تعبیر خواب گم شدن بچه و پیدا شدن

گم شدن و بعد پیدا شدن بچه در خواب به معنی سقوط و اخلاقی و نجاتی دوباره است در همین باره نظرات و تفسیرهای چند معبر را برسی خواهیم کرد

تعبیر خواب گم شدن و بعد پیدا شدن از دیدگاه ادوارد: بطور کلی گم شدن و سپس پیدا شدن در خواب در اینجا فرقی ندارد که شی باشد و یا انسان بدلیل از دست رفتن ارزش های خوب اخلاقی و پیدا شدن صفات و یا رفتار های زشت و ناپسند است

تعبیر خواب گم شدن بچه و پیدا شدن از دیدگاه این سیرین : اگر کسی در خواب ببینید که فرزند خود را گم میکند (در پارک ،خیابان،کوچه و بازار و ...) دلیل بر اینکه خوار شود و یا بخش زیادی از مال و منال خود را از دست بدهد

با سلام خواب دیدم که بچم را گم کرده ام و همراه با پدرش دنبالش میگردیم هر دوی ما بخاطر این اتفاق ناراحت بودیم و گریه میکردیم و به تمام اقوام و اشنایان تماس گرفتیم و خبر گم شدن بچه را دادیم همگی به دنبالش گشتیم حتی به پزشک قانونی و مراجع قانونی نیز سر زدیم ولی خبری از بچه نشد تا اینکه بعد از چند روز بچه مان را پیدا کردیم این خواب چه تعبیری دارد؟

پاسخ: از دست رفتن ضرر مالی و یا خسارت و دوباره شروع کردن کاری و از سر آغاز کردن نشانه ی این خواب است

شیخ طوسی در همین باره گفته است هرگاه کسی در رویای خود ببینید که چیزی را (در اینجا منظور انسان) گم میکند و بخاطرش غمگین است دلیل بر اینکه با فردی جلب و ناشایسته دوستی میکند و اورا گمراه میسازد و اگر خواب ببینید همان چیز را دوباره پیدا میکند دلیل بر اینکه متوجه اشتباه خود شده و قصد توبه دارد و یا اینکه از انجام ان عمل نادم است

113 نظر

 1. MaryamMaryamsays:

  سلام مامانم خواب می بینه که من ۴ .۵ ساله شدم و گم شدم تو یه باغ بزرگ بعد از کلی جستجو منو پیدا میکنه دوباره گم میشم و دوباره تلاش ب پیدا کردن من میکنم جیغ میزنه و خواب بیدار میشه .تعبیرو که خوندم نوشته بود ضرر و خسارت ایا ضرر برای من است یا کسی که خواب دیده ممنون میشم پاسخ بدین

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در زندگی دوستی و آشنائی باعث خوشبختی می شود فکر نکن همه چیز درداشتن مال دنیاست شما خوش باش و مهربان. خدا را چه دیدی شاید به ثروت هم رسیدی.

 2. ZinatZinatsays:

  باسلام من در یک خواب بعد از ظهر دیدم که در یک سالنی هستم برای تماشای یک برنامه دختر 4 ساله خود را بردم در یک مکان دیگه که با بچه ها بازی کنه بهد که برگشتم برنامه تموم شده بود به سرعت خودم رو رسوندم به جایگاه فرزندم دیدم در سالن رو باز کردن و بچه ها همه وارد باغی شدن سراسیمه اسم دخترم را صدا زدم و از بچه ها سوال کردم که او رو ندیدن و میگفتن اونجا داشت بازی میکرد با این استرس رفتم برای پیدا کردن تلفن خانه زنگ خورد و من بیدار شدم لطفا اگر تعبیر خوابم رو اگه داره به من بگید سپاسگزار میشم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نماد سعادت و نیکبختی. به اهداف و خواسته های بزرگ خود نزدیک می شوید. بویژه در مورد عشق به توفیق می رسید و خوشبخت می شوید

 3. علی اصغر ناظرقمیعلی اصغر ناظرقمیsays:

  سلام من خواب دیدم همسرم دوفرزند پسر منو گم کرده من خیلی ناراحت شدم و همه جا دنبالشون گشتم تا متوجه شدم بچه های منو وقتی پلیس پیدا کرده یک زن دیگه ادعای مادری کرده و برده بعد من با کلی گشتن پیداشون کردمو ازش گرفتم خواهش میکنم تعبیر خواب منو بگین من خیلی میترسم ممنونم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   کمی استراحت کن و به احساساتت اجازه بده تا زندگی را رنگ و رویی تازه بزنند. همه چیز را نمی‌توان براساس سود و زیان محاسبه کرد. گاه عشق فرمانی می‌دهد که مهمتر است.

 4. آرزوآرزوsays:

  سلام دیشب خواب دیدم پسرم رو تحویل مهد دادم ولی بعد دیدم رهاش کردن تو خیابون این فاصله ای که بهش برسم خیلی زجرآور بود بغلش کردم ولی تهدیدم کردن نباید شکایت‌کنم از خیلی پله بالا رفتم‌ و یه جایی که احتمال دزدیده شدن بچه م زیاد بود انگار مخفیگاهشون بود ایندفعه من تهدید کردم و سریع رفتم . خدای من اگر یکبار دیگه این خواب رو ببینم می میرم ‌‌‌.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به دنبال آمال و آرزوهای دور از دسترس مباش وبه دنیا اطمینان مکن ،از هر فرصتی که به دست می آوری نهایت استفاده را بکن.غم مخور و حسرت مال دنیا را هم مخور ،به امید خدا موفق می شو ی.

 5. بهاره مرعشیبهاره مرعشیsays:

  خواب دیدم تو قطار هستیم وقتی که سرعت قطار کم شد دخترم پیدا شد منم از پنجره دیدم که پیاده شده هرچی داد زدم قطار نگه نداشت تا اینکه بعد مسافتی ترمز خطر قطار کشیدم و پیاده شدم بعد دویدن یه مسیر خیلی طولانی و فریاد زدن و صدا کردنش یه جا یه نشونه ازش دیدم وارد شدم یه زیرزمین دالان دالان بود ولی انگار دستشویی بود صداش میشنیدم که یهو یه خانم اومد گفت صداش نکن بیا اینجاس که من پریدم از خواب. ولی من ندیدمش. درضمن تو خواب نذر کردم پیدا شد میبرمش زیارت امام رضا. میشه بگین تعبیرش چیه. درضمن خواب وقتی ظهر خوابیده بودم دیدم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   همیشه در صدد رفع عیوب و اشکالات خودتن می باشید. غمی در دل دارید که بسیار سنگین است فقط از خدا بخواهید تا ستم هایی که به شما روا شده فراموش گردد و دلتان دوباره مالامال از مهر و دوستی شود.

 6. نفسنفسsays:

  سلام خواب دیدم ک با مادرم و دو فرزندم رفتیم بیرون برمیگردیم خونه مادرم دیر تر میاد بالا میگم دخترم میگه پایینه میرم پایین دنبالش نبودش رفتیم کلانتری اطلاع دادیم با صدای بلند گریه و جیغ کشیدم یا فاطمه ی زهرا دخترمدربهم برگردون از خواب پریدم ترورخدا تعبیرش چیه ماک کلا مال وثروتی هم ن داریم از دست جز دوتا بچه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از زحمت هایی که برای دوستانتان کشیده اید قدردانی نکرده اند و این شما را نارحت کرده است ولی به کارتان ادامه دهید و دوستانتان را نگه دارید.

 7. آزادآزادsays:

  سلام؛ من صبح زود بيدار شدم و نيم ساعت بعد دوباره خوابيدم و اين خواب رو ديدم؛ ديدم همراه با مادر و خواهر و خواهر زاده ي كوچیکم تو بازار هستیم؛ که خواهر زاده م بازی اش میگیره و هر چی مامان و خواهرم باهاش حرف میزنن نمیخواد باهاشون بیاد؛ اونام میزارن میرن بلکه ببینه اونارو و بره باهاشون! ولی بعد یه مدت من پارچه ی سیاهی رو که شبیه چادر مادرم بوده رو میبینم که نکنه برا اونه و جاش گذاشته! دستم میگیرم و میبینم خواهر زاده ام نیست هر چی میگردم و از مردم میپرسم کسی چیزی نمیگه جالب اینجاست به جای اسم خواهر زاده ام اسم داداش سربازم رو صدا میکنم و دنبالش میگردم ! " تعبیرش چیه؟؟ چند روزه خوابای بدتر از این هم میبینم! خدا به خیر کنه..

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به خاطر برخورد اشتباهت، دچار بحران عاطفی خواهی شد. فعلا برای این موضوع نمی‌توان کاری کرد. باید منتظر بمانی تا ابعاد آن مشخص شود و بعد فکر چاره کنی.

 8. رهارهاsays:

  سلام من اکثرا خواب میبینم پسرم رو میخوان بدزدن ولی نمیزارم .اطرافیان هم این خواب رو میبینن ولی اونها هم نمیزارن بدزدن.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خواهرم رها بمدت یک هفته صبح زود ایت الکرسی بخوانید تا بلا و بد های از رزندتان دور بماند و شر خواب دفع شود

 9. حسینحسینsays:

  سلام بنده18سال دارم خواب دیدم دارم تو کوچه ها راه میرم بعدش فک کنم یه دختر بچه کوچیک رو دیدم که داشت ماشین بهش میزد و گم شده بود بعدش هم من اون رو با خودم بردم تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اگر در کاری که در پیش گرفته ای موفق نشدی، نا امید نباش. سرنوشت هر کس را خداوند رقم می زند. هرچه پیش آید خیر است. با اتکای به خداوند تحمل همه ی مصائب و مشکلات آسانتر می شود.

 10. مریم رضاییمریم رضاییsays:

  با سلام من دوبار به فاصله چند روز خواب دیدم دخترم را گم کردم و در خواب دوم دیدم که بعد از نذر روضه حضرت رقیه و علی اصغر اونو پیدا کردم و خیلی هم گریه کردم تعبیرش چیست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تو در عشق و دوستی صمیمی و پاک هستی و باید مواظب باشی که به کسی علاقمند شوی که ارزش تو را داشته باشد.

 11. فهیمه حجتیفهیمه حجتیsays:

  سلام، من تو یک شب خواب دیدم که قرار بود خواهرزاده هام بیان خونه ام از مهد کودک. من سر کار بودم دیر رسیدم ، وقتی اومدم دیدم پشت در نیستند، دنبالشون داشتم میگشتم بیدار شدم دوباره خواب دیدم توی یه باغ انجیر بودم، یهو یه مار دیدم داشتم از کنارش میرفتم بابامو ته باغ دیدم، داشتم میرفتم سمتش یهو یه پلنگ پرید که بابامو بگیره کفششو گرفت بابام فرار کرد من جیغ زدم، پلنگ دنبال من کرد، از یه دیواررفتم بالا، پلنگم پرید بالا، من از سمت دیگه پریدم، پام شکست، مردم ویه فیل پلنگوفراری دادن.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   پس از یک دوره قهر و جدال دوره‌ای می‌رسد که در آن عشق و آشتی حرف اول را می‌زند. زندگی نیز چون یکسال چند فصل دارد و بدون این فصلها دچار رکود خواهد شد.

 12. عاطفه مددیعاطفه مددیsays:

  سلام ساعتع ظهر بود خواب دیدم دختر۶ساله ام رفت ب بیرون از خانه طی ۳۰ثانیه بعد خودم رفتم دنبالش دیدم نیستش و چند روزی دنبالش گشتم نبود ک نبود بعد از خواب پریدم تعبیرش چیه ؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   یکی از مهم ترین نگرانی های شما این است که چگونه در برابر افراد مختلف ظاهر شوید.اندیشه هایتان کمی متمایل به بدبینی است.اعتماد به نفس دارید ولی در باطن گاهی به خود اعتماد ندارید.

 13. NiloofarkhzNiloofarkhzsays:

  سلام پدر من خواب میبینه که من و مادرم تو اب زلال ایستادیم بعد سوار یه ماشین میشیم ومیریم بعد مادرم بر میگرده اما من نه پدرم و مادرم دنبال من میگردن که ادرس جایی رو بهشون میدن که پر از فضله ی حیواناته به عنوان خدمتکار اونجا رو تمیز میکنن که منو پیدا کنن و با یه مرد روبرو میشن و پدرم گریه میکنه و درباره ی گم شدن من به اون مرد میگه ولی مرد فقط میخنده تعبیرش چیه؟!

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دخترم نیلوفر در هنگام توانایی و سعادت به نیازمندان خدمت کن تا به این وسیله از نعمت های خداوند سپاسگزار باشی. غرور و خودپسندی را از خود دور کن

 14. شیرین تیموریشیرین تیموریsays:

  من خواب دیدم ک پسرم ۱۳ سالشه گم شده وشب نیومده من وخواهز ومادرم هر سه به خونه همسایه رفتیم ومنتظریم ک صبح بشه همه جارو بریم بگردیم ک یکی از خواهرام زنگ میزنه میگه برو دنبالش بگرد من هم با خواهر کچکم داشتم میرفتم ک ی دفعه صدای اذان صبح ومیشنوم وشروع میکن دعا کردن برای بچم در همون موقع پسرمو میبینم وصدا میکنم وپیداش میکنم ولی پسرم با ترس ولرز پیشم میاد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   فرزندم شیرین اگر مسافر داري به سلامت باز ميگردد اگر گره يا مشكلی تا اينجا در زندگيت بوده رفع خواهدشد و بعد از اين زندگی خوبی خواهی داشت.

 15. سميراميسسميراميسsays:

  سلام من خواب ديدم در شلوغي بازار پسر خالم كه ٩ سالشه رو گم كردم و سرا سيمه دنبالش ميگشتم ولي نتونستم پيداش كنم و با گريه از خواب پريدم آبا تعبير اين خواب چيه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   براي برگرداندن سلامتي به ذهن و جسمت به آرامش، تفريح و خواب كافي به يك اندازه نيازمندي. از كارها يا افرادي كه تو را دچار استرس مي‌كنند دوري كن.

 16. NstrnNstrnsays:

  با سلام مامانم خواب ديده است كه همراه با خواهرم بيرون بوديم و داشتيم بازي ميكرديم در كوچه و خواهرم به سرعت به خانه رفته و گفته كه خواهر كوچكم(من)گم شدم و هر جا را گشت منو پيدا نكرده و مامانم ميپرسيده كه من كجا هستم اصلا حرفي نميزده و مهم نبوده برايش (خونسرد بوده)

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در عشق بايد صاف و شفاف بود. درست است كه به راحتي مي‌توان ريا كرد و به هزار رنگ و نيرنگ آلوده شد اما تو همواره سعي كن چون آينه صاف و بي‌ريا باشي.

 17. فاطمه نجفیفاطمه نجفیsays:

  سلام و خسته نباشید . من دیشب خواب دیدم نوزاد دختری دارم و اورا از پستان شیر میدهم از این کار لذت خاصی دارم ولی در قسمتی از خواب یک شخص نوزادم را دزدیده و با خود برده به قصد انتقام اما با اطلاع فامیل و پیگیری از طریق شخصی من نوزادم را پیدا میکنم . (متاهل هستم ولی هنوز دارای فرزند نیستم .)

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   يك هديه كوچك مي‌تواند گره‌گشاي مشكل بزرگي باشد، مشروط بر اينكه از روي عشق و محبت باشد. در واقع اين محبت و دوستي است كه حلال مشكلات بوده و خارها را به گل تبديل مي‌كند.

 18. MozhdeMozhdesays:

  سلام من خواب دیدم جاییم یهو یه صدای بچه میاد دیدم یه دختر بچس که گمشده.رفتم پیشش با خودم آوردمش باهاش حرف میزدم میگفتم شماره داری میگفت فردا به بابام میتونم زنگ بزنم حرف بزنم ولی شماره مامانشو نداشت سوار ماشینم کردم و رفتیم تند میرفتم و بد رانندگی میکردم هوام بارونی بودو زمین خیس بود.یه جا رسیدم دیدم هیچکس تو ماشین نیست دنبال دختر بچه میگشتم یه آشنا دیدم گفت بالاتر پیش مامانت ایناس تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   با شخص نزدیک یا یکی از بستگان خود مواجه خواهید شد که مشکل کوچک و غم و اندوهی دارد که با مشورت کردن با شما گره از کارش باز خواهد شد و مشکلش بزودی برطرف خواهد شد.

 19. مریممریمsays:

  سلام دیشب خواب می دیدم بچم همراه بچه برادرم گم شده بودن و همه جا را گشتیم ولی پیداشون نکردیم.و تو خواب دلهره داشتم که نیفته باشن توی استخر. و توی خواب پیداشون نکردیم با نگرانی کامل از خواب پریدم و وقتی بچه را کنارم دیدم خوشحال شدم.تعبیرش چی میتونه باشه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   زیرکی - موزیگری – شیطنت – جستن از خطر

 20. نازيلا توكلينازيلا توكليsays:

  سلام من خواب ديدم ،مادرم يه بچه نوزاد داشته اما هر چقدر من دنبال بچه مي گشتم نبود ،مادرم هم مي دونست كجاست اما نمي گفت.تو كل خواب من دنبال نوزاد مي گشتم.تعببيرش چيه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از ضرر و زیانی که ممکن است عاید شما شود جان سالم به در می برید. مورد حمایت قرار می گیرید. جای هیچ نگرانی نیست.

 21. نشمیننشمینsays:

  خواب دیدم که طوفانی اومد از جا بلند کرد خونه رو که تمام عزیزانم هم بودن. بعد دوباره صحیح چ سالم خونه برگشت روی زمین ولی از پنجره میشد خرابی رو دید تعبیر چیست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خود را با کارهای حاشیه‌ای فرسوده نکن. یک راست به سراغ هدف اصلی‌ات برو تا به سود برسی. با افراد با تجربه مشورت کن و از آنها کمک بگیر.

 22. N.h s.l.ghN.h s.l.ghsays:

  سلام.دیشب خواب دیدم ساعت تعطیلی مدارس رفتم پسر 7ساله ام رو بگیرم اما پسرم تو مدرسه نبود و گم شده بود همش گریه میکردم و خودم رو میزدم و مسیر مدرسه تو خونه رو میگشتم اما شوهرم تو خواب اصلا نگران نبود و میگفت پیدا میشه.چند ساعت بعد به شوهرم با گریه میگفتم پاشو بریم دنبالش بگردیم که یهو پسرم در خونه رو باز کرد و اومد تو.خیلی خسته بود.بعد من با آلارم ساعت از خواب پریدم ساعت 6صبح بود.استرس تو خواب رو داشتم.وقتی همسرم بیدار شد بهم گفت دیشب خواب دیده که پسرمون گم شده.تعبیر این خواب که من و همسرم هر دو تو یه شب دیدیم چیه؟ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   جدایی ناشی از بی اعتمادی در پیش خواهید داشت

 23. الهامالهامsays:

  سلام وقت بخیر. من به تازگی حامله ام و از وقتی حاملم خوالهای بد میبینم امشب خواب دیدم بچه به دنیا اومده و دختره و سپردم به مامانم اما گمش کرده پیدا هم نکردیم یه بارم خواب دیدم معلوله یه بار هم گلابی زرد تو خواب دیدم که زرد نشان بیماریه یه خواب هم دیدم از درخت انار یه نار خیلی خیلی کوچیک که اندازه گیلاس بود چیدم. تعبیر ای خوابها چیه من نگرانم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مراقب باش. تعهدات مالي تو دارد سر از جاهاي خطرناكي در مي‌آورد. سعي كن براساس آنچه داري حركت كني و از قرض و وام و چك و سفته، فاصله بگيري. مراقب اوضاع اقتصاديت باش.

 24. ناشناسناشناسsays:

  سلام وقت بخیر مادرم دیشب خواب دیده من بچه هستم و تو کوچه قدیمی خودمون که الان اونجا ساکن نیستیم دنبال خونه میگردن که بخرن یهو متوجه میشن من گم شدم و همه جا دنبالم میگردن ولی پیدام نمیکنن همون موقع مادرم میگه یا صاحب الزمان کمکم کنید که یکی از همسایه ها میاد میگه دخترت خونه ما هست و پیدا میشم میخوام بدونم تعبیرش چیه البته مامانم دوست داره خونه رو بفروشیم و بریم شهر دیگه ولی مشکلات مالی هم مانع هست ایا به هم ربط دارن؟!

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اگر به دنبال خوشی و رسیدن به مراد دلت هستی باید سختی ها را تحمل کنی اگر کمی صبر داشته باشی به خواسته هایت می رسی ولی با عجله همه چیز را خراب خواهی کرد.

 25. نرگس زارعلینرگس زارعلیsays:

  سلام من خواب دیدم تو هواپیما بودیم یک ساعت کع رقت دبی ایستاد دخترمو بابا بزرگش گم کردع بود و من گریه وزاری میکردم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   .کسي بسیار به تو رشک میبرد و میخواهد به وسیله دعا به تو اشیب برساند درحالی که نمیداند دعای بد در حق کسی کردن به خودش بازمی گردد پس نگران نباش و منتظر بمان

 26. نرگس حيدرينرگس حيدريsays:

  سلام! من خواب ديدم دختر ٩سالم تو راه مدرسه گم شده و بعد از چند ساعت دوباره پيداش ميكنم يكي از معلمهاي مدرسش دزديدش توي خواب فقط من خيلي بيتابي و گريه ميكنم و فاميل پدري اصلا گريه نميكنند. ممنون ميشم تعبيرشو بهم بگين

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شخصی به شما پیشنهاد میدهد که در کاری با هم شریک شوید،بهتر است قبل از قبول کردن آن بخوبی تحقیق کنید و همه‌چیز را بسنجید،چرا که ممکن است نتیجه ی خوبی نداشته باشد.

 27. لطیفلطیفsays:

  سلام . دو تا خواب دیدم .اولی خواب دیدم با برادرم توی ماشین هستیم و داریم جایی میریم که راه هم پر از دست انداز بود. من ماشین رو روی شیشه ها با سرعت پایین میبردم که برادرم داد زد که چرا اینوار رو میکنم . منم از ماشین پیاده شدم و خودم راه افتادم یکم که رفتم گم شدم . جایی بود پر از ابشار . اونجا یه پیرزن بود که نابینا بود ازش پرسیدم اینجا فلان شهره اون گفت نه یه شهر دیگه رو گفت فهمیدم خیلی دور شدم. دومی خواب دیدم خونمون پر از ادمه که نمیشناختم نمیدونم چرا تو خونه ما خوابیدن. اونجا یه بچه کوچیک بود که گریه میکرد فهمیدم گم شده . میخواستم دنبال مامانش بگردم که تو بعل من خوابش برد. بچه مال منم نبود

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بزودی وارد زندگی مشترکی میشوید و به مراد دلتان خواهید رسيد شما از این موضوع بسیار سعادتمند و خوشبخت خواهید شد.

 28. احمد مهرابیاحمد مهرابیsays:

  سلام من خواب دیدم که یه پسر خیلی خیلی زیبا دارم که دزدینش و میرم خونه دزدا بچه رو پیدا میکنم بچه گریه میکرد بقلش کردمو بردمش خیلی خوشگل بود به حدی که وقتی ازخواب بیدار شدم ناراحت بودم که واقعا بچه ندارم ممنون میشم تعبیرشو بهم بگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   موانع و دفاع در برابر هیجانات و مشکلات به وجود آمده

 29. مانیا رحمتیمانیا رحمتیsays:

  سلام بیشتر از بیست بار هست که خواب میبینم نوزادی دارم که فراموش میکنمش، و بعد از چند روز یادم میاد که فراموشش کردم، وقتی میروم در اتاقش میبینم زنده هست و به او شیر میدهم، هم نوزاد دوقلو‌ دختر و پسر دیده ام هم نوزاد پسر ، بسیار زیبا و توپول هم هستند من متاهل هستم و فرزندی هم ندارم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اتفاقاتی می‌افتد که تو را دوباره تو را امیدوار و خوش‌بین خواهد کرد. تو دوستدار زندگی هستی اما نباید خود را به رویاهای دور و دراز سرگرم سازی. زندگی را از هم اکنون باید شروع کرد و غم فرداها را نخورد.

 30. مسعود زارعمسعود زارعsays:

  سلام، من خواب دیدم که پسرم بغل یکی از بستگان هستش و ناگهان پسرم رو زیر چادرش قایم کرد و همون لحظه من چون صحنه رو میدیدم احساس کردم که داره بچه من رو میدزده و سریع رفتم و بچه ام رو ازش گرفتم. که ایشون اظهار داشتند که چه پسر نازی و از اون چیزی که تو ذهن من بود انگار داشتند امتناع می کردند.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   راهی که انتخاب نموده اید راه درستی نیست و بر مبنای هوی و هوس این راه را می روید و برگردید چون غیر از ضرر چیز دیگری ندارد سودی نمیکنید و کسی هم به شما کمک نمیکند

 31. منصور تقویمنصور تقویsays:

  سلام وقت بخیر . من در خواب دیدم از کوچه ای رد میشدم در کوچه گوسفندی ذبح میکردن و در کنار گوسفند ی نوزاد تپل و خوشگل بود .که صاحبی نداشت .من میخواستم کودک رو برای خودم بردارم ولی انقدر فریاد زدم که این کودک صاحب ندارد .انقدر فریاد زدم تا صاحبش پیدا شد و کودک رو به اون دادم .البته قصد داشتم اگر صاحبش رو پیدا نکردم اون کودک رو بیارم و با دختر خودم بزرگش کنم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   با توجه به نیت خیر شما در این رویا به علامت این است که در سخت ترین لحظات زندگیتان ازطرف افرادی حمایت میشوید و حتما راه چاره ای پیدا خواهید کرد

 32. علی احمدیعلی احمدیsays:

  سلام من دیشب خواب دیدم نامزدم را بازار گم کردم هر چی گشتم پیدا نشد وقتی خونه رفتم خونه بود خیلی خوشحال شدم تعبیرش چه میشه ممنون میشم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اوقات خوشی را با دوستان سپری خواهید کرد و می تواند تجربه نشاط آور و پر انگیزه ای برایتان باشد و این دقیقا همان چیزی است که نیاز داشتید.

 33. م زارعم زارعsays:

  سلام و ممنون از سایت خوبتون. خواب دیدم پسر دو ساله ام گم شده هر چی دنبالش میگردم پیداش نمیکنم خییلی گریه می کردم که با حال گریه و ناراحتی از خواب پریدم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   برای شما لذت بردن از انرژی‌های فراوانتان در طول روز کاری راحت است، چرا که حتی اگر آنها شلوغی‌های غیر قابل پیش بینی‌ای را وارد زندگی تان کنند، شما باز هم مشتاق رویارویی با این اتفاقات هستید.

 34. عاشوریعاشوریsays:

  من خواب دیدم صاحب دختر شدم که شبیه به زن برادرم هست. اصلا حامله نبودم. به یکباره و بدون هیچ درد صاحب دختری شدم با چشمان روشن . فردا ان روز به من گفتند که فرزندم یعنی همان دختر تازه بدنبا امده مرده است. من باور نمیکردم و همه جا رو مخصوصا توی بيمارستان رو دنبالش میگشتم. انگار در بيمارستان سردر گم بودم و فقط میدویدم. روز ی که فرزند را دیدم دندان داشت و در رديف پایین دوبرابر عادی دندان داشت و همه پوسیده بودند و دومين دندان از پایین از ته شکسته شده بود . لطفا تعبير را بگید. ممنونم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از بودن در کنار فردی که فردا ملاقاتش می کنید لذت ببرید زیرا شاید تا مدت ها چنین موقعیتی برایتان به وجود نیاید.

 35. تیناتیناsays:

  سلام من خواب میدیدم با مادر و خواهرم داشتیم از کوچه لی میگذشتیم که جای شلوغی بود که گفتیم بریم دست شویی، اما وقتی رفتیم داخل انگار اونجا عروسی بود و همه میگفتن اینا کی هستن که اومدن، چون ما دعوت نشده بودیم، اما مادر بزرگ شون به ما اجازه میداد همه جای خونه اش بریم، من هم کمی براشون تو آشپزخونه کار کردم، نمیدونم چی شد که انگار ی نوزاد چند ماهه ای پیدا کرده بودیم که تو اون خونه ام با خودمون برده بودیم، بعد عروس همون مادربزرگه بچه رو که مبیبینه کلی بغلش میکنه و بو ش میکنه، بعد من نگاه میکنم میفهمم خیلی شبیه هم ان و اینو بهش میگم. خانمه میگه من چند وقت پیش باردار بودم ولی چون سرطان داشتم بعد از زایمان بچه مو گذاشتیم سر راه، این بچه منو یاد اون میندازه. ینی انگار بچه خودش بود که براش برده بودیم. بعد بهش میگیم که همین فردا برو آزمایش بده شاید بچه خودت باشه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بی گدار به آب می زنید و بدون فکر کاری انجام می دهید که باعث از بین رفتن دار و ندارتان می شود کسانی به شما با چشم امید رجوع می کنند انصاف نیست که آنها را از خودتان برانید

 36. صابرصابرsays:

  سلام.خواب دیدم بچه خاله م گم شده بود من پیداش کردم و بعد بهش اب دادم بچه خاله م تقریبا ۳ سالش میشه دخترم هست...این خواب رو بعد از نماز صبح دیدم.میتونم بپرسم تعبیرش چی میشه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به خودت انرژی منفی نده و هی نگو بدتر از این نمیشه سعی کن به مسائل و مشکلاتت از یه دریچه دیگه ای نگاه کنی اون موقع خیلی خوشحالتر میشی.

 37. رخسارهرخسارهsays:

  من خواب دیدم که با مامانم و دختر خواهرم رفته بودیم بیرون. دختر خواهرم 4 سالشه. توی مجتمع خرید بودیم. یادمه همش دستش توی دستم بود. از مجتمع که اومدیم بیرون یهو همه جا عزاداری امام حسین شد. بعد دیدیم دختر خواهرم گم شده من برگشتم توی مجتمع و پیداش کردم و دیدم لباس مشکی پوشیده. گفتم اینا رو کی پوشونده بهت یه خانومه گفت زشته بچه لباس شاد بپوشه توی این روزا منم بغلش کردم اومدم بیرون و با مامانم برگشتیم خونه. نمیدونم تعبیر داره یا نه با فقط به خاطر افکار زیاد در طول روزه که اینو دیدم اما هر چی هست بگین

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مراقب منفعت‌ها ای که به دست می‌آورید باشید تا آنها را بیهوده هدر ندهید. موفقیت ها و راه‌های کوچک پلی برای دستیابی به موفقیت‌های بزرگ تر است.

 38. صبا رحیم پورصبا رحیم پورsays:

  سلام. من هم مادرم هم همسرم خواب دیدن ک من گم شدم و هرچی میگردن پیدام نمیکنن. توو فاصله یشب خواب دیدن ک البته توو هر دو من تهش پیدا شدم. خیلی میترسم ک ایا ینی بهشون زیانی میرسه؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ممکن است در مسائل مرتبط با کارتان با سختی هایی روبرو شوید ولی مطمئن باشید با اراده قوی در برابر سختی ها موفق خواهید شد.

 39. ب الفب الفsays:

  سلام، در خواب دیدم سر موهایم را قیچی می کنم و آخرش را دادم دخترم قیچی زد. تعبیرش چیست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در مورد روابط عاطفیتان می توانید منتظر خبرها و اتفاقات خوبی باشید.

 40. عاطفه کاویانیعاطفه کاویانیsays:

  سلام.من خواب دیدم دخترمو یکی دزدیدخیلی دنبالش گشتم اماپیداش نکردم ب شدت تو خواب گریه کردم اما پیداش نکردم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خودتان را باور داشته باشید. شما به حد کافی عزیز هستید. برای شرکت در مراسم جشنی از شما دعوت میشود

 41. نیلوفرنیلوفرsays:

  سلام من مجرد هستم و یک برادر متاهل دارم این خواب رو مادرم دیدند ممنون میشم تعبیرش و بگید من از زبان ایشان خواب را بازگو میکنم: خواب دیدم دخترم و پسرم در زمان کودکی هستند. پسرم رو صدا کردم و دنبالش گشتم اما پیداش نکردم بعدش دخترم رو صدا کردم. پیداش کردم و بغلش کردم و بوسیدمش

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   یک اتفاق هیجان انگیز تو را وارد ماجرای عاشقانه ای جذاب می کند.

 42. لیلیلیلیsays:

  سلام من خواب دیدم که یک بچه ای که نمی شناسم تو مهمونی گم شده و چند روز من نگهش داشتم خیلی دنبال خانوادش گشتم سال نو بود عید بود من داشتم دنبال خانوادش می گشم. بالاخره پیدا کردم بچشون و تحویل دادم این تعبیرش چی می تونه باشه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مطمئن باش هر خوبی که می‌کنی بدون اجر نمی‌ماند. هر غصه و دعایی که در دلت می‌کنی و هر اشکی که می‌ریزی تا عرش و هفت آسمان می‌رسد

 43. مژگانمژگانsays:

  خواب دیدم تو شهری که معشقوم اونجا درس میخونه(که الان هم تقربا از هم جدا شدیم)گم شدم،بهش زنگ میزنم آدرسو میگم فوری میاد دنبالم ...تعبیرش چیه؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   موفقیت و شانس - گاهی خوشحالی کوتاه مدت - پول - سعادت

 44. سجادسجادsays:

  سلام من دو خواب دیدم اول خواب دیدم شخصی موتور من دزدید و رفت بعدش خواب دیدم دختر 6 ماهه ام با کالسکه تو بازار گم کردم و با یک کالسکه و بچه دیگه اشتباه گرفته بودم و بعد چند دقیقه بچه ام پیدا کردم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   وقتي كسي تو را دوست دارد و خالصانه اين دوستي را در عمل ثابت كرده است، نبايد نسبت به او بي‌تفاوت بود يا دست به كارهايي زد كه او را نسبت به خود دلسرد و مايوس ساخت.

 45. مریم قمریم قsays:

  سلام . خواب دیدم پسرم از طرف مهد به اردو رفته و با بچه ها برنگشته و بهم میگن پیش مسئول مهده و البته خبری از مسئول نیست و میفهمم مسئول مهد افسردگی داره .تو این دو روز که پسرم نبود به کسی اطلاع ندادیم و فقط بغض و گریه میکردیم بعد ۲ روز پسرم رو دم در خونم یکی از همسایه ها آورد و گفت دم در رسونده بودنش و اون همسایه داخل خونم شد و همه چیز رو وارسی کرد پسرم بغض شدید داشت و وقتی بغلش کردم دیدم خیلی سبک شده .ممنون میشم تعبیرش رو بگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شما شخصی امین و مورد اطمینان دیگران هستید و هرگز به نزدیکان تان نارو میزنید و برای همین آنها همیشه به شما کمک می کنند

 46. مهسا قمیمهسا قمیsays:

  سلام خوبی دیدم ساعت 3 از خواب پریدم ، با دخترم و همسرم جایی بودیم مثل پارک دقیق یادم نیست ولی از افرادی گریختیم و من و دخترم استخر رفتیم و دخترم را گذاشتم انجا تا به کارهایم برسم (انگار شبش عروسی دعوت بودیم میخواستم برم خونه لباسم را بردارم) که یهویی بیخیال رفتن به خونه شدم به استخر رفتم انگار دوتا استخر وجود داشت ، قاطی کرده بودم کجاست از همه با گریه و زاری میپرسیدم استخر کجاست گمش کرده بودم و از یه خانم که سوال کردم بهم گفت باید مراسم سالگرد بگیری و من داد میزدم و گریه میکردم و میگفتم نه که از خواب پریدم .. این خواب خیلی بهم ریختتم لطفا تعبیر خوابم را بفرمایید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گریه و زاری و سردرگم بودن شما در این رویا به نشانه ی مشکلات و اختلافاتی است که برای شما و همسرتان در ایام پیش رو وجود دارد و خوشبختانه بزودی رفع می شوند و جای نگرانی ندارد

 47. امین.ع.کامین.ع.کsays:

  سلام. من وهمسرم باهم اختلاف داریم ودرحال جداشدن هستیم. خواب دیدم که باخانمم وچنداقای دیگه قراربودبریم بیرون ولی ازخانه که خارج شدیم گمش کردم وبعدش خودش بااون چندنفربرگشت درب خانه. تعبیرش چیه. باتشکر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این رویا نشانگر این است که همسر شما از کاری که انجام داده اند احساس ندامت دارند ولی غرور اجازه نمیدهد تا بطور مستقیم این موضوع را مطرح کند

 48. زهرا جمالزاییزهرا جمالزاییsays:

  سلام خسته نباشد من خواب دیدم یک بچه ایی رو پیدا کردم خیلی سختی کشیدم تا مادرش رو پیدا کنم همه می گفتن اون دنبال تو اومد از همون جایی که تو اومدی مادرش رو پیدا کردم می خواستم برم بدم بهش تا مادرش خوش حال بشه حتی به کس دیگی نمیدادمش می خواستم خوش حالی مادرش رو ببینم توی راه که میرفتم یه جا بچه رو گذاشتم بعدش فراموشش کردم در واقع همش این بچه رو یه جاهایی جا میزاشتم اصلا به مادرش نمیرسیدم تا از خواب پریدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به نشانه ی این است که شما بواسطه ی اعمال و رفتاری نیک و پسندیده ای که قبلا داشته اید از یک حادثه و از یک اتفاق تلخ ایمن می شوید و دعای خیر پدر و مادر حافظ زندگی شماست

 49. AmirrezaAmirrezasays:

  درخواب دیدم که برادر کوچک وجدید پیدا کردم که گم شده بود اوبسیار زیبا بود پس از پیدا کردن از خواب بیدار شدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   منتظر روی دادن اتفاقاتی باشید که کاملا مورد علاقه و رضایت شماست و برای شما شادی و خوشی به ارمغان خواهد اورد

 50. somayesomayesays:

  سلام توروخدا کمکم کنید،چند وقته خواب میبینم پسر دوسالمو گم میکنم بعد از گشتن و داد زدن واسمش وصدا زدن پسر بزرگترم که ده سالشه میره تو ی خونه وپیداش میکنه،همه جا پرآب عمیق وتیره بود،ماشینا شناور روی اب بودن،بارون تند هم میباره

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به نشانه ی باری از مشکلات و سختی هاست که وارد زندگی شما خواهد شد اما با صبر و توکلی که شما دارید به خوبی این دوران را سپری میکنید و به ساحل آرامش خواهید رسید

 51. masoummasoumsays:

  سلام من مجرد هستم ولی در خواب دیدم که یک پسر دوساله دارم. رفته بودیم بیرون چند دقیقه حواسم بهش نبود گم شد. خیلی ناراحت و نگران شدم. دوستم رو دعوا کردم که اونم حواسش نبوده. دنبالش گشتم و یه خانم بهم گفت پیدا شده و میدونه کجاست. خیالم راحت شد ولی خودم ندیدمش و بیدار شدم. ممنون میشم تعبیر خواب من رو بفرمایید.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   یک نفر شدیدا به محبت و مهربانی شما نیازمند است. محبت خود را از او دریغ نکنید.

 52. الههالههsays:

  با سلام من صبح بعد نماز خواب دیدم جایی مشغول درس خوندن بودم بعد ورزش کردم ودخترم جلوی چشمم بود ولی بعد به خودم اومدم دیدم نیست وآخرین جایی که بود دنبالش کردم فهمیدم دزدیده شده وکسی به من گفت که او رو بردن حتی من از یه کودک مشخصاتشو پرسیدم گفت اونو دزدین من بقدری گریه کردم که درعمرم چنین رنج و دردی نکشیده بودم یه دردی از اعماق وجودم شعله میزد بعد یه پسر بچه دیگرهم بود اونم گویا فرزند من بود و با من گریه میکرد اما در بیدار تنها یک دختر دارم اونقدر گریه و درد کشیدم بیدار شدم ممنون از تعبییرتون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشان دهندن ی توانایی و نیرومندی شماست،رشد و پیشرفت میکنید و ترفیع مقام میگیرید و عشقتان به شما افتخار میکند.

 53. زهرازهراsays:

  سلام. من دوباره دارم این خواب رو میبینم؛ بار اول خواب دیدم خواهر زاده ام گم شد یعنی دزدیده بودنش ولی زود مثلا در عرض چند ساعت پیدا شد. بار دوم خداب دیدم بچه رو دزدیدن و توی خوابم تا سه روز پیدا نشد ؛ در خواب بشدت ناراحت بودیم مخصوصا من و همش میگفتم اون بچه خیلی کوچیک و بی دفاعه یعنی الان کجاست؟نکنه گرسنه باشه. نکنه اذیتش کنن. نکنه داره گریه میکنه. اصلا زندس یا نه. میگفتم نکنه یه معتاد اونو دزدیده یا اینکه بردنش خارج از کشور یا یه شهر بزرگِ. خیلی زجر اور بود و خیلی احساساتم واقعی بود . بعد از سه روز خواهرم با یک ظرف شیرینی اومد گفت بچه پیدا شده . وقتی پرسیدم کجا بود گفت توی یکی از کوچه های محله پیدا شده.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تکرار این رویا و گم کردن کسانی که برای شما عزیز هستند به معنای ورود غم و گرفتاری به زندگی شماست که البته دوام زیادی ندارند و با صبوری و توکل بر خداوند از این مرحله عبور خواهید کرد

 54. زهرا مهرپورزهرا مهرپورsays:

  مادرم ۱۰ماه است که در خواب نوزادی دارد آن را شیر میدهد و میخواباند و بعد از گذشت مدتی او را گم‌میکند و هرچه می گردد پیدا نمیشود مادرم در عالم خواب به راه می افتد و خود را می زند و بلند بلند حرف میزند تعبیر این خواب چیه لطفا کمکم کنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشان می دهد كه به سادگی دچار سوء تفاهم می شويد. ممكن است اكنون با مشكلاتی در زمينه روابط، مشاجرات و مخالفت ها مواجه باشيد.

 55. حمزهحمزهsays:

  سلام خسته نباشید من یک نوزاد ده ماه دارم همیشه خواب میبینم اونو میدوزدن یا اون رو گم کردم خیلی ازاین خواب میترسم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شما بخشنده هستید و دست به خیر دارید و میتوانید به فقرا کمک کنید.صبر و شکیبایی زیادی دارید و به دلیل خیر بودنتان دیکران به شما اعتماد میکنند.

 56. منا عبادیمنا عبادیsays:

  سلام من خواب دیدم دختر ۳سالمو دزدیدن بعدخیلی گشتن پیداش میکنم ولی از ترس لال شده بود هیچ نمیگفت سرسو انداخته بود پایین اصلا نگام نمیکرد اینقدرگریه کردم تو خواب میگفتم چراحرف نمیزنی چون خیلی سروزبون داره توخواب میگفتم حرف بزن نگام کن اصلا انگار عروسک بود

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دیدن فرزند لال شده بخاطر ترس به این معناست که شما در اینده از یک راز بزرگ مطلع خواهید شد همچنین سعی کنید به دیگران خصوصا اطرافیانتان اعتماد نکنید

 57. بارشبارشsays:

  خاله من خواب دیده که منو در حالیکه کودک بودم گم کردند و حالا در بزرگسالی منو پیدا کرده بودند و مدام به من نشانه ها و وسایل و عکسهای کودکیم رو نشون می‌دادند و من هی می گفتم آره همه رو بیاد دارم و سراغ پدربزرگ فوت شدم رو میگرفتم و ایشون در خواب بسیار گریه میکردند و با همین حال گریه بیدار میشن

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بتدریج زندگی برای خاله ی شما راحت تر می شود و چنان چه هم اکنون با مشکلاتی دست و پنجه نرم میکنند دیر یا زود از بین خواهند رفت و در نهایت به علامت رضایتمندی از زندگی برای خود شماست

 58. نيلوفرنيلوفرsays:

  سلام من خواب ديدم مادرم نوزاد دختري به دنيا اورده و من با خودم آنرا بيرون ميبرم مشغول حرف زدن با كولي هاي كنار مترو ميشوم و بعد بدون اينكه حواسم باشد بچه را جا گذاشتم ولي بدو برگشتم تا بچه را پيدا كنم ولي نبود و ان زن كولي بچه را برده بود. و من در خواب بسيار ناراحتي كردم. تعبير اين چيست!؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشان دهنده ی دعوا و درگیری است، که با تلاش و کوشش میتوانید انها را حل و فصل کنید و همه چیز را آرام و روبراه کنید.

 59. محمد علیمحمد علیsays:

  باسلام...من خواب دیدم که تو جاییی مثل سلف سرویس دانشگاه هستم و غذا چلو گوشت میدادن و هر کس گوشت خودشو بر میداشت منم برداشتم که یکی از مسیولان گیر داد . گفت زیاد گوشت برداشتی منم نشونش دادم و قانع شد که منم به اندازه برداشتم.....در ادامه و به ظاهر قسمت اصلی خواب دیدم که یکی از دانشجویان علوم قرانی به من گفت چرا تارک صلاه (نماز)هستی و نماز نمیخوانی در ادامه من گفتم که به بیماری سزطان مبتلا هستم(من خیلی کم در واقعیت نماز میخوانم علتشم تنبلیه و ترسم از قسمت بیماری سرطانشه)ممنون میشک خواب منو تعبیر کنین.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گذشته را فراموش کنید و بدانید که روزهای بسیار خوب و پر از آرامش و آسایشی پیش رویتان است و تمام فکر و تمرکزتان روی آینده باشد.

 60. فاطمهفاطمهsays:

  سلام من خواب دیدم که همراه پسر ودخترم توی بازار ناشناخته درشهری دیگر نذری مانند اش وشله زرد وشکلات وترشی میدهند ومن میگرفتم ومیخوردیم وبچه هایم الان بزرگ هستند کودک شده بودند پشت ماشین تاکسی بار سوار بودیم ودر یک خانه ایستاد وزنی خارج شد وبه او گفتم من اینجا را بلد نیستم وتلفن به تاکسی تلفنی برایم بزند اما این کار را نکرد وپیاده شدیم که ناگهان به نماز خانه رسیدم اما پسرم را گم کردم وبه دخترم گفتم بشیند تا داداش راپیدا کنم ودنبال او گشتم ومیترسیدم وپیدایش کردم وصبح شد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   چون در حال انجام کاری خیر این اتفاق برای شما افتاده است فقط بیانگر آرامش سعادت و رد شدن از شرارت های دنیوی ست

 61. مهبدمهبدsays:

  سلام مادرم خواب میبینه من کوچیک شده بودم و تو فرودگاهی بزرگ گم میشم هرچ هم میگشتن پیدا نمیکردن و اون مکان خیلی بزرگ بوده در اخر مادرم با گریه از خواب بیدار میشه تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به معنای روزهای خوب و آرام برای مادر شماست

 62. زهرازهراsays:

  سلام من درحال جدایی از همسرم هستم و خاب دیدم به زادگاه مادری رفتم و قرار بود با یکی از بستگان برای مراسمی به مسجد برویم در مسیر راه به یک مغازه فروشی رفتیم که اجناس مغازه منو شیفته خود کرد و کمی ایستادم تا اجناس رو ببینم وقتی از در مغازه اومدم بیرون دیدم فامیلم نیست و هرچه گشتم پیدایش نکردم و در اخر دیدم شب شده به در مسجدی رسیدم اما نمیدونستم مسجد همان مسجد مورد نظر هست یا خیر فقط گریه میکردم و به افرادی که بیرون مسجد بودند گفتم که گم شدم و موبایلمو در اوردم که با خاهرم تماس بگیرم ولی نمیتونستم با همسرم میخاستم تماس بگیرم که پشیمون شدم چون میدونستم جوابمو نمیده و در نهایت از خاب بیدار شدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بر مشکلات و سختیها غلبه می یابید

 63. علیعلیsays:

  سلام خواب دیدم بچه ای تو آسانسور گیر کرده من میرم نجاتش میدم و میبرم به همسایه هامون نشونش میدم که ببینم فامیل های اونا نیس، دیدم برای هیچ کسی نیس تصمیم گرفتم خودم بزرگش کنم، تعبیرش چیه استاد؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از نظر شرایط فیزیکی و جسمی کمی به بیماری و شرایط نامساعد مبتلا خواهید شد که خیلی زود رفع خواهد

 64. نگار تقی زادهنگار تقی زادهsays:

  با سلام مامان من خواب دیده که من گم میشم و جیغ میزنه ولی پیدام نمیکنه و بیدار میشه. تعبیر چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خیر و روزی – مسئله بزرگ قابل حل

 65. فاطمه خانلریفاطمه خانلریsays:

  من خواب دیدم با برادرم دارم از یه محله خرابی رد میشیم و یه بچه نوزاد رو در زمین گذاسته بودن و روش هم کمی خاک ریخته بودن ما هنگام حرکت اونو دیدیم و با خود بردیم،این خواب چه تعبیری داره؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   برادر شما در این سال با چند بدشانسی پی در پی مواجه خواهد شد او را در شرایط سخت تنها نگذارید

 66. هلما عبادیهلما عبادیsays:

  خواب دیدم که تویه مکانی بودیم که بای ناهار رفتیم متوجه شدم دختر۳سال ونیمم نیست با گریه کو چه ای محل رو میکمدم ودخترمو صدا میزدم که یکدفعه مادرمرو دیدم که گفت زنگ زدن به او ودخترم رو پیدا کردن که بعد اون خانمی که دخترمو پیدا کرده بود گفت که همسرش میخواسته دختر منرو بفروشه که من بخاطر آبرو ریزی نزاشتم و پرسو جو کردم مامان بزرگش آشنا بود پیداش کردم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اشارتی از سوء تفاهم یا سوء ظن است.

 67. محمدکاکه رشیمحمدکاکه رشیsays:

  سلام. پدرم خواب میبنیه ک باهم تو یه باغی خوابیدیم بابام ک بلند میشه میبینه من کنارش نیستم کلی میگرده تا پیدام میکنه میبینه تو باغ کنار یه چشمه اب خوابیدم میشه تعبیرش کنین ممنون میشم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشان دهنده ریا و تظاهر است

 68. لعیا رادلعیا رادsays:

  خانم متاهلی هستم که حدود دوساله ازدواج کردم و هنوز بچه ندارم خواب دیدم دختر زیبای حدودا ۸-۹ ماهه ای دارم که بسیار دوست داشتنیست اسمش مبیناست و من با قاشق به اون غذا میدهم و او هم با ولع میخورد انگار که گرسنه باشد آن روز روز تولد دخترم بود و یک عدد ۳ یادم میاد نمیدونم ماه تولدش بود یا روز تولدش سوم بود بعد من دخترمو گم میکنم روز تولدش خیلی سراسیمه و ناراحت به دنبالش میگردم اما پیداش نمیکنم عوضش یه کیسه پول که پر از دسته های اسکناس های مختلف بود و چند روز پیش گم کرده بودم پیدا میکنم و خوشحال میشم و با خودم میگم پس حتما دخترم رو هم پیدا میکنم بعدشم از خواب بیدار شدم ممکنه تعبیر خواب منو بگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشان می دهد که آدمی کنجکاو هستید همیشه می خواهید از اسرار و رموز دیگران آگاه باشید

 69. مریم اسماعیلیمریم اسماعیلیsays:

  من خواب دیدم پسرم و دخترم گم شدن هر کجا من و همسرم میگردیم پیدا نمیشن همه جا رفتیم من اینقدر توی خواب جیغ میزدم صداشون میکردم و گریه میکردم ولی پیدا نشدن و همش توی خواب نگران بچه ها بودم میگفتم وای الان دارن چه بلایی سرشون میارن الان پسرم میترسه و همش جیغ میزدم و صداشون میکردم و با گریه و استرس از خواب پریدم ممنون میشم تعبیرشو به من بگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ممکن است با بدشانسی مختصری در همین روزها مواجه شوید که مربوط به فرزندانتان می باشد ولی مسئله ای نگران کننده نیست

 70. مهدی نظریمهدی نظریsays:

  سلام، خواب دیدم فرزندم که 2سالش هست،با مادرش از من دور شدن و رفتن سمت جایی که دعوا شده بود، بعد همسرمان پیشم گفت فرزندمان گم شد، منو همسرم با عجله به آن سمت رفتیم، یه لشکر که همگی سبز پوشیده بودن رسیدم، همه را کنار زدیم، در آخر روی زانو نشستم چون دیدیم آقا امام حسین سوار تختی زیبا به سمت ما آمد و فرزندمان را در آغوش گرفته بود و رهایش کرد به ارامی به سمت ما، در خواب من و همسرم گریه کردیم. خواهش دارم تعبیر خوابم را بگید، ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیشتر دلالت بر نزدیک شدن جمع خانواده ی شما به هم و بر عکس ارتباط قوی و صمیمی شما با خانواده تان است و این خواب همانطور که گویاست تعبیر برعکس داشت

 71. مرضیه محمدیمرضیه محمدیsays:

  خواب دیدم کودک ۳ ساله ام رو تو خونه خودم جا گذاشتم و به خانه مادربزرگم که فوت شده امدم اما اصلن شبیه خونه مادربزرگم نبود دایی و زن دایم هم غذایی نذری پخش میکردن و من و شوهرم از ان غذا خوردیم بعد به بیمارستان زنگ زدم اما انجا نبود تصمیم گرفتیم به خانه برگردیم که از خواب بیدار شدم با توجه به اینکه پدرم تصادف شدیدی با کسی داشتن و اون فرد از ناحیه سر و پا عمل شدن تعبیر این ماجرا چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   چون منزلی که مربوط به مادربزرگتان بوده اصلا شباهتی به خانه ی اصلی ایشان نداشته تعبیر این خواب خنثی می شود

 72. ملیکا،ملیکاملیکا،ملیکاsays:

  سلام بنده فرزندی ندارم ولی در خواب دیدم که دختری دارم که انگار به جاری ام دادم بعد یک سال گم شده همه ی محل جمع شدن به دنبال بچه و بعد که پیدا میشه من بغلش میکنم و همسرم میگه بده این و به زنداداشم تو قبلا دادی بهش اگه الان بگیری ناراحت میشه و من هم با ناراحتی میدم بهش و هرکس که بچه رو میدید میگفت که بچه تو هستش ، البته الان جاریم خودش بارداره و بچش دختره میشه تعبیرشو بگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شما در سال های آتی صاحب فرزندی زیبا خواهید شد که برای شما خیر و برکت به همراه می آورد و این فرزند در میان خانواده ی شما عزیز و دوست داشتنی ست ، و این تعبیر همین خواب ست

 73. زینبزینبsays:

  مادرم خواب دیده که تو جاییه که یه عالمه معتاد هستن و سرنگ به خودشون میزن جای وحشتناگ بعدش منو صدا میزنه ولی پیدام نمیکنه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در کسب معاش موفق و نیرومند هستید و بر دشمنان غلبه می کنید مخصوصا بر دوستان ناباب.

 74. ستارهستارهsays:

  سلام من دیشب خواب دیدم ک تو بازار از دست فروش میخوام لباس زیر بخرم (کاری ک اصلا نمیکنم)بعد یهو یه زلزله خیلییییییی مهیب میشه و همه میخوان پناه بگیرن اما کل میدون یه سری سقف مثل ستون داشت و من هی میدویدم ک یجای بی سقف باشم بعد اونجا شهریب ود ک پدر مادرم زندگی میکنن اما میدون اونجا این شکلی نیست اصلا بعد میرم خونمون و گریه میکنم دخترم (5ساله است)گم شده باز دارم سمت میدون میرم ک دخترمو پیدا کنم با برادرم ک تو راه پسر عمه م میبینیم ک البته اصلا شکل پسر عمه هام نبود بهش میگیم دخترم گم شده اما اون یه چیزی میخورد و خیلی بیخیال بود من عصبی شده بودم ک دیگه بازنگ تلفنم از خواب پریدم و دیدم صبح شده خیلی حالم بد بود تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مراقب باشید توضیحاتی که داید نشانگر نزدیک تر شدن شیطان و وسوسه های آن به شماست می باید هوشیار باشید تا خدای ناکرده غفلت نکنید

 75. زهره محمودیزهره محمودیsays:

  سلام من در خواب دیدم برادر 16 ماهه م گم شد بعد پیدایش کردیم. لطفا تعبییر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   چه آینده ی شاد و سالمی را بنده در آینده این فرزند 16 ماهه می بینم و همین تعبیر خواب شماست فرزندم

 76. فاطمهفاطمهsays:

  سلام وقت بخیر من متاهل هستم و خواب دیدم ک فرزندپسری بدنیااوردم ک خیلی دوست داشتنیه انگاری همون روز یجایی مراسمی هست ک منوپسرم هم همونجاییم مراسم ک تموم میشه منو دخترداییم باهم برمیگردیم خونه توراه متوجه میشم ک بچه بامن نیست لباس بچه ام سبزرنگ بود بعلاوه پتویی ک دورش بودهم همون رنگ بود ازفاصله دوراحساس میکنم ک بچه مو کنار یه چهاراهی میبینم ب دخترداییم میگم سریعتربرو جلو بچه ام اونجاست وقتی میرسم بچه نیست از همه ادمای اونجامیپرسم ک بچه ای با این نشونی ندیدید میگن ن خیلی دنبالش گشتم حتی ب پلیس هم خبردادم ولی اونا هم یجوری بودن دیگه نمیدونم چقدرمیگذره ک از ی کوچه ای رد میشم میبینم پسرم بین بچه ها داره بازی میکنه انگارکسی اونو پیدا و بزرگ کرده بود.من دیگه بغیر ازاون پسر بچه ی دیگه ای بدنیانیاوردم. لطفا تعبیرشو بهم بگیدممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سختی هایت به پایان رسیده ،زمان خوشی و کامروائی در انتظارت است

 77. فاطمهفاطمهsays:

  سلام وقت بخیر من متاهل هستم و خواب دیدم ک فرزندپسری بدنیااوردم ک خیلی دوست داشتنیه انگاری همون روز یجایی مراسمی هست ک منوپسرم هم همونجاییم مراسم ک تموم میشه منو دخترداییم باهم برمیگردیم خونه توراه متوجه میشم ک بچه بامن نیست لباس بچه ام سبزرنگ بود بعلاوه پتویی ک دورش بودهم همون رنگ بود ازفاصله دوراحساس میکنم ک بچه مو کنار یه چهاراهی میبینم ب دخترداییم میگم سریعتربرو جلو بچه ام اونجاست وقتی میرسم بچه نیست از همه ادمای اونجامیپرسم ک بچه ای با این نشونی ندیدید میگن ن خیلی دنبالش گشتم حتی ب پلیس هم خبردادم ولی اونا هم یجوری بودن دیگه نمیدونم چقدرمیگذره ک از ی کوچه ای رد میشم میبینم پسرم بین بچه ها داره بازی میکنه انگارکسی اونو پیدا و بزرگ کرده بود.من دیگه بغیر ازاون پسر بچه ی دیگه ای بدنیانیاوردم. لطفا تعبیرشو بهم بگیدممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خبرهای غیر منتظره – امیدواری

 78. حمیدرضاحمیدرضاsays:

  من خواب دیدم تو ی جای شلوغ ی خانوم غریبه‌ای بچه‌اش رو میده بغل من و بچه تو بغل من خوابش می بره بعد از مدتی ک خواستم بچه رو به مادرش تحویل بدم مادرش بچه رو قبول نکرد ک گفت که بچه‌اش نیست و بعد تو خیابون دعوا شد و من از بچه مراقبت میکردم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نیت پاک، آراستگی و دینداری در شما به حد کمال میباشد.

 79. حسینحسینsays:

  سلام ، خواب دیدم جنگ شده و پسر ۳ سالم رو گم کردم میترسیدم مرده باشه ، ادرس یه جایی رو دادن که مثل بیمارستان بود و رفتم یک سری ادم نشسته بودن و احساس کردم ردیف اخری پسر منه ، رفتم دیدم که یه ااقای دیگه با پسرش هستن و خیلی ناراحت بودم ، با پرستار صحبت کردم گفت نگران نباش تو سری بعد میاریمش

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بدون تردید این پسر سه سال عمری بلند و با عزت پیدا خواهند کرد و سبب فخر خانواده ی خویش خواهند شد

 80. شلر سلیمیشلر سلیمیsays:

  سلام: دیدن دوتا گوسفند یکی سیاه یکی سفید که درخانه بودن در خواب تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   روزی رزق و فروانی نعمت مختص به این رویاست

 81. HastiHastisays:

  سلام مامانم خواب دیده که دوتایی داریم میریم خونه ولی من توی راه گم میشم و کلی گریه میکنه میگه دختر۲۲ساله ی من گم‌شده و تا خونه همینجوری گریه کنان میاد... من تازه۲۱سالم میشه همین ماه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گم شدنتان در میان راه و گریه مادرستان برای این قضیه بیانگر روزهایی است که بخاطر پاره از مشکلاتی که برایتان پیش می اید سبب ناراحتی اعضای خانواده می شوید اما زیاد نگران کننده نیستند

 82. فاطمهفاطمهsays:

  سلام من فرزندی ندارم امروز خواب دیدم بچه ای دارم که همسر سابقم و اقوامش میخوان ازم بدزدن ومن همش در حال فرار هستم و آخرش هم موفق میشم فرار میکنم .چند روز قبل هم یکی از اقوام خواب می بینه من حامله هستم البته این خواب رو امروز بعد از دیدن خواب خودم برام تعریف میکنن

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تغییرات پیش بینی نشده، مشکلات

 83. شلر سلیمیشلر سلیمیsays:

  سلام: کسی که در خواب مورد تجاوز از پشت قرار گرفته باشه تعبیرش چیه ؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شخصی در حق شما بدی و شرارتی خواهد کرد اما شما او را مورد عفو و بزرگواری خود قرار خواهید داد.

 84. شلر سلیمیشلر سلیمیsays:

  سلام امدن خاستگار برای دختر مجرد چیه لطفا تعبیر

 85. فرهادفرهادsays:

  سلام.دم صبح خواب دیدم که در راه برگشت از جایی بودیم(سفر) وسط راه فهمیدیم که همسر و فرزندم رو جا گزاشتیم و فراموش کردیم .هر کار کردم که بتونم برگردم دنبالشون نمیشد.ماشین خراب شد و هیچ کس من رو نمیبرد که زن و بچمو پیدا کنم.مدتی در حال تلاش برای برگشتن پیش زن و بچم بودم تا بلاخره یک نفر راضی شد من رو ببره پیداشون کنم.تو راه همش چهره ناراحت دخترم جلو چشمم میومد که با اشفته حالی از خواب پریدم.دختر من ۴ماهه هست.تعبیر چیه لطفا کمک کنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تغیرات - نزول برکت - گذشتن سختیها

 86. زهره محمودیزهره محمودیsays:

  بچه دار شدن دختر مجرد تو خواب تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گرفتاری و ناامیدی ، بی ابرویی و از دست دادن اعتبار است ( البته این فقط به جزییات خواب بستگی دارد و در موارد زیادی نیز نیکوست)

 87. نرگسنرگسsays:

  مادر من خواب میبینه که من 3،4 ساله شدم و گمم کرده . هر چقدر دنبال من میگرده پیدا نمیشم. میگه تو خواب هی فکر میکردم که اصلا شاید تورو به دنیا نیاورده باشم بعد میگفتم نه من به دنیا آوردم پس کجاس الان ! چند بار بیدار میشه میخوابه و همین خواب رو میبینه . آخرشم پیدام نمیکنه:| تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خوشی‌های ناپایدار و زودگذر همراه با سختی‌ها و مشکلات

 88. ارزوارزوsays:

  سلام خواب دیدم بچه برادرم همراه نوه خالم که هر دو هم مادراشون طلاق گرفتن گم شدن بعد از گشتن جفتشون رو از یه کوزه سفالی بزرگ سبز رنگ کشیدیم بیرون من فکر میکردم بچه برادرم مرده ولی زنده بود ممنون میشم تعبیرش رو بگین

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   علامت آن است که با قوت قلب و اراده ای قوی با مشکلات زندگی روبرو می‌شوید.

 89. زینبزینبsays:

  سلام، خواب دیدم یه مجلسی بودم مذهبی، پسر سه ساله ام رو بردم سرویس بهداشتی برگشتنی با من نیومد گفت خودم میام وقتی برگشتم با کلی استرس اطرافیان گفتند گم شده، با یه غریبه خواستیم بریم دنبالش دم در کوچه دیدم خودش اومد خیلی راه بود، ترس همراهش بود

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به اين معناست كه كارهاى دشوارى به عهده‌ى شما مى‌گذارند.

 90. مهدیه علی زادهمهدیه علی زادهsays:

  من در خواب دیدم که ماهی میگیرم اما یک پسر بچه بیرون آمد و با من حرف میزد این تعبیرش چیه ؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   علامت آن است که خوشبخت و سعادتمند خواهید شد

 91. ندا خوشنودندا خوشنودsays:

  با سلام هفته قبل این خواب دوستم ، خودم خواب دیدم با یکی از دوستام که خیلی ساله ازش خبر ندارم حرف میزنیم ایشون به من میگن برو کنار من حامله ام به شکمم فشار نیاد وقتی من نگاه میکنم شکمش بسیار بزرگ و مکعبی داشت اصلا جالب نبود شرایط ظاهریش و منم در جا میگم صبر کن من کاملا برم کنار چون من چهار ماه باردارم به بچه من اسیب نرسه و امروزم هم خواب بالا رو دوستان برام تماس گرفتن و گفتن ممنون میشم پاسخ بدین

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام فرزندم ، این خواب هشدار می‌دهد که در زندگی خود با ملاحظه و با توجه بیشتری فعالیت کنید.

 92. ElahehElahehsays:

  سلام وقت بخیر.بنده دانشجوی شهر دیگریم،ونامزددارم اما هنوز ازدواج نکرده ایم امروز قبل ازاذان ظهر خواب دیدم که بعد از مدت طولانی ای از جایی آمدم و از خانواده نامزدم سراغ فرزندم را میگیرم؛دختر شیرخواره ای را در اغوشم گذاشتند که خیلی زیبا بود و من از شدت دلتنگی دخترم را دربغل میفشردم و اشک میریختم.گوشه ای دخترم را گذاشتم اما ناگهان برگشتم و دیدم فرزندم نیست ناگهان درعالم خواب دیدم که به شهر و خانه خودمان برگشتم اشک میریختم و به مادرم میگفتم دخترم را جا گذاشته ام و میخواهم برگردم ... با گریه از مادرم میخواستم مرا برگردانند تا دخترم را بیاورم و ازخواب پریدم.لطفا پاسخ من را بدهید?

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه آن است که مرتکب خطایی خواهید شد و شدیداً احساس پشیمانی خواهید کرد.

 93. ندانداsays:

  با سلام و عرض ادب اگر کسی خواب ببینه فردی با یه بچه کوچیک دنبال پدر و مادرش می گرده و دلالت بر گم شدن و مشکل دار بودن بچه هست که هیچ نسبتی هم بچه با شخص نداره تعبیرش چیه ؟ سپاس

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به کارهای سودمند و پرسودی دست خواهد زد.

 94. عادل حاتمیعادل حاتمیsays:

  من خواب دیدم که دختر بچه ای را در خیابان پیدا کردم و بعد از تلاش کردن و کمک خود دختر بچه خانواده اش را پیدا کردم ولی اونا چونکه شرایط مساعدی برای نگهداری بچه نداشتن از پذیرش فرزندشان خودداری کردن و بنده دختر بچه را نزد خودم نگهداشتم لطف بفرمایید تعبیر خوابم چیست

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   غم و اندوه درون صلح و آرامش رخنه می‌کند.

 95. لیلا هنرلیلا هنرsays:

  درود من متأهل نیستم ولی در گیر مشکلاتی از جانب شخصی هستم که قرار بود باهاش ازدواج کنم دیشب خواب دیدم فرزند چند ماهه پسری دارم که بسیار زیبا و تپل هم بودهو ما در خانه ای بودیم که خانه زمان کودکی من است بچه ظاهرن درب منزل که باز بوده از منزل بیرون میره ، وقتی متوجه شدم سراسیمه دنبالش همه جا را گشتم تا خبر رسید که پیداش کردند اما توی استخر و شخصی با زنجیر کودک و به کف استخر بسته بوده و پسرم را از دست دادم. با سپاس

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه آن است که از بدخواهی و شرارت کسی عذاب خواهد کشید.

 96. مهرانه احمديمهرانه احمديsays:

  سلام، خواب ديدم پسرم رو در يه بازار شلوغ گم كردم، اوقدر با صداي بلند صداش كردم تا پيدا شد، همسرم هم با من بود ...تعبير اين خواب ؟؟؟البته اين خواب رو بارها ديدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   علامت آن است که با مشکلات فراوانی روبرو خواهید شد

 97. مرضیهمرضیهsays:

  سلام در دو شب متوالی خواب دیدم خواب اولم یه استخر پر آب بود که اکثر فامیل تو استخر بودن پسر ۳ سال نیم خودم هم بود وخودم هم یکم رفتم تو اب بعد آمدم بیرون تا برم خودم خشک کنم وقتی برگشتم طرف استخر دیدم هیچکس تو آب نیست داد زدم کو ایلیا بعد احساس کردم نکن غرق شده پردیدم تو استخر کف آب دیدمش آوردمش بیرون انقد حالم بد بود که از خواب پریدم نفهمیدم زنده هست یا مرده فرداش دوباره خواب دیدم که پسرم گم شده کلی دنبالش گشتیم تو کل شهر بعد یادم امد که تو یه زمین ول کنار خونمون بود شوهرم تو تاریکی رفت اونجا پسرم پیدا کرد و کلی هم بهش چی گفت ولی حالش خوب بود فقط یکم ترسیده بود

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   قبل از رسیدن به اهدافتان باید مشکلات زیادی را فائق شوید

 98. لیدا اکبریلیدا اکبریsays:

  سلام من خواب دیدم پسرم گم شده و حسابی گریه کردم و به خدا التماس کردم تلفنی با صدای گرفته به دخترخاله ام گفتم بچه گم شده بعدش هم باز پریشان حال دنبال بچه میگشتم تا اینکه بچه خودش پیدا شد ازش پرسیدم کجا بودی بهم نشون داد لای رختخواب ها بوده با سپاس

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ب به شما هشدار می‌دهد که شروع به تغییراتی در زندگی خود کنید

 99. مهتاب تاجميريمهتاب تاجميريsays:

  سلام خسته نباشيد من خواب ديدم كه دائيم دخترش رو گم كرده و همه به خاطر اين موضوع گريه ميكنيم دوصورتي كه دايي من اصلا دختر نداره!

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   با شخص بزرگی و مقام داری دوست خواهی شد و از آن شخص به تو منفعتی می‌رسد

 100. پوریا غنیپوریا غنیsays:

  سلام من خواب دیدم که بچه ی پسر عمه ام گم شده همه دنبالش میگشتیم ولی هیچ کدوممون پیداش نکردیم تا اینکه خودش برمیگرده! با تشکر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیانگر این است که احساس بسته شدن می کنید. شما تلاش می کنید که احساسات حقیقی تان را سرپوش گذارید

 101. ززsays:

  سلام. سه شبه خواب می بینم جاهایی که قبلا رفتم تغیر کردن ومن گم می شم و به مقصد نمی رسم. لطفا تعبیرش کنید ممنونم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیانگر آن است که باید، اعتماد به نفس بیشترى در انجام کارها داشته باشید.

 102. نجمه شیرازینجمه شیرازیsays:

  سلام .من خواب دیدم پسر 13 سالم با پدرش رفتن قبرستان خیلی بزرگی بعد تو جمعیت پسرم رو دزدیدن یا گم شده. هر چی گشتم پیدا نمیکردم توی خواب خیلی راه رفتم که به یک بازار رسیدم واز همه میپرسید ولی هیچ کس جوابمو نمیداد.من تو خواب خیلی بیتاب بودم و گریه میکردم .از اداره پلیس زنگ زدن ولی همسرم خیلی خونسرد بود من همش نماز میخوند.لباس مشکی آماده کرده بودم.خیلی پریشان شدم لطفا تعبیرش رو بهم بگید . ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   علامت آن است که ناخواسته به اوضاع بدی کشانده خواهید شد

 103. حسین افروزحسین افروزsays:

  سلام. بنده خواب دیدم که یکی از بچه های فامیل رو میخواستم ببرم پارک تو بین راه پدرش رو دید و دنبال اون رفت ولی بعدش پدرش رو دیدم که گفت پیش اون نرفته همه جا رو گشتم ولی بچه پیدا نشد تو خواب افراد اشنایی رو دیدم که ازشون سوال میکردم ولی اخر پیدا نشد..ممنون میشم کمک کنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گم کردن بچه ی دیگران در این رویا نشان میدهد که در برابر مسئولیتی که به شما در اینده واگذار خواهند کرد کوتاهی میکنید

 104. فاطمهفاطمهsays:

  سلام مامانم خواب میبینه که من و گم کرده و همه وسایلش کیف و گوشی دست منه نمیتونه با من تماس بگیره کلی گریه میکنه بعد من و تو یه بیابون پیدا میکنه . ممنون میشم کمک کنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گم شدن شما و گریه بخاطر این موضوع بیانگر این است که کاری را انجام خواهید داد که از طرف مادر با مخالفت رو به رو می شوید

 105. ناریننارینsays:

  من خواب دیدم که برادرم گم شده ما همه جا رو گشتیم و به پلیس هم گفتیم من هم ناراحت بودم و غصه می خوردم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   کسانی مقاصدی را پشت دوستی‌های خود پنهان می‌کنند، که شناخت آنها دشوار خواهد بود. به هر حال باید همیشه مراقب بود.

 106. نازی ترابینازی ترابیsays:

  سلام من خواب دیدم پسر برادرم که 4 سالشه گم شده و بعد از چند ساعت مامانش از خرید برمی‌گشت اون رو پیداکرد و آورد خونه.امروز برادرم داره خونه جدید می‌خره و بنام خانمش بزنه. خواب من ارتباطی با این خرید داره؟ ی

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خیر ارتباطی با معامله کردن ایشان دارد ، گم شدن و پیدا شدن کودک 4 ساله برادرتان نشان میدهد مختصر هیجان و یا کلافگی برای ایشان روی خواهد داد

 107. شیما اسدیشیما اسدیsays:

  سلام. من دیشب خواب دیدم با دختر 19 سالم تو صحن امام رضا بودیم .که یک دفعه من دخترمو گم کردم و هرچی زنگ میزدم هم فایده نداشت و من خیلی ناراحت بودم و در آخر هم پیدا نشد. به نظرتون ربطی به قبولی دانشگاه دخترم داره؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خیر ارتباطی با تحصیلات ندارد اما گم شدن فرزندتان در یک فضای معنوی خبر از آرامش زیاد در زندگی آینده ی او میدهد

 108. آرزوآرزوsays:

  سلام شوهرم خواب دیده من سوار اتوبوس شدم منو گم کرده تعبیرش چیه ممنون میشم کمکم کنین

 109. سمانهسمانهsays:

  سلام وقتتون بخیر. نزدیک ظهر بود خواب دیدم خواهرم رو ک خیلی ام دوسش دارم تو یکی از صحنهای حرم امام رضا گمش کردم انقد گشتم پیداش نکردم و با گریه از خواب پریدم‌ تعبیرش چیه؟ اتفاقی واسه آبجیم نیفته؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شخصی به نزد یوسف پیامبر رسید و به ایشان گفتند خواب دیدم یکی از بستگانم را در اطراف قبر یکی از پیشوایان و بزرگان گم کردم تعبیرش چیست ؟ حضرت پاسخ داد شادمان باش که او از بلا و خطر دور میماند

 110. FattaneFattanesays:

  سلام،وقت بخیر دیشب خواب دیدم دختر برادرم که چهار سالشه گم شده بود و من در خانه شان دنبالش میگشتم ولی دیگران اصلا نگران نبودن و من حتی به بقیه بابت خیال آسوده شان پرخاش میکردم‌مخصوصا مادرم دوباره یکی دو ساعت بعد هم خواب دیدم کاپشنی برای خودم خریدم و تن دخترم کردم و برای خرید رفتیم من دو تکه لباس محرمی خریدم و دخترم رو نگاه کردم صورتش خیس‌عرق بود و پاک کردم،و بعدش همسرم گم شد،در حین گشتن سگ سیاه شکاری رو دیدم سر راهم ،اما به من توجهی نداشت ممنون میشم اگر کامل برام تعبیر کنید سپاسگزارم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خوب است و در این مورد قول آرامش و استراحت را میدهد

 111. م کم کsays:

  سلام من خواب دیدم که با خانواده ام برای تفریح به جایی رفته ایم. در آنجا ظاهراً یک سری آدم های ناباب و مزاحم بودند بنابراین ما سعی کردم از آنجا فرار کنیم ولی تعدادی بچه کوچک (دختر و پسر) بودند که باید نجاتشان می دادیم هر کدام از اعضای خانواده ام یکی از بچه ها را گرفت و برد (برای نجات). من هم یک پسر بچه کوچک را برداشتم و مقداری برایش چیپس و پفک خریدم تا به جایی خودم را برسانم که خانواده ام بودند. در راه به یک کبوتر خیلی بزرگ که داخل یک سوراخ توی دیوار بود رسیدم. زیر آن سوراخ یک گودال بود پر از پرنده های کوچک و من به همراه بچه که بغلم گرفته بودم (زیر چادرم و بین پفک ها بود) افتادیم توی گودال. اما دو مرد که ما را از گودال بیرون آوردند اما خنده هایی می کردند که فکر می کردم آدم های قابل اعتمادی نیستند. بعد از آن هر چه داخل چادرم و بین پفک ها را گشتم بچه را پیدا نکردم. احساس کردم بچه غیب شده چون گودال خیلی سطحی بود و بعید بود که بچه توی گودال باشد چون عمقی نداشت! ظاهراً بچه گم شد. لطفا تعبیر خوابم را بگویید.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اتفاقی خواهد افتاد که منجر می شود دسته جمعی یا در میان یک جمع حالت آشفتگی بهتان دست دهد

 112. نازنیننازنینsays:

  سلام .من دیشب دو تا خواب رو با فاصله دیدم.خواب اولم راجع به پدر تازه فوت شدم بود.توی خواب میدیدم پدرم زنده است و من و مادرو برادرم مثله زمان زنده بودنشون اویشونو بردیم دکتر و دکترا براش تشخیص سرطان دادن و میدیدم که پدرم ناراحته و گریه میکنه و من مرتب دلداریش میدادم ومنم پا به پاش گریه میکردم و با نوازش و خواهش ازش میخواستم آروم باشه. خواب دومم راجع به پسرم و همسرم بود که من پسرمو به پدرش سپرده بودم توی جای تفریحی و گردشگری بودیم ظاهرا . وقتی بهش گفتم بچه کجاس اظهار بی اطلاعی کرد و من در حالیکه بخاطر شلوغی اونجا از وسط آبنمای(جوی ابی) که از وسط اون مکان میگذشت میدویدم و حالتی از گریه داشتم دیدم پسرمم در حالیکه لباس کامل زمستونی تنشه خیسه آبه و با پسرعمه اش داره میاد. و من انگار همه نگرانیام یه لحظه از بین رفت ولی عصبی بودم و میگفتم واسه چی رفتی کی خیست کرده ...و..میخواستم تعبیر خوابهام رو بدونم.با تشکر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   رویای اول را می باید در مطلب مرتبط با خودش مطرح کنید اما دومی نیکوست و گریه یا بی تابی که به شما دست داده در واقعیت تبدیل به شادی و یا رد شدن موفقیت آمیز از نگرانی تعبیر می شود.

 113. مهدی عابدیمهدی عابدیsays:

  سلام، من خواب دیدم دختر خواهرم بردم بیرون توی باغ. ک کلا محیطش آشنا بود. بعد بچه خواهرم از پیشم رفت و منم متوجه اش نشدم. ولی بعدش دیگه هر جایی رو گشتم پیداش نکردم خواب بعد از اذان صبح بود میخوام تعبیر خوابم بدونم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   باید بیشتر مراقب سلامتی تان باشید