تعبیر خواب قرار خواستگاری

تعبیر خواب قرار خواستگاری را گذاشتن از دو دیگاه متفاوت در این مطلب از توپ تاپ برسی خواهیم کرد اگر کسی خواب ببینید با دختر مورد علاقه اش قرار مدار خواستگاری میگذارد و روز و یا تاریخی مشخصی را تعیین کرده اند چه تعبیری دارد؟ اگر کسی در خواب ببینید با یک وعده تلفنی با خانواده ی دوست دخترش قرار ملاقات و یا خواستگاری برای اشنایی میگذارد چه تعبیری دارد؟

شیخ طوسی میگوید اگر کسی خواب ببینید که برای امری خیر مثل خواستگاری وعده میگذارد دلیل بر اتفاق و خبر خوش ایند در روز های نزدیک است اگر دختر شوهر داری و یا زن متاهلی ببینید که در خواب مجددا قرار خواستگاری میگذارد دلیل بر جدایی طلاق و غم و اندوه است

اگر مردی که همسر دارد خواب ببینید دوباره در حال تجدید فراش است و در حال گذاشتن قرار برای خواستگاری رفتن است دلیل بر اینکه زنش بمیرد

اگر دختر مجردی خواب ببینید با پدر مادر خواهر و یا برادر پسر مورد علاقه اش درباره مجلس خواستگاری صحبت میکند دلیل بر اینکه در روزهای نزدیک به او خبر خوشی میرسد چرا که این امر خیر در واقعیت نیز مبدل به شادی میگردد

تا اینجای کار متوجه شدیم تعبیر خواب قرار خواستگاری برای زن و یا مرد متاهل بد و شوم و برای دختر مجرد و یا زن بیوه نیک و خوش آیند است

تو چه خوابی دیدی؟ کامنت کن تعبیرش را بدون !

 

36 نظر

 1. مهدی مهدی says:

  خاب دیدم خاستگاری دختری که عاشق همیم با مادر و برادرم رفتیم و گل گرفتم و با دختر صحبت کردم بغلم کرد و بوسم کرد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانگر یاس و نومیدیست

 2. مینو. ل کمینو. ل کsays:

  خواب دیدم پسریکه دوسش دارم وازش جدا شدم بدلیل اینکه علاقه اول روبهم نداشت درخواب باهام تماس گرفت وقرار خواستگاری گزاشت وهمن روز که قراربود بیان وداشتم اماده میشدم وزمان همچنان رسید به تایم اومدنشون .وبعدبیدارشدم.میخوام بدون معنیش چیه.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اگر در رابطه ای هستید، به قهر و جدایی می رسید و پیوندی که برقرار کرده بودید گسسته می شود.

 3. لیلالیلاsays:

  خواب دیدم برادرم و زن داداشم دارن درهای اتاق های خونه پدرم رو رنگ میکنن اما خیلی نامرتب این کار رو میکنن و یه قسمتهایی رو سیاه رنگ میکنن و من به شدت به هر دو‌اعتراض میکنم که این کاره شما نیست و اگه خونه خودتون باشه نقاش کار بلد میارین اما خونه بابا رو خودتون زشت رنگ کردین و حس میکردم عمدا میخوان خونه بابام زشت باشه و با اعتراض من دست از کار میکشن بعد زن قبلی همین برادرم رو دیدم که صورتش خیلی زیبا شده و با هم به خواستگاری پسری برای ایشون رفتیم و خانواده پسر در مورد ایشون از من سوال کردن وقتی من میخواستم جواب بدم ایشون حرفمون قطع کردن و جواب های دروغ دادن. انگار میخواستم مسایل زندگی قبلیش رو مخفی کنه.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خبر ازدواج یکی از نزدیکانتان به شما خواهد رسید

 4. ح.ضرغامیح.ضرغامیsays:

  سلام دیشب داداشم خواب دیده برا من خواستگار اومده لباس شیکی هم پوشیده بودم .تو خوابم راضی بودم هم خودم هم خانواده در ضمن مجرد هستم .لطفا تعبیرش کنید.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به این معنی است که شما با شخصی دیدار و صحبت خواهید کرد که مقامش از شما بالاتر است

 5. NazilaNazilasays:

  سلام من خواب دیدم ک کسی ک دوسش دارم ودوسم داره پشت یک میز ب همراه مادرم نشستیم وبهم زل زدیم وهمدیگرو فقط نگاه میکنیم یادم نیست دسمون تو دست هم بود یانه ولی بعدش زنگ زدن خونمون و با مادرم قرار خواستگاری گذاشتن و من ومادرم هم داشتیم پدرم راراضی میکردیم ک اون غمگین بود ولی باز راضی شد تعبیرش چیه ؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   غمگینی پدرتان در این رویا به علامت شادی سلامتی و خبری خوش برای شماست که بزودی به آن خواهید رسید

 6. رقیهرقیهsays:

  رقیه : سلام ممنون از سایتتون من با کسی همذیگرو دوست داشتیم و مدتی نامزد بو ده ام خواب دیدم که با پدرو مادرش امدن خواستگاریم ولی خودش ناراحت بود خانوادش و من حالت عادی بودیم بعد بامن و چند نفر دیگه سر سفره غذا بودیم ولی اون غذای خورشت قیمه سفره نخورد نان با سبزی اورد اول داد به من بعد هم دادبه بقیه اونهایی سر سفره بودن نشست نون و سبزی خورد بعد رفتیم که عقد ببندیم ...تعبیرش چی هست

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   برای مشکلاتی که هم اکنون پیش می‌آید به دنبال راه حلی ثابت و دائمی‌نگردید؛ فقط راه خود را از میان این موقعیت باز کنید. شما بعدها فرصت این را خواهید داشت که به نتیجه دلخواه برسید.

 7. نسترننسترنsays:

  باسلام خواب دیدم باخانوادم میرم خرید اما انگاریه اتفاقی میوفته یه عده آدم شبیه داعش میریزن توشهر همه فرارمیکنن منو خواهرم درحال فرارمیریم تویه خونه غریبه درو میبندیم..اعضای اون خونه پدرو دختر بودن مارو فرستادن تواتاق..یهو مهمان اومد براشون خواستگار..دیدم خواستگارا زن عموم و خواهرش هستن برا برادرش..پسره تو مجلس خواستگاری ازمن خوشش اومد نه از عروس..موقع رفتن بابامم اومد دنبالمون پسره دستشو حلقه کرد تودستم..با خواستگاربا بابام رفتم تو یه کتابفروش تومجلس خواستگاری بودم ناخواسته که داماد ازمن خوشش اومده بود..حتی تو خواب باخودم میگفتم من که منتظر یکی دیگم چرا ااین اومد طرفم ..

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   فعالیت و نشاط خود را همچنان حفظ کن. شرایط برای آغاز یک برنامه جدید مناسب است باید کسی را پیدا کرد که در این راه تا آخر با تو باشد. یک دوست یا همراه خوب بزرگترین امتیاز است.

 8. کتیکتیsays:

  خواب دیدم پسری قریبه با خواهرو مادر و یکی دیگر از اقوامش به خواستگاریم آمده اند ابتدا با دمپایی زشت میرم بعد دوبار کفش مادرم را ولی بعد یک صندل زیبا پایم میکنم با پسر صحبت میکنم وانها از خانه ام میروند من خیلی از پسر خوشم امد واو لبخند میزد ولی تمیدانستم جواب اومثبت است یاخیر تعبیرش را لطف کنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به معنی این است که خبرهای بسیار مهم دریافت خواهید کرد که باعث تغییر شیوه رفتاری زندگی شما خواهد شد

 9. کتیکتیsays:

  دقیقا همین تعبیر شد بسیارسپاسگذارم

 10. نرگسنرگسsays:

  سلام مادرم خواب دیده مراسم خواستگاری ام بودم مادرم درحال آماده کردن و پذیرایی بوده تمامی اقوام دعوت بودند داماد با خانواده حضور داشتندو با اقوام ما ارتباط خوبی برقرار کرده بودند من که در واقعیت مانتویی هستم چادر سفید سر کرده بودم مادرم پریز را زده و کلللی چراغ روشن شده است من دختر مجرد هستم تعبیرش چیست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   با کسی گفتگویی داشته ای که از بابت آن ناراحت و دلگیر شده ای ولی صبر کن که او از گفته خود پشیمان خواهد شد و به سوی تو بازخواهد گشت و همیشه در خاطر داشته باش که روزگار به یک پایه نمی چرخد.

 11. اساسsays:

  سلام من خواب دیدم که خواهرم از من خواستگاری کرده و من خیلی عصبی و ناراحت بودم از این اتفاق و همش قصد فرار داشتم اما همه ی اعضای خونوادم راضی بودن به این ازدواج ولی من یه جورایی تو خواب گناه میدونستم اینو و همش خودمو یه جورایی می زدم به اون راه و می رفتم یه جایی که خواهرمو نبینم و اینقدری خواهرم مشتاق ازدواج با من بود که من میخواستم برم حموم و اون هم به دنبالم میومد که از خواب بیدار شدم لطفا تعبیرشو زود بگید این یعنی چی؟؟؟؟ خوبه یا بد؟؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این رویا را به فال نیک بگیرید و بدانید روزهای آرام و خوشی را ادامه ی زندگی خواهید داشت

 12. زهرازهراsays:

  حوالی ساعت ۵ صبح خواب دیدم پسری که یه مدته کوتاهه که میشناسمش خودش زنگ زد به برادرم و باهاش قرار خواستگاری گذاشت، برادرم داشت منو نصیحت میکرد که حواستو جمع کن ولی من قانع نمیشدم و میگفتم خوبه.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شادی و سرور به خانه شما روی می آورد

 13. مهرامهراsays:

  سلام خواب ديدم مرد مورد علاقه ام با يك دسته گل كه چندتا رز قرمز هم داشت با خانواده امدن خواستگاري ميشه برام تعبير كنيد لطفا ؟ ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به نشانه ی پیدایش روزهای خوب و مورد علاقه ی شماست اتفاقاتی جالب که باعث بهبود در وضعیت روحیه شما می شود

 14. H2H2says:

  سلام من متاهل هستم ولی هنوز عروسی نکردم خواب دیدم با اقوام به خواستگاری دختری که میشناسم رفتم و قرار شد آنها خبر بدهند و قبل از من نفر دیگری به خواستگاری رفته بود.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مشکلات و درگیریهای جزیی پیش رویتان است ولی با تلاش و کوشش و کمک و پشتیبانی معشوقتان آنها را حل میکنید و موفق میشوید.

 15. نسترننسترنsays:

  باسلام من خواب دیدم دختر همسایه قدیمی که الان بارکردند واز اینجا رفتند تو حیاط خونمون با خواهرام نشسته بودواومده بو درمورد دوتا برادراش بامن صحبت کنه من اصرار داشتم برادر کوچیکه باشه اما اون میگفت برادر بزرگه بهتره..میگفت برادر کوچیکه تازه پیش دانشگاهیه و من میدونستم تو خواب دروغ میگه حتی میدونستم برادر بزرگه توواقعیت زن داره تو خواب همش میگفتم فک کنم طلاق گرفت همش اصرار داشتم برادر کوچیکه باشه..خوب یادمه که نشستم و تخمه میشکستمو و میخوردم. ناراضی بودم برا بزرگه میخواستم یه جوری ردش کنم...

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این رویا نشان میدهد همینک برادر کوچکتر دچار مشکلات و گرفتاری های بسیار زیادی از لحاظ روحی شده است و لحظات بدی را در حال سپری کردن است ، بهتر است در این مورد کنجکاوی نکنید

 16. نسریننسرینsays:

  سلام من دختر مجردی هستم خواب دیدم مرد متاهل که دوتا بچه هم داشت به خواستگاری من اومدوخانوادش خیلی اصرار داشتن ضمنا این آقا از آشناهامون بودند وخیلی هم پولدارند لطفا تعبیرش بفرمایید ممنون میشم,متشکرم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   عشق تازه و تعهد در زندگی ات وارد می شود. حتی اگر هیچ کس در افق دیدت نمی بینی، آماده یک چنین نویدی باش. احتیاط را دور کن و انتظار خوشی و اوقات شاد را داشته باش.

 17. Z.AZ.Asays:

  سلام. من خواب دیدم که در یک جای خوش اب و هوا هستم به همراه خانواده ام و یک آن دیدم خانوادم دارن با هم صحبت میکنن و وقتی پرسیدم چی شده سینی چایی رو به دستم دیدم و گفتن که اومدن خواستگاریت یک مرد پولدار خارجی بود به نظرم هندی بود اما فارسی صحبت میکرد من گیج شده بودم نمیدونستم چه جوابی باید بدم فقط چایی رو گذاشتم جلوش .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در قلمرو عشق و روابط عاطفي، تحول مهمي اتفاق مي‌افتد كه براي تو تعيين كننده خواهد بود.

 18. مهسا باباییمهسا باباییsays:

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم برای خواهرم خواستگار اومده ولی خواهرم جواب رد داد بهش حتی تو خوابم قیافه و سنشم معلوم بود

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   رد کردن و یا جواب منفی دادن به خواستگار برای دختران مجرد در رویاهای ما معنای خوب و خیری به دنبال دارد و سبب می شود در مسیر زندگی همیشه صحیح ترین تصمیمات و قضاوت ها را داشته باشیم

 19. نازنيننازنينsays:

  خواب ديدم دوست پسرم كه دوساله باهميم و قصدمونم ازدواجه با مادر و خواهرش اومدن خونمون خواستگاري من تو اتاقم بودم و با عجله دنبال لباس ميگشتم همه بيرون منتظر من بودن اما من هرچي ميگشتم لباس مناسب پيدا نميكردم همه اش يا كثيف بود يا پاره يا گشاد و حتي حمومم نرفته بودم.درحالي كه با استرس داشتم كمدمو به هم ميريختم بيدار شدم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خوش شانس هستید و بزودی شرایط اقتصادیتان خوب نیشود،اما در رابطه ی عاشقانه تان به مشکل برمیخورید و کمی آشفته میشوید باید از کمک دیگران استفاده کنید.

 20. نازنيننازنينsays:

  يه بار موقعي كه با دوست پسرم كه قصد ازدواج داريم قهر بودم خواب ديدم مادرش اومد به ديدنم يه لباس به رنگ ياسي بهم داد و گفت اينو پسرم گفته بيارم براي تو..لباس رو جلو اينه باز كردم برام گشاد بود و از مدلشم خوشم نيومد ..تعبيرش چيه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از دور کردن دیگران از هم دوری کنید و بدانید که ممکن است رابطه ی دوستانه تان بهم بخورد و غمگین شوید، حواستان به رفتارتان باشد.

 21. فاطمهفاطمهsays:

  سلام. خواب دیدم ک دخترخاله م ک خودش متاهله؛ با من در مورد یکی از اقوام شوهرش صحبت میکنه اینکه آیا راضی هستم به خواستگاریم بیاد یا نه؟پسره از نظر اونا موقعیت اجتماعی خیلیی خوبی داشت وشغلش طوری بود که همیشه تو سفر بود و تازه انگاری دخترخاله م کلی سرم منت میزاشت که همچین موردی رو نمیتونی پیدا کنی!!من فقط بهش لبخند میزدم و با خودم میگفتم اگه بیان من اونی رو که دوست دارم چیکارش کنم اون که معلوم نیست کی بیاد یا اصلا بیاد خواستگاریم؟ (اونی ک دوسش دارم بامن قطع رابطه کرده و بیخیال ازدواج شده و در واقعیت شرایط اجتماعیش از این آقایی ک قرار بود تو خوابم بیاد خواستگاریم خیلی بهتره؛)

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این رویا خوب است و نوید این را میدهد که در اینده فرصت های ایده آلی در زمینه روابطه عاشقانه و عاطفی نصیب شما خواهد شد و اما توصیه میشود هیچوقت بخاطر گذشته خود را سرزنش نکنید

 22. AmirAmirsays:

  سلام من دوروزه تو خواب یه دخترو با خانوادش میبینم که اون دختر رو هم نمیشناسم ولی یجوری میشه که خانواده منم اگاه میشن و قرار میشه من و اون دختر ازدواج کنیم بعدشم که تو خونه ما جمع شده بودیم هم خانواده دختره با خودش هم ما . .... تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   منتظر خبرهای استرس زا در ماه های آتی باشید

 23. SajederiSajederisays:

  خواب دیدم کل خونه رو برای مراسم خواستگاری مرتب کردم ولی تو یک خونه دیگمون خواستگار پشت در بودن و نمیدوستم چه کسی اومده خواستگاری ومن لباسی که قراربود بپوشم رو پیدا نمیکردم کلی عصبانی بودم همه کارارو خودم انجام میدادم خونوادم بی تفاوت بودن

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گشایش و پیشرفت در کار

 24. بانوبانوsays:

  خواب دیدم مادر یکی از آشنایان برای پسرش که متاهل است و دو فرزند دارد به خواستگاری من آمد در خواب عروسش یک پسر دارد و بارداراست و انگار قصد جدایی از پسرش را داشت تعبیر چیست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از انجایی که یک فرد متاهل به خواستگاری شما امده به علامت بروز یک بدبیاری یا بدشانسی برای شماست

 25. محمدمحمدsays:

  سلام من خواب دیدم مادرم داره تلفنی قرار خواستگاری میذاره با فردی نامعلوم بعد دیدم توی یک مغازه با پدر زن آینده ملاقات میکنم. ممنون میشم تعبیرش رو بگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   یک قدم و کار خیر خانواده تان برای شما انجام خواهند داد اما لزوما به این معنا نیست که به خواستگاری بروند

 26. آنسهآنسهsays:

  سلام خسته نباشید یک خواستگاری چند ماه پیش داشتم که مادر خواستگارم شش ماه تمام من و خانواده ام را با اصرار بیجا در ملاقات من با پسرشان با اینکه جواب من منفی بود آزار دادن و علت مخالفت من دروغگویی بی ادبی و چند عیب دیگر این مادر و پسر بود در آخر برای رهایی از دست این خانواده قبول به دیدن پسرشان کردم که این ملاقات با بی ادبی و بی مهری این خانواده و ناراحتی بسیار من و خانواده ام تمام شد در مدتی که این خانم پافشاری می کردن من خواب دیدم این خانم به خانه ما آمدن و در مدتی که در خانه ما بودن من داخل آشپزخانه یک جعبه شیرینی که لای شیرینی ها کالباس بود و از نظر من شیرینی ها فاسد شده بودن را داخل سطل آشغال خالی می کردم و یک روز بعد از ملاقات با این آقا خواب دیدم این آقا با خانم جوانی که در خواب فکر می کردم همسرشان هستند به خانه مادربزرگ مرحومم آمدن و من هم با دیدن آنها با عصبانیت یک کیف زنانه مشکی را از داخل کمد مادربزرگ مرحومم در آوردم و با نگاه ملامتگر به این آقا به خانمشان دادم این خواستگار بدترین تجربه زندیگی ام بود و البته توضیح بدهم این آقا اصلا مورد قبول من نبودن و هیچ کفیتی هم وجود نداشت و خدا را برای خلاصی از این خواستگار مزاحم و آزار دهنده شکر گزارم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این رویا به نشانه ی به هم خوردن قرار وصلتی است که در آن هیچ خیر و مصلحتی نبوده است پس خداوند را شاکر باشید

 27. کیمیکیمیsays:

  سلام من خواب دیدم که با یه پسر قد بلند وخیلی ثروتمند قرار ازدواج گزاشته بودم و پسره هم خیلی خوشحال بود وراضی خودمم همین طور ولی خانوادم انگار خیلی راضی نبودن و میگفتن اگه بخوای همین الان هم میتونی ولش کنی. ولی من باهاش موندم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بدانید در اینده کسی باعث آرامش محض شما خواهد شد و در کنار ایشان احساس لذت و امنیت میکنید

 28. ارامارامsays:

  سلام خسته نباشید. دیشب خواب دیدم توکشورمون مردم دارن اعتراض میکنن به دولت بخاطر گرونی و مشکلات صدای تیر وبمب میاد آتیش بمبااسمونو روشن میکنه درحالی که توازاین صحنه وحشت دارم باخواهربزرگترم میرم پیش دست فروشا لباس میفروشن وکفش میرسم به کفش فروشه چندجفت امتحان میکنم یکیوخوشم میاد پام میکنم که پولشوبدم یدفه خواهرمیگه بیافرارکنیم دولت حمله کرده به مردم همه دارن فرارمیکنن منم باکفشای جدید همینطور که خواهرم دستمومیگیره توبغلم پره لباسووسیله اس پشت سر جمعیتی که دارن باوحشت فرارمیکنن میدوم میشه تعبیرشوبگین؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اغلب دیدن چنین رویاهایی به معنای بیشتر شدن مشکلات اقتصادی و یا رفاهی در دیار یا کشوری ست که در آن ساکن هستید

 29. سمانهسمانهsays:

  سلام خواب دیدم خانمی بمن و خواهرم تو اتاق خوابمون پول دادن بعد دو تا دختر خانم چادری با خوشحالی بعد گرفتن پول اومدن تو اتاق یه چیزی گفتن که یادم نیست بعد دیدم دو تا آقا تو اتاقن که یکیشون از اقوام و متاهل بودن اون یکی هم غریبه اون آقای غریبه یهو مچ دست منو از روی لباس گرفتن خیلی ترسیدم انگار چون نامحرمیم مچ دستمو از روی لباس گرفتن ازم پرسید چرا ازدواج نمی کنی؟ من و خواهرم هر دو مجردیم خواهرم خیلی برای ازدواج تلاش میکنن تازگی هم نذری برای ازدواج داشتن اما من زیاد ازدواج برام مهم نیست

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شما به مراد خودتان می رسید و کسانی که شما را مسخره کرده اند خوار می شوند. سرتان را بالا بگیرید و چراغ دلتان را با یاد خدا روشن کنید وصال نزدیک است

 30. نسریننسرینsays:

  سلام پریشب خیلی با خدا درد دل کردم که چرا امام رضا بابای منو شفا نداد و کاش اون چند روز که رفتم مشهد بیشتر پیش بابام بودم و .....شب خواب دیدم خونمون مثل روزهای خونه تکانی بهم ریخته بود و 2تا زن غریبه اومده بودند خواستگاری کمد لباسای پدر مرحومم رو جلوش پرده کشیده بودیم که در کمد که باز بود معلوم نشه یه تیشرت سرمه ای زده بود بیرون.من خیار تعارف کردم بعد ظرف میوه روکه گذاشتم زمین تبدیل شد به یه پیشدستی با 3تا خیار بعد از اشپزخونه به دختر خواهرم که انگار دو سه سال کوچکتر شده بود گفتم ظرف رو بیاره پرش کنم اونم یکی از خیار ها رو برداشت اون یه دونه رو هم گرفتم بعد رفتم تو اینه خودمو ببینم انگار پیرزنه اومده بود تو اتاق رفتم حیاط دیدم پیرزنه نشسته رو فرش تو حیاط که تا کرده بودیم داشت چیزی زمزمه میکرد گفتم اینا برن بزنگم به خواهرم بگم مشکوک بودن یهو گفت خیلی دوست داشتم تو رو بگیرم برا رضام تعبیر خوابم چیه؟ ممنون که خواب منو تعبیر می کنید سپاس

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دلت آرام می گیرد. ستم هایی که به تو کرده اند فراموش کن که تو به مرادت رسیده

 31. NazilaNazilasays:

  سلام اون کسی ک دوسدارم خواب دیده که من و پدرم ومادرم به خونشون رفتیم وپدرم کنار پدرش نشسته بوده سلام کرده ورفته داخل اتاق وازمادرش که پرسیده گفته دوست قدیمی پدرته ومن ومادرمم داخل اتاق بودیم وقتی اومدیم توحال اون خواسته بیادمنوببینه که پدرم بااخم نگاش کرده وبعدش ازخواب پریده میشه بگین نعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خبر ازدواج یکی از نزدیکانتان به شما خواهد رسید.

 32. anianisays:

  سلام من خواب دیدم که فردی که فوت شده اما جوان بود به خواستگاری دخترم آمد (دختر جوانی دارم )ولی یادم نمیاد قبول کردم یانه ممنون میشم تعبیرشو بگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درخواست رابطه ای جدید و با نیتی پاک و سالم.

 33. آتوساآتوساsays:

  سلام من خواب دیدم مامان از خونمون اثاث کشی میکنه و میره طبق پایین خونه مامان بزرگم که میشه مادر شوهرش و بابامم میاد خیلی زندگی خوبی دارن و اصلا دعوا نمیکنن(توی بیداری باهم فعلا زندگی نمیکنن) و من روی اپن آینه شمعدون و ی شمع قرار میدم درحال شستن چیزی هستم که از امدن خواستگار حرف میزنن منم همش استرس دارم که از خونمون شاید خوشش نیاد مامانمم به بابام میگه اگه ی خونه بهتر داشتیم شاید این مشکلا نبودن میشه تعبیرشو بگین؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه اعتماد و اعتقاد در رابطه است.

 34. مریممریمsays:

  سلام تقریبا 1 سال پیش خواب دیدم در خانه مادربزرگم هستیم و دور همیم که یک پسر که نمیشناختم ب اونجا اومد و در جمع منو از خانواده م خواستگاری کرد من اون پسر رو خیلی دوس داشتم تو خواب و بهش علاقه مند شدم و اون کسی بود که من در واقعیت هم دوس دارم با فردی شبیه اون ازدواج کنم. تعبیر خواب من چی هست؟ با تشکر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تعبیر این خواب برای تیم سایت ما مشخص بود شما به آنچه که مورد رضایت شماست در نهایت دست پیدا خواهید کرد و راضی می شوید

 35. anianisays:

  سلام من این خواب رو دیدم وشما این تعبیر رو داشتید منظورتون درخواست برای دخترمه میشه یکم واضح تر بگید من خواب دیدم که فردی که فوت شده اما جوان بود به خواستگاری دخترم آمد (دختر جوانی دارم )ولی یادم نمیاد قبول کردم یانه ممنون میشم تعبیرشو بگید مدیر سایتمدیر (toptoop) ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۲۰:۰۳:۴۴ درخواست رابطه ای جدید و با نیتی پاک و سالم.

 36. طلایهطلایهsays:

  سلام .من مجردهستم ودیشب خواب دیدم که توی یه مهمونی هستم واونجا یکی برای مادرم حافظ بازمیکنه که براش فال بگیره. منم اونجا بودم. که بعد فالش بمن مربوط میشده. اونجا میگن که قراره برای من بعدنیمه شعبان یا دهه فجر ( خوب یادم نیست کدومش بود ) خواستگاربیاد. که مادرشون اول باکارکردن من مشکل داره ولی بعداینکه منومیبینه چون خیلی ازمن خوشش میاد نظرش عوض میشه.بعدم همه خوشحال بودن ومیخندیدن بخاطر این فالی که بازشده بود. ممنون میشم تعبیرشو بهم بگید.