تعبیر خواب تاریخ عروسی، یک رویای لذت بخش

ازدواج کردن به معنای تعهد میان دو نفر است، بنابراین تعبیر خواب تاریخ عروسی و مراسم آن نیز می تواند به نوعی شراکت یا رابطه جدید در بیداری بیانجامد. البته یقینا احساسات شما در این رویا نیز می تواند در تعبیر آن دخیل باشد.   

تعبیر خواب تاریخ عروسی و یا مراسم آن یک شروع تازه را نوید می دهد.

تعبیر خواب تاریخ عروسی و یا مراسم ازدواج از شروع یک رابطه عاشقانه، زندگی و یا مسیر جدید خبر می دهد که می تواند بسیار لذت بخش و رمانتیک نیز باشد. در واقع باید به کسی که این رویا را دیده تبریک گفت چرا که این یک خواب فوق العاده است! به بیان ساده تر تجربیات نشان می دهد که تعبیر خواب تاریخ عروسی، ازدواج یا عروس شدن به یک برنامه ریزی کامل برای آینده مربوط می شود که البته بیشتر محتوای این برنامه ریزی عاطفی و عاشقانه است! 

دیدن تدارکات قبل از عروسی و برنامه ریزی برای مراسم به ذهن ناخودآگاه ما اشاره می کند. درواقع ماهیت عروسی به هم رسیدن دو نفر که همدیگر را دوست دارند می باشند و به همین دلیل تعبیر خواب تاریخ عروسی در رویا به زمانی مربوط می شود که احتمالا شما یک هدیه شگفت انگیز از زندگی دریافت خواهید کرد. این هدیه می تواند زندگی شما را به بهترین شکل ممکن تغییر دهد. البته ممکن است شما به جای عروسی، در رویا برنامه ماه عسل خود را بچینید؛ در این حالت رفتن به ماه عسل و یا برنامه ریزی برای آن به ترس های شما از روابط جنسی اشاره می کند. علاوه بر این ممکن است در واقعیت فردی باشید که اغلب نیازهای جنسی خود را پنهان کرده و یا سرکوب می کنید. البته در صورتی که شما در بیداری نیز به زودی ازدواج خواهید کرد، ممکن است این رویا و تعبیر خواب تاریخ عروسی صرفا از اضطراب ناشی از مراسم و مراحل بعد آن بوده و معنای خاصی به همراه نداشته باشد.

معنای کلی رویای ازدواج و تعبیر خواب تاریخ عروسی

تعبیر خواب تاریخ عروسی به جنبه های دیگر خواب نیز مربوط می شود. به عنوان مثال اگر ما خود را در حال تعیین زمان عروسی با کسی که نمی شناسید دیدید، احتمالا از رابطه فعلی خود رضایت نداشته و به دنبال بهبود آن و یا ورود به یک رابطه بهتر هستید. البته این خواب هشدار مراقبت از خود را نیز به شما می دهد چرا که ما معمولا با کسی سر سفره عقد می نشینیم که او را کامل شناخته باشیم بنابراین ازدواج با کسی که نمی شناسید می تواند نشانه های بدی به دنبال داشته باشد.

تعبیر خواب تاریخ عروسی و ازدواج اصطلاحا اتحاد دو نفر است. شما وقتی خود با شخص دیگری در رویا ازدواج می کنید، بایستی تعبیر آن را در جنبه های مختلف رابطه کنونی خود در بیداری جست و جو کنید. این خواب نشان می دهد که شخصیت و رویکرد شما در روابط عاطفی بیداری بایستی مورد بررسی و تجدید نظر قرار بگیرد. این در حالیست که دیدن یک مراسم عروسی مشهور در رویا، یک خواب و نشانه مثبت محسوب می شود که می تواند نشان دهنده عشق و صلح و دوستی در آینده شما باشد. 

اگر شما یک زن و شوهر را در حال انجام مراسم عروسی دیدید، این رویا یک اشتراک، واحد یا اتحاد در زندگی شما را نشان می دهد. اگر شما این زن و شوهر یا حتی خود و فرد دیگری را در حال خواندن خطبه عقد و یا در محراب ازدواج دیدید، عشق عمیق میان شما و آن فرد برای همه ثابت خواهد شد. تعبیر خواب تاریخ عروسی از دیدگاه معبرین غربی اگر به شکلی باشد که شما در رویا عجله دارید، خیلی خوشحال نیستید و یا از برنامه ریزی ها عقب مانده اید، به معنای اجبار به کاری است که در واقعیت تمایلی به انجام آن ندارید. شما به سرعت در حال وارد شدن به مرحله جدیدی از زندگی هستید و این سرعت از تغییر برای شما کمی عجیب و غیر منتظره است.

تعبیر خواب تاریخ عروسی در دین اسلام

تعبیر خواب تاریخ عروسی در اسلام و یا دیدن مراسم ازدواج در رویا از دیدگاه مسلمانان از یک مشارکت ویژه در آینده خبر می دهد. دیدن مراسم عقد در رویا برای معبرین اسلامی به مشارکت، همکاری، ازدواج و یا دوستی اشاره دارد که باعث به وجود آمدن شادی و روزهای خوب است. البته ممکن است مشکلات قانونی جزئی نیز پیش آیند که قابل حل خواهند بود. دیدن مراسم عروسی در مسجد یا یک مکان مذهبی مشابه، از رسیدن اخبار خوب در آینده ای نه چندان دور حکایت دارد.

گردآورنده : توپ تاپ

مطالب مرتبط...

4 نظر

 1. زهرازهراsays:

  سلام و خسته نباشید من خواب دیدم که شوهر دوستم که ندیدمش ولی در خواب چهره ای رو دیدم زنگ زد به معشوقم که به خاطر نارضایتی خانواده از هم دوریم و من هرچی گفتم، گفت دخالت نکن و اینا به معشوقم گفت زهرا شنبه هفته آینده میاد پیشت ولی من دست دست میزدم و ابرو بالا مینداختم ک داری چی میگی و اینا ناگهان معشوقم ک داشت می‌گفت به خاطر خانواده و اینا کشیدیم کنار شروع کرد هزار بار بلند بلند پشت تلفن میگقت عشقم عاشقتم و هی تکرار می‌کرد

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام این رویا بیانگر روزمرگی در زندگی است و جایی برای نگرانی وجود ندارد

 2. اتانازاتانازsays:

  با سلام من مجردم دیشب خواب دیدم مجلس عقدمه و اول حمام کردم و بعد لباسی که داماد برام خریده بود پوشیدم لباسم مشکی رنگ‌با آستین بلند بود نشستم کنار داماد خطبه عقد جاری شد بله گفتم و داماد یه انگشتر زیبا به انگشت دست راستم کرد و خودش را محمد مهدی معرفی کرد. مجلس بسیار ساده بود بدون بزن و برقص . در انتها مهمانها که شامل خانواده خودم و خانواده پسر بود بهم تبریک کردن و دعای خیر کردن . تعبیر خوابم چیه.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام براتون موقعیت ازدواج پیش میاد

 3. هادیهادیsays:

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم با عموم و زن عموم نشتم غذا میخورم بعد یهو یادم اومد که دو روز دیگ که میگفتم جمعه عروسیمه ،ازم پرسیدن عروس کیه گفتم نمیدونم ،بعد گفتم اصلا کت و شلوار هم نگرفتم که از عموم خواستم کت و شلوار مشکی اونو بپوشم که اونم قبول کرد ،تعبیرش چی میتونه باشه

 4. مینومینوsays:

  با سلام‌ چند شب پیش خواب دیدم که همیر سابقم که ۷ماهه جدا شدیم عروسی کرده ولی قیافشونو ندیدم نه عروس ونه داماد از گردن به پایین دیدمشون فقط میدونستم عروسی اونه به سمتم اومدن از خواب بیدار شدم