تعبیر خواب خون آشام اصلا ترسناک نیست

خون آشام ها برای مردم دیگر آن موجودات وحشتناک و خبیث نیستند بلکه تبدیل به شخصیت های محبوب سینما شده اند. بنابراین تعبیر خواب خون آشام صرفا وحشت و اتفاقات بد نیست بلکه به احساسی بستگی دارد که شما نسبت به آن ها در بیداری دارید.

تعبیر خواب خون آشام به معنای وحشت نیست!

تعبیر خواب خون آشام می تواند یک موضوع جالب برای افرادی باشد که به معانی رویاهای خود اهمیت می دهند. خون آشام ها یکی از شخصیت های محبوب شصت سال اخیر در فرهنگ های مختلف به حساب می آیند اما تعبیر خواب خون آشام برای افراد ممکن است معنای متفاوتی داشته باشد. شما بعد از دیدن این خواب بایستی سعی کنید احساس خود نسبت به این موجودات را بررسی و سپس به رویای خود معنا دهید. اگر شما به خون آشام ها علاقه دارید و یا آن ها را بازتابی از شخصیت خود می دانید و صفاتی مانند جذاب، نیرومند و برتری را به آن ها نسبت می دهید، همین موارد می تواند نکات مهم خواب شما در نظر گرفته شوند. بنابراین تعبیر خواب خون آشام تا حد زیادی به احساسی که شما نسبت به آن ها دارید مربوط می شود. تبدیل شدن به یک خون آشام در رویا می تواند بازتاب یک شخصیت خودخواهانه برای سوءاستفاده از دیگران باشد.

تعبير خواب خون آشام

تعبیر خواب خون آشام می تواند رویاهایی با محتوای زیر را در برگیرد:

توسط یک خون آشام مورد حمله قرار می گیرید.

تبدیل به یک خون آشام می شوید.

آرزو می کردید که یک خون آشام باشید.

عاشق یک خون آشام می شوید.

خود را تسلیم یک خون آشام می کنید.

یک فیلم مربوط به خون آشام ها را نگاه کردید.

دسته زیادی از خون آشام ها را دیدید.

تعبیر خواب خون آشام می تواند منجر به تغییرات مثبت شود، اگر:

در رویا به یک خون آشام تبدیل شده و تمام کارهایی که او می تواند را انجام دهید.

یک عشق جالب را با یک خون آشام جذاب و رمانتیک تجربه کنید.

جزئیات بیشتر در تعبیر خواب خون آشام

تعبیر خواب خون آشام معنای خیلی وحشتناکی ندارد چرا که در دنیای واقعی نیز آن ها دیگر آن تصویر ترسناک نیستند بلکه به دلیل توان جسمی بالا، جذابیت جنسی و قدرت بالایی که دارند میان مردم فرهنگ های مختلف محبوب شده اند. نوع خون آشامی که در رویا می بینید در معنای آن تاثیر دارد. بنابراین تعبیر خواب خون آشامی که جذاب و دوست داشتنی است با یکی مانند نوسفراتو که پیر و ترسناک است متفاوت خواهد بود چرا که احساس شما بعد از دیدن این دو خواب نیز فرق خواهد کرد. 

بنابراین تعبیر خواب خون آشام هایی که هولناک بوده و با آسیب رساندن به شما خونتان را می مکند، نشان دهنده نکات منفی در زندگی است. شایع ترین تعبیری که برای این رویا ذکر شده است، وجود یک فرد خطرناک، آزاردهنده و بدجنس در اطراف شماست. برخی دیگر نیز معتقدند این خواب نشان دهنده مشکلات سلامتی مربوط به قلب و خون است. تعبیر خواب خون آشامی که برای شما از جذابیت جنسی برخوردار است، میل جنسی شما به چیزی متفاوت را نشان می دهد.

درواقع احتمالا این خواب هشدار وقوع یک مشکل در روابط عاشقانه و جنسی شماست. اگر در خواب یک یا چند شخصیت خون آشام را دیدید که سعی داشت شما را نیز به یکی از هم نوعان خود تبدیل کند و شما مقاومت نشان می دادید، به این معناست که بسیاری از جنبه های زندگی و شخصیتی شما نیاز به تغییر دارد. احتمالا به زودی در مسیری قرار خواهید گرفت که تغییرات حائز اهمیتی را در زندگی و نگاه شما به آن منجر می شود. 

تعبیر خواب تبدیل به خوناشام شدن

این در حالیست که اگر شما در تبدیل شدن به خون آشام رویای خود مقاومتی نکرده و تمایل نشان دادید، در واقع به پیشواز تغییرات سرنوشت می روید و از آن ها استقبال می کنید. اگر در خواب عاشق یک خون آشام شوید، این رویای عجیب غریب در بیشتر مواقع نشان دهنده این است که به زودی با فردی وارد رابطه عاشقانه خواهید شد که مناسب روح شماست و از این پس می توانید زندگی خود را با او شریک شوید.

تعبیر خواب خون آشام اغلب با سناریوهای زیر در زندگی شما مرتبط است:

- عاشق شدن و داشتن یک رابطه خوب

- خواهان تغییر در تمایلات جنسی

- خسته کننده بودن رابطه ( از نظر جنسی) با همسر

- تحت تاثیر افراد منفی قرار می گیرید.

- پذیرش تغییرات و سازگاری با آن ها

- نداشتن آمادگی برای پذیرش تغییرات

احساساتی که در تعبیر خواب خون آشام دخیل هستند:

شجاعت، شیفتگی، عشق، دوست داشتن، احتیاط، خوشحالی، ترس، عصبانیت و خشم، مرگ، سکوت و تنهایی، قدرت ماورالطبیعه، فعالیت زیاد، خستگی.

تهیه کننده : توپ تاپ

مطالب مرتبط...


52 نظر

 1. سمانهسمانهsays:

  سلام..‌من دیدم که یه تعداد جنی وجود دارن یعنی طوری اولش بود که چندبار دیدم حرکتی از ژرفشون که قصد دشمنی نداشتن والبته منم بعد باهاشو راحت شدم وحتی تصویرصورتش رو هم دیدم چون خودشو ظاهر کرد وخبلب عجیب و جالب بود...بعدش خوناشام دیدم اما خون آشامه دندوناش همش وجود نداشت مث ایکه یه چندتا از ردیف پایین نداشت. خلاصه خون آشام ها به جن ها حمله کردن البته فکنم تعدادکمی خوناشام به تعداد کمی جنی حمله کردن البته قسمته دبگه ای از خونمویه گرگینه ایم دیدم..منم فرار کردم رفتم کلید رو از بابام گرفتم و دریکه مال اتاق مجلسی بودوقفل کردم..ولی افراد خلی درهمو آشفته ندیدم شده باشن بخاطر جنا و خوناشاما..باسپاس

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه مشکلات و اتفاقاتی است که باعث نگرانی حالتان میشوند

 2. AlmasAlmassays:

  سلام خواب دیدم تو سینما نشستم با اینکه مجردم دیدم یه مرد ک شوهرمه نشسته پیشم و سمت دیگم یه پسر جذاب و هیکلی اولش خوشم اومد ازش ولی بده یه ذره رو دستم احساس درد کردمو فهمیدم داره خونمو میمکه تا به شوهرم گفتم تا اون پاشه نگا کنه منو میبرن بیمارستان چون انگار حامله هم بودم بد تو بیمترستان یه پیرزون پیرمرد داشتن میپرسیدن چیشد من داشتم ب اینا تعریف میکردم ک زن مرد خون آشام خونشو مکیده بود ولی این ترسناک بود شبیه زامبیا بود پاشدیم فرار کنیم همه مامور ها تو بیمارستان اسلحه بدست اماده زدنشون بودن ولی خودشون میمردن خیلی ترسیدمو بیدار شدم چیه تعبیرش؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام رویای درهم و پریشان است

 3. پویاپویاsays:

  سلام من تو خواب دیدم که تو مدرسه هستم بعد یهو معلمم اومد جلوم و گفت سلام و به خون اشام تبدیل شد و یه مشت زیر چانه ی من زد و حدودا ۵ ...۶ متری ازش دور شدم من عصبانی شدم و بهش حمله کردم و وقتی می خواستم بهش بزنم یهو ناپدید شد بعد یهو رفتم داخل کلاس که دوستم گفت پویا چی شده ...... و بعد ۱۰ ثانیه که بهش نگاه میکردم به خون اشام تبدیل شد و سعی داشت خون منو بخوره که من نمیزاشتم و دوستم منو ول کرد و رفت و من فرار کردم تا برگشتم کلاس دوستم تمام دوستامو داشت می خورد بعد یهو رفتم تو خونمون روی مبل های خونمون همش خون بود پدر و مادر و فک فامیلا همه خونه ما بودن که بعد از ۱۰ ثانیه که به خالم زل زدم اونم به خون اشام تبدیل شد و به من حمله میکرد که من رفتم تو اتاقم و در بستم و وقتی که به پشت سرم نگاه کردم خوابم تموم شد

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   ممکن است با اتفاقاتی روبرو شوید که برایتان نگران کننده باشد

 4. فاطمه محمدیفاطمه محمدیsays:

  سلام خواب دیدم ک خون اشام هاب شهرماامده اند من دوتاشون کشتم وبابردار فرار کردیم تاانها شهرمارا ترک کردند

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   برخی مشکلات زندگیتان را با انجام تلاش و کوشش برطرف میکنید

 5. هانیههانیهsays:

  سلام خسته نباشید من دیشب خواب دیدم که یه پسر بچه هی میخاست منو گاز بگیره فهمیدم خون اشامه بعدش ترسیدم دستاشو ازپشت بستم فقط میخاست گازم بگیره اما اخرش نتونست ممنونم از شما

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ممکن است کار خطائی از شما سربزند

 6. مریممریمsays:

  سلام.من دو نفر ناشناس رو در حال بوسیدن دیدم و همزمان داشتن خون همو میخوردن ضمنا اصلا احساس ترس نداشتم.میشه تعبیرشو بگین لطفا؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بهتر است از رفتارهای خودخواهانه پرهیز کنید

 7. سمانهسمانهsays:

  سلام شوهرم دیده بود که با خانوادش رفتنه توی یه خونه خیلی بزرگ که انگار روی یه بلندی شبیه یه کوه بوده و وقتی از توی اون خونه به پایین نگاه میکرده بنظر ارتفاع داشته ...بعد دو سه تا روح پلیدتاریک دیده بوده بعدشم یه تعداد خون اشام دیده بوده و شوهرم وقتی اینارو تعریف میکرده به خونوادش اونا باورش نمیکردنه و خودش ازخوناشاما خواسته بوده یکارایی کنن که خونوادش باورش کنن... بعدشم معلوم میشه تا خون اشام های که با ارواح پلید وارد خونه شده بودنه میخواستنه از خرابکاری ارواح پلید جلو گیری کنن و در اخر واسط دوستی بین ادمها و خون اشامها بوده شوهرم و به خون اشاماگفته بوده خودشم شبیه خون اشاما بکنن(یعنی شوهرم)

 8. RoroRorosays:

  خواب دیدم که تو محوطه خونه قبلی دوستم تا پارک نزدیکش به یسری سگ خیابونی غذا میدادم تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   این رویا نشان دهنده دشمنانی در زندگی شما است

 9. ........says:

  من خواب دیدم کنار مدرسه یه موش سفید هست و منو دوستم مثل هربار که برای حیوونا ذوق میکنیم رفتیم سمتش.من اول تصمیم گرفتم نگهش دارم اما بعد موشو دادم دست دوستم و سوار سرویس شدم.وقتی راه افتادیم موشه جیغ کشید.من فرداش رففتم از دوستم گرفتمش و موشه حرف زد. گفت چرا رفتی گفتم حواسم نبود عجله داشتم. از موشه ازمایش گرفتیم.گفت 60 درصد الودگی داره برای اینکه بیماری نگیرینسریع برید، یه دیگ اب جوش بزارین و دستتونو بزنین توش و سریع درارین.یادمه خیلی موشو دوس داشتم و یادمه بخاطر اینکه کرونا نگیرم نزدیک خونه ازادش کردم. تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام صحبت با فرد بدذات و حیله گر

 10. نازنیننازنینsays:

  سلام من خواب دیدم که منو با گاز گرفتن دستم خون اشام کردن و یادمه اون شب عروسی دعوت بودیم گفته بودن ورود خون اشام ها ممنوعه ولی من ماسک زده بودم و به عروسی رفته بودم راستش دو سه تا از فامیلامون اونجا دیدم که خون اشام بودن ولی انگار نه انگار و چند تا افراد قریبه دیدم که یه جوری بهم خیره شده بودن بچه یکی از فامیلامونم خون آشام بود که دیدم چشماش قرمز شده و داره گردن مادرشو گاز میگیره و من سریع اونو از بقلش گرفتم و بهش تو شیشه شیرش که خون بود دادم کلا خیلی مراقب اون بچه بودم که کسی متوجه نشه خون اشامه و از اینکه کسی نفهمیده بود من خون اشامم خوشحال بودم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   رویای اشفته و درهم است

 11. MohammadaminMohammadaminsays:

  سلام من خواب دیدم که با یک نفر که انگار خوناشام بود دم در یک خونه ایستاده بودیم اون فرد بد از یک نگاه با من شروع کرد به حرف زدن و من با اون دوست شدم بعد ازش خواستم که منو نیش بزنه و منو هم خون آشام کنه بعد به من گفت که این ساختمان هفت طبقه زیر زمین داره که بهش میگن خانه قرمز و هفت تا روی زمین که بهش میگن خانه سبز بعد از اینکه رفتیم توی طبقه منفی یک ما یک ماشین پرنده رو برداشتیم و رفتیم به طبقه یک و با چند نفر توی اون خونه بزرگ صحبت کردیم و من طرز استفاده از اون ماشین پرنده رو به بقیه یاد دادم بعد از خواب بیدار شدم.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام شب ها موقع خواب گلاب استشمام کنین و از غذاهایی که طبع سرد دارن استفاده نکنین مخصوصا شب ها

 12. پوریا فرجیپوریا فرجیsays:

  من خواب یک خون اشام دیدم که او رو هم میشناسم با هم حرف میزدیم گفتم مرا تبدیل کن او یه لحظه عصبانی شد و خون تمام چشمش را گرفته و رگ های قرمز در لایه چشمش بود بعد ارام شد و باهام حرف زد

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   افکار پریشانی دارین

 13. KaroKarosays:

  سلام، من یه خوابی دیدم که با یک مرد حرف میزدم بعدش گردنمو با سرعت فراوان و یهویی گاز گرفت و مرا تبدیل به خون اشام کرد تعبیرش چیه لطفا بگید یه خوابی دیگه دیدم که من خون یک خون اشام رو خوردم لطفا تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام باید مراقب سلامتی خود باشید

 14. مهیارمهیارsays:

  سلام، در خواب دیدم که با دو تا خون اشام همکاری میکردم بعدش باهم یه نفرو نحات دادیم بعدش به یکیشون گفتم که خونتو بهم بده اون هم داد و بعدش از خواب بیدار شدم، تعبیرش چیه؟ ممنون

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام افکار پریشان دارین و شب ها بی وقت می خوابین به زندگیتون نظم بدین

 15. کویارکویارsays:

  من یه خواب دیدم که با پسر خاله ام داشتیم راه میرفتیم بعدش یه فیل و میمون داشتن روستا ما به هم می‌ریختند مردم روستا وحشت زده شدن بعدش رفتم یه خونه برای قایم شدم همراه پسر خاله ام بعدش برگشتیم که یک خون اشام دیدم پسره امریکایی بود بعدش یهش گفتم تو فلانی هستی گفت بله، بعدش یهو در خونه بودیم من و فرد خون اشام بعدش بهش گفتم مرا تبدیل کن اون فقط یه لبخند زد و بهش گفتم عصابی شو عصبانی شد بعد تموم شد

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   به اعمال و افکارتان نظم بدین و افعال بیهوده انجام ندین

 16. FatimaFatimasays:

  ببخشید من خواب دیدم که خون اشان بودم از قبل بعد یه جنگی شد و همه از من محافظت میکردن ،بعد یه اتفاقی افتاد که همه فک کردن من مردم ولی زنده بودم ،یه دختر منو پیدا کرد بهم گف باید بهمون میگفتی زنده ای وقتی خودمو بهشون نشون دادم یه پسر قد بلند و با موی مشکی اومد منو کلی بغل کرد مثل این که عاشق من بوده و اونم رییس خون اشامابود ،و یه چیز دیگه این پسر همیشه تو خوابمه با همین مشخصات اما نمیدونم کیه و هیچ وقتم صورتشو ندیدم ،نظر شما چیع؟😕

 17. آیدا یاوریآیدا یاوریsays:

  سلام ببخشید من خواب دیدم عاشق یه خوناشام شدم و اونم عاشقمه و من بخاطر اون خوناشام یه کار خیلی سخت رو انجام دادم که بهم آسیب زد و بیحال بودم و بعد اون خوناشامه ازم پرسید واسه چی اینکارو کردی منم گفتم به خاطر تو و بعد گازم گرفت اونم گردنمو میشه بدونم تعبیرشو هرچند میدونم شبیه این رمانای آبکیه ولی من که رمان نمیخونم واسه همین گیج شدم

 18. MelipezhiMelipezhisays:

  من تو خواب دیدم تو نغازه ای که بابام چند سال پیش داشت اونجا کار میکنم ۳ تا پسر خون اشام اونجا بودن و از بوی خون من خوششون اومد بود دنبالم بودن منم خوشم میومد که این سه تا دنبالمن و هی طبقه هارو بالا پایین میرفتم سرعتشون زیاد بود زود میرسیدن بعد یهو چشم باز کردم دیدم مغازه پر خون اشام یه دختر بچه بود که فقط نمیذاشتم به اون اسیب بزنن یه خانم اومد خودم خون داشتم بهش دادم به یه مرد تپل بعد یجوری همشون انگار از من ترسیده بودن داد زدم که همتون از مغازه برین بیرون همینجوری جشن گرفته بودن تو مغازه سه تاشون دعوا کرد منم همشون انداختم بیرون بعد بیدار شدم

 19. حمید چوپانلوحمید چوپانلوsays:

  تعداد ۴ بار در طول چهل روز خوابای مشابهی دیدم که در همه خوابا تعدادی آدم میان داخل مغازه عادی بودن بعد تبدیل میشن، به خونآشام(3 سری اول قصد تهدیو وآزاز و دزدی داشتن) اما بار ۴ و به من حمله میکنن و یکی با دندوناش گردن منو میگیره و خونمو میمکه و شدیدا میترسم و نگرانم. خواشا تعبیر خوابشو بدام بگین

 20. نگیننگینsays:

  من در خواب دیدم که منو و دوستام همه خون آشام هستیم و دریک خانه زندگی میکردیم اما من یک اتفاقی برام افتاد که دنبال به چیزی میگشتم ولی پیداش نمکردم

 21. آیلارآیلارsays:

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم که توی مدرسه بودم و بعد رفتم سرویس بهداشتی بعد دندونم درد گرفت بود دست زدم بهشون دیدم دندونم مثل دندون خون آشاما شدع بعد یه نفر اومد که خیلی وحشت ناک بود گفت بیا بریم پیش خواهر و برادرمو

 22. fatemehfatemehsays:

  سلام من خواب دیدم که یه عقاب به سمت دختر خالم رفت و وقتی کنارش نشست به یک خون اشام تبدیل شد و اومد که گردن دختر خالم رو گاز بگیره که من به سمتش حمله کردم برای دفاع از دختر خالم و اون منو چسبوند به دیوار و گردنمو گاز زد و من کمک می خواستم

 23. لیلالیلاsays:

  خواب دیدم که خون آشام هستم و انگار دوسه نفری بودیم و نمیدونم خون کسی رو انگار خورده بودیم چون که لب و لوچه و دندونهامون خون سرازیر بود. وکاملا هم راضی و پرقدرت و خشن بودم هیچ ناراحتی نداشتم. ممنون میشم تعبیر بگین

 24. ...........رونیا..........................رونیا...............says:

  سلام.من خواب دیدم ک یه دستگاه دارم ک اگر یکی خوناشام بود اگه این دستگاه رو جلوی صورتش بگیریم دستگاه قرمز میشه . بعد من اینو روی مامانم امتحان کردم قرمز نشد،رو خواهرم امتحان کردم بازم نشد ، روی بابام امتحانش کردم قرمز شد وقتی اونو از جلوی صورتش برداشتم یه لیوان دستش بود و توش پر از خون بود بابامم داشت میخورد. بعد این دستگاه رو روی دختر همسایمون هم امتحانش کردم رو اونم قرمز شد ... تعبیر خوابم چیه ممنون میشم.

 25. لیلا صادقیلیلا صادقیsays:

  من خواب دیدم توخونمون همه دارن از یه خوناشام ترسناک حرف میزنن که تموم مردم و حیوونارو میکشه و بهشون اسیب میرسونه و منم سعی میکردم بکشمش تا ب کسی اسیب نرسونه اما با وجود اینکه میدونست میخام بکشمش بهم اسیب نرسوند و منم هیچ حس بدی نسبت بهش نداشتم

 26. لیلا صادقیلیلا صادقیsays:

  من خواب دیدم توخونمون همه دارن از یه خوناشام ترسناک حرف میزنن که تموم مردم و حیوونارو میکشه و بهشون اسیب میرسونه و منم سعی میکردم بکشمش تا ب کسی اسیب نرسونه اما با وجود اینکه میدونست میخام بکشمش بهم اسیب نرسوند و منم هیچ حس بدی نسبت بهش نداشتم لطفا تعبیرشو بگین ممنون

 27. زهرا .ززهرا .زsays:

  سلام من خواب دیدم دارم یه متن بود میخوندم و کاراشو انجام میدادم تبدیل به خون اشام بشم بعد همسرمم پیشم بود تو خواب صدای تپش قلبش قشنگ تو گوشم بود تا خواستم برم به سمتش که گردن شو گاز بگیرم نزاشت بعد دوباره یه متن دیگه بود خوندم انسان عادی شدم تعبیرش چیه

 28. NaziNazisays:

  من خاب دیدم تو هوایه تاریک تویه جنگل هستم و تبدیل ب خوناشام شدم و قدرت خیلی زیادی دارم و میتونم از هرجای به جایه دیگه سریعا برم و حس خیلی خوبی داشتم با اینکه ازدواج نکردم دیدم ک بچه ای بغلمه و مال خودمه و اونو ب همسرم دادم و با سرعت خیلی زیادی سمت جنگل محو شدم..

 29. فاطیمافاطیماsays:

  سلام دیشب خواب عجیبی دیدم. خواب دیدم یه جاده وسیعه مردم دو دسته شدن عده ای دارن میان عده ای دارن میرن با عجله و ترس و دویدن. منم داشتم به سمت اونایی که دارن میرن میرفتم که بهم گفتن نیا فرار کن. دیدم بعضی از مزدم خوناشام شدن مثل این فیلما که همدیگرو گاز میگیرن ویروسی میشن. منم فرار کردن. یکی از خونااما اومد سمتم خواست گازم بگیره فرار کردم رفت پیش دوستم گفت پیداش کردم باهم بهم حمله کزدن. رفتم خونه. بابام زنده شده بود و سرحال باهم چایی میخوردیم. در زدن. نباید درو باز میکردیم. داداشم بود داد میزد گازش گرفتن خواست بیاد خونه بیرونش کردیم... خیلی وحشتناک بود. از خواب بیدار شدم باز صبح ادامشو دیدم باز داداشم میخواست بیاد تو خونه قفل در خراب شده بود بزور نگهش داشتم

 30. تاراتاراsays:

  سلام من خواب دیدم یه خون اشام دوس پسرمه خودمم می دونستم خون اشامه رفتم خونه شون پدر و مادر و خواهرش رو دیدم یکم که حرف زدم باهاشون دیدیم که خواهر اون خون اشامه نیست رفتم تو یکی از اتاقت بهم حمله کرد دختره که خون اشامه و برادرش نذاشتن بلائی سرم بیاره میشه بگین تعبیرش چیه

 31. تاراتاراsays:

  سلام من خواب دیدم یه خون اشام دوس پسرمه خودمم می دونستم خون اشامه رفتم خونه شون پدر و مادر و خواهرش رو دیدم یکم که حرف زدم باهاشون دیدیم که خواهر اون خون اشامه نیست رفتم تو یکی از اتاقت بهم حمله کرد دختره که خون اشامه و برادرش نذاشتن بلائی سرم بیاره میشه بگین تعبیرش چیه

 32. Cordelia.ACordelia.Asays:

  والا من خواب دیدم که تبدیل ب خون اشام شدم مث خون اشام های دیگع سریع میدویدم(وقتی میدوییدم اخ ک چ باحال بود😐😂)بعد اومدم خونمون دیدم یکی رگشو داره ب خاطر ترک دوس دخترش میزنه (ذهنشو خوندم)بعد منم هیچ تمایلی ی خوردن خونش نداشتم گفتن ت هم انسانی هم خون اشان ینی دورگع😐

 33. ZOZOsays:

  تو خوابم دیدم عاشق یه خون اشام شدم اونم عاشق منه 😑🤣بعد یه دختره اونم خون اشامه واس اینکه این دختره ب من اسبی نزنه رفته با اون دوست شده پسره:| ولی اخر دگ بهم. میرسیم تعبیرش چیه؟!

 34. زهرازهراsays:

  سلام من خواب دیدم که توی خونه ی خومون بودم من توی یه اتاق بودم از اتاق در امدم بعد یهو در مثل کاغذ شد داشتم از حل خونه رد می شدم که یه کسی توی حل روی زمین با موی دلقک خوابیده بود رفتم تو یه اتاق بزرگ چند تا دختر اونجا بودن یه مرد ترسناک اونجا بود من روی تخت نشستم بعد داشتم با دخترا حرف میزدم که اون مرد ترسناکه بیدا شود بعد داشت یه جیزای می گفت( راستی توی خونه ی ما فقد دوتا خون اشام بود) که کلی خون اشام وارد شدن بعد از خواب بیدار شدم.

 35. MohadeseMohadesesays:

  سلام من خواب دیدم در یک جایی یکی از دوستان صمیمی ام هی محو میشود و یک دوستم اون ور وایساده و میبینم که یک طرف صورتش خونی من میرم طرف اون دوستم که یک طرف صورتش خونی اون به من میگه فرار کن من میگم چرا یهو پشت سرمو میبینه بر میگردم میبینم اون دوست صمیمیم که هی محو میشده شبیه روح راه میره بعد اون دوستم که یک طرف صورتش خونی بود دستشو میزاره رو شونم بر میگردم میبینم طرف صورتش که خونی اون دوستمه که هی محو نیشه و طرف سالم صورتش خودش است و یهو مثل خون اشام حمله میکنن به من و خون منو میخورن و خواب من تموم میشه

 36. لیندالینداsays:

  سلام من خواب دیدم که یک پسر خوناشام داره هر بار یه طرف گردنمو با دندوناش میک میزنه شاید عجیب باشه اما احساس کردم تو واقعیه چون درد وقتی که دندوناشو تو گردنم فرو میکرد احساس میکردم احساس ترس نمیکردم به هیچ وجه فقط سکوت کردم و یکم به اندازه کم عصبانی بودم تعبیر خوابم چی بوده ؟؟؟؟

 37. صباصباsays:

  سلام من یک خواب درباره خون آشام شدنم دیدم ولی چند روز بعد خواب دیدم که عاشق یک نفر از مدرسه که خون آشام بود معنی آن چیست

 38. مازیارمازیارsays:

  سلام من خواب دوتا از جسد خون آشام رادیدم که ترسناک هم بودن

 39. ......says:

  سلام من خواب دیدم خون اشام هستم و با سه تا خون اشام دیگه که یکی دختر و دوتای دیگه پسر بودن گروه و دوست بودیم و دشمنان زیادی داشتیم همش در حالی کشتن و فرار کردن بودیم و آخرش یکی از همین دوستای خون اشام من که دختر بود مرد .و آخرش وقتی من میخواستم‌فرار کنم یه موجود دیگه گردن منو گاز گرفت و خون منو خورد . میشه بدونم ‌تعبیرش چیه؟

 40. فاطمهفاطمهsays:

  خواب دیدم توی مدرسه هستم بعد یک نفر مرد آمد طرف آمد، من فهمیدم خون آشام هست از من چیزی می خواست من ازش ترسیدم و فرار کردم ، تهدیدم کرد گفت نباید به کسی نگم ازم خواست کمک ان کن من هم قبول کردم دیگه هز خواب پاشدم

 41. ....says:

  سلام من خواب دیدم تویه اپارتمان یه صدایی اومد که بهم گفت گروهی از نژاد خوناشام ها منتظرتن من خوشحال شدم و خواستم از خدا شکرگذاری کنم ک مجسمه شیطان جلوم ظاهر شد . تعجب کردم و واکنشی نشون ندادم به بیرون آپارتمان رفتم و اونارو دیدم ک ایستادن و منتظرن منو ببرن بین خودشون از من پرسیدن اماده ای میخای بیای؟و من هم قبول کردم که یک دفعه یکی از اون خوناشام ها گفت تو مال منی تعبیر این چیه؟

 42. ......says:

  سلام من خواب دیدم که من قصد داشتم یه خواننده بشم ولی اون خون آشام مانع من میشده و میگفته تو باید خون آشام بشی چون اینجا بودن پیش این آدما رودن برات سودی نداره و وقتی میگفتم من نمی خوام خون آشام بشم میگفت که تو باید تبدیل بشی چون من میخوام و دوستت دارم میشه تعبیرش رو بگید؟

 43. نازنیننازنینsays:

  من خواب دیدم که یه خون آشام شدم همون طور که می خواستم . بعد مثل همه ی اونا داشتم‌ می جنگیدم‌ یه جور استثنایی بودم( متفاوت مثل فیلم گرگ و میش نقش بلا) خیلی خوب بود وقتی از خواب پاشدم از خوشحالی چشمام‌ برق میزد‌ . .......................................

 44. مبین بهره مندمبین بهره مندsays:

  سلام خسته نباشید من دیدم در خواب که اول یکی از رفیقام بهم حمله کرد بعدی گاز گرفت منو بعدش من تبدیل یک خوناشام شدم و از یجایی ۲ میلیون دزدی کردم و اصن نفهمیدم که پول هایی که دزدیدم کجا رف تعبیرش چیه؟

 45. فاطمه رضاییفاطمه رضاییsays:

  سلام من یه خوابی دیدم که هیچی به جز همین صحنه ای که میگم ازش یادم نمیاد ممنون میشم کمکم کنید. من خودمو یادم میاد که دو تا دندون جلویی بالا رو نداشتم و به جاش دو تا دندون نیش مثل خون آشام ها داشتم ، یه جوری انگار وحشی بودم و داشتم با دهن باز ، انگار میخام گاز بگیرم حمله میکردم ( نمیدونم به کی حمله می کردم مثل صحنه های فیلم که یهو یه چیزی میاد سمت دوربین و ما فکر می‌کنیم اومده سمت ما ، من خودمو به همین صورت میدیدم که انگار میخام به خودم حمله کنم ) رنگ لبام قرمز خیلی تیره انگار با مشکی قاطی شده باشه بود . دیگه هیچی یادم نمیاد همین یه ثانیه بود

 46. فاطمه رضاییفاطمه رضاییsays:

  یه چیز دیگم یادم اومد . محیط پر از سر و صدای جیغ نازک و بم بود ولی من نمیشنیدم نمیدونم از کجا فهمیدم صدای جیغ میاد ولی انگار هم این صدا ها رو میشنیدم هم نمیشنیدم یه جورایی محو بود

 47. ساراساراsays:

  من تو خواب دیدم که به یک خون اشام تبدیل شدم و از خانوادم حمایت میکردم و در برابر چندتا گرگ مبارزه میکردم

 48. احسان خوشخواحسان خوشخوsays:

  سلام .من دیشب خواب دیدم یک خون آشام منو گاز گرفت منم فریاد میزدم یهو بیدار شدم.خون آشام آشنا بود برام تا حالا همچین خوابی ندیده بودم

 49. سوداسوداsays:

  خواب دیدم خودم خوناشام شدم و رفتم پیش آدمای جدید که خوناشام هستن خیلی اتفاقای خوبی افتاد احساس خوبی داشتم

 50. MohamadiMohamadisays:

  سلام خسته نباشید ، خواب دیدم با خانوادم در خانه ای هستیم که بقیه خون خوار بودن ، هیچکس متوجه خون خوار بودن اونها نشده بود فقط من متوجه شدم و خیلی خیلی خیییلی میترسیدم، هی به بقیه میگفتم فقط بریم از اینجا ، یه بار رفتیم دوباره مجبور شدیم برگردیم،‌ کسی زیاد به حرفم توجه نمی‌کردمن همش می‌دیدم خون خوار ها خون همدیگه رو میخورن حتی خودشون یه نوزاد داشتن که از گردنش مکیدن و از باسن همدیگه میخوردن، شدیداً ترسیده بودم ، به ما حمله نکردن ولی فک کنم میخواستن حمله کنن، حس خیلی بدی داشتم تعبیرش چیه ؟

 51. KimiaKimiasays:

  سلام من به خون آشام خیلی علاقه دارم و الان چند وقته همش خواب جند با خون اشام میبینم و دیشب خواب دیدم ی چند تا خون آشام بهم حمله میکنن منم انارو میکشم و منم ی خون آشام هستم

 52. BaranBaransays:

  من خواب دیدم که استفن در فیلم خاطرات یک خوناشام گردن منو گاز گرفت و خونمو میخورد من هیچ دردی نداشتم و خودم اصرار میکردم که اینکارو بکنه تعبیرش چیه