تعبیر خواب حشرات موذی

تعبیر جامع خواب حشرات موذی :بسیاری از حشرات و حشرات حاکی از آن است که شما چیزی نگران هستند . آنها نمادی هستند از بیم و نگرانی شما . همچنین بررسی محبوب عبارت توسط حشره بر روابط عاطفی قوی شما یا وسواس با برخی از فعالیت, یا سرگرمی . متناوبا, ممکن است اشکال نماینده افکار جنسی شما . این مختلف حشرات یا حشرات در رؤیای شما کمک به کلید شما در آنچه که به شما درباره شما ممکن است .

مورچه‌ها

برای دیدن مورچه‌ها در خواب شما مهم نارضایتی عمومی شما در زندگی روزمره . شما احساس می‌کنند مورد غفلت واقع می‌شود و ناچیز است. یا چیزهای کوچک شما را ناراحت خواهد کرد, در سراسر روز بعد . این رؤیا نیز ممکن است یک استعاره در احساس یا بی‌قرار می‌شوم . همچنین ممکن است یک جناس در عمه .

مورچه‌ها نیز سمبلی کار سخت , سعی و کوشش , همکاری و صنعت است. افزایش فعالیت‌های تجاری انتظار می‌رود. در یک نکته مثبت و مورچه نمادین انطباق و اجتماعی اقدام جمعی . در این رابطه, ممکن است شما احساس می‌کنم که زندگی شما هم منظم و سازمان یافته است .

بر اساس این تفاسیر انجیلی مورد ارزیابی نمادین و مورچه از خدا. علیرغم اندازه کوچک خود, مورچه را در طی زمان ماده می‌گذارد . ( Prov 25 ) پوشش 30 :

زنبورها

برای دیدن زنبور عسل در خواب خود نشانه ثروت, بخت , هماهنگی , خلاقیت و سعادت . زنبورها نیز نمادی از کار سخت و صنعت را که به نمایندگی از عبارت به عنوان یک زنبور مشغول . کار سخت شما پرداخت خواهد کرد در پایان با نتایج شیرین . متناوبا, رؤیا نشان دهنده چیزهایی هستند که در زندگی شما یا چیزی که با فعالیت است . آیا زیادی در زندگی شماست?

سوسک

برای مشاهده یک سوسک در خواب شما نشان می‌دهد که برخی تاثیرات مخرب به کار ممکن است شما در زندگی در بیداری . همچنین ممکن است احساس کنند که ارزش‌ها و باورهای شما در خطر هستند . حتما

جش نوعی عنکبوت زهردار که جنس ماده ان سیاه رنگ است

برای مشاهده یک بیوه سیاه در خواب تو حاکی از ترس یا عدم قطعیت در مورد رابطه است. شما ممکن است احساس به دام محدود , در این رابطه , یا خفه شدند . شما حتی ممکن است به شما احساس خصومت .

چون زن بیوه سیاه خود مشهور است , آن هم نماد قدرت و سلطه بر مردم زنانه

 

حشره

برای مشاهده یک اشکال در خواب شما نشان می‌دهد که شما چیزی نگران هستند . این نمادین است از نگرانی‌ها و / یا ترس . به هرحال شما چیست ? همچنین عبارت مشهور شده توسط حشره بر روابط عاطفی قوی شما یا مشارکت به برخی از فعالیت / منافع / سرگرمی . متناوبا, ممکن است اشکال نماینده افکار جنسی شما .

برای خواب که مقدار وجود حشرات بیرون آمدن از موهای شما نشان می‌دهد که وزن چیزی است که شما در ذهن شما سردرگم هستند . شاید تو از موضوع کوچک . متناوبا, خواب اشاره به نگرانی تصویر عمومی شما

پروانه

برای دیدن یک پروانه در خواب تو معنی طول عمر , خلاقیت , عشق , شادی و معنویت باشند. شما ممکن است با یک روش جدیدی از تفکر . یا شما تحت نوعی تحول است. متناوبا, یک پروانه به شما نیاز به اشاره دارد . شما در زندگی خود ندارند . شما تمایل به دمدمی مزاج و از یک چیز دیگر. همچنین شرط پروانه اجتماعی کسی که محبوب و صمیمی است . شاید شما باید بیشتر .

برای دیدن دو پروانه‌ها در خواب خود نشان دادن عشق و ازدواج شاد و طولانی . اگر شما چند پروانه‌ها در رؤیای تو , سپس نماد پذیرش, رشد, الهام بخش و آزادی .

برای گرفتن یا کشتن یک پروانه نشان می‌دهد که شما خیلی سطحی هستند . متناوبا, خواب به مناظر طبیعت اشاره دارد . برای مشاهده یک مرده پروانه در رؤیای تو به اهداف unrealized اشاره دارد .

برای خواب که شما سوار یک پروانه در چارچوب نماد ظلم جنسی

 

کاترپیلار

برای دیدن یک کرم ابریشم در خواب خود , نشان دهنده یک مرحله رشد و توسعه شخصی خود شما که در این مسیر هستند اما هنوز به هدف شما . حتما

Centipedes

برای مشاهده یک هزارپا در خواب شما نشان می‌دهد که شما را از ترس و تردید مانع پیشرفت و دستیابی به اهداف شما . شما باید به فکر کردن افکار منفی . حتما

سوسک‌ها

برای دیدن یک سوسک در خواب تو پلیدی شهوانی مادینه‌ها . همچنین طول عمر , سرسختی و نوسازی است . شما نیاز به ارزیابی مجدد جنبه‌های اصلی زندگی شما باشد. متناوبا, نشان دهنده ی یک رؤیای خود را در جنبه‌های نامطلوب که شما باید با آن روبرو شود. یک سوسک حموم نیز ممکن است یک جناس بر روی سیگار کشیدن ماری جوانا.

برای خواب که دو سوسک در حال مبارزه در آشپزخانه نشان می‌دهد که شما تحت یک درگیری معنوی هستند . شما نیاز به تایید و مقابله با این مساله به منظور تکمیل و دستیابی به کلیت تغییرشکلت .

برای خواب که سوسک خانگی در یک آکواریوم نشان می‌دهد که شما در تلاش هستند تا حاوی ویژگی‌های منفی شما .

برای خواب که ماداگاسکار هیس هیس سوسک‌ها بیرون می‌آیند گوش شما نشان می‌دهد که کسی در تلاش است تا شما را به تحریک یا شاید چیزی گفت . شما باید از قبل از واکنش نشان می‌دهد . متناوبا, رؤیا نشان دهنده ترس از روی چیزی شنیده باشید . حتما

سوسک‌ها شب‌هنگام

مار

برای دیدن کرمی در خواب خود نشان دهنده ضعف , تخریب , کثافت و احساسات منفی . شما یک نظر بسیار کم از خود و یا از کسی در زندگی شماست. این رؤیا نیز ممکن است مربوط به عزت نفس و مسائل یک تصویر خود می‌روند . متناوبا, خواب یک کرم ممکن است یک استعاره برای کسی که غیرقابل اطمینان است یا لیز بود.

برای خواب که این کرم در بدن شما است , نشان می‌دهد که شما احساس کسی در اطراف شما از تو سواستفاده می‌کند و خود را به سبب بی‌عاطفکی‌شان ملامت می‌کردند .

برای دیدن یک زنبور در خواب تو معنی بدی , خشم و احساسات منفی . زنبور نیز ممکن است نشان دهنده کسی است که یک WASP یا وایت آنگلوساکسون پروتستان است. شاید شما با برخی از جنبه‌های جامعه یا سیاست است.

برای خواب هستند که توسط یک زنبور شما را نیش , نماد رشد نسبت به شما حسادت و نفرت .

برای خواب که کشتن یک زنبور شما , نشان دهنده برای دفع دشمنان شما و حفظ حقوق و اصول اخلاقی شما


برای دیدن تیک در خواب  شما نشان می‌دهد که چیزی به آرامی تخلیه انرژی و قدرت . یک رابطه , شغلی, یا کسی را می‌مکید زندگی و انرژی است . این رؤیا نیز ممکن است یک جناس در تیک تیک می‌کرد و در نتیجه نماینده از احساسات شما ناراحت یا خشمگین .

عنکبوت‌ها

برای دیدن یک عنکبوت در خواب شما نشان می‌دهد که شما احساس یک بیگانه در برخی شرایط. یا شاید می‌خواهید حفظ فاصله و دور ماندن از یک فریبنده و وضعیت وسوسه انگیز . عنکبوت نیز نمادی از قدرت یا مادر خیلی مهمی در زندگی شما . متناوبا, یک عنکبوت اشاره به یک نیروی قدرتمند محافظت از شما علیه رفتار مخرب خود شما . اگر شما یک عنکبوت در رؤیای خود را کشتند , نماد بدبختی و بد شانسی . برای مشاهده یک عنکبوت مرده در رؤیای شما نشان می‌دهد که شما غلبه بر برخی قوی وسوسه زنانه .

عقرب

برای مشاهده یک عقرب در خواب تو وضعیت نشان دهنده یک شما در زندگی در بیداری که ممکن است دردناک یا مضر است. همچنین حاکی از احساسات مخرب نیش اظهارات, کلمات تلخ و / یا افکار منفی ابراز شده توسط یا علیه تو.

14 نظر

 1. MrvMrvsays:

  خواب دیدم با یکی از همکارام، داریم تعدادی حشره (دقیق معلوم نبود که چی بودن) رو یکی یکی میکشیم و میخوریم!

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   فقط یک دوست یا یک شریک برای تو کافی است. اگر یک شریک سالم یا یک دوست واقعی پیدا شود، بقیه مسائل حل خواهد شد. به آینده باید امیدوار بود.

 2. نسترننسترنsays:

  با سلام..من خواب دیدم خواهرم داره با تسبیح تو اتاق ذکر میگه که خالم میبینه رو انگشتش یه زنبو سیاه وزرد بزرگ نشسته..بهش میگه و زنبور پرواز میکنه اما نیشش نمیزنه میره تو اتاق قایم میشه که میبینم تو موهای خالمم از پشت یه چیزی شبیه مارمولکه..من با پیف پاف حشره کش میوفتمتم دنبال زنبور که بکشمش پیداش نمیکنم پرواز میکنه میره تو اتاق.همش تو خواب فک میکردم زنبورجنه..میشه تعبیرشو بگین..

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مردی که در مسائل مالی با استعداد و صبور و فعال است.یک فرد قابل اطمینان. قبول کردن مسئولیت. شکیبایی.

 3. SadafSadafsays:

  خواب دیدم یه حشره موذی سیاه که نمیدونم دقیقا چی بود دست چپمو نیش زد و من گرفتمش و ازدستم جدا کردم و محل نیشو که فشار دادم زهرش به صورت خمیری ازش خارج شد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   حشره ی موذی که اشاره کردید یکی از بدخواهان شماست که زیاد رابطه ی خوبی با شما ندارد شاید خودتان پی برده باشید که از چه شخصی صحبت میکنیم

 4. درسادرساsays:

  سلام من خواب دیدم که یک زنبوربه رنگ زردکثیف همش دوروبره منه منم بامگس کش صورتی رنگ میزنمش واون بیشترمیادسراغم تانیشم بزنه زیرپتوجوری خودموقایم میکنم که فقط چشمام ودستم بیرونه بامگس کش سعی میکنم بزنمش رودیوارنشسته بودمنم بامگس کش زدمش افتادزمین داشت تکون میخوردمحکم ترزدمش اماانگاری زنده بودجوری مگس کش وگرفتم وزدمش که نصف بشه اما فقط چهارتاازپاهاش کنده شدن وشروع به راه رفتن کردن ترسیدم وجیغ کشیدم وپریدم اونور ولی دوباره رفتم وبامگس کش زدمش ولی بازم زنده بودوتکون میخورد تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   حشراتی که در این خواب دیده اید نشانه ی افراد ریاکار و با نیات پلید است که در کنار شما حضور دارند باید آن ها را شناسایی و رفت و امد خود را با ان ها قطع یا کمتر کنید

 5. B.jB.jsays:

  سلام ..وقت بخیر خواب دیده بودم از دیوار های خونه کرم های سفیدی بیرون میاد خیلی زیاد .. دراز مثل کرم خاکی ولی سفید .. گوشم تو خواب کیپ شده بود فک کردم لابد ی کرم رفته باشه تو گوشم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   کپ شدن گوش و یا نشنیدن بخاطر فرو رفتن کرم بیانگر ناامیدی شیطان از شما و همچنین دور شدن افراد مضر و بلارسان از سمتتان است

 6. TitiTitisays:

  سلام خواب ميديدم روي ديوار خونمون يك موجود سياهي ك معلوم نبود دقيقا چيه مثل عنكبوت ولي بدن سه قسمتي و پاهاي كشيده و ضخيم داشت راه ميرفت ب سختي و با ضربات پياپي كشتمش مواد زرد رنگ ازش خارج شد خيلي هم ترسيده بودم ميشه تعبيرش رو لطف كنيد؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   یک بیماری در پیش دارید

 7. الهامالهامsays:

  سلام من خواب دیدم که ميگفتن پدرم مرده و به شدت گریه میکردم و توی خواب منو مامانمم و برادر کوچيکم ميگفتيم که حالا فلان کار رو کی بجاش انجام بده و اینا و باز هم گریه میکردیم از خواب پریدم متوجه اطرافم شدم و فهمیدم که خوابه یه هو اصلا دسته خودم نبود انقدر گريه کردم توی بیداری که دیگه چشمام و نمی تونستم باز کنم.. تعبیرش لطفا؟ و دمدمه صبح خواب دیدم ک با عمو و زنعموم توی ی دریاي خیلی بزرگیم و سوار یه قایق کوچیک رسیدیم به خشکی یه جایی کوسه های کوچيکي مثل کوسه های توی انیمیشن ها بودن بعد یه حشرات خیلی خیلی ریزی مثله پشه کوره ميومدن و دست چپم و نیش میزدن اما جدا شون کردم .. هردو رو تعبیر کنید لطفا ....

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   رویای اول که بیانگر طولانی تر شدن عمر کسانی که است در رویا آن ها را از دست داده اید ، نیش زدن دست چپ شما توسط حشرات موذی یعنی وجود افرادی حسود در اطراف شماست

 8. لیالیاsays:

  خواب دیدم خواهرم که مجرده میخواد یه خونه ی دیگه در مرکز شهرستان بخره ، من رفتم تا وسایلمو جمع کنم اما توی خواب خونش توی تهران نبود بلکه تو یکی از شهرهای کوچک یه شهر دیگه بود ، همونجایی که من دوران کاردانی بودم. من امتحان دینی هم داشتم و در حال خوندن کتاب معارف بودم. در همین حال همکلاسی پسر قدیمی هم که به من خیلی علاقه داشت دیدم که علنا به من گفت در حال خیانت کردن بهت هستم.( در بیداری خواهرم این پسر رو که به من به شدت علاقه داشت را از من دور کرد، و از این پسر خواست هیچ وقت سمت من نیاد و بهش گفته بود که ما قصد داریم خواهرمون رو به عقد کسی دیگر دربیاوریم، من و این آقا دورادور از هم خبر داریم ، هم ایشون از من و هم من از ایشون، اما جفتمون از هم دلگیریم، من منتظرم اون پا پیش بزاره، ) خلاصه در خواب دیدم خواهرم توی خونش یه توله سگ کوچک سفید داشت که غذاشم براش گذاشته بود،( من در بیداری بعضی وقتا تنها میرم اونجا و به خونش سر میزنم و پول شارژ و .... میدم)، در خواب رفتم وسایلم را جمع کنم بیام ، سگ را گذاشتم کف دستم تا با خودم بیارم ، رفتم توی حموم که حموم طبقه ی پایین معلوم بود ، بعد یه سگ شبیه همون سگ یه مقدار بزرگتر بغل دستم بود جفتشون را بغل کردم داشتم با خودم می اوردمشون همسایه رو دیدم که می خواست یه سگ قهوه ای هم به من بده اما گفتم من خودم دوتا دارم و قبول نکردم. سگ کوچیکه کف دستم رو داشت می گزید، از محل گزیدگی یه عالمه حشرات مختلف سبز و سیاه ریز اومد بیرون، همونجا از دست سگا ناراحت شدم. جفتشونو انداختم زمین که روی خاکا ناپدید شدن. دستم رو تکوندم همه ی حشرات از بین رفتن و جای گزیدگی خوب شد. بعدش دلم می خواست سگ کوچکه رو بیارم اما هر چی گشتم پیداش نکردم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه آن است که خطر از کنار گوش خانواده تان خواهد گذشت.

 9. فاطمهفاطمهsays:

  سلام.خواب ديدم كه پنج شيش تا جونور مثه خرچنگ ميومدن دورم منم تند تند ميكشتمشون ما بين اينا هم سوسكاي سياه ميومدن اما هر چي ميكشتم انگار اضافه ميشدن خيلي ترسناك بود

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیانگر دور شدن از موقعیت های عذاب آور و خطرناک است

 10. حامیحامیsays:

  سلام خواب دیدم معدم یه خورده آشوب میشه بعد رفتم داخل سینک ظرفشویی آشپزخونه به اندازه نصف سینک آب مایل به سبز کم رنگ بایه هزارپا مُرده زرد رنگ که قسمتی ازپشتش سیاه بودبالا آوردم ، هزارپا روی آب شناور ومرده بود.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   هزارپا مرده در آشپزخانه خوب نیست و ممکن است از مال یا روزی شما کاسته شود

 11. زینبزینبsays:

  دیشب خواب دیدام ک زنبور های زیادی در اطرافم هستن و من هم سعی داشتم ک از دستشان فرار کنم ک ناگهان پنج شش تا از آنها ب داخل آستینم رفتن و چند جا از دستم را نیش زده و و من با ماده ای ک فکر کنم حشره کش بود ب داخل آستینم زدم وآنها را نابود کردم وقتی ک ب دستم نگاه کردم جای نیش زنبورها قرمز و متورم بود ک ناگهان از خاب بیدار شدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خوشبختانه زنبور و نیش آن در رویاهای ما منفعت محسوب می شود حتی اگر به سبب آزارشان زیان زیاد دیده باشید

 12. امیر حسینامیر حسینsays:

  سلام . من خواب دیدم رو پوشتم سه حشره هستند شبیه پشه یا کک رو پشتم هستم بعد هی فراریشون میدم باز میان سر جای اولشون .بی زحمت تعبیرش چیه ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سه حشره موذی در اینجا به سه نفر از اطرافیان شما اشاره می کند که نیت و یا رفتاری درستی ندارند ولی بعید است قادر باشند زیانی به شما برسانند

 13. رویا باقرزادهرویا باقرزادهsays:

  سلام مادرشوهر خواهرم خواب دیده ک ی چاه تووی خونش بوده ک ی نفر افتاده بوده تووی اون و اون نمیدونسته کیه بعد کلی حشره توو خونشون بوده ب خواهرم میگه اینقد کثیف بود پایین کلی حشره جمع شده بود اومدم بالا خونه توو اینقد از دور خونت برق میزد ولی پایین کثیف بود ممکنه تعبیرش کنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   کسی که چنین رویایی را دیده اند باید مراقب فریب باشند

 14. محمد مسعود علیپورمحمد مسعود علیپورsays:

  سلام خواب دیدم رفتم تو اتاقم و یه عقرب بزرگ از پنجره اتاقم فرار کرد رفت بیرون بعد از اون هرجای خونه میرفتم می دیدم کلی حشره موذی مثل سوسک و عنکبوت و غیره از در و پنجره خونه فرار میکردن میرفتن تا جایی که هیچ کدومشون تو خونه نبود و خونه جای با صفایی شد تعبیرش چی میشه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مراقب پول خود باشید که به آن احتیاج خواهید داشت