متن زیبا درباره روز شنبه + عکس نوشته صبح شنبتون بخیر

روز شنبه، روز آغازین هفته هست. اگر این روز رو به خوبی پشت سر بگذرونی، انرژی اون کاری میکنه تا بقیه هفته رو هم به خوبی و خوشی به اتمام برسونی. امروز که اولین روز هفته هست رو لبخند بزن و به هیچ وجه نگذار که این لبخند از بین بره تا بتونی بقیه روزهای هفته ات رو هم زیباتر از همیشه کنی.

اگر در مورد روز شنبه نیاز به متن های زیبایی دارید و می خواین از اونها در جایی استفاده کنید پس متن ها و جملات این مطلب می تونن به کارتون بیان. توی این مطلب باهاتون انواع متن زیبا درباره روز شنبه رو به اشتراک گذاشتیم.

عکس نوشته صبح شنبتون بخیر + جملات کوتاه و شاد

جملات در مورد روز شنبه

اولین روز هفت هست. بلند شو و برای آرزوهات تلاش کن. خدا یه هفته جدید رو پیش روت گذاشته پس هر چقدر که میتونی ازش استفاده ببر و به سادگی از دستش نده. از هر راهی میدونی درسته وارد عمل شو، حتی شده یه قدم کوچیک، حتی شده یک کار ساده رو انجام بده تا به هدفت نزدیک و نزدیکتر بشی. مهم نیست اون کار چقدر کوچیک و پیش پا افتاده هست، مهم اینه که تو خواستی و انجامش دادی و حالا یعنی هر چقدر اندک به هدف و خواسته ات نزدیک تر شدی.

********************

روز شنبه ات بخیر. اولین روز هفته هست و قراره توی زندگیت یه هفته به یاد موندنی خلق کنی. اینو بارها با خودت تکرار کن که امروز بی نظیرترین روزی میشه که داشتم و به خاطر این شنبه، تمام هفته ام در آرامش خواهم بود چون امروز کارهایی رو انجام میدم، برای روزهای آینده ام برنامه هایی رو میچینیم و عملی میکنم که باعث میشه آرامش به دست بیارم.

عکس نوشته صبح شنبتون بخیر و شادی

از نظر من شنبه یه روز خیلی خاصه، یه روز که نویدِ از نو شروع کردن رو بهمون میده. شنبه هر بار که میاد انگار بهمون میگه که میتونی از نو شروع کنی، میتونی همه چیو از سر بگیری و هیچ قانونی وجود نداره که بگه وقتی یه چیزی به پایان رسید دیگه شروعی نداره. ما توی دنیایی زندگی میکنیم که خود مختاریم، میتونیم هر کاری بکنیم، هر چی رو تجربه کنیم، یه اتفاق رو بارها و بارها رقم بزنیم، شنبه با هر بار اومدنش همین ها رو بهمون میگه و گوشزد میکنه و یه زنگ خطر هم به صدا در میاره، زنگ خطری که نشون از گذر عمر ما داره. هر بار که شنبه ای سر میرسه یعنی یک هفته از عمر ما گذشته و ما باید با خودمون فکر کنیم که دستاوردمون در زندگی چی بوده، چیا به دست آوردیم و در کجا قرار داریم و اگه دیدیم هیچ چیز اونطور که میخوایم نیست، باید با درسی که از شنبه میگیریم همه چیزو از نو شروع کنیم.

********************

هر شنبه که سر میرسه، اول از همه برای خودت برنامه ای هفتگی تنظیم کن. توی این برنامه کارهایی که قراره توی هفته جدید انجام بدی رو مشخص کن و برنامه هات رو بچین تا یه هفته هدفمند داشته باشی. اگه برای هر هفته ات همین کار رو بکنی، در آخر سال به نتایج شگفت انگیزی دست پیدا میکنی که شاید بدون اون برنامه به هیچکدوم از اون نتایج دست پیدا نمیکردی. تو توی هر سال 48 هفته رو تجربه میکنی، اینجوری فرصت داری تا 48 برنامه خاص برای خودت بچینی تا به موفقیت نزدیک و نزدیکتر بشی. هر کدوم از این برنامه ها کلی تو رو توی کارهات جلو میندازن، حالا فکر کن که این جلو افتادنه توی آخر سال 48 برابر میشه! پس به راحتی از چیدن برنامه و داشتن یه هفته هدفمند کنار نکش و برای هر هفته ات برنامه ای مشخص داشته باش.

عکس پروفایل صبح شنبتون شاد

شنبه که میشه با خودت فکر کن که چه دستاوردهایی توی هفته قبل داشتی، چقدر توی زندگیت جلو افتادی و چقدر تونستی به موفقیت نزدیک تر بشی. هر شنبه ای که سر میرسه عملکردت رو در هفته قبل بررسی کن و ببین چطوری میتونی توی این هفته جدید عملکردت رو بهبود ببخشی و از خودت انسانی کاراتر بسازی. اینجوری تو خیلی راحت متوجه نقاط ضعفت میشی و اونها رو رفع میکنی، خیلی سریع پیشرفت میکنی و خیلی سریع برای خودت موفقیت های چشمگیری به ارمغان میاری.

********************

روز شنبه سر رسیده و برای همه یه هفته سرشار از عشق رو آرزو میکنم. امیدوارم از شروع همین هفته خدا شما رو با اتفاقای خوب شگفت زده کنه و این نه تنها تا آخر هفته بلکه تا آخر عمرتون ادامه داشته باشه. از خدا میخوام که این شنبه متفاوت ترین شنبه ای باشه که تجربه کردین چوی توی اون همون اتفاقی که همیشه انتظارش رو داشتین رخ میده و شما به خواسته ای که مدت ها داشتین میرسین. توی این شروع هفته زیبا، همونطور که من لبخند میزنم و شادم، از خدا میخوام که خنده به لب های همتون بیاره و بهتون دلیلی بده تا از ته دل شادی رو احساس کنید.

عکس نوشته صبح شنبه بخیر + متن زیبا

شنبه سر رسیده، شنبه با اومدنش بهت میگه که اتفاقای جدیدی در راهه، قراره روزهای جدیدی رو تجربه کنی پس درگیر روزهای گذشته و هفته های گذشته نباش. گذشته مربوط به گذشته هست و هر اتفاقی که افتاده رو باید ازش درس بگیری و فراموش کنی تا بتونی زندگی رو زندگی کنی. اگه توی روزهای گذشته و هفته های گذشته زندگی کنی، لذت حال رو تجربه نخواهی کرد و مطمئن باش که باز در آینده حسرت حالایی که به راحتی میتونی کنترلش رو در دست بگیری اما به جاش میخوای در گذشته زندگی کنی رو خواهی خورد. شنبه با هر بار اومدنش به تو یادآور میشه که گذشته رو رها کن و به حالا و آینده ای بچسب که میتونی تغییرشون بدی.

********************

همه میگن شنبه خره و یک روز کسل کننده و مضخرفه چون قراره باز یه هفته پشت سر هم کار کنیم و یه هفته قشنگ حمالی کنیم. وقتی این رو از کسی میشنوم واقعا با خودم میگم که چرا من اینطوری نیستم؟ یکی از مهمترین پاسخهایی که بهش میرسم اینه که شاید خیلی از آدما اون شغلی که دوست دارن رو دنبال نمیکنن برای همین با هر بار که شنبه سر میرسه و قراره برن اون شغلی که دوست ندارن رو انجام بدن نالان و ناراحت میشن. ما یک بار بیشتر زندگی نمیکنیم، یک بار بیشتر این دنیا رو تجربه نمیکنیم پس بیاین همون کاری رو انجام بدیم که دوست داریم، همون مسیری رو در پیش بگیریم که عاشقش هستیم تا اینجوری با شوق و ذوق مشتاق شنبه باشیم نه اینکه بخوایم ازش فرار کنیم.

عکس نوشته صبح شنبه بخیر عاشقانه

وقتی که تو در کنارم نیستی، نه جمعه که آخر هفته است و نه شنبه که اول هفته است برایم معنایی ندارند. من عاشقت شدم، زندگی ام را با تو تقسیم کردم و لذت آن را با تو میچشیدم اما از وقتی که مرا تنها گذاشتی و رفتی در هیچ یک از روزهای زندگی عشق را نیافته ام و لذت را پیدا نکرده ام. حالا چه قرار است هفته ای با شنبه شروع شود و چه قرار است هفته ای با جمعه تمام شود، برای من فرقی ندارد، چون دیگر روزها برایم معنایی ندارند، من فقط زمان می گذرانم و به یاد عشق تو میخواهم این زندگی هر چه سریعتر تمام شود.

********************

هر روزت را شنبه بدان. ممکن است بپرسی که منظورت چیست، منظور این است که همه کارهایشان را به شنبه موکول میکنند اما تو دقیقا همان روزی که در آن هستی را شنبه بدان و کارهایی که باید انجام دهی را به همان روز موکول کن آن وقت تو به رمز و راز موفقیت عمل خواهی کرد. تمام موفقیت ما انسان ها در این نهفته است که هر کاری را سر موقع انجام دهیم ولی خیلی از ما با شعار معروف از شنبه موفقیت را از خود دریغ می کنیم.

عکس نوشته به شنبه خوش آمدید

راستش را بخواهی تو برای من مانند شنبه هستی! وقتی که وارد زندگی ام شدی انگار همه چیز از نو شروع شد و من هفته زندگیم را از سر گرفتم. تا قبل از اینکه تو به زندگیم بیایی، زندگی من مانند جمعه بود یعنی در خط پایان قرار داشت و انگار همه چیز برای من تمام شده بود. اما با آمدن تو دیدم که فصل زندگی من شنبه ای هم دارد و با آن قرار است من جمعه را فراموش کنم و به استقبال روزهای جدید زندگی ام بروم.

********************

این شنبه هم با تمام خوب و بدی هایش گذشت. عده ای به خواسته هایشان رسیدند و عده ای هم در مسیر خواسته هایشان بازماندند، عده ای شکم شان را سیر کردند و عده ای هم با شکم گرسنه خوابیدند، عده ای مشکلشان حل شد و عده ای هم بیشتر در دل مشکلات غرق شدند. این رسم زندگیست، چه شنبه، چه یک شنبه و چه دوشنبه و روزهای دیگر، هر روز چنین اتفاقاتی می افتد، دنیا هر روز چنین لحظاتی را به خود می بیند و این است جهانی که ما در آن زندگی میکنیم! این جهان پر است از تفاوت هایی که آن را از نگاه بعضی ها زشت و از نگاه بعضی ها زیبا میکند.

عکس نوشته برای صبح شنبه + جملات کوتاه

دلم میخواد با آمدن این شنبه فصل جدید زندگی ام را هم شروع کنم. میخواهم همه چیز را به فراموشی بسپرم، میخواهم طوری باشم که انگار روز تولد من همین شنبه هست، همین شنبه ای که حالا در آن قرار داریم. گذشته هر چه که بود گذشت، میخواهم از امروز به بعد زندگیم را آنقدر زیبا و لذت بخش کنم که دیگر حسرت گذشته ای بر جانم باقی نماند و لحظه به لحظه زندگی ام سرشار شوق و نشاط شود.

********************

امروز روز شنبه است، این روزا با حس خوب نسبت به خودت شروع کن. چه کسی از تو بهتر؟ چه کسی از تو لایق تر؟ امروز عاشق خودت باش و بگذار که جهان هم عاشق تو شود. وقتی که خودت نسبت به خودت احساس خوبی نداری، چطور توقع داری که جهان با تو در صلح باشد و برایت اتفاقات خوب و خوشایندی را به وجود آورد؟ امروز را عاشق خودت باش، نه تنها امروز بلکه هر روز این عادت را با خود تمرین کن. هر اشتباهی که کرده ای، هر خطایی که کرده ای، این شنبه به تو می گوید که می توانی همه چیز را از سر بگیری پس خودت را ببخش و گذشته را فراموش کن و از همین امروز عاشق خودت باش و با عشق به خودت سعی کن خطاها و اشتباهات را جبران کرده و در مسیر زندگی پیشرفت نمایی.

عکس نوشته صبح شنبه بخیر عزیزان

صبح زیبای بهاری/تابستان/پاییزی/زمستانی شنبه تان بخیر. امیدوارم که در این روز حال دلتان خوب باشد و شادی را از ته دل تجربه کنید. امروز را عاشقی کنید، نگذارید که این روز زیبا به راحتی از دست تان در برود پس تا می توانید عشق بورزید و عشق را بپراکنید. این دنیا با عشق است که زنده است، با عشق است که نفس میکشد پس عاشق شوید و عاشق بمانید و عاشقی کنید. عاشق خدا باشید، عاشق خود باشید، عاشق دنیایی که در آن زندگی می کنید باشید، عاشق کسی که با او زندگی می کنید باشید و عشق تمام کائنات و موجوداتی که روی زمین زندگی میکنند را در خود به وجود آورید. با این عشقها، جانی دوباره به خود ببخشید و حس و حال زیبایی را به خود هدیه دهید.

********************

شنبه را با دعای خیر برای تمام جوانان و عاقبت به خیری شان شروع می کنیم. خدایا، تمام جوانان این مرز و بوم را در پناه حق نگه دار و به آنها لطف و عنایت خویش را ارزانی کن. خدایا، عاقبت تمام جوانانی که برای خود و آینده شان هدفی دارند را به خیر کن و کاری کن که آنها در مسیر زندگی به بیراهه نروند و همواره مسیر درست را شناخته و در آن ثابت قدم بمانند. خدای من، در کنار این جوانان، سایه لطفت را از سر هیچ انسان دیگری بر ندار چرا که اگر این اتفاق بیفتد بدون شک او در باتلاق مشکلات دنیا گرفتار خواهد شد.

پروفایل صبح شنبتون بخیر

چه شنبه زیبایی، این شنبه نوید از یک هفته سراسر شادی و لذت را به ما می دهد. این شنبه به ما نوید می دهد که قرار است یک هفته سراسر خوشحالی و خنده را تجربه کنیم. می گویند سالی که نیکوست از بهارش پیداست و نیکویی هفته پیش رو را می توانی در همین شنبه فوق العاده دوست داشتنی بیابی. از خدا میخواهم که هیچ کدام تان در امروز غم را تجربه نکرده باشید و فقط لبخند بر روی لبانتان نشسته باشد، امیدوارم که در این روز در کنار عزیزان تان بخندید و شاد باشید و زیبایی دنیا را با تمام وجود درک کنید.

********************

این شنبه رویایی است، بیایید به هر روز هفته به همین شکل نگاه کنیم. هیچ روزی عادی نیست، هیچ روزی کسل کننده نیست فقط چون ما نتوانسته ایم آن را شگفت انگیز ببینم خود را اینگونه نشان می دهد. بیایید هر روز در زندگی مان را به شکل یک معجزه نگاه کنیم، بیایید این کار را از همین شنبه شروع کنیم. بدون تردید اگر ما از این معجزه های زیبا به شکلی درست استفاده کنیم، زندگی مان دگرگون خواهد شد.


در ادامه ببینید :

عکس نوشته ی سلام و صبح بخیر گفتن (آلبوم تصاویر)هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...