تعبیر خواب دیدن کره زمین از بالا

دیدن خواب کره زمین از بالا می تواند بسیار هیجان انگیز باشد و در عین حال،می تواند تعبیرهای مختلفی به دنبال داشته باشد. حال شما اگر خواب دیدن کره زمین از بالا را دیده اید،به شما پیشنهاد می کنیم تا ادامه مطلب را مطالعه فرمایید.

در وهله اول،برای اینکه بتوانید تفسیر درستی را از خواب دیده شده به دست آورید،به شما پیشنهاد می کنیم،پیش خودتان فکر کنید در چه موقعیتی خواب دیدن کره زمین از بالا را مشاهده کرده اید.
 مطمئنا بسیاری از عوامل باعث می شود تا تعبیرها،معنی های مختلفی به خود بگیرند.

خواب کره زمین از بالا،می تواند معنی های مختلفی داشته باشد. یکی از عجایب ترین خواب ها،درباره سیاره ها و فضا است که انسان می تواند ببیند و همیشه کسانی که کار تعبیر خواب ها را انجام می دهند،برای آن ها شک ها و شبه هایی به خاطر این مسئله به وجود می آید.

تعبیر خواب دیدن کره زمین از بالا به چه صورت است؟

برای تعبیر خواب کره زمین از بالا،در ابتدا ببینید که حال و هوای شما در آن موقعیت به چه صورت بوده است؟

آیا خواب را در فضا دیده اید یا اینکه صرفا در خانه و یا خیابان بوده اید؟

آیا کره زمین دور سر شما می چرخیده است؟

ممکن است به یاد بیاورید که آن لحظه چه حسی داشتید؟

همانطور که می بینید تمامی عوامل باعث می شود تا معنی تعبیر خواب شما،به یک شکلی در آمده و بتوانید تفسیر مناسبی از آن خارج کنید.

حال اگر شما خواب دیده اید که در فضا هستید و در حال تماشای کره زمین هستید،می توان به این موضوع پی برد که شما به زودی در آینده نه چندان دور موفق خواهید شد و چیز زیادی تا به رسیدن به اهداف شما نمانده است و صرفا اندکی تلاش می تواند چنین موضوعی را به خوبی پوشش دهد.

حال اگر ببینید که در خیابان و یا خانه (محله زندگی تان) هستید و کره زمین بالا سر شما در حال چرخیدن است،به اولین چیزی که باید فکر کنید این است که شما در آن لحظه چه حسی داشتید؟

آیا استرس و نگرانی تمام وجود شما را فرا گرفته بود؟

آیا از ترس زیادی در حال اشک ریختن بوده اید؟

آیا ممکن است با دیدن چنین صحنه ای خوشحال شوید و خدا را شاکر باشید که چنین صحنه ای را به چشم خود دیده اید؟ مطمئنا اگر شما خواب دیدن کره زمین در بالا را دیده اید و در آن زمان استرس داشتید،می تواند در این هنگام به بد بودن چنین خوابی اشار کرد!.

شرایط مختلف به هنگام دیدن یک خواب

زمانی که شما خواب سیاره ها را می بینید و در آن زمان استرس دارید و یا اینکه بسیار به خاطر چنین موضوعی ناراحت هستید و حتی در خواب گریه می کنید،می تواند به این معنی باشد که به زودی شما یکی از آشنایان تان را از دست خواهید داد و یا ممکن است ثروت شما از بین برود.

همچنین امکان دارد که اتفاقات بسیار بدی برای شما رخ دهد!.

اما از این جهت نگران نباشید،این خودتان هستید که تصمیم می گیرید چگونه آینده ای داشته باشید!.

البته باید به این نکته دقت داشت که خواب ها به واقعیت تبدیل می شوند و شما باید منتظر عواقب آن باشید.

اما در کل اگر بخواهید نتیجه گیری کنید،سرنوشت شما،دست خودتان است،اجازه ندهید تا چنین اتفاقاتی برای شما در زندگی رخ دهد!.

خواب هایی که تبدیل به واقعیت می شوند!

حال ممکن است شما در خواب ببینید که کره زمین در بالا است و شما از وجود چنین صحنه ای بسیار خوشحال هستید،به گونه ای که ممکن است در آن لحظه فریاد بزنید و یا اینکه دیگران را صدا بزنید تا چنین صحنه ای را تماشا کنند.

معمولا در این مواقع کمتر کسی توانایی شنیدن صدای شما را در خواب دارد و از آن جایی که کنترل خواب به سختی دست آدم است،بهتر است که اجازه دهید تا خواب،دنیای آینده شما را تداعی کند.

حال اگر در چنین خوابی،شما خوشحال باشید،به این معنی خواهد بود که شما به موفقیت نزدیک شده اید و حال نیاز است تا تلاش هایی برای به دست آوردن خوشبختی و موفقیت انجام دهید.

خواب دیدن کره زمین از بالا یکی از شیرین ترین خواب هایی است که می تواند برای تمامی انسان ها رخ دهد.

تمام افراد معتبر در زمینه تعبیر خواب به این عقیده باور دارند که دیدن خواب کره زمین از بالا می تواند بسیار برای شخص،خوش شانسی بیاورد و زندگی شخص را به طور کلی تغییر دهد.

هر چند دیدن یک خواب به تنهایی باعث نمی شود تا شما پله های موفقیت را طی کنید،بلکه تماما به تلاش و کوشش های شما بستگی دارد و اگر صرفا بخواهید که بدون انجام هیچ کاری به موفقیت برسید،چنین چیزی امکان پذیر نخواهد بود!.

حتی با این تفاسیر از چنین خوابی،مطمئنا شرایط ازدواج نیز برای شما فراهم خواهد شد!.

خواب دیدن کره زمین از بالا به این معنی است که به زودی شما پله های موفقیت را طی خواهید کرد و می توانید در آینده نه چندان دور،مال و اموال بسیار زیادی را به دست آورید.


دیگر مطالب مرتبط :

تعبیر خواب دیدن کره زمین در آسمان

تعبیر خواب چرخش کره زمین

تعبیر خواب سفر به کره ماه


7 نظر

 1. بهناز کریمیبهناز کریمیsays:

  سلام خواب دیدم کره ی زمین با سرعت نور از جلوی چشمام مثل شهاب سنگ رد شد و افتاد توی حوض آب خونه ی همسایه بعدش من رفتم و کره زمین رو از اب در آوردم و توی دستم گرفتم و با نگرانی گفنم کره زمین نابود شد خواهشا تعببرش بگین نگرانم چون قبلش خواب دیدم دو تا هواپیما سقوط ورد روی ساختمان ها 😔😔🙏🙏🙏 لطفا تعبیرش بگین

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام این رویا نشان دهنده تلاش و کوشش شما برای پیشرفت در زندگیتان است

 2. قاسمیقاسمیsays:

  سلام خسته نباشید من خواب سه تا کره زمین به نقشه های متفاوت دیدم که همسطح باخودم بودن یعنی من تقریبا در یک بلندی بودم وانها روبروی من به ترتیب بودن که من باکنجکاوی نگاه میکردم وگفتم چرا اینهامتفاوته نقشه ها که بعد متوجه شدم یکی از انها کره ما هست وباخودم گفتم این کره ماس وخوشحال شدم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ممکن است در روزهای اتی موفقیت هایی را کسب کنید و مالی به دست بیاورید

 3. فریماهفریماهsays:

  سلام لطفا تعبیر خواب منم بگین دیدم کره زمین بسیار بزرگ و نردیک و خوش رنگ بود و من بغلش کردم انقدر حسش خوب بود

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بلحاظ فکری به پختگی می رسین

 4. کیاناکیاناsays:

  سلام وقت بخیر خواب دیدم در یک فضاپیما هستم و از اونجا به کره ی زمین که بسیار زیبا بود نگاه میکردم از دیدنش خیلی خوشحال بودم و آرامش خاصی داشتم..ممنون میشم تعبیرش کنین

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ممکن است موقعیت سفری در زندگی برایتان ایجادشود

 5. MahtabMahtabsays:

  سلام خواب دیدم درحیاط خانه قدیمی مان نشستم و ناگهان کره ی زمین و چندین سیاره ک بالای سرم هستند ابتدا خیلی خوشحال شدم و ب کسی ک کنارم بود گفتم کره ی زمینو ببین چقد قشنگه اما وقتی داشت کره هی نزدیک تر میشد ترسیدم از جا بلند شدم دیدم یکم کره رفت عقب تر دور شد تعبیر خواب من چیه؟

 6. MahtabMahtabsays:

  سلام خواب دیدم درحیاط خانه قدیمی مان نشستم و ناگهان کره ی زمین و چندین سیاره ک بالای سرم هستند ابتدا خیلی خوشحال شدم و ب کسی ک کنارم بود گفتم کره ی زمینو ببین چقد قشنگه اما وقتی داشت کره هی نزدیک تر میشد ترسیدم از جا بلند شدم دیدم یکم کره رفت عقب تر دور شد تعبیر خواب من چیه؟ باید ذکر کنم گ سیاره کنار کره ی زمین دور شد و کره ی.زمین یکم دور تر شد ینی.خیلی نرفت ناپدید بشه

 7. عرفانعرفانsays:

  سلام خواب دیدم که کره زمین از مدار خودش خارج شده بود و جهان داشت به نابودی کشیده میشد و چونکه از مدار خودش خارج شده بود خبری از نور افتاب نبود و بسیار نگران بودم ولی بعد از مدتی توی خواب نور افتاب رو دیدم و به این نتیجه رسیدم که زمین دوباره به مدار خودش برگشته.ضمنا در خواب میتونستم ببینم که زمین به سرعت توی فضا حرکت میکنه و درحال خارج شدن از مدار خودشه