تعبیر خواب شکستن دست چپ

خب یکی از موارد مهمی که بیشتر اعضا خواستار تعبیر خواب آن بودند شکستن دست و یا پای چپ بود که امروز بحث مفصلی در همین باره داریم و این موضوع را بطور کلی و با مطالبی دقیق برسی خواهیم کرد

چند معبر دانا و بزرگ نظراتی را راجب تعبیر خواب شکستن دست و پا بیان کرده اند که بترتیب آن ها را میخوانیم

اسماعیل اشعث گفته است

اگر بیند که از بلندی افتاد و دست چپ او شکست دلیل آن باشد که خدمت زنان کمر همت به میان خواهد بست

اگر دید که از جایی افتاد و دست پچ او شکست و سریعا از جای خود برخاست و دردی را حس نکرد تعبیرش چنان باشد که خبر چین و مامور آگاهی دهنده قدرت حاکم شدن را احتمال بسیار است.

اگر دید که دوست او هلش داده است و یا او را پرت کرده است و دست پای او با هم شکست  تعبیر آن مطابق صورت پیشین است با این اضافه که سرانجام خطرناکی خواهد داشت.

اگر خواب دید که دست و پای شکسته دیگران را گچ میکند و یا مداوا میکند  تعبیر چنان باشد که در کارگزاری قدرت حاکم به امنیت، رفاه و آسایش روزگار خواهد رسید.

اگر دید در بیمارستان بستری شده است و دست چپش را بسته اند تعبیرش چنان باشد که به اندازه حضورش در آتش از پادشاه قدرت حاکم منفعت نصیبش خواهد شد.

toptoop.ir تعبیر خواب شکسته شدن دست و پای راست یا چپ

و همچنین دانیال بزرگ نیز در همین باره گفته اند

تعبیر خواب شکستن دست راست به نشانه ی  مال حرام فراوانی برایش حاصل می‌آید.اگر بخاطر شکستن دست راست بستری شد و گریه کرد  دلیل آن باشد که به حاکم و پادشاه ستمگر تعظیم خواهد کرد و به خدمتش کمر خواهد بست که برایش طاقت فرسا خواهد بود.

تعبیر خواب شکستن دست مرده دلیل آن باشد که در پی کسب مال می‌رود اما موفق نمی‌شود و یا دلالت دارد بر آنکه اگر عالم است مردم از علمش بهره‌مند خواهند شد 

اگر دیدی که دست و پای مرده ای شکسته است و تو او را دلداری میدهی ی برایش دارو می اوری نشان آن است که به کار و شغل و زندگی خود اعم از خانوادگی و اجتماعی و شغلی دلگرم و امیدوار می‌شوید.

اگر دیدی دست و پای برادر مادر خواهر و یا پدرت شکسته است و در اینجا فرقی نمی کند راست یا چپ باشد گویای آن است که در کار خویش تلون و تشتت دارید اما این تردید به پیروزی می‌انجامد

و اما اگر خواب دیدی دست و پای همسرت شکسته است در چنین حالتی بهتر است در جریان روزهای آینده از برخوردهای تند با دیگران دوری بجویید.

سوال : خواب دیدم که در هنگام بازی کردن فوتبال به زمین خوردم و ناگهان جیغ بلندی سر دادم و دست و پای چپم با هم شکست و اورزانس مرا به بیمارستان برد و بخاطر شکستگی دست و پایم فوت کردم و برای من گریه کردند تعبیرش چیه:

پاسخ:این خواب خیر و خوب است دیدار مردی است که در میان دوستان و فامیل و خویشان می‌گردد.

4 نظر

 1. MrvMrvsays:

  سلام، خواب دیدم در اثر یک حادثه یکی از دستان همکارم که بسیار ادم خوبی است قطع شده ولی خونی نمی‌آید و او سعی میکند ناراحت نباشد و این قضیه را مهم نپندارد ولی من خیلی ناراحت شدم، بعد در صحنه‌ای دیگر دیدم ما دو نفر در پارمی هستیم، خانواده‌ای نوزادش را به ما سپرده، من در تلاشم این بچه را در همان پارک به خانواده‌اش تحویل دهم، نوعی وابستگی بین خودم و آن بچه که کمی گریه میکرد حس کردم و موفق شدم در حالی‌که خواباندنش، به مخانواده‌اش برگردانم، یک گهواره دستی که مال او بود هم پیش خانواده‌اش دیدم.من دختری مجردم، همکارم هم گفتم نامزد دارد.

  • مدیر سایتمدیر  (saeed820) :

   رابطه تو با او بايد همين‌طور دوستانه و بدون خصومت باقي بماند. از هرگونه سهل‌انگاري دوري كن و بيهوده بهانه دست ديگران نبايد بدهي چون بعضي‌ها منتظر بهانه‌اي هستند تا بين شما را خراب كنند.

 2. سهیلاسهیلاsays:

  سلام. امروز موقع سحر قبل از طلوع افتاب خواب دیدم. مچ دستم بخاطر کسی که قبلا دوسش داشتم شکسته و تو خواب اصلا نمیخوامش و البته تو بیداری هم دیگه تمایلی به ازدواج باهاش ندارم.ولی با فرد دیگه که تو واقعیت میخوامش چند شب پیش خواب دیدم اومد خواستگاریم. یه شب دیگه خواب دیدم(همون فردی که میخوامش) باهم عقد کردیم و عاقد خطبه خوند و زن و شوهر شدیم. خواب موهای طلایی بلند . خواب رفتن تو باغ ،خواب دیدن کلم های براق نقره ای، خواب پاره شدن دمپایی کهنه م.یه خواب دیگه درمورد اینکه یه گوهر جهان نما داشتم و هم خواب دیدم دارم یه بافتنی میبافم.هرکدوم شب های جذا از هم.مجرد هستم . و همه این خوابها رو دم اذان و سحر قبل طلوع دیدم. تعبیر اینا چیه؟ مخصوصا اگه ازدواجه تقدیر من با کدوم یکی از ایناستبر اساس این خوابها.ممنون میشم جواب بدین.

  • مدیر سایتمدیر  (saeed820) :

   تصمیم به کاری گرفته ای درانجامش شک نکن و دل به خدا بسپار ،برای کاری که می خواهی بکنی همت داشته باش و اگر ناامید شوی موفق نخواهی بود.

 3. ندانداsays:

  سلام من دیشب خواب دیدم ی میخ به نرمی و خیلی سریع رفت داخل مچ دست چپم و از دو طرف هم مشخص بود،، حین وارد شدنش خیلی ترسیدم وحشت کردم،، خون اومد و سریع هم خونش پاک شد،، منم به راحتی میخ رو کشیدم بیرون،، کاری که از نظرم خییلیی وحشتناک میومد به راحتی حل شد!!تعبیر خاصی داره!!؟؟ممنون اگه تعبیرش کنید

  • مدیر سایتمدیر  (saeed820) :

   روزگار سختی را گذرانده ای ولی گرفتاریها و غمهای شما به پایان می رسد وبه زودی شادیهای زندگی نصیب شما خواهد شد از دعا غافل مشو و بدان که نباید ناامید شوی.

 4. سهیلاسهیلاsays:

  سلام تو کامنت بالا گفتین که به خاطر خوابهای عجیبی که دیدم نباید ناامید شم باید همت کنم و به خدا امیدوار باشم. تو واقعیت کلا دست به دعا برداشتم که کسی که میخوامش بیاد خواستگاریم وقتی خواب خواستگاری و خواب دیدم باهاش عقد کردم خیلی خوشحال شدم اما دیشب موقع سحرخواب دیدم با برادرم ازدواج کردم اولش نمیفهمیدم چه اتفاق بدیه این قضیه. ولی کم کم تو خواب فهمیدم ازدواج با برادر خیلی کار منفوریه البته دیگران باعث این اازدواج شده بودن و خوشحال بودن ولی من تو خواب میفهمیدم ازدواج با برادر خیلی بده تو خواب خیلی ناراحت بودم نمیدونستم باید چکار کنم همه چیز رو تموم شده میدیدم خودمو بدبخت میدیدم.خیلی پریشون بودم.....که بیدار شدم.تعبیر این خواب برای من چیه باتوجه به خوابهای دیگه توی یک ماه اخیر دیدم. .....البته یه بار دیگه هم تو هفته پیش حدود ساعت 2 شب خواب دیده بودم با یه برادر دیگه م ازدواج کردم ولی اونو به حساب کابوس گذاشتم...... اینجا خوابمو تعریف کردم چون میخواستم خوابهای یک ماه اخیرمو که براتون تعریف کردمو هم در نظر بگیرین.....من نمیدونم این خوابها چیو میخوان به من بگن.......خواهش میکنم بهم کمک کنین

  • مدیر سایتمدیر  (saeed820) :

   دخترم سههیلا نگران نباشید اکثر رویاهایی که صورت منفوری دارند مثل همین مورد که ذکر کردید و یا ...دارای تعبیرهای خوب و اتفاقا خیری هستند کامنت شما را مطالعه کردم و معنای نحسی در ان مشاهده نکردم