متن زیبا درباره روز دوشنبه + عکس نوشته صبح دوشنبتون بخیر

دوشنبه هم یکی دیگه از روزهای هفته هست که اگه بخوای میتونه فوق العاده ترین روز زندگیت بشه. این روز برای بعضی ها روز شانس و برای بعضی ها هم روز بدشانسیه اما تمام تعریفی که این آدم از این روز دارن به خاطر باورهاشونه. اگه باور کنی دوشنبه روز شانسته در اون حس خوبی داری و اگه خلاف این رو باورکنی، در اون روز حسی بد خواهی داشت.

اگر به دنبال متن هایی زیبا برای دوشنبه هستید پس میتونید از متن ها و جملات موجود در این مطلب استفاده کنید. این متن ها مختص روز دوشنبه هستند. اگر میخواین توی استوری اینستاگرام تون در مورد روز دوشنبه حرف بزنین، اگه میخواین توی کانالی که دارید در مورد روز دوشنبه سخن به میون بیارید یا حتی اگه توی گروهی هستید و میخواین در مورد دوشنبه صحبتی کنید میتونید از این متن ها که در ادامه قرار دادیم استفاده کنید. همراه ما باشید.

عکس نوشته سلام دوشنبه

جملات درباره دوشنبه

هر وقت احساس ناراحتی کردی، بدون اگه امروز یکشنبه هست، روزنامه امروز برای دوشنبه تبدیل به کاغذ زباله میشه و اگه فردا دوشنبه هست، روزنامه فردا برای سه شنبه تبدیل به کاغذ زباله میشه. هیچ چیز موندگار نیست، جهان در حال تغییره و این رو بدون که زندگی تو هم تغییر میکنه. تموم زندگیت رو به یک متن که از روزنامه یک روز خاص خوندی گره نزن! فردا ممکنه اتفاقی میفته یا خبری بیاد که همون چیزی که تو خوندی رو نقض میکنه. همیشه با خودت تکرار کن که روزنامه امروز، برای فردا کاغذ زباله هست اینطور هیچوقت اونقدر اتفاقاتی که میفتن رو جدی نمیگیری.

********************

دوشنبه رسید. بیایم برای هم جرعه ای عشق، محبت، صفا و دوستی را آرزو کنیم. تا وقتی که برای هم دعای خیر میکنیم، حس و حالمان هم خوب خواهد بود. همیشه محبت کن، همیشه عشق و صفا را از خودت ساطع کن چرا که کارمای آن را در زندگی خواهی دید. در امروز که روز دوشنبه است با خودت سوگند یاد کن که از امروز به بعد تمام سعی و تلاشت را بکنی که تا حس خوب را در وجودت جاری سازی و سپس این حس را به واسطه کلام و رفتارت به دیگران هم انتقال دهی.

عکس نوشته دوشنبتون عالی + متن زیبا

یه دوشنبه دوست داشتنی دیگه هم رسید و این یعنی خدا به من فرصتش رو داد که یک روز جذاب و شگفت انگیز دیگه رو هم توی این دنیا تجربه کنم. امروز میخوام یک قدم به سمت رویاهام، یک قدم به سمت لبخند بیشتر و یک قدم به سمت خوشبختی بردارم. خدا رو شکر که این لیاقت رو در من دید تا توی این روز دوشنبه زندگی کنم و دوباره طعم لذت بخش زندگی کردن رو بچشم.

********************

خدایا، در این روز دوشنبه از تو میخواهم که پناه تمام نیازمندان باشی، تمام کسانی که از فرط فقر و درماندگی رو به انسان های دیگر میزنند. خدایا، آنقدر به ما نعمت عطا فرما، آنقدر ما را در دریای نعمت خویش غرق کن که به غیر روی نیاوریم و آنقدر ما را از باران فراوانی ات بهره مند کن که نخواهیم از سهم باران شخص دیگری استفاده کنیم.

عکس پروفایل زیبا درباره دوشنبتون بخیر و شادی

امروز دوشنبه هست. توی همین دوشنبه یکی هست که الان از گشنگی در حال مرگه، یکی هست که پول نداره داروی مورد نظر برای بیماریش رو بخره، یکی هست که شرمنده بچه هاش شده چون خیلی وقته براشون میوه و خوراکی نگرفته. توی همین روز دوشنبه، کلی آدم هستن که با چنین مشکلاتی سر و کله میزنن. کاش تموم بشه این همه درد، کاش تموم بشه این همه مشکل. خدایا، مگه تو بالا سر ما نیستی؟ این دوشنبه میشه سه شنبه و فردا هم دوباره چنین اتفاقی میفته و بعد هم چهارشنبه و پنجشنبه به همین صورت و این روال ادامه داره. خدایا، پس کی قراره ما آدما در اون صلح و صفایی که باید زندگی کنیم؟

********************

صبح اولین/دومین/سومین/چهارمین دوشنبه ماهتون بخیر باشه. امیدوارم امروز اونقدر دلیل برای خندیدن و لبخند زدن داشته باشین که حتی یه لحظه هم به غم و گرفتاری هاتون فکر نکنید. این دنیا هست و گرفتاری هاش اما ما باید یاد بگیریم که در دل همین گرفتاری ها دلیلی برای لبخند زدن و شاد زیستن پیدا کنیم. امیدوارم توی این روزِ دوشنبه دلیلتون رو پیدا کنید و پر از حس شادی و نشاط بشید.

عکس نوشته صبح دوشنبه بخیر عشقم

امروز که روز دوشنبه هست برای همه عزیزان دعای عاقبت به خیری دارم. امیدوارم که به هر آنچه که میخواین دست پیدا کنید و زندگیتون همون چیزی بشه که همیشه آرزوش رو داشتین. از خدا میخوام که عاقبتتون سرشار از خوشبختی، پر از حس خوب و لبریز از لبخندها و شادی هاتون باشه.

********************

امروز که روز دوشنبه هست به خودم قول میدم که کمتر غیبت بشنوم، بیشتر تعریف کنم، کمتر دروغ بشنوم، تمرین کنم بیشتر با وجود سختی ها حقیقت رو بگم، کمتر تهمت و ناروا بشنوم، صبر و حوصلم رو بیشتر کنم و در مورد مسائل و اتفاقات به درک کافی برسم. اگه ما توی هر روز از زندگیمون سعی کنیم فقط اندکی خوب باشیم، اندکی پیشرفت کنیم، بعد از یک مدتی ما به طرز شگفت انگیزی زندگیمون رو زیباتر از هر وقتش کردیم.

عکس نوشته به دوشنبه خوش آمدید

امروز روز دوشنبه هست و این دوشنبه خبر از مرگ یکشنبه که دیروز بود میده. اون به من میگه که یکشنبه با همه خوب و بدی هاش مرد و حالا دیگه نیست اما من این فرصت رو بهت میدم تا خودت زندگیت رو خلق کنی پس رها کن اتفاقاتی که توی یکشنبه افتاد و روی منی تمرکز کن که این اختیار رو بهت دادم وگرنه فردا که من بمیرم و سه شنبه بشه دوباره در حسرت اینکه چرا نتونستی به درستی من رو تجربه کنی و در من اتفاقات خوبی رقم بزنی خواهی موند.

********************

بیایم توی این روز دوشنبه به خودمون قول بدیم که دیگه تنبلی کنار رو بذاریم. الان وسط هفته هست، ما شنبه یعنی دو روز پیش به خودمون می گفتیم که از نو شروع میکنیم اما اون روز هم گذشت و خیلی از ما هنوز اقدامی نکردیم. بیایم از نو اتفاقات رو رقم بزنیم، بیایم از نو شروع کنیم و به سمت چیزی که میخوایم حرکت کنیم. از شنبه ها در اغلب اوقات هیچوقت اتفاق نمیفتن پس بیخود به خودت نگو از شنبه، همین حالا حرکت کن. تو اگر واقعا برای خواسته هات ارزش قائل باشی، همین حالا برای رسیدن بهشون اولین قدم رو برمیداری.

عکس نوشته صبح دوشنبتون پر از یاد خدا و آرامش

خب این دوشنبه هم با تمام خوب و بدی هاش گذشت و ما به استقبال سه شنبه میریم. الان که دوشنبه تموم شده با خودت فکر کن که در این روز چقدر برای زندگیت قدم مثبتی برداشتی؟ با خودت فکر کن که چقدر به هدف های روزانه ات رسیدی؟ به خودت بگو که چقدر در این روز آدم تاثیرگذار و مثبتی بودی؟ اگه برای اینها پاسخی نداشتی و در همشون کم کاری کردی، پس همین حالا برنامه ات رو بچین تا فردا که سه شنبه هست، برای شبش پاسخ های درست و مناسبی در چنته داشته باشی.

********************

یکی میگه شنبه روز شانسمه، یکی میگه یکشنبه روز شانسمه، یکی میگه اگه بخوام در کاری شانس داشته باشم باید روز دوشنبه اون کار رو انجام بدی و یکی هم میگه سه شنبه شانس دارم و به همین ترتیب برو جلو. اما هیچ کس نمیگه که این ذهن منه که باور کرده که توی یک روز خاص اتفاقات خاص میفته. کافیه ذهنمون رو عوض کنیم، برنامه ریزیش رو تغییر بدیم و برنامه جدیدی واردش کنیم که بهش بگه تموم روزها خاصن و تموم روزها روز شانس منن تا اینطوری واقعا اون آدم خوش شانسی که همه بهش غبطه میخورن بشیم. آدمایی که همیشه خوش شانسن، روزای هفته باهاشون یار نیست، اونا فقط یاد گرفتن که برای شانس آوردن نه به شنبه، یک شنبه، دوشنبه یا ... بلکه روی خودشون حساب باز کنن و به توانایی های خودشون متکی بشن.

متن سلام صبح دوشنبتون بخیر + عکس نوشته

به زیباترین دوشنبه عمرتان خوش آمدید. در این روز خدا با خنده هایی ناب، عشق و لبخند از شما پذیرایی خواهد کرد پس هر چقدر که می توانید از این روز لذت ببرید و در آن دنیایی که خدا آفریده تا شما تجربه اش کنید را تجربه نمایید. در این روز لبخندهایی بزنید که برای همیشه در ذهنتان ماندگار شوند و آنقدر عشق بورزید که عاشقانه ترین روز زندگی تان را خلق کنید. این دوشنبه هدیه ای از جانب پروردگار به شماست پس به سادگی از کنارش عبور نکنید و آن را به یکی از برگه های تاریخ زندگی تان که فوق العاده با اهمیت است تبدیل کنید.

********************

یک روز دوشنبه زیبای دیگر هم فرا رسید و در این روز قرار است خدا را بهتر بشناسیم و بیشتر به ذات حقیقی خویش پی ببریم. بیایید در این روز با خود عهد کنیم که حتی به اندازه قدمی هم که شده به گسترش جهان کمک کنیم و دنیا را جایی بهتر برای زیستن نماییم. بیایید این دوشنبه را روز تعهد بنامیم، تعهدی که هر باره به خود می دهیم و آن را برای خود یادآوری میکنیم که ما باید انسانی تاثیرگذار باشیم، انسانی که خود و خدایش را میشناسد، رسالتش را در این دنیا درک کرده و تمام تلاشش را میکند تا به واسطه این رسالت جهانی که در آن زندگی می کند را به جایی زیبا و عالی برای زیستن تبدیل کند.

عکس نوشته دوشنبتون عالی + جملات کوتاه

بیایید در این دوشنبه که دیگر هیچوقت تکرار نمی شود آنقدر به هم عشق بورزیم که از عشق لبریز شویم، بیایید آنقدر به هم محبت کنیم که درون مان عشق و احساس لبریز شود. بیایید تا در این دوشنبه تکرار نشدنیِ زیبا، احساسی ناب به هم هدیه دهیم، احساسی که آدمی برای ادامه بقا به آن نیازمند است، احساسی که به واسطه آن می تواند شور و شوق زندگی داشته باشد، آن احساس مهر و عاطفه است. بیاییم آنقدر به هم مهر بورزیم که کینه و دشمنی از میان مان پر بکشد و برای همیشه برود.

********************

امروز به یادماندنی ترین دوشنبه ای خواهد شد که در زندگی دارم. امروز قرار است اتفاقاتی خاص و زیبا رخ دهند، اتفاقاتی که باعث پیشرفت من می شوند و مرا از لحاظ درونی رشد می دهند. این اتفاقات جهان بیرون مرا هم زیبا می کنند، آنقدر زیبا که غرق در لذت و شادی خواهم شد و از ته دل خدا را برای تک تک لحظات، ثانیه ها و دقیقه هایی که نفس میکشم و زندگی میگذرانم شکر خواهم نمود.

عکس نوشته دوشنبتون بخیر و شادی

این دوشنبه قرار است با تمام دوشنبه های عمرت فرق کند به شرط اینکه خودت بخواهی و حرکت کنی. بس نیست تنبلی؟ بس نیست یک جا نشستن؟ همین حالا بلند شو و سهم خودت را از این دنیا بگیر. مگر تو چه چیزی کمتر از دیگران داری؟ مگر در وجود تو چه چیزیست که مانع می شود خوشبخت شوی و شادی را تجربه کنی؟ هر چه که هست آن را در هم شکن و برای خوشبخت شدنت از همین دوشنبه شروع کن.

********************

بیایید در این دوشنبه با خود عهد ببندیم که نگذاریم هیچ حس بدی و منفی ای در وجودمان رخنه کرده و حالمان را بد کند. هیچ چیز منفی و بدی وجود ندارد که بخواهد برای همیشه منفی بماند و حال ما را خراب کند پس حال که این را می دانیم بیاییم تا به خود عهد ببندیم به پای این علم مان هم که شده به حس های منفی بیشتر از حد بها ندهیم و خیلی زود آنها را به فراموشی بسپاریم تا جای آنها را احساس خوب و مثبت پر کند. بیایید تا نه تنها در این دوشنبه بلکه در هر زو از هفته این عهد را به خود یادآوری کنیم تا هر روز از عمرمان زیباترین روزی شود که قرار است تجربه کنیم.

عکس نوشته عاشقانه صبح دوشنبه بخیر

امروز دوشنبه است، دوشنبه ات بخیر. هنوز که امروز را شروع نکرده ای بنشین و برای تمام داشته هایت خدا را سپاس بگو. برای اینکه نفس میکشی، برای اینکه تنی سلامت داری، برای اینکه فرصت تجربه کردن این دنیا را داری و برای اینکه ...، هر چه به ذهن می رسد را به زبان بیاور و بابتش خدا را شکر کن. بعد از این ببین که چگونه حس و حالت خوب خواهد شد و چگونه درونت سرشار از عشق و شعف می شود. بیا به جز دوشنبه، هر روز این کار را انجام بده تا هر روزت را با حس سپاسگزاری شروع کنی و هر روزت بهتر از دیروزت شود.

********************

به دوشنبه خوش آمدید. حال که چشمانتان را باز کرده و هنوز هم در این دنیا هستید یعنی خدا لیاقتش را در شما دیده که هنوز هم زنده بمانید و زندگی کنید. خدا این دوشنبه را هم به شما فرصت زندگی داد اما دلیلش چیست؟ آیا به دلیلش پی برده اید؟ اگر نه پس از همین صبح دوشنبه عزم خود را جزم کنید تا دلیل زندگی و نفس کشیدن هایتان را پیدا کنید، آن دلیل رسالت شما در زندگیست. وقتی که رسالت تان را یافتید، زندگی طعمی دیگری خواهد داشت، از آن لذت بیشتری خواهید برد و به صورت کلی به معنای واقعی زندگی پی میبرید.


مطلب پیشنهادی :

عکس نوشته ی سلام و صبح بخیر گفتن (آلبوم تصاویر)هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...