تعبیر خواب جنگل و حیوانات

اگر شما در یک جنگل و گربه‌های بزرگ بسیاری وجود دارند که نشانه ای است که شما به دام افتاده و شما احساس می‌کنید که تحت تعقیب هستند که توسط مردم در خارج و شما احساس می‌کنم که آنها آماده هستند تا به شما وقتی شما آسیب‌پذیر هستند.

اگر شما در جنگل و شما کاملا بسته هستند که نشانه ای است که شما احساس مثل زندگی شما در یک راه است از وضعیت شما . و شما احساس می‌کنید که گیر هستند و نیاز به کمک کند.

 

اگر شما در یک جنگل و شما در یک بن‌بست نیز یک نشانه این است که شما احساس زندگی شما معنایی ندارد و می‌خواهید کاری که آن را برای شما تغییر خواهد کرد . و شما نیاز به یافتن راهی به بیرون از جایی که شما در هستند .

 

این متفاوت است اگر شما از جنگل بیرون آن نشانه ای است که شما می‌دانید که شما باید از شرایط بد در زندگی شما . این داستان متفاوتی است اگر همه روشنایی زیادی است . این بدان معنی است که شما می‌دانید چه کار کند و کارش را چگونه انجام دهد اما نمی‌توانید شجاعت کافی برای کشیدن از این طریق و کاری که باید انجام شود.

 

راه‌های را در نظر بگیرید که جنگل برای شما فراهم می‌کند در یک رؤیا و بفهمند که چه برای شما در رؤیای تو در دسترس است برای موازی موجود در جهان واقعی شما . وقتی می‌بینید که بسیاری از حیوانات و زندگی در یک جنگل این مثبتی است که برای زندگی خود با امکانات پر است .

 

چون در یک جنگل, بخصوص اگر یک مکان جدید و شما نمی دونم چرا یا چطور است حاکی از انرژی‌های جدید وارد زندگی شما . در ابتدا ممکن است ترسناک, اما چطور شما از جنگل نشان خواهد داد که چگونه برخورد با چالش های جدید در زندگی شماست. به خاطر داشته باشید که هر کاری که می‌کنید جدید و دشوار بود اما با زمان و تمرین شما می‌توانید ارباب و برتری !

 

این رؤیای در ارتباط با سناریوی زیر را در زندگی شما

بودن در یک شغل که دوست ندارید .
چون در ازدواج و بدبخت .
داشتن گزینه های زیادی برای زندگی شماست.
با استفاده از آنچه که شما در دسترس برای شما.

 

احساساتی که شما ممکن است در طول یک رؤیای یک جنگل

به دام افتاده. Enlightened . می‌ترسم . 4 - . از دست رفته. می‌ترسی . ترسناک . با نگرانی . بهت . شاد. Adventurous . هیجان‌زده شده بود . عصبی‌ام. وی . ماهر . او تحت تاثیر قرار گرفته بود. عالیه. سردرگم . چشمان کنجکاو نگاه‌های خود . Appreciative . کمک . درمانده می‌شوم. فراموش‌شده شده است. غمگین.

3 نظر

 1. سمانهسمانهsays:

  سلام تعبیر دیدن حیوان نر و ماده در خواب چیست.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   حیوان های نر و ماده بنا به روایت از خالد اصفهانی ، بینان خانواده و برکت ست ، البته خانواده ای که رو به سعادت حرکت میکنند

 2. رضا موثررضا موثرsays:

  سلام استاد تشکر از شما و همکاراتون عید مبارک استاد این بار دومیه که این خوابو میبینم ؛ از یک کوهی بالا میرم صخره ای هوا ابری و جایی که فکر میکنم اخر راهه و چشمه در اونجا هست پایین میرم منظره بسیار زیباست وقتی به چشمه میرسم جنگلی رو میبینم سمت راست خودم که اولش یه جاده حاکیه کوتاهه ولی گیاهانی زیبا قد بلند رو میبینم مثل شالی یا گندم سبز خیلی فضا رویایه که یهو از خواب بیدار میشم هر دو دفعه این خواب تو ذهنم موند تعبیرش چیه ممنون.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   برای چنین رویاهای زیبایی احساس نگرانی نکنید طبیعتا با توضیحاتی که شما راجب به جنگل و درختان دادید بنده فقط خیر و خوبی می بینم

 3. زهرازهراsays:

  سلام. خواب دیدم من و سه تا برادر زاده هام سر ی سفره نشسته بودیم. یکی از پسرها سرش رو روی پاهام گذاشته بود و داشتیم غذایی میخوردیم از گوجه!!! اون یکی برادر زادم چیزی نخورد... بعد پاشدیم راه افتادیم اونم پشیمون شد و ازون گوجه له شده ها خورد...بعدش به نظرم ی جای جنگل مانند رسیدیم،، من یهو دیدم عقب تر سگ بود،، و کاملا یادمه ی روباه هم بود،، من از روباه تعجب کردم.... میخاستیم فرار کنیم....