تعبیر خواب تاب و تاب بازی

تاب یا تاب بازی کردن در خواب چیزی است که ممکن است هر فردی یک بار در رویا ببیند. تعبیر خواب تاب بازی از زبان معبران متفاوت است، و مسلما بستگی به حالات و روحیات خواب بیننده در خواب دارد که در تعاریف و معانی تعبیر خواب تاب بازی تاثیر می گذارد.

فرقی نمی کند شما کودک باشید یا بزرگسال، تاب بازی یک تفریح همیشه شادی آور برای همه سنین است، اگرچه که در خواب دیدن تاب بازی ممکن است معانی متفاوت تری داشته باشد.در ادامه  این مطلب از توپ تاپ ما به تعابیر خواب تاب بازی از زبان معبران ایرانی، معانی اسلامی تعبیر خواب تاب بازی، و تعاریف معبران غربی می پردازیم. پس اگر شب گذشته خواب دیدید که تاب می خورید این مطلب ممکن است به شما کمک کند تا منظور یا پیام های خوابی که دیدید را متوجه شوید.

تعبیر خواب تاب بازی به روایت محمد بن سیرین

این معبر معتقد است که اگر کسی در حال تاب دادن یک ریسمان خالی باشد منظور این است که به سفر می رود، و مدت سفر او (طولانی بودن یا کوتاه بودن سفر) بسته به میزان بلندی ریسمان قابل تغییر است.اگر ریسمان درازی را تاب میداد سفرش طولانی خواهد بود، و اگر ریسمان کوتاهی را تاب میداد به سفر کوتاهی خواهد رفت.

تعبیر خواب تاب بازی به روایت منوچهر مطیعی تهرانی

او معتقد است که تاب به طور کلی نداشتن تعادل در اراده و تصمیمات و نظر ها و مطمئن نبودن از وضعیت کاری یا وضعیت اجتماعی خواب بیننده است. به این معنی که خواب بیننده از جایگاه اجتماعی خود مطمئن نیست یا نسبت به تصمیمات و اراده خود شک دارد و نمیتواند به خوبی در مورد کارها تصمیم گیری کند.

تعبیر دیدن خواب تاب بازی

تعبیر خواب تاب بازی

او میگوید اگر در خواب ببیند که کسی او را تاب می دهد، از طرف کسی که با شما مشکل دارد یا نسبت به شما حسن نیت ندارد تهدید می شوید، آزرده خاطر می شوید و خاطرتان نگران می شود. و اگر در خواب ببینید که تاب بازی می کنید آنگونه تعبیر می شود که در دل خو ناخودآگاه نگران وضعیت خودتان هستید، بدون اینکه عامل بیرونی باعث این نگرانی شود.

منوچهر مطیع تهرانی درباره ی تعبیر خواب تاب می گوید اگر در خواب کسی را که تاب میخورد تماشا می کنید، برای آینده دچار تردید در تصمیم گیری در مورد کار خاصی می شویم، و نمی توانید در آن مورد تصمیم درست را بگیرید و مدام در شک بسر می برید.

به عقیده او به طور کلی چه شما در دنیای واقعی از تاب خوردن خوشتان بیاید و تفریح مورد علاقه شما باشد چه آن را دوست نداشته باشید، در عالم رویا تعبیر خواب تاب اعتماد نداشتن به خود، بی ارادگی در تصمیم گیری و سستی فرد خواب بیننده را نشان می دهد.

تعبیر خواب تاب بازی در آسمان :

عده ای از معبران قوی اعتقاد دارند که رویت تاب و یا تاب بازی خودتان و دیگر افراد در میان آسمان و یا در لا به لای ابرها با آرزوهای قوی و درونی آدمی ارتباط دارند ، به اهدافی که به آن ها فکر میکنم و در تلاش هستیم تا دیر یا زود به آن ها برسیم ، برخی اعتقاد دارند تعبیر خواب تاب بازی در آسمان ما را به آرزوها و یا اهدافی که در زندگی داریم نزدیک و نزدیک تر می سازد و در حالت کلی همراه با معانی مثبت و مطلوبی است

تعبیر خواب تاب بازی در آسمان

تعبیر خواب تاب از معبران غربی

دیدن تاب در خواب به معنای تمایلات روشن و پاک دوران کودکی می باشد که وقتی ما تاب می خوردیم حس شادی و آرامش کودکانه داشتیم. رویا معمولا نشانگر تمایلات کودکی ماست و ما را وادار می کند تا به روح کودکانه و معصوم خود و احساسات آن دوران دست یابیم.

در خواب تاب بازی شما ممکن است موارد زیر را ببینید:

-یک تاب داشته باشید.

-یک کودک تاب بازی میکند.

- یک تاب با تعداد زیادی کودک.

- تاب با زنجیر.

- شما تاب سواری می کنید.

- یک تاب خالی

- شما کسی را تاب می دهید.

- تاب خالی را تاب میدهند.

- یک تاب پرنده میبینید.

-یک تاب شکسته.

حسی که در خواب به خواب بیننده دست می دهد:

-این خواب شما را خوشحال می کند.

- شما در خواب خیلی خیلی خوشحال هستید.

- این خواب یک تجربه خوش بود.

- تاب سواری لذت بخش بود.

- تاب سواری مثل جادو بود.

- شما در هنگام تاب سواری ناراحت بودید.

تعبیر خواب تاب بازی غربی

معنای تاب و تاب بازی در خوابهایمان

تعبیر خواب تاب بازی غربی

تاب بازی در خواب در صورتی که تاب خالی باشد را نمیشود به فال نیک گرفت. اگر شما یک تاب خالی در خواب ببینید، ممکن است مشکلاتی برای شما پدید آید، همچنین مشکلاتی از قبیل مشکلات سلامتی. بر خلاف آن تاب بازی در خواب را می توان به فال نیک گرفت، مثلا تاب در خواب میتواند به معنی زندگی ریتمیک باشد. این خواب ها گاهی نشانه هایی از غسل تعمید است یا اینکه نوزادی را غسل تعمید می دهید.

اگرچه تعبیر خواب تاب بازی با زنجیر خواب خوبی نیست و ممکن است برای شما معنی زندان و جرم داشته باشد.اگر شما خواب میبینید که یک کودک تاب بازی میکند، ممکن است شما در مسائل کاری و خانواده خود موفق شوید. هرچند که یک تاب خالی نشانه بیماری است.تعبیر خواب تاب همچنین می تواند به معنی بالا و پایین ها، فراز و فرود ها، خوش شانسی ها و بد بیاری ها و بسیاری از تضاد های زندگی شما نیز باشد.

تعبیر خواب تاب بازی می تواند اشاره به نقاط ضعف و نقاط قوت خواب بیننده و جلو و عقب رفتن بین این خصوصیات برای یافتن خود واقعی و تمایلات و اراده و قابلیت های فرد باشد.اگر شما خودتان را ببینید که سوار بر تاب هستید و تاب بازی می کنید ممکن است، کشمکش های درونی برای شما بوجود آید که بر سر تصمیمات خود دچار کشمکش می شوید.تعبیر خواب تاب بازی ممکن است پیام آور این باشد که احساسات شما دچار تغییر هستند و زیاد تاب می خورند. همچنین بدین معنی است که شما مدت زیادی را صرف تصمیم گیری بین دو موضوع، دو آدم، دو چیز و ... کرده اید.دیدن افراد دیگر در تاب و تاب خوردن افراد دیگر به معنی این است که افراد اطراف شما قابل اعتماد نیستند و حتی شاید برای شما خطرناک باشند.

تعبیر خواب تاب بازی از نظر معبرین چینی

دیدن تاب در خواب ممکن است به معنی امیدواری برای رسیدن به هدف دلخواه باشد.

دیدن یک کودک که تاب بازی میکند را میتوان به فال نیک گرفت برای آینده و امیدواری، موفقیت در برنامه ها و بروز خوشحالی و شادکامی.

یک تاب با تعداد زیادی کودک به معنای باروری است.

دیدن خودتان به عنوان یک کودک که تاب بازی میکنید به معنای نشانه های خوشی و خوشحالی است.

تعبیر خواب تاب خالی از نظر چینی ها به معنای درد و رنج است.  

تهیه کننده : توپ تاپ

مطالب مرتبط...

25 نظر

 1. مارالمارالsays:

  سلام خواب دیدم تابی رو پشت بام خونمون نصبه من تاب سوار شدم و یه حالت 180درجه چرخیدم حس قشنگی بود برای بار دوم به سمت پایین و کف خیابون رفتم ولی مشکلی پیش نیومد متوجه شدم مامورای اداره برق درحال درست کردن برق بودن و احتمال میدادم اونامقصرن برای همین شاکی شدم که چرا مراقب نیستین

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   ممکن است بزودی به یک سفر کوتاه و جذاب بروید

 2. فاطمهفاطمهsays:

  سلام خواب دیدم یه جا هستم تاریکه سوار یع تاب خیلی بلندم دست یکیو گرفتم نشوندم کنارم ولی اون رفت بهم گفت برمیگردم ک برنگشت

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان نشانه انجام کارهایی سرگرم کننده است

 3. AziAzisays:

  خواب دیدم سوار یه تاب شدم تو یه پارک بعد هرچی تاب میخوردم طناب تاب بلند تر میشد و من خیلی بلندتر تاب میخوردم،یه پسری که نمیشناختم هم کنارم تاب میخورد

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   میتواند نشانه انجام کارهایی سرگرم کننده برای شما باشد

 4. عاطفهعاطفهsays:

  سلام پسرخالم مريضه و نميتونه راه بره و صحبت كنه يه گوشه خوابيده همش الان ٢٥ سالشه ولي اصلا رشد نكرده مثل بچه هاي ١٠ يازده سالست. خالم اينا ديگه نميتونن بچه دار شن و دنبال اينن ك يه بچه اي رو به فرزند خوندگي قبول كنن .خواب ديدم ك پسرخالم ميتونه حرف بزنه و راه بره و منو اون داريم بازي ميكنيم تو خواب ١٠ يازده ساله بود . از اين كه ميتونه حرف بزنه و كاراشو انجام بده بي نهايت خوشحال بودم.. ميشه تعبيرشو بفرماييد

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام نشان دهنده خوشی و خوشحالی در زندگیتان است

 5. الههالههsays:

  من خواب دیدم تومدرسه ام یه دختری از پشت تابم میده اما کوتاه ولی وقتی تاب میخورم یه ترسی دارم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام. وقت بخیر. بهتر است در زندگی میزان تعادل را همواره رعایت کنید در غیر اینصورت ضربه هایی روحی متحمل می شوید.

 6. افسانهافسانهsays:

  سلام من خواب دیدم یه طناب بلند و گرفتم ومناظر سرسبز و خورشید ونگاه میکنم و تاب میخورم خیلی حس عالیی بود به نظرتون تعبیرش چیه؟ ممنون

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام این رویا نشان دهنده شادی های زودگذر است

 7. مریممریمsays:

  سلام من بعد از ظهر خواب دیدم که تو خونمون همان خونه قدیممون هست یه تاب بیرون خونه بود که من سوارش شدم و به صورت چرخشی تابش میدادم و حس خوبی داشتم با خودم فکر کردم که تاب به چی وصله که سرمو بالا کردم دیدم زنجیرها تا آسمون رفته بعد سرو گردن دوتا آهو بیرون خونه بود اما برام مهم نبود ممنون میشم بگین تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام خواب در روز تعبیر درستی ندارد ولی با این حال این رویا نشان از رفتن به یک سفر طولانی است

 8. زهرازهراsays:

  سلام،خواب میدیدم یه جای سرسبز و خوش اب و هوا بودم،یه تاب بود که کنار یه دره بود و اون دره خیلی سرسبز بود و یه رودخونه هم داخلش بود،من سوار تاب شدم و وقتی دیدم خیلی رفتم توی آسمون ترسیدم و توی مسیر برگشت از تاب پیاده شدم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   بخاطر افراط در یه اخلاقی به خودتون آسیب میزنین و آرزوهای خودتون خراب می کنین

 9. مارالمارالsays:

  سلام من کسی که مشکل عاطفی دارم در خواب دیدم که به من نگاه کرد و من خودم کشیدم‌کنار و سوار آسانسوری شدم به بالا رفتم در طبقات همه جا مثل حرم ها آینه کاری بود و به بالا که رسیدم تابی بود که سوار شدم تعبیری دارد ؟!

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ارزش معنوی کارهای خودرا باید در زندگی بالاتر ببرید

 10. M SadeghiM Sadeghisays:

  با سلام و وقت بخیر. شب گذشته خواب عجیبی دیدم. در خواب دیدم جایی مانند ساحل دریا هستم. در یک سمت دریا بود وسمت دیگر خانه ها. به طور ناگهانی احساس کردم یک تاب کش مانند خیلی بزرگ هست(چیزی مانند تیرو کمان بچه ها که در ابعاد بسیار بزرگ بود و کش خیلی پهن وبزرگی داشت) و من وسه نفر دیگر از همکاران روی اون قرار داشتیم. اون تاب کش مانند خیلی بزرگ وپهن، به شدت به عقب کشیده می شد و رها می شد وبا سرعت فاصله ی بسیار زیادی رو طی می کرد و مارو به لبه ی ساحل می برد خیلی نزدیک دریا و بعد از دیدن دریا و... دوباره کش به حالت اول بر می گشت. جالب بود ترسی از پرت شدن نداشتم وحتی انگار این کار نوعی تفریح بود) سرعت ومسافت طی شده و اندازه ی کش قابل توجه بود. چند بار تکرار شد و هر بار با اون کش مسیر زیادی رو جلو می رفتیم و قسمت های مختلف رو می دیدیم وبه جای اول بر می گشتیم. همسرم در مسیر شروع پشت سرم قرار داشت و اورا احساس می کردم اما با من سوار اون کش نبود. تعبیر آن چه می تواند باشد ؟ تشکر

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام سپاس وارد موقعیتی میشین که هیجان و استرس زیادی براتون همرا ه داره

 11. سحرسحرsays:

  با سلام.من خواب دیدم در مکان سرسبزی هستم سوار تاب روی تنه درختی که غیر معمول بزرگ بود میشم.ارتفاع تابم چند متر بالاتر از زمین بود و دور درخت میچرخم.پدرم کنار درخت ایستاده و میگه مراقب باش.من همچنان تاب میخورم و دور درخت میچرخم و پام میخوره به درخت خیلی هیجان زده بودم خیلی لذت بخش ولی ترسناک بود و تصمیم میگیرم پیاده شم.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام این رویا نشان دهنده سرگرمی های جدیدی است که ممکن است در زندگی برایتان ایجادشود

 12. گلساگلساsays:

  سلام خواب دیدم انگار خونه زنداییمم ولی شبیه خونش تو واقعیت نیست و تعریف میکنه که دخترش یعنی دختر دایی م سوار تاب تو بالکن بوده خدا رو شکر که نیوفتاده و چیزیش نشده بعدا به من گفت حالا دختر من که هیچی ولی تو باید نیم سال پیش ازدواج میکردی و من و دختردایی م گفتیم ازدواج سن نداره یکی ۲۰ سالگی و یکی ۳۵ سالگی ازدواج میکنه اگر به معنی همراه بهش‌ نگاه کنی و داشتم یه مطلب روانشناسی براش توضیح میدادم.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام منطق و عقل شما رشد میکنه

 13. خنده خوشنامخنده خوشنامsays:

  سلام من در خوابم دیدم کسی کە عاشقش ھستم با برادرش کە از خودش بزرگتر ھست تاب بازی میکردن و پسر اون یکی برادرش کە بچەاست کنارشون بود با یک پسر بچە دیگر کە ناشناس بود ولی تو خوابم اونم بچە ھمون برادرشون بود ..میخندیدن

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام به نظر میرسد در انجام دادن کارهایتان دچار سستی شده اید

 14. بهاربهارsays:

  سلام. خواب دیدم توی یک پارک با بچه های فامیل هستم همه در همین سن بزرگسالی هستیم و بچه نیستیم. من رفتم سوار تاب شدم و تاب بازی کردم توی دستم یک قرآن قدیمی که چندتا برگه اش بر اثر پارگی گوشه و کنارش بیرون زده از جلدش، بود...پیاده شدم قرآن رو گذاشتم روی میز که.بتونم با دوتا دستم زنجیرهای تاب رو بگیرم،دوباره سوار تاب شدم و خیلی کیف میکردم از تاب بازی یکی از عمه هام رو دیدم بین جمعیت نشسته منم از روی تاب بهش سلام دادم.بعد یهو پسر داییم دیدم که کنارش یک مردی اسلحه به دست ایستاده و ازش چیزی میخواد که نمیدونم چیه؟ میگه اگه این کارو نکنی من این دختره رو می کشم و اسلحه اش رو به سمت من میگیره. پسرداییم میاد جلوی من و من از تاب میام پایین منو بغل میکنه که آسیب نبینم و اون مرده رگبار می بنده سمت ما و پسر داییم تیر میخوره یک دفعه تمام بدن من خیس و داغ از خون پسر داییم شد و من همش بهش می گفتم تو رو خدا نمیر اگه بمیری منم می میرم.ولی اون هیچی نمیگه و همینجوری محکم منو تو بغلش گرفته که تیر نخورم.بعدش دیدم هر دومون سالم هستیم و اون مرده پلید پسر داییم رو گرفت وبرد و یک مرد دیگه هم اومد منو برد.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام مشکلی پیش میاد که نیاز به کمک پیدا خواهین کرد

 15. منا فتحیمنا فتحیsays:

  با درود فراوان... در خوابم سوار بر تاب فوق العاده بلندی شده بودم و این تاب از آسمان وصل شده بود..طوری که وقتی شروع به چرخش و تاب خوردن کردم بالای کره زمین قرار گرفته بودم و همه چی رو از بالا مشاهده میکردم ...بسیار خوشحال و رها بودم...با سپاس فراوان

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سپاس اشاره داره به رویا ها و آرزوهاتون که باعث خوشحالی تون میشه

 16. MMsays:

  سلام خسته نباشین،من خواب دیدم که رفتم یجایی مثله پارک آبی همونجا ورزش میکردم و لی اصلا داخل آب نرفتم تا اینکه خالم و دختر خالم امدن همون قسمت یه جایی بود پر از ددرخت که به همشون تاب وصل بود،ارتفاق خیلی زیاد بود،همینجوری که 360درجه با تاب میچرخیدیم،به هم میخوردیم،فک میکنم که بقیه تاب ها کسی روش ننشسته بود....بعد مسئول همونجا یه گیره انداخت و ما آمدیم پایین... ممنون میشم بگین تعبیرش چی میشه💖

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام و سپاس شادی و خوشحالی براتون اتفاق می افته

 17. راحیلراحیلsays:

  من خواب دیدم کلی تاب با بندهای بلند بودن که روی هر کدوم یکی سوار شده بود و بلند بلند تاب میخوردن و انگار یکی تابشون میداد. تابها هم به هم نزدیک بودن ،طوری که من داشتم میرفتم که روی یکیشون بشینم میترسیدم که بهم نخورن ولی اصلا بهم نخوردن بعد که نشستم یکی تابم داد اولش بعدش خودم تاب میخوردم ولی از بلندی تاب خیلی متعجب بود و خودمو بیشتر متعجب دیدم تا در حال تاب خوردن

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   این رویا نشان دهنده سرگرمی های جدیدی است که ممکن است برایتان ایجادشود

 18. خندەخندەsays:

  سلام من خواب دیدم یک گربە سیاە کە اندازەی یک موش بود داشتم و پیش خودم میخوابوندمش یک بار تقریبا اونو لە کردم و گربە مریض شد ولی نمرد و من شب ھنگامی کە با عشقم داشتم با مکالمە تصویری حرف میزدم میخواستم گربەرو بھش نشون بدم ولی مکالمە قطع شد صبحش دیدم اینبار گربە مردە

 19. ترانه حدادیترانه حدادیsays:

  سلام من خواب دیدم که مارو از طرف مدزسه پسرم اوردن شهر بازی و به ماگفتن شما برید برای خودتون خوش باشید ما هم به بچها خوش میگذرونیم یه تاب خیلی بلندو عجیبی بود که باید تو قسمت نشیمنگاهش دراز میکشیدیم خیلی خوب بود ارامش گرفتم که یهو یاد پسرم افتادم و نگرانش شدم که نگاه کردم از همون بالا پسرمو دیدم تو لباس مرتب و خیلی خوشحال بود

 20. رقیهرقیهsays:

  سلام. دیشب خواب دیدم تاب بازی می کنم زیر پاهام جوی اب رد می شد چند دور که تاب بازی کردم به زیر اب رفتم و بیرون امدم .ممنون تعبیر کنید ...

 21. فینگیلیفینگیلیsays:

  سلام من دیشب خواب دیدم ک من و دوستم تو یک جنگل خیلی قشنگ تنها بودیم و باهم صحبت میکردیم، لباسامون بلند و سفید بودن بعد سوار یه تاب بلند شدیم و زمانی ک تو اوج بود من افتادم من خوابام اصلا یادم نمیمونه و این عجیبه ک یادم مونده

 22. مازیارمازیارsays:

  سلام .دیشب یکی از دوستانم خوابی دیده بود که به من گفت که ازتان بخواهم تعبیر کنید .می گفت خواب دیده که در خواب زنش و پدرخودش که البته فوت کرده در حضور مادر و خود این فرد در حال ارتباط و نزدیکی بودند (در خواب این طور بوده که این دو محرم و عرف خواب این موضوع را ایجاب می کرده ) .لطف بفرمایید تعبیر خواب را به من بفرمایید

 23. سجادسجادsays:

  با عرض سلام و خسته نباشید من خواب دیدم یه بچه ای با من داره تاب میخوره ولی اون بچه رو نمیدیدم،کسی رو هم ک منو تاب میداد رو نمیدیدم،هم تاب رو پیچ میداد هم طوری تاب میداد ک ب سقف میرسیدم،همش تو این فکر بودم ک الان تاب پاره میشه و زمین میخورم،همه صدای قهقهه ی عده از فامیلا هم بطور واضح تو گوشمه،همه خوشحال بودیم انگار. با عرض پوزش من نمیتونم خوابم رو با تعبییر معبرا هماهنگ کنم،اگه میشه راهنماییم کنین.ممنون

 24. مصطفی طیبیمصطفی طیبیsays:

  سلام من خواب دیدم با چند نفر که خودم بودن ایستاده تاب میخوردم میدونین تعبیرش چیه؟

 25. حیدر فتحیحیدر فتحیsays:

  من خواب دیدم با تابی که روی درخت بسته بودن خیلی بالا واینور واونورمیرفتم به طوری همه تعجب میکردن چرا اینقد بالا رفتم ولی یه یه باردر حین بالارفتن به یه کابل سیم برق خوردم طوری شد که لباسم سوخت ولی به خودم آسیب جدی نرسید