممنون میشم اگه جدا جدا برام تعبیر کنیددددد مرسی پیشاپیش

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود بر شما ، نگران این رویا نباشید ، جنگ یا درگیری در این مورد می تواند نمادی از ایام به نفه شما باشد و ارتباطی با مسئله ای که خودتان مطرح کردید ندارد .

 106. علی دباغعلی دباغsays:

  س من دیشب خواب دیدم که پیکر حضرت ابولفضل در داخل کفن پیچیده شده و داخل قبر گذاشتن و صورته ان حضرت رو کامل دیدم چون روی صورتش کفن نبود همان طور که گریه میکردم صورته ان حضرت را بوسیدم بعد از خواب بیدار شدم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب اشاره به مسائلی دارد که در طول روز ها یا ماه های اخیر برای شما نوعی احساس فروپاشی عاطفی را ایجاد کرده اند.

 107. خدیجهخدیجهsays:

  سلام خسنه نباشبد من ی مدته خاب حضرت ابالفضل میبینم ی بار ک س تا امامو دیدم حالت نشسته بودن مثلثی نشسته بودند،یکیشون فرمودند مبارکه،ی بارم خاب دیدم ی اقایی ک حضرت ابالفضل بود پیش نمازبود پنجاه نفراینا نمازمیخوندند من فقط نگاه کردم وترسیدمم،دوباره شب خاب دیدم جنگ ایران وعراقه وی خانوم نذری درست کرده تندتند اسم حضرت ابالفضل رومیاره ونذری رو هم میزنه،دیشبم خاب دیدم محرم هستش ومن تو کوچه ها دارم میرم کلی شتربود ومیخاستن قربونی شن و من بااختیاط از کنار شتر ها رد میشدم ک مبادا ی وقت من ب جای اونا قربونی شم تبر بیاد رومن،بعد ی خانوم تو ی خونه نذری درست بود ک باز اسم حضرت ابالفضل رو میاورد وغذاش برنج بود منم تو صف وایسادم ونذری گرفتم تعبیر این خابا ینی چی ممنون میشم توضیح بدین بدجوری ذهنمو درگیرکرده،خاب اول دو ماه قبل دیدم بعدیشو بافاصله دوهفته اینا ولی اخری هارو تقریبا پشت سرهم،قبل این خابا هم خاب دیدم رفتم زیارت امام رضا بعد ب ترتیب این خاب هارو دیدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، در حالت کلی این رویا ها نمی توانند تاثیرات منفی در زندگی تان داشته باشند و اشاره به برخی از نیات یا خواسته های درونی و مورد علاقه تان دارد

 108. س.فردس.فردsays:

  سلام و درود فراوان من دختري مجردم اما خواب ديدم در حمام با فرزندم هستم كه ناگهان پسرم از شدت ترس به نقطه اي خيره شد گويا جن ديده بود كه تا من برگشتم آن جن به من حمله ور شد و قصد كشتن مرا داشت،، من از صلوات صلوات شروع كردم تا بلند گفتن سلام امام حسين در عاشورا. مدام يا الاعبدلله ميگفتم كه دستان آن خبيث شل شد و رهايم كرد.. خيلي حال بدي بود حتي الانم حس خفگي گلو دارم،،

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا ریشه ی ترس خود از جامعه را شناخته و اجازه ندهید که این ترس ها در ذهن شما تداوم پیدا کنند.

 109. الههالههsays:

  سلام.من خواب دیدم یکی از دوستام خبر میده به من که مادرم تو خواب فوت شده.منم بلند گریه میکنم اسم حضرت عباس رو چند بار تکرار میکنم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب اشاره به مسائلی دارد که در طول روز ها یا ماه های اخیر برای شما درگیری فکری ایجاد کرده اند و لازم است درباره ی این ناراحتی ها با دیگران صحبت کنید.

 110. مرتضیمرتضیsays:

  سلام من خواب دیدم رفتم بر سر قبر حضرت عباس ع و قبر ایشون رو زیارت میکنم قبر حضرت قبر بزرگی بود من اینقده شوق داشتم که از اول تا اخر قبر رو بوسیدم در واقع تمام قبر رو بعد جلوتر رفتم یه ضریحی بود که طرح قدیمی داشت اونم بوسیدم و پنجره هاشو گرفتم و طلب حاجت برای دیگران کردم بعد خواب هم خیلی احساس سبکی میکردم و قرار بود دوباره هم برم حرم در واقع رفته بودم کربلا ناگفته نماند قبلش ضریح امام حسین ع رو تو خواب زیارت کردم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب اشاره به تغییرات مثبتی دارد که در حال ایجاد آن ها در زندگی خود هستید.

 111. حسن خلیلیحسن خلیلیsays:

  سلام و عرض ادب من چندین بار در خواب میبینم در مکانی شلوغ با قدرت تمام نام مقدس ابوالفضل را فریاد میزنم اینجانب ارادت بسیاری به آن حضرت دارم و با بردن نام او اشک بر چشمانم حلقه میزند حاضرم همه زندگی خود را و حتی تنها فرزندم را فدای او کنم .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا درباره ی احساسات درونی خود با دیگران صحبت کرده و اجازه ندهید که عقاید و افکارتان سرکوب شوند.

 112. فهیمه گلیفهیمه گلیsays:

  سلام .من برای رسیدن به حاجتی ( رسیدن به پسرخاله م)چله زیارت عاشورای ایت الله حق شناس رو شروع کردم.دیروز از امام حسین خواستم حالا که روز سی و پنجم از چله مه یه نشونه بهم بده.دیشب خواب عجیبی دیدم.خواب دیدم جایی هستم که بیشتر شبیه مسجد بود.از کسی پرسیدم اینجا کجاست؟ گفتن کربلاست.بعد منو بردن داخل.اونجا یه ضریح بود که فقط من اونجا بودم.دستمو به ضریح گرفتمو داخلو نگاه کردم سه تا قبر بود.پرسیدم اینا قبرای کین، گفتن یدونه حضرت عباس یدونه امام حسین و یدونه مال یه امام دیگه که اگه درست گفته باشم شخصی که داشت توصیح میداد گفت قبر امام علی نقی.( من شخصی که داشت توصیح میداد رو ندیدم ولی خانوم بودن)من دستم گرفتم به ضریح و کمی با حضرت عباس ( خیلی کم.شاید در حد دو تا کلمه) صحبت کردم.ولی چون اون منطقه جنگ بود کسی منو صدا کرد و گفت باید از اینجا بریم .و من از اونجا رفتم.میشه تعبیر این خوابو بگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   جنگ در خواب نشان دهنده ی استرس های درونی می باشد که لازم است آن ها را کنترل کنید.

 113. زهرازهراsays:

  سلام خسته نباشید..مرد مورد علاقه ی من سه بار به خاستگاری می اید ولی هر سه بار سنگ اندازی هایی میشود و بهم میخورد..اینبار من خیلی حال روحی بدی داشتم و خیلی دعا کردم ولی هیچ کدوم اجابت نشد ولی هنوز امیدوار هستم.. یکی از دوستانم عازم سفر کربلا شد به من هم گفت یک روسری بمن بده تا ان را در حرم بیندازم..منم همینکار رو کردم و خیلی التماس دعا داشتم بخصوص پیش حضرت ابولفضل که اراده ی خاصی به ایشون دارم چند شب پیش توی خواب و بیداری..صدای دوستم رو شنیدم که بهم گفت روسریتو انداختم و دقیقا وسط حرم افتاد...صبح که بیدار شدم فکر میکردم واقعیت است و توی پیام هایمان اینو بمن گفته..ولی هرچی گشتم نبود در واقع توی خواب و بیداری اون صدا رو شنیدم تعبیرش چیه؟ ببخشید طولانی شد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا درباره ی ناراحتی های درونی خود با انسان های آگاه صحبت کرده و ایده های مختلف را بسنجید.

 114. هیرادهیرادsays:

  سلام و خسته نباشین یک شب خواب دیدم که در یک خیمه بزرگ هستم چند نفری جوان لباس جنگی عربی پوشیده بودن منم از جلوی در خیمه داشتم نگاهشون میکردم ناگهان حس کردم کسی کنارم ایستاده وقتی نگاه کردم دیدم یک اقای قد بلند و بسیار عضلانی با یک کلاه خود جنگی که دو پر سبز رنگ هم داشت کنارم هست و بعداز چند لحظه رفتن تو خیمه و با صدای بلند گفتن که قصد اوردن اب برای امام حسین رو دارند در همین زمان شخصی گفت علی اکبر با شما خواهد امد که من گفتم من میرم به غلی اکبر بگو پیش پدرش بمونه اگه اتفقی قراره پیش بیاد واسه من پیش بیاد ناگهان خودم و حضرت عباس رو در یک دریای بسیار بزرگ و شفاف دیدم که هر دو مشک داشتیم و پر کردیم همین که اماده برگشت شدم دیدم کل بدن اقا پر از تیر شده با نگاهشون به من فهموندن که اب رو برسونم به سرعت حرکت کردم در مسیر چند نفر قرمز پوش جلوی من رو گرفتن گفتن اکه میخوای اب رو ببذی باید مشکتو سوراخ کنی که اب کمتر برسه به خیمه منم ی گاز کوچیک گرفتم از مشک و دویدم به سمت خیمه امام حسین ایشان رو دیدم که پشت به من بودن من اب رو به یک خانمی دادم که یک بچه 6ماهه داشت و اب رو در دهان اون ریختن بعد اینکه از خواب پریدم گیج بودم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود بر شما ؛ بطور کلی امنیت در زندگی و سلامتی از دو معنای اصلی این رویا محسوب می شود.

 115. محمودمحمودیمحمودمحمودیsays:

  باسلام من خواب دیدم که به طرف حرم حضرت عباس دربین الحرمین حرکت میکنم.روبروی حرم قبل از ورود به حرم نذری پخش میکردند.قیمه سیب زمینی با خودم گفتم قبل از زیارت این غذا را بخورم و درحالیکه چلچراغهای حرم راتماشامیکردم مشغول خوردن شدم که از خواب پریدم. ممنون میشوم که تعبیرخواب مرابگویید. راستی من تازگی از زیارت کربلا آمده ام وحاجت خیلی مهمی دارم که سالهاست مرادرگیر ومعذب کرده. باتشکر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، بطور خلاصه نشانه‌ی پیشرفت در کارها است.

 116. مهدیمهدیsays:

  باسلام من مدتی هست بخاطر مشکلات زیاد درگیر هستم .عصر خوابیده بودم خواب دیدم کنار حرم حضرت ابولفضل (ع) نفسم گرفته و تا تمناع از حضرت میخواستم از مشکلاتی که برام پیش اومده منو نجات بده چون دیگه طاقت ندارم با گریه زیاد از خواب بیزار شدم تعبیرش چی میشه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا با صراحت بیشتری درباره ی ناراحتی های درونی خود با دیگران صحبت کنید.

 117. شقایقشقایقsays:

  با سلام من خواب دیدم که سمت چپم کلا آسمان بود و آسمان رو میدیدم و دیدم که از آسمون امام حسین و دو شخص دیگر که احتمالا حضرت ابوالفضل بود با لشگرشون به من نگاه میکردند و به سمت من اروم اروم میامدن. تعبیرش رو بهم بگین خیلی ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید آینده ی روشن شما به خاطر برآوردن انتظارات و آرزو های دیگران مختل شود.

 118. عرفان خزاییعرفان خزاییsays:

  سلام اگر یک زن خواب حضرت ابوالفضل را ببیند که لباس سبز و سه خنجر در دست او باشد لطفا تعبیر کنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود بر شما ، بطور کلی ، امنیت ، اجابت دعا و روزی میتواند از معانی این مورد باشد.

 119. سمیرا ساداتسمیرا ساداتsays:

  سلام لطفا خواب منرا تعبیر کنید : من خواب دیدم تعداد زیادی مرد و زن با صدای بلند فریاد میزنن یا ابالفضل و میدوند و تعدادی از آنها پرچمی در دست داشتن که عکس حضرت ابالفضل روش کشیده شده بود ، من هم مانند دنیای واقعی آرام ایستاده بودم و اشک میریختم و زمزمه میکردم یا ابالفضل

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا درباره ی ناراحتی های درونی خود بیشتر با دیگران صحبت کنید و اجازه ندهید افراد سود جو از تلاش و زحمات شما به نفع خود استفاده کنند.

 120. علیرضا کوچیعلیرضا کوچیsays:

  سلام عمل کرده بودم و در بیمارستان بودم و خیلی هم درد داشتم که ی شب حضرت عباس به خوابم اومد و سه مرتبه روی زرهش زد و بهم گفت که جوان خودم بلندت می کنم و رفت.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب اشاره به موقعیت های جدیدی دارد که قدرت اراده و شجاعت شما را به چالش خواهد کشید.

 121. هانیه رهانیه رsays:

  سلام ،‌ من دیشب خواب دیدم با خانواده های فامیل توی جنگی مه مانند دور هم جمع بودیم که یکی از اونها تصمیم میگیره سفر ترکیه بره ما هم همزمان خانواده‌م(‌پدر مادر و داداشم) موافقتشونو اعلام میکنن که خیلی یهویی بریم همراهشون اونها رفتن و ماهم بدون هیچ هماهنگی سوار قطار اون نزدیکی که مقصدشو نمیدونستیم ولی هدفمون آنتالیا بود شدیم و یکم که گذشت مپ گوشیرو زدم اردبیلو نشون داد و بعد چقدر که پیاده شدیم یه جایی حرم مانند بود هوا گرگ و میش و سردبود مه داشت برام عجیب بود ما یکجای دیگه میخواستیم بریم ولی اونجا پیاده شده بودیم صحن حرم هیچ زرق و برقی نداشت خلوت بود فقط یه ورودی بزرگ داشت دوباره مپ رو که زدم کربلارو نشون داد و حرم حضرت ابوالفضل واقعا برام عجیب بود که چرا انقد سوت و کورِ یکم که گذشت فرش سفره پهن کردیم اونجا غذای اولو خوردیم دوباره دیدم مامانم غذای جدید دیگه ای گذاشت سر سفره و سوال بود برام ما که غذایی همراهمون نبود و داداش و پدرمو صدا زدم بیان همراهمون سر سفره ... یکم که گذشت پدرم رفت سر سکویی که وسط صحن بود نماز زیارت بخونه ما هم فقط رفتیم کنارش پیشش هوا همچنان مه و گرفته بود ...من تا حالا کربلا نرفتم هیچ پیش زمینه ی فکری از اونجا ندارم ولی طبق گفته ها نباید خلوت و انقدر ساکت میبود و همه ی فکرم سوال بود ک چرا اینطوریه اینجا ... اطرافو که نگاه کردم جاده و خیابون منتهی به حرم امام حسینو دیدم و کف خیابونه دیدم نوشته و حک شده بود ابا عبدالله الحسین با شکل شمشیر و یکم بعد که گشت و گذار کردیم شهر رفتیم هوا روشن شده بود ماشینای کوچولو بامزه ای دیدیم ، داداشم رفته بود بازارش ‌وقتی که اومد برام یه قاشق کوچیک هدیه گرفته بود روش به انگلیسی حک شده بود ‌"‌هانیه فاطمه زهرا" ‌خیلی خوشحال شدم اسم خودم هانیه ست ... خوابو حدودای ٧صبح هوا روشنی دیدم و وقتی بیدار شدم و متوجه شدم خوابه دوباره چشامو بستمو زیر لب همش اسم حضرت ابوالفصل و حضرت فاطمه رو گفتم که بخوابم دوباره ادامه خوابو ببینم ولی دیگه خوابو ندیدم ... اولین باره همچین خوابی میبینم من پدر و مادرم از هم جدا شدن ولی داخل این خواب هر دوتاشون بودن و خانواده کاملمون توی این سفر بود با علم به اینکه جدا هستن از هم ((‌خیلی عجیب بود خوابم و یه آرامش خاصی داشتم داخلش واقعا میخوام تعبیرشو بدونم ممنون میشم اگه بگید بهم ??))

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا از گرفتن تصمیمات آنی و احساسی خودداری کرده و پیش از گرفتن هر تصمیمی بسیار جوانب کار را بسنجید.

 122. شهلا یزدانیشهلا یزدانیsays:

  سلام من خواب دیدم که از داخل دریای خیلی عظیم حضرت عباس که دست راستشون قطع شده و مشک و دست راستشون گرفتن اومدن بیرون من از دیدنشون بسیار ذوق کردم و خوشحال شدم اما ایشان ازم رو برگرداندند

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام. این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید وقفه ای که در رسیدن شما به خواسته هایتان ایجاد شده است موجب گرفتن تصمیمات احساسی و ناگهانی شود.

 123. مینا جوادزادهمینا جوادزادهsays:

  با سلام و عرض ادب من در عالم خواب دیدم اسمان سقف خانه مادرم به صورت رنگ سبز خوشرنگ با ابرهای بسیار زیبا و بارانی بسیار لطیف بارید من به زیر اسمان که سقف خانه مادرم بود رفتم مادرم من را گرفت گفت اسمان را نگاه نکن گفتم مادر چرا اینجوری شد یهو سقف چقدر قشنگ که یکباره من را به طرف دیگر کشاند دیدم کنار در اتاق حضرت ابولفضل عباس به من نگاه میکنه و لبخند میزنه گفتم مادر چرا زودتر نگفتی حضرت اینجاست من به پای حضرت افتادم و دستانش را گرفتم گفتم یا حضرت برید به خدا بگیدخداجونم من خیلی دوستت دارم عاشقتم ای خدای مهربون چند بار تکرار کردم حضرت لبخند زد و گفتند باشه میگم و بعد من را در اغوش کشید ومن از هوش رفتم وسریع به هوش امدم ودوباره دستانش را گرفتم و گفتند من حضرت ابولفضل عباس هستم لطفا خواب من را تعبیر نمایید ممنونتون میشم .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام. این خواب اشاره به صبری دارد که برای رسیدن به هدف و خواسته ی قلبی خود لازم است پشت سر بگذارید.

 124. رضا محمدیرضا محمدیsays:

  سلام من خواب دیدم که با خاله ام تو یه کوچه باریک رفتیم بعدش رسیدیم به حرم حضرت عباس علیه السلام اولش هنگ کردم ولی بعدش تو ذهنم گفتم آخرش اومدم . حرم خیلی شلوغ بود همه داشتن قرآن می خواندن

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اتفاقات خوبی برایتان رخ خواهد داد

 125. ایمانایمانsays:

  سلام وقت بخیر پریروز ساعت ۵/ یا ۶ صبح بود خواب دیدم تو یه خیابونی دارم راه میرم حضرت عباس حضرت فاطمه امام علی امام حسین هستند بعد سمت چپ دیدم یه دری هست رفتم داخل دیدم پیکر پاک خانوم زینب کفن پیچ وسط یه اتاقی بزرگ هستش من بعد از دیدن این صحنه گریه کنان رفتم سمتشون که از خواب پریدم ممنون اگر تعبیر بفرمایید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، نوید اتفاق های معنوی ، آرامش بخش و البته مطلوب و راضی کننده را در ایام آتی خواهد داد.

 126. ايمانايمانsays:

  سلام پريروز بين ساعت ٥/ تا ٦ صبح خواب ديدم تويه خيابون راه ميرم حضرت عباس و حضرت فاطمه و امام علي و امام حسين رو ديدم يهو سمت چپم يه در بود رفتم تو ديدم پيكر مطهر خانم زينب وسط يه اتاقي مثل مسجد بود انگار تو محراب قرار داشت زماني كه ديدمشون گريه كردمو سمتشون رفتم و از خواب بيدار شدم ممنون ميشم تعبير بفرماييد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، امیدواری ، رزق ، روزی و توفیق انجام کار خیر میتواند از معانی این مورد باشد.

 127. وحیدوحیدsays:

  سلام. خواب دیدم تو سن نوجوانی ام( الان 30 ساله ام) و تو دسته ی سینه زنی توی ماه محرم هستم که ناگهان یه مرد نورانی با اسب سفید اومد جلوم، نگاش که کردم متوجه شدم حضرت عباس (ع) هستند و بعد ایشون دستشون رو دراز کردند و دست منو گرفتند و من رو کشوندن بالا و سوار اسب سفید ایشون شدم. ممنون میشم برام تعبیر کنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، رسیدن به برخی از اهداف و یا خواسته ها ، موفقیت در امور ، گشایش در امور بسته میتواند از معانی این مورد باشد.

 128. امین عباسیامین عباسیsays:

  سلام مادر من در خواب می‌بیند شخصی دبه او نگین چشمک بزرگی میدهند وبه اومیگویندکه آن راهتمن به دست من برساند مادرم میگوید پشت نگین را که نگاه کرد فیلمی از جنگ حضرت امام حسین و حضرت عباس بود تعبیرش چیست

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دلالت بر نگرانی‌های ناگهانی دارد.

 129. delyardelyarsays:

  سلام.من دیشب برای گشایش مشکلات ۱۲تا صلوات دادم بعدش خوابیدم.خواب دیدم یه مقبره ی قدیمی چوبیه ک دو نفر با عبای سبز و قهوه ای اومدن.یکیشون رفت داخل سر بریده حضرت عباس رو اوردن بیرون.بعد لباس حضرت عباس رو داد اونی ک کنارشه پوشید گف این سر مبارکو ببر شیراز.بعد دیدم دونفر تو جاده خاکی هستن.یکیشون گف میخوای از جاده رد شی پول بده.اونم یه سکه داخل قوطی داشت گف اینو دارم اینم مالع زمان امام حسینه.اونم گف دروغ میگی.همون لحظه باد اومد خاک از رو زمین زد کنار یه قاب نقره ای در اومد ک عکس امام حسین و مقبره اش بود.مرد اونو دید غمگین شد نشست زمین.بعد از خواب بیدار شدم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام خواب شما خیر است و به زودی حاجات شما براورده خواهد شد انشاالله

 130. ابراهیم دودانگهابراهیم دودانگهsays:

  سلام،خواب دیدم حضرت ابوالفضل با قد بلند و لباس سبز داره با شمر میجنگه و زخمی میشه و میفته و منم با شمر درگیر میشم هرچی میزنمش هیچی نمیشه و از خواب میپرم جریان چیه؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام درگیری ذهنی دارید ودرقالب جنگی میبینید تعبیری ندارد

 131. مریم زمریم زsays:

  سلام.امروزساعت۵یا۶صبح خواب دیدم که من تنهاخونه بودم ودوستم به بهونه اوردن کتاب اومدخونمون.روزتولدمن ودوستم بود.نمیدونم چراآرزوکردم که ای کاش میشدامام حسین وابالفضل وببینم امامیدونستم غیرممکنه.یهوهمون لحظه آسمون تغییرکردویه تصویری توش دراومد،چفیه سبز، کلاه خودویه پرسفیدبزرگ روی سر.من فهمیدم حضرت عباسه.بعدش تصویرخودش دراومدباریش وسبیل مشکی.بهم لبخندزدوشروع کردبه خوندن نامه ای ک شبیه طوماربود.انگارگردبادوطوفان شد.دوستم ازترس فرارکرد.ومن موندم وسایل ریزومیگرفتم طوفان نبره.البته نگران یه کلیدی بودم وقایمش کردم اماانگارازاولشم قرارنبودطوفان ببرتش.بعدش اروم شد.میشه تعبیرشوبگین؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   با افراد دلسوز که به فکر شما هستند مشورت کنید و از نصایح آن ها استفاده کنید.

 132. مجیدمردمیمجیدمردمیsays:

  با سلام بنده حقیر در روز نیمه شعبان در کربلا بودم از وقتی که برگشتم به شهر خودم در خواب حرم تا حرم میگردم . لطفاً جواب تعبیر این خواب را توضیح دهید باتشکر

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خواب به معنای روایی حاجات و خواسته هاست.

 133. یلدایلداsays:

  سلام دیشب خواب دیدم با فاصله خیلی کم در حال پرواز در کنار گنبدی از طلا هستم و فکر میکنم گنبد حضرت عباس بود چون تو این روزها به ایشون توسل کردم برای رسیدن به حاجتی. بعد پیش خودم گفتم خدا کنه الان امام زمان رو ببینم که ناگهان سواری با لباس سبز بر اسب سفید از زیر گنبد آمد بیرون و به سرعت رفت بعد گفتم نه میخوام صورت امام زمان رو ببینم بعد سوار برگشت با سرعت آمد جلو با یه چهره عجیب و با چشمانی به رنگ سبز روشن. میدونم ایشون آقا نبوده میشه لطف کنید تعبیر رو بگید

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خواب شما به معنای برآورده شدن حاجات و آرزوهاست.

 134. زهرازهراsays:

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما بنده مخلص خدا بزرگوار اگر امکان داره منو راهنمایی کنید. مدتی بود صبح ها وقتی میخواستم از خواب بیدار شم در حالی که گوشام میشنوه اما چشمام بسته است در اون حالت چیزهای بهم گفته میشد یا نوشته های عربی یا فارسی جلو چشمام میومد که اکثرا معنی داشت.یا عکس شهید و دعا و قران تا حالا اسم نام ۲۰ شهید رو در اون حالت بهم گفتن یا مثلا گفتن مثه شهید فلانی باش یا به حضرت عباس توسل کن و خیلی چیزهای دیگه نا گفته نماند من عاشق شهادتم و حاجت زیادی در زندگی دارم. متاسفانه فشار زندگی باعث ضعف ایمانم شده و این حالت حدود یک ماه که قطع شده ببخشید شما میدونید به این حالت چی گفته میشه چکار کنم تا دوباره برگرده.. خیلی از این بابت ناراحتم. لطفا کمکم کنید خیر در هر دو دنیا ببینید من هیچ استاد یا راهنمایی ندارم مجبور شدم اینجا این هارو ذکر کنم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خواب میتواند اشاره به افکار و حالات روحی شما داشته باشند ولی با این حال میتواند به معنای ختم به خیر شدن کارها و یا برآورده شدن حاجات باشد.

 135. زهرامحمدیزهرامحمدیsays:

  سلام من دیشب خواب دیدم دارم توخونه پدربزرگم روضه میخونم وگریه میکردم برای حضرت ابولفضل که خودشونم بادستهای بریده اونجا بودن و شمرهم بود ک هی لعنتش میکردم اما ی چیزی شبیه تعزیه بود انگار ازخواب پریدم دوباره خوابیدم تو واقعیت ک ایمار خواب دیدم دارم ازمحل کارم ب خونه میرم که یکی از همکارام گف وقتی ازپله میای یامیری بگو یا امام هادی اینجا گذرگاه حاجته درحالی ک اونجا شرکت بود

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به‌ سلامت‌ فکری‌ و روانی‌ خود بیشتر توجه‌ نمایید.

 136. معصومیمعصومیsays:

  سلام من خواب دیدم به همراه مادرم و یکی از دوستانم به سفر کربلا رفتیم و بعد از بازدید از چند جای تاریخی و مذهبی کربلا به سمت حرم رفتم و گنبد حضرت ابولفضل را در خواب دیدم و گریه کردمو سلام دادم ب آقا تعبیرش چیست

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام خیراست و نیکی و به زودی حاجت روا خواهید شد

 137. محمد محمدیمحمد محمدیsays:

  سلام خسته نباشید.ببخشید لطفا کمک کنید.پدر من دیشب خواب دیده که حضرت عباس قربونش برم رو یه ممبری بوده داشته مداحی میکرده بعدش دست چپش قطع شده فقط دست چپش قطع شده و نداشته دست راستش سالم بوده و بعدش انگار تو خواب با یکی داشته صحبت میکرده...((لطفا اگه میشه راهنماییم کنید))ممنون از لطف شما

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام در کارهایتان پیشرفت میاید و به خواسته هایتان میرسید‌

 138. زهرازهراsays:

  سلام بزرگوار ممنون از این لطفی که در حق بندگان خدا میکنید. خیر کثیر نصیبتون الهی. بنده یه توسلی کرده بودم به امام زمان که حاجتم رو تا نیمه شعبان سال اینده بده و پیش خودم نشونش رو این گذاشته بودم که تو مولودی ایشون اگر یه شاخه گل و ۱۴ شکلات قسمتم بشه تا نیمه شعبان آینده حاجتم رو میده آقا.. که دقیقا هم شد. یه شب که داشتم به این فکر میکردم که مگه میشه معصوم پای قولش نمونه خواب دیدم تو یه جاده ای آقا امام زمان ایستاده اما روش کامل پوشیده بود چند لحظه ای مقابل من ایستادن ولی زود غیب شدن تو خواب خیلی خوشحال بودم و بخودم افتخار میکردم که بلخره اقا رو دیدم که دوستم که آدم خوبیه آمد گفت منم اقا رو دیدم تازه قراره از این به بعد بیشتر ببینیمش.. (اما دیگه متاسفانه قسمتم نشده تا الان) حسی که من از دیدن ایشون گرفتم ابهت و مقام بسیار بسیار بالا بود که منو مطمئن میکرد که خودایشون بوده... اما متاسفانه نیمه شعبان آمد رد شد و اما من هنوز حاجت نگرفتم.. تعبیر چیه استاد ممنون میشم ازتون خیر کثیر نصیبتون الهی

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان به نعنای رواشدن حاجات و رسیدن به خواسته هایتان است.اگر تا به الان به خواسته تان نرسیده اید حتمن حکمتی در آن وجود دارد.سعی کنید بازهم منتظر بمانید.

 139. محمد مقدممحمد مقدمsays:

  سلام من خواب دیدم تو یه صحرام حضرت عباس اونجا دیدم که سوار اسب نزدیک من شد وفقط به من نگاه میکرد ومن فقط اشک میریختم از دیدن حضرت عباس تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بیانگر شادکامی است و حاجت روایی شما التماس دعا

 140. EntezarEntezarsays:

  سلام من خواب دیدم که تو ی یه جاییی نه شبیه قبرستان ونه برهوت یه جایی چندتا قبر بود و وقبرها تازه بودن تاره دفن کرده بودن وروی قبرها اب پاشیده بودن که خاک تبدیل به گِل شده بود ویکی قبر حضرت عباس (ع) بود ویک قبر پاینترش هم بود مال کسی که نمیشناختم دورو برشم چندتا قبر دیگه بودن که قبر پایین تر از حضرت عباس صدایی از تو قبر میگفت اون بالا ییی قبر حضرت عباس هستش منم ترسیدم هم دلم گرفته بود وگریه میکردم هم ترسیده بودم چون یه قبر ساده وخاکی که تازه ایشکن توش گذاشته بودن خودشم از توی قبر با من حرف زد منم فقط گریه میکردم تعبییرش چیه؟؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان به معنای روایی حاجات و رسیدن به خواسته هایتان است.

 141. حنانهحنانهsays:

  سلام چند شب پیش خواب دیدم که بین الحرمینم روبه رو حرم حضرت عباس تو بین الحرمین یه حوض آبی بزرگ بود که ابش خیلی طراوت داشت رو گنبد حضرت عباس ابرهای بارونی بود که گنبد کم دیده میشد چند نفر خواستن منو اذیت کنن که نتونستن بعد رفتن یه دختر کوچیکو زدنو موهاشو میکشیدن من رفتم سمت حرم عباس که گله کنم اونجا که رفتم کنار ضریح اروم شدم این ور تر ضریح چندتا نون تازه بود که من برداشتمو خوردم یکی هم برا داداشم برداشتم بعد دوباره رفتم کنار ضریح وقتی اومدم بیرون حرم همه چی اروم بود دیگه ازون ادم بدا خبری نبود ممنون میشم تعبیر کنید

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان به معنای برآورده شدن حاجات و رسیدن به خواسته هایتان است.

 142. RaziyehRaziyehsays:

  رادرم درخواب میبیند که درپذیرایمان نشسته ومردی رامیبیند که درجلوی درب پذیرایمان ایستاده درعالم خواب فکرمیکندگداست ومی رود درروببندد امابرادر دیگرم می زند روی دستش میگه این کارونکن حضرت ابولفضل وان شخص تبدیل به نورمیشه میره

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشان از اتفاقات و وقایعی دارد که در واقعیت ذهنتان را درگیر کرده.

 143. فاطیمافاطیماsays:

  سلام پیشاپیش خیلی ممنونم از شما خواب دیدم با خواهرم تو یه جای بلندی نشستیم و داریم به گنبد طلایی امام رضا نگاه میکنیم شب بود و همه جا تاریک تاریک فقط گنبد طلایی امام رضا بود که مثل طلا تو اون ظلمات میدرخشید و به چشم من میومد. مدتی هست که حاجت بزرگی دارم تو خواب خیلی ناامیدانه کنار خواهرم نشسته بودم می گفتم چرا خدا حاجتم رو نمیده.. خواهر با یه لحن خیلی دلنشین و مطمئن بهم گفت نگاه کن به این گنبد طلایی آقا امام رضا و از ته دلت حاجتتو بخواه. تا سال دیگه این موقع حاجت رو امام رضا بهت میده. این خواب حس خیلی خوبی بهم داد معنویت خاصی ازش گرفتم. آیا امیدوار باشم به برآوردن حاجتم..؟؟ مچکرم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام و التماس دعا رویای شما بیانگر نزدیکی به خداوند دو روا شدن حاجتتان دارد به خداوندتوکل کنید

 144. صدفصدفsays:

  خواب دیدم از سر مزار شوهر عمم که به تارگی فوت شده برمیگردیم توی راه اول دوتا گلدسته بزرگ و بسیار زیبا دیدم که توجهم رو جلب کرد کمی جلو تر یک مجسمه عظیم اسب که به اندازه یک خیابان بزرگ بود و روش یک زین مجلل و زیبا بود و پایینش که صاحبش ایستاده بود مادرم داد زد این اسب ابوالفضله این اسب ابوالفضله تعبیرش چیه در ضمن مدتی هست که غمگینم و غصه در دلم دارم.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام خوابتان میتواند نشان از حل شدن مشکلات زندگیتان داشته باشد.

 145. پروانهپروانهsays:

  سلام من خواب دیدم محرم هست و دسته های عذاداری امام حسین وحضرت عباس برگزار شده بود منم انتهای دسته با فاصله ی خیلی دور از دسته وایستاده بودم و برای حاجتی ک دارم گریه میکردمو حاجتمو میخواستم تعبیرش چیه ممنون

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بسیار خوش یمن وبوده و سعادتمند خواهید شد و خوشحالی زندگیتان را فرا خواهدگرفت

 146. فاطمهفاطمهsays:

  سلام من خوابی دیدم درمورد حضرت ابوالفضل نیس ولی میخوام تعبیرشو بدونم دیشب خواب دیدم من و خونوادم رفته بودیم ی جایی باغ خیلی بزرگی بود و خیلی خیلی خیلی زیاد سبز بود و یکم اونورتراز ما ی آقایی بود ک توخواب متوجه شدم خواستگار خودم هس و من بلند شدم و کمی جلوتر رفتم و رسیدم ب باغ پدربزرگم ک باغش خشک خشک شده بود و مث بیابون بود و اونجا پدربزرگمو دیدم و ازاینک باغش خشک شده بود دلم سوخت و شروع کردم ب گریه کردن برا پدربزرگم ودرضمن پدربزرگم فوت شده این خواب چ تعبیرو نشونه ای داره و آیا پدربزرگم مشکلی داره؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام نشان دهنده به وجود امدن سرحالی و سر خوشی است و بدست اوردن ارزوهای خود است

 147. وحید مرادی بدیع زادهوحید مرادی بدیع زادهsays:

  سلام. خواب دیدم با متور رفتم داخل کوچه ای ک پیاده شدم حرمو دیدم شروع کردم ک سلام دادن ب امام رضا. شخصی گفت اینجا حرم حضرت ابوالفضه. ک شروع کردم سلام دادنو گریه کردن.همینطور ک گریه میکردمو التماس. صدای سگی میومد ک بنظرم خیلی ترسناک بود ولی خودشو نمیدیدم. اروم رفتم تو ی مغازه گفتم کرکرهارو بده بالا این سگ دنباله منه و خیلی خطر ناکه. کرکرهها اومدن پایین مغازه برنج فروشی بود. ولی کسی تو مغازه نیود. ممنون میشم تعبیرشو بفرمایید

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشانه انجام کارهای درست و پسندیده است

 148. الهه سادات محسنی دامنابالهه سادات محسنی دامنابsays:

  با سلام و خسته نباشید من در خواب دیدم که داخل مسجدی هستم که داشتم برای مصیبت های آقا امام حسین و حضرت ابوالفضل العباس گریه میکردم ناگهان روی زمین سمت چپم یک علامت پنج تن به رنگ طلا ظاهر شد و بعد دلم حوری ریخت بعدش یک آقا آمد پشت من نشست و نمی دونم گفت ناراحت نباش یا نگران نباش میشه لطف کنید بهم بگید تعبیر این خواب چیست

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشانه انجام کارهای درست و حل شدن مشکلات است

 149. الهه سادات محسنی دامنابالهه سادات محسنی دامنابsays:

  با سلام و خسته نباشید من در خواب خواب حضرت ابوالفضل عباس علیه سلام و امام حسین علیه السلام و حضرتی علی اصغر علیه السلام را می دیدم که حضرت علی اصغر به دست امام حسین علیه السلام است امام حسین حضرت علی اصغر علیه السلام را به بالا گرفته است لطفا بگید تعبیر این خواب چیست به من ایمیل کنید

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشانه برطرف شدن مسائل و مشکلاتتان است

 150. علیرضا حسن زادهعلیرضا حسن زادهsays:

  با سلام خواب دیدم در یک محفل قرآنی در حال پذیرایی از مهمانان هستم که متوجه شدم وسایل پذیرایی کم اومده به موضوع رو به مسئول جلسه گفتم ،ایشن گفتند بروید داخل اتاق و به دختر کوچک خانواده یعنی صاحب جلسه بگو،بعد از ورود به اتاق متوجه شدم که خانومی گوشه اتاق نشسته و در حال مواظبت از کودکی غیر عادی به لحاظ جسمانی هستند پس از سلام ناخودآگاه متوجه شدم این کودک حضرت ابوالفضل العباس (ع) هستند نشستم و کف پای ایشان رو بوسیدم در همین حال متوجه آقایی شدم که بر روی اسب سفیدی منتظر بزرگ شدن کودک و یاری ایشان هستند ،ایشان هم حضرت مهدی (ع) بودند .لطفا بفرمایید تعبیر خواب بنده چیست؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بیانگر به مراد دل خود رسیدن و حاجت روایی است درعالم واقع نیز خود را با ائمه بیشتر نزدیک کنید و توسل کنید

 151. ملیکا خاتونملیکا خاتونsays:

  سلام من خواب دیدم تعدادی خانم با پوشش کامل دور یک مقبره ایستاده اند جلو رفتم لباس هام سرتا پا سفید بود روی مقبره پراز گل های صورتی رنگ بوددستمو روی سنگ قبر کشیدم و گل هارو کنار زدم .حس قشنگی اون لحظه داشتم ازخانم های اطرافم پرسیدم ایشون کین ؟ درجوابم گفتن حضرت ام البنین .تعبیر خوابم چیه؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه کم شدن خیر و برکت است

 152. صدیقهصدیقهsays:

  سلام وقتتون بخیر من دیشب خواب دیدم برای حل شدن مشکلم و براورده شدن حاجتم ۴رکعت نماز حاجت حضرت ابوالفضل خوندم و تموم کردم تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه حل شدن مشکلتان است

 153. یاسیاسsays:

  خواب دیدم حضرت ابوالفضل جایی نماز میخوند پشت سرش نشسته بودم گریه میکردم یه مرتبه حضرت زهرا باحضرت زینب اومدن وحضرت زراه به حضرت زینب گفت برو روسری که دور گردنش هست اشاره به حضرت ابوالفضل کرد بهش بده بمال به مرضیه ش خوب بشه والبته یه چیزه دیگه هم بهم داد ولی من اون روسری رو توخونه دارم، البته من نماز صبح رو که خوندم خوابیدم این خواب رو دیدم چون مشکل دارم کلی دعا کردم وخوابم برد چه تعبیر داره

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه حل شدن مشکلاتتان است

 154. علیرضا شعبانیعلیرضا شعبانیsays:

  سلام،من در خواب دیدیم در یه جاده که پیاده به دنبال یک فردی بنام لینچان که اسم کودکی خودم هست بودم اول از یک لودر که میخواست به ما بخوره و ما رو بکشه برخوردیم که اون برگشت منو دید گفت‌ کجا میای گفتم تو کجا میری گفت من دارم میرم کربلا یهو رفت منم رفتم دنبالش دیگه ندیدمش بعد رفیقمو دیدم تو وسط جاده رو یه قالی نشسته گریه میکنه و از دور 2گنبد دیدم و یک ورودی که در آخر بود مثل ورودی حضرت علی (ع)من کربل رفتم گنبدا رو میشناختم یکیش امام حسین(ع) بود و یکی ابوالفضل(ع) و ورودی حضرت علی(ع) در آخر بود از دوستم پرسیدم اینا چین از دور گفت یک گنبدش کربلا و اون گنبد با پرچم قرمز بالاشه جای واقعه کربلا با گریه پیش دوستم بلند شدم که برم برسم بهشون با خوشحالی بیدار شدم اگه میشه برام ایمیل کنین تعبیرو ممنون.....

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بر حاجت روایی و براورذده شدن خواسته هایتان تعبیر میشود به خداوند توکل کنید

 155. یاشاریاشارsays:

  سلام بنده خواب لحظه شهدات حضرت عباس رو دیدم که سر بر روی پا های مبارک امام حسین گزاشته بودن می گفتن اقا بمیرم برایت که تنها شدی .از من راضی بودی این کم رو قبول داری و امام هم با ایشان حرف میزد.تعبییرش چیه؟ ممنون

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشانه اتفاقات خوشی برای شماست

 156. مجیدغنی لومجیدغنی لوsays:

  چندروزپیش یخوابی دیدم توروستامونم قدم میزنم میرم طرف پایین اونجا ی دره ی کوچیکیه یهومیبینم دره به نوعی راهش بسته میشه یتعدادفک کنم سگ بمن میخوان حمله کننددستم رابه طرف دهان یکی ازسگ هامیبرم تودلم ی ترس عجیبی میادبعدحضرت ابوالفضل وصدامیزنم معصومینوصدامیزنم بعداونورخونه داییم هس اونجادیدم ی مردی ازخونه داره میادبیرون نمیدونم چجوری بودفهمیدم اقام ابوالفضله بعداون یهودیدم یک طرف دره یتخته سنگی هس اونجایهو ی اسب سفیدیهوظاهرمیشه بعدیدخترکوچیکی روسرشم چپیه بسته منوازدستم میگیره سواراسب کردازاونجانجاتم دادبعدداشتیم ازاون محل باهم میرفتیم ازاونورازخونه داییم میشه ک دیدم اقام عباس دراومده بعدداره میادطرف جاده خاکی ک ماهسیم بعدتامایکم رفتیم جلوترحضرت اومدرسید(حتی شمیرش روپاهاش بود)بهمون حتی صورت هردوشان رودیدم بعدخنده ای داشت روصورتش اون بچه ام بعدفهمیدم بی بی سالم خانوم رقیه اس همون موقع بودک ازخواب بیدارشدم ی حس خوبی تودلم داشتم حس سبکی میکردم ازاون روزحالام خیلی خوبه هس میکنم سبکترشدم لطفاتعبیرخواب منم بگین ممنون میشم ازتون

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشانه حل شدن مشکلاتتان است

 157. سولمازسولمازsays:

  سلام قبل از خواب نیت کردم خواب حصرت عباس رو ببینم خواب دیدم یه قبری هستکنارش هم یه حوض هست صورتم و شستمتوی حوض کاسه هایی شبیه کلاه خود رزمنده بود دیدم می گن قبر حضرت ابوالفضل صورتم و تو آب شستم یه نفر با کلاه خود آب ریخت رو قبر و من یهویی احساس خنکی کردم و گفتم آخش بعد خودم آب ریختم ودر حین آب ریختن روی قبر برای عاقبت بخیری فرزندم دعا کردم و دعا کردم رضا برگرده و اگر بهصلاحم هم نیست به صلاحگ بشه. رضت کسیه که باهاش دوست بودم دو ماه گذاشته رفته بی دلیل ازش خبر ندارم.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشانه حل شدن مشکلاتتان است

 158. مریم کیانمهرمریم کیانمهرsays:

  سلام،بنده امروز بعد از ظهر خواب دیدم باغچه خونمون پر از گلهای زیبا شده بود و حضرت ابوالفضل عباس توی گلا وایساده بودن و منو خانوادم داشتیم نگاشون میکردیم ،لباسشون سفید بود و قد بسیار بلند و چهره ی نورانی و سالخورده،دستشون رو سمت من دراز کردن و من خواستم دستشون رو بگیرم خجالت کشیدم و لباسشون رو گرفتم و بوسیدم و خواستم بوی خوش لباسشون رو استشمام کنم اما بیدار شدم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشانه خیر و برکت در زندگیتان است

 159. بهنام غلاميبهنام غلاميsays:

  سلام من خواب ديدم دارم راه ميرم تو صحرا كه يه زير انداز زمين بود كه حضرت ابولفضل با يكي هم شبيه خودشون بود داشتن آب ميخوردن و اونورم امام حسين پشتش بهم بود داشت نماز ميخوند كه من رفتم پيش حضرت ابولفضل كه باهاشون رو بوسي كردم و برام آب ريختن و خوردم تعبيرش چي ميشه؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بیانگر حاجت روایی و رسیدن به خواسته هایتان است

 160. ابوالفضل عبداله زادهابوالفضل عبداله زادهsays:

  سلام خواب دیدم که حضرت عباس درجمعی است که منم هستم. شمشیرش در جای دیگریست. یک نفر مامور به آوردن شمشیر میشود که نمیتواند. و آن مامور نیز از خانواده خودم بود. من با اشتیاق میگم من میرم شمشیرو میارم. و میروم و شمشیر را می آورم. ممنون میشم تعبیرشو ایمیل کنید برام

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بر براورده شدن حوائج تعبیر میشد وخیر است

 161. نگیننگینsays:

  سلام من خواب دیدم ک توی یخچالمون چنتا بسته پر از خوراکیه و روشم گل زده شده از مامانم پرسیدم اینا رو کی آورده گف ی خانم عربی از طرف حضرت ابولفضل آورده بعدمنم یکی از بسته ها رو خوردم.تعبیرش چیه؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بر حاچت روایی تعبیر میشود

 162. محمد امینمحمد امینsays:

  خواب دیدم سرم رو گذاشتم روی سنگ قبر حضرت ابولفضل بلند بلند گریه میکنم تعبیرش چیه؟؟ ممنون میشم بفرستین ایمیلم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   نشان دهنده حاجت روایی است

 163. فاطمه اخفاطمه اخsays:

  سلام من خواب دیدم که گنبد حضرت عباس را می بینم و آن را زیارت میکنم و در جلوی من هم حضرت زهرا و حضرت رقیه هستند و مردی به من می گوید مانند خانم ها تعظیم کنید به حرم حضرت عباس و من در خوابم رو به حرم دعا میکنم که حضرت عباس حاجت من را بدهند

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه حل شدن مسائل و مشکلاتتان است

 164. محمدحسینمحمدحسینsays:

  سلام من خواب دیدم بین الحرمین هستم با لباس عربی و مشکی با شمشیر تو قلاف دو دل بودم اول زیارت امام حسین برم یا حضرت عباس تصمیم گرفتم رفتم زیارت حضرت عباس داخل حرمش پر آب بود داشتم آب می‌خوردم که حضرت عباس بالا سرم بود تا صورتشون دیدم از خواب بیدار شدم.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بر سلامتی و حاجت روایی شما تعبیر میشود

 165. زهرا علیمردانیزهرا علیمردانیsays:

  بابام خواب دیده تو اتاق ۲ بچن خوشگل بهش گفتن یکیش امام حسین یکیشونم حضرت ابوالفضل بهش لبخند میزدن بغلشون کرده و بوسشون کرده چه تعبیری داره

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   تعبیر خوابشان نشانه معانی و مفهوم خوبی برای ایشان است

 166. zahrazahrasays:

  سلام و خسته نباشید. من خواب دیدم جایی به دنبال حرم حضرت ابوالفضل میگشتم.نمیدونم کجا بودم و چه شهری.در خواب مادرم باهام تماس گرفت و گفت به تابلو ها نگاه کن و هرجا نوشته بود حضرت ابوالفضل برو و پیداش کن. منم از شخصی پرسیدم و مسیر رو نشونم داد. وقتی رسیدم. سه یا چهار در دیدم که به هر کدام از در های ورودی نگاه میکردم ضریح یک امامی رو میدیدم.اخرین در ضریح حضرت ابوالفضل بود. از دم در و از دور به تماشا ایستاده بودم و قصد داشتم نزدیک تر برم ولی خیلی شلوغ بود....ممنون میشم تعبیر کنید. خیلی برام مهمه.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ممنون بیانگر تلاش برای رسیدن به خواسته ها و حاجت هایتان است

 167. atefehatefehsays:

  من خواب دیدم با مامانم بچه خواهرم سمت حرم حضرت ابولفضل رفتیم بعد من رفتم زیارت کنم هیچکس نبود راحت زیارت کردم بچه خواهرمم زیارت دادم بعد ینفر اومد گفت بیا این ابو رو خودت بریز منم ریختم بیدار شدم بعد اینکه بالا ضریح نوشته بود مکان هدیه های حضرت ابوالفضل عباس

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه حل شدن مشکلاتتان است

 168. نیما جمالینیما جمالیsays:

  سلام خواب دیدم که با جمعی دارم میرم زیارت کربلا بعد از یه مدت جماعت داشتن بهم میگفتن چند لحظه دیگه از یه نقطه ای به بعد ضریح حضرت عباس (ع) معلومه و هر کی تو اون لحظه هر چی از آقا طلب کنه بهش میده منم تا اینو گفتن دختری رو که دوستش دارم( و البته ازش دو بار خواستگاری کردم و هر دو بار جواب منفی داده ) اومد تو ذهنم و بعد ضریح حضرت و یه گنبد سبز مسجد رو دیدم و اون دختر خانم رو ازش طلب کردم ممنون میشم تعبیرش رو بهم بگید

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   تعبیر خواب شما نشانه حل شدن مسائل و مشکلاتتان است

 169. فاطمهفاطمهsays:

  سلام من دیشب تو خواب حضرت ابوالفضل رودیدم که کلیدی در دست داشت که روش نوشته بودحضرت ابوافضل العباس؛ که به من میداد تاخواستم کلیدروازدستش بگیرم من رو با خودش کشید بالا مادرم فریاد زد ومن بیدارشدم ازدیشب خیلی ذهنم رو مشغول کرده توروخدازودجواب بدین تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه حل شدن مشکلاتتان است

 170. نسیم عبدلینسیم عبدلیsays:

  سلام وخسته نباشید از تعبیرهای زیبایتان متشکرم امکان دارد خواب من را هم تعبیر کنید دیشب دم دم های صبح خواب دیدم به زیارت امام رضا رفتم در حرم بودم که همه را بیرون کردن غیر من وچند نفردیگر گفتم میخواهیم به نظافت برسیم بمان و کمک کن بعداز تمام شدن وباز کردن درهازمانی که شخصی داشت بلندوبرای همه نوح ،زیارت میخواند یک دفعه از بین حرفهایش متوجه شدم در حرم مطهر حضرت عباسم وان فرد میگوید خوشا به حال کسی که بالاسر زری آقا ابولفضل عباس گوش کن برگشتم وحرم را نگاه کردم همه گریه میکردن ومنم دردل وباتعجب از اینکه من الان پیش اقا امام رضا بودم الان اینجا پیش حضرت ابولفضل خواهشا خواب این بنده را نیز تعبیر کنید

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ممنون بیانگر تلاش شما برای رسیدن به خواسته هایتان است که ممکن است مورد لطف خداوند نیز قراربگیرید

 171. فاطمهفاطمهsays:

  سلام من خواب دیدم تو حرم حضرت ابالفضل ع هستم . حرم خیلی کثیف و پر از اشغال بود والبته خلوت من جارو برداشتم کل حرم رو تمیز کردم و مدام میرفتم بیرون اب میاوردم و شبکه های ضریح رو تمیز میکردم. تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه حل شدن مسائل و مشکلاتتان است

 172. محمد نقی پورمحمد نقی پورsays:

  سلام من خواب دیدم در یک دشتی هستم و حضرت عباس بالای کوه قرار دارن و جلوی ایشان هم مردی نشسته من وقتی ایشان را میبینم زمین مینشینم و دستهایم را بلند میکنم و ایشان را صدا میکنم وایشان پرچم یا حسین بن علی را به ان فرد میدهند و به من نگاه میکنن و بعد من ایشان را ندیدم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بر براورده شدن خواسته هایتان در زندگیتان تعبیر میشود

 173. خالد عفراویخالد عفراویsays:

  خواب دیدم حضرت ابوالفضل سوار اسب و صورت نورانی به سمتم اومد و یه پارچه سبز رنگ به سمتم پرت کرد، تعبیرش چیه؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، نمادی از دستاوردهای معنوی و مثبت در زندگی شخصی خواهد بود.

 174. ابوالفضلابوالفضلsays:

  سلام من خواب دیدم ک در واقعه کربلا هستم و با دشمنان سحت میجنگم ولی نا گهان بر میگردم و با حضرت عباس چشم ور چشم می شوم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   ممکن است به آرامش مطلوبی دست پیدا کنید

 175. مهربانومهربانوsays:

  سلام علیکم دیشب خواب دیدم رفتم منزل یه مسیحی. خانمی بود که یه دختر داشت و من با دختر بچه حرف میزدم.مادر دختر جلو امددو بهم گفت من این بچه رو با توسل به حضرت مریم باردار شدم. تو همون عالم خواب بهم القا شد که تو چرا به حضرت زهرا س متوسل نمی شید. که بزرگوار از ایشون نیست.‌. قصد همین کار رو دارم. آیا تعبیری داره این خواب. خیلی ممنون میشم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بر حاجت روایی تعبیر میشود و خیر است

 176. سونایسونایsays:

  سلام من خواب دیدم جایی هستم و توان راه رفتن ندارم انگار منو چشبوندن به زمین.با گریه و زاری که بیهوش شدم من تونستم‌ مجدد حرکت کنم و رفتم زیارت امام رضا و کوچه بقلی حرم امام رضا حرم امام حسین و حضرت عباس بود. من بخاطر نداشتن پاسپورت میترسیدم برم و توی خواب گله مند بودم که چرا من پاسپورت ندارم انصاف نیست که دوستم گفت بیا بریم کسی نمیفهمه من رفتم و‌داخل حرم امام حسین شدم و کسی بهم گفت اینجا دعا مستجاب میشه منم برای دوتا خواهرم دعا کردم و از حرم خارج شدم.از شدت گریه وقتی از خواب بیدار شدم قدرت حرف زدن نداشتم .... میشه تعبیر خواب را برام ایمیل کنید . سپاسگذارم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان نشانه روایی حاجت است

 177. یاسیاسsays:

  سلام من یبار خواب دیدم شخصی ک تو خواب ب نظرم حضرت ابوالفضل بودن ب من ی هسته خرما دادن ؟میشه تعبیرشو بفرمایید خیلی ممنونم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان بیانگر اجابت دعا و حل شدن مشکلات است

 178. اتانازاتانازsays:

  سلام . من دیشب (شب چهارم یا پنجم محرم)کسی منو‌به گناهی دعوت کرد و من به لطف خدا تونستم مقاومت کنم و پاسخ رد بدم. و‌ اما بعد خوابیدم و‌در عالم رویا دیدم‌برای تهیه گوشت به قصابی رفتم و شخص قصاب سعی کرد با دروغ از من پول بیشتری بگیره که باهم بحثمون شد و من پا به فرار گذاشتم پشت سرم ساطور و چاقو پرتاب میکرد و میدوید اما هیچ‌آسیبی بمن نمیرسید،توی مسیر فرار به دوتا خانم پناه بردم که یکیشون محجب بود و منو سوار ماشین کردن اما بازم ان ادم انگار منو دید ولی از دور فقط سعی در ازارم داشت نزدیک نمیرسید بالاخره خودم را توی یه خونه دیدم که انجا احساس امنیت داشتم اما میدیدم که بیرون از خونه سیل آمده و آدمها دچار مشکل شدن اما کسی در خطرجانی نبود و به یه آقایی که در واقعیت راننده اتوبوس ماست برای انجام کاری کمک کردم. اما احساس ترس توی خواب خیلی خیلی کم شد و خدا راشکر کردم. تعبیرش چیه نگرانم .

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه روایی حاجت و رسیدن به مقصود است

 179. امیدامیدsays:

  سلام خسته نباشید من یه خوابی دیدم که حضرت عباس روبرومه ولی نه خندان بود و نه خوشحال حالتش عادی بود و چیزی نگفت زل زده بود بهم،خواستم ببینم تعبیرش چیه همین در روز تاسوعای حسینی دیدم ک امروز است با تشکر

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بیانگر شرایطی است که در ان قرار دارید و بر حاجت روایی تعبیر میشود

 180. حدیثحدیثsays:

  سلام یکی از دوستام در خواب، حضرت ابولفضل(ع) رو دیده بود که به دوستم اشاره کرد پشت سرشو نگاه کنه، دوستم وقتی نگاه کرد دید کلی جنازه رو زمین افتاده. وقتی سرشو برمیگردونه دیگه اون حضرت رو نمی بینه، لطفا این تعبیر خواب رو برام ایمیل کنین.ممنون

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان نشانه حل شدن مشکلاتتان است

 181. LocalLocalsays:

  بنده خوابی‌ در مورد حضرت ابوالفضل دیدم خواب دیدم ک حضرت جلو وایستاده بعد با اشاره با علم ب سمت جلو من برگشتم دیدم جنازه و ایناس وقت میخواستم حضرت را ببینم دیدم نبود بعد یه چی سیاه منو خفه کرد تعبیرش چیست!؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   بر حاجت روایی و براورده شدن خواسته هایتان تعبیر میشود

 182. سعیدسعیدsays:

  سلام. من ظهری خواب دیدم رفتم کربلا. توی یه اتاق بودم پر از وسایلی که مال حضرت عباس بود. یه منبر بود که وقتی دیدمش گریم گرفت و برای ابجیم که دکتری جوابش کردن از حصرت ابوالفصل طلب شفا کردم. وقتی امدم بیرون سیر جمعیتی رو دیدم که سفید پوشیده بودن و داشتن میرفتن. مادرم و دختر خالمو دیدم که شادمان داشتن تو جمعیت میرفتن. ادامه جمعیت رو دیدم که تهش میرسید به حرم حضرت امام حسین. و بعد بیدار شدم.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بر به دست اوردن خواسته هایتان در زندگی تعبیر میشود

 183. گلنسا میرزاییگلنسا میرزاییsays:

  من امشب تو خوابم دیدم مرا میکشتند و به یک استخر عمق دار پرت کردند و بعد از مدتی به یه جای خشک افتادم که حضرت ابولقضل و حضرت زینب و چند نفر دیگه هم بود که به طور خیر عجیب آب استخر بالای سرمان به صورت معلق مانده بود و ما حضرت ابولقضل رو از بعضی ها قایم میکردیم چون آنها فکر میگردند او مرده و بعد در حرم حضرت ابولقضل کنار هم نشسته بودیم و صحبت میکردیم که به من یک تسبیح و یک کارت داد که گفت امانات را از من بگیر

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان نشانه برآورده شدن حاجات و خواسته هاست

 184. مریم ث.مریم ث.says:

  سلام. من دیشب خواب دیدم دوتا دست خونی جلومه مادرم میخواست برداره بده بهم که انقد ترسیده بودم قسمش دادم و مادرم هم بیخیال شد بعد دیدم حضرت عباس جلومه و خودش برداشت دست رو داد به دستم منم بدون ترس و دلهره گرفتم حضرت گفت حالا که دست رو گرفتی دعای مخصوص داره باید بخونی خودش متن دعارو خوند و منم گفتم اینو بلدمو حفظم خوندم حضرت لبخند زد و گفت اره همینه منم دست رو گرفتم تو دستمو بلند اون دعارو خوندم بعد از خواب بیدار شدم تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بیانگر به وجود امدن خواسته هایتان در زندگی است و بر شادمانی در زندگی تعبیر میشود

 185. ساراساراsays:

  سلام خواب دیدم از زیارت حرم امام حسین وحضرت عباس برگشتم بین دو حرم که فاصله ی دو یاسه متری ازهم بودن ایستادم وبه مردمی که داخل حرم بودن و جیغ وداد میکردن برای اینکه دستشون به ضریح برسه فکر کردم و گفتم این چه کناریه روبروی حرم سلام بده حتما نیاز نیست این مدلی با داد و بیداد و له کردن همدیگه سمت ضریح بری و اون لحظه درباره حضرت عباس چیزی گفتم ولی هرچی فکرمیکنم یادم نمیاد

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بر به وجود امدن مال حلال در زندگیتان تعبیر میشود و نشان دهنده براورده شدن خواسته هایتان است

 186. ستارهستارهsays:

  سلام من خواب دیدم در حرم حضرت عباسم و توی ضریح قرار دارم و دارم گریه میکنم سر بریده حضرت ابوالفضل هم اطراف قبر شریفشون در گردش بود و من چهره نورانیشونو میدیدم تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان نشانه حل شدن مشکلات و روایی حاجات است

 187. مصطفی حیدری خان ابادیمصطفی حیدری خان ابادیsays:

  سلام من خواب دیدم که حضرت عباس (ع) با صورتی نورانی پیشم اومدن . و به من گفتند که این مردم چرا عزاداری میکنن . و من به ایشون گفتم برای شما و ایشونم خواست که من بقیه هیئت ها رو نشونشون بدم . اینم بگم که توی ماه محرم نبود این خوابو دیدم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان نشانه سعادتمندی در دنیاست

 188. اتانازاتانازsays:

  سلام خسته نباشین. من دیشب خواب دیدم رفتم زیارت حرم امام حسین و از مشکلات زندگیم در کنار قبر حضرت علی اصغر گلایه میکردم و امام حسین را قسم دادم به حضرت علی اصغر که کمکم کنند. بعد خوابم برد و صدای امام حسین را شنیدم که شخصی را بهم معرفی کردن برای اینکه مشکلاتم را حل کنه که انشخص توی مشهد حضور داشتند،من توی خواب از گوشه حرم کمی خاک برداشتم البته در حد چیزی کمتر از یک عدس ،اما این خاک تبدیل شد به پودر کاکائو که هرچقدر قاشق را خالی میکردم بعد خودبه خود پر میشد،من با ان پودر شیر کاکائو درست کردم و بعنوان نزر پخش کردم که البته اون نزر هم تمامی نداشت ،نه قاشق خالی میشد نه لیوانهای شیر کاکائو.ته ظرف یک درب کوچیک چوبی پیدا کردم که باز و بسته میشد.خیلی کوچیک بود.ولی دقیقا مث یه درب واقعی لولا داشت قفل داشت همه مشخصات یه درب بزرگ‌را داشت.البته ان درب مث اسباب بازی بود ولی خیلی خیلی مشابه درب واقعی ، ، تعبیر خوابم چیه؟میشه به ایمیلم ارسال بشه... ممنونم....

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بر به دست اوردن خواسته هایتان در زندگی تعبیر میشود و نشان دهنده مالی حلال است که در زندگیتان ممکن است هویداشود

 189. سیناسیناsays:

  با سلام من خواب دیدم در مسجد هستم و دیدم حضرت عباس در آنجاست من به سرعت رفتم و بغلش کردم و سرم را بر پایش گذاشتم و او دست هایش قطع شده بود??? اما من چهره اش را ندیدم چون نورانی بود و یکسال از خواب میگذره و من تازه می خوام بدونم تعبیرش چیه لطفا بگید

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ممکن است کارهایتان بدون عیب و نقص پیش برود و نشان دهنده مال حلال در زندگیتان است

 190. Mohsen rezayatMohsen rezayatsays:

  سلام من خواب دیدم حضرت عباس بالای تخت خواهر بزرگم آمده نشسته و مشغول خوردن غذا میشود و در کنار حضرت عباس دختر سه ساله من هم نشسته و با ایشون حرف میزنه و بعد از غیب شدن و رفتن از خانه،، خواهر بزرگم به من میگه حضرت عباس به احترام پاکی و معصومیت این دختر به اینجا تشریف فرما شدن ضمنا خواهرم در خواب بیمار نبودند ولی روی تخت خوابیده بودند و من بعد از شنیدن صحبتهای خواهرم خیلی گریه کردم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان نشانه رفع مشکلات و روایی حاجات است

 191. خدیجهخدیجهsays:

  سلام وقت بخیر من دیشب خواب دیدم به زیارتگاهی رفتم که تو حیاطش چند قبر بود و من بر سر ان قبر ها فاتحه خواندم ومدام با خود میگفتم یا ابو فاضل و گاهی هم سوره حمد وتوحید میخواندم سر یکی از قبر ها را خواندم اما دقیق یادم نیست نوشته بود یا ابوالفضل یا نوشته بود یا ابو فاضل و بعد به داخل زیارت گاه رفتم داخل زیارت گاه ۳ اتاق متصل به هم بودن که مردان جوانی در داخل یکی از اتاق ها نماز می خواندن و زنال در یکی دیکر و من هم چادر پوشیده بودم و مهر برداشتم و همراه بقیه زنان نماز زیارت خواندم خوابم ذهنم رو درگیر کرده میشه لطفا تعبیرش رو بگین .مرسی

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان نشانه رسیدن به مراد و مقصود و حل شدن گرفتاریهاست

 192. MahsaMahsasays:

  سلام من و معشوقم ازهم جداشدیم و اصلا هم باهم دوست نبودیم بخاطر مشکلات فامیلی مادرش مانع ازدواجمون شد و اون با دختری که دوسش نداش و نداره ازواج کرده الان حدود 5 ماهی میشه همه میگه اصلا باهم خوب نیستن و ... و میدونم که هنوزم شاید بیشتر از قبل بهم علاقه داره دیروز خواب دیدم که من و اون کنار هم بودیم بعد حصرت عباس با اسب سفیدی اومدن و به ما گفتن خودم شما دوتا رو به هم میرسونم بهمن گفت صبور باش و این جمله رو دو بار تکرار کردن بعد معشوقم با امیدواری رو به من کرد و لبخند زد میشه لطفا تعبیر خوابم رو بگید ممنون از سایت خوبتون.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بیانگر ان است که به دنبال راه رهایی از مشکلات و گرفتاری ها در زندگیتان هستید و نشانه روزی حلال است

 193. فاطمهفاطمهsays:

  با سلام وقتتان بخیر من خواب دیدم که کلاه خود حضرت ابوالفضل که به رنگ سبز بود روی زمین افتاد

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ممکن است مال حلالی در زندگیتان ایجادشود

 194. شادی۷۶شادی۷۶says:

  من خاب دیدم ک حرم اماحسین و حضرت عباس هستم حرم امام حسین شلوغ بود اما حضرت عباس خلوت بود با پدرم بودم پدرم گف تا خلوت بدو بریم زیارت الان شلوغ میشه منم رفتم با پدم حرمو بوسیدم گریه میکردم و حاجت دلمو میگفتم دستامم بصورت دعا جلو ضریح گرفته بودم..حتی یادم بابام برگشت بادیدنم بغض کرد وناراحت شد

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   موانع زندگیتان از بین میرود و موفق خواهید بود

 195. فاطمه رضاییفاطمه رضاییsays:

  سلام من خواب دیدم توخیابون خونمون تعزیه است رفتم دیدن.بعدیه دفعه چندتاآدم باهیکل خیلی خیلی بزرگ که ۴برابرمن بودن وهیکل درشت لباس تعزیه وجنگ پوشیدن اومدن من فقط یکیشون که ازهمه درشت تربودتوجه میکردم که میدونستم حضرت عباسه.هرجامیرفت تعزیه بازی کنه منم دنبالش میرفتم ولی انگارخودحضرت عباس بود.تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان نشانه رهایی از گرفتاری ها و مشکلات است

 196. مهدیمهدیsays:

  با سلام و احترام مکانی رو برای بار سوم در خواب دیدم، دو دفعه اول و دوم از سمتی وارد مکانی میشدم، مثل صحن زیارتگاه بعد از گذشتن از صحن وارد فضایی میشدم یک مقبره داخلش بود، مثل مقبره سعدی، مردم زیارت میکردن، درو دیوار از خاک و آجر بود، طلا و آینه نبود، هر دوبار متوجه شدم اونجا حرم ابوالفضل العباس است، در همون عالم خواب لذت میبردم که اونجام، با فاصله زمانی یکی دوسال مجدد وارد همون مکان شدم، اما از دری که سمت ديگه بود، اولش متوجه نشدم کجاست، بعد که داخل شدم فهمیدم همونجای قبلیه، اما اینبار حرم امام رضا بود، با عموم باهم بودیم، ضریح و مقبره ندیدم، اما اطمینان دارم حرم امام رضا بود. اینجا کجاست؟ تعبیر چیه استاد؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان نشانه روایی حاجات و حل مشکلات است

 197. یا عباسیا عباسsays:

  سلام.من از رابطه عاطفی ناراحت و حیران بودم و از خدا کمک خواستم .شبش یعنی دیشب خواب دیدم که در بازار بودم و نمیدونم دنبال چی میگشتم و در بازار یک پسر جوان در لباس جنگ بود و در خواب یعنی مدافع حرم بود و من از او درخواست میکردم که خانمان بیاید تا خانمان از او متبرک شود و چند تکه پارچه سبز متبرکه رو از دست فرووشان گرفتم و او را به خانه بردم وارد حیاط شدم و میکروفون رو بهم داد و روضه واقعه کربلا و حضرت زینب رو خوندم ..و چند لحظه ایستادم وبه خودم گفتم منکه بلد نیستم. فکر کنم همون جوان. بهم گفت که بخون که حضرت عباس داره بهت گوش میده و خیلی از صدات متاثر شده .سرم رو برگرداندم و دیدم حضرت عباس با لباس جنگ و شمشیر پشت پنجره بود وبا دست قطع شده به روضه گوش میداد و بلند گریه میکرد ..و من بخاطرش دوباره روضه خواندم. اما در خواب من چهره مبارکش رو ندیدم.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بر رسیدن به خواسته هایتان تعبیر میشود و نشان دهنده زیاد شدن روزی حلال در زندگیتان است

 198. احساناحسانsays:

  سلام من درخواب دیدم که دوستم را دزدیدند ومن به دنبال او رفتم و وقتی پیداییش کردم همه انها بر سرم ریختند وان صحنه صحنه کربلا شد وهمه ی لشکر یزید داشتند به ما حمله می کردند که یکدفعه کفتم یا ابولفظل وبعد دیدم کسی با اسب بلند قامت سفید به کمک ما امد وان مرد حضرت ابولفظلبود که ما را نجات داد و لشکر یزیدیان را کشت جناب مدیر تعبیردخواب من چیست

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بیانگر به وجود امدن روزی حلال در زندگیتان است

 199. Jila. KJila. Ksays:

  سلام، من واقعه روز عاشورا و لحظه جنگیدن و کشته شدن حضرت ابوالفضل و خواب دیدم، اولش خودم هم داشتم می‌جنگید ولی زمان جنگیدن و کشته شدن ایشون داشتم نگاه میکردم. قلبم از دهنم میزد بیرون، تو اون لحظه غم عالم تو دلم بود و واقعا نمی تونستم تحمل کنم، از اون لحظه به بعد متوجه بودم که دارم خواب می بینم فقط خدا خدا میکردم که بیدار شم و تموم بشه... تعبیر خوابم چیه?????

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام نشان دهنده به وجود امدن روزی حلال در زندگیتان است

 200. PARYANPARYANsays:

  خسته نباشین من خواب دیدم با چند نفر از اشیانام به حرم حضرت عباس رفته ایم و من انها را در حرم گم میکنم و به دنبال ضریح می گردم اما تا میبینمش از خواب میپرم. میشه لطفا بگین تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود وقت بخیر ، نمادی از اعتبار ، عزت ، و همچنین یافتن توفیق برای انجام عمل خیر می باشد.

 201. ناشناسناشناسsays:

  سلام خواب دیدم به همراه چند نفر وارد حرم حضرت عباس ع شدیم و کنار قبر مبارک ایشان(قبر پایین و قدیمی نه ضریح) نشستیم و شروع به دعا کردن کردیم، منم واسه حاجتم دعا میکردم بعد دوستان همراهم میخواستن یه مجلس روضه رو همونجا شروع کنند. تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه رفع مشکلات و سختی هاست

 202. مریممریمsays:

  خواب می‌دیدم باخانوادم بیرون بودم بعد یه دسته الم دیدیم تو خواب حس کردم الم حضرت عباسه رفتیم دنبالش رسیدیم به یک خیمه اونجا یه عالمه ورقه های قرآن بود به خواهرم و پدرم دادن منم یه ورقه رو زمین دیدم پاره ام بود یکمش وخوندم ولی یادم نمیاد چی بود مثل سوره رحمن بود سریع برش داشتم و با اجازه اون مسئول برداشتم واسه خودم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه حل شدن مشکلات و گرفتاریهاست

 203. زینب گراوندزینب گراوندsays:

  با سلام . بنده تاریخ چند روز پیش به حرم ابوالفضل العباس اعزام شدم برای بار اول بود . به نیابت خواهرم هم زیارت کردم چون خواهرم در سال 94 به دلیل مشکلاتی که داشت خودکشی به وسیله قرص برنج نمود و قبل از خودکشی به دیدار حرم آقا امام حسین و ابوالفضل العباس رفت .و خیلی پیش از مرگ پشیمان بود انسان خیر و مهربالنی بود . بجای او هم زیارت نمودم دیشب به خوابم آمد و یک مرد با لباس سیاه و بدون دو دست در کنارش بود و به خواهرم گفتم شنیدم که ابوالفضل العباس به دیدارت آمده او هم خوشحال بود و گفت آره به نزدم آمده و آن مرد ابوالفضل العباس بود و من هم او را دیدم ولی هیچی باهاش حرف نزدم انگار بهت زده شدم . تعبیر این خواب چیه ؟ توروخدا واسم دعا کنید هم خودم هم خانواده ام هم امواتم ... برای بار اول زیارت رفتم که ابوالفضل العباس به دادم برسه و در آزمون استخدامی قبول شوم برایم دعا کنید .

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام تصمیم شما باعث سربلندی تان و نیز مایه ی افتخاربرای همگان خواهد شد. دنیای مادی و معنوی تان تضمین می شود. درهای بسته به رویتان باز می شود و شما خیلی زود به مراد دلتان می رسید.

 204. ریحانهریحانهsays:

  با سلام من خواب دیدم که انگار توی یه صحرایی هستم و حضرت ابولفضل با علمش روی یه تپه ای ایستاده بعد روز دو زانوش افتاد من هم نگاه میکردم ولی صورتش و بدنش اصن مشخص نبود و سیاه بود. امروز هم که اربعین هست دیدیم این خواب رو

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام شما به حاجت خود میرسید.و نشان دهنده روزی حلال در زندگیتان است

 205. رضارضاsays:

  سلام من تازه از کربلا برگشتم که سفر اولم بود به محض برگشت برای رفع مشکلات خانوادگی و مالیم و برای اینکه همسر مناسبی میخوام و سن ازدواجمم داره میگذره چله نماز شب گرفتم که تقریبا 25شب ازش گذشته توی بعضی از نمازشبهام متوسل به حضرت عباس و حضرت زینب شدم امروز بعدازظهر که وضو داشتم خوابم برد خواب بین الحرمین و کربلا را دیدم ولی نه به شکل امروزی انگار بیست سال پیش بود رفتم ضریح امام حسین همینطور که گریان بودم سلام دادم و رفتم از بین الحرمین وارد صحن اقا ابوالفضل شدم روبری ضریح نشستم زمین و هق هق کنان گریه میکردم تعبیرشو میخواستم بهم بگین البته انگار تو خواب میدونستم تازه از کربلا اومدم و خیلی از اقا تو خواب ممنون بودم که به این زودی دوباره منو دعوت کرده

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بیننده به دنبال راه نجات از مشکلات و یا گرفتاری های کنونی است و میتوان گفت که خواب بیننده به یک آرامش مطلوب روحی دست می یابد،ابراهیم کرمانی میگوید اگر شخصی خواب نام حضرت عباس را ببیند یا بشنود نشانگر ترس از خداوند است

 206. حمید مخیریحمید مخیریsays:

  سلام درخواب یک مکانی را دیدم که همراه با یکی از سادات یک مکانی را نشان میدهد و میگوید اینجا قبر حضرت ابوالفضل میباشد و وقتی قبر رو باز شد دیدم حضرت ابوالفضل با دست بریده در قبر میباشد از بغل حضرت ابوالفضل میگیرم و او را بلندش میکنم و یک چیزی مث شکلات مانند از او گرفتم و باخود از انجا میرم تو خواب هی سعی میکنم به عنوان تبرک به دوستانم پخش کنم تعبیرش چیست

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   ممکن است در موقعیت های تازه ای قرار بگیرید که برایتان خوشایند باشد

 207. میترامیتراsays:

  سلام خوبین ببخشید من خواب دیدم یهویی تو کربلام و یه پیرزن اومد گفت که رفتی این برگه رو بزار تو گوشت حضرت ابولفضل رو میبینی منم گفتم واقعا شما دیدین‌گفت اره زیباست تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام به نشانه ی این است که شما از طرف شخصی اشنا به گرمی مورد استقبال قرار خواهید گرفت

 208. نسیم محمدینسیم محمدیsays:

  سلام بنده نزدیک های صبح فک کنم خواب دیدم مادرم میخان برن کربلا فک کنم نشد ولی ما امدیم ولی نمیدونم چیشد اخر همه خانواده امدیم اسم رقیه و سکینه دوستام بودن ما وارد حرم شدیم من سریع رفتم حرم رو ب رو گفتم یا امام حسین بعد سریع فهمیدم حرم حضرت عباسه از رو نوشته ها دیگه حسابی زیارت کردم و رو ب روش ضریح امام حسینه یعنی هر دو داخل ی اتاق تقریبا و خلوت شد جوری ک من تک و تنها قشنگ میتونستم زیارت کنم عمم و مامانمم فامیل چند نفر بودن اول ب مامانمم گفتم ازم عکس بگیر گرفت دیگه باهم دست جمعی و خودشون گرفتن تو بالکن ک نگاه کردم دیدم حرم امام رضا هس یعنی مشهدیم اون مداح قطری هم داشت میخوند گنبد دیدم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سعادت دنیا نصیبتان میشود و عاقبت بخیر میشوید

 209. ابوالفضلابوالفضلsays:

  سلام خواب دیدم که دسته عذاداری تو خیابون ها زنجیر میزنن و حضرت عباس و بالباس های سبز دیدم که تو تابوته و مرده و هیچکس به غیر من نمیتونسیت حضرت عباس و ببینه زنی را دیدم که داشت زنجیر میزد و از مردم سراغ من را میگرفت ومن از شدت ناراحتی زیر بارون با چشمانی گریون داشتم به حرم امام علی میرفتم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان بیانگر انجام کارهای خیر است

 210. کامیارکامیارsays:

  سلام،خواب دیدم تو صحرای کربلا هستم و‌ حضرت عباس داره میجنگه که یه نامردی یه نیزه تو سینه حضرت فرو می‌کنه و از پشت حضرت درمیاد ،من هم نمیتونم کاری کنم و از جام حرکت کنم ،فقط دارم گریه میکنم و ناله میزنم که از خواب بیدار میشم،البته وقتی از خواب پا شدم اثری از اشک رو صورتم نبود.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه گشایش در کارها و برآورده شدن خواسته هاست

 211. ابوالفضلابوالفضلsays:

  سلام من خواب دیدم که در نقش حضرت عباس هستم و مردمی زیاد به تماشای من میپردازند

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   در کارهایتان گشایش ایجاد میشود و مشکلات و گرفتاریهایتان کم میشود

 212. فاطمهفاطمهsays:

  سلام من خواب ديدم كه رفتم پيش يك فالگير بهم گفت تو با معشوقت ازدواج نميكنى منم خيلى ناراحت بودم رفتم ي مجلسى اونجا فهميدم كه تولد حضرت عباس دلم شكسته بود گريه ميكردم با خودم گفتم كه من ١٣٣ بار ميگم (با كاشف الكرب عن وجه الحسين اكشف كربى به حق اخيك الحسين عليه السلام) تا حضرت عباس حاجتم را بدهند و وقتى از خواب بيدار شدم حدود ساعت ٦ صبح بود كه ديدم دستام به همون صورتى بود كه تو خواب داشتم اين دعا را ميخواندم (من اين دعا رو ٢ سال پيش خونده بودم و حاجت نگرفتم چند وقت قبل اين خواب ديدم اين دعا رو و گفتم فكر نميكنم حاجت بده اين دعا) اگه ميشه تعبير اين خواب رو بگيد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام وقت بخیر ، این رویا شما را به امید و صبر بیشتری در برابر پاره ای از مشکلات و یا محدودیت های دنیوی دعوت میکند.

 213. مریممریمsays:

  سلام من خواب دیدم توخونه مادربزرگم که فوت شده بادوستام نششستم ودخترعمم هم که فوت شدن هستن.بهم دختر عمم گفت یه فیلمی ساختن راجب امام حسین که از مختار بهتره هر هفته پخش میشه بیا ببینیم.من نشستم همون اول صحنه ای کهد یدم فرات بودو بدن زخمی ونیمه جون حضرت عباس افتاده بود ویه سربازی اومد سرشو برید واز حلقش صدای یاحسین می یومد.دختر عمم گفت نگاه کن الان از گلوش امام حسینو صدا مسکنه من گفتم نه نمیشه سر به گلو چسبید وامام حسین وصدا کردو دوباره از بدنش جدا شد امام حسینو نقاب به چهره دیدم که اومد نشست کنار جسد گریه کرد وسربازا ریختن سرشو میزدنش.ولی چهره ی حضرت عباسو بی نقاب دیدم.یه هو سریال قصر یزیدو نشون داد که دیدم با وزیرش مشورت می کردو شاد بود برا اجرای یه جشن یه پسر بچه خل وکچلم دستش بود واونو مینداخت بابا وباهاشبازی می کرد.لطفا تعبیرشو بهم بگید.یه نفر از افراد فامیل هم که فوت شدن ته حیاط تو یه اتاقی بودن ولی نیومدن داخل تا فیلمو باما ببینن

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام. وقت بخیر. رویایی در سر دارید که نمی دانید چگونه آن را عملی کنید. بهتر است از متخصصین در این زمینه کمک بگیرید.

 214. AnahitaAnahitasays:

  باسلام من خواب دیدم یه آتیش سوزی خیلی بدی میشه من یه فانوس دستم میگیرم میرم سمت مردم میگم چی شده همه دارن فرارمیکنن من همش میپرسم چی شده بهم میگن خونه حضرت ابوالفضل روآتیش زدن من همون جوری فانوس به دست میرم سمت خونه حضرت ابوالفضل نزدیک که میشم میبینم کافرابه خونه حضرت حمله کردن وایشون بالباسی سبزدارن باهاشون میجنگن من جیغ میزنم همش جیغ میزنم ایشونم درحالی که دارن باکافرامیجنگن فریادمیزنن که من ازخواب میپرم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام این رویا بیانگر تلاش و کوششی است که برای کسب روزی حلال و حاجت روائی در زندگیتان تلاش میکنید دلالت دارد

 215. امید پارساامید پارساsays:

  خواب دیدم ی مرد کاملا سبز پوش رو ک روبرویم ایستاد از خوشحالی نمیدونستم چیکار کنم بعد ایشون شالی کرور کمرشون بسته بودن رو باز کردن بمن دادن .

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام این رویا میتواند نشان دهنده رسیدن به حاجت های شماست

 216. سجادسجادsays:

  با عرض سلام من دوبار دارم‌خواب میبینم که منو میبرن دقیقا روی قبر امام حسین و علی اصغر و علی اکبر(ع) و خیلی راحت زیارت میکنم و جالبش اینه خودشون اومدن منو از خواب بیدار کردن و گفتن پاشو بریم...و دیشب دوباره توی خواب رفتم زیارت آقا ابوالفضل و از درب پشتی زیارت کردم و حتی هم تا لحظه خداحافظی پیش حرم آقا بودم و بهش گفتم دوباره میام پیشت....خواستم تعبیرشو بدونم ممنونم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام این رویا نشان از بر اورده شدن حاجات شماست

 217. محمد مهدیمحمد مهدیsays:

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم که یه جایی بود که انگار اونجا جنگ شده بود بعد یک نفر با اسبی بزرگ خاکستری اومد صورتش نورانی بود ولی می دونستم حضرت عباس بود که یه نیزه در دست داشت بعد یک دفعه سر از جایی درآوردم بهشت و جهنم اونجا بود حضرت عباس داشت به یک مردمیگفت باید بیفتی تو جهنم و اون مرد هم خودشو پرت کرد اما تو جهنم نیفتاد یه دفعه سر از بهشت درآورد. تعبیرش چیست ؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام این رویا نشان دهنده ان است که به دنبال راه نجاتی از مشکلاتتان هستید

 218. لیلا هستملیلا هستمsays:

  سلام توروخدا جوابمو دقیق بدید من با یه آقایی صیغه هستیم که این آقا مجردهسش الان خانوادش براش دختری درنظرگرفتن وخواستگاری کردن این آقا دخترو نپسندیده ولی خانوادش قبول نمیکنن بهمش بزنن شب من موقع خواب خیلی گریه کردم که خدایا عشقمو ازم نگیر توخواب دیدم که جایی رفتم سمت چپم یه قصر بسیاربزرگه میگم اینجا کجاس میگن امام رضاس میگم مرقدامام رضا این شکلی وبه این بزرگی نیست خلاصه رفتم زیارتش کردم وزدم بیرون ازدر که خارج شدم دیدم تو کربلا کوچه خانه حضرت علی هستم یهو یه خانم اومد گفت بریم بالا ازپله ها واوتحا زیارت کنیم گفتم بالای پله چه زیارتگاهیه گفت شاهچراغه من رفتم بالا دیدم یه خونه اس با چندتااتاق گفتم اینجاکه شاهچراغ نیست دختره گفت اینجا خونه حضرت عباسه اونم اتاق حضرت عباسه خواهر حضرت عباس اومد بهم گفت تو برو داخل اتاق ودعا کن من گفتم بی احازه نمیرم یهو رفتم دراتاقو بازکردم وتو آستانه اتاق ایستادم وشروع کردم به گریه ومیگفتم یاحصرت عباس این پسر با دختره ازدواج نکنه بهم بخوره قضیه اشون بعدش خداحافطی کردم برگشتم پایین پیش دوستام تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام این رویا نشان دهنده تلاش و کوشش شما برای رفع گرفتاری و به دست اوردن روزی حلال در زندگیتان است

 219. حدیثه الله بخشیحدیثه الله بخشیsays:

  سلام من خواب دیدم رفتم کربلا تو ظریح حضرت عباس بودم حرم واسه من خلوت خلوت شد تا حدی که من سرمو مدتها گذاشتم روی در ظریح و گریه کردم هیچکس نبود همون لحظه یکی از دوستامون اومد و به من طلاهاشو نشون داد

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام انشاالله حاجت روا میشین

 220. افتخاریافتخاریsays:

  سلام من تا الان دو بار خواب یه مکان زیارتی رو دیدم که برای رفتن داخلش باید از یه جای تونل مانند رد بشیم ، تو خواب اون مکان بدون ضریع بود ولی منسوب به حضرت عباس بود، تو خواب اول فقط زیارت کردم ولی در خواب دوم رفتم یه قسمتی که بوی خوشی داشت که زاءران همه متوجه اون قسمت شده بودن... قبل رفتن به اون محل با آب روان جوب صورت شستم ولی نمیدونستم که دارم میرم زیارت به خاطر همین وضو نگرفتم بعد که متوجه شدم داریم می ریم زیارت با یه بتری آب قبل رسیدن به اون مکان میخواستم وضو بگیرم ...تو هر دو بار خوابم مکان یه مکان بود

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام برای برآورده شدن حاجتتون باید به بزرگی متوسل شین که دارای مقام

 221. امیرامیرsays:

  سلام من برای ازدواج نذر کردم برای حضرت ابوالفضل یه پولی رو به هیئت کمک کردم و سه روز بعدش خواب دیدم دارم میرم کربلا و ( سریای قبل که خواب کربلا رو می‌دیدم هر چقدر میرفتم نمی رسیدم ) ولی این سری که خواب دیدم چند قدم که رفتم رسیدم سر کوچه ای که باب القبله حضرت ابوالفضل هست و خیلی هم خوشحال بودم و بعد تو خواب نمای گنبد امام حسین و حضرت ابوالفضل رو می‌دیدم البته من دو تا حاجت دارم که یکیش هم برای کار چله زیارت عاشورا برداشتم. آیا ممکنه چون هر دو گنبد رو دیدم نشونه ای باشه ؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام صبور باشین و خوشبین قطعا آنچه خیر براتون رقم میخوره

 222. اذراذرsays:

  سلام .من خواب دیدم حرم امام رضا عین مدینه شده بود همه لباس عربی تنمون بود من لباسم سفید بود یهو درها باز شدن جمعیت می دویدن به سمت حرم.من جلودار همه بودم و گریه می کردم.توی حرم ی جسد بی دست و سر با لباس جنگی و پر از تیر دیدم که روی پارچه سفید و سبز بود.مردان قرمز پوش هم اونجا بودن.ی اقایی امد و بهم گفت برای حل مشکلت باید توسل به حضرت عباس کنی.من از اون جسد که دیدم اضطراب گرفته بودم.که اون قرمز پوش ها گفتن دنبال من هستن.ولی منو نمی شناختن.من امدم بیرون اون ها هم با لشکر دنبالم بودن ولی نمی دونستن من همونم که به دنبالشن.از یک طرف دیگه پیچیدن.منو همکارم با نردبانی که بود به یک چاه برد ولی خیلی ترسیده بودم.میشه تعبیرش را بگید...من این روزها خواستگاری دارم که مادرش مخالف من هست...

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام این رویا نشان دهنده رسیدن به خواسته ها و ارزوهایتان است و بر کسب روزی حلال در زندگیتان دلالت دارد

 223. فاطمههفاطمههsays:

  سلام من مجردم و خواب دیدم که با مادری که نمی شناسمش به خاطر نگهداری از بچه اش دعوا می کنم و از این مادر می خوام تا از بچه اش نگهداری کنم و من و بچه داخل حیاط خونمون روی زمین می نشینیم و من به این بچه غذا می دم ( غذای این بچه آب آبگوشتی بود که توی اون نون لواش خورد شده بود) و ناگهان متوجه میشم که در کوچه ما دسته عزاداری هستش و من در حین غذا دادن به بچه ، نام حضرت عباس رو میارم و برای ایشون گریه می کنم و اشکام روی صورتم بود . ممنونم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام برای خواستتون به حضرت متوسل شین

 224. mehrsanmehrsansays:

  سلام.من خواب دیدم که تو یه خونه ی سفید بزرگی بودم که حصیر داشت و کلی زن چادری با نقاب اونجا نشسته بودن بعد دیدم که یه مردی اومد سمتم با قد بلند و چشمای رنگی یه خانم چادری بهم گفت که این مرد حصرت ابوالفضله.بعد اون مرد بهم یه ظرف داد که توش خرما بود یه گوشه نشست و به منم گفت بشین بهم گفت که ما روت حساب کرده بودیم چرا اینکارو کردی گفتم چیکار؟ گفت میلاد از نسل ماعه و ما میلاد و فرستادیم تو خواب انگار میلاد و میشناسم ولی من اصلا میلاد نمیشناسم .نگاش کردم و خرما رو خوردم بهم گفت کمک میکنم دلت صاف بشه بعد بهشون گفتم باشه به میلاد بگین بیاد وقتی داشتم میرفتم یه خانمی بهم روسری داد

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام این رویا نشان دهنده مسئولیت های جدیدی است که در زندگی ممکن است برعهده شما گذاشته شود

 225. صبا سلیمانیصبا سلیمانیsays:

  سلام من خواب دیدم خانواده ام به زیارت امام رضا علیه السلام رفتن و من درحالی که انگارانهاراهمراهی نمیکردم گنبد رادرحاله ای از مه میدیدم وبا برگشتن انها من یاشایدهم همه به زیارت کربلا رفتیم و از دور گنبدهای حرمین شریف اباعبدالله علیه اسلام و حضرت عباس که نمایان شد خوابم تمام شد خوابم تعبیری دارد؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام اتفاق خیلی خوبی براتون می افته

 226. FatiFatisays:

  سلام من خواب دیدم چهار تا از همسایه هامون فوت کرده ینی دوتا زن و شوهر دقیقا تو حیاط خونشون دفن شده بودند من و خواهرم هم از بالایه پنجره داشتیم نگا میکردم چون شنیده بودیم شب اول قبرشون یک امامی میاد بالایه سر هرکدوم که از همه بهتره تلبته همه اینا رو تو خواب شنیده بودیم بعد من یهو دیدم یه آقایی خیای خیلی خیلی هیکل ورزیده ای داشتند و بازوهاشون واقعا بزرگ بود یه لباس سفید داشتند و یک پارچه سبز رو صورتشون بود من ایشون رو میدیدم ولی خواهرم نمیدیدش من همین که دیدم جیغ کشیدم ایشون رفتن سراغ یکی از اون ۴تا همسایمون که آقا هستن بعدش نفهمیدم چیشد یهو همه چی تموم شد ومن بودمو همسایه مون اون آقا جای دریا یهو تابوت همسایمون رف تو دریا این اقا ب سرعت وارد اب شدن انق قدشون بلند بود که کامل داخل آب نرفتن و همسایمون رو درآوردن و منم جیغ کشیدم و از خواب بیدار شدم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام این رویا نشان دهنده تلاش شما برای کسب روزی حلال در زندگیتان است

 227. لیلا محسنیلیلا محسنیsays:

  سلام من خواب دیدم در حرم حضرت ابوالفضل هستم ضریح رو ندیدم.داخل حرم یه جا پله میخورد از هر طرف کمی از سطح زمین پایین تر بود و داخلش رو با پرچم تزیین کرده بودن و چند نفر ایستاده بودن و یک نفر علم دستش داشت هی میچرخید اونو به سینش میزد و یه میزی بود که روی اون یه پارچه بود داخل پارچه نمیدونم چی بود پسرداییم بهم اشاره کرد که برم پارچه رو بوس کنم منم رفتم بوس کردم و حاجتام رو گفتم.کمی اون طرف تر هم چند پله میخورد به سمت پایین که میگفتن میره به جایی که اب هست دور قبر حضرت ابولفضل و من میترسیدم از اون قسمت.تعبیرش رو لطف میکنید

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام برای حاجتی که دارین به حضرت متوسل شین

 228. مهدیمهدیsays:

  سلام من ظهر خوابیدم خواب دیدم حضرت عباس اومده خونمون ازش پذیرای کردیم و یه چند نکنته بهم گفت فقط یادم نمیاد تعبیرش رو میدونید

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بر حاجت روایی دلالت دارد

 229. Yasin afrashtehYasin afrashtehsays:

  سلام خواب دیدم کنار امام حسین سوار اسب هستم و حضرت عباس اومد و چن تا مزاحم اطراف ما رو با چن تا ضربه شمشیر ازپا درآورد تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام در جایی که انتظار ندارین کمکی بهتون میرسه

 230. تارا محمدیتارا محمدیsays:

  سلام پدربزرگم یک روز قبل از فوتش قبل از تولد امام حسین و حضرت ابوالفضل وقتی از خواب بیدار شد به ماگفت همین الان چهار نفر به بالای سر من آمده بودند که یکی از آنها خودش را امام حسین ع معرفی کرده و یکی دیگر خودش راحضرت عباس ع معرفی کرده و دو نفر دیگر را نشناخته حالا پدر بزرگم روز تولد حضرت ابوالفضل ع فوت شد وروز تولد امام سجاد ع خاکسپاری شد به نظر شما تعبیر خوابشان چیست؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام عاقبت بخیر شده اند

 231. زهراداوریزهراداوریsays:

  سلام.من خواب دیدم که اول هیچ کس در حرم حضرت ابوالفضل علیه السلام نیست و من هیچ کس هم وارد نمی شد و من برای برای اذن دخول که به حرم حضرت امام حسین بروم،وارد حرم حضرت ابوالفضل شدم و ناگهان نشستم کنار حرم و فقط یادمه خیلی گریه کردم و اشک هم خیلی ریختم،وقتی وارد حرم حضرت امام حسین هم شدم همینطور دقیقا،گریه خیلی میکردم ولی دومرتبه وارد حرم حضرت ابوالفضل شدم و یکی از خدام برای من ظرفی از میوه آورد.و یادمه خانواده ام بیرون‌منتظر من بودن و من در حرم های متبرک بودم.تعبیر چیست؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام این رویا نشان دهنده تلاش برای کسب روزی حلال در زندگیتان است

 232. Mozhdeh sheykhanMozhdeh sheykhansays:

  سلام من روز نيمه شعبان بعد از نماز صبح خواب ديدم كه رفتم حرم حضرت عباس كه خيلي خلوت بود گريه ميكردم ميخواستم برم ضريح زيارت كنم كه عدهاي جوان داشتن كار ميكردن وهمچنين داخل حرم با چراغ سبز روشن بود بعدش چون نتونستم سرمو گذاشتم رو ديوار حرم و گريه ميكردم بعد با دختر عمم اومديم بيرون بعدش ديدم تو يكي از اتاقهاي حرم هستم كه خونه دو پسر و يه دختو جوان بود به اونا گفتم شما اينجا زندگي ميكنيد گفتن بله ومن يه نون سنگك داشتم واز اونميخوردم ديدم دختره برگشت به برادراش گفت من يه فيلمي ساختم كه مسئوليتشو خادم حرم قبول نميكنه بعدش من از انجا رفتم به يه جايي كه يه آقايي بود كه به انايي كه مريض بودن پول ميداد من گفتم منم بگم مريضم پول بگيرم ولي اون آقا ميخواست من زنداني كنه ولي من فرار كردم در حين فرار نام حضرت علي و حضرت عباس صدا ميكردم كه اون آقا خورد زمين و من فرار كردم اومدم نزديك آشپزخونه حسينيمون ديدم دسته عزاداري امام حسين داره ميره يهويي از خواب بيدار شدم ممنون ميشم خواب منو تعبير كنيد

 233. ندانداsays:

  سلام ...شب نیمه شعبان خواب دیدم خانمی که اصلا نمیدونم کی بود و باچادر مشکی تموم سروصورتش پوشانده بود بهم میگه بیاید حضرت ابالفضل اومده حاجت ها رو میده ...بیاید هرکی هرحاجتی داره بهش بگه بعدازخواب پریدم البته ناگفته نماند شب نیمه شعبان یه نذر کوچیکی کردم البته توسل به اقا امام زمان بود اما بعد این خوابو دیدم لطفا تعبیر بفرمایید

 234. ندانداsays:

  سلام ...شب نیمه شعبان خواب دیدم خانمی باچادر مشکی ا‌ومده ..اون خانوم تموم سروصورتش باچادر پوشیده بودنفهمیدم اون خانوم کی هست و میگه بیاید حضرت ابالفضل اومده وحاجت میده هرکی هرحاجتی داره بیاد وبگه که ازخواب پریدم البته ناگفته نماند که من قبل ازخواب یه نذرکوچیکی کردم ومتوسل به اقا امام زمان شدم وشب این خواب رو دیدم لطفا تعبیر بفزمایید

 235. ندانداsays:

  شب نیمه شعبان خواب دیدم خانمی که چادر مشکی پوشیده بود و نمیدونم کی بود چون تموم صورتش باچادر پوشیده بود به من میگن بیاید حضرت ابالفضل اومده داره حاجت هارو میده بیا حاجتت رو بگو وبعدازخواب میپرم البته ناگفته نماند شب تولد اقا امام زمان به امام زمان متوسل شدم ونذرکوچیکی کردم که اگر حاجت بگیرم سال بعد روزتولد ایشون ادا کنم و شب این خواب رو دیدم لطفا تعبیر بفرمایید

 236. زینبزینبsays:

  سلام من خواب دیدم که همسرم قصد خواستگاری یک زن دیگه را دارد و همه جمع شدن که با او برای خواستگاری بروند؛من خیییلی ناراحت شدم وگریه میکردم از شدت ناراحتی زود رفتم سمت عکس اباالفضل العباس ع التماسش کردم یا حضرت عباس یا قمر بنی هاشم خیلی التماست کردم چرا بچه دار نشدم خداکنه حالا برام‌معجزه کنی که یهویی باردار دربیام یهویی چشمهای حضرت سمت من شدن ویه بچه رو دستان او گذاشتن به گردن بچه اشاره کرد گفتم عه فک کنم علی اصغره بعد نشون داد وقتی جنگید ودست های مطهر ایشون قطع شدن من با گریه و ناراحتی شدید برگشتم به اتاق دیگه دیدم‌ از خواستگاری برگشتن گفتن دختر تو خونه نبود من کاری بهشون نداشتم همه گفتن بخوابیم دیگه مامانم بهم گفت بیا بخواب من با گریه رو تشک دراز کشیدم وبعد بیدار شدم ....البته من نه اینکه بچه ندارم یه دختر دارم ۱۰ سالشه ولی دیگه بچه دار نشدم هرجایی رفتم نتیجه نداشت ...من دومین باره که خواب آن حضرت وبا این تعبیر میبینم نمیدونم چه تعبیری داره

 237. موسوی یاسوجموسوی یاسوجsays:

  به نام خدا- سلام بر حضرت علی اکبر امام حسین و سلام بر حضرت اباالفضل العباس ، در روزهای ابتدایی دهه آخر فروردین سال 99 درخواب دیدم که در نزدیکی معرکه جنگی به نظرم خارج از کشور بود، پیکر کاملاً آغشته به خون تازه و مطهر حضرت ابوالفضل العباس را بر دوش گرفته ام و تلاش می کنم که به دست دشمن نیفتد و در طی مسیر در برخی اوقات در همان عالم خواب به نظر می رسید پیکر آغشته به خون حضرت علی اکبر بر دوشم می باشد و تلاش می کنم که این پیکر مطهر را به ایران برسانم و نهایت تلاشم این است که در بین راه کسی متوجه نشود ولی در بین راه متوجه می شوم که مردم یکی از روستاهای ایران متوجه حضور این پیکر مطهر شده اند و جمعیت زیادی به استقبال آمده اند که من هم در این موقع هم خیالم از نظر امنیت پیکر مطهر راحت شد و هم قبول کردم که مردم به استقبال پیکر مطهر بیایند. لطفاً از بزرگان معبر تقاضا دارم که تعبیر این خواب را برایم بنویسند.

 238. فاطمهفاطمهsays:

  سلام وقتتون بخیر. من خواب دیدم که یه مرد خیلی هیکلی که باشال و لباس سبز ایستادن میدونستم که حضرت عباسه ولی میترسیدم برم باهاشون حرف بزنم.میشه تعبیرش رو بهم بگین؟

 239. فاطمهفاطمهsays:

  ادامه:بعدش میگفتم کاش باهاشون حرف زده بودم و خواستمو طلب کرده بودم.

 240. دریادریاsays:

  سلام ایام به کامتون! من خواب دیدم توی یه شلوغی و یه کاروان بزرگ از جمعیت که از هر قوم و طایفه درش هست رفتم به سفر کربلا اون مسیرو طی میکنم و یه جا میرسم که اون ضریح و حرم و تابلویی که نوشته السلام علیک یا ابوالفظ عباس رو میبینم و میدوم سمتش و از ناباوری زیاد فقط اشک میریزم با شدت گریه میکنم و همش میگم باورم نمیشه که پیشتم آقا و باز اشک میریزم و اون لحظه خیلی احساس سبکی میکنم و همش حاجتای دلم رو مرور میکنم و با گریه زیاد یاد سختیای زندگیم می افتم و همش اسم آقا رو داد میزنم از خوشی .میشه تعبیرشو بگید ممنون

 241. سولمازسولمازsays:

  سلام . من سر صبحی خواب دیدم تو حرم حضرت عباس بودم ولی نه این حرمی که هممون دیدیم شکلش فرق داشت اولش طبقه پایین بودم بعد با جمعیت از یه راهپله ی باریک با زانو صلوات میفرستادیمو میرفتیم بالا بعد که رسیدم به حرم حضرت عباس فقط یه اتاق خالی بود که روی دیوار روبروییش به عربی بزرگ یه چیزایی نوشته شده بود نشستم یکم دعا کردم به مامانم زنگ زدم گفتم من تو حرم حضرت عباسم دعا کن واسه خودت . بعد یهو شلوغ شد یه مردی رو تو حرم دیدم که سر نداشت ولی حرف میزد قدش بلند بودو بدن ورزیده ای داشت لباسشم سبز بود گفت حرم حضرت علی رو هم نمیدونم گفت چیکار کردم هر چی فک میکنم یادم نمیاد که میتونید برید اونجا رو هم زیارت کنید . اومدیم پایین با شوهرم یجا داشتیم میرفتیم کلی اسب بود که نصف بیشترشون پوست کنده و خونین و مالین بودن گفتیم اینا کرونا دارن و به ما نمیگن . خلاصه وقتی از خواب پاشدم حال خیلی خوبی داشتم واسه شوهرم داشتم تعریف میکردم که یهو تازه فهمیدم اونی که تو حرم دیدم حضرت عباس بوده کلی گریه کردم

 242. جلال عزتیجلال عزتیsays:

  سلام من خواب دیدم با پای پیاده در حال رفتن به سمت حرم بودم اونم گریه کنان و یک خانم نظاره من بود .و وقتی نزدیک حرم رسیدم تو فکرم همش درگیر این بود که کاش داداش مرحومم اینجا با من بود می رفتیم. اخه اون تازه مرحوم شده .

 243. معین زینلیمعین زینلیsays:

  سلام بنده خواب دیدم در حرم حضرت ابولفضل هستم و خوده حضرت امدن درصورتی که چهره اقا را میدیدم به من گفتن میروم اب بیاورم تشنه هستین و من کلی اصرار کردم که اقا نرو دست هایت را میبرن ولی اقا رفت

 244. حسینیحسینیsays:

  سلام‌من‌خواب‌دیدم‌دست‌ابوالفضل‌مشت‌بود‌من‌گفتم‌دست‌ابوالفضل من اینجوری نبود دست خودش باز شد

 245. سمیرامحمدیسمیرامحمدیsays:

  سلام من خواب دیدم که رفتم سرقبراصلیه حضرت ابوالفضل که یه قبرکوچیک بود ک بالاشم پارچه سبزانداخته بودن زیارت کردم اقارو و وقتی خواستم برم دست گذاشتم روقبر وفاتحه ای برای آقاخوندم ووقتی ازاتاق اومدم بیرون گفتم این زیارت ازطرف خودم و خانوادم واموات وملتمسین بود۰ توضیح اینکه هرموقع ک میرم کربلا و میرم زیارت ازطرف همه اینطور زیارت میکنم درواقعیت۰ حالا این فاتحه وزیارت و خواب چه تعبیری داره

 246. یلدا اکبرییلدا اکبریsays:

  با سلام.من در خواب دیدم به حرم امام حسین و حضرت عباس رفتم.یکم کنار حرم امام حسین وایسادم بعد رفتم به سمت ضریح حضرت ابوالفضل خیلی خلوت بود جلو درش وایسادم به شدت گریه کردم نام حضرت عباس رو بلند صدا میزدم ناگهان دیدم چند نفر پیکر حضرت عباس رو گرفتن و دور ضریح میبرن من هم به پیکر مبارکشون دست میزدم درحالی که به شدت گریه میکردم.لطفا تعبیر خوابم رو بگین

 247. سجاد لطفیسجاد لطفیsays:

  با سلام وعرض ادب چند وقت پیش حواب دیدم حضرت ابوالفضل داره بالای سری مزاری که حسم کردم مزار خودمه گریه میکنه ، میشه تعبیرش رو برام ایمیل کنید ؟

 248. خاطرهخاطرهsays:

  سلام من خواب دیدم با پدر و مادرم به حرم حضرت عباس رفتم وارد صحن که شدم گریه هام شروع شد و از ته دل گریه میکردم میشه تعبیرشو برام ایمیل کنید؟ممنون

 249. میثممیثمsays:

  چند وقتی دچار اضطراب شدی دم حالم خوب نیست برادرم صبح بعد از نماز خواب میبینه یه خانومی یه نیزه به سمت من ‌‌‌‌‌‌‌‌‌پرتاپ می‌کنه تو یه خیمه ای حضرت عباس علیه السلام و آقام حسین علیه السلام بودن حضرت عباس ع تیر رو رو هوا میگیره میزنم به کوه کوه منفجر میشه ،حضرت علی علیه السلام یه نگاه رضایتی بهش می‌کنه و بعد بیدار میشن

 250. راضیه گودرزیراضیه گودرزیsays:

  سلام من دیشب خواب دیدم که یه دختر فقر اومده بود خونمون بعد ما بهش نون خشک دادیم بعد مادرم می گفت اینم هم نذری برا حضرت عباس بعدش اون دختره می گفت به خاطر این کارتون حضرت عباس بهتون سر میزنه بعد بوی عطر خاصی تو خونمون میومد بعد مادرم گفت حضرت عباس این جان بعد جاش رو نوشتم داد من حضرت عباس رو دیدم رو اسب سوار شده بود بعد خودشم دو تا بال داشت اینقدر نور داشتند ایشون که نمیدونستم قیافشون رو ببینم میشه بگید تعبیرش چیه؟

 251. رضا لقمانیرضا لقمانیsays:

  یه شب خواب دیدم در یک ساختمان بزرگ که داخلش چندیدن در بود مثل داستان یوسف که هر دری برایش باز میشود .من نشسته بودم باسروصدای بلند از جام بلند شدم دیدم یک شخص با لباس سبز کلاه خود سبز رنگ به سمت درها می امد به من که رسید وایساد وگفت کمک کن درهارو ببندیم من هم سری رفتم به کمکش در حالی که درها رو میخواستیم ببندیم دیدم هزاران نفر با لباس قرمز رنگ شمشیر بدست حمله میکردند دررو باز کردن وبه ما حمله ور شدن ولی من با شخص لباس سبز رنگ که توی خواب فکر کردم حضرت عباس (ع)هست وایسادم تا آخر جنگیدم وبهش کمک کردم چون اهل هیت ومداحی اینا هستم خیلی بعد این خواب خوشحال شدم ...به چه معنا هست خواب من ممنون از شما

 252. ابوالفضل کاظمیابوالفضل کاظمیsays:

  سلام خسته نباشید من یه پسر جوون گناه کارم شب خواب دیدم رفتم کربلا بعد پشت زریه بودم یهو ویدم چهره خوشکلش داره میاد هرچی بیشتر معلوم میشد من سخت تر میدیدم خیلی ترسیده بودم بعدش هی صدای های عجیب میومد ک من از خواب بپرم لطفا بهم ایمیل میکنید

 253. سیده زیبا سبحانیسیده زیبا سبحانیsays:

  سلام من خواب دیدم که سر بریده و دست بریده حضرت ابوالفضل علیه السلام توی سینی بود بعد من با گریه و شیون می گفتم خوبه خدا رو شکر نزدیک محرم بالاخره سر و دست حضرت عباس علیه السلام رو پس گرفتیم دیگه پیش خودمون پیش کفار نیست . سر و دست هم خونی بود انگار که تازه باشه . تعبیرش چیه

 254. MoMosays:

  سلام من خواب عجیب دیدم دیدم حضرت عباس در تختی خوابیده با لباس کوفه و قیافه اش معلوم نیست من هم گوشه ای خوابیده ابم موقع ادان صب پاشد و نمازش را خواندن و یه مرد با همان لباس کوفه ای از حضرت عباس خواست ک او را ببخشد و هر دو همزمان ب سوی خداوند سجده کردند من هم چون ترسیده بودم از اونجا خارج شدم تعبیرش رو میشه بگین

 255. مریم سعادتیارمریم سعادتیارsays:

  سلام وقت بخیر من خواب دیدم باخانواده رفتیم مشهد تو ورودی حرم امام رضا(ع) بودیم انگار یه نیرویی منو میکشید داخل من رفتم داخل چندتا اتاق اتاق بودن رفتم داخله یکی اش یه چیزی بود شبیه میز اما یه خورده بلند تر و جنسش نرده ایی بود روش دست حضرت ابولفضل حک شده بود مردم میرفتن بوسش میکردن واینا منم رفتم دست کشیدم روش بوسش کردم باهاشون حرف زدم بعدش انگار یه نیرویی منو جدا کرد و کشید از اون جدا شدم برگشتم یه وردوی جلو روم بود یکم رفتم جلو دیدم ضریح امام رضا دیده میشه اینو ک دیدم حالم یه جوری شد اول اروم اروم میرفتم یهو فرار کردم انگار یکی میگفت مریم بدو زود برسی رسیدم به ضریح یه عالمه بوسش کردم گریه کردم گفتم سلام بالاخره منو طلبدید و یه عالمه حرف زدم باهاشون بعدشم ک بیدار شدم تعبیر خوابم چی میشه؟؟

 256. عرفانعرفانsays:

  سلام من هی گناه میکردم و توبه و دوباره گناه گناه در فضای مجازی اما در ماه رمضان گناه نکردم وشوق شهادت دارم و بعد از ماه رمضان خواب دیدم که قاب عکس حضرت ابوالفضل که در واقعیت توی اتاق هست اول از دستم عصبانی هست اما بعد دیدم که حضرت ابوالفضل از توی قاب عکس به من لبخند زد و با خوشحالی گفتم حضرت ابوالفضل به من لبخند زد و ناگهان خودم را توی یکی از کانال جبهه دیدم و بیدار شدم با اینکه من متولد 83هستم

 257. SaraSarasays:

  سلام.من چند وقت پیش خواب دیدم که با حضرت عباس و امام حسین هستم و درحال صحبت کردن هستیم یادم نیست درباره چه موضوعی صحبت میکردیم.و من تعجب کرده بودم که چطوری دارم با این بزرگواران صحبت میکنم. تعبیرش چی میتونه باشه؟

 258. سمیه شجاعیسمیه شجاعیsays:

  سلام علیکم..من خواب دیدم حضرت عباس درشهرهستند وهنوز شهیدنشده..مردم توطئه میکنند برای شهادت ایشان..من خیلی خیلی گریه میکردم.تعبیرش چیست

 259. الیالیsays:

  سلام من ۴ ساله بچه دار نمیشم دیشب تو خواب دیدم که یکی ۲ تا بچه تپل و خوشگل که به نظر میومد ۲ قلو هستند رو به سمتم آورد و گفت اینا رو حضرت ابولفضل برات فرستاده😭😭 یعنی تعبیرش چیه؟؟؟؟

 260. ازهار آگاهیازهار آگاهیsays:

  داشتم خواب ميديدم ك دارم نوحه حضرت عباس رو گوش ميدم تو همون نوحه داشت ميگفت عاشق هاى حضرت عباس بايد جونشو فدا كنن من تو خوده خوابم داشتم ميخوابيدم خوابم برد تو خواب ينى بين خواب و بيدارى متوجه شدم يكى بالا سرمه لباس مشكى پوشيده بود و مرد عادى نبود گفت پاشو هى ميخواستم پا شم نميتونستم تو خوده خواب گفتم يا على يا حسين بدنم كمى لرزيد و از خواب پريدم كامل

 261. ArshiakarimiArshiakarimisays:

  با سلام من خواب دیدم دارم برای حضرت عباس میجنگم و منو چندین بار با تیر میزنن و میام پیش حضرت عباس تو گوشم اذان میگه دوباره خوب میشم و براش میجنگم تعبیرش چیست

 262. فاطمه هاشمیفاطمه هاشمیsays:

  سلام من خواب دیدم تو یه حرم بزرگ که کلی ستون داشت و خیلی مجلل بود و ستونا از جنس طلا ساخته شده بود ،از یکی پرسیدم اینجا کجاست گفت حرم حضرت عباس هست خیلی قشنگ بود ،ضریح و ستونا همه از طلا ساخته شده بود تعبیرش چی هست؟؟.

 263. امیر محمد موسیوندامیر محمد موسیوندsays:

  سلام من چند شب پیش خواب دیدم دارم از پله های تو حیاط خانه پایین می ایم که دیدم مردی در تراس خانه رو به رو مردی ایستاده با ابرو های درشت و قدی بلند و امامه ای سیاه بر سر داشت مردم تو کوچه میگفتن عباس است عباس و همینطور به من نگاه میکرد و لبخندی داشت و بعد با زنگ ساعتم بیدار شدم میشه لطفا بگید تعبیرش چیست .

 264. هادیهادیsays:

  این خواب من برمیگردد به ۸ سالگی ام ومن الا ۱۸ سال دارم من در خواب دیدم که وسط صحنه کربلا هستم خاک سرخ و هوا خونین‌رنگ بود من شمشیر به دست و داشتم با سپاه یزید میجنگیدم ناگاه در وسط جنگ حضرت عباس را دیدم که‌ اورا با تیر بر زمین انداختند من بالا سر او رفتم و سرش را روی زانو و در آغوش گرفتم بعدش مولایم حسین به بالای سر او آمد من از شدت عصبانیت کمانی برداشتم و سر شمر را هدف گرفتم زمانی که تیر را رها کردم که یه سر شمر بخورد از خواب بیدار شدم حتی چهره حضرت عباس و شمر را در خواب دیدم و هنوز یادم هست

 265. هدی محمدیهدی محمدیsays:

  خواب دیدم که به زیارت مرقد حضرت عباس میرویم و امام حسینو حضرت رضا همه مرقد ها یکجاست.من به زیارت هر سه میروم

 266. داریوش فتحی نیکداریوش فتحی نیکsays:

  سلام من خواب دیدم باد سردی میوزد سپس چشمه ابی از زمین میجوشید و بیرون آمدهوا ابری بود و روز حضرت عباس بود غروب که شد اب چشمه هم تمام شد.البته از چند متر پایین تر اب بیرون مییومد به یک مردکه همراهم بود و یادم نمی آید که بود میگفتم ببین این چشمه به خاطر بزرگی عباس درآمد الان هم که روز عباس تمام شد و غروب شد چشمه هم تمام شد. ممنون میشم تعبیر رو به ایمیلم بفرستین خیلی مهمه چند روز است ذهنم درگیره

 267. ساراکوزه گرانساراکوزه گرانsays:

  سلام .من دوخواب عجیب دیدم اولی خواب دیدم از یه موضوعی ناراحتم ووقتی نام عباس رو دیدم زانو زدم گریه کردم عین همین خواب برام اتفاق افتاد شب قبل دوباره با این که ناراحت بودم اما تو خواب با شادی برای حضرت عباس عزاداری کردم تعبیرش چیه

 268. مریم مطهری فرمریم مطهری فرsays:

  سلام.....من خواب دیدم نوزادی میخواهد از جای بلندی بیفتد از دستم و همین ک اسم حضرت ابولفضل را میارم و اقا ابولفضل را صدا میزنم اون بچه نوزاد و راحت میارم بالا با دستهایم ....تعبیرش چیست؟؟؟

 269. صحراصحراsays:

  سلام من خواب دیدم ی خونه های کاهگلی هست . ولی وسطش حرم حضرت عباس خیلی زیبا بود بعد اونجا ی حالت استخر مانند بود رفتم جلو نشستم اقای کناریم گفت این همون آبیه ک حضرت عباس میخواست ببره و نزاشتن .من گریه میکردم و از اون اب زدم ب صورتم خیلی اب تمیز و خنکی بود😥

 270. کیمیاکیمیاsays:

  سلام من یکساله که جدا شدم وشب خواب دیدم من و خانواده ام انگار روی یک تپه بودیم که مادرم یک سمت در حال درست کردن نذری بود و اعضای خانواده ام کنار درختی نشسته بودن روز بود و من بی صبرانه منتظر دسته ی عزاداری بودم که دیدم عده ای زیادی از مردم با لباس سیاه و زنجیر زدن به راه بودن وقتی نزدیک شدن انگار صدایی امد و گفت برو چیزی که در دست داری و تبرک کن انگار زره یا چیزی رو توی دسته عزاداری میبردن ولی تو خواب برای من مشخص نبود،، دسته ی عزاداری حضرت ابولفضل عباس بود،، دسته وایستاد و یهو شب شد منم سریع رفتم پایین و چیزی که در دست داشتم زیاد واضح نبود چی بود رو تبرک کردم و در دل گفتم ای کاش حاجتم بده و دسته کم کم رفت من هم برگشتم ایا تعبیری دارد ممنون میشم بهم بگید

 271. سيدابوالفضلسيدابوالفضلsays:

  با عرض سلام بنده پنجشنبه شب احتمالا نزدیک نماز صبح روز جمعه خواب دیدم که یک جمع بسیاری نشسته اند و بنظرم مراسمی در حال برگزاری بود بنده که در خواب دیدم حضرت عباس و امام حسین علیه السلام هم نشسته اند جلو رفتم و سلام و احوالپرسی کردم دقیق خاطرم نیست که من بسته ای را به حضرت عباس دادم یا از ایشان گرفتم ولی از اینکه بسته ای را تحویل ایشان دادم مطمئن تر هستم بعد از این موضوع امام حسین شکلاتی را به من تبرک دادند و من تشکر کردم و رفتم چهره ی حضرت عباس را به خاطر داشتم بعد از بیداری اما چهره ی امام حسین را خیر فقط شکلات گرفتن از ایشان را بخاطر آوردم ضمنا در آن جمع کثیر مردم فقط پدرم آشنا بود. ممنون میشم تعبیر خوابم را توضح بفرمایید

 272. H_a_hdthcH_a_hdthcsays:

  با عرض سلام و خسته نباشید من خواب دیدم همه عزیزان رو دارم از دست میدم ولی بعد از اون عروسی هست بعد وقتی با خودم خلوت میکنم کنار یه پرتگاه نشستم وقتی میام بپرم و عبور کنم انگار یکی منو بغل کرده بود تا مراقبم باشه نمیدیدم اما حس میکردم بعد نجات پیدا کردم بعد از یه مدتی دیدم دارم گریه میکنم و داد میزنم حضرت ابوالفضل خودت رو بهم نشون بده بعد میبینم یه مردی که تمام لباساش سبزه نشسته روبروم سرش رو میاره بالا میبینم حضرت ابولفظله و داره بهم لبخند میزنه این چه تعبیری داره؟

 273. رضا اسماعیلیرضا اسماعیلیsays:

  سلام من خواب دیدم که من را از روی پارچه سیاهی که روی صورت داشت روی لبم بوس می کند دو تا و سه ومی را خودم می کنم وبعد بهم یک پرچم سیاه که انگار اسم خود حضرت عباس نوشته شده بود رابه من داد

 274. ali aliali alisays:

  سلام خواب دیدم سوار مینی بوس در جاده ای میرم صاف ولی در کنار جاده نخل های سبز و نخل های بریده وجود دارد همینجور ک جلومیرفتیم متوجه شدم مینیبوس توجاده نخل های بریده جلوش هست ک با ماشین از روشون رد میشد تو همین حین یک هو دیدم یکی نخل ها بجای برگ حضرت عباس بود با لباس سبز وچهره پوشان سفید مینیبوس ک نزدیک شد بلند شدم فریاد زنان ابالفضل ابالفضل گفتن ک ناگهان با فریاد صدای ابالفضل گفتن ک راننده اگاه بشه با ماشین روی حضرت نره همزمان تو همین فریاد زدن جاده پر شد از اب روان و یکهو بیدار شدم با صدای ابالفضل ابالفضل گفتن

 275. مهسا دیناریمهسا دیناریsays:

  سلام من خواب دیدم تو یه محل بودیم ک خونه مدافعان حرم اونجا بود من ویکی از دخترای فامیل رفتیم خونه یکیشون ی پیرزن بود اسمش زهرا بود وارد خونه ک شدیم دو تا پیرزن بودن ک دعا میکردن من ب یکیشون ی مُهر دادم و ازش خواستم برام دعا کنه ک ب آرزوم برسم اونم برام دعا کرد بعد نگاه تَه خونش کردم پرچم حضرت عباس بود خم شدم جلو پرچم و داشتم از حضرت عباس کمک میخواستم البته شب قبلش ب خاطر همون موضوعی ک تو خواب آرزو کردم ی موردی پیش اومد ک با گریه خوابیدم و امیدم رو برای برآورده شدن حاجتم کاملا از دست دادم

 276. امیر خالصی زادهامیر خالصی زادهsays:

  سلام بنده یک شب خواب دیدم یک دست قطع شد که انگشتر در نجف به انگشتش بود و روی اون کلمه الله نقش بسته بود این دست قطع شده از ارنج تا مچ داخل پارچه سبزی بود و به تظرم دست چپ بود که روی ساعد سمت راست من قرار گرفت به حدی که اثر انگشت اون دست مبارک رو حس کردم و ندایی در خواب بهم گفت این دست مبارک حضرت عباس هست و بعد بیدار شدن اسین دستم را بالا زدم تا ببینم اثری روی ساعدم میبینم یا نه تا این حد حس کردم دستشون رو تعبیرش چیه ممنونم

 277. روشاروشاsays:

  سلام من چند سال پیش خواب دیدم دخترکی هستم که دست در دست حضرت زهرا تو کوچه های بنی هاشم از واقعه سیلی خوردن حضرت زهرا و بستن دست علی برمیگردم به کودک یتیمی رسیدم و از او پرسیدم پدرت کیست گفت علی و من به حصرت زهرا شکایت کردم که خوشبحالش که راحت میگوید پدرم علی است در حالی علی پدر واقعیه من است و من نمیتوانم آشکارا بگویم پدرم کیست

 278. DonyaDonyasays:

  سلام خسته نباشید...مادر یکی از دوستانم خواب دیده من تو حرم حضرت ابوالفضل هستم و دارم حرم رو چراغانی میکنم میشه بفرمایید تعبیرش چیه؟

 279. النازالنازsays:

  سلام من خواب دیدم که توی یه جنگم صحنه جنگ واضح نبود ولی دیدم که یار حضرت ابوالفضلم و دیدم که ایشون هی زخمی میشدن و انگار از من مراقبت میکردن نشانه چیه خوابم ممنون.

 280. مهدیهمهدیهsays:

  خواب دیدم که توی یه جای هستم مثل مشهد دلی مشهد نبود خیلی هم شلوغ بود من رفتم و رفتم رسیدم پشت یه دیوار که یه مربع خالی داشت بعد یه وقت از اون مربعی دوتا دست بیردن اومد و به هرکسی یه چیزی داد به منم بیست هزار تومن پول داد همه میگفتن حضرت عباسه تازه دستشم قطع شده بود در همون موقع تو اسمون داشتم پرواز میکردم که یهو اومدم پایین و یه نفر بهم گفت پول داری بهم بدی گفتم نه ولی بیستم از حضرت گرفتم همون بهش دادم این تعبیرش چیه ؟

 281. mmmmsays:

  سلام من تو خواب دیدم که خودم تو پیاده رو دارم قدم میزنم و پیرمردی هم تو خیابون سوار اسب سفید داره میتازه و حضرت ابوالفضل رو صدا میزنه و منم از پیاده رو دارم دنبالش میرم بعدش پیرمرد از اسب پیاده شد و باپای پیاده میرفت و دوباره حضرت ابوالفضل رو صدا میزد تعبیرش چیه؟

 282. مریم لارابیمریم لارابیsays:

  سلام وقتتون بخیر مادربزرگ من چند شب پیش خواب میبینن که مامانم دارن‌ ساک می بندن که برن زیارت حضرت عباس بعد مامان بزرگم بهش میگه الان جنگه نرو ولی مامانم می گن نه من حاجت گرفتم و حتما باید برم .تعبیرش چیه؟ممنونم

 283. زینبزینبsays:

  سلام وقتتون بخیر من دچار بیماریی شده ام که چند سال است برایش گریه میکنم و دعا میکنم به کربلا و مشهد رفتم اما حاجت نگرفتم امروز ۱۲ رجب چهارشنبه ساعت ۱۰ و نیم صبح خواب دیدم که من همراه جمعی غربیه جایی هستیم که مداح معروف اقا سید جواد ذاکر رو دیدم که داشت نوحه میخوند و گریه میکرد که دیدم در مقابل ضریح حضرت عباس هستیم و یک حفاظ دورش بود که داخل نمیتونستیم بشیم اما ضریح برای اعضای مبارک آقا جدا جدا بود ضریح سر جلو و اعضای مبارک بقیه مثل دست چپ و راست (کف العباس)جدا و پشت سر که من هم در مقابل ضریح جلو یعنی سر بودم و دستم را به ضریح گرفته بودم و گریه میکردم برای آقا و اسمش را صدا میزدم بالای ضریح با عربی روی قسمت فلزی حکاکی شده بود السلام علی الراس عباس علیه السلام که من دستم رو روی کلمه راس کشیدم و گریه میکردم و میگفتم ببینین چی نوشته، نوشته راس حضرت عباس اینحا سر حضرت عباسه و گریه میکردم و از خواب بیدار شدم میشه تعبیرش رو بهم بگین من این روزا افسرده شدم وخیییلی مشکل دارم بیماریم جدا مشکلات دیگمم جدا

 284. مرضیهمرضیهsays:

  سلام وقت بخیر من خواب دیدم ی جایی هسم پر از گل های رز خیلی قشنگ بود بعد ی چاله ای بود پر ازاب من دستمو داخل اب فرو بردم تا هرچیزی که از دستم افتاده رو بردارم بعدیک گردنبند که به اسم علمدار کربلا بود پیدا کردم میشه بگید تعبیرش چیه؟

 285. مهدیهمهدیهsays:

  سلام دیشب خواب دیدم با مادر و برادرم رفتم کربلا موقع رفتیم حرم ضریح آقا ابوالفضل نبود قبرش مثل قبر های بقیع بود اصلا ضریح نبود رفتیم حرم امام حسین هم همین طور بود ضریح نداشت تعبیر خواب من چی هست

 286. جلال عزتیجلال عزتیsays:

  سلام وقت بخیر .من داداشم ۳ سال از دست دادم .امروز دم دمای اذان ظهر خواب دیدم باز داداشم مرحومم مرده و دارن میبرن نشع جنازه کنن خیلی مردم جمع شده بودن ولی من نرفته بودم داشتم خونه میساختم.واخر سر از خجالت غروب نگاه مکردم ببینم مردم رفتن برم سر مزار .این خواب تعبیرش یعنی چی .یکی هم یهو خوابم تغیر کرد در ادامه دیدم‌ عمو بزرگم تو باغ شراکتی که پدر دارن داره درخت میوه سیب قطع کرده .به درختان دگه نگه مکنه .این برای من لطف مکنید تعبیر کنید

 287. ی ناشناس🧘🏻‍♂️ی ناشناس🧘🏻‍♂️says:

  با سلام و عرض احترام خدمت مدیر سایت مادربزرگم خواب دیده است در یک مسجد هست ک یکی از همسایگان ما ک فوت کرده ب پیش اون میاد میخواد مادربزرگم رو بغل کنه مادربزرگم از روی وسواسی ب عقب میره و نمیزاره ک بغلش کنه بعد از اون شخص ی فرد بلند قامت وارد مسجد میشه ک همه لباسش سبز رنگ بوده جلو میره روبه‌روی یک قبر زانو میزنه و عمامه‌اش را روی اون قبر میزاره بعدش ب پیش مادربزرگم میره و بهش میگه ک پارچه سبز میخوای؟ تا خواست بگه بله میخوام از خواب بیدار شد...

 288. ی ناشناس🧘🏻‍♂️ی ناشناس🧘🏻‍♂️says:

  با سلام و عرض احترام خدمت مدیر سایت مادربزرگم خواب دیده است در یک مسجد هست ک یکی از همسایگان ما ک فوت کرده ب پیش اون میاد میخواد مادربزرگم رو بغل کنه مادربزرگم از روی وسواسی ب عقب میره و نمیزاره ک بغلش کنه بعد از اون شخص ی فرد بلند قامت وارد مسجد میشه ک همه لباسش سبز رنگ بوده جلو میره روبه‌روی یک قبر زانو میزنه و عمامه‌اش را روی اون قبر میزاره بعدش ب پیش مادربزرگم میره و بهش میگه ک پارچه سبز میخوای؟ تا خواست بگه بله میخوام از خواب بیدار شد...

 289. رهاکمالیرهاکمالیsays:

  سلام خسته نباشید ببخشید من خواب دیدم کسی از اشناهامون داره زیارت میکنه ضریح حضرت ابوالفضل ع انقدشلوغ بودمن نمیتونستم برم امااون یه پارچه به ضریح تبرک کرد وبه طرف من پرتاب کرد من گرفتم وبوسیدنش، وخیلی گریه میکردم

 290. SaraSarasays:

  سلام من دیشب خواب دیدم که فامیل های ما بالای قبر حضرت عباس ایستادن و روی قبر باز هست انگار که مثلا داشتن نبشه قبر میکردن و قرار بود که جنازه مبارکه حضرت عباس رو جابه جا کنن و ببرن یه جای دیگه. تعبیرش رو میشه بگید

 291. عباسعباسsays:

  سلام ببخشید من نمی دونم تعبیر خواب تون درست هست یا نه فقط لطف کنید عکس اولی که مانند حضرت عباس است رو بردارید چون تو این عکس یه سوار رو نشون می‌ده سوار بر اسب سفید که یه پرچم قرمز تو دستش داره و یه کلاه خود با پرهای سبز به سرش، که بلا تشبیه حضرت عباس : کمی اگه عکس رو زوم کنید می بینید که تمام لباس این سوار زره آهنین و مشکیه حتی کفش هاش و پاهاش و عمامه به سر نداره و سر پنجه هاش هم به صورت چنگال مانند دیده میشه... درحالی که لباس اعراب اینطور نبوده زره آهنین به تن داشتن دست هاشون رو با دست بندها و ساعد بندهای چرمین بستن و از همه واضح تر اینکه این سوار روی سینه اش حرف ((S)) لاتین به رنگ سفید روی زرهش هست و مثل عربها عمامه و لباس نداره، دوستان دقت کنید این یک حربه و مکر جدید دشمن برای توهین به مقدسات لطفا" نشر بدید و هر کی هم داره رو پروفایلش برداره اون اس انگلیسی مخفف satan هست که به فارسی همون شیطان میشه و اون مرد سوار حضرت عباس نیست شیطان هست.

 292. گندمیگندمیsays:

  سلام من خواب دیدم که در بین الحرمین هستم و وارد حرم حضرت عباس میشم و زمانی که وارد شدم یه اقای مهربون یه پارچه ی سفید بهم داد من چادر سرم نبود زمانی که وارد مرقد حضرت عباس شدم خیلی خلوت بود و من یادم نیست دقیقا چی شد که اون پارچه رو سرم کردم. تعبیر این خواب چیه؟

 293. Niha panahiNiha panahisays:

  سلام من خواب دیدم حضرت عباس اومده بدون اینکه کفشمو بپوشم میدوم همه میگن یه دقیقه دیر رسیده بودی نمیرسیدی ببینیش بعدش میرم چهره شو میبینم و بهم میگه دعات مستجاب شده تو تو شب معراج دعا کردی بهم میگه شب جمعه و دو ب دگه هم گفت دعا کو

 294. فاطمهفاطمهsays:

  سلام خسته نباشید من ۵ ماهه باردارم امروز تو خواب می دیدم یه بچه ی ۶ ماهه بهم دادن میگن امام هستش باید ازش محافظت کنم یه امامی که علمش بی نهایته ولی ۶ ماهشه نمیدونم کیه فقط میدونم عالمه بعد میبینم عین قدیم دشمنا با تیر و شمشیر حمله کردن من بچه رو بغل میگیرم فرار میکنم بعد یه جا یه نفر میخواست منو بکشه حضرت ابوالفضل رسید و منو نجات داد و بهم یه کمان داد و یادم داد چطور ازش استفاده کنم میشه لطفا تعبیر خوابشو بهم بگین

 295. فرشته سلیمانیفرشته سلیمانیsays:

  روز شهادت امام صادق بود، شب ک شد برای شهادتش گریه کردم و خوابم برد... خواب دیدم ک حضرت ابالفضل ک دستانش بریده شده بود... با دندان از مشک برای آب ریخت و من خوردم..

 296. هدیه کلانتریهدیه کلانتریsays:

  من خواب دیدم در کنار حضرت عباس وقتی که مشک اب به دهان داشتن از من کمک میخواستن برای گرفتن مشک ولی وقتی امدم بگیرم دستام مثل حضرت هباس قطع شدمیشه بگید تعبیرش چیه

 297. محمدمحمدsays:

  سلام و خسته نباشید من خواب دیدم که از بچه های هیئت خداحافظی میکنم با گریه که به هیئت دیگه ای برم که ناگهان اقای رو دیدم باچهری خوب و خوشگل که اون هم بامن گریه میکرد بد گفت ترو خدا منو دوباره شرمنده نکن درست میکنم کاراتو باگریه از خواب بلند شدم تعبیرش چیه

 298. مهدیمهدیsays:

  سلام مادر من در خواب دیده و خونمون رو فروخته بودیم و در شهر دیگه اجاره کرده بودیم و یه دونه خاور داشتیم و بعد حضرت ابوالفضل رو دیده گفته که با این خاور میرین میایین میخواستم بدونم تعبیر این خواب چیه ؟

 299. 🙂🙂says:

  سلام من خواب دیدم توی عزاداری امام حسین(ع) همه بلند شدیم که سلام بدیم به اقا امام حسین(ع)بعد یه اقایی به من یه دستمال کاغذی سفید دادن و توی خواب احساس کردم که حضرت ابوالفضل(ع) هستن بعد این دستمال از دست من افتاد دوستم میخواست اونو برداره بعد تا من خم شدم برش دارم دستمال اومد توی دستم بعد دوستم نصف دستمال رو پاره کرد اما وقتی که به دستمال نگاه گردم اصلا اثری از پاره گیش نبود میشه تعبیر خوابم رو بگید؟

 300. اکرم امیرالهی جمالیاکرم امیرالهی جمالیsays:

  سلام خدمتون روز تاسوعا بود بعدظهرساعت 2خوابیدم همون لحضه فوری خوابم برد نورزیادی طرف چشمام آمد که از دور دیدم حضرت ابوالفظل با اسبش داره میاد به سمتم دیدارکنم آخه قبل خوابیدنم خیلی براش گریه کردم تو ذهنم گفتم میشه منم یبار حضرت ابولفضلمو ببینم بعد با اسب حضرت میومد سمتن همی نجور نورش به من بیشتر بیشتر میتابید احساس آرامش گرفتم بعد یه لحضهآمد برگشت موقعه برگشت ازش خواهش می‌کردم نرو چون بری به شهادت میرسيد صداش میزذم من خودم احساس کردم که میگفت باید برم دیرشده تنهاست امام حسین چون میدونستم به شهادت میرسه براش گریه میکردم صداش میزدم

 301. اکرم امیرالهیاکرم امیرالهیsays:

  سلام خواب دیدم تو خونم هستم تنها یدفعه ایی قرآن جلو چشمام باز میشه و سوره حمد یا توحید دقیق یادم نیست خودم احساس ميکنم سوره توحید دارم نگاه ميکنم خیلی خوشحال میشم چون آخه دروزیوقتی هدیه میکنم به امام زمانم

 302. ابوالفضل ميراسماعيليابوالفضل ميراسماعيليsays:

  سلام من خواب ديدم رفتم زيارت حضرت عباس و ضريح رو ديدم و عكس حضرت عباس اونجا بود و وقتي ديدمش گريه كردم تو خواب و فقط يه ارزويي كه دارم رو تو خواب ازش ميخواستم تعبيرش چيه ؟

 303. نوکر اربابنوکر اربابsays:

  دیشب خواب دیدم به دست سه دیو گرفتارم بعد از چند وقت اط انان فرار میکنم دره حین فرار همه جا شروع به لرزیدن میکند از خانه گلی بالا میروم وه سرم را می چرخانم وه چشمانم به یک ادم تقریبن ۳ متر بدون دست وه با لباس عرب می افتد که پشتش به من است وه در حال راه رفتن بعد از ان به فرار خود ادمه می دهم که از خواب بلند شدم . تعبیرش چی هست !!! ممنون میشم بگید

 304. maryammaryamsays:

  من خواب دیدم که رو قبر حضرت عباس و حضرت معصومه هستم ودر قبر هر دو را برایم باز میکند ، و تنهایم میگذارند تا راحت باشم .و بعد بر سر قبر حضرت عباس گریه میکنم. تعبیر خواب چیست؟

 305. ثمینثمینsays:

  سلام خواب دیدم از خونه پول یا طلا نمیدونم دوتا دستامو پر کردم گذاشتم تو جیبم یا چادر اولش ی لباس گشاد بود بعد چادر شد بعد دیدم دارم پرواز میکنم خواهرم پشت سرم امد بعد پدرم،گفت کجا با این عجله،ب رو برو پرواز میکردم گفتم باید بریم وقت کمه،خواهرم گفت نمیتونم بپرم گفتم بپر نترس من هواتو دارم،بابام پشت خواهرم اونم امد،همیشا وقتی پرواز میکردم ی چیزی اون پایین مانع حرکتم میشد ومنو میکشید پایین این بار سبک بودم،ی سگ دیدم ساکتو اروم رد شد رفت ،رفتم ی جایی مثل زیارتگاه دوره زیارتگاه آب بود ی گوشه نشستم ب سمت چپ تکیه دادم ب کنج دیوار بعد یکی یکی خاله هامو دیدم ک دارن میان،چادرمو کشیدم سرم اون گوشه دنج نشستم حاله عجیبی بود

 306. ثمینثمینsays:

  سلام خواب دیدم از خونه پول یا طلا نمیدونم دوتا دستامو پر کردم گذاشتم تو جیبم یا چادر اولش ی لباس گشاد بود بعد چادر شد بعد دیدم دارم پرواز میکنم خواهرم پشت سرم امد بعد پدرم،گفت کجا با این عجله،ب رو برو پرواز میکردم گفتم باید بریم وقت کمه،خواهرم گفت نمیتونم بپرم گفتم بپر نترس من هواتو دارم،بابام پشت خواهرم اونم امد،همیشا وقتی پرواز میکردم ی چیزی اون پایین مانع حرکتم میشد ومنو میکشید پایین این بار سبک بودم،ی سگ دیدم ساکتو اروم رد شد رفت ،رفتم ی جایی مثل زیارتگاه دوره زیارتگاه آب بود ی گوشه نشستم ب سمت چپ تکیه دادم ب کنج دیوار بعد یکی یکی خاله هامو دیدم ک دارن میان،چادرمو کشیدم سرم اون گوشه دنج نشستم حاله عجیبی بود

 307. فاطمه چشمیفاطمه چشمیsays:

  سلام من شب بعد شام غریبان امسال خواب حضرت عباس رو دیدم، خواب دیدم که انگاری ظهر عاشوراست و من در حال تماشای هیئت هستم که یکدفعه فردی از کنارم رد شد ،یکم که جلوتر رفت متوجه شدم حضرت عباسه چون دستاش بریده بود،بعد ی صداهایی شنیدم که گفت دیدی حاجت روا شدی ،فقط سفره ابوالفضل‌ یادت نره..‌ میخواستم بدونم شما تعبیرشو میدونید🙏

 308. ابوالفضل مشایخیابوالفضل مشایخیsays:

  سلام من در خواب دیدم که از دست گروهی که شمشیر داشتند داشتم فرار می کردم که یک آقای قدبلند و قوی از کنار من گذشت و به مقابله باآنها رفت . بعد درهمان خواب دیدم که عنکبوت قرمزی جلوی من را گرفته است من ب او رسیدم اما او راه من را بسته بود بعداز چند لحظه در تمام آسمان صدایی پیچید که کسی دارد زیارت حضرت عباس (ع) را می خواند من در همان لحظه که دیدم کسی دارد این زیارت را می خواند من هم گریه ام گرفت درهموقع عنکبوت طارها و خودرا جمع کرد وم توانستم بروم خود و طارهایش را جمه کرد و من فرار

 309. ابوالفضل مشایخیابوالفضل مشایخیsays:

  سلام من در شب جمعه خواب دیدم که بایک فرشته به جایی رفتیم که هیچ کس نبود بعد چند لحظه فرشته غیبش زد کمی رفتم جلو دیدم کسی در آنجا نیست فقط یک درخت بزرگ در وسط راهی بود که دورتا دور آن مغازه بود که همچیز داشتند من رفتم وزیر سایه ی آن درخت نشستم وهرچیزی که می خواستم آن درخت آن چیز را بدون آنکه من بگویم جلوی من می گذاشت و بعد از خوردن آن خوردنی ها باز همراه همان فرشته ای که آمده بودم از آنجا بااو برگشتم

 310. پوریاپوریاsays:

  سلام،من قبل از اذان صبح دیدم که دارم وارد صحن حضرت عباس میشم و مشرف شدم‌کنار ضریح ایشان و درحال راز نیاز بودم که زمانی داشتم از صحن خارج میشدن از خواب بلند شدم دیدم اذان صبح رو گفتن،تعبیر و نشانه چ چیزی هست!؟

 311. وحید شوحید شsays:

  سلام من خواب دیدم تو یه حرم بزرگم همجا سنگ و طلایی و نورانی بود ینفر منو میبرد و قسمت های مختلف نشون میداد بیشتر میرفتیم پیش اقا عباس علی سلام ولی یه ترس عجیبی داشتم از خواب بیدار شدم هم ترس داشتم

 312. زینبزینبsays:

  سلام خواب دیدم در یک صحرای خیلی بزرگ و خیلی تاریکی هستم که یک لشکر بزرگ در رو به روی من خیلی محکم صف گرفته بودن منم مات و مبهوت نگاهشون میکردم حضرت عباس چند قدم جلو تر از من ایستاده بود و دو دستاش رو به پشت کمرش اورد و دوتا دستای منو کشید و منو اورد پشت سرش قایم کرد و دوتا دست های منو به دور کمر محکم بست و بعد به سمت لشکر رفت با اونا جنگید لشکر یک دیگه رو اونقدر محکم گرفته بودن و به سختی حضرت عباس سعی میکرد راه رو باز کنه و وقتی تقریبا کمتر از یک متر باز کرد و منو حضرت عباس در وسط اون لشکر بودیم و در حالی که حضرت عباس هنوز دشت شمشیر میزد از خواب بیدار شدم میخوام بدونم تعبیرش چیه؟؟؟؟

 313. AmirAmirsays:

  سلام ببخشید من یک خواب دیدم که رفتم سرخاک دوتا از دوستام که اولیش تازه به رحمت خدا رفته بود و خیلی شلوغ بود بعد از مدتی که در سرخاک دوست اولم بودم تنهایی رفتم پیش سرخاک دوست دوم تنها بودم و دیدم که عکس سنگ قبر دوست دومم عکس حضرت ابوالفضل بعد از یک مدت که گربه برای رفیق صمیمیم کردم دیدم حضرت ابوالفضل هست رو به روم و مشک آب دستشه گفت بیا دولیوان آب بخور اما من از شدت ناراحتی که داشتم برای مردن دوستم نخوردم این تعبیرض چیه؟

 314. شیما متولیانشیما متولیانsays:

  من خواب دیدم تو خیابان یه عکس که گلی شده بود کسی اون و نمیشست..ازشون گرفتن خودم رفتم قاب عکس که کثیف بود و شستم دیدم عکس حضرت عباسه...تعبیرش چیه اگه میشه برام ایمیل کتید ممنونم

 315. طاهاطاهاsays:

  من در خواب دیدم که در صحرای سیاهی ایستادم و ۱۴ یا ۱۳ اسب می آیند که تمام سوران انها نورانی بودند که یکی از آنها حضرت عباس بود امدند و با نیروهای شیطانی جنگیدیم من هم یکی از یاران حضرت بودم میشه تعبیرش رو بگین

 316. ........says:

  سلام من خواب دیدم حضرت عباس ویک زن باهم داشتن از دواج می کردن و لباس های عجیبی پوشیده بودن و دراون عروسی ایشون چند تا کاغذا به چند نفر دادن تا همه امضا کنن بعد جایی که من داشتم امضا می کردم یه جای دراز و جاش برای راه رفتن کم بود حتی نمی تونستم با تو پام برم همشم می افتادم بعد چند بار افتادن تونستم امضا کنم بعد امضا یکی اومد کاغذا دزدید خواب خیلی عجیبی بود هر کجا هم می خوانم همچین خوابی نیست

 317. پلیسپلیسsays:

  سلام خاله من که یک بچه ۴ ساله داره یک سرطان در بخش های شکمش گرفته مامانم خیلی ناراحته شب خواب دیده بود که رفته زیارت حضرت عباس و روی قبر اصلی ایشد شفای خالم رو میخواد(مامانم تا حالا قبر اصلی حضزت عباس رو ندیده بود) و دیده بود که هیچ کس دور و بر قبر حضرت عباس نیست ولی اون ور همه ایستادند و در بین اونها هم حضرت عباس بودن هیچ کس حضرت عباس رو نمیدید ولی مامانم دید و خالم هم اون موقع پیش مامانم بود مامانم گفت هانیه برو حضرت عباس اونجا ایستاده برو ستشون رو ببوس و شفا بخوا خالم رفتن و تا دست حضرت عباس رو بوسیدند یهو حضرت عبا غیبشون زد و یهو جشن شده همه شکلات و پول و شیرینی میدادند خاله من هم نظر کردا بودند که تو تولد حضرت عباس شیرینی بدن

 318. زیبای خفتهزیبای خفتهsays:

  سلام وقتتون بخیر...دیشب خواب دیدم حضرت عباس(ع) با لباسایی ک تو تعزیه میبینم تو اتاق مامانم ک فوت شده درحال نماز بودن..منم میترسیدم نزدیک بشم روش اونور بود چهرشو نمیدیدم..تعبیرخوابم چی میشه ممنون میشم زودتر جواب بدین..درضمن چیزی ک دیدم ایشون رو ب قبله نماز نمیخوندن.

 319. محمدرضامحمدرضاsays:

  سلام من در خواب دیدم که کسی توی اتاق من است و مدام کلمه یا حضرت عباس و کلمه یا ابوالفضل را به زبان می‌آورد و وقتی درب حمام را باز میکند با یک جن مواجه میشود که من اون جن رو نمی‌بینم و اون مرد هم با ترس و پشت سر هم کلمه یا حضرت عباس را میگوید تعبیر این خواب چیست

 320. م.محمودیم.محمودیsays:

  با سلام وقت بخیر من خواب دیدم بر سر سفره ای کوچک یک در یک نشستم که پر از نوره وشخصی مقابل من هست با عبا قهوه ای که لقمه ای از نور به من داد من پرسیدم از خودم که این شخص کیست که گفت من حضرت عباسم ومن از خواب پریدم ،ممنون میشم تعبیر بفرمایید

 321. پرستوپرستوsays:

  سلام من خواب دیدم که از حرم حضرت ابوالفضل زنگ زدند انگار که بهم بگن زیارت کن یک سلامی به حضرت دادند ومنم ب دنبال اونا سلام کردم و از هوش رفتم

 322. معصومه معین الدینیمعصومه معین الدینیsays:

  سلام خواب دیدم یه جا تاریک بودم حضرت عباس یه انگشتر با نگین سفید زرد بهم داد گفت این مال حرمه خودمه بگیرش تعبیرش چی میشه لطفاً جواب بدید

 323. رضا تندررضا تندرsays:

  سلام من دم صبح خواب دیدم قران دستم بود داخل حرم حضرت عباس(ع) بودم یک مرد به من گفت زیارت نمیکنی کفتم اول میخاهم قران بخانم تعبیر خواب من چیست

 324. فاطمه رفاطمه رsays:

  سلام من خواب دیدم که در صحرایی بی اب و علف هستم و ناگهان حضرت عباس سوار بر اسب را در جلوی خود دیدم که به دنبال ایشان می دویدم تعبیر این خواب چیست؟

 325. آرشیاآرشیاsays:

  سلام من وقتی بچه بودم یکی از همسایه هامون برام تعریف کرد که یکی از اشناهاشون وقتی کربلا بوده یه عکس از سردر ورودی صحن حضرت ابوالفضل میگیره وقتی خونه به اون عکس نگاه که میکنه میبینه حضرت ابوالفضل اون بالا نشسته من اون زمان 10 سالم بود وقتی اومدم خونه نمیدونم چند وقت بعدش بود تو خونه تنها بودم حضرت ابوالفضل رو ایستاده دیدم میخواستم بدونم تعبیرش چی میشه؟ ممنونم میشم کمکم کنید

 326. گل یاسگل یاسsays:

  با سلام من خواب دیدم زیارت حضرت ابوالفضل رفتم حضرت ابوالفضل بدون دست کنار قبرش نشسته بود یک حاجت ازش خواستم هر دفعه حاجت را درخواست میکردم نگاهم میکرد لبخند معناداری میزد

 327. امیر محمدامیر محمدsays:

  سلام خسته نباشید. من خواب دیدم که حضرت عباس را دیدم و او زنده بود و می‌گفت من ۹۰۰سالم هست ولی چهره اش خیلی جوان بود و قدی بلند داشت و هر کاری کردم که بااو عکس بگیرم نشد و دیدم که حضرت رقیه را ابن مرجانه میخواهد سرش رابزند و سرش از بدنش جدا شود و به خدا می‌گفت که این قربونی را از من بپذیر و همه آن صحنه را مشاهده میکردیم ولی بعد ابن مرجانه اینکار رانکردمیشه تعبیر این خواب را بگید

 328. فائزهفائزهsays:

  سلام وقت بخیر،،من خواب دیدم ک ابتدا با یکی از دوستانم به زیارت حضرت ابلفضل رفتیم و بعد با دوست دیگرم به سوییتی در همان نزدیکی رفتیم ک در آنجا جنیان قصد آزار و اذیت من را داشتند و من در آن شرایط فریاد میزدم یاخدا،،یا ابلفضل عباس...و جنیان رفتند تعبیر این خواب چیست؟

 329. فائزهفائزهsays:

  سلام وقت بخیر،،من خواب دیدم ک ابتدا با یکی از دوستانم به زیارت حضرت ابلفضل رفتیم و بعد با دوست دیگرم به سوییتی در همان نزدیکی رفتیم ک در آنجا جنیان قصد آزار و اذیت من را داشتند و من در آن شرایط فریاد میزدم یاخدا،،یا ابلفضل عباس...و جنیان رفتند تعبیر این خواب چیست؟

 330. نجمه نظرینجمه نظریsays:

  سلام من خواب دیدم حضرت عباس از مشک برای فردی آب میریزند انگاراون لیوان آب برای من بود..امام حسین راهم دیدم تعبیرش چیست؟

 331. صادق شیخ پورصادق شیخ پورsays:

  سلام خواب دیدم باشخصی که درکربلا دیدم وازقبل بااواشنابودم وارد مسجدی شدیم که قبرحضرت عباس رازیارت کردم واز ان خواستم که به حرم امام حسین برویم ازدور فقط مناره ها وبین الحرمین رادیدمکه متعلق به حرم امام حسین بود وبه مسجدرفتیم وان شخص به دلیلی مرا رهاکردورفت درگوشه ای از مسجد علم ابوالفضل کلاهخود وتعدادی دست بریده غیرواقعی بیشتر برای تعزیه بودند رادیدم وتابلویی بالای سرم بود که روی ان نوشته بود دارالعباس ممنون میشم تعبیرشو بگید

 332. صادق شیخ پورصادق شیخ پورsays:

  سلام خواب دیدم باشخصی که درکربلا دیدم وازقبل بااواشنابودم وارد مسجدی شدیم که قبرحضرت عباس رازیارت کردم واز ان خواستم که به حرم امام حسین برویم ازدور فقط مناره ها وبین الحرمین رادیدمکه متعلق به حرم امام حسین بود وبه مسجدرفتیم وان شخص به دلیلی مرا رهاکردورفت درگوشه ای از مسجد علم ابوالفضل کلاهخود وتعدادی دست بریده غیرواقعی بیشتر برای تعزیه بودند رادیدم وتابلویی بالای سرم بود که روی ان نوشته بود دارالعباس ممنون میشم تعبیرشو بگید

 333. سعیده آرامسعیده آرامsays:

  سلام روز بخیر من خواب دیدم سرداب امام حسین یا حضرت عباس و دقیقا یادم نیست ولی با دوستای کربلامون رفته بودیم زیارت سرداب خیلی خلوت بود یه آب رونم اون سمت میومد که من سه تا بطری پر کردم بعد به دوستانم گفتم بیایید اینجا بخوابیم خلوته تا اذان صبح جمعیت زیاد میشه شب که خوابیدیم صبح بلند شدیم دیدم آب دور سرداب قطع شده و دوستانی که دنبال آب میگشتن نبود من دوتا از بطری هامو به اونا دادم یکیشونم برای مادرم برداشتم تبرک بیارم تعبیرش چیه و اینکه از خواب که بلند شده بودیم جمعیت زیادی هم تو سرداب جمع نشده بود ولی به نسبت شب قبلش که خوابیده بودیم شلوغ‌تر شده بود این خوابم خیلی طولانی بود انگاری توی واقعیت دیدممم اخه امسالم با دوستان به کربلا رفتیم

 334. پریسا علیزادهپریسا علیزادهsays:

  سلام من خواب دیدم که یکی به من میگه جمعه دیگه مهمان ابالفضل همینو میگه،من چشممو باز،میکنم از خواب بیدار میشم که همون لحظه،هم اذان صبح را میگن .میشه،لطف کنید تعبیرش را به من بگید .

 335. مهدی میرزاییمهدی میرزاییsays:

  سلام من یه شب تو خواب دیدم که یه نفر داشت به یک دختری ظلم میکرد که حضرت عباس اون فرد رو باشمشیر دو نصف کردن میشه تعبیرش را بهم بگید

 336. سهران پور ابراهیمسهران پور ابراهیمsays:

  من یک شب خواب دیدم که حضرت عباس در خونه پدر شوهرمو زد من رفتم درو وا کردم دیدم اقا پشت در با لباس جنگی و شمشیر بر کمر ایستاده است گفتم اقا اسبتون کجاست گفتم حیاط برادرت اقا به راه افتاد گفتم کجا میرین جواب نداد رفتن یه جایی که میدون بود اونجا وایساد شمشیرشو از کمرش در اورد عصبانی بود مادرم جلوشو گرفت گفت توروخدا هیچ کاری نکن اقا هم حرف مادرمو شنید دیگه کاری نکرد من از خواب بیدار شدم میشه لطفا تعبیرشو بگین زود تر

 337. نازینازیsays:

  سلام خواب دیدم یک مردی بود که یک چشمه پیدا کرد و بعدش مردم دور چشمه جمع شدند و بعد و همه گفتن اشک حضرت عباس هست چشمه . بعد همون مرد قطره از اشک حضرت عباس رو توی دستش گرفت قطره کروی مانند بود بعد تو دست مرد حرکت میکرد و اونا رو به جایی هدایت میکرد تا اینجا یادمه معنیش چیه خوابم؟

 338. ریحانه سادات سیدیریحانه سادات سیدیsays:

  سلام من خواب دیدم توی چهار چوب درب حرم حضرت عباس هستم و بخاطر گناهم دارم گریه بلند بلند می کنم و توبه می کنم اما آقا روی مبارکشون را ب من نمی کنن یعنی دیدم حرمشون پشت به نگاه من شد پس از کلی التماس راهم ندادن و گفتن دلی را شاد کن و من کار خوبی کردم و سپس بهم اجازه دادن پای حضرت را بوسه بزنم

 339. آراد فعله گریآراد فعله گریsays:

  سلام من خواب دیدم تو صحنه عاشورام کنار چن تا بچه و ی خانم بعد حضرت ابوالفضل از روی ی کوه میاد پایین سوار بر اسب بعد حدود صدتا شیر هم پشت سرش هستن ازشون پرسیدم کجا بودید آقا گف رفتم جنگ بعد یکی از یارای یزید اومد ی نگا کرد و رفت بعد همینطور ی چن روز گذشت بعد ی دفه شب بود حضرت ابوالفضل در زد درو باز کردیم ی دفه صدا گریه شنیدم رفتم دیدم سر حضرت ابوالفضل قطع شده هم سرش هم بدنش رو جلو در خیمه گذاشته بودن بعد اون جا سرچشمه. هم بود اما انگار فقط من میدیدمش

 340. مهديه ميرمحمدعليمهديه ميرمحمدعليsays:

  خواب ديدم همراه با خواهرم وارد كربلا شديم ميان بين الحرمين خواهر اسرار كه اول بريم حرم حضرت عباس منم مي گفتم اول امام حسين و اول پيش حضرت عباس رفتيم زيارت بعد رفتيم حرم امام حسين زيارت بعد زيارت در بين الحرمين قدم مي زدم

 341. محمدزادهمحمدزادهsays:

  سلام من خواب دیدم یه جای تاریک بود سه نفر یستاده بودن یک نفر کاملا لباس‌های قرمز گفتم که این حضرت محم هستن امام حسین با لباسهای سفید و نورانی و حضرت ابوالفضل با لباسهای سبز کنار هم بودن. من دستم رو به سمت حضرت ابوالفضل دراز کردم یک قطره آب افتاد توی دستم بعدش نشستم پایین پاشون و سرو عکردم به گریه کردن. اون جایی که نشسته بودم یه چشمه درست شد. و من از حضرت ابوالفضل میخواستم که کمکم کنه دانشگاه قبول شم لطفا اگر میشه تعبیرش رو بگیرید ممنون

 342. لیلالیلاsays:

  سلام و عرض ادب دیشب خواب دیدم قبر مطهر امام حسین ع و حضرت عباس ع در یک مکان واقع است و بین این دو بزرگوار با یک دیوار از هم جدا شده ولی ضریحی ندارند اما روی قبر پارچه ای زیبا و پر از گل بود زوار کمی در حال زیارت بودند سه چهار تا پله باید بالا می آمدم که نزدیک قبر های مطهر شوم پله ها را بالا آمدم می خواستم به زیارت ارباب بیایم که یادم افتاد به رسم ادب ابتدا باید زیارت حضرت عباس ع رفته و ا ایشان کسب اجازه کنم و یهو یادم افتاد عذر شرعی دارم و پیش خودم گفتم نکند گناه کردم وارد شدم و عقب عقب پله ها را پایین رفتم و پیش خودم گفتم از همین جا هم سلام بدم قبول است ضمناً نزدیک قبر مطهر حضرت عباس ع بدن های مطهر بسیاری کفن شده و روی هم قرار داشت که گویا 72 تن شهدای کربلا بودند لطفا بفرمایید تعبیرش چیست

 343. محمد حسینمحمد حسینsays:

  من خواب میدم که در حال ملاقات با حضرت ابوالفضل وامام حسین بودم که حضرت ابوالفضل گردنبندی از او درخواست به عنوان یادگاری به بده داد و من رو به آن دو سجده کردم روزه می خواندم گریه می کردم و بعد بلد شدم و از حضرت ابوالفضل تشکر کردم و وقتی از خواب بیدار شدم احساس سبکی داشتم بعد اون خواب چند خواب دیگه دیدم که در هیات نوشته ام و گریه می کنم

 344. میرزاییمیرزاییsays:

  سلام وقتتون بخیر من خواب دیدم که توی خونه ای هستیم که دوتایی در حیاط داشت خلاصه در زدن یهو دختر صاحبخانه رفت دوتای در رو باز کرد یهو دو سه تا مرد نمیدونم افغانی بودم یا چینی چون قیافش شبیه این چینیا بود یهو اومد با قمه ی پارچه ی سفیدی رو برش زد اون زمان ایام محرم بود بعد به ما ها میگفت اگه سال دیگه اومدم دیدم محرمه با همین چاقو همرو میکشم خلاصه بعد من هی میگفتم یا ابلفضل یا ابلفضل بعد اقا که چاقو دستش بود به من گفت بیا وقتی رفتم پای راستمو گرفت من فقط جیغ میزدم و نوک انگشت شصتم برید و هیچ خونی نیومد

 345. سوگندسوگندsays:

  من خواب دیدم که با خانواده وارد کربلا شدیم و به من و همسرم و خواهر ها مون گفتن که میتونید قبر هر دو حضرت رو از نزدیک ببینید ما وقتی وارد شدیم اونجا پر از خادمینی بود که لباس سفید پوشیده بودن بعد از زیارت قبر مطهر امام حسین وارد حرم حضرت عباس شدیم اونجا هم پر بود از خادمینی با لباس سفید توی حرم امام حسین نمیزاشتن که زیاد بمونیم اما تو حرم حضرت عباس قبر رو هم کنار زدن و ما جسم ایشون رو هم که در یک پارچه سبز کفن شده بود رو هم دیدیم من در دو حرم خیلی گریه میکردم ولی در حرم حضرت عباس عکس صداش میزدم و گریه امونم نمیداد چون اربعین که رفته بودیم کربلا قسمت نشد زیارتش کنم و خمش اون تو ذهنم بود که من حالا چه قدر نزدیک تونستم زیارتشون کنم