تعبیر خواب گرگ با رنگ های متفاوت

یک گرگ در خواب ممکن است ترسناک, تهدید و فاسد , او ممکن است نجیب, حفاظت و عاقل, یا شاید چیز دیگری - مرموز, گریزان , وحشی. برای درک معنای یک گرگ در خواب, ما میتوانیم با درک ماهیت این حیوانات وحشی , و همین است که جامعه به آنها می‌توان خیلی ما وحشی خودمان .

تعابیر و تفاسیر خواب گرگ به رنگ های سیاه قهوه ای سفید زرد (وحشی یا رام) بزرگ و یا کوچک مرده یا زنده

گرگ‌ها در خواب ها می‌تواند نشان دهنده تمام که وحشی است و uncivilised خودمان. این امر می‌تواند برای مقابله با پدیده ترسناک . چه وحشی است چیزی است که ما مودبانه و روز به روز در رفتار نمی‌خواهد به - چه وحشی است می‌تواند باعث آسیب رساندن , رنجش و ناراحتی. اما آنچه وحشی است همچنین می‌تواند آزاد, برانگیختن و آزادی . می‌توان وحشی وحشی و بد تصنعی , اما وحشی را نیز می‌توان ناب و دست نخورده . بعضی وقت‌ها یک گرگ در یک خواب به ما هدایت خواهد شد , اصل واقعی ما را که به ما نشان می‌دهد که تلاش می‌کنیم , اما گاهی اوقات با خواب یک گرگ یک هشدار داد که ما هم رفتار وحشیانه , که ما ممکن است تهدید چیز دیگری که برای ما مهم است .

این رفتار گرگ‌ها در محیط های بومی خود می‌تواند به ما سرنخ هایی که چرا ما ممکن است در مورد آنها خواب . آیا تو که احساس کنند بخشی از یک گروه, یا به دنبال حمایت و خویشاوند روح یک گروه? آیا شما احساس نیاز به حفاظت از چیزی که برای شما مهم است, و نیاز به خشونت یک گرگ مادر? آیا شما نیاز به یک وضعیت با دقت , با استفاده از خفا یک گرگ بدون کشف نزدیک به شه ? آیا شما احساس نیاز به بیان خود واقعی خود را آزادانه تر و باز دارندگی داشتند و زوزه به ماه ?

با نگاهی به نقش بازی گرگ‌ها در داستان , فولکلور و فیلم نیز ممکن است به ما نسبت به آنچه که گرگ در خواب  شخصی خود ما . این اسطوره ای - که پرورش یافته رومولوس تو کما کان روی گرگ و ری موس, بنیانگذاران رم, همچنین موگلی از جنگل کتاب, می‌تواند به ما در درک چگونگی گرگ‌ها در رؤیای ما می‌تواند نشانه‌ای از ما به دنبال یا ارائه تغذیه, مراقبت و حمایت به یک بخش خودمان یا کس دیگری است. این بزرگ گرگ در بد ممکن است نشانه ای از خود ما طبیعت وحشی , یا ممکن است بیانگر یک شخص است که تهدید یا قلدری برای ما, یا حتی ما چگونه ممکن است که راه خودمان. گرگ در خواب نیز ممکن است مرتبط با یک درنده طبیعت در یک حس جنسی , بنابراین کسانی که دچار سواستفاده از ترس , یا کسانی که به نوعی لحن جنسی آنها راحت نبود با خوابی  ممکن است در این راه از گرگ‌ها .

گرگ‌ها می‌تواند در خواب های ما وقتی ما ترس یا تجربه هستند , به ویژه از یک ماده یا طبیعت مالی , ناشی از این گفته قدیمی که حفظ گرگ در نشان می‌دهد امنیت و گرسنه نیست . گرگ‌ها نیز ممکن است در خواب هایشان را به ذهن ما چیزی کاملا درست نیست , و سعی در هشدار دادن به احساس ما است که ما باید مراقب باشیم چه یا که ما اعتماد, که ممکن است یک گرگی در لباس میش .

اما هیچ حیوانی به خودی خود و ذاتا بد است , و این مقادیر را که ما به آنها اختصاص دارند از سال از انجمن‌های فرهنگی . به خاطر داشته باشید که ما خواب حیوانات, آنها همچنین نشان دهنده بخشی از خودمان , و ما نمی‌توانیم درک آنچه خواب  ما تنها با نگاه کردن به یک مرجع نمادین . ما همیشه باید گام بعدی و از خودمان بپرسیم, چه گرگ به من ?

خواب های ما گرگ چالش برای مقابله با آنچه که ما نگران هستند , و در سایه‌ها پنهان از ضمیر خود ما .خواب های گرگ پیشنهاد ما هدیه از قدرت, آزادی و به شدت حفاظت از توانایی که برای ما عزیز است . گرگ‌ها در خواب های ما را دعوت به ما قدرت خود , تا آزادانه و زندگی ما زندگی معتبر , بدون ترس, بدون غل و بدون شرمساری.

ترجمه و تهیه متن:توپ تاپ

3 نظر

 1. سورناسورناsays:

  خواهرم خواب دیدن با خواهر کوچکترم تو جنگل بودن و زیر ماشین پنهان شدن تا گرگ هایی که اونجان بهشون آسیب نزنن و بالاخره تصمیم میگیره بره و کمک بیاره که با یه گرگ درگیر میشه و اونو میکشه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   پنهان شدن از گرگ ها درنده در این رویا یعنی حفظ شدن خواهر شما در مقابل سختی ها و تندی های روزگار

 2. سجادشسجادشsays:

  سلام وقتتان به خیر چند وقت پیش خواب دیدم که چندتا گرگ از سر خیابان تا سر کوچه دنبالم می کنند ووقتی جلوی خانه عمه ام می رسم دختر عمه ام در جلوی در بود وبا پاهاش باعث افتادن من میشود ولی گرگ ها به من نمی رسند اگر تعبیری دارد بگویید سپاس فراوان

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، گرگ هایی که پشت سرتان بوده اند نشان دهنده ی رقیبان و یا احتمالا بعضی از افراد حسود در اطرافتان هستند که البته هیچ آسیبی از سمت آنان به شما وارد نخواهد شد.

 3. سیدمحمد ضیاسیدمحمد ضیاsays:

  سلام من خواب دیدم یک گرگ سفید خیلی خوشکل و با ابوهت بهم گفت به تمام خواستهات میرسی این چه تعبیری دارد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گرگ در خواب با غریزه و میل بقا مرتبط است. این خواب از شما می خواهد تا این میل درونی را شناخته و به کنترل آن بپردازید. این کار به شما کمک خواهد کرد تا به گسترش منافع خود در زمینه های مختلف زندگی بپردازید.