تعبیر خواب دوست دختر شوهر

تعبیر خواب دوست دختر داشتن شوهر چیه؟خواب دیدم که شوهرم با دوست دخترش که من چهره ی او را نمیشناختم و تا به حال ندیده بودم باهم در خانه هتسن و من متوجه این دموضوع میشوم و حسابی با همسرم دعوا میکنم چه تعبیری دارد؟

در بیشترین و شایع ترین موارد فکر و خیال های عجیب و غریب دختران و زنان جوان در هنگام خواب شبانه موجب میشود تا در طوئل شبانه روز چنین خواب هایی به سراغ آن ها برود و متاسفانه به محض اینکه دختر و یا زنی در خواب میبیند شوهر و یا دوست پسرش با دختری دیده شده است به این فکر میکند که حتما قرار است تا در چند روز آینده منتظر همین واقعیت باشد در حالی که ابن سیرین و چند نفر دیگر از معبران چنین خواب هایی را در زنان و دختران جزو خواب های چپ و پریشان میدانند و دارای معنی و تعبیری دقیق طبق خوابی که دیده اند نمیباشد پس جای نگرانی برای شما وجود نخواهد نداشت در ادامه نیز بصور تفصیلی در این باره صحبت کرده ایم

خواب دیدم که همسرم بهم خیانت کرده است و او را با زن (دختر) دیگری دیده ام چه تعبیری دارد؟

عدم توجه شریک زندگی‌تان به شما می‌تواند منشآ خواب‌هایی دال بر دل‌مشغولی‌های او باشد. از آنجایی که او به شما توجه نمی‌کند، این تصورات در ذهنتان شکل می‌گیرد که او متوجه فرد دیگریست. شاید ساعات کاری شریک زندگیتان طولانی باشد یا زیاد به مسافرت می‌رود و یا ساعات زیادی را در باشگاه می‌گذراند. در همه‌ی موارد او بی‌تقصیر است، اما ذهن رویاپرداز شما، ساعاتی که دور از شماست او را در حال خیانت قلمداد می‌کند.
خواب خیانت و ترس از ترک شدن:

چنانچه در خواب ببینید شریک زندگی، همسر یا فرد مورد علاقه‌ی شما خیانت می‌کند، نشان می‌دهد از اینکه ترکتان کند، واهمه دارید. شما نگران آینده هستید و نگرانید که شریکتان در آینده نیز همراهتان خواهد بود یا خیر. شاید هم منتظرید تا به تعهداتش جامه عمل بپوشاند. چنین خواب‌هایی اغلب ناشی از آن است که شریک زندگی قبلی شما، والدینتان یا فردی که برایتان از اهمیت ویژه‌ایی برخوردار بوده، شما را ترک نموده است.
خواب خیانت دال بر عدم عزت نفس:

هنگامی که خود را فردی بی‌ارزش، ناکارآمد و ناتوان از برآورده کردن انتظارات دیگران تلقی می‌کنید، ممکن است خواب‌هایی درمورد خیانت شریک زندگی‌تان ببینید. احساس بی‌ارزشی می‌کنید و حس می‌کنید که دلیلی وجود ندارد که شریک زندگی‌تان با شما بماند. فردی که احساس می‌کنید، شریک زندگیتان با او به شما خیانت خواهد کرد را در نظر آورید. آیا احساس می‌کنید آن فرد بهتر از شماست؟ خوش‌تیپ‌تر، زیباتر، لاغرتر، ثروتمند‌تر، باهوش‌تر یا در هزاران مورد دیگر بهتر از شماست؟
خواب خیانت اشاره به عدم اعتماد:

اعتماد یکی از کلیدی‌‌ترین فاکتورهای رابطه است. اگر این حس اعتماد به هر نحوی به مخاطره افتد، شک نیز به جان رابطه می‌افتد. یکی از همین شک‌ها می‌تواند خود را در غالب خواب‌هایی مبنی بر روابط نامشروع هویدا سازد.
خواب خیانت به دلیل خیانت واقعی:

در موارد نادر، خواب‌های که در آن خیانت وجود دارد می‌تواند ناشی از خیانت واقعی در رابطه‌ی شما باشد. شاید از ایما و اشاراتی که ضمیر ناخودآگاهتان درباره‌ی قابل اعتماد بودن یا عدم تعهد او در رابطه برایتان می‌فرستد، چشم‌پوشی می‌کنید. یا شاید هم نسبت به بی‌وفایی‌ یا وفاداری او مشکوک شده‌اید.

1 نظر

  1. Mattysays:

    That's not even 10 minuets well spent!