تعبیر خواب گم شدن بچه و پیدا شدن

گم شدن و بعد پیدا شدن بچه در خواب به معنی سقوط و اخلاقی و نجاتی دوباره است در همین باره نظرات و تفسیرهای چند معبر را برسی خواهیم کرد

تعبیر خواب گم شدن و بعد پیدا شدن از دیدگاه ادوارد: بطور کلی گم شدن و سپس پیدا شدن در خواب در اینجا فرقی ندارد که شی باشد و یا انسان بدلیل از دست رفتن ارزش های خوب اخلاقی و پیدا شدن صفات و یا رفتار های زشت و ناپسند است

تعبیر خواب گم شدن بچه و پیدا شدن از دیدگاه این سیرین : اگر کسی در خواب ببینید که فرزند خود را گم میکند (در پارک ،خیابان،کوچه و بازار و ...) دلیل بر اینکه خوار شود و یا بخش زیادی از مال و منال خود را از دست بدهد

با سلام خواب دیدم که بچم را گم کرده ام و همراه با پدرش دنبالش میگردیم هر دوی ما بخاطر این اتفاق ناراحت بودیم و گریه میکردیم و به تمام اقوام و اشنایان تماس گرفتیم و خبر گم شدن بچه را دادیم همگی به دنبالش گشتیم حتی به پزشک قانونی و مراجع قانونی نیز سر زدیم ولی خبری از بچه نشد تا اینکه بعد از چند روز بچه مان را پیدا کردیم این خواب چه تعبیری دارد؟

پاسخ: از دست رفتن ضرر مالی و یا خسارت و دوباره شروع کردن کاری و از سر آغاز کردن نشانه ی این خواب است

شیخ طوسی در همین باره گفته است هرگاه کسی در رویای خود ببینید که چیزی را (در اینجا منظور انسان) گم میکند و بخاطرش غمگین است دلیل بر اینکه با فردی جلب و ناشایسته دوستی میکند و اورا گمراه میسازد و اگر خواب ببینید همان چیز را دوباره پیدا میکند دلیل بر اینکه متوجه اشتباه خود شده و قصد توبه دارد و یا اینکه از انجام ان عمل نادم است

38 نظر

 1. MaryamMaryamsays:

  سلام مامانم خواب می بینه که من ۴ .۵ ساله شدم و گم شدم تو یه باغ بزرگ بعد از کلی جستجو منو پیدا میکنه دوباره گم میشم و دوباره تلاش ب پیدا کردن من میکنم جیغ میزنه و خواب بیدار میشه .تعبیرو که خوندم نوشته بود ضرر و خسارت ایا ضرر برای من است یا کسی که خواب دیده ممنون میشم پاسخ بدین

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در زندگی دوستی و آشنائی باعث خوشبختی می شود فکر نکن همه چیز درداشتن مال دنیاست شما خوش باش و مهربان. خدا را چه دیدی شاید به ثروت هم رسیدی.

 2. ZinatZinatsays:

  باسلام من در یک خواب بعد از ظهر دیدم که در یک سالنی هستم برای تماشای یک برنامه دختر 4 ساله خود را بردم در یک مکان دیگه که با بچه ها بازی کنه بهد که برگشتم برنامه تموم شده بود به سرعت خودم رو رسوندم به جایگاه فرزندم دیدم در سالن رو باز کردن و بچه ها همه وارد باغی شدن سراسیمه اسم دخترم را صدا زدم و از بچه ها سوال کردم که او رو ندیدن و میگفتن اونجا داشت بازی میکرد با این استرس رفتم برای پیدا کردن تلفن خانه زنگ خورد و من بیدار شدم لطفا اگر تعبیر خوابم رو اگه داره به من بگید سپاسگزار میشم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نماد سعادت و نیکبختی. به اهداف و خواسته های بزرگ خود نزدیک می شوید. بویژه در مورد عشق به توفیق می رسید و خوشبخت می شوید

 3. علی اصغر ناظرقمیعلی اصغر ناظرقمیsays:

  سلام من خواب دیدم همسرم دوفرزند پسر منو گم کرده من خیلی ناراحت شدم و همه جا دنبالشون گشتم تا متوجه شدم بچه های منو وقتی پلیس پیدا کرده یک زن دیگه ادعای مادری کرده و برده بعد من با کلی گشتن پیداشون کردمو ازش گرفتم خواهش میکنم تعبیر خواب منو بگین من خیلی میترسم ممنونم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   کمی استراحت کن و به احساساتت اجازه بده تا زندگی را رنگ و رویی تازه بزنند. همه چیز را نمی‌توان براساس سود و زیان محاسبه کرد. گاه عشق فرمانی می‌دهد که مهمتر است.

 4. آرزوآرزوsays:

  سلام دیشب خواب دیدم پسرم رو تحویل مهد دادم ولی بعد دیدم رهاش کردن تو خیابون این فاصله ای که بهش برسم خیلی زجرآور بود بغلش کردم ولی تهدیدم کردن نباید شکایت‌کنم از خیلی پله بالا رفتم‌ و یه جایی که احتمال دزدیده شدن بچه م زیاد بود انگار مخفیگاهشون بود ایندفعه من تهدید کردم و سریع رفتم . خدای من اگر یکبار دیگه این خواب رو ببینم می میرم ‌‌‌.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به دنبال آمال و آرزوهای دور از دسترس مباش وبه دنیا اطمینان مکن ،از هر فرصتی که به دست می آوری نهایت استفاده را بکن.غم مخور و حسرت مال دنیا را هم مخور ،به امید خدا موفق می شو ی.

 5. بهاره مرعشیبهاره مرعشیsays:

  خواب دیدم تو قطار هستیم وقتی که سرعت قطار کم شد دخترم پیدا شد منم از پنجره دیدم که پیاده شده هرچی داد زدم قطار نگه نداشت تا اینکه بعد مسافتی ترمز خطر قطار کشیدم و پیاده شدم بعد دویدن یه مسیر خیلی طولانی و فریاد زدن و صدا کردنش یه جا یه نشونه ازش دیدم وارد شدم یه زیرزمین دالان دالان بود ولی انگار دستشویی بود صداش میشنیدم که یهو یه خانم اومد گفت صداش نکن بیا اینجاس که من پریدم از خواب. ولی من ندیدمش. درضمن تو خواب نذر کردم پیدا شد میبرمش زیارت امام رضا. میشه بگین تعبیرش چیه. درضمن خواب وقتی ظهر خوابیده بودم دیدم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   همیشه در صدد رفع عیوب و اشکالات خودتن می باشید. غمی در دل دارید که بسیار سنگین است فقط از خدا بخواهید تا ستم هایی که به شما روا شده فراموش گردد و دلتان دوباره مالامال از مهر و دوستی شود.

 6. نفسنفسsays:

  سلام خواب دیدم ک با مادرم و دو فرزندم رفتیم بیرون برمیگردیم خونه مادرم دیر تر میاد بالا میگم دخترم میگه پایینه میرم پایین دنبالش نبودش رفتیم کلانتری اطلاع دادیم با صدای بلند گریه و جیغ کشیدم یا فاطمه ی زهرا دخترمدربهم برگردون از خواب پریدم ترورخدا تعبیرش چیه ماک کلا مال وثروتی هم ن داریم از دست جز دوتا بچه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از زحمت هایی که برای دوستانتان کشیده اید قدردانی نکرده اند و این شما را نارحت کرده است ولی به کارتان ادامه دهید و دوستانتان را نگه دارید.

 7. آزادآزادsays:

  سلام؛ من صبح زود بيدار شدم و نيم ساعت بعد دوباره خوابيدم و اين خواب رو ديدم؛ ديدم همراه با مادر و خواهر و خواهر زاده ي كوچیکم تو بازار هستیم؛ که خواهر زاده م بازی اش میگیره و هر چی مامان و خواهرم باهاش حرف میزنن نمیخواد باهاشون بیاد؛ اونام میزارن میرن بلکه ببینه اونارو و بره باهاشون! ولی بعد یه مدت من پارچه ی سیاهی رو که شبیه چادر مادرم بوده رو میبینم که نکنه برا اونه و جاش گذاشته! دستم میگیرم و میبینم خواهر زاده ام نیست هر چی میگردم و از مردم میپرسم کسی چیزی نمیگه جالب اینجاست به جای اسم خواهر زاده ام اسم داداش سربازم رو صدا میکنم و دنبالش میگردم ! " تعبیرش چیه؟؟ چند روزه خوابای بدتر از این هم میبینم! خدا به خیر کنه..

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به خاطر برخورد اشتباهت، دچار بحران عاطفی خواهی شد. فعلا برای این موضوع نمی‌توان کاری کرد. باید منتظر بمانی تا ابعاد آن مشخص شود و بعد فکر چاره کنی.

 8. رهارهاsays:

  سلام من اکثرا خواب میبینم پسرم رو میخوان بدزدن ولی نمیزارم .اطرافیان هم این خواب رو میبینن ولی اونها هم نمیزارن بدزدن.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خواهرم رها بمدت یک هفته صبح زود ایت الکرسی بخوانید تا بلا و بد های از رزندتان دور بماند و شر خواب دفع شود

 9. حسینحسینsays:

  سلام بنده18سال دارم خواب دیدم دارم تو کوچه ها راه میرم بعدش فک کنم یه دختر بچه کوچیک رو دیدم که داشت ماشین بهش میزد و گم شده بود بعدش هم من اون رو با خودم بردم تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اگر در کاری که در پیش گرفته ای موفق نشدی، نا امید نباش. سرنوشت هر کس را خداوند رقم می زند. هرچه پیش آید خیر است. با اتکای به خداوند تحمل همه ی مصائب و مشکلات آسانتر می شود.

 10. مریم رضاییمریم رضاییsays:

  با سلام من دوبار به فاصله چند روز خواب دیدم دخترم را گم کردم و در خواب دوم دیدم که بعد از نذر روضه حضرت رقیه و علی اصغر اونو پیدا کردم و خیلی هم گریه کردم تعبیرش چیست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تو در عشق و دوستی صمیمی و پاک هستی و باید مواظب باشی که به کسی علاقمند شوی که ارزش تو را داشته باشد.

 11. فهیمه حجتیفهیمه حجتیsays:

  سلام، من تو یک شب خواب دیدم که قرار بود خواهرزاده هام بیان خونه ام از مهد کودک. من سر کار بودم دیر رسیدم ، وقتی اومدم دیدم پشت در نیستند، دنبالشون داشتم میگشتم بیدار شدم دوباره خواب دیدم توی یه باغ انجیر بودم، یهو یه مار دیدم داشتم از کنارش میرفتم بابامو ته باغ دیدم، داشتم میرفتم سمتش یهو یه پلنگ پرید که بابامو بگیره کفششو گرفت بابام فرار کرد من جیغ زدم، پلنگ دنبال من کرد، از یه دیواررفتم بالا، پلنگم پرید بالا، من از سمت دیگه پریدم، پام شکست، مردم ویه فیل پلنگوفراری دادن.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   پس از یک دوره قهر و جدال دوره‌ای می‌رسد که در آن عشق و آشتی حرف اول را می‌زند. زندگی نیز چون یکسال چند فصل دارد و بدون این فصلها دچار رکود خواهد شد.

 12. عاطفه مددیعاطفه مددیsays:

  سلام ساعتع ظهر بود خواب دیدم دختر۶ساله ام رفت ب بیرون از خانه طی ۳۰ثانیه بعد خودم رفتم دنبالش دیدم نیستش و چند روزی دنبالش گشتم نبود ک نبود بعد از خواب پریدم تعبیرش چیه ؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   یکی از مهم ترین نگرانی های شما این است که چگونه در برابر افراد مختلف ظاهر شوید.اندیشه هایتان کمی متمایل به بدبینی است.اعتماد به نفس دارید ولی در باطن گاهی به خود اعتماد ندارید.

 13. NiloofarkhzNiloofarkhzsays:

  سلام پدر من خواب میبینه که من و مادرم تو اب زلال ایستادیم بعد سوار یه ماشین میشیم ومیریم بعد مادرم بر میگرده اما من نه پدرم و مادرم دنبال من میگردن که ادرس جایی رو بهشون میدن که پر از فضله ی حیواناته به عنوان خدمتکار اونجا رو تمیز میکنن که منو پیدا کنن و با یه مرد روبرو میشن و پدرم گریه میکنه و درباره ی گم شدن من به اون مرد میگه ولی مرد فقط میخنده تعبیرش چیه؟!

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دخترم نیلوفر در هنگام توانایی و سعادت به نیازمندان خدمت کن تا به این وسیله از نعمت های خداوند سپاسگزار باشی. غرور و خودپسندی را از خود دور کن

 14. شیرین تیموریشیرین تیموریsays:

  من خواب دیدم ک پسرم ۱۳ سالشه گم شده وشب نیومده من وخواهز ومادرم هر سه به خونه همسایه رفتیم ومنتظریم ک صبح بشه همه جارو بریم بگردیم ک یکی از خواهرام زنگ میزنه میگه برو دنبالش بگرد من هم با خواهر کچکم داشتم میرفتم ک ی دفعه صدای اذان صبح ومیشنوم وشروع میکن دعا کردن برای بچم در همون موقع پسرمو میبینم وصدا میکنم وپیداش میکنم ولی پسرم با ترس ولرز پیشم میاد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   فرزندم شیرین اگر مسافر داري به سلامت باز ميگردد اگر گره يا مشكلی تا اينجا در زندگيت بوده رفع خواهدشد و بعد از اين زندگی خوبی خواهی داشت.

 15. سميراميسسميراميسsays:

  سلام من خواب ديدم در شلوغي بازار پسر خالم كه ٩ سالشه رو گم كردم و سرا سيمه دنبالش ميگشتم ولي نتونستم پيداش كنم و با گريه از خواب پريدم آبا تعبير اين خواب چيه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   براي برگرداندن سلامتي به ذهن و جسمت به آرامش، تفريح و خواب كافي به يك اندازه نيازمندي. از كارها يا افرادي كه تو را دچار استرس مي‌كنند دوري كن.

 16. NstrnNstrnsays:

  با سلام مامانم خواب ديده است كه همراه با خواهرم بيرون بوديم و داشتيم بازي ميكرديم در كوچه و خواهرم به سرعت به خانه رفته و گفته كه خواهر كوچكم(من)گم شدم و هر جا را گشت منو پيدا نكرده و مامانم ميپرسيده كه من كجا هستم اصلا حرفي نميزده و مهم نبوده برايش (خونسرد بوده)

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در عشق بايد صاف و شفاف بود. درست است كه به راحتي مي‌توان ريا كرد و به هزار رنگ و نيرنگ آلوده شد اما تو همواره سعي كن چون آينه صاف و بي‌ريا باشي.

 17. فاطمه نجفیفاطمه نجفیsays:

  سلام و خسته نباشید . من دیشب خواب دیدم نوزاد دختری دارم و اورا از پستان شیر میدهم از این کار لذت خاصی دارم ولی در قسمتی از خواب یک شخص نوزادم را دزدیده و با خود برده به قصد انتقام اما با اطلاع فامیل و پیگیری از طریق شخصی من نوزادم را پیدا میکنم . (متاهل هستم ولی هنوز دارای فرزند نیستم .)

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   يك هديه كوچك مي‌تواند گره‌گشاي مشكل بزرگي باشد، مشروط بر اينكه از روي عشق و محبت باشد. در واقع اين محبت و دوستي است كه حلال مشكلات بوده و خارها را به گل تبديل مي‌كند.

 18. MozhdeMozhdesays:

  سلام من خواب دیدم جاییم یهو یه صدای بچه میاد دیدم یه دختر بچس که گمشده.رفتم پیشش با خودم آوردمش باهاش حرف میزدم میگفتم شماره داری میگفت فردا به بابام میتونم زنگ بزنم حرف بزنم ولی شماره مامانشو نداشت سوار ماشینم کردم و رفتیم تند میرفتم و بد رانندگی میکردم هوام بارونی بودو زمین خیس بود.یه جا رسیدم دیدم هیچکس تو ماشین نیست دنبال دختر بچه میگشتم یه آشنا دیدم گفت بالاتر پیش مامانت ایناس تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   با شخص نزدیک یا یکی از بستگان خود مواجه خواهید شد که مشکل کوچک و غم و اندوهی دارد که با مشورت کردن با شما گره از کارش باز خواهد شد و مشکلش بزودی برطرف خواهد شد.

 19. مریممریمsays:

  سلام دیشب خواب می دیدم بچم همراه بچه برادرم گم شده بودن و همه جا را گشتیم ولی پیداشون نکردیم.و تو خواب دلهره داشتم که نیفته باشن توی استخر. و توی خواب پیداشون نکردیم با نگرانی کامل از خواب پریدم و وقتی بچه را کنارم دیدم خوشحال شدم.تعبیرش چی میتونه باشه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   زیرکی - موزیگری – شیطنت – جستن از خطر

 20. نازيلا توكلينازيلا توكليsays:

  سلام من خواب ديدم ،مادرم يه بچه نوزاد داشته اما هر چقدر من دنبال بچه مي گشتم نبود ،مادرم هم مي دونست كجاست اما نمي گفت.تو كل خواب من دنبال نوزاد مي گشتم.تعببيرش چيه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از ضرر و زیانی که ممکن است عاید شما شود جان سالم به در می برید. مورد حمایت قرار می گیرید. جای هیچ نگرانی نیست.

 21. نشمیننشمینsays:

  خواب دیدم که طوفانی اومد از جا بلند کرد خونه رو که تمام عزیزانم هم بودن. بعد دوباره صحیح چ سالم خونه برگشت روی زمین ولی از پنجره میشد خرابی رو دید تعبیر چیست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خود را با کارهای حاشیه‌ای فرسوده نکن. یک راست به سراغ هدف اصلی‌ات برو تا به سود برسی. با افراد با تجربه مشورت کن و از آنها کمک بگیر.

 22. N.h s.l.ghN.h s.l.ghsays:

  سلام.دیشب خواب دیدم ساعت تعطیلی مدارس رفتم پسر 7ساله ام رو بگیرم اما پسرم تو مدرسه نبود و گم شده بود همش گریه میکردم و خودم رو میزدم و مسیر مدرسه تو خونه رو میگشتم اما شوهرم تو خواب اصلا نگران نبود و میگفت پیدا میشه.چند ساعت بعد به شوهرم با گریه میگفتم پاشو بریم دنبالش بگردیم که یهو پسرم در خونه رو باز کرد و اومد تو.خیلی خسته بود.بعد من با آلارم ساعت از خواب پریدم ساعت 6صبح بود.استرس تو خواب رو داشتم.وقتی همسرم بیدار شد بهم گفت دیشب خواب دیده که پسرمون گم شده.تعبیر این خواب که من و همسرم هر دو تو یه شب دیدیم چیه؟ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   جدایی ناشی از بی اعتمادی در پیش خواهید داشت

 23. الهامالهامsays:

  سلام وقت بخیر. من به تازگی حامله ام و از وقتی حاملم خوالهای بد میبینم امشب خواب دیدم بچه به دنیا اومده و دختره و سپردم به مامانم اما گمش کرده پیدا هم نکردیم یه بارم خواب دیدم معلوله یه بار هم گلابی زرد تو خواب دیدم که زرد نشان بیماریه یه خواب هم دیدم از درخت انار یه نار خیلی خیلی کوچیک که اندازه گیلاس بود چیدم. تعبیر ای خوابها چیه من نگرانم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مراقب باش. تعهدات مالي تو دارد سر از جاهاي خطرناكي در مي‌آورد. سعي كن براساس آنچه داري حركت كني و از قرض و وام و چك و سفته، فاصله بگيري. مراقب اوضاع اقتصاديت باش.

 24. ناشناسناشناسsays:

  سلام وقت بخیر مادرم دیشب خواب دیده من بچه هستم و تو کوچه قدیمی خودمون که الان اونجا ساکن نیستیم دنبال خونه میگردن که بخرن یهو متوجه میشن من گم شدم و همه جا دنبالم میگردن ولی پیدام نمیکنن همون موقع مادرم میگه یا صاحب الزمان کمکم کنید که یکی از همسایه ها میاد میگه دخترت خونه ما هست و پیدا میشم میخوام بدونم تعبیرش چیه البته مامانم دوست داره خونه رو بفروشیم و بریم شهر دیگه ولی مشکلات مالی هم مانع هست ایا به هم ربط دارن؟!

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اگر به دنبال خوشی و رسیدن به مراد دلت هستی باید سختی ها را تحمل کنی اگر کمی صبر داشته باشی به خواسته هایت می رسی ولی با عجله همه چیز را خراب خواهی کرد.

 25. نرگس زارعلینرگس زارعلیsays:

  سلام من خواب دیدم تو هواپیما بودیم یک ساعت کع رقت دبی ایستاد دخترمو بابا بزرگش گم کردع بود و من گریه وزاری میکردم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   .کسي بسیار به تو رشک میبرد و میخواهد به وسیله دعا به تو اشیب برساند درحالی که نمیداند دعای بد در حق کسی کردن به خودش بازمی گردد پس نگران نباش و منتظر بمان

 26. نرگس حيدرينرگس حيدريsays:

  سلام! من خواب ديدم دختر ٩سالم تو راه مدرسه گم شده و بعد از چند ساعت دوباره پيداش ميكنم يكي از معلمهاي مدرسش دزديدش توي خواب فقط من خيلي بيتابي و گريه ميكنم و فاميل پدري اصلا گريه نميكنند. ممنون ميشم تعبيرشو بهم بگين

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شخصی به شما پیشنهاد میدهد که در کاری با هم شریک شوید،بهتر است قبل از قبول کردن آن بخوبی تحقیق کنید و همه‌چیز را بسنجید،چرا که ممکن است نتیجه ی خوبی نداشته باشد.

 27. لطیفلطیفsays:

  سلام . دو تا خواب دیدم .اولی خواب دیدم با برادرم توی ماشین هستیم و داریم جایی میریم که راه هم پر از دست انداز بود. من ماشین رو روی شیشه ها با سرعت پایین میبردم که برادرم داد زد که چرا اینوار رو میکنم . منم از ماشین پیاده شدم و خودم راه افتادم یکم که رفتم گم شدم . جایی بود پر از ابشار . اونجا یه پیرزن بود که نابینا بود ازش پرسیدم اینجا فلان شهره اون گفت نه یه شهر دیگه رو گفت فهمیدم خیلی دور شدم. دومی خواب دیدم خونمون پر از ادمه که نمیشناختم نمیدونم چرا تو خونه ما خوابیدن. اونجا یه بچه کوچیک بود که گریه میکرد فهمیدم گم شده . میخواستم دنبال مامانش بگردم که تو بعل من خوابش برد. بچه مال منم نبود

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بزودی وارد زندگی مشترکی میشوید و به مراد دلتان خواهید رسيد شما از این موضوع بسیار سعادتمند و خوشبخت خواهید شد.

 28. احمد مهرابیاحمد مهرابیsays:

  سلام من خواب دیدم که یه پسر خیلی خیلی زیبا دارم که دزدینش و میرم خونه دزدا بچه رو پیدا میکنم بچه گریه میکرد بقلش کردمو بردمش خیلی خوشگل بود به حدی که وقتی ازخواب بیدار شدم ناراحت بودم که واقعا بچه ندارم ممنون میشم تعبیرشو بهم بگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   موانع و دفاع در برابر هیجانات و مشکلات به وجود آمده

 29. مانیا رحمتیمانیا رحمتیsays:

  سلام بیشتر از بیست بار هست که خواب میبینم نوزادی دارم که فراموش میکنمش، و بعد از چند روز یادم میاد که فراموشش کردم، وقتی میروم در اتاقش میبینم زنده هست و به او شیر میدهم، هم نوزاد دوقلو‌ دختر و پسر دیده ام هم نوزاد پسر ، بسیار زیبا و توپول هم هستند من متاهل هستم و فرزندی هم ندارم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اتفاقاتی می‌افتد که تو را دوباره تو را امیدوار و خوش‌بین خواهد کرد. تو دوستدار زندگی هستی اما نباید خود را به رویاهای دور و دراز سرگرم سازی. زندگی را از هم اکنون باید شروع کرد و غم فرداها را نخورد.

 30. مسعود زارعمسعود زارعsays:

  سلام، من خواب دیدم که پسرم بغل یکی از بستگان هستش و ناگهان پسرم رو زیر چادرش قایم کرد و همون لحظه من چون صحنه رو میدیدم احساس کردم که داره بچه من رو میدزده و سریع رفتم و بچه ام رو ازش گرفتم. که ایشون اظهار داشتند که چه پسر نازی و از اون چیزی که تو ذهن من بود انگار داشتند امتناع می کردند.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   راهی که انتخاب نموده اید راه درستی نیست و بر مبنای هوی و هوس این راه را می روید و برگردید چون غیر از ضرر چیز دیگری ندارد سودی نمیکنید و کسی هم به شما کمک نمیکند

 31. منصور تقویمنصور تقویsays:

  سلام وقت بخیر . من در خواب دیدم از کوچه ای رد میشدم در کوچه گوسفندی ذبح میکردن و در کنار گوسفند ی نوزاد تپل و خوشگل بود .که صاحبی نداشت .من میخواستم کودک رو برای خودم بردارم ولی انقدر فریاد زدم که این کودک صاحب ندارد .انقدر فریاد زدم تا صاحبش پیدا شد و کودک رو به اون دادم .البته قصد داشتم اگر صاحبش رو پیدا نکردم اون کودک رو بیارم و با دختر خودم بزرگش کنم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   با توجه به نیت خیر شما در این رویا به علامت این است که در سخت ترین لحظات زندگیتان ازطرف افرادی حمایت میشوید و حتما راه چاره ای پیدا خواهید کرد

 32. علی احمدیعلی احمدیsays:

  سلام من دیشب خواب دیدم نامزدم را بازار گم کردم هر چی گشتم پیدا نشد وقتی خونه رفتم خونه بود خیلی خوشحال شدم تعبیرش چه میشه ممنون میشم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اوقات خوشی را با دوستان سپری خواهید کرد و می تواند تجربه نشاط آور و پر انگیزه ای برایتان باشد و این دقیقا همان چیزی است که نیاز داشتید.

 33. م زارعم زارعsays:

  سلام و ممنون از سایت خوبتون. خواب دیدم پسر دو ساله ام گم شده هر چی دنبالش میگردم پیداش نمیکنم خییلی گریه می کردم که با حال گریه و ناراحتی از خواب پریدم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   برای شما لذت بردن از انرژی‌های فراوانتان در طول روز کاری راحت است، چرا که حتی اگر آنها شلوغی‌های غیر قابل پیش بینی‌ای را وارد زندگی تان کنند، شما باز هم مشتاق رویارویی با این اتفاقات هستید.

 34. عاشوریعاشوریsays:

  من خواب دیدم صاحب دختر شدم که شبیه به زن برادرم هست. اصلا حامله نبودم. به یکباره و بدون هیچ درد صاحب دختری شدم با چشمان روشن . فردا ان روز به من گفتند که فرزندم یعنی همان دختر تازه بدنبا امده مرده است. من باور نمیکردم و همه جا رو مخصوصا توی بيمارستان رو دنبالش میگشتم. انگار در بيمارستان سردر گم بودم و فقط میدویدم. روز ی که فرزند را دیدم دندان داشت و در رديف پایین دوبرابر عادی دندان داشت و همه پوسیده بودند و دومين دندان از پایین از ته شکسته شده بود . لطفا تعبير را بگید. ممنونم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از بودن در کنار فردی که فردا ملاقاتش می کنید لذت ببرید زیرا شاید تا مدت ها چنین موقعیتی برایتان به وجود نیاید.

 35. تیناتیناsays:

  سلام من خواب میدیدم با مادر و خواهرم داشتیم از کوچه لی میگذشتیم که جای شلوغی بود که گفتیم بریم دست شویی، اما وقتی رفتیم داخل انگار اونجا عروسی بود و همه میگفتن اینا کی هستن که اومدن، چون ما دعوت نشده بودیم، اما مادر بزرگ شون به ما اجازه میداد همه جای خونه اش بریم، من هم کمی براشون تو آشپزخونه کار کردم، نمیدونم چی شد که انگار ی نوزاد چند ماهه ای پیدا کرده بودیم که تو اون خونه ام با خودمون برده بودیم، بعد عروس همون مادربزرگه بچه رو که مبیبینه کلی بغلش میکنه و بو ش میکنه، بعد من نگاه میکنم میفهمم خیلی شبیه هم ان و اینو بهش میگم. خانمه میگه من چند وقت پیش باردار بودم ولی چون سرطان داشتم بعد از زایمان بچه مو گذاشتیم سر راه، این بچه منو یاد اون میندازه. ینی انگار بچه خودش بود که براش برده بودیم. بعد بهش میگیم که همین فردا برو آزمایش بده شاید بچه خودت باشه

 36. صابرصابرsays:

  سلام.خواب دیدم بچه خاله م گم شده بود من پیداش کردم و بعد بهش اب دادم بچه خاله م تقریبا ۳ سالش میشه دخترم هست...این خواب رو بعد از نماز صبح دیدم.میتونم بپرسم تعبیرش چی میشه؟

 37. رخسارهرخسارهsays:

  من خواب دیدم که با مامانم و دختر خواهرم رفته بودیم بیرون. دختر خواهرم 4 سالشه. توی مجتمع خرید بودیم. یادمه همش دستش توی دستم بود. از مجتمع که اومدیم بیرون یهو همه جا عزاداری امام حسین شد. بعد دیدیم دختر خواهرم گم شده من برگشتم توی مجتمع و پیداش کردم و دیدم لباس مشکی پوشیده. گفتم اینا رو کی پوشونده بهت یه خانومه گفت زشته بچه لباس شاد بپوشه توی این روزا منم بغلش کردم اومدم بیرون و با مامانم برگشتیم خونه. نمیدونم تعبیر داره یا نه با فقط به خاطر افکار زیاد در طول روزه که اینو دیدم اما هر چی هست بگین

 38. صبا رحیم پورصبا رحیم پورsays:

  سلام. من هم مادرم هم همسرم خواب دیدن ک من گم شدم و هرچی میگردن پیدام نمیکنن. توو فاصله یشب خواب دیدن ک البته توو هر دو من تهش پیدا شدم. خیلی میترسم ک ایا ینی بهشون زیانی میرسه؟؟