تعبیر خواب گرفتن پرنده زیبا

toptoop.irتعبیر خواب گرفتن پرنده زیبا

یکی از دوستان این موضوع را مطرح کرده بود تعبیر خواب گرفتن پرنده در دست چیه؟دیشب خواب دیدم که پرنده ای بسیار زیبا را در دست گرفته بودم و او را نوازش میکردم در واقع بیشترین سوالاتی که در زمینه تعبیر خواب گرفتن پرنده مطرح شده بود با همین موضوعی که بیان کردیم پرسیده شده بود ابن سیرین میگویند همیشه و همیشه دیدن پرنده در خواب نشان از خیر و برکت و افزایش روزی میباشد بطور کلی در واقعیت هم نگهدار پرنده در خانه حالا از هر نوعی فرقی نمیکند موجب برکت و روزی است در حقیقت در خواب نیز مصداقی از همین حرف نیز وجود دارد فارغ از رنگ و جنس پرنده مال و نعمت را اکثر معبران برای خواب دیدن پرنده مطرح کرده اند که در این مورد چند استثنا نیز وجود دارد اگر کسی در خواب ببینید پرنده ای وحشی را شکار میکند و بعد در دست میگیرد به نشان فقر و بدبختی میباشد اگر کسی در خواب ببینید ایستاده در حال نگاه کردن به آسمان میباشد و در همین حال تعدادی پرنده ی زیبایی را می بینید به نشان خبری خوش و خیر در زندگی میباشد که مسیر زندگی را تغییر خواهد داد و موجب آسایش و آرامش جان میباشد اگر کسی در خواب ببینید که از مرده ای پرنده ای را میگیرد به نشانه ی طولانی شدن عمر و زندگی آرام و با برکت میباشد نگاهی به تعابیری که رد بالا برای این موضوع ذکر شد بیندازید خواهید فهمید که خواب دیدن پرنده بیشتر معنای برکت آرامش جان مال و نعمت و فراوانی میباشد

تهیه و تنظیم:توپ تاپ

177 نظر

 1. نویدنویدsays:

  من دیشب خواب دیدم یک پرنده خیلی زیبا و رنگی در حیاط بود و خودش روی دستم نشست و آوردمش داخل خانه و خیلی خوشحالم کرد...حالا امیدوارم تعبیرش با مطالبی که شما گفتید مطابقت کنه با تشکر فراوان

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام اینکه پرنده را از حیاط به خانه بردید دلالت بر این است که برکت وارد منزل شما میشود و رزق و روزیتان افزایش پیدا خواهد کرد انشالله

 2. زهرازهراsays:

  سلام من چند شب پیش خواب دیدم چند پرنده در اسمان حیاط خانه مان بودند که خیلی هم زیبا نبودند بعد پرنده ای بر دیوارمان نشست که زیبایی سحر آمیز داشت و بزرگ و با شکوه بود و من فقط غرق دیدن اون پرنده بودم.... نمیدونم دیدن دو مدل پرنده دقیقا میتونه چی باشه... انشالله که خوب باشه :) مرسی :)

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   چون شما در خوابتان فقط نظاره گر این پرندگان بودید دلالت بر این دارد که روزی و یا مالتان زیاد میشود همچنین نعمت و برکت بواسطه ی کار ثواب از معانی این خواب است

 3. محمدمحمدsays:

  سلام من خواب دیدم طبقه بالای خونمون که خالی هست چند مدل پرنده (چندتا مرغ عشق زیبا.شاه مرغ .غناری و ... بودن و یکیشونو گرفتم که خیلی وزنش زیاد بود و چند بار به خودم گفتم عجب گوشتی داره و میخواستم سرشو ببرم .ممنون.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این که شما پرندگان زیبا را در دست داشتید به نشانه ی یک فرصت طلایی است که در راه شما قرار میگرد و قصد بریدن سر پرندگان نشانه ی به باد دادن این فرصت و افسوس خوردن زیاد است !

 4. محمد حسنمحمد حسنsays:

  سلام من دیشب خواب دیدم چندتا کفتر اومدن داخل خونمون و من داشتم همشونو یکی یکی میگرفتم.بعد یه کفتر سفید اومد داخل حیاط که روی کمرش خونی بود و شقه سمت راستش پر نداشت و تمام اعضای داخلی بدنش از بیرون کاملا پیدا بود.لطفا بگین تعبیرش چیه.سپاسگذارم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   فرد متعادل و متکی به نفس و خردمندی هستید که هرچه را آرزو کنید با تمرکز قوای خود به طرف آن حرکت می کنید و به آن می رسید. دیگران نیز به شما اتکا می کنند و از شما کمک می گیرند.

 5. E.AE.Asays:

  سلام من دو شب پیش خواب دیدم که پرنده بسیار زیبایی رو در دست گرفتم ولی پرنده سعی داشت فرار کنه و با پاهاش دستم رو هم زخمی کرد من اونو به خانه بردم به خانواده نشون بدم ولی از دست یکی از اعضای خانواده در رفت (حالا دقیق نمی دونم تعبیرش چیه)

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تعصب یا قهر و کینه توزی نسبت به شخصی پیدا کرده یا می کنید اما این موضوع به خوبی برطرف خواهد شد

 6. ششsays:

  با سلام من خواب دیدم از جلو خونه پدریم رد میشدم و دیدم یه مرد بسیار هیکلمند وارد خونه شد.داخل حیاط خونه تعداد زیادی کفتر سفید بود و اون مرد میخواست به کفترها سم بده .ناگهان داد زدم که این کارو نکن بعد با صدای بلند گفتم زنگ بزنین به 110.در همین حال اون از خونه بیرون اومد و سوار موتورش شد که بره که من با سنگ زدم به کمرش .ناگهان چندتا جسم دستش بود که میگفت اینا مواد منفجره هستن.من بهش گفتم قدرت خدا از تو بالاتره و اون مواد منفجره رو به هوا پرتاب کرد و به زمین که میخوردن هیچ اثری نداشت.این کارو چند بار تکرار کرد و منم بهش میگفتم قدرت خدا از تو بالا تره که از خواب بیدار شدم.ضمنا پدر و مادرم فوت شدن.لطفا بگین تعبیرش چیه.سپاس.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   با زیاد حرف زدن، آتش عشق خاموش می‌شود. به جای آن باید از احساس خود پیروی کنی و راهی را انتخاب کنی که این مشعل فروزان‌تر شود. اگر عشق نباشد زندگی در کام تاریکی خواهد رفت.

 7. م.فم.فsays:

  دیشب خواب دیدم تو حمامی در حال استحمام هستم از بالای سر روی یک دیوار یا سکویی پرنده زیبا و رنگارنگ دیدم داخل خود حمام ک یکی اومد جلو گفت ۳ تا ارزو کن براوره کنم از سمتی حمام پنجره ای داشت رو به بیابون با پرنده های شکاری تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   یک نفر از راه دور یا از اقوام دور منتظر خبرهای خوبی از توست. به زودی روزهای آفتابی و گرمی برایت شروع خواهد شد. به هر حال این روزها روی خط شانس هستی.

 8. مازیارمازیارsays:

  سلام من خواب دیدم که خوابیدم، و پرنده زیبایی وارد اتاق شد چون خواب آلود بودم پتو را رویش اندختم و او را گرفتم!! و نوازشش کردم تا ترسش کم شود و در کنار خودم خواباندم و اون هم کنار صورت من خوابید :)

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بدون شک نشانه ی رسیدن به حاجت هایی است که هم اکنون در سر دارید

 9. salarsalarsays:

  سلام من دیشب خواب دیدم که دارم توی خیابان راه میرم که دیدم که پرنده سفید زیبایی روی شاخه ی درخت نشسته منم آرام رفتم که منو نبینه وقتی که میخواستم بگیرمش در رفت در ضمن چشماشم خیلی بزرگ بود که داشت منو نگاه میکرد.

 10. MehdiMehdisays:

  سلام دیشب خواب دیدم چند تا پرنده بلبل و گنجشک تو خونمون داریم ولی من نمیدونستم این پرنده ها مال کیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مسیله ای پیش اومده ذهنتو مشغول کرده ولی درست میشه مشاجره در مسایل مالی و کاری که حل میشه نگران نباش

 11. هومانهومانsays:

  خواب دیدم با چندتا از اقوام رفتم تو باغ یک اشنا کفتر بدزدم .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دزدیدن کفتر به نشانه ی کم شدن رزق و روزی است و نگهداری آن به معنای ازدیاد روزی ست

 12. منصورمنصورsays:

  سلام خدا قوت خواب دیدم پسر خالم یک قفس پر از پرندگان زیبا بهم داد و کمی هم ناراحت بود چون یک جورایی مجبور شده بود این کارو انجام بده.بیرون قفس یک پرنده سبز هم بود که گرفتمش و میخواستم بزارم داخل قفس.چند تا مرغ عشق سفید هم بیرون قفس بودن که رام بودن.یک بارم خواب دیدم یه نفر یک اکواریم پر از ماهی های قرمز بهم داد و یه طرف اکواریم شیشه نداشت و لی با این حساب اب بیرون نمی ریخت.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   با انسانی آگاه و باتجربه مشورت کنید و دستوراتش را انجام دهید تا به موفقیت دست یابید. برای هدف تان برنامه ریزی کنید. موفقیت بدون برنامه ممکن نیست.

 13. محمدمهدیمحمدمهدیsays:

  سلام. من دیشب خواب دیدم که یه پرنده (تو مایه های اردک اما با نوکی کوچیک) رو که پشت سرم نشسته بود با دستام گرفتم با اینکه در واقعیت اصلا اینجور کارهای رو انجام نمیدم، وبعد چند ساعتی که اون پرنده رو به بقیه نشون دادم آزادش کردم. بنظر شما تعبیراین خواب من چی میتونه باشه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ازاد کردن پرندگان در رویاهای ما به فرموده ی یوسف نبی به نشانه ی رها جستن از غم بیماری و وابستگی های دنیوی می باشد و بسیار خوب است

 14. سیناسیناsays:

  سلام. من خواب دیدم که با خانمم در یه فضای باز یه پرنده بزرگ و رنگی و شیطون رو گرفتم و توی دست خانمم یک زنبیل بود که گذاشتمش اون تو ولی دیدم که توی زنبیل از قبل یه پرنده دیگه هم هستش که کوچیکتر و آرومتر بود. اینطوری شدن دوتا پرنده. توی تو فضای باز پر از پرنده بود.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نسبت به مشکلی حاد امیدواری بسیاری برای شما وجود خواهد داشت.

 15. علیعلیsays:

  سلام، من خواب دیدم که پرنده ای روی درختی بود و وقتی پرنده، من دید اومد روی شانه ام نشست یه چیزی هم توی دهنش بود ولی یادم نمیاد چی بود ولی احتمالا بچه اش بود و دوباره روی شانه ام پرواز کرد و رفت. به نظرتون تعبیر خواب چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اتفاقاتی رخ میدهد که موجب خوشحالی و مسرت فراوان شما خواهد شد این شادی به علت ورود فردی جدید به زندگی شما خواهد بود.

 16. علي قعلي قsays:

  ديشب خواب ديدم ي پرنده خيلي زيباي دو رنگ رو كه تا اومد پر بزنه با دستم گرفتمش خيلي تركيب رنگ قشنگي داشت بعد ديدم اونورتر 2 تا ديگه از همين هستن كه يكي مرده يكي حالت مريضي داره به اوني كه مرده دست نزدم ولي به اون مريضه دست زدم ولي بعد ولش كردم گفتم مريضم ميكنه بعد بردم پيش يكي از بستگان كه ببينم چقد ميارزه گفت بين 3 ميليون تا 17 ميليون ديگه خوابم تموم شد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تصمیم شما باعث سربلندی تان و نیز مایه ی افتخاربرای همگان خواهد شد. دنیای مادی و معنوی تان تضمین می شود

 17. شاهينشاهينsays:

  سلام من بهمن سال 95 يكي از صميمي ترين دوستانمو از دست دادم فقط 30 سالش بود و ما از دوران دبيرستان با هم دوست بوديم بيشتر جوونيامون و تفريحامون حالا درست يا غلط هم با هم بوده من 2 بار بيشتر سر خاكش نرفتم از پارسال دوبار تا حالا خوابشو ديدم كه ميگه من نمردم و ميخنده ي بارم ميگفت من زنده ام بيا سوار ماشين شو كه بريم بيرون و كنارش تو ماشين يكي ديگه از دوستامون نشسته بود كه اون زنده اس ولي من گفتم من نميام تعبيرش چيه ممنون ميشم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   یک جوان پر شور ، احساساتی و خیال پرداز .

 18. مهتابمهتابsays:

  من خواب دیدم تو خونه پدریم بودیم با یه عده و از یه صفحه عجیب فلزی توی حیاط خونه نورهایی به طرف آسمان رفت و در آسمان تبدیل به یه سیمرغ خیلی خوشرنگ و بزرگ شد و اون اومد روی شانه من نشست و من هم که در دنیای واقعی عاشق پرنده ها هستم اونو نوازش و بوس میکردم و اون هم خوشش میومد. میشه تعبیرش را بگید.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دیدار و ملاقات عاشقانه یا دیدار با فردی که به او عشق می ورزید و دائما به یاد او هستید

 19. عاطفهعاطفهsays:

  سلام، من دیشب خواب دیدم تو یه خرابه ای بودم و برای از دست دادن چیزی که تو دستام بود حسرت میخوردم یادم نمیاد اما چیزی مثل حیون به ذهنم میاد. که در این حین یه پرنده خیلی خیلی زیبا با بالهای بزرگ قرمز و نارنجی با منقاری قشنگ اومد پیشم و من نوازشش کردم و تو دستام اروم گرفت، بزرگ بود، با ناراحای گفتم امکانش هست با من بمونی و اون هم گفت آره و با خوردم میبردمش به خونه، و اون چیزی که تو دستم بود رو برای گرفتن پرنده گذاشتم تو پیراهنم و بین راه افتاد و رفت توی زمین. و پرنده رو به آغوش گرفتم. و بردم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مشکلات و گرفتاریهایی در کمین شما نشسته اند. مراقب باشید که غافلگیر نشوید. در هر کاری که تصمیم به انجام آن دارید مواظب باشید.

 20. الههالههsays:

  سلام.من خواب دیدم یک دسته پرنده بزرگ عجیب سفید در آسمان پرواز میکنند که همه ازشون میترسن.یکی ازین پرنده ها وارد خونه ما شد و من گردنشو گرفتم در حالتی که داشت خفه میشد .تو خواب حس اینو داشتم که بقیه ها میترسن از پرنده .ولی من پرندرو ازادش کردم .میشه لطفا تعبیرشو بگید.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   پرنده ی سفید در رویای شما نشانه ی فرصت و شانس است و شما موفق با گرفتن آن شده اید پس بدون شک روزهای خوبی را در اینده پشت سر خواهید گذاشت

 21. زهرازهراsays:

  با سلام و عرض خسته نباشید.. من دیشب خواب دیدم که حوالی عصر بود و همراه مامانم تو حیاط خونمون نشسته بودیم که یهو یه پرنده سیاه و کمی هم بزرگ بود یعنی کوچیک نبود هی به سمتمون میومد و البته موقعی نزدیک شد پرو بالشو که کمی باز کرد متوجه شدم یه رنگ حالت سبز ابی براق بین رنگ مشکی پروبالش وجود داره و همین کمی جذابش میکرد و هی به سمتمون میومد یعنی بیشتر سمت من و هی میرفت عقب تو هوا و باز به سمتم میومد اما خب بهم برخورد نمی کرد و منم هر بار یه جورایی می ترسیدم و دستم رو برا دفاع جلوی خودم نگه می داشتم تا اینکه بعد از چند مرتبه تکرار این اتفاق با عصبانیت از جام بلند شدم و رفتم گوشه ای و اون پرنده رفت بالای پشت بوم خونه ، کنار دیوار و انگار هنوز بهم نگاه میکرد.. تعبیرش چیه؟؟ ( البته اینم بگم که قبل از خواب فرد مورد علاقمو دیدم البته من نتونستم ببینمشتو ماشین بود ولی اون من رو دید و البته اونم به من علاقه ای داره و ابراز نکرده و من کلا قبل از خواب همش به این فکر میکردم ،، میتونه به این مربوط باشه؟؟))

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از دعوا پرهیز کنید.شادی ک احساس میکنید از خانه اتان رفته ب شما و خانه اتان برمیگردد و دوباره در کنار عشق خود روزهای شاد را خواهید گذراند.

 22. امیررضاامیررضاsays:

  سلام خسته نباشید . من خواب دیدم که توی یه دشت بودم که آب و هوای خشکی داشت و شبیه بیابون بود . بعدش سه تا پرنده خیلی خیلی زیبا دیدم که رنگشون طلایی و نارنجی بود و شبیه مرغ و هدهد بودن و کوچیک هم بودن . اونا رو گرفتم و بردم خونه .. یکی از اونا رو کشتم و بدون اینکه سرشون رو ذبح کنم همراه مرغ پختمش ... اون دوتای دیگه رو هم به مادرم نشون دادم و مادرم گفت گناه دارن آزادشون کن . منم فقط یکیش رو آزاد کردم بعدش خوابم تموم شد . اون سه تا پرنده واقعا خیلی زیبا بودن

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تلاش و سخت کوشی شجاعت و درایت

 23. جواد رمضان نیاجواد رمضان نیاsays:

  من قراره با یکی شراکت کنم‌تو یه کاری بعد دیشب خواب دیدم با همون شریکم دو تا پرنده سرشون رو از آب آوردن بیرون و ما اونارو گرفتیم بعد واسه من یه کم‌ کوچیک تر بود واسه شریکم یه کم بزرگ تر البته من خودم بزرگو به نشانه ی احترام دادم بهش تعیبرشو میخواستم بی زحمت

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خوب است اما هشدار نیز هست مراقب باشید بخاطر روابط کاری احترام ها شکسته نشوند

 24. سمانهسمانهsays:

  سلام خواب دیدم سه طوطی خیلی زیبا در قفس خیلی کوچک دارم که یک نر ودو ماده بودند. یکبار هم خواب دیدم که یک طوطی در قفس دارم وآن رفت در خواب به پدرم گفتم بابا این طوطی داره فرار میکنه پدرم گفت نگران نباش اشکالی نداره .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گذاشتن پرندگان زینتی در طوطی به معنی حبس شدن بخشی از غم ها در قفس است و این تعبیر زیبا روایت خالد اصفهانی در کتاب علم شب می باشد بخش دوم خوابتان نیز همین معنا را دارد

 25. امیرامیرsays:

  سلام. خواب دیدم یک پرنده سیاه ( شبیه به مزرغ مینا)دارم که فرار کرد . ولی سپس دوباره بازگشت. و بعد برادرم یک پرنده سبز رنگ بسیااار زیبا برای من اورد و به من داد.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   پرنده ی سیاهی که از دست شما فرار کرده غم ها و مشکلاتتان بوده و پرنده سبز رنگی که بدستتان رسیده شادی و رضایت برای شماست

 26. ثناثناsays:

  سلام روزتون بخیر من خواب دیدم ک اولش ی مرغ رنجور تو اتاقم دارم بعدش نمیدونم چیشد یهو دیدم مرغه خیلییی خوشگل شد چشو ابروش پراش سفید وبلند شد. نازش کردم(مث ادم واکنش نشون میداد) بهم خندید و اومد رو سرم پراشو برام باز کرد مث تور لباس عروس شد ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تغییر حالت و یا شکل این مرغ در رویای شما بیانگر احساسات زیبا و جدیدی است که وارد زندگی شحصی شما می شود و برخی از غم های کهنه یا جدید شما را می شوید

 27. الهامالهامsays:

  باسلام و خسته نباشید، من خواب دیدم کبوتری سفید رنگ که در حال فرار بود و نمیشد گرفتش پسرم گرفت اون را و به پیشم اورد و کبوتر اشک میریخت ، لطفن تعبیر کنید خیلی متشکرم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بعضي كارها تو را خسته و فرسوده مي‌كند. بايد پشت سر آن دست به كارهايي بزني كه شادابي و نشاط به همراه داشته باشد تا كفه ترازوي زندگي تعادل پيدا كند.

 28. فاطمه علیوندفاطمه علیوندsays:

  سلام من توخواب دیدم یه قفس دارم پربودازپرنده های زیباونقدرزیادبودن که کم مونده بودقفس بترکه بعضی هاشم درحال پروازبودن وازکنارمن جم نمیخوردن دستمومیکردم تونوازششون میکردم خیلی زیادبودن تعبیرش چیه؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گوش به زنگ باش چون خبر خوشي در راهه و روحيه‌اي تازه پيدا مي‌كني. همچنان با انرژي باش و از لحظات لذت ببر.

 29. ناشناس پسرناشناس پسرsays:

  سلام خسته نباشيد خدمت استاد،،من نگارن خوابم هستم،، خواب ديدم خونه خالم اينا بوديم مادرم هم بود و زن دايي و بچه هش ك وسط خونه ابي زلال و تمييز در حال پاشيده شدن وكنارشم چشمه اي كوچك و دل نشين و اب تمييزي دران جاري و خروشان بود و مادرم هم تشويق ميكرد انگار براي اب تني و من دستمو تو چشمه ميكردم و سر و صورتم را زير پاچش اب تمييز ميگرفتم و لذت ميبردم و ادامه خواب يه جايي بوديم ك منو يكي از دوستا ي قديمي ك نديدمش خيلي وقته لخت بودم و با الت هم ور ميرفتيم و يادم ني مني هم از كدوممون اومد و انگار الت ب دهان هم ميكرديم يادم ني اينجاشو و يكي هم انگار مارو ديد و بعد همون پسره با ماشين ميرفت من با ماشينم بودم و رفت انگار پيش معشوقش و ازين ك منم دارم ميبينمش انگار غيرتي و ناراحت بود واز رفتارش معلوم بودو همون پسر يادمه تو حياط اشنايي انگار خونه يكي از دايي هام بود يه قناري يا نميدونم سره ك خونمونم سره داريم ما در واقعيت،،ك اون قناري قهوه اي رنگ بود و فك نميكنم زيبا بوده باشه و لاي ميله باز بود بيرون پريد و نشست رو ديوار كنار و من گفتم واي فرار كرد و دوستم هيچي نميگفت و من گفتم خدا كنه اسمون و نبينه بره،،بعد خواب ديدم باز خونه خالم كه چشمه بود بودم و يه سگ پشمالو پا كوناه ميپريم رو دست و پام واهلي و رامم بود و خانوادمم كنارم دراز كشيد بودن و ممنون ميشم تعبيرش رو بگيد من نگرانم و الانم خيلي عاشق يه دختري هستم خواستم ببينم تعبيرش چيست باتشكر فراوان و مغذرت بابت پر حرفي هايم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بخش اول رویای شما اشاره به زیاد شدن احساسات و عواطف در زندگی اشاره دارد بخش دوم نیز به سپری شدن روزهای خوش و شیرین همراه با معشوق دلالت دارد

 30. ناشناس پسرناشناس پسرsays:

  سلام و خسته نباشد ببخشيد بازهم مزاحمتان شدم چن روز پيش خوابي ديدم ك ميخواستم مطرح كنم اما ب دليل دير كرد ان را يادم رفت و فقط قسمتي را يادمه ك مادرم تيشرتش را بالا زد و من اول عروسك نوزادي ديدم ك گفتم حامله اي؟ بعد ك دقت كردم قناري رنگي ديدم ك در قفس ان اسباب بازي خرگوش سفيدي است ك در حقيقت خونمون سره داريم و همونو ديدم و زير لباس مادرم بود باقفس ك بمن نشونش داد و الانم شديدا عاشق دختري هستم و ب مادرم هم از ترس بهم خوردن هنوز نگفتم با عرض معذرت بابت زحمات من با تشكر و خسته نباشيد استاد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   با سلام ، قناری رنگی در این خواب نماد احساسات و عواطف شما هستند که ممکن است بتدریج پر رنگ تر شود ، پیشنهاد می شود در این زمینه فعلا با کسی سخنی نگویید

 31. رحیمرحیمsays:

  با عرض سلام چند روز پیش عصری خواب دیدم برادرم تو حیاط دنبال یه یا کریم بود که بگیردش که پرنده اومد سمت من. منم یه گوشه خفتش کردم و گرفتمش کفتره خیلی تقلا میکرد که از دستم دربره ولی من محکم تو دستام گرفته بودمشو و هی داد میزدم به برادرم میگفتم که بیا اینو بگیر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دنبال کردن یا کریم و یا از بین بردن آن خوب نیست و ممکن است باعث بدبیاری و یا دردسر در زندگی برای خانواده تان شد حتما صدقه ی این رویا را برای دفع بلا بدهید

 32. ن. دخترن. دخترsays:

  سلام. من خواب دیدم وارد اتاقم شدم که یه گنجشک یهو اومد رو دستم نشست و ازم نمیترسید و انگشتامو محکم گرفته بود، بعد دوباره پرواز کرد و اون طرف تر رفت متوجه شدم که نمیتونه خوب پرواز کنه اما اصلا آسیب دیده نبود، بعد براش آب و نون آوردم و اون خیلی راحت نون میخورد و میومد دوباره رو دست و روی شونه ام مینشیت و کلا از اتاقم بیرون نمیرفت. گنجشک پیشم بود که خواهرم اومد تو اتاق و سه تا چل چله که یکی مادرشون بود و دوتا بچه هاش بودن تو دستش بود، اونجا تازه فهمیدم که رو در آشپزخونه لونه دارن و خواهرم رفت و اونا رو گذاشت تو لونه شون همون بالای در، تعبیرش چیه؟ ممنونم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اینکه شما در این رویا با پنجشک ارتباط خیلی نزدیکی پیدا کرده اید خوب است و بیانگر نزدیک تر شدن شما به برخی از اهداف از قبل تعیین شده می باشد

 33. فاطمهفاطمهsays:

  سلام خواب ديدم تو حرمحضرت معصومه بوديم با خانواده رو ميز و صندلي نشسته بوديم يه خانم اومد نشست كنارمون بعد كفتش منتظر يه برنده أم كه هر جند وقت يبار مياد خيلي كمياب و زيباست منتظرم.بياد انكار ربطي داشت به حاجت كرفتن بعدخسته شد رفت يهو ديدم برنده بالاي رواقها اومد نشست من خوشحال شدم كفتم اين برنده ايأي كه كفت حالا اون خانمه رفت ججوري بيداش كنم بكم اومده برنده بعد از اون بالا اومد بايين و واقعا زيبا بود شبيه طوطي يا كاسكو و رنكهاش تغيير ميكرد واقعا زيبا بود و من در حيرت بودم و با خانوادم نكاش ميكرديم و من ميخواستم فيلم بكيرم ازش حس خوبي داشتم ممنون ميشم اكه تعبير كنيد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب به بنده گفت که سودی از جایی نصیب شما می‌شود که انتظارش را ندارید

 34. ویداویداsays:

  سلام لطفا به من کمک کنید من خواب دیدم با خانواده ام تو خونمون بودیم که یهو یه طوطی خاکستری با دم قرمز و زرد وارد خونه شد رو زمین پرید تا اومد پیش من حرف میزد بعد با منقارش شلوارمو میکشید من میترسیدم بهش دست بزنم با گوشیم نازش کردم چنتا گنجشک هم اومدن تو خونه .پدرم طوطی رو از رو پام برداشت بعد دیدم از چشم چپش آب میاد انگار که چشمش یه مقدار بسته تر بود بال چپی هم خوب باز نمیشد معلوم بود ایراد داره در ادامه ی خوابم یه بره سفید اومد تو اونم باز اومد سمت من منم چون میترسیدم رفتم رو اپن

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   یعنی از رنج و غم و اندوه رها می‌شوی و از ترس و بیم ایمن خواهی شد

 35. سعيدسعيدsays:

  من پسرم در حقيقت معشوقم ك تو واقعيت با يه پسر خيلي صميميه هم كلاسيشه و خودش ميگه مثه داداشمه خواب ديدم با اونه و ب من خيانت ميكنه خيلي ب اين موضوع فك ميكنم و ناراحتم وخواب ديدم تو خانه اي شلوغيم و اونم هست و بيحجاب و نشسته كنارم و يادمه انگار خوابيد پاشو داد بالا و دوباره نشيت و خواب ديدم تو يجا تنها بوديم پسر عموم زنگ زد جواب دادم گفت اون دخترو ول كن مامانت همش ناراحته گفتم ب تو ربط نداره قطع كردم و يجا با معشوقم تو ي بودم يه كتوني برداشت گفت بخرش رنگ ابي روشن بعد يكتوني ديگه سفيد دستم ديدم چون لژ داشت نميخواستم ميگفتم مثه كفش قبليام ميخوام ولي تو ذهنم گفتم برندارم زشته بگيرم فوقش نميپوشم،استاد ادامش رو بزاريد بگم خواهشن برام مهمه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانة آن است که از موقعیتی ظاهراً کم اهمیت، منفعت زیادی به دست خواهید آورد.( دو کامنت بعدی بخاطر جلوگیری از شلوغی مطلب حذف شد) برای ارسال پیام طولانی باید به مدیر سایت پیغام بفرستید

 36. نسریننسرینsays:

  سلام. من در خواب دیدم از آب مرغ معمولی میگرفتیم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به این معنا است که اوقات خوشی خواهید داشت

 37. خوباخوباsays:

  سلام بعداظهر خواب دیدم بال هایی شبیه بال های فرشته ها به رنگ سیاه دارم و پرواز های کوتاه انجام میدادم پرواز میکردمو یه صد متر دیگه دوباره به زمین مینشستم و همراه خودم یه پرنده به سایز بلبل داشتم که از جنس طلا بود این پرنده طلایی که همه جا باهام بود تبدیل شد به زنبور طلایی و حمله کرد نیشم بزنه ولی اجازه ندادم و داخل شیشه حبسش کردم و رنگش عوض شد اطرافش زنبور های درشت دیگه هم بود که اونارو کشتم ممنون میشم اگه خوابم تعبیر داره تعبیرش کنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه‏ آن است كه باید بیشتر مراقب خود باشید.

 38. زهرازهراsays:

  سلام من خواب ی گنجشک دیدم با من دستی بود ینی ازم نمیترسید و انگار بهم پناه اورده بود منم ک گنجشک خیلی دوس داشتم پیش خودم نگهش داشتم و بهش غذا میدادم، ممنون از سایتتون???

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ایام خوش به سمت خانواده تان نزدیک می شود

 39. n.mn.msays:

  سلام.من خواب دیدم که یه جوجه رو پیدا میکنم واونوتو دستم میگیرم .رنگش شبیه پرنده بلدرچین بود. تصمیم میگیرم اونو نگه دارم و بعد میبینم که اون بزرگ شده تقریبا اندازه یه فلامینگو و اون پرنده اگه کسی منو اذیت میکرد بهش حمله میکرد.من اونو بغلش میکردم ونازش میکردم وخیلی حس خوبی به من میداد اما بعد من اونو تو یه جنگل گمش میکنم و میرم دنبالش که پیداش کنم و سرراهم یه عالمه لاک پشت تو اندازه های مختلف میبینم که یکی داشت اونارو میفروخت. اما اخرسر نتونستم پیداش کنم.تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شما به مدارج عالی خواهید رسید

 40. ناشناسناشناسsays:

  با سلام من امروز خواب دیدم که یک جغد خیلی زیبا در یک کوچه روی یک تنه درخت که روی زمین بود نشسته بود و خیلی دوست داشتنی بود و نازش کردم تنش خیلی لطیف بود بعد رومو برگردوندم که به داداشم بگم که ببینه اون پرنده چقد قشنگه یهو اون جغد دستمو نوک زد خیلی سریع بود ولی درد نداشت و داداشم گفت اون پرنده میخواد ازدواج کنه، ممنون میشم اگه لطف کنید و تعبیرشو بگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   لمس کردن و یا ناز کردن پرنده ای با اسم جغد به فرمایش امام صادق (ع) خوب است و سبب رد شدن خطر و بلا از سمت صاحب رویاست

 41. فریبافریباsays:

  سلام میشه تعبیر خواب منو بگین.. خواب دیدم رفته بودم خونه پدر بزرگم مامان و ابجی و خالم و پدربزرگم ک مریضه بودن ولی فک کنم خواب بودن، بعد چون ی قسمت در باز بود دیدم ی پرنده ی کاملا سیاه ازینا که نوک خیلی بزرگ و گنده ای دارن اومده داخل ب خودم گفتم کلاغه، یکم ترسیدم و گرفتمش بندازمش بیرون بعد یهو دیدم ک ی پرنده سبز تو دستمه شبیه طوطی ولی باز ب خودم گفتم طوطی نیس خلاصه هی میخاس نوکم بزنه و فرار کنه ینی حس کردم بدجنسه بخاطر همین گردنشو پیچوندم و شکست درهمین حین ی چیزی گف ک اصن یادم نیس..هنوز یکم جون داشت بعد بردمش گزاشتمش تو ی لونه روی درخت.. خودم هرچی فک میکنم نمیفهمم تعبیرشو نگرانم??

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اینکه پرنده ی زشت و سیاه رنگ به یکباره به یک پرنده ی زیبا با اسم طوطی تبدیل شده خوب است ، اگر فقط شما پرنده ی سیاه دیده بودید بد بود و تعبیر آن نیز نحس ولی خوشبختانه به خیر گذشته است

 42. SadafSadafsays:

  خواب دیدم پرنده ای از بالای سر من در ارتفاع کم پرواز میکنه منم سرمو میکشم پایین و میترسیدم و احساس میکردم میخواد بمن اسیب بزنه از احاظ ظاهری پرنده بزرگ جثه و وحشی نبود. بار سومی که از بالای سرم رد میشه با نوکش دستمو گاز میگیره و حتی روی دستم میشینه و دیگه پر نمیزنه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از یک رفاقت بزرگ خبر می‌دهد.

 43. حسینحسینsays:

  سلام اولا بسیار ممنون که جوابگوی مردم هستین انشالله همیشه سلامت باشین دوما دم صبح خواب دیدم با پدرم در حال راه رفتن هستیم که سه مرغ عشق رنگی ابی سبز..... میبینیم که بالای یک ساختمون یه طبقه نشستن اول پدرم خواست با دست بگیرشون بعد خودم که نشد ولی در انتها باشلنگ اب ریختیم روشون و گرفتیمشون من سهوتاشونو گذاشتم تو جیبم که بیاریمشون خونه بذاریم تو قفس پرندهامون......خیلی دلم میخواد تعبیر درستشو‌بدونم ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   امتیازهای ویژه، افتخارات

 44. سعیدسعیدsays:

  با سلام.من بعد ظهر یه خابی دیدم ک تو خرابه ایم کنار خرابه یه درخت بزرگ بود ک چندین پرنده زیبا روش بود نمیدونم اونها رو گرفتم یا خودشون اومدن سمت من پرندها هم یکیش رنگش یادمه سفید با بالهای خال خالی مشکی خیلی زیبا ک تو خاب میگفتم چقدر خوشگله بعد یدفه تو خونه خودمو دیدم دور برم این پرندها بودن ممنون میشم تعبیرش بگین یا ک اصن خواب بعد ظهر راسته یا نه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   چون موضوع آن پرنده بوده بله تعبیر دارد و نشانه ی فرا رسیدن یا آغاز شدن روزهای خوب و لذت بخش برای شماست

 45. مهسامهساsays:

  سلام، میشه تعبیر خواب منو هم بگید؟ من در خواب دیدم که پرنده قرمز بزرگی تو خونه دارم(تقریباشبیه فلامینگو بود) ودرحال نوازش کردنش هستم(حس خوبی داشتم) و اونم بعضی وقتا میرفت رو طاقچه مینشست

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نوزاش کردن پرنده هایی با رنگ قرمز بیانگر آشتی کردن ، بهبود در کیفیت زندگی و درخشش در آینده تعبیر می شود و این فرمایش امام صادق (ع) می باشد

 46. بارانبارانsays:

  سلام من خواب دیدم یک گنجشک پشت پنجره خونه ام مرده بود من برداشتمش رفتم بهش اب دادم کم کم داشت زنده میشد بعد رفتم یخچال بهش سیب رنده کردم دادم سیبارو هم دادم به عنوان غذا دادم بهش.دیدم کاملا خوب شد بعد گذاشتمش بالای کمد بهش گفتم اینجا بمون من برم به مهمونهام برسم بعدا میام پیشت.اونم مثل اینکه حرف منو فهمیدوقبول کرد.ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گنجشک ها پرندگان زیبا و بی آزاری هستند مراقب شما در این رویا از آن ها نیکوست و بیان میدارد از جانب کسی خیر و منفعت می بینید

 47. مريممريمsays:

  اين خوابو راجبم كسي ديده??:لطفا در تعبيرش كمكم كنيد dihsab khab didam to dastet 1 parande zibas , engar man az poshte shishe mibinamet, chand nafar mikhan bian parandaro begiran, to zehnam miad ke bet tajavoz mikonan, harchi dad mizadam dortar misham, dad zadam khoda age injor shod esmetam nimiaram dige, bad omadi gofti reza khastam emtehanet konam , migam injori, ashofte bod, ba larz bidar shodam asabi bodam ta 3 st bad, manisho nimidonam

 48. مهسامهساsays:

  سلام من دیشب خواب دیدم یه پرنده خیلی قشنگ دارم که چشمای درشتی داره و اینکه من اونو توی دستان میگیرم و بوسش میکنم و مدام با هم در حال صحبت کردیم تعبیرش چیه؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   پرنده ی قشنگ با چشمان درشت اقبال و سرنوشت خوشایند شما را به رخ می کشد و نیکوست

 49. نازینازیsays:

  سلام تعبیر خواب اینکه توی محیط تحصیل ببینی دوتا باغچه پر از طاووس هست نر و ماده که یکیشون توی باغچه کنار یه لاشه مومیایی مرده بود چیه.. ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به اعتقاد یوسف پیامبر پرندگانی با اسم طاووس چه زنده و چه مرده در رویاهای ما ، زندگی را در واقعیت بتدریج زیباتر و بهتر میکنند

 50. علی علمدارعلی علمدارsays:

  سلام دیشب خواب دیدم پرنده های خوش خط وخال روی درخت انجیر خانه ما بودن ودرخت انجیرمون انگار داشت خشک میشد پرنده ها خیلی زیبا بودن وهفت هشت مدل بودن خیلی قشنگ بودن ومنم همینجوری نگاه میکردم .لطف کنید راهنماییم کنید باتشکر .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   چيز مهمى را بدست خواهید آورد که برای شما ارزشمند است

 51. حیدریحیدریsays:

  سلام، خواب دیدم با مادرم از یه راهی میرفتیم که به بقیه خانواده که منتظر ما بودن ملحق بشیم، در اون راه پنج تا از پرنده های سفیدی که سرشون توی سبزه ها بود شکار کردم و میگفتم ببریم با بقیه بخوریم که مادرم یکسره مخالفت میکرد، ناگفته نمونه یکی از اون پرنده ها خودش مرده بود. ممنون میشم تعبیرشو بفرمایید.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شکار کردن پرنده های سفید و زیبا خوب نیست و باید مراقب باشید تا خدای ناکرده سبب دلخوری و یا غصه شخصی بطور ناخواسته نشوید

 52. ارمغانارمغانsays:

  سلام روزبخیر.صبح خواب دیدم روی یه درخت سرسبز طوطی های سفید زیادی هستن که دارن بزاق دهانشون رو روی شاخه ها میزارن و بعدش جفتشون همین کار رو همون قسمت شاخه انجام میداد داخل خوابم اینطور فک میکردم که دارن جفت گیری میکنن و بعدش دیدم که یه طوطی سفیدش روی دست خودم هست و داره دقیقا همون کار رو روی انگشتم انجام میده ترسیدم خواستم پروازش بدم و دستم رو تکون دادم ولی محکمتر فشار داد و نرفت. متشکرم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   طوطی که در دست داشته اید بدون شک سبب قشنگتر شدن زندگی شما از جهات مختلفی در واقعیت خواهد شد

 53. سپیدسپیدsays:

  من خواب دیدم همراه استادم هستم و شخصی رو میبینم که خیلی ناامیده و به چیزی که میخواسته نرسیده وخیلی غمگینه و وقتی داشت حرف میزد یاد خودم افتادم که به چیزی که میخواستم نرسیدم ولی به اسمون نگاه کردم تو دلم گفتم با توکل به تو هست که راه جدیدی تو زندگیم باز کردم و ناامیدیمو کنار گذاشتم (داشتم این جمله رو تو دلم به خدا میگفتم) که یهو استادم گفت بیا این پرنده مال تو و یه پرنده زرد رنگ خوشگل و کوچیکی تو دستم گذاست اول انگار مریض بود ولی هی تو دستم میپرید و باز میامد تو دستم هی حالش بهتر میشد و هی زیبا تر میشد و اصلا فرار نمیکرد انگار که خیلی وقته بهم خو گرفته بود و منم ذوق میکردم تعبیرش چی میتونه باشه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ان شالله که قول موفقیت در آینده را میدهد

 54. احمد محسنیاحمد محسنیsays:

  سلام ادب دیشب درخواب ددرخوابم پرنده ای مثل جوجه گنجشک از درختی به درختی میپرید او را درحال پرواز گرفتم ولی وقتی در دستم گرفتم یک جوجه پرنده دیگر ی شد سفید زیبا وچند خط تیره رویش بود خیلی آرام و رام بود لطفا بفرمایید تعبیرش چیست. ضمنا یک معامله ملکی هم در پیش دارم با تشکر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دلیل است بر یافتن مراد در آینده ی دور

 55. علیعلیsays:

  سلام دیشب خواب دیدم یه جاییم تعداد زیادی پرنده خوشگل دیدم حالا نمیدونم فنچ بودن یا قناری ولی قشنگ بودن از اینکه مال من باشن ذوق کرده بودم و سریع همشونو گرفتن

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   آسایش بیشتر در خانه معنا می شود

 56. لیلالیلاsays:

  سلام خواب دیدم عمه و دختر عمممنزل ما هستن که دختر غمم گفت طوطیم رو گم کردم منم رفتم تو اتاق دیدم یه پرنده ای که هم آبی رنگه وهم مقداری رنگ زرد داشت اونجاست با دست گرفتمش که دیدم دوتا پرنده از همون نوع مردن بردمش پیش دخترعمم با اینکه میدونستم طوطی نیست که یه دفعه پرنده وحشی شد اومدم بزارمش تو قفس ولی در قفس باز نشد پنجه هاش رو شدیدا تو دستم فرو کرد منم دستم رو باز کردم که بره ولی نرفت منقارش رو از هم باز کرد من دیدم که چقدر دندونای تیزی داره لطفا تعبیرش رو بفرمایید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خوشبختی و سلامت

 57. ممsays:

  سلام مادرم خواب دیده که من با تیر و کمان به ی پرنده سفید تیر زدم و تیر از اون طرفش زده بیرون تعبیرش چی میشه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شکار کردن پرندگان زیبا صورت خوشی ندارد حتما صدقه دهید

 58. محمد.محمد.says:

  سلام. خواب دیدم با دوستم تو یه اتاقکی هستیم. اومدم دنبال پرنده ها برای ازادکردنشون .دوتا بودن یکی سفید یکی تیره تر و مخلوط. دیدم دوستم پرنده تیره ترو رو با یه باند پارچه ایی سفید به دورش بسته و یه پتو یا پارچه روش انداخته. پرنده ها خیلی بزرگ بودن قد پنگوئن. گفتم چرا اینطوری بستیش. ازادشون کردم اوردم تو کوچه ولی پرواز نمیکردن . یهو کوچیکتر شدن من هی پرتشون میکردم به اسمون ولی میوفتادن تا ک مردن.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شما در هر صورت در این رویا در مورد پرندگان نیت خیر و خوبی داشته اید پس تعبیر هم یعنی رخ دادن اتفاقات مثبت و نجات دهنده در زندگی تان.

 59. سیم سیمسیم سیمsays:

  سلام خسته نباشید.من خواب دیدم یه پرنده خیلی قشنگ تو اسمون داره پرواز میکنه و من تویه حیاط خونمون دارم بهش نگاه میکنم کل خانوادم هم داخل خونه دور هم نشسته بودن.بعد انگاری یکی تو ذهنم داشت میگفت این پرنده برای حضرت سلیمانه.بعد اون پرنده رو دیدم ک اومد تو خونه و نشست تو حیاطمون .بعد اومد تو خونه کنار داداش بزرگم نشست بعد ک پرید تو حیاط مامانم گفت اذیتش نکنین و نگیرینش

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، فرصت های تازه و خوبی برایتان فراهم خواهد شد

 60. الینا امیریالینا امیریsays:

  سلام. روز بخیر. دیشب ( البته دم صبح بود بعد از طللوع آفتاب ) خواب دیدم یه جایی هستم که یک عالمه مرغ و خروس اونجا هستش و من چون از مرغ و خروس میترسم نمیتونستم از اونجا رد بشم مونده بودم چیکار کنم . یکی از دوستام یکی از مرغ ها رو بغل کرد آورد نزدیک من گفت ببین اصلا ترس نداره و دست من رو کشید روی مرغه و من از این کار خیلی ترسیده بودم که از خواب پریدم ... خیلی دوست دارم بدونم تعبیرش چی می شه ... ممنون از لطف شما

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تغییرات هیجان انگیزی به سوی بهتر شدن را تجربه خواهید کرد

 61. الالsays:

  سلام دیشب تا چشمم رو گذاشتم روی هم که بخوابم یه پرنده ی مشکی با جثه ای اندازه ی همین پرنده که عکسش روی سایت شماست دیدم و داشت به من نگاه می کرد خیلی ناز بود ، دون دون های قرمز و روی سینش یه تیکه قرمز بود . من در بیداری هم عاشق پرنده هایی با همین جثه ام. زود از خواب بیدار شدم که خوابم یادم بمونه. ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این پرنده سیاه رنگ زیبا نمادی از بعضی از آرزوها یا اهداف شماست و معنای خوشی دارد

 62. سمانهسمانهsays:

  سلام..‌‌.اگه کسی درخواب ببیند رو درختی دو بلبل درحال آواز خواندن اند و یواش نزدیکشو بشه و بگیردشون و یکشو یکم لاغر تر از دیگری بوده باشه وهردوتاشو بگذاره تو قفس تعبیرش یعنی چه...باتشکر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، پرنده ای که لاغر بوده حامل خبر است ، ولی نه برای شما بلکه در مورد برخی از فشار ها و یا کم و کاستی های جدید که برای جامعه و یا کشور در راه خواهد بود.

 63. فریبافریباsays:

  باسلام من دیشب خوابدیدم یک پرنده شبیه قناری اما خاکستری رنگ رومیخواستم بندازم توقفس گرفتمش اما وقتی انداختمش توقفس قفس ی در دیگه داشت و اون فرار کرد هی گفتم مامانم جوجم رفت بعددیدم پرندهه خودش بعد چندساعت اومد رو شونم نشست ممنون میشم تعبیرشوبگین پریش هم خواب دیدم ی دختربچه میگه دارن در میزنن باتوکاردارن هرچی پرسیدم نگفت کیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، گرفتن پرنده ای شبیه به قناری و محبوس کردنش معنای خوشی ندارد اما این که گفتید دوباره روی شانه ی شما نشسته نیکوست و بخش بد آن را خنثی می کند.

 64. محمد كاظميمحمد كاظميsays:

  سلام به استاد ارجمند بنده هميشه مزاحم شما هستم از خداوند براي حضرتعالي عمر طولاني و با عزت مسئلت دارم . خواب ديدم دسته اي از گنجشك ها حدود يكصد تا در حال پرواز هستند يكي از گنجشك ها كه نوك بزرگتري داشت پايين اومد و تكه ناني از زمين برداشت و بدون اينكه بال بزنه در ارتفاع 10متري ايستاد و براي من بال نزدن و سقوط نكردن اين حيوان سوال بود بعد زمان كمي اين گنجشك به دختر زيباي تقريبا ژاپني تبديل شد و به هم خيره شده بوديم و اين گنجشك كه به دختر تبديل شده بود همچنان در همان ارتفاع ايستاده بود. با سپاس فراوان

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود بر شما ، توقف گنجشک بدون بال زدن در آسمان نشانه ی خوبی نیست و خبر دهنده از پیش امدن اوضاع ناآرام برای جامعه در ایام پیش رو است.که این اوضاع روی قشر ضعیف و متوسط جامعه تاثیر منفی خواهد داشت.

 65. الههالههsays:

  درود وقت بخیر خواب دیدم درجایی ناشناس هستم یک قمری (یاکریم ) روی دستم نشست و من اونو نوازش میکردم اوهم لذت میبرد و بالش را بالا آوردتا بیشتر نوازش شود یک زوج جوانم که فامیل ما هستن و به تازگی زندگیشونو میخوان شروع کنن مشغول تماشای من و پرنده بودن در آخرم من پرنده رو رها کردم یا پردادمش بره ! ممنون از تعبیرتون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نوازش و یا گرفتن یاکریم در رویاهای ما نشانه ی بسیار خوبی است ولی به شرط آنکه آن را نیازاریم .

 66. الالsays:

  سلام خواب دیدم یه پوست گردوی بزرگ پوست کنده شده به اندازه کف دست که باز بود آشیانه ی پرنده در خونه مون بود و من پیداش کردم. داخل آشیانه پر از مدفوع و مغز های کوچک گردو بود و یه تخم گنجشک و یه دونه گنجشک بود خود گنجشک رو به راحتی در دست می گرفتم. تخم گنجشگ یه گردوی کوچک بود که پوست سبزش کنده شده بود که باز بود و نگاه کردم دیدم جوجه ی داخلش مرده خواستم آشیانه رو تمیز کنم داخل آشیانه را پر از آب زلال کردم و تمام مدفوع ها را خالی ردم و وقتی آب به تخم رسید جوجه زنده شد و پرواز کرد که بالهاش شبیه بال پرستو بود. ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، خوب است و آشیانه پرنده در این رویا نمادی از آزادی ، پیشرفت در آینده و حرکت های مثبت در زندگی تان می باشد.

 67. سعيدسعيدsays:

  يادمه پرنده اي بود ك نميدونم چرا اولش حس ميكردم گاوه ولي پرنده بود و وقتي دقت كردم شايد قو بود يا قاز نميدونم ولي سفيد يك دست و زيبا و من يادم ني كنارم كي بود ك كاهو خورد ميكرد در يك لگن و اون پرتده اونو ميخورد و منم سرشو نوازش ميكردم و ي لحظه زير گردنم ناز كردم ك صدايي داد و انگار خوشش نيومد(منم قصدم در رابطه اي جدي براي ازدواجه)تعبير چيست نگرانم❤️

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، زیاد وارد حاشیه ها نشوید ، و در اموری که به شما ارتباطی ندارند مداخله نکنید تا خدای ناکرده از جانب دیگران بی احترامی نبینید.

 68. پروانهپروانهsays:

  سلام.دیشب خوابی دیدم راجع ب ی پرنده.من الان مهمانی خونه خواهرم هستم.خواب دیدم تواتاق خواهرزادم صدای ناله اومد وی پرنده سیاه کوچیک زخمی افتاده بود ک فکرمیکنم مرغ مینا بود.وقتی دیدمش ب خواهرم گفتم عه این همونیه ک توخونه من ازدر پروازکرد اومد خونه ها.پس چرا زخمیه؟یعنی انگار توخونه من اومده بود.ولی اونوقت زخمیشو خونه خواهرم دیدم.بردم با کمک خواهرم زخمشو ببندم خیلی خون میومد ومیریخت روی زمین.حتی حس کردم کلماتی میگه وگاهی حرف میزنه.اومدم بالشو ببندم دیدم استخوناش زده بیرون ونمیدونستم چطور ببندمش.ک بیدارشدم.این خوابو قبل ازاذان صبح دیدم. لطفا بهم تعبیرشو بگید.ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، نباید از غم ها و یا بعضی از بدشانسی های کوتاه مدت و کم اهمیت هراس داشته باشید ، آن ها با سرعت برطرف خواهند شد.

 69. فردوسفردوسsays:

  سلام امروز صبح حدودای اذان خواب دیدم که انگار یه گنجشک خواهرم بهم داد و بهم گفته بود این گنجشک یعنی حضرت فاطمست که به رحمت خدا رفته و ازم خواست که غسلش بدم و من موقع غسل انگار همه پراشو کنده بودم و دو تا بالشم کنده بودم و خواهرم ناراحت بود میگفت چرا بالاشو کندی این حضرت فاطمه بوده و گناه داشته .بعدم با فاصله کمی زن لری رو دیدم که سرپا داشت زایمان میکرد و دو تا خانم که از اقوامش بودن کنارش بودن و خانمه سرپا پسرشو یهو بدنیا آورد و یکی از خانما بچشو گرفت که نیفته ( دقیق جزئیاتش یادم نیست اما فکر کنم بچه یه دستش ناقص بود ).برام دیدن این دوخواب پشت سرهم دم صبح عجیبه .لطف میکنید بهم تعبیرشو بگید .من دختر مجرد هستم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، هم نشان دهنده ی سلامتی و منفعت است و هم ایمنی از شر و یا فساد معنا می شود.

 70. شایانشایانsays:

  سلام من خواب دیدم یک پرنده تقریبا بین هفت یا سه رنگ در حیاطمان نشسته من نزدیک اش شدم عکس العملی نداشت بعد از بس که قیافه اش خوشم امد درجا با دست بهش حمله کردم و در دستانم اسیر اش کردم بعد یکهو پرنده شروع به حرف زدن کرد که ولم کن منم گفتم یک مدت می گیرمت بعد ولت می کنم تو خواب هر ادمی هم میدیم با پرنده که حرف میزدم خیال می کرد دیوانه ام بعد چون پرنده طوطی نبود الکی گفتم طوی است که کسی گیر ندهد بعد با پرنده در جوی اب رفتم و پاهایم را شستم که پرنده باز مقاومت کرد به طور عجیبی گردنش دراز شد نزدیک نیم متر و گردنش کشیده شد داخل اب به طور عجیبی سنگین شد که بیرون اب نبرش ولی من مقاومت کردم و بردمش بیرون کلا تو خواب پرندهه خیلی حرف و گیر میداد که ولش کنم بعد یکهو از خواب پریدم تعبیر اش چیه ؟در ضمن من این خواب و نزدیک یازده وسی یا 40 دقیقه شب دیدم .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، موقعیت هایی را به چنگ خواهد آورد ولی بدلیل تعجیل ممکن است آن ها را از دست بدهید و باید در این مورد احتیاط نمایید.

 71. علیرضاعلیرضاsays:

  درود...خواب دیدم پرنده ای دو رنگ رو که نزدیکم پرواز میکرد رو گرفتم و به همه نشون دادم و بعدش به سمت آسمان (شب بود و پر ستاره) پرتاب کردم که بره اما خورد به یک جایی و در جا تلف شد...خواستم تعبیرشو بدونم...سپاس

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   فرصتی را برای تعمق و اندیشه در نظر گیرید.

 72. پرنیاپرنیاsays:

  سلام.خواب دیدم دوتا مرغ عشق تو قفس بودندتو دست یکی همسایه هامون آب خورد ولی من اومدم از قفس جابه جاش کنم دستم رو گرفت ول نمیکرد انقدر کشیدم و زخم شد و خون اومد به زور از دهنش در اوردم تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بدان اراده و پشتکار و توکل به خدا از عوامل مهم و اصلی پیروزی است

 73. رضارضاsays:

  سلام خسته نباشید بنده در خواب مشاهده کردم که یک پرنده زیبا به سمت بنده اومد و با من همراه شد و هر جا که بنده میرفتم همراهم می آمد بعد از مدتی حیوانی که فکر میکنم بیشتر شبیه سنجاب بود هم به نزد بنده اومد(البته سنجاب هم به در خواب به چشمم زیبا و بانمک می آمد و گاهی نوازشش هم ميکردم) همراه بنده شد.چیزی که ذهن بنده رو مشغول کرده این است که در خواب دیدم که این دو حیوان بسیار دوستانه کنار هم مینشینند و با هم بازی میکنند و این امر در خواب باعث تعجب بنده و هر کس که این این ماجرا را تماشا میکرد شده بود.در ادامه در خواب دیدم که گویا کاری برای من پیش اومده و قراره جایی برم اما میخوام این دو حیوان تنها بذارم و به دنبال کارهام برم و این احساس رو داشتم که این دو حیوان حتما در همین جایی که هستند منتظرم میمانند تا من برگردم اما مردمی که شاهد این ماجرا بودند من رو از این کار نهى میکردند و مخصوصا مردی جلو آمد و با تعجب گفت:آیا میخوای این ها رو تنها بذاری و بری؟فرار میکنند که! چه جالب که این دو تا حیوون با هم جورن!اگه تو بری این ها پیش هم باقی میمونند؟ این کارو نکن... آیا خواب بنده تعبیری داره و اگر داره چیه؟ خیلی ممنون از زحماتتون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اگر با درایت و اندیشه کافی دست به عمل بزنید انشالله موفقیت با شما خواهد بود. دست از گله و شکایت برداشته و دوستان خود را خوب بشناسید.

 74. ZahraZahrasays:

  سلام خواب دیدم دوتا پرنده کوچک و زیبا یکی سفید و یکی رنگی روبه روهم هستند وبه من نگاه میکنند سفیده داست میمد طرفم از خواب پریدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، این یعنی دو حالت و یا دو اتفاق خوشایند و قابل انتظار در زندگی تان.

 75. ساحل فیضیساحل فیضیsays:

  سلام،ممنون میشم اگه خوابمو تعبیر کنید دیشب خواب دیدم ی پرنده شبیه گنجشک وارد اطاقم شده،دنبالش میگشتم کجای خونه است،تا این که دیدم ی گوشه خونه روی شاخه های درختی که توی اطاقم بود نشسته،بعد گرفتمش و دیدم این که شبیه طوطی است پراش هم رنگارنگ شده بود و منقارش هم مثل طوطی بود ، بعد که تو دستم بود انگشت منو هم با منقارش گاز گرفت که درد نداشت، تمام،میخوام بدونم تعبیرش چیه.تشکر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود بر شما ، برخوردهای ملایم و مهربان و احساس مسئولیت تعبیر می شود.

 76. FatemeeFatemeesays:

  سلام من خواب دیدم که روو یه چوب توو خونمون گردنه یه پرندس و من با دستم روش میکشم تبدیل میشه به بدن پرنده بعدسرشو کامل میکنم بعدبا دستم انگار یچیزی دورش میپیچمو یدفه تبدیل میشه به بال هاش بال های خیلی خوشگل پرنده ابی و سفید خیلی خوشگل شدو زنده شد تعبیرش چی؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، این رویا قول میدهد تا به یکی از خواسته های خود در اینده دست پیدا کنید که البته اصلا موضوع آن مشخص نیست.

 77. پری چهرپری چهرsays:

  سلام خسته نباشد. من خواب دیدم با بچه همسایه بازی میکردم موقع خداحافظی در کمد لباسشو باز کرد دیدم یک پرنده کوچک مانند قناری فکر کنم زرد با خالهای نارنجی در یک قفس کوچک داشت. من گفتم گناه داره چرا در تاریکی نگهش می داری. در قفس را باز کردم آمد نشست رو دستم و شروع کرد نامفهوم باهام حرف زدن چند بار پرید از روی دستم ولی باز نشست روی دستم و هر بار می دیدم کرم کوچکی و باریک از تن او به روی دستم افتاده و من آنها را کشتم. پرنده را در قفس گذاشتم و به صاحب پرنده گفتم دوا برای پرنده اش بخرد تا خوب شود. چه معنی میتونه داشته باشه این خواب. ممنون میشم اگه بگین. روز خوش.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، خبر از این میدهد که زندگی روی خوش و جدیدش را به این خانواده (بچه همسایه) در آینده نزدیک نشان خواهد داد.

 78. ZahranZahransays:

  سلام وقتتون بخير من تو واقعيت فوبياي شديد پرنده دارم كلا از يه مرغ و كبوتر گرفته تا بقيه از همشون از بچگي ميترسم (دوستشون دارم ولي از پر ميترسم).حالا ديشب خواب ديدم تو خونه شبيه دوران بچگيم هستيم با مادر بزرگم كه چند سال پيش فوت كردن داشت اشپزي ميكرد كه يهو يه پرنده خيلي بزرگ با بالعاي رنگي الي قرمز سبز نوك شبيه طوطي و عقاب اينا اومد تو اتاق از پنجره من ترسيدم مثل هميشه فرستادمش بيرون از پنجره يعني پنجره رو باز كردم خودش رفت خيلييي بزرگ بود مادربزرگم گفت نترس وحشي و شكاري نبود كاريت نداشت بعد پريدم از خواب تعبيرشو لطفا ميگيد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود بر شما ، اینکه در واقعیت نسبت به پرندگان فوبیا دارید هیچ اشکالی ندارد ، این رویا نیز خبر میدهد آینده ی آرامتر و مطلوب تری در انتظارتان خواهد بود .

 79. MOJTABAMOJTABAsays:

  سلام بنده ديشب خواب ديدم كه تو يكي از اتاقاي خونمون يه قناري كه خودم اورده بودمش از بيرون از خونه آزادانه داره ميچرخه ميرفتم سمتش فرار ميكرد ولي با كلي زحمت بالاخره گرفتمش و از اتاق بردمش بيرون كه توي دستم شروع كرد به سر و صدا كردن و دوباره برگشتم تو اتاق و ازادش كردم . اگر امكان داره خوابم رو تعبير كنيد . باتشكر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب اشاره به لزوم ریسک پذیری در زندگی بیداری دارد.

 80. مهشیدمهشیدsays:

  سلام.من دیشب خواب دیدم پشت پنجره خونه یه طاووس نشسته بود پرهاشو باز کرد خودنمایی کرد و منم گفتم بیاید ببینیو طاووس اینجاس بعد که اومد خونه شبیه یه زن خارجی شد و روبوسی و اشنایی و بعد شبیه مرد خارجی شد! کلا نفمیدم طاووس بود اخر یا زن یا مرد! در تعبیرها دیدم طاووس فریبه. نظر شما چیه؟ ممنون از سایت خیلی خوب و زحمتی که در پاسخ به سوالها میکشین.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   حیوانات زمانی که در خواب ظاهر می شوند اشاره به غرایز درونی خودمان دارند. طاووس در خواب می تواند به تلاش شما برای امیالی اشاره داشته باشد که از شما می خواهد تا به بروز استعداد ها و مهارت های خود بپردازید. لازم است تا این غریزه ی روانی را شناخته و از آن برای گسترش زمینه های مختلف زندگی خود و رسیدن به اهدافتان استفاده کنید.

 81. کیمیا برازندهکیمیا برازندهsays:

  سلام من ماه پیش خواب دیدم دریک ویلا وباغ قدیمی که دردوران کودکی پدرم مالک ان بودهستم درحیاط باغ نشسته بودم ناگهان پرنده ای که درخواب برایه من بود رویه زمین افتاده بودمانندحالت خفگی وبالهایش راتکان میداد من فکرکردم پرنده ام دارد میمیردیک کبوتربزرگ سفید بود که تکه هایی کوچکی ازبدنش خاکستری رنگ بوداما همینکه درحال تکان خوردن بود ناگهان اززیر دوبالش دوپرنده بسیارزیبا بیرون امدند که بالهایی به رنگ قرمز اتشین داشتند وهرسه به پرواز درامدند وکبوترمن هم هم رنگ انان شد ودایم درهمان مکان پرواز میکردند ومن اززیبایی انان لذت میبردم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب به لزوم ریسک پذیری و کسب تجربه های جدید در زندگی بیداری اشاره دارد.

 82. فرانکفرانکsays:

  سلام خواب دیدم رفتم آبعلی، نصف کوه برفی بود، نصف دیگش برفا آب شده بود، هواش عالی بود، مثل بهار، آفتاب می‌تابید،سرد نبود، محو تماشای اون تیکه که برفاش آب شده بود بودم، خیلی زیبا بود ،اونجاها میگشتم که متوجه دم ماری که از زیر ماشین بیرون مونده بود شدم، ترسیدم، از اونجا فاصله گرفتم و رفتم تو اتاق هتلی که پنجرش رو به منظره ایی زیبا بود، ( یه راه باریک که کناره هاش سرسبزی بود) و من مبهوت زیبایی،خواستم عکس بگیرم، یکهو وسط اون راه طاووس دیدم،حیرت کردم، غیب شد، یه قرقاول دیدم ،فک کردم اشتباه دیدم طاوس رو ، از قرقاول فاصله گرفتم، که باز اون طاوس از لای سرسبزی اومد بیرون ،وقتی دقت کردم برا عکس گرفتن ازش باز قرقاول اومد سمتم صدا ازش نمیشنیدم ولی پر سر وصدا بود، ازش فرار کردم ترسیدم، باز من خواستم طاوس ببینم که انگار حیوون دیگه ای اومد سمتم شبیه خرس که اینبار کلا فرار کردم از اتاق(یه حالتی بود انگار نمیذاشتن من طاوس رو ببینم)

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا برای ایجاد تغییرات مثبت در زندگی خود، قدرت ریسک پذیری تان را تقویت کنید.

 83. فریبافریباsays:

  سلام .ببخشید من زیادخواب پر میبینم،دیشب خواب دیدم یه پرسفیدخیلی قشنگ به لباسم چسپیده بود ،ازلباسم کندم ونیگاش کردم ،خیلی قشنگ بود میخواستم بذارمش توکیفم ونگهش دارم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا انگیزه ها و ایده های کوچکی که در طول روز به ذهنتان خطور می کند را به صورت یادداشت یا نشانه ثبت کنید.

 84. لیلالیلاsays:

  باسلام من امروز ساعت ۹ تا ۱۰ صبح خواب دیدم که ۲ تا پرنده کرکس سیاه روی درخت نشسته و به من نگاه میکنند لطفا تعبیرش را بگویید و صدقه انداختم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا بدبینی نسبت به آینده را از خود دور کنید.

 85. نرگسنرگسsays:

  سلام،من صبح خواب دیدم ک لباسامون رو از روی بند جمع میکردم و انگار اون لباس ها مث ی سوغاتی بوده و من ی رنگ سبز فیروزه ای رو انتخاب میکنم و به برادرم میگم این مال من و اون میگه باشع بعد برادرم ی پرنده های آبی ک انگار کاغذی بود رو روی بند لباس ها میزاشت و من منتظر میشدم ک آواز بخونه و اون ها هر چند دقیقه یکبار آواز میخوندن بعد فروشنده اون پرنده ها به برادرم گفته بوده ک برای غذاشون حبه قند رو درجاهای مختلف حیاطمون بزاره و ماهم همین کارو کرده بودیم و من یک حبه قند رو کف دستم گرفته بودیم ک یکی از اون پرنده ها میاد و کف دستم و از اون قند ها میخوره و بعد از اینکه حبه قند هم کلا از دستم میافته باز یخورده از شکر اون قند کف دستم بوده و باز هم اون پرنده آبی میاد کف دستم میشینه و نوک میزنه ومیخوره ممنون میشم تعبیرشو بگید. ی سوال این ک میگن( قبل خوابت نیت کنی ک اگ به این خواستم برسم انشالله ی خواب خوب میبینم) واقعا حقیقت دارع؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا چنان چه مایل به ایجاد تغییرات مثبت در زندگی خود هستید به تقویت قدرت ریسک پذیری خود بپردازید.

 86. مجید کاظمیمجید کاظمیsays:

  با سلام من در خواب دیدم پرنده کوچمو زیبا و خیلی خوش رنگ در دستم دارم لطف می فرمایید اگر تعبیرش را بگویید . متشکرم از زحمات شما

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، این رویا احترام و امتیاز معنا می شود.

 87. مهمهsays:

  سلام من خواب دیدم پرنده ای زیبا روی پله های ورودی خانه افتاده و نمیتواند پرواز کند وقتی دقت کردم دیدم پای پرنده زخمی شده برداشتمش و آوردم به خانه پاش رو بستم و خودش پرواز کرد و رفت داخل یک گونی پر از گندم یا برنج بود درست یادم نیست با ارامش خوابید تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، این رویا بیان میدارد که از روابط اجتماعی با دیگران سود اندکی خواهید برد.

 88. زهرا فرهادیزهرا فرهادیsays:

  سلام شب خوش ، خواب دیدم که در کنار یک چشمه در کوهستانی سرسبز که برام آشناست نشسته ام و دستم را در آب چشمه میزارم بسیار خنک بود، بعد دوتا کبک چاقو چله دیدم که روی بلندی کوه داشتند دانه میخوردم و ناگهان کبکی که جلو بود کبک پشت سرش رو خورد ( برای خوردن از قسمت دم کبک شروع کرد به خوردن و سریع یک لقمه ی چپش کرد). بعد داییم با یک گونی پارچه ای، کبکی که فرز( همون که اون یکی را خورد) بود ،را برایم گرفت. ببخشید که تعداد خواب هایم زیاد شده. داییم متاهل و من مجرد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید که احساس ترس پروژه ها و انگیزه های شما را متوقف کند.

 89. کوسار امینکوسار امینsays:

  سلام..دیشب خواب دیدم که تعداد پرنده زیبا که شبیه گنجشک بودن بادستانم گرفته بودم.. توخواب نیتم این بود که بگیرمشون و بعدا رهاشون کنم.. این پرنده ها که دستم بودند پرنوه ی دیگر میومد انهارا از دستم آزاد کند دوباره آن رو می گرفتم.. حتی یه نفر نزدیکم بود میگفت چه ایده جالب برای شکار آنها.. بعدا تمام پرنده های که گرفته بودم رهاشونو کردم.. که زیباهم بودند.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا برای رسیدن به اهداف خود قدرت ریسک پذیری تان را تقویت کنید.

 90. بهزاد کاکابهزاد کاکاsays:

  من خواب دیدم که سه تا پرنده زیبا مث سهره و قناری و طوطی گرفتم و انداختمشون تو قفس و تو این خواب خوشحال بودم خواهشا تعبیرشو برام بگید منتظرتون هستم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا قدرت ریسک پذیری خود را تقویت کرده و به پیگیری مهارت ها و اهداف جدید در زندگی خود بپردازید.

 91. آسیهآسیهsays:

  سلام.خواب دیدم که جایی هستم مثل محل کاره و دوتا از همکاران خانم هم بودن. ولی شبیه یه قسمتی از طبیعت هم بود مثل کنار کوه. چندتا پرنده که ناز بودن به نظرم گنجشک بودن چندتا ازشون بود که کوچیکتر بودن جوجه بودن هنوز همشون شروع کردن به پرواز از گنجشک کوچیکه خیلی خوشم اومد گفتم چقد تو عزیزی بیا پیشم بعد چشامو بستم باز که کردم دیدم اومده پیشم باورم نمیشد که حرفمو بفهمه دیدم نزدیکتر شد طوری که نوکشو گذاشته بود رو لبم انگار داشتیم همو می بوسیدیم خیلی آرامش بخش بود برام

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب به قدرت روانی شما برای دست زدن به ریسک های مثبت و جدیدی اشاره دارد که به گسترش منافع شما کمک خواهند کرد.

 92. ملیحهملیحهsays:

  سلام خواب دیدم چند تا پرنده تو خونمون بودن مثل اینکه مال من بودم خیلی دو و ورشون تاب میخوردم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، نشانه آن است که با خوشحالی غیرمنتظره ای در آینده مواجه خواهید شد

 93. هادی محمدیانهادی محمدیانsays:

  سلام خسته نباشید همسرم دیشب خواب میبیه تو راه خونه مادرش ی طوطی آبی میبیه که نمیتونه بپره فقط از رو ی شاخه به شاخه دیگه میره یکی دیگه هم دنبال طوطی میخواد بگیرتش اما همسر من موفق میشه میبره خونه مادرش اونجا هم ی طوطی سفید کاسکو هست میگه آوردم اونکی طوطیم تنها نباشه البته انگار صاحب طوطی یکی از همسایه هاست ومیشناستش ممنون میشم تعبیرشو بگین

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از بیننده می خواهد تا به مطالعه ی تجربیان انسان هایی بپردازید که ریسک ها و برنامه هایی مشابه با او در زندگی داشته اند و به پیروزی رسیده اند. مانند کسانی که در کسب و کار های مشابه با او به موفقیت رسیده اند.

 94. HadisHadissays:

  سلام من خواب دیدم که یه پرنده هی تلاش میکنه پرواز کنه اما انگار نمیتونه خیلی پرواز کنه کوتاه پرواز میکنه میشینه تعبیرش چیه ؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا به تقویت اعتماد به نفس خود در زمینه هایی بپردازید که به شما کمک می کند تا قدرت ریسک پذیری خود را افزایش دهید.

 95. پریا احمدیپریا احمدیsays:

  با سلام,دیشب خواب دیدم تو یه راهرو یه جوجه یاکریم مریض پیدا کردم,بهش رسیدم و ازش مراقبت کردم ,یه قفس بود خودش رفت تو ش که پیشم بمونه هرچی بهش میگفتم پزواز کن و برو نمیرفت و دلش میخواست بمونه پیشم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، به این معناست که شما کار خوبی انجام داده‌اید.

 96. شيرينشيرينsays:

  سلام خواب ديدم كه يك گنجشك روي دستم نشست و من اون رو نوازش كردم اما اون محكم نوك زد به دستم و دستمو زخمي كرد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید احساس ناامیدی نسبت به آینده شما را از پرداختن به کار های خلاقانه باز دارد.

 97. ناشناسناشناسsays:

  با سلام.در خواب دیدم که از زیر یک صخره بزرگ کبک های بزرگ گرفته تا بچه هایشان به طرف من میان و من هم با دستم همشونو میگیرم به قدری که دیگ دستام پر میشه.تعبیریش کنین ممنون میشم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا به تقویت قدرت ریسک پذیری خود بپردازید.

 98. زهرا هاشمیزهرا هاشمیsays:

  سلام‌.من دیشب تو خواب دیدم با دوستم تو یه باغ خیلی قشنگ داریم قدم میزنیم بعد روی یه بوته گل بزرگ و خوشگل سه تا پرنده خیلی خوشگل نشسته بودن یکیش طوطی قرمز با نوک بلند بود و دوتا پرنده رنگی رنگی خیلی قشنگ دیگه به دوستم گفتم وایسا میخوام طوطیو بگیرم که طوطی با پرنده بقلیش پرواز کرد رفت سومیش حواسش نبود تا خواستم بگیرمش فرار کرد از پرنده ها میترسیدم ولی انقد قشنگ بودن ک میخواستم بگیرمشون ممنون میشم اگه بگین تعبیرش چیه.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا از قدرت ریسک پذیری خود برای یادگیری مهارت های جدید در زندگی بیداری استفاده کنید.

 99. مهدی ..همهدی ..هsays:

  من خواب دیدم پرنده های زیبای زیادی وارد خونه شدن و همه رو تو قفس میذاشتم خیلی زیاد بودن و بسیار زیبا قفس قسمتیش تو نداشت ولی پرنده ها نمیرفتن برادر مرحومم هم بودش تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا برای رسیدن به اهداف خود، ریسک پذیری لازم را نیز بپذیرید.

 100. فاطمهفاطمهsays:

  سلام خواب دیدم یک دسته حیوان دارن میرن باهم جایی خیلی یادم نیست چه جور حیواناتی بودن ولی ته دسته کلاغا بودن دیدم ی کلاغو ی پسر بچه داره اذیت میکنه داشت دود از منقارش میزد بیرون انگار داشت آتیش میگرفت که من رفتم جلوشو گرفتم که کلاغو اذیت نکنه تا ی جایی هم باکلاغ رفتم تا کسی اذیتش نکنه منقار کلاغه خیلی بد شکل شده بود تا ی جایی رفتم که دیدم حیوانات دارن غذا میخورن ، منم به کلاغه زخمی با دستم غذا دادم ذرت میدادم بعد ریختم زمین تا از زمین بخوره ولی نخورد،میخواست از دستم بخوره میشه تعبیرش کنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید احساس ناامیدی، قدرت ریسک پذیری شما را تضعیف کند.

 101. محسنمحسنsays:

  سلام من خواب دیدم که تو یه کوچه دوستم میان چند پرنده گفت که یکیشون عقابه و منم دیدمش و یکی از دوستام رفت بگیرتش ولی نتونست و عقاب پرواز نکرد بلکه با دویدن از دستش گریخت و من رفتم دنبالش که بگیرمش رفت بالای یه درخت منم رفتم بالا از درخت که بگیرمش دیدم که خیلی زیباست و تاج داشت ولی خیلی بزرگ شده بود و من جرآت نزدیک شدن بهش نداشتم دو سه بار تلاش کردم که بگیرمش ولی عقابه عصبانی شد و دنبالم اومد که بهم حمله کنه ولی هیچ صدمه ای بهم نزد ! بعد ولش کردیم از یه جایی رفتیم که گل و لای داشت از میون گل و لای ها به خشکی رسیدم و یه دوست قدیدمیمو دیدم از دیدن هم خیلی خوشحال شدیم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب اشاره به به تصمیم ها و ریسک های جدیدی دارد که در زندگی بیداری در معرض رو به رو شدن با آن ها هستید و لازم است برای گرفتن این تصمیمات هوشیار و دقیق باشید.

 102. PenelopePenelopesays:

  دومین باره خواب پرنده میبینم اینبار خواب دیدم مارو فرستادن دو تا پرنده از همسایه بگیریم برا کارمون لازم داشتیم پرنده ی من نارنجی و تپل بود بعدش یهو از دستم پرید و پرواز کرد من صداشو درآوردم دوباره اومد رو دستم و اینبار خوب گرفتمش و نوازشش کردم و بردم خونه ی خدابیامرز مامان بزرگم چون اونام پرنده نگه مینداشتن خونشون قفس داشتن منم پرنده رو گذاشتم تو قفس یهو دیدم تو قفس یه مرغ عشق یا همچین چیزی توشه که اونم رنگش نارنجیه و از پرنده ی من خیلی کوچیکتره ولی اینا خیلی ازهم خوششون اومد مث اینک عاشق شده باشن

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب اشاره به تغییرات جدیدی دارد که موجب زنده دلی و امیدواری شما خواهد شد.

 103. نازینازیsays:

  سلام خدا قوت دیشب خواب دیدم یه بلبل داشت رو درخت میخوند شوهرم دید راحت گرفتش خیلی بزرگ بود سرش زرد رنگ بود بعدشوهرم داد دستم توی دستم همش میخواست بره من محکم گرفته بودمش بعد کامل یادم نیس نگا کردم دیدم یه تمساح کوچولو توی دستمه همش دهنش باز می‌کرد گاز بگیره من دهنش می‌بستم بعد خواستم بزارمش توی یه آکواریوم نزاشتن گفتن این بزرگ شه خیلی اذیت می کنه بردم جایی آزادش کردم ممنون از تعبیرتون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، برای کاری که هیچ منفعتی برای شما نداشته دچار اندوه شده اید که کاملا بی دلیل و بدون منطق است

 104. حميدحميدsays:

  باسلام استاد بنده با نامزدم ب مشكلاتي خورده بوديم و خداروشكر دوباره محرم شديم و قصدمون ازدواجه و من يادمه خواب هاي زيادي ديدم اما فقط همين قسمتشو يادمه ك يك قناري زرد رنگ بود ك فكر كنم سرشم كاكول پري طوسي بود و توي راه پله ناشناسي بودم ك نميدونم تو قفس بود يا اصلا تو قفس نيود يا ميخواستم بيارمش بيرون يا ببرمش بيرون ك يادم ني فقط يادمه با سرع تو راه رو پرواز كرد و من استرس اينو داشتم الان ميره و من بدبخت ميشم چجوري بگيرمش ك همون لحظه خورد تو ديوار راهرو و من سريع گرفتمش و نميدونم از شدت ظريه انگاري اشيب ديده بود و ناراحت بودم ك مرده يا زندس!!!ايا خداي نكرزه نامزدم ب من خيانت ميكند؟يا ايا بيمار ميشود؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه‌ی آن است که موضوعی باعث ناراحتی شما می‌شود.

 105. ساراساراsays:

  سلام خواب دیدم یه پرنده ی کوچولوی رنگارنگ زیبا تو خونمونه هر جامیرفتم بود یه بچه کبوتر هم تو حیاط لونه ساخته بود خیلی خوشگل بود شوهر خالم اومده بود وسایل دختر شو ببره چند تا گردنبند و دستبند بدلی بود که گذاشتم تو جعبه براش یه عالمه مداد مشکی و قهوه ای و صورتی هم بود یه دفعه دیدم پرنده رنگیه نیست بامامان بحثم شد گفت دخترم پرنده نیست من دنبالش میگشتم همش

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خبرهای خوبی به شما خواهد رسید و لطف شخصی شامل حال شما خواهد شد.

 106. حسین شاهزادهحسین شاهزادهsays:

  دیشب خواب دیدم عنکبوت نسبتا بزرگی در خانه است آمدم آنرا با کفش شکار کنم که ناگهان دیدم پرنده ای با پرهای بیشتر آبی رنگ را کشتم و پس از آن مجدد به سراغ عنکبوت رفتم و آنرا کشتم و از اینکه پرنده را کشته بودم کمی متاثر بودم ممنون میشوم تعبیر آنرا داشته باشم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نگرانی به مرور زمان بر طرف خواهد شد.

 107. مهرابمهرابsays:

  ببخشید دیشب یه خوابی دیدم که یه پرنده ای دیدم ک تو اینترنت سرچ کردم گفته بودن ک اروپاییان در قرن۱۹اونو خشک میکردن ولی من یکی از اونهارو دیدم و گرفتمش ولی نزدیک بود دستمو نوک بزنه ک یه دست ارونی روش کشیدم و ولش کردم بره

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، میتواند نشان دهنده ی دستیابی به اهداف همراه با تلاش یا سختی باشد.

 108. تیناتیناsays:

  سلام. دختر مجردی هستم امروز صبح خواب دیدم تو حیاط خونمون به دیوار یه قفس پرنده آویزونه. تو قفس حدود ۷ تا پرنده بود که ۵ تاشون قرمز بودن و دوتاشون سبز. انگار مامانم خریده بودشون. قفسشون نزدیک در حیاط آویزون بود من همینطور نگاشون میکردم یه دفه نمیدونم کدوم یکی از خواهرام مثه اینکه در قفس رو باز کرده بود که وقتی من رفتم کنارشون همشون از قفس اومده بودن بیرون و تو کوچه رفته بودن وقتی از در حیاط تو کوچه رو نگا کردم دیدم چندتاشون افتادن رو زمین و مُردن و یکی از دوتا سبز رنگا که کوچیکتر بود رو دیدم رو زمین دم در حیاطمون مرده بود برداشتم و با ناراحتی نگاش کردم. بعدشم با ناراحتی به خواهرام میگفتم من به مامان گفته بودم پرنده به خودمون نمیاد و نباید تو خونه نگه داریم. لطفا تعبیرشو بگید. ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه آن است که بر خصومت و هم چشمی دیگران غلبه خواهید کرد.

 109. MohiMohisays:

  سلام من دیشب خواب دیدم که از دریایی که خیلی کوچیکه شاید یک متر که اون طرفش آدمایی نشسته و این طرفش خونمون دارم چیزی میگیرم.... تور ماهی گیری و مینداختم تو آب و زمانی م درش میاوردم به جای ماهی طوطی برزیلی که خیلی خوشگل و خوش آواز هم هست به دستم میرسید با رنگای مختلف و من این کارو بخاطر پیشنهاد یه نفر انجام میدادم ک میگفت باید بفروشیموشون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   قلبی پاک، خانواده خوب و زندگی مرفهی دارید، سعی کنید زندگی خود را حفظ کرده و به بیراهه کشیده نشوید.

 110. رویا قلیچرویا قلیچsays:

  با سلام. من دیشب خواب دیدم به همراه خانمی که فکر میکنم همکارم بودداشتیم پرندگان کوچک زیادی ‌که فکر کنم جوجه بودند و سبزرنگ که داخل ظرفی بودند. بصورت مشت مشت برمیداشتیم وداخل قفس کوچکی می انداختیم. خیلی هم ذوق کرده بودم. میشه لطف کنید و تعبیر کنید... ‌

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ؛ ممکن است با برخی از اطرافیان خود در آینده دست به کارهای سرگرم کننده ، مهیج و البته لذت بخش بزنید.

 111. حميدحميدsays:

  سلام بنده نامزدكردم وازظرفس خواهرم چندساله بيماره وبعداين همه وقت تصميم به بستريش دربيمارستان گرفته شدوبنده خوابي ديدم استاد:شب در خيابان بوديم و مادرم و چندتافاميلامون ك چهرشون مشخص نبود گردهم راجب خواهرم حرف ميزدن و من ميخواستم برم بگم براي سلامتيش دعا كنيد ك روم نميشد و يه پرنده تيره(سياه خاكستري)شبيه گنجشك كمي بزرگتر بود انگار مال مابود توقفس بود ك فراركردونشست رودرحت كنارقفسش ك محكم گرفتمش و انقد زورش زياد بود از دستم اومد بيرون و كلي زور ميزد و پرهاي دمش همه تو دستم كنده شد اما خودش همون لحظه برگشت بقفسش و خيالم راحت شد!!

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، می باید مراقب باشید تا برخی از نیروها و یا افکار منفی و مخرب اطرافیان امید و نشاط را از زندگی تان بیرون نکند و بطور کلی دوری از تشنج و اشخاص منفی از معانی این مورد است.

 112. ماریا شیرازیماریا شیرازیsays:

  سلام و عرض ادب من خواب دیدم یک جوجه پنبه صورتی پررنگ خریدم که این جوجه توی دستم بود و هی میخواست به این طرف و اونطرف بره و شیطونی میکرد و کثیف میشد من میشستمش حتی یک دفعه رفت داخل توالت بعد این جوجه تو دستم که بود بعدش شد شبیه یه پرنده بالدار کوچیک که به رنگ سفید و آبی بود ، تو دستم خیلی تقلا میکرد که اینور و اونور بره(مثل جوجه پرنده هایی بود که تازه بال درآوردن) ولی من محکم گرفته بودمش که نره. بعدبا خودم فکر کردم گناه داره تصمیم گرفتم که آزادش کنم که پرواز کنه بره،بالش دادم تو آسمون دوتا بال زد تونست بال بگیره و بزرگ شه پرواز کرد با حالت خوشحالی بعد زیر سینش دوتاشکل قلب قرمز و آبی درست شد رفت و من از رفتنش دلم گرفت مثل حس دلتنگی فکر کنم گریه هم کردم. اگه لطف کنید تعبیرشو بهم بگید ممنونتون میشم.سپاس

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   حادثه ای خوب برای شما و خانواده‌تان اتفاق می‌افتد

 113. فاضلفاضلsays:

  سلام من خواب دیدم دوتا پرنده ازکنارم پرواز کردن اندازه گنجیشک اما زیبا و سفید بار های طلایی من تو آسمون یکیشو گرفتم و هی وول می‌خورد از دستم بردمش خونه اونجا یه گربه سیاه بود اونم چاق بود و رنگ عوض می‌کرد فکرکنم می‌خواستیم گربه رو بدیم به کسی یکم وحشی بود. تعبیرش چيه.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیانگر در پیش بودن روزهای خوش است.

 114. سمیراسمیراsays:

  سلام ممنون از سایت خوبتون تو خواب دیدم تو بالکن نشستم طلوع خورشید بود و یهو ی پرنده خیلی رزیبا و رنگ های فوق العاده ای داشت روی درخت نشست و من محو دیدنش بودم. وقتی پرهاشو باز میکرد رنگشاش بیشتر میشد و اخر سر به شکل وریخت مرغ شد ی مرغ خیلی زیبا ولی همچنان پرنده بود و پرواز میکرد تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   حرمت و عزت و احترام و آبرو به دست می‌آورید.

 115. ماریاماریاsays:

  عرض سلام و ادب، ضمن تشکر از سایت خوبتون ، خواب دیدم یه چیزی مثل مگس پرواز میکرد دورو برم که من زدم روش که بکشمش، متوجه شدم پرنده ی کوچیکه ، پرنده روی یه درختچه نشست اول میخواستم بزنمش که بیحال شه بگیرمش چون دستی نبود(چند بار هم زدم بیحال شد تا اومدم بگیرمش سرحال میشد) بعد تصمیم گرفتم بهش غذا بدم وقتی رفتم نزدیک درخت یه پرنده دیگه که یکم از اون بزرگتر بود هم دیدم که چندتا شاخ کوچولو رو سرش بود (مثل خار) بعد بهشون غذا دادم پرنده دومی انگار نر بود، وقتی بهش غذا دادم انگار به من علاقه مند شد و واسم هنر نمایی میکرد طوری که مردایی که نزدیکم بودن به غیرتشون برخورد،منم پرنده رو ناز کردم. بعد این پرنده که رنگای مختلف داشت(بیشتر قهوه ای تو ذهنمه) پرواز میکرد میومد رو سرو شونه و دست من مینشست و هی دورم میچرخید، همینطور که پرواز میکرد دورم یهو خورد به سینه همکارم که خانم هستن و افتاد و مرد. میخواستم بپرسم اینکه آخرش اینطوری افتاد مرد تعبیر خاصی داره؟ تشکر میکنم از مهربانیتون که لطف میکنید و پاسخ تعبیر خوابا رو میدید.♡

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، ممکن است برخی از اطرفیان رفتارهای آزاردهنده ای از خود نشان دهنده که باعث رنجش و یا ناراحتی کوتاه مدت برای شما شود.

 116. پرستو تهرانیپرستو تهرانیsays:

  سلام خواب دیدم تو یه دشت سرسبز خیلی زیبا بودم.تو آسمون یه پرنده سفید خیلییی زیبا بود که پرواز می کرد و من محوش شده بودم یه آقای مسنی سعی داشت که اون پرنده رو بکشه و شکار کنه دست نشونش خوب بود ولی به پرنده نمیخورد تیراش و نمیتونست بزنه.ممنون میشم تعبیرش رو بگین⚘

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، ممکن است از نزدیک شاهد دلتنگی و یا ناامید شدن برخی از افراد در اطراف خود باشید و سعی در دلداری آن ها داشته باشید.

 117. NiloofarNiloofarsays:

  سلام من ديروز خواب ديدم ، كنار يه درياچه يا نميدونم جايي بود كه آب داشت بودم ، ناراحت هم بودم،يهو از بالا دوتا قوي سفيد اومدن نشستن جلوم بعد رفتن تو آب نشستن ،منم نگاشون ميكردم ميگفتم چقدر خوشگلن اي كاش يكيشون قوي سياه ميشد .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   لذت و شادی در انتظار شماست.

 118. ندانداsays:

  سلام، خواب دیدم توی اتاقم هستم بعد ی پرنده اومد، لونه هم داشت، یعنی لونش هم تو اتاق بود ، درصد بسیار ضعیفی حس میکنم کلاغ بود,,,در کل لونه پرنده باعث جلب توجهم شد،،،

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نمایانگر از دست رفتن انرژی یا انگیزه است.

 119. علیعلیsays:

  سلام من دیشب خواب دیدم که یه پرنده در حینی که داشت سمت من میامد بین شاخه ها گیر کرد و من گرفتمش.تعبیرش چیست ممنون میشم کمک کنید ؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   یک تغییر در زندگی شما روی خواهد داد.

 120. TTsays:

  سلام . خواب دیدم که از تراس یه خونه ای که تو خواب انگار‌ خونه امون بود از سمت تراس صدای خیلی زیبای یه پرنده ای رو شنیدم اینقدر آوازش قشنگ بود که رفتم در تراس باز کردم ببینم چه پرنده ایه. دیدم که یه پرنده کوچیک که فکر‌کنم رنگش طوسی سیر بود منقار درازی هم داشت ،انگار که صدام میزد که در رو براش باز کنم بیاد تو من اومدم یواش گرفتمش ولی اول به دستم نوک میزد که ولش کنم من نازش کردم و اون دیگه نوک نزد و توی دستم موند . منقار این پرنده و صدا و آوازش خیلی ذهنم رو درگیر کرده میشه دقیق برام تعبیر کنید ؟ ممنونم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، بیشتر قول اتفاق های خوب و مطلوب را در آینده میدهد که همراه با آرامش هستند

 121. GGsays:

  سلام. خداقوت. خواب می دیدم کلی پرنده کوچک اما در عین حال زیبا را یکی از همکاران که در قفس هستن به من داد و من داشتم تک تک آنها را توی اتاق کارم آزاد می کردم. پرنده های کوچک و زیبا با نگاه مهربانانه به من نگاه می کردند و بابت آزاد کردنشان خوشحال بودند.در ضمن برخی از پرنده ها رنگ پرشان سیاه برخی سفید و برخی دارای خال ها سفید به همراه پرسیاه بودند. ممنون از پاسخ شما

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام پرنده دیدن مراداست مگراینکه کلاغ و کرکس باشد و بقیه مبارک و خوب است

 122. فائزهفائزهsays:

  سلام وقت به خیر من خواب دیدم با اعضای خانواده در تراس بزرگی نشستیم که سقف داشت کفش سنگفرش بود و هوای بهاری و ما رو سنگرفش آن نشسته بودیم و روربرو یه باغ بسیار زیبا بود که به این تراس وصل بود و گرم صحبت بودیم که قمری کوچکی نزدیک ما به زمین نشست من به بقیه گفتم تکون نخورن که قمری نترسه اما با کمال تعجب دیدم قمری به سمت من اومد و روی پای من نشست بعد یک گنجشک بسیار زیبا در کف دو دستم نشست و من گرمای بدنشو حس کردم و با آرامش نازش کردم قمری هم خودشو به دست من رسوند در همون حال چند گنجشک و قمری از آسمان اومدن و بر شانه هایم نشستن خیلی لحظه زیبایی بود و پر از عشق من تعجب زده اما خوشحال تکون نمیخوردم که مبادا بترسن ممنون از وقتی که میزارید

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   پرنده اگر کلاغ یا کرکس نباشد نشانه خبر خوش و شادکامی است و جای نگرانی وجود ندارد

 123. پریا رحمانیپریا رحمانیsays:

  سلام وقتتون بخیر ببخشید تعبیر این خواب چیه؟من باردارم دیشب خواب دیدم دوتا پرنده کوچیک ک پاهاشون بسته بودو باز میکنم و ازادشون میکنم.بعد دوتا کفتر سفید وتوپولو ک تو قفس بودن ازاد میکنم یکیشون میپره رو شونم میشینه

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام مراد است و به مقصودتان خواهیدرسید

 124. ندا مقدسیندا مقدسیsays:

  من خواب دیدم چندتا پرنده خیلی زیبا با رنگهای خیلی قشنگ در اسمان پرواز میکنن همه مجذوب شده بودن. تو همون حال از خدا خواستم یه قالی باشه بندازیم زیرمون و پرنده ها رو نگا کنیم یکی از پرنده های ابی رنگ و خوشگل تبدیل به قالی شد و کنار من رو زمین افتاد. بعد یه جوجه زخمی هم افتاد رو زمین من برداشتمش گفتم خودم میبرمش خونه ازش مراقبت میکنم کمکش میکنم دوباره پرواز کنه...جوجه حرف میزد انگار داشت تشکر میکرد ازم...بعد دیدم یکی از اون پرنده های خیلی زیبا هم رو شونم نشسته بود.

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام ممکن است در زندگی خود دچار بلا تکلیفی بشوید که خوشایندتان نباشد

 125. سمیراسمیراsays:

  سلام ممنون از سایت خیلی خوبتون من تو خواب دیدم وقتی شب بوده درختای ی باغ رو قطع کردن و ی عالمه گنجشک اونجا بود ک بعضی هاشون زخمی و بعضی هاشون مرده بودن اون تعدادی ک زنده بودن بهذزخمی ها کمک میکردن و دو تایی ی گنجشک زخمی رو میبردن ی جای دیگه تعبیرش چیه؟؟؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان به معنای خیرخواهی و انجام کارهای درست در زندگیتان است.

 126. فاطمهفاطمهsays:

  سلام من‌ بعد از ظهر خواب دیدم تو پذیرایی خونه نشستم و سه تا پرنده خوشگل و رنگارنگ و کوچیک و دوتا طوطی (که تو واقعیت یکی از فامیلا داره و هرازگاهی میده ما نگه میداریم)تو خونه پرواز میکنن و خودشونو به‌پنجره میزنن و من با داداشم حرف میزدم انگار داداشم میخواست زمین بگیره راجب زمین حرف میزد و اون سه تا پرنده انگار برای خوردن بودن و من اونا رو تو خواب احساس میکرردم بادمجان سیاه هستن داداشم یکی از پرنده هارو زنده زنده میخورد و منم گفتم این چه کاریه میکنی و یکی از پرنده ها اومد نشست وسط سر من و من ترسیدم از خواب پریدم

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سسلام خواب عصر تعبیر درستی ندارد بااین حال دیدن پرنده براحوال خوش دلالت میکند مگر کرکس و کلاغ

 127. زهرامحمدیزهرامحمدیsays:

  سلام،من طرف صبح بودکه خواب دیدم رفتم توحیاط وروپشت بوم یه مرغ چاق وسبزنشسته، من دستمودرازکردم واونکه آروم نشسته بودوتونستم بگیرم خیلی مرغش زیبابود سبزبود وروگردنش گلای سفید کارشده بود وتاج هم داشت همچنین دیدم یه مرغ سبر دیگه هم همون بالاست وبابام وقتی برام آوردش دیدم قهوه ایه ومن گفتم این اونیکه گفتم نیست واون مرغ اولیه که سبز بودهم رفت تو خونمون.

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان به معنای بخت و اقبال خوش و افزایش خیر و برکت در زندگیتان است.

 128. رهارهاsays:

  سلام من خواب دیدم که به کوهی رفتم وناگهان درآسمان پرنده ی زیبا وهفت رنگی رو دیدم که درآسمان پرواز میکند ومحو پرنده زیبا شدم وبامی رادیدم که پراز اینگونه پرنده های زیبا بود سریع به خانه رفتم وازاهالی خانه خواستم تاآنها هم بیایند وپرنده هارو ببینند بعد که همه دوباره رفتیم ناگهان یکی از این پرندگان زیبا بردوش پدرم نشست وبعد که دوباره به سمت پدرم برگشتم آن پرنده رفته بود وتمام پرندگان روی بام هم رفته بودند تعبیر این خواب چیست؟

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام دیدن پرنده بیانگر پیش امدن روزهای خوش و شاد است که بر مراد تعبیر میشود

 129. ایرج عالمیایرج عالمیsays:

  سلام وخسته نباشید خواب یه فرشته دیدم که یه هدهد وقمری بزرگ بهم داد ولونه ای نشون داد که اونا رو انداختمدتو لونه که قمری کوچیکتر شد بعد فرشته که خیلی زیبا بود کوچیک شد وبغلم گرفتم که اگه بزرگ بود ازدواج میکردم

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام بر کامروایی و خوشی است وبه جز کلاغ که تعبیر خوشی ندارد

 130. مهسامهساsays:

  سلام من یه شبی خواب خواهرمو دیدم که اینگار می خواست چیزی بهم بگه یا چیزی بده بهم واس خوردن، این قسمتشو دقیق یادم نمیاد اما در ادامه اش دیدم من روی یه سکو یا پله ای نشستم(شاید پله خونمون بود) و یه پرنده ای که قد و قواره اش کوچیک بود(بزرگ نبود خیلی) ولی خیلی زیبا بود داره رو به روی من پرواز میکنه و منو نگاه میکنه، منم دارم نگاش میکنم و میگم چقدر قشنگه. هی رو به روی من پرواز میکنه و منو نگاه میکرد، منم همینطوری نگاش میکردم. اولین باری بود که خواب پرنده میدیدم. میشه تعبیرشو بفرمائید. با تشکر

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام بیانگر به دست اوردن مراد است و اگر خوش رنگ و اواز نیز باشد بر سربلندی تعبیر میشود

 131. SaraSarasays:

  سلام و مرسی از سایت خوبتون من خواب دیدم تو حیاط خونه هستم و یه عقاب زیبا تو آسمون پرواز میکرد من اول محو پروازش شده بودم و بعدش یه کم ترسیدم که نکنه حمله کنه بعدش دیدم تو خونه عموم فرود اومد و خیالم راحت شد.بعد از اون یه هدهد سفیدبا تاج سبز اومد نشست رو دیوار و داداشم گفت ببین چقدر قشنگه .میشه خواهش کنم نعبیرشو بهم بگین

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام مراد است و نشانگر رسیدن به مراد و ارزوهایتان در اینده

 132. ندا علی نژادندا علی نژادsays:

  سلام من خواب دیدم مرغ مینای ما فرار کرده یبار گرفتم و دوباره فرار کرد و من هعی دنبال اونم که بگیرمش بعد خودش میره توی قفسش بعر وقتی نگاه به قفس میکنم بجای مرغ مینا یاکریم میبینم ولی بعد دوباره نگاه میکنم که میبینم مینامون هست ولی ب همراه یه کبوتر سفید یه قفس کنارش دارم اونام کبوتر سفید هستن با یه طرح قرمز رو پرشون بعد داشتم نگاه میکردم که دیدم دو تا قناری زرد و سفید هست در قفسو باز میکنم که میرن توش که یکی ماده بود و دیگری بچه قناری یه قناری بزرگ نرم هست وه سعی داره اینا رو ازاد کنه هعی نوکشو میندازه رو در قفس که باز کنه من میخواستم بگیرم ولی زرنگ بود نمیتونستم برای همین بیخیال شدم تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام بر مراد تعبیر میشود و براورده شدن ارزوها و مرادهای زندگیتان

 133. محمد آقایی صائممحمد آقایی صائمsays:

  سلام.من خواب دیدم تو ۱ اتاقی تاریک بودم...چند تا موش تو اونجا بودن...چند تا پرنده اونجا بودن ولی نمیدونم چه پرنده ایی بودن. پرنده ها از دست موش ها فرار میکردن و موش ها هم هی سراغ پرنده ها میومدن و منم نگاهشون میکردم..بعدش دیدم موش ها دارن اذیت میکنن رفتم داخل و یهو یکی از پرنده ها سریع اومد کنار پای من وایساد و انگار از من کمک میخاست تا موش ها اذیتش نکنن منم سریع برداشتمش و بغلش کردم و نازش کردم و دیدم چه نفس نفسی میزنه و منم هی نازش میکردم و موش ها هم اینور و اونور میدویدن و منم هی اونارو با پام فراری میدادم تا نزدیک نشن و هی پرنده رو نازش میکردم و هی موش هارو فراری میدادم.ممنون

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام بر مراد تعبیر میشود و براوده شدن حوائج است

 134. حسینحسینsays:

  با سلام منم دیشب خواب دیدم کلی گنجشک از ترس رفتن تو یه لونه قایم شدن رفتم همشونو با لونه گرفتم اومدم نشون خوانواده دادم بعضی هاشونم دستمو گاز میگرفتن. بعد یکی یکی آزادشون میکردم میرفتن فقط یکیش خیلی کوچیک بود نمیتونست پرواز کنه همون اطراف خودم میچرخید

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه کمک شما به دیگران است

 135. زهرازهراsays:

  سلام من دیشب خواب دیدم یه پرنده کوچیک اومد سمتم و پرنده رو گرفتم کمی نوازشش کردم و یه لحظه دیدم مادر جوجه داره میاد سمتم. بعد پرنده رو پرواز دادم سمت مادرش. بعد دیدم به جز اون پرنده کلی جوجه دیگه هم هستن که هنوز پرواز کردن بلد نیستن یهو یه پلنگ اومد و چندتاشو شکار کرد میخواست حمله کنه بقیه رو هم شکار کنه یه نفر اومد و با کشتن پلنگ مانع شد. جالبه توو خواب با خودم میگفتم کسی که زور داره همیشه حق نیست و حق نداره

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام ممکن است در زندگیتان با خوش شانسی روبرو شوید

 136. حدیثحدیثsays:

  سلام وقت بخیر.من خواب دیدم که انگار یجا گیر افتاده بودم توو یه خونه یه سوراخ پیدا میکنم ازش فرار میکنم میبینم حیازط بابابزرگمم و خوشحال میشمو خوشحالی میکنم بارونم میزد عمو با پدرمم از پشت پنجره منو نگاه میکردن بعد میام برم دسشویی انگار از سطح زمین دسشویی پایین تر بود از روشنایی دسشویی یه بره میبینم باخودم میگم نیاد بیوفته توو دسشویی بعد بره میاد از روشنایی توو میگیرم میزارمش پایین ولی همش میپرید پرشای بلند میکرد اندازه قد خودم میپرید رنگش قهوه ای تیره بودانگار یه پرنده مشکی ام بود که پاهاش بلند بود .داداشمو صدا میزنم بیاد ببرتش بیرون بعد داداشم میاد پرنده رو میده دستم میگه نگهش دار تا من بررو بگیرم بعد پرندرو ازت بگیرم .پرنده تند تند پاهاشو تکون میدادو من محکم پاشو میگرفتم ولی باز تکون میدادو انگار بدم میومد حس میکردم الان چنگ میندازه دستمو البته ننداخت و به داداشم گفتم زودباش بگیر اینو از من بعد بیدار شدم از خواب تعبیرش چیه ؟

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه ترس و فرار از مسایلی و اتفاقاتی است که موجب نگرانی حالتان میشوند

 137. مهیش اسکندریمهیش اسکندریsays:

  سلام من خواب دیدم کلی پرنده ی خوشگل و طوطی و گنجشک و .... تو قفس های جدا هستند منم تو حیاطم بعدش اونا خودشون دره قفسو باز کردن و اومدن نشستن رو دستم تعبیرشو میشه بگین

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام بر مراد تعبیر میشود و براورده شدن خواسته ها

 138. مرضیهمرضیهsays:

  سلام من نزدیکای صبح نمیدونم قبل یابعداز اذان بود خواب دیدم تو مکانی هستم که یک پرنده کوچک ولی بسیاااار زیبا و به رنگ طلایی خوشرنگ پرواز میکنه و جایی میشینه و به من نگاه میکنه و من مشتاق گرفتنش میشم خیلی آروم دستم رو بالا میگیرم و صدا در میارم وپرنده میاد میشنه رو دستم و من نوازشش میکنم دوبار من پرنده رو دست میگیرم واینکه آخرین بار آرزوهام رو بهش میگم و پروازش میدم یه بار هم میگیرمش تا بیارمش به خونه و به والدینم نشون بدم ولی بعد پروازش میدم چون یکی تو خواب بهم گفت گناه داره آزادش کن.تعبیرش چی میتونه باشه؟ممنون میشم جواب بدید

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام ممکن است در زندگیتان با خوش شانسی روبرو شوید

 139. شادیشادیsays:

  سلام وقتتون بخیر خواب دیدم ی پرنده رنگارنگ و خیلی چاق و درشت ک یکم شکل مرغ ماهی خوار بود با دم رنگارنگ و کشیده از پنجره اومد تو خونه تا ب قفسی که توش ی طوطی و قناری زرد بود حمله کنه تو خواب حس میکردم این طوطی و قناری امانته دستم پرنده زد قناری زرد و کُشت و طوطی سبز و از قفس فراری داد منم واسه اینکه بیشتر خرابی ب بار نیاره ی دمپایی زنونه پرت کردم طرفش ی پَر بزرگ و رنگی و خیلی خیلی خوشگل ازش جدا شد و آروم آروم اومد پایین بعد پرنده با ناراحتی خودشو توی قفس کوچیک جا داد یادم نمیاد دیگه توی قفس موند یا پرید رفت

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشانه بدست آوردن چیزهای جدید است

 140. احسان مقدمیاحسان مقدمیsays:

  با عرض سلام.من خواب دیدم دو تا جغد روی پنجره خونه داخل اتاق نشستن یکی رو فرستادم بگیره ولی یکی از جغدا پرواز کرد من سریع رفتم جغد رو گرفتم بعد دیدم یه پرنده مثل یا کریم پشت پرده هست ولی خیلی زیبا تر بود از یا کریم اونم با یه دست دیگم گرفتم.بعد رفتم داییم رو دیدم دو تا دستش انگار فلج شده بود و لکه قرمز داشت.بعد رفتم داخل خونه مادرم و خالم داشتن لباس زیبا میپوشیدن که برن عروسی ولی نمیدونم عروسی کی بود.ولی من پیشنهاد میدادم این خوشرنگ تره اینو بپوش.با تشکر فراوان

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام نشان دهنده مراد است و رسیدن به ارزوها

 141. 아레조아레조says:

  با سلام، دیدم که در بالکن منزلمون یک پرنده زیبا و استثنایی اومده و من میخواستم اونو بگیرم وقتی شروع کردم به سوت زدن اون پرنده اومد و روی دستم نشست ، چه تعبیری دارد، باتشکر.

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام نشان دهنده مراد است

 142. حسینحسینsays:

  خواب دیدم بر پشت بال یه کلاغ دارم روی حرم امام رضا پرواز میکنم .بعدش خودم شروع به پرواز کردم تقریبا نزدیک زمین پرواز میکردم خیلی خوب بلد نبودم پرواز کنم

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشانه آرزوها و خواسته های شماست

 143. مریممریمsays:

  سلام .ما یک ماه پیش یک پرستویی داشتیم تو خونمون که چند روز پیشمون موند بعد مرد.دیشب خواب دیدم که در یخچال رو باز کردم و دیدم توی یک کاسه توی آب سرد افتاده و داره غرق میشه اون رو در اوودم و دیدم .به مامانم گفتم مامان نگاه کن پرستو نمرده و رنگش که قهوه ای بود به سفید تغییر کرده.این پرنده رنگش سفید و چشماش آبی رنگه خیلی زیبا بود و توی هال خونمون گذاشتم .بعد نگاه میکردم دمش رو باز کرد و به طاووس تبدیل شد یک طاووس کوچک شد به خونوادم گفتم و رفتم که به بابام بگم برگشتم دیدم پرنده سفید شده و با یک پرنده جفت گیری میکنه و و بعدش کنارش پرنده های سفید کوچک که بچه های همین پرنده بودن خونمون رو پر کرده و خونمون پر پرنده کوچک سفید شده.

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشانه اتفاقات جدیدی است که میتواند جنبه مثبتی روی زندگیتان داشته باشد

 144. سید امید اوانیسید امید اوانیsays:

  درود استاد ارجمند این خوابی که می خوام براتون بگم به نظر می رسه که یه نشانه مهمی تو زندگی منه! چون سالی چند بار این خواب با کلیات یکسان ولی جزئیات متفاوت برای من تکرار می شه،لطفا تعبیرش کنید.خواب می بینم تعداد حدود ۲۰ تا ۳۰ پرنده تزئینی داخل قفس های مختلف اسیر کردم و مدت نسبتا طولانی  فراموش کردم بهشون آب و غذا بدم یه هو یادم می افته  که باید بهشون سر می زدم وکلی نگران میشم و ووقتی که میرم  بهشون سر بزنم و براشون آب بریزم و غذا می بینم تعدادی از تشنگی و گرسنگی مُردن،ولی اکثرن زنده ان،البته ناگفته نماند حدود دوازده سال من نوعی پرنده تزئینی داشتم که دو سال پیش مُرد و همیشه احساس عذاب وجدان داشتم که به پرندم خیلی نمی رسم و یکی از اون پرنده های تزئینی که در خواب می بینم از این نوع پرنده ای که قبلا داشتم(نوعی طوطی کوچک) است.البته دیشب خواب دیدم ۲ عدد گربه هم در کمال تعجب با اینکه من ابتدا مطمئن بودم که اتای امن باشه  در اتاقی که پرنده ها اسیر بودن پیدا کردم که تعدادی پرنده رو خورده بودن ولی خودشون از بی آبی ضعیف شده بودن ولی وقتی منو دیدن از اتاق فرار کردن ولی به خیلی از پرنده های توی قفسها نتونسته بودن آسیب برسونن،استاد ممنون می شم خواب منو تعبیر کنید چون خیلی برام مهه این خواب تکراری

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشانه انجام کارهایی است که بی ثمر به نتیجه میرسند و یا عدم موفقیت در انجام کاری است

 145. سحرسحرsays:

  سلام من دیشب خواب دیدم اندازه 15تا طوطی داشتم که همشون فرق داشتن باهم از زیر و درشت همشون تو قفس بودن بجز کاسکت که از همه بزرگتر بود رو دستم نشسته بود و برام دلبری میکرد که منو نوازش کن بقیشون و هر چند دقیقه یا بار یکی یکی میآوردم بیرون که حوصلشون سر نره میشه بگید تعبیرش چیه ، البته من توی واقعیت دوتا عروس هلندی دارم که دوتا جوجه یک ماهه دارن

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشانه بدست آوردن چیزهای جدید است

 146. شیداشیداsays:

  سلام من خواب دیدم دوتا قفس مرغ عشق دارم ویه کبوتر که تو قفسع دارم که یکی از مرغ عشق ها مرتب می خواست فرار کنه ولی من می گرفتمش و یکی از مرغ عشق ها بیشتر بدنش سفید و ابی بود و یکی دیگش تو مایه های ابی

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشانه بدست آوردن چیزهای جدید است

 147. نسیمنسیمsays:

  سلام. خوابی که تعریف می کنم خواهرم دیده و با صدای اذان صبح از خواب بیدار شده. خواب دیده که من دو تا کلاغ رو تو دستم گرفتم. بعد به من گفته آخه اینم حیوونه تو نگه میداری و من جواب دادم: آخه ببین چه رنگی دارن و اون دیده که کلاغ ها فیروزه ای رنگ هستن.

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام بر مراد و بدست اوردن مقصصود تعبیر میشود

 148. سپهر سپهریسپهر سپهریsays:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما مدیر محترم.خواهر من بارداره و چند شب پیش خواب دیده که کبک به دنیا آورده، ممنون میشم تعبیرش رو بهم بگید.با تشکر

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابشان نشانه اتفاقات خوشایندی برای ایشان است

 149. فاطمه غفاریفاطمه غفاریsays:

  من خواب دیدم ک حس کردم با شوهرم ک تازه عقد کردیم تو حیاط هستیم چنتا پرنده میان و میرن من بعضی وقتی اونارو میپروندم اونا میرفتن و میومدن بعد حس کردم حرف میزدن ولی یادم نمیاد چی و اخر یکیشون نمیدونم چجوری تو دستم داشتم و نوکشو بوس میکردم نوزش میکردم بعد گنجشک خودش انگار اصرار داشت بغلش کنم منم ب میل خودش ب خودم. چسبوندم تو ذهنم دراز کشیده بودم و همینطور ک خوابیده بودم پرنده سعی داشت زیرم خودشو جا کنه وقتیم بیدار بودم دستنم همونجا بود ک پرندهه بود چنبار با دستم گشتم پیداش نکردم چون بیدار شده بودم

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   بر رسیدن به خواسته ها و مراد یافتن تعبیرمیشود

 150. شیماشیماsays:

  سلام . خواب دیدم دیشب که دوتا پرنده از کبوتر بزرگتر و خوشگلتر یکیش سفید اون یکی هم خاکستری سفید بود این دوتا کف خونه راه میرفتن زیاد که راه میرفتن یکیشون رو میزاشتم رو اون یکی تبدیل ب یکی میشد بعد یکی راه میرفت بعد دوباره بر میداشتم از روش دوباره دوتا میشدن راه میرفتن صدا میدادن .ممنون میشم تعبیرربفرمایید

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام بیانگر به وجود امدن صلح و خبر خوب است در بین ملل تعبیر میشود

 151. نجمهنجمهsays:

  سلام من مجردم، خواب دیدم یک عقاب از اسمان اومد داخل حیاط و من خیلی ترسیدم که منو نبره و داخل خونه قایم شدم که منو نبینه میخواست به من حمله کنه ومرا ببرد، خیلی ممنونم تعبیر بفرمایید.

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام ممکن است از رفتار کسی ناراحت شوید

 152. یوسفیوسفsays:

  من دیشب در خواب دیدم نمیدونم قناری یا بلبل بود خیلی اروم و بدون دردسر گرفتمش نوازشش میکردم یکمم میخوند تقریبا نارنجی رنگ بود ولی دمش کوتاه بود و نوازشش کردم گذاشتم تو قفس و میخوند

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   احترام و حیا است .

 153. میترامیتراsays:

  سلام .خواب دیدم تود تراس یا حیاط خلوت کمددبود و یه پرنده رنگی تو قفس بود و ا ومبود و یه پرنده زدون قغس توکشو پایین کمد بود و تو خواب یادم اومد حدود دو سه سال پیش خیلی اذیت می کردند گذاشتم تو کمد و این پرنده چاق شده بود وپرهاش رنگ رنگی وخوشگل بود اندازه یه جوجه خروسی که بالغ میشه ازش می تر سیدم و اومد بیرون کشو و به شوهرم میگفتم اگر بگیریش گوشتت رو میکنه یکدفعه انقدر مدفوع و ادارا کرد که ادراش راه افتاد توی حیات خلوت و زیاد بود و با این کار جثه اس کوچیکشد اندازه یه مرغ عشق به شوهرم گفتم نگیرش و پشتش برو تا بره سمت حیاط.تا وارد حیاط شد شکل یه مرغ یا نمی دونم خروس سفید شدو مثل وحشی ها داشت تمام گل هامو می کند و میخورد و دیدم رفت سمت گنجشکی که داشت جوجه اش رو غذا می داد و میخواست جوجه رو بخوره و داشت نوکش می زدکه دویدم جوجه رو برداشتم و اومدم تو از پشت شیشه نگاهش میکردم وبه شوهرم که تو حیاط بود گفتم در خونه رو باز بذار بره و اول فکر کردم پدر و مادر گنجشک دارند لبه دیوار صدا می کنند و نگاه کردم دیدم دو تاپرنده کنار هم نشسته بودند و جثه مثل کبک داشتند یکمی درشت تر وبا پرهای رنگی و خوشگل .بیصدا و چشم گرد که از سر تا گردنشون پر نداشت تو حیاط رو که مرغ وحشی بود از اینطرف و انطرف می رفت رو نگاه می کردند.یادم نیست از حیاد رفت تو کوچه یا نه! ببخشید طولانی شد ممنون میشم تعبیرش رو بفرماین

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود بر شما ، بطور کلی نمادی از زیبایی ها و یا تغییرات مطلوب و تدریجی است که در آینده و با گذشت بیشتر زمان تجربه خواهید کرد.

 154. مجیب اسماعیل غانمیمجیب اسماعیل غانمیsays:

  باعرض سلام و عرض خواب دیدم به دستشویی رفتم و در داخل سنگ دستشویی پرنده ای شبیه توتی و رنگ ان طوسی بود که ان را گرفتم لطفا بفرمائید تعبیرش چیست

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اقدامات کنونی شما بسیار مهم است چرا که آینده شما را تحت تاثیر قرار می دهد.

 155. ملودملودsays:

  با سلام و خسته نباشید..خواب دیدم تو حیاطمون یه قفس داشتم توش یه پرنده کوچیک سفید بود دستم گرفتمش و بوسش کردم پرش دادم گفتم برو.در حد یک متر پرواز کرد بعد دوباره برگشت نشست رو دستم.بازم پرش دادم..اینبار رفت و رو لبه پشت بام همسایه نشست و رنگش تبدیل به خاکستری شد و همون جا موند.

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام ممنون نشان دهنده مراد است و به دست اوردن خواسته هایتان

 156. مینا شجاعیمینا شجاعیsays:

  سلام خواب دیدم تو خونه هستم و پرندگان خیلی عجیبی که تا حالا ندیده بودم و رنگی رنگی و خیلیم زیبا بودن تو خونه رفت و آمد میکردن یکیشون گرفتم تو دستم خیلی زیبا بود داشتم به دوستم نشونش میدادم بعد نگاه کردم دیدم دندون داره پنجه داره ترسیدم گازم بگیره گذاشتمش زمین دیدم چند تا جوجه بزرگ و کوچیک داره از زیر پروبالش میزنه بیرون خندیدم به دوستم نشون دادم بعد نمیدونم چی شد دوستم دیدم لخت شده باسن لختش و دیدم داره با کسی ور میره بعد اون طرف که یادم نیست خانم بود اقا بود جنسیتش یادم نمیا اومد سمتم لب میگرفت ازش و من خیلی تحریک شدم شلوارم تا نصفه پایین بود با دستش داشت من و میمالوند که خواهرم از خواب بیدارم کرد خیلیم خیس و تحریک شده بودم تعبیرش چیه ممنونم از پاسختون

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام بیانگر مراد است قسمت اول خوابتان و قسمت دوم نشان دهنده رویای شیطانی است به نظر رویای شما پریشان بوده است

 157. بهاربهارsays:

  باسلام دیشب خواب دیدم خونه خواهرم هستیم ک درواقعیت سالهاست دیگه اونجا نیستن ک خونه رو عوض کردن پا تو حیاط بودیم یهو دیدم پرنده ای مثل قمری وای مطمئنم قمری نبود اومد رو شونم نشست خیلی بامن صمیمی بود ومن نوازشش میگردم بعد باهم رفتیم داخل خونه طوری ک بچه های خواهرم بدشون اومد وپیش خودشون فکر کردن من پز میدم و خودنمایی میکنمحتی یکی از بچه های خواهرم ب من متلک هم انداخت

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشانه آداب و معاشرت با اقوام است

 158. AlirezaAlirezasays:

  باسلام‌بنده‌خواب‌دیدم‌که‌داخل‌قفسی‌ مملوازپرندگان‌زیبامیرم که‌فنچومرغ‌عشقوکبوتران سفید‌بودندکه‌کبوتری‌میخواست‌بره‌بیرون‌دروبستم وازکنج‌قفس‌فنچیوبرداشتم‌که‌تخم‌داشت بعدرهاش کردم‌درون‌قفس‌وجفتش‌اومدو روی‌تخم‌هاش نشست‌بعدش‌یه‌مرغ‌عشق‌گرفتم‌که‌دستموبانکش داشت‌فشارمیدادوزخمی‌میکردکه‌ازخواب‌بیدارشدم

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام نشان دهنده مراد است و به خواسته های خود رسیدن

 159. ZahraZahrasays:

  سلام وقتتون بخیر،پدرم خواب دیدن که کبکی را از لانه اش برداشته و قصد میکند که سرش را ببرد،موقع بریدن سر کبک متوجه میشود که سر کبک را به اشتباه از پشت بریده و اینبار سر کبک را از جلو هم میبرد...لطفا راهنمایی بفرمایید!

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشان دهنده آرامش در زندگی و رضایت از آن می باشد.

 160. محسن گودرزیمحسن گودرزیsays:

  با سلام پرنده ای زیبا رو تو شرکت دیدم درهارو بستم و انو گرفتم نوازشش کردم اما دیدم گریه میکنه و بچه هاشو صدا کرد دلم پریشون شد درو باز کردم گفتم برو کاریت نداشتم برو لطفا مرا راهنمایی کنید

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام بیانگر مراد است و رسیدن به خواسته های خود

 161. سیاوشسیاوشsays:

  سلام و عرض ادب نزدیک صبح خواب دیدم، برادرم با یه دکتر کار داشت، اون دکتر داخل باغ خودش بود که برادرم منو همراه خودش برد، دم در باغ که منتظر بودیم دکتر بیاد بیرون، من یه پرنده خیلی زیبا فکر کنم طوطی کوتوله خوش رنگ دیدم، که تونستم به راحتی با دست اونو بگیرم و همراه خودمون ببرمش. ولی بعد از خواب بیدار شدم، تعبیرش چی می شه؟ با تشکر

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام ممنون نشان دهنده مراد و رسیدن به خواسته های خود است

 162. وحید چراغیوحید چراغیsays:

  باعرض سلام من دیشب خواب دیدم سه پرنده کرفتم ودر سلطل کرد در دار کذاشتم بی زحمت تعبیر خواب من را به کوید با تشکر فراوان

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   یادآور این موضوع است که حل کردن مشکلات به تصمیمات و اقدامات جدید احتیاج دارد.

 163. مهیامهیاsays:

  سلام.طوطی عروس هلندیم حدود یکی دوماه پیش فرار کرده .ولی خواب دیدم که تو یه خیابونی هستیم طوطیمو دیدم قفسش رو اوردم جلو که خودش بیاد تو قفسش صداش میکردم یواش یواش میومد سمتم که اومد رو دستم رام شده بود خیلی ذوق میکردم که پشیمون شده و پیشم اومده.تعبیرش چیه لطفا؟پیشاپیش ممنونم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ممکن است به معنای ارزش ها، اعتماد به نفس، میزان نفوذ، جذابیت و روابط اجتماعی شما با دیگران باشد

 164. نفسنفسsays:

  سلام.خسته نباشید تعبیرخواب کثیف شدن صورت کسی درخواب توسط فصله پرندگان چیه سپاسگزارم

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   نشانه رفع غم و اندوه است

 165. کیمیاکیمیاsays:

  سلام من دیشب خواب دیدم داخل یه خونه بودیم که اصلا برام آشنا نبود وارد حیاط خونه شدم همون موقع یه پرنده بزرگ و خیلی خوشگل نشست تو باغچه بدنش کرمی رنگ با خال های مشکی دم کوتاهی داشت ولی کاکل خیلی بزرگی داشت که طرحش مثل دم طاووس بود هرچی هم مامانمو صدا زدم که بیاد ببینه نیومد اونم بعد از چند دقیقه پرید رفت

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام بیانگر اخبار خوشایند و شاکامی در زندگی پیش رویتان است

 166. SomSomsays:

  سلام. خواب دیدم رفتیم پیش دوست پدرم .از میون اسباب ودیوار یک جفت پرنده رنگی بیرون اوردوبه ما نشون دادوگذاشت بیرون .یه جفت شدن تعدا زیادی پرنده رنگی زیبا که من وپدرم پرنده ها رو به هم نشون میدادیم واز دیدنش لذت میبردیم.بعد کنار محوطه پرنده ها موشی دیدم که غذا از طرفی به طرف دیگه میبرد .از اشناهاآب توی لونه اون میرخت ومن می گفتم اون اذیت نکن.هم دلم به حال موش میسوخت وهم حس خوبی نسبت به بودنش نداشتم

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام نشان دهنده مراد است و بر اورده شدن خواسته هایتان

 167. مهدیه زمان زادهمهدیه زمان زادهsays:

  من دیشب خواب دیدم پرنده ای بسیار زیبا که نزدیک 2000رنگ را داشت به دستم گرفتم پرنده خیلی کوچک بود بردم پرنده را به پدر بزرگم نشان دادم پدر بزرگم اسم پرنده را گفت و گفت که این پرنده بسیار نادر است و نزدیک 400 500 میلیون پول آن پرنده است ما پرنده را نزد کسی بردیم تا پرنده را بفروشیم آنها میخواستند سرما کلا بگذارن مافهمیدیم و فرار کردیم آنها مارا دنبال کردند در همین هین در قفس باز شد و پرنده فرار کرد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشان دهنده قدرت و نفوذ شما در زندگی است.

 168. minaminasays:

  سلام من دیشب خواب دیدم که در ظرفی دو پرنده ی کوچک که انگار جفت هم بودند را از جایی برداشته ام و با خودم می گویم که باید آنها را نجات بدهم. وقتی از ظرف بیرون آوردمشان چند بار از دستم فرار کردند و روی شانه یا بازویم نشستند که به راحتی گرفتمشان و بعد هر دو را به سمتی که دری باز بود گرفتم تا پرواز کردند و رفتند. و همش به خودم می گفتم این دو جفت هم هستند باید باهم باشند. جفت ماده اولش نتونست خوب پرواز کنه که دوباره کمکش کردم و اون هم رفت.

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام بیانگر مراد است و رسیدن به خواسته هایتان

 169. LiliLilisays:

  سلام ، من خواب دیدم یه کبوتر زخمی بیرون افتاده بو خواستم کمکش کنم ولی یه پسر زود تر از من اومد و کمکش کرد

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام بیانگر محبت است

 170. گل رزگل رزsays:

  سلام من دیشب خواب دیدم که یه پرنده ی سفید که هر طرفش یه رنگیه و خیلی زیباست تو راه باغمون می بینم و اون پرنده همش میپره این ور اون ور و دوباره میاد رو دست من میشینه و من اونو میارم خونمون که نگهش دارم تو قفس و با خودم میگم زندانیش نمیکنم این پرندا هر چقدرم بپره دوباره میاد پیشم، سر راهم یه قوی سفید و بزرگ رو هم می بینم که باهام حرف میزنه و ناراحته ولی من بهش میگم تو چقدر خوشگلی و خیلی خوشحال میشه در ضمن اون پرنده ای هم که تو دستم بود باهام حرف میزد و هر از گاهی میخندید تعبیرش چی میتونه باشه؟ انشالله که خیر باشه

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   ممکن است در زندگیتان با خوش شانسی روبرو شوید

 171. هاناهاناsays:

  سلام من دیشب خواب دیدم که یه پرستوی زخمی روی زمینه بود بال میزد ولی نمیتونس پرواز کنه من رفتم وگرفتمش بعد پرنده خیلی بزرگ بود اندازه یه عقاب بود تو بغلم جا گرفت وچسبید بهم انگار که واقعا نیاز داشته من بگیرمش من نوازشش کردم اونم سرشو گذاشت روشونم هم خودم آرامش داشتم هم اون . آبش دادم خورد نوکش خیلی دراز بود همش تو بغلم بود رفتم تو یه باغی که میوه انگور داشت میدونستم مال مردمه وراضی نیستن ولی گفتم طوری نیست بهش دادم بخوره خواست بخوره ولی نتونست بخوره به من نوک زد که یه کوچولو زخمیم کرد.ولی وقتی توی خونمون بهش هندونه دادم خیلی شیرین خوشمزه شروع کرد به خوردن . ممنون میشم کمکم کنین تا متوجه معنی این خواب بشم . سپاس گذارم

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه کمک و همدلی شما نسبت به دیگران است

 172. FereshtehFereshtehsays:

  سلام دیشب خواب دیدم عقاب تو آسمون پرواز میکرد من تو حیاط بودم اولش بعد خواهرم داشت میومد تو خونه عقاب هم داشت میومد به سمت خونه(یا من)ازش ترسیدم منتظر بودم خواهرم بیاد تو تا من در خونه رو سریع ببندم خیلی کم مونده بود همزمان با خواهرم برسه تو خونه که تا خواهرم رسید من سریع در رو بستم و به خواهرم گفتم زود بیا داخل دیگ چیزی نمونده بود عقابم برسه

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام نشان دهنده ارزوها و خواسته های شما و نشان دهنده غرور است

 173. مینا محمدیمینا محمدیsays:

  سلام.خسته نباشیدتعبیرخواب پرنده ابی رنگ.رو دردست گرفتن درخواب چیه ممنون

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام اتفاقات خوبی در انتظار شماست.

 174. شمیمشمیمsays:

  با سلام.من یه شب باخودم و خدای خودم خلوت کرده بودمو و در مورد آفرینش وفلسفه و اینکه دلم میخواد بهش نزدیکتر بشم صحبت میکردم و درد دل میکردم.چون یه مدته که از نظر روانشناختی و هویتی بدجوری بهم ریختم.من همون شب خواب دیدم که یه جایی بودم و یه پرنده ای با زیبایی خیره کننده ای با دمی که بیشتر شبیه دم روباه بود و منقار بلند وبسیار ظریفی داشت رفت پیش خواهرم که از من کوچیکتره و بعدش پرواز کرد سمت من و رو دستم نشست.من و پرنده همینطور به هم نگاه میکردیم و من داشتم با خودم فکر میکردم که ببرمش خونه یا نه آخه من زیاد به زندونی کردن پرنده ها تو خونه اعتقاد ندارم. میخواستم بدونم تعبیرش چیه اخه خیلی ذهنمو مشغول کرده و اصلا به شب قبلش ربطی داره یا نه. باتشکر از شما.

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام بیانگر مراد است و تلاش برای رسیدن به خواسته هایتان است

 175. اکرم قربانیاکرم قربانیsays:

  سلام خواب دیدم ی پرنده سهره گرفتم و انداختم تو قفس اواز میخوند اما ی کمم کسل بود بعد ی نفر اومد دنبالش و ادعا میکرد صاحبشه اما من نمیخواستم پرنده رو بهش بدم چون خیلی ازش خوشم اومده بود و دوسش داشتم با تشکر

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   خوابتان میتواند نشانه از خیر و برکت و روزی در زندگیتان باشد

 176. مریم محمدیمریم محمدیsays:

  سلام من دیشب خواب دیدم پرنده ای که تازه خریدیم باعث شده پرنده های زیادی به خونمون بیان اولین پرنده بدنش مثل طوطی و سبز بودولی سرش مثل کرکس و صورتی بودکه داشت طوطی سفیدمون رو میزد زودرفتم به سختی گرفتمش وانداختمش به قفس بعدش دیدم هی پرنده های زیادی دارن میان خونمون که خیلی زیبا بودن هرکدوم یه بچه هم داشتن ،همشون بامن بازی میکردن ودر دهان هرکدومشون یکی ازپرهاشون بودکه خیلی زیبا بودوهمشون اون پرهارو به من دادن

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به احساساتی اشاره دارد که از بی احتیاطی در برخی کارها حاصل می شود.

 177. rahmat hrahmat hsays:

  عرض سلام امروز خواب دیدم داخل خونه صدای عجیبی میاد بعد که اطراف رو گشتم یک یاکریم پیدا کردم که حس کردم صدای اون بوده. گرفتمش واز پنجره اونو بیرون انداختم موقع بیرون انداختن پای یاکریم به لبه پنجره گیر کرد و آسیب دید وقتی بیرون رفت روی صندوق عقب یک ماشین که جلو در خونمون پارک شده (که در واقعیت هم اکثرا همونجا پارکه)افتاد من همش نگران بودم گربه بهش حمله نکنه ولی بعد چند بار بال زدن پاش که اسیب دیده بود خوب شد وپرید.ساعت خواب بین ۶:۳۰ تا ۸ بود.تشکر از تعبیرتون

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   ممکن است با اتفاقاتی روبرو شوید که برایتان هیجان انگیز باشد