تعبیر خواب با چوب کتک خوردن

اگر کسی خواب ببیند که با چوب کلفت و یا نازکی در حال کتک خوردن است چه تعبیری دارد؟کتک خوردن با چوب در خواب های ما تعبیر واحد و خاصی ندارد و اشاره به چیزهای مختلفی می تواند باشد.

اما با این حال چند معنی و تفسیر درست بر اساس نظر چند معبر در همین باره امده است:کتک خوردن با چوب دستی در خواب میزان برخورداری شما را از مجموع امکاناتی که در بیداری دارید نشان می دهد.

این تعبیر  تا حدی به کلاه نزدیک است ولی واقعیت و عمق آن از جهاتی بیشتر است.کلاه ارزش و بهائی است که دیگران به شما می دهند ولی با چوب کتک خوردن  لذت و بهره ای است که خودتان از موقعیت و امکانات خویش می برید و هیچ ربطی با دید و نظر و رای مردم ندارد.

اگر در خواب دیدی که از طرف دشمن و یا دوست خود بدون دلیل کتک و ضربه میخورید نشان آن است که در زندگی کامیاب می شوید و از همه امکاناتی که فراهم آورده اید به خوبی بهره می گیرید و سود می برید. 

اگر از اشنایی نزدیک مانند پدر مادر و یا برادر بزرگتر و کوچکتر خود کتک خوردید  کامروائی از دسترس شما دور است.

اگر در حین کتک خوردن با چوب از سر و صورتت خون جاری شد و  تو رنگ قرمز ان را دیدی و گریه و زاری کردی موقعیت خانوادگی متزلزلی خواهید یافت و بخصوص با همسرتان اختلاف پیدا می کنید تا حدی که احتمال ترک شما را نیز می دهد.

اگر دیدی که بخاطر کاری اشتباه از طرف بزرگترت تنبیه بدنی و فیزیکی میشوی  دلیل که از زنان مرادش حاصل شود و مال حلال یابد

تعبیر خواب کتک زدن با چوب از دیدگاه ابن سیرین:اگر در خوابت دیدی که فردی اشنا یا غریبه را بخاطر دلایلی معلوم یا نامعلوم با چوب کتک میزنی دلیل که فتنه و بلای عظیم به اهل آن ولایت رسد.

اگر خواب دیدی که چوبی را بدست گرفته ای و به زور و خودخواهی عده ای را کتک میزنی و از دست تو رنجور میشوند دلیل که پادشاهی به آن زمین آید و اهل آن دیار را عذاب کند و مال ایشان را به تاراج برد.

تعبیر خواب دعوا کردن و یا درگیری با چوب : کاری است که می کنید و با درآمد آن معاش خود را تامین می نمایید و یا خواب شما می گوید کارهایتان را نادرست و ناباب انجام می دهید و به مشکل برمی خورید.

 

11 نظر

 1. MrvMrvsays:

  من یکی از آشناهای زمان تحصیلم رو خواب دیدم که آدم بسیار فرهیخته‌ای بود و جاهدی نام داشت، خواب دیدم در یک دعوا از دو سمتش داره کتک میخوره ( با دست میزدن)، تعبیرش برای من هست یا ایشون. الان هم ایران نیست، بهش هم فکر نمیکردم اما نمیدونم چرا خوابشو یکهویی دیدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   وقتی کسی توجه تو را به خود جلب کرده باشد، چطور می‌توان رفتار سردی با او داشت؟! به خود اعتماد داشته باش و از آشکار کردن احساسات درونی‌ات نگران نباش.

 2. MrvMrvsays:

  جواب؟

 3. مهرانمهرانsays:

  سلام خواهرم خواب دیده که حدود هزار نفر به من حمله کردن و منو حسابی کتک زدن و من اومدم خونه و در بستم و تعدادی از مردم تا در خونه ما اومدن و خواهرم داشته گریه میکرده که منو مردم دارن کتک میزنن ممنون میشم تعبیرش رو بگید.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   افرادی که به شما حمله کرده اند برخی از دشمنان و یا حسودانی هستند که قصد زیان رساندن به شما را دارند اما هیچ کاری از دست آنان بر نمی آید

 4. محمدمحمدsays:

  سلام خسته نباشد پيشاپيش عيدتون مبارک خواب دیدم در حال تغییر چوب میز اداری یک مطب دندانپزشکی هستم بطوری که سه نفر آقا بودیم میز اداری مطب رو برش دادیم و کمی ارتفاع میز رو بالا آوردیم شخصی که بهم کمک میکرد یکباره بدون دقت نوار پی وی سی دور میز رو کند و اضافی میز رو که باید با اره میبرید با دست شکست و گوشه های میز کمی زشت شد ومن گفتم چه بد سلیقه هستی و خانم دکتر هم نگاه میکرد. البته قراره برم دندان پر کنم اون مطب.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نمي‌شود بعضي چيزها را در خود پنهان كرد. زيرا آثار و علائم آن از قيافه ظاهري و بخصوص چشم‌ها بيرون مي‌زند. ياس و نوميدي را از خود دور كن، چون براي خود تقديري داري و آن را دنبال مي‌كني.

 5. محمد كاظميمحمد كاظميsays:

  سلام خواب ديدم زني متاهل عاشق بنده شده است و مقدار زيادي طلا دارد زن پنج پسر داشت يكي از پسران آن زن مرا به گوشه اي دعوت كرد و شروع به كتك كاري كرد من هم محكم او را گرفته و با تمام قدرت حسابي او را كتك زدم و رهايش كردم و به كنار آن زن رفتم و با هم صميمي شديم و آن زن گفت تو شوهر من هستي. بعد آن خواب ديدم داخل بانك هستم كه كارمند بانك بهم گفت سپرده بالاي20 ميليون تومان 24درصد سود پرداخت ميكنيم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   غصه و ناراحتی است و هیجان و اضطراب

 6. سعيدسعيدsays:

  خواب ديدم يكي از دوستان قديميم ك خيلي وقته نديدمش از وقتي ازدواج كرد نديدمش تو خواب ديدمش ك نميدونم چرا انگار اول من زدمش نميدونم با مشت بود يا با صندلي زدم و بيرو ك رفتيم با حالت خيلي عصبي و وحشيانه اومد با مشت ميزد تو صورتم و نميتونستم مقاومت كنم جلوش و بعد انگار شايد دلش سوخت و ديگه نزد تعليرش چيه خيلي نگرانم...ايا ميتونه غم و ناراحتي رساندن از سمت شخص خاصي تو اطرافيانم باشه يا كه بنظرتون تعبير خوبي داره؟؟؟????

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از حادثه یا یک خطر ناچیز بطور کاملا و به موقع و به هنگام، نجات می یابید.

 7. دن رازدن رازsays:

  سلام،توخواب دیدم با یه خانمی که قهریم اومده خونمون متوجه شدم دستش یه کاغذقایم کرده، جادوآورده باخودش، دعواکردم وزدمش ولی ازترس نتونستم فریادبکشم اون خانم هم همون لحظه ازخونه زدبیرون،تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   یک هیجان بزرگ و منفی در مسیر زندگی این خانم قرار خواهد گرفت که میتواند سبب آشفتگی و یا خراب شدن اوضاع روحی شود

 8. شبنمشبنمsays:

  سلام خسته نباشید ،خواب دیدم چند نفر داشتن دعوا و کتک کاری میکردن رفتم جلو دیدم مامانم دراز کشیده بدون حرکت سر و صورتش قرمز شده(مامانم حدود ۶ماهه فوت کردن)بغلش کردم بوسیدمش گفتم‌مامان تویی دیدم خواهرمو دختر عمم هستن،نگو اینا بودن که باهم دعوا میکردن داداشمم وایساده بود بهش گفتم تو ایجایی چرا هیچس نمیگی کاری نمیکنی میزاری اینا دعوا کنن و همدیگرو بزنن،لطفا برام تعبیرش کنید ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ان شالله که تعبیر این رویا این است که بر دشمنان و یا حسودان غلبه خواهید کرد

 9. تیناتیناsays:

  سلام... خواب دیدم مادرم و خاله هام باهم دعوا میکنن حتی فیزیکی و جروبحث میکنن اما تو ادامه خوابم داشتم میرفتم خونه یکی از خاله هام خاله بزرگمو دیدم ک دم در بدون حجاب روی یه مبل چهار نفره سلطنتی نشسته و همونطور ک نشسته بود با روی خوش و خوشحالی با من روبوسی کرد و محکم بغل کرد و با خوشحالی یه چیزایی میگفت ک یادم نیس من تعجب میکردم ک با اون همه دعوا با من اینجوری رفتار کرد... لطفا تعبیرشو بگید. ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دعوای ایجاد شده بین مادر و تعدادی از خاله هاتان معنای بدی ندارد فقط نشان دهنده ی رد و بدل شدن برخی از حرف های خصوصی و مهم بین آن هاست.

 10. مریممریمsays:

  سلام وخسته نباشید خواب دیدم یک دختری هست در واقعیت خیلی مزاحم زندگیمه میخوام پیداش کنم توخواب توخیالون دراز گشیده به شکل بد دیدم از پشت با چوب زدم چندتایی دختره منو دید سوار ماشین مدل بالا شد فرار کرد بهد رفتم خونه مادرشوهرم اونجا یه دختری بودمادرشوهرم مارو می پاید من ازش شماره کرفتم بعدا راحت حرف بزنیم مادرم خیلی پیره ومریض دیدم پریوده تعجب کردم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، خبر از ناکامی و یا شکست برای او در ایام آینده است

 11. mohamadsaber4545mohamadsaber4545says:

  با عرض سلام و خسته نباشید,خواب دیدم گرزهای زیادی که اسم امامها ونوشته قرآنی روش نوشته شده بود تودستام بود و ازش برداشتم باتشکر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود بر شما خبردهنده از سلامتی و یا ایمن شدن در مقابل خطر است.