متن عصر بخیر زیبا به همسر دوستان و عشقم

گاهی وقتا بد نیست آدم به عزیزانش مثل همسرش، عشقش یا دوستانش پیام بده و به اونها یادآوری کنه که به یادشونه و توی قلبش جا دارن. یکی از کارهایی که میتونیم برای این کار انجام بدیم گفتن عصر بخیر به عزیزان مون هست. هر وقت که عصر میشه شما میتونید به یکی از عزیزان تون عصر بخیر بگید و اینطوری بهش بفهمونید که چقدر براتون مهمه.

در ادامه این مطلب متن ها و جملاتی آوردیم که در رابطه با عصر بخیر گفتن به همسر، دوستان و عشق هست. اگه میخواین به همسرتون یا عشقتون و یا دوستاتون عصر رو بخیر بگید میتونید از متن ها و جملات موجود در این مطلب استفاده کنید. همراه ما باشید.

متن عصر بخیر به همسرم

همسر نازنینم، عصر این روز فوق العاده ات بخیر باشه. از خدا میخوام که همین الان اون چیزی که همیشه دوست داشتی برات اتفاق بیفته رخ بده تا دوباره لبخندهای زیبای تو رو بر چهره ات ببینم و از اونها لذت ببرم.

*********

همسر عزیزم، عصرت بخیر، از خدا یه عالمه خنده بر روی لب هات میخوام تا تو بخندی و من عشق کنم، تا تو بخندی و من از زندگی لذت ببرم. وقتی که تو میخندی انگار دنیا به روی من میخنده و من کلی شاد میشم. همسر جان، امیدوارم نه تنها توی این عصر زیبا بلکه تمام روزهای زندگیمون بخندی و لبخند به لب داشته باشی چون لبخندهای تو امید زندگی رو در من زنده می کنه. دوستت دارم و تا ابد دوستت خواهم داشت.

*********

همسر دوست داشتنی من، عصرت بخیر باشه. از خدا برای هر دوتامون میخوام که زندگیمون از اینی که هست کلی لذت بخش تر و زیباتر بشه و طوری بشه که من و تو هر روز و هر روز بیشتر خدا رو به خاطر زندگی مون شکر کنیم. البته که الان هم همینطوریه و من هر روز به خاطر داشتن تو خدا رو شکر میکنم اما از خدا میخوام زیبایی های زندگیمون اونقدر زیاد بشه که هر روز کلی وقت بذاریم و براشون خدا رو سپاسگزاری کنیم.

*********

همسرم، عصر زیبا و رویاییت بخیر باشه و کلی بتونی توی این عصر قشنگ از خدا دلیل برای خوشحالی و شاد بودن بگیری. میدونم که شادی توی خونِته و تو هیچ وقت شادی هات رو فدای غم هات نمی کنی اما امیدوارم که همه اتفاقایی که برات میفتن مثبت باشن و حتی یدونه اتفاق منفی هم برات رخ نده تا اینجوری فقط غرق در دلیل شادی هات بشی. این آرزوی قلبی من برای تو هست که از خدا میخوام برآورده اش کنه.

*********

همسر جان، با تو نه تنها این عصر بلکه هر لحظه و هر ثانیه از زندگی من زیباست. هر وقت که دست های تو در دستان منه، هر وقت که نگاه تو به چشم های من گره میخوره، اون لحظه برای من زیباترین لحظه زندگیه. از خدا میخوام که همیشه در کنارم باشی تا من همیشه و همه حال زیبایی زندگی رو احساس کنم. عصرت بخیر باشه.

*********

همسر خوب و نازنینم، با من بمون که با تو بودن برای من یعنی بودن در بهشت. من هر وقت که با تو باشم، یعنی در قسمتی از بهشت خدا هستم و خدا من رو غرق در شادی و خوشحالی در اون لحظه میکنه. امیدوارم که هیچوقت دست هات از دستای من جدا نشه و همیشه با من بمونی. خیلی خیلی دوست دارم، این عصر بهشتی که با هم میگذرونیم برات بخیر باشه.

*********

همسر جان، میدونی نه تنها این عصر بلکه هر لحظه از زندگی من کی بخیر میشه؟ وقتی که تو خوشحالی، وقتی که تو از ته دل شادی و لبخند میزنی. وقتی که تو حالت خوب باشه هر لحظه از زندگی من هم بخیر و خوشی میگذره و من واقعاً برای اون لحظات خدا رو از ته دل شکر میکنم. از خدا میخوام که همیشه داشته باشمت و همیشه تو رو برام نگه داره. عصر قشنگت بخیر باشه.

*********

یه عصر بخیر قشنگ برای یه همسر قشنگ که قشنگ تر و خواستنی تر از اون رو تا به حال خدا خلق نکرده. همسر جان، تو از نوع خودت بهترینی، خاص ترینی و عالی ترینی و این رو بدون که من تا ابد و تا لحظه ای که زنده ام عاشق تو هستم و عاشق تو خواهم موند.

*********

همسر خوبم، خوبی های تو به قدری زیاد بودند که باعث شدند تک تک لحظات زندگیمون به بخیر و خوشی بگذره. تو کارهای زیادی برای زندگیمون کردی و همین کارها باعث شدند تا بابت هر ثانیه از زندگیمون خدا رو شکر کنم. الان هم این عصر زیبا به خاطر بودن تو برای من بخیر شده و امیدوارم که برای تو هم بخیر و خوشی بگذره و کلی در این عصر دل انگیز و دوست داشتنی، حال دلت خوب باشه. همسرم، عصرت بخیر.

*********

همسر عزیز، عصر قشنگت بخیر باشه. از خدا میخواستم که دستات الان توی دستام بود و تو رو طوری در آغوش می کشیدم که نفس هات رو حس کنم اما چه کنم که الان بین مون فاصله هست. امیدوارم الان در آغوش خوشی ها و لذت هات باشی و از زندگی کلی حال خوب بگیری.

متن عصر بخیر به دوستان

دوست خوبم، میدونی خوشحالی یعنی چی؟ یعنی اینکه آدم یه دوست فوق العاده مثل تو داشته باشه که با اون از هر لحظه زندگیش لذت ببره. مرسی از اینکه من رو به عنوان دوستت انتخاب کردی و مرسی از اینکه اونقدر بهم خوبی کردی که حالا شدی مهمترین بخش زندگیم. توی این عصر زیبا و دل انگیز یهو به یادم اومدی و دوست داشتم که حسم رو نسبت بهت بگم. دوستِ دوست داشتنی من، عصرت بخیر باشه.

*********

دوست جان، میدونی معنی جون برای من چیه؟ تویی! تو تموم جون و تموم زندگی منی و من تو رو واقعاً از ته دل دوست دارم و این رو بدون که برای خوشحالی تو هر کاری میکنم. وقتی که با تو هستم واقعاً نمیفهمم که ساعت ها چطوری میگذرن چون تو اینقدر به اطرافیانت حال خوب میدی که ساعت ها از دستشون در میره. از خدا میخوام که تو رو تا ابد دوست صمیمی و دوست جونی من نگه داره. توی این عصر قشنگ خواستم این حرف های قشنگ رو باهات در میون بذارم. عصرت بخیر باشه.

*********

دوست نازنینم، عصرت بخیر. از خدا میخوام که نه تنها توی این عصر دل انگیز بلکه توی تک تک لحظات زندگیت شادی واقعی رو تجربه کنی و لبخندی واقعی روی لب هات نقش ببنده. نمیدونی وقتی که میخندی من چقدر خوشحال میشم چون خندیدنت برای من مهمه پس از خدا میخوام که اونقدر بهت دلیل برای شادی و خنده بده که تا همیشه زیباترین منحنی دنیا روی لب هات نقش ببنده.

*********

این عصر قشنگ برای یه رفیق قشنگ که نظیر نداره و هیچ جایی از دنیا نمیتونم دوستی به مانند اون رو پیدا کنم بخیر باشه. دوست جان، تو تک و خاصی و من هیچ کس رو در حد و حدود تو نمیدونم. تو برای من نمونه فوق العاده ای هستی که بهم ثابت میکنه هنوز هم میشه روی بعضی از آدما حساب باز کرد به شکلی که از اونها ضربه نخورد. کلی ازت ممنونم که روی من به عنوان دوستت حساب باز کردی.

*********

دوست جان، عصرت بخیر باشه. نه تنها از خدا میخوام که این عصر رو برات بخیر کنه بلکه میخوام که شب هم همینطور برات بخیر و خوشی بگذره تا تو توی امروز کلی حال خوب نصیبت بشه. یادت باشه که این رفیقت همیشه حال خوب تو رو میخواد و همیشه میخواد که اوقاتت به خوشی سپری بشه پس برای اون هم که شده خودت هم تلاش کن تا حال دلت هر لحظه و هر ثانیه عالی و فوق العاده باشه.

*********

رفیق جان، تو الان توی یه عصر دل انگیز و فوق العاده قرار داری که هیچ وقت قرار نیست دوباره تکرار بشه و هیچ کدوم از اتفاقایی که الان میفتن رو نمیتونی دقیقاً به همین شکل برای خودت رقم بزنی پس از این عصری که در اون هستی نهایت لذت رو ببر و هر کاری بکن تا شاد باشی و شاد بمونی؛ نه تنها توی این عصر بلکه توی هر لحظه از زندگیت این کار رو انجام بده تا خوشبختی واقعی رو احساس کنی. عصر قشنگت بخیر باشه.

*********

دوست جانم، یهو یادت افتادم و خواستم ازت خبر بگیرم. جدای از این خبر گرفتنه خواستم از احساسی که توی قلبم نسبت به تو دارم حرف بزنم. تو برای من قشنگ ترینی، خاص ترینی، عالی ترینی و هیچ کسی نمیتونه جای تو رو برای من بگیره. من تو رو قد تموم دنیا دوست دارم و هر کاری میکنم تا ببینم که تو لبخند میزنی. عالی ترین رفیقم، توی این عصر دل انگیز خیلی انرژی گرفتم که این حرف ها رو بهت زدم، عصرت بخیر باشه.

*********

عصرت بخیر جون دل، سر کیفی عزیز؟ سر کیفی بدم سر کیفی الکی ادای حال بدا رو در نیار. پاشو ببین دنیا برات چیا که در چنته نداره. چرا سر جات نشستی؟ چرا همش میگی حق من از این دنیا حال بده؟ یکم به خودت بیا و دور و برتو ببین که چقدر دلیل برای داشتن حال خوب داری اون موقع خدا رو از ته دل برای تمومشون شکر کن و از همون لحظه برای داشتن یه حال خوب و بی نظیر اقدام کن. تو اگه خودت بخوای سر کیف میای، پس الکی ادای حال بدا رو در نیار و از هر لحظه و هر ثانیه ات سعی کن حال خوب و انرژی مثبت بگیری.

متن عصر بخیر به عشقم

عشق من، این عصر برای من فقط با با تو بودنه که بخیر میشه و خدا رو شکر که خدا الان تو رو کنار من قرار داد تا با تو خوشی و حال خوب رو از ته دل احساس کنم. از خدا میخوام که عشق بیمون ابدی بشه و اونقدر خاص بشه که همه ازش حرف بزنن. من تو رو قد دنیا دوست دارم و بهت قول میدم که عشقی بی بدیل که همه ازش میگن رو به پات بریزم. امیدوارم من هم لیاقتش رو داشته باشم که تو چنین عشقی به من بدی. عصرت بخیر.

*********

جانان دل، عشق با تو بود که برای من معنا شد، اگه تو نبودی من فکر میکنم که هیچ وقت و در هیچ جا با عشق آشنا نمیشدم. تا قبل تو من فقط یه تعریف عامه از عشق داشتم اما حالا با گوشت و خونم عشق رو درک و احساس میکنم و برای اینکه باعث شدی به این درک و احساس برسم از تو متشکرم. از خدا میخوام که هر لحظه و هر ثانیه از زندگی من رو به حضور تو قشنگ و خاص کنه. کلی دوستت دارم، عصر قشنگت بخیر باشه.

*********

عشق زندگی من، دلم نیومد توی این عصر قشنگ و خاص بهت عصر رو بخیر نگم. نمیدونم چیه که هر لحظه و هر ثانیه تو فکرتم و یک ثانیه هم نمیشه که از ذهن و خاطر من بیرون بری. این عصر دل انگیز دلیلی شد تا من بهت پیام بدم و توی این پیام هم عشقم رو بهت ابراز کنم و هم عصر رو بخیر بگم. امیدوارم کلی اتفاقای خوب توی همین عصری برات رخ بده و تو کلی برای اون ها از ته دل شاد بشی. عصرت بخیر.

*********

تموم زندگی من، عصرت بخیر. ازت میخوام که واقعاً هر چی در چنته داری خرج کنی تا توی این عصری بهت خوش بگذره. همونطور که بهت گفتم تو تموم زندگی من هستی پس اگه میخوای من شاد باشم و خوشحال باشم تو هم باید بهت خوش بگذره و حالت نسبت به زندگی خوب باشه.

*********

عشق برای من یعنی تو و این رو بدون که بدون تو من در هیچ جایی از دنیا نمیتونم عشق رو پیدا کنم. هر آدمی یه نیمه گمشده داره که خدا رو شکر میکنم که من نیمه گمشده ام رو پیدا کردم. دلبر من، نیمه گمشده من تو هستی و مرسی از اینکه به زندگیم اومدی و با اومدنت من رو کامل کردی. به اندازه تموم دنیا دوستت دارم، عصرت بخیر.

*********

عشق من، زندگی من، نفس من، عصرت بخیر باشه. تو بعد از اینکه به زندگیم اومدی تموم من شدی پس تعجب نکن که چرا به تو صفت عشق، زندگی و نفس رو میدم. بعد از اینکه من با تو آشنا شدم، خود دیگرم رو در تو یافتم و فهمیدم که اگر در کنار تو باشم چقدر میتونم از زندگی لذت بیشتری ببرم. عاشق لحظاتی هستم که در کنارتم و از خدا میخوام که همیشه من رو در کنارت قرار بده و همیشه دلیلی بهمون بده تا در کنار هم باقی بمونیم و یه لحظه هم از هم فاصله نگیریم. تموم وجود من، اگه تو نباشی زندگی برای من بی معنیه پس همیشه باش تا با وجود تو من هم حس و حال زندگی بهم دست بده. بی نهایت بار دوستت دارم و دوباره این عصر فوق العاده زیبا رو بهت بخیر میگم.


در ادامه تماشا کنید :

عکس نوشته ی سلام و صبح بخیر گفتن (آلبوم تصاویر)

سلام صبح جمعه بخیر + عکس و متن زیبا

متن زیبا درباره روز شنبه + عکس نوشته صبح شنبتون بخیر

مجموعه زیباترین متن های صبح بخیر کوتاه و عاشقانه

متن زیبا درباره روز دوشنبه + عکس نوشته صبح دوشنبتونهیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...