تعبیر خواب قرار خواستگاری

تعبیر خواب قرار خواستگاری را گذاشتن از دو دیگاه متفاوت در این مطلب از توپ تاپ برسی خواهیم کرد اگر کسی خواب ببینید با دختر مورد علاقه اش قرار مدار خواستگاری میگذارد و روز و یا تاریخی مشخصی را تعیین کرده اند چه تعبیری دارد؟ اگر کسی در خواب ببینید با یک وعده تلفنی با خانواده ی دوست دخترش قرار ملاقات و یا خواستگاری برای اشنایی میگذارد چه تعبیری دارد؟

شیخ طوسی میگوید اگر کسی خواب ببینید که برای امری خیر مثل خواستگاری وعده میگذارد دلیل بر اتفاق و خبر خوش ایند در روز های نزدیک است اگر دختر شوهر داری و یا زن متاهلی ببینید که در خواب مجددا قرار خواستگاری میگذارد دلیل بر جدایی طلاق و غم و اندوه است

اگر مردی که همسر دارد خواب ببینید دوباره در حال تجدید فراش است و در حال گذاشتن قرار برای خواستگاری رفتن است دلیل بر اینکه زنش بمیرد

اگر دختر مجردی خواب ببینید با پدر مادر خواهر و یا برادر پسر مورد علاقه اش درباره مجلس خواستگاری صحبت میکند دلیل بر اینکه در روزهای نزدیک به او خبر خوشی میرسد چرا که این امر خیر در واقعیت نیز مبدل به شادی میگردد

تا اینجای کار متوجه شدیم تعبیر خواب قرار خواستگاری برای زن و یا مرد متاهل بد و شوم و برای دختر مجرد و یا زن بیوه نیک و خوش آیند است

تو چه خوابی دیدی؟ کامنت کن تعبیرش را بدون !

 

95 نظر

 1. مهدی مهدی says:

  خاب دیدم خاستگاری دختری که عاشق همیم با مادر و برادرم رفتیم و گل گرفتم و با دختر صحبت کردم بغلم کرد و بوسم کرد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانگر یاس و نومیدیست

 2. مینو. ل کمینو. ل کsays:

  خواب دیدم پسریکه دوسش دارم وازش جدا شدم بدلیل اینکه علاقه اول روبهم نداشت درخواب باهام تماس گرفت وقرار خواستگاری گزاشت وهمن روز که قراربود بیان وداشتم اماده میشدم وزمان همچنان رسید به تایم اومدنشون .وبعدبیدارشدم.میخوام بدون معنیش چیه.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اگر در رابطه ای هستید، به قهر و جدایی می رسید و پیوندی که برقرار کرده بودید گسسته می شود.

 3. لیلالیلاsays:

  خواب دیدم برادرم و زن داداشم دارن درهای اتاق های خونه پدرم رو رنگ میکنن اما خیلی نامرتب این کار رو میکنن و یه قسمتهایی رو سیاه رنگ میکنن و من به شدت به هر دو‌اعتراض میکنم که این کاره شما نیست و اگه خونه خودتون باشه نقاش کار بلد میارین اما خونه بابا رو خودتون زشت رنگ کردین و حس میکردم عمدا میخوان خونه بابام زشت باشه و با اعتراض من دست از کار میکشن بعد زن قبلی همین برادرم رو دیدم که صورتش خیلی زیبا شده و با هم به خواستگاری پسری برای ایشون رفتیم و خانواده پسر در مورد ایشون از من سوال کردن وقتی من میخواستم جواب بدم ایشون حرفمون قطع کردن و جواب های دروغ دادن. انگار میخواستم مسایل زندگی قبلیش رو مخفی کنه.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خبر ازدواج یکی از نزدیکانتان به شما خواهد رسید

 4. ح.ضرغامیح.ضرغامیsays:

  سلام دیشب داداشم خواب دیده برا من خواستگار اومده لباس شیکی هم پوشیده بودم .تو خوابم راضی بودم هم خودم هم خانواده در ضمن مجرد هستم .لطفا تعبیرش کنید.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به این معنی است که شما با شخصی دیدار و صحبت خواهید کرد که مقامش از شما بالاتر است

 5. NazilaNazilasays:

  سلام من خواب دیدم ک کسی ک دوسش دارم ودوسم داره پشت یک میز ب همراه مادرم نشستیم وبهم زل زدیم وهمدیگرو فقط نگاه میکنیم یادم نیست دسمون تو دست هم بود یانه ولی بعدش زنگ زدن خونمون و با مادرم قرار خواستگاری گذاشتن و من ومادرم هم داشتیم پدرم راراضی میکردیم ک اون غمگین بود ولی باز راضی شد تعبیرش چیه ؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   غمگینی پدرتان در این رویا به علامت شادی سلامتی و خبری خوش برای شماست که بزودی به آن خواهید رسید

 6. رقیهرقیهsays:

  رقیه : سلام ممنون از سایتتون من با کسی همذیگرو دوست داشتیم و مدتی نامزد بو ده ام خواب دیدم که با پدرو مادرش امدن خواستگاریم ولی خودش ناراحت بود خانوادش و من حالت عادی بودیم بعد بامن و چند نفر دیگه سر سفره غذا بودیم ولی اون غذای خورشت قیمه سفره نخورد نان با سبزی اورد اول داد به من بعد هم دادبه بقیه اونهایی سر سفره بودن نشست نون و سبزی خورد بعد رفتیم که عقد ببندیم ...تعبیرش چی هست

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   برای مشکلاتی که هم اکنون پیش می‌آید به دنبال راه حلی ثابت و دائمی‌نگردید؛ فقط راه خود را از میان این موقعیت باز کنید. شما بعدها فرصت این را خواهید داشت که به نتیجه دلخواه برسید.

 7. نسترننسترنsays:

  باسلام خواب دیدم باخانوادم میرم خرید اما انگاریه اتفاقی میوفته یه عده آدم شبیه داعش میریزن توشهر همه فرارمیکنن منو خواهرم درحال فرارمیریم تویه خونه غریبه درو میبندیم..اعضای اون خونه پدرو دختر بودن مارو فرستادن تواتاق..یهو مهمان اومد براشون خواستگار..دیدم خواستگارا زن عموم و خواهرش هستن برا برادرش..پسره تو مجلس خواستگاری ازمن خوشش اومد نه از عروس..موقع رفتن بابامم اومد دنبالمون پسره دستشو حلقه کرد تودستم..با خواستگاربا بابام رفتم تو یه کتابفروش تومجلس خواستگاری بودم ناخواسته که داماد ازمن خوشش اومده بود..حتی تو خواب باخودم میگفتم من که منتظر یکی دیگم چرا ااین اومد طرفم ..

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   فعالیت و نشاط خود را همچنان حفظ کن. شرایط برای آغاز یک برنامه جدید مناسب است باید کسی را پیدا کرد که در این راه تا آخر با تو باشد. یک دوست یا همراه خوب بزرگترین امتیاز است.

 8. کتیکتیsays:

  خواب دیدم پسری قریبه با خواهرو مادر و یکی دیگر از اقوامش به خواستگاریم آمده اند ابتدا با دمپایی زشت میرم بعد دوبار کفش مادرم را ولی بعد یک صندل زیبا پایم میکنم با پسر صحبت میکنم وانها از خانه ام میروند من خیلی از پسر خوشم امد واو لبخند میزد ولی تمیدانستم جواب اومثبت است یاخیر تعبیرش را لطف کنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به معنی این است که خبرهای بسیار مهم دریافت خواهید کرد که باعث تغییر شیوه رفتاری زندگی شما خواهد شد

 9. کتیکتیsays:

  دقیقا همین تعبیر شد بسیارسپاسگذارم

 10. نرگسنرگسsays:

  سلام مادرم خواب دیده مراسم خواستگاری ام بودم مادرم درحال آماده کردن و پذیرایی بوده تمامی اقوام دعوت بودند داماد با خانواده حضور داشتندو با اقوام ما ارتباط خوبی برقرار کرده بودند من که در واقعیت مانتویی هستم چادر سفید سر کرده بودم مادرم پریز را زده و کلللی چراغ روشن شده است من دختر مجرد هستم تعبیرش چیست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   با کسی گفتگویی داشته ای که از بابت آن ناراحت و دلگیر شده ای ولی صبر کن که او از گفته خود پشیمان خواهد شد و به سوی تو بازخواهد گشت و همیشه در خاطر داشته باش که روزگار به یک پایه نمی چرخد.

 11. اساسsays:

  سلام من خواب دیدم که خواهرم از من خواستگاری کرده و من خیلی عصبی و ناراحت بودم از این اتفاق و همش قصد فرار داشتم اما همه ی اعضای خونوادم راضی بودن به این ازدواج ولی من یه جورایی تو خواب گناه میدونستم اینو و همش خودمو یه جورایی می زدم به اون راه و می رفتم یه جایی که خواهرمو نبینم و اینقدری خواهرم مشتاق ازدواج با من بود که من میخواستم برم حموم و اون هم به دنبالم میومد که از خواب بیدار شدم لطفا تعبیرشو زود بگید این یعنی چی؟؟؟؟ خوبه یا بد؟؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این رویا را به فال نیک بگیرید و بدانید روزهای آرام و خوشی را ادامه ی زندگی خواهید داشت

 12. زهرازهراsays:

  حوالی ساعت ۵ صبح خواب دیدم پسری که یه مدته کوتاهه که میشناسمش خودش زنگ زد به برادرم و باهاش قرار خواستگاری گذاشت، برادرم داشت منو نصیحت میکرد که حواستو جمع کن ولی من قانع نمیشدم و میگفتم خوبه.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شادی و سرور به خانه شما روی می آورد

 13. مهرامهراsays:

  سلام خواب ديدم مرد مورد علاقه ام با يك دسته گل كه چندتا رز قرمز هم داشت با خانواده امدن خواستگاري ميشه برام تعبير كنيد لطفا ؟ ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به نشانه ی پیدایش روزهای خوب و مورد علاقه ی شماست اتفاقاتی جالب که باعث بهبود در وضعیت روحیه شما می شود

 14. H2H2says:

  سلام من متاهل هستم ولی هنوز عروسی نکردم خواب دیدم با اقوام به خواستگاری دختری که میشناسم رفتم و قرار شد آنها خبر بدهند و قبل از من نفر دیگری به خواستگاری رفته بود.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مشکلات و درگیریهای جزیی پیش رویتان است ولی با تلاش و کوشش و کمک و پشتیبانی معشوقتان آنها را حل میکنید و موفق میشوید.

 15. نسترننسترنsays:

  باسلام من خواب دیدم دختر همسایه قدیمی که الان بارکردند واز اینجا رفتند تو حیاط خونمون با خواهرام نشسته بودواومده بو درمورد دوتا برادراش بامن صحبت کنه من اصرار داشتم برادر کوچیکه باشه اما اون میگفت برادر بزرگه بهتره..میگفت برادر کوچیکه تازه پیش دانشگاهیه و من میدونستم تو خواب دروغ میگه حتی میدونستم برادر بزرگه توواقعیت زن داره تو خواب همش میگفتم فک کنم طلاق گرفت همش اصرار داشتم برادر کوچیکه باشه..خوب یادمه که نشستم و تخمه میشکستمو و میخوردم. ناراضی بودم برا بزرگه میخواستم یه جوری ردش کنم...

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این رویا نشان میدهد همینک برادر کوچکتر دچار مشکلات و گرفتاری های بسیار زیادی از لحاظ روحی شده است و لحظات بدی را در حال سپری کردن است ، بهتر است در این مورد کنجکاوی نکنید

 16. نسریننسرینsays:

  سلام من دختر مجردی هستم خواب دیدم مرد متاهل که دوتا بچه هم داشت به خواستگاری من اومدوخانوادش خیلی اصرار داشتن ضمنا این آقا از آشناهامون بودند وخیلی هم پولدارند لطفا تعبیرش بفرمایید ممنون میشم,متشکرم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   عشق تازه و تعهد در زندگی ات وارد می شود. حتی اگر هیچ کس در افق دیدت نمی بینی، آماده یک چنین نویدی باش. احتیاط را دور کن و انتظار خوشی و اوقات شاد را داشته باش.

 17. Z.AZ.Asays:

  سلام. من خواب دیدم که در یک جای خوش اب و هوا هستم به همراه خانواده ام و یک آن دیدم خانوادم دارن با هم صحبت میکنن و وقتی پرسیدم چی شده سینی چایی رو به دستم دیدم و گفتن که اومدن خواستگاریت یک مرد پولدار خارجی بود به نظرم هندی بود اما فارسی صحبت میکرد من گیج شده بودم نمیدونستم چه جوابی باید بدم فقط چایی رو گذاشتم جلوش .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در قلمرو عشق و روابط عاطفي، تحول مهمي اتفاق مي‌افتد كه براي تو تعيين كننده خواهد بود.

 18. مهسا باباییمهسا باباییsays:

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم برای خواهرم خواستگار اومده ولی خواهرم جواب رد داد بهش حتی تو خوابم قیافه و سنشم معلوم بود

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   رد کردن و یا جواب منفی دادن به خواستگار برای دختران مجرد در رویاهای ما معنای خوب و خیری به دنبال دارد و سبب می شود در مسیر زندگی همیشه صحیح ترین تصمیمات و قضاوت ها را داشته باشیم

 19. نازنيننازنينsays:

  خواب ديدم دوست پسرم كه دوساله باهميم و قصدمونم ازدواجه با مادر و خواهرش اومدن خونمون خواستگاري من تو اتاقم بودم و با عجله دنبال لباس ميگشتم همه بيرون منتظر من بودن اما من هرچي ميگشتم لباس مناسب پيدا نميكردم همه اش يا كثيف بود يا پاره يا گشاد و حتي حمومم نرفته بودم.درحالي كه با استرس داشتم كمدمو به هم ميريختم بيدار شدم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خوش شانس هستید و بزودی شرایط اقتصادیتان خوب نیشود،اما در رابطه ی عاشقانه تان به مشکل برمیخورید و کمی آشفته میشوید باید از کمک دیگران استفاده کنید.

 20. نازنيننازنينsays:

  يه بار موقعي كه با دوست پسرم كه قصد ازدواج داريم قهر بودم خواب ديدم مادرش اومد به ديدنم يه لباس به رنگ ياسي بهم داد و گفت اينو پسرم گفته بيارم براي تو..لباس رو جلو اينه باز كردم برام گشاد بود و از مدلشم خوشم نيومد ..تعبيرش چيه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از دور کردن دیگران از هم دوری کنید و بدانید که ممکن است رابطه ی دوستانه تان بهم بخورد و غمگین شوید، حواستان به رفتارتان باشد.

 21. فاطمهفاطمهsays:

  سلام. خواب دیدم ک دخترخاله م ک خودش متاهله؛ با من در مورد یکی از اقوام شوهرش صحبت میکنه اینکه آیا راضی هستم به خواستگاریم بیاد یا نه؟پسره از نظر اونا موقعیت اجتماعی خیلیی خوبی داشت وشغلش طوری بود که همیشه تو سفر بود و تازه انگاری دخترخاله م کلی سرم منت میزاشت که همچین موردی رو نمیتونی پیدا کنی!!من فقط بهش لبخند میزدم و با خودم میگفتم اگه بیان من اونی رو که دوست دارم چیکارش کنم اون که معلوم نیست کی بیاد یا اصلا بیاد خواستگاریم؟ (اونی ک دوسش دارم بامن قطع رابطه کرده و بیخیال ازدواج شده و در واقعیت شرایط اجتماعیش از این آقایی ک قرار بود تو خوابم بیاد خواستگاریم خیلی بهتره؛)

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این رویا خوب است و نوید این را میدهد که در اینده فرصت های ایده آلی در زمینه روابطه عاشقانه و عاطفی نصیب شما خواهد شد و اما توصیه میشود هیچوقت بخاطر گذشته خود را سرزنش نکنید

 22. AmirAmirsays:

  سلام من دوروزه تو خواب یه دخترو با خانوادش میبینم که اون دختر رو هم نمیشناسم ولی یجوری میشه که خانواده منم اگاه میشن و قرار میشه من و اون دختر ازدواج کنیم بعدشم که تو خونه ما جمع شده بودیم هم خانواده دختره با خودش هم ما . .... تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   منتظر خبرهای استرس زا در ماه های آتی باشید

 23. SajederiSajederisays:

  خواب دیدم کل خونه رو برای مراسم خواستگاری مرتب کردم ولی تو یک خونه دیگمون خواستگار پشت در بودن و نمیدوستم چه کسی اومده خواستگاری ومن لباسی که قراربود بپوشم رو پیدا نمیکردم کلی عصبانی بودم همه کارارو خودم انجام میدادم خونوادم بی تفاوت بودن

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گشایش و پیشرفت در کار

 24. بانوبانوsays:

  خواب دیدم مادر یکی از آشنایان برای پسرش که متاهل است و دو فرزند دارد به خواستگاری من آمد در خواب عروسش یک پسر دارد و بارداراست و انگار قصد جدایی از پسرش را داشت تعبیر چیست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از انجایی که یک فرد متاهل به خواستگاری شما امده به علامت بروز یک بدبیاری یا بدشانسی برای شماست

 25. محمدمحمدsays:

  سلام من خواب دیدم مادرم داره تلفنی قرار خواستگاری میذاره با فردی نامعلوم بعد دیدم توی یک مغازه با پدر زن آینده ملاقات میکنم. ممنون میشم تعبیرش رو بگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   یک قدم و کار خیر خانواده تان برای شما انجام خواهند داد اما لزوما به این معنا نیست که به خواستگاری بروند

 26. آنسهآنسهsays:

  سلام خسته نباشید یک خواستگاری چند ماه پیش داشتم که مادر خواستگارم شش ماه تمام من و خانواده ام را با اصرار بیجا در ملاقات من با پسرشان با اینکه جواب من منفی بود آزار دادن و علت مخالفت من دروغگویی بی ادبی و چند عیب دیگر این مادر و پسر بود در آخر برای رهایی از دست این خانواده قبول به دیدن پسرشان کردم که این ملاقات با بی ادبی و بی مهری این خانواده و ناراحتی بسیار من و خانواده ام تمام شد در مدتی که این خانم پافشاری می کردن من خواب دیدم این خانم به خانه ما آمدن و در مدتی که در خانه ما بودن من داخل آشپزخانه یک جعبه شیرینی که لای شیرینی ها کالباس بود و از نظر من شیرینی ها فاسد شده بودن را داخل سطل آشغال خالی می کردم و یک روز بعد از ملاقات با این آقا خواب دیدم این آقا با خانم جوانی که در خواب فکر می کردم همسرشان هستند به خانه مادربزرگ مرحومم آمدن و من هم با دیدن آنها با عصبانیت یک کیف زنانه مشکی را از داخل کمد مادربزرگ مرحومم در آوردم و با نگاه ملامتگر به این آقا به خانمشان دادم این خواستگار بدترین تجربه زندیگی ام بود و البته توضیح بدهم این آقا اصلا مورد قبول من نبودن و هیچ کفیتی هم وجود نداشت و خدا را برای خلاصی از این خواستگار مزاحم و آزار دهنده شکر گزارم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این رویا به نشانه ی به هم خوردن قرار وصلتی است که در آن هیچ خیر و مصلحتی نبوده است پس خداوند را شاکر باشید

 27. کیمیکیمیsays:

  سلام من خواب دیدم که با یه پسر قد بلند وخیلی ثروتمند قرار ازدواج گزاشته بودم و پسره هم خیلی خوشحال بود وراضی خودمم همین طور ولی خانوادم انگار خیلی راضی نبودن و میگفتن اگه بخوای همین الان هم میتونی ولش کنی. ولی من باهاش موندم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بدانید در اینده کسی باعث آرامش محض شما خواهد شد و در کنار ایشان احساس لذت و امنیت میکنید

 28. ارامارامsays:

  سلام خسته نباشید. دیشب خواب دیدم توکشورمون مردم دارن اعتراض میکنن به دولت بخاطر گرونی و مشکلات صدای تیر وبمب میاد آتیش بمبااسمونو روشن میکنه درحالی که توازاین صحنه وحشت دارم باخواهربزرگترم میرم پیش دست فروشا لباس میفروشن وکفش میرسم به کفش فروشه چندجفت امتحان میکنم یکیوخوشم میاد پام میکنم که پولشوبدم یدفه خواهرمیگه بیافرارکنیم دولت حمله کرده به مردم همه دارن فرارمیکنن منم باکفشای جدید همینطور که خواهرم دستمومیگیره توبغلم پره لباسووسیله اس پشت سر جمعیتی که دارن باوحشت فرارمیکنن میدوم میشه تعبیرشوبگین؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اغلب دیدن چنین رویاهایی به معنای بیشتر شدن مشکلات اقتصادی و یا رفاهی در دیار یا کشوری ست که در آن ساکن هستید

 29. سمانهسمانهsays:

  سلام خواب دیدم خانمی بمن و خواهرم تو اتاق خوابمون پول دادن بعد دو تا دختر خانم چادری با خوشحالی بعد گرفتن پول اومدن تو اتاق یه چیزی گفتن که یادم نیست بعد دیدم دو تا آقا تو اتاقن که یکیشون از اقوام و متاهل بودن اون یکی هم غریبه اون آقای غریبه یهو مچ دست منو از روی لباس گرفتن خیلی ترسیدم انگار چون نامحرمیم مچ دستمو از روی لباس گرفتن ازم پرسید چرا ازدواج نمی کنی؟ من و خواهرم هر دو مجردیم خواهرم خیلی برای ازدواج تلاش میکنن تازگی هم نذری برای ازدواج داشتن اما من زیاد ازدواج برام مهم نیست

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شما به مراد خودتان می رسید و کسانی که شما را مسخره کرده اند خوار می شوند. سرتان را بالا بگیرید و چراغ دلتان را با یاد خدا روشن کنید وصال نزدیک است

 30. نسریننسرینsays:

  سلام پریشب خیلی با خدا درد دل کردم که چرا امام رضا بابای منو شفا نداد و کاش اون چند روز که رفتم مشهد بیشتر پیش بابام بودم و .....شب خواب دیدم خونمون مثل روزهای خونه تکانی بهم ریخته بود و 2تا زن غریبه اومده بودند خواستگاری کمد لباسای پدر مرحومم رو جلوش پرده کشیده بودیم که در کمد که باز بود معلوم نشه یه تیشرت سرمه ای زده بود بیرون.من خیار تعارف کردم بعد ظرف میوه روکه گذاشتم زمین تبدیل شد به یه پیشدستی با 3تا خیار بعد از اشپزخونه به دختر خواهرم که انگار دو سه سال کوچکتر شده بود گفتم ظرف رو بیاره پرش کنم اونم یکی از خیار ها رو برداشت اون یه دونه رو هم گرفتم بعد رفتم تو اینه خودمو ببینم انگار پیرزنه اومده بود تو اتاق رفتم حیاط دیدم پیرزنه نشسته رو فرش تو حیاط که تا کرده بودیم داشت چیزی زمزمه میکرد گفتم اینا برن بزنگم به خواهرم بگم مشکوک بودن یهو گفت خیلی دوست داشتم تو رو بگیرم برا رضام تعبیر خوابم چیه؟ ممنون که خواب منو تعبیر می کنید سپاس

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دلت آرام می گیرد. ستم هایی که به تو کرده اند فراموش کن که تو به مرادت رسیده

 31. NazilaNazilasays:

  سلام اون کسی ک دوسدارم خواب دیده که من و پدرم ومادرم به خونشون رفتیم وپدرم کنار پدرش نشسته بوده سلام کرده ورفته داخل اتاق وازمادرش که پرسیده گفته دوست قدیمی پدرته ومن ومادرمم داخل اتاق بودیم وقتی اومدیم توحال اون خواسته بیادمنوببینه که پدرم بااخم نگاش کرده وبعدش ازخواب پریده میشه بگین نعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خبر ازدواج یکی از نزدیکانتان به شما خواهد رسید.

 32. anianisays:

  سلام من خواب دیدم که فردی که فوت شده اما جوان بود به خواستگاری دخترم آمد (دختر جوانی دارم )ولی یادم نمیاد قبول کردم یانه ممنون میشم تعبیرشو بگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درخواست رابطه ای جدید و با نیتی پاک و سالم.

 33. آتوساآتوساsays:

  سلام من خواب دیدم مامان از خونمون اثاث کشی میکنه و میره طبق پایین خونه مامان بزرگم که میشه مادر شوهرش و بابامم میاد خیلی زندگی خوبی دارن و اصلا دعوا نمیکنن(توی بیداری باهم فعلا زندگی نمیکنن) و من روی اپن آینه شمعدون و ی شمع قرار میدم درحال شستن چیزی هستم که از امدن خواستگار حرف میزنن منم همش استرس دارم که از خونمون شاید خوشش نیاد مامانمم به بابام میگه اگه ی خونه بهتر داشتیم شاید این مشکلا نبودن میشه تعبیرشو بگین؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه اعتماد و اعتقاد در رابطه است.

 34. مریممریمsays:

  سلام تقریبا 1 سال پیش خواب دیدم در خانه مادربزرگم هستیم و دور همیم که یک پسر که نمیشناختم ب اونجا اومد و در جمع منو از خانواده م خواستگاری کرد من اون پسر رو خیلی دوس داشتم تو خواب و بهش علاقه مند شدم و اون کسی بود که من در واقعیت هم دوس دارم با فردی شبیه اون ازدواج کنم. تعبیر خواب من چی هست؟ با تشکر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تعبیر این خواب برای تیم سایت ما مشخص بود شما به آنچه که مورد رضایت شماست در نهایت دست پیدا خواهید کرد و راضی می شوید

 35. طلایهطلایهsays:

  سلام .من مجردهستم ودیشب خواب دیدم که توی یه مهمونی هستم واونجا یکی برای مادرم حافظ بازمیکنه که براش فال بگیره. منم اونجا بودم. که بعد فالش بمن مربوط میشده. اونجا میگن که قراره برای من بعدنیمه شعبان یا دهه فجر ( خوب یادم نیست کدومش بود ) خواستگاربیاد. که مادرشون اول باکارکردن من مشکل داره ولی بعداینکه منومیبینه چون خیلی ازمن خوشش میاد نظرش عوض میشه.بعدم همه خوشحال بودن ومیخندیدن بخاطر این فالی که بازشده بود. ممنون میشم تعبیرشو بهم بگید.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مثبت اندیشی، سعادت و خوش اقبالی

 36. تتsays:

  من خواب دیدم یک خانواده که قبلا قرار بود برای خواستگاری بیان خونه ما و سو تفاهمی پیش اومد و کل قضیه منتفی شد.زنگ زدن که میخوان بیان خواستگاری. و همه اعضای خانواده در حال مرتب کردن خونه هستند ولی هی ی چیزی عجیب مث یک تیکه سنگ پیدا میشه همه با خنده و شوخی دارن تند تند خونه رو مرتب میکنند.تعبیرش چی میشه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   فراوانی محصولات - نعمت فراوان بدست آوردن

 37. فائزهفائزهsays:

  سلام من خواب دیدم که خانواده داییم اومدن خواستگاریم و من از پسر داییم خوشم نمیاد خانواده ها میگن که بریم حرف بزنیم و من خیلیی با اکراه قبول میکنم و در نهایت برای پسر داییم دلیلایی میارم و بهش میگم ن

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   فردی نابکار و دروغگو, مواظب باشید.

 38. فائزهفائزهsays:

  دیشبم خواب دیدم که عشقم که الان مدتیه از هم جداشدیم بخاطر خانواده ها در حالی که هردومون همو دوس داریم خیلی محکم بغلم میکنه و من اروم میشم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گشایش و توانائی در مشکلات .

 39. ثناثناsays:

  سلام ایام شعبانیه مبارک خواب دیدم که کسی که دوسش دارم(مدتیه ارتباطمونو ب دلیل مشکلات قطع کردیم) و میبینم ی جایی مثل ی نمایشگاه که شلوغه تقریبا خودمو میزنم ب ندیدن ولی بعد اون شروع میکنه به خوندن ی اهنگ عاشقانه بلند میخونه جوری نمیتونم خودمو ب نشنیدن بزنم و مجبور میشم سرموبرگردونم ببینمش و باهاش سلام احوال پرسی کنم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   پاینده باشید ، سر دادن آواز و یا سرود در محلی که رفت و امد است بیانگر حس و حال خوب و روزهای ایده الی است که برای معشوق شما در حال حاضر در حال سپری شدن است

 40. NaziNazisays:

  سلام و خسته نباشید من دو روزه که خواب میبینم از دوست پسرم که جدا شدم وازدواج کرده الان .درست تو همون تاریخ انگشتر زنشو به دست من میده واز من خواستگاری میکنه و انگشتر روتو دستم میکنه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تعبیر این خواب خیانت و بی وفایی معشوق سابق شما در حق دختران دیگر است همچنین در اینده ی شما روزهای نارامی را مشاهده میکنم که البته می توانید از آن جلوگیری نمایید

 41. زهرازهراsays:

  خواب دیدم با مادرم و دوست مادرم رفتیم بازار و در یکی از مغازه ها پسری که دوسش دارم رو دیدم و دوست مادرم گفت باید ازش خواستگاری کنی..منم با اینکه عاشق پسره بودم برای اینکه بقبه نفهمن دوسش دارم گفتم عمرا برم خواستگاریش.هرچند واقعا تو خواب دوس نداشتم برم و همش میگفتم کاش اون بیاد خواستگاریم ولی من نرم...اخرش من با یه تیپ معمولی رفتم خواستگاریش..اون خانواده اش بودن و من انگار فقط مامانم بود یا تنها بودم و هیچی نمیگفتم اصلا خوشحال نبودم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   رفتن دختر به خواستگاری معشوق در رویاها اشاره به بخت باز و روشن دارد امیدی که وارد زندگی شخصی شما می شود

 42. M.G.N.AM.G.N.Asays:

  سلام... من چند ماهی است که چندین مرتبه خواب اقای متاهلی رو که به من علاقه دارن رو میبینم که ایشون میان خواستگاری من...اولا که خوابشون رو میدیدم ، تو خواب میدیدم مادرم راضی نیستن منو بدن به ایشون...اما این اقا پافشاری میکنن که خانواده من رو راضی کنن...باز هم این خواب رو دیدم...اما چند بار اخیر که باز این خواب رو دیدم، که ایشون میان خواستگاری من..و در عین اینکه پدرشون راضی نیستن اما باز هم مصر هستند که با من ازدواج کنن...اما چند بار اخیر تو خواب دیدم که هم خانواده من راضی ان هم خانواده ایشون...و ایشون خیلی خوشحال با خانوادشون من رو از خانوادم خواستگاری کردن...و حتی اقوام دورشون رو هم برای احترام اوردن به خواستگاری...و مادر من هم بسیار راضی ان...

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در ماه های آینده به مسافرت پیش بینی نشده ای میروی

 43. دليدليsays:

  سلام... خواب ديدم يكي از نزديكان كه چند ماهيست عروسي كرده از من ميخواهند خاستگاري كنند و در يك دورهمي فاميلي كه منزل ما نيست پدر ايشان كه چند سال پيش فوت كردند پيشنهاد رو مطرح ميكنند اما من بدون اينكه واكنشي نشون بدم يكم بعد مهموني رو ترك ميكنم و اصلا راضي به اين ازدواج نيستم...

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تعبیر این خواب بدبیاری و بدشانسی های مختلف برای این فردی است که از شما قصد خواستگاری داشته ، ممکن است دچار مشکلاتی شخصی نیز با همسرش شوند

 44. سمانهسمانهsays:

  سلام خواب دیدم دوخواستگار همزمان برام اومدن یکیشان خیلی عالی و پولدار بود.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   داشتن تعداد زیاد خواستگار در رویاهای ما بیانگر محبوبیت بین مردن و بستگان و علاقمندی دیگران به شماست

 45. مینامیناsays:

  مادرم خواب دیده زنی که مرده از من که محردم برای پسر متاهلش خواستگاری کرده تهبیرش چیه ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نوید و مژده - کاری خیر

 46. مريم ساداتمريم ساداتsays:

  خواب ديدم مادر يكي از پسرهاي فاميل منو به كناري برد و تنهايي باهام شروع به صحبت كرد،گفتش كه تا چند روز آينده ميخواد با خانوادم صحبت كنه براي خواستگاري،بعد يه دستبند از دستش باز كرد و بست به دست من .(در ضمن من مجرد هستم)

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این بیانگر این است که همینک نیز شما مورد علاقه چند نفر هستید هر چند اگر درباره این موضوع با کسی سخنی نگفته باشند

 47. mahsamahsasays:

  سلام.خواب دیدم دبیرستانی بودم دم در مدرسه بابام با ماشین ی پسر غریبه امده دنبالم .بعدش تو خیابون دارم میرم همون پسره که نمیشناسمش بعدش فهمیدم لاابالی هس از من خواستگاری کرد.منم بهش گفتم قصد ازدواج ندارم اونم پیله میکرد در اخر منم با گریه از دستش فرارکردم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مراقب باشید تا انتخاب صحیحی نمایید.

 48. رکسانارکساناsays:

  سلام. من خواب دیدم خانواده پسری که بهشون علاقه دارم از شهرستان به خواستگاری من اومدن. من اون آقا رو ندیدم اما دیدم مادرشون در خانه ما شروع به نماز خواندن کردن. میشه بگید تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اقامه کردن نماز در منزلتان توسط مادر این شخص تعبیرش باز شدن بخت شما و شروع زندگی سالم است

 49. توپ تاپتوپ تاپsays:

  سلام .من مجردم خواب دیدم که پسر دایییم ک درواقعیت متاهل هس ولی درخواب معلوم نبود متاهل هس یامجرد .دردوران نوجوانی باهم صمیمی بودیم نه از روی احساس.مثل خواهرو برادر.ازم خواستگاری کرد گفتم نه.تو دیر اومدی من نامزد دارم باورنکرد گفت اسمش را بگو گفتم مهدی گفتم یادته اون روزا رو گفت اره...چقد صمیمی.وگفتم نیمه وقت کار میکنم ی جایی یهو دیدم تو محل کار از پله بالا میرم اونم اومده بود میدید و می رسوند که ی جورایی برگردم بااون البته برا ازدواج بااون...

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   من در این خواب بخت و اقبال روشن در تقدیر و اینده تان مشاهده میکنم حتما اگر رویای دیگر مشاهده کردید اطلاع دهید تا اطلاعات بیشتری قابل دریافت باشد

 50. روفیاروفیاsays:

  سلام خواب دیدم به همراه مادرم به یک مکان مثل امامزاده یا مسجد رفتیم تا نذر کنیم ودعا و نماز بخونیم چادر نماز سفید هم دستمون بود زمانشم شب بود بعد از اینکه وارد شدیم ی خانوم چادری و دخترش اونجا بودن که از من خواستگاری کردن اصلا نمیشناختمشون انگار قرار خواستگاری میزاشتن و خانومه خیلی خوش رو و خوش برخورد بود و دو سه بار از من پرسید نظر خودت چیه که هربار من سرمو مینداختم پایین و تو دلم میگفتم خداروشکر خونواده خوبی هستن هم مومن هم بااخلاق.. من این روزها درگیر رفتن کسی که دوسش دارم از زندگیم هستم :(

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گشاده دستی – شانس در بخت آزمایی

 51. ساراساراsays:

  سلام با تشکر از سایت خوبتون. بنده خواب دیدم که معلم راهنماییم که اون موقع مجرد بود و تا حالا دیگه ندیدمش رو دیدم یه نامه دستم داد و رفت بعد که بازش کردم دیدم نوشته بود من ده ساله منتظر توام و میخام با تو ازدواج کنم.کلی هم تو نامه از من تعریف کرده بود.تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   متاسفانه در آینده و در حال این معلم اتفاقات ناگوار زیادی می بینم ایشان در حال حاضر درگیر مشکلات و گرفتاری های زیاد روحی شده اند

 52. Elmira78Elmira78says:

  سلام،من چند روز پیش دوست پدرم زنگ زدن تا از من برای پسرشون خواستگاری کنن و ما بعد چندروز جواب منفی دادیم و دیشب خواب دیدم که یه خواستگار اومده خونمون که پدر پسر با پدرم دوست هستن البته این یکی دیگس و من قبل این که برسن داشتم ارایش میکردم و وقتی اونا رسیدن مامان و بابام رفتن سلام و احوال پرسی ولی من بعد رفتم بیرون و پسر رو از پشت دیدم و قیافشو ندیدم ولی پدرشو دیدم که دوسته بابامه ولی قیافش فرق داشت

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این جواب منفی به جا و همراه با تصمیم گیری منطقی بوده که بنده در این خواب و در این جواب منفی منفعت و صلاح مشاهده میکنم

 53. محبوبمحبوبsays:

  با سلام مادرم خواب دیدا که برای من که مجرد هستم مردی ریز اندام و کوتاه قد با سن حدود 35-40به خواستگاری من اومده و پدرم موافق بوده و منم نظر خاصی نداشتم اما مادرم ک به شدت ناراضی بوده میره پیش خونواده اون مرد و میگه ما نمیخوایم دیگه هم نیاین من دختر نمیدم به شما😄 تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سعادت – بشارت و شادی – شور عشق

 54. Maryam6752Maryam6752says:

  خواب دیدم خونه ی دوست پسرم هستم و همه ی خانواده هم اومدن اونجا برای این که با اون پسر آشنا بشن خیلی عجیب بود که چرا خانواده من اومدن واسه آشنایی بعد بین دایی هام و اون پسر بحثی پیش اومد که با مداخله مادرم حل شد تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مراقب باشید ممکن است شخصی بخاطر خودسریها و رفتاری ها نادرست شما قلبتان را بشکند و تاوانی را در همین دنیا پس دهید

 55. مرجان باباييمرجان باباييsays:

  سلام مادرم خواب ديده شوهر دختر عموم كه به شدت همديگه رو دوست دارند اومده خواستگاري من و منم راضي هستم و مادرم ميگفته خانمت ناراحت ميشه كه و اون اقا ميگفته نه من شبا حالم بده و ميخوام بميرم تعبيرش جيه؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   حاجت تان بر آورده خواهد شد و به مراد خواهید رسید.

 56. EliElisays:

  عرض سلام بعد از اذان صبح كه خوابيدم خواب ديدم داريم براي آشنايي بيشتر ميريم خونه خواستگارم ( انگار جلسه اول اونا اومده بودن الان ما داشتيم ميرفتيم) كه خواستگارم هم يكي از بازيگران سينما بود، با خانواده مادري داشتيم ميرفتيم، كلي زمان برد تا اماده شديم و اينكه چي بپوشيم و ... بعد كه رفتيم من و خواستگار رفتيم با هم ديگه صحبت كرديم از صحبت ها چيز خاصي يادم نيست بعد هم كه برگشتيم و خانواده ها هم كمي صحبت كردن و دايي هاي هم كمي لودگي ميكردن و من از اين بابت ناراحت بودم بعد پدرم انگار رفت يه تعدادي رو برسون بعد بياد دنبال ما تو اين مدت مامانم داشت ميوه هايي كه نخورديم رو ميزاشت دونه دونه داخل پلاستيك كه با خودش بياره و من به زور مانعش شدم و شروع كرديم به جمع كردن ظرف ها كمك ميزبان، من تعدادي بشقاب روي هم رو دادم دست پسر كه گويا نميتونست بگيره و مادرش گفت اين دستش رو عمل قلب باز كرده بعد هم پدرم اومد و يكسري حركاتي نشون داد كه تو خواب عادي بود ولي در واقعيت ابدا همچين كارايي نميكنه مثل بوس فرستادن و چشمك زدن و ديگه داشتيم اماده ميشديم براي برگشت و در تمام اين مدت هم من داشت فكر ميكردم كه جوابم به اين خواستگار منفي چون بازيگر و دختراي زيادي ميان دور و برش و هم اينكه اون بخت خوبي نيست كه قبلا يك نفر با فال رمل به من گفته بود يعني كلا شك داشتم شديد ببخشيد خيلي طولاني شد گفتم همه چيز رو بنويسم شايد نشانه اي باشه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نیاز به توضیح طولانی نبود رفتن به خواستگاری فرد محبوب و یا مشهور به علامت روشنی در بخت شما و شانس ها و فرصت های طلایی ست که در آینده در مقابلتان قرار میگیرد

 57. توپ تاپتوپ تاپsays:

  ☺...: سلام امروز در خواب دیدم که شاهد چند ازدواج چند جوان بودم اومدم دیدم خانه را دارن جارو میزنن و تمییزومرتب میکنن گوشیم تماس گرفت مادر ی آقا(مثل اینکه تو خواب آقای ازقبل منو دیده بودن) ک تو بیداری نمی شناسمشون ازم اجازه خواست بیان خونمون برا خواستگاری وتو واقعیت به کسی اجازه ندادم ولی درخواب برا اولین بار اجازه خواستگاری دادم..وگفتم ازدواجم شبیه ازدواج خواهرم شده.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بزودی از یک عشق خوشحالی فراوان خواهید داشت.

 58. EliElisays:

  سلام خواب ديدم داريم براي آشنايي بيشتر ميريم خونه خواستگارم ( انگار جلسه اول اونا اومده بودن الان ما داشتيم ميرفتيم) كه خواستگارم هم يكي از بازيگران سينما بود، با خانواده مادري داشتيم ميرفتيم، بعد كه رفتيم من و خواستگار رفتيم با هم ديگه صحبت كرديم بعد هم كه برگشتيم و خانواده ها هم كمي صحبت كردن و بعد پدرم انگار رفت يه تعدادي رو برسون بعد بياد دنبال ما تو اين مدت مامانم داشت ميوه هايي كه نخورديم رو ميزاشت دونه دونه داخل پلاستيك كه با خودش بياره و من به زور مانعش شدم و شروع كرديم به جمع كردن ظرف ها كمك ميزبان، من تعدادي بشقاب روي هم رو دادم دست پسر كه گويا نميتونست بگيره و مادرش گفت اين دستش رو عمل قلب باز كرده بعد هم پدرم اومد و ديگه داشتيم اماده ميشديم براي برگشت و در تمام اين مدت هم من داشت فكر ميكردم كه جوابم به اين خواستگار منفي چون بازيگر و دختراي زيادي ميان دور و برش و هم اينكه اون بخت خوبي نيست كه قبلا يك نفر با فال رمل به من گفته بود يعني كلا شك داشتم شديد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دوستان نامناسب – خیانت – دسیسه

 59. کیمیاکیمیاsays:

  سلام خواب دیدم که یکی از اقوام قرار خواستگاری گذاشتن برای پسرشون که الان هر دو مجرد هستیم و در خواب خیلی خوشحال بودم از این اتفاق ...

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانگر محاصره دوستان به ظاهر دوست می باشد

 60. نگین نظامینگین نظامیsays:

  سلام. من یک دختر مجرد استم.و من خواب دیدم که برایم خواستگاری آمدن و احساس میکنم در خواب کسی هایی که آمدن از جمله اقارب نزدیک و بیگانه است .ولی به چشم نه میبنم فقط احساس میکنم و صدایشان ره میشنوم.بعد می روم چای آمده میکنم ،میوه خشک ،ولی گیلاس هایی چای ما درز کده میباشه باز میرم در گیلاس هایی نو چای میرزم.لطفان تعبیر خواب من را بگوید . بااحترام......نگین.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در ازدواج خوشبخت خواهید شد.

 61. الناالناsays:

  سلام من خواب دیدم یکی از پسرهای فامیل که الان کشور دیگه زندگی میکنه برای ازدواجو با من بودن پیامی رو صفحه ش گذاشته و کلا ابراز علاقه کرده بود که زودتر به من برسه و از دوری من ناراحت بود و من هم از این ابراز علاقه راضی بودم و جوابم مثبت بود و مادرش هم در جریان بود اونم راضی بود لطف میکنین تعبیر کنین

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بشارت دادن - رسیدن به مراد و یافتن مال

 62. TaraTarasays:

  خسته نباشید من میخاستم بدونم تعبیر خواب قرار گذاشتن خواستگاری از طرف فردی که غریبه س و هم چنین تعبیر خواب خواستگاری که آشناس هرکدوم چیه اگه در هردو رضایت داشته باشیم در خواب ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   توانمندی در عمل - قدرت

 63. رکسانارکساناsays:

  سلام. من خواب دیدم با پسری که دوستش دارم و خواهرش رفتم خونه خودمون. تو حیاط خانه مادرم داشت یک سری چیزا رو میشست. من به اونا گفتن برن داخل تا کمک مادرم کنم. کارم که تمام شد رفتن داخل اتاق دیدم خونه حسابی به هم ریخته س و اونا هم تنها نشستن . با خجالت شروع به جمع کردن کردم. تا مشغول به این کار بودم متوجه شدم اونا بلند شدنو رفتن. از پشت پنجره که نگاه کردم دیدم مادر اون اقا هم همراهشون بوده و همه در خانه باز کردن که برن . میشه بگید تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مشکلاتی که به زودی حل می شوند

 64. موناموناsays:

  سلام ...خواب دیدم یکی از آشناها اومدن خونه و از حرفاشون برداشت کردم که اومدن برا پسراسون خاستگاری ..جوری بود که انگار قبول کردم و نزدیکانشون هم هی میومدن و تعریف و تمجید میکردن ولی من تو ذهنم این بود که جوابم منفیه و نمیخام ضمنا مجردم تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   آرزوها و نقشه های زیاد برای آینده

 65. رویارویاsays:

  من و پسری که دوسش دارم نه ماهه از طرف اون به جدایی رسیدیم و با پدرش هم سر ایم موضوع مقداری بحث کرده بودم- اما دیشب خواب دیدم پدرش زنگ زده و قراره مراسم خواستگاریو میزاره--تعبیرشو لطف میکنید ؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه آنست که وقت و انرژی خود را از دست میدهید و از چیزی رنج می برد

 66. مرجانمرجانsays:

  این رو یادم رفت بگم اینکه تو ادامه خوابم دیدم با یه دوست دوران ابتداییم که زیاد نمیبینمش در حال صحبت کردنیم که اون دوستم یهو میگه هنوزم برات خواستگار نمیاد؟ منم میخندم میگم که الان برای من خواستگار اومده و خیلی خوشحالم و جوابم بهش مثبته و اینکه برای من خواستگار زیاد اومده ولی خونوادم بهم نمیگفتن

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   احساسات و عواطفی پر شور و حرارت دارید. امیدوار باشید، به هدف خود نزدیک می شوید.

 67. فاطيفاطيsays:

  سلام خواب ديدم پسري كه عاشقشم ( ولي يكسال پيش خونوادش جدامون كردن و نذاشتن ازدواج كنيم) با خونوادش اومدن خواستگاريم ولي برادرش مراسم و خراب ميكنه و باز مخالفت ميكنن و ميرن و من گريه ميكنم فقط. بعد يهو يكي از خواستگاراي قبليمو ميبينم و باگريه بهش ميگم دلت خنك شد! همينو ميخاستي!!اين خاب و بعد نماز صبح ديدم تعبيرش چيه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در مقابل عشق کنترل خود را حفظ کنید ، در غیر اینصورت این عشق مشکلات شما را بیشتر میکند.

 68. مریممریمsays:

  باسلام من دیشب خواب دیدم با پدرم برای خرید رفته بودیم که پسری همراه با خانواده اش مارا صدا زد و به پدرم گفت مرا در مطب دکتر دیده و از من خوشش آمده ولی او برایم آشنا نبود . و خانواده پسر شماره تلفن همراهشان را به پدرم دادند که برای آشنایی بیشتر با آنها تماس بگیریم . بعد از رفتن آنها پدرم حالش بد شد و اورا به بیمارستان بردیم . پدرم از آمدن خواستگار برای من بسیار ناراحت بود و چشمانش اشک داشت ولی مخالفت نمی کرد و نظر من را میپرسید و من درخواب به پدرم گفتم آمادگی برای ازدواج ندارم ممنون میشم خواب من رو تعبیر کنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   برداشت نادرست از یک حرف یا اتفاق

 69. شيرينشيرينsays:

  سلام من خواب ديدم يك نفر اومده خواستگاريم و تمام مدت جلوم نشسته بود و منو نگاه ميكرد و من اونو نميشناختم و ازش بدم ميومد اخر مراسم رفتيم باهم قدم زديم و من با اون دوست شدم ميشه بگيد تعبيرش چيه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   کار یا هدفی که شما به منظور اتمام آن تلاش می کنید یا هم اکنون در حال تلاش مستمر و پی گیر بر روی یک کار یا یک هدف معین هستید ، یا موفقیت کامل به نتیجه ای عالی منتهی می شود.

 70. موناموناsays:

  سلام خسته نباشید عمم خواب دیده برام خواستگار اومده اما من نخاستم میشه بگید تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   موانعی بر سر راهتان قرار می گیرد و شما را از خواسته ها و اهدافتان باز می دارند. در کارهای خود بیشتر دقت کنید.

 71. لي ليلي ليsays:

  سلام وقت بخير خواب ديدم پسري (ك دوسش دارم و خونوادش يكساله جدامون كردن ) تو ي روستاي كثيف و ناجور زندگي ميكنه و مثل معتادا شده . ميرم پيشش ولي منو با فحش و ناسزا بيرون ميكنه ، از خواب بيدار شدم و دوباره خوابيدم در ادامه ديدم همون پسر مياد دنبالم و ميريم بيرون و ميبينيم يك مار بزرگ مشكي يك فيل رو ميخوره ! ممنون ميشم تعبيرشو بگيد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   حاجت تان بر آورده خواهد شد و به مراد خواهید رسید.

 72. ImanImansays:

  سلام من خواب دیدم از دختری که دوسش دارم خاستگاری کردم و جواب رد شنیدم خوستم تعبیرشو بدونم تشکر.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   یک اتفاق پرهیجان عاطفی در پیش داری پس سعی کن خودت را در جریانش قرار دهی و در مقابلش نایست.

 73. لیلالیلاsays:

  سلام خواب دیدم چندین نفر خانم از یه فامیل که از راه دور اومدن برای خواستگاری من به پسرشون تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   می توانید مشکلاتی که مدت زیادی است شما را اذیت کرده است حل کنید. یک دوست ممکن است به شما فرصت پیوستن به یک شراکت را ده

 74. صوناصوناsays:

  سلام خواب دیدم یه مردی به من که مجرد هستم اومد حلقه انداخت و من هم خوشحال بودم بعد فهمیدم که این اقا متاهل هست و زن داره چون زنش اومد نشست کنارم و گفت برای شوهرم خواستگاری می کنم و من هم منصرف شدم تعبیر این خواب چیه؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   آقای خیانتکاری که در این رویا دستش برای شما رو شده است نماد خوبی است و تعبیر آن هوشیار شدن و محتاط بودنتان در برابر افرادی است که قصد فریب و یا سوءاستفاده کردن از شما را دارند

 75. مهسا مجیدیمهسا مجیدیsays:

  سلام... خواب دیدم خانواده ام کسی رو برای در نظر گرفته اند و از خانواده پسره تعریف میکنند و ولی من راضی به رفتن خونه خانواده پسر برای اشنایی نیستم بخاطر اینکه به کسی علاقه دارم ولی به اصرار خانواده به خانه پسر میرویم و هر دو خانواده خوشحالن و بهم میگن برم تو اتاق با اون پسر صحبت کنم که من بعد دیدن اون محترمانه موضوع رو بهش میگم که نمیتونم قبول کنم به خواست خانوادم اینجام و اون پسر هم قبل از این منو ندیده بود ولی تو همین مهمونی عاشق من شده بود و فکر نمیکرد جواب من منفی باشه و شوکه میشه و منم عذاب وجدان میگیرم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   پاسخ منفی دادن در این خواستگاری و یا مهمانی اجباری به تعبیر تصمیمات درست و منطقی شما برای زندگی شخصی خودتان است و نیکوست

 76. ناشناسناشناسsays:

  سلام من به پسر همسایمون ک مطلقه هست علاقه دارم و ازش خوشم میاد خواب دیدم ک پدرش با پدربزرگم صحبت کرده و از علاقم باخبر شده و خواستگاری کرده اما پدربزرگم اول مخالفت کرد ولی ب خودم گفت ک بستگی ب نظر خودت داره اگر علاقه داری حرفی نیس تعبیر کنین لطفا اگر تعبیری داره ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   علامت آن است که به دام لذتی نامشروع خواهید افتاد

 77. فافا.مفافا.مsays:

  سلام خواب دیدم کل خانواده پسر به خواستگاری ام آمدند به منزلمان. ولی پسر را ندیدم. و اون خانواده رو نمیشناختم ممنون میشم تعبیرشو بگید. لطفااا

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به دیدار بیگانه ای خشنود می شوید

 78. ترنم سلیمیترنم سلیمیsays:

  سلام خواب دیدم با پسری که دوستش داشتم و ۳ سال هست از هم جدا شدیم به همراه خانواده هامون به خواستگاری دختر دیگه ای رفتیم و اون پسر توی راه از من نظر میخواست در مورد این ازدواج و من با بغض میگفتم خوبه و یه عالمه عطرو ادکلن رو خالی کرد روی لباس من .وقتی رسیدیم مادر پسر من رو بوسید و رفتیم داخل همه کفش هاشون رو در آوردن ولی من با کفش رفتم بعد از چند دقیقه وقتی متوجه شدم کفش پامه برگشتم کفشم رو در آوردم و رفتم آشپزخانه اون دختر رو نگاه کردم داشت چای میریخت و بعد رفتم نشستم کنار بقیه. اون پسر مدام من رو نگاه میکرد من احساس میکردم شوخیه این مراسم و میخواد عکس العمل من رو ببینه . چایی رو آوردن داشتن پخش میکردن که من بیدار شدم متاسفانه . تعبیرش رو لطف میکنید؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیانگر آن است که بیماری یکی از نزدیکان شما را تهدید می‌کند.

 79. مریم نورائیمریم نورائیsays:

  سلام من خواب دیدم پسری که قبلا همدیگه رو دوست داشتیم و الان متاهل هست.مجدد اومده خواستگاریم.ازش پرسیدم خب آخه تو متاهلی گفت من اصلا نتونستم با اون زندگی کنم و جدا شدیم . و من هم قبول کردم و خانوادمم که همیشه مخالف بودن همه موافق بودن. در صورتی که الان علاقه ای دیگه به اون شخص ندارم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شخصی جوان به دیدنتان خواهد آمد

 80. مهسامهساsays:

  سلام.خواب دیدم مادر خواستگاری ک در واقعیت دو بار تماس گرفته و قبول نکردیم ب خودم زنگ زده و تو خواب حس کردم باید اجازه خواستگاری بدم.مجردم و در واقعیت مردی رو دوس دارم ک قطع رابطه کردیم.ممنون میشم تعبیرشو لطف کنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   علامت آن است که در آینده باید با حسادت‌ها و مخالفت‌های دیگران مبارزه کنید.

 81. زهرازهراsays:

  سلام تعبیر این خواب چیه خواب دیدم جایی مثل قهوه خانه بین راه بودم که یکی از معلم هام یه اقای روحانی رو برای از دواج بهم معرفی کرده بود من رفتم انقدر سرم پایین بود که به ایشون برخورد کردم واصلا ندیدمش بعد اومدم وبه معلمم گفتم من که چادری نیستم راستش ته قلبم راضی به ازدواج نبودم با ایشون اومدم یه بهونه بیارم گفتم شما به من چادر دادی که سرکنم حالا این اقا اشتباه فکر میکنه که من چادریم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بيانگر سعادت و خوشبختى شما در سالهای آینده است.

 82. رضا احمدپوررضا احمدپورsays:

  با سلام. یک مرد متاهل هستم. در خواب دیدم که جهت رویت یک دختر (برای خواستگاری) به محل کار وی رفته ام تا او را ببینم. بار دوم که به محل کار دختر رفتم متوجه شده ام که او یکی از خاله هایم هست. به همین دلیل در خواب ، با ازدواج با وی مخالفت کردم. خانواده ام اصرار داشتند که اشکالی ندارد. با همین حس مخالفت ، از خواب بلند شدم. لطفا تعبیر آن را برایم بگویید. با تشکر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه آن است كه به كسی پیشنهاد غیر اخلاقی می‌دهید و با مخالفت او روبرو می‌شوید.

 83. ژينوسژينوسsays:

  سلام وقت بخير خواب ديدم من و خونوادم خونه قديميمون هستيم ، يدفعه خانواده نامزد قبليم( ك خونوادش با ازدواجمون مخالفت كردن و جدامون كردن) ميان خونمون و منم غر ميزنم ك چرا اومدن. ميرم لباسمو عوض ميكنم ميام ميبينم همه رفتن و فقط برادرش و خانومش موندن، برادر نامزدم با قيافه حق ب جانب با پدرم حرف ميزنه و همش تو قيافس و مخالفه انگار ،منم با خانومشو دخترش حرف ميزدم و همش حرص ميخوردم ك چرا بابام باهاش حرف ميزنه و بيرونش نميكنه!! تعبيرش چي ميتونه باشه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه آن است که هم در امور عاطفی و هم در کار خود شکست خواهید خورد.

 84. مینامیناsays:

  سلام.مجردم خواب دیدم برای ی امر خیر .مثل اینکه برام خواستگار اومده باشه رفتم پیش عموی مادرم از آقایه تحقیق میکردم.ومثل اینک ۶ اسم را بیان کرد یا ۶ چیز یادم‌ نیست بعد پیش خودم گفت بابام این قضیه خواستگاری را نمیدونه بدون اینکه اون بودونه تحقیق کردم .وگفتم همش دروغه چون ۶ تا گفته...یادم نیس ...ولی طرف من مشخص نبود کیه....فقط تحقیق میکردم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانة آن است که برای ادعای نادرست دیگران باید با تمام توان از خود دفاع بکنید.

 85. ف.میمف.میمsays:

  سلام وقت تون بخیر من سه بار یه خواب رو به چند شکل متفاوت دیدم.دیشب خواب دیدم پسر همکلاسی دانشگاهم که در واقعیت بهم علاقه داره و چند بار به طور غیر مستقیم ابراز کرده اومده خواستگاریم و یک دسته گل و نامه طولانی هم آورده خونمون که تو اون نامه منو عشقم خطاب کرده وقبل از اینکه من بفهمم منو از خانواده م خواستگار ی کرده و من ناراحت شدم از این کارش و علاقه ای هم بهش ندارم که در واقعیت هم همینطوره... یک شب دیگه خواب دیدم خانواده م میخوان منو به زور شوهر بدن و من اصلا پسرو نمیشناسم... یک شب دیگه هم خواب دیدم لباس عروس تنمه و مراسم عروسیمه با یه بازیگر که سنش هم بالاست(پیر نیست ولی سنش بالاست) ومن دارم گریه میکنم و به مامانم میگم که من حتی آرایشم ندارم این چه جور عروسیه و رفتم با اون آقا که داماد بود حرف زدم و گفتم که من نمیخوامت و مراسمو بهم زدم تواین خواب هم مامانم به زور عروسم کرده بودن... خواب مامانمم این بود که خانمی منو برای پسرش که پسر خوبی هم نیست خاستگاری میکنه و مامانم عصبانی میشه و میگه دختر من لیاقتش بالاتراز این حرفاست... و تو همه ی خواب های هم که دیدم اومدن خواستگار همراه با غصه و ناراحتی بوده.تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   با مردی زاهد و پرهیزکار ارتباط و مصاحبت خواهی داشت.

 86. علیعلیsays:

  سلام خواب دیدم که له خواستگاری دختری که عاشق هم هستیم ، با اقوام و خانواده ام میرم اما قبل رفتن جلسه خواستگاری به بعد موکول میشه ولی همچنان همه خوشحال بودیم و با مادر خانوم در تماس بودیم چند وقتیه تو شرایط روحی خوب نیستم و مشکلاتی دارم تعبرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه آن است که از خودتان به درستی مراقبت نمی‌کنید و احتمال دارد بیمار شوید.

 87. KootiKootisays:

  با سلام مادر من خواب دیده که برام خواستگار اومده و شیرینی به دست وارد خونمون شدن و تیپ بسیار شیکی داشتند ممنون میشم تعبیرشو بگید.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   علامت یافتن دوستان وفادار است.

 88. موناموناsays:

  سلام من خواب دیدم رفتم با مامانم لباس عقد بگیرم برای خودم ولی دامادو ندبده بودم یه لباسی انتخاب کردم ولی مناسب نبود انگار ...بعد که دامادو دیدم پشیمون شده باشم انگار گفتم من اول باید حرف بزنم و درست ببینم بعد تصمیم بگیرم از اشناهای همسایمون بود تعبیرش چبه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شما حس می‌کنید که هر کسی به کار شما سرک می‌کشد یا در کار شما دخالت می‌کند.

 89. حدیثحدیثsays:

  سلام من خواب دیدم که ی نفر به خواستگاریم اومده و خانوادم راضیم خودم هم دو دل بودم اما بیشتر دوس داشتم قبول کنم قرار عقد گذاشته بودیم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیانگر این است که دوستان شما در کارها، بسیار به شما کمک خواهند کرد و بسیار هم باوفا خواهند بود.

 90. الیالیsays:

  عرض سلام خواب دیدم خواستگاری برام اومده که پزشک هست و در جلسه خواستگاری نشستیم و از همون اول من از پسر خوشم نیومد به دلیل قد کوتاه و نوع رفتار و مامانم هم با چشم و ابرو بهم میگفت این خوب نیست. کمی گذشت و گویا با خانواده ها کمی رفتیم بیرون و بعد برگشتیم خونه و اقا پسر گفت از من خوشش نمیاد و خواهرم رو میخواد. منم داشتم با خودم فکر میکردم که خواهرم تا حالا دوتا خواستگار دکتر داشته( در واقیت یکی داشته) و از این جهت کمی غصه میخوردم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   یک خطرپشت یک راز مخفی شده

 91. صوناصوناsays:

  من از نامزد قبلیم که به خاطر لجاجت و خودخواهی اش سه سال پیش طلاق گرفتم خواب دیدم.. دوباره اومده خاستگاریم و میگه می خایم ماه عسل بگیریم و بریم زندگی کنیم تعبیر این خواب چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سود و منفعت بسیاری که به تو خواهد رسید

 92. ساراساراsays:

  سلام من دیشب خواب دیدم یه جایی بودم که دوست پسر قبلیم که از هم جدا شدیم هم بود بعلاوه چنتا خانوم دیگه یه دختر خانومی اومد جلو و به من گفت تو قبلا این آقا رو دوست داشتی این آقا الان اومده خواستگاری من منم هیچی به اون خانوم نگفتم رفتم ی گوشه ای نشستم و از ناراحتی زیادی که داشتم بشدت گریه میکردم حالم خیلی بد بودقک کنم خواهرم رفته بود با اون آقا صحبت کرده بود که مثلا چرا اینکارو کرده اما نمیدونم چرا من با خواهرم دعوا میکردم همش ازش میپرسیدم اصلا تو در مورد من باهاش حرف زدی ؟ خیلی عجیب بود فک میکردم خواهرم میخواد باهاش دوست بشه.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در آینده سخنان شما موجب ملال و ملالت می‌شود و در نهایت به زیانتان تمام می‌شود

 93. ساراساراsays:

  سلام مادرم دیشب خواب دیدن که خواهرم با ی آقایی ازدواج کرده و رفته خونه ی خودش ولی بعد از ی مدتی اون آقا تصمیم به جدایی گرفته بودن و ی مدرکی بود مث طلاق نامه که میگفتن اینو امضا کنید و پدربزرگم که فوت شدن داشتن این مدرک رو امضا میکردن بعدشم خواهرم امضا کرده میشه تعبیرش رو بگین لطفا ممنونم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به شما سختی و ناراحتی خواهد رسید

 94. سسsays:

  سلام دیشب توی خواب دیدم که پالتوی خودم نیاز به تعمیر داشت و اونو بردم مغازه ای که پالتوهای چرم داشت و به مغازه دار گفتم میشه اینو برام درست کنی زود بهم بدی ی ساعت دیگه لازمش دارم گفت نه به این زودی نمیشه بیا یکی از پالتوهای ما رو انتخاب کن ببر وقتی این درست شد اونو بیار این رو ببر و رفت ی پالتو برام آورد که خیلی خیلی قشنگ بود به رنگ بنفش من اونو پوشیده بودم و جلوی آیینه خودمو نگاه میردم با خودم میگفتم وای چقدر بهم میاد بعدش صاحب اصلی مغازه اومد و گفت میدونی قیمت این پالتو چقدر گرونه 18 میلیونه ! خلاصه شاگرد مغازه جوری که صاحب مغازه متوجه نشه پالتو رو بمن داد و گفت برو

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خوب است و رسیدن به ثروت و شادمانی را در پی دارد

 95. میممیمsays:

  سلام من خواب دیدم خانواده کسی که دوسش دارم اومدن خواستگاریم ولی خود اقا نیومده بود وقتیم که مادرش بهش زنگ زد گفت نمیتونم بیام یا نمیخوام (ما چند وقته که از هم جدا شدیم) این یعنی چی؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به این علامت است که مخالفت ها و مشاجراتی کوتاه بین شما رخ خواهد داد