متن زیبا برای پایان پیش دبستانی فرزند دختر و پسر

اگر فرزند دختر یا پسری دارید و او پیش دبستانی را به اتمام رسانده حتما به شیوه ای به او نشان دهید که چه کار بزرگی انجام داده تا او خوشحال شده و اعتماد به نفس و عزت نفس بیشتری بگیرد. شما می توانید این کار را به واسطه متن یا جملاتی زیبا انجام دهید و این متن یا جملات را به او هدیه دهید.

در ادامه این مطلب متن ها و جملاتی زیبا برای پایان پیش دبستانی فرزند دختر و پسر تهیه کرده ایم. همراه ما باشید.

متن برای پایان پیش دبستانی فرزند دختر

دختر نازنینم، حالا که پیش دبستانی تو تموم شده قراره وارد دوران تحصیلی اصلی خودت بشی. تو قراره بری کلاس اول و کلی چیزای قشنگ از خانوم معلمت یاد بگیری. تو قراره با آموزش هایی که توی مدرسه یاد میگیری باعث رشد و پیشرفت خودت بشی و از خودت یه دختر خود ساخته و فوق العاده بسازی. نمیدونی که چقدر خوشحالم که دختر کوچولوم حالا اینقدر بزرگ شده که قراره بره مدرسه. دختر نازم، از این اتفاق بی نهایت خوشحالم و بابتش بهت تبریک میگم.

*****************

عشق یکی یدونه من، میبینم که پیش دبستانیت تموم شده و قراره بری کلاس اول. میدونستی مامانی/بابایی چقدر بابت این اتفاق خوشحاله و چقدر از اینکه دخترش برای خودش خانومی شده و از این به بعد قراره بره مدرسه حالش خوبه؟ دختر ناز و قشنگم، آرزومه که اونقدر زنده باشم و کنارت باشم تا تک تک موفقیت هات رو ببینم و بابت شون از ته دل ذوق کنم و خدا رو بابت داشتن دختر خوبی مثل تو شکرگزار بشم.

*****************

دخترم، حالا تو دیگه بزرگ شدی و برای خودت خانومی شدی.عزیز دلم، تو پیش دبستانی رو تموم کردی و الان قراره بری کلاس اول و بابتش مطمئنم که خوشحالی چون قراره بری مدرسه و کلی دوست جدید اونجا پیدا کنی. برات از ته دل خوشحالم و آرزو میکنم که کاش زودتر زمانش سر برسه که تو رو سر میزت وقتی سر کلاس اولت نشستی ببینم و کلی ذوق کنم و بابتش خدا رو شکر کنم و بلند بگم که خدایا شکرت که گذاشتی این لحظه قشنگ و زیبا رو ببینم.

*****************

چقدر خوبه وقتی میبینی فرزندت از این به بعد قراره بره مدرسه و قراره از این به بعد برای آینده اش تلاش کنه و آینده اش رو خودش بسازه. از وقتی که پیش دبستانی دخترم تموم شده واقعا از ته دل خوشحالم و حس خوبیه که دارم میبینم حالا قراره دخترم سر کلاس اول بشینه. روزها همین جوری میگذرن و من امیدوارم اونقدری زنده باشم که همونطور که الان پایان پیش دبستانیش رو دیدم، بتونم موفقیت های بی شمار دیگه اش رو هم ببینم. دخترم، این موفقیت بزرگ رو بهت تبریک میگم.

*****************

خدایا شکرت که دختر ناز و نازنینی به من دادی که حالا پیش دبستانیش تموم شده و قراره بره کلاس اول. فرشته نازم، به مامانی/بابایی قول بده که همیشه برای زندگیت تلاش کنی و هیچوقت کوتاه نیای. مامانیت/باباییت آرزوشه که خوشبختی تو رو ببینه و خوشبختی تو در گرو همین تلاش هاته.

*****************

دختر نازم، دیدی چقدر پیش دبستانی قشنگ بود؟ دیدی چقدر دوستای خوبی در اونجا پیدا کردی؟ دیدی چه مربی مهربونی داشتی؟ الان قراره بری مدرسه و اونجا دوستای بیشتری پیدا کنی و قراره بری اونجا و یه معلم خیلی خوب داشته باشی که با مهربونی هاش قراره کلی چیز بهت یاد بده. بهت غبطه میخورم و دوست دارم که جای تو بودم تا میرفتم مدرسه و کلی چیزای جدید یاد میگرفتم و جدای از اون کلی دوستای خوب و قشنگ هم پیدا میکردم.

*****************

دخترک شیرین زبونم، همونطور که توی پیش دبستانی با شیرین زبونی هات دل مربی تون رو بردی و کاری کردی که عاشقت بشه حتم دارم بعد از پایان اون و وارد شدنت به محیط مدرسه هم میتونی همین کار رو بکنی و همه بچه ها و معلما رو عاشق خودت کنی. تو استعداد خوبی داری که قلب آدما رو به دست بیاری و کاری کنی که همشون باهات خوب بشن. از اینکه دختر قوی و فوق العاده ای مثل تو دارم به خودم میبالم و به خاطرت روزی هزار بار خدا رو شکر میکنم.

*****************

خدا رو شکر که دختری دارم که گرچه شیطونی میکنه، گرچه کنجکاویاش زیاده، گرچه خیلی پر سر زبون و شیرین زبونه اما جای جاش که میرسه ساکت و آروم میشه تا چیزی یاد بگیره، تا به بزرگترش احترام بذاره و با اون همراه و همقدم بشه. دخترکم، من توی پیش دبستانی بیشتر از همه وقت به این پی بردم که تو چه دختر فهمیده ای هستی و همه جا شیطنت و کنجکاوی هات رو بروز نمیدی و این منو خوشحال میکنه. تو پیش دبستانی رو که تموم کردی و از این به بعد قراره وارد دبستان و کلاس اول بشی، میدونم که اونجا هم شیطنتات کم میشه تا درسات رو یاد بگیری و به خانوم معلمت احترام بذاری. دوستت دارم و تموم کردن پیش دبستانی رو بهت تبریک میگم.

*****************

یه دختر ناز و خوشگل داشته باشی که هر روز قد کشیدنش رو ببینی و هر روز رشد و پیشرفت کردنش رو ببینی و از ته دل لبخند روی لب هات بیاد برای خوشبختیت کافیه. خدا رو شکر که من همچین دختری دارم که هر روز میبینم که داره بزرگ و بزرگتر میشه. دخترم امروز پیش دبستانیش رو تموم کرده و قراره به زودی دبستان رو شروع کنه. اون داره روز به روز بزرگتر میشه و کلاس هاش هم دارن روز به روز بالاتر میرن و من از این بابت خیلی خوشحالم. دخترم، خدا کنه همیشه موفقیت هات و پیشرفتت رو ببینم و از ته دل به خودم غبطه بخورم که دختری مثل تو دارم.

*****************

یه دختر ناز و فهمیده داشتن مثل تو آرزوی هر کسیه و من چقدر خوشبخت بودم که خدا تو رو به من داد. دخترکم، الان که داری پیش دبستانی رو تموم میکنی میخوام با یه دنیا عشق تو رو دعوت به رفتن به کلاس اول کنم. اونجا قراره کلی چیزای جدید یاد بگیری و هر روز نسبت به دیروز فهمیده تر و عاقل تر بشی. حتم دارم که خانوم معلم و همکلاسی هات بابت اینکه دختری فهمیده ای مثل تو قراره بین شون باشه خیلی خوشحال میشن. دوستت دارم و برات آرزوم میکنم که کلاس اول رو هم مثل پیش دبستانیت به خوبی و خوشی بگذرونی.

*****************

دخترک ناز و قشنگم، میبینم که پیش دبستانیت رو تموم کردی. یعنی اینقدر عجله داری برای بزرگ شدن؟ خب حالا که تو اینقدر دوست داری بزرگ بشی و خانوم تر بشی پس من هم کمکت میکنم. دخترم، از این به بعد قراره تو مدرسه بری. توی مدرسه کاری میکنن تا عاقل تر و فهمیده تر بشی و نسبت به دنیا چیزای بیشتری بدونی و همینها از تو یه خانوم فهمیده و با کمالات میسازه. ازت میخوام که توی مدرسه خوب درس بخونی و خوب به درس هات توجه کنی تا توی خانومی و بهترین بودن رقیب نداشته باشی.

متن برای پایان پیش دبستانی فرزند پسر

پسرم، شاهزاده من، پیش دبستانیت تموم شد و از الان تو قراره بری کلاس اول. آیا خودت رو برای کلاس اول آماده کردی؟ دوست داری بری اونجا و معلمت و دوستات رو ببینی؟ دوست داری بری بینشون قرار بگیری و از بودن باهاشون لذت ببری؟ آماده باش که قراره به زودی این اتفاق بیفته. دوران مدرسه دوران خیلی خوش و لذت بخشیه پس سعی کن که از این دوران نهایت لذتت رو ببری و از همون کلاس اول کلی خوش بگذرونی و چیزای جدید یاد بگیری. دوستت دارم.

*****************

پسرم، میخوام بدونی که آینده ات برام مهمه برای همین اومدم تا تموم شدنت پیش دبستانیت رو بهت تبریک بگم. تو هر سری یه موفقیتی به دست میاری من کلی از ته دل خوشحال میشم و بابتش به خودم غبطه میخورم که گل پسری مثل تو دارم. الانم که پیش دبستانی رو شروع کردی کلی حالم خوب شده و ذوق دارم که پسرم بالاخره یه دوره از زندگیش رو با موفقیت گذروند و قراره وارد دوره جدیدی از زندگیش بشه. امیدوارم توی دوران مدرسه هم موفق بشی و همیشه کلی از این دوران رضایت داشته باشی.

*****************

پسرم، بابایی/مامانی دوستت داره برای همین اسمت رو توی پیش دبستانی نوشت و بعد از اون هم قراره اسمت رو توی مدرسه بنویسه. دیدی وقتی اسمت رو توی پیش دبستانی نوشتم و اونجا رفتی چقدر بهت خوش گذشت؟ بهت اطمینان میدم که اگه توی مدرسه هم مثل پیش دبستانی به حرف های معلمت گوش کنی و اونها رو فراموش نکنی بهت خوش میگذره و اونجا کلی اتفاقای قشنگ برات میفته.

*****************

پسرکم، تموم شدن پیش دبستانیت دستاورد خیلی بزرگ بود و نباید کوچیک جلوه اش داد. میخوام برات جشنی بگیرم و موفقیتت رو در اون جشن بهت تبریک بگم. من میخوام تموم دوستات رو توی این جشن دعوت کنم تا همتون کنار هم بابت این اتفاق قشنگ توی زندگیتون با هم کلی شادی کنید. پسرکم، امیدوارم همیشه توی همه دوره های زندگیت مثل همین دوره پیش دبستانی موفق ظاهر بشی و به خوبی و خوشی به آخر مسیرش برسی. دوستت دارم.

*****************

پسرکم، دوستت دارم و میخوام بدونی که از اینکه پیش دبستانی رو با موفقیت تموم کردی کلی به وجودت افتخار میکنم. تو قراره مایه افتخار پدر و مادرت بشی و از همین الان داری نشون میدی که چقدر قراره افتخار آفرینی کنی. از اینکه خدا پسری مثل تو بهم داده بارها شکرگزارشم. میدونم که در آینده قراره همینطور با موفقیت هات اونقدر قوی بشی که تبدیل به عصای پیری پدر و مادرت بشی و از این بابت به خودم میبالم که قراره تو رو در زندگیم داشته باشم.

*****************

پسرم، تموم تلاشی که ما میکنیم نه برای عذاب دادنته و نه برای رنجوندنت، فقط برای اینه که بدونیم زندگی آینده ات قراره تضمین بشه و تو قراره به یه آدم موفق تبدیل بشی. کارهایی که الان برات انجام میدیم هم جزوی از کارهایی هست که برای آینده ات خیلی مهمه. پیش دبستانی برات مهم بود پس اسمت رو توش نوشتیم و تو اون رو گذرونی. میخوام بهت بگم که قراره اسمت رو توی مدرسه هم بنویسیم تا اونجا بری و با دستای خودت آینده ات رو بسازی. در این راه من و پدرت/مادرت هم همراهت هست و همیشه هوات رو داریم.

*****************

پسر نازنینم، تو دیگه کوچولو نیست بلکه برای خودت مردی شدی. تو الان پیش دبستانی رو تموم کردی. من مطمئنم که تو دبستان رو هم خیلی خوب و خوش تموم میکنی و کم کم بزرگ و بزرگتر میشی تا وقتی که کلی موفقیت به بار بیاری. از همین الان دارم آینده درخشانت رو میبینم و بابتش بهت افتخار میکنم. پسرم، تو مایه سربلندی من و خانواده هستی و به خاطر همین بارها به خاطر وجودت خدا رو شکر میکنیم.

*****************

پسر نازنینم، میخوای زندگیت قشنگ بشه؟ میخوای به بیشتر خواسته هات برسی؟ اگه اینا رو میخوای باید بدونی که لازمه اش تلاش کردنه. تا برای چیزی تلاش نکنی به دستش نمیاری و اینو باید تا همیشه در ذهنت حک کنی. تو الان برای پیش دبستانی تلاش کردی و اونو تموم کردی. الان میبینی که چقدر زندگیت قشنگ تر شده؟ اگه همینطور به تلاش کردن ادامه بدی مطمئن باش که روز به روز زندگیت قشنگ تر میشه و میتونی به بیشتر خواسته هات برسی.

*****************

پسر نازنینم، پدر و مادرت هیچوقت بد تو رو نمیخوان. ما اسمت رو توی پیش دبستانی نوشتیم و اونجا رفتی و این برای آینده ات خوبه. ما آینده ات رو میخوایم بیشتر تضمین کنیم برای همین اسمت رو توی مدرسه هم مینویسم تا تو بتونی آینده قشنگ تری رو تجربه کنی. درسته ممکنه الان سختت باشه و بگی که نمیخوام برم اما بدون که این ها همشون به خودت کمک میکنه تا بتونی زندگیت رو قشنگ تر از همیشه اش کنی.

*****************

پسرم، همیشه پدر و مادرت نیستن که مراقبت باشن و تو باید یاد بگیری که خودت از خودت مراقبت کنی و خودت برای زندگیت تلاش کنی. تو پیش دبستانی رو با تلاش هایی که کردی تموم کردی و اگه همینطور ادامه بدی و خودت برای خودت تلاش کنی مطمئن باشن دیگه اصلا به مراقبت ما نیازی نداری. ازت میخوام که هیچوقت از تلاش برای خودت و زندگیت دست برنداری و همیشه در مسیر موفقیت حرکت کنی تا خیال مامان و بابات رو نسبت به خودت جمع کنی. دوستت دارم و برات هر چی موفقیت توی دنیا هست رو میخوام.

*****************

از شما ممنونیم که تا انتهای مطلب ما رو همراهی کردید.


مطالب پیشنهادی :

متن برای رفتن به پیش دبستانی

متن تشکر از معلم پیش دبستانی

متن و عکس زیبا درمورد آخرین روز مدرسه خداحافظی و خاطرات

متن برای تشکر از مربی مهد کودک

متن تبریک باسواد شدن فرزند پسر و دختر


هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...