تعبیر خواب گریه کردن سری 2

گریه می‌کنم (زن یا مرد)
برای خواب که گریه یک معنی آزادی احساسات منفی بیشتر محتمل است که توسط برخی از رویدادهای وضعیت بیداری از خواب خود است.خواب شما راهی است برای بازپس گیری برخی تعادل عاطفی و صحیح و سالم از ترس و ناامیدی . در زندگی روزانه شما , نادیده بگیرند, تکذیب یا سرکوب احساسات شما . اما در رؤیای خود دولت, مکانیسم های دفاعی شما دیگر نگهبانی و بنابراین برای آزادی این احساسات که در طول روز را سرکوب کرد .
برای دیدن کسی که در خواب شما , ممکن است یک تصویر از احساسات خود را به کس دیگری است. اگر شما در زندگی در بیداری فریاد , فریاد دیگری که ممکن است کمی راحت‌تر برای مقابله با آن را دید .
برای بیدار سرکوب برخی از گریه قبلی یا آسیب روحی که به آینده است . شما می‌توانید دیگر سرکوب این احساسات . آنها باید با آن برخورد شود .

برای خواب که هیچ‌کس می‌شنود یا پاسخ به فریادهای خود نشان می‌دهد , مشکلات و سرخوردگی ناتوانی خود در تلاش برای برقراری ارتباط با دیگران است. شما احساس می‌کنم که سخنان شما در گوش‌های ناشنوا . شاید به شما به رؤیای بیشتر صوتی و سخت‌تر کار کنند تا نقطه شما .

اشک
برای خواب که شما در اشک هستند که شما تحت یک دوره درمان در زندگی شماست. اشک نشانه دلسوزی , احساسی و درمان پاکسازی معنوی . متناوبا, اشک درد نشان می‌دهد

 

برای کسی که در خواب است اشک نشان می‌دهد که شما نیاز به تجدید نظر در اقدام‌ها خود و اینکه چگونه رفتار شما ممکن است بر کسانی که در اطراف شما.
برای دیدن اشک در برخی از رؤیای تو عقل قبلی که آموخته یا به خاطر می‌آورد.

 

 

 

10 نظر

 1. zanbaghzanbaghsays:

  سلام در خواب دیدم با شخصی که ازش دلخورم دارم صحبت میکنم تمام کینه و ناراحتی که تو این مدت ازش داشتم رو با ناراحتی دارم بهش ابراز میکنم و میگم چطوری میخوای در آینده جواب بدی این مدت باعث ناراحتی و از بین رفتن زندگی دو تا جون شدی تو این بین انگار داشتم خودم رو خالی میکردم و گریه میکردم . چهرش در خواب خیلی تیره و زشت شده بود و روی سنگی نشسته بود اولش از خودش دفاع میکرد اما بعد فقط نگاهم میکرد میخواستم بدونم تعبیرش چی میشه ؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دیدار با شخصی از نظر احساسی و عشقی شما را بسیار تحت تاثیر قرار خواهد داد.

 2. فریفریsays:

  سلام خسته نباشید من با همسرم قهرم خواب دیدم رفتم پیش همسرم برادر شوهرم بخاطر اینکه من ناراحت شم به همسرم میگه یه دختری هست که خیلی مناسب توست منم خیلی ازش ناراحت میشم میگم تو زندگيمو خراب کردی همسرمو ازم دور کردی بعد دیدم همسرم هم از من حمایت میکنه حرف منو تایید کرد برادرشوهرم رفت بیرون از پنجره سرم داد میکشید میومد طرفم میگرفتنش مادرشوهرمم از برادر شوهرم حمایت میکرد در این بین منم باهمسرم حرف میزدم خیلی گریه زاری میکردم ایشونم همینطوری نگا میکرد بعد همینطوری که نشسته گریه میکردم از شدت گریه خودمو زمین انداختم باگریه بعد شوهرم پاشد همینطوری تو اغوشش بلند کرد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گریه و اندوه شما در این رویا نوید بخش این است که مشکلات و ناراحتی های پیش امده برای شما بتدریج رفع خواهد شد و دوباره روزهای آرام و شادی را در پی خواهید داشت

 3. همایونهمایونsays:

  سلام خسته نباشید. درخواب دیدم که با دختری که اورا میشناسم سوار مترو هستم و هنگام برگشت از مترو من پیاده میشوم و با آن تماس میگیرم و وقتی که او گوشی را بر میدارد جوری که من متوجه نشوم درحال گریه کردن است. تعبیر این خواب چیست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اگر این دختر را شناخته باشید خوب و خیر است ولی چنان چه غریبه بود بیانگر حال ناآرام پراسترس و همراه با نگرانی برای شما در روزهای آینده ست

 4. لیندالینداsays:

  سلام من چند وقت پیش خواب دیدم که توی خونه ای هستیم که دو واحد داره و یک حیاط بزرگ داره که پراز گل ویک استخره بزرگم داره که قسمتی از اون شکل گیتار یک واحدش شبیه خونه ای هست که الان توش هستیم و یک واحد ماله کسی هست که الان توی زندگیم هستش مادر پدر اون میان که اساسای اونو جمع کنن ببرن و نمیدونن ماهم اونجاییم وقتی میفهمن دعوا میشه و مادرش منو میزنه و من خیلی گریه میکنه توی خواب انگار از من بشدت تنفر داره و بعد با پدرش میرم بیرون بازم تو ی جای سرسبز با پدرش حرف میزنم اول اونم راضی نیست و من کمی گریه میکنم وقتی گریه های منو میبینه راضی میشه ..این تعبیز داره؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   حسودی مکن و از حسودان دوری کن ،از زندگی با امید بهره مند شو وبه زیبایی های زود گذر فکر مکن ،هرچه برایت پیش می آید بپذیرو تحمل کن چون خوشبختی درانتظارت می باشد.

 5. تیناتیناsays:

  سلام... من امروز خواب دیدم دوست دوران مدرسم که چندین ساله ندیدمش و ازش خبری ندارم رو یه جایی دیدم اون منو صدا زد و من برگشتم سمتش و تا دیدمش همو بغل کردیم و هردو با صدای بلند گریه کردیم و همراه گریه اسمه همو صدا میزدیم که از خواب بیدار شدم... لطفا تعبیرشو بگید. ممنون.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از چیزی نترسید، ایمانتان شما را از هر طوفانی نجات می بخشد. به بازوی خودتان متکی باشید. خودتان را از بند مادی رها کنید و به قران توسل جوئید.

 6. انااناsays:

  سلام . من درزندگي بيداريم هيچ ازادي و گوشي موبايل و وسايل الكترونيك ندارم . يك كامپيوتر قديمي داريم ك با اون وارد اينترنت ميشم . خواب ديدم مادرم متوجه شده ك كامپيوتر ب اينتر نت وصل ميشه و من وارد فضاي مجازي شدم . تموم طول خواب روگريه ميكردم والتماس ميكردم كه به پدرم چيزي نگه . و در اخر خواب چيزي نگفت ولي كامپيو تر رو از من گرفت . اين خواب ميتونه بخاطر ترس من باشه . يا روياي صادقه هستش و اتفاق مي افته ؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خیر صادقانه نیست اما همراه با تعبیر است ، اتفاقا دیدن این خواب به این معنی ست که محدودیت ها و مشکلات اخیر شما بتدریج برطرف خواهند شد

 7. سونیاسونیاsays:

  سلام. من پشت کنکوری هستم و از استادی به صورت مجازی کمک درسی میگیرم گاهی اوقات. خواب دیدم به ایشون از صدا و سیما زنگ زدن و دارن مصاحبه میکنن باهاشون. ایشون خیلی عادی جواب میده و ناگهان اشاره میکنه که دیشب همسرشو از دست داده ولی خیلی خونسرده اابته ناراحته و گاهی وسطش بغز میکنه ولی در کل خودشو محکم نشون میده. با این حال هم داره به بچه ها کمک میکنه. تعبیر داره به نظرتون؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ماجراجویی در جایی دور، بی قراری در زندگی

 8. NILIYANILIYAsays:

  سلام خسته نباشید من عاشق یه نفرم که خودش خبرنداره بعد امروز تو خوابم مادربزرگ خدابیامرزم رو دیدم که تو سن پیری یه بچه به دنیا آورد منم اونقد شادم بعد یهو تلفنم زنگ میزنه با تعجب نگاه میکنم میبینم نوشته مسعود.... با تعجب برمیدارم میبینم گریه میکنه میگم بله؟ با گریه میگه کجایی تو چرا کلاس نیومدی( طرف استادمه) با خنده میگم مادربزگم زایید الان میام جالب اینه تو خواب میدونستم که من به کلاسش ثبت نام نکرده بودم ولی سوار یه تاکسی میشم و میرم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اینکه مادربزرگتان در کهنسالی صاحب فرزند شده اند بیانگر طول عمر باعزت و سلامتی برای خودتان است

 9. NILIYANILIYAsays:

  آقای مدیر ممنون میشم اگه تعبیر قسمت دوم خوابم رو بگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مادربزرگ ثبت نام در کلاس و حرکت شما در این رویا هر سه رشد و حرکت شما را به سمت موفقیت در درزا مدت می رساند ، به اوضاع کنونی تان توجه نداشته باشید

 10. محدثهمحدثهsays:

  سلام من خواب دیدم که با معشوقم دست در دست هم قدم میزدیم . بعد یهو اون من رو رها کرد و به دنبال کسی دیگری رفت و مجددا برگشت و دست من را در دست گرفت و جایی نشستیم . بعد من شروع کردم به گریه کردن و نذاشتم که اون بفهمه که دارم گریه میکنم .به من حرف هایی زد که اصلا به یاد ندارم .... میشه تعبیرش رو بهم بگید لطفا ؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   علامت آن است که وظیفه‌ای دوست داشتنی به شما واگذار خواهد شد و دوستان بزودی به دیدار شما خواهند آمد.