تعبیر خواب ازدواج خواهر و برادر با هم

متاسفانه دیدن خواب عروسی و یا وصل برادر و خواهر تنی با همدیگر با معنی نحسی همراه است و دلالت بر بدبختی فساد و یا  پر شدن چوب خط شما است ابراهیم کرمانی درباره این خواب گفته است که نامزدی یا عقد برادر و خواهر تنی با هم  در خواب انسانی است منافق و دروغگو که بدون هیچ سود و ثمری دروغ می‌گوید و نفاق ایجاد می‌کند و تحت هیچ شرایطی رام نمی‌شود,شخصی به نزد ابن سیرین آمد و گفت خواب دیدم که با خواهرم که چند سال از من کوچکتر است ازدذواج کرده ام و هعر دوی ما خوشحال هستیم که اتفاقا مراسم عروسی هم برای ما برپا کرده بوودن و با یکدیگر میرقصیدیم این خواب چه تعبیری دارد ابن سیرین او را پاسخ دادند که در زندگی و کارهای روز مره خود جویا شو و ببین کدام عمل زشت و یا ننگی را به تازگی انجام دادی و از خداوند طلب استغفار کن ! شیخ طوسی نیز گفته اند این دخواب نشان دهنده ی این است که  برای خود وبال و گرفتاری درست می‌کنید.همچنین آوره شدن و دربه دری از دیگر تعابیرش است گسستگی و پریشانی ،و از این خانه به آن خانه رفتن و از این شهر به آن شهر شدن و یقینا احتمال تزلزل و خطر هست.و در مجموع آشفتگی و پریشانی کارها است.

تعبیر خواب ازدواج خواهر با برادر از نظر یوسف نبی:پوکی و پوچی است و در وجه دیگر فساد و گناه و تباهی،عمل خلافی مرتکب شده‌اید یا مرتکب خواهید شد که با تجاهل و ظاهر سازی و فریب می‌کوشید از چشم دیگران پوشیده نگه دارید و کار بالاخره به بدنامی و رسوائی می‌انجامد

شیخ طوسی گفته اند مراسم نامزدی و یا عقد داداش و آبجی در خواب غمی است که با خدعه و فریب و نیرنگ پیش می‌آید و غمی به شما می‌رسد و به زودی قربانی یک توطئه می‌شوید اگر شاهد عروسی و یا وصلت دو برادر و خواهر بودی که آن ها را میشناختی یا نمی شناختی غمی به او می‌رسانید که خودتان در آن سهیم هستید و اگر از دیگری گرفتید همین طور اگر برای تو کارت دعوت به عروسی فرستاده بودن که مربوط به برادر و خواهری بود که تو با ان ها قبلا آشنا بودی و به این مجلس مهمان شدی  مرتکب گناه می‌شوید و این گناهی است از جمله معاصی پنهان.

اگر دیدی که در خواب عاشق خواهرت شده ای و تصمیمت این است که به او در خلوت پیشنهاد ازدواج بدهی در خواب رو به روئی با گناه و بار غم است.و یا اینکه تکلیفی شاق و سنگین بر شما محول می‌گردد که انجامش دشوار و قبولش نامطلوب است که دوست ندارید آن کار را انجام بدهید و اگر هم به اجبار و تکلیف بخواهید بسیار سخت و توان فرسا است.و نظر جمیع معبران در این باره این است که غمی برای شما می‌رسد که به اندازه حمل جنین طول می‌کشد البته این تعبیر برای زنان است.یا اینکه خبر ناخوشایندی به شما می‌رسد.  

5 نظر

 1. MrvMrvsays:

  من خواب دیدم با برادرم قراره ازدواج کنم و حس خیلی بدی داشتم. برادرم هم شدیدا عاشقم هست تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، نباید تصور کنید که معنای بدی ندارد و این رویا به وضوح عشق و ارادت برادرتان را نسبت به شما می رساند.

 2. L.aL.asays:

  سلام و خسته نباشید. شب خواب دیدم با برادرم که چند سال پیش فوت کردن و به دختر غریبه تو خیابان هستیم و انگار قراره من و برادرم ازدواج کنیم اما دختر غریبه خیلی به برادرم علاقه داشت ولی برادرم به اون توجه نداشت و دست منو گرفته بود بعد یه جایی که خواست دست برادرم رو بگیره برادرم هلش داد و از یه جایی پرت شد و من رفتم کمکش.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، انتظار صمیمیت ها و یا روابط زیباتر و جدیدتری را در جمع خانواده تان داشته باشید.

 3. FidFidsays:

  سلام، خواب دیدم دختری که قراره باهاش ازدواج کنم با برادرش ازدواج کرده، تعبیرش چی میتونه باشه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، نشان میدهد رابطه ی ایشان با اعضای خانواده اش رو به بهبود بیشتری خواهد رفت ‍

 4. فاطمهفاطمهsays:

  دیدن خواب در آستانه ازدواج با بر ادری که از پدر جدا و مادر یکی هستیم جه تعبیری دارد برادرم رو خیلی دوست دارم و اینکه متاهل اسم وه خانم و فرزندش در خواب شادمان لودند از این اتافقث

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، خواب بیننده باید از فرزندان خود بیشتر مراقبت کنند.

 5. رضارضاsays:

  سلام خواب دیدم برادر و خواهرم که از من بزرگترن باهم لواط کردن و بعد ازدواج کردن و رفتن در یک خونه جدید زندگی میکنند . ممنون از سایت خوبتون و تعابیرتون.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود بر شما ، دو نفر از محارم خود را در حین انجام چنین کاری دیده اید ولی خوشبختانه در این مورد نمیتواند معنای بدی بدنبال داشته باشد.