تعبیر خواب زیارت ضریح حضرت زینب

خالد اصفهانی می گویند اگر خواب دیده باشی قبر حضرت زینب (س) را از نزدیک مشاهده و زیارت میکنی به این علامت است که در این دنیا عاقبت بخیر خواهی شد و خودتو خانواده ات از بیماری ، گرفتاری ، مصیبت و سایر زحمت ها در امان هستید ، شیخ طوسی نیز میگویند حاجت روا شدن ، علو درجه و مقام ، برتری یافتن در دین و اعتقادات مذهبی نسبت به دیگران و همچنین رهایی یافتن از تاریکی و غم تعبیر خواب زیارت حضرت زینب می باشد ، اما زمانی این رویا لذت بخش و همراه با معانی خوشی است که خودت را در کنار دیگران مشاهده کنی و تنها نباشی بطور مثال همراه با همسر پدر مادر فرزند و یا دوستان باشی ،اگر دیدی که کسی به شما خبر داد که قرار است به چنین زیارتی بروی نشانه آن است که کارهایتان به شکل دلخواه انجام خواهد گرفت.
سوال
: من خواب دیدم در ضریح حضرت زینب هستم و از نزدیک در حال زیارت کردن هستم و قبر را کامل مشاهده کردم و نذری که داشتم را ادا کردم تعبیرش چیست؟
پاسخ
: چنان چه در این رویا شما تنها بوده باشید خوب نیست و میتواند خبری از نزدیک شدن زمان مرگ بدهد ولی چنان چه سایرین را در کنار خود مشاهده کرده باشید نشانه آن است که به نخستین آرزوهای خود دست می‌یابد.

تعبیر خواب دیدن قبر حضرت زینب

تعبیر خواب دیدن قبر حضرت زینب به روایت از ابراهیم کرمانی : دیدن چنین رویایی مخصوصا برای زنان و دختران ارزش بیشتری دارد و معناهای نیکوی فراوانی را به دنبال خواهد داشت ، مشاهده قبر بانو زینب باعث از بین رفتن فوری غم و دردسرهای مختلف دنیوی است ، حادثه و خطر را دور میسازد و سبب عاقبت بخیری خواهد شد، اگر شخص مرده ای را نیز در کنار خود دیده باشید و یا به همراه او برای زیارت رفته باشید به دو معناست اولی طولانی تر شدن عمر و دومی نیکبختی در تمام اموری که در آن گام برمی‌دارید، اگر افرادی را که از نظر جسمی مشکل دارند را در این مکان مقدس مشاهده کردید بیانگر این است که فرزند بیمار یا عزیز دیگری که بیمار دارید شفا می‌یابد.
پرسش
: شوهرم خواب دیده که من و مادرم که در قید حیات نیستند در حال آماده شده برای رفتن به سوریه و زیارت حرم حضرت زینب هستیم آیا تعبیری دارد ؟
پاسخ
:چون شوهرتان این رویا را دیده اند بسیار نیکوست و بیانگر داشتن یک زندگی سالم همراه با خوشبختی و دل خوشی برای شماست ، چشم زخم حسودان و دشمنان از سمت شما و خانواده تان دفع می شود و به بیشتر خواسته هایی که دارید خواهید رسید

تعبیر خواب رفتن دیگران به زیارت حضرت زینب

معبران خارجی و ایرانی هر دو دسته معتقد هستند که اگر خواب دیده باشید که دیگران بطور مثال دوستان همکاران فامیل های دور یا نزدیک همکلاسی ها و مردگان قصد رفتن به چنین سفری را دارند و یا حتی در حرم حضرت زینب هستند به چند علامت مختلف و واقعی است اولی برآورده شدن آرزوها دومی رسیدن به موفقیت شیرینی و پیروزی در زندگی سومی از بین رفتن همیشگی بعضی از بیماری های سخت و یا صعب العلاج چهارمی قرار گرفتن در آرامش و امنیت و رو به راه شدن کارها و برنامه های به تاخیر افتاد
گردآورنده : توپ تاپ

مطالب مرتبط...

4 نظر

 1. کبریکبریsays:

  باسلام من دیشب خواب دیدم با خواهرم رفتیم زیارت حرم حضرت زینب درحالیکه خرابه بود ولی بااین وجود در میان درختان زیبا بود و کنار حرم حضرت زینب دسته سینه زنی برای امام حسین بوجود آمده بود که ما بعد از زیارت به دیدن این دسته سینه زنی رفتیم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خیر است ، نوشته شدن ثواب و ایمنی از بلا تعبیر می شود

 2. مریم مقاوممریم مقاومsays:

  سلام من خواب دیدم با مادرم و چند نفر ناشناس جایی هستیم. من از بالا پایین رو میبینم و میگم وای حرم حضرت زینب(س). مگه اینجاس؟ دختر خانم ناشناسی ک باهامون بود گفت که آره اینجاس. ی خیابونی رو بهم نشون داد و گفت که قبلا اونجا بود و خیلی دور بود. اما الان نزدیکه. تعبیرش چی میتونه باشه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، مژده رویت شما با اتفاق ها و ایام آرامش بخش و نشاط بخش در آینده را میدهد !

 3. ازاده مستوفیازاده مستوفیsays:

  سلام. من خواب دیدم که با دوستم به زیارت حضرت زینب رفتیم ولی وقتی به اونجا رسیدیم من به تنهایی زیارت کردم، و بسیار گریه میکردم و دعای خوشبختی برای خودم میکردم، از دریچه زری، قبر حضرت رو میدیدم و دیدم که زنی سیاه پوش روی قبر نشسته و قران میخونه، در خواب حس میکردم اون زن خود حضرت زینب است.. تعبیرش چی میشه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از هدیه ای که عالم هستی به شما ارزانی می دارد، شکرگزار باشید. آنگاه که خوشی ها را با یکدیگر سهم می کنید چندین برابر افزایش می یابند

 4. سیدحسین زندپورسیدحسین زندپورsays:

  سلام،من با دوستم رفیتم قبرستان که برای مرده ها فاتحه بخوانیم که یه ضریح دیدم نمیدونستم مال کیه که همونجا یه نفر گفت السلام عیلک یا حضرت زینب من تا شنیدم شروع کردم به گریه کردن وهمینطورکه کنار ضریح نشسته وگریه میکردم فقط اسم حضرت زینب را صدا میزدم،تعبیرش چیه ممنون میشم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، علامت آن است که باید بیش از حد معمول مراقب سلامتی خود باشید.