تعبیر خواب شنا در رودخانه

اغلب سوالاتی را که در زمینه تعبیر خواب شنا کردن داشتیم مربوط به رودخانه بود،اگر کسی خواب ببیند که لخت شده و به داخل رودخانه ای در روستا و یا شهر خودشان رفته و آب تنی میکند چه تعبیری دارد؟

خب در این بخش هم بطور جداگانه به این موضوع خواهیم رسید اگر خواب دیدی که به اجبار از تو می خواهد شنا کنی  کاری را خراب می کنید که مورد سرزنش قرار می گیرید.اگر همراه با دختری (دوست دختر) و یا پسری لخت شدی و به داخل اب رفتی و به شنا مشغول شدی ارتکاب به گناه و تمایل به فساد و کشش به سوی خلاف تعبیر می شود. اگر در اب رودخانه ادرار کردی  خواب شما می گوید به فساد و تباهی متمایل می شوید.

اگر با لباس داخل رودخانه شنا کردی در واقع مانع انجام یک کار خلاف می شوید.مدفوع و یا دستشویی در اب رودخانه حین شنا نیز فساد و اشتغال به گناه است.

تعبیر خواب شنا در رودخانه خروشان، چهاروجه است.

اول: فزونی جمال. دوم: آموختن علم. سوم: جاه و بزرگی. چهارم: غم و اندوه.اگر رودخانه ای خروشان را دیدی و از زنت درخواست داشتی به آب برود و شنا کند دلیل است زن را طلاق دهد و بیرون کند.

اگر از دور ایستادی و فقط شنا کردن دیگران (مانند رفقا پدر مادر برادر و یا خواهر) را به تماشا ایستادی در خواب ما نشان معصومیت و بی گناهی و عفت و پاکی است

با سلام خواب دیدم که در کنار رود خانه ای به همراه خانواده برای تفریح رفته بودیم و اب خروشان و زیبایی هم داشت بعد به پیشنهاد دامادمون من به داخل اب رفتم و شروع به شنا کردن کردم ناگهان دیدم اب رودخانه عمیق و عمیقتر میشود و ترس از این داشتم که غرق شوم و شروع کردم به داد زدن انگار که رودخانه میخاست به دریا تبدیل شود تعبیرش چیست؟

پاسخ کلی:معبران نوشته اند غصه و ناراحتی است.

 

 

 

2 نظر

 1. سمیراسمیراsays:

  سلام ، خواب دیدم داخل یک قایق نشستم که روی یک رودخانه اروم به جلو میره دوطرف رودخانه درختهای سبز بلندقد بود

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   رودخانه ی آرام در رویای شما به علامت آرامش خاطری است که نصیب شما می شود و باعث میشود از طرف فردی عزیز حمایت شوید

 2. آرزوآرزوsays:

  سلام وقتتون بخیر من خواب دیدم در یک جای سرسبز ی دریاچه ای هست و بسیاری از آدم ها اونجا دارن شنا میکنن منم میرم شنا کنم که اونی که باهاش در ارتباطم میگه تو فقط همین جوری بلدی شنا کنی ولی من تو خواب به خوبی شنا میکردم وقتی نزدیکای غروب میشه و از آب میام بیرون با شوهر عمم دعوام میشه نمیدونم چی بهم میگه که. بهش میگم تو برو دخترای خودتو جمع کن که موهاشونو رنگ کردن اون میخاد رو من دست بلند کنه که بابام نمیزاره شبم قرار میشه با مادر بزرگمو بابامو مامانمو پسر عموم اونجا بمونیم منو پسرعموم قرار میشه اسکیت بازی کنیم اونجا پر از اسکیت های خوشگلو رنگارنگ هست که قیمتاشونم ۲۰ تومن و ۳۰ تومن مامان من برای من یدونه ۳۰ تومنی کرایه میکنه که رنگشم آبی هست به ومنو پسر عموم خیلیی خوش میگذرهه میشه تعبیر دقیق اینو بگین

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بخش اول رویای شما بیانگر روزها و یا اتفاقات و خاطرات خوش برای شما و کسانی است که به آن ها علاقه دارید اما بخش دوم نشانه ی بروز یک درگیری جزئی میان اقوام نزدیک شماست که بزودی نیز رفع می شود