متن تشکر از دوستان بابت تسلیت گفتن + عکس نوشته

زمانی که به سوگ از دست دادن عزیزی نشسته ایم هیچ چیز به اندازه ی پیام های تسلیت و همدردی دوستان ، اقوام ، آشنایان و ... نمی تواند حال ما را کمی بهتر کند و یا حداقل اینکه احساس کنیم کسانی در اطراف ما هستند ، کسانی نیز در این غم بزرگ با ما همدرد هستند و تمام تلاششان این است که به ما آرامش دهند ،و حتما دوست داریم با جملاتی شیرین ، دلنشین و زیبا از زحمات این بزرگوران تقدیر و تشکر کنیم ، در این مطلب از توپ تاپ مجموعه ای از بهترین جملات کوتاه آمده است که شما می توانید از آن ها استفاده کنید، خدا آن روز را نیاورد که یکی از بهترین و دوست داشتنی ترین عزیزمان را از دست بدهیم ، انگار که تمام امیدها در دم ناامید می شوند ، دوست داری به اندازه ی یک دریا اشک بریزی ، احساس میکنی توان ایستادن روی پاهایت را نداری ، تصور میکنی کمرت خم شده است و تمام بدنت به لرزه افتاده ، حتی توان صحبت کردن نداری ، فکر مینی دنیا در این لحظه تمام شده است ، چرا که کسی را که همه چیز شما بوده دیگر در کنارتان نیست ، پس بدون تردید سپاسگزاری کردن از افرادی که تو را در این لحظه یاری داده اند تا بتوانی تاب و طاقت بیاوری کاری است ارزنده و مهم ! اگر شما نیز برای پیدا کردن بهترین جواب برای چنین کسانی هستید پیشنهاد ما به شما مطلب ذیل است.

در زمان غم و نارحتی بخصوص زمانی که عزیزی را از دست خواهی داد وجود دوستان واقعی تا حد زیادی باعث تسلی خاطر خواهد بود. وجود این دوستان موهبتی است که خداوند نصیب هر کسی نخواهد کرد. به همین دلیل گاهی افراد برای جبران و ابراز قدردانی و تشکر از این دوستان جملاتی هرچند کوتاه را از طریق کاغذ و یا پیام برای آنان خواهند فرستاد.

***********

دوستان عزیز پیام تسلیت شما را دریافت کردم بابت  همدردی شما بی نهایت سپاسگذارم.

***********

به حکم ادب و قدردانی از تمامی دوستان عزیزی که در تحمل این مصیبت ما را یاری داده اند و صبورانه در این روزهای سخت در کنار ما ماندند تشکر می نماییم.

جملات تشکر از دوستان بابت تسلیت گفتن

تسلیت شما عزیزان و مهربانان بابت از دست دادن عزیز سفر کرده مان باعث تسلای خاطر همه بازمانده ها شده است. از این همه لطفی که در حق ما داشتید نهایت تشکر و قدردانی را داریم.

***********

در سختی ها و رنج ها ست که دوستان واقعی خود را خواهیم شناخت بابت  تسلیت گویی و محبت تان بی نهایت سپاس گذارم.

***********

امیدوارم که من حقیر محبت های شما را در شادی هایتان جبران کنم. از فرستادن پیام تسلیت تان بسیار ممنون و سپاسگذارم.

***********

سپاس به دلیل این که در غم و اندوه ما شریک بودید. از خداوند منان برای شما و خانواده محترمت تان سلامتی آرزو می کنم.

***********

تسلیت گویی شما باعث تسکین دردهای بی شمار ما گشته است به خاطرهمدرد ای که با ما داشتید ممنون و سپاسگذاریم.

***********

بهترین دوستانم برای این که در این لحظه های تلخ و سخت در کنارم بودید تشکر می کنم امیدوارم بتوانم در شادی ها جبران محبت هایتان را بنمایم.

ممنون بابت تسلیت گویی

تنها نکته مثبتی که در این روزهای سخت باعث آرامشم شده است. پیام تسلیت و ابراز همدردی شما دوست عزیزم می باشد. از شما به خاطر لطف بی پایانی که در حقم داشتید ممنونم.

***********

نمی دانم برای وصف محبت تان چه واژه ای را به کار بگیرم. دوستان  از این که مرا  در مصیبت پیش آمده یاری کردید و با ابراز همدردی تان مرا تسکین دادید سپاسگزارم.

***********

از عنایت شما دوست عزیزم که مرا غریق محبت و کردید و تسکین دهنده دردهای من در این روزهای تلخ شده اید ممنون و سپاسگزارم. اجرتان با ذات مقدس حق التعالی.

تشکر از ابراز همدردی همکاران

از همه دوستان عزیزم که با ابراز همدردی در این مصیبت پیش آمده همراهم بودند متشکرم. حرف ها وپیام های تسلیت شما برای من دلگرم کننده بود. از خداوند قهار می خواهم تا مرا در جبران این همه محبت یاری کند.

***********

دوستان مکرم به خاطر همراهی و حس هم دردی که نسبت به این بنده حقیر داشتید متشکرم. حضور سبز و تسکین های شما مرا در قبول این مصیبت  یاری دارد. امیدوارم همیشه زندگی تان مداوم و برقرار باشد.

***********

دوستان تسلیت گویی شما در تمام روزهایی که در غم از دست دادن عزیزترین کسم به سوک نشسته بودم تسلی بخش و دلگرم کننده بود. خداوند به شما اجر و طول عمری با عزت عنایت فرماید. بابت تمام همراهی تان متشکرم.

***********

تسلیت گویی شما دوستان عزیز زمانی که من در سوک و اندوه فراوان بودم دستم را گرفت تا با این غم بزرگ کنار بیایم و زندگی را دوباره از سر بگیرم. خداوند سبحان به شما عزت و سربلندی عطا فرماید.

متن کوتاه تشکر بابت تسلیت گفتن دوستان

قدم شما دوست عزیزم که برای ابراز همدردی و تسلی خاطر من متحمل سختی و رنج شده اید بر چشمان من باد. به خاطر بودن تان و کلام پر از محبت تان ممنونم. خداوند سرافرازی در هر دو دنیا را نصیب شما فرماید.

***********

ابراز هم دردی دوستان عزیزم برای تحمل این غم بزرگ باعث امتنان خاطر من می باشد. از شما ممنون و سپاسگزارم. خداوند زندگی تان را سرشار از برکت و شادی نماید.

***********

دوستان غم بزرگ و جان فرسایی که بر من وارد شده است ره هیچ چیز جز کلام پر از همدردی شما کم و تسلی نخواهد داد. به خاطر بودن تان و به خاطر کلام آرامش بخشتان کمال تشکر و قدردانی را دارم.

***********

عزیزترین دوستم نمی دانی در آن روزهای سخت که عزیزترینم را از دست داده بودم  حضورت و کلامت تا چه اندازه آرام بخش و دلگرم کننده بود. ممنونم به خاطر همراهی و هم دل بودنت. خداوند منان شما را برای من حفظ کند.

***********

دوست مهربان و دلسوزم هیچ کس مانند شما نمی تواند مرا برای قبول و محبت این مصیبت یاری کند. کلام شما همیشه با محبت و آرامش همراه بوده و هست. خداوند به شما طول عمر عنایت فرماید و به خاطر همه توجه تان ممنونم.

متن برای تشکر از تسلیت رفیق

دوستان همراهم امروز بار دیگر همراه و هم دل بودنتان را با تمام وجودم احساس کردم. خداوند مرا مورد عنایت ویژه ای قرار داده است زیرا بهترین دوستان را نصیبم کرده است. حضورتان و کلمات آرامش بخشی که برای تسلی من بر زبان آوردید مانند آب بر روی آتش غم هایم را از بین برد. ممنونم به خاطر تمام محبت های بی دریغ تان.

***********

غم از دست دادن عزیز بسیار سنگین و طاقت فرساست اما وجود دوستان هم دل باعث سبک شدن این غم خواهد شد. بابت لطف تان و حضورتان متشکرم. خداوند به شما در دنیا و آخرت اجر و پاداش دهد.

***********

دوستان و همراهان همیشگیم. از شما به خاطر ابراز همدردی تان بی نهایت سپاسگزارم با همراهی شما عزیزان خداوند توان قبول این مصیبت را نصیبم کرده است.

***********

دوستان و یاوران مهربانم کلام محبت آمیز و تسلی بخش شما مایه دلگرمی و صبوری من شده است. امیدوارم بتوانم در شادی های شما جبران محبت تان را بنمایم. به خاطر بودن تان و تسلیت گویی تان متشکرم.

***********

دوستان عزیزم خداوند به من صبر و به شما طول عمری همراه با عزت و سربلندی عطا فرماید. سخنان دلگرم کننده شما همیشه مایه خوش وقتی من بوده و هست. امروز هم مانند همیشه با سخنان پر مهرتان موجب آرامشم شده اید. ممنونم که بودید و ممنونم که همچنان در کنارم هستید.
متن تشکر بخاطر پیام تسلیت + عکس نوشته

مجموعه ای از متن های گلچین شده ی رسمی ، ادبی ، محترمان و دوستانه برای تشکر از کسانی که تسلیت گفته اند.


در سرزمین خاطره ها آنان که خوبند ،همیشه سبزند، و آنانکه محبت ها و دوستی ها را بر قلبشان برافراشتند، همیشه به یاد می مانند،از رفقای با معرفتم ،که با حضورشون در مراسم خاکسپاری و ختم مادربزرگم ،من را شرمنده کردن تشکر میکنم ،و از تمامی دوستان گلم که با پیام هاشون ابراز همدردی کردند ممنونم ، ان شاالله تو شادی هاتون جبران کنم

〰*〰*〰*〰*〰*〰

سوگی که در زندگی ما سایه انداخت ،توانفرسا بود ، سپاس ما را که با حضور گرم خود به تسکین دردمان آمده بودید ، بپذیرید

〰*〰*〰*〰*〰*〰

سپاسگزار همدلی و مهر همه ی مهربانانی که در سخت ترین و تاریک ترین لحظات عمرم،همراهم بودند و هستند ،آرزو میکنم در خوشی هاشان ،توان تلافی داشته باشم ،دعایم کنید

متن تشکر بخاطر پیام تسلیت + عکس نوشته

از تمامی دوستام عزیز و مهربانم که در مصیبت از دست دادم مادرم در کنار من بودند و سعی در تسکین درد بنده در این داغ بزرگ داشتند ، کمال تقدیر و تشکر را دارم و امید است به شرط حیات بتوانم گوشه ای از محبت هایتان را در جشن های شادی تان جبران نمایم ان شالله.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

بهترین دوستم ، بی نهایت از تو سپاسگزارم بخاطر اینکه در این مصیبت تلخ در لحظه هایی که توان و طاقتم را از دست دادم در کنارم بودی و دست محبت و نوزاش بر سرم کشیدی ، امیدوارم لایق آن باشک که در خوشحالیها و لحظات خوب زندگی ات کنار تو باشم.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

بدین وسیله از کلیه رفقای خوبم ، چه آنان که بصورت حضوری و چه آنانکه به صورت غیر حضوری و در فضای مجازی ، با پیام ها و تصویر های ارسالی و مختلف خود ، التیامی بر اندوهم بوده‌اند ، کمال تشکر و قدردانی را می‌نمایم و امیدوارم در مراسم شادی این عزیزان حضور داشته و خدمت کنم.

〰*〰*〰*〰*〰*〰


تقدیم به همکارانم در اداره ی ....بدین وسیله از عنایت و حسن توجه کلیه سروران، دوستان، آشنایان و همکاران که در همه مراحل، ما را مدیون لطف و غریق محبت خویش نمودند، از صمیم قلب تقدیر و تشکر نموده و برای همگان از خداوند رحمان، حضور در رکاب نورانی امام زمان (عج) را در عصر ظهور مسئلت می نماییم.


متن تشکر بابت عرض تسلیت + جملات تصویر قشنگ و دلنشین

بدین وسیله از کلیه دوستان دلسوز و مهربانم ، که در مراسم ختم تنها برادرم ، شرکت نموده‌اند کمال تشکر و قدردانی می‌نمایم و امید است که در مجالس و مراسم های شادی شما سرورانم حضور داشته و لایق خدمت باشم.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

از همه ی همکاران محترم در اداره (.....) که با محبت های فراوانشان ،که با ارسال تاج گل ، پیام و تصویر ، همدردی خود را اعلام کردند و موجبات شادی روح عزیز از دست رفته و تسلی خاطر اینجانب را فراهم نمودند، صمیمانه قدردانی و تشکر نمایم.


〰*〰*〰*〰*〰*〰

عزیزان فرهنگی، ارتشی، دانشگاهی، همکاران اداری و همسایگان مهرپرور خدا را سپاس می‌گوییم که خورشید محبت شما در سوگ گرانی که بر ما وارد شده بود، پرتو افکند. از خدا برای شما و خانواده‌های ارزشمندتان شکیبی شایسته و اجری فزاینده آرزو می‌کنیم.

متن های ادبی و دوستانه تشکر از ارسال پیام تسلیت

با عرض سپاس ، بدینوسیله مراتب قدردانی و تشکر خود را از یکایک سروران ، دوستان ،اساتید ،مسئولان و همکاران ارجمندی که در مراسم تشییع ، تدفین و ترحیم مرحومه ( متن شما )شرکت نموده و با ابراز همدردی ، موجب تسلی ،خاطر بازماندگان گردیده اید ، صمیمانه تقدیر و سپاسگزاری می نمایم


〰*〰*〰*〰*〰*〰

عزیزان همکار... از اینکه توانستید به لطف عمیم خود درد هجرت [...] ما را تسکین ببخشید، از شما سپاسگزاری نموده و امیدواریم اجری عظیم در پیشگاه حضرت حق داشته باشید.
از طرف...


〰*〰*〰*〰*〰*〰

با شایسته‌ترین و عالی‌ترین عبارات و سخنان به هر زبان و هر لهجه می‌ستاییم، محبت‌های شما بزرگواران را. چه آن کس که با گل خاطر سوگوارمان را تسلی بخشید و چه آن کس که به قدوم مبارک خود و چه آن عزیزی که به خط و جراید گرد غم از چهره غمگین ما زدود.

عکس نوشته تشکر و قدردانی بابت تسلیت + متن های زیبا


دنیای با او بودن به ما نیاموخت که بی او چه کنیم
اما وفایش به ما آموخت که محبت های بی منت و بی صدای او
را که جاودانه در جان زندگی مان سبز است، فراموش نکنیم.
اما باز هم و بود که این بار با رفتنش
همه بستگان، دوستان و آشنایان را به دور ما جمع کرد.
و همه به وسعت قلبهایتان آمدید و در مراسم خاکسپاری، سوم و هفتم
روانشاد …
با قطره اشکی، ارسال متن تسلیت یا نثار تاج گل،
قلب های مهربانتان را بر روی اندوهمان گشودید.
محبت و صفایتان را ارج می نهیم و نیکوترین دعاهای خود را نثارتان می کنیم
و آرزومندیم زنجیر عشق و محبت یاران، هرگز از هم نگسلد.
از طرف خانواده …


〰*〰*〰*〰*〰*〰

من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق
با نهایت احترام و رعایت ادب و در کمال تواضع و ارادت
و با عرض سپاس، بدین وسیله مراتب قدردانی و تشکر
خود را از یکایک شما سروران، دوستان، آشنایان، بستگان
و مسئولان ارجمندی که در مراسم تشییع، تدفین،
مجالس ترحیم و یادبود شادروان …
شرکت نموده و با ابراز همدردی، موجب تسلی خاطرمان شدید
صمیمانه تقدیر و سپاسگزاری می‌نماییم
از این که به علت تألمات روحی، توفیق تشکر حضوری
میسر نشد، قلباً پوزش می‌طلبیم.
امیدواریم خداوند بزرگ عنایت فرماید تا بتوانیم
لطف و زحمات یکایک عزیزان را جبران نماییم
از طرف همسر و فرزندان مرحوم


〰*〰*〰*〰*〰*〰

من لم یشکر المخلوق، لم یشکر الخالق
در مقام شما چه می توانیم بگوییم که اقیانوسی از لطف و رحمت را به رگهای خسته و کوفته مان جریان دادید، با این عمر کوتاه خاکی، قادر به جبران الطاف شما نیستیم، پس دست به دامان ذات کبریایی دراز می کنیم و از درگاهش می خواهیم تا پاسخگوی این همه لطف، از روی عنایت خویش باشد.
بدین وسیله از عنایت و حسن توجه کلیه سروران، دوستان، آشنایان و همکاران که در همه مراحل، ما را مدیون لطف و غریق محبت خویش نمودند، از صمیم قلب تقدیر و تشکر نموده و برای همگان از خداوند رحمان، حضور در رکاب نورانی امام زمان (عج) را در عصر ظهور مسئلت می نماییم.
بازماندگان

پیام های کوتاه برای تقدیر و سپاسگزاری از دیگران برای تسلیت گفتن در قالب عکس نوشته

در ادامه تماشا کنید :

مجموعه متن های ادبی و زیبا برای جواب تسلیت

متن تقدیر و تشکر برای ابراز همدردی

متن سالگرد فوت دوست صمیمی

متن تسلیت برای فوت پدر به همکار خانم

متن هفتمین روز درگذشت رفیق ، جملات مراسم هفتم دوست

در جواب روحش شاد چی بگیم1 نظر

  1. Asef AsefiAsef Asefisays:

    سلام، درودبی پایان بر این نویسنده محترم شود که ما توانستیم که متن متذکره بهره کامل ببریم. از خداوند منان آرزوی موفقیت بیشتری بشما خواهانم. بااحترم (آصف آصفی)

    • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

      درود بر شما دوست عزیز ، خواهش میکنم.