تعبیر خواب گریه کردن سری 2

گریه می‌کنم (زن یا مرد)
برای خواب که گریه یک معنی آزادی احساسات منفی بیشتر محتمل است که توسط برخی از رویدادهای وضعیت بیداری از خواب خود است.خواب شما راهی است برای بازپس گیری برخی تعادل عاطفی و صحیح و سالم از ترس و ناامیدی . در زندگی روزانه شما , نادیده بگیرند, تکذیب یا سرکوب احساسات شما . اما در رؤیای خود دولت, مکانیسم های دفاعی شما دیگر نگهبانی و بنابراین برای آزادی این احساسات که در طول روز را سرکوب کرد .
برای دیدن کسی که در خواب شما , ممکن است یک تصویر از احساسات خود را به کس دیگری است. اگر شما در زندگی در بیداری فریاد , فریاد دیگری که ممکن است کمی راحت‌تر برای مقابله با آن را دید .
برای بیدار سرکوب برخی از گریه قبلی یا آسیب روحی که به آینده است . شما می‌توانید دیگر سرکوب این احساسات . آنها باید با آن برخورد شود .

برای خواب که هیچ‌کس می‌شنود یا پاسخ به فریادهای خود نشان می‌دهد , مشکلات و سرخوردگی ناتوانی خود در تلاش برای برقراری ارتباط با دیگران است. شما احساس می‌کنم که سخنان شما در گوش‌های ناشنوا . شاید به شما به رؤیای بیشتر صوتی و سخت‌تر کار کنند تا نقطه شما .

اشک
برای خواب که شما در اشک هستند که شما تحت یک دوره درمان در زندگی شماست. اشک نشانه دلسوزی , احساسی و درمان پاکسازی معنوی . متناوبا, اشک درد نشان می‌دهد

 

برای کسی که در خواب است اشک نشان می‌دهد که شما نیاز به تجدید نظر در اقدام‌ها خود و اینکه چگونه رفتار شما ممکن است بر کسانی که در اطراف شما.
برای دیدن اشک در برخی از رؤیای تو عقل قبلی که آموخته یا به خاطر می‌آورد.

 

 

 

5 نظر

 1. zanbaghzanbaghsays:

  سلام در خواب دیدم با شخصی که ازش دلخورم دارم صحبت میکنم تمام کینه و ناراحتی که تو این مدت ازش داشتم رو با ناراحتی دارم بهش ابراز میکنم و میگم چطوری میخوای در آینده جواب بدی این مدت باعث ناراحتی و از بین رفتن زندگی دو تا جون شدی تو این بین انگار داشتم خودم رو خالی میکردم و گریه میکردم . چهرش در خواب خیلی تیره و زشت شده بود و روی سنگی نشسته بود اولش از خودش دفاع میکرد اما بعد فقط نگاهم میکرد میخواستم بدونم تعبیرش چی میشه ؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دیدار با شخصی از نظر احساسی و عشقی شما را بسیار تحت تاثیر قرار خواهد داد.

 2. فریفریsays:

  سلام خسته نباشید من با همسرم قهرم خواب دیدم رفتم پیش همسرم برادر شوهرم بخاطر اینکه من ناراحت شم به همسرم میگه یه دختری هست که خیلی مناسب توست منم خیلی ازش ناراحت میشم میگم تو زندگيمو خراب کردی همسرمو ازم دور کردی بعد دیدم همسرم هم از من حمایت میکنه حرف منو تایید کرد برادرشوهرم رفت بیرون از پنجره سرم داد میکشید میومد طرفم میگرفتنش مادرشوهرمم از برادر شوهرم حمایت میکرد در این بین منم باهمسرم حرف میزدم خیلی گریه زاری میکردم ایشونم همینطوری نگا میکرد بعد همینطوری که نشسته گریه میکردم از شدت گریه خودمو زمین انداختم باگریه بعد شوهرم پاشد همینطوری تو اغوشش بلند کرد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گریه و اندوه شما در این رویا نوید بخش این است که مشکلات و ناراحتی های پیش امده برای شما بتدریج رفع خواهد شد و دوباره روزهای آرام و شادی را در پی خواهید داشت

 3. همایونهمایونsays:

  سلام خسته نباشید. درخواب دیدم که با دختری که اورا میشناسم سوار مترو هستم و هنگام برگشت از مترو من پیاده میشوم و با آن تماس میگیرم و وقتی که او گوشی را بر میدارد جوری که من متوجه نشوم درحال گریه کردن است. تعبیر این خواب چیست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اگر این دختر را شناخته باشید خوب و خیر است ولی چنان چه غریبه بود بیانگر حال ناآرام پراسترس و همراه با نگرانی برای شما در روزهای آینده ست

 4. لیندالینداsays:

  سلام من چند وقت پیش خواب دیدم که توی خونه ای هستیم که دو واحد داره و یک حیاط بزرگ داره که پراز گل ویک استخره بزرگم داره که قسمتی از اون شکل گیتار یک واحدش شبیه خونه ای هست که الان توش هستیم و یک واحد ماله کسی هست که الان توی زندگیم هستش مادر پدر اون میان که اساسای اونو جمع کنن ببرن و نمیدونن ماهم اونجاییم وقتی میفهمن دعوا میشه و مادرش منو میزنه و من خیلی گریه میکنه توی خواب انگار از من بشدت تنفر داره و بعد با پدرش میرم بیرون بازم تو ی جای سرسبز با پدرش حرف میزنم اول اونم راضی نیست و من کمی گریه میکنم وقتی گریه های منو میبینه راضی میشه ..این تعبیز داره؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   حسودی مکن و از حسودان دوری کن ،از زندگی با امید بهره مند شو وبه زیبایی های زود گذر فکر مکن ،هرچه برایت پیش می آید بپذیرو تحمل کن چون خوشبختی درانتظارت می باشد.

 5. تیناتیناsays:

  سلام... من امروز خواب دیدم دوست دوران مدرسم که چندین ساله ندیدمش و ازش خبری ندارم رو یه جایی دیدم اون منو صدا زد و من برگشتم سمتش و تا دیدمش همو بغل کردیم و هردو با صدای بلند گریه کردیم و همراه گریه اسمه همو صدا میزدیم که از خواب بیدار شدم... لطفا تعبیرشو بگید. ممنون.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از چیزی نترسید، ایمانتان شما را از هر طوفانی نجات می بخشد. به بازوی خودتان متکی باشید. خودتان را از بند مادی رها کنید و به قران توسل جوئید.