تعبیر خواب آلوچه به ترشی طعم آن نیست

تعبیر خواب آلوچه و زوایای مختلف آن

تعبیر خواب آلوچه جنبه های مختلفی دارد چرا که در اصل رویاهای زیادی با محتوای آلوچه ممکن است وجود داشته باشد. شما می توانید در ادامه رویای خود را با یکی از تعابیر زیر تطبیق داده و به پاسخ مورد نظر خود برسید. اما در ابتدا بایستی مشخص کنید آلوچه رویای شما سبز بود یا قرمز، تازه بود یا چروکیده و خراب، شیرین بود یا ترش و یا اینکه فقط درخت آلوچه دیده اید. اگر آلوچه رویای شما نرسیده و به اصطلاح کال بود، به این معنیست که در رابطه خود با خانواده یا شریک زندگی احساس ناراحتی می کنید.

 شما برای حل این مشکل بایستی اقداماتی را انجام دهید که البته بر اساس تعبیر خواب آلوچه رویای شما، این اقدامات موفقیت آمیز خواهد بود. چرا که خانواده شما متوجه خواهند شد که چقدر به آن ها نیاز دارید. در صورتی که آلوچه سبز رنگ را بالای درخت مشاهده کنید، وضعیت خانواده شما در آینده مطلوب تر خواهد بود. تعبیر خواب آلوچه های رسیده نشان دهنده روابط خوب و داشتن لحظات شاد با دوستان می باشد. دیدن آلوچه رسیده و خوشمزه در خواب به شما نوید روزهای خوش با دوستانتان را می دهد. زمان آرامش و سرگرمی و استراحت فرا رسیده بنابراین می توانید با آسودگی به ادامه خواب خود برسید!

تعبیر خواب چیدن آلوچه از درخت


تعبیر خواب آلوچه چیدن از درخت و خوردن آن

تعبیر خواب آلوچه ای که شما خود برای خوردن از درخت می چینید، نشان می دهد که خواسته ها و آرزوهای شما به زودی برآورده می شود. با اینکه تعبیر این خواب نشان می دهد که شما به خواسته هایی که دنبالش هستید خواهید رسید اما در پایان مسیر متاسفانه آن حس دلپذیری که انتظار داشتید تجربه نخواهید کرد. در واقع احساسات مثبت به آن اندازه ای که فکر می کردید شما را راضی نخواهد کرد. اگر شما در رویا خود را در حال خوردن آلوچه های بسیار شیرین و رسیده دیدید، نشان از رضایت شما و معشوقتان از رابطه می باشد. 

این خواب به شما می گوید اگر اکنون مشکلات کوچکی پیش آمده است نگران نباشید، به زودی همه چی رضایت بخش خواهد شد. اما در صورتی که آلوچه ترش مزه ای را می خوردید، ترس شما از رد و طرد شدن نمایان می شود. اما بازهم جای نگرانی نیست. تعبیر خواب آلوچه هرچه که باشد، پایان جالبی برای شما خواهد داشت. بنابراین با پارتنر و شریک زندگی در خصوص مشکلات موجود و ترس خودتان صحبت کنید. مطمئنا نتیجه خواهید گرفت چرا که ایده های شما برای بهبود رابطه مورد توجه وی قرار خواهد گرفت. 

آلوچه

شما در این مسیر فقط به اعتمادبنفس بیشتری نیاز دارید تا بتوانید افکار خود را توسعه دهید. تعبیر خواب آلوچه هایی که شما از زمین جمع می کنید اما متوجه می شوید که تعدادی از آن ها خراب بوده و قابل خوردن نیست نشان می دهد که در آینده ای نه چندان دور به شدت احساس تنهایی خواهید کرد و اطرافیان شما را ترک می کنند. برای پیش گیری از این وضعیت می بایست هم اکنون رفتار خود را مورد بررسی دوباره و تجزیه و تحلیل قرار دهید.

تعبیر خواب آلوچه های فاسد در دستانتان بر رفتار غلط شما با آشنایان تاکید می کند و از شما می خواهد که پس از این بدون داشتن اطلاعات کافی آن ها را قضاوت و محکوم نکنید. درخت آلوچه در خواب به شخصیت بیننده خواب اشاره می کند. از همین روی رویایی با درخت آلوچه بسیار پر بار و شرایط خوب آن ها، نشان می دهد که شما به عنوان بیننده فردی هستید که قادر به مبارزه با مشکلات بوده و می توانید یک تنه آن ها را حل کنید. این رفتار مبارزه طلبانه شما ممکن است دیگران را بترساند. آن ها شما را فردی خطرناک تلقی می کنند این در حالیست که چنین نیست و شما فقط برای ایستادگی در برابر مشکلات زیادی قوی بار آمده اید!

فصل در تعبیر خواب آلوچه مهم است!

تعبیر خواب آلوچه در فصل تابستان نشانه خوبی برای سلامت جسمانی شماست. این در حالیست که اگر در خواب شما فصل زمستان حاکم بود و همچنین آلوچه های زیادی وجود داشت، بایستی بیشتر مراقب خود باشید چرا که احتمالا در آینده با مشکلاتی مواجه خواهید شد که شما را ناامید کرده و می تواند از پا درآورد.

گردآورنده : توپ تاپ

مطالب مرتبط...

1 نظر

  1. مریممریمsays:

    درود.خواب دیدم از درخت دادم الوچه می کنم الوچه سبز بود یه دونه خوروم خوشم نیومد هر چی کندم و دادم به دوستم .لطفا تعبیرش می کنید

    • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

      باسلام تعبیر خوابتان نشانه همدلی با دیگران است