تعبیر خواب بوسیدن پسر عمه

اگر خواب دیدی پسرعمه خودت را می بوسی بدون اینکه در دنیای واقعی یا در بیداری با او هیچ رابطه ی عاشقانه ای نداشته باشی به این علامت است که فرصت ها و شانس های مختلفی نصیب این فرد می شود که حتی میتواند زندگی اش را دگرگون سازد ، اگر ببینی همراه با لذت های جنسی یا شهوت به او بوسه می زنی بی تردید میتواند به این نشانه باشد که ایشان درباره ی شما در مجلسی و یا در جمع شلوغی صحبت کرده است و غیبتی که پشت شما شده روحتان را نیز مطلع کرده است ، اگر ببینی لبهای او می بوسی و از او کام میگیری ولی خودت یقین داشته باشی که این فرد نسبت به شما نظر نداشته باشند نیکوست و به این علامت است که آینده ی هر دوی شما آرام خواهد بود و خوشبختی نصیبتان می شود

سوال: خواب دیدم پسر عمم روی تخت کنار من دراز کشیده بود و از من درخواست که تا باهم رابطه داشته باشیم ولی من قبول نکردم و فقط از همدیگه لب گرفتیم ایا تعبیری دارد؟

پاسخ: به این نشانه است که برای هر دوی شما تا روزهای آینده اتفاقات جدیدی رخ خواهد داد که به احتمال زیاد نمی تواند بد یا نحس باشد

تعبیر خواب بوسیدن پسرعمه دیگران

تعبیر خواب بوسیدن پسرعمه دیگران چیست ؟ به احتمال زیادی دیدن چنین رویایی  به این معنا است که در عشقتان دچار شکست می‌شوید یا افرادی حسود و فرصت طلب باعث خواهند شد تا ذهنیت شما نسبت به کسیکه او را دوست دارید تغییر کند و در روابط شخصی تان دچار مشکلات زیادی شوید ، اگر بدانی پسرعمه ی یکی از دوستان خود را که مرده است می بوسی  مسافری به خانه شما وارد می‌گردد که با خودش امید خیر و برکت به همراه می آورد ، اگر ببینی دختری جوان و زیبا پسرعمه خودتان را بوسه میزند خوب نیست و در روزهای آینده مورد اتهام قرار می‌گیرید که برای اثبات بی گناهی خود باید تلاش و تقلای زیادی بکنید.

پرسش کاربر : ببخشید پسرعمه ی من چند سال هست که مرده و زن هم نداشت دیشب خواب دیدم درب خانه ی ما را میزنه وقتی در را باز کردم بدون اینکه حرفی بزنه من را بوسید و سکوت کرد تعبیرش چیه؟

پاسخ : چون به گفته ی خودتان ایشان را در سال های پیش از دست داده اید یک میهمان ناخوانده بدیدنتان خواهد آمد.

گردآورنده : توپ تاپ

مطالب مرتبط...

7 نظر

 1. زهرازهراsays:

  سلام. من و پسر داییم هر دو مجرد هستیم و هیچ رابطه عاشقانه و اینا در واقعیت نداریم. خواب دیدم تو خونه مادربزرگمون هستیم و هر دو کنار هم دراز کشیدیم مادر بزرگمون هم بالا سرمونه. یه ملافه رومونه و مادر بزرگم داره از یه چیزی صحبت میکنه. من دارم شیطونی میکنم و پام رو نزدیک میکنم به پسر داییم ولی اون پس میکشه. بعد یکم اون دستشو میذاره رو شکمم و من اصلا نگاش نمیکنم و به روم نمیارم. بعدش پا میشیم و هر دو میریم. ممنون از سایتتون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، باید بدانید که این بازیگوشیها یا شیطنت ها در این رویا معنای بدی ندارد و اتقاقا خبر از بدست آمدن سرگرمی های جدید برای هر دو نفر شما میدهد.

 2. Elham. NElham. Nsays:

  سلام من وپسرعمم جدا از اینکه از بچگی بهم علاقه شدید داشتیم یکسال پیش بعد از اینکه خانواده پسرعمم ازین موضوع خبر دار شدن باعث جدایی ما شدن و درحال حاضر من با خانواده عمم قهرم وبا پسرعمم هم رابطع ندارم من دیشب خواب پسرعمم رو دیدم ک لبهای همو بوسیدیم با شهوت این تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا بیش از گذشته به اهداف و برنامه های شخصی خود در زندگی توجه داشته و از موقعیت های جدید برای به ثمر رساندن آن ها استفاده کنید.

 3. پانا رحیمیپانا رحیمیsays:

  سلام. خیلی سال میشه پسرعموهام را ندیدم . دیشب خواب دیدم جایی بودیم و من رفتم طبق معمول سلام کنم و دست بدم باهاشون که یهو اردلان دست داد و صورت منا بوسید البته منم متقابلا دست روبوسی کردم بعد هم باشار اینکار را کرد . یکی از اینها یک هدیه کوچک مثل لیوان فانتزی هم بمن دادن و پسرعمو دیگه ام بهزاد که قبلا عاشق من بوده و الآن زن و ی بچه داره وقتی با من دست داد و داشتیم دست و روبوسی میکردیم من شیطنت کردم و محکم تر تو بغلش موندم و اونم گفت با لحن خوبی اسمم را تکرار کرد و گفت پآنی . بعد هم که با دختر عموم و زن پسر عموم و بچه کوچیک شون و زن عموم دست و روبوسی و احوال پرسی کردم تو خواب وقتی رفتم سلام بدم و اولین پسرعمو اینکار را کرد هم خودم تعجب کرده بودم و هم عمو من که پدرشون میشه. هرچند عادی برخورد کردم و منم دست و روبوسی کردم ناگفته نماند که ما تو فامیل همه دست میدیم ولی بوسیدن پسرعمو و عمه و اینا نداریم فقط خانم ها و تو مناسبت ها عمو و دایی ها . متشکر

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بوسیدن محارم نشانه الفت و مهربانی است ولی غیر محارم به غم تعبیر میشود

 4. ............says:

  سلام بعضی وقتا خواب پسر عموم میبینم ولی دست بردار نیست هی میاد تو خوابم البته رفت و آمد نمیکنیم هی میاد تو خوابم بوسم می‌کنه یا نگام می کنه پس تعبیر خواب پسر عمو چیه !!!؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود بر شما ، رویایی که اشاره داشتید بیانگر پیدا شدن مزاحم و یا مقابله با افرادی است که احتمالا سبب حرص و ناراحتی می شوند.

 5. saminsaminsays:

  باسلام و خداقوت بنده تو خواب دیدم که رفتم به یه مسافرتی بعدش تو راه برگشت پسرعمه ام به دلیل اینکه تو ماشینهای دیگه جا واس نشستن نبود کنار من نشست و همش خودش رو به من نزدیک میکرد و منم اعتراضی نمیکردم ولی چون تو ماشین افراد دیگه ای هم بودن احساس خوشی نداشتم سمت دیگه هم مادرشوهر سابقم( طلاق گرفتم) نشسته بودن و همش زیرچشمی نگاه منو پسرعمم میکرد... بعدش پسرعمم پیش اونا همش گونه ی منو میبوسیدو لبخند میزد بعدش دیدم که مادرشوهرم سابقم نگاهی به ما کردو شروع به گریه کرد... ( البته تو زندگی واقعی پسرعمم به من علاقه داشتو ازم خاستگاری کرده بود) ممنون میشم تعبیرش رو بگید...

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام اتفاقات خوشایندی برای مادر شوهر سابقتان رخ خواهد داد

 6. امینامینsays:

  لطفا جواب بدید... خواب دیدم پسر عمو ک شهرستان هست اومده خونمون و خعلی همدیگرو بوس کردیم و تشکر میکردم ک اومده بوسه های طولانی و خوشحالی

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   ممکن است بینتان صمیمیت ایجادشود

 7. فافاsays:

  سلام من چند شب پشت سر هم خواب پسر عمه م رو میبینم که بهم علاقه داره و محبت میکنه ولی در دنیای واقعی هیچ ارتباط عاشقانه ای نداریم تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   ممکن است دلتان از حرفی بشکند و آزرده خاطر شوید