تعبیر خواب استخر پر از اب

خواب دیدم در استخر بزرگی که پر از آب گرم بود در حال شنا کردن بودم تعبیرش چی میشه؟ این‌ خواب‌می‌تواند نمایانگر وجود ضرورت‌ و نیازی‌ برای‌ یک‌دگرگونی‌ و تحول‌ اساسی‌ و مهم‌ در زندگی‌ روزمره‌باشد،اگر خودت تنها در حال شنا بودی به نشانه ی این باشد که روزهای بهتری خواهد آمد که در آن احساس راحتی و آسایش بیشتری خواهی کرد. در این قانون هیچ تردیدی نباید داشت.. معبران‌ قدیمی‌ معتقد بودند که‌ اگر در خواب‌ در حال شنا کردن در استخری پر از آب گرم یا داغ به همراه مرده ای باشید ،احتمالا به‌ طور اتفاقی‌ با دوستان‌ قدیمی‌تان‌ برخوردخواهید کرد

سوال: سلام ببخشید من خواب دیدم که همسرم برای شنا به استخر رفته بود و بعد از ساعتی به من اطلاع دادن که بخاطر عمق زیاد استخر خانمم داخل آب خفه شده است تعبیرش چیه؟

پاسخ کارشناس:شما هیچ مشکلی ندارید. مشکل شما تنها این است که به خودتان سخت می گیرید. بدون توجه به خیلی ضعفهای موجود در نهان خودتان. . 

تعبیر خواب استخر اب به روایت خالد اصفهانی

دیدن‌ استیخر در خواب‌ ممکن‌ است‌ نشان‌ دهنده‌احساسات‌، ضمیر ناخودآگاه‌، تمایلات‌ غریزی‌ و درعین‌ حال‌ خود زندگی‌ باشد.تمام‌ اشخاص‌ از رفتن به استیخر لذت‌ می‌برند و به‌ نوعی‌ تسکین‌ و آرامش‌خاطر می‌یابند.  بنابراین‌، این‌ چنین‌ خوابی‌می‌خواهد به‌ ما پیغام‌ دهد که‌ بیشتر فکر کنیم‌ وآرامش‌ داشته‌ باشیم‌ این‌ خواب‌ می‌تواند نمایانگراین‌ باشد که‌ زندگی‌ محیطی‌ کوچک‌ برای‌ به‌ حالت‌تعادل‌ در آوردن‌ استرس‌ است‌ و در عین‌ حال‌پیچیدگی‌ و دشواری‌ توان‌ کاه‌ و شدید مشکلات‌روزمره‌ را نشان‌ می‌دهد. 

سوال: سلام من دیشب خواب دیدم که به همراه چند نفر از دوستانم به استخر می رویم ولی دیدیم که داخل استخر حتی یک قطره ی اب نیست تعبیرش چیه؟

 از روابط خود به هیچ عنوان برای کسی تعریف نکنید. شما یک حسود بالفطره را با یک پزشک روانشناس اشتباه گرفته اید! و این به شما ضربه های بزرگی خواهد زد.

تعبیر خواب استخر بدون آب به روایت علی مدنی

بدین‌ معنا است‌ که‌ گرفتاری‌ها ودلبستگی‌های‌ مضر، خطرناک‌، ناسالم‌،غیرطبیعی‌ و بیمار گونه‌ای‌ در زندگی‌ روزمره‌تان‌جریان‌ دارند.

تعبیر خواب استخر پر از ماهی به روایت ابراهیم کرمانی

نشانه‌ تعهد، وفاداری‌ و عهد وپیمان‌ است‌،شاید اخیرا در رابطه‌ با این‌ امر صحبت‌هایی‌ داشته‌اید و فکرتان‌ به‌ آن‌ مشغول‌ بوده‌ است‌.این‌ عهد و پیمان‌ و مسؤولیت‌ می‌تواند در رابطه‌ باکار و حرفه‌ شما یا همسرتان‌ باشد.استخر های بزرگ یا کوچک که داخل آن های ماهی های زینتی یا معمولی بصورت مملو باشد می‌تواند نمایانگر سطح‌ گسترده‌ترهوشیاری‌ در جایی‌ باشد که‌ ضمیر خودآگاه‌ وناخودآگاه‌ بیننده‌ خواب‌ با یکدیگر تلاقی‌ می‌نمایند.در مجموع‌، مشاهده‌ ازدواج‌ در خواب‌ به‌ منزله‌تشویق‌ برای‌ رشد و تعالی‌ خودآگاهی‌ و انجام‌ تغییرمثبت‌ در وجود شما می‌باشد. هم‌ چنین‌ اگر مجردهستید و تاکنون‌ ازدواج‌ نکرده‌اید و مایلید این‌ امرانجام‌ شود، می‌توان‌ این‌ خواب‌ را به‌ منزله‌ شکلی‌ ازآرزومندی‌ در نظر گرفت‌
   

2 نظر

 1. سلامسلامsays:

  سلام تعبير اين خواب چيه؟ خواب ديدم با دوستانم رفتيم استخر ولي همه با لباس توي استخر رفتند و مي رقصيدند

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سعي كن تا جايي كه مي‌تواني از بحث‌هاي بيهوده و دردسرآفرين دوري كني چون تو را در شرايط تشنج و آشفتگي قرار مي‌دهد.

 2. فریبافریباsays:

  سلام خواب دیدم کنار استخر نشسته ام ولی حالشو نداشتم که برم شناکنم ولی موقعی که می خاستم بیام اینور موج زیاد اب کلا لباسام رو خیس کرد.. تعبیر این خواب چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شما آدمی هستید که به عهد خود پایبند هستید و در زندگی به معنویات بیشتر از مادیات اهمیت می دهید و به همین خاطر بسیار دلسوخته هستید اما مطمئن باشید که موفقیت از آن شماست.