تعبیر خواب تاب و تاب بازی

تاب یا تاب بازی کردن در خواب چیزی است که ممکن است هر فردی یک بار در رویا ببیند. تعبیر خواب تاب بازی از زبان معبران متفاوت است، و مسلما بستگی به حالات و روحیات خواب بیننده در خواب دارد که در تعاریف و معانی تعبیر خواب تاب بازی تاثیر می گذارد.

فرقی نمی کند شما کودک باشید یا بزرگسال، تاب بازی یک تفریح همیشه شادی آور برای همه سنین است، اگرچه که در خواب دیدن تاب بازی ممکن است معانی متفاوت تری داشته باشد.در ادامه  این مطلب از توپ تاپ ما به تعابیر خواب تاب بازی از زبان معبران ایرانی، معانی اسلامی تعبیر خواب تاب بازی، و تعاریف معبران غربی می پردازیم. پس اگر شب گذشته خواب دیدید که تاب می خورید این مطلب ممکن است به شما کمک کند تا منظور یا پیام های خوابی که دیدید را متوجه شوید.

تعبیر خواب تاب بازی به روایت محمد بن سیرین

این معبر معتقد است که اگر کسی در حال تاب دادن یک ریسمان خالی باشد منظور این است که به سفر می رود، و مدت سفر او (طولانی بودن یا کوتاه بودن سفر) بسته به میزان بلندی ریسمان قابل تغییر است.اگر ریسمان درازی را تاب میداد سفرش طولانی خواهد بود، و اگر ریسمان کوتاهی را تاب میداد به سفر کوتاهی خواهد رفت.

تعبیر خواب تاب بازی به روایت منوچهر مطیعی تهرانی

او معتقد است که تاب به طور کلی نداشتن تعادل در اراده و تصمیمات و نظر ها و مطمئن نبودن از وضعیت کاری یا وضعیت اجتماعی خواب بیننده است. به این معنی که خواب بیننده از جایگاه اجتماعی خود مطمئن نیست یا نسبت به تصمیمات و اراده خود شک دارد و نمیتواند به خوبی در مورد کارها تصمیم گیری کند.

تعبیر دیدن خواب تاب بازی

تعبیر خواب تاب بازی

او میگوید اگر در خواب ببیند که کسی او را تاب می دهد، از طرف کسی که با شما مشکل دارد یا نسبت به شما حسن نیت ندارد تهدید می شوید، آزرده خاطر می شوید و خاطرتان نگران می شود. و اگر در خواب ببینید که تاب بازی می کنید آنگونه تعبیر می شود که در دل خو ناخودآگاه نگران وضعیت خودتان هستید، بدون اینکه عامل بیرونی باعث این نگرانی شود.

منوچهر مطیع تهرانی درباره ی تعبیر خواب تاب می گوید اگر در خواب کسی را که تاب میخورد تماشا می کنید، برای آینده دچار تردید در تصمیم گیری در مورد کار خاصی می شویم، و نمی توانید در آن مورد تصمیم درست را بگیرید و مدام در شک بسر می برید.

به عقیده او به طور کلی چه شما در دنیای واقعی از تاب خوردن خوشتان بیاید و تفریح مورد علاقه شما باشد چه آن را دوست نداشته باشید، در عالم رویا تعبیر خواب تاب اعتماد نداشتن به خود، بی ارادگی در تصمیم گیری و سستی فرد خواب بیننده را نشان می دهد.

تعبیر خواب تاب بازی در آسمان :

عده ای از معبران قوی اعتقاد دارند که رویت تاب و یا تاب بازی خودتان و دیگر افراد در میان آسمان و یا در لا به لای ابرها با آرزوهای قوی و درونی آدمی ارتباط دارند ، به اهدافی که به آن ها فکر میکنم و در تلاش هستیم تا دیر یا زود به آن ها برسیم ، برخی اعتقاد دارند تعبیر خواب تاب بازی در آسمان ما را به آرزوها و یا اهدافی که در زندگی داریم نزدیک و نزدیک تر می سازد و در حالت کلی همراه با معانی مثبت و مطلوبی است

تعبیر خواب تاب بازی در آسمان

تعبیر خواب تاب از معبران غربی

دیدن تاب در خواب به معنای تمایلات روشن و پاک دوران کودکی می باشد که وقتی ما تاب می خوردیم حس شادی و آرامش کودکانه داشتیم. رویا معمولا نشانگر تمایلات کودکی ماست و ما را وادار می کند تا به روح کودکانه و معصوم خود و احساسات آن دوران دست یابیم.

در خواب تاب بازی شما ممکن است موارد زیر را ببینید:

-یک تاب داشته باشید.

-یک کودک تاب بازی میکند.

- یک تاب با تعداد زیادی کودک.

- تاب با زنجیر.

- شما تاب سواری می کنید.

- یک تاب خالی

- شما کسی را تاب می دهید.

- تاب خالی را تاب میدهند.

- یک تاب پرنده میبینید.

-یک تاب شکسته.

حسی که در خواب به خواب بیننده دست می دهد:

-این خواب شما را خوشحال می کند.

- شما در خواب خیلی خیلی خوشحال هستید.

- این خواب یک تجربه خوش بود.

- تاب سواری لذت بخش بود.

- تاب سواری مثل جادو بود.

- شما در هنگام تاب سواری ناراحت بودید.

تعبیر خواب تاب بازی غربی

معنای تاب و تاب بازی در خوابهایمان

تعبیر خواب تاب بازی غربی

تاب بازی در خواب در صورتی که تاب خالی باشد را نمیشود به فال نیک گرفت. اگر شما یک تاب خالی در خواب ببینید، ممکن است مشکلاتی برای شما پدید آید، همچنین مشکلاتی از قبیل مشکلات سلامتی. بر خلاف آن تاب بازی در خواب را می توان به فال نیک گرفت، مثلا تاب در خواب میتواند به معنی زندگی ریتمیک باشد. این خواب ها گاهی نشانه هایی از غسل تعمید است یا اینکه نوزادی را غسل تعمید می دهید.

اگرچه تعبیر خواب تاب بازی با زنجیر خواب خوبی نیست و ممکن است برای شما معنی زندان و جرم داشته باشد.اگر شما خواب میبینید که یک کودک تاب بازی میکند، ممکن است شما در مسائل کاری و خانواده خود موفق شوید. هرچند که یک تاب خالی نشانه بیماری است.تعبیر خواب تاب همچنین می تواند به معنی بالا و پایین ها، فراز و فرود ها، خوش شانسی ها و بد بیاری ها و بسیاری از تضاد های زندگی شما نیز باشد.

تعبیر خواب تاب بازی می تواند اشاره به نقاط ضعف و نقاط قوت خواب بیننده و جلو و عقب رفتن بین این خصوصیات برای یافتن خود واقعی و تمایلات و اراده و قابلیت های فرد باشد.اگر شما خودتان را ببینید که سوار بر تاب هستید و تاب بازی می کنید ممکن است، کشمکش های درونی برای شما بوجود آید که بر سر تصمیمات خود دچار کشمکش می شوید.تعبیر خواب تاب بازی ممکن است پیام آور این باشد که احساسات شما دچار تغییر هستند و زیاد تاب می خورند. همچنین بدین معنی است که شما مدت زیادی را صرف تصمیم گیری بین دو موضوع، دو آدم، دو چیز و ... کرده اید.دیدن افراد دیگر در تاب و تاب خوردن افراد دیگر به معنی این است که افراد اطراف شما قابل اعتماد نیستند و حتی شاید برای شما خطرناک باشند.

تعبیر خواب تاب بازی از نظر معبرین چینی

دیدن تاب در خواب ممکن است به معنی امیدواری برای رسیدن به هدف دلخواه باشد.

دیدن یک کودک که تاب بازی میکند را میتوان به فال نیک گرفت برای آینده و امیدواری، موفقیت در برنامه ها و بروز خوشحالی و شادکامی.

یک تاب با تعداد زیادی کودک به معنای باروری است.

دیدن خودتان به عنوان یک کودک که تاب بازی میکنید به معنای نشانه های خوشی و خوشحالی است.

تعبیر خواب تاب خالی از نظر چینی ها به معنای درد و رنج است.  

تهیه کننده : توپ تاپ

مطالب مرتبط...

2 نظر

 1. مارالمارالsays:

  سلام خواب دیدم تابی رو پشت بام خونمون نصبه من تاب سوار شدم و یه حالت 180درجه چرخیدم حس قشنگی بود برای بار دوم به سمت پایین و کف خیابون رفتم ولی مشکلی پیش نیومد متوجه شدم مامورای اداره برق درحال درست کردن برق بودن و احتمال میدادم اونامقصرن برای همین شاکی شدم که چرا مراقب نیستین

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   ممکن است بزودی به یک سفر کوتاه و جذاب بروید

 2. فاطمهفاطمهsays:

  سلام خواب دیدم یه جا هستم تاریکه سوار یع تاب خیلی بلندم دست یکیو گرفتم نشوندم کنارم ولی اون رفت بهم گفت برمیگردم ک برنگشت

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان نشانه انجام کارهایی سرگرم کننده است