تعبیر خواب ازدواج خواهر و برادر با هم

متاسفانه دیدن خواب عروسی و یا وصل برادر و خواهر تنی با همدیگر با معنی نحسی همراه است و دلالت بر بدبختی فساد و یا  پر شدن چوب خط شما است ابراهیم کرمانی درباره این خواب گفته است که نامزدی یا عقد برادر و خواهر تنی با هم  در خواب انسانی است منافق و دروغگو که بدون هیچ سود و ثمری دروغ می‌گوید و نفاق ایجاد می‌کند و تحت هیچ شرایطی رام نمی‌شود,شخصی به نزد ابن سیرین آمد و گفت خواب دیدم که با خواهرم که چند سال از من کوچکتر است ازدذواج کرده ام و هعر دوی ما خوشحال هستیم که اتفاقا مراسم عروسی هم برای ما برپا کرده بوودن و با یکدیگر میرقصیدیم این خواب چه تعبیری دارد ابن سیرین او را پاسخ دادند که در زندگی و کارهای روز مره خود جویا شو و ببین کدام عمل زشت و یا ننگی را به تازگی انجام دادی و از خداوند طلب استغفار کن ! شیخ طوسی نیز گفته اند این دخواب نشان دهنده ی این است که  برای خود وبال و گرفتاری درست می‌کنید.همچنین آوره شدن و دربه دری از دیگر تعابیرش است گسستگی و پریشانی ،و از این خانه به آن خانه رفتن و از این شهر به آن شهر شدن و یقینا احتمال تزلزل و خطر هست.و در مجموع آشفتگی و پریشانی کارها است.

تعبیر خواب ازدواج خواهر با برادر از نظر یوسف نبی:پوکی و پوچی است و در وجه دیگر فساد و گناه و تباهی،عمل خلافی مرتکب شده‌اید یا مرتکب خواهید شد که با تجاهل و ظاهر سازی و فریب می‌کوشید از چشم دیگران پوشیده نگه دارید و کار بالاخره به بدنامی و رسوائی می‌انجامد

شیخ طوسی گفته اند مراسم نامزدی و یا عقد داداش و آبجی در خواب غمی است که با خدعه و فریب و نیرنگ پیش می‌آید و غمی به شما می‌رسد و به زودی قربانی یک توطئه می‌شوید اگر شاهد عروسی و یا وصلت دو برادر و خواهر بودی که آن ها را میشناختی یا نمی شناختی غمی به او می‌رسانید که خودتان در آن سهیم هستید و اگر از دیگری گرفتید همین طور اگر برای تو کارت دعوت به عروسی فرستاده بودن که مربوط به برادر و خواهری بود که تو با ان ها قبلا آشنا بودی و به این مجلس مهمان شدی  مرتکب گناه می‌شوید و این گناهی است از جمله معاصی پنهان.

اگر دیدی که در خواب عاشق خواهرت شده ای و تصمیمت این است که به او در خلوت پیشنهاد ازدواج بدهی در خواب رو به روئی با گناه و بار غم است.و یا اینکه تکلیفی شاق و سنگین بر شما محول می‌گردد که انجامش دشوار و قبولش نامطلوب است که دوست ندارید آن کار را انجام بدهید و اگر هم به اجبار و تکلیف بخواهید بسیار سخت و توان فرسا است.و نظر جمیع معبران در این باره این است که غمی برای شما می‌رسد که به اندازه حمل جنین طول می‌کشد البته این تعبیر برای زنان است.یا اینکه خبر ناخوشایندی به شما می‌رسد.  

21 نظر

 1. MrvMrvsays:

  من خواب دیدم با برادرم قراره ازدواج کنم و حس خیلی بدی داشتم. برادرم هم شدیدا عاشقم هست تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، نباید تصور کنید که معنای بدی ندارد و این رویا به وضوح عشق و ارادت برادرتان را نسبت به شما می رساند.

 2. L.aL.asays:

  سلام و خسته نباشید. شب خواب دیدم با برادرم که چند سال پیش فوت کردن و به دختر غریبه تو خیابان هستیم و انگار قراره من و برادرم ازدواج کنیم اما دختر غریبه خیلی به برادرم علاقه داشت ولی برادرم به اون توجه نداشت و دست منو گرفته بود بعد یه جایی که خواست دست برادرم رو بگیره برادرم هلش داد و از یه جایی پرت شد و من رفتم کمکش.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، انتظار صمیمیت ها و یا روابط زیباتر و جدیدتری را در جمع خانواده تان داشته باشید.

 3. FidFidsays:

  سلام، خواب دیدم دختری که قراره باهاش ازدواج کنم با برادرش ازدواج کرده، تعبیرش چی میتونه باشه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، نشان میدهد رابطه ی ایشان با اعضای خانواده اش رو به بهبود بیشتری خواهد رفت ‍

 4. فاطمهفاطمهsays:

  دیدن خواب در آستانه ازدواج با بر ادری که از پدر جدا و مادر یکی هستیم جه تعبیری دارد برادرم رو خیلی دوست دارم و اینکه متاهل اسم وه خانم و فرزندش در خواب شادمان لودند از این اتافقث

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، خواب بیننده باید از فرزندان خود بیشتر مراقبت کنند.

 5. رضارضاsays:

  سلام خواب دیدم برادر و خواهرم که از من بزرگترن باهم لواط کردن و بعد ازدواج کردن و رفتن در یک خونه جدید زندگی میکنند . ممنون از سایت خوبتون و تعابیرتون.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود بر شما ، دو نفر از محارم خود را در حین انجام چنین کاری دیده اید ولی خوشبختانه در این مورد نمیتواند معنای بدی بدنبال داشته باشد.

 6. م نم نsays:

  سلام خواب دیدم که برادرم و خواهر بزرگم توی آرایشگاه دارن برای عروسی آماده می شن. خواهرم یه لباس مهمونی سبز داشت می پوشید نه لباس عروس. برادرم یه گوشه وایستاده بود و یه دنیا غم تو دلش بود. من تو اتاق کناری آرایشگاه بودم و داشتن از من با سرنگ یه مایعی رو استخراج می کردن. تموم که شد گفت راه نرو چون به لباست خونابه می زنه. بعد ده دقیقه پا شدم رفتم پیش برادرمینا. رفتم پیش برادرم و دستاشو گرفتم تو دستامو و فقط با نگاه دلداریش دادم. بعدش به لباسم نگاه کردم دیدم یکم خونابه زده. لباس منم سبز بود. احساسم تو خواب این بود که راضی به ازدواج نیست ولی از سر ناچاری داره این کارو می کنه میشه لطفا تعبیرش رو بهم بگید؟ م ن

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   برای این که دلیل حضور دیگران را در خواب خود درک کنید توجه داشته باشید که فکر کردن به این افراد، چه احساس، فکر یا خاطره ای را برای شما زنده می کند؟ درسی که از این افراد می گیرید چگونه می تواند الهام بخش شما برای برون رفت از چالش های فعلی در زندگی بیداری باشد؟

 7. م مم مsays:

  سلام. ممنونم از راهنماییتون. خوابم تعبیر مشخصی نداره که بتونید بگید؟ چون فرمایشتون خیلی کلی بود... خیلی ممنون می شم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اتفاقا کلی نبود و این رویا توصیه می کند در مورد همین افرادی که خوابتان وجود داشته اند بیشتر فکر کنید و تاثیر یا نقش آن ها در زندگی تان را بررسی نمایید.

 8. الهه رحیمیالهه رحیمیsays:

  سلام خواب دیدم با برادرم رابطه جنسی برقرارمیکنم وهمسرش هم حضور داره ولی تمایل برادرم بمن هست. تعبیرلین خواب چیه.ممنونم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید که دیگران افکار و نظراتشان را به شما تحمیل کنند.

 9. فاطمهفاطمهsays:

  سلام ، من دیشب خواب دیدم با برادر بزرگم ک متاهل هستش ازدواج کردم و همه حتی خانومشون راضی و خشنود بودند، ولی فرداش انگار ب ذهنم میزد ک چطوری دوتا محرم میشه ازدواج کنن؟گفتم اشکال نداره ک طلاقشم ب راحتی ازدواجمونه. یکی دوماه پیش خواب دیدم با برادر کوچیکم ازدواج کردم در هیچ کدوم لباس عروس و جشن و...نبود و در هردو اصلا تمایل جنسی ب من نداشتن. لطفا پاسخ بدید .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، باید کمی مراقب باشید چرا که ممکن است از چیزی لذت ببرید که باعث زیان رساندن به دیگران شود.

 10. نازینازیsays:

  سلام خدا قوت ظهر خواب دیدم اول برادر کوچیکم بعد بردار بزرگترم میخواست با من رابطه جنسی داشته باشه اونم توی حمام ولی من هر کار کردم نتونستم همراه برادرم وارد حمام شم و این کار انجام بدم از همون دم در گفتم نمی تونم با وجود اصرار برادرم.. ممنون از تعبیرتون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، باید مراقب باشید تا رابطه و صمیمیتی که بین شما و سایر اعضای خانواده وجود دارد دچار مشکل یا اختلال نشود.

 11. مانا رستمیمانا رستمیsays:

  سلام خستە نباشید. من دیشب خواب دیدم با برادر بزرگم کە متاهلم هستن عقد کردم تو خواب میگفتن کە ما خواهر برادر نیستیم و مادرم فقط اونو بزرگ کرده و منم تو خواب خیلییی ناراحت بودم همش به خودم میگفتم مگە میشە اگە هم خواهر برادر تنی نباشیم مادرم که حتما بهش شیر دادە پس چطور ممکنه ... هیچ تمایل جنسی هم نبود و تو خوابم همش بە خودم میگفتم چرا اینجوری شدە من جواب دوست پسرمو چی بدم خیلیی از این بابتم ناراحت بودم و میگفتم بە مادرم میگم که من ازدواج نمیکنم. ممنون از سایت خوبتون ممنون میشم جواب بدین.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید که دیگران، افکار و عقاید خود را به شما تحمیل کنند.

 12. فاطمهفاطمهsays:

  سلام در خواب دیدم که دارند درباره ازدواج من و برادرم صحبت می‌کنند و برادرم هم بی‌میل نیست اما من دودل هستم و نمیدونم چیکار کنم، بعد مادرم شروع به خواندن خطبه‌ی عقد کرد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید دیگران، افکار و ارزش های خود را به شما تحمیل کنند.

 13. فرشتهفرشتهsays:

  سلام دیشب خواب دیدم پسر عموم (همسر سابقم) با خواهرزادش داره عروسی میکنه همه هم خوشحالن ولی خواهرزادش فلج بود سرش از حد معمول بزرگتر بود و دستاش از کار افتاده بودن. پسر عموم همش به من نظر داشت و هیزی میکرد و من با صدای بلند سرش داد میکشیدم که انقدر بی حیا نباش و هیزی نکن بعدشم بیدار شدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید برآوردن خواسته ها و توقعات دیگران، شما را از پیگیری اهداف و برنامه های شخصی تان در زندگی باز دارد.

 14. فاطمهفاطمهsays:

  سلام خسته نباشید...من خواب دیدم با برادرم ازدواج کردم و تو خونه نشستیم مثل همیشه و هر کدوم مشغول یه کاری هستیم...بعد پای مسائل جنسی وسط میاد و برادرم بهم میگه مگه ما خواهر برادر نیستیم؟(یا یه همچین چیزی) و من کلی گیج میشم و انگار که این اتفاقا(ازرداجم با برادرم) توهم باشه به کاری که مشغولش بودیم ادامه دادیم...[تو خواب بهم تلقین شده بود که داداشم شوهرمه و انگار اصلا موضوع خاصی برام نبود!!!!!] لطفا تعبیرشو بهم بگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام، این خواب از شما می خواهد تا از قبول مسئولیت هایی که تمایلی به پذیرفتن آن ها ندارید یا از حدود خواسته ها و اهداف شما خارج است با قاطعیت خودداری کنید.

 15. آناآناsays:

  سلام خسته نباشید. من دیشب خواب دیدم با برادرم، زنو شوهریم. مراسمی توی خواب ندیدم فقط دیدم زنو شوهریم که تازه ازدواج کردیم. اینم بگم برادرم خیلی خیلی برام عزیزه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب اشاره به موقعیت های جدیدی اشاره دارد که با بهره گیری از این موقعیت ها می توانید به گسترش منافع مادی خود بپردازید.

 16. نیلوفرنیلوفرsays:

  سلام من مجرد هستم و برادرم متاهل خواب دیدم برادرم از من رابطه ی جنسی میخواد من هم بر خلاف میلم میخواستم توی رودربایستی قبول کنم که آخر سر با کمک مادرم به رودربایستیم غلبه کردم و قبول نکردم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید تنگناهای مالی یا نیاز به داشتن پشتیبانی مالی، موجب شود تا به دیگران اجازه دهید تا در مسائل خصوصی زندگی شما دخالت داشته باشند.

 17. MrvMrvsays:

  سلام.من یه دختر محردم،خواب دیدم یک برادر رضاعی دارم،تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب نشان دهنده ی اهدافی است که برای رسیدن به آن ها لازم است وابستگی های شخصی خود را کنار گذاشته و به طور مستقل به تصمیم گیری بپردازید.

 18. هلن رضاییهلن رضاییsays:

  سلام.من خواب دیدم با برادرم عقد کردم و این ازدواج اجبار بوده و من ناراحت بودم ولی خودمو نشون نمیدادم چون من عاشق یکی دیگم. خیلی نگران خوابم هستم چون تعبیرش کردم نوشته بود غم و رسوائی.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سعی کنید دوست را از دشمن شناخته و اسرار خود را نزد هر کس فاش نکنید زیرا برخی افراد قصد فریب دادن شما را دارند.

 19. نرگسنرگسsays:

  سلام من با همسرم عقد مذهبی نشدیم و عقدمون توی کشور دیگه با شرایط اون کشور صورت گرفت من یکم ناراضی بودم از این موضوع دیشب خواب برادرم رو میدیدم که با ایشون عقد کردم اما دارم با همسرم زندگی میکنم ولی با برادرم عقد رسمی کردم و توی خواب دایم بی قراری میکردم از این موضوع و گریه میکردم و دوست داشتم از این شرایط خلاص شم ...😔

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به این معنا است که خود را درگیر مشکلات دیگران می‌کنید.

 20. هانیههانیهsays:

  سلام من خواب دیدم...بهم میگن با برادرت عقد کن..توی عقد سرا بودیم..با چادر سفید که اندازمم نبود..توی دلم راضی نبودم..میگفتم چرا برادر اخه مگه میشه...میخداستن خطبه بخونن..از من پرسید رلضی هستی گفتم بله...گفت عقد کنی دیگه نمیتونی با کس دبگری ازدواج کنی ها ...ناخواسته یاد عشق قبلی ام افتادم..با اینکه دیگه دوستش ندارم و سالهاست 6 ساله جدا شدم...یدفعه گفتم نه ازدواج نمبکنم..و واقعا خوشحال شدم از تصمیمم...کسی که خبطه عقد رو میخوند گفت مینویسم هفته بعد فکر کن..گفتم باسه ولی تو دلم گفتم میام و کلا کنسلش میکنمم..و از ته دل خوشحال بودم که نشد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نگران نباشید، روزهای زندگی می گذرد و ایام غم و سختی باقی نخواهد ماند.

 21. زهرازهراsays:

  خواب دیدم در مجلسی بودم و عاقد اومده بود ک منو با برادرم عقد کنه ولی هر سری ی اتفاقی می افتاد و عقد ب هم میخورد تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، صمیمیت ، مهر و محبت بین اعضای خانواده تان رو به فزونی خواهد رفت.