تعبیر خواب شکستن دست چپ

خب یکی از موارد مهمی که بیشتر اعضا خواستار تعبیر خواب آن بودند شکستن دست و یا پای چپ بود که امروز بحث مفصلی در همین باره داریم و این موضوع را بطور کلی و با مطالبی دقیق برسی خواهیم کرد

چند معبر دانا و بزرگ نظراتی را راجب تعبیر خواب شکستن دست و پا بیان کرده اند که بترتیب آن ها را میخوانیم

اسماعیل اشعث گفته است

اگر بیند که از بلندی افتاد و دست چپ او شکست دلیل آن باشد که خدمت زنان کمر همت به میان خواهد بست

اگر دید که از جایی افتاد و دست پچ او شکست و سریعا از جای خود برخاست و دردی را حس نکرد تعبیرش چنان باشد که خبر چین و مامور آگاهی دهنده قدرت حاکم شدن را احتمال بسیار است.

اگر دید که دوست او هلش داده است و یا او را پرت کرده است و دست پای او با هم شکست  تعبیر آن مطابق صورت پیشین است با این اضافه که سرانجام خطرناکی خواهد داشت.

اگر خواب دید که دست و پای شکسته دیگران را گچ میکند و یا مداوا میکند  تعبیر چنان باشد که در کارگزاری قدرت حاکم به امنیت، رفاه و آسایش روزگار خواهد رسید.

اگر دید در بیمارستان بستری شده است و دست چپش را بسته اند تعبیرش چنان باشد که به اندازه حضورش در آتش از پادشاه قدرت حاکم منفعت نصیبش خواهد شد.

toptoop.ir تعبیر خواب شکسته شدن دست و پای راست یا چپ

و همچنین دانیال بزرگ نیز در همین باره گفته اند

تعبیر خواب شکستن دست راست به نشانه ی  مال حرام فراوانی برایش حاصل می‌آید.اگر بخاطر شکستن دست راست بستری شد و گریه کرد  دلیل آن باشد که به حاکم و پادشاه ستمگر تعظیم خواهد کرد و به خدمتش کمر خواهد بست که برایش طاقت فرسا خواهد بود.

تعبیر خواب شکستن دست مرده دلیل آن باشد که در پی کسب مال می‌رود اما موفق نمی‌شود و یا دلالت دارد بر آنکه اگر عالم است مردم از علمش بهره‌مند خواهند شد 

اگر دیدی که دست و پای مرده ای شکسته است و تو او را دلداری میدهی ی برایش دارو می اوری نشان آن است که به کار و شغل و زندگی خود اعم از خانوادگی و اجتماعی و شغلی دلگرم و امیدوار می‌شوید.

اگر دیدی دست و پای برادر مادر خواهر و یا پدرت شکسته است و در اینجا فرقی نمی کند راست یا چپ باشد گویای آن است که در کار خویش تلون و تشتت دارید اما این تردید به پیروزی می‌انجامد

و اما اگر خواب دیدی دست و پای همسرت شکسته است در چنین حالتی بهتر است در جریان روزهای آینده از برخوردهای تند با دیگران دوری بجویید.

سوال : خواب دیدم که در هنگام بازی کردن فوتبال به زمین خوردم و ناگهان جیغ بلندی سر دادم و دست و پای چپم با هم شکست و اورزانس مرا به بیمارستان برد و بخاطر شکستگی دست و پایم فوت کردم و برای من گریه کردند تعبیرش چیه:

پاسخ:این خواب خیر و خوب است دیدار مردی است که در میان دوستان و فامیل و خویشان می‌گردد.

46 نظر

 1. MrvMrvsays:

  سلام، خواب دیدم در اثر یک حادثه یکی از دستان همکارم که بسیار ادم خوبی است قطع شده ولی خونی نمی‌آید و او سعی میکند ناراحت نباشد و این قضیه را مهم نپندارد ولی من خیلی ناراحت شدم، بعد در صحنه‌ای دیگر دیدم ما دو نفر در پارمی هستیم، خانواده‌ای نوزادش را به ما سپرده، من در تلاشم این بچه را در همان پارک به خانواده‌اش تحویل دهم، نوعی وابستگی بین خودم و آن بچه که کمی گریه میکرد حس کردم و موفق شدم در حالی‌که خواباندنش، به مخانواده‌اش برگردانم، یک گهواره دستی که مال او بود هم پیش خانواده‌اش دیدم.من دختری مجردم، همکارم هم گفتم نامزد دارد.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   رابطه تو با او بايد همين‌طور دوستانه و بدون خصومت باقي بماند. از هرگونه سهل‌انگاري دوري كن و بيهوده بهانه دست ديگران نبايد بدهي چون بعضي‌ها منتظر بهانه‌اي هستند تا بين شما را خراب كنند.

 2. سهیلاسهیلاsays:

  سلام. امروز موقع سحر قبل از طلوع افتاب خواب دیدم. مچ دستم بخاطر کسی که قبلا دوسش داشتم شکسته و تو خواب اصلا نمیخوامش و البته تو بیداری هم دیگه تمایلی به ازدواج باهاش ندارم.ولی با فرد دیگه که تو واقعیت میخوامش چند شب پیش خواب دیدم اومد خواستگاریم. یه شب دیگه خواب دیدم(همون فردی که میخوامش) باهم عقد کردیم و عاقد خطبه خوند و زن و شوهر شدیم. خواب موهای طلایی بلند . خواب رفتن تو باغ ،خواب دیدن کلم های براق نقره ای، خواب پاره شدن دمپایی کهنه م.یه خواب دیگه درمورد اینکه یه گوهر جهان نما داشتم و هم خواب دیدم دارم یه بافتنی میبافم.هرکدوم شب های جذا از هم.مجرد هستم . و همه این خوابها رو دم اذان و سحر قبل طلوع دیدم. تعبیر اینا چیه؟ مخصوصا اگه ازدواجه تقدیر من با کدوم یکی از ایناستبر اساس این خوابها.ممنون میشم جواب بدین.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تصمیم به کاری گرفته ای درانجامش شک نکن و دل به خدا بسپار ،برای کاری که می خواهی بکنی همت داشته باش و اگر ناامید شوی موفق نخواهی بود.

 3. ندانداsays:

  سلام من دیشب خواب دیدم ی میخ به نرمی و خیلی سریع رفت داخل مچ دست چپم و از دو طرف هم مشخص بود،، حین وارد شدنش خیلی ترسیدم وحشت کردم،، خون اومد و سریع هم خونش پاک شد،، منم به راحتی میخ رو کشیدم بیرون،، کاری که از نظرم خییلیی وحشتناک میومد به راحتی حل شد!!تعبیر خاصی داره!!؟؟ممنون اگه تعبیرش کنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   روزگار سختی را گذرانده ای ولی گرفتاریها و غمهای شما به پایان می رسد وبه زودی شادیهای زندگی نصیب شما خواهد شد از دعا غافل مشو و بدان که نباید ناامید شوی.

 4. سهیلاسهیلاsays:

  سلام تو کامنت بالا گفتین که به خاطر خوابهای عجیبی که دیدم نباید ناامید شم باید همت کنم و به خدا امیدوار باشم. تو واقعیت کلا دست به دعا برداشتم که کسی که میخوامش بیاد خواستگاریم وقتی خواب خواستگاری و خواب دیدم باهاش عقد کردم خیلی خوشحال شدم اما دیشب موقع سحرخواب دیدم با برادرم ازدواج کردم اولش نمیفهمیدم چه اتفاق بدیه این قضیه. ولی کم کم تو خواب فهمیدم ازدواج با برادر خیلی کار منفوریه البته دیگران باعث این اازدواج شده بودن و خوشحال بودن ولی من تو خواب میفهمیدم ازدواج با برادر خیلی بده تو خواب خیلی ناراحت بودم نمیدونستم باید چکار کنم همه چیز رو تموم شده میدیدم خودمو بدبخت میدیدم.خیلی پریشون بودم.....که بیدار شدم.تعبیر این خواب برای من چیه باتوجه به خوابهای دیگه توی یک ماه اخیر دیدم. .....البته یه بار دیگه هم تو هفته پیش حدود ساعت 2 شب خواب دیده بودم با یه برادر دیگه م ازدواج کردم ولی اونو به حساب کابوس گذاشتم...... اینجا خوابمو تعریف کردم چون میخواستم خوابهای یک ماه اخیرمو که براتون تعریف کردمو هم در نظر بگیرین.....من نمیدونم این خوابها چیو میخوان به من بگن.......خواهش میکنم بهم کمک کنین

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دخترم سههیلا نگران نباشید اکثر رویاهایی که صورت منفوری دارند مثل همین مورد که ذکر کردید و یا ...دارای تعبیرهای خوب و اتفاقا خیری هستند کامنت شما را مطالعه کردم و معنای نحسی در ان مشاهده نکردم

 5. سید مهرداد موسویسید مهرداد موسویsays:

  با سلام من ساعت پنج و بیست و سه دقیقه پای سجاده نشسته بودم نماز شب رو خونده بودم داشتم تشبیحات حضرت زهرا میفرستادم که اذان گفت بعد مادرم یهو وحشت زده از خواب پاشد اون لحضه گفت تو خواب دیدم با دست شکسته و تو گچ از در خونه داری میای تو به من گفت یعنی مادرم تو خواب دیده تعبیر این چی میشه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خوشبختانه شما در اینده با دنیای معنوی درونتان ارتباط برقرار خواهید کرد بنابراین طبیعت پرشور و حرارت شما می تواند منبع الهامی برای افراد دیگر نیز باشد.

 6. زهرازهراsays:

  سلام،ممنون از وقتی که میزارین،من خواب دیدم که ی اقایی که دورادور با هم رابطه دوستی داریم رو کشتم و داخل کیسه گذاشتم،بعد که میخواستم کیسه رو ببرم بندازم سطل اشغال مادرم رو تو راه پله خونمون دیدم که میگفت نگهش دار منم گفتم نه نمیتونم بعدها مجبور میشم داخل کیسه رو ببینم،اون سروصورت خونی رو،بعد رفتم و انداختم سطل اشغال سر کوچه،برعکس خود واقعیم اصلاااااا از کشتن اون ادم ناراحت و پشیمون نبودم حتی عذاب وجدان هم نداشتم،داشتم فکر میکردم که جنازه رو مثله کنم یا بسوزونم که کسی پیداش نکنه،با اینکه ابدا پشیمون نبودم ولی ی لحظه یاد مادر اون اقا افتادم و منصرف شدم،با خودم فکر میکردم من همیشه ادمای این مدلی یعنی قاتل رو منزجر بودم، میگفتم چطور میتونن همچین کاری کنم، ولی خودم تو موقعیت بودم و این کار رو کاملا منطقی و در توانم میدونستم، با اینکه پشیمونی وناراحتی نداشتم ولی مطمئن بودم خیلیییی زود پلیس اون کیسه جنازه رو پیدا میکنه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در ارتباط با آنچه نیت قلبی شماست، صحبتهایی از طرف یک شخص می شود که شما نسبت به آنچه در دل دارید دلگرم و امیدوار می شوید و شما را به آنچه مورد هدفتان است نزدیک می شوید.

 7. فریبافریباsays:

  سلام و خسته نباشید من خواب دیدم که با زن برادرم که خیلی با من دشمنی میکنه دعوا کردم مامانم هم رفت با اون صحبت کنه که اروم بشه یهو خیلی اتفاقی دستش خورد به دست زن برادرم و شکست دستش ، من خیلی ناراحت بودم ‌که بخاطر من اینجوری شد و میدونستم که اون الان فکر میکنه ما از عمد اینکارو کردیم وشروع کرد به داد و فریاد. در صورتی که هیچ عمدی در کار نبود اگه تعبیرش رو بگید ممنون میشم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   فرزندم فریبا براي شما مشکلات و خطرات پنهان وجود دارد ولي آسيبي نمي بيني نگران نباشید و به خداوند توکل نمایید

 8. نرگسنرگسsays:

  سلام ، من خواب دیدیم. که مادرم بیرون بود و میخواست وارد خونه بشه اما پدرم درو محکم روش می بست و نمیذاست وارد خونه بشه، مادرم خیلی عصبانی بود و به در و پنجره میکوبید که بیاد داخل خونه. وقتی متوجه جریان شدم پدرمو کنار زدمو درو واسه مادرم باز کردم دیدم دستش شکسته گفتم بهش گفتم دستت چی شده گفت خوردم زمین.. من داشتم هق هق میزدم و مادرمو محکم بغل کرده بودمو قربون صدقش میرفتم بعد گفتم میدونم که دستت لای در شکسته و میرم از پدرم شکایت میکنم و مادرم اشک از چشماش پایین اومد . و بعد از خواب پریدم انقد ک حس خواب بد بود.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در اين اوضاع درهم برهم، تصميم‌گيري دشوار خواهد بود. بايد كمي حوصله كني تا همه چيز مرتب شود سپس مي‌تواني با چشمان باز براي زندگي و آينده‌ات تصميم بگيري و به پيامدهاي آن بيانديشي.

 9. سهیلاسهیلاsays:

  سلام.خیلی خیلی خیلی ازتون ممنونم که به درخواستهای تعبیر خوابم جواب دادین....... کلا کلافه م و خواب های عجیبی میبینم ولی هیچ گشایشی تو واقعیت برام پیدا نشده.....منتظر اینم که همون خواستگاری که خواب دیدم باهاش عقد کردم بالاخره پیداش شه.....من دیشب خواب دیدم کنار یه دریاچه ای زلال و شفاف بودم پدر و مادرمم بودن و همه جا سرسبز بود هوا عالی بود رایحه ی خوب و اب اروم اروم ....داشتم لذت میبردم که یهو مامانم گفت بیا برو تو اب خوبه شفا پیدا میکنی (البته مشکل خاصی ندارم فقط یه سری مشکلات عشقی داارم که غم شون بدجوری تو دلم مونده و البته کسی هم خبر نداره) گفتم نه و مامانم به زور منو انداخت تو اب دریاچه .ترسیدم فکر کردم ابش خیلی سرده یا یا خفه میشم ولی هیچ طوریم نشد......و بعدش خواب دیدم با یه سری از دوستام میخوام از رو پل رد شم زیر پل پر بود از سگ های وحشی و ترسناک که منتظر بودن بیافتیم پایین مارو بخورن ،من مثل یه نور سریع و راحت رسیدم اونور پل، ولی دوستام که فقط یکیشونو یادمه (که تازه ازدواج کرده )وسط پل جلوی پاشون پل خراب شد من برگشتم کمکشون کنم پل خراب شد و من با یه قسمتی از پل معلق موندم تو هوا زیر پل بالاتر از سگها.ولی میدونستم نمی افتم مطمئن بودم و ارامش داشتم و اصلا نمیترسیدم همینجور که اویزون بودم گربه هایی با من بودن که ناخواسته گرفتم پرتشون کردم پایین....دلم برای گربه ها میسوخت ولی دست خودم نبود گرفتم انداختمشون پایین.......من مجردم.تعبیر این خوابها چی میشه؟ ممنون میشم ازتون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در راه موفقیت گام بر می داری و به مقامی می رسی ولی در اثر غرور دوستان خود را می رنجانید دقت کنید که امروزه دوست خوب کمیاب است. قدر آنها را بدانید.

 10. حمیده محمیده مsays:

  خواب دیدم تو یه روستایی ام . از سر یه راهی میگذشتم یه پسر بچه به همراه یک خر دیدم که رو زمین افتاده بودن و انگار مرده بودن و هیچکس به دادشون نمیرسید، چند لحظه بعدش دیدم پسربچه داره تکون میخوره، بلندش کردم و دیدم هنوز زندست. دستش شکسته بود ولی پسربچه هیچ دردی احساس نمیکرد. با خودم بردمش پرسون پرسون دنبال جایی میگشتم که دستشو مداوا کنن. آخرم رسیدم به جاییکه چندتا پسر جوون بودن و انکار اینکاره بودن، پسربچه رو سپردم بهشون که دستشو جا بندازنو مداوا کنن. داشتن دستشو جا مینداختن که از خواب پریدم. خیلی تو خواب زجر کشیدم و خیلی ناراحت بودم به خاطر حال اون پسر بچه و بی کسیش. خیلی خواب بدی بود. ممنون میشم کمکم کنید که چه تعبیری داشته این خواب. ضمناً بگم وقتی داشتم پسر بچه رو از زمین بلند میکردم متوجه شدم خر هم داره تکون میخوره و زندست ولی کاری براش نکردم چون توان کمک بهشو نداشتم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از مسئله ای که باعث ترس و واهمه شما شده یا می شود نگرانی به خود راه ندهید چون این مسئله یا این موضوع خیلی زودتر از آنچه تصور می کنید برطرف خواهد شد.

 11. زهرازهراsays:

  سلام من همسرم دیشب خواب دیده ک دست چپش شکسته نه دردی داره نه خونی میاد ازش و نه کسی هولش داده نه از جایی افتاده فقط دست چپش شکسته وو تو خوابم خوشحال بوده که برای کارش میتونه استعلاجی بگیره

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سعادت و نیکبختی در انتظار توست اما بهتر است مراقب باشی که در اعمال حرام و بد نيفتي چراکه سرنوشت تو را به سمت بدی تغییر خواهد داد

 12. faminefaminesays:

  سلام من خواب دیدم کسیکه دوسش دارم والان باهاش مشکل دارمو بعد مدتها دیدم سبیلاشو زده بود من ازش میپرسیدم چرا الان ک من خواستم ببینمت زدی سبیلاتو بعدم ی عکس بهم نشون داد از خودش ک تو این عکس دست و پاش تو گچ بود و میپرسیدم کی اینجوری شدی جوابمو نداد.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   آرزو پروری در دنیای فانی بی معناست. در بند ظواهر نباید بود و بلند نظری وصفا دادن روح و درون تورا شایسته مقام های برتر که قناعت ورزی و تسلیم تقدیر شدن از مراحل فهم است.

 13. فاطمه نوریفاطمه نوریsays:

  سلام خسته نباشید خواب دیدم که دست چپم شکسته و تو بيمارستانم ولی بستری نیستم .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام فرزندم به علامت است که در انجام یک امر مهم و اساسی در زندگیتان با شکست مواجه می شوید همچنین به معنای نومیدی و غفلت نیز میباشد

 14. سویلسویلsays:

  سلام حدود ساعت 1بعد از ظهر تو خواب دیدم خواهرم رو سوار اسانسور کردم ووچون حرکت نمیکرد کمی تکونش دادم بعد که رفتم دنبالش دیدم اسانسور با سرعت رفت رفتم در رو باز کردم دیدم یه دست و پای خواهرم شکسته از قسمت باسن بعد بریدیمش بیمارستان تا عملش کنن. تعبیرش چیه.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   فکر می کنی دیگر برای جبران ضرر نداری و مدام دور خودت می چرخی بدون اینکه پیشرفتی داشته باشی، ولی عاقبت اجر صبر خود را می بینی و بد عهدی زمانه را فراموش می کنی.

 15. علی کرمیانعلی کرمیانsays:

  سلام خسته نباشید رفیقم خواب دیده بود که من دستم شکسته و تو همون خواب لباس های فوتبالش رو میده به من و میگه بخاطر این موضوع دیگ نمیاد فوتبال خیلی ذهنم رو درگیر کرده

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   هرگز از زندگی خود گله نکنید و علت نیک و بد آن را در وجود خود جستجو کنید و در رفع آن بکوشید تا موفق و کامیاب شوید.

 16. سحرسحرsays:

  سلام دوست همسرم خواب دیده دستش شکسته(دست همسرم) و در حال دویدن بوده ویه بچه هم بغلش بوده میشه لطفا تعبیرشو بفرمایین

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به زودی تغییر محسوسی در زندگیت پدید می آید به خداوند توکل کن و منتظر بمان.

 17. محمدمحمدsays:

  با عرض سلام بعد از نماز صبح خواب دیدم که دست زدم به دست خواهرم دیدم که از وسط ساعد شکسته بود و خم میشد ولی دردی احساس نمی‌کرد انگار قبلا شکسته بود ولی جوش نیاورده بود به هم تو خواب به مادرم گفتم که دست خواهرم اینجوری شده مادرم گفت منم 3 شبه که خواب می بینم که خواهرت هی میگه که دلم درد می کنه و ناراحته. تعبیراش چیه(خواهرم استثنایی)

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دوستان و خانواده تان همیشه به فکر شما هستند نگران هستند از شما هم از آنها غافل نشوید، و با آنها به خوبی رفتار کنید و آنها را ناراحت نکنید.

 18. بیتابیتاsays:

  خواب دیدم دست مادر بزرگم که در قید حیات نیست و همچنین دست پسر داییم که زنده ست شکسته است و آنها به اینگونه در جمعی وارد شدند.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از مسائلی که در اطرافتان رخ خواهد داد عصبانی نشوید

 19. احمداحمدsays:

  من خواب دیدم در روستایی که در کودکی بودم هستم، شب شده و من بیرون از ده هستم ظاهرا دنبال پیدا کردن چندتا از گوسعندهای مادرم هستم،بعد وارد یک دره شدم که چشمه ای در آن جریان دارد، ناگهان از روبروی دره فردی از درون تاریکی بسرعت بسمت من حمله کرد و من را ب حالت کشتی گرفت من هم با تمام توان بلندش کردم و برزمین کوبیدمش ناگهان دیدم دوست قدیمی منه. بعد شروع کردیم به صحبت کردن که دیدم دست راستم در حین دعوا شکسته است ولی هیچگونه دردی احساس نکرد.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از انجایی که شخص مقابل یکی از دوستان شما بوده تعبیر بدی ندارد و خیر است

 20. متینمتینsays:

  شخصی که علاقه ی بسیار به دارم و نیت ازدواج داریم خواب دیده و در خواب دست من را شکسته دیده ولی نمی داند کدام یک از دست ها. او خود در کار ها به من کمک می کرده.نکته ی دیگر با او به خرید رفته و برای مادر من چادر و مقداری شیرینی خریداری کرده.ممنون می شم تعبیر کنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   فردی در اطرافتان به دنبال آسیب و ضرر زدن به شما است پس مراقب باشید و حواستان را جمع کنید و تا میتوانید از آن ها دوری کنید.

 21. الهامالهامsays:

  سلام وقت بخیر. دیشب خواب دیدم به دلیلی که خودم نمیدونم مچ دست راستم شکسته و یه تیکه استخون بیرون زده و مچ دستم حالت آویزان و افتاده داشت بعد رفتم دکتر ،دکتر اومد دستم و گرفت و اون چیزی که فک میکردم استخوانه رو بیرون کشید اولش دردی نداشت ولی من یه جیغ کوچیک زدم اما بعد ک دیدم درد نداره منم آروم شدم دکتر هم خیلی آروم اون چوب رو از دستم بیرون کشید یه چوب بود اندازه یه کف دست بلند ولی باریک بعدش دیگه دستم مشکلی نداشت، لطفا بگید تعبيش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بطور استثنا این رویا به نشانه ی پیشرفت و ترفیع مقام می باشد

 22. سمانهسمانهsays:

  سلام خواهرم خواب دیده دست دخترم شکسته و در تقلا بوده به دخترم کمک کنه ولی نمی تونسته، تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شنیدن خبر ناگواری عاقبت ناخوشاین

 23. مژدهمژدهsays:

  سلام من خواب دیدم دوتا دستم تا کتف شکسته ولی ن دردی حس کردم ن حتی خونریزی تازه حالمم خوب بود ومیخندیدم بعدش دیدم دستام تا کتف گچ گرفته س صبحم بیدارشدم هیچ دردی حس نکردم نمیدونم تعبیرش چی میشه توروخدا کمکم کنین.......

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نگران مباش فرزندم از آنجا که در این رویا احساس شادی داشته اید و مخصوصا اینکه دردی متوجه نشدید فقط به علامت دور شدن خطر یا بلا از سمت شماست

 24. مژدهمژدهsays:

  خوابای عجیب ی مدته زیاد میبینم خواب خروس خواب ماهی ک زنده س توی دستم خروس بهم نگامیکنه ماهی تو دستمه ولی هردو انگار یچی رو نشون میدن بهم انگار دوچیز مختلفه ولی یچی روباید واسم تداعی کنه وقتی بیدارمیشم یادم نمیاد خروس وماهی هردو سیاهن با ی قیافه خاص ک نمیدونم چجوری بگم.... توروخدا کمکم کنین.....

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اگر خطایی در حق تو کرده‌اند، آن را ببخش گذشت در حق دیگران به تو سینه‌ای فراخ و قلبی بزرگ می‌دهد که می‌توان خوبی‌های زیادی را در آن ذخیره کرد و از آنها برخوردار شد.

 25. آرزوآرزوsays:

  سلام وقتتون بخیر من به تازگی یکی از اقوامم سکته مغذی کرده و بسیار از پا افتاده شده من توی خواب دیدم که کاملا حالش خوبه و داره با پدربزرگم حرف میزنه ولی دست چپش کاملا بی حس بود

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به علامت برزخی همراه با آرامش است که نصیب این فرد خواهد شد ، بلاهای سختی که در این دنیا به انسان میرند در برزخ موجب آرامش و سبک کردن بارگناهان خواهند شد

 26. لیلی خلیلیلیلی خلیلیsays:

  با سلام و عرض ادب دیشب بعد از خواندن نماز صبح خواب دیدم مادرم در بیمارستان بستری است و پایش رو از مچ به پایین پا گچ گرفته بودن خاله ام و چند نفر از بستگانمون به ملاقاتی مادرم میان من تو این لحظه ۵تا ۶تا بالش تمیز رو پشت مامانم قرار میدم داخل بیمارستان مسجدی داشت خواستم برم سمت مسجد کفش هایم را داخل جاکفش قرار میدم و پابرهنه می دوم در داخل سجد امام جماعت با چندین مرددر حال نماز خواندن هستن و من همین طور داخل مسجد در حال دویدن هستم ۲ بار کل مسجد و بیمارستان رو با پای برهنه دویدم لطفا بهم بگید خوابم چه تعبیری داره.سپاسگزارم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   وقت تنگ است. کمی عجله کنید. فعل دستتان کوتاه است اما انشاالله به مقصوددست پیدا خواهید کرد. گاهی دست سرنوشت طوری رقم م خورد ک بدون هیچگونه تلاشی مقصود و نظر خود به دنبالتان می آید

 27. سودهسودهsays:

  سلام . وقت بخیر. من معمولا خواب نمی بینم. اما امروز ظهر خواب دیدم که یکی از همکاران محل کارم دختر کوچکم که 6 ساله هست ولی در خواب کوچکتر بود( شاید 2 ساله ) را بغل کرد و دست چپ او را از سر شانه پیچ داد تا بشکند!!! با ناراحتی علت را از او پرسیدم و او جواب داد:" برایش خوب است و من برای بچه خودم هم کردم و دستش زیبا تر میشه" اما دخترم درد زیادی داشت و گریه میکرد. من با استرس و ناراحتی از خواب پریدم ممنون میشم تعبیر این خواب رو بهم بگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   همسر و مادری فداکار

 28. ساراساراsays:

  سلام من خواب دیدم با دوستم تو خیابون دعوام شد هلم داد افتادم بعد خودش منو برد بیمارستان الکی گفتم دست چپم خیلی دردمیکنه دکتر گفت شکسته بعد گچ گرفت،اما اصلا دردنداشتمو جلوی بقیه نقش بازی میکردم ک دردمیکنه،تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شخص مزاحم - از آدم پست و فرومایه آزار دیدن

 29. سعیدهسعیدهsays:

  سلام وقت به خیر همسرم خواب دیده من پیش پدرم هستم و دستم شکسته و گچ گرفتم میشه تعبیرش و بهم بگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از اتفاقات غیر منتظره و مشکلات زیاد نهراسید و صبور باشید.

 30. پدیپدیsays:

  اقا ما خواب دیدیم دعوا کردیم دستم دچار کوفتگی شد کبود شده تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دلالت بر خوشی زندگی است

 31. ففsays:

  سلام خواب دیدم پسرم رو تنبیه کردم مچ دست چپش شکست خیلی ناراحت شدم و تو خواب خودمو میزدم بیدار شدم ساعت 6و نیم بود کلافه بودم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شکستن مچ دست چپ بیانگر بعضی از ناراحتی های فکری فرزند شما در روزهای اخیر است که برطرف خواهد شد

 32. قدیسهقدیسهsays:

  سلام وقت بخیر خواب دیدم تو یه جاده برف راهمونو بسته چند نفر داشتن راه رو باز میکردن پسر ده سالم رو گذاشتم اونجا تا برم کم بیارم چندین بار راهی رو رفتم و برگشتم ولی کسی کمکم نیومد تا ابنکه دیدم همشون یخ زدن حتی پسرم پسرم رو تو روشنایی چراغ ماشینم دیدم و گذاشتمش توی ماشین که بخاریش روشن بود و نجات پیدا کرد دوباره رفتم کمک بیارم که یه آقایی متوجه من شد و اومدن کمک خوابهای مشابه مثل این چند بار دیدم احساس میکنم پیامی یا هشداری میدن

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مراقب حرف زدن و شوخی کردن خود با دیگران باشید و به آنها بیشتر احترام بگذارید تا اختلاف و درگیری بوجود نیاورید.

 33. میلادمیلادsays:

  خواب دیدم که دوستی که باهاش قهر بودم دست چپش شکسته وپس از ان دوباره او بهم علاقهمند شد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   یک آزردگی روحی جدید برای دوستی که دست او را شکسته دیده اید در چند روز آینده پیش خواهد آمد

 34. میلاد شیریمیلاد شیریsays:

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم که دست چپم شکسته و عمل جراحی کردن با همون وضع به مامورت و درگیری رفتم العن که از خواب بدار شدم دست چپم یه دردی داره

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   باید دست از خیال‌پردازی برداری و در مورد چیزی که امکان ندارد اتفاق بیفتد اصرار نکنی. فرصت زیادی نداری پس از موقعیت‌ها استفاده کن.

 35. مهدی اریاییمهدی اریاییsays:

  با سلام و عرض خسته نباشید خواب دیده ام که دستم شکسته است و میگویم دست چپ من شکسته و دیگران می گویند دست تو تیر خورده است و همه از دره شنی به راحتی پا یین می ایند ولی من با دست شکسته ام خودم را می اندازم و حیوان شیر من را نجات می دهد و به من احترام می گذارد.تعبیر ان چیست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   حضور فردی که در آینده ی زندگیتان تاثیرگذار است

 36. رسول رضاییرسول رضاییsays:

  سلام من خواب دیدم با پدر دختری که بهش علاقه دارم اون دختر رو بردیم پیش مادرش که دلش تنگ شده بود واسش ..وقتی رسیدیم دست مادرش شکسته بود ولی وقتی دختر رو دید محکم بغلش کرد ومن بیدار شدم دوباره که خوابیدم دیدم که ماهیام یه عالمه بچه دارن و خوابم تموم شد... ممنون میشم کمک کنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دست شکسته ی مادر بیانگر مختصر زیانی است که به خانواده ی این شخص خواهد رسید ، ماهیانی که بچه های زیاد داشتند بیانگر آینده روشن همراه با رزق و روزی زیاد برای شماست

 37. SadafSadafsays:

  من خواب دیدم دست چپم دچار خون مردگی و کبودی شده ودست راستم در ناحیه ساعد شکسته جوری که استخوان بیرون زده بود اما خون نمیومد و درد نداشت بدون اینکه ممتوجه بشم چجوری شکست

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه آن است که وظایف دشواری بر شانه شما گذاشته خواهدشد.

 38. ساراساراsays:

  سلام خسته نباشید من دیشب خواب دیدم توی امتحانی که دارم براش زحمت میکشم رتبه اوردم و خیلی خوشحال هستم اما دست چپم پلاتین توش هست میشه تعبیر این و لطفا بهم بگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خوشحالی برای کسب موفقیت در این رویا نشان دهنده ی اتفاقی خوش برای شما در ایام پیش روست ولی پلاتین نیز نشان میدهد بعد از طی کردن لحظه ها و دوران سخت به این موقعیت می رسید

 39. minaminasays:

  با سلام و خداقوت دیدم حالم خوب نیست دارم میرم طبقه بالا دخترم هم باهام بود ولی یه دفعه دیدم عروس عموم میگه بهش نگین مادرش دستش شکسته (مادرم چندسالی فوت کرده) من متوجه شدم گفتم گوشیموبدین به مادرم زنگ بزنم چراازمن قائم میکنن گوشی رو برداشتم زنگ زدم گفتم بدین مادرم حرف بزنم خودم هم نای حرف زدن نداشتم نمیدونم کی گوشیرا جواب داد گفت مادرت مهمون داره که با جیغ و فریاد زیاد مرا بیدار نمودند. ممنون میشم اگه تعبیر خواب بنده رو بفرمایید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دلالت بر آن دارد که در آینده از امری ناامید خواهید شد.

 40. مریممریمsays:

  خواستگاری داشتم که خیلی بهم علاقه مند بود و من دو سال ردش کردم تا اینکه بعد دوسال من پذیرفته بودم که به یه بیماری سخت مبتلا شد و دیگه نتونستیم ازدواج کنیم و اون افسردگی گرفت...الان یه سال از این قضیه میگذره که خواب دیدمش که اومده و توو چشام نگا میکرد منم اشک میریختم...دست راستش شکسته بود و گچ گرفته بودن

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیانگر این است که حال روحی و جسمی این شخص روز به روز بدتر می شود و اتفاقات تلخ دیگری در زندگی ایشان شروع خواهد شد

 41. نیلوفرنیلوفرsays:

  سلام وقتتون بخیر.من پریشب خواب دیدم که با خانولده در کوه هستیم و همه جا پراز برف است . ناگهان دیدم برادرم از بالای کوه پرت شد و رویش بهمن ریخت . فکر کردم مرده و باترس به سمتش رفتم اما دیدم دست و پایش شکسته و خودش هم ترسیده بود. دیشب هم خواب دیدم در خانه مان دو جن مونث زشت هستند و پدر و برادرم آنهارا از خانه بیرون راندن اما اونها پدر و برادرم را داشتن خفه میکردن. خیلی نگرانم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از یاری رساندن به کسانی که محتاج کمک تو هستند، دریغ نکن و کاری کن که دعای خیر آنها بدرقه راهت باشد.

 42. فاطمهفاطمهsays:

  سلام من امروز صبح (افتاب طلاع کرده بود یعنی بعد اذان صبح حدس میزنم شروع شده بود چون تونستم موقعیت و زمان خوابمو حدس بزنم ولی بازم نمیگم صد درصد. خواب دیدم که توی خونمون هستم با خانوادم دعوام میشه میخواستم خودمو از پنجره مرت کنم پایین مامانم نگه ام داشت یهو بابام اوند با سردی تمام کشید از دست مامانم خودش منو انداخت ، افتادم سرم رو به اسمون بود بالا رو نگاه میکردم دست و پام انگاری یکم کج شده بود (درضمن من توی این خواب مثل یک بیننده بودم نمیدونم چرا درحالی که اون اتفاقا برا خودم داشت میوفتاد ولی خودتم بیننده بودم مسخره بنظر میره ولی دوتا بودم یکی مثل روح که نیدید ویکی که اتفاق براش افتاد اکثر خوابام همینطوریه ) بعدش انگاری صحنه قطع شد روز بعد لود انگاری چون دست چپم یهو دیدم گچ گرفته ام و شروع میکنم کمک کردن به مادرم ، و دوتا نهمون هم برامون اومدن برای عیادت دختر عمو های مامان و بابام . خلاصه تا بیدار شدم خیلی تعجب کردم بنظرم (البته تا حالا دوباری اتفاق افتاد که بخوام خودمو بندازم راحت شم ولی تا حالا بهش فکر نکردم یا بخصوص دیشب هم به هیچی فکر نکردم و اسوده خوابیدم که این خوابو دیدم.) عجیب بود حس عجیبی داشت اولین باره که خوابی دیدم که واقعا میوفتم این دفعه قبلا ها دیدم تو بلندیم یا دربلندی هستم که درمرز افتادنم ولی نیوفتادم . ممنون میشم جواب بدید لطفا یکم ذهنم درگیر شده

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از آدم بی مرام و خودشیفته آزار دیدن

 43. ساراساراsays:

  سلام.منو دخترم از هم دور هستيم.دخترم خواب ديده كه من پيشش رفتم و اون در حال رانندگي هست و هردو خيلي خوشحاليم.دست من رو تو خواب شكسته ديده كه تو گچ بوده ولي وقتي از من پرسيده كه چرا دستم شكسته من گفتم كه دستم بريده شده تو اشپزي شكسته نشده.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خبر از کار سخت با نتایجی مطلوب دارد.

 44. ساراساراsays:

  خواب ديدم بعد از مدتها دخترم رو ديدم در فرودگاه بود از يه دري وارد شدم كه ميدونستم دخترم ميدونه كه من از اون در وارد ميشم وقتي از در رد شدم سمت هم دويديم و همو در اغوش گرفتيم وصورتش رو من ميبوسيدم پشت سر هم از روي گونه هاش .در ضمن اين رو هم من اضافه كنم كه دخترم كشور ديگري زندگي ميكنه و من ازش دور هستم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در حال حاضر از انجام هر گونه کار توام با عجله خودداری کنید.

 45. النازالنازsays:

  سلام، ببخشید من همین نیم ساعت پیش یه خوابی دیدم و تعبیرشو میخاستم بدونم خوابم این بود که دیدم ما مسافرت هستیم و تو هتل پسرم که ۱۶ سال داره به هنگام بازیگوشی رو پله ها سر خورد افتاد پایین دست راستش بدجور شکست جوری که استخوناش زیر پوستش داشت بازی میکرد و من بدجور گریه میکردم و در همین حال از خواب پریدم ...ممنون میشم جواب بدین

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه ی مشکلات کوچکی است که مدتی محدود شما را در فکر فرو خواهد برد.

 46. فاطمه شصتفاطمه شصتsays:

  سلام ممنون از تعبير هايخوبتون من خواب ديدم دارم با مامانم تو خيابون ميرم كه متوجه شدم حج دستم به اندازه كردو خاليه وبه مامانم ميكفتم كفتش يه غده يا تومور بوده وقتي بيهوش بودي اجازه دادم بردارن منم داشتم با خودم ميكفتم كاش بهم ميكفت ازم اجازه ميكرفتن ولي تو خواب خيلي ناراحت نبودم ساعتمو كشيدم روش أما بازم ديده ميشد خجالت ميكشيدم و ميكفتم همه متوجه دستم ميشن بعد كه دوباره نكاه كردم حس كردم عصب انكشت انكشتريم قطع شده و عصبش توي اون سوراخه اويزون بود ولي كنار اومده بودم باهاش

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، دردی که در دست خود احساس کرده اید و دیگر توضیحاتتان نشان دهنده ی بعضی از نگرانی ها و یا ناراحتی های روحی و مختصری است که احتمالا با آن سر و کار خواهید داشت.