تعبیر خواب نشستن کبوتر روی این قسمت های بدن !

کبوترها موجودات دوست داشتنی هستند و خیلی ها علاقمند هستند که تعدادی از آن ها را در منزل و یا در مکان های مختلف دیگری نگهداری کنند ، در این مطلب از توپ تاپ قرار است بحث مفصلی را درباره ی نشستن این حیوان روی اعضای مختلف بدن صحبت کنیم ، استاد مدنی گفته اند اگر ببینی کبوتر سفید رنگی روی سر شما نشسته است تعبیر آن این است که به دختری علاقمند می شوی و یا حداقل به به این فکر فرو می روی که رابطه ی جدید و عاشقانه ی تازه ای را شروع کنی ، در اکثر موارد دیدن چنین رویایی برای پسران مجرد زن خواستن و یا رفتن به خواستگاری می باشد ، اگر ببینی دو پرنده روی سر شما نشسته اند به این علامت است که در آینده دو همسر اخیتار خواهید کرد ، و یا اینکه دوبار وصلت میکنید ! اگر دیدی در چنین موقعیتی اجازه ندادی تا بنشیند خوب نیست و خبر دهنده از مشکلات طاقت فرسا در زمینه ی عشق است ،اگر ببینی چند کبوتر بطور همزمان روی سرتان نشسته اند نشان میدهد کشمکش های بسیار زیاد و بدون فایده ای را با قشر زنان خواهید داشت و ممکن است وقت زیادی را صرف قانع کردن دیگران تلف کنید ، شیخ طوسی نیز گفته اند نشستن این موجود روی سر مردان خبر از ازدواج و تشکیل خانواده می دهد و دیدن آن برای افراد متاهل خوب نیست بلکه ممکن است زندگی خانوادگی آن ها به خطر بیفتد و باید فوری برای این رویا صدقه پرداخت کنند .اگر ببینی که روی سر دیگران نشسته است نشان میدهد که دیر یا زود بهتان خبر میدهند که یکی از نزدیکان یا دوستانتان وصلت کرده و یا حداقل اینکه در این فکر فرو رفته است ، و درباره ی آن با شما نیز مشورت خواهد کرد ، اگر ببینی کفتر روی سر فرد مرده ای نشسته است و این صحنه را از نزدیک می بینی خوب نیست و دچار غم و اندوه می شوی.

تعبیر خواب نشستن کبوتر روی شانه

تعبیر خواب نشستن کبوتر روی شانه چیست ؟ علامه طباطبایی گفته اند دیدن چنین موقعیتی در رویا به چند علامت مختلف و مهم است که حتما در زندگی اتفاق خواهند افتاد و زمان دقیق آن مشخص نیست ، اولی زن یا دختر است که ممکن است دل به کسی بسپارید و شدت عشق و علاقه در شما تشدید شود و مجبور شوید تا اقدام جدی برای تشکیل خانواده انجام دهید ، دومی بدست آمدن مال و ثروت در مدت زمان کوتاه است بطور مثال ممکن است کار یا معامله ی تازه ای را شروع کنید که در آن بخت با شما یار شود و بتوانید به موفقیت ها و پیشرفت های زیادی دست پیدا کنید که در نتیجه ی آن بر مقدار ثروتتان افزوده می شود ، سومی خبر بسیار مهمی است که از جانب دیگران خواهید شنید که این خبر میتواند تاثیرات زیادی در کفیت و کمیت زندگی شما داشته باشد ، و چهارمی کسب کردن رتبه و مقام بالاتر و بهتر ، معبران خارجی تعبیر خواب نشستن کبوتر روی شانه را برای زنان یا مردان متاهل خطرناک میدانند و گفته اند ممکن است تردید ، شک ، و یا موارد گمراه کننده ی زیادی بین زن و مرد جریا پیدا کند و باعث بروز اختلاف ها با شدت بالا شود 

تعبیر خواب نشستن کفتر روی دست ها چیست ؟ استاد مدنی می گوید اگر روی کف دست شما قرار بگیرد خوب است و بیان میدارد در زندگی به یک یا چند تا از آرزوهای مهم و دوست داشتنی خود دست خواهید یافت و یا حداقل اینکه مهمترین موانعی که بر سر راهتان برای رسیدن به چنین اهدافی قرار دارد از میان برداشته می شود ، اگر ببینی کبوتری از اوج آسمان ها پرواز کرد و مستقیم روی کف دستتان قرار گرفت نشان میدهد با کسکیه محبوب و عزیز شما می باشد ازدواج میکنید و زندگی سالم ، طولانی و خوشی را در کنار او سپری خواهید کرد ، اگر ببینی جوجه کبوتر روی دست شما نشسته است فقط یک معنا دارد و آن هم دیدن محبت مهر و منفعت از طرف زنان یا دختران است

تعبیر خواب نشستن کبوتر روی پاها چیست ؟ محمد ابن سیرین در یکی از کتب خود نوشته اند دیدن چیزی شبیه با این رویا ، یعنی گشایش و راحتی در کارهای بسته ، و گفته اند اگر ببینی تعداد کبوتر روی هر دو پای شما قرار دارند به چهار علامت مختلف است ، اولی آسان و راحت تر شدن کارها ، دومی نفع و فایده های زیاد که از طرف جنس مخالف می رسد ، سومی کارهای خیر و بزرگ ، و چهارمی اتفاق جدید نیکو در زندگی ، شخصی به نزد معبری رسیدند و به ایشان گفتند خواب دیدم دو کبوتر یکی سیاه و دیگری سفید روی پاهای فرزندم نشسته بودند و او در حال دادن گندم به آن ها بود تعبیرش چیست ؟ معبر به این مرد پاسخ دادند فرزندت با زنی زیبارو و پاکدامن وصلت خواهد کرد و همچنین اموری که مربوط به خودتان است نظم و ترتیب می گیرنند.

ممکن است علاقمند به مطالعه ی مطلب پایین نیز باشید

تعبیر خواب جوجه کبوتر سفید

مطالب مرتبط...

13 نظر

 1. افسانه اقرلوییافسانه اقرلوییsays:

  سلام وقتتون بخیر من خواب دیدم که یه کبوتر سفید خیلی بزرگ، هم قد خودم کنارم راه میره و سرشو روی شونه م میزاره بعد جای دو تا بال رو روی شونه های من قرار میده(نه خود بال، یه حالتی که انگار قراره از اونجا بال برای من دربیاد) و بعد دیدم یه کبوتر کوهی بزرگ، هم قد خودم هم اونجا هست

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از یک ماجرای عاطفی کوتاه ولی بسیار خوشایند بهره مند خواهید شد

 2. zohazohasays:

  سلام خواب دیدم پدرم کنار پنجره یک پلاستیک گندم به یک کبوتر داد کبوتر پرواز کرد ولی در راه نتوانست تعادل بگیر د و گندم از دستش افتاد و خودش هم سقوط کرد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، این مورد زیاد خوب نیست و بیشتر از ورود برخی از افکار و یا ایام منفی در زندگی پدرتان میدهد.

 3. snsnsays:

  سلام..دیدم گنجشکی یهو اومد رو لبم نشست منم گرفتم کندمش ولی بهش نون دادم اولش تو گلوش گیر کرد (خیلی بنظرم میومد گشنشه)خیلی گشنه بود براش بزرگ بود بالاش اورد ولی براش ریز کردم دادمش بخوره.ینفرم بود پیشم انگاری از اون نون گغتم یکم بده آخه گشنه بود..تازه شب بود...متشکرم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در زمان خود خواهی فهمید که چه تصمیمی برای چه شخصی درست است و چه تصمیمی نباید گرفته شود

 4. ساهرهساهرهsays:

  باسلام.خواب دیدم ک درخانه پدربزرگم بودم حیاشون هم پر باغچه بود بعد ب اسمان نگاه کردم دیدم کبوترای زیاد اون بالا بودن سفید. سیاه.خاستری خیلی هم قشنگ پرواز میکردم تابراشون دست میزدم همشون میان پیشم روی زمین مینشستن دوباره پرواز میکنن. این کارو دوسه بار تکرار کردم اسمان هم ابی بود خیلی هم جالب بود تعبیرش چیه؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا قدرت ریسک و مدیریت خود را دست کم نگرفته و از این توانایی برای پیگیری اهداف جدیدتان در زندگی بیداری استفاده کنید.

 5. مریممریمsays:

  درود بر شما.پدر من فوت کرده.مامانم خواب دیده که پدرم خیلی خوشگل و خوشتیپ بود یه کبوتر سفید تو دستش داشت همش کبوترو بوس می کردو ناز می داد و با کبوتر وارد مغازه خودش شد که الان اجارهاش دادیم می شه لطفا تعبیرش کنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از بیننده می خواهد تا تلاش دوباره ای برای رسیدن به آرزو ها و اهداف شخصی خود انجام دهد و قدرت خلاقیت خود را دست کم نگیرد.

 6. نسیم دهقاننسیم دهقانsays:

  سلام من خواب دیدم داداشم از مسافرت برگشته خونه تو خونه مهمون داریم من نمیخوام تو اون جمع باشم و میخوام برم تو اتاقم ولی داداشم در اتاقمو قفل کرده نمیزاره برم توی خوابم هرچی سعی میکردم با کسی حرف بزنم نتونستم بعد آخرش خسته شدم و رفتم یه گوشه دراز کشیدم یه کفتر سفید اومد نشست رو دستم رو بالش یه متنی نوشته بود فکرکنم یه شعر بود من هرچی سعی کردم نتونستم بخونمش بعدم دوباره یکی اومد از اونجا بلندم کرد ب زور بردم پیش یه خانومی ک منو بپسنده برا پسرشنه میتونستم مخالفت کنم نه حرف بزنم میشه بگین تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا در مورد اهداف خود مستقل تر عمل کرده و ریسک لازم را بپذیرید.

 7. مبینامبیناsays:

  سلام خسته نباشید.ممنون که در تعبیر خواب راهنمایی میکنید...من یک آرزوی محال از خدا دارم که امروز خواب دیدم دو کبوتر سفید درب اتاق من توی تاریکی نشستن و منو نگاه میکنن.. خواب خریدن بلال و‌ پلومرغ روهم هم زمان دیدم..بااینکه میدونم هرخواب رو باید درپیج مخصوص نوشت ولی ببخشین...ممنون ازشما

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا برای رسیدن به اهداف خود ریسک لازم را نیز بپذیرید.

 8. مونا رحیمیمونا رحیمیsays:

  سلام من خواب دیدم که یک کبوتر روی انگشت اشاره من نشسته و هرچقدرم ک تلاش می‌کنم نمیره و اصلا بلند نمیشه از روی انگشتم میشه بگین تعبیرش چی میتونه باشه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا از قدرت خلاقیت و ایده پردازی خود برای دست زدن به ریسک های جدید و ایجاد تغییرات مثبت در زندگی استفاده کنید.

 9. زهرازهراsays:

  با سلام خواب دیدم منو خواهرم و دو تا از دوستام که همگی مجرد هستیم دور هم نشستیم که یک کبوتر سفید اومد و بالای سر ما پرواز میکرد و ما‌منتظر بودیم ببینیم کجا میشینه که روی پای خواهر من نشست و به محض نشستن تخم گذاشت .اگر میشه تعبیرشو بفرمایید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام. این خواب اشاره به دریافت اخبار مثبتی دارد که موجب تغییرات مثبت در زندگی شما خواهد شد.

 10. حسین حقیحسین حقیsays:

  با سلام و خسته نباشید یکی از دوستان صمیمی بنده این خواب را دیده استو تعبیرش را میخواهد : بنده و خودش و دوست دیگرمان ( ک زیاد انسان معتقد و درستکاری نیست ) در اتاقی پر از نور سفید قرار داریم. و 3 کبوتر ب رنگ های سفید بر شانه من. آبی بر شانه بیننده خواب و سبز بر شانه دوست سومی نشسته است. بعد کبوتر ها پرواز کرده ب سمت بالا و کبوتر روی شانه بیننده خواب ب اسم الله تبدیل شده. کبوتر روی شانه من به اسم محمد(ص) تبدیل شده و کبوتر روی شانه دوست سومی ب اسم علی(ع) تبدیل شده است خواهشا تعبیر این خواب را برای ما بگویید. بسیار منتظریم. خیلی ممنون.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب اشاره به ریسک جدیدی دارد که برای رسیدن به خواسته ی قلبی خود لازم است پشت سر بگذارید.

 11. SaraSarasays:

  با سلام دختر مجردی هستم ،خواب دیدم که در جنگلی زیبا مشغول قدم زدن هستم که کبوتری سفید با بالهای ابی روشن بر شانه راستم نشست و پرواز هم نکرد تا اینکه کبوتر را گرفتم و مردی به من گفت کبوتر مال ماست اما به او گفتم کبوتر خودش پیش من امده و نمیرود وان را به خانه جهت نگهداری بردم.چند ماه پیش هم دو کبوتر بسیار بزرگ سبز که جفت بودند را خواب دیدم که ماردم گفت از بهشت امده اند من انها را گرفتم و به خانه بردم.این همه کبوتر تعبیرش چیست؟

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام دیدن کبوتر در خواب نشانه وصلت و موفقیت در کار است و به معنای تشکیل دادن خانواده و سرو سامان گرفتن نیز تعبیر میشود.

 12. سوگند غیبیسوگند غیبیsays:

  باسلام. من خواب دیدم که یک پرنده خاکستری شبیه کفتر روی سرم نشسته و هرچی تلاش میکنم اونو دور کنم نمیشه و باز هم روی سرم مینشست و مرتب درحال کثیف کاری بود. خیلی متعجب شدم لطفا کمک کنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   هوشیار باشید و گول ظواهر را نخورید. با کمی تلاش و اتکا به خدا و خود، گره ها را باز کنید.

 13. tabasmtabasmsays:

  سلام خواب دیدم خوابیدم روی زمین تعداد زیادی کبوتر خاکستری دورم هستن بعد دختر خالم برام یه قابلمه برنج پخته میاره که کبوتر ها میخورن .

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام ممکن است موقعیت های مناسبی در زندگیتان پیش بیاید که باعث موفقیتتان در زندگی شوند.