تعبیر خواب مدفوع پرنده

تعبیر خواب مدفوع پرنده معنای فلسفی جالبی دارد. این خواب به ما یادآور می شود که زندگی پر از روزهای خوب و بد است و نمی توان فقط جنبه مثبت آن را انتخاب کرد. از طرفی دیگر ممکن است در مسیر هدف های شما مشکلاتی باشد و این کاملا طبیعی است.   

تعبیر خواب مدفوع پرنده و نگاه روانشناسانه به آن

تعبیر خواب مدفوع پرنده از گزینه های نادری است که شاید برای کمتر کسی دیدن چنین رویایی ممکن شود. رویاها معمولا بازتابی از زندگی واقعی ما هستند اما در این حالت تعبیر خواب مدفوع پرنده و یا سایر حیوانات چه معنایی ممکن است داشته باشد؟ پرندگان از آنجایی که دارای بال هستند، تعبیر آن ها در رویا معمولا با اتفاقات خوبی همراه است. ما پرندگان را در آسمان می بینیم و در دل آرزو می کنیم کاش روزی ما نیز می توانستیم به این راحتی از زمین دل کنده و به آسمان ها پرواز کنیم. پرندگان بازتابی از جهات مختلف در زندگی ما هستند که دوست داریم به آنها رسیده و آرزوهای خود را محقق سازیم. در چنین حالتی طبیعی است که تعبیر خواب مدفوع پرنده نشان دهنده نوعی ترس خاص از نرسیدن به این اهداف یا مسیر آن ها می باشد.

زمانی که شما هدفی انتخاب کرده و در زندگی سعی می کنید مسیری را برای رسیدن به این هدف طی کنید، مطمئنا عبور از خطرات راه برای شما دلهره آور و استرس زا می باشد. دیدن مدفوع پرندگان در خواب احتمالا به این معناست که در زندگی واقعی فکر می کنید هرگز قادر نخواهید بود به اهداف خود دست یابید و حتی اگر در نزدیکی هدف هم قرار داشته باشید، ادامه راه برای شما دشوار بوده و از نظر روانی شکست خورده به نظر می رسید. فکر می کنید منصرف شدن از این مسیر گزینه بهتری است. البته یقینا اینطور نبوده و نباید اجازه دهید که این ترس و خستگی شما را از پیمودن مسیر باقی مانده منصرف کند.

تعبیر خواب مدفوع پرنده روی سر از دیدگاه معبرین غربی

تعبیر خواب مدفوع پرنده روی سر از نظر منابع غربی، به مصیبت ها، بلایا و سختی هایی اشاره دارد که شما برای رسیدن به موفقیت و اهداف خود بایستی با آن ها مقابله کنید. شما سعی دارید به اهداف پیچیده و بزرگی دست یابید اما با توجه به سنگ هایی که مرتبا در مسیر شما دیده خواهند شد، این کار ممکن نمی شود و شما قدرت کافی برای عبور از این موانع بزرگ و کوچک را ندارید. یک مثال خوب برای این جنبه از تعبیر خواب مدفوع پرنده، تلاش برای ساعات کاری بیشتر در محیط کار می باشد که با هدف جلب رضایت رئیس و یا کارفرما صورت می گیرد. 

تعبیر خواب مدفوع پرنده روی سر

هدف شما این است که با افزایش فعالیت و میزان تلاش و ساعت کاری خود، بتوانید مافوق خود را تحت تاثیر قرار داده و شاید در انتها به ترفیع برسید. اما موانعی وجود دارد که مانع از این کار می شود. یکی از عمده ترین موانع خانواده شما و نیاز آن ها به سپری کردن ساعاتی خاص در کنار شما است. با اینکه می خواهید زمان بیشتری کار کنید اما متاسفانه بودن در کنار خانواده این اجازه را به شما نمی دهد. در این حالت سایر مسئولیت های خانوادگی شما مانع از رسیدن این به هدف خاص می شود که در تعبیر خواب مدفوع پرنده معنا پیدا می کند.

سایر دلایلی که می تواند تعبیر خواب مدفوع پرنده را منجر شود

تعبیر خواب مدفوع پرنده روی صورت و یا دست و پا گاهی اوقات به لذت های زندگی مربوط می شود. شما اگر در رویا مدفوع پرنده دیده اید، احتمالا احساس می کنید که ناراحتی ها و مشکلات کوچک و دست و پا گیر در زندگی مانع از رسیدن شما به شادی و خوشبختی واقعی گردیده است. برخی ناراحتی های جزئی، فرصت لذت های بزرگ را از شما گرفته است و این همان دلیلی است که دیدن چنین رویایی را برای شما معنا می کند. اجازه دهید با مثالی این موضوع را شفاف تر سازیم. مطمئنا هیچ چیز بدتر از این نیست که در حین رانندگی در جاده ای زیبا، مدفوع پرندگان بر شیشه جلوی ماشین اصابت کند. اما کماکان شما به رانندگی ادامه خواهید داد و این امر باعث توقف شما نخواهد شد.

تعبیر خواب مدفوع پرنده روی صورت ،تعبیر خواب مدفوع پرنده روی دست

ولی قرار داشتن این کثیفی بر روی شما در تمام طول مسیر شما را آزار خواهد داد. احتمالا مادامیکه آن را از روی شیشه اتومبیل پاک نکرده اید نمی توانید از فکرش خارج شده و بر روی مسیر متمرکز شوید. به بیان دیگر شما در حال تلاش برای رسیدن به هدفی بزرگتر هستید اما مزاحمت های کوچک مانع از لذت بردن شما در راه رسیدن به این اهداف می باشند. البته فراموش نکنید که تعبیر خواب مدفوع پرنده می تواند در برگیرنده این موضوع نیز باشد که زندگی مملو از اتفاقات خوب و بد است. شما نمی توانید فقط جنبه های خوب زندگی را انتخاب کرده و از بدی ها و روزهای سخت آن اجتناب کنید. طبیعت زندگی ترکیبی از سیاهی و سفیدی، روزهای خوب و بد، خوشحالی و ناراحتی است. سعی نکنید از این واقعیت فرار کنید.

تهیه کننده : توپ تاپ

مطالب مرتبط...

1 نظر

  1. هانیههانیهsays:

    با سلام..من خواب دیدم که از زیر درخت بزرگی رد میشدم..که احساس کردم چیزی روی لباسم ریخت..متوجه شدم مدفوع پرنده که به نظرم کبوتر بودن..رنگ سفیدی داشت..من پاکش کردم..اما چون پرنده روی درخت زیاد بود چنداا ریخت و منن همشونو پاک میکردم..بنظرم در اخر پرنده ها شروع کردن دونه دونه پرواز کردن..ولی دقیق یادم نیس.. ممنون

    • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

      باسلام تعبیر خوابتان نشانه موفقیت شماست