تعبير خواب عمل جراحي قلب

شیخ مفید میگویند اگر کسی خواب ببیند که قرار است عمل جراحی قلب انجام دهد تعبیر آن غم غصه و رنجی است که نصیب همسر او می شود اگر مجرد باشد معشوق او دچار مشکل و یا گرفتاری های روحی خواهد شد و بطور کلی در سرزمین رویاها تعبیر خواب عمل جراحی قلب احساس نارضایتی شکستن دل غصه و رنج برای جنس مخالف است که در این مطلب از توپ تاپ درباره ی آن بیشتر صحبت خواهیم کرد، محب مدنی گفته اند اگر خواب ببینی که یکی از دوستان دور یا نزدیکت قرار است عمل قلب انجام دهد به معنای آن است که همین فرد در روزهای اینده مشاجره ی لفظی شدیدی با همسر خود خواهد داشت که باعث بوجود آمدن کدورت های زیادی بین آن ها می شود اگرخودت از نزدیک و در داخل اتاق عمل شاهد این عمل باشی دلالت بر این دارد که در همین روزها یک شانس یا یک موفقیت بزرگ نصیبت می شود که خانواده ات نیز در این شادی سهیم هستند اگر ببینی که فردی بخاطر انجام عمل قلب فوت میکند و یا به هر دلیل دچار خونریزی و مرگ می شود یک هشدار بزرگ است و به علامت تباهی و فساد است اگر ببینی که خودت ، خودت را عمل میکنی بصورت استثنا به معنی کسب ثروت و یک زندگی راحت است
سوال : خواب دیدم که مادرم دچار یک بیماری قلبی خطرناک شده بود و دکترها گفته بودند که اگر تا آخر هفته عمل جراحی قلب را انجام نده فوت میکنه و ما خیلی گریه میکردیم چون هزینه ی پرداخت این عمل را نداشتیم و پدرم مجبور شد به چند نفر رو بزنه میشه تعبیرش را بهم بگید؟
پاسخ: معنی این رویا سلامتی طول عمر و عزت برای مادر شماست
موضوع و نکته ی عجیبی که در این رویا وجود دارد این است که اکثر معبران و بزرگان تاکید کرده اند وجود دکتر و یا پزشکان در عمل جراحی قلب به معنای خیانت و یا بی وفایی از طرف مردان است مثلا اگر زنی خواب ببیند که شوهرش را دکتر عمل میکند به نشانه ی آن است که همسر ایشان در حال حاضر به فرد دیگری دلبسته و یا وابسته شدند و یک رابطه ی عاشقانه را با نفر دیگر شروع کرده اند !
پرسش: خواب دیدم پدرم دچار یک حمله ی قلبی شدید شد و به بیمارستان منتقلش کردیم و پزشکان همگی گفتند باید طی چند روز اینده عمل جراحی قلب مهمی را انجام بده و ما همگی در تدارک تهیه کردن هزینه ی این عمل بودیم و هر روز و هر شب در منزل خودمون راجبش بحث میکردیم و بعد روز موعود فرا رسید وقتی پدرم از اتاق عمل بیرون امد دیدیم که روش یه پارچه سید کشیدند و پرستاری به ما گفت که متاسفانه پدرم به خاطر این عمل مرده و من از ترس جیغ بلندی زدم تعبیرش چیه؟
پاسخ: مردن در حین انجام عمل جراحی قلب در اکثر مواقع بیانگر طول عمر است و جای نگرانی ندارد

مطالب مرتبط...

6 نظر

 1. مهدیمهدیsays:

  سلام و عرض احترام. شب خواب دیدم در خانه خودمان دارم آماده میشم مثل یک دکتر در یکی از اتاقها ، خاله خودم را که سالها پیش مرده از قسمت شکم عمل جراحی کنم، خاله ام را روی تخت آماده کرده اند تا من برای عمل بروم. برای آماده شدن چشمانم را نیز با الکل تمیز میکنم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اینکه تصمیم داشته اید فردی از بستگان را که مرده است عمل کنید خوب است و نشان میدهد منفعت و نیکی از سمتتان به خویشانتان خواهد رسید

 2. B.aB.asays:

  سلام. خسته نباشید.دیشب خواب دیدم در بیمارستان روی تخت هستم و دکترم قصد جراحی من را دارد و قبل از عمل با من صحبت کرد و از این کار ابراز رضایت هم کرد و حتی من توصیه های بعد از عمل را هم از دکترم میپرسیدم. در حقیقت من بیمار هستم اما دکترم مخالفت با جراحی من دارد و تصمیم نهایی را به دوماه دیگر موکول کرده است. میخواستم بدونم ایا با این خواب ممکن است ، دوماه دیگر جواب ازمایشاتم طوری باشد که تصمیم دکتر عوض شود و من جراحی کنم؟ ممنون از شما

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خیر ، تصمیم دکتر تغییر نمی کند معنی آن به تعویق افتادن یکی از امور شماست که به احتمال زیاد همین عمل باشد

 3. مهدیمهدیsays:

  سلام... خواب دیدم قلبمو آوردم بیرون دریچه هاشو با چاقو بریدم... بعد گذاشتم توو سینم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، این مورد نزاع های کوچک و خانوادگی معنا می شود.

 4. موژانموژانsays:

  سلام من دیشب خواب دیدم که پام تیر خورده ولی دکتر تاکید داره که اول عمل قلب باز رو انجام بده در حالی که من مشکل قلبی نداشتم و هفته بعد تیر رو از توی پام در بیاره. عمل قلب باز هم وسط جنگلی که در حال آتش گرفتن بود انجام گرفت و بدون هیچ بیهوشی ای.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا به بیان ناراحتی های درونی و چالش های فکری خود بپردازید.

 5. حسین حاتمی ورزنهحسین حاتمی ورزنهsays:

  سلام خواب دیدم قلب مادرم را با چاقو بریدن ودریچه انرا عوض کردن وزود به هوش اند

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا به بیان ناراحتی های احساسی خود پرداخته و از نظرات و مشاوره ی دیگران برای رها شدن از ناراحتی ها گذشته استفاده کنید.

 6. ارشیا رضاییارشیا رضاییsays:

  سلام من خواب دیدم قلب رو عمل کردم و ناگفته نماند من عشفی دارم که سه ماه ازش خبر ندارم و گفت شده در منزل برادرش هستش و مانند یک زندانی به اسارت گرفته ممنونم تعبیرشو بهم بگید.متشکرم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا از گرفتن تصمیمات احساسی و ناگهانی که می توانند مانع رسیدن شما به موفقیت شوند خودداری کنید.