تعبیر خواب گرفتن پرنده زیبا

toptoop.irتعبیر خواب گرفتن پرنده زیبا

یکی از دوستان این موضوع را مطرح کرده بود تعبیر خواب گرفتن پرنده در دست چیه؟دیشب خواب دیدم که پرنده ای بسیار زیبا را در دست گرفته بودم و او را نوازش میکردم در واقع بیشترین سوالاتی که در زمینه تعبیر خواب گرفتن پرنده مطرح شده بود با همین موضوعی که بیان کردیم پرسیده شده بود ابن سیرین میگویند همیشه و همیشه دیدن پرنده در خواب نشان از خیر و برکت و افزایش روزی میباشد بطور کلی در واقعیت هم نگهدار پرنده در خانه حالا از هر نوعی فرقی نمیکند موجب برکت و روزی است در حقیقت در خواب نیز مصداقی از همین حرف نیز وجود دارد فارغ از رنگ و جنس پرنده مال و نعمت را اکثر معبران برای خواب دیدن پرنده مطرح کرده اند که در این مورد چند استثنا نیز وجود دارد اگر کسی در خواب ببینید پرنده ای وحشی را شکار میکند و بعد در دست میگیرد به نشان فقر و بدبختی میباشد اگر کسی در خواب ببینید ایستاده در حال نگاه کردن به آسمان میباشد و در همین حال تعدادی پرنده ی زیبایی را می بینید به نشان خبری خوش و خیر در زندگی میباشد که مسیر زندگی را تغییر خواهد داد و موجب آسایش و آرامش جان میباشد اگر کسی در خواب ببینید که از مرده ای پرنده ای را میگیرد به نشانه ی طولانی شدن عمر و زندگی آرام و با برکت میباشد نگاهی به تعابیری که رد بالا برای این موضوع ذکر شد بیندازید خواهید فهمید که خواب دیدن پرنده بیشتر معنای برکت آرامش جان مال و نعمت و فراوانی میباشد

تهیه و تنظیم:توپ تاپ

78 نظر

 1. نویدنویدsays:

  من دیشب خواب دیدم یک پرنده خیلی زیبا و رنگی در حیاط بود و خودش روی دستم نشست و آوردمش داخل خانه و خیلی خوشحالم کرد...حالا امیدوارم تعبیرش با مطالبی که شما گفتید مطابقت کنه با تشکر فراوان

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام اینکه پرنده را از حیاط به خانه بردید دلالت بر این است که برکت وارد منزل شما میشود و رزق و روزیتان افزایش پیدا خواهد کرد انشالله

 2. زهرازهراsays:

  سلام من چند شب پیش خواب دیدم چند پرنده در اسمان حیاط خانه مان بودند که خیلی هم زیبا نبودند بعد پرنده ای بر دیوارمان نشست که زیبایی سحر آمیز داشت و بزرگ و با شکوه بود و من فقط غرق دیدن اون پرنده بودم.... نمیدونم دیدن دو مدل پرنده دقیقا میتونه چی باشه... انشالله که خوب باشه :) مرسی :)

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   چون شما در خوابتان فقط نظاره گر این پرندگان بودید دلالت بر این دارد که روزی و یا مالتان زیاد میشود همچنین نعمت و برکت بواسطه ی کار ثواب از معانی این خواب است

 3. محمدمحمدsays:

  سلام من خواب دیدم طبقه بالای خونمون که خالی هست چند مدل پرنده (چندتا مرغ عشق زیبا.شاه مرغ .غناری و ... بودن و یکیشونو گرفتم که خیلی وزنش زیاد بود و چند بار به خودم گفتم عجب گوشتی داره و میخواستم سرشو ببرم .ممنون.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این که شما پرندگان زیبا را در دست داشتید به نشانه ی یک فرصت طلایی است که در راه شما قرار میگرد و قصد بریدن سر پرندگان نشانه ی به باد دادن این فرصت و افسوس خوردن زیاد است !

 4. محمد حسنمحمد حسنsays:

  سلام من دیشب خواب دیدم چندتا کفتر اومدن داخل خونمون و من داشتم همشونو یکی یکی میگرفتم.بعد یه کفتر سفید اومد داخل حیاط که روی کمرش خونی بود و شقه سمت راستش پر نداشت و تمام اعضای داخلی بدنش از بیرون کاملا پیدا بود.لطفا بگین تعبیرش چیه.سپاسگذارم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   فرد متعادل و متکی به نفس و خردمندی هستید که هرچه را آرزو کنید با تمرکز قوای خود به طرف آن حرکت می کنید و به آن می رسید. دیگران نیز به شما اتکا می کنند و از شما کمک می گیرند.

 5. E.AE.Asays:

  سلام من دو شب پیش خواب دیدم که پرنده بسیار زیبایی رو در دست گرفتم ولی پرنده سعی داشت فرار کنه و با پاهاش دستم رو هم زخمی کرد من اونو به خانه بردم به خانواده نشون بدم ولی از دست یکی از اعضای خانواده در رفت (حالا دقیق نمی دونم تعبیرش چیه)

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تعصب یا قهر و کینه توزی نسبت به شخصی پیدا کرده یا می کنید اما این موضوع به خوبی برطرف خواهد شد

 6. ششsays:

  با سلام من خواب دیدم از جلو خونه پدریم رد میشدم و دیدم یه مرد بسیار هیکلمند وارد خونه شد.داخل حیاط خونه تعداد زیادی کفتر سفید بود و اون مرد میخواست به کفترها سم بده .ناگهان داد زدم که این کارو نکن بعد با صدای بلند گفتم زنگ بزنین به 110.در همین حال اون از خونه بیرون اومد و سوار موتورش شد که بره که من با سنگ زدم به کمرش .ناگهان چندتا جسم دستش بود که میگفت اینا مواد منفجره هستن.من بهش گفتم قدرت خدا از تو بالاتره و اون مواد منفجره رو به هوا پرتاب کرد و به زمین که میخوردن هیچ اثری نداشت.این کارو چند بار تکرار کرد و منم بهش میگفتم قدرت خدا از تو بالا تره که از خواب بیدار شدم.ضمنا پدر و مادرم فوت شدن.لطفا بگین تعبیرش چیه.سپاس.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   با زیاد حرف زدن، آتش عشق خاموش می‌شود. به جای آن باید از احساس خود پیروی کنی و راهی را انتخاب کنی که این مشعل فروزان‌تر شود. اگر عشق نباشد زندگی در کام تاریکی خواهد رفت.

 7. م.فم.فsays:

  دیشب خواب دیدم تو حمامی در حال استحمام هستم از بالای سر روی یک دیوار یا سکویی پرنده زیبا و رنگارنگ دیدم داخل خود حمام ک یکی اومد جلو گفت ۳ تا ارزو کن براوره کنم از سمتی حمام پنجره ای داشت رو به بیابون با پرنده های شکاری تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   یک نفر از راه دور یا از اقوام دور منتظر خبرهای خوبی از توست. به زودی روزهای آفتابی و گرمی برایت شروع خواهد شد. به هر حال این روزها روی خط شانس هستی.

 8. مازیارمازیارsays:

  سلام من خواب دیدم که خوابیدم، و پرنده زیبایی وارد اتاق شد چون خواب آلود بودم پتو را رویش اندختم و او را گرفتم!! و نوازشش کردم تا ترسش کم شود و در کنار خودم خواباندم و اون هم کنار صورت من خوابید :)

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بدون شک نشانه ی رسیدن به حاجت هایی است که هم اکنون در سر دارید

 9. salarsalarsays:

  سلام من دیشب خواب دیدم که دارم توی خیابان راه میرم که دیدم که پرنده سفید زیبایی روی شاخه ی درخت نشسته منم آرام رفتم که منو نبینه وقتی که میخواستم بگیرمش در رفت در ضمن چشماشم خیلی بزرگ بود که داشت منو نگاه میکرد.

 10. MehdiMehdisays:

  سلام دیشب خواب دیدم چند تا پرنده بلبل و گنجشک تو خونمون داریم ولی من نمیدونستم این پرنده ها مال کیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مسیله ای پیش اومده ذهنتو مشغول کرده ولی درست میشه مشاجره در مسایل مالی و کاری که حل میشه نگران نباش

 11. هومانهومانsays:

  خواب دیدم با چندتا از اقوام رفتم تو باغ یک اشنا کفتر بدزدم .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دزدیدن کفتر به نشانه ی کم شدن رزق و روزی است و نگهداری آن به معنای ازدیاد روزی ست

 12. منصورمنصورsays:

  سلام خدا قوت خواب دیدم پسر خالم یک قفس پر از پرندگان زیبا بهم داد و کمی هم ناراحت بود چون یک جورایی مجبور شده بود این کارو انجام بده.بیرون قفس یک پرنده سبز هم بود که گرفتمش و میخواستم بزارم داخل قفس.چند تا مرغ عشق سفید هم بیرون قفس بودن که رام بودن.یک بارم خواب دیدم یه نفر یک اکواریم پر از ماهی های قرمز بهم داد و یه طرف اکواریم شیشه نداشت و لی با این حساب اب بیرون نمی ریخت.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   با انسانی آگاه و باتجربه مشورت کنید و دستوراتش را انجام دهید تا به موفقیت دست یابید. برای هدف تان برنامه ریزی کنید. موفقیت بدون برنامه ممکن نیست.

 13. محمدمهدیمحمدمهدیsays:

  سلام. من دیشب خواب دیدم که یه پرنده (تو مایه های اردک اما با نوکی کوچیک) رو که پشت سرم نشسته بود با دستام گرفتم با اینکه در واقعیت اصلا اینجور کارهای رو انجام نمیدم، وبعد چند ساعتی که اون پرنده رو به بقیه نشون دادم آزادش کردم. بنظر شما تعبیراین خواب من چی میتونه باشه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ازاد کردن پرندگان در رویاهای ما به فرموده ی یوسف نبی به نشانه ی رها جستن از غم بیماری و وابستگی های دنیوی می باشد و بسیار خوب است

 14. سیناسیناsays:

  سلام. من خواب دیدم که با خانمم در یه فضای باز یه پرنده بزرگ و رنگی و شیطون رو گرفتم و توی دست خانمم یک زنبیل بود که گذاشتمش اون تو ولی دیدم که توی زنبیل از قبل یه پرنده دیگه هم هستش که کوچیکتر و آرومتر بود. اینطوری شدن دوتا پرنده. توی تو فضای باز پر از پرنده بود.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نسبت به مشکلی حاد امیدواری بسیاری برای شما وجود خواهد داشت.

 15. علیعلیsays:

  سلام، من خواب دیدم که پرنده ای روی درختی بود و وقتی پرنده، من دید اومد روی شانه ام نشست یه چیزی هم توی دهنش بود ولی یادم نمیاد چی بود ولی احتمالا بچه اش بود و دوباره روی شانه ام پرواز کرد و رفت. به نظرتون تعبیر خواب چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اتفاقاتی رخ میدهد که موجب خوشحالی و مسرت فراوان شما خواهد شد این شادی به علت ورود فردی جدید به زندگی شما خواهد بود.

 16. علي قعلي قsays:

  ديشب خواب ديدم ي پرنده خيلي زيباي دو رنگ رو كه تا اومد پر بزنه با دستم گرفتمش خيلي تركيب رنگ قشنگي داشت بعد ديدم اونورتر 2 تا ديگه از همين هستن كه يكي مرده يكي حالت مريضي داره به اوني كه مرده دست نزدم ولي به اون مريضه دست زدم ولي بعد ولش كردم گفتم مريضم ميكنه بعد بردم پيش يكي از بستگان كه ببينم چقد ميارزه گفت بين 3 ميليون تا 17 ميليون ديگه خوابم تموم شد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تصمیم شما باعث سربلندی تان و نیز مایه ی افتخاربرای همگان خواهد شد. دنیای مادی و معنوی تان تضمین می شود

 17. شاهينشاهينsays:

  سلام من بهمن سال 95 يكي از صميمي ترين دوستانمو از دست دادم فقط 30 سالش بود و ما از دوران دبيرستان با هم دوست بوديم بيشتر جوونيامون و تفريحامون حالا درست يا غلط هم با هم بوده من 2 بار بيشتر سر خاكش نرفتم از پارسال دوبار تا حالا خوابشو ديدم كه ميگه من نمردم و ميخنده ي بارم ميگفت من زنده ام بيا سوار ماشين شو كه بريم بيرون و كنارش تو ماشين يكي ديگه از دوستامون نشسته بود كه اون زنده اس ولي من گفتم من نميام تعبيرش چيه ممنون ميشم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   یک جوان پر شور ، احساساتی و خیال پرداز .

 18. مهتابمهتابsays:

  من خواب دیدم تو خونه پدریم بودیم با یه عده و از یه صفحه عجیب فلزی توی حیاط خونه نورهایی به طرف آسمان رفت و در آسمان تبدیل به یه سیمرغ خیلی خوشرنگ و بزرگ شد و اون اومد روی شانه من نشست و من هم که در دنیای واقعی عاشق پرنده ها هستم اونو نوازش و بوس میکردم و اون هم خوشش میومد. میشه تعبیرش را بگید.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دیدار و ملاقات عاشقانه یا دیدار با فردی که به او عشق می ورزید و دائما به یاد او هستید

 19. عاطفهعاطفهsays:

  سلام، من دیشب خواب دیدم تو یه خرابه ای بودم و برای از دست دادن چیزی که تو دستام بود حسرت میخوردم یادم نمیاد اما چیزی مثل حیون به ذهنم میاد. که در این حین یه پرنده خیلی خیلی زیبا با بالهای بزرگ قرمز و نارنجی با منقاری قشنگ اومد پیشم و من نوازشش کردم و تو دستام اروم گرفت، بزرگ بود، با ناراحای گفتم امکانش هست با من بمونی و اون هم گفت آره و با خوردم میبردمش به خونه، و اون چیزی که تو دستم بود رو برای گرفتن پرنده گذاشتم تو پیراهنم و بین راه افتاد و رفت توی زمین. و پرنده رو به آغوش گرفتم. و بردم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مشکلات و گرفتاریهایی در کمین شما نشسته اند. مراقب باشید که غافلگیر نشوید. در هر کاری که تصمیم به انجام آن دارید مواظب باشید.

 20. الههالههsays:

  سلام.من خواب دیدم یک دسته پرنده بزرگ عجیب سفید در آسمان پرواز میکنند که همه ازشون میترسن.یکی ازین پرنده ها وارد خونه ما شد و من گردنشو گرفتم در حالتی که داشت خفه میشد .تو خواب حس اینو داشتم که بقیه ها میترسن از پرنده .ولی من پرندرو ازادش کردم .میشه لطفا تعبیرشو بگید.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   پرنده ی سفید در رویای شما نشانه ی فرصت و شانس است و شما موفق با گرفتن آن شده اید پس بدون شک روزهای خوبی را در اینده پشت سر خواهید گذاشت

 21. زهرازهراsays:

  با سلام و عرض خسته نباشید.. من دیشب خواب دیدم که حوالی عصر بود و همراه مامانم تو حیاط خونمون نشسته بودیم که یهو یه پرنده سیاه و کمی هم بزرگ بود یعنی کوچیک نبود هی به سمتمون میومد و البته موقعی نزدیک شد پرو بالشو که کمی باز کرد متوجه شدم یه رنگ حالت سبز ابی براق بین رنگ مشکی پروبالش وجود داره و همین کمی جذابش میکرد و هی به سمتمون میومد یعنی بیشتر سمت من و هی میرفت عقب تو هوا و باز به سمتم میومد اما خب بهم برخورد نمی کرد و منم هر بار یه جورایی می ترسیدم و دستم رو برا دفاع جلوی خودم نگه می داشتم تا اینکه بعد از چند مرتبه تکرار این اتفاق با عصبانیت از جام بلند شدم و رفتم گوشه ای و اون پرنده رفت بالای پشت بوم خونه ، کنار دیوار و انگار هنوز بهم نگاه میکرد.. تعبیرش چیه؟؟ ( البته اینم بگم که قبل از خواب فرد مورد علاقمو دیدم البته من نتونستم ببینمشتو ماشین بود ولی اون من رو دید و البته اونم به من علاقه ای داره و ابراز نکرده و من کلا قبل از خواب همش به این فکر میکردم ،، میتونه به این مربوط باشه؟؟))

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از دعوا پرهیز کنید.شادی ک احساس میکنید از خانه اتان رفته ب شما و خانه اتان برمیگردد و دوباره در کنار عشق خود روزهای شاد را خواهید گذراند.

 22. امیررضاامیررضاsays:

  سلام خسته نباشید . من خواب دیدم که توی یه دشت بودم که آب و هوای خشکی داشت و شبیه بیابون بود . بعدش سه تا پرنده خیلی خیلی زیبا دیدم که رنگشون طلایی و نارنجی بود و شبیه مرغ و هدهد بودن و کوچیک هم بودن . اونا رو گرفتم و بردم خونه .. یکی از اونا رو کشتم و بدون اینکه سرشون رو ذبح کنم همراه مرغ پختمش ... اون دوتای دیگه رو هم به مادرم نشون دادم و مادرم گفت گناه دارن آزادشون کن . منم فقط یکیش رو آزاد کردم بعدش خوابم تموم شد . اون سه تا پرنده واقعا خیلی زیبا بودن

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تلاش و سخت کوشی شجاعت و درایت

 23. جواد رمضان نیاجواد رمضان نیاsays:

  من قراره با یکی شراکت کنم‌تو یه کاری بعد دیشب خواب دیدم با همون شریکم دو تا پرنده سرشون رو از آب آوردن بیرون و ما اونارو گرفتیم بعد واسه من یه کم‌ کوچیک تر بود واسه شریکم یه کم بزرگ تر البته من خودم بزرگو به نشانه ی احترام دادم بهش تعیبرشو میخواستم بی زحمت

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خوب است اما هشدار نیز هست مراقب باشید بخاطر روابط کاری احترام ها شکسته نشوند

 24. سمانهسمانهsays:

  سلام خواب دیدم سه طوطی خیلی زیبا در قفس خیلی کوچک دارم که یک نر ودو ماده بودند. یکبار هم خواب دیدم که یک طوطی در قفس دارم وآن رفت در خواب به پدرم گفتم بابا این طوطی داره فرار میکنه پدرم گفت نگران نباش اشکالی نداره .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گذاشتن پرندگان زینتی در طوطی به معنی حبس شدن بخشی از غم ها در قفس است و این تعبیر زیبا روایت خالد اصفهانی در کتاب علم شب می باشد بخش دوم خوابتان نیز همین معنا را دارد

 25. امیرامیرsays:

  سلام. خواب دیدم یک پرنده سیاه ( شبیه به مزرغ مینا)دارم که فرار کرد . ولی سپس دوباره بازگشت. و بعد برادرم یک پرنده سبز رنگ بسیااار زیبا برای من اورد و به من داد.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   پرنده ی سیاهی که از دست شما فرار کرده غم ها و مشکلاتتان بوده و پرنده سبز رنگی که بدستتان رسیده شادی و رضایت برای شماست

 26. ثناثناsays:

  سلام روزتون بخیر من خواب دیدم ک اولش ی مرغ رنجور تو اتاقم دارم بعدش نمیدونم چیشد یهو دیدم مرغه خیلییی خوشگل شد چشو ابروش پراش سفید وبلند شد. نازش کردم(مث ادم واکنش نشون میداد) بهم خندید و اومد رو سرم پراشو برام باز کرد مث تور لباس عروس شد ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تغییر حالت و یا شکل این مرغ در رویای شما بیانگر احساسات زیبا و جدیدی است که وارد زندگی شحصی شما می شود و برخی از غم های کهنه یا جدید شما را می شوید

 27. الهامالهامsays:

  باسلام و خسته نباشید، من خواب دیدم کبوتری سفید رنگ که در حال فرار بود و نمیشد گرفتش پسرم گرفت اون را و به پیشم اورد و کبوتر اشک میریخت ، لطفن تعبیر کنید خیلی متشکرم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بعضي كارها تو را خسته و فرسوده مي‌كند. بايد پشت سر آن دست به كارهايي بزني كه شادابي و نشاط به همراه داشته باشد تا كفه ترازوي زندگي تعادل پيدا كند.

 28. فاطمه علیوندفاطمه علیوندsays:

  سلام من توخواب دیدم یه قفس دارم پربودازپرنده های زیباونقدرزیادبودن که کم مونده بودقفس بترکه بعضی هاشم درحال پروازبودن وازکنارمن جم نمیخوردن دستمومیکردم تونوازششون میکردم خیلی زیادبودن تعبیرش چیه؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گوش به زنگ باش چون خبر خوشي در راهه و روحيه‌اي تازه پيدا مي‌كني. همچنان با انرژي باش و از لحظات لذت ببر.

 29. ناشناس پسرناشناس پسرsays:

  سلام خسته نباشيد خدمت استاد،،من نگارن خوابم هستم،، خواب ديدم خونه خالم اينا بوديم مادرم هم بود و زن دايي و بچه هش ك وسط خونه ابي زلال و تمييز در حال پاشيده شدن وكنارشم چشمه اي كوچك و دل نشين و اب تمييزي دران جاري و خروشان بود و مادرم هم تشويق ميكرد انگار براي اب تني و من دستمو تو چشمه ميكردم و سر و صورتم را زير پاچش اب تمييز ميگرفتم و لذت ميبردم و ادامه خواب يه جايي بوديم ك منو يكي از دوستا ي قديمي ك نديدمش خيلي وقته لخت بودم و با الت هم ور ميرفتيم و يادم ني مني هم از كدوممون اومد و انگار الت ب دهان هم ميكرديم يادم ني اينجاشو و يكي هم انگار مارو ديد و بعد همون پسره با ماشين ميرفت من با ماشينم بودم و رفت انگار پيش معشوقش و ازين ك منم دارم ميبينمش انگار غيرتي و ناراحت بود واز رفتارش معلوم بودو همون پسر يادمه تو حياط اشنايي انگار خونه يكي از دايي هام بود يه قناري يا نميدونم سره ك خونمونم سره داريم ما در واقعيت،،ك اون قناري قهوه اي رنگ بود و فك نميكنم زيبا بوده باشه و لاي ميله باز بود بيرون پريد و نشست رو ديوار كنار و من گفتم واي فرار كرد و دوستم هيچي نميگفت و من گفتم خدا كنه اسمون و نبينه بره،،بعد خواب ديدم باز خونه خالم كه چشمه بود بودم و يه سگ پشمالو پا كوناه ميپريم رو دست و پام واهلي و رامم بود و خانوادمم كنارم دراز كشيد بودن و ممنون ميشم تعبيرش رو بگيد من نگرانم و الانم خيلي عاشق يه دختري هستم خواستم ببينم تعبيرش چيست باتشكر فراوان و مغذرت بابت پر حرفي هايم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بخش اول رویای شما اشاره به زیاد شدن احساسات و عواطف در زندگی اشاره دارد بخش دوم نیز به سپری شدن روزهای خوش و شیرین همراه با معشوق دلالت دارد

 30. ناشناس پسرناشناس پسرsays:

  سلام و خسته نباشد ببخشيد بازهم مزاحمتان شدم چن روز پيش خوابي ديدم ك ميخواستم مطرح كنم اما ب دليل دير كرد ان را يادم رفت و فقط قسمتي را يادمه ك مادرم تيشرتش را بالا زد و من اول عروسك نوزادي ديدم ك گفتم حامله اي؟ بعد ك دقت كردم قناري رنگي ديدم ك در قفس ان اسباب بازي خرگوش سفيدي است ك در حقيقت خونمون سره داريم و همونو ديدم و زير لباس مادرم بود باقفس ك بمن نشونش داد و الانم شديدا عاشق دختري هستم و ب مادرم هم از ترس بهم خوردن هنوز نگفتم با عرض معذرت بابت زحمات من با تشكر و خسته نباشيد استاد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   با سلام ، قناری رنگی در این خواب نماد احساسات و عواطف شما هستند که ممکن است بتدریج پر رنگ تر شود ، پیشنهاد می شود در این زمینه فعلا با کسی سخنی نگویید

 31. رحیمرحیمsays:

  با عرض سلام چند روز پیش عصری خواب دیدم برادرم تو حیاط دنبال یه یا کریم بود که بگیردش که پرنده اومد سمت من. منم یه گوشه خفتش کردم و گرفتمش کفتره خیلی تقلا میکرد که از دستم دربره ولی من محکم تو دستام گرفته بودمشو و هی داد میزدم به برادرم میگفتم که بیا اینو بگیر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دنبال کردن یا کریم و یا از بین بردن آن خوب نیست و ممکن است باعث بدبیاری و یا دردسر در زندگی برای خانواده تان شد حتما صدقه ی این رویا را برای دفع بلا بدهید

 32. ن. دخترن. دخترsays:

  سلام. من خواب دیدم وارد اتاقم شدم که یه گنجشک یهو اومد رو دستم نشست و ازم نمیترسید و انگشتامو محکم گرفته بود، بعد دوباره پرواز کرد و اون طرف تر رفت متوجه شدم که نمیتونه خوب پرواز کنه اما اصلا آسیب دیده نبود، بعد براش آب و نون آوردم و اون خیلی راحت نون میخورد و میومد دوباره رو دست و روی شونه ام مینشیت و کلا از اتاقم بیرون نمیرفت. گنجشک پیشم بود که خواهرم اومد تو اتاق و سه تا چل چله که یکی مادرشون بود و دوتا بچه هاش بودن تو دستش بود، اونجا تازه فهمیدم که رو در آشپزخونه لونه دارن و خواهرم رفت و اونا رو گذاشت تو لونه شون همون بالای در، تعبیرش چیه؟ ممنونم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اینکه شما در این رویا با پنجشک ارتباط خیلی نزدیکی پیدا کرده اید خوب است و بیانگر نزدیک تر شدن شما به برخی از اهداف از قبل تعیین شده می باشد

 33. فاطمهفاطمهsays:

  سلام خواب ديدم تو حرمحضرت معصومه بوديم با خانواده رو ميز و صندلي نشسته بوديم يه خانم اومد نشست كنارمون بعد كفتش منتظر يه برنده أم كه هر جند وقت يبار مياد خيلي كمياب و زيباست منتظرم.بياد انكار ربطي داشت به حاجت كرفتن بعدخسته شد رفت يهو ديدم برنده بالاي رواقها اومد نشست من خوشحال شدم كفتم اين برنده ايأي كه كفت حالا اون خانمه رفت ججوري بيداش كنم بكم اومده برنده بعد از اون بالا اومد بايين و واقعا زيبا بود شبيه طوطي يا كاسكو و رنكهاش تغيير ميكرد واقعا زيبا بود و من در حيرت بودم و با خانوادم نكاش ميكرديم و من ميخواستم فيلم بكيرم ازش حس خوبي داشتم ممنون ميشم اكه تعبير كنيد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب به بنده گفت که سودی از جایی نصیب شما می‌شود که انتظارش را ندارید

 34. ویداویداsays:

  سلام لطفا به من کمک کنید من خواب دیدم با خانواده ام تو خونمون بودیم که یهو یه طوطی خاکستری با دم قرمز و زرد وارد خونه شد رو زمین پرید تا اومد پیش من حرف میزد بعد با منقارش شلوارمو میکشید من میترسیدم بهش دست بزنم با گوشیم نازش کردم چنتا گنجشک هم اومدن تو خونه .پدرم طوطی رو از رو پام برداشت بعد دیدم از چشم چپش آب میاد انگار که چشمش یه مقدار بسته تر بود بال چپی هم خوب باز نمیشد معلوم بود ایراد داره در ادامه ی خوابم یه بره سفید اومد تو اونم باز اومد سمت من منم چون میترسیدم رفتم رو اپن

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   یعنی از رنج و غم و اندوه رها می‌شوی و از ترس و بیم ایمن خواهی شد

 35. سعيدسعيدsays:

  من پسرم در حقيقت معشوقم ك تو واقعيت با يه پسر خيلي صميميه هم كلاسيشه و خودش ميگه مثه داداشمه خواب ديدم با اونه و ب من خيانت ميكنه خيلي ب اين موضوع فك ميكنم و ناراحتم وخواب ديدم تو خانه اي شلوغيم و اونم هست و بيحجاب و نشسته كنارم و يادمه انگار خوابيد پاشو داد بالا و دوباره نشيت و خواب ديدم تو يجا تنها بوديم پسر عموم زنگ زد جواب دادم گفت اون دخترو ول كن مامانت همش ناراحته گفتم ب تو ربط نداره قطع كردم و يجا با معشوقم تو ي بودم يه كتوني برداشت گفت بخرش رنگ ابي روشن بعد يكتوني ديگه سفيد دستم ديدم چون لژ داشت نميخواستم ميگفتم مثه كفش قبليام ميخوام ولي تو ذهنم گفتم برندارم زشته بگيرم فوقش نميپوشم،استاد ادامش رو بزاريد بگم خواهشن برام مهمه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانة آن است که از موقعیتی ظاهراً کم اهمیت، منفعت زیادی به دست خواهید آورد.( دو کامنت بعدی بخاطر جلوگیری از شلوغی مطلب حذف شد) برای ارسال پیام طولانی باید به مدیر سایت پیغام بفرستید

 36. نسریننسرینsays:

  سلام. من در خواب دیدم از آب مرغ معمولی میگرفتیم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به این معنا است که اوقات خوشی خواهید داشت

 37. خوباخوباsays:

  سلام بعداظهر خواب دیدم بال هایی شبیه بال های فرشته ها به رنگ سیاه دارم و پرواز های کوتاه انجام میدادم پرواز میکردمو یه صد متر دیگه دوباره به زمین مینشستم و همراه خودم یه پرنده به سایز بلبل داشتم که از جنس طلا بود این پرنده طلایی که همه جا باهام بود تبدیل شد به زنبور طلایی و حمله کرد نیشم بزنه ولی اجازه ندادم و داخل شیشه حبسش کردم و رنگش عوض شد اطرافش زنبور های درشت دیگه هم بود که اونارو کشتم ممنون میشم اگه خوابم تعبیر داره تعبیرش کنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه‏ آن است كه باید بیشتر مراقب خود باشید.

 38. زهرازهراsays:

  سلام من خواب ی گنجشک دیدم با من دستی بود ینی ازم نمیترسید و انگار بهم پناه اورده بود منم ک گنجشک خیلی دوس داشتم پیش خودم نگهش داشتم و بهش غذا میدادم، ممنون از سایتتون???

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ایام خوش به سمت خانواده تان نزدیک می شود

 39. n.mn.msays:

  سلام.من خواب دیدم که یه جوجه رو پیدا میکنم واونوتو دستم میگیرم .رنگش شبیه پرنده بلدرچین بود. تصمیم میگیرم اونو نگه دارم و بعد میبینم که اون بزرگ شده تقریبا اندازه یه فلامینگو و اون پرنده اگه کسی منو اذیت میکرد بهش حمله میکرد.من اونو بغلش میکردم ونازش میکردم وخیلی حس خوبی به من میداد اما بعد من اونو تو یه جنگل گمش میکنم و میرم دنبالش که پیداش کنم و سرراهم یه عالمه لاک پشت تو اندازه های مختلف میبینم که یکی داشت اونارو میفروخت. اما اخرسر نتونستم پیداش کنم.تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شما به مدارج عالی خواهید رسید

 40. ناشناسناشناسsays:

  با سلام من امروز خواب دیدم که یک جغد خیلی زیبا در یک کوچه روی یک تنه درخت که روی زمین بود نشسته بود و خیلی دوست داشتنی بود و نازش کردم تنش خیلی لطیف بود بعد رومو برگردوندم که به داداشم بگم که ببینه اون پرنده چقد قشنگه یهو اون جغد دستمو نوک زد خیلی سریع بود ولی درد نداشت و داداشم گفت اون پرنده میخواد ازدواج کنه، ممنون میشم اگه لطف کنید و تعبیرشو بگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   لمس کردن و یا ناز کردن پرنده ای با اسم جغد به فرمایش امام صادق (ع) خوب است و سبب رد شدن خطر و بلا از سمت صاحب رویاست

 41. فریبافریباsays:

  سلام میشه تعبیر خواب منو بگین.. خواب دیدم رفته بودم خونه پدر بزرگم مامان و ابجی و خالم و پدربزرگم ک مریضه بودن ولی فک کنم خواب بودن، بعد چون ی قسمت در باز بود دیدم ی پرنده ی کاملا سیاه ازینا که نوک خیلی بزرگ و گنده ای دارن اومده داخل ب خودم گفتم کلاغه، یکم ترسیدم و گرفتمش بندازمش بیرون بعد یهو دیدم ک ی پرنده سبز تو دستمه شبیه طوطی ولی باز ب خودم گفتم طوطی نیس خلاصه هی میخاس نوکم بزنه و فرار کنه ینی حس کردم بدجنسه بخاطر همین گردنشو پیچوندم و شکست درهمین حین ی چیزی گف ک اصن یادم نیس..هنوز یکم جون داشت بعد بردمش گزاشتمش تو ی لونه روی درخت.. خودم هرچی فک میکنم نمیفهمم تعبیرشو نگرانم??

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اینکه پرنده ی زشت و سیاه رنگ به یکباره به یک پرنده ی زیبا با اسم طوطی تبدیل شده خوب است ، اگر فقط شما پرنده ی سیاه دیده بودید بد بود و تعبیر آن نیز نحس ولی خوشبختانه به خیر گذشته است

 42. SadafSadafsays:

  خواب دیدم پرنده ای از بالای سر من در ارتفاع کم پرواز میکنه منم سرمو میکشم پایین و میترسیدم و احساس میکردم میخواد بمن اسیب بزنه از احاظ ظاهری پرنده بزرگ جثه و وحشی نبود. بار سومی که از بالای سرم رد میشه با نوکش دستمو گاز میگیره و حتی روی دستم میشینه و دیگه پر نمیزنه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از یک رفاقت بزرگ خبر می‌دهد.

 43. حسینحسینsays:

  سلام اولا بسیار ممنون که جوابگوی مردم هستین انشالله همیشه سلامت باشین دوما دم صبح خواب دیدم با پدرم در حال راه رفتن هستیم که سه مرغ عشق رنگی ابی سبز..... میبینیم که بالای یک ساختمون یه طبقه نشستن اول پدرم خواست با دست بگیرشون بعد خودم که نشد ولی در انتها باشلنگ اب ریختیم روشون و گرفتیمشون من سهوتاشونو گذاشتم تو جیبم که بیاریمشون خونه بذاریم تو قفس پرندهامون......خیلی دلم میخواد تعبیر درستشو‌بدونم ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   امتیازهای ویژه، افتخارات

 44. سعیدسعیدsays:

  با سلام.من بعد ظهر یه خابی دیدم ک تو خرابه ایم کنار خرابه یه درخت بزرگ بود ک چندین پرنده زیبا روش بود نمیدونم اونها رو گرفتم یا خودشون اومدن سمت من پرندها هم یکیش رنگش یادمه سفید با بالهای خال خالی مشکی خیلی زیبا ک تو خاب میگفتم چقدر خوشگله بعد یدفه تو خونه خودمو دیدم دور برم این پرندها بودن ممنون میشم تعبیرش بگین یا ک اصن خواب بعد ظهر راسته یا نه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   چون موضوع آن پرنده بوده بله تعبیر دارد و نشانه ی فرا رسیدن یا آغاز شدن روزهای خوب و لذت بخش برای شماست

 45. مهسامهساsays:

  سلام، میشه تعبیر خواب منو هم بگید؟ من در خواب دیدم که پرنده قرمز بزرگی تو خونه دارم(تقریباشبیه فلامینگو بود) ودرحال نوازش کردنش هستم(حس خوبی داشتم) و اونم بعضی وقتا میرفت رو طاقچه مینشست

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نوزاش کردن پرنده هایی با رنگ قرمز بیانگر آشتی کردن ، بهبود در کیفیت زندگی و درخشش در آینده تعبیر می شود و این فرمایش امام صادق (ع) می باشد

 46. بارانبارانsays:

  سلام من خواب دیدم یک گنجشک پشت پنجره خونه ام مرده بود من برداشتمش رفتم بهش اب دادم کم کم داشت زنده میشد بعد رفتم یخچال بهش سیب رنده کردم دادم سیبارو هم دادم به عنوان غذا دادم بهش.دیدم کاملا خوب شد بعد گذاشتمش بالای کمد بهش گفتم اینجا بمون من برم به مهمونهام برسم بعدا میام پیشت.اونم مثل اینکه حرف منو فهمیدوقبول کرد.ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گنجشک ها پرندگان زیبا و بی آزاری هستند مراقب شما در این رویا از آن ها نیکوست و بیان میدارد از جانب کسی خیر و منفعت می بینید

 47. مريممريمsays:

  اين خوابو راجبم كسي ديده??:لطفا در تعبيرش كمكم كنيد dihsab khab didam to dastet 1 parande zibas , engar man az poshte shishe mibinamet, chand nafar mikhan bian parandaro begiran, to zehnam miad ke bet tajavoz mikonan, harchi dad mizadam dortar misham, dad zadam khoda age injor shod esmetam nimiaram dige, bad omadi gofti reza khastam emtehanet konam , migam injori, ashofte bod, ba larz bidar shodam asabi bodam ta 3 st bad, manisho nimidonam

 48. مهسامهساsays:

  سلام من دیشب خواب دیدم یه پرنده خیلی قشنگ دارم که چشمای درشتی داره و اینکه من اونو توی دستان میگیرم و بوسش میکنم و مدام با هم در حال صحبت کردیم تعبیرش چیه؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   پرنده ی قشنگ با چشمان درشت اقبال و سرنوشت خوشایند شما را به رخ می کشد و نیکوست

 49. نازینازیsays:

  سلام تعبیر خواب اینکه توی محیط تحصیل ببینی دوتا باغچه پر از طاووس هست نر و ماده که یکیشون توی باغچه کنار یه لاشه مومیایی مرده بود چیه.. ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به اعتقاد یوسف پیامبر پرندگانی با اسم طاووس چه زنده و چه مرده در رویاهای ما ، زندگی را در واقعیت بتدریج زیباتر و بهتر میکنند

 50. علی علمدارعلی علمدارsays:

  سلام دیشب خواب دیدم پرنده های خوش خط وخال روی درخت انجیر خانه ما بودن ودرخت انجیرمون انگار داشت خشک میشد پرنده ها خیلی زیبا بودن وهفت هشت مدل بودن خیلی قشنگ بودن ومنم همینجوری نگاه میکردم .لطف کنید راهنماییم کنید باتشکر .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   چيز مهمى را بدست خواهید آورد که برای شما ارزشمند است

 51. حیدریحیدریsays:

  سلام، خواب دیدم با مادرم از یه راهی میرفتیم که به بقیه خانواده که منتظر ما بودن ملحق بشیم، در اون راه پنج تا از پرنده های سفیدی که سرشون توی سبزه ها بود شکار کردم و میگفتم ببریم با بقیه بخوریم که مادرم یکسره مخالفت میکرد، ناگفته نمونه یکی از اون پرنده ها خودش مرده بود. ممنون میشم تعبیرشو بفرمایید.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شکار کردن پرنده های سفید و زیبا خوب نیست و باید مراقب باشید تا خدای ناکرده سبب دلخوری و یا غصه شخصی بطور ناخواسته نشوید

 52. ارمغانارمغانsays:

  سلام روزبخیر.صبح خواب دیدم روی یه درخت سرسبز طوطی های سفید زیادی هستن که دارن بزاق دهانشون رو روی شاخه ها میزارن و بعدش جفتشون همین کار رو همون قسمت شاخه انجام میداد داخل خوابم اینطور فک میکردم که دارن جفت گیری میکنن و بعدش دیدم که یه طوطی سفیدش روی دست خودم هست و داره دقیقا همون کار رو روی انگشتم انجام میده ترسیدم خواستم پروازش بدم و دستم رو تکون دادم ولی محکمتر فشار داد و نرفت. متشکرم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   طوطی که در دست داشته اید بدون شک سبب قشنگتر شدن زندگی شما از جهات مختلفی در واقعیت خواهد شد

 53. سپیدسپیدsays:

  من خواب دیدم همراه استادم هستم و شخصی رو میبینم که خیلی ناامیده و به چیزی که میخواسته نرسیده وخیلی غمگینه و وقتی داشت حرف میزد یاد خودم افتادم که به چیزی که میخواستم نرسیدم ولی به اسمون نگاه کردم تو دلم گفتم با توکل به تو هست که راه جدیدی تو زندگیم باز کردم و ناامیدیمو کنار گذاشتم (داشتم این جمله رو تو دلم به خدا میگفتم) که یهو استادم گفت بیا این پرنده مال تو و یه پرنده زرد رنگ خوشگل و کوچیکی تو دستم گذاست اول انگار مریض بود ولی هی تو دستم میپرید و باز میامد تو دستم هی حالش بهتر میشد و هی زیبا تر میشد و اصلا فرار نمیکرد انگار که خیلی وقته بهم خو گرفته بود و منم ذوق میکردم تعبیرش چی میتونه باشه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ان شالله که قول موفقیت در آینده را میدهد

 54. احمد محسنیاحمد محسنیsays:

  سلام ادب دیشب درخواب ددرخوابم پرنده ای مثل جوجه گنجشک از درختی به درختی میپرید او را درحال پرواز گرفتم ولی وقتی در دستم گرفتم یک جوجه پرنده دیگر ی شد سفید زیبا وچند خط تیره رویش بود خیلی آرام و رام بود لطفا بفرمایید تعبیرش چیست. ضمنا یک معامله ملکی هم در پیش دارم با تشکر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دلیل است بر یافتن مراد در آینده ی دور

 55. علیعلیsays:

  سلام دیشب خواب دیدم یه جاییم تعداد زیادی پرنده خوشگل دیدم حالا نمیدونم فنچ بودن یا قناری ولی قشنگ بودن از اینکه مال من باشن ذوق کرده بودم و سریع همشونو گرفتن

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   آسایش بیشتر در خانه معنا می شود

 56. لیلالیلاsays:

  سلام خواب دیدم عمه و دختر عمممنزل ما هستن که دختر غمم گفت طوطیم رو گم کردم منم رفتم تو اتاق دیدم یه پرنده ای که هم آبی رنگه وهم مقداری رنگ زرد داشت اونجاست با دست گرفتمش که دیدم دوتا پرنده از همون نوع مردن بردمش پیش دخترعمم با اینکه میدونستم طوطی نیست که یه دفعه پرنده وحشی شد اومدم بزارمش تو قفس ولی در قفس باز نشد پنجه هاش رو شدیدا تو دستم فرو کرد منم دستم رو باز کردم که بره ولی نرفت منقارش رو از هم باز کرد من دیدم که چقدر دندونای تیزی داره لطفا تعبیرش رو بفرمایید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خوشبختی و سلامت

 57. ممsays:

  سلام مادرم خواب دیده که من با تیر و کمان به ی پرنده سفید تیر زدم و تیر از اون طرفش زده بیرون تعبیرش چی میشه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شکار کردن پرندگان زیبا صورت خوشی ندارد حتما صدقه دهید

 58. محمد.محمد.says:

  سلام. خواب دیدم با دوستم تو یه اتاقکی هستیم. اومدم دنبال پرنده ها برای ازادکردنشون .دوتا بودن یکی سفید یکی تیره تر و مخلوط. دیدم دوستم پرنده تیره ترو رو با یه باند پارچه ایی سفید به دورش بسته و یه پتو یا پارچه روش انداخته. پرنده ها خیلی بزرگ بودن قد پنگوئن. گفتم چرا اینطوری بستیش. ازادشون کردم اوردم تو کوچه ولی پرواز نمیکردن . یهو کوچیکتر شدن من هی پرتشون میکردم به اسمون ولی میوفتادن تا ک مردن.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شما در هر صورت در این رویا در مورد پرندگان نیت خیر و خوبی داشته اید پس تعبیر هم یعنی رخ دادن اتفاقات مثبت و نجات دهنده در زندگی تان.

 59. سیم سیمسیم سیمsays:

  سلام خسته نباشید.من خواب دیدم یه پرنده خیلی قشنگ تو اسمون داره پرواز میکنه و من تویه حیاط خونمون دارم بهش نگاه میکنم کل خانوادم هم داخل خونه دور هم نشسته بودن.بعد انگاری یکی تو ذهنم داشت میگفت این پرنده برای حضرت سلیمانه.بعد اون پرنده رو دیدم ک اومد تو خونه و نشست تو حیاطمون .بعد اومد تو خونه کنار داداش بزرگم نشست بعد ک پرید تو حیاط مامانم گفت اذیتش نکنین و نگیرینش

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، فرصت های تازه و خوبی برایتان فراهم خواهد شد

 60. الینا امیریالینا امیریsays:

  سلام. روز بخیر. دیشب ( البته دم صبح بود بعد از طللوع آفتاب ) خواب دیدم یه جایی هستم که یک عالمه مرغ و خروس اونجا هستش و من چون از مرغ و خروس میترسم نمیتونستم از اونجا رد بشم مونده بودم چیکار کنم . یکی از دوستام یکی از مرغ ها رو بغل کرد آورد نزدیک من گفت ببین اصلا ترس نداره و دست من رو کشید روی مرغه و من از این کار خیلی ترسیده بودم که از خواب پریدم ... خیلی دوست دارم بدونم تعبیرش چی می شه ... ممنون از لطف شما

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تغییرات هیجان انگیزی به سوی بهتر شدن را تجربه خواهید کرد

 61. الالsays:

  سلام دیشب تا چشمم رو گذاشتم روی هم که بخوابم یه پرنده ی مشکی با جثه ای اندازه ی همین پرنده که عکسش روی سایت شماست دیدم و داشت به من نگاه می کرد خیلی ناز بود ، دون دون های قرمز و روی سینش یه تیکه قرمز بود . من در بیداری هم عاشق پرنده هایی با همین جثه ام. زود از خواب بیدار شدم که خوابم یادم بمونه. ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این پرنده سیاه رنگ زیبا نمادی از بعضی از آرزوها یا اهداف شماست و معنای خوشی دارد

 62. سمانهسمانهsays:

  سلام..‌‌.اگه کسی درخواب ببیند رو درختی دو بلبل درحال آواز خواندن اند و یواش نزدیکشو بشه و بگیردشون و یکشو یکم لاغر تر از دیگری بوده باشه وهردوتاشو بگذاره تو قفس تعبیرش یعنی چه...باتشکر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، پرنده ای که لاغر بوده حامل خبر است ، ولی نه برای شما بلکه در مورد برخی از فشار ها و یا کم و کاستی های جدید که برای جامعه و یا کشور در راه خواهد بود.

 63. فریبافریباsays:

  باسلام من دیشب خوابدیدم یک پرنده شبیه قناری اما خاکستری رنگ رومیخواستم بندازم توقفس گرفتمش اما وقتی انداختمش توقفس قفس ی در دیگه داشت و اون فرار کرد هی گفتم مامانم جوجم رفت بعددیدم پرندهه خودش بعد چندساعت اومد رو شونم نشست ممنون میشم تعبیرشوبگین پریش هم خواب دیدم ی دختربچه میگه دارن در میزنن باتوکاردارن هرچی پرسیدم نگفت کیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، گرفتن پرنده ای شبیه به قناری و محبوس کردنش معنای خوشی ندارد اما این که گفتید دوباره روی شانه ی شما نشسته نیکوست و بخش بد آن را خنثی می کند.

 64. محمد كاظميمحمد كاظميsays:

  سلام به استاد ارجمند بنده هميشه مزاحم شما هستم از خداوند براي حضرتعالي عمر طولاني و با عزت مسئلت دارم . خواب ديدم دسته اي از گنجشك ها حدود يكصد تا در حال پرواز هستند يكي از گنجشك ها كه نوك بزرگتري داشت پايين اومد و تكه ناني از زمين برداشت و بدون اينكه بال بزنه در ارتفاع 10متري ايستاد و براي من بال نزدن و سقوط نكردن اين حيوان سوال بود بعد زمان كمي اين گنجشك به دختر زيباي تقريبا ژاپني تبديل شد و به هم خيره شده بوديم و اين گنجشك كه به دختر تبديل شده بود همچنان در همان ارتفاع ايستاده بود. با سپاس فراوان

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود بر شما ، توقف گنجشک بدون بال زدن در آسمان نشانه ی خوبی نیست و خبر دهنده از پیش امدن اوضاع ناآرام برای جامعه در ایام پیش رو است.که این اوضاع روی قشر ضعیف و متوسط جامعه تاثیر منفی خواهد داشت.

 65. الههالههsays:

  درود وقت بخیر خواب دیدم درجایی ناشناس هستم یک قمری (یاکریم ) روی دستم نشست و من اونو نوازش میکردم اوهم لذت میبرد و بالش را بالا آوردتا بیشتر نوازش شود یک زوج جوانم که فامیل ما هستن و به تازگی زندگیشونو میخوان شروع کنن مشغول تماشای من و پرنده بودن در آخرم من پرنده رو رها کردم یا پردادمش بره ! ممنون از تعبیرتون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نوازش و یا گرفتن یاکریم در رویاهای ما نشانه ی بسیار خوبی است ولی به شرط آنکه آن را نیازاریم .

 66. الالsays:

  سلام خواب دیدم یه پوست گردوی بزرگ پوست کنده شده به اندازه کف دست که باز بود آشیانه ی پرنده در خونه مون بود و من پیداش کردم. داخل آشیانه پر از مدفوع و مغز های کوچک گردو بود و یه تخم گنجشک و یه دونه گنجشک بود خود گنجشک رو به راحتی در دست می گرفتم. تخم گنجشگ یه گردوی کوچک بود که پوست سبزش کنده شده بود که باز بود و نگاه کردم دیدم جوجه ی داخلش مرده خواستم آشیانه رو تمیز کنم داخل آشیانه را پر از آب زلال کردم و تمام مدفوع ها را خالی ردم و وقتی آب به تخم رسید جوجه زنده شد و پرواز کرد که بالهاش شبیه بال پرستو بود. ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، خوب است و آشیانه پرنده در این رویا نمادی از آزادی ، پیشرفت در آینده و حرکت های مثبت در زندگی تان می باشد.

 67. سعيدسعيدsays:

  يادمه پرنده اي بود ك نميدونم چرا اولش حس ميكردم گاوه ولي پرنده بود و وقتي دقت كردم شايد قو بود يا قاز نميدونم ولي سفيد يك دست و زيبا و من يادم ني كنارم كي بود ك كاهو خورد ميكرد در يك لگن و اون پرتده اونو ميخورد و منم سرشو نوازش ميكردم و ي لحظه زير گردنم ناز كردم ك صدايي داد و انگار خوشش نيومد(منم قصدم در رابطه اي جدي براي ازدواجه)تعبير چيست نگرانم❤️

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، زیاد وارد حاشیه ها نشوید ، و در اموری که به شما ارتباطی ندارند مداخله نکنید تا خدای ناکرده از جانب دیگران بی احترامی نبینید.

 68. پروانهپروانهsays:

  سلام.دیشب خوابی دیدم راجع ب ی پرنده.من الان مهمانی خونه خواهرم هستم.خواب دیدم تواتاق خواهرزادم صدای ناله اومد وی پرنده سیاه کوچیک زخمی افتاده بود ک فکرمیکنم مرغ مینا بود.وقتی دیدمش ب خواهرم گفتم عه این همونیه ک توخونه من ازدر پروازکرد اومد خونه ها.پس چرا زخمیه؟یعنی انگار توخونه من اومده بود.ولی اونوقت زخمیشو خونه خواهرم دیدم.بردم با کمک خواهرم زخمشو ببندم خیلی خون میومد ومیریخت روی زمین.حتی حس کردم کلماتی میگه وگاهی حرف میزنه.اومدم بالشو ببندم دیدم استخوناش زده بیرون ونمیدونستم چطور ببندمش.ک بیدارشدم.این خوابو قبل ازاذان صبح دیدم. لطفا بهم تعبیرشو بگید.ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، نباید از غم ها و یا بعضی از بدشانسی های کوتاه مدت و کم اهمیت هراس داشته باشید ، آن ها با سرعت برطرف خواهند شد.

 69. فردوسفردوسsays:

  سلام امروز صبح حدودای اذان خواب دیدم که انگار یه گنجشک خواهرم بهم داد و بهم گفته بود این گنجشک یعنی حضرت فاطمست که به رحمت خدا رفته و ازم خواست که غسلش بدم و من موقع غسل انگار همه پراشو کنده بودم و دو تا بالشم کنده بودم و خواهرم ناراحت بود میگفت چرا بالاشو کندی این حضرت فاطمه بوده و گناه داشته .بعدم با فاصله کمی زن لری رو دیدم که سرپا داشت زایمان میکرد و دو تا خانم که از اقوامش بودن کنارش بودن و خانمه سرپا پسرشو یهو بدنیا آورد و یکی از خانما بچشو گرفت که نیفته ( دقیق جزئیاتش یادم نیست اما فکر کنم بچه یه دستش ناقص بود ).برام دیدن این دوخواب پشت سرهم دم صبح عجیبه .لطف میکنید بهم تعبیرشو بگید .من دختر مجرد هستم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، هم نشان دهنده ی سلامتی و منفعت است و هم ایمنی از شر و یا فساد معنا می شود.

 70. شایانشایانsays:

  سلام من خواب دیدم یک پرنده تقریبا بین هفت یا سه رنگ در حیاطمان نشسته من نزدیک اش شدم عکس العملی نداشت بعد از بس که قیافه اش خوشم امد درجا با دست بهش حمله کردم و در دستانم اسیر اش کردم بعد یکهو پرنده شروع به حرف زدن کرد که ولم کن منم گفتم یک مدت می گیرمت بعد ولت می کنم تو خواب هر ادمی هم میدیم با پرنده که حرف میزدم خیال می کرد دیوانه ام بعد چون پرنده طوطی نبود الکی گفتم طوی است که کسی گیر ندهد بعد با پرنده در جوی اب رفتم و پاهایم را شستم که پرنده باز مقاومت کرد به طور عجیبی گردنش دراز شد نزدیک نیم متر و گردنش کشیده شد داخل اب به طور عجیبی سنگین شد که بیرون اب نبرش ولی من مقاومت کردم و بردمش بیرون کلا تو خواب پرندهه خیلی حرف و گیر میداد که ولش کنم بعد یکهو از خواب پریدم تعبیر اش چیه ؟در ضمن من این خواب و نزدیک یازده وسی یا 40 دقیقه شب دیدم .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، موقعیت هایی را به چنگ خواهد آورد ولی بدلیل تعجیل ممکن است آن ها را از دست بدهید و باید در این مورد احتیاط نمایید.

 71. علیرضاعلیرضاsays:

  درود...خواب دیدم پرنده ای دو رنگ رو که نزدیکم پرواز میکرد رو گرفتم و به همه نشون دادم و بعدش به سمت آسمان (شب بود و پر ستاره) پرتاب کردم که بره اما خورد به یک جایی و در جا تلف شد...خواستم تعبیرشو بدونم...سپاس

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   فرصتی را برای تعمق و اندیشه در نظر گیرید.

 72. پرنیاپرنیاsays:

  سلام.خواب دیدم دوتا مرغ عشق تو قفس بودندتو دست یکی همسایه هامون آب خورد ولی من اومدم از قفس جابه جاش کنم دستم رو گرفت ول نمیکرد انقدر کشیدم و زخم شد و خون اومد به زور از دهنش در اوردم تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بدان اراده و پشتکار و توکل به خدا از عوامل مهم و اصلی پیروزی است

 73. رضارضاsays:

  سلام خسته نباشید بنده در خواب مشاهده کردم که یک پرنده زیبا به سمت بنده اومد و با من همراه شد و هر جا که بنده میرفتم همراهم می آمد بعد از مدتی حیوانی که فکر میکنم بیشتر شبیه سنجاب بود هم به نزد بنده اومد(البته سنجاب هم به در خواب به چشمم زیبا و بانمک می آمد و گاهی نوازشش هم ميکردم) همراه بنده شد.چیزی که ذهن بنده رو مشغول کرده این است که در خواب دیدم که این دو حیوان بسیار دوستانه کنار هم مینشینند و با هم بازی میکنند و این امر در خواب باعث تعجب بنده و هر کس که این این ماجرا را تماشا میکرد شده بود.در ادامه در خواب دیدم که گویا کاری برای من پیش اومده و قراره جایی برم اما میخوام این دو حیوان تنها بذارم و به دنبال کارهام برم و این احساس رو داشتم که این دو حیوان حتما در همین جایی که هستند منتظرم میمانند تا من برگردم اما مردمی که شاهد این ماجرا بودند من رو از این کار نهى میکردند و مخصوصا مردی جلو آمد و با تعجب گفت:آیا میخوای این ها رو تنها بذاری و بری؟فرار میکنند که! چه جالب که این دو تا حیوون با هم جورن!اگه تو بری این ها پیش هم باقی میمونند؟ این کارو نکن... آیا خواب بنده تعبیری داره و اگر داره چیه؟ خیلی ممنون از زحماتتون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اگر با درایت و اندیشه کافی دست به عمل بزنید انشالله موفقیت با شما خواهد بود. دست از گله و شکایت برداشته و دوستان خود را خوب بشناسید.

 74. ZahraZahrasays:

  سلام خواب دیدم دوتا پرنده کوچک و زیبا یکی سفید و یکی رنگی روبه روهم هستند وبه من نگاه میکنند سفیده داست میمد طرفم از خواب پریدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، این یعنی دو حالت و یا دو اتفاق خوشایند و قابل انتظار در زندگی تان.

 75. ساحل فیضیساحل فیضیsays:

  سلام،ممنون میشم اگه خوابمو تعبیر کنید دیشب خواب دیدم ی پرنده شبیه گنجشک وارد اطاقم شده،دنبالش میگشتم کجای خونه است،تا این که دیدم ی گوشه خونه روی شاخه های درختی که توی اطاقم بود نشسته،بعد گرفتمش و دیدم این که شبیه طوطی است پراش هم رنگارنگ شده بود و منقارش هم مثل طوطی بود ، بعد که تو دستم بود انگشت منو هم با منقارش گاز گرفت که درد نداشت، تمام،میخوام بدونم تعبیرش چیه.تشکر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود بر شما ، برخوردهای ملایم و مهربان و احساس مسئولیت تعبیر می شود.

 76. FatemeeFatemeesays:

  سلام من خواب دیدم که روو یه چوب توو خونمون گردنه یه پرندس و من با دستم روش میکشم تبدیل میشه به بدن پرنده بعدسرشو کامل میکنم بعدبا دستم انگار یچیزی دورش میپیچمو یدفه تبدیل میشه به بال هاش بال های خیلی خوشگل پرنده ابی و سفید خیلی خوشگل شدو زنده شد تعبیرش چی؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، این رویا قول میدهد تا به یکی از خواسته های خود در اینده دست پیدا کنید که البته اصلا موضوع آن مشخص نیست.

 77. پری چهرپری چهرsays:

  سلام خسته نباشد. من خواب دیدم با بچه همسایه بازی میکردم موقع خداحافظی در کمد لباسشو باز کرد دیدم یک پرنده کوچک مانند قناری فکر کنم زرد با خالهای نارنجی در یک قفس کوچک داشت. من گفتم گناه داره چرا در تاریکی نگهش می داری. در قفس را باز کردم آمد نشست رو دستم و شروع کرد نامفهوم باهام حرف زدن چند بار پرید از روی دستم ولی باز نشست روی دستم و هر بار می دیدم کرم کوچکی و باریک از تن او به روی دستم افتاده و من آنها را کشتم. پرنده را در قفس گذاشتم و به صاحب پرنده گفتم دوا برای پرنده اش بخرد تا خوب شود. چه معنی میتونه داشته باشه این خواب. ممنون میشم اگه بگین. روز خوش.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، خبر از این میدهد که زندگی روی خوش و جدیدش را به این خانواده (بچه همسایه) در آینده نزدیک نشان خواهد داد.

 78. ZahranZahransays:

  سلام وقتتون بخير من تو واقعيت فوبياي شديد پرنده دارم كلا از يه مرغ و كبوتر گرفته تا بقيه از همشون از بچگي ميترسم (دوستشون دارم ولي از پر ميترسم).حالا ديشب خواب ديدم تو خونه شبيه دوران بچگيم هستيم با مادر بزرگم كه چند سال پيش فوت كردن داشت اشپزي ميكرد كه يهو يه پرنده خيلي بزرگ با بالعاي رنگي الي قرمز سبز نوك شبيه طوطي و عقاب اينا اومد تو اتاق از پنجره من ترسيدم مثل هميشه فرستادمش بيرون از پنجره يعني پنجره رو باز كردم خودش رفت خيلييي بزرگ بود مادربزرگم گفت نترس وحشي و شكاري نبود كاريت نداشت بعد پريدم از خواب تعبيرشو لطفا ميگيد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود بر شما ، اینکه در واقعیت نسبت به پرندگان فوبیا دارید هیچ اشکالی ندارد ، این رویا نیز خبر میدهد آینده ی آرامتر و مطلوب تری در انتظارتان خواهد بود .