تعبیر خواب فرار کردن با معشوق

خواب فرار کردن با معشوق می تواند معانی مختلفی داشته باشد و بستگی دارد که در چه شرایطی این خواب را دیده اید!. باید دید که خواب شما چگونه بوده است،اگر در خواب گریه زاری می کردید،یا اینکه به صورت عادی در حال فرار بودید مطمئنا می تواند معنای مختلفی را در پی داشته باشد.

کمتر زمانی پیش می آید که یک شخص در خواب ببیند در حال فرار با عشقش است و باید بداند که آن زمان قصد دارد تا به کجا برود.اگر شما در خواب دیدید که با عشقتان در حال فرار هستید،سعی کنید به یاد بیاورید که چه چیزی بتعث شده تا شما دست به فرار بزنید؟ حال اگر به یاد نمی آورید،آیا می توانید بگویید که شما در خواب در حال گریه زاری بوده اید و یا خیر؟

تعبیر خواب فرار کردن با معشوق چیست و چه حالت هایی باید داشته باشد؟

تعبیر خواب فرار کردن با معشوق به این صورت است که اگر شما در خواب ببینید درحال فرار با عشقتان هستید و صرفا در کنار هم قدم می زنید و مسیرتان ناکجا آباد است می تواند یک خواب خوشحال کننده برای شما باشد و به این منظور که شما در آینده بر خلاف میل همه خوشبخت خواهید شد و به درجه های بالایی در زندگی خواهید رسید.

اما متاسفانه اگر در خواب ببینید که در حال گریه زاری هستید و یا خودتان و یا همسرتان مدام در حال گریه زاری و فرار هستید باید گفت که تعبیر این خواب بسیار بد است و به این معنی است که احتمال جدایی شما از عشق تان بسیار بالا است و علاوه بر آن ممکن است اتفاقات ناگواری برای شما رخ دهد که جبران ناپذیر باشد.

اگر شما به طور مکرر در خواب ببینید که در حال فرار با معشوق تان هستید،به این معنی خواهد بود که شما فرد افسرده ای هستید و باید خود را به طریقی درمان کنید و این یکی از پیامدهای مهم خواب فرار کردن با معشوق است.

هر چند خواب دیدن نشان دهنده افسردگی نیست،اما احتمال اینکه شما به چنین مشکلی دچار شده باشید بسیار بالا است و کسی نمی تواند پیش بینی کند شما چه مشکلی دارید مگر اینکه به یک روانشناس مراجعه کنید تا شما را مورد بازبینی و بررسی قرار دهد.

رفع مشکلات خود با عشق تان را از همین امروز شروع کنید!

اگر از منظر خواب بیرون بیایید و بخواهید به دنیای واقعی خود که ساخته اید توجه کنید،ببینید کجای کار را اشتباه رفتید که حال خواب فرار کردن با معشوق را می بینید و این شده کار هر شب شما!.

مطمئنا یک جای کار و یا یک جای زندگی شما می لنگد و باید بتوانید آن مشکلات را رفع کنید.

ممکن است به عشق خود دروغ گفته اید و در اوایل آشنایی تان خود را یک فرد سخاوتمند جلوه داده باشید و حال چنین نباشد و عشقتان از این موضوع خبر داره شده باشد و ناراحتی هایی به سوی شما آمده است که نمی توانید به راحتی از دست آن ها خلاص شوید.

هر چند خداوند بسیار بخشنده تر از این حرف ها است،اما در کل بهتر است در ابتدا به نتایج اعمال خود فکر کنید و پس از آن دست به طلب مغفرت و آمرزش کنید. اگر قصد دارید تا با عشق تان ازدواج کنید و زیر یک سقف زندگی کنید،دیگر نباید به او دروغ بگویید و اگر به دروغ گویی و دو رویی خود ادامه دهید مطمئنا روابط شما به هم میریزد حتی اگر ازدواج کنید و صاحب فرزند شوید.

پیامدهای دیدن خواب فرار با عشق

خداوند امکان ازدواج را برای انسان ها فراهم آورده است تا بتوانند نیازهای خود را با ازدواج برطرف کنند و در زندگی قله های پیشرفت را طی کنند.

شما می توانید از این فرصت استثنایی استفاده کنید و به جای فرار با معشوق خود،اقدام به ازدواج با او کنید.

یا اگر در حال حاضر متاهل هستید،باز باید به این مسئله فکر کنید که کجای کار را اشتباه رفتید و نکند یک وقت به همسر خود خیانت کرده باشید و یا آن شخص به شما خیانت کرده باشد و حال در خیالات خود به سر می برید و این یکی از عواقب خواب فرار کردن با معشوق است!.

البته شما حق توهین به همسر خود را ندارید و در ابتدا باید ثابت کنید که چنین موضوعی پیش آمده است. به این نکته دقت کنید که کوچک ترین توهین و بی احترامی به همسر باعث می شود تا خداوند از شما ناراضی شود و به اهداف خود در زندگی نرسید. پس هرگز اقدام به توهین به همسر خود چه زن چه مرد نکنید و سعی کنید در کنار هم با آرامش زندگی و همدیگر را به اصطلاح ستایش کنید.

طبق چیزی که خواندید،به هنگامی که شما خواب فرار با معشوق تان را می بینید معنی مختلفی دارد. بسته به نوع مکان و شرایطی که در آن برای شما به وجود آمده می توان تعبیرهای مختلفی را به دست آورد. اگر شما در حالت عادی بدون هیچ ترس و نگرانی در حال فرار با عشق تان هستید،نباید از این خواب بترسید و بلکه این یک خواب کاملا خوب و خوشایند است.

اما اگر شما در خواب به هنگام فرار با معشوقتان در حال گریه زاری هستید مطمئنا عواقب های بسیار بدی در انتظار شما و یا همسرتان خواهد بود.


سایر مطالب پیشنهادی :

تعبیر خواب ناراحت بودن معشوق

تعبیر خواب برگشتن معشوق


8 نظر

 1. MahMahsays:

  با سلام خسته نباشید خواب دیدم با معشوقم به سمت نا کجا البته با برادرام در حال فرار هستیم که وسط راه نمیدونم چی شد به یه اقایی ناسزا گفتم و بعد اون من دست معشوقم گرفتم و به فرار ادامه دادیم تا اینکه آخرش انگاری به یه غار اگه اشتباه نکنم پناه بردیم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ممکن است اتفاقات تلخ و ناراحت کننده ای برای شما اتفاق بیوفتد

 2. آرزوآرزوsays:

  سلام،خواب دیدم یه جفت کفش پاشنه بلند‌مشکی پوشیده بودم که نو بود و یه چادر مشکی هم به سر داشتم،توی دانشگاه بودم،استادم که خیلی دوستش دارم هم بودش،یکی از دخترا هم که به استادمون علاقه داره بودش البته اون دختر تو واقعیت ازدواج کرده،من یه کنار واستاده بودم،اون دختره خیلی سعی میکرد جلب توجه کنه به استادمون ولی استاد بهش نگاه نمیکرد و توجهش به من بود،من یهو راه افتادم از دانشگاه اومدم بیرون،یهو استادمون دنبالم اومد و صدام میکرد داشت بهم نزدیک میشد که من پا به فرار گذاشتم.اونم دنبالم میدوید و هی صدام میکرد،من ولی با همون کفش های پاشنه بلندم میدویدم و ایشون صدام میکرد و میگفت صبر کن باهات کار دارم ولی اعتنایی نمیکردم.ممنون‌میشم تعبیرشو بگین

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام این رویا نشان دهنده موقعیت های جدیدی است که درزندگی ممکن است برایتان ایجادشود

 3. saharsaharsays:

  سلام من خوابم دیدم تو خونه مشکل برام پیش اومده که خوانوادم بیشتر اذیتم کردن منم به عشقم گفتم منو ببره خونشون منو برد خونشون خوانواده اونارو دیدم تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام به رویا ها و خیال پردازی هایی که می کنین اشاره داره

 4. رهارهاsays:

  سلام من خواب دیدم با معشوقم رفتیم تفریح و خوبیمو دست انداختیم کمر همو راه میریم جاشو نمیشناختم کجا بود بعد همینطوری رفتیم تا توو یه کوچه زن عموم منو صدا کزد ما فرار کردیم سر یا دوراهی معشوقم رفو سمت چپ من رفتن سمت راست رفتم توو یه مغازه قایم شدم زن عمومم باماشین دنبالم بود اونا اومدن رد شدن رفتن بلد من درومدم زنگ زدم معشوقم یکن دیر جواب داد گفت که تتوو مغازه لباسفروشیه و منم رفتم اونجا ولی معشدقم نبود یه کفش مردونه ی سفید داشتم پا میکردم که ررای معشوقم بخریم کفش قشنگی بود وانگار معشوقم پسندیده بودو میخواستیم بخریم صاحب مغازه یه نیم پوتم داد که من امتحان کنم کرمی بود پوشیدم ولی نمیخواستم و همون سفیدرو میخواستم برا معشوقم بع اومدم تولد دوستم دستش حلقه بودو انگار نامزد کرده بود من یه پیرهن مشکی بهش کادو داده بودمو تنش بود بعد پاشدم با دوستم الکی حرکت کردیم ینی میرقصیدیم خیلی اروم من میخوندم ولی بلد نبودم دوستم انگار خوشش نمیومدو من خوب نمیخوندم تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام این رویا نشان دهنده درگیری های ذهنی و فکری شما در روزهای اخیر است

 5. حدیثحدیثsays:

  سلام من خواب دیدم دارم میرم سوار ماشین گعشوقم که سفید بود بشم بعدم سوار شدم باهم رفتیم توو جاده بودزم ولی نمیدونم کجا میرفتیم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام رویای درهم است

 6. فتانه.سفتانه.سsays:

  سلام.تو یه شب 2بار خواب دیدم که دارم از یه ناشناس که میخواد بهم حمله کنه فرار کنم .ی بار رفتم خونه ی دوست ک سالها ندیدمش همش تو ذهن مرد مورد علاقه بود که نفهمه.دوباره خواب دیدم توودانشگام اون مرد قصد اذیت داره دیدم مرد مورد علاقه م ک اصلا منتظرش نبودم اومد با ماشین دنبالم رو در ماشین ی قفل با زنجیر ک من بازش کردم به اون مزاحم گفتم ک همسرم اون گیر داد باید ثابت کنید اما معشوقم از حرف اون خیلی عصبانی شد باسرعت منو برد.اما در کل خیلیم هم ناراحت بود بهم نگاه نمیکرد.میشه بگید تعبیرش چیه؟؟

 7. نگارنگارsays:

  سلام من خواب دیدم که عاشق پسر غریبه شدم و با اون و یه دختر دیگع ای که میشناسمش داشتم فرار میکردم و قبل از فرار همدیگرو بوسیدیم بعدش دیگه بیدار شدم

 8. رویارویاsays:

  سلام.من خواب دیدم که توی یه مکان اداری هستم که مردا کت و شلوار پوشیدن بعد یکی از اونا از من خاستگاری کرد و پسری که میدونم در واقعیت عاشق منه اما پنهونش میکنه دستمو گرفت و از اونجا فراریم داد دست همو گرفته بودیم و داشتیم میدویدیم خیلی رفتار خوبی داشت مثلا صندلی رو میکشید عقب تا من بشینم اما یکدفعه به من گفت چرا به من اهمیت نمیدی و همه چی برام بدشد.