تعبیر خواب کمد یعنی جابجایی !

کمد در رویا بیشتر نماد جابجایی و نقل و انتقال است. اما با این حال جنس کمد و محتویات داخل آن در تعبیر خواب کمد لباس تاثیر بسزایی دارد. همچنین چنین رویایی می تواند بازتابی از مسائل دشوار زندگی شما باشد که صحبت کردن درباره آن ها برای شما دشوار و غیرقابل انجام است.

تعبیر خواب کمد پر از لباس

تعبیر خواب کمد نماد جابجایی و محیط جدید می باشد. دیدن یک کمد پر از لباس در رویا به تغییراتی در کسب و کار، مدرسه و یا محیط خانواده مربوط می شود. البته فقط محدود به این ها نیست و شما می توانید به هر چیزی که مدت هاست با آن در ارتباط هستید فکر کنید چرا که این تغییرات بی ربط به آن ها نخواهد بود. تعبیر خواب کمد پر از لباس که شما در رویا آن را به تازگی خریداری می کنید، نشان می دهد که شما خانه خود را به دلیل وضعیت مالی فعلی تغییر خواهید داد و برای عادت کردن به خانه و شرایط جدید، نیاز به زمان کافی خواهید داشت. طراحی و یا چیدمان کمد لباس در رویا به این معناست که احتمالا به زودی یک کسب و کار و یا کمپانی جدیدی افتتاح خواهید کرد که می تواند در داشتن زندگی راحت تر آینده به شما کمک کند. تعبیر خواب کمد پر از لباسی که ناخواسته صدمه دیده و یا توسط شما می شکند، به این معناست شما به یکی از خویشاوندان خود در حل مشکلات خانوادگی کمک می کند و این موضوع می تواند سبب هزینه های ناخواسته ای شود که شما از جیب خود خرج می کنید.

تعبیر خواب کمد پر از لباس

تعبیر خواب کمد خالی

تعبیر خواب کمد خالی و یا حتی گنجه های خالی در رویا نشان می دهد که شما وارد یک محیط جدید و شلوغ خواهید شد. با اینکه شاید ورود به چنین جمعی خیلی خوشایند نباشد اما در هر حال باعث پیدا کردن دوستان جدید و روابط خوبی می شود که در آینده ای نه چندان دور می توانید از این رابطه ها در حل برخی مشکلات استفاده کنید. اگر در رویا خود را مشغول پر کردن کمد خالی خود کرده و لباس هایی را به ترتیب در آن بچینید، به این معناست که شما به خانه و محله جدیدی نقل مکان خواهید کرد و در مدت زمان کوتاهی خواهید توانست با همسایه های و اطرافیان خود ارتباط دوستانه ای برقرار کنید. گاهی اوقات تعبیر خواب کمد خالی می تواند به دوستان و خانواده شما مربوط شود. به عنوان مثال اگر در رویا لباس هایی کثیف را داخل کمد لباس ببینید و برای شست و شو کمد لباس خود را خالی کنید می توان به این موضوع اشاره کرد که مهاجرت و یا جابجایی یکی از دوستان زمان زیادی را از شما می گیرد این امر سبب می گردد تا قادر نباشید زمان زیادی را صرف خانواده خود کنید. تعبیر خواب کمد خالی در منابع غربی بازگوی شرایطی است که شما به دلایل مادی مجبور به اعمال تغییر در خانه خود می شوید.

تعبیر خواب کمد چوبی شکسته شده

تعبیر خواب کمد چوبی شکسته

تعبیر خواب کمد چوبی شکسته و یا کمد چوبی که در رویا در آن شکسته باشد، نشان میدهد که شما احتمالا به زودی موقعیت کنونی خود را به پول خواهید فروخت، یا شاید نیز این موقعیت را بعدها بدست آورده و باز هم آن را با مادیات عوض کنید. پول در برابر موقعیت فعلی شما ارزشی ندارد اما بهرحال احتمالا اینکه چنین اشتباهی را مرتکب شوید زیاد است. تعبیر خواب کمد چوبی شکسته که سعی دارید آن را تعمیر کرده و یا تمیز کنید، نشان می دهد که دوست نزدیک شما به شهر یا موقعیت دیگری منتقل می شود و این موضوع شما را از نظر مالی تحت تاثیر قرار خواهد داد.

تعبیر خواب کمد دیواری

تعبیر خواب کمد دیواری که سعی دارید در رویا در آن را قفل کنید، اشاره به تغییر شغل و کسب و کار دارد که البته همراه با موفقیت و پیشرفت است. از سوی دیگر تعبیر خواب کمد دیواری که از دیوار بیرون کشیده و آن را دیگر استفاده نمی کنید، به این معناست که شما با افرادی که در یک مهمانی آشنا شده اید وارد تجارت جدیدی می شوید که سودآور بوده و جهانبینی شما را نیز افزایش می دهد. تعبیر خواب کمد دیواری پر از اشیا نشان می دهد که شما از اقوامتان مبلغی دریافت می کنید و با آن خانه خود را سروسامان می بخشید.

تعبیر خواب کمد دیواری ، تعبیر کمد خالی ، تعبیر کمد از دیدگاه معبران

تعبیر خواب کمد از دیدگاه روانشناسی

تعبیر خواب کمد یا گنجه نشانه ای از صفات یا شخصیت شما است که سعی دارید آن ها را پنهان کنید. دوست ندارید کسی درباره این صفات شخصی شما چیزی بداند چرا که احتمالا خود شما نیز در پذیرفتن آن ها مشکل دارید و هرگز نتوانسته اید با این خصوصیات اخلاقی در خودتان کنار بیایید. یا احتمالا خاطره یا بخشی از زندگی شما وجود دارید که سعی داشته اید هرگز آن ها را به خاطر نیاورید و از حافظه خود حذف کنید. همچنین چنین رویایی می تواند بازتابی از مسائل دشوار زندگی شما باشد که صحبت کردن درباره آن ها برای شما دشوار و غیرقابل انجام است. در نگاه منفی تر، کمد و گنجه می تواند نمادی از مشکلات باشد که در اثر صداقت و روراستی برای شما به وجود آمده باشد. اما بهرحال پا گذاشتن بر روی صداقت صرفا به این دلیل که باعث ایجاد مشکلات می شود، شرم آور است!

تهیه کننده : توپ تاپ

مطالب مرتبط...

1 نظر

  1. فاطمهفاطمهsays:

    سلام خواب دیدم یک کشوی خالی چوبی خشک و کنهه دزدیده بودم و تو کیفم گذاشته بودم که خیییلی عذابوجدان داشتم. تو جایی شبیه پاساژ بودم اما انگار آرایشگاه بود. دنبلل فرصت بودم کشو رو بزارم سر جاش و کسی متوجه نشه که خداروشکر تکنستم این کار و بکنم و یه جا رهاش کردم. دوستم که انگار اونجا کار میکرد کمکم میکرد ظرف پلاستیکی که میخوام و از بین ظروفی که تو ویترین بود پیدا کنم

    • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

      خوابتان نشانه انجام کارهای اشتباه است