تعبیر خواب نشستن کنار مرده

در واقع نکته ی بسیار مهمی که درباره تعبیر خواب نشستن کنار مرده ها وجود دارد این است که آیا ما چهره ی شخص فوت شده را شناختیم یا خیر اگر چهره ی او را بشناسیم تعبیرش خوب و نیکو نیست و به نشانه ی مرگ زود هنگام یکی از خویشان و یا نزدیکان است و اما اگر چهره ی او برایمان مبهم و یا غریبه بود خطر دفعه شده است

ابراهیم کرمانی میگوید اگر زن یا مردی ببیند در کنار مرده ای نشسته است و با او هیچ صحبتی نمیکند و فقط نظاره گر همدگیر هستند به نشانه ی این است که به مجلس عزایی دعوت میشوند اگر با مرده صحبت میکردند (خندیدن گریه کردن یا ...) به نشانه ی مرگ جو یا از دست دادن جوان است

 اگر کسی به خواب بیند که دیگران در کنار مرده نشسته اند، دلیل که شرف و بزرگی یابد.
ابن سیرین میگوید اگر دختری ببیند هم نشین مرده ای شده است که با او دوست است و در همین حال گناه میکنند دلیل که پیوسته به فساد و گناه مشغول است و توبه باید کرد تا از عقوبت نجات یابد.

اگر کسی مادر خود و یا یکی از اعضای خانواده ی خود را ببیند که در کنار افراد فوت شده نشسته اند دلیل که تنش درست و عمرش دراز است. 

سوال: سلام من خواب دیدم که روی ایوان خانه نشسته ام و ناگهان یه نفر اومد کنارم نشست و به من سلام داد و احوالم را پرسید و با هم کلی تعریف کردیم و من میدونستم این طرف مرده و ازش پرسیدم مگه تو نمردی گفت نه من زندم

پاسخ: سلام خواهرم با توجه به توضیحاتی که دادید یک یا چند توصیه و یا راهکار به شما معرفی میشود  امروز شما برای اینکه بتوانید به آرزویتان که همان سودمند بودن است برسید بیش از حد پریشان شده‌اید. اما به یاد داشته باشید که موفقیت گونه‌های متفاوتی دارد. چون که ماه در دوازدهمین خانه اسرار شما قرار دارد، شاید شما نتوانید هرچه را که دیگران می‌توانند بینند انجام دهید. زمانی که شما به احتمالاتی که هیچ وقت به حقیقت نمی‌پیوندند فکر می‌کنید، می‌توانید از تمرینات ورزشی فکری بهره بگیرید. هر فکر جدید را، حتی اگر غیر واقعی به نظر رسید رد نکنید. شما بعداً می‌توانید افکار غیر ضروری را از بقیه جدا کنید.

 

7 نظر

 1. M.mM.msays:

  سلام من خواب دیدم مادرم که به تازگی فوت شده روی یه صندلی در قبرستان قطعه شهدا نشسته و من تکه ای از طلای اون رو تو دستم محکم نگه داشتم و وقتی ایشون رو میبینم بدون هیچ حرفی اون طلا رو به مادرم میدم و ایشون داخل کیفشون میزارن. این خواب تعبیر خاصی داره؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشان دهنده ی مردی ضعیف و گمراه است که ممکن است با او برخورد داشته باشید

 2. m em esays:

  سلام.به تازگی پدر من فوت کردن و من خواب دیدم با مادرم کنار هم روی یک صندلی نشستن.وقتی ما اعتراض میکنیم که چرا کنارهم نشستن مادرم میگوید اشکالی ندارد.تعبیرش رو ممکنه بگید؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از بین رفتن موانع سخت و یا تحقق یافتن آرزوها

 3. علیرضاعلیرضاsays:

  خسته نباشید.پدر من فوت شدن.دیشب خواب دیدم پدرم تو خواب کسی رفته و گفته که منو از اون قبرستون دربیارین و جای دیگه دفن کنین تا شما اینکارارو کنین من خودمو میرسونم.ما از قبر درش اوردیم و بردیم تو حیاط پدربزرگ مادریم و منتظرش بودیم.تو همین حین هم با برادرم و خانومش داشتیم کباب میخوردیم!

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تحت تاثیر یک سازش و آشتی دوستانه پس از یک قهر و جدایی عاطفی به آرامش بسیار دست خواهید یافت.

 4. محبوبمحبوبsays:

  سلام .شب سه شنبه ،4 بهمن، خواب پدر بزرگم را دیدم .هر دو روبروی هم نشسته بودیم وخیلی ساده وصمیمی دوکاسه آش میخوردیم . بین آش خوردن پدر بزرگم که مرد بسیار مهربان وخوبی هم بودند به من گفت .بابا جون گوشت نداریم وبنظرم آبگوشت ساده آمد.ومثل آدمی بود که دلش چیزی میخواست .حالا منم به هوای اینکه براش بیاورم سمت دیگه را نگا کردم وبه این فکر بودم که گوشت هست یا نه .که یک مرتبه از خواب بیدار شدم .ممنون میشم پاسخ بدید.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به نشانه ی اعتماد به نفس و جسارت طرف مقابلتان است.

 5. SandraSandrasays:

  سلام پدرم یکساله که فوت شده خواب دیدم که کنار من نشسته و میگیم و میخندیدیم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   علامت آن است که مقامی برتر از مقام اطرافیان خود به دست می‌آورد و به آرزوها و خواسته‌های خود دست می‌یابد.

 6. رویارویاsays:

  سلام من دیشب خواب دیدم تو یه حیاط سرسبز منو یکی دیگه که یادم نیست دقیقا کی بود با عمه ام (که دوسال پیش فوت کرده )دور یه میز نشسته بودیم داشتیم چایی میخوردیم دور هم چهرش هم معمولی بود نه شادشاد نه ناراحت تعبیرش چی میتونه باشه؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، منفعت و طول عمر تعبیر می شود

 7. نازینازیsays:

  سلام ظهر خواب دیدم پدرم که فوت شده کنارم نشسته کسی کنارش بود که من یادم نمیاد چهره اش رو با پدرم صحبت می‌کردم نوازش میکردم موهاش رو نگام می‌کرد که توی خواب متوجه شدم رنگ چشم هاش از خاکستری به سمت سبز عسلی تغیر کرده با من حرف نمیزد فقط نگاهم می‌کرد دوباره صحبت می‌کرد با کنار دستیش توی خواب احساس میکنم که حتی لبای پدرم بوسیدم به نظرتون تعبیر داره؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، ممکن است این ایامی به یاد برخی از روزها و یا خاطرات احساس دلتنگی کنید