تعبیر خواب رانندگی با ماشین مدل بالا

در این مطلب از توپ تاپ درباره تعبیر خواب رانندگی کردن با ماشین های مدل بالا و یا گرانقیمت صحبت میکنیم،اگر کسی خواب ببیند که با ماشین شاسی بلند و یا مدل بالا در حال رانندگی در جاده است دلیل بر اینکه با فردی مشهور در روزهای نزدیک ملاقات میکند و یا اینکه فردی بزرگ برای او نامه ای ارسال میکند و او را به خانه ی خود مهمان میکند،شیخ طوسی گفته است اگر کسی با ماشین مدل بالا و با رنگ مشکی در حال تردید در خیایان باشد دلیل بر اینکه دست به کاری بزرگ میزند و یا ریسکی در زندگی اش انجام میدهد که متاسفانه پاسخ خوبی هم دریافت نخواهد کرد همچنین اداورد ماشین های سیاه رنگ و گران را در خواب به نشانه ی شکست میداند پس تا اینجا متوجه شدیم رنگ ماشین نیز در معنی و تعبیرش تاثیر گذار است

تعبیر خواب ماشین مدل بالا سفید اگر چنین رولی را مشاهده کردی دلیل آن است که تحرک لازم را برای زندگی و کارهای مفید از دست داده است و باید در فکر ایجاد تحرک باشد.

اگر دیدی با ماشین خودت به چنین ماشینی ضربه زدی و خسارت ایجاد کردی رویای بد طالعی است که معنای آن پرو بال گرفتن بیش از حد غرایز حیوانی است و خواب بین در مهار غرایز خود ناموفق است.

تعبیر خواب ماشین مدل بالا قرمز چیست:خواه مرد ببیند خواه زن خواه دختر باشید یا پسر تعبیر آنست که خواب بین دست به کارهایی می‌زند که نمی تواند همه را به سرانجام برساند و اصطلاحاً با یک دست می‌خواهد چند هندوانه بردارد.معیر مدنی میگوید دیدن ماشین های زیبا و لوکس و با رنگ سرخ در خواب ناتوانی و مغلوب شدن است بالا بردن پرچم ناامیدی و یا افسردگی

سوال: سلام خواب دیدم که با یه ماشین بسیار مدل بالا و گرانقیمت که رنگش فابریک و لوکس بود با دوستم تو خیابونا ویراژ میدادیم انگار هر دوی ما در خواب مست بودیم و بعد با شدت زیاد با یه کامیون شاخ به شاخ کردیم و دوستم فوت شد تعبیرش چیه؟

پاسخ: شنیدن و یا دریافت اخبار تلخ و ناگوار همانند خبر مریض شدن کسی فوت شدن دوست و ...از نعابیر این خواب است

تعبیر خواب ماشین مدل بالا خریدن: اگر دیدی چنین ماشینی را از دوست بنگاه و یا اشنا یا غریبه خریداری میکنی دلیل آن است که میل به اعمال آزار دهنده دارد و دلش می‌خواهد دیگران را بیازارد.

 

 

 

10 نظر

 1. زهرازهراsays:

  سلام من این خواب رو نه یک بار که چندین بار دیدم سوار ماشین ام که دقیقا یادم نیست مدل بالا بود یا نه ولی اصلا بلد نیستم رانندگی کنم و مدام سعی میکنم ماشین رو متوقف کنم و موفق نمیشم بار ها دیدم که به کنار جاده یا خیابون ماشین رو از عمد میزنم تا متوقفش کنم و به کسی اسیب نزنم مرسی

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این رویا معنای خوبی میدهد و به نشانه ی محبت و دلگرمی - از طرف دوستان به شما محبت میشود و هدیه گرانبهایی دریافت خواهید کرد

 2. رامیاررامیارsays:

  سلام، خواب دیدم یک ماشین شاسی بلند و سفید سوار می شوم و دوستم هم کنارم نشسته ولی موقع رانندگی دوستم مدام دخالت می کند و خودش دنده رو عوض می کند و یا کنترل فرمان را به دست می گیرد جوری که انگار من خودم وارد به رانندگی نیستم و من ازین کارش اذیت می شم و همین طور در یک قسمت شیشه جلوی ماشین تار بود و من با استفاده از سیستم بخار شیشه را شفاف کردم برای رانندگی تعبیرش چیست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شاید با رفتن به یک مسافرت بتوانید تا مدتها خاطرات قشنگی داشته باشید. کمی به خودتان برسید و تفریح کنید. مطمئنا به کسی برنمی‌خورد!!!!

 3. رامینرامینsays:

  سلام . من خواب دیدم با یه ماشین مدل بالا سفید رنگ داشتم از یه شهری وارد شهر خودم میشدم و بعد از وارد شدنم به شهر یهو دیدم با همین ماشین وارد طبقه ی 5 ساختمان دوستم شدم که نوساز هم است و چند سال است که اصلا ندیدمش و به او و پدرش برای ساختمان جدیدشون تبریک میگفتم ( البته این یعنی 2 تا خواب ) لطفا تعبیر کنید من به خواب خیلی اعتقاد دارم چه خواب خوب چه بد بعد مدت کوتاهی همون خواب واسم اتفاق میوفته ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   همچنان فرصت‌های خوب مالی می‌آید و می‌رود اما تو سر در پی رویاهای خود داشته و نسبت به آنها بی‌توجه می‌مانی. کسی که چنین فرصت‌هایی را از دست می‌دهد جز پشیمانی حاصلی نخواهد داشت.

 4. سارا پيريسارا پيريsays:

  سلام،خواب ديدم همسرم لا پورشه سيا اومد حياط گفتم خريدي گفت نه بابا مال همكاراما اوردم،يه جاي بلندي مثل پشت بام خانه پارك كرد،من روي ماشين بودم ناگهان با ماشين سوقوط كردم وسط حياط،در حين افتادن خيلي ترسيده بودم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   انتخاب كنيد. بين بودن يا نبودن زندگي پرهيجان و زندگي مرفه با عشق و يا زندگي در رفاه اين تنها راهي است كه به شما مي آموزد كه بايد نرمش داشته باشيد و يا خشونت و همه اينها بسته به انتخاب شماست.

 5. عليرضاعليرضاsays:

  سلام.من خواب ديدم سوار يه ماشين مدل بالا رنگ سياه هستم و به همراه خانواده در حال رفتن به جايي هستيم براي خريد من جايي متوقف ميشوم و مادرم براي خريد ميرود در آن لحضه يكي از دوستانم جلوي ماشين با موتور متوقف ميشود و من به همراهش به موتور به مسيري ميرويم و بهش ميگم كه اين ماشين خودمه و برا قسم ميخورم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نگراني‌ها از تو دور شده. به ديدار دوستان می روی و به تفريح و شادماني می پردازی.

 6. محمد مدیریمحمد مدیریsays:

  سلام خواب دیدم که سوار ماشین سفید دارم و سوارش هستم تعبیری داره

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   موفقیت. تکامل. نتیجه نهایی. شناخت. تشخیص .افتخار. شروع دوره ای جدید

 7. رویانرویانsays:

  سلام من خواب دیدم که با خانوادم سوار ماشینمون بودیم بعد جلوی در عمومینا همه از ماشین پیاده شدیم و فقط من و مامانم داخل ماشین بودیم که یه ماشین از پشت به ماشین مازد و ماشینمون شروع به حرکت کرد تا آخر چپ کرد میشه تعبیرشو بگید.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بيش از حد تحت تاثير حرفهاي اين و آن قرار مي‌گيري. بايد به جاي احساسات، عقل و منطق خود را ملاك قرار دهي و با خردمندي تصميم بگيري به نحوي كه اساسي و جدي باشد.

 8. هومانهومانsays:

  خواب دیدم یه ماشین تاکسی صفر خریدم.

 9. محمدمحمدsays:

  سلام خواب دیدم سوار یه شاسی بلند سفید هستم با راننده.بعدش ماشین پرواز کرد .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   پرواز کردن ماشین شاسی بلند در این رویا اشاره به ارزوها و اهداف مهم شما دارد که در اینده بواسطه تلاش و همت خودتان به آن ها خواهید رسید

 10. ندانداsays:

  سلام، وقتتون بخیر، من دیشب خواب دیدم با خواهر و مادرم جایی بودیم بعد ی ماشین ام وی ام 110قرمز رنگ اونجا بود، که نمیدونم چرا ولی برای من بود، صفر هم نبود، من تو خواب تو ذهنم بود که ماشین صفر بخرم، بعد که دیدم این ماشین مال منه خوشحال شدم گفتم چه بهتر چون تازه کارم اینور اونور میزنم خیلی افسوس نداره،،، بعدش برای شروع حرکت باید از پله رد میشدیم و چون سخت بود گذاشتم ماشین رو ی نفر دیگه حرکت بندازه تا پایین پله ها،، بیشتر رنگ قرمز ماشبن تو ذهنم مونده!!!

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دعوت به مهمانی و جشن و سرور - شب نشینی با شکوه - عروسی