تعبیر خواب کمد یعنی جابجایی !

کمد در رویا بیشتر نماد جابجایی و نقل و انتقال است. اما با این حال جنس کمد و محتویات داخل آن در تعبیر خواب کمد لباس تاثیر بسزایی دارد. همچنین چنین رویایی می تواند بازتابی از مسائل دشوار زندگی شما باشد که صحبت کردن درباره آن ها برای شما دشوار و غیرقابل انجام است.

تعبیر خواب کمد پر از لباس

تعبیر خواب کمد نماد جابجایی و محیط جدید می باشد. دیدن یک کمد پر از لباس در رویا به تغییراتی در کسب و کار، مدرسه و یا محیط خانواده مربوط می شود. البته فقط محدود به این ها نیست و شما می توانید به هر چیزی که مدت هاست با آن در ارتباط هستید فکر کنید چرا که این تغییرات بی ربط به آن ها نخواهد بود. تعبیر خواب کمد پر از لباس که شما در رویا آن را به تازگی خریداری می کنید، نشان می دهد که شما خانه خود را به دلیل وضعیت مالی فعلی تغییر خواهید داد و برای عادت کردن به خانه و شرایط جدید، نیاز به زمان کافی خواهید داشت. طراحی و یا چیدمان کمد لباس در رویا به این معناست که احتمالا به زودی یک کسب و کار و یا کمپانی جدیدی افتتاح خواهید کرد که می تواند در داشتن زندگی راحت تر آینده به شما کمک کند. تعبیر خواب کمد پر از لباسی که ناخواسته صدمه دیده و یا توسط شما می شکند، به این معناست شما به یکی از خویشاوندان خود در حل مشکلات خانوادگی کمک می کند و این موضوع می تواند سبب هزینه های ناخواسته ای شود که شما از جیب خود خرج می کنید.

تعبیر خواب کمد پر از لباس

تعبیر خواب کمد خالی

تعبیر خواب کمد خالی و یا حتی گنجه های خالی در رویا نشان می دهد که شما وارد یک محیط جدید و شلوغ خواهید شد. با اینکه شاید ورود به چنین جمعی خیلی خوشایند نباشد اما در هر حال باعث پیدا کردن دوستان جدید و روابط خوبی می شود که در آینده ای نه چندان دور می توانید از این رابطه ها در حل برخی مشکلات استفاده کنید. اگر در رویا خود را مشغول پر کردن کمد خالی خود کرده و لباس هایی را به ترتیب در آن بچینید، به این معناست که شما به خانه و محله جدیدی نقل مکان خواهید کرد و در مدت زمان کوتاهی خواهید توانست با همسایه های و اطرافیان خود ارتباط دوستانه ای برقرار کنید. گاهی اوقات تعبیر خواب کمد خالی می تواند به دوستان و خانواده شما مربوط شود. به عنوان مثال اگر در رویا لباس هایی کثیف را داخل کمد لباس ببینید و برای شست و شو کمد لباس خود را خالی کنید می توان به این موضوع اشاره کرد که مهاجرت و یا جابجایی یکی از دوستان زمان زیادی را از شما می گیرد این امر سبب می گردد تا قادر نباشید زمان زیادی را صرف خانواده خود کنید. تعبیر خواب کمد خالی در منابع غربی بازگوی شرایطی است که شما به دلایل مادی مجبور به اعمال تغییر در خانه خود می شوید.

تعبیر خواب کمد چوبی شکسته شده

تعبیر خواب کمد چوبی شکسته

تعبیر خواب کمد چوبی شکسته و یا کمد چوبی که در رویا در آن شکسته باشد، نشان میدهد که شما احتمالا به زودی موقعیت کنونی خود را به پول خواهید فروخت، یا شاید نیز این موقعیت را بعدها بدست آورده و باز هم آن را با مادیات عوض کنید. پول در برابر موقعیت فعلی شما ارزشی ندارد اما بهرحال احتمالا اینکه چنین اشتباهی را مرتکب شوید زیاد است. تعبیر خواب کمد چوبی شکسته که سعی دارید آن را تعمیر کرده و یا تمیز کنید، نشان می دهد که دوست نزدیک شما به شهر یا موقعیت دیگری منتقل می شود و این موضوع شما را از نظر مالی تحت تاثیر قرار خواهد داد.

تعبیر خواب کمد دیواری

تعبیر خواب کمد دیواری که سعی دارید در رویا در آن را قفل کنید، اشاره به تغییر شغل و کسب و کار دارد که البته همراه با موفقیت و پیشرفت است. از سوی دیگر تعبیر خواب کمد دیواری که از دیوار بیرون کشیده و آن را دیگر استفاده نمی کنید، به این معناست که شما با افرادی که در یک مهمانی آشنا شده اید وارد تجارت جدیدی می شوید که سودآور بوده و جهانبینی شما را نیز افزایش می دهد. تعبیر خواب کمد دیواری پر از اشیا نشان می دهد که شما از اقوامتان مبلغی دریافت می کنید و با آن خانه خود را سروسامان می بخشید.

تعبیر خواب کمد دیواری ، تعبیر کمد خالی ، تعبیر کمد از دیدگاه معبران

تعبیر خواب کمد از دیدگاه روانشناسی

تعبیر خواب کمد یا گنجه نشانه ای از صفات یا شخصیت شما است که سعی دارید آن ها را پنهان کنید. دوست ندارید کسی درباره این صفات شخصی شما چیزی بداند چرا که احتمالا خود شما نیز در پذیرفتن آن ها مشکل دارید و هرگز نتوانسته اید با این خصوصیات اخلاقی در خودتان کنار بیایید. یا احتمالا خاطره یا بخشی از زندگی شما وجود دارید که سعی داشته اید هرگز آن ها را به خاطر نیاورید و از حافظه خود حذف کنید. همچنین چنین رویایی می تواند بازتابی از مسائل دشوار زندگی شما باشد که صحبت کردن درباره آن ها برای شما دشوار و غیرقابل انجام است. در نگاه منفی تر، کمد و گنجه می تواند نمادی از مشکلات باشد که در اثر صداقت و روراستی برای شما به وجود آمده باشد. اما بهرحال پا گذاشتن بر روی صداقت صرفا به این دلیل که باعث ایجاد مشکلات می شود، شرم آور است!

تهیه کننده : توپ تاپ

مطالب مرتبط...

7 نظر

 1. فاطمهفاطمهsays:

  سلام خواب دیدم یک کشوی خالی چوبی خشک و کنهه دزدیده بودم و تو کیفم گذاشته بودم که خیییلی عذابوجدان داشتم. تو جایی شبیه پاساژ بودم اما انگار آرایشگاه بود. دنبلل فرصت بودم کشو رو بزارم سر جاش و کسی متوجه نشه که خداروشکر تکنستم این کار و بکنم و یه جا رهاش کردم. دوستم که انگار اونجا کار میکرد کمکم میکرد ظرف پلاستیکی که میخوام و از بین ظروفی که تو ویترین بود پیدا کنم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان نشانه انجام کارهای اشتباه است

 2. امنهامنهsays:

  با سلام خواب دیدم از یه رودخونه میگذرم میرم تو یه ساختمونی که دور از دسترس بقیه بود و رفتن به اونجا محال بود و اونجا یک عالمه اتاقهای مختلف و کمدهای زیادی بود در کمدها رو که باز میکنم میبینم تو هر کشویی یک جلد قرآن هست خیلی خواب عجیب بود کتابهای دیگه هم بود که همش نایاب بود..

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام درزندگیتان سعی کنید در مواجهه با سختی ها به خداوند توکل کنید و قران را رهرو خود قراردهید

 3. مبینامبیناsays:

  سلام من خواب دیدم بعد چند وقت رفتم خونمون و وقتی ک وارد اتاق شدم دیدم یکی از کمدام ک خیلی دوسش داشتم نیس از بابام پرسیدم کمدم کجاس جواب نمیداد خیلی ناراحت بودم بعد کلی میپرسیدم کمدم کجاااس بعد بابام جواب داد میخایم بریم مسافرت پول نداشتیم کمد تورو فروختیم من اصلا حرفشو باور نکردم و بهش گفتم ب فرض ک فروختین جرا این کمدی ک دوس دارمو فروختین خب اون یکی کمدمو میفروختین.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان نشانه تغیرات جدیدی در زندگیتان است

 4. طاهره. حطاهره. حsays:

  سلام وقتتون ب خیر.خواب دیدم در خانه ایی ک در گذشته در آن بودیم.دور تا دور سالن پر از کمد های چوبی یک شکل و یک دستی بود.ک در هنه اونها بسته بود و مرتب کنار دیوار گذاشته شده بود.حتی یک فردی ک توسط خاستگاری وارد خانواده ما شده بود به اصطلاح داماد خانواده ما شده بود یک کمد ک شکل آن با بقیه کمدها فرق داشت با خودش آورده بود . ک من پرسیدم این کمد مال شماست گفت بله آوردم ک می خوام درس بخونم.کتاب هامو داخلش بگذارم.و همچنین کمدهای نشیمنی از جنس چوب وجود داشت ک برای نشستن از آن استفاده میکردیم اونها هم چیده شده بود ک هم خانه را منظم و قشنگ نشون میداد هم برای نشستن ازش استفاده میکردیم. ممنون میشم تعبیر کنید

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان نشانه تغیرات جدید است

 5. زهرازهراsays:

  سلام خواب دیدم برادر شوهرم که تازه وضعیت مالییش خوب شده کابیت چوبی آشپزخونش پوسیده شده بود

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان نشانه پیشرفت در امور مالی است

 6. سعیده.وسعیده.وsays:

  با سلام و احترام بنده خواب دیدم که در منزل یکی از اقوام داخل کمد دیواری شدم و بعد از ورود به آن متوجه شدم که بسیار بزرگ است. پیشنهاد دادم که آن را اتاق پرو کنند و شروع کردم به طرح و ایده دادن برای قفسه های اتاق پرو. همین طور که در کمد دیواری پیش می رفتم متوجه شدم به اندازه یک خانه بزرگ است.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام. وقت بخیر. تعبیر رویای شما به سفرها و نقل و انتقالات خوب اشاره دارد.

 7. ناشناسناشناسsays:

  سلام من خواب دیدم که تو خونم یک کمد قفسه مانند هست و کمده خالیه و تنها چیزی که تو یکی از طبقه هاش بود. سوئیشرت یکی از مردای آشنایی بود که تو بیداری میشناسم