تعبیر خواب گریه کردن سری 2

گریه می‌کنم (زن یا مرد)
برای خواب که گریه یک معنی آزادی احساسات منفی بیشتر محتمل است که توسط برخی از رویدادهای وضعیت بیداری از خواب خود است.خواب شما راهی است برای بازپس گیری برخی تعادل عاطفی و صحیح و سالم از ترس و ناامیدی . در زندگی روزانه شما , نادیده بگیرند, تکذیب یا سرکوب احساسات شما . اما در رؤیای خود دولت, مکانیسم های دفاعی شما دیگر نگهبانی و بنابراین برای آزادی این احساسات که در طول روز را سرکوب کرد .
برای دیدن کسی که در خواب شما , ممکن است یک تصویر از احساسات خود را به کس دیگری است. اگر شما در زندگی در بیداری فریاد , فریاد دیگری که ممکن است کمی راحت‌تر برای مقابله با آن را دید .
برای بیدار سرکوب برخی از گریه قبلی یا آسیب روحی که به آینده است . شما می‌توانید دیگر سرکوب این احساسات . آنها باید با آن برخورد شود .

برای خواب که هیچ‌کس می‌شنود یا پاسخ به فریادهای خود نشان می‌دهد , مشکلات و سرخوردگی ناتوانی خود در تلاش برای برقراری ارتباط با دیگران است. شما احساس می‌کنم که سخنان شما در گوش‌های ناشنوا . شاید به شما به رؤیای بیشتر صوتی و سخت‌تر کار کنند تا نقطه شما .

اشک
برای خواب که شما در اشک هستند که شما تحت یک دوره درمان در زندگی شماست. اشک نشانه دلسوزی , احساسی و درمان پاکسازی معنوی . متناوبا, اشک درد نشان می‌دهد

 

برای کسی که در خواب است اشک نشان می‌دهد که شما نیاز به تجدید نظر در اقدام‌ها خود و اینکه چگونه رفتار شما ممکن است بر کسانی که در اطراف شما.
برای دیدن اشک در برخی از رؤیای تو عقل قبلی که آموخته یا به خاطر می‌آورد.
   

28 نظر

 1. zanbaghzanbaghsays:

  سلام در خواب دیدم با شخصی که ازش دلخورم دارم صحبت میکنم تمام کینه و ناراحتی که تو این مدت ازش داشتم رو با ناراحتی دارم بهش ابراز میکنم و میگم چطوری میخوای در آینده جواب بدی این مدت باعث ناراحتی و از بین رفتن زندگی دو تا جون شدی تو این بین انگار داشتم خودم رو خالی میکردم و گریه میکردم . چهرش در خواب خیلی تیره و زشت شده بود و روی سنگی نشسته بود اولش از خودش دفاع میکرد اما بعد فقط نگاهم میکرد میخواستم بدونم تعبیرش چی میشه ؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دیدار با شخصی از نظر احساسی و عشقی شما را بسیار تحت تاثیر قرار خواهد داد.

 2. فریفریsays:

  سلام خسته نباشید من با همسرم قهرم خواب دیدم رفتم پیش همسرم برادر شوهرم بخاطر اینکه من ناراحت شم به همسرم میگه یه دختری هست که خیلی مناسب توست منم خیلی ازش ناراحت میشم میگم تو زندگيمو خراب کردی همسرمو ازم دور کردی بعد دیدم همسرم هم از من حمایت میکنه حرف منو تایید کرد برادرشوهرم رفت بیرون از پنجره سرم داد میکشید میومد طرفم میگرفتنش مادرشوهرمم از برادر شوهرم حمایت میکرد در این بین منم باهمسرم حرف میزدم خیلی گریه زاری میکردم ایشونم همینطوری نگا میکرد بعد همینطوری که نشسته گریه میکردم از شدت گریه خودمو زمین انداختم باگریه بعد شوهرم پاشد همینطوری تو اغوشش بلند کرد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گریه و اندوه شما در این رویا نوید بخش این است که مشکلات و ناراحتی های پیش امده برای شما بتدریج رفع خواهد شد و دوباره روزهای آرام و شادی را در پی خواهید داشت

 3. همایونهمایونsays:

  سلام خسته نباشید. درخواب دیدم که با دختری که اورا میشناسم سوار مترو هستم و هنگام برگشت از مترو من پیاده میشوم و با آن تماس میگیرم و وقتی که او گوشی را بر میدارد جوری که من متوجه نشوم درحال گریه کردن است. تعبیر این خواب چیست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اگر این دختر را شناخته باشید خوب و خیر است ولی چنان چه غریبه بود بیانگر حال ناآرام پراسترس و همراه با نگرانی برای شما در روزهای آینده ست

 4. لیندالینداsays:

  سلام من چند وقت پیش خواب دیدم که توی خونه ای هستیم که دو واحد داره و یک حیاط بزرگ داره که پراز گل ویک استخره بزرگم داره که قسمتی از اون شکل گیتار یک واحدش شبیه خونه ای هست که الان توش هستیم و یک واحد ماله کسی هست که الان توی زندگیم هستش مادر پدر اون میان که اساسای اونو جمع کنن ببرن و نمیدونن ماهم اونجاییم وقتی میفهمن دعوا میشه و مادرش منو میزنه و من خیلی گریه میکنه توی خواب انگار از من بشدت تنفر داره و بعد با پدرش میرم بیرون بازم تو ی جای سرسبز با پدرش حرف میزنم اول اونم راضی نیست و من کمی گریه میکنم وقتی گریه های منو میبینه راضی میشه ..این تعبیز داره؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   حسودی مکن و از حسودان دوری کن ،از زندگی با امید بهره مند شو وبه زیبایی های زود گذر فکر مکن ،هرچه برایت پیش می آید بپذیرو تحمل کن چون خوشبختی درانتظارت می باشد.

 5. تیناتیناsays:

  سلام... من امروز خواب دیدم دوست دوران مدرسم که چندین ساله ندیدمش و ازش خبری ندارم رو یه جایی دیدم اون منو صدا زد و من برگشتم سمتش و تا دیدمش همو بغل کردیم و هردو با صدای بلند گریه کردیم و همراه گریه اسمه همو صدا میزدیم که از خواب بیدار شدم... لطفا تعبیرشو بگید. ممنون.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از چیزی نترسید، ایمانتان شما را از هر طوفانی نجات می بخشد. به بازوی خودتان متکی باشید. خودتان را از بند مادی رها کنید و به قران توسل جوئید.

 6. انااناsays:

  سلام . من درزندگي بيداريم هيچ ازادي و گوشي موبايل و وسايل الكترونيك ندارم . يك كامپيوتر قديمي داريم ك با اون وارد اينترنت ميشم . خواب ديدم مادرم متوجه شده ك كامپيوتر ب اينتر نت وصل ميشه و من وارد فضاي مجازي شدم . تموم طول خواب روگريه ميكردم والتماس ميكردم كه به پدرم چيزي نگه . و در اخر خواب چيزي نگفت ولي كامپيو تر رو از من گرفت . اين خواب ميتونه بخاطر ترس من باشه . يا روياي صادقه هستش و اتفاق مي افته ؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خیر صادقانه نیست اما همراه با تعبیر است ، اتفاقا دیدن این خواب به این معنی ست که محدودیت ها و مشکلات اخیر شما بتدریج برطرف خواهند شد

 7. سونیاسونیاsays:

  سلام. من پشت کنکوری هستم و از استادی به صورت مجازی کمک درسی میگیرم گاهی اوقات. خواب دیدم به ایشون از صدا و سیما زنگ زدن و دارن مصاحبه میکنن باهاشون. ایشون خیلی عادی جواب میده و ناگهان اشاره میکنه که دیشب همسرشو از دست داده ولی خیلی خونسرده اابته ناراحته و گاهی وسطش بغز میکنه ولی در کل خودشو محکم نشون میده. با این حال هم داره به بچه ها کمک میکنه. تعبیر داره به نظرتون؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ماجراجویی در جایی دور، بی قراری در زندگی

 8. NILIYANILIYAsays:

  سلام خسته نباشید من عاشق یه نفرم که خودش خبرنداره بعد امروز تو خوابم مادربزرگ خدابیامرزم رو دیدم که تو سن پیری یه بچه به دنیا آورد منم اونقد شادم بعد یهو تلفنم زنگ میزنه با تعجب نگاه میکنم میبینم نوشته مسعود.... با تعجب برمیدارم میبینم گریه میکنه میگم بله؟ با گریه میگه کجایی تو چرا کلاس نیومدی( طرف استادمه) با خنده میگم مادربزگم زایید الان میام جالب اینه تو خواب میدونستم که من به کلاسش ثبت نام نکرده بودم ولی سوار یه تاکسی میشم و میرم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اینکه مادربزرگتان در کهنسالی صاحب فرزند شده اند بیانگر طول عمر باعزت و سلامتی برای خودتان است

 9. NILIYANILIYAsays:

  آقای مدیر ممنون میشم اگه تعبیر قسمت دوم خوابم رو بگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مادربزرگ ثبت نام در کلاس و حرکت شما در این رویا هر سه رشد و حرکت شما را به سمت موفقیت در درزا مدت می رساند ، به اوضاع کنونی تان توجه نداشته باشید

 10. محدثهمحدثهsays:

  سلام من خواب دیدم که با معشوقم دست در دست هم قدم میزدیم . بعد یهو اون من رو رها کرد و به دنبال کسی دیگری رفت و مجددا برگشت و دست من را در دست گرفت و جایی نشستیم . بعد من شروع کردم به گریه کردن و نذاشتم که اون بفهمه که دارم گریه میکنم .به من حرف هایی زد که اصلا به یاد ندارم .... میشه تعبیرش رو بهم بگید لطفا ؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   علامت آن است که وظیفه‌ای دوست داشتنی به شما واگذار خواهد شد و دوستان بزودی به دیدار شما خواهند آمد.

 11. صدریصدریsays:

  سلام.خسته نباشین.مادر من خواب دیده پدرشوهرم به گوشی خونه زنگ میزنه ومادر من گوشی را بردار پس از سلام پدرشوهر من پشت تلفن بلند شروع به گریه میکند ومادر من هم گریش میگیرد.سپاس

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گریه ناگهانی پدر شوهرتان خوب است و شادمانی ، و بوجود آمدن اتفاقات خوشحال کننده تعبیر می شود

 12. مریممریمsays:

  سلام وقتتون بخیر من دیشب خواب دیدم که دوست پسر سابقم زنگ زده به دوستم ک درواقعیت مدتیه باهم قهریم. از من بدگویی کرده دوستم بمن زنگ زد و باهام دعوا کرد ک چرا شمارمو بهش دادی و ازین حرفا. منم داشتم خدارو قسم میخوردم که من اینکارو نکردم و همش گریه میکردم و در صدد این بودم ثابت کنم کارمن نبوده. رفته بودم خرید یه عالمه سیب قرمز و پرتغال خریده بودم. سیبای بزرگ و شیرینی بودن. پرتغالا تغریبا ریز بودن درشتم بینشون بود من یکی ازون درشتارو برداشتم پوست کندم و شروع کردم به خوردن خیلی ابدار و شیرین بود... تعبیر خوابم رو میشه بگید!!

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تهمتی که دوستتان بدون دلیل به شما زده و گریه های زیادتان نشان میدهد حوادث تلخ و یا ناامید کننده ای برای این شخص در راه است ( دوستی که با او قهر هستید)

 13. امینامینsays:

  سلام روز خوش خوابدیم خواهرم دارد پیش من گریه میکند و میگوید من پول ندارم خیلی بیچاره ام پول داری به من بدی با تشکر موفق باشید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اتفاقا برعکس معنا می شود و ایشان در رفاه قرار خواهند گرفت

 14. نیلوفرنیلوفرsays:

  سلام من مجرد هستم خواب دیدم به خاطر مجرد بودنم و اینکه هنوز ازدواج نکردم خیلی خیلی گریه میکنم و اشک بسیار زیادی میریزم و همه ش میگم چرا این طوریه و هی اشک میریزم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گریه ی شدید بخاطر مجرد بودن نیکوست و نشان از آینده ای با فضای صاف و آرام میدهد

 15. مژگانمژگانsays:

  سلام. خسته نباشید من خواب دیدم خاله شدید مریض شده بود. من داشتم وسایلشو از روی زمین جمع میکردم که یه دفعه یه برگه پیدا کردم که در مورد خودم بود. بعد بدون این که من حرفی بزنم خالم شروع کردن به گریه کردن های شدید با صدای بلند که کار من نبود. من این کارو باهات نکردم ممنون میشم تعبیرشو بهم بگید.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیانگر درگیری با مشکلات بصورت موقت است

 16. مژیمژیsays:

  سلام دیشب خواب دیدم دخترم توی خونه برهوت روبه روشنایی بود پشتش بمن بود و گریه میکرد نگاهش سمت بالا بود و انگار چیزی طلب میکرد. رفتم سمتش که بپرسم چرا گریه میکنی یدفه از خواب بیدار شدم ممنون میشم تعبیر کنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اگر صاحب دختر هستید باید بدانید که یکی از ارزوهای مهمش در زمانی مشخص شده برآورده خواهد شد

 17. لیلیلیلیsays:

  سلام خسته نباشید پدربزرگم تقریبا یک ماهی میشه که به رحمت خدارفته... خواب دیدم عموم که چندسالی ست درخارج ازکشورزندگی میکند برگشته ایران،،ودر خانه ی پدریش که حسینیه هم دارد درحال گریه کردن است(پدربزرگمم توهمون حسینیه ی خودش خاکش کردن) انگارخواستم بقلش کنم ولی اون قبول نمیکرد ویه جوری انگارخجالت میکشیدازمن فرارمیکرد میرفت پشت همه قایم میشدکه من سمتش نرم(عموم تو واقعیت تو زندگیش شکست خورده و زنش ترکش کرده) لطفاتعبیرش کنید.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   لذت، خوشی، کامیابی بدست خواهد آمد انش الله

 18. ماندانامانداناsays:

  سلام. من خواب دیدم یکی از پسرای همسایه دورمون تو خواب یکی از بستگان نزدیکم شده. انگار داداشمه. در واقعیت پدرم ماشین نداره ولی تو خواب سوار نیسان بابام بودیم من و این پسر و چند نفر دیگه. این پسر همش لب ماشین بازی میکرد و بالا پایین میپرید و من هی بهش میگفتم می افتی و این حرفا. بعد یهو افتاد و دستش کاملا جدا شد پیاده شدیم و نمیدونم پدرم چه جوری بخیش کرد و من هی بهش میگفتم مگه بهت نگفتم می افتی گوش ندادی. من با صدای بلند گریه میکردم پسر داییم هم پیشم بود اون گریه نمیکرد ولی وقتی دید من گریه میکنم اونم شروع کرد به گریه. در خواب دوم دیدم تو خونه نشستیم و با یکی از بازیگران معروف مرد بغل همیم انگار به من در مورد موضوعی دروغ گفته و من دارم سرزنشش میکنم و چشم تو چشم هم صحبت میکنیم. من بعدش خوابم میبره و وقتی یک لحظه چشمام رو باز میکنم سایه مادرم رو از پشت در تو تاریکی میبینم که داره به من نگاه میکنه وقتی متوجه میشه من نگاش میکنم سری میره انگار غیب میشه. باید بگم صحنه خیلی ترسناکی بود من فکر میکردم دزده. در خواب هم همش حس میکردم دزدی خونمون هست

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اینکه در این رویا با صدای بلند گریه میکردید خوب است و قول این را میدهد که بساط شادمانی و عیش شما در آینده نزدیک فراهم شود

 19. سساراسساراsays:

  سلام خواب دیدم خونه مادر شوهر سابق. هستم .انکار داشت تلفنی با کسی حرف میزد .نگران بود و التماس میکرد که برای شفای پسرش دعا کنن. بعد انگار عکس اونو رو میز دیدم .ولی دهانش تو عکس بود و یک جور عجیبی بود. بعد عکس عروسیمون رو دیدم که رو میزه. بعد احساس کردم برادر شوهر سابق رو دیدم .حال زنش رو پرسیدم.یکم دلخور بود و گفت تنهایی رفته جایی و منو نبرد . میتونین منم ببره.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ماجرایی تازه برای خانواده ی ایشان رخ خواهد داد که سبب می شود دچار نگرانی و یا اضطراب شوند

 20. ساقیساقیsays:

  سلام و ادب. ببخشید من حوالی ظهر (قبل از ۱۱ ظهر) خواب دیدم میخوام نماز بخونم تو تماس تلفنی با خواهرم بهم گفت مامان با رضا (برادرم) سوار ماشین حمید(یکی دیگه از برادرهام) شده رفته بیرون تصادف کردند بیمارستان گفته مامانتون اصلا خون نداره(در واقعیت هم موقع آزمایش اصلا رگ ایشون پیدا نمیشه) یکی دیگه از خواهرام پیشم بود من اومدم نماز بخونم اما قبلش با گریه داد زدم و شروع کردم به نفرین کردن برادرام گفت حمید بمیری رضا پرپر بشی اینقدر استرس داشتم گفتم نماز بخونم سریع برم بیمارستان که از خواب پریدم.خیلی نگرانم خواهش میکنم بزرگواری بفرمایید تعبیرخواب من رو بفرمایید.برای خودم برای برادرام برای مامان خیلی نگرانم خیلی

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   صد مرتبه صلوات بفرستید ، و صدقه ای مختصر بپردازید ، ان شالله که خیر است

 21. MahdiyeMahdiyesays:

  سلام...من خواب دیدم که پسرم با دخترم زار زار گریه میکردند که من به دخترم گفتم گریه نکن ، دخترم گفت چون آرش(پسرم) گریه میکند منو هم میگریاند

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این یعنی بدست امدن شادمانی برای این دو فرزند

 22. سانازسانازsays:

  سلام من یه شب خواب دیدم در مجلسی هستم انگار عروسی بود(عروسی کسی که دوسش دارم اما عروسش رو ندیدم) خیلی شلوغ بود مجلسش تو حیاط مامان بزرگم بود درحالی که همه شادبودند من گریه میکردم تو خواب به حدی گریه میکردم که تاحاالا تو عمرم نکردم وقتی بیدار شدم از خواب حتی صورتم خیس خیس از اشک بود تعبیرش چی میتونه باشه نشانه بدی هست آیا لطفا زود جواب بدید بیصبرانه منتظریم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   همین که در چنین مجلسی اقدام به شادی نکرده اید و خود را گریان دیده اید نشانه ی خوبی است که در زندگی خوشی و خوشحالی به سمتتان حرکت می کند

 23. الهامالهامsays:

  سلام دوستم خواب دیده که من مانتو شلوار مشکی پوشیدم و همش دارم گریه میکنم و با دستمال اشکام و پاک میکنم هرچقد که دوستم ازم می پرسه فلانی چته چرا گریه میکنی من جواب نمیدم... تعبیرش چیه ؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این رویا نیز شادمانی و لذت تعبیر می شود در ایام آینده

 24. سعيدسعيدsays:

  ببخشيد راستي رانندش هم بود هنگامي ك رانندگي ميكردم كنارم بود من خيلي ازتون ممنونم بابت زحماتتون خيلي نگران اين خواب ها هستم خواهشا زود پاسخ بدين و ي چيزي خوندم ك گريه و بعد خنده ي قهقهه يعني رسيدن عجل ولي من يادمه گريه ميكردم ب شدت ن خنده ي قهقه و كلا اخرشم گريه ميكردم و حتي شديد ترم شده بود خدايا نكرده تعبير بدي ك مربوط ب عجل باشه ك نميداد با اين تفاصير؟؟؟و اينكه ايشالله خوشحالي و رسيدنم ب معشوق ميتونه باشه اين گريه هاي زيادم؟؟؟؟❤️❤️❤️

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این رویا فقط یک هشدار کوچ است ، مراقب اعتبار خود باشید و برای چند هفته ای از هر گونه اقدامی دست بردارید ، لطفا ایمیلی که برایتان ارسال شده است را حتما بخوانید.

 25. ففsays:

  سلام خواب دیدم جلو مادرم نشستم و دوتا زانوم بغل کردم و به شدت گریه میکنم بعد انگار میدونستم میخوان منو دستگیر و زندانی کنن یه قسمت زیادی از پولهام دادم مادرم و قسمت کمتری دادم.به خواهرم و قسمت سوم با کیف دادم مادرم و گفتم برام قایم کنه تا برگردم البته وسط خواب چیزهای دیگه هم بود که در ذهنم کمرنگ شده مثل یه آکواریم بزرگ از ماهی و کرم شناور و ..... سرسره بازی میکردم با اینکه خواب کمی وسطش آشفته بنظر میاد ولی حس میکنم تفسیر داره احتمالا ممنون میشم تفسیر فرمایید خانم هستم و دم صبح هفتم آبان خواب دیدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   چیزهای خوبی که حالتان را بهتر می کند ، برایتان فراهم خواهد شد

 26. لیلیلیلیsays:

  سلام استادگرامی،،منم مزاحم همیشگی دیشب خواب دیدم پدربزرگم که چندماهی میشه به رحمت خدارفته اومدتوخوابم خییییلی قیافه ش عجیب وزیبابود..من خیلی ناراحت بودم وشدیداگریه میکردم اونقدکه نای حرف زدن نداشتم وفقط اشک میریختم ویه جوری هم ازبداخلاقی پدرم وکاراش گله شکایت میکردم نه باحرف،،بانگاه باگریه باناراحتی...وپدربزرگم فقط وفقط لبخندمیزدلبخندبسیارزیبایی روی لباش بودبعدش باناراحتی وگریه بهش گفتم برام دعاکن که خدایه راه فرجی برام بازکنه ولی انگاراون ازوضع زندگی واحوالات ماباخبربود...واون بازهم لبخندمیزدانگارسعی داشت آرومم کنه،،بعدبرگشت بهم گف اون پدربزرگتویادته چقدخوب بود؟!پرسیدم کی؟؟گف برادرم پدرمادرت..گفتم آره اونم چقققدخوب بودولی نفهمیدم منظورش چی بود،،،برانمازصبح بیدارشدم نمازخوندم کلی دعاکردم بعدش براپدربزرگم قرآن خوندم،،دارم براش ختم میکنم ولی یادم نمیادکه این خوابوقبل ازاذان دیدم یابعدازاذان... لطف بزرگی میکنیداگرتعبیرش کنید ممنون ازشماوسپاس اززحماتتون.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، خوشبختانه خوب است چرا که از این رویا اینگونه استنباط می شود که یک اتفاق منفی و نگران کننده از سمتتان دور شده و حتی ذره ای متوجه آن نشده اید.

 27. ممsays:

  باسلام.بعداظهرخواب دیدم خواهرزاده ام فوت شد وما ناراحت و گریان درحال شیون هستیم خواهرم که خوشحال بوداومد به مادرم گفت مامان میدونم خیلی ناراحتی اما من یک میلیون برنده شدم من هم که ازخوشحالی خواهرم ناراحت ترشده بودم شروع کردم به ناشکری به خدا که این خواهرم کم داره حالا باید یک میلیون هم برنده بشه اصلا هم ازفوت خواهرزاده ام ناراحت نباشه بیچاره خواهرزاده ام عروسیش نزدیک بود فوت شد بعد این خواهرم که وضع مالیش خوبه با یک میلیون خوشحاله و کمی هم به خدا کفر گفتم شرم دارم اون جملات رو بنویسم اما میگفتم خدایا این چه عدالتی .....امیدوارم خدامن و ببخشه. ممنون میشم تعبیرخوابم رو جواب بدین

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود بر شما ، این مورد تعبیر یا معنی ندارد.

 28. فرزانهفرزانهsays:

  سلام داداشم و خانمم ور حال حدایی ان خواب دیدم خانمشو گفتم برگرد برادرمو اذیت نکن هیچی نگف و گریه کرد و خونه رو ترک کرد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، فقط خبر از برخی از بحث های کوتاه مدت و یا جزئی بین ایشان میدهد.