تعبیر خواب آلت تناسلی (2)

تعبیر خواب آلت تناسلی دوست دخترم یا دوست پسرم چیه ؟این سوالی بود که حدود صدها کاربر ایرانی و غیر ایرانی در بخش مربوط به تعبیر خواب مطرح کرده بودند خواب دیدم که آلت تناسلی عشقم بلند شده بود و من اونو دستم گرفته بودم و براش میمالیدم و یا خواب دیدن الت تناسلی دوست دخترم و خوردن و یا مالیدنش چیه؟

ادوارد و شیخ طوسی آلت تناسلی مرد یا زن در خواب را بسته به شرح و تفصیلش گرفتاری مالی و یا بیماری و رنج می بیند

خواب دیدم که آلبت تناسلی همسرم خیلی کوچیک شده بقدری که اصلا تو دست جا نمیشد و با همدیگه داشتیم میخندیدیم ؟و یا خواب هایی با موضوع اینکه خواب دیدم در کنار شوهرم خوابیدم و شلوارش را کشید پایین آلتش را دراورد و از من خواست که براش بخورم

این دسته از خواب ها که بیشتر جنبه عاطفی و احساسی را در بردارند جزو خواب هایی بدون معنی و تعبیر هستند و بر اساس اوهام و یا پرخوری های قبل از شما اتفاق می افتند ان دسته از خواب هایی که با موضوع الت تناسلی و همراه با معنی و تعبیر هستند را در پایین مشاهده میکنید
 ابن سیرین در این باره میگوید اگر کسی در خواب خود آلت تناسلی جنس مخالفش را ببینید (دختر یا پسر) دلیل براینکه مرد و یا زن بطور مخفیانه مرتکب عملی زشت و یا قبیح میشوند
خواب دیدم که الت تناسلی ام را کسی که او را نمیشناسم قصد دارد ببرد
اگر ببینی آلت مردانه تو شکافته شده است و خونریزی می‌کند، یـعـنـی دچار ضرر و زیان مالی می‌شوی و همچنین فرزندت از دنیا می‌رود،
اگر ببینی آلت تو جدا شده است، یـعـنـی فرزندت از دنیا می‌رود یا اموال خود را از دست می‌دهی. ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر ببینی آلت خودت را با دست کنده و دوباره همان‌طور مثل اول در جای خودش قرار دادی، یـعـنـی فرزندت از دنیا می‌رود، ولی به جای آن صاحب فرزند دیگری خواهی شد. حضرت دانیال (ع) می‌فرمایند: اگر ببینی آلت تو بریده شده است یا خودت آن را بریده‌ای، یـعـنـی صاحب فرزندی نمی‌شوی [یا شاید هم اگر فرزندی داری، صاحب فرزندی دیگر نخواهی شد] (دفع بلا و گرفتاری).
تعبیر مرتبط :   خون  
خون آلت
ابن سیرین می‌گوید: اگر در خواب ببینی از سوراخ آلت مردانه تو خون بیرون آمده است، تعبیرش این است که با زن حائض آمیزش می‌کنی. حضرت دانیال (ع) می‌فرمایند: اگر ببینی به جای ادرار، خون بیرون می‌آید، صاحب فرزندی ناقص می‌شوی.
ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر ببینی از آلت مردانه تو خون بیرون آمده است، یـعـنـی زن تو سقط جنین می‌شود.
جابر مغربی می‌گوید: اگر ببینی آلت مردانه تو شکافته شده است و خونریزی می‌کند، یـعـنـی دچار ضرر و زیان مالی می‌شوی و همچنین فرزندت از دنیا می‌رود (دفع بلا و گرفتاری).
خروج چیزی از سوراخ آلت
 ماهی: ابن سیرین می‌گوید: اگر در خواب ببینی از سوراخ آلت مردانه تو ماهی بیرون آمده است، تعبیرش این است که از زنی که اصلیت آن به کناره دریای مشرق مربوط است صاحب فرزندی دختر می‌شوی، جابر مغربی نیز می‌گوید: تعبیرش این است که صاحب فرزندی دختر می‌شوی.
 گربه: ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی از سوراخ آلت تو گربه بیرون آمده است، یـعـنـی صاحب فرزندی دزد و راهزن می‌شوی.
 موش: ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی از سوراخ آلت تو موش بیرون آمده است، یـعـنـی صاحب فرزندی دختر که بدکردار است و هیچ خیری ندارد خواهی شد.
مار یا عقرب: ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی از سوراخ آلت مردانه تو مار یا عقرب بیرون آمده است، یـعـنـی صاحب فرزندی می‌شوی که دشمن تو خواهد بود، جابر مغربی نیز می‌گوید: اگر ببینی مار بیرون آمده است، یـعـنـی فرزندت دشمن تو می‌شود.
 کرم و مورچه: ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی از سوراخ آلت تو کرم و مورچه بیرون آمده است، فرزندت ضعیف و پست و کوته‌فکر می‌شود.
 نان: ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی از سوراخ آلت تو نان بیرون آمده است، یـعـنـی فقیر و بیچاره می‌شوی.

آلت تناسلی مرد تجربه یک ارگاسم در خواب خود را بدان معنی است که شما با موفقیت تکمیل یک کار که در آن شما نقش دارند. اگر شما در واقع از داشتن ارگاسم خواب، پس از آن این چیزی نیست به طور خاص، درست است که شما تمایلات جنسی قوی برای کسی در حال حاضر.
اگر یک زن رویاهای او به اوج لذت جنسی با آلت تناسلی مرد بود، این رویا پیش بینی میکند که در آینده ای نزدیک او لحظات باور نکردنی در رابطه صمیمی او زندگی می کنند. اگر یک مرد رویاهای که او شریک زندگی خود را به اوج لذت جنسی به ارمغان آورد، در همه چیز آینده ای نزدیک خواهد به خوبی برای او، با این شرط که او را اعتماد به نفس کامل در خود داشته باشد.

 منی: ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی از آلت تو منی بیرون آمده است، یـعـنـی به اندازۀ آن مال و اموال به دست می‌آوری، در جائی دیگر نیز می‌گوید: یـعـنـی مال و اموال غریبه‌ای به دست تو خواهد افتاد.
 آتش: ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی از آلت تو آتش بیرون آمد که نیمی از آن به سمت مشرق و نیمی دیگر به طرف مغرب رفته است، یـعـنـی صاحب فرزندی می‌شوی که «پادشاه» کل جهان خواهد شد (مانند ذوالقرنین).
 مدفوع: ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی از سوراخ آلت تو مدفوع بیرون آمده است، یـعـنـی تمایل به لواط کردن داری.
مروارید یا گوهر: جابر مغربی می‌گوید: اگر ببینی از سوراخ آلت تو مروارید یا گوهر بیرون آمده است، یـعـنـی صاحب فرزندی عالم و پرهیزکار خواهی شد.
به رویا از آلت تناسلی مرد معمولا به معنای میل به جنس دخول. اگر شما یک ارگاسم در حالی که شما خواب، این می تواند میل نشان می شود نزدیک به کسی. اگر رویای شما وابستگی به رابطه جنسی با دخول هم زده است، پس از این است که به سادگی اجازه می دانید که مهم است که به جستجو برای بار شاد و محتوا با شریک زندگی خود را. اگر یک مرد در آرزوی بسیاری از آلت تناسلی، و همچنین به عنوان خود، می توانید بسیاری از کودکان پیش نشان. این رویا می تواند نشان می دهد که تمایلات جنسی خود را برای کسی شناخته نشده است. این است که اغلب به عنوان نمادی از رشد جدید، و آن را نشان می دهد که یک دوره خوشحال است که برای ورود به زندگی خود را. 

عورت

تعبیر خواب اندام تناسلی زن برای مرد

 

6 نظر

 1. لئولئوsays:

  سلام من دختر مجردی هستم که خ اب دیدم یک الت تناسلی.بریده شده ی مردانه در کیفم پیدا میکنم و از,ترس بقیه انرا قایم میکنم, تعبیرش چیست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این نشان دهنده ی یک موضوع مشخص است دوستان ناباب و به ظاهر فریبنده - آنهائی که گمراه می کنند، از ایشان دوری کنید.

 2. صباصباsays:

  سلام خواب دیدم در جشنی با همسر سابقم بودیم .او گفت احساس نیاز دارد. رفتیم تو اتاق لب هاشو بوسیدم و آلت اورا خوردم .ولی آلتش بزرگ نشد .با اضطراب گفت گفت بسه .من که راضیم تو رو نمیدونم ورفت. یکدفعه دیدم دو تا کت و شلوار که ماله اون بود تو اتاق جاگذاشتن بود.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه ی توطئه و خیانت علیه شماست

 3. فاطمه نیماییفاطمه نیماییsays:

  در خواب دیدم ک آلت مردانه در سطل پلاستیکی دیدم ک از آن مورچه بیرون می‌آمد و من مورچه هارا میکشتم...

 4. فریبافریباsays:

  سلام من در خواب دیدم یه الت بریده شده مردانه در وسایلای من هست و من هم اصلا عکس العملی نداشتم تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از انجاکه شما نسبت به این موضوع بی تفاوت بوده اید نشانگر حاجت روا شدن و دستیابی به آرامش و کمال است

 5. پرندپرندsays:

  سللام من خواب دیدم یکی از نزدیکانم آلت تناسلیشون دو تا شده

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دوستان صادق و باوفایی در اطراف خود دارید که در هر گرفتاری به شما کمک می رسانند. قدر آنان را بدانید و با آنها مهربانی کنید

 6. تی تیتی تیsays:

  سلام من خواب دیدم برادرم که هشت سال فوت شد آلتش رو بیرون از لباسش انداخته و قصد داره با من نزدیکی کنه من میدونم حالش طبیعی نیست و یواشکی از اونجا فرار می کنم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   با استرس و اضطراب، اعصاب و جسم تو را تحلیل می‌رود پس به خودت مسلط باش و اعتماد به نفس داشته باش. صحبت با یک مشاور خوب و باتجربه می‌تواند به تو کمک کند.