تعبیر خواب کتاب قران هدیه گرفتن

در این بخش از توپ تاپ نظرات سه معبر را درباره تعبیر خواب هدیه گرفتن کتاب قران مجید را بررسی میکنیم و بعد از آن به سوالات چند کاربر در همین زمینه پاسخ میدهیم تا اگر برای شما نیز پیش امد کرد و چنین رویایی را دیدید اطلاعاتی درباره معنی ان داشته باشید حضرت امام صادق (ع) می فرماید اگر مردی متاهل خواب ببیند که متاب قران به عنوان هدیه از دست همسرش میگرید به نشانه ی این است که آرامش و لحظات شادی را در زندگی اش سپری میکند و روز به روز خوشبختی ایشان با اهل خانواده اش بیشتر میگردد دراقع دیدن کتاب قران در خواب بسیار نیکو است و همیشه به معنای پدید آمدن آرامش ,احساس رضایت از زندگی لحظات فراموش ناشدنی و شاد میباشد,امام صادق میفرماید  دیدن قران در خواب، نشانه آن است اوقاتی شاد پیش رو دارید.جابر مغربی در همین باره گفته است اگر در خواب دیدی که قران را از دست پسر و یا فرزندت به عنوان هدیه میگیری علامت آن است که پسرتان با افتخارات عظیمی که به دست می آورد ، باعث افتخار و یا خوشحالی شما خواهد شد.در واقع مغربی میگویند خشنود و راضی کردن والدین معنی اصلی این رویا است.اگر دیدی به تو این هدیه ارزشمند را میدهند و تو ان را پس میزنی و یا قبول نمیکنی نشانه آن است که از زیان و بیماری ، شدیدأ اندوهگین خواهد شد.اگر قران را هدیه گرفتی و از دست تو افتاد و یا بطور عمد یا غیر عمدی پاره شد نشانه آن است که خطر از کنار گوش او خواهد گذشت.

Interpreting the book of the Quran is a gift

تعبیر خواب گرفتن قران از دست مرده ها به روایت منوچهر مطیعی تهرانی

اول: نجات پیدا کردن از بلاها و یا آسیب های دنیوی. دوم: مقتدر و داناتر شدن. سوم: دست یافتن به اهداف و آرزوهای دیرینه. چهارم: پرهیزکاری فرمودن از مناهی خلایق را.

اگر بیند قرآن را از مرده میستاند و باهمدیگر شروع به ختم ان میکنند، دلیل است که مرادها بیابد و طبق نظر چند معبر دیگر به نشانه ی آخر عمر اوست،در هر صورت و در هر شرایط دیدن قران هدیه گرفتن و یا تلاوت ان چه با افراد زنده و چه با افرادی که مرده اند نیکو است و در اینجا توفیری ندارد که شما چه سوره و کدام ایه را در خواب تلاوت میکنید

همچنین میتوانید برای دیدن مطلب های بیشتری حول همین موضوع به ادرس قرار داده شد در پایین رجوع نمایید

استاتوس

تعبیر خواب قران در دست گرفتن

3 نظر

 1. سونیاسونیاsays:

  سلام . من خواب دیدم که خانواده ای به خاستگاری بنده امده اند و من راضی به ازدواج نبودم و مادرم پیش من می آید میگوید باید با او ازدواج کنی این سرویس طلا و این قران را ان ها برای ۱۷ ابان اورده اند . من در کل خواب ناراحت بودم و ناراضی . ایا تعبیر منفی پیدا میکند ؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام فرزندم یقین بدار هر رویایی که در آن کتاب قران وجود داشته باشد هیچ معنی یا تعبیر بدی نخواهد داشت !

 2. اشكاناشكانsays:

  سلام من خواب ديدم كه پيش مادر پدرم ميرم و ميگم كه نميتونم راه برم و دليلش يه شيطاني باشه كه منو احاطه كرده و من خيلي ترسيدم كه مادرم با حرفاش منو اروم ميكنه و من پيش مادر پدرم ميخوابم و وقتي ميخام بخوابم مادرم منو صدا كرد و گفت پسرم اين همون قران كه اول دبستان معلمت بهت داده بود به اين توسل كن و اروم باش كه من اولشو ميخونم و خيلي اروم ميشم ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهند تا به شناخت مهارت های درونی خود پرداخته و اجازه ندهید که ترس و احساس عذاب وجدان، شما را از پرداختن به کار های خلاقانه و جدید باز دارد.

 3. س.سس.سsays:

  سلام من خواب دیدم به یک مسابقه تلاوت قرآن رفتم. و اونجا سوره واقعه رو بطور کامل از حفظ خوندم ( کاملا درست هم خوندم، در حالی که من در بیداری فقط چند آیه اول سوره واقعه رو حفظ هستم). به من یک قرآن جایزه دادن و همچنین یک سفر با قطار . میخواستم سوارقطار بشم که از خواب بیدار شدم. میشه بگین خوابم چه تعبیری داره؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام این خواب اشاره به برنامه ریزی های جدیدی دارد که برای رسیدن به هدف و خواسته ی خود لازم است ایجاد کنید.