تعبیر خواب خواهر شوهر شما را با سیاست تر می سازد !

تعبیر خواب خواهر شوهر در رویا تا حد زیادی به رابطه ای که در واقعیت با او دارید مربوط می شود. اگر در بیداری رابطه خوبی با خواهر همسر خود دارید می توان چنین رویایی را نیز مثبت تعبیر کرد. اما اگر در خواب نیز مشغول جدال با او بودید بایستی عواقب این خواب را در نظر بگیرید!

کلیات تعبیر خواب خواهر شوهر

تعبیر خواب خواهر شوهر بیشتر مواقع به ویژگی های شخصیتی او و همچنین ویژگی هایی که در شخصیت خود می بینید مربوط می شود. همچنین روابط شما با او در بیداری نیز می تواند در تفسیر این خواب تاثیر گذار باشد. در واقع نحوه ارتباط شما با خواهر شوهر در زندگی واقعی تا حد زیادی تعبیر خواب خواهر شوهر را توجیه می کند. اگر رابطه دوستانه خوبی با خواهر همسر خود دارید، طبیعتا تعبیر خواب خواهر شوهر نیز مثبت و قابل قبول خواهد بود.

تعبیر خواب خواهر شوهر از دیدگاه روانشناختی

تعبیر خواب خواهر شوهر از بعد روانشناختی اغلب نشان دهنده نوعی سازش و یا عدم سازش در زندگی شما است. احتمالا در شرایط حساسی قرار گرفته اید و فکر می کنید که مجبور به انجام کاری شده اید که تمایلی به انجام آن ندارید. از همین روی نمی دانید که آیا می توانید با این شرایط جدید سازگار شوید یا خیر. البته این خواب ممکن است به رابطه شما با فردی دیگر نیز اشاره کند. رابطه ای که مشکلات خاص خود را دارد و شما برای ادامه رابطه و یا بهم زدن آن تردید دارید. نفر سومی در این رابطه وجود دارد که فضا را کمی رقابتی کرده است و این موضوع رابطه شما را در معرض خطر قرار می دهد.

تعبیر خواب خواهر شوهر از دیدگاه معبرین غربی

تعبیر خواب خواهر شوهر در منابع غربی بیشتر به ویژگی های واقعی خواهر شوهر نسبت داده شده است. اگر خواهر همسر شما در واقعیت فردی مهربان و بدون حاشیه باشد، در رویا نیز دیدن وی نشانه هایی خوب را در بر می گیرد. به احتمال زیاد بعد از دیدن چنین رویایی فردی با ویژگی های شخصیتی مهربان و خیرخواه وارد زندگی شما می شود. این فرد می تواند همکاری جدید و یا دوستی باشد که به طور اتفاقی با او آشنا می شوید. اگر خواهر شوهر شما فردی بدجنس است که اغلب سعی دارد در زندگی واقعی شما با همسرتان دخالت کند، در این حالت تعبیر خواب خواهر شوهر بیشتر به رابطه جدیدی مربوط می شود که می تواند روزهای خوب شما را تحت تاثیر قرار داده و خراب کند. 

در چنین مواقعی بایستی دقت بیشتری به روابط دوستانه و یا همکارهای خود در محیط کار داشته باشید. فردی وجود دارد که سعی دارد زیر آب شما را زده و تصویر بدی از شما برای دیگران بسازد. این فرد را هرچه زودنر شناسایی کرده و سعی کنید از او فاصله بگیرید. اگر در رویا با خواهر شوهر خود در حال جر و بحث و دعوا هستید، ممکن است در بیداری به این نتیجه برسید که هر دو شما ویژگی های منحصر به فردی دارید که متعلق به خودتان است و بایستی با پذیرش این موضوع بتوانید رابطه خود را ادامه دهید. سعی کنید با تفاوت های شخصیتی و جایگاهی که هر فرد دارد کنار بیایید. دعوا با خواهر شوهر در رویا می تواند افرادی جز شما و او را تحت تاثیر قرار دهد.

خواهرشوهر

این رویا خبرهای بدی دارد و به جدایی میان دو زوجی که تازه ازدواج کرده و یا نامزد شده اند مربوط می شود. این جدایی ممکن است به خاطر یکی از بستگان نزدیک دو طرف باشد. فردی که زیاد در رابطه آن ها دخالت می کند. البته در منابع اسلامی نیز دیدن تعبیر خواب خواهر شوهر اغلب نشانه درگیری و جدایی است و از این فرد فامیل چندان که باید خوب یاد نمی شود. به طوریکه حتی اگر فردی چنین رویایی داشته باشد، پیشنهاد می شود تا ازدواج جدیدی میان بستگان او صورت نگیرد و یا حداقل صدقه ای قبل از اینکار در نظر بگیرند. تعبیر خواب خواهر شوهر گاهی نیز به فرزند شما مربوط می شود. اگر باردار هستید و خوابی با این محتوا می بینید نشان می دهد که فرزند شما به احتمال زیاد دختر خواهد بود.

اگر در رویا با خواهر شوهر خود صمیمی بودید و رفتاری مانند دو خواهر را تجربه کردید، یادآور این موضوع است که با سیاست و صمیمیت حتی ظاهری می توانید بر مشکلات خانوادگی که با او و سایر اعضای خانواده همسر دارید غلبه کنید. کافیست به جای پرخشاگری و خشونت، کمی صبور باشید و با دوست داشتن زیاد همسر خود او را در کنار خود نگه دارید. خواهر شوهر در خواب گاهی اوقات به سیاست و دو رویی نیز تعبیر می شود.

گردآورنده : توپ تاپ

مطالب مرتبط...

2 نظر

 1. حجت رضاییحجت رضاییsays:

  سلام...دیدم با فامیلها نشستیم و پسر خاله ام که شوهر خواهرم هست داره با پسرای دیگه پاسور بازی میکنه و با لحن تحقیر امیزی به یکی دستور میده فلان چیزو بیار و من اول متوجه نشدم بعد فکر کردم دیدم احتمالا داشته به خواهر من اینطور امر میکرده چون بغیر از اون که نمیتوسته از کسی در خواستی بکنه...

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه معاشرت با اقوام است

 2. سحر نسبسحر نسبsays:

  سلام خواب میدیدم توی خیابون بودم و شب بود یه پسر بچه میاد میگه فامیل شوهرت دارن یه حرفایی پشت سرت میزنن بعد من میرم دم خونه شون و به مادرشوهرم میگم و یه خونه ی خیلی کوچیک و وحشتناک بهم ریخته و نامرتب داشتن و مادر شوهرم به دخترش میگه اینا همه تقضیر تو هست و اونم میترسه و لباس عروسش که دستشه عقب عقب میره میچسبه به دیوار بعد منم بهش دارم انگار کاراشو گوشزد میکنم و اون ساکت سرشو انداخته پایین.بعد میام بیرون و انگار دیگه هوا یه ذره داره باز میشه و فکر میکردم شوهرم گذاشته رفته ولی ماشینمونو میبینم که پارکه و حس میکنم شوهرم همون نزدیکی ها هستش.

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه مسائل و اتفاقات روزمره زندگیتان است که فکرتان را درگیر کرده