تعبیر خواب دوستی با گرگ

اگر کسی خواب ببیند با گرگ دوستی میکند یا او را در بغل گرفته است و در کوچه و خیابان با گرگ راه میرود چه تعبیری دارد؟ابراهیم کرمانی گفته است دلیل است که کارهای او به نظام شود و از رنج به راحت و آسانی شود.و یا دلیل که در کارهای دشوار افتد و خلاص نیابد.اگر خواب دید گرگی را به آغوش کشیده دلیل که عیش و روزی بر او تنگ شود و راندن آن از خود درخواب نیکو نباشد.

تعبیر دوست شدن با گرگ ها : ابن سیرین گفته علامت آن است که اگر مراقب کارهای خود نباشید ، دست به عملی زیانبار خواهید زد.

اگر در کنار گرگی وحشی دراز کشیده بودی علامت آن است که دوستان باوفایی به دست می آورید و رفت و آمدهایی خوشایند با آنها خواهید داشت 

اگر خواب دیدی با گرگی حرف میزنی و یا رفاقت کردی  علامت آن است که در زندگی کمتر طعم شادی را می چشید.

اگر گرگی را به کسی حمله ور کردی  نشانه آن است که سرخوشی شما تحت الشعاع نگرانی هایی بیهوده قرار می گیرد.

اگر دیدی دیگران با گرگ دوست شده اند علامت آن است که همان دوست صاحب روحیه ای شاد و پرامید خواهد شد.

اگر دیدی به قفس گرگ ها رفته ای و در کنار ان ها نشسته ای  نشانه آن است که در زندگی سرگرم کارهای بیهوده می شوید، و هدف ثابتی برای خود در نظر نمی گیرید.

 

 

 

 

10 نظر

 1. گلثوم اکبریگلثوم اکبریsays:

  خواب دیدم با گرگ دوست شدم و خیلی دوستم داره و در مقابل دیگر گرگ ها ازمن دفاع میکند. تعبیرش چه است؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   علامت آن است که امور زندگی با موفقیت پیش خواهد رفت و شما از این موضوع رضایت خاطر خواهید داشت

 2. طباطباییطباطباییsays:

  سلام. خواب دیدم تو حیاط خونمون با یک گرگ سفید و بزرگ نشسته وسط باغچه و اول باغضب داشت منو نگاه می کرد ومنم تو دو سه قدمیش بودم. وقتی من با محبت تو چشاش نگاه کردم نگاش مهربون شد. بعدش در حالی که همون طور گرگه نشسته بود از طرف دیگه حیاط یه اسب سفید ظاهر شد و شروع به دویدن دور من و باغچه کرد و آروم کنار من ایستاد. من رو خواب هام حساسم بی مورد خواب نمیبینم.ممنون می شم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دیگر ترسی از مشکلات نداری، قاصدی خبری برایت می آورد که در آن خبر از لطف و بخشش است. تعجب نکن در اراده ی خداوند هر چیزی امکان پذیر است.

 3. امیرامیرsays:

  سلام خواب دیدم یک گرگ ماده با چندتا از توله هاش اطراف من هستن ، دیگران جرات نمیکردند به گرگ ها نزدیک بشن اما من با توله گرگ ها بازی میکردم و یکی از توله ها خیلی به من وابسته بود ، در حین اینکه توله گرگ رو بغل میکردم مادر گرگ ها با من اصلا کاری نداشت، تعبیر چنین خوابی چی میشه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بازی با گرگ به نشانه ی شجاعت قاطعیت در تصمیم و خبر از منطق و درایت بالای شما میدهد

 4. مریم عوض پورمریم عوض پورsays:

  "خواب دیدم انگار گم شدیم,یا از قطار و هواپیما جا موندیم. فکر میکنم منو برادرم بودیم. تو مسیری که هستیم بیامون, میرسیم به جایی شبیه دریا یا رودخونه اس که توش چهار تا کوسه است, اولش ترسیدیم اما بعد حس دوستی بود بین ما و کوسه ها,و با هم بازی کردیم.دنبال غذا بردیم تو بیابون ها که گرگ دیدیم, با اونا هم دوست شدیم,برای به عنوان غذا شیر گرگ گرفت, اما من که خواستم برم گرگ مانع شد و اجازه نداد, بین راه متوجه شدیم که درگیر جنگ های داعشی شدیم. ? اما تونستیم نجات بدیم خودمون تمام مسیر پیاده اومدیم تا رسیدیم به یه خونه, از اونجا دیدیم که انگار سمت جنوب کشور هستیم و بالاخره پیدا شدیم, اما وقتی رفتیم کمک بگیریم متوجه شدیم حدود هفت سال که از گم شدن ما گذشته و من به شدت گریه میکردم بخاطر این موضوع. " من اصلاخواب نمیبینم, و اگه ببینم هم یادم نمیمونه. و جالب بود ک بعد بیدار شدن این خواب تا حدودی یادم بود

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بهم خوردن رابطه عشقی یا زناشوئی یکی از دوستان شما

 5. ساراساراsays:

  سلام... من دو روز پشت سر هم خواب دارم میبینم بنظرم یه چیز مهمی میخواد بهم بگهههه روز اول خواب دیدم یه سگ سفید به منو خونوادم حمله کرده... منو یکی از خواهرام فرار کردیم ولی سگ دنبال بقیه رفت و نمیدونم دیگه بعدش چی شد... من توی خواب ندیدم که سگ کسی از ما رو گاز بگیره فقط دیدم بهمون حمله میکرد و ما دفاع میکردیم از خودمون... روز دوم خواب دیدم یه گرگ سیاه اومده توی خونمون و کنارمون مینشست و خیلی خوب درحالی که ما ازش خیلی میترسیدیم باهامون برخورد میکرد... یه جورایی مثل یه گرگ اهلی که دوستمون شده بود... تمامی این دو خواب خونوادم توی خواب حضور داشتن... خیلی نگرانم... اگه میشه هرچی زودتر بهم جواب بدید... ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بله هر دو رویا تعبیر دارند و آن ایمنی و سلامت خودتان و خانواده تان در برابر افراد پست و با نیات ناپاک ست ، گرگ و سفید در این خواب ها هر دو نماد دشمنان و یا حسودان است

 6. مژگانمژگانsays:

  سلام من دیشب خواب دیدم که پسر همسایمون عاشقم شده و دنبالمه نمیدومم چجوری ولی شمارمو پیدا کرده بود و بهم زنگ میزد تغریبا چهار پنج بار بهم زنگ زد و من جواب ندادم ولی بار آخر من جوابشو دادم و باهم صحبت کردیم خیلی خوشحال شد ک جواب دادم. بعد دیدم که توی یه جاده خاکی با یه پسری قدم میزدم و بهش میگفتم که من با پسر همسایمون دوستم و اونم بهم میگفت که قصدش بامن ازدواجه. همش دستمو میگرفت همینطور که میرفتیم به یه خونه نیمه ساز رسیدیم اونجا منو محکم گرفت و بوسید منم هولش دادم و شروع کردم به دادو فریاد کردن که دونفر اومدن کمکم و اونو گرفتن. منم فرار کردم وبه پله هایی رسیدم که از اون جاده خاکی جدا میشد و به جایی شبیه پارک میرسید. در راه پسرای دیگه همسایمون هم اومدن و ازم تقاضای دوستی کردن منم به همه جواب منفی دادم و گفتم کس دیگه رو دوست دارم. تعبیر خوابم چی میشه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بلا و گرفتاری روحی شدیدی تا چند سال آینده وارد زندگی این شخص خواهد شد و او را غرق در بدختی میکند

 7. ماریاماریاsays:

  سلام خواب دیدم پسر همسایمون عاشقم شده شمارمو گرفته بعد زنگ میزد باهم حرف میزدیم. خیلی خوشحال بود بامن حرف میزد. منم خواهرمو مادرمو از اتاق بیرون کردم و باهاش حرف زدم. تعبیر خوابم چی میشه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مراقب خودتان باشید

 8. منمنsays:

  خواب دیدم کسانی که برای من آشنا بودند (ولی خاطرم نیست چه کسانی اند،)گرگ سفید بزرگی که دراز کشیده بود رو به سمت من آوردند و گفتند تو این گرگ سفید بزرگ رو قبلا خواباندی الان هم بخوابان و در همین حین گرگ سرش را با مهربانی نزدیک کرد که روی پای من بگذارد ولی من ترسیدم و ناگهان از خواب بیدار شدم. به نظرم گرگ بیحال و کمی مریض احوال بود.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   یکی از اطرافیان شما به بدبختی و رسوایی کشیده خواهد شد.

 9. مینامیناsays:

  سلام خواب دیدم که گرگ شدم و زوزه میکشم البته شکل گرگ رو پیدا نکرده بودم فقط تو خواب میدونستم گرگ شدم از خوابم وحشت کردم لطف میکنید برام تعبیر کنید .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دوره ای خوش خواهید داشت

 10. Ariyana kabiriAriyana kabirisays:

  خواب دیدم تو حیاط خونمون پنج جفت گرگ و بستیم و اینا جفت گیری میکنن تا اینکه تعداد زیادی توله گرگ خیلی کوچیک به سمتم اومدن با هام بازی میکردن.لطف میکنید تعبیر کنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خوب است و بیان میدارد از نامردی روزگار و از شرارت افراد ناباب در این دنیا مصون می شوید