تعبیر خواب بسته بودن دست مرده

حضرت امام صادق (ع) می فرماید تنگ شدن عرصه زندگی بر آدمی و کم شدن رزق و برکت در خانه تعبیر خواب بسته بودن دست های مرده میباشد اگر کسی ببیند مرده ای دستانش بسته است و برای باز کردنش تلاش میکند دلالت بر این دارد که در اینده نزدیک روزهای دشواری را پشت سر میگذارد همچنین شیخ طوسی نیز بی برکت شدن درامد و کسب و کار در جامعه را معنی بسته بودن یا بسته شدن دستان مرده میداند

تعبیر خواب بسته بودن دست های مرده به روایت لیلا برایت

ایشان نوشته اند اگر مرد یا زنی ببیند که اقدام به دست های مرده که او را میشناسد یا نمی شناسد میکند به این معنا است که با فکر و درایت دشمنانتان را مغلوب می کنید.اما اگر دیدی شخص مرده قصد بستن دستان شما را دارد نشان دهنده آن است که باید بیشتر مراقب اطرافتان باشید.

سوال: سلام من خواب دیدم که یه مرده ای دستهاش را با طناب بستند وقتی دیدمش میخاستم کمکش کنم تا دستاش باز کنم چون اولش فکر کردم که زندس بعد فهمیدم تکون نمیخوره و جیغ زدم وفرار کردم تعبیرش چیه؟

پاسخ:رویای شما تجسمی است از یک زن به استثنای زنان خانه و او زنی است پر غلغله و شلوغ که مدام حرف می زند چه شنونده داشته باشد و چه نداشته باشد. 

ابن سیرین نیز یک توصیه و یک پیشنهاد برای مردان و زنانی دارد که شاید خواب بسته بودن دست مرده را میبینند

مروز شما نباید هر حرفی که به شما زده می‌شود را باور کنید، برای اینکه ممکن است کسی فکر کند که شما آنقدر زودباور هستید که هر چیزی را باور می‌کنید. اما این سخن به معنی این نیست که شما بی‌تجربه و زود باور هستید؛ بلکه بدین معنی است که شما فقط می‌توانید توانایی‌های هر چیزی که دیگران ممکن است به راحتی ازش گذشته باشند را کشف کنید. نگرش مثبت داشتن اصلاً ویژگی بدی نیست؛ فقط قبل از اینکه مشخص کنید چه جیزی بهترین است مطمئن شوید که قبلاً یک بررسی کامل رویش انجام داده‌اید.

شخصی به نزد حضرت یوسف (ع) رسید و راجب تعبیر خواب بسته بودن دست سوال پرسید حضرت در پاسخ فرموند بدون شک تو در زندگی ات در روزهای اخیر دست به کاری اشتباه شدی که بخاطرش توسط همسرت سرزش میشوی و انجام این عمل برای تو به جز پیشمانی شودی ندارد میتوان از توضیحات یوسف نبی (ع) متوجه شد که ندامت و کارهای نداسته انجام دادن از معانی اصلی این خواب است

شیخ طوسی میگوید بسته بودن دست های مرده از پشت در خواب نیکو نیست و خبری از یک دردسر و یا حادثه میدهد بسته بودن دست از جلو خطرات کمتری را دارد و نشانگر حوادث و یا خبرهای تلخ میباشد

1 نظر

  1. رهارهاsays:

    سلام خواب دیدم که رفتیم روی بالکن برف و بارون زیبایی هم میومد بعد یهو دیدم ی آقای جوونی نگام میکنه، منم سریع رفتم داخل،، بعد در جای دیگه از خواب همش انگار ی آقایی دنبالم بود، نمیدونم کی بود، آدم ربا بود چی بود! تعجب کردم چرا کسی کمکم نمیکنه، برادرم هم اونجا بود و بی تفاوت، یهو خانمش بهش گفت ی کمکی به من بکنه،، بعد یهو به ذهن خودم رسید کاری کنم، ی طناب برداشتم، چند تیکش کردم و شروع کردم بستن دست و پای اون آقا..

    • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

      این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید که دیگران افکار و عقاید خود را به شما تحمیل کنند.