تعبیر خواب برگشتن معشوق

تعبیر خواب برگشتن معشوق برای افراد مجرد دلالت بر شادی و خوشبختی و رسیدن به معشوق است. هرچند دیدن خواب بازگشت معشوق همیشه مایه دلخوشی خواهد بود اما در موقعیت های مختلف تعابیر مختلفی نیز دارد.

تعبیر خواب برگشتن معشوق به روایت شیخ طوسی

از شیخ طوسی نقل شده است که اگر زنی در خواب ببیند که معشوق قبلیش برگشته است تعبیرش بحث و اختلاف با همسر می باشد. از دیگر تعابیر مهم و اصلی خواب برگشتن معشوق قدیمی طلاق و جدایی است. درواقع اگر مرد و یا زن متاهلی خواب برگشتن معشوق قدیمی خود را ببیند تعبیرش خوب نخواهد بود و دلالت بر غم و رنج و آشفتگی دارد.

تعبیر خواب برگشتن معشوق قدیمی

اگر کسی خواب ببیند که معشوق قدیمیش بازگشته است به شرط آن که بیننده خواب مجرد باشد تعبیرش اتفاقات خیر و خوب است و ممکن است نشان دهنده برگزاری عروسی و جشن پیوند باشد. حال اگر زن و یا مرد متاهلی چنین خوابی ببینند تعبیرش یاد کردن عشق قدیمی است و نشان دهنده آن است که بیننده خواب هنوز به یاد عشق قدیمی خود می باشد.

تعبیر خواب برگشتن معشوقی که نامحرم است

اگر شخصی خواب ببیند که معشوق نامحرم از سفر بازگشته است تعبیرش ایجاد ارتباط جدید عاطفی با جنس مخالف است و نشان دهنده آن است که زن یا مرد با شخص نامحرمی وارد یک رابطه عاشقانه خواهد شد.

تعبیر خواب برگشتن معشوق با چشم گریان

اگر کسی خواب ببیند که معشوقش با چشم گریان و با غم و اندوه نزد او بازگشته است تعبیرش این است که به واسطه رابطه عاشقانه ای دچار غم و اندوه خواهد شد. همچنین دیدن چنین رویایی نشان دهنده یک مشاجره بزرگ و طولانی برای بیننده خواب است حال ممکن است این دعوا و مشاجره با خانواده و یا دوستان نزدیک باشد.

تعبیر خواب برگشتن معشوق به قصد ازدواج

اگر شخصی خواب ببیند که معشوقش به قصد ازدواج به نزدش بازگشته است تعبیرش ان است که یکی از دوستان صمیمی و نزدیک بیننده خواب در شرف ازدواج و پیوند زناشویی قرار می گیرد. همچنین دیدن چنین رویایی ممکن است نمایانگر شرکت در بزم و شادی باشد.

تعبیر خواب برگشتن معشوقی که فوت کرده است

دیدن خواب برگشتن معشوق فوت شده نشان دهنده غم و درد طولانی مدت یا بیماری لاعلاج برای بیننده رویا و یا خانواده او است.

تعبیر خواب برگشتن معشوق و رفتن به نزد عشق قدیمی

دیدن چنین رویایی برای بیننده خواب خیر است و نشان دهنده غافلگیر شدن توسط معشوق سفر کرده است. در واقع دیدن چنین خوابی می تواند نمایان گر توفیق در کارها و انجام کاری سخت و دشوار و به سرانجام رساندن آن است.

تعبیر خواب برگشتن معشوق همراه با عشق جدیدش

دیدن چنین خوابی تعبیرش بی وفایی کردن معشوق است که بیننده خواب ممکن است در آینده این بی وفایی را از سوی معشوقش مشاهده کند و این رویا می تواند یک هشدار و یا زنگ خطر برای پایان دادن هر چه سریع تر رابطه عاشقانه باشد. زیرا ممکن است به واسطه بی وفایی معشوق دچار بیماری روحی و جسمی شد.

دختری هستم 31 ساله خواب دیدم که معشوقم دوباره بازگشته و من با دیدنش بسیار خوشحال شدم تعبیرش چیه؟شیخ طوسی در این باره گفته است اگر زنی متاهل خواب ببیند که معشوق قبلی اش به سمت او باز میگردد به نشانه ی اختلافات شدید بحث و جدل و جدایی از همسر می باشد در واقع طلاق یکی از معانی اصلی دیدن این رویا می باشد دیدن چنین برای زنان و مردان متاهل اصلا معنای خوبی ندارد و میتواند دردسر ساز باشد اما اگر دختر یا پسر محردی ببیند که معشوق او دوباره به نزدش باز میگردد به نشانه ی این است که به واسطه ی دوستی و یا ایجاد ارتباط با جنس مخالف رابطه های عاشقانه ی جدید شروع خواهند شد اگر ببیند معشوقی که برگشته با چشم گریان و یا محزون است به نشانه ی یک دعوا و یا یک مشاجره ی طولانی برای صاحب رویا است که با خانواده ی خود دارد اگر ببیند به قصد ازدواج و یا عروسی برگشته دلیل بر این باشد که یکی از بهترین رفقای صاحب رویا عروسی خواهد کرد اگر ببیند معشقوش که مرده است بر میگردد به نشانه ی مرگ بیماری و یا غم و رنج طولانی است

سوال: سلام من با یه دختری چند سال پیش دوست شدم و بهش علاقمند شدم انقدری عاشقش شده بودم که وقتی ترکم کرد تا چندین ماه گریه میکردم و ناراحت بودم دیشب خواب دیدم دوست دخترم یعنی معشوقه ی قبلی من برگشته است و به گوشیم زنگ زد تا باهم قرار بذاریم وقتی به دیدنش رفتم بهم قول داد که دیگه هیچ وقت تنهام نذاره تعبیرش چیه؟

پاسخ کارشناس سایت:فکر و خیالات شما مانع از رسیدنتان به مقصود دلخواه شده است و امروز شما هر کاری که انجام می‌دهید فکر می‌کنید مطابق با با انتظاراتتان نبوده است. امروز برایتان مفیدتر است که راه و روش‌های شخصیتان را امتحان کنید تا محرک‌هایی که باعث رسیدن شما به موفقیت می‌شوند را بهتر بشناسید. درنهایت شما به هدف خود خواهید رسید.

شیخ طوسی معتقد است دیدن خواب بازگشت عشق سابق و یا کسی که قبلا او را دوست داشته ایم معنای خوبی دارد و بیشتر برای افرادی که صاحب زن و یا فرزند نیستند نوید بخش اتفاقات خوب و خیر است و میتواند نشانه ای از ازدواج عروسی نامزدی و یا عقد باشد اما اگر به هر دلیلی در رویای خود ببینید که معشوقتان زخمی شده است چهره رنجور یا غمگین دارد یا اینکه مرده است خوب نیست و میتواند معانی بسیار بدی داشته باشد 

1042 نظر

 1. MrvMrvsays:

  خواب دیدم، اتفاقی کسی رو که دوستش دارم و ازش دورم رو میبینم، از دیدنش ذوق زده میشم اما اون اعتنا نمیکنه و به‌روی خودش نمیارهفقط یه لبخند کمرنگ و شاید تصنعی میزنه، بعد دیدم با دختری در ارتباط هست که صورتش شبیه خودش هست و انگشت کوچکشون رو بهم گره میزنن

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مرد یا پسری آشنا از احساسات پاک شما سواسفاده میکند و با رفتار و اخلاقی که از خود بروز میدهد باعث میشود تا دل شما بشکند

 2. shadishadisays:

  سلام

 3. shadishadisays:

  من خواب ديدم از كسي كه جداشدم پنج روز پيام دريافت كردم وهمه چيزعادي بوداصلا انگاراتفاقي نيوفتاده وحرف ميزديم ايا اون برميگرده وهمه چيزدرست ميشه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   کدورت‌هایی در زندگی خصوصی‌ات وجود دارد که باید هرچه سریع‌تر آنها را رفع کنی. بی‌توجهی تو به برخی مسائل عاطفی دوست یا همسرت را می‌رنجاند. باید بیشتر مراقب رفتارت باشی.

 4. اسرا محمدیاسرا محمدیsays:

  سلام من خواب دیدم کسی که چند ماه قبل از من جدا شده را ملاقات میکنم و همرایش مانند اول کوشش میکنم یکجای باشم در حالی که در حقیقت این را دیگر نمیخواهم تعبیر این چی بوده میتواند ؟؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سر در گم شده اید، طلب کمک می کنید. خودتان همت داشته و از علم و دانایی خودتان استفاده کنید. در این راه عنایت خداوند شامل ال شماست و دلتنگی تان برطرف می شود.

 5. نیما حسینینیما حسینیsays:

  مدیر عزیز خواهشا به سوال منم جواب بدید. معشوقم که خیلی وقته رفته رو توی خواب دیدم که وقتی رفتم سمتش تا اشتباهات گذشته رو براش توضیح بدم دستش رو که جای سوزن ازمایش بود به من نشون داد و گفت من دارم زن یکی میشم که همشهریته...

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   فرزندم نیما این نشان دهنده ی یک خاطره تلخ و آزار دهنده است که ذهنتان را درگیر کرده است ولی خوشبختانه بزودی آن را بدست فراموشی میسپارید

 6. SaharSaharsays:

  سلام ببخشید چند شب پیش دوست من خوابی در مورد من دیده که اگر لطف کنید تعبیرش و به من بگید.من مدت ۳ ماهه که از عشقم جدا افتادم دوست من خواب دیده بود که من با ذوق رفتم دارم براش تعریف میکنم که ما دوباره با همیم و آشتی کردیم و با هم حرف زدیم برگشتیم به هم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نصحیت دیگران را آویزه گوشت کن و لجاجت نکن خداوند همواره با شماست و یار و ياورت است.

 7. رضارضاsays:

  سلام من چند سال پیش یکی رو دوس داشتم و فکر میکردم اون هم منو دوس داره ولی وقتی بهش ابراز علاقه کردم این موضوع رو انکار کرد تا اینکه ازدواج کرد ... با اینکه اصلن بهش فکر نمیکنم ولی هی بارها میاد تو خوابم.. تا اینکه دیشب هم خوابشو دیدم که انگار میخواست از یه جایی بیوفته که من گرفتمش تو بغلم همینجور که با شوق داشت نگاهم میکرد گفت هنوزم منو دوس داری؟ منم گفتم بیشتر از اون زمان بعد یهویی خودشو از من دور کرد و رفت ولی قبلش یه چیزی رو یه کاغذ نوشت و اون این بود: تنت تب داره... منم که فکر کرده بودم دوباره بازیچه شده بودم اون کاغذ رو جلوش پاره کردمو رفتم.. میخواستم ببینم دلیل این خوابا چییه با این که به هیچ عنوان اصلا بهش فکر نمیکنم و شوق دیدنشو دارم این خوابا واسم مثه کابوسه چرا دست از سرم بر نمیداره

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   امسال رنجی به تو رسیده است و خدا تو را نگاه داشت و به خیر گذشت . تا سه روز دیگرخشنود می شوی و اگر غایبی داری خبر او می رسد و کارها به مراد تو خواهد شد ان شاء الله .

 8. RezaRezasays:

  سلام من دو سال با دختری دوست بودم سه ماه پیش خانوادش فهمیدن و با برخورد شدید پدرش منو ترک کرد و هر چقد ما تلاش کردیم نتونستیم پدرش رو راضی کنیم یبار یک ماه پیش خواب دیدم با مادرم رفتم خونه ایشون ولی ندیدمش که پدرش از راه رسید و مارو انداخت بیرون بعد دیدن این خواب با پدرش چن روز دیگه بحثم شد و مشاجره داشتم چن شب پیش باز تو خواب دیدم تو همون خونه اقوام ما و اقوام اونا بودن و اون دختر خانوم با لبخند صدام کرد دو شب پیش هم خواب شکستن یکی از دندان های جلویی از فک بالا رو دیدم که با حالت اضطراب از خواب پریدم ممنون میشم کمک کنید بدونم تعبیر این دوتا خواب چیه ؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   فرزندم رضا در اینده با تأیید و ستایش همسرتان ، تحولی شگرف و اساسی در او ایجاد خواهید کرد

 9. غزالغزالsays:

  دختری مجردهستم ک عاشق کسی بودم ولی دوسال پیش ترکم کرد و بادختردیگه ای ازدواج کرد،دیشب خواب دیدم برگشته و ازازدواجش پشیمونه،من خیلی خوشحال بودم از دیدنش و همه اتفاقاتی ک بعدرفتنش منورنجوند روداشتم دونه دونه تعریف میکردم براش،چ تعبیری داره

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   قلب شخص مورد علاقه و کسی که به او عشق می ورزید به سمت شما متمایل است و قلب او به یاد شما می تپد ، هم اکنون در فکر شماست و به شما بسیار فکر می کند.

 10. مرضیمرضیsays:

  من خواب دیدم عشقم ک الان ازدواج کرده میاد خونمون و بهم میگه من از زندگیم راضی نیسم من تورو دوس دارم و دوباره میخام با تو باشم و زنمو دارم طلاق میدم تعبیرش چیه ؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   احتیاط کنید! شانس خوبي به دست مي آوريد

 11. یاسمینیاسمینsays:

  سلام ، دختری مجرد هستم ، چهار سال پیش بدون ِ رضایت من عشقم از من جدا شد ، خواب دیدم داره از رو به رو میاد ، نگاهش کردم ، اونم نگاهم کرد ، پیچید تو یه کوچه ، دنبالش دویدم ، وقتی متوجه شد دارم دنبالش میدوم اونم دوید و خورد زمین ، بلندش کردم و لباساش رو تمیز کردم ، کمی باهاش حرف زدم و رفتم ، تعبیرش چیه ؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   فرزندم یاسمین در اینده ای نزدیک انشالله نگرانیهای کوچک از بین می روند و حالت خوب خواهد شد

 12. محمد سمحمد سsays:

  سلام روز بخير خواب ديد با برادرم ميريم سمت دريا كه طوفاني نبود ولي قطرات اب دريا به صورتم ميخورد كنار دريا روي سكو يكي از همكلاسيهاي قديميم كه ١٥ ساله نديدمش اذيتم كرد و من با داد زدن اسمش رو صدا زدم تا ولم كرد بعد رفتم سمت يك دستشويي خانومها و منتظر موندم، منتظر نامزدم كه پارسال نامزد كرديم ولي الان چند وقته تركم كرده، انتظارم خيلي طولاني شد ميخواستم از خانومهاي كه بيرون ميومدن ازشون سراغ نامزدم رو بگيرم تا اينكه يك بچه ى كوچك توجه ام رو جلب كرد گم شده بود و گريه ميكرد و چند لحظه بعد مادرش پيداش كرد و بعد ديدم نامزدم از دستشوي امد بيرون و از چندتا پله امد پايين و ساغ پاش رو كه چاقتر شده بود و جوراب كرمي رنگي پوشيده بود رو نشونم دادو بعد دستش رو گرفتم و رفتيم سمت يك بازار يك لحظه مادرم رو هم ديدم كه فقط نگاهم كرد و رفت ميشه بي زحمت خوابم رو تعبير كنيد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   كسي پيدا مي‌شود كه تو را خواهد فهميد. در آغوش مهر و محبت او ميتواني خيالي آسوده داشته باشي و به آرامش برسي. براي رسيدن به اين هدف بايد انتظار كشيد و بسيار صبور بود.

 13. محمد سمحمد سsays:

  سلام روز بخير خواب ديد با برادرم ميريم سمت دريا كه طوفاني نبود ولي قطرات اب دريا به صورتم ميخورد كنار دريا روي سكو يكي از همكلاسيهاي قديميم كه ١٥ ساله نديدمش اذيتم كرد و من با داد زدن اسمش رو صدا زدم تا ولم كرد بعد رفتم سمت يك دستشويي خانومها و منتظر موندم، منتظر نامزدم كه پارسال نامزد كرديم ولي الان چند وقته تركم كرده، انتظارم خيلي طولاني شد ميخواستم از خانومهاي كه بيرون ميومدن ازشون سراغ نامزدم رو بگيرم تا اينكه يك بچه ى كوچك توجه ام رو جلب كرد گم شده بود و گريه ميكرد و چند لحظه بعد مادرش پيداش كرد و بعد ديدم نامزدم از دستشوي امد بيرون و از چندتا پله امد پايين و ساغ پاش رو كه چاقتر شده بود و جوراب كرمي رنگي پوشيده بود رو نشونم دادو بعد دستش رو گرفتم و رفتيم سمت يك بازار يك لحظه مادرم رو هم ديدم كه فقط نگاهم كرد و رفت ميشه بي زحمت خوابم رو تعبير كنيد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ترديد و دودلي، مانع گرفتن تصميم مهم و جدي خواهد بود. ادامه اين شرايط به نفع تو نيست پس بهتر است تكليفت را با خودت روشن كني.

 14. عبدالهعبدالهsays:

  سلام. من چند سال پیش عاشق دختری شدم و نتونستم بهش برسم اما هیچوقت نتونستم فراموشش کنم و فکر و خیالش همیشه با من هست.خیلی کم هم خوابش رو می دیدم اما دیشب خواب دیدم که خیلی پولدار شدم و دارم به راحتی و لذت زندگی میکنم که یه دفعه از در اتاق اومد تو خونه و یه لبخند زد و رفت.تمام روز فقط به خاطر این که تو خواب دیده بودمش خوشحال بودم.خواهش میکنم بفرمائید تعبیر این خواب چی هست?

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانی از درگیری و اختلاف است ولی با تلاش بسیار می توانید بر آن غلبه کنید

 15. فاطمهفاطمهsays:

  سلام، من چهارسال پیش با کسی دوست شدم که سالها بود بمن ابراز علاقه میکرد و بهش بی اعتنا بودم و‌حسی بهش نداشتم، اما توی مدت کوتاهی بعد از آشنایی اونقدر مجذوبش شدم ک زندگی رو بدون اون تصور نمیکردم، تا اینکه بعد از دو سالبا اصرار خانواده ش مجبور به ازدواج با دختری شد و پنجاه روز بعدهم نزدیک عروسیش بود که ناپدید شد و الان یک سال و پنج ماه هستش ک هیچ اثری ازش‌نیس، من تو این مدت زیاد خوابشو میدیدم که اومده و داره دنبال من میگرده، چند شب پیش خواب دیدم که مدت زیادی هست که برگشته و من هم خبر دارم اما ازش کدورت دارم و حاضر نیستم برم ببینمش، اما یکدفعه همه کدورت هامو فراموش کردم و بهش زنگ زدم تا ببینمش، اما انگار ناراحت بود یا مریض بود....در صورتی که توی بیداری لحظه شماری میکنم که خبری ازش بشه پیداش بشه من ببینمش ‌نمیدونم چرا این خواب رو دیدم، لطفا راهنمایی کنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به یک مسافرت داخلی خواهید رفت.

 16. مریممریمsays:

  خواب دیدم کسی را که برای مدت طولانی دوست داشتم اومد تو محیط دانشگاهیم و یک ضربه محکمی با دست از پشت به باسنم زد من هم خیلی عصبانی شده و فحشش دادم بعدش ایشون رفتند و من بعد هر چقدر رفتم صداش کردم برگرد کارت دارم توجهی نکردن و رفتند...

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اسارت ناشی از بی تصمیمی در كاري

 17. سمیهسمیهsays:

  من از کسی که دوسش داشتم حدود سه ماهه که جدا شدم و این جدایی برام خیلی سخت بود ولی توی این سه ماه بارها خواب دیدم برگشته.دیشب هم خواب دیدم موهام بافته ست و خواهرم میگه اون داره میاد خونمون و من موهامو هول هولکی باز می کنم و صدای اومدنشو میشنوم.چند وقت پیش هم خواب دیدم خیلی کم سن و سال تر از الانش شده و برگشته و هر چی سر و صدا می ونم و یاد آوری حرفای بدی که بهم زده بود رو بهش می کنم هیچی نمیگه و در نهایت من آروم میشم و وقتی دستشو می گیرم از خوشحالی گریه می کنه.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بر اثر لجاجت و تندخویی شما جر و بحث شدیدی در زندگیتان رخ می دهد. مواظب حرف زدن خود باشید.

 18. ندانداsays:

  سلام من هر شب مکرر خواب پسری میبینم که عاشقش هستم ولی اون نسبت بهم سرد شده. هر شب به اشکال مختلف خواب میبینم. یک شب خواب دیدم با دختری داره ازدواج میکنه و از من میخواد متنی بنویسم که تمام سهم الارث خودش رو میده به برادرش و برای دختره خونه خریده در ترکیه میخوان برن از ایران . برادرش گفت نتونستی مخش بزنی ببین با دختره داره ازدواج میکنه. برادرش باهاش بحث کرد که نرو دل این دختر چی میشه. اینم دست رو شونه من زد گفت این دختر فهیم تر از این حرفها هستش . شبت دیگه خواب دیدم سگی میخواست بهم حمله کنه نجاتم داد. و شبهای دیگه به طور مختلف. تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   باید ریشه و عامل ناراحتی را فهمید تا بتوان آن را از بین برد. پناه بردن به راه‌حل‌های مقطعی و موقت نمی‌تواند راهگشا باشد. باید مسئولیت هر عامل را جداگانه بررسی کرد.

 19. ندانداsays:

  سلام ببخشید متوجه جواب نشدم. ممکنه فقط بفرمایید من چرا هر شب خواب یک نفر میبینم؟؟ ممنون ميشم از پاسخ شما

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   رابطه ای سراسر رمانتیک ، عاشقانه و رویایی در انتظار شماست.

 20. سمیهسمیهsays:

  سلام.ممنون از پاسخگوییتون.منتهی دیشب هم من خواب دیدم همون معشوقی که گفتم قراره برای خواستگاریم بیاد منتهی دیر کرده و خونوادم منتظرش.احساس می کنم آبروم داره میره پیششون.میرم بیرون و جالب اینکه سوار ماشین اون میشم و انگار ماشین منه و دنبالش می گردم.نهایتا یه جا وایمیستم و یهو می بینم پدر بزرگم که مرده(پدر مادرم) میاد دم پنجره ی ماشین و لباس سفید تنشه و خیلی هم مهربون و خندانه.دست منو می گیره و آروم و با محبت فشار میده و میگه نیم ساعت صبر کنی بر می گرده.نگران نباش!

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خبري خوشحال كننده به تو مي رسد كه كاملا غيرمنتظره است. این موقعیت موقعیتی خاص و تکرا نشدنی است.

 21. حوراحوراsays:

  باسلام. کسیکه چن وقت پیش همدیگه رو دوست داشتیم اما به دلایلی جداشدیم،رو توخواب بیرون از منزل دیدم و دنبالش کردم،که یهو یکی از دوستانش رو فرستاد و شماره شو بهم داد و گف دوباره میای باهم باشیم؟!منم قبول کردم و باهم رفتیم.میشه لطفاتعبیرش رو بگید.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   جابجایی محل کار - جابجایی منزل و محل اقامت - رفتن به مکانی برای انجام کاری معین

 22. elielisays:

  سلام لطفا جواب بدین دارم پیر میشم والا چند شب پیش خواب دیدم ک پسری ک حدودا شیش ماه از هم جدا شدیم برگشته و ناراحت و محزون هست واسرار خیلی ب این ک با هم ارتباط برقرار کنیم و با نگاه حسر و دلتنگی نگاه هم میکرد و دوست داشت درکنارش باشم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   فرصتي پیدا می شود تا خستگي را از تنت دور كني و با آرامش و انرژي به برنامه‌هاي بلندمدت فكر كني.

 23. ShaghayeghShaghayeghsays:

  سلام وقتتون بخیر. مدتی پیش خوابی دیدم که بیشتر شبیه رویا بود،با شخصی که دوستش داشتم توی جاده ای بودم که پر از گل شقایق بود انگار قسمتی از بهشت بودم این صحنه برای دیگران عادی بود اما من حس میکردم در بهشت هستم و تمام ناراحتی هایم چه از نظر عاطفی که با شخص مورد نظر داشتم از بین رفته بود هم تمام روزمرگی ها.وقتی بیدار شدم تلنگری به من وارد شد که گل شقایق زود پژمرده میشود امروز هم خواب دیدم معشوقم که چند وقتی است از او دورم و قلب مرا به شدت شکسته است،به خانه ما آمده و اسمم را صدا میزند،مادرم میگوید که من خانه نیستم ولی با گریه داخل خانه میشود وقتی به او نگاه میکنم قدی بسیار بلند داردکه روی من سایه انداخته.با گریه به سمتم می آید و مدام میگوید بدون تو نمیتونم و من بسیار دوست دارم از او گله کنم ولی نمیتوانم حرفی بزنم بار ها خواب دیدم که به خانه ما می آید ولی این بار مادرم با ورودش مخالف بود تعبیر این رویا چیست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   :برای انجام هدفی که داری خدا را در نظر داشته باش و با یاد و ذکر او اقدام کن. هراس به دلت راه نده و به صحبت های افراد حسود و بدخواه توجه نکن زیرا در مسیر درستی قرار داری

 24. ارزوارزوsays:

  سلام من دختری هستم که عقد کرده و نامزدم خواب دیدم معشوق قبلیم بازگشته و ازم خواستگاری میکنه و خیلی راغب به ازدواج با منه و خیلی خواهان و خوشحاله و من ازش میپرسم که کی عروسی میگیره و اون جوتب داد همین ماه در کنارش نامزدم هم هست و نامزدمم با ناراحتی میکه که من فعلا عروسی نمیتونم بگیرم و من عشق قبلیمو بوس میکنم و جواب بله رو به اون میدم با ناراحتی اما بعد باکسی داشتم صحبت میکردم و میگفتم که نامزدمو دوست دارم و اونو میخام و اون شخص میگه انتخابش کن و میرم و نامزد فعلیمو انتخاب میکنم با خوشحالی این خواب درصورتی دیدم که کاملا عشق سابق فراموش کردم و نامزدمو خیلی دوست دارم ممنون از تعبیرتون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانگر شروع فرصتهای جدید و زمان مناسب برای پروژه های جدید است و تغییراتی نو در زندگیتان است.

 25. من معشوقم رفتهمن معشوقم رفتهsays:

  سلام من به مدت3 سال با کسی دوست بودم. و عاشق هم شده بودیم.اما بعد از اینکه افشا شد عاشق شدیم قید همه چی رو زد.وقتی باهاش حرف زدم گفت به جهنم و رفت.منم تصمیم به فراموشی گرفتم.دیگه بهش محل نمی ذارم.ولی امروز اخلاقش درست شده بود و سعی می کرد نگاهم کنه ولی من نادیده می گرفتمش. بعدش اومدم بخوابم.توی خواب دیدم که اون پشینمونه و کاملا سعی می کنه برمگردونه. من خودم خواب بعد اظهرم همیشه تعبیر میشه.نظر شما چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اعتراض ها و‌انتقادهایی که به شما میکردند تمام شده و حالا آزاد‌و رهایید. هرکاری را که انجام دهید موفق میشوید. دیدار مهمی پیش رویتان است.

 26. مریم نادریمریم نادریsays:

  سلام. من هر شب خواب کسیو که عاشقشم میبینم و خیلی ناراحت میشم که خدایی نکنه خوابهای بدی باشه و اون منو دوس نداشته باشه مثلا دیشب خواب دیدم پیششم بهم میگه چرا اینقدر منو دوس داری میگفت شاید کسی دیگه ای رو هم بتونی اینقدر دوس داشته باشی من میگفتم بهش نه نمیتونم هیچکسو انقد دوس داشته باشم و از حرفش ترس داشتم یا بعضی شبا خواب میبینم بهم محل نمیده یا با کسی دیگس یا اینکه چنبار دیدم خونمونه یا که باهاش حرف میزنم خیلی تقریبا هر شب خوابشو میبینم و میترسم ازینکه واقعا این خوابها بد باشن لطفا کمکم کنید بفهمم چرا این خوابا رو میبینم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به خداوند توکل کن تا به مرادت برسی .

 27. مریم نادریمریم نادریsays:

  این خواب منو که تعبیر کردید گفتید کسی باهام خصومت داره اوت هیچی میخوام بدونم به عشقم میرسم یا نه ؟هرشبم خوابای بده

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ?برای اینکه بتوانید به موفقیت و سعادت دست یابید باید صفات پسندیده خود را افزایش دهید و با دیگران با مهربانی و مروت رفتار کنيد.

 28. علیرضاعلیرضاsays:

  سلام من چند سال عاشق دختری بودم که ترکم کرد و اتفاقی یکبار دیگر بعد سه سال دیدمش بهم قول ازدواج دادیم ولی باز ترکم کرد میگفت به پسری علاقمند بوده نمیتونه فراموشش کنه، حالا من خواب دیدم به گوشیم زنگ میزنه و وقتی میبینم که عشقمه گوشی رو بر نمیدارم حتی شمارشو تو خواب دیدم تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دور همی یا مهمانی و شادی های خانوادگی، فامیلی یا دوستانه در پیش خواهید داشت

 29. عليعليsays:

  سلام خسته نباشيد من با يه دختر دوست شدم بعد يه مدت خيلي عاشقش شدم ولي اون احساسات منو ناديده گرفت و رفت من بدجور ضربه خوردم همش تو فكره اونم هر لحظم دو بار تا حالا خوابش را ديده ام ولي خوابه شفافي نبوده تو خواب باهاش حرف ميزنم ولي دارم عذاب ميكشم تو خواب ميشه تعبير اين خواب را بگين خدا بهتون سلامتي بده

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از صحبتها و حرفهای یکی از اعضای خانواده یا بستگان یا دوستان ناراحت می شوید که با مورد نوازش قرار گرفتن و مورد حمایت واقع شدن فردی، این تیرگی و کدورت برطرف خواهد شد.

 30. لیلالیلاsays:

  سلام. من یه خوابی دیدم خیلی فکرمو درگیر کرده خواب دیدم پسری که عاشقشم در حال خوابیدن و رابطه جنسی با دختری هست و اون دختر هم یکی از دوستامه . خیلی ناراحت از خواب پریدم واقعا میترسم واقعیت داشته باشه لطفا بهم بگید تعبیرش چی هس :(

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دوستی های ساختگی و ظاهری - دو رویی - فریب

 31. لیلالیلاsays:

  سلام. من یه خواب خیلی بدی دیدم دیشب . خواب دیدم پسری که خیلی عاشقشم در حال خوابیدن و رابطه جنسی با دوستم هست خیلی ناراحت شدم و میترسم که نکنه واقعیت داشته باشه تورو خدا بهم بگید تعبیرشو خیلی ناراحتم .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   جانب احتیاط را رعایت کنید. مراقب جوانب کارتان بوده با اندیشه عمل کنید و بی گدار به آب نزنید

 32. محمدمحمدsays:

  سلام ببخشيد خوابم يكم نگرانم كرده عذر ميخوام اگر بي ادبيه ،خواب ديدم منتظر نامزدم تو ماشين نشستم با يك مرد غريبه يهو پنجره باز اشپزخانه توجهم رو جلب كرد وقتي دقت كردم ديدم دوست نزديك نامزدم با نامزدم داره لب ميگيره ميشه تعبير كنيد ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از تنهایی و بی کسی نالانی ،غم و غصه داری ،می خواهی تا روزگار بروفق مرادت شود تا دمی آسوده باشی. اما مطمئن باش که دیگر ناراحتی های تو دوام ندارد و به زودی روزگار خوش فرا می رسد.

 33. maedemaedesays:

  salm mn khab didm k dost pesrm k khyli ham hamo dost dashtim vali az ham dorim b samtm bargashte va mesls qabl baham bodim baqlm krd va hamdigaro bosodim mishe tabiresho bgid

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بزودی مسیری را در زندگی انتخاب خواهید کرد که مثبت و روشن است و با نتیجه ای عالی همراه است. تردید به خود راه ندهید.

 34. الههالههsays:

  سلام من خواب این رو دیدم ک عشق الان من ک نمیتونم بهش برسم و اون علاقه ای به من نداره با هم ازدواج کردیم و وقتی اون رو دیدم تو بیمارستان بود و عاشق یه پرستار شده بود میشه جوابمو بدید دارم دیوونه میشم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این رویا اشاره به همسایگان حسود و شرور دارد

 35. ستارهستارهsays:

  سلام. فکرم داغونه لطفا راهنمایی ام کنید ۸سال قبل پسری را دوستداشتم. دستش به دستم نخورده بود .بخاطر مخالفت شدید مادرش از من عذرخواهی کرد نمیتونم با مادرم بجنگم و ازدواج کرد.۲سال بعد من ازدواج کردم و ۵ ساله روز تولدم مسیج تبریک دارم ازیک ناشناس. امسال لو رفت. همان مرد اولی بود که الان بچه هم داره. (مادرش خیلی پولکی بود و من پدر ثروتمندی نداشتم الان سطح زندگی من به نسبت پسرش خیلی بالاتره چون شوهرم جایگاه و درآمد خوبی داره و من خیلی دوستش دارم) یکماهه درگیرم که چرا هر سال تولدم را تبریک میگه؟!! هدفش چیه؟!! دیشب خواب دیدم مادرش میگه کاش میذاشتم با هم ازدواج کنید برام کادو میاره و پسره هم بمن ابراز عشق میکنه. و بمادرش میگه دختری که تو انتخاب کردی را نمیخامش

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به این علامت است که در چند روز و یا در چند ماه اینده تجربه ی تلخی را پشت سر خواهید گذاشت

 36. محدثهمحدثهsays:

  سلام من صبح خواب دیدم با عشقم دارم تلفنی حرف میزنم بعد اون حالش خوب بود خوشحال بود و اینکه برعکس همیشه که بم توجه نداره بم توجه داشت و بهم میگفت لباس مشکیاتو باید بندازی دور دیگه سیاه نپوشی توروخدا بگید که خوابم تعبیرش چیه خیلی پریشون شدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نگران نباشید به معنای گرم تر و محکم تر شدن رابطه عاطفی و عاشقانه ی معشوقتان نسبت به شما در گذر زمان است

 37. محدثهمحدثهsays:

  ببخشید استاد خندیدن مگه در خواب بد نیست این منو ناراحت کرده میترسم اون با من میخندید و توجه بم داشت و خوشحال بود بام تعبیرش بد نیست ؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خیر فرزندم خنده و خوشحالی در همه شرایطی و در همه رویاهای به معنای غم یا مرگ نیست و مورادی نیز همراه با معانی خوب و خیر است

 38. هداهداsays:

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم نامزد سابقم که چند ماهه از هم جدا شدیم با مادرش اومدن خونمون و داریم در مورد اختلافاتی ک گذشته با هم داشتیم بحث میکنیم اون ناراحته و با حالت عصبانیت داره حرف میزنه و من سعی در آروم کردنش دارم آخرسرم به یه توافقی میرسیم برای ادامه رابطه تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در شرایط ایده‌آلی از لحاظ سلامتی قرار داری. پس باید مراقب باشی و با ورزش و خوردن غذای مناسب، سلامتی‌ات را تضمین کنی.

 39. النازالنازsays:

  سلام. من خواب دیدم عشقم در حال فرار کردنه یه سری آدم دنبالش بودن بهش پیام دادم جواب نداد بعد عکسشو دیدم صورتش زخمی شده انگار کتک خورده بهش زنگ زدم گفت داره از کشور فرار میکنه خیلی نگران شدم تعبیرشو برام میگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این رویا دو تعبیر می تواند داشته باشد اول اینکه یکی از اقوام به شما اظهار عشق خواهد کرد دوم اینکه میتواند نشانه ی رنج و ناامیدی باشد

 40. احساناحسانsays:

  سلام.من پسری هستم۲۴ ساله من عاشق دختری بودم اونقدر که با رفتنش دچار افسردگی شدم مثل کسی که همه چیشو ازدست داده.بعد۸سال آن را توخواب دیدم که داریم باهم توپارک تو بعل هم قدم میزنیم واونقد خوشحال بودم که انگار دوباره متولد شدم.که یهویی مامورین نیروی انتطامی مارو دستگیر کردند.معنایش چیست؟اگه میشه به ایمیلم بفرستید.ممنونم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   با سلام نشان دهنده حالات روحیه و افکار منفی می باشد که روز به روز رشد میکند و موجب غم غصه و پریشانی شما می شود بهتر است این روزها فقط به اینده فکر کنید و روزهای پیش رو را بخاطر گذشته خراب نکنید

 41. آتناآتناsays:

  سلام، من خواب دیدم عشقم(ک سه هفته پیش تموم کردیم) با ی دختری که خونشون تو شهر دیگس نامزد کرده، ولی همون دختر تو شهر خودمونه و این اقا بعد از من با ایشون دوست شدن، از خواب بیدار شدم و دوباره خوابیدم اینبار دیدم به من پیام داده و میخواد ک برگردیم و باهم نامزد کنیم، تعبیرش چیه؟ ممنون میشم جواب بدین

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام فرزندم این رویا به علامت آن است که در این روزهای اخیر معشوق شما به قدر زیادی فکر و ذهنیت خود را به شما معطوف کرده است و ممکن است در بعضی موارد دچار عذاب وژدان شده باشد

 42. نویدنویدsays:

  سلام.من ب مدت 2 ماه هست ک از دختری ک دوسش داشتم جدا شدم.خیلی دوران بدی داشتم.افسردگی گرفته بودم.دیشب خواب دیدم دختری ک منو ول کرد و رفت سراغ من اومده و میگ با مادرم صحبت کردم من اون پسره رو دوس ندارم من تورو دوس دارم ک من از روی غرور یا کینه ای ک از رفتنش اون روزا داشتم ردش کردم.وقتی رفت ناراحت شدم.میخواستم ببینم تعبیرش چیه؟؟ منمون میشم جواب منم برید.با تشکر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیانگر این باشد که در حال حاضر معشوق سابق شما از نظر روحی دچار مشکلات شدید و جدیدی شده است که البته این موضوع گذرا می باشد

 43. FatemeFatemesays:

  سلام مدیر عزیز من یه زن متاهلم و دارم از همسرم جدا میشم که دیشب خواب معشوق قدیممو دیدم که خیلی باهام خوب شده بود و منو خیلی دوست داشت و یه لحظه ام ازم جدا نمیشد منم ازش جدا نمیشدم حتی پیش مامانم همراهم میومد و ابراز علاقه شدیدی میکرد ...من اصلا بهش فکر نمیکنم ولی خیلی وقتا میشه که میاد تو خوابم دلیلش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به این معناست که شما در کنار خود دوستانی دارید که قابل اعتماد و امین هستند و حتما میتوانید در تصمیم گیریهای مهم زندگی از نظر ایشان استفاده کنید

 44. فرنازفرنازsays:

  من حدود6سال با یکی دوست بودم.ولی یساله ازهم جدا شدیم. دیشب خواب دیدم روبه روی هم ایستادیم یه بیت شعر عاشقانه برام خوند منم رفتم و بغلش کردم و لپشو بوسیدم. بعد گف سرتو بزار رو شونم تا بریم. من یهو یادم افتاد که قراره از هم جدا شیم و گریه کردم. برگشت گفت چرا گریه میکنی؟ گفت گریه نکن بخند منم خندیدم. تعبیرش چی میشه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این نشان دهنده ی این است که در حال حاضر معشوق سابق شما به هیچ وجه علاقه و یا احساسی به شما ندارند و جای شما را دختری زیبا و جوان در دلش پر کرده است و زندگانی خوبی را به سر می برند

 45. امیرامیرsays:

  سلام.من خواب کسی عشقم رو دیدم که از بچگی دوستش داشتم و هیچ وقت باهم نبودیم و تا چند سال پیش فقط ی سلام و احوال پرسی گرم و بیشتر اوقات هم حرف زدن در باره موضوعاتی مختلف رو داشتیم و اینم بگم که خونه هایمان از،هم دور است و فقط در تعطیلات مثل عید نوروز،و تابستان یکدیگر رو می دیدیم و از وقتی که فهمید دوستش،دارم کم کم ازم دور شد و دلیلش رو نمیدونم و ی چند باری خوابش را دیده بودم ولی امشب خواب دیدم که برگشته پیشم و نمیدونم توی خواب کجا رفته بودیم باهم ولی من نمیدونم چه کار هایی میکردم و حرف هایی میزدم که اون میخندید و باهام حرف میزد انگار که داشت عاشقم میشد توی خواب میدیدم که داره عاشقم میشه. تعبیر این خواب من چیه ممنون میشم اگه بگین

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نگران نباشید از انجا که در این رویا احساسات و نیت شما پاک بوده نوید بخش این است که زنی زیبا سالم و با صفات پسندیده و اطهر نصیتان میشود

 46. طاهاطاهاsays:

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم با کسی که چندین ماه پیش باهم کات کردیم رو توی خواب دیدم پیشم بود! با یه عذر خواهی همه چی حل شد و رابطه ما برگشتدبه حالت عادی! درضمن هنوزم خیلی دوسش دارم تعبیر خواب رو‌میگید؟ ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   عادی شدن روابط با معشوق سابق به نشانه ی خیانت و یا رابطه ی مجدد ایشان با پسری جوان و زیباست

 47. مریممریمsays:

  سلام من حدود ۱۰ طال پیش عاشق یه پسر مذهبی شدم و بعد چند سال فهمیدم اونم عاشق منه به مدت ۶ ماه باهم رابطه داشتیم ولی به خاطر اختلاف نظر جدا شدیم و از سمت من تموم شد اون ۳ سالی هست زن گرفته ولی با اینکه اصلا بهش فکر نمیکنم بعضی شبا میاد تو خوابم و ازم دلخوره یا تو بعضی خوابا زن داره میشه تعبیرشو بگین و دلیل اینکه هنوز تو خوابم میاد چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه ی آن است که با گذشتن از مراحلی خطرناک به کامیابی دست خواهید یافت

 48. ناشناسناشناسsays:

  من یسالی میشه از عشقم جدا شدم.ولی هی چن روزه خوابشو میبینم. اکثرا میبینم که با هم قهریم و من دلم میخواد باهاش آشتی کنم ولی اون نمیخواد.ولی دیشب دیدم که آشتی کردیم و بهم میگه که دکترا قبول نشدم اصلا پول ندارم. من 50 تومن گذاشتم پاکت تا کادوی تولد بهش بدم.تا اینطوری بهش کمک کرده باشم. تعبیرش چی میشه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این نشان دهنده ی درگیر شدن فکر معشوق شما نسبت به شما در این روزهای اخیر بوده است

 49. راضیه شجاعیراضیه شجاعیsays:

  سلام.من باهمسرم پنج ماهه قهرم،درحال انجام کارای طلاقیم،خواب دیدم رفتم پیشش بخوابم،اون تعجب کرد گفت فکرنمیکردم برگردی،بعد منو بلند کرد که بریم توی اتاق خوابمون،بااینکه فکر میکنم باکس دیگه ای رابطه داره

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خوابیدن کنار معشوق سابق به نشانه ی جدایی سرد شدن رابطه و پایان رابطه های عاطفی میان دو زوج است

 50. محمد غلامیمحمد غلامیsays:

  سلام من امشب خواب دیدم زنم که چند ماه پیش طلاقش دادم خیلی خوشحال برگشته بود و از پشت سر دستشو گذاشت رو چشام که غافلگیرم کنه ولی من میگفتم این خیالاته نمیتونه واقعیت داشته باشه میخواستم ببینم تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دست به ماجرايي زده‌اي كه آخرش معلوم نيست. تنها شانس و اقبال مي‌تواند تو را در اين كار ياري دهد. به هر حال كسي كه خود را درگير مسائل عاطفي مي‌كند بايد عواقب آن را هم بپذيرد.

 51. سمیهسمیهsays:

  سلام.وقتتون بخیر.خواب دیدم کسی که دوسش داشتم و الان ازش چند ماهه جدا شدم خونمونه.و منو روی شونه هاش گذاشته و به بیرون می بره و خیلی هم خوشحالیم.انگار هیچوقت قهر نبودیم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خوشحالی شما دو نفر در این رویا به معنی غم و حال پریشانی است که در این روزها نصیب معشوق سابقتان میشود

 52. امیرامیرsays:

  سلام من خواب دیدم که معشوقم که شیش هفت ساله باهم بودیم و الان داره ازدواج میکنه ازدواج بهم زده و دوباره برگشته پیش من میخوایم باهم ازدواج کنیم منو انتخاب میکنه ولی میدنم که هیچوقت بر نمیگرده چرا این خواب دیدم ممنون جواب بدین

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اگر كسي به شما بدي كرد او را ببخشيد . از اين راه به عزت ميرسيد ، اگر با تفضل به خدا به مقاصد و اهداف عالي خود برسيد نام نيكي از شما بر جاي خواهد ماند

 53. احمداحمدsays:

  سلام. خواب دیدم نامزدم داره ازم دوری میکنه و حاضرنیس نگام کنه.شب که خوابش برد دیدم معصومانه خوابیده نگاهش کردم دیدم خیلی دوسش دارم و روش یه ملحفه کشیدم سردش نشه بعد چند لحظه چشاشو بازکرد و بهم لبخند زد ولی من گریم گرفت و گفتم چیزی نگو.بعد اونم گفت ازالان به بعد دیگه باهات میمونم. لطف کنین تعبیرش واسم بگین که ذهنمو درگیر کرده از دیشب تاحالا

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خبری ناراحت کننده و تاسف انگیز خواهی شنید و غمگین میشوی

 54. ساراساراsays:

  سلام، پسری که چند سال پیش دوستش داشتم بیدلیل باهام دعوا کرد و قهرکرد و ازدواج کرده، خواب دیدم با یک زن و بچه اومد توو خونه ی ما از دیدنش عصبانی شدم به بهانه چایی رفتم اشپزخونه، دنبالم اومد با قیافه ی خیلی غمگین همش باهام حرف میزد و میخواست دلیل رفتنشو بهم بگه محلش نمیذاشتم و نمیشنیدم چی میگه.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به نشانه ی آن است که ایشان در حال حاضر در رفاه و آساسش هستند و بطور کلی شما را فراموش کرده اند و سرگرم زندگی جدیدشان هستند

 55. ارمینارمینsays:

  سلام حدود 3 ماه است ک معشوقم ک میخواستیم ازدواج کنیم ب دلیل رفتار های بد من منو ترک کرده ، و خانوادش هم ب دلیل رفتارم ناراضی شده اند، من تو این مدت لحظه ای ب نبودش فک نمیکردم قبل از جدایی خواب بد میدیدم راجع بش ک شاید بدلیل شکاکیم باشه ولی الان ی هفتست ک میبینم کنارمه ، و دقیقا سرموضوع اشتی میکنیم میگم دیکه بدبینو شکاک نیستم رفتار بد نمیکنم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   آین آشتی و این آرامش در رویایی شما بیانگر تنش و اضطرابی است که دوباره به سراغ شما خواهد آمد و باعث آشفته شدن فکر شما می شود

 56. bita esmaeilibita esmaeilisays:

  سلام دختری مجرد هستم چند شبه پشت سرهم خواب عشق سابقمو میبینم تو خواب از همه فرار میکنم و به اون مناه میبرم اونم خیلی مواظبمه میشه بگین تعبیرش چیه؟ برمیگرده ینی؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از تنهایی و بی کسی نالانی ،غم و غصه داری ،می خواهی تا روزگار بروفق مرادت شود تا دمی آسوده باشی. اما مطمئن باش که دیگر ناراحتی های تو دوام ندارد و به زودی روزگار خوش فرا می رسد.

 57. میثم شاهینیمیثم شاهینیsays:

  سلام و عرض ادب دیشب خواب دیدم عشق قدیمیم که دو سال منو ترک کرده برگشته و منو خیلی از نظر احساسی تمکین میکنه و میگه مادرش که عامل جدایمان بوده فوت شده و به این نتیجه رسیده که باید برگرده پیشم بزرگواری میکنید تعبیر خوابم رو بفرمایید.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ابرهاي تيره از آسمان زندگي‌ات بيرون مي‌رود و همه چيز روبراه مي‌شود. روزی شاد و پر از موفقيت در انتظار توست.

 58. ارشارشsays:

  سلام حدود 4 ماه ک ب خاطر بد بینی و شکاکی عشقم ازم جدا شده و خانوادش دیگه راضی نیست ، تا وقتی با هم بودیم خواب بد میدیم همش ، الانم ب خاطر پر رو گریم مادرش شمارشو تغییر داد ولی خب ارتباطم تموم نشده و با پدرش حرف زدم گفته از خدا کمک بخواه الان دو 3 شبه خواب میبینم. ک دوباره با هم در ارتباطیم ، البته اشتی. نکردیم عین قبل ولی در ارتباطیم صمیمی شدیم بعد این دعوا ها ،

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   موانعی بر سر راهتان قرار می گیرد و شما را از خواسته ها و اهدافتان باز می دارند. در کارهای خود بیشتر دقت کنید

 59. ا.اا.اsays:

  سلام من از دوست پسرم حدود یه سالی هست که جدا شدم و بعد از اون هم کلی پیشنهادهای خوب داشتم و نه اینکه اصلن بهش فک نکنم اما اونقدری نیست ک باعث بشه خوابش و ببینم. هرچند هفته یبار خوابش و میبینم و همیشه ناراحتی و سکوت بود بینمون. اما چند شب پیش خواب دیدم ک دستام و گرفته و میخنده درحالی که من ناراحت بودم و بغض داشتم. بعد گفت نگاش کن عزیزم میخاد برگرده ..و کاملا رفتار دوستانه ای داشت مثل قبلا.. تعبیرش چی میشه...

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دوستان بسیار خوبی دارید و فردا به شما ثابت می‌شود که آنها بسیار با شما صادق هستند و هیچگاه قصد سوء استفاده از شما را ندارند.

 60. ندانداsays:

  سلام. پسری که عاشقشم چن روزه که باهام قهر کرده بی دلیل و تو تلگرام بلاکم کرده من خواب دیدم دمه صبح که منو از بلاک دراورده و سه هزار تومن پول بهم داد یه اسکناس هزاری با یه دوهزاری میشه لطف کنید تعبیرشو بهم بگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تو از تمام رنج و مشکلات سختی که تو را تهدید می کرد، محافظت شده ای. نفس راحتی بکش و بدان که تو در امنیت هستی.

 61. سحرسحرsays:

  خواب ديدم كه با كسي كه عاشقشم و دو ماه برخلاف ميل من رفته تو رستوراني قرار گذاشتيم بعد كه بلند شديم بيايم سمت ماشين و بريم مغازه هارو تماشا مي كردم كه ديدم ديگه كنارم نيست هرچي گشتم پيداش نكردم رفتم ديدم ماشينشم نيست هرچي بهش زنگ زدم خاموش بود تا يه ساعت بعد كه جواب داد گفت كار داشتم گفتم بايد به من مي گفتي اما توجه اي نمي كرد درضمن يه شهر ديگم بوديم ممنون ميشم راهنمايي كنيد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   قلب شما در حال حاضر به سمت شخص مورد علاقه خود است ، هم اکنون در فکر شخصی هستید که دوستش دارید.

 62. راضیه زارعیانراضیه زارعیانsays:

  سلام بنده 2 سال پیش از همسرم جداشدم با همه نامردی و خیانتی که درحقم کرد ولی هنوز هم بفکرشم و نمیتونم فراموشش کنم همیشه خوابشو میبینم که دوباره برگشته منم منتظر برگشتش هستم دیشب خواب دیدم دوباره عقد کردیم و باهم هستیم لطفا تعبیرشو برام بگید ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   غم دلت را به کسی نگفته ای و در عین غمگینی می خندی. زندگی را هر طوری که بگیری می گذرد. پس امید داشته باش و از نعمات خدا لذت ببر.

 63. mehdimehdisays:

  سلام من دو سه شب پیش خواب دیدم که کسی که عاشقشم با ماشین اومده دنبالم و منو سوار کرد شروع کرد به گله کردن از من بعد من از دلش دراوردم بعد رفتیم خونشون دیگه باهام خوب بود ولی سرما خورده بود و حالش خوب نبود ولی دیگه باهام خوب شده بود چون از دلش دراورده بودم تعبیرش چی میتونه باشه؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شرایط در جهت مثبت تغییر ميکند

 64. مهدیمهدیsays:

  سلام ببخشید دیشب خواب عشقم دیدم که نازمزده کرده تو خواب رفت بودم خونه عشقم که با پدرش صحبت کردم.از من خوشش اومده نامزادی دخترش خراب کرده.وپدر همش میگفت پسر که نامزده کرده با دخترم مریض. دخترهم بازم منو دوست داشت بوده بازم مثل قبل باهم آشتی کردیم بهم پی ام داده

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از کاری که می کنید مایوس نباشید و به آنچه که دارید قناعت کنید چون آنچه را که خداوند قادر متعال برای هر بنده ای مقدور فرموده به اندازه استعداد و لیاقت اوست پس به این امر شاکر باشید تا کامروا گردید.

 65. غزلغزلsays:

  سلام، من دارم این تعابیر و خواب های افراد رو میخونم و متعجبم که چرا باید خواب معشوق رو ببینیم ؟ وقتی کسی رو از دست میدیم و میخایم فراموشش کنیم تا زندگی جدیدی رو شروع کنیم اون همینطور توی رویاهامون پدیدار میشه آدم حس خیانت می کنه به کسی که الان داره باهاش برای یه زندگی واقعی برنامه ریزی میکنه .ینی توی ناخودآگاه انسان احساسش باقی مونده که همش میبینتش؟واقعا راه دیگه ای نیست که این تعابیر و توی خواب هامون ببینیم؟چرا معشوق از دست رفته؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   با سلام دیدن این رویا صرفا به این معنا نیست که مردم به معشوق سابق خود فکر میکنند تمام این ها دارای تفسیر و معنی هستند

 66. سمیراسمیراsays:

  سلام. من خواب دیدم صبح که دختری که با عشقم دوست شده یه چیز جدید خریده و خوشگل بعد کادویی من به عشقم داده بودم دیدم دست کسی دیگس رفتم بش گفتم چرا دادیش به کسی گفت پول نداشتم فروختمش من افتاده بودم گریه ازین کارش بعد رفت داشت تی میکشید یجایی رو کار جدیدش بود همونجا آیینه عروسی مادرمو دیدم اونجاییم که بودم یه دختر خیلی خوشگل شروع کرد به آواز خوندن شمالی هم میخوند این رو هم بگم دختری که با عشقم دوست شده فکر کنم شمالیه ولی این دختره که اواز میخوند اون نبود . نگرانم کرده خوابم میشه تعبیرش کنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   کسانی هستند که محتاج تو می باشند و دست نیاز به سویت دراز کرده اند دست آنها را رد نکن آنها مثل پروانه به دورت می چرخند و از وجودت استفاده می کنند

 67. سمیراسمیراsays:

  سلام. من خواب دیدم صبح که دختری که با عشقم دوست شده یه چیز جدید خریده و خوشگل بعد کادویی من به عشقم داده بودم دیدم دست کسی دیگس رفتم بش گفتم چرا دادیش به کسی گفت پول نداشتم فروختمش من افتاده بودم گریه ازین کارش بعد رفت داشت تی میکشید یجایی رو کار جدیدش بود همونجا آیینه عروسی مادرمو دیدم اونجاییم که بودم یه دختر خیلی خوشگل شروع کرد به آواز خوندن شمالی هم میخوند این رو هم بگم دختری که با عشقم دوست شده فکر کنم شمالیه ولی این دختره که اواز میخوند اون نبود . نگرانم کرده خوابم میشه تعبیرش کنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اگر شخصی را نمی‌شناسید پس در مورد آن قضاوت نادرست انجام ندهید و به بدگویی در رابطه با او نپردازید این کار ممکن است لطمه فراوانی به شخصیت او وارد آورد و از او را از دسترسی به اهداف و آرزوهایش بازدارد.

 68. سحرسحرsays:

  خواب عشق سابقمو ديدم كه هنوزم دوسش دارم اما اون جدا شد در خواب ديدم كه با دختر جديدي هست و الان با اونه تعبيرش چيه ممنون?

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   فرد جدیدی وارد زندگیتان می شود (شاید یک بچه) و زندگی شما را دچار تغییر و تحول می کند. با روی خوش با مسایل برخورد کنید.

 69. علی شروینعلی شروینsays:

  سلام,من خواب دیدم عشقم که۷ سال باهم بودیم و قراربودمردادماه برم خواستگاریش ولی بعدا بدون خبر من با یکی دیگه نامزدکرده ومهرماه هم عقد کردن برگشته پیشم و از طرف زده شده بود خیلی از بدیش میگفت,میخواست پیش من بمونه و بامن زندگی کنه,تعبیرش چی میشه?خواهش میکنم جواب بدین

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   وقت جبران فرصت های از دست رفته است. سعی کنید تغییر در روند زندگی دهید. بازسازی های امید بخش

 70. محمد سمحمد سsays:

  سلام شب بخير خواب ديدم صداي دائيم را ميشنوم كه مكبر نماز شده و همش با خودم ميگفتم اون كه به دين اعتقاد نداره و چرا داره اينكارو ميكنه تا اينكه وارد مسجد شدم و ديدم همراه خاله ام منتظر من هستن تا بيام و نماز بخوانم و ازم هي سوال ميكردن كه چرا دير كردم وقتي ايستادم به نماز از خواب بيدار شدم و بعد از چند لحظه صداي اذان ظهر را شنيدم ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در یک مجلس غم و اندوه مقداری در زحمت خواهید افتاد. اما چندان مهم نیست.

 71. فرحفرحsays:

  من حدود یسال پیش از دوس پسرم جداشدم. ولی زیاد بهش فک میکنم و زیادم تو خواب میبینم. امشب خواب دیدم که تو خونمونه و موقع خواب کنار من خوابیده من خودمو زدم به خواب و اونم فک کرد که خوابم دستمو گرفت من چشامو باز کردم و دستشو فشردم و با لبخند بهم نگاه کردیم. بعد لپمو بوسید ....تعبیرش چی میشه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   رو در بایستی را کنار بگذارید و در عین نگه داشتن صمیمیت و احترام دست از افراط و بخشش های بی مورد بردارید تا از خطا دور شوید.

 72. ا.سا.سsays:

  سلام من دوسالی هست ک از عشقم جدا شدم میخام برگردم پیشش چند روزی هست ک باهاش صحبت کردم اما قبول نکرد چون فکر میکنه من بهش خیانت کردم. بهرحال دیشب خواب دیدم دارم تعقیبش میکنم اون با برادرش بود و بعد رفت توی یه هتلی ، برادرش از اتاقشون اومد بیرون در زد و من و فرستاد داخل و خودش رفت . عشقم یکم فرق کرده بودم بینیش بزرگه کوچیک شده بود ریش درنمیاره ولی ریش دراورده بود هیچ وقت نخ دندون نمیزنه بخاطر مشکل لثه اش اما داشت نخ دندون میزد. یکم بغلش کردم . بنظرم پذیرفت اغوشم و اما نمیدونم دقیق اخرش چ شد یادم نیست. تعبیرش چ میشه؟بگم که داره میره پیش برادرش تورنتو...

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   قهرکردن - جدایی و فاصله های عاطفی با فرد یا افرادی از دوستان ، بستگان ، اعضای خانواده به علت مشاجره یا دخالتهای نابجا و بی مورد آن افراد در امور شخصی و زندگی شما.

 73. هما رضاییهما رضاییsays:

  با سلام من سالها پیش عشقم ب دلیل مخالفت خانوادش ازم جدا شد و رف حتی با تمام اصرار ها و گریه هام نموند...اون ازدواج کرد منم ازدواج کردم دیگه هیچ وقت ندیدمش تا این که ی دو سالی با این ک اصلا بهش فک نمیکنم همش خوابشا میبینم ک اومده ازم عذر خواهی میکنه و میگه در حقت بد کردم خیلی خیلی خوابشا میبینم ک کلش مضمونش اینه البته گاهی هم تو بعضی خوابهام تو خواب بهم بی اهمیتی میکنه از کنارم رد میشه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در ذهن تان مدام خیال پردازی می کنید. اگر چه ممکن است دور از واقعیت باشند اما ساده از آنها نگذرید

 74. احساناحسانsays:

  سلام بنده یکخواب بعد از اذان صبح دیدم که در ان به محلی که قبلا به دختری علاقه مند شده بودم رفتم وچون ان دختر از ان محل رفته بود سراغش را از رییس ان محل گرفتم که رییس گفت چرا ناراحتی اون دختر که الان برگشته وبعد دیدم که ان دختر دوباره امد ویک لبخند کوچکی به من کرد در ضمن این را باید بگویم که ان دختر قبلا بارها به خوستگاری من جواب منفی داده بود لطفا هر چه زود تر بنده را راهنمایی کنید که تعبیر خواب من چیست باتشکر ازشما

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سعی کنید در دیدارهای بعدی از صحبت کردن در مورد موضوعات سنگین و استرس زا خودداری کنید. در این صورت همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت.

 75. ف.سف.سsays:

  سلام.حدود ۲ ماهه که از کسی که دوسش داشتم‌جدا شدم امروز صبح خواب دیدم رفتم دیدنش ی جای شلوغ مثل سالن اجتماعات و مدام گریه میکنم ولی اون سرد و بیتفاوته و از ازدواجش با دوست دختر قبلیش به من میگه.توی خواب تموم شب بچم پیشش مونده بود و برای بچم کلی وسیله ی نقاشی خریده بود چه تعبیری داره ؟با تشکر از مهر شما

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خبر هماهنگی مسافرت دور يا نزديك به تو می رسد به تو انگیزه می دهد و روحيه تو را عوض كند و زواياي ديگري از زندگي را به تو نشان می دهد.

 76. علیرضاعلیرضاsays:

  خاب منم تعبیر کنید، ما تو گروهی ختم سوره حشر میخایم بگیریم، قبل اذان صبح خاب دیدم میخایم تو ختم حشر شرکت کنم بعد از نماز صبح خواب دیدم دارم نماز میخونم، این تعبیر داره؟ بین من و عشقم دوری افتاده، همین روز که من این خواب دیدم خواهرم هم خواب منو با عشقم رو دیده، بهش میگه با من ازدواج کنه دختره میگه بهم نمیایم ولی خواهرم میگه بیشتر فک کن بهم میاید قبول میکنه تروخدا تعبیرشو بگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   قدر چیزی را که داشته ای ندانستی. حالا که از دست داده ای افسوس می خوری که چرا خوب رفتار نکردی و او رنجیده خاطر از پیش تو رفت

 77. النازالنازsays:

  سلام وقت بخیر من شش ماه نامزد بودم با پسری،به دلیل یک سری بحث ها بین خودمون من جواب رد دادم و نامزدی بهم خورد، مدتی بعد پشیمون شدم و سعی کردم برگرده که نشد و برنگشت. دوماهه جداشدیم و این دوماه من هرشب خوابشو میبینم و تو خواب کاملا با هم رابطه عاطفی و خوبی داریم.جوری که بعد از بیداری یک حس دلتنگی عجیب دارم. تعبیر این خوابها چیه؟ آیا ایشون به من فکر میکنه که من خوابشو میبینم؟آیا قصد برگشت داره؟ و اینکه من چطور میتونم کاری کنم که خوابشو نبینم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دیدن این رویا فقط به این خاطر است که ذهن شما درگیر ایشان است و تعبیر خاصی ندارد

 78. محمدمحمدsays:

  سلام استاد من خواب دیدم که دارم میرم خواستگاری دختری ک نمیشناسم ،در راه رفتن معشوقه خودم را دیدم ک طرف من امد اون به من گفت که شوهر دارد و گریه میکرد و میگفت منو ببخش و بدون خداحافظی رفت من نیز از خواستگاری منصرف شدم و به خانه بازگشتم ، ممنون میشم تعبیر کنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گشایش و پیشرفت در کار. به زودی مشکلات برطرف شده و در کارهایتان پیشرفت می کنید.

 79. maryammaryamsays:

  همین نیم ساعت پیش خواب دیدم که از خواهرم میخوام برام یه استخاره بگیره و نیتمم این بود اگه منتظر عشقم بمونم اون برمیگرده ایا بعد جواب استخاره بد بود و مثل شعر بود جوابش نوشته بود توش یکی میمیره و اونیکی خیلی زنده میمونه بعد خواهرم گفت تو همش فکر مردنی.... دوس پسرمو خیلی دوسش دارم ولی ولم کرده رفته با دختری دیگه خواب زیاد میبینم ازش.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   قصد و نیتی که داری موجب تشویش و نگرانی تو میشود . پس آن را از ذهن و فکرت بیرون کن اگر دیگران با تو موافق نیستند . تو دلتنگی مکن و خویشتندار باش آنان عاقبت پشیمان خواهند شد

 80. فاطمهفاطمهsays:

  سلام من ۲۰ سالمه و متاهلم وبرای کنکور درس میخونم.. بیشتر وقتا خواب درس و مدرسه رو میبینم امروز خواب دیدم که وارد شهر قم شدم و یه جوانی میخاست به من ریاضی کار کنه منم دنبالش رفتم .. کم کم اون پسر عاشق من شد و خاست بامن ازدواج کنه اما من تو خواب یادم اومد ک نامزد دارم.. با اینکه منم دوسش داشتم اما تقاضاشو رد کردم و اون خیلی تلاش کرد ک ب من برسه بعدش خواب دیدم تو کلاس درس مدرسه هستم و ی معلم خانم داره ریاضی درس میده منم همراهش بودم پای تخته.. و ریاضیم خیلی خوب بود.. بنظرتون تعبیرش چیه؟ ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بر لحظه های سخت و دشوار پیش رو اشاره دارد.

 81. سارا ورديسارا ورديsays:

  سلام ، من بعد از مدت ها جدايي خواب ديدم كسي كه دوسش داشتم برگشته پيشم و حتي بهتر از قبل و درخواست ازدواج

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   قلب شخص مورد علاقه و کسی که به او عشق می ورزید به سمت شما متمایل است و قلب او به یاد شما می تپد ، هم اکنون در فکر شماست و به شما بسیار فکر می کند.

 82. سمیهسمیهsays:

  سلام.روزتون بخیر و سپاس از اینکه وقتتون رو در اختیار ما میذارین.خواب دیدم کسی که دوسش داشتم و الان جدا هستیم چند ماهه،توی خوابم موهاش که فر بوده و نسبتا بلند رو کوتاه کوتاه کرده و بهم میگه خوب شده؟منم خوشم اومده بود ولی باز یهو موهاشو خیلی بلند دیدم و رنگش هم عوض شده بود.قهوه ای روشن شده بود!بعد یهو فضای خوابم عوض شد دیدم توی یه سالن نشستم با دوستام و خونواده ی اون کسی که دوسش داشتم اومدن.اون یه خواهر داره ولی من چند تا خانومو دیدم که انگار خواهراش بودن و عمه ی اونو و همشون از دیدنم خیلی خوشحال شدن و باهام روبوسی کردن و یه دختر کوچیک همراشون بود بهم یه چیز شیرین داد خوردم.ممنون میشم تعبیرشو بهم بگین.و ممنونم از تعبیرای خوبتون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به کسی دلبسته‌ای که سطحی ناپخته و زودگذر است. شیرینی، جذابیت و دلربایی خاصی دارد اما پایدار و ارزشمند نیست. باید زمان بیشتری به خودت بدهی تا با بررسی عمیق‌تر به دنبال خواسته کاملتر بگردی.

 83. سعید تیموریانسعید تیموریانsays:

  شب خواب دیدم عشقم با خانوادش اومده خانه مادر بزرگم اونجا باهم بودیم من نزدیک سه سال از عشقم جدا شدم... ممنونم میشم تعبیر کنید..

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   باید حساسیت خود را نسبت به اطرافیانت کاهش دهی. بعضی مواقع علاقه بیش از حد باعث می‌شود که از هر چیزی برداشت‌های مختلفی برای خودت بکنی. نباید زود تحت تاثیر صحبت‌ها قرار بگیری.

 84. علیرضاعلیرضاsays:

  سلام خواب دیدم با عشقم و خواهرشون میرم سر قرار و پیشنهاد ازدواج میدم و تو ماشین نشستیم حرفامونو میزنیم تا اینکه ی شماره که تو برگه رسید دستگاه عابر بانک نوشته شده بود رو از کیفم میذارم تو ماشین و عشقم فک میکنه شمارمه موقع پیاده شدن اون برگه رو بر میداره،درصورتیکه شماره من نبود، تا اینکه با خانوادش میان خونه ما برای شام، ولی اون خونه خونه ی ما نبود، تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دوران سختی و محنت بزودی تمام خواهد شد ،دیگر از حالا دوران خوشی و شادی شماست.کلید این شادیها به دست خود شماست پس مواظب باشید که آنرا از دست ندهید.

 85. فرشتهفرشتهsays:

  سلام. من به مدت 5-6 سال یک آقایی رو دوست داشتم. ولی اون نمیدونست. جدیدا با خبر شدم به کسی علاقه داره و احتمالا به زودی ازدواج کنن. دیشب تو خواب دیدم که اومدن مهمونی خونه ما و من براش غذا میارم و سفره می چینم. اونم با زیر چشمی منو نگاه میکنه. رفتم یه اتاق دیگه که موهامو درست کنم. گیرم باز شده بود. وقتی داشتم مقنعه سرم میکردم تاریک بود و مقنعه جلوی چشممو گرفته بود یهو دیدم منو بغل کرده و میگه جلوی 10 میلیون نفر دارم ازت خواستگاری میکنم. افراد دیگه ای هم بودن. حتی تو خواب هم یادم بود که یکی دیگه رو میخواست و تعجب کرده بودم. بعدشم دستمو گرفته بود و تو خیابون راه میرفتیم و دستش رو کمرم بود و حرف میزدیم. در مورد خودش و کارش و .... با اینکه من این واقعیت رو پذیرفتم که خب با هر کسی که قلبا دوستش داره عروسی کنه. هر چند هنوزم یکم برام تلخ هست. به نظرتون تعبیرش چیه.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دل و دین داده اید ،با حسن نیت و قلب پاک آنچه در وجودتان است درطبق اخلاص گذاشته وتقدیم کرده اید این پاک دلی و بی آلایشی بالاخره کارساز می شود و بخت خفته را بیدار می کند و به آرزویتان می رسید.

 86. اسیاسیsays:

  خواب بودم بعد از نماز صبح تقریباساعت شش خواب دیدم دختری را که دوستش دارم به محل کارش برگشته وبه من لبخند میزنه .این دختر در حال حاضر اونجا کار نمیکنه ودر ضمن چند بار به خواستگاری من جواب منفی داده لطفا منو راهنمایی کنید که تعبیر خواب من چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به نشانه ی رنج و غم زیادی است که این دختر در حال حاضر تحمل میکنند و مشکلات زندگی برای ایشان چند برابر شده است

 87. مریممریمsays:

  خواب دیدم که از خواهرم میخوام برام یه استخاره بگیره و نیتمم این بود اگه منتظر عشقم بمونم اون برمیگرده ایا بعد جواب استخاره بد بود و مثل شعر بود جوابش نوشته بود توش یکی میمیره و اونیکی خیلی زنده میمونه بعد خواهرم گفت تو همش فکر مردنی.... دوس پسرمو خیلی دوسش دارم ولی ولم کرده رفته با دختری دیگه خواب زیاد میبینم ازش

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به این نشانه است که همسر اینده شما از رابطه پنهانی که در زمان مجردی داشتید مطلع می شوند و شما را برای همیشه پس از یک مشاجره شدید ترک خواهند کرد

 88. علیعلیsays:

  سلام من چهار ماه عه که ابجی مجازیم سر یه موضوعی ولم کرده و من خیلی دوستش داشتم مثل ابجی خودم و این همسایه مونه و هر روز تو فکرشم از اون موقع تا الان و چند روزه میاد تو خوابم و میبینم برگشته و بهم پیام داده یا پیشم نشسته صبحت میکنیم. آیا این بر میگرده واقعا ؟ صبر کنم؟ یا من برم بهش پیام بدم؟ یا بدش میاد ازم. سر درگمم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این رویا نشان دهنده ی غرور زیاد دوست شماست که به ایشان اجازه ی عذرخواهی و یا اشتی کردن را نمیدهد خیر پیشنهاد می شود کاری انجام ندهید

 89. هیرادهیرادsays:

  سلام.... من مدت ها عاشق یه دختر بودم 7 سال دنبالش گشتم و امسال 1 الی 2 ماه باهاش بودم ولی رفت با یکی دیگ و این مدت افسردگی شدید گرفتم این 1 الی 2 هفته بهش اصن فکر نمیکردم دیشب خوابش رو دیدم که شاد و خوشحال پیشم برگشته و باهام میخنده و می خواد ک باهام بمونه... میشه لطفا تعبیرش کنین....

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شادی و خوشحالی کردن معشوقتان در این رویا به علامت نزدیک شدن مرگ ایشان و یا افسردگی و غصه دار شدن شدید این دختر می باشد

 90. رضارضاsays:

  باسلام,من دیشب خواب دیدم عشقم که ۵سال باهم بودیم وقراربودازدواج کنیم ولی تنهام گذاشت و رفت برگشته بود پیشم و بهم گفت دیشب خوابتو دیدم کمی باهم بودیم دوباره سوارماشینی شد و رفت منم دنبالش...تعبیرش چیه?مرسی

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   فردی شما را ناراحت کرده است و دلتان را شکسته است بهتر است او را ببخشید و به خدا بسپارید و از او انتقام نگیرید و کینه ای به دل نگیرید، به اهدافتان خواهی رسید و با افراد مهم و بزرگی آشنا خواهید شد

 91. علیعلیsays:

  اقای مدیر یعنی بلاخره میاد خودش؟

 92. RRsays:

  سلام.. من یسال و خورده ای با یه اقا پسری بودم الان تقریبا ی هفتس ازش جدا شدم هردومون خیلی همدیگرو دوس داریم و اصلا راضی ب جدایی نبودیم دیشب نزدیکای صب خواب دیدم ک برگشته پیشم اومده بود خونه ما خیلیم باهم خوب بودیم اما موقع خدافظی دیدم تب شدیدی داره بهش گفتم رفتی خونه حتمااااا برو دکتر بعد رف بیرون منم گرفتم خوابیدم.. تعبیرش چی میتونه باشه!

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   فعلا اقدام به معامله ای نکن و اگر قصد وصلت داری بهتر است کمی احتیاط کنی چراکه ممکن است فرد نامناسبی باشد.

 93. سمیراسمیراsays:

  سلام . من عاشق دوس پسرم هستم منو ولم کرد بدون اینکه بهم بگه و مدتی بعد با دختری دیگه دیدمش دیشب خواب دیدم رفیق صمیمیم خیلی گریه میکنه برا من و من هم توی شب توی شهر بودم حالم خیلی بد بود بخاطر اینکه عشقم ولم کرده در حال مرگ بودم و دوستم همش گریه میکرد برام .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   رفتن به ملاقات با دوستان قدیمی، رفتن به یک جشن و میهمانی بزرگ و مجلل، لحظات خوب و خوش و لذت بخش

 94. frfrsays:

  من بیشتر از یساله از عشقم که باهم دوست بودیم جدا شدم ولی هنوزم دوسش دارم و زیاد بهش فک میکنم و تو خوابم میبینمش. امشب دیدم خیییلییی ناراحته.کلی لاغر شده و موهای سرش ریخته و موهاش بافاصله تو سرش بود. اولش محل من نذاشت. بعد منم دیدم ازش خوشم نیومد و میگفتم من عاشق چیه این شدم. بعد بهم پیام دادو میخواست باهام حرف بزنه...

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خواسته به آرزویی دارید که برای رسیدن به آن باید کمی منتظر بمانید چرا که در حال حاضر شرایط خوبی نیست انگیزه و امید داشته باشد ناراحتی دوری کند و همیشه به یاد خداوند باش تا مشکلاتت حل شوند.

 95. فرشتهفرشتهsays:

  با عرض سلام. من خواب دیدم پسری که دوستش داشتم با خواهرش و چند نفر دیگه دارن نماز میخونن. منم عجله داشتم برم وضو بگیرم بیام با جماعت نماز بخونم. ولی نمیدونم چرا راه رو گم میکنم یه جای پر پیچ و خم بود پله بلند داشت و انگار مانعی بود که نمیذاشت به موقع برسم به نماز. وقتی دیدم نمیتونم برم وضو بگیرم اومدم دیدم نماز تموم شده و برگشتن دارن میرن. یا نماز ظهر بود یا نماز جمعه.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ظلمی به تو شده که به خاطرش غصه می خوری، ولی خداوند جواب ظالمان را می دهد

 96. علیرضاعلیرضاsays:

  سلام من خواب دیدم خواهرم بهم میگه به مونا(عشقم) پیام داده اونم جواب داده کلی پیام دادن بهم، این تعبیر داره؟ در واقعیت عشقم راضی به ازدواج نیست با من چون ب یکی علاقه داشته قبلا که بهم نرسیده بودن

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   علامت و هشدار بزرگی است بر اینکه چیزی اشتباه یا نا متعادل در شرف وقوع است.

 97. ملیناملیناsays:

  سلام من ۵شب هست که هرشب خواب میبینم دوست پسرم برگشته! اول توجه نکردم وای ۵شبه دارم خواب میبینم، میشه بگین یعنی تعبیر خوبیه؟ ممکنه برگرده؟ :))

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در زندگي عاطفي تو تحول تازه‌اي به وجود مي‌آيد كه در نهايت خوب خواهد بود. بهتر است نگران نباشي و فكرت را مشغول نكني چون همه چيز روبراه است.

 98. میلادمیلادsays:

  با سلام من خواب دیدم معشوقم که دوماهه ازمن جدا شده قصد ازدواج بااورا دارم ولی هنوز به خواستگاری او نرفته بودم تعبیرش چیست خواهشا جواب بدید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بايد كاري انجام دهي كه محبوبيت بيشتر شود. البته با كارهاي كليشه‌اي يا ظاهرسازي‌هاي رياكارانه نمي‌تواني به اين جايگاه برسي. بايد رفتار، گفتار و انديشه نيكي داشته باشي.

 99. دانيال كاظميدانيال كاظميsays:

  سلام وقتتون بخير من عاشق دختري ام كه تقريبا يك ساله ازش جدا شدم...ديشب خواب ديدم : تو طبقه سوم خونمون اومده بود و ٣ شب موند...٣ شب رو با ٣ نفر متفاوت همبستر شد و من هر شب كنار تختشون خواب ميشدم...كه تو شب سوم من نزديك تر رفتم و بدن معشوقه ام رو لمس كردم متوجه برهنه بودنش شدم كه شخصي كه كنارش بود دستم رو كنار زد... واقعاً ترسناك ترين خواب عمرم بود لطفا تعبيرش رو بهم بگيد !!!

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این رویا بیانگر این است که در همین روزهای اخیر معشوق سابق شما دست به گناهی کبیره زده اند که باعث آبروریزی شده است اما پیشنهاد می شود در زندگی خصوصی ایشان سرک نکشید

 100. فاطمهفاطمهsays:

  سلام. من عاشق دوس پسرمم ولی ولم کرد رفت با دختر دیگه.دیشب خواب دیدم که عشقم اومده خونمون بعد مهمون هم داشتیم یه دختره بود عشقم با این دختره همش حرف میزد و میخندید منم حسودیم میشد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خندیدن دوست پسرتان با دختر دیگر در این رویا به نشانه ی نزدیک شدن اجل یکی از خویشان این فرد است که بساط شادی و خوشی را از ایشان سلب میکند

 101. مهدویمهدویsays:

  سلام و عرض ادب ...در عالم رویا خواب دیدم در یک خوابگاه با تمام کسانی که باهاشون رابطه ای ندارم و آشنان هستم ...صحنه دوم ب سمت کوه میرم که کفشی که ی دختر ب من داده بدرد ننیخوره و میندازمش دور ِ...صحنه دوباره به خوابگاه برگشت و من ب سمت در خروجی میرم که دختر مورد علاقم که مدتی رفته و قطع رابطه کرده با من از در میاد تو اما بدون توجه به من از سمت راستم میره و چون مدتیه از شهرمون رفته جای دیگه من پشت ب در کردم و همش میپرسم اون کی برگشته که کسی جوابمو نمیداد ....تعبیرش چیه ...سپاس

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ورود به محیطی جدید آینده شما را دستخوش تغییر و تحولی مثبت خواهد کرد.

 102. علیرضاعلیرضاsays:

  سلام، در حقیقت برای بازگشت عشقم دعا گرفتم از دعا نویس، این چند روزه یک گناه بزرگی کردم ولی عاشق آقا ابوالفضل هستم،ولی توی خواب میبینم میرم پیش دعا نویس برام دعا محبت بنویسه عشقم برگرده. میدونستم بخاطر گناهم دعام برآورده نمیشه، تو خواب پولم از ماشین میفته اومدم بردارم یکی اومد کنارم با ظاهر اروم و دلنشین و بهم گفت تو دعا گرفتی نشونی داد گفت تو عاشق حضرت عباس هستی، قبل از نشونی ازش میترسیدم دستامو گرفته بود تنم میلرزید ولی بعد ک اسم عباس رو آورد زانو زدم التماس کردم ی فرصت دیگه بده بخاطر گناهم که از خاب بیدار شدم، تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از صحبتها و حرفهای یکی از اعضای خانواده یا بستگان یا دوستان ناراحت می شوید که با مورد نوازش قرار گرفتن و مورد حمایت واقع شدن فردی، این تیرگی و کدورت برطرف خواهد شد.

 103. amirrezakarimiamirrezakarimisays:

  سلام خسته نباشید ببخشید من حدودا یکسال و یک ماه هست که اتفاقات آینده برای خانواده خودم برای برخی از دوستان و اطرافیان و از همه مهم تر اتفاقات سیاسی و اقتصادی دنیارو میبینم و بعد از یه مدت همه خواب هام به عینه و با قاطعیت کامل اتفاق میفته...واقعا آزار دهنده شده اولش خیلی خوب بود اما الان فقط فکرم رو درگیر کرده توروخدا کمک کنید اسم اینو چی میشه گذاشت پیش روانپزشکم رفتم اونا بیشتر میگفتن رویای صادقست یا اینکه یه نوع پیش بینی دلیلش از نظر شما چیه؟؟ من چیکار باید بکنم؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این مسئله ی نگران کننده ای نیست روح انسان قادر است از آینده خبر دهد و این خود یکی از نشانه های معاد است ، ذهن خود را درگیر این مسائل نکنید و از کنار آن به سادگی عبور کنید تا از شدت تکرار آن کمتر شود

 104. علیرضاعلیرضاsays:

  سلام تروخدا برا منم تعبیر کنید، من برای بازگشت عشقم دعا گرفتم از دعا نویس، این چند روزه یک گناه بزرگی مرتکب شدم ولی عاشق آقا ابوالفضل هستم،ی خواب میبینم و توی خواب میبینم میرم پیش دعا نویس برام دعای محبت بنویسه تا عشقم برگرده. تو خواب هم میدونستم بخاطر گناهم دعام برآورده نمیشه، با داداشمون تو ماشین بودم پولم از ماشین میفته اومدم بردارم یکی اومد کنارم با ظاهر اروم و دلنشین و بهم گفت تو دعا گرفتی نشونی داد گفت تو عاشق حضرت عباس هستی، قبل از نشونی ازش میترسیدم دستامو گرفته بود تنم میلرزید ولی بعد ک اسم عباس رو آورد زانو زدم التماس کردم ی فرصت دیگه بده بخاطر گناهم که از خاب بیدار شدم، تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   زمان برای انجام بعضی از دیدارهای خانوادگی فراهم شده است. گرچه در گذشته به دلیل گرفتاری‌ها در این زمینه کوتاهی کرده بودی، اما اینک یک فرصت خوبی فراهم شده است تا روابط را دوباره مستحکم ساخت.

 105. فحفحsays:

  سلام . من خواب دیدم کسی ک دوسش دارم و رابطمون تموم شده اومده خونمون با دوس دخترش و تو خواب میبینم دختره دست و پا نداره و مامانم میگه چشم و گوششم درست کار نمیکنه. طرفمم میگه خیلی پشیمونم ک ترکت کردم و ناراحته و بهم میگه من با کسی نیستم. خواب رو هم روز 28 ماه قمری دیدم و ساعت 9 صبح قبلش ساعت 6 بیدارشدم دوباره ک خوابیدم این خواب و دیدم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به احتمال زیاد فردی که عاشق او هستید یا خواهید شد و به عنوان یار در کنار شما قرار میگیرد در حق شما خیانت و بی وفایی میکند ، برای دور شدن بلا با ایدی مدیر سایت در تلگرام مکاتبه بفرمایید

 106. شایستهشایستهsays:

  با سلام من نزدیک های ب عصر ب خواب رفتم و ساعت 6 تقریبا بیدر شدم و خواب دیدم که عشقم ی من زنگ میزند و میگوید میخواهد مرا ببیند و من هم ب دیدنش میروم وقتی او را میبینم بغلش میکنم و کلی گریه میکنم میشه بگین تعبیرش چیه؟اصلا خوابی که تو روز باشه تعبیر داره؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تو هیچ وقت تو زندگی ناامید نیستی و همیشه به خودت مطمئنی که میتونی به هر اونچه که میخواهی دست پیدا کنی همین روحیه مثبتت باعث می‌شه تا آینده بسیار خوبی داشته باشی و تمامی آرزوهات به واقعیت بپیونده.

 107. علیرضاعلیرضاsays:

  سلام خواب دیدم تو یک ماشینی نشستم یک بازیگر معروف زن کنارم بود خودش رو می‌چسباند بهم، خالکوبی روی دستش بود، نمیدونم چه اتفاقی افتاد و چی شد ولی اومد خونه ی ما، یادم مسخرش میکردم ولی آخرش انگار قرار بود باهاش ازدواج کنم، تعبیر میکنید استاد عزیز

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، احتیاط کنید این رویا به علامت رو به رو شدن شما با زنی است که ممکن است شما را بفریبد و قصد سوء استفاده داشته باشد اگر در اینده چنین موقعیتی پیش آمد کناره گیری کنید

 108. مهدی مممهدی ممsays:

  خواب دیدم که اونی که ترکم کرده درواقع خیلی دوستم داره اونی که بهن ترجیح داده ازیتش کرده و می خواد دوباره برگرده خواهشا جوابمو بدین

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به گذشته و خاطراتش فکر نکنید بدانید روزها و ایامی از راه می رسند که تغییرات بسیار مثبتی در زندگی شما گذاشته می شود و با کسانی اشنا خواهید شد که حامی و همراهتان می شوند

 109. علیعلیsays:

  سلام خاب دیدم ب عشقم زنگ میزنم میگم با من ازدواج کن ولی قبول نمیکنه، چون عاشق یکی دیگس ولی تو خاب آون پسری رو هم که عاشقش بوده رو پیدا میکنم ولی انگار عشقم قراره با یکی دیگ به غیر از اون ازدواج کنه و من آخر سر به (عشقِ عشقم) میگم هر کاری میکنم ولی تو باید باهاش ازدواج کنی اون ترو دوس داشت، تعبیرش چیه، در حقیقت هم عشقم عاشق یکی دیگ بوده و قبول نکرد یا من ازدواج کنه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشان دهنده ی کمرویی و معصومیت شماست،با کسی ازدواج میکنید که شخصی مهم و خوش برخورد است و همیشه به فکرتات است.

 110. تيناتيناsays:

  سلام من حدود شش ماهه كه از كسي كه دوسش داشتم جدا شدم اوايل جدايي خيلي بهش فك ميكردم ولي خيلي ميگذره كه اصلا بهش فك نميكنم اما تقريبا هرشب مياد تو خوابم و توي همه ي خوابامم فقط التماس ميكنه كه برگرد و ناراحته و من خوشحال.تعبييره اين همه خواب چيه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ناراحتی ایشان در رویایی شما به علامت زندگی سالم بی دردسر و پر از خوشی برای این شخص میباشد او هم اکنون دوران خوبی را در حال سپری کردن است

 111. آرامآرامsays:

  سلام ،من حدود 6 ماه که از پسری که عاشقش بودم جداشدم اونم به خاطررابطش با کس دیگه ای 2 باره که خواب میبینم ،حدودا 2 ماه پیش خواب دیدم که بهم پیام داده و ابراز عشق کرده منم جوابشو ندادمو گریه میکردم،بعد دیدم یکی از دوستام داره باهاش دعوا میکنه که دست از سر من برداره و داره منو اذیت میکنه،اونم با یه چهره غمگین و ناراحت گفت که شما دارین ظاهر ماجرارو میبینین منم دلتنگشمو دوسش دارم. دیشبم خواب دیدم که جاییم با دوستامون اونم بود سعی داشت که بهم نزدیک شه و بهم میرسید و حواسش به من بود اما من بهش بی اعتنایی میکردم و اونم با صبوری به کاراش ادامه میداد.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از فرصتهایت لخوبی بهره ببر و با تلاش و کوشش خودت را به موفقیت برسان.نگران چیزی نباش که بزودی همه چیز رو به راه میشود.

 112. غ.اغ.اsays:

  سلام من خواب دیدم کسی که عاشقش بودم و چند وقت هست که از هم جدا شدیم با یه دختری که از من کوچکتر هست دوست شده و به من که اونجا هستم اهمیت نمیده ...حتی نگاه هم نمیکرد بهم.. جالبه که اون دختر نمیدونست من قبلا با اون پسر دوست بودم و در غیاب اون شوخی هاشون و برام تعریف میکرد و از خوبی هاش میگفت... میشه بگید تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در مسئله یا موضوعی با شخصی خردمند به مشورت خواهید پرداخت که نتیجه امیدوارکننده و مثبتی برای شما به دنبال دارد.

 113. عبداله رعبداله رsays:

  سلام,من اوایل صبح خواب دیدم مادر دختری که قرار بود باهاش ازدواج کنم اومده پیشم,من همش گریه میکردم و از ایشون گله میکردم که چرا گذاشتی دخترت باکس دیگه عقد کنه?اونم گوش میداد و بعضی وقتا بهونه میاورد,لازم به ذکر هستش من با این خانم ۶ سال رابطه داشتم تا اینکه بدون اطلاع من ۶ ماه پیش عقد کرد و رفت ولی هنوزم بفکرشم,گفتنی هستش مادرش خیلی منو دوست داشت,مرسی

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   یک فرصت مناسب پیش می آید که با تقویت روحیه عالی ترین نتیجه را خواهی گرفت.

 114. رضارضاsays:

  سلام,من ظهر خواب دیدم باعشقم که ۷ ماهه منو ترک کرده و رفته باهم بودیم و اون گیر داده بود به ریش و سیبیل من میگفت اصلا بهت نمیادمنم شروع کردم به اصلاح صورتم,تعبیرش چیه لطفا?مرسی

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به حرف‌های بی‌اساس دیگران توجه نکنید و بدانید که آسیب و ضرری به شما نخواهد رسید، از بزرگان کمک بخواهید و همیشه امید و توکل به خداوند باشد تا به موفقیت برسید.

 115. رومینارومیناsays:

  سلام من سال گذشته یه مدت خیلی کوتاهی با یه اقایی دوست بودم. چند وقته خوابشو میبینم اوایل خواب میدیدم توی یکی از شبکه های اجتماعی اسم یه دختر گذاشته بعد خواب دیدم اومده خونمون یه دختر زشتو دار بقل میکنه. الانم همش خواب میبینم ک با من دوست شده اخرین خوابم امروز بود ک توش انگار واقعا عاشقم بود رفته بودیم بیرون کلی حرف عاشقانه زد یه لحظه تنهام نمیزاشت منو ک رسوند خونه روی دیوار خونمون یه علامت قلب بود تو خوابم فک میکردم ک اون اقا گذاشته. تعبیرش چیه؟!؟!!!!

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این رویا نشان میدهد هم اینک این فرد با زنی جوان رابطه ای برقرار کرده اند که به گناه و فساد انجامیده است از اینکه رابطه ی خود را با این مرد قطع کرده اید خشنود باشید

 116. خدیجهخدیجهsays:

  سلام.من سه روزه مدام درخوابهای مختلف فردی رومیبینم که دوست دارم.تعبیری داره؟یاچون ذهنم درگیرشه کلاتعبیرنمیشه؟ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   با سلام از آنجایی که قبل از خوابیدن به فرد مورد نظر فکر کرده اید این رویا به سراغ شما امده و تعبیر خاصی به همراه ندارد

 117. فاطمهفاطمهsays:

  سلام . من هر شب خواب عشقمو که ولم کرده رو میبینم دیگه از ترس سعی میکنم نخوابم خواب دیدم دم صبح که بم میگه هیچوقت برنمیگردم پیشت

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   با فرد جدیدی ملاقات خواهید کرد و عاشقش می شوید و به او وابسته می شوید و تغییر و تحولاتی در زندگیتان پیش خواهد آمد.

 118. علیعلیsays:

  سلام اینو تعبیر میکنید؟ خاب میبینم یکی همیشه دنبالمه انگار دختره، یهو نمیدونم چی شد بچه دار شدم همسرم تو خاب معلوم نبود ولی بچمو نمیخاس، منم از ازدواج با آون پشیمون بودم، گریه میکردم مادرم میگفت دعا کن اینجا حاجت روا میشی، در واقعیت هم به دختری علاقمند هستم که به ازدواج با من علاقه ای نداره

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از دوستان ناباب و افرادی که تو تورا به راه بد می کشانند به دور باش و نان حرام در زندگی ات نیاور. چند وقتی است که از خداوند دور شده اي سعی کن تا به نحوی دوباره او را به دست بیاوری

 119. پدرامپدرامsays:

  سلام، مادر عشقم تو خاب به ابجیم زنگ میزنه که حلالش کنم بخاطر بدی ای که در حقم کرده دخترش، ولی عشقم تو خاب یکی دیگه بود انگار نوه ی خالم بود، تا اینکه با خانواده عشقم ملاقات میکنیم و با میانجی گری خواهرم این وصلت شکل میگیره ولی کماکان عروس نوه خالمه، ولی تو خاب فک میکنم عشقم هستش، تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   برای رسیدن به اهداف و خواسته هایتان صبور و شکیبا باشید تا به آنها ببرسی،کمی هم برای خودتان وقت بگذارید و به سفری بروید تا روحتان تازه شود

 120. محبوبهمحبوبهsays:

  سلام.من ی پسری رو خیلی دوست دارم ولی الان یک ساله که دیگه با من نیست و اصلا کاری به من نداره.ولی من خیلی منتظر پیامش هستم و همیشه پروفایلشو چک میکنم گاهی اونو توی خواب هم میبینم. ولی دیشب خیلی خواب عجیبی دیدم. خواب دیدم که از چت های قدیممون ی عکس گرفته و توی پیجش گذاشته و زیرش ی متن درمورد من نوشته هم خوشحال شدم از اینکه در مورد منه و هم ناراحت چون متنش جوری بود که یعنی به یادم هست ولی دیگه نمیخواد رابطه ای با من داشته باشه.و حتی گریه کردم.و بعدش به من زنگ زد ولی من جواب ندادم و همش افسوس میخوردم چرا باهاش حرف نزدم.و بهم پیام داد که به من زنگ زدی با من کاری داشتی متوجه شدم که من بدون اینکه بخوام اشتباهی بهش زنگ زده بودم. میشه تعبیر این خوابو به من بگین. ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بخت و اقبال خوبی دارید و به چیزهایی که می‌خواهید می‌رسید، نگران اشخاصی که دنبال ضربه و آسیب رساندن به تو هستند نباش چرا که شکست می خورند

 121. آیداآیداsays:

  سلام خواب دیدم معشوقم که(ازدواج کرد قبلا)صاحب پسری شده و به یه جای دیگه اسباب کشی میکنن و خیلی ناراحته میشه تعبیرشو بگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شما باید در هر راهی که در پیش می گیرید اعتدال را حفظ کنید وگرنه در آینده ای نزدیک به ضررتان تمام می شود

 122. تيناتيناsays:

  سلام من ٦ ماه هست رابطم به هم خورده و با سوتفاهم و خيلي الكي خيلي مغرور و لجباز تر شده خيلي نا اميدم از آشتي اما ديشب خواب ديدم برگشته و ميخواد دوست شه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   آرزوها و نقشه های زیاد برای آینده .

 123. یوسفییوسفیsays:

  سلام لطفا جواب بدین من ٨سال باپسری دوست بودم عاشق هم بودیم ولی الان بنا بهددلایلی بدون قهر و جر بحث تموم کردیم دیشب خواب دیدم بهم زنگ میزنه وخیلی پشمونه و میخواد دوباره رابطه برقرار کنه منم همش از گذشته ازش میپرسم که چرا رابطمون تموم شد اونم همش میگفت بیخیال از نو بسازیم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   فردی قوی و محکم و زیرک هستید که باید قوای خود را بشناسید و از آنها برای رسیدن به هدفهایتان بهره بگیرید.

 124. پدرامپدرامsays:

  سلام خواب دیدم مارمولکی را به خوردن چیزی قرمز رنگ مجبور میکنم که به شدت میخوره تا رنگش قرمز بشه بعدش با وسیله ای گردن مارمولک رو جدا میکنم تعبیرش چیه استاد؟در واقعیت به دختری علاقمند هستم امکانش هست بهش برسم؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از بصیرت و روشن بینی خاصی برخوردار هستید که می تواند راهنمای شما در کارهایتان باشد. این خصوصیت را در خود تقویت کنید تا به موفقیت برسید و پیشرفت کنید.

 125. زهرازهراsays:

  سلام من تقریبایک ساله ک عشقم از پیشم رفته خیلی هم خوابشو میبینم خواب دیدم ک بهم رسیدیم مامانم با یکی حرف میزد جوری ک من فهمیدم خانواده اونا راضی نیستن یه جورایی مجبور ب این وصلت شدن رفتم پیشه خودش در حالی ک روسریمو میپوشیدم اشک تو چشام جمع شده بود بهش نگاه کردم گفتم علی اگه اومدی ک مثه دفه قبل بری تورو خدا همین الان برو بهم گفت ن عه این چ حرفیه ما انقدر مشتاق بودیم ک اومدیم واسه تو بعدشم بغلم کرد رفتیم جایی گفت امشب شام رو بگو بابات بده گفتم باشه مشکلی نیس....این خواب رو میشه لطفا تعبییر کنید؟؟!!

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شاید هم اکنون زندگی خوبی نداشته باشید و مشکلات به شما فشار می‌آورند اما به زودی بخت و اقبال تان مناسب می‌شود و هر چه که زمان بیشتری بگذرد سعادت گ خوشبختی بیشتر خواهید یافت.

 126. فرشتهفرشتهsays:

  با سلام. من خواب معشوقم رو دیدم که 6 سال قبل از هم جدا شدیم. و ایشون پزشک بودن. خواب دیدم من دکمه های روپوش پزشکی که پوشیدن رو دارم باز میکنم تا خودم بپوشم. و همه خانم های فامیل رو دیدم که تو یک جایی شبیه بیمارستان خوابیدند و به همشون داروهای گرون تجویز کردند. چند جور قرص دست هر کی یک کیسه قرص بود. و معشوقم هم اونجا بودن. ممنون میشم تعبیرشو بگین.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دیدن پزشک و قرص در این رویا بیانگر این است که در حال حاضر معشوق سابق شما مبتلا به یک بیماری بلند مدت شده اند و در حال درمان هستند

 127. علیعلیsays:

  سلام ببخشید خواب دیدم بابا برام یک دختر رو پیدا کرده که خیلی پول دار هستن و ملیاردرن و گفته قراره خواستگاری گذاشته، خواهرمم اصرار میکنه برم خواستگاریش ولی من ممانعت میکنم، چون در حقیقت عاشق ی دختری هستم و خواهرمم در واقعیت مطلع هستن ولی اون دختر به بنده زیاد علاقمند نیست، تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   چون این پیشنهاد از طرف پدر شما بوده تعبیر آن پیدا شدن فرصت ها و شرایط خیلی خوب برای شما در آینده ی نزدیک است که باید قدر آن ها را بدانید

 128. Nazanin sadeqiNazanin sadeqisays:

  سلام خسته نباشید من پسریو دوس دارم ولی اون نمیدونه با هم گاهی حرف میزنیم فقط. خواب دیدم که بهم پیشنهاد داده و من قبول کردم بعدش با خوشحالی منو در آغوش گرفت اما بعد اون حسمیکردم یه سریمشکلات وجود داره که دیگه مثل اوایل خوشحال نیست میشه بگید تعبیرش چیه؟ (خیلی خواب این پسرو میبینیم واقعا دیگه دارم کلافه میشم.این که زیاد خوابشو میبینم یعنی چی؟)

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مراقب رفتارهايتان باشید و همواره با دیگران، مخصوصا عشقتان به نحوی برخورد کنید که شأن و مزلتش زیر سوال نرود، رفتارهای نامناسب بزودی او را از شما دور خواهد ساخت

 129. Negin.moradiNegin.moradisays:

  سلام.من حدود دو ماه پیش با اقایی در ارتباط بودم ب دلایل خیلی عادی از هم جدا شدیم..ایشون توی کار ساخت و ساز هستند دیشب خواب دیدم ک برگشته و گوشی موبایلش را ب من نشان داده و موجودی حسابش ک من گفتم تو از پولی ک زمین و فروختی و برای کارت بود خرج روزانه ات کردی با حالت شرمنده گی گفت اره و یک زمین داشت ک ساخت و ساز میکرد دیشب توی خواب گفتم اون زمینت چیشد گفت فروختم ب محمود(محمود شوهر عمه ام هست).....خیلی ممنون میشم تعبیرش را بگید خیلی فکرم مشغوله .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   برای جذب کردن شریک زندگی و یا عشقتان تنها سخن گفتن کافی نیست و شما باید با رفتارها و اعمالتان ثابت کنید که به او علاقه مند هستید بی توجهی در اين مورد موجب می شود تا به راحتی او را از دست بدهید.

 130. عاطفهعاطفهsays:

  چند ماه پیش مادرم خواب دید که مادر معشوق سابقم (که منو بعد از خاستگاری با طرز برخورد خیلی بدی ول کرد) اومده دم در خونه و از مادرم دلجویی میکنه که میگه مارو ببخشید. و مادرم هم باهاش خوب برخورد میکنه. میشه تهبیر خواب من رو هم بگید. و اینکه چرا خوابای خوب تعبیر نمیشن ولی خواب بد که میبینیم بلافاصله بعد از بیدار شدن تعبیر میشه، الان هشت ماه هستش منتظر تعبیر این خواب هستم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مشکلات زیادی را بر دوش خود حمل می کنید. از هر طرف با بدبیاری روبرو می شوید. اما نباید کنترل خود را از دست بدهید. با صبر و پشتکار قادر خواهید بود بر آنها غلبه کنید.

 131. مهدیهمهدیهsays:

  بعد از رقتن معشوق قبلیم خیلی سعی کردم ببینمش و باهاش صحبت کنم و هرجا تونستم رفتم اما نشد و گوشیش رو هم خاموش کرد تا منو نبینه، بعد از یکماه دخترخالم برام خواب دید که برگشته و تو خواب خیلی خوش حالیم و همدیگرو در آغوش گرفتیم و خونوادم تو کوچه ها دنبالش هستن و من میگم بیاین خودش اومد، پیدا شد، و خودشم تو خواب میگفت مگه میشه نیام، بالاخره اومدم. میشه لطفا تهبیرش رو بهم بگید، از این خواب بیشتر از پنج ماه میگذره.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به طول انجامیدن بک برنامه خاص برای رسیدن به هدفی مشخص

 132. بنفشهبنفشهsays:

  درود بر شما. من به مدت 10ماه ک یک طرفه فردی دوست دارم.و بهش ابراز نکردم.سعی کردم در قالب دوست معمولی باهاش ارتباط داشته باشم. دوماه بود که به خاطر یه شوخی ساده رفتارش با من سرد شد.خوابی که دیدم در موردش به وقت ظهر بوده. توی ماشینش بودم و جالبیش این بود که تو ماشین فرمون دست راست بود و من تمام مدت احساس میکردم یه چیزی تو ماشین جاش عوض شده. بعد اینکه یهو از فضای شهر خارج شد منو برد جایی که فوق العاده قشنگ بود و سواحل آبی رنگش بسیار به چشم میومد. باهاش پیاده روی کردم و کلی ذوق میکردم تو این مدت.و احساس میکردم با اینکه پسر معتقدی هست داره سعی میکنه یه مقدار با من تماس فیزیکی برقرار کنه.تا اینکه نتونست جلو خودشو بگیره و سرمو نوازش کرد.... نمیدونم این خواب تعبیر امیدوار کننده ای داره یا نه!?

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   غرور خود را مخصوصا در برابر نامحرمان حفظ کنید اجازه دهید آنچه که خداوند برای شما مقدور کرده اتفاق بیفتد و برای دوستی با کسی پافشاری و یا خود را تحقیر نکنید چرا که عاقبت آن رسوایی و پشیمانی ست

 133. Negin.moradiNegin.moradisays:

  ببخشید من باز دیشب خواب اقایی رو دیدم ک قبلا با هم بودیم و جدا شدیم دیدم ک برگشته و من را بوسید ...تعبریش چیه اگر من خودم برگردم ب سمت اقایی ک قبلا با هم بودیم و جدا شدیم بد نمیشه؟؟؟؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این رویا بدلیل تفکرات زیاد شما قبل از خواب بود و معنی به همراه ندارد چنان چه که تکرار شد به توپ تاپ اطلاع دهید چون تکرار رویایی برای بار سوم حتما با تعبیر واقعی همراه هست

 134. الیالیsays:

  سلام من یه مدت خواب معشوقم و میدیدم که یه سالی هست بخاطر حسادت ها و سخت چینی های بقیه به هم بدبین شدیم و از هم جدا شدیم. ما توی یک محیط کار میکنیم اما در دو ساختمان جدا . من توی خواب هام دیدم که رفتار دوستانه ای با من داره بنابراین به سراغش رفتم و برخورد بدی نکرد و شاید تمایل هم داشت ک باز باهم دوست باشیم. ما یه قرار گذاشتیم و برای عصرونه دعوتش کردم . اون به گفته خودش کاری براش پیش اومد و نتونست بیاد و بعد ازون بخاطر غروری ک داریم دوباره سمت هم نرفتیم. حتی یبار سمت اتاق کارم دیدمش درحالی که داشتم میرفتم بیرون بازم رفتار عادی داشت اما من سرد برخورد کردم. دیگه خوابی ازش نمیبینم. میشه بگید این خواب ها چی بودن؟ اگر بازم چنین خوابهایی ببینم باید بازهم بهشون بها بدم؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ممکن است برخی از نزدیکانتان قضاوت نادرستی در رابطه با شما انجام دهند اما شما خودتان را نبازید چرا که آنها به زودی پشیمان می‌شوند و به اشتباه شان پی می‌برند.

 135. ستایشستایشsays:

  سلام خسته نباشید، من هشت ماهه از پسر مورد علاقه ام جدا شدم و کات کردیم ولی هنوز دوستش دارم،چن وقت پیش خواب دیدم ک تو فرودگاهم ولی حالم بد شده منو بردن بیمارستان،پرستار داشت به دستم سرم وصل میکرد که دیدم یهو در اتاق باز شد و عشقم با پیرهن سبز به همراه مادرم وارد شد،و دایم قربون صدقه ام میرفت،من از درد سرم گریه میکردم و اون میگفت تروخدا گریه نکن قربونت بشم چیزی نیست،خودمم تو خواب هم خیلی خوشحال بودم ک دیدمش و برگشته هم خیلی تعجب کرده بودم ک اصلا از کجا فهمیده من بیمارستانم... میشه لطفا تعبیرشو بگید،خیلی برام مهمه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به دنبال تغییر و تحولات نباشید چرا که در حال حاضر همه چیز روبراه است و شرایط اقتصادیتان هم بسیار خوب است پس سعی کنید همین شرایط و موقعیت را پایدار نگه دارید.

 136. Nazanin sadeqiNazanin sadeqisays:

  سلام اینکه خواب یه فردو چند بار ببینی اما توی خواب های مختلف معنی خاصی داره؟تقریبا 4 دفعس با فواصل کوتاه دارم خواب شخصی که دوسش دارمو میبینم ولی توی خواب های مختلف یا اینکه حتما باید یه خواب مشخصو چند بار ببینی تا اوفاق بیوفته؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   هیچکدامک از مواردی که نام بردید در تعبیر خواب تاثیری ندارد

 137. آرزوآرزوsays:

  سلام خسته نباشید،من چند ماهه که از عشقم جدا شدم و هیچ خبری ندارم ولی خیلی دلتنگش میشم،چن وقت پیش قبل خواب از خدا خواستم کمکم کنه،خوابیدم،قبل اذان صبح خواب دیدم یه صدایی همش بهم میگه اگه میخوای مشکلت حل بشه سوره ی ظها بخون،از خواب پریدم،اینقدر سرم شلوغ بود که اصلا وقت نشد بخونم دوباره فردا شبش خواب دیدم همون صدا بهم میگه سوره ی زلزله با سوره ی ظها رو حتما بخون...تعبیرش چی میشه؟ امکان داره اونم دلش پیش من باشه؟امکان برگشتش هست؟؟خواهش میکنم راهنماییم کنید نمیدونم چه کاری رو باید انجام بدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خیر فرزندم اتفاق دیدن چنین رویاهای بیانگر هشدار برای شماست چرا که شما از خداوند و از عقاید خود فاصله گرفته اید اجازه دهید تقدیری که خدا برای شما نوشته است رقم بخورد و در آن دخالت نکنید!

 138. کیمیاکیمیاsays:

  سلام من به یک آقایی خیلی علاقه داشتم که به دلیل شرایطی که توش بودم مجبور شدم فراموشش کنم دیشب یه خواب عجیبی دیدم که اومده بود خونه ی ما برای آشنایی همه ی بزرگترای فامیلمونم بودن وقتی دیدمش انگار هیچ اتفاقی نیفتاده بود خیلی خوب بودیم باهم ، اما سرش شکسته بود و پاهاش به شدت زخمی بود هرچی ازش پرسیدم که چی شده چرا اینجوری شدی جواب نداد میشه لطفا بگید تعبیرش چیه ؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شکسته شدن سر ایشان به علامت این است که این فرد در حال حاضر شرایط بسیار بدی را از لحاظ روحی داند و در رنج و غصه به سر می برند

 139. سحرسحرsays:

  من سحرم که چن وقت پیش خوابم رو براتون گذاشتم. چرا خواب من رو تعبیر نکردین آخه خیلی خیلی تعبیرش برام مهم بود???

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام فرزندم اگر کامنت شما حذف شده حتما به این دلیل بوده که در قسمت نامرتبط کامنت گذاشته اید و باید در موضوعی که مربوط به رویای خودتان است مطرح بفرمایید

 140. مهرنازمهرنازsays:

  سلام،اقایی بودن که من اوایل خیلی تمایل به ازدواج داشتم ولی بعد نظزم عوض شد و رابطه رو تموم کردم،3سالی می گذره،البته بعد پشیمون شدم و تو این مدت گاهی ب یادش می افتادم،خواب دیدم برگشته و با همیم و انگار ازدواج کرده بودیم و رابطه ی خوبی داشتیم و من خیلی باهاش صمیمی بودم و احساس ارامش می کردم و خوشحال بودم کنار هم دراز کشیده بودیم تو یه جایی مثل کوه و جنگل بود،این خواب تعبیری داره می شه راهنمایی کنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دوستان صادق و باوفا ای در اطراف خود دارید که در هر گرفتاری به شما کمک می رسانند. قدر آنان را بدانید و با آن ها مهربانی کنید.

 141. !!!!!!says:

  سلام من به دختری علاقه داشتم که بعد دو ماه که از رابطمون گذشت ترکم کرد رفت سراغ یه نفر دیگه هرچقدر زنگ زدم برگرده فایده نداشت انگار امیدی بهش نمونده ایشونم وقتی دید دست از سرش بر نمیدارم سیم کارتشو عوض کرد و با شماره قبلیش تو فضای مجازی خیلی وقته ان نیست چون هشت ماهه که جدا شدیم تو این مدت به امید این که بهم زنگ بزنه صبر کردم دیشب خوابشو دیدم که تو فضای مجازی تلگرام با شماره قبلیش انلاینه و میخواست بهم پیام بفرسته که هی منصرف میشد چند یه هفته قبل هم خواب دیگه دیدم که کنارم خوابیده وقتی از خواب بیدار شد گفت دارم میرم کلاس بعد 2 ساعت بر میگردم ولی هیچ اثری ازش تو خواب ندیدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این دو رویا هر کدام بیانگر خیانت و بی وفایی این دختر است بهتر است ایشان را از ذهن خود بیرون کنید

 142. ZahraZahrasays:

  سلام خواب دیدم کسی رو ک قبلا خیلی دوسم داشت و من بخاطر موقیتم مجبور ب ترکش بودم دوباره کنارمه و باهم داریم میگردیم اینم بگم ک توزندگی اون الان کسی هست ویکی دوسال ک جداییمون میگذره و منم تازه با یکی دیگه آشناشدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تعبیر رویای شما این است که فرد مورد نظر در حال حاضر صاحب معشوق هستند و زندگی خوب و لحظات خوشی را سپری میکنند

 143. ShirinShirinsays:

  سلام من مجردم ولی توی خواب دیدم که با نامزدم(محرم بودیم) قراره برای اولین بار رابطه داشته باشیم عشق بازی میکردیم ولی در اتاق قفل نمیشد,و این ک یه شخص خاص(عمه ی من)همش میومد و مانع میشد.(صورت نامزدم تو خواب یادم نیست ولی حس میکردم خیلی خوش قیافس); بعد اون که نامزدم دید نمیشه گفت بریم هتل یا یه همچین جایی ولی من دیگه گریه میکردمو میترسیدم. ولی راضی شدم که باهاش برم. بعدش خوب بودیم باهم ولی میگفتیم اگر همون موقع میشد بهتر بود بعدش از خواب بلند شدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از انجا که مجرد هستید و برای برقراری رابطه جنسی و لذت مشتاق بوده اید تعبیر خوبی ندارد و برای شما به نشانه ی احتیاط است ، مراقب باشید تا احساس پاک شما توسط دیگران به بازی گرفته نشود

 144. _Mahla__Mahla_says:

  من با یه پسری دوستم و قصدمون رسیدن به هم است اما متاسفانه مامانم با این موضوع مخالفت میکنه و دیشب خواب دیدم که خانواده من و اون پسره دورهم جمع شده بودیم ودرمورد تدارکات عروسی حرف میزدیم لطفا اگه میشه تعبیرشو بگید.. باتشکر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   موفقیت و پیروزی - موفقیت شما حتمی است با شکیبائی آن را دنبال کنید

 145. MaryaMaryasays:

  سلام. وقتتون بخیر.... من دوماه پیش نامزدیم بهم خورده که نزدیک عروسیم هم بود.... که این اواخر کمی از لحاظ روحی تونستم بهبود پیدا کنم و خودمو تسکین بدم و فکر و احساسم رو کنترل کنم. اما دو هفته است که مرتب خواب میبینم. یکبار خواب دیدم لباس عروس به تن دارم و دارم توی خیابون میرم و مادرم و خاله و دخترخالم همراهیم میکنن. یک هفته بعد دیدم که دارم لباس عروسیمو از توی جعبه‌ای در میارم. روز بعدش خواب دیدم که با همون شخص دارم عروسی میکنم. و دیشب خواب دیدم که برگشته و از دیدار من خوشحاله اما ناراحته از اینکه این مدت باعث ناراحتیه من شده و منو در آغوش گرفت و عذرخواهی کرد و بهم محبت کرد. من هم خوشحال بودم از برگشتنش. باید بگم که بخصوص این دوتا خواب آخر رو فکرم چندان درگیر ایشون نبود....میشه تعبیر اینها رو بهم بگید؟؟ یک دنیا ممنون میشم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دچار درگیری و اختلاف می شوید. از دوستان ناموافق دوری کنید. خشم خود را کنترل کنید و کمی خونسرد باشید.

 146. sarasarasays:

  سلام من یه چند ماهی میشه که از عشقم جدا شدم اما هنوز بعضی وقتا باهم حرف میزنیم همین چند روز پیش بهم گفت دوست دارم اما دیدم با یه دختر دیگه دوسته بهش گفتم لاهاش تموم کن گف نمیتونم اگه نمیخوای خودت برو در حالی که پارسال همین موقع ها اونقدر دوسم داشت الان چند روزه تو خوابم میبینم که اون رو تخت خوابیده میرم کنارش میخوابم لش میکنم بهم پشت میکنه میگه برو اونور و چنز رز بل هم دیدم دستمو گرفته داره منو میبره یه جایی درسته ما تموم کردیم ولی اون هنوز باهام حرف میزنه من خیلی درموندم?

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به صلاح شماست این رابطه ی سرد و بی روح را تمام کنید این رویا به من گفت فرد مورد نظر همینک در حال خیانت و یا بی وفایی کردن به شماست و بدون شک علاقه ی قلبی به شما ندارد

 147. علیعلیsays:

  سلام من عاشق دختری هستم ازش تقاضای ازدواج کردم ولی رد کردند، تو خاب دیدم یکی قراره باهاش ازدواج کنه خیلی دلم شکسته بود یک عکس تو کیف پولم میبینم که عکس پدر بزرگ خدا بیامرزم و شوهر عمم بود که تو کربلا عکس گرفتند، عکس رو که میبینم از آقا امام حسین دلخور میشم که هیچوقت تو زندگیم منو کمک نکرده، تعبیرش چی میشه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   آمدم اسم امام حسین این رویا را برای شما بصورت نیک تعبیر میکند و اینده ای خوب همراه با اتفاقات خوش ایند در انتظار شماست هرگز افسوس گذشته را نخورید

 148. شيرينشيرينsays:

  سلام ممنون از سايت خوبتون من خواب ديدم كسي كه نميشناسمش ادعا ميكنه كه عاشقم شده و از اونجايي كه من تو واقعيت از پسرا بدم مياد و اهل اينجور چيزا نيستم وقتي داشت به من نزديك ميشد نيزه ي روي زمين رو برداشتم و در قلبش فرو كردم اما خون نيومد ولي مطمين بودم مرده و وقتي اينكار ها رو انجام ميدادم كنار كاه ها بودم و روي يخ راه ميرفتم بعد اون وقتي داشت ميمرد گلوله اي با تفنگ به سمتم شليك كرد و در شكمم فرو رفت و خون نيومد و درد كمي داشت بعد رفتم پيش يه دوست و بهم گفت گلوله خوردي منم گفتم اين گلوله اسباب بازيه ولي درد ميكنه داشتيم با هم ميرفتيم بيمارستان كه يادش اومد يه كاري داره و با خونسردي گفت ميشه خودت بري منم قبول كردم وقتي رفت يك نفر از پشت من رو گرفت و اون هموني بود كه نيزه كشتمش اما زنده شده بود و من تقلا ميكردم واون كلمه ولي رو مرتب تكرار ميكرد بعد بيهوشم كرد و من رو دزديد ممنون از سايتتون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود و احسنت بر شما این رویا شخصیت مثبت پخته و منطقی شما را می رساند خوشبختانه شما از تمام دام هایی که بر سر راهتان قرار گرفته با موفقیت عبور کرده اید و همیشه شیطان را از خود ناامید کرده اید

 149. شيرينشيرينsays:

  ببخشيد من يه چند وقت هست خواب ميبينم يه بار خواب ديدم عاشق يه داعشي هستم و از اينجور خواب ها زياد ميبينم و يه بار هم خواب ديدم تو يه ماموريت كه موفق شدم عاشق يه نفر ي كه باهام تو ماموريت بوده شدم و وقتي بيدار ميشدم به خودم ميگفتم اين چه كاري بود كه من كردم چون تو واقعيت اهل اينجور چيزا نيستم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دیدن این رویاهای پراکنده و عجیب بیانگر ذهن و جسم فعال شماست و بیانگر این است که در اینده با اتفاقات زیاد و هیجان انگیزی سر و کله خواهید زد

 150. حامدحامدsays:

  سلام من عاشق یه دختر بودم که نفهمیدم چرا ولم کرد این دختر سالها ولم کرد و بعد برا حرص دادن به من با فامیلمون دوست شد و ... تازگیها هم ازدواج کرده من اصلا خوابشو نمیدیدم سالها بود فراموشش کرده بودم و خیلی کم بهش فکر میکردم اما چند روز پیش خواب دیدم اومده جلوم وایساده گریه میکنه و میگه من خیلی دوست داشتم ! تعبیرش چی میتونه باشه؟ خیلی ممنونم ازتون.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   امید و انگیزه ات را ازدست نده و توکلت به خداوند باشد و بدان که بزودی در کارت به موفقیت و پیروزی خواهید رسید

 151. مهسامهساsays:

  سلام. چهارماهه که از همسرم در دوران عقد جدا شدم. دیشب خواب دیدم که مجددا طلاق گرفتیم. و بعد از جدایی خیلی عصبانی بودیم. هر دومون سر هم فریاد میزدیم. ولی او عصبانی تر بود. وقتی رفت سوار ماشینی شد که راننده آن زن بود و من دنبالش دویدم تا جوابش را بدم. اما دیدم پیاده شد و تبدیل به زنی شد که النگو داشت. النگوهاش را دزد زد و در حال عذاب کشیدن بود. من همانجا سر جای خودم ایستاده بودم و فقط نگاه میکردم. و به خودم میگفتم نتیجه دل شکستن من را داره میبینه. تعبیرش چی میشه‌. باتشکر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   یک فرد حسود و مغرور و بدخواه به شما ضرر و آسیبی میرساند و نسبت به شما بی مهری می‌کند اما بدانید که سودی از این کار نخواهد برد.

 152. فاطمهفاطمهsays:

  كسي هست كه قبلا دوسش داشتم ولي ارتباطمون قطع شد هنوزم دوسش دارم اولين بار خواب ديدم اتفاقي ديدمش و با هم ميريم تو يه راهي كه قدم بزنيم و اون تند ميره من بهش نميرسم و يكم بعدش به من پيغام ميده كه چرا نرسيدي باز يه روز بعدش دوباره خواب ديدم با هم ميخوايم به يه راهي بريم و ايندفعه آماده رفتم و رسيديم به اون مقصدِ كه ميخواستيم ميخواستم بدونم تعبيرش چيه ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   حواستان باشد چرا که برخی میخواهند به شما آسیب برسانند پس از انها دوری کنید،رازتان را برای خودتان نکه دارید و آن را به کسی نگویید.

 153. !!!!!!says:

  سلام عرض ادب خدمت مدیر این سایت و عرض تبریک سال نو به شما و همه هم وطنان. من قبلا تو سایت شما تعبیر خوابمو از شما گرفتم در 23 اسفند هنوزم هست یه بار دیگه خواب دیدم اگه تعبیرش کنید ممنون میشم خواب دیدم که منو عشقم با همیم انگار دعوایی بین منو اون نبود صمیمی بودیم بدون خبر دادن به خانوادمون به مسافرت رفتیم راننده عشقم بود هوا زمستونی و مه الود سرد بود وسط راه چند بار تصادف کردیم سر من میخورد به یه جایی از ماشین ولی هیچی نمیشد نه خونی نه کبودی ولی عشقم اصلا هیچیش نمیشد سرش نمیخورد به یه جایی اصلا تکون نمیخورد وقتی از مسافرت برگشتیم ماشین دربه داغون بودو سقف نداشت همه جاش خراب اون دختره بهم گفت میخوام باهم بریم پیش خانوادت باهاشون حرف بزنم بگم که یکدیگمونو دوس داریم و قصد ازدواج داریم وقتی رفتیم به دیدار بابام باهام دعوا کرد وقتی هم عشقم گفت که قصد ازدواج داریم با مخالفت شدید پدرم روبه رو شد بعد از خواب پریدم.خواب عجیب غریبی بود توضیح دادنش سخته اگر میشه تعبیرشو بگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود بر شما همچنین ، مراقب اطرافیانتان خصوصا در سال جدید باشید چرا که این رویا بیشتر به علامت حسادت و چشم خوردن می باشد

 154. Nazanin sadeqiNazanin sadeqisays:

  سلام خسته نباشید خواب دیدم که ماما شدم و دارم بچه به دنیا میارم.جنسیت بچرو ندیدم.بار اول به دنیا اوردمش بعد استادی که بالای سرم بود دوباره بچرو گذاشت تو شکم مادر گفت حالا با اون یکی دستت به دنیا بیار. در هر دو حالتم خوب به دنیا اوردم بچرو(بار اول با دست راست بود,بار دوم با دست چپ)

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیماری و کسالت، بهیود بیماری.

 155. محیا.محیامحیا.محیاsays:

  من با آقایی نامزد بودم واسه چند ماه اما مشکلاتی پیش اومد و نامزدی رو بهم زد مادرم امرزو بعد از چند روز خواب دیده بود که بازم اومده خونمون و خواهش میکنه و میگه اجازه بدید که بازم بیام خواستگاری دخترتونو میخوام ، یکی دیگه از فامیلا هم همین خوابو دیده بود میخوام بدونم تعبیرش چیه چون ما هم دیگه رو خیلی دوست داشتیم الان ذهنم خیلی درگیره

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   با جلب اعتماد افراد یا فرد مهم زندگی، به تمام نیتهایتان دست میابید. برگشت از راه نادرست در هر لحظه به نفع شماست.

 156. سیاوش محسیاوش محsays:

  سلام،من با خانومی مدت۴سال دوست بودم ک الان چند ماه است ک از هم جدا شدیم. دیشب خواب دیدم باهم هستیم و بهش میگم ک بیا برگردیم ب هم.از حس و حرفاش میفهمم ک اون هم دلش میخواد بهم برگردیم و خیلی دلم اروم و شاد شد اون لحظه.اما گفت پس اون خواستگارام چی؟!اسم ی نفر رو گفت ک من نمبشناسمش اما گفت اونارو چیکار کنم؟! من هم گریه میکردم توو خواب و التماس میکردم ک برگرده. تعبیر این خواب چیه؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گریه و ندامت شما در این رویا به علامت فرصت و یا شانس بهتر برای شما در یافتن معشوق است

 157. علیرضاعلیرضاsays:

  سلام خواب دیدم یک بچه رو پدر مادرش میارن ما بزرگ کنیم که وضعمان خیلی خوب بود، انگار تو خاب خانمم دکتر بود، همون لحظه من خاب امام مهدی رو دیدم که گفته بود بچه رو قبول کن، رفتم و بچه رو گرفتم و دادم به خانمم، بعد یک گوشه کلی از خواب امام مهدی گریه میکردم، تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود بر شما این رویا برای شما سراسر خیر و منفعت است و یقین داشته باشید حتی با وجود مشکلات و گرفتاری ها در زندگیتان در نهایت عاقبت بخیر می شوید

 158. نجمهنجمهsays:

  من الان یه سه هفته هست همسرم قهر کرده خواب های مختلفی دیدم یه شب خواب دیدم داره مو هام شو نه میکنه و صاف میشن یه شب خواب دیدم اول من بوسیدم بعد اون منو بوسید یه بار خواب دیدم که روی حیاط خونه شون وسایل جمع کرده بود داشت میرفت مادرش روی حیاط بود گفت تکلیف این دختر چی میشه که بعد من مادر شوهرم رو بغل کردم و بوسیدم گفتم با حالت ناراحتی جبران میکنم اونم یه نگاه به مادرش کرد و اجازه گرفت بعد من اون رو بغل کردم البته تو خواب دندون هاش سیاه بود بعد دست هم رو گرفتیم رفتیم تو کوچه یه بار هم خواب دیدم گفت من برمیگردم ولی تو نباش من گفتم نه بعد خندید و رفتیم راجع به یه آقایی در مورد کار میخواستیم حرف بزنیم خیلی خیلی ممنون طولانی بود ولی ممنون میشم بهم معنی ها رو بگید بسیار ذهنم مشغول بازم مرسی

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تمامی این رویا ها بیانگر شروع دورانی کسالت بار و ناراحت کننده برای شماست اما خوشبختانه دوباره همه چیز روال عادی خود را پیش خواهد گرفت

 159. صدفصدفsays:

  خواب دیدم کسی که قبلا خیلی دوسش داشتم اومده تو خوابم دوباره میخواد باهام دوست بشه ولی یهو دقیق یادم نمیاد چطوری بحث عشق قدیمی اون پیش اومد یه دختر از یه قوم محلی و بسیار زیبا که خانواده اش هم براشون مهم نیست دختره چیکار میکنه وقتی بحث اون میشه نمیدونم چطوری خودم عشق سابقم میریم خونه همون دخترو (همچین کسی در واقعیت وجود نداشته) که اونجا دختره هم میخواست سعی کنه عشق سابق منو دوباره بخودش جذب کنه دختره اوقاتی به یک بچه کوچک تبدیل میشد که سنش 22 بود یجا هم عشق سابقم گفت که پنج تا بچه ازش دارم و خیلی دوسشون دارم و تا نرم باهاش زندگی کنم اجازه نمیدن بچه هامو ببینم(حالا عشق من 17 سالشه ها)و تو دوراهی بود... اگر نتونین تعبیر کنین مهم نیست خوابای من همیشه عجیب و غریبه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اگر دانا باشید و با فکرو عقل کارهایت را انجام دهید قطعا در کارهای تان موفق خواهید شد و این موفقیت باعث می شود به درجات بالایی خواهید رسید و دیگران به شما حسادت کنند.

 160. ساراساراsays:

  سلام، منخواب دیدم در یک خونه بزرگ بودم که نمیشناختمش اما توی شهرستان بود از نوع دکورش مشخص بود اونجا ادم هایی بودند که گویا اقوام بودند اما من به هویتشون توجه نکردم یا کلن نشناختمشون . عشقم هم اونجا بود. انگار کسی من و نمیدید یا عشقم بهم بی اعتنایی میکرد و سعی میکرد بهم نگاه نکنه یا نمیدیدم نمیدونم کدومش بود. بهرحال من حتی سعی میکردم جلوی چشمش باشم اما نمیدید منو انگار روح شده بودم ناراحت هم بود. میشه بگید تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانگر احساسات و عشق‌‌ و‌ محبت و‌ دوستی است - قلب و روحیه بسیار حساسی دارید و تحمل ناملایمتی ها را ندارید.

 161. محمودمحمودsays:

  سلام... ببخشید من دوران دانشجوئی یک دختری رو خیلیییی دوست داشتم بنا به دلایلی به هم نرسیدیم.. بعدش چند روز پیش خواب دیدم داخل یک مراسم عروسی هستم و داماد من هستم و یکم جلو رفتم دیدم عروس هم ایشون هست چه تعبیری داره ممنون میشم راهنمایی کنید منو....

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به این نشانه است که هم اکنون فردی که اشاره کردید به شخص دیگری در حال ابراز علاقه هستند و توصیه می شود ذهن خود را درگیر مسائل گذشته نکنید و فقط به اینده خودتان فکر کنید

 162. الههالههsays:

  سلام من با آقایی آشنا شدم اما خانواده ایشان و در نتیجه خودش به اسلام اعتقاد ندارند البته مسلمان و شیعه هستند. یکی از آرزوهایم از دوران نوجوانی من این بود که کسی در مسیر زندگی من قرار بگیرد که او را به اسلام بخوانم. در این باره با ایشان بحث هایی داریم. بهرحال چندی پیش خواب دیدم که ایشان درحال وضو گرفتن هستند اما از روی دمپایی مسح کشیدند و من تذکر دادم باید آن را دربیاورند. بعد به ایشان کمک کردم که دمپایی را دربیاورند و مسح بکشند. ببخشید نمیدانستم در کدام بخش باید بنویسم چون بهم علاقه مند هستیم اینجا درج کردم. لطفا میفرمایید چه تعبیری دارد؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مسح کردن روی دمپایی خوب نیست و بیانگر ضعیف شدن اعتقادات و باورهای دینی است ولی اینکه شما ایشان را راهنمایی کرده اید به این موضوع اشاره دارد همیشه بر اساس عقل و منطق بالای خودتان تصمیم گیری میکنید

 163. مهديهمهديهsays:

  سلام خسته نباشيد . من تقريبا يك ساله كه به اقايي علاقه مندم ولي زياد بروز ندادم و اونم در حد اين ميدونه كه برام آدم با ارزشي هست ولي از علاقم خبري ندارن چند ماه پيش خواب ديدم كه با عشقم توي انباري يه شركت بزرگ هستيم كه خبر ميدن يكي از كاركناي زن بچش داره به دنيا مياد و وقتي براي بيمارستان بردن نيس و اين اقا بايد كمك كنن بچه رو همينجا به دنيا بيارن ( ظاهرا بلد بودن يه چيزايي ) بعدشم پايان روزه كاري دوستم اومد دنبالم كه بريم گفتم بايد با اون ( مرد مورد علاقم ) خدافظي كنم رفتم تو انباري شركت ولي وسط انباري يه نرده بزرگ بود ايندفعه كه پر از پَره سفيد بود توش ، اونم به همراه چند نفر تو اون پرا دراز كشيده بود رفتم تو پرا گفتم من دارم ميرم ولي جوابي نداد بعدش از پشت اروم بغلش كردم بازم تكون نخورد گفتم نميخواي برگردي بازم جوابي نداد نميدونم مرده بود يا ن حتي تو خوابم از خودم پرسيدم كه يعني چيزيش شده ولي دوستم مجبور كرد بريم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تمام سعی خودرا میکنید که عیب هایتان را برطرف کنید و موفق خواهید شد, حالا وقت آن رسیده که برای آینده خود قدم های محکمی بردارید تا موفق شوید.

 164. آناآناsays:

  سلام.من چند وقتی هست که عشقم از من جدا شده حدودا ۵ ماه.من همچنان عاشقش هستم.قبلا خواب دیدم که با حلقه اومد ب من پیشنهاد ازدواج داد و رفت ولی الاااان خواب میبینم که تو خواب من هیجگونه توجهی به من نداره و برای کارهای درسی با دخترهای دیگه صحبت میکنه و به اون ها توجه داره و من هم از ناراحتی کلاس درس در دانشگاهو ترک میکنم.میشه لطفا تعبیرش رو بفرمایی.بی توجهی از طرف معشوق در خواب دردآوره :(

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشان دهنده ی قدرتمندی و مهم بودن شما است،و با حمایت و کمک دیگران میتوانید همه ویز را حل و فصل کنید و موفق شوید.

 165. علیرضاعلیرضاsays:

  سلام خوبی، خواب دیدم برا خواستگاری میرم خانه عشقم ولی عشقم رو ندیدم خیلی مودب بودم ی دختری هم بود که تو خواب میدونستم آون عشقم نیس و از عشقم میخام خواستگاری کنم تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دست از تلاش و کوشش نکشید و خودتان را نبازید و از هیچ چیز نترسید و بدانید که موفق و پیروز خواهید شد و مشکلاتتان حل و فصل خواهد شد.

 166. مجتبی.مجتبی.says:

  سلام مدیر توروخدا هرچه زود تر جواب بدین.ممنون دختری که بیشتر از هر چیزیو هر کسی تو زندگی دوستش داشتم و بی دلیل گذاشت رفت الان۳ ساله هنوزم دوستش دارم دیشب خواب دیدم برگشته.وقتی همو دیدیم من و پدرم صاحب یک فروشگاه بزرگ بودیم و تو فروشگاه همو دیدیم جلوی در فروشگاه.اون گفت میخام مثل قبل باشیم باهم میخام بشم همون شیدای قبلی و همو بوسیدیم.پدرم که رفت اون گفت میخام امشب تا دیر وقت پیشت بمونم من در همون حال اونو گذاشتم و رفتم خونه امون دختر پدرشو دیدم باااش حال احوال پرسی کردم وقتی با هزار شوق برگشتم دیدم اون دختر گداشته رفته و نمیدونم چطور شد ک فهمیدم اون دختر حامله شده بوده و سینشم شیر اورده و به خاطر اینکه زندگی منو به هم نریزه و علاقش به من گذاشته رفته

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بدانید که عشقتان امروز دوست دارد کنار او بنشینید و در هر مورد و مشکلی که باشد با او صحبت و درد و دل کنید.

 167. مریممریمsays:

  با سلام. من الان حدود 4-5 شب هست که خواب پسری رو میبینم که دوستش داشتم . اون الان با یکی دیگه ازدواج کرده. صورتش رو کاملا واضح میبینم ولی جزئیات خواب زیاد یادم نمیمونه. علتش چی میتونه باشه با اینکه در طول روز هم بهش فکر نمیکنم زیاد. یه بار دیدم منو صدا زد وقتی نزدیکش شدم اون تو سایه بود و تاریکی و جایی که من بودم نور بود فاصلمون کم بود در حد 20-30 سانت. ولی انگار یه مرز تاریکی و نور بینمون بود. یه بارم دیدم که زنش هم هست و من بهش سلام کردم خودش رو زد به نشنیدن.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تغییرات مثبت و سازنده ای که به یکباره و ناگهانی در زندگی شما پیش می آید که باعث دگرگونی اوضاع و شرایط و موفقیت های زندگی شما به طور کلی می گردد

 168. النازالنازsays:

  سلام‌من دوسال پیش یکیودوست داشتم‌ عاشقش بودم بخاطراون هرروزقران‌نمازمیخوندم بهش برسم .اماخداصدامونشنیداون رفت یکی دیگروگرفت الانم شنیدم داره طلاق میگیر.اون‌اومده بودتحقیقم پسرعمم مردم ازاری کرد.من فراموشش کردم حتی یباربهم زنگیدحالموپرسیدبعدازدواجش گف ازدواج کردی منم گفتم ن بعدخداحافظی کردم دیشب خواب دیدم تواتوبوس نشستیم باهم میحرفی اون‌چارشونه بودلاشونش منوبه طرف پنجره فشاردادمنم گفتم‌چخبره له شدم داشتیم میحرفیدیم اونم جدبودبعدیهوپیاده شدتویه محل به اسم‌فیروزه محل به دل نشین بودرفت .منم ازپشت سرش نگاکردم اونم‌منوبعدرفت تعبیرش چیه ؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانگر راه سریعی است به هدف - سفری ناگهانی

 169. مریممریمsays:

  سلام . من عاشق پسر همسایه رو به رومون شدم البته چون رفتارش جوریه که حس میکنم به من علاقه داره عاشقش شدم الآن چند ماه اگه اغراق نکنم هفته ای حداقل ۵روزشو خوابشو میبینم هر روز دیدنش تو خواب داره منو آزار میده چون عشقم دوچندان میشه ولی نمیدونم چیکار کنم که داشته باشمش ممنون میشم کمک کنید.مطمئنم امشبم خوابشو میبینم البته اینم بگم من بهش فکرم نمیکنم ولی باز خوابشو میبینم .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام فرزندم یقین داشته باش دیدن چنین رویاهایی چیزی به جز وسوسه نیستند و تعبیر آن ها هشدار برای شماست مبادا فریب بخورید و رابطه ای گناه آلود با ایشان برقرار نمایید

 170. مهدیسمهدیسsays:

  سلام - من بعد از چند سال از یکی از خواستگارام خوشم اومده بود و کل اعضای خانواده نظرمون نسبت بهش مثبت بود- حدود یک هفته ای خواستگاری و آشنایی مقدماتی انجام شد. نظر اونا مثبت بود .قرار بود ما بهشون جواب بدیم که با واسطه متوجه شدیم مردد شدند و دیگه قضیه منتفی شد. الان هم از علت این ماجرا و وضعیت کنونی اون آقا اطلاعی نداریم. سه ماه از ماجرا گذشته مادرم خواب دیدند که مادر پسره دم مسجد به مادرم گفته هنوز پسرم به دختر شما فکر میکنه و نهایتا مادرم را متقاعد کرده و با یک نوزاد به سمت منزل میومده که بیدار شده. تعبیر چیه ؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   علت دیدن چنین خوابی توسط شما این است که در روزهای گذشته این فرد درباره ی شما با جمعی از افراد برای دقایقی به گفتگو نشسته اند

 171. تیناتیناsays:

  با سلام و احترام دیشب خواب دیدم در حیاط خانه قدیمی پدرم هستم و روی یک تخت نشسته ام شب است ولی روشن است یک مردی که فکر میکنم میشناسمش مردی را که در ذهنم از خواستگاران قدیمی ام است و هردو عاشق هم هستیم برای دیدنم به خانه امان آورده من ومعشوق قدیمی از دیدن همدیگر بسیار خوشحال میشویم و همدیگر را در آغوش میگیریم ولی میدانم که او متاهل است و نمیتوانم به او برسم با خود میگویم که او نامحرم است و او را از خود جدا میکنم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این رویا به این علامت است که در چند شب گذشته سه نفر از علاقمندان به شما بطور همزمان در فکر شما بوده اند و تراکنش این تفکرات رویایی بوده که اکنون تعریف کردید در صحت این تعبیر تردید نبرید

 172. مجید کاشیمجید کاشیsays:

  سلام جناب مدیر.مدتیه که از عشقم به دلایلی جدا شدم.ولی هنوز بسیار دلتنگشم و دوستش دارم.ماهی ۳ یا ۴ بار خوابش رو میبینم که با همیم و با هم گردش میکنیم.دیشب خواب دیدم که از من درخواست داره دوباره با هم باشیم و من خیلی خوشحال شدم.ایا تعبیر خاصی داره؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دوران سختی و محنت بزودی تمام خواهد شد ،دیگر از حالا دوران خوشی و شادی شماست.کلید این شادیها به دست خود شماست پس مواظب باشید که آنرا از دست ندهید.

 173. ليلاليلاsays:

  سلام من با كسي كه عاشقش بودم و هستم ٨ماه كه جدا شديم اون ولم كرد مادرشم كه فهميد مخالفت كرد من بعد از اون همش خواب ميبينم كه برگشته ،،يكبار خواب ديدم مادرش راضي شده خودشم با من خوبه خونه ما هستن هرشب تقريبا خوابشو ميبينم پسره بهم گفته ما نميتونيم ديگه با هم ازدواج كنيم اما من زندگي بدون اون واقعا واسم سخته چند وقت پيش دخترخالم خواب ديده بود كه پسره تو ماشين به من گفته دوسم داره ،،،ميخوام بدونم بر ميگرده؟تعبيره اين خوابا چيه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   کسی را دوست داری که از همه چیز و همه کس برایت عزیز تر است.اوهم ترا دوست دارد.خودت را سرزنش نکن که به هم خواهید رسید و دردها و رنجهایتان به پایان خواهد رسید.

 174. مریممریمsays:

  با سلام. من در خواب دیدم که در یک جایی که تو خواب بهش مشهد میگن از یک جایی شبیه باغ وارد میشم که دروازه مخصوص هست برای زیارت و کسی که از اون در وارد بشه بهش شیرینی میدن و میره یک جایی شبیه محراب و نماز و زیارت میکنه. منم چند بار از اونجا وارد شدم و بعد پسر عمومو دیدم که اونم تونسته بود از اون در بیاد و منو بسیار تحسین میکنه و از من میخواد باهاش ازدواج کنم و پسر به دنیا بیارم. پسر عموم که متاهل و خیلی بزرگتر از من هست و زن و دختر بزرگ دارد.منم خیلی تعجب کردم و ازش میخوام که باهام نیاد تا زنش متوجه نشه و ناراحتی به وجود میاد . دیدم تو یه ماشین گرون داریم میریم باغ یک سیدی به نام سید محمد آقا و من و پسر عموم و دخترش تو ماشین هستیم و من همش نگرانم زنش بفهمه و میخوام زودتر برگردیم. البته پسر عموم هیچ وقت معشوق من نبوده ها. فقط از بابت اینکه موضوع خواستگاری بود اینجا سوال کردم. میشه بگید تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه آنست که وقت و انرژی خود را از دست میدهید و از چیزی رنج می برید

 175. فرشتهفرشتهsays:

  سلام. من خواب معشوق قبلیم رو دیدم که الان ازدواج کرده. وارد جایی شدم که مراسم جشن بود. صندلی چیده بودن. اون پسر و خواهرش رو هم دیدم که کنار هم رو صندلی نشستن. نزدیک شدم دیدم نصف ریش های معشوقم سفید شده. تعجب کرده بودم و بعد بوسیدمش . تو خواب یادم بود که ازدواج کرده ازش پرسیدن زنت کجاست که در جواب بهم گفت آخه تو چیکار داری زنم کجاست. بعدشم ازش پرسیدم چرا با من ازدواج نکردی و رفتی با اون ازدواج کردی گفت تو به من گفته بودی کچل. اگه لطف کنید و تعبیرشو بگید ممنون میشم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سرور و خوشحالی است

 176. امیرامیرsays:

  باسلام. من ۲۳ سالمه و حدودا دوسالی میشه که عشقم ازمن جدا شده.تو خواب دیدم تو یه پارک هستش و منم رفتم پیشش ولی بهش نگاه نکردم و پیش همه اومد دستم و گرفت و در گوشم گفت دیگه مثل قبلا نباش، منم ظاهرا خودمو حفظ کردم ولی باطنم خوشحال بود و به اصرار اطرفیان برگشتم پیش عشقم .ممنون میشم اگر تعبیرشو بگین

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به این علامت است که بعد از گذشت چندیدن سال ایشان در همین شب های اخیر سخت در فکر شما فرو رفته اند و علت دیدن این رویا همین است

 177. اتنااتناsays:

  من در خواب دیدم معشقوم را به صورت اتفاقی دیدم و او خیلی دلتنگ من بود و سعی دا شت فقط کنارم باش ه س شب پشت سر هم این خواب را دیدم تعبیرش چیست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   صحبتهایی راجع به شخص شما خواهد شد که موجب خشنودی و رضایت قلبی شما خواهد گشت.

 178. سحر میناییسحر میناییsays:

  سلام استاد خواب دیدم تو یه خونه جدید و بزرگ هستم رفتم بیرون و یه توله سگ پیدا کردم با خودم آوردمش تو خونه بعد سگ تبدیل شد به یکی از دوستام، یکم عصبانی شدم اومدم بیرون اتفاقی کسی رو که عاشقش هستم دیدم باهاش رفتم گردش خوشحالی ظاهری زیادی نداشتیم ولی حس خیلی خوب و رمانتیکی داشتم با هم رفتیم یه پارک رفتیم غذا خوردیم دستم و گرفت و باهام خیلی مهربون بود احساسم توی خواب خیلی واقعی بود حتی بعد بیداری همه چیز و حس میکردم ممنون میشم اگه تعبیر بشه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سگی که به خانه راه داده اید یکی از اطرافیان شماست که چشم دیدن خوشحالی شما را ندارد اما به این گونه افراد هیچ اهمیتی ندهید چون همانند سگ ها فقط از دور پاس میکنند

 179. سحر میناییسحر میناییsays:

  ممنونم و نظر شما درست هست لطف میکنید این قسمت خواب رو هم تعبیر بفرمایید کسی رو که عاشقش هستم دیدم باهاش رفتم گردش خوشحالی ظاهری زیادی نداشتیم ولی حس خیلی خوب و رمانتیکی داشتم با هم رفتیم یه پارک رفتیم غذا خوردیم دستم و گرفت و باهام خیلی مهربون بود احساسم توی خواب خیلی واقعی بود حتی بعد بیداری همه چیز و حس میکردم ممنون میشم اگه تعبیر بشه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این رویا نتیجه ی یک خواب آرام با احساسات مثبت است و تعبیر مشخصی ندارد

 180. حسینحسینsays:

  سلام من خواب دیدم با دختری که الان در ارتباطم توی جایی هستم و من بهش خیلی با عشق میگم فدای صورت ماهت بشم اون مکان خیلی خاص بود از شرایط الانم خیلی آروم تر بود و بعد با دختر ارتباط عاشقونه هم برقرار میکنم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   حاجتی داری که خیلی زود به آن می رسی به شرط اینکه حق دیگران را ضایع نکنی و بدان جوانی و زیبایی همیشه ماندنی نیست پس جمالت مغرور نباش

 181. علیعلیsays:

  سلام خواب دیدم دامادمون برای من ی دختر پیدا میکنه که باهاش ازدواج کنم وارد خونمون میشه با خانوادش زیاد ازش خوشم نیومد، در واقعیت از دختری خوشم میاد که راضی به ازدواج با من نبود تو خوابم هی منتظر بودم با عشقم صحبت کنم و قضیه رو بگم که اگه منو نمیخاد با این طرف ازدواج کنم تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دعوا و مشاجره ای با یک خانم در پیش دارید

 182. فرشادفرشادsays:

  سلام.من چند شب پيش پس از مدت ها يک خواب ديدم.گويا در خواب با دوستان دوران راهنمايي(که الان هيچ اطلاعي ازشان ندارم)خوش ميگذرانديم و همه ي ما علي الخصوص من خوشحال بودم.در انتها دوست دخترم(که الان دو سال هست جدا شديم)را با يک دوستش ديدم.توي خواب براي اينکه نشان دهم با دوستانم شاد هستم و جدا شدن از او برايم اهميت زيادي نداشته است شروع به شوخي و بگو و بخند با دوستانم کردم تا لج بدهم.من و دوستان داشتيم از پله ها بالا ميرفتيم و من آخر از همه بودم و داشتم لباس دوست جلويي رو ميکشيدم به نوعي شوخي ميکردم.در حالي که اصلا صورتم به طرف دوست دخترم نبود يهو ديدم دستهايم را گرفت و لبخندي به من زد و من با اينکه ازش دلخور بودم بودم با آن حال زود يخ هايم آب شدن و بعد از خواب پريدم.ممنون ميشه بفرمايين تفسير اين خوابم چه بوده است؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تغییر ناگهانی در مسیر زندگیتان رخ میدهد ک بسیار عالیست ب یک جابجایی کاری فکر میکنید تلفن خوشحال کنند ای ب شما میشود

 183. حناحناsays:

  سلام... من از بچگى عاشق فامىلمون بودم و اون هم همىن احساس و نسبت به من داشت اما هىچ کدوممون اىن احساس بهم نگفتىم.... خونه هامونم از هم دوره و هر از چند گاهى در حد سلام و احوالپرسى همو مىبىنىم... اما ىک سالى مىشه که من خوابشو مىبىنم...همش تو خواب به مىگن که من دوست دارم چند ساله که دوست دار.. دستم رو مىگىرهو با من با مهربانى صخبت مى کنه و من هم تو خواب عاشق اىشون همستم مىشه لطف کنىد تعبىىر اىن خوابو بگىد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   احساس شادی و رضایت از زندگی

 184. م.نم.نsays:

  سلام استاد، وقت بخیر. من چند وقت پیش خواب دیدم که در حال تدریس خصوصی به یک دختر دبستانی هستم دروس مدرسه ای بود اما نمیدونم چه درسی...نمیدونم کجا بودم و چرا این کارو میکردم... بعد از آن که کلاس تمام شد دیدم که عشق سابقم درحال صحبت با آن دختر است. من در خواب بیسار متعجب بودم که چرا ایشون اینجا هستن و چطور اون دختر و میشناسه و یا اصن چرا داره باهاش صحبت میکنه... (در واقعیت بعد از قطع رابطه مان تمام دوستی های مرتبط را قطع کردم و دوستی های جدید ایجاد پیدا کردم.) در خواب ازینکه ایشون با آشناهای جدید من آشنا هستن کمی خشمگین بودم. میدونست من اونا هستم اما من و نادیده گرفت و حتی نگاه هم نکرد...

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، رویای شما به من گفت هم اکنون معشوق سابق شما در حق دختری زیبا و معصوم بی وفایی کرده است و این موضوع در این رویا آشکار شد

 185. کریمکریمsays:

  با سلام، پسری هستم که رابطه بسیار خوبی با معشوقم داشتم، بخاطر اشتباهم 75 روز هست که گوشیش رو خاموش کرده و بسیار باهام سرد شده، خواب دیدم که امروز گوشی رو روشن کرده و ازم در مورد سختی های این 75 روز پرسیده، منم گفتم سختی تموم شد دیگه، اون هم گفت سختی تموم شد و باید از اول شروع کنیم، همزمان اشک شوق داشتم توی خواب این چه تعبیری میتونه داشته باشه؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اشک شوق ریختن در این رویا به فرصت و شانس های مناسبی که در اینده نصیب شما می شود اشاره دارد اما رویای شما به من گفت این دختر هم اکنون نیز از شما بسیار دلگیر هستند

 186. مریممریمsays:

  سلام من همش خواب عشق قبلیمو میبنم که همو دوس داریم همش تو خواب قهره غمگینه یا دعوا میکنه چرا به گوشیش دیر جواب دادم امروزهم خواب دیدم تلفنی باهاش حرف میزنم بعدمن بامامانش حرف زدم کفت مریم شنبه حرف میزنیدیهبار دیدم باهم عکس میندازیم یهبارقدم میزنیم راستی من ازدواج کردم بعددید من طلاق بگیر نیستم از همسرم رفت اونم ازدواج کرد باین حال همو خیلی دوس داریم ولی خیلی وقته بی خبریم ازهم لطفا تعبیرشو بگید چون خواب همیشکیم شده

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب خبر از بدحالی پریشانی و گرفتاری های زیاد این شخص در حال حاضر میدهد

 187. مهسانمهسانsays:

  سلام من نزدیک به ۴ ماه هست که از همسرم جدا شدم و طلاق گرفتیم . خیلی از این بابت ناراحت و غصه دارم . خیلی کم خوابشو میبینم . اما امروز ظهر که خواب بودم خواب دیدم که برگشته و ابراز پشیمانی میکنه من هم خیلی گریه کردم و از این که این همه اذیت شدم براش گفتم اونم منو بغل کرد و گفت دیگه هیچ وقت ازت جدا نمیشم . ولی وقتی از خواب که بیدار شدم و به خوابم فکر کردم دیدم که از لحاظ حسی همسر سابقم بود ولی از لحاط چهره یه مقدار متفاوت بود . . اما خوابم خیلی به نظرم واقعی بود و تو خواب هم از یک لحاظ خوشحال بودم که همسرم دوباره پیشم برگشته و میگه دیگه هیچ وقت ازم جدا نمیشه. .. خیلی ممنون میشم تعبیر خواب منو بگید . با تشکر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این رویا نشان میدهد که این مرد دیر یا زود در بدترین شرایط روحی قرار خواهند گرفت و روزهای بسیار سختی منتظر ایشان هستند ، اینگفته هم تعبیر و هم پیشگویی بود ، پاینده باشید

 188. مهسانمهسانsays:

  سلام ممنون از پاسخ شما . فقط سوالی دارم اینه که : این شرایط روحی سخت مربوط به موضوع جدایی من و ایشون هست ؟و اینکه با توجه به خوابی که دیدم احتمال برگشت ایشون وجود دارد ؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خیر ارتباطی با این موضوع ندارد، در مورد دوم در حال حاضر اطلاعاتی نمیتوان داد اما صبور باشید

 189. مریممریمsays:

  سلام من همش خواب عشق قبلیمو میبنم که همو دوس داریم همش تو خواب قهره غمگینه یا دعوا میکنه چرا به گوشیش دیر جواب دادم امروزهم خواب دیدم تلفنی باهاش حرف میزنم بعدمن بامامانش حرف زدم کفت مریم شنبه حرف میزنیدیهبار دیدم باهم عکس میندازیم یهبارقدم میزنیم راستی من ازدواج کردم بعددید من طلاق بگیر نیستم از همسرم رفت اونم ازدواج کرد باین حال همو خیلی دوس داریم ولی خیلی وقته بی خبریم ازهم لطفا تعبیرشو بگید چون خواب همیشکیم شده چرا تعبیر خواب منو نکفتید هروز میاد به خوابم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از چیزی نترس زیرا کسی که راه درست می رود ترس به دل راه نمی دهد. خداوند عادل و روزی رسان است. تو را هم فراموش نکرده و به تو هم کرم می کند.

 190. ZibaZibasays:

  سلام من خواب دیدم عشق قبلیم حالش بد شد و بردمش بیمارستان ولی سریع خوب شد و میگفت دوسم داره ولی فهمیدم حرفاش از رو حوسه و باهاش دعوا کردم و اون گفت من عشق جدیدمو خیلی دوست دارم و منو ب خاطر. حوس میخاد.میشه تعبیرشو بگید خیلی ممنون میشم?

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گرما و صمیمیت میان افراد و اعضای خانواده تان بیشتر از گذشته خواهد شد.

 191. الينا شهبازيانالينا شهبازيانsays:

  سلام من مجرد هستم و با پسري كه از بچگي همو ميشناختيم مدتي دوست بودم و همو خيلي دوست داشتيم اما فكر مي كنم به خاطر ماذرش بود كه ٧ ماه پيش خيلي يهويي با من كات كرد و من هنوز نتونستم كنار بيام و جوري از من فاصله گرفته كه انگار ازم متنفره و خوابشم زياد مي بينم مثلاً يه بار خواب ديدم ازش باردارم و تصميم گرفتم بچه رو بدنيا بيارم بدون اينكه بهش بگم و ديشب خواب ديدم كه تماس تلفني داشتيم و من گريه مي كردم و اون هم ناراحت بود و مي گفت دوستم داره و نتونسته منو فراموش كنه چون عشق اولشم ميشه خواهش كنم لطفاً تعبيرشو بگيد?

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اگر انتظار روشن شدن مسئله ای را می کشید به زودی شخصی شما را از نگرانی درخواهد آورد.

 192. zahrazahrasays:

  سلام من دو سه شب پیش خواب دیدم پسری که دوسش دارم تو شهریه ک فامیلای مادریم اونجان بعدش ماهم با خانواده انگار رفته بودیم اونجا بعد اونم اونجا بود من میخاستم ببینمش ولی ازم دوری میکرد انگار بعد من یهو رفتم جلوشو باهم حرف زدیم بعدش شب شد همه ی خانوادمو فامیلای مادریم تو سالن خونه مادربزرگم بودن منو اون پسره هم تو یه اتاقیم که با یه پنجره میشه تو سالنو دید بعدش یهو یکی میاد تو اتاق میگه که بابای من میخواد اون پسره رو ببینه بعدش من ترسیدم یهو دیدم نیس پسره...رفتم از پنجره نگاه کردم دیدم نشسته پیش بابام دارن حرف میزنن میخندن...اخر شب که داشت میرفت من چون دلم براش تنگ میشد داشتم گریه میکردم اونم منو بوسید رفت...دوباره دیشب خواب دیدم اون با دوستاشه منم انگار دنبالشم ولی اون نمیدونست...بعدش میفهمه ک من اونجام ولی بی توجهی میکنه بهم ...یه اتفاقی هم افتاد که ما دو روز پیش جدا شدیم کلن ولی من دوسش دارم...میشه تعبیرشو بگین؟اصن تعبیر داره یا الکیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مضطرب و نگران نباشید و در نهایت با تلاش و کوشش بسیار و رحمت خداوند برتو به خواسته ها و آرزوهای خود می رسید

 193. مریم 76مریم 76says:

  سلام من از همسرم یک سال و نیمی میشه ک جدا شدم چند روز پیش تو خواب دیدم باهم دیگه داریم میریم شمال تو راه گفت من خسته شدم بیا تو رانندگی کن منم نشستم پشت فرمون و رانندگی کردم در ادامه خوابم دیدم شب شده تو یه کوچه تقریبا خلوتی بودیم یه دوچرخه کوچیک دیدم سوارش شدم داشتم دور میزدم باهاش که رفتیم تو حیاط ی خونه ای نشستیم صحبت میکردیم باهم و میدونستمم که بعد چند مدت کنار هم بودیم دوباره ازدواج کرده بودیم دیدم داره با گوشی حرف میزنه با یه زنی گفتم کیه گفت هیس بعد تو دلم گفتم چیز نگران کننده ای نیست بعد متوجه شدم ک داره راهنماییش میکنه تو دلم گفتم تو این چند مدت درد و دل میکرده باهاش پس رابطه ای نیست بینشون چه تعبیری میتونه داشته باشه؟ خیلی خوابشو میبینم چندبار دیدم که آشتی کردیم با میخوایم آشتی کنیم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانگر جنگ و دعوا و دشمنی میباشد - با کسی به نزاع بر خواهید خواست.

 194. غزلغزلsays:

  سلام ممنون خواب های ما رو تعبیر میکنید.من خواب دیدم که درحال کار با کامپیوترم در محل کارم هستم و فردی از پشت نزدیک شد و در صندلی کناری من و رو به من نشست. وقتی برگشتم حس فوق العاده ای داشتم هیجان زده و خوشحال طوری که فقط به هم نگاه میکردیم. واقعیتش نتونستم ببینم صورتش رو اما میخواستم معشوقم باشه. بعد معشوقم و دیدم که در چند صندلی آن طرف تر نشسته بود و درحال کار با موبایلش بود. کمی بعدتر ایشون در صندلی نزدیک به من نشسته بودند و من درحال صحبت با یک دختر خانمی که انگار میشناختمش اما آشنا نبود بودم. ایشون خوابی درباره اینکه من توسط یه مرد آشنا تهدید شدم که با کسی رابطه نداشته باشم تعریف میکرد و من معشوقم و مطلع کردم که گوش کنه. این مرد آشنا نقش پررنگی در جدایی ما داشتند و همان تهدید هم در واقعیت کرده بودند.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   زندگی آرام _ خوش و متوسط

 195. مژگانمژگانsays:

  با سلام و خسته نباشید.. مدتی پیش من خواب دیدم که از جایی بر میگردم خونه. شب بود سر راه هر پسری ک تا الان ازم خاستگاری کرده رو میدیدم و اونام دنبالم میومدن به کوچمون ک رسیدم رفتم داخل کوچه ولی همه اون پسرا سر کوچه موندن و منو نگاه میکردن و قدم میزدن. به خونه رسیدم و دیدم پدرم وسایل زیادی دم در گذاشته که منتظره کمکه. از بین خاستگارام پسری ک دوسال پیش علاقه زیادی بهم داشتیم و نشد باهم بمونیم اومد داخل کوچه و به پدرم کمک کردو وسایل رو گذاشتیم داخل خونه.. توی خواب خیلی خوشحال شدم از دیدنش. تعبیر خوابم چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به عبادت بپرداز و کمی فکر کن تا دلت قوی شود. تو حسن های زیادی داری که پنهان مانده اند ذات تو خوب است ولی ظاهرا" خود را بد نشان می دهی

 196. ......says:

  سلام من دیشب خواب دیدم که با معشوقه ی قبلیم که خیلی دوسش داشتم بعدازهفت ماه جدایی باهم آشتی کردیم و باهمدیگه چت میکنیم تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   چشمانی هستند که از اطراف مواظب اعمال و رفتار شما می باشند

 197. احساناحسانsays:

  سلام من دیشب خواب دیدم یه خونه خرابه خالی یه چهاردیواری دوتا تخت بود روش دوتا زن خوابیده بودن که همه فکر میکردن مردن و براشون مجلس ختم گرفته بودن بعد متوجه شدم که نفس می کشن برگشتم که ببرمشون بیمارستان ماشینمو دیدم که روشن گذاشته بودم یه پسر بچه سوار شده بود و ماشینمو زده بود به دیوار و داغون کرده بود و یه قسمت از سقف جلو هم مچاله شده بود و منم ترسیده بودم.چه تعبیری میتونه داشته باشه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به موفقیت کاری دست پیدا میکنید

 198. یگانهیگانهsays:

  سلام. من دختر مجردی هستم که چندماهه از عشقم بخاطر اشتباهات دوطرفه جداشدم. وتا بحال ب هر راهی زدم که برگرده.ما باهم همکار بودیم. بارها خوابشو دیدم که در محل کار مشترکمون میبینمش اما به من اعتنایی نمیکنه و بی محله. دیشب خواب دیدم که قراربود بخاطراون خودکشی کنم ک نجاتم دادن که عشقمو دیدم و درحد چند کلمه باهام حرف زد و من مجدد سرکار قبلم حاضر شدم. میشه تعبیرشو بگید؟ممنونم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دعوا از سر حسادت _ اختلاف

 199. رضوانرضوانsays:

  من خواب دیدم کسی که دوسش دارم اما اون دوستم نداره و رابطه م باهاش عادیه و قطع ارتباط کردم باهاش باهم رفتیم بیرون البته با دوتا اشنای دیگه. تعبیرش چیه باتوجه ب اینکه قبل خواب فکرم مشغولش نبوده؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   روزی حلال و سخاوتمندانه

 200. بهزادندرلوبهزادندرلوsays:

  سلام من هشت سال با دختری دوست بودم وند ماه پیش منو ترک کرد رفت ولی تو خواب دیدم که رفتم دارم باهاش حرف میزنم و بهش میگم که وقتی منو ترک کرد از نبودنش چی میکشم.هی میخوام فراموشش کنم ولی سخته از ذهنم در میاد.لطفا کمک کنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به محافظت و ایمنی در برابر مشکلات اشاره دارد.

 201. سید محمد امین میرمحمدیسید محمد امین میرمحمدیsays:

  با سلام... من عاشق دختر دایم بودممیمردم میمیرم براش اون موقع سن کمی داشتم ولی عاشق بودم از شرم حیا روم نمیشد به خانواده خودم چیزی بگم به یکی از پسر دایی هام گفتم گه سنش از من بیشتر بود از اون خواستم کمکم کنه اما از به شخصی گفته بود که از طرف من زنگ بزنه خونه دایی من و اونا تهدید کنه که یا عکس دخترتونو پخش میکنم و.... و همین جا بود کع رابطه ما پاشید ریخت بهم میدونمم کار اون پسر دایم. بوده نمیتونستم چیزی بگم ولی با گذشت سال ها هنوزم بهش فکر میکنم هم اون مجرده هم من تا دیشب در خواب دیدم دایممنو کشیده کنار بم گفت میدونم دوسش داری فقط بهم چند تا قول بده قول دادم برای شام منو اون باهم رفتیم بیرون و خیلی خوش گذشت. ای کاش هیچ وقت از این خواب بیدار نمیشدم (:

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   با بد بینی به جایی نخواهی رسید

 202. FatemeFatemesays:

  سلام من عاشق یه نفر بودم و خیلی دوستش داشتم ولی خوب این رابطه یه طرفه بود. چند وقت پیش خواب دیدم که همونی که عاشقش بودم اونم عاشقم بود داشتیم تو یه خیابون راه میرفتیم و میخندیدیم خیلی شاد بودیم و دستای هم دیگه رو گرفته بودیم کمی که راه رفتیم من یه مغازه دیدمو ازش خواستم بریم اونجا وقتی رفتم نزدیک اون مغازه یه دفعه دیدم نه کسی اونجاست نه مغازه ای من تنها وسط یه بیابون بودم.تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   فکر کردن در مورد مسئله مهم و به تفکرات صحیح عمل کردن از شکست و سر افکندگی جلو گیری می کند .قبل و بعد از انجام کارها به آن فکر کنید.

 203. تهمینهتهمینهsays:

  سلام وقت بخیر. من خواب دیدم که با دوستانم برای رفتن به تولد معشوقم درحال آماده شدن هستیم. من براش کادو نگرفته بودم و اصلا من و دعوت نکرده بود اما داشتم با بقیه همراه میشدم. خونه ی دوستم بودیم که معشوقم سرزده اومد اونجا. بهم نگاهی با مکث کرد اما حتی سلامم نکردیم. از بودنش اونجا و بی محلی کردنش جلوی جمع دلگیر شده بودم و با بهونه کادو گرفتن اونجا رو ترک کردم.درحالی که غر میزدم اگر نمیتونی خونتون تولد بگیری از اول بگو ... همه متوجه حرص خوردنم شده بودن !! میشه لطفا تعبیرش و بهم بگید. یک سوال دیگه ام دارم. خواب هایی که قبل از بیدار شدن از خواب و حدود ساعت 6-7 می بینیم تعبیر داره ؟ این یکی ازون خواب هاست!

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه ایمنی است مواظب دشمنان مخفی باشید آنها خیال دارند به شما ضربه بزنند

 204. شیواشیواsays:

  سلام من خواب دیدم کسی که دوستش دارم و اونم خیلی دوسم داشت و به تازگی بدون دلیل از صحبت کردن با من امتناع میکنه (البته حدس میزنم دلیلش خیانته) با من تماس گرفته و گفته دارم به یک سفر دریایی میرم برای انجام کاری که برای هردومون خوبه بعدش دوباره برمیگردم پیشت و ازم خواست منتظرش باشم سفرش خارج از کشور بود از راه قاچاق هم میرفت و دریا طوفانی هم بود اما اون خیلی خوشحال بود من نگران و ناراضی ولی از اینکه دوباره باهام حرف میزد خوشحال بودم .. ممنون میشم تعبیرشو بگین

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   یقین داشته باشید آنچه در آرزوی بدست آوردنش هستید بدست خواهید آورد.

 205. مریممریمsays:

  من خواب دیدم جنینی سقط کردم و کسی که قبلا من رو دوست داشت و از ازدواج من ناراحت بود رو در خواب دیدم با عصبانیت و حسرت به من نگاه میکرد.همسرم زمان سقط کنارم نبود.و این سقط عمدی نبود.تعبیر خواب چیه؟ خیلی واقعی به نظر میرسید.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   عصبانیتی را که در چهره این فرد مشاهده کرده اید خبر از روزهای سخت و غمگین ایشان میدهد و در تقدیر این مرد ایام سخت تری را نیز می بینم انشااله که به آرامش برسند

 206. فرهاد بیابانیفرهاد بیابانیsays:

  سلام من عاشق ی دختری در همسایگیمون شدم که به نوعی این عشق رو خودش درمن ایجاد کرد و بعد دست رد به سینه من زد و مدام بی محلی میکرد بعد من برای چندماه شهرمو ترک کردم و تو این مدت خواب دیدم که خونشون خراب شده و خونه دوستمم که تو ی همون محل بودم خراب شده بود...بعد که برگشتم بعد ازچند روز اونها اسباب کشی کردن رفتن و بعد از یمدت رابطمم بادوستم خیلی بد شده...ولی هنوز عاشقش هستم و دیشب خوابشو دیدم با یلباس قرمز که بهش گفتم چه عجب اومدی تو خوابم و خیلی ناز میکرد و بام حرف نزد...

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   لباس قرمزی که تن ایشان بوده به علامت جا به جا شدن منزل و زیاد شدن غم افسردگی و ناراحتی های مختلف برای این شخص است و روزهای سخت تری را نیز در پیش خواهند داشت این را در سرنوشت این فرد دیدم

 207. mahmoodmahmoodsays:

  سلام.لطفا پاسخ بدید چندماهه من و نامزدم قهریم.خواب دیدم برگشته و باهم دوباره خوب شدیم.تعبیرش چیه?

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دیدن چنین خواب هایی جای امیدواری دارد و در اکثر موراد تعبیر آن این است که فرد مورد نظر در حال حاضر شما را دوست دارند و به شما فکر میکنند و این جدایی یا قهر نتوانسته شما را از دل ایشان بیرون کند

 208. شیواشیواsays:

  سلام مدیر محترم من دهم براتون خابمو فرستادم اما تعبیر نکردین ممنون میشم جواب منم بدین چیزی که یادم اومد فردی که عاشقش بودم با اون فرد سوم به سفر دریایی رفتن و دریا خیلی طوفانی بود و من اصن خوشحال نبودم و احساس خوبی نداشتم... ممنون میشم لطف کنین جواب منم بدین

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   کامنت های قلبی پاسخ داده شدند ، رفتن به دل دریا آن هم طوفانی خوب نیست و به تعبیر زیاد شدن غم و یا ایجاد فاصله در روابط عاشقانه ست، اما عدم خوشحالی شما خوب است و نوید بخش کسب رضایت و شادی برای شماست

 209. نگارنگارsays:

  سلام من دختري مجرد هستم،آقايي رو دوست داشتم اما بهش نگفتم...اون اقا در حق من بدي كرده بود...ديشب خواب ديدم وارد يك مهماني ميشوم كه اون آقا هم اونجاست اما من به دليل بدي كه كرده بهش بي اعتنايي ميكنم اما درتمام طول مهماني ايشون داره منو نگاه ميكنه و من متوجه اين نگاه ميشم....وقتي مهموني تموم شد و اين اقا داشت خداحافظي ميكرد انتظار داشتم از من هم خداحافظي كنه چون همش به من نگاه ميكرد اما سرش رو انداخت پايين و رفت انگار منو نميبينه...تعبيرش چيه؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بنده در خواب شما آینده و تقدیر شوم و نا خوشایندی را برای این فرد مشاهده کردم ممکن است روزهای دردناکی را بزودی تجربه کنند

 210. الیالیsays:

  من خواب عشق سابقم رو دیدم ک ۳ ماهه کات کردیم خواب دیدم یجایی بودیم ک مثل دفتر کارش بود و من و خانوادم و اون آقا و ریسش دور یک میز نشسته بودیم و بحث کاری میکردیم ولی یکدفعه اون آقا به ریسش گفت اگر شما اجازه بدید من میخوام کسی رو که هنوز دوسش دارم و پشتش رو یهو خالی کردم همینجا از مادرش خواستگاری کنم توی خواب واقعا ذوق زده و خوشحال شدم تعبیرش چی میتونه باشه ؟ من هنوز دوسش دارم ...

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به این اشاره دارد که معشوق سابق شما اخیرا درباره ی شما با کسی صحبت کرده است و دلیل اتفاق این رویا همین است

 211. مریممریمsays:

  سلام من باز خواب عشق قبلیمو دیدم دیدم توی خونه هستیم انکار فقط خونه هامون به یه دراز هم جداست عشق قبلیم خوابیده در نیمه باز بود میدیدم بعد دیدم همسرش هم خوابیده اینم اینور اتاق که اون اقا از خواب پا شد داشت میرفت سرکار منو دید من شوکه شدم نمی خواستم ببینه سلام دادم بهش اونم جوابمو داد بعد رفت بعد دیدم تو یه سالن عروسی هستیم که میخایم بریم یه عروس دیدم خودش ارایش میکنه رفتم دیدم زن اون پسره هست بهش کفتم چرا خودت ارایش میکنی نرفتی ارایشکاه کفت نه خودم بلدم چرا برم دیدم ارایش چشش مشکل داره کفتم اونجاشو درست کن بعدرفتم انکار بعد رفتن ما عروسی اونا بود که دیدم خواهرای پسر اومدن بعد دیدم تو یک راه خوابیدم عشق قبلیم اومد کنارم خوابید منوبوسید یه کم عشق بازی کردیم پشت شوهرم فحش داد بعد کفت باید یکیمون ازاینجا بره اینجوری اذیت میشیم منم کفتم من دارم میرم خونمون جای دور میره بعدبوسیدرفت بعددیدم دوستم داره میاد کفت اون شوهرت نبود کی بود کفتم بیخال بکو چی شده بعددیدم دارم پول میشمارم ۵۰تومن پول بود ولی دوهزارتومنی بعددیدم غذا میدن رفتم غذا برداشتم خوردم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مکالمات و گفتگوهایی که میانتان صورت می گیرد و باعث انس و الفت بین شما می شود - گفت و شنودهایی که از سر دلدادگی و دلباختگی طرفین نسبت به یکدیگر است.

 212. سمانهسمانهsays:

  سلام دوسال پیش ی پیشنهادی رارد کردم .دوباره با اون شخص روبرو شدم طوری رفتار کرد که من فکرکردم هنوزعاشقمنه.بعد رفت باکس دیگ ای در حالی که بای نفر دیگ هم هستند یعنی الان بادونفره .ی شب خواب دیدم که اون در تلویزیون داره ی دخترا بوس میکنه.خیلی در بیداری ناراحت شدم.شب بعد خواب دیدم که ی بز نر وی بز ماده بودن که من بز ماده را کشتم پوستشرا کندم از خواب پریدم ۲دقیقه بعد بخواب رفتم دوباره خواب دیدم ک ی خوک نر وی خوک ماده بودن ومن خوک ماده را کشتم وپوستش را کندم تعبیر خواب من چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بنده در این رویا بیشتر تقدیر مشاهده میکنم تا تعبیر ، هیچگوقت بخاطر تصمیمات درستی که در گذشته گرفته اید خود را سرزنش نکنید در چند سال آینده میان این دو نفر بخاطر بی وفایی و خیانت از هم خواهد پاشید

 213. JasminJasminsays:

  سلام من دوبارتاحالاخواب دیدم کسی ک دوسش دارم وعاشقشم برگشته...تعبیرش چیه این؟..درصورتی ک من اصلابهش فکرنمیکردم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیانگر ورود شخصی جدید با روحیات متفاوت به زندگی شماست و تعبیر این خواب ارتباطی با فرد یاد شده ندارد

 214. سپیدهسپیدهsays:

  سلام تو همین ماه خواب دیدم که شخصی که قبلا خیلی دوسشون داشتم ولی منو ترک کرده بودن به شدت ناراحت کرده بودن به خوابم امده و داره گریه میکنه و از من میخواد هم ببخشمش هم اینکه بهش یه فرصت بدم برای اینکه دوباره برگردیم به هم و من در مقابلشون فقط سکوت کرده بودم البته تو خواب به مادرشون اشاره کردن که در بستر بیماریه و به خاطر ایشون بوده که تا الان نمیتونستن کاری کنن. و باز دوباره خواب دیدم که ایشون امدن و مدام دنبال منن هر جا میرم که فرصتی پیش بیاد حرفاشونو بزنن و شدیدا خواستار این هستن که با هم ازدواج کنیم و اخر سر هم خودشون هم مادرشون من رو راضی میکنن برای ازدواج و من کاملا میبخشمشون و با هم ازدواج میکنیم و حتی هم دیگه رو دیدیم توی لباس عروس و دامادی . تعبیرش چیه ؟ قبلا هم چندین بار خواب دیده بودم که به قصد عذر خواهی برگشته بودن و از مادرم منو خواستگاری میکنن! ( من در واقعیت با این موضوع کنار امدم و تقریبا فراموشش کرده بودم و خبری ازشون ندارم ولی معنی این همه خواب تکراری با یه موضوع مشابه برام عجیبه ) ببخشید که طولانی شد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تحمل دردسر و ناراحتی از طرف یک دشمن نادان شما را غمگین میکند.

 215. JasminJasminsays:

  سلام...من خواب دیدم کسی ک دوسش داره وولم کرده؛دنبال من تاسفراومده ک سفرکیش هم بود...نشست کردبغلش هم ی بچه بودهرچی صداش کردم تانیگام کنه اصلانگاه نمیکرد...تااینکه گفتم میخوای بازولم کنی ک نگام کردوگفت اره دیگه نمیتونم ادامه بدم خسته شدم بعدسرشوبرگردوندتابره ولی من دستشوگرفتم ک نره اصرارهم کردم ک بمونه ک بهم گفت بزارفکراموبکنم ببینم چی میشه صبرکن

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ممکن است ایشان از لحاظ روحی کمی آسیب ببینند و رنج و غمی مختصر را تحمل کنند

 216. arman atefatdostarman atefatdostsays:

  سلام ، باسلام و خسته نباشید خدمت شما، تعبیر دیدن عشق سابق در خواب چیه ،چرا دست از سرم بر نمیداره و همش میاد ب خابم و هرسری منو ب سمته خودش میکشونه و اخرش میره باز

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام فرزندم علت این است که این شخص نیز در حال حاضر در فکر شما هستند و حتی درباره تان مقابل دیگران سخنانی می گویند و دو روح با یکدیگر در عالم رویا ترکیب می شوند و تبدیل به این خواب تکراری می شود

 217. محمدمحمدsays:

  سلام پیام منو جواب ندید میشه برای منم تعبیر کنید من از کسی که دوستش دارم و اون منو ترک کرده هشت ماهه میگذره . اما همیشه امید دارم که بر میگرده . تو این مدت خوابش رو ندیده بودم اما دیشب خواب دیدم یه شیشه ای بینمون است که من رو به روی اون نشستم و فضای اون مثل کتابخونه بود و فضایی که من نشسته بودم مثل خیابون . اما زمانی که منو دید از جاش بلند شد و انگشتری که تو دست چپش بود رو دراورد و انداخت انگشت راستش .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   متاسفانه دیدن چنین رویایی بیانگر این است که وضعیت روحی این فرد در حال حاضر ناآرام و در شرایط بد است و ممکن است این اوضاع با گذشت زمان بدتر شود

 218. مریممریمsays:

  سلام من خواب دیدم که با عشقم توی خیابون راه میرم شب بود رسیدیم به ی خیابون ک چند نفر اونجا بودن عشقم یدفه دستمو گرفت گفت همتون ببینید این دختر عشق منه و همیشه مال منه. حس عجیبی داشتم اونموقه.انگار میخواستن جدامون کنن که عشقم اینو گفت. البته این مال دو سال پیشه و ماالان از هم جداییم. تعبیرش چی ؟

 219. مریم 76مریم 76says:

  سلام صبح زیباتون بخیر. خواب دیدم همسرم که از هم جدا شدیم و هردو هنوزم به هم علاقه داریم ازدواج کرده و منو خانوادم رو به جشن عروسیش دعوت کرده منم با ناراحتی و از روی لج گفتم باید حاضر بشم برم رفته بودم آرایشگاه و حاضر شده بودم تو مراسم که نشسته بودیم بعداز مدتی عروس و داماد وارد شدن از در که اومد تو همون اول اومد سمت ما که کنار دستیم خالم بود باهم دیدار و روبوسی کردن خالم گفت این چه کاریه بیاین برگردین سر زندگیتون این اصلا در شأن تو نیست زندگیتونو هیچ و پوچ نکنین شما همدیگه رو دوس دارین اشتباه کرده تو ببخشش من رو میگفت خالم اونم گفت خاله منم دوسش دارم از این خیلی خوشم نمیاد نمیتونم طلاقش بدم چندبار گفتم نمیذارن اینا باهام قرارداد بستن خالم گفت من درستش میکنم تو نگران نباش یکی هست امروز میبنمش به اون میگم حل میکنه بعد نشستیم سر یه سفره باهم غذا خوردیم برنج نبود نونش یادم ولی مطمئن نیستم پنیری چیزی بود یانه فک کنم شایدم نون پنیر بود

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اهداف بلندی در زندگی دارید که رسیدن به آنها نیاز به تلاش و کوشش از ناحیه شخص خودتان دارد

 220. شقایقشقایقsays:

  سلام مدیر عزیزم من دختری مجرد هستم یک ساله با پسری هستم که رابطمون خوب شد اما یهو سر یه نفر خراب شد الان باهم حرف میزنیم ولی خیلی سرد. دیشب خوابشو دیدم برام پست گذاشته و یه متن عاشقانه گذاشته بود و بهم گفت که دیگه تا همیشه باهات میمونم منو بخاطر اتفاقای قبلی ببخش دیگه از این به بعد مال همیم میخواستم ببینم این تعبیرش چی میشه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام فرزندم بنده در تقدیر شما افرادی را دیدم که به شما چشم زخم زده اند و باعث خراب شدن برخی از احساسات زیبا و هدفمند شما شده اند در صورت لزوم این افراد را در اینده به شما معرفی میکنم

 221. مهردادمهردادsays:

  من دیشب خواب کسی رو دیدم که سه ماهه منو رها کرده و اینکه چند بار دیگه هم خوابش رو دیدم که اومده پیش من و هر بار هم جوری رفتار کرده انگار میخواد برگرده دیشب هم که خواب دیدم اولش خیلی عادی صحبت میکردیم که کم کم انگار بینمون صمیمیت برقرار شد میخوام بدونم تعبیرش چیه و اصلا ربطی به اون فرد یا احساساتش داره یا نه.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بزودی ملاقات کننده ای خواهیدداشت که با ایشان هم کلام می شوید و حرف های خصوصی رد و بد می شود اما زمان دقیق آن مشخص نیست

 222. زهرهزهرهsays:

  جناب مدیر میتونید بهم بگید چرا نامزدیم ناگهان بهم‌خورد ؟؟ خانوادن نامزدم با اشتیاق تمام اومدن جلو و خودشون معرف من و پسرشون بودن و ما خیلی از هم خوشمون اومد و بهم دل بستیم. ولی ناگهان بد شدن و نامزدی رو بهم زدن و دعوا راه انداختن. خیلی بی تابم و دلم پیش نامزدمه. خواهش میکنم بهم‌جواب بدین. ۸ ماه گذشته و با وجود خواستگارایی که دارم دلم از نامزدم سرد نمیشه و نمیتونم به کسی فکر کنم ???? ارزو دارم دوباره به سمتم برگرده و ازدواج کنیم???

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ببین فرزندم مشکل شما اینجاست که فقط حال و گذشته را نگاه میکنید و تمرکزتان روی این دوتاست و توجهی به آینده ندارید در جایی که من ایام بسیار خوبی را در تقدیرتان می بینم

 223. محمدیمحمدیsays:

  با سلام من دیشب خواب دیدم که عشقم دوباره برگشته بعد۷ ماه و ما باهم بیرون رفتیم و خیلیم خوشحال هستیم جفتمون و حتی مردم عادی هم که ما رو میدیدند انگار تعجب میکردن که ما انقد باهم خوبیم و همشون احسنت و افرین میگفتن به ما (اینم بگم که توی این ۷ ماه به اندازه ۷ سال درد و رنج و عذاب و ناراحتی کشیدم)

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سعی کن از بعضی جنجال‌ها پرهیز کنی. چه لزومی دارد خود را درگیر مسائل و جریاناتی کنی که جز دردسر و ناراحتی سودی برایت ندارد.

 224. مرجانمرجانsays:

  سلام خواب دیدم یکی از آشنا ها که دوسم داره و قبلا بهم گفته بود تمام تلاشش میکرد بهم بفهمونه دوسم داره اما من با اینکه احساسش میدونستم و دوسش داشتم به رفتاراش اهمیت نمیدادم تعبیرش چیه؟ تشکر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تصمیماتی که تا به الان در مورد زندگی شخصتان گرفته اید اشتباه نبوده به جز مواردی مختصر ، و تعبیر این خواب قضاوت و تصمیم گیری صحیح است

 225. ن شن شsays:

  سلام، دختری مجردم و خواب دیدم خودم و خانوادم رفتیم مهمونی خونه ی (کسی دوستش داشتم و چندین ماهه از هم جدا شدیم) همه چیز خوب بود ولی بعد از مهمونی منو خالم رفتیم توی اتاق من جلوی آینه بودم و دیدم سرم پر شوره هست یکی از شوره های بزرگو با دستم برداشتم و انداختم زمین بعد خالم گفت میخوام باهات صحبت کنم چرا این پسر مغرورانه با تو برخورد میکنه حالم ازش بهم میخوره ازش جدا بشو داره بازیت میده، بعد من گفتم نه درسته که ما مشکل داریم ولی اون بازیم نمیده ، نباید راجع به ادما قضاوت کنیم ، بعد خالم گفت از کجا انقدر مطمئنی و من براش مثال میاوردم که قانعش کنم (و دقیقا بعد این خواب بعد از این همه مدت اون پسر بهم پیام داد ولی لحنش مغرورانه بود) با توجه به اینکه خالم شخص خیلی شریفی هست ترسیدم و همش فکر میکنم تعبیر این خواب چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   احساس می‌کنی که از نظر عاطفی شکست خورده‌ای و دل دیگر مرده است! اما چنین نیست باید این پرنده زندانی را به باغی برده تا شاد شود. آن وقت خواهی دید که چطور نغمه‌سرایی می‌کند!

 226. ffsays:

  سلام خسته نباشید.من دیشب خواب دیدم کسی که خیلی دوسش دارم و به مدت دوسال که دوبار بینش قهر کردیم و دوباره برگشت . ولی الان نزدیک یکساله منا ترک کرده و بهم علاقه نداره. برام پیام داده و میگه ی مدت دلم برات تنگ شده بود و خیلی عادی و مثل همیشه داشتیم با پیام حرف میزدیم . من همش منتظرم و ی حس امیدواری دارم که برمیگرده اگر ممکنه تعبیر خوابم رو بگید .ممنون میشم .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بابت این جدایی مبادا خودخوری و یا نگرانی داشته باشی ، من در عاقبت و آینده ی این جوان چیزهایی را مشاهده میکنم که اگر برای شما بازگونم حتی برای این دوری شادمانی نیز میکنید

 227. تی تی بانوتی تی بانوsays:

  سلام خواب دیدم در خانه قدیمی هستیم مادرم خواب است برادر کوچکم با اینکه متاهل است و زندگی مستقلی دارد در خانه ما خواب است مادر بزرگمم مثل عادت همیشه که دارد با خودش حرف میزند و پسرش را صدا میزد رختخواب زیادی روی زمین پهن است و پسری که دوستش داشتم و بیشتر از یک سال است که ندیدمش کنار یکی از رختخوابا سیگار میکشد منم با فاصله پشت سرش قرار دارم از جای بلند میشود یه پتو برای خودش پهن می کند و به من می گوید هر وقت خواستی بخوابی به من بگو منم از جای بلند میشوم تصمیم میگیرم رختخواب را در اطاقی دیگر پهن کنم مثل اینکه او در خواب مثل شوهرم بود تعبیر این خواب چیست تاثیرش را خیلی احساس میکنم انگار واقعی بود

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اتفاقات ناراحت کننده ای پیش روی معشوق سابق شماست اینک در حال حاضر گرفتار برخی از دوستان ناباب شده اند که دست به کارهای باطل و بی هدف می زنند که عاقبتی به همراه ندارد

 228. تی تی بانوتی تی بانوsays:

  سلام شب دوم که خواب کسی که دوسش داشتم میبینم تمام جزییات خوابم رو یادم نمیاد در جایی سر سبز و جنگلی که رودخانه هم داشت جمع شده بودیم اقوامم حضور داشتن وارد چادر شدیم دور تا دور نشسته بودیم عشقم که بیشتر از یک سال ندیدمش رو به روم نشسته بود یواشکی برام بوسه میفرستاد منم یواشکی جواب بوسه هایش را می دادم در بخش دیگر همه از چادر بیرون رفتن منم با یکی از اقوامم در حال خروج بودم که دیدم عشقم نوشیدنی سفارش داد و تنها نشسته بود خودم به سراغش رفتم و گفتم باید با هم حرف بزنیم نوشیدنیش را در دست گرفتم و با هم بیرون رفتیم به من گفت خیلی دلم برات تنگ شده بود و دلتنگی و بی قرار و حالت چشم انتظاریش خیلی مشخص بود با اینکه خواب میدیدم اما خیلی عمیق و واقعی بود حس و حالش به من منتقل شد تعبیر چیست که دو شب پیاپی خوابش را میبینم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در این خواب و در تعبیر آن هم ناآرامی و رنج به چشم میخورد و هم خوشی و احساس خوشبختی این دو با هم برای شماست در هر دو حالت شاکر خداوند باشید

 229. مهسامهساsays:

  خواب ديدم من و كسي كه خيلي دوسش دارم برگشتيمو داريم با پيام باهم حرف ميزنيم كه يهو من هرچي پيام دادم جوابمو نداد خيلي منتظرش هم موندم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سکوت ایشان نشانه ی مشاجره و یا اختلاف نظری می باشد که به تازگی با فرد محبوب خود پیدا خواهید کرد

 230. داوودداوودsays:

  سلام من تو دانشگاه سه ساله که دختری رو دوست دارم و نیتم فقط ازدواجها ولی اون منونمیخادتوخواب دیدم اومدی منم با چهره راضی وشادوگفتم بشین کنارش نشستم ساعت تقریبا۴صبح بودوازخواب بیدار شدم وتاصب خوابم نبردخیلیم میخوام میشه تعبیرشولطف کنیدبگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیانگر این است که ایشان نیز چند روز اخیر درباره شما در مجلسی گفت و گویی داشته اند اما به این تعبیر نیست که شما به ایشان می رسید

 231. استاد اعظماستاد اعظمsays:

  سلام استاد من در کودکی کسی رو دوست داشتم ولی از من جدا شد فقط چند شبی هست که تو خواب میبینمش اولا زیاد صحبت نمیکرد یا نمیدیدمش اما بعد ها اومد صبحت کرد دیشب دیدم باهام حرف میزد و چند شب پیش دیدم بهم میوه هلو داد البته میوه خودش بزرگ تر بود و بهم گفت چند باری که دوستم داره من حدود یک ساله نمیبینمش استاد ممنون لطفا.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از دست کسی دلگیر هستی و غصه می خوری ،اگر به کسی خوبی کرده ای برای خدا کرده ای پس افسوس نخور و از آن شخص دلگیر مباش که خدا جواب نیکی ترا میدهد

 232. شیداشیداsays:

  سلام..چن سال پیش با یه پسری دوست بودم خیلی همدیگه رو دوس داشتیم تقریبا 1 ساله از هم جدا شدیم اینروزا هرروز یا یک در میون میاد ب خوابم و اظهار پشیمونی میکنه و میخواد برگرده پیشم تعبیرش چی میتونه باشه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بزودی مسیری را در زندگی انتخاب خواهید کرد که مثبت و روشن است

 233. تهمینهتهمینهsays:

  سلام وقت شما بخیر من خواب دیدم که معشوق سابقم توی خوابم کنار نشسته و بهم میگه که وقتی تو رفتی دایی م فوت کرد. البته حرفاش ادامه داشت اما من از خواب بیدار شدم و بعدش دیگه خوابم ادامه نداشت. آیا این تعبیری داره ؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیانگر کم شدن طول عمر فردی است که قبلا معشوق شما بوده

 234. بهناز فرازبهناز فرازsays:

  سلام من در خواب دیدم پسری که دوستش دارم و الآن پنج ماه رفت بر میگرده و برای من اس میده و میفهمه من تا الان منتظرش بودم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این فرد هم اکنون به شخص دیگری نیز در دنیای واقعی بی وفایی کرده اند و اعمال زشت بیشتری در اینده ی ایشان هم دیده می شود

 235. amiramirsays:

  salam..man chan 2 sal pish alageh shadidi nesbat be ye dokhtar peyda kardam...bad az inke behesh ebrazeh alage kardam ertebatesho baham gat kard va goft ke eshg to ye tarafeas ...vali hanozam ke hanoze to fekresham...chan shab pish khabesho didam ke baham kheyli khob va khosh hal bodim ...aya mishe goft ke onam to fekre man bud ??? lotfan tabiresho begid

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مانعی سر راه شماست که با بردباری موفق خواهید شد آن را از سر راهتان بردارید و به مقصود خود نائل شوید

 236. اشكاناشكانsays:

  سلام من خواب ديدم كه دارم عكس عشق قديميمو و خودشو ميبينم كه خيلي خوشحال راه ميره توي خونشون و بعدش من شلوار يه مرد ديگرو با دستام صاف ميكنم طوريكه انگار شلوارو اتو كشيدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   یک زندگی لوکس و مجلل در آینده ست

 237. JasminJasminsays:

  سلام خسته نباشیدمن خواب دیدم ک رفتم شهری ک عشقم زندگی میکنه واصلافکرنمیکردم ک اونجاببینمش تااینکه مبیبینمشوبغلش میکنمومیگم ک برگرده ولی اون هیچی نمیگه ومن خیلی التماس میکنم تابرگرده ودراخربرمیگرده بعدکنارهم درازکشیده بودیم ک بهش گفتم دیگه ولم نکن ولم نمیکنی واونم گفت ن دیگه ولت نمیکنم ودیگه نگو....ایشون منوحدود6ماه ول کرده،خواستم ببینم تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   معاشقه، به دست آوردن ثروت

 238. الیالیsays:

  سلام وقت بخیر من خواب دیدم معشوق سابقم بهم میگه که دوستم نداره. حدود دوسال توی تمام خواب های قبلی که از ایشون میدیدم اصن با من حرف نمیزدن اخیرا توی خواب ها کنارم میشینه و باهام حرف میزنه این چه تعبیری داره؟لطف میکنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به دست آوردن سلامتی، سود و منفعت

 239. پناهپناهsays:

  سلام من یه زن متاهلم که یه دختر دارم من رو به زور شوهر دادن و هنوز عشق قدیمیم رو دوست دارم این دست خودم نیست با این که ایشون سالهاست ایران نیستن و اصلا نمی بینمشون اما چون فامیل هستن گه گاهی_ به ندرت_ خبری از ایشون می شنوم مسیله اینه که من گاهی _معمولا زمانی که اصلا به یادشون نیستم_ خواب ایشون رو می بینم که با هم حرف می زنیم و این قدر این خواب ها واقعیه، که صبح تو ی خونه دنبالش می گردم واقعا درمنده شدم لطفا تعبیر و به من بگین

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شما برای موفقیت به یک نوع ابتکار عمل نیاز دارید

 240. الیالیsays:

  آ، سلام من امروزم خوابش و دیدم و همونطور که گفتم باهام حرف میزنه جدیدا. یه مکانی بود که انگار یسری ادم که برخی هاشون اشنا بودند در مکانی شلوغ ایستاده بودند و من در قسمتی بلندی که شاید مثلا بالای پله ها بود به تنهایی ایستاده بودم از توی جمع صدایی شنیدم که احوالم و میپرسه چشم گردوندم و دیدم معشوق سابقم هست من گفتم خوبم . قرار بود جایی بریم که اصن نمیدونم کجا بعد با ایما و اشاره پرسید که با من میای یا با یکی دیگه از دوستان و من گفتم با تو. لبخند رضایت و خرسندی داشت و گویا بی نهایت ازین جواب خرسند بود. خوابم خیلی واقعی بود.بعد از اذان این خواب و دیدم .میشه لطفا تعبیر این هم بگید. متشکرم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   کار دادگاهی که با موفقیت انجام می گیرد

 241. مژگانمژگانsays:

  سلام من دیشب خواب دیدم ک با عشقم ک رابطه ای باهاش ندارم دارم تو خیابون قدم میزنم و مغازه هارو نگاه میکنیم و کافه هارو میشماریم یدفه خواهرم اومد و گفت میخوام ازتون عکس بندازم و عشقم منو از پهلو بغل کرد برای ژست عکس(دربیداری چنین ارتباطی نداشتیم هیچوقت و ازهم جداییم) چند بار عکس گرفتیم و مدلای مختلف کنار هم ایستادیم بعد اومدم خونه دیدم مهمون داریم گفتم اگه کسی عکسارو ببینه برام بد میشه و خواستم بریزم توی کامپیوتر ک نشد ریختم توی رم جدا و گرفتم دستم ک کسی نبینه... حس خیلی خوبی داشتم توی خوابم به همه چیز همچنین حس میکردم عشقم خیلی بهم علاقه داره... ممنون میشم تعبیر خوابم رو بگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   وضع مالی تان خوب می شود. بهتر است آن را عاقلانه خرج کنید تا به دردسر نیفتید.

 242. مریممریمsays:

  سلام من خواب دیدم که با عشقم توی خیابون راه میرم شب بود رسیدیم به ی خیابون ک چند نفر اونجا بودن عشقم یدفه دستمو گرفت گفت همتون ببینید این دختر عشق منه و همیشه مال منه. حس عجیبی داشتم اونموقه.انگار میخواستن جدامون کنن که عشقم اینو گفت. تعبیرش چی ؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شانس به شما روی می آورد و اوضاع به نفع شما دگرگون می شود.

 243. مهریمهریsays:

  سلام,خواب کسی رو دیدم که خیلی دوسش داشتم ولی الان دیگه با ایشون در ارتباط نیستم, خواب دیدم دارن به من آمپول میزنن و چون ایشون پزشک هستن تو خواب حس میکردم نشونه همینه آمپول زدنش و بعدش منو از پشت بغل کرد و صورتمو بوس کرد خیلی حس خوبی داشتم ولی بعد من تو چشماش نگاه کردم و تو خواب این حس بهم دست داده بود که با نگاه کردنم بهش میفهموندم که تو خودت از پیشم رفتی,میشه تعبیرشو بگین؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   آمپولی که در این خواب در دست معشوق شما بوده بیانگر حال خراب و روحیه باخته ایشان در حال حاضر است

 244. زهرهزهرهsays:

  با سلام من خواب کسیو که دوسش داشتم رو دیدم که ب خاهرم زنگ میزد و احوالپرسی میکردوحالش خوب نبود بااینکه توخواب میفهمیدم بخاطر من به خاهرم زنگ میزنه اما مستقیما از من چیزی نمیگفت و من هم تلفنک ازخاهرم نمیگرفتم تاباهاش حرف بزنم .بعد دوباره زنگ رد و گفت که یه اتفاق بد واسه یکی از بچه هلی فامیلشون افتاده و پشت تلفن خیلی ناراحت شد و گریه کرد و بشدت ناراحت بود ..تعبیرش چیه .البته من متاهلم .ایشون هم هستن . ...بعدازدواجمون مدتهاست ارتباطی نداریم ...تعبیرش چیه ؟؟ ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به زودي در وضعيت جديدي قرار مي‌گيري و درباره يک موضوع بايد نظر نهايي‌ات را بگويي. از راه دور خبرهاي خوب و اميدبخشي مي‌رسد.

 245. ناديانادياsays:

  سلام در خواب ديدم كه به خودم ميگم بايد اسم پسري كه چند سال پيش باهاش دوست بودم رو از توي شناسنامم پاك كنم تا زندگي الان ام رو داشته باشم يا بتونم ازدواج كن با يك فردي در خواب دقيقا نميدونم اون فرد همين همسر فعليمه يا شخص ديگري(در حال حاضر همسرم ميخواد از من طلاق بگيره)

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در منزل يكي از دوستان يا اقوام نزديك خبرهاي خوشي در جريان است كه همين روزها مطلع مي‌شوي.

 246. ماریاماریاsays:

  سلام و خسته نباشید. من دیشب خواب دیدم ک وسط اقیانوس هستم با خانوادم اقیانوس اول متلاطم دیدم ولی بعد آرام بود دریا رو صاف و آبی و بی انتها دیدم و آفتاب شروع کرد به تابیدن. یک کشتی بزرگ اونجا بود ولی ما نمیتونستیم سوار اون بشیم من شروع کردم به ساختن یه کشتی کوچکتر و سوار کشتی خودم شدم. و شروع کردیم ب رفتن که من احساس کردم توی آسمونیم و کشتی داره پرواز میکنه یکم ترسیده بودم ولی خوشحال بودم که کشتی خودمو دارم. کشتی ک ساختم زیبا هم بود. میشه بگید تعبیر خوابم چی میشه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اینکه در ابتدا اقیانوس را آرام دیده اید بیانگر شروع پاره ای مشکلات است و اینکه دوباره آن را آرام دیده اید بیانگر محو شدن فوری همین مشکلات و رسیدن به آرامش است

 247. غزلغزلsays:

  سلام،من ظهرامروزخواب دیدم کسی ک عاشقش بودم ونزدیک سه ساله ترکم کرده و ازدواج کرده وداره پدرمیشه و فراموشش کردم ویادش نیستم تقریبا،یکی ازدوستاموواسطه کرده ک منوببینه،شرمنده بودوعذاب وجدان داشت و انگاردلتنگم بود منوبغل کرد ،خیلی خواب شیرین و لذتبخشی بود و یلحظه فراموشم نشد،تقریبا سه ساله ک ن همودیدیم ن صحبتی داشتیم،لطفا تعبیرخواب منم بگید،ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   عده ای به ظاهر دوست اطراف شما را گرفته اند که فقط به فکر سوء استفاده از شما هستند. آنها را از خود دور کنید وگرنه مورد آزار و اذیت قرار می گیرید.

 248. علیعلیsays:

  سلام تو خاب برادر عشقم رو میبینم در صورتیکه آون اصلا برادر نداره براش از کارهایی که عشقم کرد و تنهام گذاشت توضیح میدم و ازش میخاستم که غیر مستقیم با عشقم صحبت کنه در مورد من، فقط جالبه تو واقعیت عشقم برادر نداره، تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بالا رفتن از ناهمواریها و رسیدن به معشوق - عشق و دوستی

 249. پرستو قلی پورپرستو قلی پورsays:

  سلام تو خواب دیدم که کسی که یه ساله از هم جدا شدیم و خیلی هم همو دوس داشتیم برگشته پیشم . اون خیلی خوش حال بود ولی من نه نبودم دیگه نمیخواستمش . که با کاراش دوباره عاشق خودش کرد منو . خیلی ممنون میشم اگه تعبیرشو بگین

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اقبال شما هرچه در زندگی جلوتر می روید بلندتر و به روشنی بیشتری دست یافته و خوشبخت تر خواهید بود.

 250. غزلغزلsays:

  سلام،من ظهرامروزخواب دیدم کسی ک عاشقش بودم ونزدیک سه ساله ترکم کرده و ازدواج کرده وداره پدرمیشه و فراموشش کردم ویادش نیستم تقریبا،یکی ازدوستاموواسطه کرده ک منوببینه،شرمنده بودوعذاب وجدان داشت و انگاردلتنگم بود منوبغل کرد ،خیلی خواب شیرین و لذتبخشی بود و یلحظه فراموشم نشد،تقریبا سه ساله ک ن همودیدیم ن صحبتی داشتیم،لطفا تعبیرخواب منم بگید،ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اقدامات قانونی که به موفقیت می انجامد

 251. ماهانماهانsays:

  من خواب دیدم کسی که دوسش دارم تو خواب هی میگه من دوست دارم من دوست دارم بعد همون شب دوسته من کسیو که من دوست دارمو تو خوابش با یه دختره دیده بعد دختره به دوستم گفته کاری کن ما هیچ وقت از هم جدا نشیم قضیه چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از کارهای شما قدردانی به عمل می آید که این موضوع باعث خشنودی شما خواهد شد.

 252. مهسایعقوبیمهسایعقوبیsays:

  خاب دیدم عشقم که یه مدتا باهام تموم کرده ازروی رودخانه یاجایی ک اب داره ازروی سنگهاردمیشه ومیادپیشم وکتشومیندازه روی شونم وازم میخادمنوببوسه ولی بعدش بیدارشدم تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   کوچک کردن خود در مقابل کسی که به شما ازبالا نگاه میکند به هیچ وجه کارخوبی نیست. ارزش خود را حفظ کنید تا دچار یاس و نا امیدی نشوید.

 253. بهاربهارsays:

  سلام. من خواب دیدم یکی از همکلاسهای قدیمی من که در گذشته به من علاقه داشتن. اومده خونه ما. ولی توی یک اتاق دیگه ای تنهایی خوابیدن شب رو . و من دورادور میدیمشون. وقتی صبح شد اومدن حیاط خونه و داشتن با خواهرم صحبت میکردن و خواهرم میخندید.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   جانب احتیاط را رعایت کنید. مراقب جوانب کارتان بوده با اندیشه عمل کنید و بی گدار به آب نزنید.

 254. یاسیاسsays:

  سلام. دوماه با خواستگارم صحبت کردم به هم دل دادیم داشتیم ازدواج میکردیم که خانوادش بهم زدن همه چیزو. الان ۲ ماه میشه که جدا شدیم. دیشب خواب دیدم اومده پیش خانوادم داره همه چیزو توضیح میده حتی منم گفتم چرا برگشتی میگه چون انتخاب من تویی. منم بخشیدمش دستمو گرفتو رفتیم. تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   کاری را انجام خواهید داد که با نتیجه روشن و مثبت و عالی همراه است

 255. علیعلیsays:

  سلام من مجردم و عاشق دختری بودم ک بهش نرسیدم، خواب دیدم با یکی نامزد هستم و بردم روستای پدربزرگم، نامزدم تو یکی از اتاق خاب بود و من رفته بودم پیش مهمونا تو حیاط، نامزدم از خاب بیدار شد اومد حیاط ولی نامزدم پسر بود، باهاش رفتم بیرون بچرخیم تو مسیر محکم از رو عشق بهم چسبیده بودیم، یهو تو یک موتور خونه گیر کردیم انگار اونجا بختک گرفته بودم نمیتونستم بلند شم بعد تصمیم میگیرم دست بختک رو رد کنم تا بیدار شم، این تعبیرش چیه استاد؟نامزدم هم پسر بود

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شخصی برای شما قدم خیری برخواهد داشت که در زندگی فردی و اجتماعی شما بسیار موثر است و شما به آرامش لازم خواهید رسید و باید قدردان لطف و محبت او باشید.

 256. امیر حسین اسدیامیر حسین اسدیsays:

  سلام.من خواب دیدم که عشقی که دوستش دارم ولی هنوز باهاش ازدواج نکردم باهام هست و باهم شاد بودیم و زندگی خوبی داشتیم.این تعبیرش چیه؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بر سود و منفعتی در مدت زمانی کوتاه اشاره می کند که از طریق کار زیاد و موقتی حاصل می شود

 257. الیالیsays:

  سلام من دیشب خاب دیدم کسی ک دوسش داشتم و ترکم کرده با مادرش اومدن تو ی رستورانی ک منم اونجا بودم . کنار مادرش نشسته بودم و اون هم روب روم بود ولی هیچ حرفی نزدیم .بعدش هم مادرش پاشد و باهم رفتن بدون هیچ حرفی تعبیرش چی میشه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   برای داشتن روحی آرام و بدنی سالم نیاز است محیط کار یا خانه را آرام و خوشایند کنی. در این صورت در زمان کار و یا استراحت و تفریح آرامش خواهی داشت.

 258. نازنیننازنینsays:

  سلام من خواب دیدم تو یه صف طولانی ایستادم ولی نمیدونم صف چی بود...یه چیزی مثل یوزپلنگ یا پلنگ و ببر اومد از کنار صف رد شد همه ثابت وایسادن ولی من ترسیدمو فرار کردم و اون حیوون دنبالم میدوید.بعدش پیش خودم فکر کردم که اگه دیگه ندوام دنبالم نمیکنه..منم وایسادم اومد پیشم و دستمو برد تو دهنش میخواست گاز بگیره که گردنشو اروم ناز کردم و باهاش حرف زدم تا رام شد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شخصیت تو دیگران را مجذوب می‌کند. از این توان و استعداد خدادادی‌ات استفاده کن و دوستان را دور هم جمع کن و از این فضای صمیمی لذت ببر.

 259. زهرازهراsays:

  سلام.من خواب دیدم یکی از دوستام که تصمیم گرفتم دیگه بهش پیام ندم بهم پیام داده .تا حالا دوبار این خواب رو دیدم.تعبیرش چیه؟چون قبلا هم خواب این مدلی دیدم ودقیقا اتفاق افتاد همون پیام با همون مظمون که تو خواب دیدم ازش دریافت کردم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   موفقیت، عروسی، تولد یک کودک

 260. _Mahla__Mahla_says:

  سلام خسته نباشید ببخشید من دو روز هست که خواب میبینم به عشقم که خیلی خیلی دوسش دارم رسیدم یا دارم میرسم میشه تعبیرش رو لطف کنین بگین؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این رویا مهر علاقه و وفای اثبات شده ی شما را می رساند نمادی از انسانیت و وژدان پاک شما بوده که انشالله ختم به خیر نیز شود

 261. نیلوفرنیلوفرsays:

  سلام خواب دیدم تو یه روستایی هستم نا آشنا خونه ی پسرس که عاشقش بودم رو دیدم که در خونشون بازه عشقم رو دیدم با یه چهره دیگه اما میدونستم که خودشه تو خواب دست چپش شکسته بود و یه نگاه خیره مانند بهم کرد ودر عالم خواب با نگاهش بهم انگار الهام شد که اون به من امید داره

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مسائل کوچک را دست کم نگیر چون ممکن است همین مسائل کوچک، گره بزرگی در زندگیت ایجاد کند.

 262. رزرزsays:

  سلام من جدیدا به پسری علاقه من شدم که تویه یه مهمونی دیدمش و فقط گاه گداری وقتی بهش نگاه میکردم میدیدم اونم داره بهم نگاه میکنه وپس از اندکی مکث چهرشو بر میگردوندویکبار هم تو مهمونی دیدم که داره با یکی از دوستام حرف میزنه در روز هشتم شمسی رمضان خواب دیدم تو روستایی هستم خیلی آرامشبخش خونه معشوقم هم همونجا بود ودر خونشون باز بود و من معشوقمو دیدم اما بایه چهره دیگه اما میدونستم که خودشه بهم خیره مانند نگاه کرد دست چپش هم شکسته بود وتو گچ بود در عالم خواب بهم الهام شد که اون به من امید داره از زبونش چیزی نگفت فقط بهم الهام شد که اون بهم امید داره واون دوستم هم که تو عالم بیداری بمعشوقم با هاش حرف میزد داشت با مامانم تو عالم خواب در رابطه با موضوعی حرف میزدزمانی که از خواب پاشدم اذان صبح تازه تموم شده بود وتو خواب کلی تو اون مکان ادرار کردم خیلی تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این روزهای دیدارهای غیرمترقبه و پیش‌بینی نشده‌ای داری. به زودی شانس در خانه تو را خواهد زد.

 263. arsamarsamsays:

  سلام من با یه خانوم دوست بود یه مدت ، بسیار منو دوست داشت ولی من زیاد اعتنا نمیکردم و جدا شدم بعد از مدتی ازدواج کرد و من فهمیدم چقدر دوسش داشتم و عاشقش بودم دیشب به خوابم اومد زنگ زد دیدمش کنار هم خوابیدیم محکم بغل کردیم همو براش توضیح دادم قبول نکرد باهم یکم دور زدیم اهنگ گوش کردیمو ناراحت بودیم ازاینکه همدیگرو از دست دادیم تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تعبیر این رویا بر اساس نظر دکتر مدنی کارشناس همین سایت ، دوران شاد و خرمی است که هم اکنون این فرد در حال حاضر سپری میکنند

 264. amiramirsays:

  salam..man chan 2 sal pish alageh shadidi nesbat be ye dokhtar peyda kardam...bad az inke behesh ebrazeh alage kardam ertebatesho baham gat kard va goft ke eshg to ye tarafeas ...vali hanozam ke hanoze to fekresham...chan vakh pish y bar khabesho didam va azatun taabiresho khastam...shooma ham goftin ke garare ye maanei ro az sare raham ba movaffagyat bardaram...dishab baz man khab hamon adamo didam...ke ye jayi ba mamanesh neshaste va ba inke mnm joloshon neshaste budam kamelan nesbat be man bi tafavot budan...lotfan taabir in khabamam begid .....mersi

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تصمیم گیری های غیرمنطقی که باعث مشکلات می شوند

 265. ......says:

  سلام من یه دختر ۱۸ ساله ام که عاشق پسر خالمم،خیلی وقته اونو ندیدم،حدود ۵ سالی میشه،از دوسال پیش دیگه بهش فکر نمیکنم ولی دیشب خواب دیدم،اونو بعد از مدت ها دیدم،ولی جایی که بودم خونه ای بود که اصلا برام اشنایی نداشت،جالب اینجا بود که هر چی میگفت من مخالفش رو میگفتم،سعی میکردم نظرم شبیه اون نباشه،ولی عجیب برام اینجا بود که با خالمم مخالفت میکردم با وجود اینکه خیلی دوسش دارم.لطفا تعبیرشو بگید اگه میشه.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به موفقیت رسیدن در اثر استقامت به خرج دادن

 266. رزرزsays:

  مدیر خوابی که برام تعبیر کردید به معشوقم ارتباطی داره؟ میشه پاسخ بدید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خیر فرزندم رویای شما قبلا بررسی و پاسخ داده شده و ارتباطی با معشوق ندارد

 267. سایان کمریسایان کمریsays:

  سلام و طاعات عباداتتون قبول,من خواب دیدم که کسی که دوسش دارم رو اتفاقی تو مسیر محل کارم دیدم و بهم اشاره کرد که برم سمت در و خودشم اومد اونجا,هم از دیدنش خوشحال بودم و هم میترسیدم,با فاصله از هم راه میرفتیم که کسی متوجه بودنمون با هم نشه ولی انگار بدون اختیار موقع راه رفتن به هم میخوردیم و شونه هامون به هم میچسبید,میگفت بخاطر تولدا اومدم و هدیه تولدتو آوردم,خودشم سرتا پا لباس آبی پوشیده بود,منم هیچی نمیگفتم و تا از خواب بیدار شدم,تعبیرش چیه,ایشون نامزد قبلیم هست که با وجود علاقه مون به هم,بخاطر بی تجربگی خودمون و دخالت خونواده ها ازهم دور شدیم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دیدن اتفاقی معشوق در بین راه و امدن اسم تولد و یا کادو در این رویا به روزهای خوش و شیرینی است که برای این فرد طی خواهد شد

 268. پرياپرياsays:

  سلام من خواب ديدم كه اتفاقي آقايي رو كه دوست دارم ميبينم و ايشون من رو سوار ماشينش ميكنه كه برسونه و توي راه از كار هايي كه در اين مدت انجام داديم حرف زديم و من ابراز ناراحتي كردم از اينكه گذاشته و رفته و ايشون گفت نميدونستم اما الان برگشتم ( اينم بگم كه ايشون نميدونن كه من بهشون علاقه مندم)

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه ی غرور بیش از حد عدم موفقیت در زندگی و امور هنری است. کمی محتاط باشید.

 269. ریحانهریحانهsays:

  سلام من دیشب خاب دیدم پسریک بهش علاقه دارم ولی چندماهه باهام تموم کرده برام یه دوچرخه سفیددخترونه کادومیده میشه تعبیرشوبگیدوهرشب خابشومیبنیم که بهم زنگ میزنه وبرمیگرده پیشم میتونه تعبیرش ربطی به برگشتس داشته باشه.خیلی ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خیر ارتباطی بر برگشتن ایشان ندارد ، بلکه بیانگر لذت عیش و نوش و خوشگذرانی های زیاد برای این فرد در حال حاضر است

 270. ....‌.....‌.says:

  سلام. من دوساله ک ازدواج کردم. اما امروز خواب دیدم که قراره باعشق قدیمیم ازدواج کنم درصورتیکه میدونستم الان متاهلم و اصلا امکان نداره اما در ذهنم خیلی خوشحال بودم ک هنوز دوستم داره و داره میاد پیشم اما همش ب واکنش همسرم فکر میکردم. بهش فکرم نمیکنم که بگم شاید بخاطر این خواب دیدمش... قبلترها بعضی وقتا خوابشو میدیدم ک از دستم ناراحته اما این خوابم دیگه خیلی عجیب غریبه. خیلی دوست دارم بدونم تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   توانمندی در عمل قدرت

 271. نازنیننازنینsays:

  سلام من خواب دیدم ناگهانی یه زلزله ی خیلی شدید اومد..همه ی مردم جمع شدن یه جا و یادمه که چشم دوخته بودم به ساختمونا ببینم خونمون سالمه یا نه...همه ی خونه ها خراب شده بود بجز خونه ی ما و بعد همه میگفتن زلزله هفت ریشتر بود

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   کینه توزی یا مشکل جزئی

 272. مژگانمژگانsays:

  سلام من ی دختر مجردم. مدتیه پسری رو ک دوسال پیش دوست داشتم توی خواب میبینم. دیشب هم خواب دیدم شب بود با مادرم داشتم خونه رو تمیز میکردم ک متوجه شدم ک عشقم ک دوساله ندیدمش فردا قراره بیاد خاستگاری. قرار عقد رو هم خودشون گذاشته بودن و قرار بود فردا بعدازظهر بریم محضر باهم عقد کنیم. عشقم با پدرو مادرش و منو خانوادم. بعد دیدم ک مادرم اتاقهارو مرتب میکنه و میگه فردا شب شب زفاف شماست و همش حس میکردم ک فردا شب کنار عشقم هستم. با عشقم رفتیم یکی از اتاقها ک بهم ریخته هم بودک باهم باشیم ولی کاری نکردیم و از خواب پریدم. تعبیر خوابم چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   روشنی در فکر و عمل - گشایش - نیک بختی

 273. مریممریمsays:

  سلام من خاب دیدم مردی ک عاشقش بودم در گذشته ولی ازش دور افتادم و در واقعیت نسبت بهم بی توجس، اومده دنبالم ک با هم باشیم برا همیشه و اینقد خوشحال شدم از دیدنش ک کلی بوسیدم لبهاشو اما انگار کمی مریض بود ،اما مریضیش برام مهم نبود و باز هم دوستش داشتم و خوشحال بودم لطفا اگه تعبیر داره بفرمایید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در ایام پیش رو دیدارهای غیرمترقبه و پیش‌بینی نشده‌ای داری. به زودی شانس در خانه تو را خواهد زد.

 274. شیرین.شیرین.says:

  سلام من خواب دیدم از بالای کعبه دارم نگاه میکنم (فاصله ی زیادی بود و ارتفاع داشت) و اسمون ابریه و داره بارون میاد..حس میکنم که بارون روی کعبه میریزه.و همون لحظه میگم ای کاش این بارون روی خونه ی ماهم بریزه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به شكل و ظاهر آدم‌ها نمي‌توان قضاوت كرد. بايد در همه حال پشت اين ظواهر و درون آدم‌ها را در نظر داشت زيرا درون است كه تعيين كننده خواهد بود.

 275. مانلیمانلیsays:

  من خواب دیدم که وقتی داشتم صفحه ی مجازی خودمو چک می کردم عکسی از دوست پسر قبلی یا معشوق سابقم دیدم که فقط عکس سنگ قبر بود.. و در خوابم من همون لحظه باهاش تماس می گیرم و بهم میگه که حالش بده اتفاقی براش نیوفتاده و باز باهام تماس میگیره. من نمیدونم تعبیر این خواب چیه. ممنون میشم که منو راهنمایی کنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   علامت آن است که برای پیش بردن اهداف خود نقشه می کشید ،اما نیروی کافی برای عملی کردن نقشه ها صرف نمی کنید.

 276. پرستوپرستوsays:

  سلام من خواب ديدم كسي كه دوستش دارم معلم هست و من يكي از شاگرداي ايشون در مدرسه هستم ايشون داشت درس ميداد كه من اومدم بيرون از كلاس رفتم توي نمازخونه و خوابيدم ايشون اومد دنبالم و گفت چرا رفتي منم هم گفتم چون درس رو بلدم وقتي هم مدرسه تعطيل شد توي راه كه سوار اتوبوس بوديم پرسيد مطمئني كه نميخواي دوباره بهت درس بدم و من گفتم نه اما ته دلم دوستش داشتم و منتظر بودم يكبار ديگه بپرسه و من قبول كنم ( در واقعيت ايشون نميدونه من دوستش دارم)

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   کاری پیش می آید که مطلوب شما نیست و دست و پاگیر است

 277. NutellawNutellawsays:

  خواب دیدم کسی ک قبلا دوسش داشتم و از هم جدا شدیم با یه دختره دیگع تو خیابون باهام بود و بعش پی ام میداد و میگفت بیاد سر قرار.منم پی امارو میدیدم دختره عشق اولشه در واقع وقتی اومد گریان بود و چشماش سبز بود(در واقعیت هم سبزه) و اون پسری ک دوسش داشتم جلوش باهام دعوا میکرد و ضایم میکرد و بعدش دست اونو گرفتن و رفتن خواهش میکنم جواب بده توروخدا

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانة آن است که دوستان خواهند کوشید تعلق خاطر بیشتری به شما پیدا کنند

 278. elnaz.melnaz.msays:

  سلام خواب دیدم باکسی ک دوسش دارم تواتاقم هستم واون بغلم کرده بعدش یهو یکی میاددراتاقم درمیزنه واون پسرمیره روتختم زیرپتوقایم میشه که بعدش خانوادم میبیننش بعدش خواب دیدم سوارماشینشم وازش میخوام اویزماشینشوبهم بده که نمیده تعبیرش چی میشه؟درضمن اون آقاداره بایکی دیگه ازدواج میکنه.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گویای تداوم و تسلسل اموری است که در دست انجام دارید.

 279. فاطمهفاطمهsays:

  خواب کسی که چندسال پیش دوسش داشتم و الان ازدواج کرده رو دیدم که دارم دستشو می گیرم ولی اون دستم و پس زد و گفت که من ازدواج کردم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه این است که شما برای رسیدن دیگران به آرزوهایشان بدون خودخواهی از گذشتگی کرده و دوستی‌هایتان پایدار خواهد ماند.

 280. نادیا.فنادیا.فsays:

  سلام خاب دیدم عشقم که ازهم بیخبریم یه نامه یامثه دفترخاطرات توش ازخصوصیات زنش نوشته ومیگه ازش راضیم وتوش عکساشونه که البته تصویردخترو ندیدم ودراخربهم ابرازعلاقه میکنه تعبیرش چی میشه میشه دقیق بگین وکلاهرشب خابشومیبینم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   علامت آن است که شوهر آینده شما مردی وفادار و مهربان خواهد بود.

 281. Zahra HosseiniZahra Hosseinisays:

  سلام خسته نباشید منو عشقم ی ماهه حداشدیم ولی ب غیر اون ی ماه سه ماه رفتارش بام بدبود و‌کارم گریه بود حتی دست ب خودکشی زدم!!! پریشب خاب دیدم ک برگشته و محکم بغلش میکنم چشام اشکی میشه نه خیلی زیاد ولی چهره ی پسردیگع ای میاد تو ذهنم که میگم نکنه اون پسرس عشقم رو گردنش خال نداره ولی اون پسره داشت گفتم نکنه اون پسره رو بغل کردم ولی تو خابم عشقم بود??تعبیرش چیه ولی خیلی محکم بغلش کردم و باورم‌نمیشد برگشته خیلی ممنون❤️

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از آینده ای نه چندان دور خبر می‌دهد که پول دار و متنعم خواهید شد و به خیلی چیزها که آرزو دارید خواهید رسید

 282. حیا بهاریحیا بهاریsays:

  خواب دیدم با نامزدم با ماشینش رفتیم بالای یه کوهی که وقتی پیاده شدیم دیدم چه جای خطرناکی هستیم پایینمون به دره خیلی وحشتناک بود ازلحاظ ارتفاع وشیب ولی خیلی سرسبز وقشنگ بود پرازدرخت مثه جنگل میموند! اما انقد ترسناک بودکه ممکن بود هرلحظه بیفتیم من ازترسم بلندنمیشدم بعدخواستیم ازاونجا بریم هرطرف که نگاه کردیم همش دره بود راه رفتن نداشت نامزدم ناچارا گفت توبمون من میرم ماشینوپیداکنم وبیام ولی دیگه نیومد وبعدش نفهمیدم چطور نجات پیداکردیم پیش مامانم بودم وداشتم براش تعریف میکردم که چه جای خطرناکی رفتیم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از یک رنج عمومی مصون می‌مانید

 283. MahsaMahsasays:

  سلام.من خواب دیدم که کنار معشوقم که الان ازدواج کرده هستم و اون نسبت به من ابراز محبت میکنه و سعی داره خودش رو دوباره به من نزدیک کنه من هم احساس رضایت زیادی داشتم.تعبیر خوابم ممکنه برگشت عشقم باشه؟چه تعبیری داره؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   توفیقی مهم که اهمیت آن را اندک اندک درک می‌کنید و به تدریج آثارش در زندگی شما آشکار می‌گردد

 284. فاطمهفاطمهsays:

  سلام من یه خانم متاهلم خواب دیدم باکسی که همیشه اونوعشق خودم میدونم توخواب کنارهمیم میگیم میخندیم ومیبوسیم همووحتی چون میخواست کسی منونبینه پتوروانداخت رومن ومنم بغلش کردم وقبلشم یه جای دیگه توخواب دیدم بایه وسیله مثل موتورخیلی پیشرفته ازروی مانع یابعضی ازآدماردمیشه ومن توذهنم تشویقش میکردم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دلالت بر آن دارد که بعد از مدتی سختی کشیدن به راحتی و آسودگی خواهید رسید.

 285. mobinmobinsays:

  من خواب دیدم که پسری که به او علاقه دارم و در حال حاضر ایشان ازدواج کرده اند در منزل ما با همسرش شروع به دعوا میکنند و در این حال قرانی را که در خواب انگار من به انها داده بودم اتش میزنند و من به سرعت قران را زیر اب میگیرم و اتشش را خاموش میکنم.تعبیر این خواب چیست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مراقب باشید دردسرهای بسیاری به شما نزدیک می‌شوند.

 286. elnazelnazsays:

  سلام شما پیشگویی هم میکنید؟میشه برامنم پیشگویی کننیدبگیدآیاباکسی که دوسش دارم ازدواج میکنم یانع؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تعبیر خواب خودش یک نوع پیشگویی محسوب می شود چنان چه رویایی با این موضوع دیدید کامنت کنید تا تعبیر شود

 287. elnazelnazsays:

  خواب دیدم توحیاط خونه قدیممون هستم ودیدم برای دخترهمسایمون خواستگاراومده ومن جوری رفتارمیکردم که خواستگارش پشیمون بشه وبیادخواستگاری من همچنین دیدم که سواردوچرخه هستم وتوحیاط دوچرخه سواری میکنم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه آن است که شاید حسادت دیگران را نسبت به خود برانگیزید.

 288. سحر صادقیسحر صادقیsays:

  سلام من در این دوهفته اخیر ۴ بار خواب پسری که در گذشته به او علاقه داشتم رو دیدم،او با وجود اینکه در رابطه با دختره دیگری است اما در خواب میبینم که قصد بودن با من را دارد یا به نحوی به دنباله من است تعبیرش چیست؟و اینکه این خوابا مثل سریال بود و همش پشت سره هم اتفاق میفتاد جزئیاتشم مهمه که برای تعبیر بگم؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه احساس اضطراب و بد افتادن به دل شخص درباره نتیجه منفی کاری است که در جریان است

 289. نیلوفر موسوینیلوفر موسویsays:

  سلام من خواب دیدم عشق سابقم‌ک الان باهم هستیم ولی به دلایل کاری مجبور با رفتن به تهران شده برگشته و من رفتم ببینمش و خمین که روبروش قرار گرفتم و چشم توچشم شدیم از خواب پریدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه آن است که از سرگرمی‌های لذتبخش استفاده خواهید کرد.

 290. ستاره سعيديستاره سعيديsays:

  سلام بنده خانم متاهل هستم ٣٥ساله در سن ١٩ سالگي عاشق فردي بودم كه به هم نرسيديم بعداز سالها حدود ١٥سال بدون اينكه به ايشان فكركنم به خواب من ادمدند دست مرا بامحبت ومهرباني گرفتن وگفتن بيا بريم برايت خانه بخرم ومرا سوار ماشين كردن كه بعد خواهربرادرم كه قبلا فوت كردن انها هم امدند سوار ماشين شدن ومن بينهايت حس خوبي در خواب داشتم ومتعجب بودم از امدن و رفتار ايشان...تعبيرش چيست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه‌ى صداقت و درستكارى و حمايت دوستان است

 291. میکاییل رضاییمیکاییل رضاییsays:

  من خواب دیدم که یک نفر که دوستش دارم روی تخت کنارم دراز کشیده است

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه آن است که خطر از کنار گوش او خواهد گذشت.

 292. elnazelnazsays:

  خواب دیدم باکسی که دوسش دارم داریم ازدست یک نفرفرارمیکنیم وسط راه منوبغل میکنه ومیبوسه دوباره فرارمیکنیم به اتوبوس که میرسیم منوسوارمیکنه وبهم میگه توبرومن سرشونوگرم میکنم وباهام نمیادمنم گریه میکنم التماسش میکنم که باهام بیادکه اتوبوس راه میوفته ومیره

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشان‌دهنده‌ی آن است که روزهای خوبی خواهید داشت.

 293. مهسامهساsays:

  سلام خدمت مدیر محترم.بنده مجرد هستم.خواب دیدم با کسی که دوسش دارم و قطع رابطه کردیم تو ماشین هستیم درحالیکه که اون رانندگی میکنه تو یه جاده که یه طرفش دریای آبی و آرومی هست(حس آرامش داشتم)و طرف دیگه درختان هستند.بعدش سر از جایی دراوردم که سعی داشتم به خواهرم که پریشان در حال صحبت با انتظامات ساحلی تو اتاق پر دوربین مداربسته بود کمک کنم.ممنون میشم تعبیرشو لطف کنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیانگر مشکلات فراوان است در دوره ی زمانی مشخصی از زندگی شماست اما به سلامت از آن عبور خواهید کرد

 294. شیماشیماsays:

  سلام من خواب دیدم خواهرم دوست پسرم ک قهر کردیم با همو اشتیمون داد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اندوهی در شما پدید آید غم و غصه است.

 295. elnazelnazsays:

  سلام تعبیرخوابتون درسته من چندروزپیش خوابی که دوماه پیش دیده بودموگفتم توتعبیرش گفتین روزهای خوبی روسپری میکنم ولی بعدازینک اون خوابودیدم بدترین روزای عمرموگذروندم عشقم کسی که دوسش داشتم رفت بایکی دیگه ازدواج کرد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تمامی پاسخ هایی که ارسال می شود توسط بهترین کارشناسان بارها بررسی می شود و تردید نداشته باشد هر آنچه می شنوید دیر یا زود در زندگیتان رخ خواهد داد

 296. رضارضاsays:

  سلام خواب این طور بود که فقط توی یک صحنه زنگ ایفون خورد و فهمیدم دختری که دوستش دارم و خیلی ازش دورم اومده پیشم عجیب بود برام شاد شدم اما از خواب بیدار شدم !

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیانگر وقوع پیشامدهای ناگوار است

 297. f.shf.shsays:

  سلام. خواب دیدم کسی بهش علاقه دارم ولی یکساله رابطمون تموم شده و خبری ازش ندارم، برام کارت دعوت عروسی خودش را فرستاده اما هر چقدر خوندم نه اسم خودش تو کارت بود نه هیچ دختری ،فقط تو ی بیت شعر اسم ی دختر بود و فکر کنم اسم خودشم بود . ممنون میشم تعبیر خوابم را بگید ?

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بيانگر وقوع اتفاقات ناگوار است

 298. لیلالیلاsays:

  سلاممن چندین ساله(از دوران کودکی)به کسی علاقه داشتم و این یکساله بسیار شدید شده ولی هنوز احساساتمو بروز ندادم و پنهان کردم. و تقریبا هر شب خوابش رو میبینم که در خواب بهم نزدیک و وابسته هستیم و توی خواب که در کنار هم هستیم فقط به من توجه داره و یا دستمو میگیره یا دستشو دور شونه م میندازه.تعبیرش چیست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   برای شما درد سر و ناراحتی مالی به وجود می‌آورند

 299. احمداحمدsays:

  با سلام خدمت استاد عزیز دیشب خواب دیدم خیابون یخ بندونه و خواهر کوچیک معشوقه قبلی به طرفم برف پرت می کنه منم سوار بر دوچرخه یا موتور بودم پیاده شدم مقدارری برف زیر لاستیک دوچرخه ریختم تا دوچرخه سر نخوره بعد مادر معشوقه و معشوقه م دیدم دم در بودن مادر معشوقم تا من دید خندید و مبلغ سیصد تومان پول داد بندازم صدقه گفت زحمت بکش بنداز صدقه خود معشوقه م کم محلی کرد و تحویلم نگرفت پشت بهم کرد انگار منتظر کسی بود منم دستم و زدم بهش اونم ناراحت شد گفت من محلت نمی زارم برو اگه تعبیرش و بگید ممنون میشم .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   علامت آن است که شما از هوش فوق العاده برخورد هستید، اما به نحو مطلوب از هوش خود استفاده نمی‌کنید.

 300. علیعلیsays:

  سلام من عاشق دختری بودم ک راضی به ازدواج با من نشد، ولی خاب میبینم میرم تو کوچه عشقم، منو از پشت پنجره میبینه، یهو با حالت عصبی میاد پایین یادم نمیاد چ اتفاقی میفته بینمون میارمش خونمون، و با پدر مادر و برادر خاهرم صحبت میکنن، منم نمازامو نمیخونم ی مدته، بخاطر عشقم میرم نمازمو بخونم نماز عصر رو میخونم ولی خیلی طول میکشه نماز عشا رو نمیخونم تا عشقمو برسونم خونشون بعد بخونم، تعبیرش چیه این خاب و دقیقا ۵ دقیقه قبل اذان صبح دیدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   علامت آن است که در زندگی شکست و نومیدی به طرف شما نخواهد آمد

 301. سارا...سارا...says:

  با سلام و خسته نباشین من خواب دیدم به کلبه ای میرم که بلافاصله کسی که قبلا با هم دوست بودیم با دوستش سوار یه ماشین میشن و میرن مسافرت و من میرم داخل اون کلبه و شروع میکنم به تمیز کردن اونجا که یه دخترکه چهره ی ناآشنایی داشت میاد و من رامش و میکنم و با ۲ تا دختر دیگه ک یکیشون دیوونه شده بود از اونجا میرن اگه میشه لطف کنید و تعبیرش رو بگین مچکرم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شما پاییز امسال بخاطر بروز برخی از اتفاقات و یا میتوان گفت مشکلات کمی ناامید و دلسرد خواهید شد ولی در نهایت به سلامت از این فصل عبور خواهید کرد

 302. ایمان بادبانایمان بادبانsays:

  سلام من خواب دختری رو دیدم که فامیل ما هست و من تو واقعیت هم عاشق او هستم ولی به من گفت من قسط ازدواج ندارم و تموم شد تا این که خواب دیدم که اونو تو دانشگاه دیدم و باهاش صحبت کردم و به نقطه مشترک رسیدم و گفتیم دیگه هیچ وقت همدیگه رو ول نمیکنیم و باید بگم که تو واقعیت هم تو دانشگاه که من درس میخونم هم درس میخونه ممنون میشم تعبیر کنین

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شانس در روابط اجتماعی

 303. الههالههsays:

  سلام من چند روزه که اونیو که میخواستمش و دوسش داشتم ترک کرده البته اینو خودش نمیگه ولی میشه فهمید خواب دیدم ماجرا رو به یکی از دوستام تعریف کردم و. اونم گفت برمیگرده ولی من گفتم نه اون دیگه بر نمیگرده ولی بازم دوستم به اسرار میگفت نه تو اینطور فکر میکنی اون برمیگرده من میدونم تعبیرش چی میتونه باشه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه آن است كه آشنایی و دوستی با افراد بیگانه، بر زندگی شما تأثیر منفی خواهد گذاشت.

 304. روژانروژانsays:

  سلام من خاب دیدم واردیه اتاق شدم رو تخت نشسته بودم ک عشقم بایه حوله سرهمی ابی اومدپیشم تعبیرش چی میشه؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   حوله در این رویا نماد زیادتر شدن گرما و محبت در بین اعضای خانواده شماست

 305. سهیلسهیلsays:

  سلام خوبید ،من یه دختری رو دوست داشتم و بهش ابراز علاقه کردم ولی اون جواب منفی داد ولی فکر میکردم منو دوست داره ،بار آخر براش سوء تفاهم پیش اومده بود با من با تند خویی رفتار کرد و گفت دیگه مزاحم نشو و منم ولش کردم ولی هنوزم دوسش دارم،دیشب خواب دیدم که خواهر بزرگترش کچل کرده بود ولی سرش مو داشت ولی کم مو بود و بی حجاب با پسر غریبه بود من فکر کنم عکسش رو میدیدم و من وحشت زده تو خواب میترسیدم که عشقم هم اینطوری نباشه ی(یعنی مثل خواهرش)نمیدونم آخرش دیدمش یا نه ولی خیلی وحشت داشتم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مشکلات و ناراحتی های روحی تازه ای همینک برای این شخص رخ داده

 306. mahimahisays:

  من خواب دیدم دوست پسر قدیمیم که دوسال پیش باهم بودیم و البته عشقمونم 1طرفه بود توو ی مهمونی خانوادگی اومده جلوم نشسته و بهم با تعجب نگاه میکنه و تقریبا خیره بود

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ضرر و زیان از هر نظر

 307. شیماشیماsays:

  سلام دیشب خواب دیدم با عشقم ک از هم جدا شدیم پشت یه در منتظریم بریم امتحان بدیم (همکلاسیم بود در واقع ولی من درسم تموم شده) بعد چشمم به اون میوفته سعی میکنم نگاش نکنم و بهش بی توجه باشم ولی اون هی بهم نگاه میکنه بعدشم پیام میده که بیا دوباره با هم باشیم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دچار آشفتگی می‌شوید این آشفتگی به از هم گسیختگی نمی‌انجامد.

 308. شیداشیداsays:

  سلام من از پسر خالم خوشم میومد قبلا اما کم کم فهمیدم یعنی ازش نپرسیدم فقط انگار دوسم نداره ...دیشب خواب دیدم تو ی حالت مهمونی منو دو تا از دوستام بودیم ک نور زیادی تو مهمونی نبو من رفتم و پرژکتورارو روشن کردم وقتی روشن شد دیدم پسر خالم نشسته تو همون مهمونی اولش چیزی نگفتم ولی بعدش طاقت نیاوردم رفتم که سلام کنم ...تا ما رو دید عاشق دوست صمیمیم شد و بعد مهمونیم حتی پیگیر بود اما دوستم از این خبر نداشت و من همش تو این فکر بودم که بهش بگم یا اجازه بدم که باهاش دوس شه یا نه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این نشان میدهد که ایشان در حال حاضر و به تازگی با دختری رابطه ی عاطفی جدیدی را آغاز کرده اند و ممکن است کمتر کسی از آن خبر داشته باشد

 309. اقااقاsays:

  سلام تو واقعیت به دختری علاقمند بودم ک راضی به ازدواج با من نشد خاب دیدم، تو خاب متاهل بودم، پدر نامزدم دخترش رو میکشه و جسد اونو پنهان میکنه تا پلیس ها نفهمن، این تعبیر داره؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اینکه ایشان اقدام به کشتن دختر خودشان میکنند بیانگر بروز یک اختلاف عاطفی بزرگ در خانواده ی آن هاست که باعث رنج و زحمت زیاد می شود

 310. سهیلسهیلsays:

  سلام خوبید من خواب پدر عشقمو خیلی میبینم مثلا خواب خیلی خواب دیدم پدرم باهاش حرف میزنه ولی دیشب خواب دیدم دوستم باهاش حرف میزد دست پدر عشقم از بخاری سوخته بود ولی زیاد نسوخته بود دستشو شست خوب شد و بعدش باهاش حرف میزدیم بعدش رفتم در موردش با پدرم صحبت کردم و پدرم روی خوشی نشون داد و تو خواب کلا خوشحال بودم که داره مشکلم حل میشه و دارم به عشقم میرسم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به خوشبختی و سعادتی باور نکردنی دست می‌یابید

 311. مریممریمsays:

  سلام ...میشه این خوابم تعبیر کنید ...من و همسرم یکسال باهم قهریم دیشب خواب دیدم برگشته و همچیز خوب شده بود باورم نمیشد برگشته خیال میکردم خوابم ولی مطمئن شدم که خواب نیست......

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بعد از دیدن چنین رویایی باید امیدوار باشید که در آینده اتفاقات و تغییرات خوشایندی در زندگیتان رخ خواهد داد و لزوما مربوط به همسرتان نمی باشد

 312. مسعودمسعودsays:

  سلام الان داره یک سال میشه که دوست دخترم یه جورایی بامن قهره تو این مدت خیلی کم خوابشو دیدم ولی این دوسه روزه خیلی زیاد خوابشو میبینم همش میبینم که باهم حرف می زنیم وآخرش باهم دوست می شیم هر وقت که بیدار می شم فکر می کنم واقعی بود ولی وقتی می فهمم الکی بود گریم میگیره چیکار کنم. لطفا جوابمو بدین م ۱۵سالمه و این عشق من هوسی نیست. لطفا جوابمو بدین

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   علامت آن است که نسبت به انجام و ظایف خود نومید و دلسرد خواهید شد.

 313. محسن محمدیمحسن محمدیsays:

  سلام خدمت اساتید عزیز خوابی دیدم خواستم تعبیرش کنید با دختری که فامیله ۸سال دوس بودم الان حدود ۴ساله جدا شدیم.خواب دیدم امده دنبالم و باهم رفتیم بیرون اما ن شاد بودیم ن غمگین عادی بودیم خواستم بدونم تعبییرش چیه؟من شاید هر چند ماه فقط ۱خواب یادم بمونه.البته بنظرتون ممکنه چون قبل خواب بهش فکر کردم تو خواب دیدمش و تعبیری نداره؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بی اعتباری و سستی و عدم اعتماد به خویشتن است

 314. ننsays:

  سلام من چهار پنج سال پیش یه پسری رو دوست داشتم خیلی عاشقش بودم مکان زنگیشون رو عوض کردن و دیگه ندیدمش و تو این چند سالی که گذشت دیگه هیچ حسی بهش ندارم چند وقت پیش مادرم با مادرش یه جرو بحثی بینشون پیش اومد و من بعد از اون جرو بحث در شب ۱۶ قمری یعنی شوال خواب دیدم مامانش منو داره واسه پسرش خاسنگاری میکنه اما در واقعیت اصلا منو نمیخواد دیشب هم خواب دیدم تو ماشین باباش نشستم همراه خود پسره، باباش و مامانامون بعد داشتم با پسره صحبت میکردم بعد پسره به مامانش گفت که منو دوست داره و حالش خوب نیست به مامانش میگفت ما به هم نرسیدیم مامانشم میگفت فراموشش کن تعبیرش چیه ممنون میشم والبته من اصلا دوسش ندارم و در حال کس دیگه ای رو دوست دارم ممنون میشم تعبیرش رو بگین

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به این معنا است که با افراد نابابی همنشین هستید که باید بیشتر مراقب باشید.

 315. سهیلسهیلsays:

  سلام ،خوابمو اینجوری تعبیر کردید که مشکلات و ناراحتی های روحی تازه ای برای این شخص رخ داده ،من خیلی ناراحت شدم میخاستم بدونم این ناراحتی های روحی به منم ربط داره؟متشکرم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خیر هیچ ارتباطی با شخص شما ندارد و این تعبیر بطور کامل مربوط به ایشان است ولی روح شما این قدرت را داشته تا پیشاپیش از آن خبر دار شود

 316. soheilsoheilsays:

  سلام.خواب دیدم عشقم که تصمیم گرفتم بهش فکر نکنم با مانتو سبز کم رنگ قشنگ و موهاشم مواد رنگ زده بود و بسته بود و کامل هم با سربند صورتی بسته بود و من کنجکاو بودم ببینم موهاشو چه رنگی کرده بعدش تصمیم گرفتم راجبش فکر کنم و تلاشمو برای بدست آوردنش بکنم و میخاستم خودم استخاره کنم ولی خیلی تو خواب استرس داشتم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به این معنی است که در زندگی بیداری به کمک دیگران احتیاج پیدا خواهید کرد.

 317. پسرک نابود شدهپسرک نابود شدهsays:

  سلام دیشب کسی رو که دوست داشتم دیدمش و عاشقش هستم اما اون بهم توجهی نمیکنه یا اینکه عشق خودشو پنهان میکنه و خیلی دیر وقت میبینمش دیشب خواب دیدم خانوادش میخوان به خواستگار ها جواب بدن من تو شکل کسی دیگه بودم و اون هم تو شکل کسی دیگه میرم پیششون بهش بگم چیشده چرا ابن کارو میکنید مبخوایید خواستگار پیدا کنی عصبی شدم و ناراحت صورتمو بهش نزدیک کردم که چرا این کاری رو میکنه صورتشو طوری اورد که انگار من میخوام بوسش کنم اما عصبانی بهش گفتم من که نمیخوام بوست کنم از اونجا زدم بیرون ولی از خواب بیدار شدم همش ناراحت بودم و اهنگ های بیکلام یادم میومد واقعا دارم از خودم ناراحت میشم دلبسته عشق یکطرفه ای فکر کنم شدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه‌‏ى ناراحتى و نگرانى است

 318. الیالیsays:

  سلام من خواب دیدم معشوق سابقم که کم و بیش جدیدا از اوضاعش باخبر هستم و میدونم بزودی از ایران میره کنارم هست یه راهی بود که باهم وسطش ایستاده بودیم از اطراف چیزی یادم نیست اما روبروی ما یه سواری بود که داشت ازمون دور میشد و هردو به اون نگاه میکردیم.در همین حال معشوقم بهم گفت "پاسپورتم باطل شده " .انگار خودش هم نمیدونست چرا و با ناراحتی گفت. میشه لطفا تعبیرش رو بهم بگید.ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اینکه ایشان از شما در مورد باطل شدن پاسپورت حرف زده اند بیانگر ، موفقیت و پیشرفت برای ایشان در یک دوره ی زمانی مشخص است

 319. سعیدسعیدsays:

  سلام دختری که تقریبا یکسال باهم بودیم و صیغه ام بود و آخرش بهم خیانت کرد که البته واقعا مطمعن نیستم بهم خیانت کرده و با دعوا از هم جدا شدیم چون خیلی بد زدمش که حتی بینیش شکست ولی با همه ی این حرفا هنوز دوستش دارم میخوام برگرده تلاشم کردم ولی اون دیگه جوابی نداد واقعا میخوامش تصمیمم ازدواجه.تقریبا موقع اذان صبح خواب دیدم که پنج تا زنگ رو گوشیم زده و دوباره مثل قبل همه چی عادیه و حتی نسبت بهم حساسه و میگه که چرا جوابم نمیدی حتما سرت یه جایی دیگه گرمه.چون وقتی که دوستم داشت اینجوری بود گاهی گیر میداد.تعبیر خوابم چی میشه.ممنون؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این رویا نشان میدهد که این شخص اشتباهات زیادی را در زندگی خود انجام داده اند و هم اکنون در شرایطی بد از نظر روحی قرار دارند ، این فرد از خط قرمز های زیادی در زندگی عبور کرده اند

 320. آرمانآرمانsays:

  با سلام محضر استاد عزیز چند وقتی هست با دختری به قصد ازدواج می حرفم ولی پدر و مادرش مخالف ازدواج مون هستن امروز صبح خواب دیدم با یه پتو کادو رفتم سراغ خانوادشون کم محلی کردن داشتم می امدم پدر بزرگ دختره صدام کرد برد خونشون بعد دیدم با مادرم رفتیم سراغ خانواده دختره پدرش دست وصورتش سوخته و باند پیچی شده بود برادرشم بدنش سوخته بود دراز کشیده بود بعد کمی حرف زدن نشستن صمیمی شدیم پدر دختره گفت به من حق بدید نگران آینده دخترم باشم فک کنم جواب مثبت دادن بعدش چون می گفتیم و می خندیدیم .اگه تعبیرشو بگید ممنون میشم .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از پیروزی و موفقیت آینده خبر می‌دهد از یک موقعیت اجتماعی محکم و ایمن

 321. آرمانآرمانsays:

  ببخشید استاد یادم رفت وقتی با مادرم توی خونه دختره نشسته بودیم قبل از اینکه بگیم بخندیم احساساتی شدم بغضم گرفت می خواستم گریه کنم که بعدش گفتیم و خندیدیم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه‌های خوبی از احساس و عشق است

 322. احمداحمدsays:

  با سلام.استاد بزرگوار من بعد که اینکه پدر و مادر دوست دخترم جواب رد بهم دادن شبش خواب دیدم رفتم تو باغ مون هستم درختان انگور انگوراش رسیده بودن منم داشتم از درختان انگور ، انگور سیاه رسیده و بزرگ و خوبی می چیدم می گفتم به به چه انگورای خوبیه ، اگه تعبیرش و بگید خیلی ممنون میشم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بدانید که با خوردن این انگورهای شیرین آینده ای خوب و آرام برایتان رقم خواهد خورد

 323. ممرممرsays:

  سلام. این خوابو بعد از ظهر دیدم. کسی که خیلی دوسش داشتم و الانم پیشم نیستو تو خواب دیدم که برگشته و داره ازم بابت اینکه چرا نشد که با هم باشیم با من صحبت می کنه.من بهش نگفتم چرا ولی لحظه اخر به خاطر دلیلم سرمو گذاشتم روی سینه اشو گریه کردم. اروم و پراشک. بعد دیدم او خونه امو و بهم زنگ زده و میگه می دونه جواب من مثبته. اینو باید بگم که چند سال پیش رفت خارج از کشور و البته مقصر من بودم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گریه ی ایشان روی سینه ی تان نشان دهنده ی دلتنگی و فکر و خیال زیاد او در حال حاضر است

 324. مرضیهمرضیهsays:

  سلام من خواب دیدم که عاشق پسر خالم شدم و اینکه توی خواب اونم عاشق منه ولی توی واقعیت اصلا چنین حسی بهش ندارم خیلی عجیب بود حتی بهش فکرم نکرده بودم اون شب ،بعد اینکه از بچگی مثل داداش بوده برام اختلاف سنی زیادی داریم دقیقا 10سال تعبیرش چیه ؟ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مرافعه و خصومت

 325. زهرازهراsays:

  سلام و احترام من خواب دیدم از طرف کسیکه علاقه دارم بهش یه پیامکی دریافت کردم که متن اون پیامک اشلن خاطرم نیست فقط احساس میکنم از برای من طلب خیر کرده بود و ارزو موفقیت چون من در جواب اون نوشتم تو هم همینطور بعد براش نوشتم که شما در تمام مراحل زندگی خیلی تو کل میکنی من براش نوشتم .فقط متنی که واسه من داد خیلی انگار با ذوق خیلی چیزای خوب خواسته بود برای من اخه از دیدن متنش اینقدر ذوق زده بودم که میخواستم نشون دوستم بدم اما اصلن یادم نمیاد چیبود یا حس میکنم یه جور امیدوار کننده بود متنش

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این نشان میدهد عشق شما در حال حاضر از نظر وضعیت روحی در سلامت هستند ، و روزهای خوشی برای ایشان از راه خواهد رسید

 326. اسماعیلیاسماعیلیsays:

  سلام من به یک آقا علاقه داشتم. حدود ۱ ماه هست جدا شدم چون علاقه ام یک طرفه بودش و از طرف اون آقا یجورایی دلسوزی یا وابستگی و... بود. چند شب پیش خواب دیدم که رفتم دانشگاه روی صندلی با دوستانم نشستم که کسی که دوستش دارم میاد سمتم اسمم رو میگه و میگه که منو می شناسی من هم میگم نه ولی می فهمه که می شناسمش بعد میگه که پشیمونه هست و اون هم دوستم داره میگه که بهش فرصت بدم ولی من میگم میگم که هنوز همون آدم قبل هستی و تشنج می کنه (چون صرع داره ) تعبیر این خواب چیست ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیانگر آشفته تر شدن اوضاع روحی و جسمی ایشان با گذشت زمان است

 327. Zahra HosseiniZahra Hosseinisays:

  سلام خسته نباشید! من یه اقایی رو دوست داشتم که ی مدتیه از هم جدا شدیم و من خواب دیدم کنار خونه اونا خونه گرفتیم و منو مادرم بیرون میریم که برادر و مادرسو میبینم حال مامانم یکم بد میشه و برادرش مامان منو میخاد ببره دکتر نمیدونم چی میشه که زیر پستش براش پیام میزارم و اون همش به من میگه برو وفلان و اینا....همش از دوست دخترش خوب میگه ...میگه که خیلی خانومه و از من خیلی بهتره و من هیچی نبودم و همش میگه و گریه ام میگیره منم فک کنم براشون ارزوی خوشبختی میکنم و دیگه صحبت نمیکنم ! ازوقتی بیدارشدم انکاری دارم دیونه میشم این معنیش یعنی چی اخه که از عشقش ب من خوب میگفت و ازمن بد؟?? مرسی اگ جواب بدید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خوش شانسی و بخت و اقبال نیکویی در انتظار شماست

 328. نگین نادرینگین نادریsays:

  با سلام .... خواب دیدم عشقم که مدتیه از هم جدا شدیم و عینک داشت در صورتی که عینکی نیست روی یک صندلی اداری نشسته و روبروش یک خانوم هست (رقیب) که ایشون عشقم میبوسه و عشق من با حالت صورتش (دهانش)که ی جوری بهم میخواست بفهمونه که مقصر نیست وقتی دیدم بوسیدش نگاهش کردم و بعد رفتم ی گوشه زدم زیر گریه دستم روی زانوهام بود و شدید گریه میکردم ... ممنون تعبیرش بهم بگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه ی علامت و مقصد و مقصودی پیروزمندانه است.

 329. الیالیsays:

  سلام، من چندبار خواب دیدم که کنار کسی ک دوسش داشتم دراز کشیدم و از با هم بودن لذت میبریم. تعبیرش چی میتونه باشه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   احساس لذت از با هم بودن فقط به یک چیز اشاره دارد پیدا شدن آرمشی زیبا در زندگی آینده ی شماست

 330. بهروزبهروزsays:

  خواب دیدم دختری ک خیلی همدیگرو دوست داریم بهم رسیدیم و خانومم شده بود خیلی تو خواب می خندیدیم و بیرون می رفتیم تعبیرش چیه ؟؟ینی واقعا مال من میشه..؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خیر به این علامت نیست که ایشان از آن شما خواهند شد ولی این نوید را میدهد که روزگار خوش و خرمی برایتان در راه است

 331. محمدمحمدsays:

  سلام ممنون میشم پاسخ بدین خواب دیدم معشوق سابقم که الان ازدواج کرده اومده محل کارم من لبش رو بوسیدم بعد بهش گفتم چرا با من ازدواج نکردی گفت عشق تو هوس بود منم گفتم بعد این همه میگی هوس بوده بعدش همش دنبال این بودم که ی جای خلوت پیدا کنم تاباهاش بیشتر حرف بزنم و رابطه برقرار کنم خیلی واقعی بود خوابم بطوری که صبح فکر میکردم این اتفاقها افتاده واقعا برام

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   با اینکه این رویا ظاهر خوبی دارد ولی تعبیر خوشایندی ندارد و نشان میدهد زندگی معشوق سابق شما بقای چندانی نخواهد داشت و رو به جدایی پیش خواهد رفت

 332. یه پسریه پسرsays:

  قبلا کسیو دوست داشتم که علاقه چندانی بهم نداشت و اخر با شخص دیگه ای دوست شد.دیشب خواب دیدم که برگشته و بعد از کلی صحبت و گلایه ای که ازش داشتم بهم گفته خب من دوستت دارم و صحبت کردیم و همین دیگه.صبح هم که بلند شدم به این خواب فکر کردم.خیلی حس خوبی داشت.میخوام ببینم تعبیر چیه.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشان دهنده مشکلات است

 333. سسsays:

  سلام من معمولا خواب میدیدم که عشقم ناراحت و عبوسه ولی دیشب خواب دیدم داره تو صورتم نگاه میکنه و بهم لبخند میزنه مثل اینکه از من خوشش میاد البته من چند ماهه ایشونو فراموش کردم و تو خواب هم تعجب کرده بودم که داره بهم لبخند میزنه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   عمر پرارزش خود را صرف غم خوردن مکن که سختی راه زندگی در مقابل بزرگی و ارزش اهداف انسان آسان می شود.

 334. AliAlisays:

  سلام ممنون میشم تعبیر خوابهای منم بگید من ۱۱ سال قبل دختری رو خیلی دوست داشتم اما به هم نرسیدیم و او ازدواج کرد. من هم رفتم به یه شهر دیگه اما همیشه خوابشو میبینم و هر دفعه که خوابشو دیدم چند روز بعدش توسط دوستانم میشنیدم که اتفاقی براش افتاده. البته این خوابها رو زمانی میبینم که هیچ فکری درباره ایشان نمیکنم. چون علت بعضی خوابها افکار روزانه انسانها است و هیچ تعبیری نداره. آخرین خوابی که دیدم این بود که داخل یک اتاق کنارش نشسته بودم که پدر و مادرش وارد اتاق شدن و خیلی خونسرد به من گفتن هنوز فراموشش نکردی. منم جواب دادم نه. چون خیلی دوستش دارم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   فرزندم هیچ خوابی بی علت نیست مگر اینکه در زمان های نامناسب دیده شود ، حال روحی ایشان در حال حاضر مساعد نیست و از اتفاقاتی جدید دلگیر هستند

 335. زهرازهراsays:

  سلام خسته نباشین،من خواب دیدم ک عشقم ک تقریبا نزدیک ب یک و نیم سال هس تموم کردیم بهم پیام داده ک میخاد بیاد خواستگاریم و ازم میپرسه که من چه ایرادهایی ازش میگیرم دونه دونه ازم میپرسید که از شغلش یا تحصیلاتش خوشم نمیاااااد،در ضمن باید بگم من این اقا فراموشم نمیشه و خیلی وقتا بهش فکر میکنم ممنون میشم تعبیر کنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در تصمیم گیری‌ها دچار تردید و هراس می‌شوید که البته خوب نیست.

 336. sssssays:

  سلام خوبیددیشب خواب دیدم که عشقم تولدش بود و من از دور و از طریق عکسایی که تو اینستاگرام میزاشت تولدشو دنبال میکردم یه عکس گذاشته بود که یه پسره که فکر کنم فامیلشون بود تو این عکس بود یا یه عکس گذاشته بود که خودش و یه دختره که شبیه خودش بود که بد حجاب بودند شایدم بی حجاب خلاصه جشن مفصلی داشتند و منم ناراحت و وحشت زده که عکسای بدی از خودش منتشر نکنه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   یک اتفاق تازه و البته خوشایند سبب می شود تا ایشان عمیقا احساس شادمانی کنند

 337. sssays:

  سلام من خواب دیدم با کسی که دوستش دارم توی بلندی نشستیم و منو بغل کرده تعبیرش چیه؟؟؟؟؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شادمانی خانوادگی است

 338. Zahra HosseiniZahra Hosseinisays:

  سلام. من خواب دیدم تویه فروشگاهی هستم و یه خانومی فال میگیره برام نمیدونم چ فالیه فقط نیتم این بود ک ایا عشقم‌ برمیگرده یانه که گفت نه! جا خوردم و همون لحظه یاد ی فال دیگه میافتم ک قبلا گرفته بودم که جواب اون فالمم نه بود! یه لحظه ناامید شدم ولی باز امیدمو از دست ندادم! میشه بگید تعبیرش چیه ممنونم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دریافت خبرهای منفی و کسل کننده در رویاهای ما معنای برعکس دارد یعنی تبدیل به اخبار خوب و خوشایند می شوند ولی نه حتما در زمینه ی عشق !

 339. آرمانآرمانsays:

  با سلام من چند وقت پیش رفتم خواستگاری دوست دخترم ولی متاسفانه پدر و مادرش مخالفت کردن دیشب خواب دیدم با یک روحانی دارم با خوشحالی روبوسی می کنم . ممنون میشم اگه تعبیرش و بگید.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   رو بوسی کردن با این فرد خوب نیست و بیانگر اختلاف ، تبدیل شدن شادی به غم و یا شکست در اهداف خرد و درشت است

 340. Zahra HosseiniZahra Hosseinisays:

  سلام خسته نباشید! دوست عاشق یه پسری بود که پسره ولش کرد و دوستم بعد ۶ماه عادت کرد به نبودن عشقش و حدیدا فقط درحد چت با دوست همون دوست پسر قبلیش داره میحرفه فقط درحد چت حتی دوست هم نیستن! دیشب خواب دیدم که دوستم شمارشو داده به پسره و پسره هم زنگ زده داره میگه دوستش داره واقعادوستش داره و مامان و بابات فقط بزرگت کردن و ....دوستمم یکم ناراحت بود گریه کرد برای پسره چون داشتن تلفنی حرف میزدن نمیدونم براچی گریه کرد ولی به من میگفت گوش نده و باز گوش میدادم! بهش کفتم نگنه دوست پسر قبلیت داره امتحانت میکنه!!! خابم عین حقیقت بود خیلی عمیق بود! میشه تعبیرشو بگید خیلی لطف میکنید!

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خوب نیست و این رویا در هر صورت نشان دهنده بروز وقایع تلخ و یا ناکامی در زندگی دوست پسر سابق ایشان است

 341. موناموناsays:

  الان دو روز وقت و بی وقت خواب دوست پسر سابقم میبینم دیشب خواب میدیدم همه؟جا با؟هم هستیم اما؟نه اون به من توجه داره نه من به اون اهمیت میدم کل خواب در کنارم بود حتی تو ی اتوبوس گیتار میزد و می خوند بعد گیتارش داد ب یکی دیگه که از خواب پریدم و دیشب ک اینستا را چک میکردم دیدم منو ان؟فالو کرده .خیلی ناراحت شدم خوابیدم دیشب باز خوابش دیدم که اومده بود شهرستان پدری من خونه مامان بزرگم عمه من بود ی مشکل برا خونه پیش اومده بود عمه ام ب من گفت این مشکل این اقا میتونه حل کنه اما تو باهاش روبرو نشو برو امامزاده ته کوچه تااین بیاد و بره انگار عمه من عمه اونم بود

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دیدن رویای پی در پی در مورد دوست پسر سابقتان با توضیحاتی که دادید خوب نبود و خبر از دلسردی و ناامیدی زیاد برای ایشان در حال حاضر میدهد

 342. ShShsays:

  سلام،خواب دیدم با دختری که دوستش دارم که هم کلاسیم هست امتحان داده بودیم بعد از امتحان تو یک سالنی که پر از صندلی بود جمع شدیم اون دختره تو یه صندلی لم داده بود و در خواب عمیقی بود و پاهاشم برهنه بود و کفش و جوراب نداشت و من به پاهاش با تعجب نگاه میکردم بعد دیدم تو یه صندلی دیگه نشسته و با ناراحتی داره با موبایلش ور میره و پسری که اونم دوسش داره پیشش نشسته ولی او زیاد بهش توجه نمیکنه ولی پسره داره به موبایلش نگاه میکنه یک دفعه دیدم نگاهشو به من کرد و به صورت و چشمای من زل زد و صورتشم حالت ناراحت داشت بعدش رفتیم بیرون از اونجا دیدم با دوستاش داره راه میره و منم از پشت سرش زیر نظرش داشتم یک دفعه دیدم برگشت و مثل قبل به صورت و چشام زل زد ممنون میشم تعبیرشو بگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   فقط بیانگر کسب تجارب و لذت های بیشتر برای کسی هست که او را دوست دارید

 343. ....says:

  سلام خسته نباشید من با پسری مدت دوسال واندی دوست بودیم قصد ازدواج داشتیم اما به دلیل مخالفت های خانوادش اون شخص با ناراحتی مجبور به ازدواج با یکی دیگه شد الان پنج ماه میگذره چند شب پیش خواب دیدم برگشته و میگه خیلی ازهم دور بودیم ابراز پشیمونی میکنه در کمال ناباوری چند شب بعدش بهم پیام داد از وضعیتش گله کرد میخواستم بدونم تعبیر خوابم همین بوده ؟???

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بازگشتن و ابراز پشیمانی او در این رویا طبق توضیحات دیگرتان خبر از دردسرهای جدید و کنترل نشده برای همین شخص است

 344. Zahra HosseiniZahra Hosseinisays:

  سلام خسته نباشید! من بایه اقا پسری در حد چت کردن صحبت میکنم ن دوس پسرمه ن عشقمه اما من ازش خوشم میاد و از حسش نسبت ب خودم هیچ اطلاعی ندارم متاسفانه ولی شاید اونم از من خوشش میاد چت شب پیش خاب دیدم ک دارم از جایی رد میشم و اونو میبینم و بهم خیره میشه و‌نگام میکنه من سرمو میندازم پایین و رد میشم ولی حس میکنم داره نگا میکنه میشه تعبیرشو بگید خیلی ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه انجام کاری مخالف طبع یا بدون رضایت می باشد

 345. SkSksays:

  سلام خسته نباشید خواب دیدم عشقم که همکلاسیمه و تصمیم گرفتم بهش فکر نکنم تو کلاس هست من وقتی که وارد کلاس شدم ایشون به من اعتنایی نکرد و منم سعی کردم اعتنایی بهش نکنم یادمه عشقم شال سرش بود و گوشش هم پیدا بود ولی وقتی نشستم تو یه صندلی دوستاش اومدند جلو من و خودشونو به من میمالیدن و با من برخورد داشتند و باهم حرف میزدند تو خواب به این فکر بودم که دوستاش از من خوششون اومده و میخان جلب توجه کنند.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مراقب باشید تعبیر خوب نبود ، ممکن است بخاطر انجام برخی از رفتارها و یا گرفتن تصمیمات نادرست پشیمانی طولانی مدت نصیبتان شود !

 346. f.smf.smsays:

  سلام من با یک نفر که مدت زیادی بود ازش خوشم میومد دوست بودم ولی بدکمتر از ی ناه رابطمون بهم خورد و همه چیز تموم شد بعد یک مدت طولانی من با دوستان ایشون صمیمی شدم و قرار شد ما رابطمونو دوباره شروع کنیم ولی یهو عشق اول این اقا برگشتند و همه چیز بهم خورد من خوابه ایشونو زیاد میبینم ولی یک مدتی هست که همش هواب میبینم ایشون به من پی ام دادن در تلگرام و منم خیلی خوشحال میشم و جوابشونو میدم و اطرافیانمم که این موضوع رو میدونند یک مدت هست همش خواب میبینن من و اون با همییم تعبیر این خوابا چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خوشحالی شما بخاطر پیام دادن او تبدیل به ناراحتی های جدید و غیرقابل کنترل در زندگی خودتان می شود

 347. آرزو یاسیآرزو یاسیsays:

  سلام،من استادمو‌ خیلی دوستش دارم،مادرم خواب دیدن که استادم اومدن خونه ی ما و رو به من گفتن من تو را نمیخوامت،دوست ندارم،با چه‌زبونی بهت‌بگم؟اگه میخواستم تو این چند سال اومده بودم خواستگاری ات،حالا که نیومدم یعنی نمیخوامت.مامانم میگفتن تو‌خواب استادم یه کت و شلوار آبی رنگ پوشیده بودن که قبلا مامانم با همون لباس ایشون را دیدن تو بیداری،ممنون میشم جواب بدین،خیلی برام مهمه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خب با موضوعاتی برخورد خواهید داشت که سبب می شود احساس رنج کنید یا قلبتان بشکند

 348. اقااقاsays:

  سلام من دختری رو دوست دارم ک راضی به ازدواج با من نیست و خواهرم هفته بعد قراره با عشقم دیدار داشته باشه،عشقم اخرین بار حرفهایی زد که تو تلگرام بلاکش کردم،خاب دیدم ب خواهرم میگم عشقم رو دیدی بهم گفت عشقت میگه تو تلگرام بلاکش کردی ،این خواب تعبیر داره؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیان میدارد کشمکش و اختلاف بین شما و ایشان همچنان رو به افزایش است

 349. مصطفیمصطفیsays:

  سلام استاد من چندین سال عاشق خانمی بودم که متاسفانه نتونستیم بهم برسیم و ازدواج کردن ولی هرچندوقت یکبار میاد به خوابم که اکثرا هم از ازدواجش پشیمونه و بمن ابراز علاقه میکنه و بامحبته و خیلی باهم حرف میزنیم و این خوابها خیلی شفاف و واقعیه ! و با تکرار . تعبیرشو بفرمایید ممنونم(حتی قبل ازدواجش به خواب من اومد و گفت ک ازدواج میکنه و من بعدا متوجه شدم فردای روز بعد از خواب من ازدواج کرده!)

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اینکه این زن در رویایی شما بازگشته اند و ابراز علاقه شدید میکنند خوب نیست و خبر از زیاد شدن درد و غصه های روحی او میدهد

 350. اقااقاsays:

  سلام من عشقم در واقعیت راضی ب ازدواج با من نشد،خاب دیدم برگشته بهم پیام میده و در مورد کائنات ازم میپرسه تعبیرش چیه و اینکه یادمه تو خاب اسپند دود میکردم ولی دودش کم بود

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اینکه او از کائنات سوال میکرده بیان میدارد به موفقیت های زیاد و جدیدی دست پیدا کرده اند

 351. ساراساراsays:

  سلام من ديسب خواب ديدم كه شخصي كه باهاش دوست بودم و ٢ ساله از هم جدا شديم برگشته و من نگران بودم كه با شخص ديگه اي دررابطه هستم تو خواب دچار دو راهي شده بودم اما اون آدم با ياد اوري خاطرات ميخواست به هم برگرديم تعبيرش چيه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در هر صورت نشان میدهد که ایشان در حال حاضر رابطه های جدیدی را آغاز کرده اند

 352. یاسمنیاسمنsays:

  سلام خسته نباشید . من با آقایی قرار بود ازدواج کنیم که به خاطر اختلافات بهم خورد . خواهرم 3 دفعه خواب دیده که هر سری به نحوی اون آقا برگشتن یا میخوان که برگردن ممنون میشم بگین

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به تازگی ذهن ایشان بخاطر پیش آمدن برخی از موضوعات متوجه شما و خانواده تان شده است

 353. Zahra HosseiniZahra Hosseinisays:

  سلام خسته نباشید! من دیشب خاب دیدم عشقم ک شش ماهه باهام بهم زده بهم زنگ میزنه اولش میگم الو میگه سلام بعد اینکه سلام دادم مکث میکنه برای چندثانیه بعد میگه خوبی میگم مرسی بعد مکث کردن میگ ک زهرا نمیدونم چیشد بخاطرچیشد و فلان ...حرفاش خیلی یادم نیست ولی بهم زنگ زد مث واقعیت بود ازخوشحالی خشکم زده بود! ممنون میشم تعبیرتونو باهام به اشتراک بزارید!باتشکر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خوشحالی زیاد شما از برگشت او خوب نیست و بیان میدارد ناراحتی جدیدی در زندگی شخصیتان رشد میکند

 354. امیرامیرsays:

  سلام.من چهارسال پیش از دختر داییم خواستگاری کردم و بهش علاقه داشتم.بهم گفت نه.چن وقت بعدش به دخترعموم علاقه مند شدم و چهارسال باخاش بودم و خیلی همو دوس داشتیم.حالا عید دختر داییم عقد کرده و یه ماه پیش من دخترعموم رو ول کردم و خیلی دلش شکسته.تو این یه ماه چنبار دختر داییم میاد تو خوابم با اینکه عقد کرده تو خواب میگه دوست داشتم.خواهش میکنم بگین تعبیرش چیه؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اتفاقا ایشان در آینده با رویدادهای لذت بخش و خوشحال کننده ای مواجه خواهند شد و بازگشت ایشان به رویای شما همین مفهوم را در بردارد

 355. سارا ظریف جوادیانسارا ظریف جوادیانsays:

  سلام وقت بخیر من خواستگاری داشتم و بعد از آشنایی بشدت بهم علاقمند شدیم، البته آشنایی ما سنتی نبود، دفعه اول که ایشون پا پیش گذاشتن، خونواده شون چون از دوشهر دور از هم بودیم، کلا مخالفت کردن، بعد از سه ماه ایشون دوباره برگشتن ولی باز هم خونوادشون راضی نشدن و ارتباط ما قطع شد، دیشب خواب دیدم خواهرم میگه من پیداش کردم و با ایشون صحبت کرده، ایشون هم من و با 400 سکه عقد کرده و به خواهرم گفته من میرم تا عید اگر تونستم خونوادم و راضی کنم میام خواستگاری و اگر اینبار راضی نشدن، خودم تنها میایم، به خواهرم گفته بود، به من بگه نگران نباشم چون عقد محضری کردیم و مال هم هستیم، قبل از اذان صبح خواب دیدم و الان حس خوبی دارم، ممنون میشم تعبیرش رو بگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خب دیدن این رویا برای هر دوی شما خوب است آینده ی روشنی برای هر دوی شما در راه است هر چند اگر هیچوقت به یکدیگر نرسید

 356. مژیمژیsays:

  سلام من دوسال پیش با پسری آشنا شدم و از هم جدا شدیم. بااینکه الان با کس دیگه ای اشنا شدم دیشب خواب دیدم ک رفتم خونشون خیلی تحویلم گرفت منو برد توی اتاقش نشستیم کنار کمد. بعد از توی کمد یه چیز در اورد بهم نشون داد انگار با چوب ماکت گل و خونه ساخته بود و داشت رنگشون میکرد. خیلی حس خوبی داشتم کنارش. بعد دیدم رفتم بیرون همه جا برف بود و من با لباس معمولی بودم سردم شد رفتم پالتو برداشتم پوشیدم و گرمم شد. یادم نیست ولی فکر کنم بیرونم ک رفتم پالتو پوشیدم باز اون پسر همراهم بود... تعبیرش چی میشه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سود خوبی نصیبتان می شود

 357. ShekasteShekastesays:

  سلام وقتتون بخیر من چندین بار خواب کسی رو دیدم که حدودا 8ماه پیش میخواستیم نامزد بشیم اما از جانب اقا پسر بهم خورد من توی خواب دیدم که این اقا برگشتن چندین بار و پشیمان هستن و با گریه و ناراحتی میگن اشتباه کردن و بزرگترین اشتباهشون تو زندگی از دست دادن من هست میخواستم ببینم تعبیر خوابم یعنی الان اون پشیمان هست؟یا فکری راجب من میکنه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دنیا بالا و پایین دارد زمانی این شخص تکبر و غرور زیادی داشتند ولی الان شخصیتشان توسط افرادی زیر سوال رفته و یا تحقیر شده

 358. غزلغزلsays:

  سلام،من چندين شبه خواب کسي و که دوست دارم و 7 ماهه که نديدمش وميبينم،تو خواب بهم نزدیکیم،و خوشحالم و اونم خوبه ،تو ذهنش ميگه چرا انقدر مغروري و حتي حالم و نميپرسي،بهش گفتم چون خودش مغروره منم اينجوريم،تعبيرش چيه?و اينکه در عالم واقعيت واقعا من مغرورم ،چون نميدونم دوستم داره یا نه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیان میدارد این شخصی به تازگی در مورد شما صحبت کرده یا حداقل بهتان فکر میکرده است

 359. اقااقاsays:

  سلام خاب دیدم عشقم قرار بود بیاد که همو ببینیم ک انگار ما داهات داشتیم زندگی میکردیم قشنگ یادمه با گاو سیاه صحبت میکردم که عصبی بود ولی با حرفم گاو اروم شد،عشقم اومد منو پیدا کرد و خیلی خوش برخورد بود نمیدونم چی شد قرار شد بره با مادرم صحبت کنه من رفتم جایی ،برگشتم دیدم عشقم نیس ب مادرم هرچی گفتم چی شد جواب درستی نمیداد،از ابجیم خواستم به عشقم اس ام اس بده که ببینه کجاست

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دل نگرانی های تازه ای برای معشوق شما خواهد افتاد که شاید آن را با کسی در میان نگذارند

 360. A_samiA_samisays:

  سلام من دختری هستم که ۶ماه با پسری بودم وعاشقانه بودیم بدون هیچ مشکلی وبعده مدتی کات شد ومن خیلی پیگیری کردمش وبعده یکسال دوباره باهام چندماهی یذره خوب شد ولی الان ۳هفتس دیگه پیام هامو باز میکنه وجواب نمیده وهفته پیش شماره منو به دوستش داد که منو مخ کنه وچندباری هم خواب دیدم که رابطمون برگشته ودرست شده وبه من امید میده ودیشب خواب دیدم که رفتم دم خونشون با داداشم ولی داداشم میره. بعد زنگ که زدم در رو باز میکنه ولی عصبانی میشه ازینکه رفتم دم خونشون چون باباش درو باز میکنه واون داشته بیرون میرفته.باباش با روی خوش رفتار میکنه وهمش میگفت حل میشه .عشقم بعد میره بیرون وتوی اون مدت مامان باباش باهام حرف میزنن دلداری میدن که درست میشه میفهمن که پسرشونو دوس دارم .بعد از طرفیم مامانم میاد خونشون واونجا با هم غذا میخوریم وعشقم برمیگرده با یه شاخه گل بهم میده ومیبوستم اصن رفتارش کاملا عوض میشه وخوب میشه وتغییر ومیکنه وبعد ازون خوب میشیم ومیریم دنبال خونه گرفتن و خونه بزرگی بود که گرفت ومیگفت وسایلو رنگی رنگی بگیر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این رابطه در نهایت راه به جایی نخواهد برد بهتر است بتدریج فکر خود را از آن خارج کنید که البته این تعبیر همین رویاست

 361. اناهیتااناهیتاsays:

  سلام خسته نباشید من و پسرادییم مدتا ها قبل به مدت چندسال همدیگرو خیلی دوس داشتیم ولی جدا شدیم و من کلا فراموشش کردم و الان دو سه سال با کس دیگه ای رابطه دارم اما دیشب خواب دیدم که پیش همیم با هم خرید رفتیم و تو کارا کمکون کرد و بعدم برای یه عروسی برامون شام پخت و من خیلی خوشحال بودم که هستش و اخلاقش شبیه قبل نبود اصلا خیلی تغییر کرده بود و بعد از اون رفتم به عروسی که نمیدونستم مال کیه و اونجا با من نبود دیگه لطفا تعبیرشو بهم بگید ممنونم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بازگشت ایشان به زندگی و رویایتان نشان میدهد چند روز یا شبی را در فکرتان به سر می برده یا حداقل در مکانی حرفی از شما به میان آورده

 362. ستارهستارهsays:

  سلام من و عشقم ۵ ماهه جدا شدیم. باز هم برای بار دوم خواب دیدم بهم پیام داده و متن هایی نوشته بود که نمیدیدم چیه فقط یه جمله دیدم که نوشته بود تو صف ازدواج هستیم و توی خواب ناراحتیش رو حس میکردم خودش رو هم میدیدم که نگاهم نمیکرد سرش پایین بود. تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   علت تکرار این رویا ها تفکراتی است که ایشان در حال حاضر از شما دارد و بیان می دارد که درگیری های فکری زیادی او را احاطه کرده است

 363. مهدیهمهدیهsays:

  سلام من خواب دیدم تو یه روستای خودمون یه مراسم خاصی بود که اکثرا هم افراد مشکی پوشیده بودن خودم مشغول حرف زدن با دختر عمه ام بودم و عشقمو دیدم اونم داشت با کسی حرف ميزد من برای اینکه تظاهر کنم برام مهم نیست رومو ازش برگردوندم البته لباس قرمز هم تنش بود

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تنش و نگرانی این روزها کمی بیشتر از قبل در زندگی شما به چشم میخورد ، صبور و آرام باشید

 364. سسsays:

  سلام ،دیشب خواب دیدم که عشقم یه پسری رو خیلی دوست داره و اون پسر اسمش رضاست و نمیدونم چطوری صفحه چتشونو دیدم که دارن با هم حرف میزنن و قربون صدقه هم میرن و من خیلی حرص میخوردم و میخاستم ببینم این پسره کیه ولی مدام به خودم میگفتم پس به خاطر این پسره بود که جواب منفی میداد و یاد استخاره ام افتادم که بهم گفته بودن این آدم بی وفاست ،آخر خواب یه عکس دیدم که دختره با دوستاش تو پارک عکس گرفته بود و اونی که بهش علاقه داره رو تگ کرده بود و من میخاستم آی دیشو بزنم ببینم کیه که بیدار شدم،البته من تو بیداری ایشونو فراموش کردم ممنون میشم تعبیرش رو بگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   یک تغییرمهم در اطراف شما رخ خواهد داد که به سرعت متوجه آن خواهید شد

 365. غزلغزلsays:

  سلام، من دوباره و دوباره خواب معشوقم و دیدم،تو خواب فهميدم رفته از ايران به اون کشوري که هميشه ميگفت ،از اينستاگرامش فهميدم،تو یکی از پستاش يه عکس بود و دختري تو عکس بود که فوق العاده شبيه من بود(دختري با لباس سنتي همون کشور) اما من نبودم زير عکس يه متن نوشته بود که من بهمم به يادمه،يجوري اين کارو کرد که فقط من بفهمم نه فالوورهاي ديگش،من بعد از خوندن پستش خیلی گريه کردممم ،داغون شدم،تو خواب تصميم داشتم حتي زبان اون کشور و ياد بگيرم و برم اونجا،تو همین افکار و گریه بودم که بيدار شدمم، تروخدا تعبيرشو بهم بگين،ببخشید که آنقدر مزاحمتون ميشم،پيشاپيش ممنون در پناه عشق و نور باشيد.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   علامت آن است که بتدریج در زندگیتان اقبال و فرصت پدیدار خواهد شد

 366. Zeeinab babaeeZeeinab babaeesays:

  سل ببخشیدمیشه به سوال منم جواب بدید...؟یساله شوهرم بعدعقدمون منوترک کرده و رفته واصلاازش خبرندارم نزدیکای صب خواب دیدم ک برگشته ودوباره مث قبل ومنم هیچ گلایه ای ازرفتش ندارم دوباره باروی خوش باهاش برخوردمیکنم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مصیبت و ناکامی برای شخصی است که شما را ترک کرده

 367. farkhonfehfarkhonfehsays:

  سلام خسته‌نباشیدبنده خواب‌دیدم بنده‌دیشب ‌فهمیدم دختری‌که‌دوسش دارم‌براش خواستگاراومده خواب‌دیدم دم.درخونه‌دختره‌هستم که‌خواستگارمیاد باماشینی‌ مادردختراسرارداشت پسروببینه ولی‌اون فقط‌جواب‌میخواست مادردختز گفت‌بایدباپدرش حرف بزنم بعدش من‌بابی حالی ولی‌یکم‌خوشحال رفتم ممنون میشم‌تعبیرشوبگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دل نگرانی های شما هم چنان رو به افزایش خواهد بود

 368. مژگانمژگانsays:

  سلام خسته نباشید من تغریبا با پسری اشنا شدم و چند روزیه بینمون خیلی بد بهم خورده و درحقم خیلی بدی کرده و منم بهش گفتم ک دیگه سمتم نیا و ازش به شدت دلخورم. دیشب خواب دیدم که این پسر بهم پیام میده و زنگ میزنه منم چون از دستش ناراحت بودم جواب هیچکدوم از زنگاشو نمیدادم بعد دیدم که عصبانی شد و یه فحش مسخره برام فرستاده منم اهمیت ندادم وپیش خودم گفتم از حرصشه که اینجوری میکنه و گوشیمو گذاشتم کنارو جوابشو ندادم. باتشکر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مراقب باشید ، با اینکه در آینده ی شما روشنایی دیده می شود ولی اگر در بعضی از رابطه ها غفلت یا اشتباه کنید شادی را برای خود به رنج همیشگی تبدیل میکنید !

 369. هانيه قره سفلوهانيه قره سفلوsays:

  سلام ادمين محترم لطفا جواب منم بدين من شش سال پيش يكيو دوست داشتم اما تركم كرد بعد از اون خيلي دلتنگش بودم و تا مدت ها با كسي رابطه نداشتم اما با اينكه اونقد بهش فكر ميكردم و دلتنگش بودم اصلا خوابشو نميديدم الان با اينكه دو ساله باكسي ديگه رابطه دارم ديشب خوابشو ديدم خواب ديدم از نامزدش جدا شده و برگشته پيشه من ،خيلي بهم نياز داشت پر از نياز بود بوسيدمش همديگه رو بوسيديم مثه همونموقعا كه منو ميبوسيد همون حسو داشتم بعدش بفلم كرد و تو خوابم اينجوري بود كه كلا برگشته پيشم تعبيرش چيه ،

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   متاسفانه در تقدیر و در آینده ی شما فکر و خیال های ترسناک و روزهای تاریک زیادی دیده می شود ، و تاوان بعضی از کارها را در همین دنیا پرداخت خواهید کرد

 370. مسیحمسیحsays:

  سلام من عاشق دختری هستن که 5 سال با هم زندگی کردیم اما حدودا یک ماهی هست که رابطه به هم خورده من خواب دیدم که برگشته و در ابتدا به من میگه این رابطه شدنی نیست اما بعد از اصرار من راضی شده چه مفهومی دارد؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   فقط نشان میدهد او در این روزها بیشتر از همیشه در فکر شما به سر می برده است

 371. sssssssays:

  سلام دوسال با این باهم بهم زدیم میاد تو خوابم دوسال همش تو خوابم میاد تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   یا او به شما زیاد فکر میکند یا اینکه حال روحی خراب و نامساعدی هم اکنون دارد

 372. Zahra HosseiniZahra Hosseinisays:

  سلام من خاب دیدم که جلو در خونمونم ک خیلی سرسبزه به عشقم ک ازم جدا شده پیام میدم و ازش میخام باهم باشیم اونم ب من میگه ی کاری کن ک فراموشم کنی! هرچی میگم بامن نمیخاد باشه بعدش خیلی گریه میکنم خیلی ! میشه تعبیرشو بگید ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ممکن است برای مدتی کوتاه ناامیدی‌های پیاپی داشته باشید

 373. Zahra HosseiniZahra Hosseinisays:

  سلام دوستم خاب دیده ک من با دوست عشقم ک ازم حدا شده حرف میزنم و باهاش دوست شدم ی جورایی! دوستم گفت ک من پیشنهاد دادم ب پسره! ن اینک بهش بگم با من دوس شو! پسره هم بهم میگ دوستدارم و فلان روم نمیشد بهت بگم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   غم و اندوه به دست آید و خوب نیست

 374. Zahra HosseiniZahra Hosseinisays:

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم یه جایی ام با یکی از دوستای عشق سابقم و اون میدونه که چقد عشقمو دوست دارم بعد فک کنم اون عشقمو میاره! عشقم نگام میکنه میرم بغلش میکنم و دقیقا یادم نیس چی گفتم فک کنم بهش میگم دوستش دارم و محکم بغلش کردم! اونم بهم نگام میکرد و لبخند میزد! فک کنم هیچی نمیگفت! بعدش ازش خاسم باهم باشیم دوباره! مخالفتی هم نکرد و اصلا نگفت ک موافقه هیچی نگفت ولی فک کنم یکمی موافق بود چون بهم نگا‌میکرد و لبخند میزد!

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در هر صورت نشان میدهد هم اکنون ایام بصورت معمولی و یکنواخب برای معشوق شما در حال سپری شدن است

 375. نگین پارزبننگین پارزبنsays:

  سلام 2سال تو یه رابطه بودم دعوا زیاد بود ولی همو دوست داشتیم. تا اینکه هفته پیش از گذشته من با خبر شد بهم زد به همه هم گفت تموم شد. قصد ازدواج بود. خیلی دنبالشم ولی جوابمو نمیده. دیشب خواب دیدم یه هو تو ماشین با همیم میخندیدیم هردو بهم گفت بازم گولم زدی منو برگردوندی. خیلی خوشحال بودیم. بعد همه چیزو گفتم که گذشتم بودو عذر خواهی کردم. خوشحال از خواب پریدم. تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این رویا فقط نشان میدهد ایشان نیز از این جدایی غمگین و ناراحت هستند و دوست ندارند تا این موضوع را به روی خود بیاورند و یا مخفی کرده اند

 376. shaiiiianshaiiiiansays:

  سلام من خواب دیدم که یک دختری که خیلی دوستش دارم (اما اون منو دوست نداره ) با یکی در حال قدم زدنه... من هم ناراحت شدم که اون صحنه رو دیدم بعد سرم رو انداختم پایین به راه خودم ادامه دادم بعدش دیدم که اون دختره با اون کسی که داشت قدم میزد دیگه قدم نمیزنه و بعدش من همون راهی که داشتم میرفتم دختره هم دنبال من میومد. خواستم بدونم این چه تعبیری داره؟!

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مشکل جزئی و جدید در زندگیتان شکل میگیرد

 377. HHsays:

  سلام پسری هستم مجرد چند سال پیش بادختری دوست بودم و ب قصد ازدواج اما چندسالی میشه ک باهم نیستیم چند وقت پیش خواب دیدم ک باهم ازدواج کردیم و خوشحال بودیم و پدرش هم رابطه خیلی خوبی باهام داشت تعبیر کنین ممنون میشم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ارتباطی با شخصی که قبلا با دوست بوده اید ندارد ولی خبر از تغییرات تازه در زندگی شما از نظر عشق و عاطفه می دهد

 378. HHsays:

  سلام پسری هستم مجرد چند سال پیش بادختری دوست بودم و ب قصد ازدواج اما چندسالی میشه ک باهم نیستیم چند وقت پیش خواب دیدم ک باهم ازدواج کردیم و خوشحال بودیم و پدرش هم رابطه خیلی خوبی باهام داشت تعبیر کنین ممنون میشم )البته منظورم از ازدواج جشن و مراسم نیس منظورم این بود ک ازدواج کرده بودیم و باهم تو ی خونه زندگی میکردیم)

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خبر از یک زندگی طولانی در آینده می دهد

 379. NdwNdwsays:

  سلام .من با شخصی ک دوسش دارم چن روزی هسش ک قهریمو حرف نمیزنیم .خواب دیدم از طرفش ی پیام اومد برام ک احوالپرسی کرده بود اما پیامایی ک میداد انگلیسی بود .بعد ک صحبت میکردیم انگار چیز خاصی نشده .و مث قبل باهم حرف می زدیم .تعبیرش چیه؟ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خبر دیداری دوباره با آشنایان می دهد

 380. نیلونیلوsays:

  سلام شخصی که دوساش دارم تقریبا 2ماهه که غیب شده یعنی من اون رو ندیدم توی این دوماه و نه پیامی و نه حتی زنگی هیچ خبری ازش ندارم جز اینکه میدونم حالش خوبه اما دیشب خواب دیدم که در خانه ی چوبی نشستیم و همه هستن به جز اون حتی پدر و مادرش هم بودند من رفتم در گوشه ای از ایوان و سعی در خوابیدن داشتم اما او از پله ها بالا امد و روبه رو ی من ایستاد و از خواب بلند شدم و ادامه شو ندیدم میشه بگید تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شما در آستانه ی لطمه روحی یا مادی قرار دارید ، کمی صبور و آینده نگر باشید

 381. MaryamMaryamsays:

  با سلام من شخصیو دوسش دارم .ولی چن روزیه ازش خبر ندارم .من دیشب خواب دیدم بیرون بودم و جایی کار داشتم و ی ماشین برام نگه داشتو .و راننده ماشین دوس پسر سابقم بود ک خیلی وقته جدا شدیم .بعد من بدون اینکه رانندرو ببینم سوار ماشین شدم .و یهو جا خوردم.یکم باهم صحبت کردیم .بعد ی حرکتی انجام داد ک من احساس کردم داره بهم دست درازی میکنه و فورا داد زدم سرش .اما اون قصدش دست درازی نبود .من اونجوری فک کردم.البته توی خواب کاملا حواسم بود ک یکی دیگرو دوست دارم .بعد از ماشین پیاده شدم تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه ی تلاش سختیست که فایده ای در بر ندارد

 382. MeliMelisays:

  سلام من با یه اقایی دومااهی با هم ارتباط داشتیم بعد مادرشون مخالفت کرد و ما هر دو تصمیم گرفتیم جدا بشم اما من قلبا راضی نبودم حدود دوماه از اون اتفاق میگذره هر بار خواب میبینم امده به خونه ی ما و ما دو نفره در جمع خانوادگی هستیم این تعبیرش چیه این سه باری که خوابشون دیدم هر بار اون به سمت من میاد و من میپذیرمش ولی همیشه در خانه ی ما این اتفاق میفته ؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   با این که ناراحتی ها و موانع نسبتا زیادی در بعضی از کارهایتان به چشم میخورد ولی باز هم این رویا قول آینده ی خوب را میدهد

 383. ZhraZhrasays:

  سلام .خواب دیدم با عشقم در حال معاشقه کردن هستیم .و یک دفعه رفت کنار.و ب من گفت دیگه نزدیکم نشو و برو ‌این خواب تعبیرش چیه؟(البته من اول رفتم کنار ‌و بعد ک برگشتم پیشش همچین حرفی زد )

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیان میدارد با تمامی لطفی که نسبت به کسی دارید ، از او متنفر می شوید ( لزوما نمی تواند این شخص معشوق باشد)

 384. ملیساملیساsays:

  سلام ببخشید من خواب دیدم اومدن خواستگاریم ولی من دلم با یه نفر دیگه ولی به هرحال جواب مثبت دادم تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بواسطه ی این رویا تصمیمی مهم را اتخاذ خواهید کرد

 385. Zahra HosseiniZahra Hosseinisays:

  سلام خسته نباشید! دیشب خاب دیدم‌که با عشقم ک باهام هفت ماهه بهم زده رفتم بیرون! توی ماشین هستیم داریم میریم جایی! توراه پشت قرمز بودیم که بهم گفت سرتو ببر پایین دوستام میان نبیننت و دستشو جلو صورتم‌گرفته بود ک قیافم معلوم نشه! اما دوستش فهمید ک با دختری بیرونه ولی چون دستش رو صورتم بود نفهمیدن کی ام! رفتارعشقمم باهام‌خوب بود! و اینکه فک‌کنم همم بغل کردیم! ممنون میشم تعبیر کنید!

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خب خوشبختانه خیر است و بیانگر آشنایی با شخصی باوقار و متشخص می باشد

 386. NsimNsimsays:

  سلام .من ی چن وقتی از عشقم جداشدم .خواب میدیدم دیشب برگشته .و باهم مثل قبل دعوا و مرافعه داشتیم. تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشان میدهد چیزی که شما برای ان انتظار زیادی کشیده اید در نهایت بدست خواهد آمد

 387. manimanisays:

  سلام خسته‌نباشیدبه ادمین‌خوب‌سایت توپ‌تاپ من صب‌خواب‌دیدم توحیاط دختری که‌دوسش‌دارمم یهوباباش میادباچندنفراز دوستاش باباش‌دست منومیگیره بازوهاموفشارمیده میگه‌اینجاچی‌میخوای میبره‌سرکوچشون میگه‌اگه‌یک‌باردیگه اینجاببینمت‌تمومی برو.بعدشم یادم‌نیست ممنون‌میشم تعبیرشوبگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیان میدارد در مورد موضوعی بی جهت مورد شک و تردید قرار می گیرید

 388. پریا پپریا پsays:

  سلام من دوسال پیش خوابی دیدم در مورد پسری که بم ابراز علاقه کرده بود ولی به دلیل مخالفت مادرم بش جواب منفی دادم اومده بود خونمون و لباس کامل قرمز پوشیده بود و بم گفت من بازم میام ولی بعد از چندماه خبر ازدواجش را شنیدم میخواسم ببینم تعبیر خوابم چیه و اینکه من هر وقت خوابشو میبینم حتما ازش خبری بم میرسه.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیان میدارد که در حال حاضر از لحاظ روحی رو به راه نیستید

 389. لیالیاsays:

  با سلام خواب دیدم آلبوم عکسی که متعلق به پسری که دوستش دارم را دارم می بینم . عکس متعلق به دوران بچگیش بود و خیلی ناز و سفید بوده. یه عکس توجه منو جلب کرد. این آقا پسر در عکس ده سالش بود و پیش مقدار زیادی برف ایستاده بود مثل یه تپه پر از برف. با تشکر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در خصوص دلبستگی های عاطفی دچار ناراحتی خواهید شد

 390. sssssssays:

  سلام من حدود دو سال هست ک با اقای جدا شدم همش تو خوابم میاد بیشتر اوقات ناراحت و پیام میده چندشب پیش خواب دیدم عکس خوشو و عکس منو برام فرستاده دوباره خواب دیدم بهم پیام داد خدایش خستم کرد دو سال همش خواب شو میبنم میشه بگین تعبیرش چی میشه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   برخی از دلبستگی های عاطفی شما دچار ناراحتی خواهد شد

 391. FatemeFatemesays:

  سلام .من از پسری که دوستش دارم هیچ خبری ندارم .ی جورایی چن وقتیه حرف نمیزنیم .خواب دیدم برگشته و تو چت داشتیم باهم دعوا میگرفتیم. و اون اصلن بمن توجهی نمیکرد.تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ممکن است دچار ضرر یا دلتنگی شوید

 392. سهسهsays:

  سلام امیدوارم حالتون خوب باشه ،خواب دیدم دختری که دوسش دارم ولی سعی میکنم فراموشش کنم تو اینستاگرام عکسای زیادی از خودش مزاره ولی دیدم یه فیلم از خودش گذاشته بود که تو اون با خواهر و مادرش رفته بود توشهرشون یعنی اصفهان تفریح و دیدم خیلی خوش تیپ کرده بود یه دفعه دیدم تو فیلم حجابش رو هم برداشت و یه صحنه دیدم داشت مو هاش رو می بست منم داشتم با اعصاب خراب می دیدم فیلم رو

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شخصی که از او صحبت می کنید دچار تکبر می شود و این برای او خطرآمیز خواهد بود

 393. Zahra HosseiniZahra Hosseinisays:

  سلام! پسری رو دوس داشتم ک هفت ماهه باهام بهم زده!من خاب دیدم تو تلگرام بودم و دیروقتم بود و خابم نبرده بود، ک عشقم بهم پیام میده و میگ چرا نخابیدی تعجبم کردم ولی خیلی کم! اولش فک کردم منو نمیشناسه و اشتباهی پیام داده و گفتم اگ بفهمه منم باهام نمیحرفه و مرفی نزدم از اینکه منم ولی بعدش فهمیدم ک میدونست منم! رفتارش عادی و مهربانانه بود و باهام صحبت میکرد! بعدش نمیدونم چی میشه میبینم تو تلگرامش دختر هست و ناراحت میشم! البته ناگفته نماند من خیلی دوسش دارم? ممنون میشم تعبیرشو بگید?

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیان میدارد این فرد هم اکنون در شرایط بدی از جهات روحی قرار دارند

 394. SabaSabasays:

  سلام و خسته نباشید .من با دوس پسرم قطع رابطه اییم .دیشب خواب دیدم بمن پیام دادن و سلام گفتن .و من مث اینکه ایشونو بلاک کرده بودم و ایشون بمن اسمس داده بودن .و دلیل اینکه چرا بلاکش کردم‌ رو میپرسیدن .ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این پیامک بازی های دوباره فقط نشان دهنده ی تضعیف در روحیه ی هر دوی شماست ، گذشته و اتفاقات منفی آن را از زندگی خود حذف کنید

 395. AqaAqasays:

  سلام در حقیقت با عشقم رابطم تموم شده،و کانال تلگرامی دارم خاب دیدم عشقم حالش خوب نیست و اومده کانال من ،عکس پروفایلش در مورد امام حسین بود ،این خاب تعبیر داره؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بواسطه ی یک رابطه ی عشقی آزرده می شوید

 396. SepideSepidesays:

  سلام من خواب دیدم کسی ک منو ول کرده بود با من اومده بیرون و باهام خیلی خوب رفتار میکنه ازم تعریف میکنه منم خیلی خوشحالم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   معنای عکس میدهد ، غصه ها و برخی از امراض روحی در این فرد رو به زیاد شدن است

 397. مهرنوشمهرنوشsays:

  سلام, من کسیو که خیلی دوسش دارم و منتظرم خودش سمتم بیاد دیشب خوابشو دیدم که بهم زنگ زده خیلی خوشحال شدم ولی وقتی تلفن جواب دادم شروع کرد راجع به موضوعی با من بحث کردن جوری که بحث شدید شد و به دعوا کشید تعبیرش چیه؟ با تشکر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ممکن است شخصی به شما بی احترامی کند یا با رفتاری عجیب موجب ناراحتی تان شود

 398. Zeinab babaeeZeinab babaeesays:

  سلام من دیشب خواب دیدم که باشوهرم ک یکساله قهرم وندیدم توروزعاشورادعوامیکنم ن تنهاباشوهرم باکل خانوادش بخاطراینک نامه ای شوهرم ب یک دختره داده رومیبینم و بهش میگم ی مدرک تودادگاه براطلاق ..همه خانوادش داشتن گریه میکردن

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شاید در حال حاضر نگرانی ها و بدبیاری ها به سمتتان متمایل شده ، ولی آینده روشن و خوبی در انتظارتان خواهد بود

 399. علی معارفیعلی معارفیsays:

  سلام خواب دیدم با عشقم که یک ماه جدا شدیم. تو خواب همو دیدم. خیلی خوب بود گفتیم از خواب بیدار شدیم دوباره با هم دوست شیم قبول کرد. نگران این بودم خوابش بادش نیاد. رو دستش با خودکار علامت گذاشتیم. بعد من از خواب بیدار شدم دیدم اون خوابه رو دستش علامت هست. کلی خوشحال بودم که دوباره باهم دوست میشیم. بعد از خواب پریدم? تعبیرش چیه؟ بر میگرده؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خیر فقط نشان میدهد برخی از ناراحتی های روحی تان رو به افرایش خواهد بود

 400. ندانداsays:

  سلام..خواب دیدم عشق سابقم که ازش مدتها خبر ندارم بهم پیام زده‌که بیا خونمون منم جواب پیامشو دادم‌که باشه البته من مجردم ایشون هم طلاق گرفته...هی دیدم پیام میزنه منم جواب میدم میشه تعبیرشو بگین

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   زندگی در حال حاضر برای او سخت تر و تنگ تر شده است

 401. AramAramsays:

  سلام.من عاشق پسری بودم اما اون خبر نداشت و الان ازدواج کرده من خواب دیدم از این علاقه خبر داره و با من خیلی بد رفتار میکنه و سعی داره با تهدید منو با پسر دیگه ای اشنا کنه من بسیار اشفته بودم و حالم بد بود و اون فکر میکرد که من زنه نادرستی هستم اما یکدفعه انگار خوابم به چند سال بعد کشیده شد و من بچه دار شده بودم اما نمیدونستم پدر بچه کی هست و کنار اون اقا و همسرش با صلح ایستاده بودم و بچه منو بغل کرده بود قربون صدقه‌اش میرفت

 402. فهیمهفهیمهsays:

  سلام خواب دیدم پسریکه دوسش دارم والن ازدواج کرده بازنش درطبقه دوم خونه عموم هستن ومن طبقه پاینم وسعی دارم برم زنشوببینم ودرنهایت میرم بالاومیبینمش وخیلی هم زشته کلاباقیافه خودش دیدمش به محض ک میبینمش شوهرش یاهمون دوس پسرم بامن دعوای عجیبی میکنه که چرااومدم بالاوبعدبه خواهرم میگه که من ازدواج نکردم فقط چون منوازخودش دور کرده این دروغوگفته ومن خیلی ناراحت میشم ویه نامه براش مینویسم وتوش ازبدیای ک بهم کرده میگم اولش مینویسم سلام عزیزم وبقیش گلایس میشه تعبیرش کنین

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشان میدهد برخی از گرفتاری های روحی به تازگی وارد زندگی خانوادگی این فرد شده است

 403. فرشتهفرشتهsays:

  سلام خسته نباشین من تازه طلاق گرفتم چندشب دوستم خاب دیده بودک مجددا ازدواج کردم ویه خونه مجلل ویخچال که توش انواع شیرینیه دارم میشه تعبیرش کنیین

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شما زیاد امیدوار به اینده و اتفاقات آن نیستید ولی باید بدانید که این رویا قول آمدن روزهای آرامتر و بهتری را میدهند

 404. عباسعباسsays:

  باسلام . من پنج سال یک خانمی دوست داشتم و با هم بودیم و زندگی هم شدیم و جدایی محال تا اینکه بعد سالها تصمیم به خواستگاری گرفتیم و رفتم ولی خانوادش مخالفت کردن و ندادن و دختر هم بیخیالم شد و من تنها دو سال برای به دست اوردنش تلاش کردم و خواستگاریش میرفتم ولی همش میگفتن نه من خیلی زندگیم تلخ شد و خیلی بد بودم یعنی دو سال اصلن زندگی حرام کرده بودمو هرگز از خاطرم نمیرفت جدایی و اینکه یه روز کنار کسی باشه باورم نمیشد . یازده ماه میشه عروس شد ولی من دست از رسیدنش برداشتم و دیگر تلاش نکردم . حقیقت خیلی ناراحت بودم و دیگ پایان دنیا بود تا اینکه ب معجزه خدا فراموش که نه ولی دیگه زندگی حرام خودم نکردم ... دو شب هست هر شب تو خواب من هست و من توی خواب دارم تلاش میکنم برای رسیدنش من اصن خبر ازش ندارم و اصن بهش فکر هم نمیکردم که بگی واسه این توی خوابش امده. دو روز هست مث قدیم زندگی حر امم شده همش توی خوابم میاد همش همش همش. .... میشه بگید تعبیر خوابم چی هست ؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خبر از غم اندوه و بدشانسی در آینده ی نه چندان دور میدهد

 405. ساراساراsays:

  سلام.من پسری رو خیلی دوس داشتم 6 سال باهم بودیم و الان دو ساله جداشدم.فهمیدم با کسی دیگه هستش چند ماهه.دیشب خواب دیدم توی مرکز خرید خیلی بزرگ دیدمش با همون دختره.دختره از روبرو زیبا بود ولی بهش گفتم صورتتو نیم رخ کن یدفه دیدم صورتش از نیمرخ کریهه خیلی پوستش زشت بود.بعد دوس پسرمو دیدم که عاشقانه بهم چشم دوخته بود و به هیچ چیز دیگه حواسش نبود دست همو گرفتیم و پشت میزی نشستیم هیچی نمیگفت منم نمیگفتم فقط سیر همو نگاه میکردیم حس ارامشش عجیب بود و اینکه خوشحال بودم که اون دختره داره مارو میبینه که چقدر عاشق همیم.بعد یدفعه دیدم دیگه پسره نیست.حتی رفتنشم ندیدم.فقط میدونستم دختره بردش حس میکردم اون بردتش.ممنون میشم تعبیرشو بهم بگین.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشان دهنده ی آغاز روابط عاشقانه ی این پسر ، با دختران دیگر است

 406. 3333says:

  سلام. من یه دخترم و چند سال پیش با کسی دوست بودم که به دلایلی 3ساله ک از هم جدا شدیم و درواقع اون از من ناراحت بود. طی تقریبا یه ماه دومین باره که با یک حالت و موضع رفتاری خوابشو میبینم. یعنی توی هردو دیدم که سعی میکنه بیاد طرفم و با رفتارش توجهمو جلب کنه که باهام آشتی کنه. تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این رویا این خبر را میدهد که این فرد همینک در منجلابی از مشکلات تازه غرق شده است و این را از دیگران مخفی کرده اند

 407. پريپريsays:

  سلام دوست من خواب ديده به كسي كه درستش دارم رسيدم اونو تو يك ماشين پليس ديده با لباس پليس و منو دوستم ديدمش بعد در خواب ديده اين اقا ميخواسته بياد خواستگاري من و مدام به من ميگفته بهتر كه با هم موندين و دارين ميرسين به هم اين خواب ٧.٨ بعدظهر ديده اگر ميشه لطف كنيد تعبيرشو بگيد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشان دهنده ی ایجاد اضطراب و یا اندکی ترس در یک رابطه ی عاطفی و عاشقانه است

 408. NedaNedasays:

  سلام...من خواب اقایی رو دیدم که مدتیه با هم قطع ارتباط کردیم. اون ایران‌نیست...اما تو خواب دیدم‌اومده ایران و داشت تو یه امتحانی شرکت میکرد...وقتی سر جلسه دیدمش خیلیی تعجب کردم...فک نمیکردم ایران باشه...بعد دیدم وسط امتحان همش به من نگاه میکنه...اما من فک میکردم دارم همش اشتباه میکنم....بعد امتحانش تموم شد اومد بیرون...وقتی از نزدیکم‌ رد شد دیدم قیافش عوض شده ....قیافش خیلی رنگ پریده مثه مریضا شده بود...بازم باورم‌ نمیشد...از شدت ناباوری حتی نمیتونستم‌از دیدنش خوشحال بشم...تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   متاسفانه آینده ی ایشان رو به تاریکی و حتی گمراهی پیش خواهد رفت .

 409. علی رضاعلی رضاsays:

  سلام خاب دیدم با بابام پشت در خونه عشقمونیم بابام میگه والیبال ایرانه بریم خونشون ،پدر عشقم اومد چون مارو اصلا ندیده بود فک کرد دزدیم و قانع نشد بخاطر مسابقه والیبال رفتیم خونشون ی پسر بچه رو دیدم که فامیلیش شبیه دامادشون بود ولی شبیه پسر بچه دیدمش، پدر عشقم چند تا سیلی بهم زد بطوری ک از بینیم خون میومد حتی از خاب پاشدم احساس میکردم بینیم درد میاد،من تو خاب پیش خودم گفتم این نمیدونه چقد دخترشو دوست دارم بفهمه دخترشو دیگه نمیده کاش ب حرف بابام گوش نمیدادم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در زندگی خود برای بعضی از کارهای خیلی مهمتان با مخالفت هایی از جانب بزرگترها رو به رو خواهید شد ولی آن ها را پشت میگذارید

 410. ZhraZhrasays:

  سلام .تو خواب دیدم ی مسعله ای پیش اومده ک من با عشقم کلا قهریم و دعوا گرفتیم .بعد تو ی مکانی بودیم که اون بمن توجه نامحسوس داشت .جوری که خودم ب سختی میفهمیدم ..اما با کسای دیگ یا مثلا دخترای دیگ صحبت میکردو نگاهشون میکرد گاهی. .بعد اخرش خودم بش زنگ زدمو صحبت کردیم نمیدونم آشتی کردیم یا ن .تعبیرش چیه ؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ممکن است در مراحلی از زندگی شاهد کم توجهی یا بی محلی از طرف فرد مورد علاقه باشید

 411. مژگانمژگانsays:

  سلام وقت بخیر. من چند وقت پیش با آقایی آشنا شدم ک خیلی بد از هم جدا شدیم. دیشب خواب دیم ک رفتم مشهد زیارت امام رضا(ع) توی بازارش داشتم خرید میکردم ک دیدم اون آقا بهم پیام داد من اول جواب ندادم دیدم بازم بهم پیام میده و ازم معذرت خواهی میکنه و میخواد ک باز باهم حرف بزنیم. منم جواب دادم ولی یادم نیست چه جوابی دادم. وقتی برگشتم خونه دیدم ک ی آپارتمان چند طبقه داریم با برادر کوچیکم رفتیم داخل و دیدیم ک پله های زیادی داره تغریبا پنج شیش طبقه پله رفتیم بالا و رسیدیم به خونه و بعد بیدار شدم. چنتا نوزاد تپل و خوشگلم توی خوابم بود ک یکیش بغل من بود تعبیر خوابم چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این شخص بخاطر چند رفتار نادرست و غیر منطقی خود اخیرا دچار پشیمانی زیادی شده اند و حتی در این مورد استغفار هم کرده اند.

 412. AmirAmirsays:

  سلام .خواب دیدم دوست دخترمو اوردم خونمون که ب پدر مادرم نشونش بدم .اما دوست دخترم لباس نامناسب پوشیده بود ینی جوری بود ک مورد پسند من نبود.بعد نمیدونم چ بحثی پیش اومد .که دوست دخترم با مادرم جرو بحث کردن .بعد قرار شد باهم همگی بریم مهمونی .توی مهمونی نمیدونم چی شد سر دوست دخترم با یکی دعوا کردمو با چاقو زدم کشتمش .لطفا تعبیرشو بگید ممنون میشم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ممکن است این شخص مرتکب چند اشتباه خرد یا درشت شوند که حاصلش ندامت و نگرانی ست.

 413. Zahra HosseiniZahra Hosseinisays:

  سلام! چون من خارج از ایران زندگی میکنم خواب دیدم میخوام برم ایران یا یه کشور دیگ ولی قصدم ایران بود! بعد توی فرودگاه بودم که جلوی فرودگاه ی منظره خیلی خوشگل بود خیلی خیلی ناز! دریایی بود صاف و اب هم خیلی شفاف و داخل اب درخت بود و درختای خیلی خوشگل! قبلا توی خوابم دیده بودم باعشقم رفتیم اونجا! اون روز توی فرودگاه عشقمم باهام بود ب اون منظره خیره میشیم بهش میگم چقد قشنگه میگه اره! بعد ی قسمتی رو نشون میدم بهش میگم اون چی؟ یادته اونجا چقد خاطره داشتیم! ب شوخی میگ ن یادم نیس و لبخند میزنه! بعد گفت اره یادمه! خیلی منظره قشنگی بود ! باعشقم حرف میزنم یادم نیس چی میگم ولی فک‌کنم بش گفتم من میخام باز باتو باشم و اون یکم چهره ناراحتی داره انکار از ی چیزی دلخوره انگار ی مشکلی داره! کم کم داشت گریم میگرفت! چشم افتاد ب قفسه سینش! بعدشم از خواب بیدارشدم!

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دلیل است بر نیکی حال در آینده

 414. sssssssays:

  سلام با اقای ک قبل تو زندگیم بود اما حالا نیست دیشب خواب دیدم ک جز مخاطبین واستاپ ام بود ک همش عکس پروفایل شو عوض میکرد یه بار عکس زن خالی ی بار عکس ی خانم ی دختر جوان ی بچه بعد یهو تغییر داد عاشقانه گذاشت میشه بگین تعبیرش چیه بخدا دیونه ام کرده ی مدت تو خوابام نبودا الان دوباره پیداش شده تو خوابام

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دلیل است بر بیرون آمدن ضعف ان شالله

 415. اميرحسينياميرحسينيsays:

  باسلام.ديروز تولد دختري كه دوسش دارم و نزديك ١.٥ ماهه كه جدا شديم بود.ديشب خواب ديدم دوباره برگشته پيشم و شاد باهميم و من دارم اتفاقايي كه توي مدت جداييمون برام افتاده بود رو با شوق براش تعريف ميكردم.همچنين بعدش خواب ديدم كه با دوست صميميم دعوا كردم و از هم ناراحتيم اما بعدش من پشيمون شدم.اين دوتا خواب ميتونه بهم ربط داشته باشه؟تعبيرشون چيه؟ممنون از پاسختون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   موقعیت خوبی برای آرامش روحیتان پیش می‌آید.

 416. مهریمهریsays:

  سلام, خواب دیدم که تولدمه بعد همه بهم میگن آرزو کن , اون کسیو که دوس دارم روبه روم نشسته من شمع تولدم که روشنرو نگاه میکنم بعد اونو نگاه میکنم داد میزنم با گریه میگم من اونو میخوام خداااااا تعبیرش چیه؟ با تشکر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   یک نفر مراقب شماست که افكار خوبی ندارد

 417. امير حسينيامير حسينيsays:

  سپاسگزارم ازتون بابت پاسختون استاد عزيز.دوتا سوال ازتون داشتم.اوليش اينكه ايا اين ارامش ميتونه ناشي از بازگشت ايشون باشه؟ و دوم اينكه من فردا شبش هم باز خواب ديدم.اينبار ديدم ايشون بعده اين مدت جداييمون بهم پيامي دادن كه تقريبا دو خط بود ولي فقط اولشو تونستم بخونم كه اينطور بود:((من يه ماه...)) و بعده اونهم خواب تعداد زيادي افراد خوابگاهي رو ديدم كه چمدون دستشونه و اماده ي سفر و برگشتن به خونه و شهر خودشونن.من معمولا خوابهام يادم نميمونه اما اين دوشب به وضوح يادم مونده.ب نظرتون تعبير داره؟و اگه داره ممنون ميشم بفرمايين.با سپاس فراوان از وقتي ك ميذارين

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   حوادث پراز شادی و اما در آینده دور است

 418. اشکاناشکانsays:

  سلام.من قبلا عاشق دختری بودم که الان سه ساله ازدواج کرده وهنوزم دوستش دارم.دیگه زیاد بهش فک نمیکنم ولی گهگاهی خوابشو میبینم دیشبم خوابشو دیدم که باهم صحبت میکردیم و بهم لبخند میزدو دستمو میگرفت.معنیش چیه لطفا بهم بگین تشکر از لطفتون?

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این شخص اوضاع روحی خوبی ندارد و با مشکلات جدیدی دست و پنجه نرم میکند

 419. علی رضاعلی رضاsays:

  سلام خاب دیدم کلی ممنون داریم و عشقم هم تو خاب طبقه بالا ما زندگی میکردن اونا هم اومدن تو مهمونی ما من رفتم تو اتاقم تا لباس نو بپوشم که از خاب بیدار شدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خبر از ضیافتی خوش و شیرین میدهد

 420. نریماننریمانsays:

  سلام و درود استاد... خواب دیدم معشوقم تو یه ماشین سفید نشسته و منتظر من هست منم خیلی دلتنگش بودم... تو صحنه ی بعدی تو حیاطمون بودم و از پنجره به چشمای عسلی دختر داییم نگاه میکردم که انگار من عاشق اون بودم (در واقع حس ندارم بهش) بعدش زن دایی امو میدیدم که میگفت این کار ممکن نیست و از تو انتظار نداشتم ... بعدش من کل حس عاشقی به دختر داییم رو از دست میدادم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خب ظاهر این رویا دلشین و زیبا بود پس باید صحنه های تازه و جذابی نیز از نظر عاطف و یا عشق در واقعیت برای شما رخ دهد

 421. علیرضاعلیرضاsays:

  سلام خاب دیدم با عشقم نامزد هستم و میخام برم خونشون داشتم به خودم می رسیدم که شب برم خونشون ،خالم خونمون بود و برام اسپند دود میکرد توی خونه قبلیمون زندگی میکردیم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به ضیافتی دعوت می شوید که خاطره خوبی برایتان به جا میگذارد

 422. مردمردsays:

  سلام خاب دیدم و احساس کردم همسایمون شخصی رو با پارو میخواد بکشه هوا مثل اینکه برفی بود زنگ زدم پلیس،پلیس ک اومد فهمیدم میخاستم راه پله ها رو تمیز کنه،پلیس بهم میگه مشکل خانوادگی هم داشتی خبرم کن ،تو خاب به عشقم رسیدم درصورتی که راضی ب ازدواج با من نشده

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اینکه در چنین صحنه ای چشمتان به معشوقتان خورده خبر از بدحالی و یا روحیه بد او در ایام آینده میدهد

 423. مژیمژیsays:

  سلام پسری ک دوسال پیش دوس داشتیم همو ولی من ردش کردن بخاطر دلایلی دیشب خواب دیدم ک بهش پیام دادم و پیشنهاد کار بهش میدم چون درواقعیت چنین قصدی دارم. بعد دیدم ک جواب داد و پیام های خیییلی زیادی فرستاد و اول گفت ک جایی مشغول کارم و شرکت شما نمیام ولی من بااین حال آدرس و شماره شرکتو براش فرستادم بعد شروع کرد از من گلایه کردن ک دوسال پیش منو ول کردی حالا پشیمونی و کلی ازین حرفا بهم زد و منم تنها جوابی ک دادم این بود ک دستت دردنکنه حالا دیگ فحشم میدی و ازین حرفا بعد دیدم ک خیلی ناراحته و میخواد ک دوباره باهام دوست بشه ولی روش نمیشه ک مستقیم بگه و لابلای حرفاش اینو نشون داد. منم داشتم فکر میکردم و منتظر بودم که مستقیم پیشنهادشو بهم بده. ولی نمیدونستم قبول کنم یانه. اهان توی خواب ی جای سرسبز بودم ک پراز درخت بود خواهرمم کنارم بود وقرار بود ی خواستگار برام بیاد توی خواب به شدت ناراحت بودم میشه تعبیر خوابم رو بگید؟ به این شرکتی ک تازه مشغول به کارم ارتباطی داره؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خیر ارتباطی با شغلتان ندارد و اتفاقا ناراحت بودن او در این رویا نیکوست و بیان میدارد دلخوشی های تازه ای نصیب این شخص شده

 424. دلیدلیsays:

  سلام،من چند شب ‌پیش خواب دیدم که خواستگار قبلم که به شدت دوستش داشتم و خانواده من نذاشتن بهم برسیم،با اسرار برادرم اومده که با هم حرف بزنیم و یه مدرک هم دستش بود که انگار خیلی معتبر بود میخواستم ببینم تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیانگر آن است که روزهای شادی را خواهید گذراند

 425. ساراساراsays:

  سلام.من و پسرعموم چهارسال به هم علاقه داشتیم و باهم رابطه داشتیم.پسر عموم قبل از من به دختر داییش علاقه داشت و بهش پیشنهاد داد اما دختر داییش نپذیرفت.من و پسر عموم چهارسال باهم خیلی خوب بودیم و خیلی هم دیگه رو دوست داشتیم ولی چن ماه پیش یه دفه پسر عموم رفت و گفت حسی ندارم بهت دیگه و تعجب کردم و درد زیادی میکشم.پسر عموم میگه دختر داییش این مدت چنبار اومده تو خوابش گفته دوستش داره.دختره تو خواب من هم میاد میاد دیشب اومد تو خوابم قبرستون بودیم یه گردنبند گردنش بود و روش اسم پسر عموم نوشته بود روش نوشته بود علی مرده.و گردن بنده دوره گردنش محکم بود و انگار داشت خفه ش میکرد تو رو خدا تعبیرش چیه خیلی ذهنم درگیر شده.پسرعموم چهارسال میگفت اونپ دیگه دوست نداره وهمه فکرش با من بود حالا چرا این دختر میاد تو خواب هر دوتامون با اینکه عقد هم کرده؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیانگر داشتن زندگی آرام و موفق است

 426. sssays:

  با اقای ک قبلا دوست بود دیشب خواب دیدم تو واستاپ بهم زنگ میزد اما من جواب شو نمیدادم یا ریجکت میکردم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشان میدهد این فرد اخیرا با بی اعتنایی و بی حرمتی های زیادی از جانب دیگران رو به رو شده است

 427. ايداايداsays:

  من كسيو كه دوس داشتم با خيانت ولم كرد و حالم خيلي بده خيلي شبا خواب ميبينم كه با اون دخترست و به من محل نميده يا اينكه من ميرم دنبالش اون بازم محلم نميده ديشب خواب ديدم تو بيمارستانيم و پدر بزرگم كه فوت شده عمل داره و عملش موفقيت اميز بود. درس پسر قبليمم اومده بود با دوس دخترش و من به مامانم گفتم من ميرم اينارو ميبينم ميريزم به هم پسر اومد واسم اسنپ بگيره بعدش گفت خودت بگير شايد دوس دخترم ناراحت بشه. تعبيرش چيه ؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   حالتان بد نباشد چرا که رابطه ی شما با ایشان راه به جایی نمیبرد ، او اینده ای تاریک و پر از اشتباه و ندامت را تجربه خواهد کرد ، گذشت زمان همه چیز را روشن می کند

 428. علی امیدیعلی امیدیsays:

  سلام استاد گرامی من و یک دختر ۳ سال پیش به مدت ۵ ماه باهم ارتباط داشتیم البته ارتباط در سطح شرعی و صحبت خیلی همو دوست داشتیم قرار بود ازدواج کنیم اما خانواده ایشان موافقت نکرد خیلی سخت بود ما ۳ سال از هم جدایم توی این مدت خوابی از ایشان ندیدم اما دیروز ساعت ۶ صبح خواب دیدم ایشان در کوچه ای تنهاست منم رد شدم فقط به یکدیگر نگاه کردیم و من از آن کوچه رد شدم البته پشت سرم را چند بار نگاه کردم او هم نگاه میکرد و من رفتم آیا تعبیری دارد؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این نشان میدهد او هم اینک بیشتر از هر زمان دیگری احساس تنهایی یا بی یاوری میکند

 429. Amir aliAmir alisays:

  سلام خسته نباشید من امروز خواب دختری رو که تو زندگیم خیلی دوستش داشتمو دیدم الان چهار ساله در ارتباط نیستیم اولش که رفتم پیشش بی اعتنا بود و محل نمیذاشت تا اینکه باهاش حرف زدم و باهم خوب شدیم و بعد حتی سره یه سفره با خودشو خانوادش غذا خوردیم طوری که تا صبح چندین بار از خواب پریدم و فقط ادامه همین خوابو میدیدم میخواستم ببینم تعبیرش چیه ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این بی اعتنایی و یا بی محلی نشان میدهد که ممکن است از جانب افرادی که مورد اعتمادتان هستند ، بی احترامی یا سخن سرد بشنوید

 430. لیلیلیلیsays:

  من چندین ماهه که از کسی که دوسش دارم جدا شدم ، اون تو این مدت هیچ توجهی به من نکرد و میشه گفت این اواخر تو ذهنم کمرنگ شده.ولی دیشب باز خوابشو دیدم.خواب دیدم من مول روحی رفتم جایی که اون با دوستاش داره صحبت میکنه و به دوستاش میگه این ترم دیگه ولش نمیکنم من از این حرفش خیلی خوشحال میشم و بعد یه صحنه دیگه میبینم که به اغوش گرفتمش تو جمع و میبوسمش ،او هم همینطور یعنی تعبیر این خوابم چیه؟ خیلی داره اذیتم میکنه میخوام بدونم چی در انتظارمه