تعبیر خواب گریه کردن سری 2

گریه می‌کنم (زن یا مرد)
برای خواب که گریه یک معنی آزادی احساسات منفی بیشتر محتمل است که توسط برخی از رویدادهای وضعیت بیداری از خواب خود است.خواب شما راهی است برای بازپس گیری برخی تعادل عاطفی و صحیح و سالم از ترس و ناامیدی . در زندگی روزانه شما , نادیده بگیرند, تکذیب یا سرکوب احساسات شما . اما در رؤیای خود دولت, مکانیسم های دفاعی شما دیگر نگهبانی و بنابراین برای آزادی این احساسات که در طول روز را سرکوب کرد .
برای دیدن کسی که در خواب شما , ممکن است یک تصویر از احساسات خود را به کس دیگری است. اگر شما در زندگی در بیداری فریاد , فریاد دیگری که ممکن است کمی راحت‌تر برای مقابله با آن را دید .
برای بیدار سرکوب برخی از گریه قبلی یا آسیب روحی که به آینده است . شما می‌توانید دیگر سرکوب این احساسات . آنها باید با آن برخورد شود .

برای خواب که هیچ‌کس می‌شنود یا پاسخ به فریادهای خود نشان می‌دهد , مشکلات و سرخوردگی ناتوانی خود در تلاش برای برقراری ارتباط با دیگران است. شما احساس می‌کنم که سخنان شما در گوش‌های ناشنوا . شاید به شما به رؤیای بیشتر صوتی و سخت‌تر کار کنند تا نقطه شما .

اشک
برای خواب که شما در اشک هستند که شما تحت یک دوره درمان در زندگی شماست. اشک نشانه دلسوزی , احساسی و درمان پاکسازی معنوی . متناوبا, اشک درد نشان می‌دهد

 

برای کسی که در خواب است اشک نشان می‌دهد که شما نیاز به تجدید نظر در اقدام‌ها خود و اینکه چگونه رفتار شما ممکن است بر کسانی که در اطراف شما.
برای دیدن اشک در برخی از رؤیای تو عقل قبلی که آموخته یا به خاطر می‌آورد.

 

 

 

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...