تعبیر خواب گذاشتن مرده در قبر

نظرات ابراهیم کرمانی و شیخ طوسی را امروز در این مطلب از توپ تاپ در مورد تعبیر خواب خاک کردن مرده و یا قرار دادن فرد فوت کرده ای در قبر را بررسی خواهیم کرد اگر کسی خواب ببیند که با دستان خودش مرده ای را در داخل قبر میگذارد چه معنایی دارد و آیا این رویا خوب است یا بد؟خب اصولا و در دنیای امروزی میدانیم که دفن کرده مرده ثواب بسیاری دارد و اگر کسی در طول زندگانی موفق بشود حتی سه مرتبه ایینکار را انجام بدهد عاقبت روا خواهد شد حال اگر خواب چنین کاری را ببینیم نمیز همین مصداق را دارد در چنین حالتی رویای شما نوید می‌دهد که خیر و برکت خواهید یافت و روزی شما حلال و فراخ خواهد بود و به شادکامی زندگی خواهید کرد.اگر دیدی مرده را هل دادی و با عصبانیت اینکار را انجام دادی معاش شما نه حلال خواهد بود و نه کام‌بخش.اگر هر چقدر زور زدی و موفق به بلند کردنش نشدی مالی است که قادر به نگهداری آن نیستید و موجب زحمت شما می‌شود اگر مورد تمسخر دیگران قرار گرفتی و به تو خندیدند به مال شما دست‌درازی می‌شود و به آبرویتان لطمه وارد می‌آورند شیخ طوسی در یکی از کتب خود نوشته است این خواب دلیل بر مالی است مشکوک که به صحت و سلامت آن خیلی نمی‌توان اعتماد داشت

راجب تعبیر خواب گذاشتن مرده در خاک ابراهیم کرمانی نوشته است

اگر ببیند مرده را درون قبر نهفت و اشنا بود دلالت بر آن دارد که زن طلاق می‌دهد و زن دیگری ستاند.

اگر مرده را داخل گدالی گذاشت و فرار کرد، دلالت بر بیم خود‌کشی و از میان‌بردن خود وجود دارد.

اگر مرده ای که درون قبر گذاشتی شروع به صحبت کردن با تو کرد و تو ترسیدی، مرد و زن هر دو هلاک می‌شوند.

اگر به بدن مرده به قصد لذت نگاه کردی و بدنش را برهنه دیدی مقام و منزلت از دست خواهد داد و نزد مردم خوار می‌شود.

اگر داخل قبری که قرار است او را خاک کنی گنج و یا ثروت دیدی به اندازه‌ای که دیده است مال و نعمت نصیبش خواهد شد.

اگر پدر و مادر یا برادر و خواهر خودت بود از شخص صاحب‌مقام و بزرگی رنج و اندوه به او خواهد رسید.

اگر زنی خواب ببینید که شوهر (همسر) خود را به دوش گرفته است و به طرف قبرستان می رود تا او را دفن کند تعبیرش چنان باشد که مرد خانه خواهد مرد.و اگر مرد یا پسری خواب ببیند که زن (همسر) خود را به گورستان برای خاک کردن می برد تعبیر آن باشد که زن خانه می‌میرد.

بطور کلی این رویا تنها زمانی معنا و تعبیر خیر و خوبی دارد که تو همراه با جمعی از کسانی که میشناسی یا نمیشناسی اقدام به دفن مرده کنی و اگر خودت تنها بودی به هیچ‌وجه خوب نیست و احتمال هلاک در بین است و بیننده خواب باید خویشتن را از خطرهائی که در کمین او نشسته‌اند حفظ کند.

 

 

 

2 نظر

 1. عارفه جلالی فردعارفه جلالی فردsays:

  سلام .داماد ما خواب دیده که دارن قبرش رو میکنند و بهش میگوین که تا شب تو میمیری و دو بار اینجور خوابی رو دیده .تعبیر این خواب چی هست .ممنون اکه کمکم کنی

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   جای نگرانی ندارد اینکه ایشان خواب دیده اند کسابی قبرش را میکنند فقط به تعبیر طویل شدن طول عمر است و اتفاقا نیکوست

 2. حکیمه رحمتیحکیمه رحمتیsays:

  باسلام.خواب دیدم کلی حنازه در یک قبرستان هست که دفن شدن ولی بعضی احزای بونشون بیرونه. احساس کردم زیادروشون خاک نریختن.مثلا لبهاشون.هیچکدوم رونمیشناختم. بعد چند تا زن مومن و چادری اومدن تادوباره دقنشون کنن. نمی ترسیدم تو خواب و عادی بودبرام.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اگر جایی می خواهید بروید شک و تردید نداشته باشید با روی باز و گشاده از شما استقبال خواهد شد.